Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: Antiseptik.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.07.2011 15:29

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

Antiseptik 70.?.?.?

>Že je Breivik psychicky labilní a odchovaný nedemokratickým
>režimem a jeho nedomokratickými metodami tvrdím od počátku.

>
>Trest smrti. Uděláte to PRÁVEM v případě bezprostředního
>ohrožení? To tedy nejste "chorobný vylízaný mozek"? Vy se
>domníváte, že vrah má být zabit v jednom okamžiku a už
>nemá být zabit v jiném okamžiku? Jestli to chápu dobře:
>dokud moje dítě žije, můžu potencionálního vraha zabít.
>Pokud už je vrahem zabité (neodvisle na času, 1s, 1min, 1rok),
>jsem v případě vykonání exekuce "chorobný vylízaný
>mozek".

Právě přesně tak. Možná že ten rozdíl nějak nevidíte ale změní se účel. Pokud ohrožený žije, bráníte jeho život s tím máte právo případně i vraha zabít pokud je to nutné. Ovšem pokud je obět již mrtvá a vraha jste chytil až po činu nebráníte nic, jen vykonáváte trest nebo dokonce pomstu a to je zcela jiný účel.

249478

01.08.2011 22:33

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

Antiseptik 70.?.?.?

Zatímco klempíři, instalatéři, truhláři a pokrývači budou vždy stát za hovno? Co to melete člověče? Lidi jdou někteří dobří a někteří ne, povolání s tím nemá co dělat. Povolání má prd co dělat z podstatou jaký člověk je. Jedině v politice, kde nutně na vrchol vykrystalizují ti nejhorší, tam by to platilo. [oči v sloup]

249661

12.08.2011 01:16

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: souhlas

Antiseptik 70.?.?.?

Jak se říká "jenom proto že jsem paranoidní neznamená že po mě nejdou". Pravda je že konspiračních teorií je jak hub po dešti, některé ztřeštěnější než jiné. To ale neznamená že konspirace jako takové neexistují. Vladimír přesně popsal nebezpečí plynoucí z věření všemu, at už v mediích tak od konspiračních kanálů. Media často lžou, denně zamlčují informace které se jim do krámu nehodí a občas i mluví pravdu. Problém je že není napsaná červeně, tudíž od lži na první pohled je k nerozeznání. Mnoho webů zaměřených na konspirace také bud uletí do absurdna at už ze snahy být víc "in", či pro peníze, či dokonce proto že vlastně pracují pro oficielní kanály a mlži.

Nutno věřit vlastním očím, ptát se vždy zda z toho má někdo zisk, nebo i zamezení ztrát či prozrazení a mít na zřeteli že alespoň na této planetě fysikální zákony dosud platí, ergo energie z ničeho se rovná nule a letadla do baráku vletíc nemizí i s obsahem a do menší díry než jsou samy se nevejdou. Blábolů je na obou stranách dost, rozdíl je jen v tom že bláboly v oficiálních kanálech mají jasný účel mlžit a bláboly v neoficiálních mohou též být bláboly jen aby se blábolící udělal zajímavým.

A nebo někomu přijde zcela normální, že když USS Liberty se stane obětí útoku jiného státu že se nic nestalo a když si třeba Čína zrenovuje letadlovou lod z Ruska a nebo Irán obohacuje uran tak je ohen na střeše v cuku-letu?

Takže důvěřuj ale prověřuj, vlastní mozek využívej a zákony fysiky uznávej.

250608

12.08.2011 01:18

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

Antiseptik 70.?.?.?

Komunismus kapitalismus strany jedné mince. Proč si myslíte že z jedné strany platí a z druhé je falešná? [chechtot]

250609

13.08.2011 14:59

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

Antiseptik 70.?.?.?

Jo zdá se že se nám zasekl volant směrem doprava. A čím je to horší, tím prudčeji zatáčíme vpravo. Ironie není jen to, že se doslova řídíme Albertovou definicí insanity, které si místo varování vykládáme jako návod a mantru, ale hlavně to že vůdcové za výsledek svého vedení zásadně viní ty dole, kteří nerozhodují doslova o ničem. V tomto doslova a do písmene na hlavu postaveném světě je skutečně trudno.

250737

13.08.2011 15:11

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Na dvě věci zapomněl

Antiseptik 70.?.?.?

Jakou bude mít NVO podobu víme. Podobu psychiatrické léčebny kde dozorci a ošetřovatelé se stali též pacienty a pokud ne, tak utekli. NVO už je a spočívá v podstatě v ignoraci reality, potírání názorů se kterými vedení nesouhlasí a vytváření positivní image z hovna. Vona i statistika o tom jak si žijeme vypadá jinak když se do ní nepočítají ty chudý, jo to si potom žijeme na papíře jako v nebi. Orwell se musí v hrobě obracet.

250738

13.08.2011 15:28

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: a kdo tento vykořisťující systém podporuje?

Antiseptik 70.?.?.?

Vy se do tohoto světa skutečně hodíte. Pokud nařízení nic nemohou vyřešit proč se vůbec dělají? Vinit ty dole za výsledek toho co udělali ti nahoře je stejné jako vinit pasažéry v autobusu za to že se vyboural, řidič přeci za nic nemůže.

Máte štěstí že se Vám daří, to vám přeji. Mě se celkem také daří, s tím rozdílem že si uvědomuji do jaké míry za to může štěstí a do jaké je to moje zásluha. Ne blbci nejsou jen ti kterým se nevede, blbci a ignoranti jsou ti kteří si to myslí. Všichni nemůžou být podnikatelé a majitelé nemovitostí, někdo taky musí zametat ulice a platit nájem, jinak se z těch movitých stanou též nemovití. Bez chudých by nebyli bohatí bohatý a bez bohatých by nebyli chudý chudí.

250739

19.08.2011 01:03

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Každý vidí kam dohlédne

Antiseptik 70.?.?.?

Nechcete to trochu rozvést Lin? Docela by mě to zajímalo jak to myslíte.

251305

20.08.2011 13:29

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Každý vidí kam dohlédne

Antiseptik 70.?.?.?

Díky Lin za rozvinutí, o které jsem si vlastně řekl. Ač pozoruji rozpad, který je podle mne způsobený prostě tím že ta původní kulička co mocní slinami z hlíny ukoulely je prostě příliš veliká aby držela pohromadě. Že by z takto vzniklých odpadávajících částic něco vznikalo mimo všeobecný bordel ale nepozoruji, což může být jen můj úhel pohledu. Nemusím vidět všechno, ani nemohu ale zbožné přání je jen zbožné přání. Asi jsem pesimista a předpokládám že aby se společnost pohnula z letargie potřebuje víc než přání, potřebuje doslova nakopat a vyděsit skoro k smrti a tak získat energii nutnosti. Nejsme zdaleka u přerodu, rozpad není dostatečně hluboký, ještě věci fungují, tramvaje jezdí a pivo se vaří, ale snad se mýlím a mýlil bych se v tomto případě hrozně rád. No nic jdu řešit pragmatické problémy života.
Ještě jednou děkuji.
Čirou náhodou neví někdo něco o užitečnosti magnetů při zabraňování usazenin ve vodovodních trubkách?

251406

20.08.2011 13:40

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

Antiseptik 70.?.?.?

Laissez-faire funguje jenom pro příslušníky laissez-faire, každému jinému to ku zdraví a radosti nijak neprospěje. Takový systém vlastně vládu nepotřebuje mimo žandárů na potlačování nespokojenců a věznic na jejich věznění, oboje je už k mání jako soukromé kapitalistické podniky, alespoň v USA. Pravicová politika tudíž vlastně je oxymóron, skutečná pravice žádnou politiku nepotřebuje, vše je pouze obchod. O to vám jde?

251409

27.08.2011 18:19

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

Antiseptik 70.?.?.?

>Tak takhle vznikaji konspirace a
>propaganda. Na zacatku je vzdy zly umysl, lez a vymysly.

Správný závěr ovšem nesprávně použit. Na začátku je vždy zlý úmysl, stačí si vzpomenout kdo si začal? Kadáfi Evropu nenapadl. Vítězové jako obvykle píší historii, kterou možná jednou bude někdo měnit, záleží na tom kdo nakonec vyhraje.
Jo a pokud skutečně NATO použilo pouze několik dobře mířených střel na Bab Azizia, jak to že jim došly za měsíc bomby? Plácáte propagandu a lži.

252033

27.08.2011 19:42

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

Antiseptik 70.?.?.?

Pokud vím tak Kadáfi měl a má mnoho přátel a zastánců v černé Africe. Tito "žoldnéři" mohou též být dobrovolníci. K těm samopalům, nemyslím si že lid se může bez vedení postavit rebelům i když mají samopaly, zvláště proti lidem stejné národnosti. Není to jen tak.

252037

27.08.2011 21:32

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

Antiseptik 70.?.?.?

Jasně, ergo kladívko je nejlepší všechny co s námi nesouhlasí zabít a pak bude konečně vytoužená demográcie úplně všude pod vedením NATA a olejářských společností. A kdo není s námi je proti nám.

252046

28.08.2011 00:19

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

Antiseptik 70.?.?.?

Nevím kdo je víc naivní. Školení olejářských odborníků jistě zdarma či skoro zdarma nabízejí experti od nadnárodních firem každému, zvláště potom zemím co si chtějí olej znárodnit a je vyhodit. A oni ti Arabové a Rusové vyhnali tu cenu přes protesty těchto firem. Ona se jim ta cena hrozně hodí taky. A nakonec se jim snad divíte, že to nechají odedřít jiným a shrábnou prachy bez práce? Mám spíš pocit že nadnárodní olejové společnosti k tomu nikoho nepustí pokud mohou, oni totiž žádný olej nemají, jen tu technologii a expertízu, i když po katastrofě v Mexickém zálivu se dá i o té expertize diskutovat. Finální produkt příteli se prodává nikoliv v nezávislých pumpách, ale pumpách patřících olejářským firmám, které nebudou asi radostí bez sebe kupovat benzin od Libye za světové ceny. Ne tyto firmy si zajistili kompletní monopol, padla na to sice veškerá surovinová základna co jim patřila, ale nic jiného než kontrolu trhu, rafinerie, tankery, podplacené vlády a distribuci paliva nemají.

252057

28.08.2011 00:33

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

Antiseptik 70.?.?.?

Ale ono se to moc asi neví ale Arabové a Rusové doslova cloumají Wall Streetem kdy si vzpomenou. Wall Street za nic nemůže, chudáci jsou šikanováni Rusy a Araby. Proto USA taky krachuje. [chechtot] [chechtot]

252058

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,15 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,95 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
15,30 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 471,09 Kč
1 unce stříbra
432,25 Kč
Bitcoin
226 073,10 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?