Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 247 příspěveků, 1 jméno: dub.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.11.2011 18:36

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

dub 94.?.?.?

nemáte tak docela pravdu, směna zprostředkovaná penězi závisí i na kvalitě peněz.
pokud budou peníze nekvalitní, tak i za jejich omezeného množství je nebude nikdo chtít, a tudíž dojde k nárůstu indexu peníze/zboží, tedy ke zvýšení cen.
když budete mít hnijící peníze, je to jako ekvivalent reálného zboží velmi nekvalitní komodita, a nebudete ji chtí akceptovat, nebo jen s velkou prémií. takže v důsledku hnijících peněz nebude o tyto peníze zájem, tudíž množství peněz požadované za reálnou hodnotu vzroste (cena). takže nejen, že budete mít vysoké ceny, ale téměř nulovou směnu, protože tento hajzlpapír nikdo chtít nebude.

barter je jen jiná forma směny. a v dnešní technologické době není barter žádný problém, protože počítače jsou schopné směnné indexy (ceny - poměry zboží a ke zboží b) evidovat bez problémů, takže v případě čistého barteru odpadají peníze jako účetní zprostředkovatel směny a směna probíhá ve své nejčistší podobě.

jistě, ale nejdřív to lidi musí pochopit. a pak tu musíte mít systém, který je k takovému chování stimuluje, a nikoliv k opaku.

a k opaku je stimuluje i systém hnijících peněz, protože je musí udat za cokoliv dřív, než jim shnijou. navíc jak říkám tento systém znemožňuje produkci zboží dlouhodobé spotřeby. v tomto systému může přežít sedlácká osada, protože lidé pracují v podstatě jen za stravu (za střechu nad hlavou již ne, protože si na ni nikdy díky hnití peněz nenašetří). takový hezký středověký komunální feudalismus. ale větší celek v něm fungovat nemůže.
udělejte si myšlenkvou simulaci tohoto modelu, a když ji uděláte poctivě, budou se vám ježit chlupy nejen na hlavě...

256513

04.11.2011 17:36

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

dub 94.?.?.?

nikoliv pro začátek, ale jako jediné systémové řešení. už se to tu probíralo.
jakékoliv řešení založené na něčím rozhodování je dlouhodobě (a někdy velmi brzy) nefunkční, nikdo není tak chytrý, aby byl schopen vzít v úvahu všechny kombinace faktorů (nemluvě o zneužití pravomocí), takže funkční může být jen systém s vhodně nastavenými parametry, kde nikdo nic neurčuje direktivně (a pozor, některé parametry jako třeba znárodnění přírodních zdrojů patří také do kategorie parametrů systému).

256562

04.11.2011 17:44

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

dub 94.?.?.?

zdaněním nevyřešíte nic, jen změníte formu placení daní.
ale ty finanční instituce to platit nebudou, budete to platit vy jako jejich klient. instituce to v ničem neomezí, budou pokračovat v činnosti dál, jen si do nákladů přidají další položku, kterou promítnou do ceny.
nebo snad chcete tvrdit, že když stát zvýší třeba spotřební daň, že ji zaplatí prodejci? ne, ti ji jen technicky převedou, ale zaplatíte to vy. a chování prodejců a výrobců produktů se nijak nezmění. tak proč si myslíte, že to u finančních daní bude jinak?

256564

04.11.2011 21:09

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

dub 94.?.?.?

v tom případě bych se na danění též vykašlal.
prostě zákony o finančním trhu nebudou spekulaci umožňovat, bude to těžký zločin, jako defraudace, nebo ještě lépe, sabotáž.
veškeré obchody pouze se skutečnými (podkladovými) aktivy, žádné umělé fiktivní virtuální konstrukty.
mnohem jednodušší, levnější a spolehlivější řešení. zkrátka deriváty, nekryté krátké pozice, margin trading (vlastně veškeré leverage produkty) apod. mimo zákon, a je po spekulacích.
ale i to je jen flastr, takové nouzové ošetření akutolem...

256580

06.11.2011 18:24

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: vite jak se pozna, ze vakciny jsou opravdu bezpecne?

dub 94.?.?.?

tak namátkou mi napadá třeba vakcína prasochřipky.
podle vlastního doznání farmafirem žádnými testy neprošla. schvalovacím řízením bylo konstatování, že je nutná. o tom, že je to svinstvo, svědčí to, že se farmafirmy zřekly odpovědnosti za škody (a nejen u tohoto jedu). a potvrdil to vrchi kšeftař se smrtí v tomto kráteru vít, když odmítl nechat si to svinstvo píchnout.

a takto to chodí u všeho, na čem se chtějí kšeftaři s bílou smrtí napakovat (žádný onkolog nenechá své příbuzné projít chemoterapií).
a nejde jen o vakcíny, když dr. pusztai dokázal, že gm plodiny jsou jedovaté, tak byl umlčen a připraven o práci, protože se to majitelům gm firem (stejným jako farmafirem) nehodilo do krámu. a každý posraný bílý plášť (licencovaný drogový dealer a obchodník se smrtí) bude držet hubu a krok, jen aby se mu nestalo něco podobného, a odsoudí k ublížení na zdraví nebo smrti tisíce a miliony lidí, jen aby měl plné koryto.
čest vzácným vyjímkám, které si mohou právem říkat lékař a zaslouží si úctu, a které za pravdu bývají po zásluze potrestáni.

upřímně vám nezávidím, až ponesete důsledky své podpory tohoto svinstva.

256687

07.11.2011 22:46

Čekání na cargo

RE: článek se snaží hledat podstatu problému

dub 94.?.?.?

můžete mi vysvětlit, jak zvolením růžového mafiána namísto modrého, kdy oba jsou v pozadí řízeni stejnými loutkáři a zájmy, neco změníte?

opravdu mi to hlava nebere. je to jako tvrdit, že když dáte ve škole hlas místo třídnímu bouchači franckovi třídnímu bouchači vencovi, kdy oba vybírají výpalné pro svého kmotra v hospodě, tak přes hubu nedostanete a nebudete okradeni.

256753

08.11.2011 17:26

Můj vztah k Židům

RE: některé historické písemnosti k tématu

dub 94.?.?.?

zadejte si "georgia guidestones" a dokumentace najdete dost.

256799

08.11.2011 22:39

Můj vztah k Židům

RE: Židé nás nemohou nenávidět.

dub 94.?.?.?

víte, kdyby tzv. židé byli opravdu tak inteligentní a nebyli to takoví blbci, tak by zcela určitě nečinili to, co činí, protože je to mílovými kroky přibližuje k jejich dlouho plánovanému osudu obětního podsvinčete, které bude předhozeno davu a podříznuto namísto skutečných loutkářů.

a to, že to přikrumují ve velkém, včetně politických procesů a dalších sviňáren, o jejich přílišné inteligenci opravdu nesvědčí.

256816

no k tomu základu měny - podstatné je, aby peníze vznikaly na základě již existujících reálných aktiv, k jejichž výměně napomáhají, ale nemusí být nutně založeny na nějaké konkrétní jednotce.

dlouho jsem nemohl přijít na to, jak zajistit jako základ měny nejmenší společný jmenovatel (jednotku), dostatečně malou a univerzální, než mi pak, konečně!, došlo, že to není potřeba.

ceny jsou přepočítací poměry, a ty budou zachovány bez ohledu na výchozí jednotku. takže lze výchozí jednotku určit arbitrárně -- třeba jedna koruna rovná se hodnota jednoho vejce -- a pak je vše snadné. tímto arbitrárně určeným výchozím bodem máte výchozí bod celé indexové matice cen (směnných poměrů), a vše ostatní se jen mechanicky přepočítá ve vztahu k tomuto bodu.
směnné poměry zůstanou zachovány, nijak je to nezmění (jedno jestli je poměr jabka/hrušky 20:10, 10:5, 2:1, 0,2:0,1 atd. hodnota indexu je vždy stejná).
a odpadne problém nezaslouženého monopolu a vyřeší se problém, že základem peněz bude veškeré zboží a služby, protože to nebude monopolně vázáno na nějakou komoditu, ale celý systém bude postaven na indexové matici (a trh a ceny není podstatou nic jiného, než indexová matice vzájemně provázaných přepočítacích koeficientů), tedy na celé množině reálných hodnot, které budou základem a podstatou takových peněz.

takže můžeme vesele zapomenout na energetické peníze, tohoto mezičlánku není potřeba.

256938

12.11.2011 17:24

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

dub 94.?.?.?

ty máš vyjednávací nástroj pro bíle koně zahraničních zájmů?
a k čemu je to prosím dobré?

256960

14.11.2011 00:19

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Babis o Big Toonnelu

dub 94.?.?.?

no pokud máš adresu, stačí poslat ten model.
ale pro jistotu ti pošlu mejl znovu.

257006

15.11.2011 20:37

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

dub 94.?.?.?

hm. hele dámy, nechtěly byste si osobní prádélko prát v soukromé prádelně?
jen takový návrh...

257096

15.11.2011 22:10

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

dub 94.?.?.?

víte mě nešlo o to reagovat konkrétně na něco (zjišťovat viníka), ale o to, že se podobné věci nemusí řešit právě zde v diskusi (a silně off topic), takže jsem zareagoval na poslední vlákno v dané diskusi.

zjišťovat kdo je v tomto sporu v právu nebo o čem je nehodlám (a upřímně je mi to jedno). to ať si dámy rozhodnou jinde, pokud se už chtějí vzájemně dehonestovat.

257108

energoměna je jen petrodolar v jiném hávu.

cena - směnný poměr - je vytvářen jinde, peněžní/účetní vyjádření je separátní systém vycházející z poměrů určovaných dostupností/poptávkou.

měna musí být podložena prací obecně, musí ji moct vytvářet kdokoliv kdo tvoří. což energoměna neumožňuje, ta poskytuje výhodu monopolu a dalších věcí.

účetní matice vyjádření směnných koeficientů je v podstatě jen matematická matice, vycházející ze směnných poměrů. jako taková může být nominálně jakákoliv, na směnných poměrech to nic nemění.
proto lze výchozí bod určit arbitrárně, celá matice se pak automaticky "přepočte" podle směnných poměrů vytvářených mimo tento subsystém/matici.
tudíž peníze budou vytvářeny na základě všech reálných aktiv, nikoliv jen vybrané komodity, a cena je jen funkce směnného poměru, je jedno, jestli je poměr jabka hrušky vyjádřen (cenově) 6/3; 20/10; 0,5/0,25.... zůstává stejný.

tímto řešením dosáhnete požadavku, že peníze budou navázané na práci/hodnoty obecně, níkoliv jen na určitoyu komoditu se všemi problémy z toho plynoucími.

257187

systém kreditních peněz jsme tu probírali. to snad netřeba opakovat. základem peněz musí být reálné hodnoty a jen na jejich základě lze vytvářet peníze.

směnné poměry jsou určovány dostupností/poptávkou po zdrojích a jsou mimo subsystém peněz, jsou jeho základem.
peníze, kvantitativní vyjádření směnného poměru, jsou pouhou funkcí, nikoliv podstatou, tedy matematicky vyjádřenou maticí směnných poměrů. a proto lze základní cenovou jednotku určit arbitrárně, je to jen číselně vyjádřený poměr, a na systém směnných poměrů to nebude mít naprosto žádný vliv.

podstatná je podstate peněz -- postavených na již vytořených reálných hodnotách, cena je jen číselné vyjádření koeficientu a proto je pouhou funkcí základního systému.

řeší to problém stanovení univerzální základní cenové jednotky nominálně. nic víc.
a to byl poslední oříšek. po tomto je systém dokončen, peníze vznikají na základě existujícího reálné bohatství, není zde komoditní monopol, a vlastní číselné vyjádření směnných poměrů (cena) je tím vyřešeno také, nedochází k deformacím plynoucím z vybrání konkrétní komodity jako monopolu směnné jednotky.

vy berete jako základ peněz energojednotku, já jakoukoliv existující reálnou hodnotu. v tom je rozdíl. energojednotka má problémy jako jakýkoliv monopol, mé řešení monopol odstraňuje.

opakuji: cena je jen funkcí směnného poměru. nic víc. matematicky číselně vyjádřenou hodnotou ve formě matice.

257197

o čem to proboha mluvíte?

jak ty vaše bláboly souvisí s tím, co je psáno v tom příspěvku?

257203

a vyjasněte si také pojmy.
jak vydělávají peněžní zásobu? peněžní zásoba je celkové množství peněz v oběhu. kdo vydělal nebo prodělal neřeší. zkrátka počet žetonů ve hře, bez ohledu na rozdělení.
vysvětlete, jak souvisí peněžní zásoba se směnným poměrem mezi komoditami.
vysvětlete, jakým záhadným způsobem jste dospěl k nějakému odebírání nebo přidělování.

máte popletené pojmy a dosti nepochopitelné myšlenkové pochody.

257204

20.11.2011 00:19

Ruské válečné lodě vstupují do syrských vod, aby zabránily útoku NATO

RE: Pro Sýrii platí stejný scénář jako pro Libyii

dub 94.?.?.?

jo. a zase tak malá není[smích]

257322

20.11.2011 22:28

Film USA

sračky jsou levné

dub 94.?.?.?

hlavním cílem sračkometů je vyplnit mezery mezi hlavními pořady - reklamami. a ten futruňk mezi tím musí být co nejlevnější, proto se používají americké sračky.

257373

21.11.2011 16:57

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

dub 94.?.?.?

když on měl na mysli tu spolupráci, že se zavedou kvóty a v rámci spolupráce se zlikviduje výrobní základna (viz český cukr apod.), nebo se standardizuje velikost bobku a tak - eurosvoboda.

takovou spolupráci oni mají rádi, tak se nedivte, že ji tak propagují. navíc podle talmudu má mít přeci každý z nich několik set otroků, tak proč se divíte, že obhajují aspoň kontinentální feudální superstát? na globální taky dojde, podle talmudu musí panovat nad celou planetou a sloužit jim musí všichni.

257444

23.11.2011 17:23

O strachu

RE: Robota, strach, odvaha, štěstí

dub 94.?.?.?

ve svém závěrečném výroku se hluboce mýlíte.
moci neznamená směti...

ale třeba na to někdy lidi přijdou.

257563

29.11.2011 16:14

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

dub 94.?.?.?

fašisti měli vždycky v hlavě totálně nasráno. a vy jste toho zářným příkladem.

že si budou tu svoji americkou verzi chile 2.0 zdůvodňovat je jasné, ale pokud to děláte takto zhovadile jako vy, musí být vaše hlava zdrojem materiálu pro bioplyn pro celý okres.

257831

29.11.2011 19:16

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

dub 94.?.?.?

a proto je třeba zavést správná pravicová opatření a vzít to do ruky jako pinochet:

http://www.osud.cz/nove-zakony-v-usa-pred-schvalen...

257843

05.12.2011 17:37

Rusko by mohlo uštědřit NATO smrtící úder, říkají analytikové

RE: Šlápli do lejna

dub 94.?.?.?

v té hromadě sraček je obávám se někdo úplně jiný.
pakistán uzavřel hraniční přechody, nařídil vojákům se bránit, vyhodil američany z jejich letecké základny.
čína se s pakistánem sblížila i veřejně, vojska za hranicemi pakistánu, vyhlášení vojenského paktu za dveřmi.
uzavření ruské cesty je jen otázkou jedné stupidní provokace normanů, o které nebude nouze (sýrie, irán, volby).

takže milý soukmenovče, do toho hovna šlápl někdo úplně jiný.

258068

10.12.2011 00:10

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

nejvyšší čas

dub 94.?.?.?

uzavřít severní zásobovací cestu afpak...

258262

10.12.2011 20:51

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

dub 94.?.?.?

humorné na tom je, že když se v rusku objeví pár klaunů (ve vztahu k populaci vlastně nikdo), tak demográti a jejich sračkomety řvou jak podřezávaný podsvinčanta, ale když jsou v americe skutečně hordy lidí požadujících, aby šla vláda do prdele, a policie proti nim zakročuje ve stylu gestapa, tak je to demográtické a zcela normální.
a to vynechávám zfalšování voleb v americe u obou období bushe. ale tam je to demográtické, to jsou vaši zkurvysyni a ti vás platí, že presstitutky?

ovšem slepému, hluchému a bezmozku to nevysvětlíte[smích]

258304

11.12.2011 18:51

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

dub 94.?.?.?

buď vědomě lžete, nebo byste si měl aktualizovat informace.

-do vědy jdou slušný prachy, budování "silikonových údolí" ve velkém, silné dotace novým technologiím
-armáda v rusku neměla hodně dlouho k dispozici tolik peněz, jako poslední dva roky, perou se do ní a do lidí v armádě prachy pod tlakem, který by mělo problém ustát i vysokotlaký potrubí.
-mimo keců několika generálů, kteří se dožadují přechodu na cizí zbrojní technologie (v čím žoldu?),se modernizuje z domácích zdrojů, dvě lodě mistral jsou prd, navíc podmínkou obchodu bylo předání technologie a další výroba v rusku. stejným způsobem se nakoupilo několik dronů z venku.
-suroviny. pokud potřšebujete rychle modernizovat a nemáte dostatek vlastních zdrojů, tak povolíte investice z venku. ale pod podmínkou, že nikdy nezískají kontrolní balík. u surovin a strategických odvětví si to rusko hlídá, dokonce zákonem, nikdo nemůže získat víc než 49%.
nehledě na to, že pokud pomýšlíte udělat ze své měny světovou rezervní měnu, musíte vytvořit podmínky, aby bylo zdroje ze zahraničí do čeho investovat a musíte pro to vytvořit potřebnou infrastrukturu. což je i jedním z cíl vpouštění cizího kapitálu a vytváření burz.
-propopulační program a podpora rodiny s přidělováním půdy zdarma, státními dary atd. taky není zrovna známou zkrachovalosti.

a tak by se dalo pokračovat.

takže pokud vám ty vaše kecy prochází jinde, tady vám moc pšenka nepokvete.

258347

11.12.2011 19:47

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

dub 94.?.?.?

o jeho reformě se nepřu, za to opravdu patří ke zdi.

258351

12.12.2011 16:50

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: To je dneska normální

dub 94.?.?.?

fašismus se bez neomezené pravomoci armády neobejde

258396

12.12.2011 16:53

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: Zbraně proti zbraním...

dub 94.?.?.?

jsem rád, že si tak rozumíte, doufám, že zítra spácháte společně sebevraždu, abyste tak uvědoměle podpořili dobro a své kecy doložili činy[smích]
předtím doporučují vyvraždit celé příbuzenstvo. pokud nějaká genetická linie dokáže vyprodukovat takové dementy, je to bohulibý, a především nutný čin.

258397

12.12.2011 21:28

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Proradnost Západu

dub 94.?.?.?

celá šaškárna je o tom zaměstnat rusko vnitřními spory, protože se připravuje útok na sýrii. a při nejhorším aspoň zasmradí.
to je celý smysl tohoto kvičení mediálních prasat a dalších poskoků říše.

258410

13.12.2011 18:11

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Proradnost Západu

dub 94.?.?.?

hm, asi ho budete muset uploadovat na tytrubko nebo rustrubko, a pak sem dát odkaz

258475

13.12.2011 18:35

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: To ještě nic není

dub 94.?.?.?

ono problém je, že si spousta rusů neuvědomuje, že v současné době hraje rusko a ruský národ o své přežití a existenci.
a pokud se mezi sebou budou hádat a rvát, místo aby se zmrdům ze zahraničí postavili jednotně, skončí jako libye.

258479

14.12.2011 00:28

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Dotaz na p.Stvoru

dub 94.?.?.?

to chce klid, tento jedinec pochází ze sionistické stoky, bude plivat vždy, pokud nebude v čele vyvolenec nebo jejich loutka[smích]

neplýtvejte s nimi časem, tento odpad propaguje právě kasparova, kudrina a další samovyvolence, což zde prokázal dostatečně častokrát, který normální lidi považují za odpad a vlastizrádce.

vrána k vráně[smích]
tož klid

258500

14.12.2011 16:31

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Dotaz na p.Stvoru

dub 94.?.?.?

ono je to velmi jednoduché. stačí si kliknout na váš nick a zobrazí se všechny vaše příspěvky. a tam si každý může přečíst, koho jste propagoval a u koho jste se zlobil, že se tu o nich nemluví.
samej chazar, samej chazar...

takže se z toho nevykroutíte, i kdybyste se odrážel ušima.
a vaše podpora arcizmrda a vlastizrádce havla v čechách to jen dotvrdí[smích]

258552

14.12.2011 16:52

Irán a strategické obkličování Sýrie a Libanonu

RE: Čo má dnes spoločné Irán a EU

dub 94.?.?.?

nechám-li stranou energoměnu, tak by mne zajímalo, proč zde pořád podsouváte, že jde řešení jen pro malou komunitu.
buď záměrně, nebo jste vůbec nepochopil o co jde a jak to funguje.

celý systém cen/směnných poměrů vždy BYL, JE a BUDE jednou velkou maticí. vždy jde o přepočítací poměry mezi veškerým "zbožím", protože veškeré zboží jako ekvivalent hodnoty je vzájemně zastupitelné, a tudíž z podstaty vždy existuje směnný poměr mezi veškerým zbožím, tedy matice.

takže jediným rozdílem oproti stávající matici je, že se arbitrárně nastaví výchozí referenční bod a všechny poměry se automaticky přepočtou.
protože pokud dnes vejce stojí 4 kč, kilo jablek 20 a barel ropy 1800, jde o směnný poměr 4:20:1800
pokud se zavede základní referenční bod, tedy základní jednotka 1 žolík = 1 vejce, tak budou ceny 1, 5, 450. tedy zcela identický směnný poměr.
a pokud tato matice dnes pokrývá veškeré komodity a služby, bude je pokrývat i matice nová. a směnný poměr se i nadále bude řídit dostupností zdrojů a poptávkou po nich.

s tou výhodou oproti vaší energoměně, že podkladem peněz tak bude veškeré "zboží" a tudíž nemůže dojít k monopolizaci tvorby peněz a neoprávněným výhodám plynoucích z toho, že někdo zrovna náhodou sedí na jediném podkladovém aktivu daných peněz. a tudíž to brání i manipulaci, která je jinak při monopolu (včetně přírodního) zákonitá. protože "zboží", ergo v tomto systému měnu, může vytvářet každý. takže když to nejde přímo, tak aspoń zprostředkovaně přes výsledný produkt je základem měny veškerá lidská práce - spravedlivé a nemonopolizovatelné.

jsou to snad nějak složité počty a logika? nebo to jen nechcete slyšet?

258554

14.12.2011 21:59

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl - ale všetko má nejaký zmysel...

dub 94.?.?.?

pozor, v jistých strukturách není hodnost to nejdůležitější.
a rank plukovníka je velmi oblíbenou šarží pro "tovaryše bratrstva", tak říkajíc.

258578

15.12.2011 17:11

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl

dub 94.?.?.?

no on dědek je sice zkurvysyn, ale říká věci na rovinu a plnou hubu.
takže je to sice hajzlík, ale jako takovýto protivník si trocha úcty zaslouží[smích]

258624

300 už tam dávnmo jsou, navíc zavedli peršani do výroby jejich vylepšenou verzi domácího původu, takže o pár kusech to nebude.
navíc mají i vlastní satelity a další věci, jsou schopni rušit komunikaci protivníka (i emeričanů) a jejih frekvence používat pro vlastní komunikaci.

persie už dávno nejsou jen koberce...

258626

15.12.2011 17:16

Příští válka – Írán

RE: Rychlé řešení

dub 94.?.?.?

a víte vy, když dojde do tuhého, co je to proxy válka?

258627

15.12.2011 18:36

Příští válka – Írán

RE: Rychlé řešení

dub 94.?.?.?

otázka spíš zní, jestli irán stojí o takové zbraně.
a pokud ne, tak jediný scénář, kdy by ho rusko jadernýma zbraněma vyzbrojilo, je, že by ho použilo jako proxy pro vedení války proti západním zmrdům.
protože jinak žádná země na světě nebude poskytovat takové technologie komukoliv, protože to oslabuje její vlastní geostrategickou a obrannou (útočnou) pozici. tyto technologie se poskytují ostatním jen v případě, že jsou ty země vyzbrojovány jako proxy (viz pákistán x indie např., nebo británie, nebo izrael...).
takže za normálních okolností je jasnou odpovědí ne, rusko nestojí o jaderně vyzbrojený irán, nebude-li k tomu donuceno.

258630

15.12.2011 20:19

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Jaka, je prava podstata vsech problemu, jez ma dnes Ruska republika.

dub 94.?.?.?

když se podíváte, jak se čečensko změnilo za posledních pár let, tak nejen, že ho nepoznáte, ale možná se vám i rozsvítí, proč tam mohla být taková podpora...
protože ať se vám to líbí nebo ne, tak právě putin nařídil rekonstrukci a investice pod tlakem.

258633

16.12.2011 20:54

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Jaka, je prava podstata vsech problemu, jez ma dnes Ruska republika.

dub 94.?.?.?

kdybyste se místo kydů zajel těch čečenců zeptat, věděl byste to.
ale vám jde o plivanec, ne o odpověď, že?

a tu sračku s radiací v grozném jste vzal kde? rusové munici s ochuzeným uranem nepoužívají, to je specialita vašich milovaných zmrdů. tak kde by se tam ta radiace vzala?
nebavíme se o jiných městech, ale o čečensku. a tam je hlavním důvodem obnovy ukončení bojů a stabilizace regionu. a že to lidi můžou podporovat? proč ne, němcům amíci a britové taky za války vyvraždili miliony a zemi srovnali se zemí, a za pár let jim lezli do prdele, aby si ji mohli znovu postavit z marhallova plánu. tak proč by se čečenci museli chovat jinak? že vám a vašim oblíbeným zmrdům se to nehodí do krámu?

ono s tou logikou asi budete mít problém vy, že...

258670

18.12.2011 16:44

Havel

aspoň se hezky pozná, kdo je vlastizrádce

dub 94.?.?.?

protože jen xindl jeho druhu ho bude opěvovat, slušní lidé si s úlevou odplivnou.

258718

18.12.2011 20:09

Havel

RE: Už konečně vím, pro jaké ubožáky je tenhle server

dub 94.?.?.?

tento dobytek přestal být člověkem a sám se vyřadil z lidské společnosti svým humanitárním bombarodváním a dalšími válečnými zločiny a zločiny proti lidskosti.
tak tady nikdo nemůže tvrdit, že byl člověk. nebyl, byl to dobytek.
a když zdochne dobytek, dá se do kafilerie a nemluví se o tom.

258765

18.12.2011 23:35

Havel

RE: Už konečně vím, pro jaké ubožáky je tenhle server

dub 94.?.?.?

to ne, takový troškař nebyl.
on spolupodepsal rozsudek smrti nad 1 milionem iráčanů a ještě k tomu přemluvil další (plus těch 0,5 milionu mrtvých dětí, který albrightové i jemu stály za to). a k tomu je nutno přidat mimo jugoslávie ještě další mrtvoly v zemích, kde schválil a podporoval humanitární bombardování.
takže do gottwalda, ech, gottwald do něj mýá hodně daleko.

258828

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 8

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 11

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 16

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
24,88 Kč
Euro
27,41 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
25,87 Kč
100 japonských jenů
23,08 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
31,69 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 426,91 Kč
1 unce stříbra
349,85 Kč
Bitcoin
158 840,33 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?