Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.07.2003 00:43

Jídlo? Nemáte na vybranou

Pane Murt, Vám zase nedošla

Jiří Táborský 209.?.?.?

podstata problému. V Americe jsou skoro všechny potraviny označeny košér, dokonce už i značná část zeleniny a ovoce, a tak to musí všichni kupovat, i kdyby chtěli dávat přednost potravinám bez příplatku na židy. Já proti potravinám označeným košér nic nemám, pokud do toho nebudou míchat extrakt z panenských hygienických vložek. Nechce se mi jen platit rabínovi příspěvek za něco, o co nestojím a což je podle mého názoru ilegální. Mno, až se vyřídí označování GE potravin, tak se snad začnou zřetelně označovat i potraviny s příplatkem pro židy.

17233

04.08.2003 05:10

Jídlo? Nemáte na vybranou

Jen si to, pane Brodský, opakujte.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Když si to budete opakovat dost dlouho, tak tomu budete za nějakoun dobu možná i věřit. Jinak, pocity jako Vy nemám a nijak je nepostrádám. A kdybych je snad někdy měl mít, tak Vám slibuji, že si dojdu za psychiatrem.

17405

04.08.2003 05:23

Amerika zoufale potřebuje hrdiny

Ale jděte, pane Murt,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Vy si zase pletete čipy s čípky.

17406

04.09.2003 15:50

Pátek

RE: Pátek

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pěkný článek, pane cnemo. Jako pan Juchelka, četl jsem ho už někde, ale vtipné věci se čtou dobře i podruhé. A jistě nevadí připomenout rozdíl mez nakupováním dnes a v době socialistických výdobytků. Apropó, tak mě připomněl mnohokrát opakované z doby Antonína Římského (pro nepamětníky - predikát odvozený od opadávání domovních říms):

Přijde pán do obchodu a chce tu kytici růží, co je uprostřed výlohy. "Nemáme", vece paní za pultem. "Tak mi dejte ty konvalinky, co jsou tam vlevo v rohu". "Nemáme." "A co ty fialky napravo?" "Taky nemáme." "Dobrá, tak mi dejte ten květináč s asparágusem, co máte tady na pultu." "Neprodejný."
"Ksakru, co ste to za květinářství?" rozčílí se pán. "My nejsme žádný květinářství", odpoví klidně paní za pultem, "my jsme řeznictví."

Babička na nádraží Praha Střed ve tři hodiny ráno chce zpáteční jízdenku tam a zpátky do Vbrzska. Paní v pokladně chvíli hledá v seznamu a pak se zeptá: "Ste si jistá, že to chcete to Vbrzska, já žádne Vbrzsko nemůžu najít?". Babička se dopálí: "Samozřejmě, že sem si jistá! Pan prezident včera večer v televizi řikal, že maso bude Vbrzsku!"

A tak dále, že by se to sem nevešlo. Lidi si prostě zvykli stát ve frontě. S tou babičkou, jak si stoupne ráno v pět do fronty před krámem, to jistě taky znáte. Tak před polednem na ni dojde řada, dostane barevnou krabičku, zaplatí, otevře barevnou krabičku, otevře černé kulaté pouzdérko a z dalšího pouzdírka uvnitř vytáhne celuloidový pásek. "Prosimvás," ptá se babička prodavače, "co to je a na co je to?" "No, babičko, to je východoněmecký barevný film a teď je na hovno."

19078

28.09.2003 20:42

Mistrná hra

RE: Zase kecáte, dotóré Murti:

Jiří Táborský 209.?.?.?

Řeč byla o iránské naftě, tak sem nemotejte socialismus v bývalém Československu. Bushův plán je sice udělat z Iráku bezmocný vazalský stát; že by tam ale chtěl zavádět socialismus, to se ale dozvídám poprvé od Vás - není to něco, co Vám straší na cimbuří jako ten výtah do vesmíru? Socialismus na Středním Východě se praktikuje jen v Izraeli, proto ne něj tolik furt doplácíme; ještě bychom tak potřebovali něco takového v Iráku.

20163

29.09.2003 01:40

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

Vy když se začnete přeťukávat, tak to aby amendovali Ottův naučnej slovník.

Ale to s tou Šaraticí, Vy si opravdu myslíte, že by jí měl Bush ještě navrch všech těch našich průserů užívat? Teď, když už z něj jde jen teplej vzduch?

Ty šedý eminence si to na obě strany sichrovaly vždycky. Já tedy nechci dráždit pana Juchelku, ale nehlasovala většina Demokratů pro Bushovu válku? A kolik jich bude hlasovat proti dalším válečným vydáním? Čert ví, jak se vlastně v tom Kongresu hlasuje - a to si dělali srandu z nás Floriďanů kvůli rabínovi z West Palm Beach, kterej píchal nekošér dirku.

20172

09.10.2003 04:10

Panama deception

Mikine, kecáte zase jako Matěj.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Podívejte se na inet, co jsou Bradley za bojová vozidla. K boji s tanky nejsou určena ani vyzbrojena. Zastralé irácké tanky ruské a československé výroby byly ničeny převážně raketami air-to-ground nebo velkorážnou DU municí, americkými helikoptérami a letadly specielně k tomuto účelu stavěnými a vyzbrojenými ("War Hog", například).

Ta chvála ruských tanků není moje, opsal jsem to z amerických zdrojů, jak jsem uvedl. Byl bych to "cut and paste" v anglickém originálu, ale vzal jsem v úvahu Vaši, již mnohokrát tady prokázanou, neschopnost pochopit správně anglický text (a mnoho jiných věcí) - jako laskavost vůči Vám jsem tu malou část textu přeložil do češtiny. Bohužel, češtině zřejmě nerozumíte o moc lépe než angličtině.

20484

09.10.2003 05:46

Agresivní politika USA a Izraele na Středním východě

Mno, to jste mi zase vyrazil dech, pane Šimůnku:

Jiří Táborský 209.?.?.?

"V interakci naší civilizace s islámem se jedná v podstatě o to, kdo se komu přizpůsobí. Přitom my se přizpůsobit nemůžeme (i kdybychom tisíckrát chtěli), protože jsme závislí na technologiích a ekonomice, které jsou s islámskou vírou neslučitelné."
Prosimvás, buďte tak hodnej a napište mi, které technologie a jaká ekonomika, na kterých jsme závislí, jsou neslučitelné s islámskou vírou.

"Islám by zase musel provést 'odluku církve od státu', která je pro něj ideologicky nepřijatelná."
V Turecku provedl odluku od církve už Kemal paša a v současnosti už existuje řada bývalých islamských států (Irák, Egypt, Syrie, například), kde je odluka od cirkve provedena důsledněji než ve Velké Británii, o theistickém režimu v Izraeli ani nemluvě.

"Jsem sice optimista, ale vidím to na konfrontaci a nejsem takový masochista abych si přál vítězství islámu."
Takže, jak byste si to "konečné řešení muslimské otázky" představoval? A co kdyby se nám nechtěli přizpůsobit (dát se na křesťanství, judaismus nebo atheismus), tak co s nimi, vytlouct? Jenom sem, prosimvás, nechoďte s naší sebezáchovou - islám se nesnaží si podmanit ani Evropu, Austrálii, Ameriky, ani Antarktidu.

20485

09.10.2003 05:58

Agresivní politika USA a Izraele na Středním východě

RE: Mírumilovní a tolerantní muslimové a talmud

Jiří Táborský 209.?.?.?

Hlavním židovským textem je Talmud, nikoliv Starý zákon. Jasně to vysvětluje přední americký judaista Herman Wouk:

"Talmud je do tohoto dne kolující krví srdce židovského náboženství. Když dodržujeme jakýkoliv zákon, zvyk nebo obřad -ať jsme orthodoxní, konzervativní, reformovaní nebo jen spasmodicky sentimentální - řídíme se Talmudem. To je náš společný zákon."

20487

23.01.2004 19:42

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sidonius,

především si všimněte, že Vám už neříkám zmatoušku, i když mě k tomu furt něco svádí.

Zadruhé - a to především - s tím kriminalistickým aspektem máte naprosto recht. Já už jsem takovou situaci viděl jednou v biografu. Arabský terorista se převlékl za zahalenou odalisku a svedl jednoho vojenského přidělence západního velvyslanectví. V posteli z něj svými vnadami vytáh´ důležitá státní tajemství a potom ho chtěl probodnout, jenže to on se už ten atašé nedal a terorista vyskočil oknem. Ale docela dobře mohl tomu svedenému úředníkovi tu ránu kudlou do těla dát, to se nikdy předem neví. A možná mu už dal kapafku, to neukazovali. Z toho plyne poučení, že se furt někde plíží teroristi v harémovém závoji a možná i s AIDS a proto musíme být bdělí a ostražití. Žádné šátky na hlavách!

24904

23.01.2004 20:27

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ooops, ano, pane Jánský,

mělo tam být kolonializační vliv. Termín francouzský kolonizační vliv by se snad částečně snesl v případě Alžíru a i to nakonec prošoust´ de Gaulle; správný termín je to, jak jste poznamenal, pro Kanadu, Australii a USA. Kolonialistický a koloniální (a řada jiných adjektiv) se hodí pro Izraelem okupovaná a znásilňovaná území.

24905

23.01.2004 20:57

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

To ukazuje pouze na Vaši negramotnost ve Vašem vlastním jazyku. Pokud je Vaším mateřským jazykem jiddisch, tak si to na sebe nevztahujte. Ale dovolit si to samozřejmě můžete i schválně; je ale zbytečné zdůrazňovat i nesprávnou gramatikou, že jste primitivní rasistický bigot. Mimochodem, tu arabštinu s malým "a" máte omylem správně - Vy nevíte, jak k ní vyjádřit disrespekt ve slovenštině?

24907

09.03.2004 19:18

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

To mám dneska smolný den! Zase musím souhlasit s paní Kubovou; doufám, že toho nebude zneužívat.

Pane Alberte, lidská společnost se od té doby změnila, alespoň v postoji vůči alternativnímu miliskování, k mnohem tolerantnějšímu.

Pamatuji si, že v té době, o které mluvíte, nebo ještě o pár let dřív, byla v ČSR homosexualita trestná a v Praze byly dva gangy, Vyšehradští Jezdci a Letenská Šlechta, které toho zneužívali, pro srandu i ilegální obohacování (je to ten správný legální termín?). Ten první gang byl dost primitivní, jen fakultativně antihomo a terorizoval všecko, co se nebránilo; ten druhý byl byl sofistikovanější a specializoval se na zámožnější homosexuály. Vyslali do parku pohledného hošíka jako volavku a ten po krátké slibné předehře navrhl přesun do soukromí, otevřel potom společníkům zevnitř dveře od bytu, homosexuála trochu pomuchlovali a vybílili mu byt. Homosexuál samozřejmě, protože se také dopustil trestného činu, policajty nevolal.

Až jednou jeden homosexuál strhnul na obranu se zdi šavli a v nastalé strkanici ho tou šavlí jeden šlechtic proklál a spadla klec. K zabití už policajti nemohli jen tak škodolibě přihlížet.
Šlectici, a s nimi se svezli i Jezdci, z toho vyklouzli poměrně dobře s přihlédnutím k polehčujícím okolnostem, jako ohrožení panictví a socialistického soužití zabitým. Dneska by to byla nejen loupežná vražda, ale přívažkem i terorismus, spiknutí a pytel paragrafů o lidských právech.

26410

09.03.2004 20:24

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Dneska by to byla zase jenom loupežná vražda

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, tak to tedy náš Kongres je na míle napřed před Vaším parlamentem. A ještě víc napřed jsou některé legislativy jednotlivých států Unie. Ale nezoufejte, k Vám se to taky dostane.

26415

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 11 525 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska19.10.19 00:32 Chorvatsko 0

Idnes dokumentuje, jak v Polsku natočili vznik fake news, nejlépe, jak svede: výrobou fake news!18.10.19 15:19 Česká republika 0

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 3

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

Měnové kurzy

USD
22,98 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
21,19 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
35,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 270,81 Kč
1 unce stříbra
403,44 Kč
Bitcoin
182 176,82 Kč

Poslední aktualizace: 18.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?