Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.07.2003 00:43

Jídlo? Nemáte na vybranou

Pane Murt, Vám zase nedošla

Jiří Táborský 209.?.?.?

podstata problému. V Americe jsou skoro všechny potraviny označeny košér, dokonce už i značná část zeleniny a ovoce, a tak to musí všichni kupovat, i kdyby chtěli dávat přednost potravinám bez příplatku na židy. Já proti potravinám označeným košér nic nemám, pokud do toho nebudou míchat extrakt z panenských hygienických vložek. Nechce se mi jen platit rabínovi příspěvek za něco, o co nestojím a což je podle mého názoru ilegální. Mno, až se vyřídí označování GE potravin, tak se snad začnou zřetelně označovat i potraviny s příplatkem pro židy.

17233

04.08.2003 05:10

Jídlo? Nemáte na vybranou

Jen si to, pane Brodský, opakujte.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Když si to budete opakovat dost dlouho, tak tomu budete za nějakoun dobu možná i věřit. Jinak, pocity jako Vy nemám a nijak je nepostrádám. A kdybych je snad někdy měl mít, tak Vám slibuji, že si dojdu za psychiatrem.

17405

04.08.2003 05:23

Amerika zoufale potřebuje hrdiny

Ale jděte, pane Murt,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Vy si zase pletete čipy s čípky.

17406

04.09.2003 15:50

Pátek

RE: Pátek

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pěkný článek, pane cnemo. Jako pan Juchelka, četl jsem ho už někde, ale vtipné věci se čtou dobře i podruhé. A jistě nevadí připomenout rozdíl mez nakupováním dnes a v době socialistických výdobytků. Apropó, tak mě připomněl mnohokrát opakované z doby Antonína Římského (pro nepamětníky - predikát odvozený od opadávání domovních říms):

Přijde pán do obchodu a chce tu kytici růží, co je uprostřed výlohy. "Nemáme", vece paní za pultem. "Tak mi dejte ty konvalinky, co jsou tam vlevo v rohu". "Nemáme." "A co ty fialky napravo?" "Taky nemáme." "Dobrá, tak mi dejte ten květináč s asparágusem, co máte tady na pultu." "Neprodejný."
"Ksakru, co ste to za květinářství?" rozčílí se pán. "My nejsme žádný květinářství", odpoví klidně paní za pultem, "my jsme řeznictví."

Babička na nádraží Praha Střed ve tři hodiny ráno chce zpáteční jízdenku tam a zpátky do Vbrzska. Paní v pokladně chvíli hledá v seznamu a pak se zeptá: "Ste si jistá, že to chcete to Vbrzska, já žádne Vbrzsko nemůžu najít?". Babička se dopálí: "Samozřejmě, že sem si jistá! Pan prezident včera večer v televizi řikal, že maso bude Vbrzsku!"

A tak dále, že by se to sem nevešlo. Lidi si prostě zvykli stát ve frontě. S tou babičkou, jak si stoupne ráno v pět do fronty před krámem, to jistě taky znáte. Tak před polednem na ni dojde řada, dostane barevnou krabičku, zaplatí, otevře barevnou krabičku, otevře černé kulaté pouzdérko a z dalšího pouzdírka uvnitř vytáhne celuloidový pásek. "Prosimvás," ptá se babička prodavače, "co to je a na co je to?" "No, babičko, to je východoněmecký barevný film a teď je na hovno."

19078

28.09.2003 20:42

Mistrná hra

RE: Zase kecáte, dotóré Murti:

Jiří Táborský 209.?.?.?

Řeč byla o iránské naftě, tak sem nemotejte socialismus v bývalém Československu. Bushův plán je sice udělat z Iráku bezmocný vazalský stát; že by tam ale chtěl zavádět socialismus, to se ale dozvídám poprvé od Vás - není to něco, co Vám straší na cimbuří jako ten výtah do vesmíru? Socialismus na Středním Východě se praktikuje jen v Izraeli, proto ne něj tolik furt doplácíme; ještě bychom tak potřebovali něco takového v Iráku.

20163

29.09.2003 01:40

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

Vy když se začnete přeťukávat, tak to aby amendovali Ottův naučnej slovník.

Ale to s tou Šaraticí, Vy si opravdu myslíte, že by jí měl Bush ještě navrch všech těch našich průserů užívat? Teď, když už z něj jde jen teplej vzduch?

Ty šedý eminence si to na obě strany sichrovaly vždycky. Já tedy nechci dráždit pana Juchelku, ale nehlasovala většina Demokratů pro Bushovu válku? A kolik jich bude hlasovat proti dalším válečným vydáním? Čert ví, jak se vlastně v tom Kongresu hlasuje - a to si dělali srandu z nás Floriďanů kvůli rabínovi z West Palm Beach, kterej píchal nekošér dirku.

20172

09.10.2003 04:10

Panama deception

Mikine, kecáte zase jako Matěj.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Podívejte se na inet, co jsou Bradley za bojová vozidla. K boji s tanky nejsou určena ani vyzbrojena. Zastralé irácké tanky ruské a československé výroby byly ničeny převážně raketami air-to-ground nebo velkorážnou DU municí, americkými helikoptérami a letadly specielně k tomuto účelu stavěnými a vyzbrojenými ("War Hog", například).

Ta chvála ruských tanků není moje, opsal jsem to z amerických zdrojů, jak jsem uvedl. Byl bych to "cut and paste" v anglickém originálu, ale vzal jsem v úvahu Vaši, již mnohokrát tady prokázanou, neschopnost pochopit správně anglický text (a mnoho jiných věcí) - jako laskavost vůči Vám jsem tu malou část textu přeložil do češtiny. Bohužel, češtině zřejmě nerozumíte o moc lépe než angličtině.

20484

09.10.2003 05:46

Agresivní politika USA a Izraele na Středním východě

Mno, to jste mi zase vyrazil dech, pane Šimůnku:

Jiří Táborský 209.?.?.?

"V interakci naší civilizace s islámem se jedná v podstatě o to, kdo se komu přizpůsobí. Přitom my se přizpůsobit nemůžeme (i kdybychom tisíckrát chtěli), protože jsme závislí na technologiích a ekonomice, které jsou s islámskou vírou neslučitelné."
Prosimvás, buďte tak hodnej a napište mi, které technologie a jaká ekonomika, na kterých jsme závislí, jsou neslučitelné s islámskou vírou.

"Islám by zase musel provést 'odluku církve od státu', která je pro něj ideologicky nepřijatelná."
V Turecku provedl odluku od církve už Kemal paša a v současnosti už existuje řada bývalých islamských států (Irák, Egypt, Syrie, například), kde je odluka od cirkve provedena důsledněji než ve Velké Británii, o theistickém režimu v Izraeli ani nemluvě.

"Jsem sice optimista, ale vidím to na konfrontaci a nejsem takový masochista abych si přál vítězství islámu."
Takže, jak byste si to "konečné řešení muslimské otázky" představoval? A co kdyby se nám nechtěli přizpůsobit (dát se na křesťanství, judaismus nebo atheismus), tak co s nimi, vytlouct? Jenom sem, prosimvás, nechoďte s naší sebezáchovou - islám se nesnaží si podmanit ani Evropu, Austrálii, Ameriky, ani Antarktidu.

20485

09.10.2003 05:58

Agresivní politika USA a Izraele na Středním východě

RE: Mírumilovní a tolerantní muslimové a talmud

Jiří Táborský 209.?.?.?

Hlavním židovským textem je Talmud, nikoliv Starý zákon. Jasně to vysvětluje přední americký judaista Herman Wouk:

"Talmud je do tohoto dne kolující krví srdce židovského náboženství. Když dodržujeme jakýkoliv zákon, zvyk nebo obřad -ať jsme orthodoxní, konzervativní, reformovaní nebo jen spasmodicky sentimentální - řídíme se Talmudem. To je náš společný zákon."

20487

23.01.2004 19:42

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sidonius,

především si všimněte, že Vám už neříkám zmatoušku, i když mě k tomu furt něco svádí.

Zadruhé - a to především - s tím kriminalistickým aspektem máte naprosto recht. Já už jsem takovou situaci viděl jednou v biografu. Arabský terorista se převlékl za zahalenou odalisku a svedl jednoho vojenského přidělence západního velvyslanectví. V posteli z něj svými vnadami vytáh´ důležitá státní tajemství a potom ho chtěl probodnout, jenže to on se už ten atašé nedal a terorista vyskočil oknem. Ale docela dobře mohl tomu svedenému úředníkovi tu ránu kudlou do těla dát, to se nikdy předem neví. A možná mu už dal kapafku, to neukazovali. Z toho plyne poučení, že se furt někde plíží teroristi v harémovém závoji a možná i s AIDS a proto musíme být bdělí a ostražití. Žádné šátky na hlavách!

24904

23.01.2004 20:27

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ooops, ano, pane Jánský,

mělo tam být kolonializační vliv. Termín francouzský kolonizační vliv by se snad částečně snesl v případě Alžíru a i to nakonec prošoust´ de Gaulle; správný termín je to, jak jste poznamenal, pro Kanadu, Australii a USA. Kolonialistický a koloniální (a řada jiných adjektiv) se hodí pro Izraelem okupovaná a znásilňovaná území.

24905

23.01.2004 20:57

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

To ukazuje pouze na Vaši negramotnost ve Vašem vlastním jazyku. Pokud je Vaším mateřským jazykem jiddisch, tak si to na sebe nevztahujte. Ale dovolit si to samozřejmě můžete i schválně; je ale zbytečné zdůrazňovat i nesprávnou gramatikou, že jste primitivní rasistický bigot. Mimochodem, tu arabštinu s malým "a" máte omylem správně - Vy nevíte, jak k ní vyjádřit disrespekt ve slovenštině?

24907

09.03.2004 19:18

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

To mám dneska smolný den! Zase musím souhlasit s paní Kubovou; doufám, že toho nebude zneužívat.

Pane Alberte, lidská společnost se od té doby změnila, alespoň v postoji vůči alternativnímu miliskování, k mnohem tolerantnějšímu.

Pamatuji si, že v té době, o které mluvíte, nebo ještě o pár let dřív, byla v ČSR homosexualita trestná a v Praze byly dva gangy, Vyšehradští Jezdci a Letenská Šlechta, které toho zneužívali, pro srandu i ilegální obohacování (je to ten správný legální termín?). Ten první gang byl dost primitivní, jen fakultativně antihomo a terorizoval všecko, co se nebránilo; ten druhý byl byl sofistikovanější a specializoval se na zámožnější homosexuály. Vyslali do parku pohledného hošíka jako volavku a ten po krátké slibné předehře navrhl přesun do soukromí, otevřel potom společníkům zevnitř dveře od bytu, homosexuála trochu pomuchlovali a vybílili mu byt. Homosexuál samozřejmě, protože se také dopustil trestného činu, policajty nevolal.

Až jednou jeden homosexuál strhnul na obranu se zdi šavli a v nastalé strkanici ho tou šavlí jeden šlechtic proklál a spadla klec. K zabití už policajti nemohli jen tak škodolibě přihlížet.
Šlectici, a s nimi se svezli i Jezdci, z toho vyklouzli poměrně dobře s přihlédnutím k polehčujícím okolnostem, jako ohrožení panictví a socialistického soužití zabitým. Dneska by to byla nejen loupežná vražda, ale přívažkem i terorismus, spiknutí a pytel paragrafů o lidských právech.

26410

09.03.2004 20:24

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Dneska by to byla zase jenom loupežná vražda

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, tak to tedy náš Kongres je na míle napřed před Vaším parlamentem. A ještě víc napřed jsou některé legislativy jednotlivých států Unie. Ale nezoufejte, k Vám se to taky dostane.

26415

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 1

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 2

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 0

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,09 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 391,53 Kč
1 unce stříbra
533,73 Kč
Bitcoin
249 979,81 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?