Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, pietroo, tomas13232.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.03.2009 13:48

Estonsko prohlašuje ruská jména za nezákonná

kmánům není dovoleno...

94.?.?.?

Kdybychom ten samý systém přejmenování cizinců uplatňovali u nás ,to by bylo křiku o rasismu. To je jako se slavnostními pochody bývalých estonských esesáků,povolené to organizace.Já proti demokracii tohoto typu nic nemám.Ale na co je potom ta slavná "Evropská listina práv a svobod",když se musí dodržovat jenom v Česku?

187525

11.05.2009 11:48

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Proč je Lisabonská smlouva špatná?

94.?.?.?

Špatná je hlavně proto,že nás její propagátoři zapomněli jaksi informovat o tom,co silně připomíná Smlouvu o dočasném pobytu sovětských vojsk.A sice možnost zasahování cizích ozbrojených složek na území republiky.Jde jednak o zásah armády,ale hlavně zahraničních policejních složek při potlačování sociálních demonstrací.A konečně o možnost odsoudit zatčené za "extremismus" a deportovat je do věznic umístěných co nejdále od domovského státu.Třeba do Portugalska,případně na nějaké plovoucí "Guantanámo".

190864

12.05.2009 10:43

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Marx Židovská otázka

94.?.?.?

Marx ovšem též říká:"Kde nejsou Židé,není ani antisemitismus".

190947

22.08.2011 11:00

Atentát v Norsku a bombardování civilistů v Libyi

Policejní akce.

94.?.?.?

Nezlobte se na mně pro ten výraz,ale akce v Libyi je zrovna taková sračka jako v Korei,která byla nazvána "policejní akce".
Tedy rovněž ne válka.

251580

22.08.2011 15:45

Deflace

RE: nn

94.?.?.?

Když nastává krize tak se kapitál se stahuje a tedy padají ceny a nastává deflace. Je úplně jedno kolik inflačních peněz je v bance, na trhu zkrátka jich je méně. Až padnou ceny, jako bankéř si vše skoupím. Já myslím, že to není tak složité. Jako Rockefeller bych určitě nevolil dlouhodobou hyperinflaci. Vyvolal bychkrizi, nechal bych ji podusit až do deflace, pak řízený bankr ot několika zemí, nadiktovat jako nezbytnost pro "zabránění příštích krizí" nutnost další centralizace zemí a financí, pak až by mi vše v krizi-deflaci spadlo do klína, tak bych udělal krátkou hyperinflaci a následně měnovou reformu, zavedl novou měnu. Stát určitě ve veřejném zájmu nic neudělá, musí se řídit majitelem FEDU.
V nastalé krizi by popularitu získali sociálně neomarxisticky orientované strany, a ty by ještě dále vytrhly kulturním neomarxismem lidi z kořenů, tedy posloužily moji věci. Jejich šéfové jako Paroubek, Zeman, ti vědí jak se hra hraje a v jakých hranicích se mají udržovat.
Autor předpokládá válku. Aby to mělo ale očekávaný efekt, musel by to být třeba útok USA na Čínu. Ale protože jaderné zbraně to znemožňují, tak si myslím, že to vzdají bez boje jako sssr. A ekonomika se bude dusit podobně jako v Japonsku, kde se v 90.letech také pohybovala na hranici deflace. Ovšem pak se našly nějaké trhy. Ale západ je na tom asi hůř než Japonsko tehdy. Možná kdyby nepadl komunismus tak krize nastala dřív, tak se vytvořil pro západní kapitál nový trh a místní kapitál se likvidoval.
Hodnocení článku je nakonec hezké 1,6.

251599

17.10.2011 15:23

Revoluce nejen společenská, parazitismus a symbióza, parazité a hostitelé

RE: Kooperace - to bude krása

pietroo 94.?.?.?

Tak to nejste ještě skutečným darwinistou a tedy alfa samcem (což mne u darwinisty ani nepřekvapuje, potřebuje si těmi darwinistickými řečmi jen asi potřebují dodávat rituálně sebedůvěru ) jak se tváříte, protože byste věděl, že když jsem atraktivní tak o žádné ženy bojovat nemusím, přijdou samy. A víte kolik žen velmi atraktivních je samo a byly by jen rády kdyby je někdo oslovil? A brala by co přijde. ženy nemají asi tolik možností vybírat tak berou víceméně co přijde a zkusí to. A nemají ani tolik předsudků a strachů jako chlap a zatímco chlap se teprve neomaleně rozhoduje tak ta vyhlédnutá žena už v mysli s ním má dítě. Samozřejmě dnes je velká nerovnováha mezi množstvím atraktivních žen a množstvím atraktivních mužů a ženy už ty neatraktivní asi moc nechtějí, i když naoko říkají že vzhled pro ně není důležitý ale není to pravda. Je setsakra důležitý. Tak to vidím.

255343

A jinak k obsahu článku: velkopodnikatel ve skutečnosti na daních neplatí ani korunu, on všechny náklady ihned promítne do ceny výrobku, takže to zaplatí ten spotřebitel, jinak řečeno ta holka u pokladny v bille, kterou tam odírá a on chodí třeba jen pro tržbu nebo jen pro dividendu jednou za měsíc.
a zemědělec ten by dnes bez dotací vůbec nepřežil, znamená to že je parazit a bankéř co přehazuje nuly na počítači ho živí...? tak jsme dopadli s logikou na počátku třetího tisíciletí.

255344

Kdysi jak děcko jsem našel v baráku po pradědovi knížku, která se jmenovala "Evropa jaká je" od amerického novináře Gunthera. Vyšla 1935. Psal tam o evropských zemích a o Německu psal, že se tam velmi zbrojí a že se tak děje za peníze mimo jiné Bank of England (vlastněná myslím tehdy Rothschildem), za které se vyrábějí letadla která přeletí kanál La Manche za několik minut. Takže tyto informace byly i tehdy běžně známé. Jinak víme, že v létě 1929, jen krátce před tzv.velkou hospodářskou krizí kontaktovali Hitlera přímo finančníci z USA, kruh kolem Rockefellera, prostřednictvím Maxe Warburga, který tehdy vedl banku v Hamburku. K jednání mezi Warburgem a Hitlerem, Goringem... došlo v berlínském hotelu Aldona pak mnohokrát. O těchto kontaktech věděl i kancléř Schleicher, proto ho dal Hitler hned 1934 odstřelit přímo doma i s manželkou. Hitler ještě před nástupem k moci v době hospodářské krize postupně začal živit tři miliony příslušníků SA, kterým platil jídlo, ubytování a malé peníze na útratu. dá se snadno vypočítat kolik bych na to potřeboval třeba dnes měsíčně peněz. a na to nestačily příspěvky straníků ani náhodoou, ani dary německých firem. Západ od počátku Hitlera podporoval v jeho expanzi na východ, aby zaútočil na sssr. Proto mu vydali česko i polsko. Stalin věděl, že se to chystá, proto zaútočil na Finsko, dělal čistku v generálním štábu. Západ veškeré snahy Stalina po společném postupu vůči Hitlerovi odmítal, donutili ho tak uzavřít dohodu s Německem. Dnes je snaha mediální propagandou to falšovat. Ihned jak Hitler zaútočil na sssr ale začali rusům pomáhat. tuhle hru měli naplánovanou evidentně dopředu. Hitler si asi myslel, jsou to blbci, financují mne, a já jim nic vracet nebudu, zničím je ty blbce, ale oni ve skutečnosti vyzráli na něj a vpochodoval do pasti. Anglie ihned po napadení sssr pomohla obsadit irán. konvojema se dodával válečný materiál. a usa začaly ihned vyhrožovat japonsku a tím ho odvrátit od útoku na sssr, usa se tvářili že jsou jako tak hloupí že nechají pearl harbor prakticky nebráněný, takže japonsko zaútočilo na usa, chytlo se na léčku a skončili. nejsou to žádné béčka ti rockefelleři-rothschildi.

255346

SA byla dobrovolná organizace, ale Hitler je podle mých informací živil, ti lidé byli velmi často nezaměstnaní.

255532

19.12.2011 16:34

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

no jo havel

pietroo 94.?.?.?

Editor myslím dobře napsal že Havel byl tragikomická figurka a že po něm zůstane zvláštní pachuť. Když si vzpomenu na dobu někdy 1988, kdy jsem fandil u Svobodné Evropy, bylo mi nějakých 16, Havlovi, Schwarzenbergovi, který se tam angažoval... no a dnes vidím, že ti komunisti měli v hodnocení těchto lidí pravdu. i ten Duka, Vlk...za to jak podporovali radar a tento groteskní režim, skoro bych je dal do kriminálu znovu, ale civilizace pokročila tak nad nimi jen mávnout rukou. Vlk dokonce člen CFR. Halík s obličejem, s kterým by mohl případně hrát ve filmu i satanistu.
Co se týká Havla tak obdivuhodné je že se tvářil jako debil, ale vlastně jím nebyl. Věděl už tehdy v 70.letech jak fungují zednáři, Sorosové, Rockefelleři, věděl jak to hrát s komunisty, ti si ho pěstovali podle mne pro všechny případy, aby i on k nim byl pak humánní až nadejde případný konec. A že konec nadejde bylo zasvěceným jasné hned jak Andropov zřídil Prognostické ústavy. Bohužel hned zemřel tak nebyl schopen tu deinstalaci režimu dovést do konce, ale zaučil svou pravou ruku Gorbačova. Editora Zvědavce by rozvědka taky mohla kdykoliv zlikvidovat, ale neudělá to, stejně jako nezlikvidovala Havla. A bojím se, abychom nebyli v budoucnosti zase svědky obklopování se ve funkci prezidenta "slušnými židy", abych dokázal sobě i druhým, že nejsem ten antisemita...stejně jako Havel dokazoval sobě i druhým že není posedlý nenávistí ke komunistům a je nad věcí.
Havel byl evidentně zasvěcen do NWO ezoteriky Sionu pro třetí tisíciletí a pracoval pro tuto ideu (Forum 2000...).
Kdybych měl na Havlovi něco ocenit tak že ocenil ve své nadaci psychiatra Grofa, který se u Koukolíků stal předmětem šikany, když argumenty zkrátka chybí. Taktéž Havlova nadace "Vize 97" vydala knížku od neurologa Pribrama.
Havel zřejmě vyznával jakési "New age" v sionistickém podání.

258919

16.08.2017 10:22

Pro Severní Koreu jsou sankce, uvalené Radou bezpečnosti OSN, vražedné

Kim je sebestředný imbecil

tomas13232 94.?.?.?

Kim je sebestředný imbecil (netvrdím že Trump je moc jiný) a pád hubou do bahna si zaslouží jako málo kdo jiný. Sankce vítám.[cool]

359586

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?