Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 251 příspěveků, 1 jméno: Rene Bartosek.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.07.2011 02:54

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Nyní

Rene Bartosek 75.?.?.?

1. Vědět a znát.
2. Vůle, usílí, kterým se projeví vědění na fyzickém levlu.
3. Odvaha nést důsledky.
4. Mlčení spojené s vhodným načasováním.

Vypadá to velmi jednoduše, než se to vyzkouší na vlastní kůži. Hromada velmi obtížných věciček vypadá velmi jednoduše.

247622

10.07.2011 03:00

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Nyní

Rene Bartosek 75.?.?.?

Jedna ryze praktická poznámka k té sebekázni. Čím více člověk postoupí, tím více přiletí "facek" za opakování "stejné" chyby. Ale nic není stejné, že ano? Jak by řekli staří Řekové, dvakrát nevstoupíš do stejné řeky.

247623

10.07.2011 18:26

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Čas a prostor zajímavé věcička, že ano? Pro Absolutno neplatí, vesmír může být v singularitě nebo v mrazivé nekonečné prazdnotě. Kromě hustoty a rozložení enegie v třirozměrném prostoru se nic nezměnilo. Celková hodnota je stále stejná, pouze se mění formy existence. Může jít o fázovou změnu stavu nebo o jakoukoliv kombinaci, pulsující vesmír, nekonečná expanze, trvalý stav singularity.... Z hlediska Absolutna jsou to pouze variace a dílčí vztahy. A vesmír je pouze jeden z projevů Absolutna. Pravděpodbně bude existovat nekonočné množství variant vesmíru. A já se domnívám, že to bude spojité nekonečno možností, žádné povolené a nepovolené diskretní stavy.

Mimoto dynamika pozorováného třirozměrného vesmíru vnímáná jako čas, prostor? Jak by se tato dynamika jevila z pohledu třeba sedmé dimenze? Jako iluze, záznam dění z vícedomenziální reality? Něco jako projekce filmu na plátno, monitor...? Samozřejmě jakákoliv projekce, záznam je neuplný. Můžete natočit dokonalý dokument deštného pralesa se zvukem a obrazem, ale čichové, hmatové vjemy do něj nedostanete. Přímý učástník v dokumentu ví jak je drsná kůra stromu, cití zápach močálu, vůni rostlin, bodnutí hmyzu...

Říkáte, kdo žije v přítomnosti je otrok. Jediný okamžik, kdy fyzicky lze vnímat na maximum je přítomnost. Zároveň tvrdíte, že dochází k selekci spojitého vnímaní fyzické skutečnosti, daného konečnou kapacitou mozku při zpracování. Jak by se asi projevilo zahlcení racionální části fyzického myšlení daty? Kolaps, šílenství? Chcete vnímat ve více komlexní formě čas, skutečnost? Na to potřebujete také kromě "senzorů" více té energie ve větší koncentraci. Fyzické tělo snese nějakou mezní energii i její koncentraci a pak... Navíc zavisí na stavu. Duchovní mistr má větší kapacitu, než laik. Má to smysl někdo maká třeba s činkama, tak unese více než obyčejný člověk.

Představte si, že malířské plátno zmuchláte do "koule", ne moc. Ve třech rozměrech vidíte celek, že to kdysi bylo napnuzé plátno v rámu. Dvojrozměrně bude schopen mapovat pouze deformované části. Na primární vnímání čtyř a více rozměrů nemá třírozměrné fyzické tělo ani senzory ani energii. Hranice deformací pro vás budou mít formu singularit. De facto singularita je z hlediska informací zahlcení racionálního jejich zpracování na nějaké úrovni nadbytkem dat.

Chcete se dostat přes singularitu, musíte přejít na vyšší rozměr existence skutečnosti. Začnete vnímat "pach, drsnost"... Co myslíte kam si můžete vzít sebou mimo třírozměrný vesmír fyzické tělo? Druhá možnost je zjednodušení formou abstrakce. Popsat pro tvora, který dokáže vnímat pouze filmový záznam třeba pach močálu by matematicky bylo asi koplikované, že ano? Ono popsat abstraktně i tu třírozměrnou skuzečnost je velký problém. Samozřejmě to nejde udělat spojitě, ale musí vyb...

Automaticky kráceno

247643

10.07.2011 18:27

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Chcete se dostat přes singularitu, musíte přejít na vyšší rozměr existence skutečnosti. Začnete vnímat "pach, drsnost"... Co myslíte kam si můžete vzít sebou mimo třírozměrný vesmír fyzické tělo? Druhá možnost je zjednodušení formou abstrakce. Popsat pro tvora, který dokáže vnímat pouze filmový záznam třeba pach močálu by matematicky bylo asi koplikované, že ano? Ono popsat abstraktně i tu třírozměrnou skuzečnost je velký problém. Samozřejmě to nejde udělat spojitě, ale musí vybrat hlavní parametry.

Prostě pouhou n-přítomnost n-rozměrnou individualní bytost nelze dostat do abstrakce. Nelze tedy do ní dostat ani minulost ani budoucnost, která je komlexně složitější, má více n-rozměrů. Buď Na energii i počet "úhlů pohledu" to bude krapet náročné. Co myslíte kolik rozměrů má Absolutno a jaká je jeho energie? Jak se stát součást celku a zároveň mít individualní rozměr? Buď jste zpět integrovaný do Absolutna, nebo máte omezení dané rozměrem individualní existence. A integrovat se vědomě zpět do Absolutna má nějaké podmínky a splnit je to není jenom tak. Vycházíme jako čistá energie a projdeme interakcemi, zpátky se můžeme dostat jako velmi čistá energie. A očistný proce je velmi náročná záležitost.

247644

11.07.2011 02:59

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Nejvyšší informační systém je mimo fyzický level. Co jsem zachytil útržky na netu, co prosákly ven o vědeckých paranormálních praktických experimentech, tak i doprovolníci se jaksi nevrátili do svého těla. Fyzicky není žádný důvod pro umrtí ani ztrátu mentálních schopností. Tělo má svůj kyslík, vodu, proteiny, minerály... Kde je pro materialistu problém? Můj názor? Na vyšší formě vědomí se jim z toho co a pro jaký účel experimentují, tak se jim z toho udělalo hodně špatně. Zůstala jenom prázdná bezduchá skořápka. Tihle lidé museli být prověřeni ohledně důvěryhodnosti na vysokém stupni systémem, a přesto práskli do bot.. Tuším na tom i exeprimentovaní velmi rychle skončilo.

Jinak řečeno mimo fyzicky level zapomeňte na nějakou přímou kontrolu vyšších informačních systému, a k tomu Nejvyššímu je kus cesty. Připojení k netu mi může kdokoliv skrouhnout, zamnipulovat, napíchnout, ukradnout mi identitu....,ale spiritualní připojení může pouze nepřímo ovlivnit nebo mě zabít. Tam nejsou žádné trojany pro někoho, kdo chce kontrolovat systém. Absolutno je to nepotřebuje a ti co by amorálně takovou kontrolu chtěli nejsou schopni se dostat do pozice správce systému tedy Absolutna bez patřičné očisty, a když se očistí nemají pořebu kontroly. Bezpečnostně naprosto nezkorumpovatelné.

Jak to říká pan Dub, nepřímé směrování toho vektoru ovlivňovaním masovým ovlivňovaním, individualních rozhodnutí lidí, ale k tomu existuje zpětná vazba, ve vašem modelu protivektor. Sice se zpožděním, ale o to větší silou. Jakmile se duše opustí toto slzavé udolí, tak vidí nemanipulovatelně pravdu a má pak tendenci v příští inkarnaci pracovat proti manipulaci. To máte ty děti totality, které nepoznali svobodu, ale v jistý okamžik je bude přitahovat. Co asi bude v další inkarnaci s manipulátory? Ono ta karma v dynamickém projevu do vektoru zjednodušit nepůjde.

247688

12.07.2011 02:13

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mno, on si tu symboliku upravil někdo podle svého.
Pyramida v původním smyslu znamená cestu k rozvijení svých schopností, a to že vrcholek je odtržený od základny symbolizuje kvalitativní přechod od fyzického k nefyzickému. Na cestu se vydají všichni, ale dojít k vrcholu je obtížné málokomu se podaří napoprvé. Jestli vůbec někomu. Někdo si to však vykládá jinak. Holt každý svého štěstí strůjce. Z tohu důvodu oko na pyramidě dolarové bankovky nemá s povznesením člověka na spiritualní úroveň nic společného.


Zajímavé je že se vrchol pyramidy v Gíze nedochoval. Z čehopak asi byl, z šutrů jako ten zbytek? Nemyslím. Navíc pyramida má speciální vlastnosti, tedy se sklonem stěn tuším 54°. Malý modýlek nabrousí žiletky, co asi "nabrousí" originál v plné velikosti. A to zřejmě nějaké důležité kamínky chybí a něco okolo nich chybí.

247746

12.07.2011 02:49

Bez rizika a nad zákonem: USA globalizují válčení pomocí bezpilotních letounů

Užasné, takže

Rene Bartosek 75.?.?.?

když budou vystřeleny nuklearní rakety nejlépe na někoho, kdo není schopen odpovědět, a americký personál nedojde k fyzické ani psychické újmě, tak to nebyla válka. Pokud tedy např. Rusko nebude schopno odpovědět na první strategický úder, tak se vlastně neválčilo. Pár desítek miliónů okamžitě zabitých , jak říká ten advokátský eufemista a nějaká ta radiace, to jsou vlastně jenom takové detaily. Mno, myslím si, že v zemích, které zatím jsou schopné adekvatní válečné odpovědi by měli zbystřit. Koneckonců nelze vyloučit, že presidentským tandemem budou Palinová s McCainem. Jistě velmi zajímavá kombinace pro USA i zbytek světa.

Mno, žádná válka nejde vyhrát bez pěchoty. A žádná země nejde dlouho okupovat na základě teroru. Ledaže by měl někdo v plánu nějaké konečné řešení. To většinou vyvolá adekvatní reakci ve všech okupovaných i potenciálně okupovatelných zemích. Když není co ztratit, tak není co ztratit. Zřejmě to povede k technologocké revoluci, rachejtlí odpalovaných z ramene. Schválně, co je efektivnější dron nacpaný technologiemi a zabraňovými systémy nebo vysoce motivovaný nasraný týpek s rachejtlí na rameni? O nasrané týpky si netřeba dělat starosti, stačí pár omylů a zdarma jich bude více než dost. Teď jdeo jenom, o ty ručně odpalované rachejtle, ale to je otázka dostatečné potencionální hrozby na zbytek světa. A když vezmu v úvahu, že hromadná salva jakýchkoliv rachejtlí včetně strategických není válka, pak...

P.S. Guvernéři provincií a jiní hlavouni nebývají zabiti náhodou.

247747

12.07.2011 03:07

Drzost OS Romea je ohromující

Do prkna.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Před pár dny tady někdo šoupnul odkaz na oficiální zprávu exktrémismu v ČR za rok 2010. Bylo v ní 6 koncertů o účasti 80-150 lidí za rok, do shromaždění se počítali i oslavy narozenin a Vandase na Mostecku volilo do senátních voleb 1700 lidí plus mínus 5%, nedostal se ani do druhého kola. Pro mě za mě, ať klidně Romea přestane spoupracovat s ministerstvem vnitra. Kalousek tvrdí, že musí šetřit, ať jim zkrouhne dotace, pokud se nelíbí ať udělají hloubkový audit, co se s těmi 17 melouny v minulém roce dělo. Vzhledem k tomu, jak vypadá jejich webová stránka se nedělám iluze. Klidně můžou rozpustit i oddělení na boj proti extrémismu. Na rozdíl od hospodářské kriminálky, kterou rozpustil Langer, je tenhle odbor na dvě věci. Možná to finančně položí i Zvědavec a jiné weby nepochybuju, že musí tak něco přispět i finančně mimo provokatérů, aby mohli vykazovat výsledky a činost.

247748

12.07.2011 04:14

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

Kámoš na FB.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mě navedl na článek zveřejněný na Osudu o superkrachu eura. Píše se tam mimo jiné o vojenské dikatatuře a teroru proti vlastnímu obyvatelstvu zákazu držet drahé kovy... taky o uzavření hranic. Radí se tam velmi rozumně o převedení maxima peněz na nemovitosti. Píše se tam o třech bilińech dluhů a defacto vyvlastnění bankovní oligarchie by to teprve pokrylo, takže jsou nesplatitelné ale momentálně už úroky, ne tak dluhy.

Nepochybuju, že takový Švýcaři si hranice zkusí uzavřít před uprchlíky. Nebál bych se toho, že na Švýcarsko bude dovoleno shora zaútočit, tam má prachy kdekdo zajímavej. Co mi na tom krachu přijde zajímavé, že to má mít celoevropský charakter. Trochu schovaní před bouřkou budou kromě Švajcu, v Británii a jiné ostrovy, měny mimo euro jako koruna si o nějakém zavětří za bukem můžou nechat tak akorát... Jak chce někdo při megakrachu zabránit kolapsu mi je záhadou. V EU je 400 miliónů lidí. Třeba za socíku mělo ČSLA stav tuším 60 000 obyčejných vojaků s automatem, k tomu odpovídající důstojnický kádr, propagandu, tajnou policii... A mám pocit, že i v krotké ČSSR by měla problém udržet základní strukturu moci při opravdu velké revoltě.

Dneska má ČR, tak max. Jednu divizi vojáků, méně policajtů v ulicích, žádné LM a ke všemu není potravinově soběstačná. Staří komanči nebyli tak blbí, aby nevěděli, co dokážou lidi, který budou o hladu. V Rumunsku to chtělo jo teror, aby to fungovalo aspoň od desíti k pěti. Teror se ale zavádí zvolna, aby se lidi předčasně nevyplašili, to pak končí s vrchností špatně. Jenomže to v případě silných občanských společností na západě, pokus o zavádění teroru narychlo bude znamenat jatka. A jsem zvědavej, kdo z nich vyleze vítězně. A tom, kdo bude poražený nemám pochyb. To budou úplně všichni.

Mno, pokud vím začíná to plavat nezadržitelně navrch z Itálie. Být hlavounama, tak začnu rychle jednat o možnosti vystoupení z eurozóny a přemýšlím jak odlužit rozumně ekonomiky jižní Evropy. Legitimita vlastnických vztahů je legitimita vlastnických vztahů. V jižní evropě lidi jistě hlady umírat nebudou, mají soběstčené zemědělství a zimu nějak přežijou. Počítám, že Italové pošlou věřitele, tam kde slunce nesvítí. [velký smích] [velký smích] Srandovní, očekával se problém východní Evropy, kde by se s novými přichozímí nikdo nematlal. Problém je, že místní lidé na divokém východě, dokážou přežít s takovým minimem, o jakém se občanské společnosti kdekoliv v západní Evropě nesnilo ani v nejhorších snech. Nazaplatitelné dluhy mají všichni včetně Německa, ale na ty co by krachli později už prostě nedojde řada s placením nějakých dluhů.

Věřit tomu, že to bude krachovat pěkně disciplinovaně postupně může jenom... A krachu najednou se říká kolaps. Jo a potom se někdo zjeví na ruinách a udělá z toho globální impérium. [chechtot] [chechtot] Mno, z ruin komle...

Automaticky kráceno

247751

12.07.2011 04:15

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Kámoš na FB.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Věřit tomu, že to bude krachovat pěkně disciplinovaně postupně může jenom... A krachu najednou se říká kolaps. Jo a potom se někdo zjeví na ruinách a udělá z toho globální impérium. [chechtot] [chechtot] Mno, z ruin komlexní civilizace nikdo globální impérium nevytvořil. Silně pochybuju, že Čína apod. se položí z důvodu kolapsu Evropy. Ani vcelku ekonomicky nevýznamné země někde v Africe se nepoloží, spíše naopak.

USA, nemají průmyslovou civilní výrobu, takže z propadu Evropy nemají žádný extra profit. Nejvíce na tom získá Čína. Samozřejmě v realtivních součtech ztrát, protože to pořádně pocuchá v globále celou ekonomiku, na druhou stranu se přejde na kryté měny. Dlouhodbě to bude v rámci celku ziskové, i když v Evropě to budou i v dlouhodobém horizontu vidět z jiného úhlu pohledu než velký úspěch.

247752

12.07.2011 05:01

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Víte máte pravdu, ale když si vezmu takové. Každý zaplatí do posledního haléře, akce-reakce... Tak mi to pro lidi přijde více srozumitelné. S teologem nebo někým na ten způsob se, když se zeptá budu nimrat v karmě. Ale třeba nemocný nečeká filosofickou přednášku o karmě, ale něco jednoduše řečeno s praktickým významem, co mu pomůže. Pravda je, že o važných nemocí s karmnickou příčinou to směřuje, aby dotyčný často radikálně něco změnil na svém životě a jsou případy, kdy když se dozví A o karmě, tak musí slyšet celou abecedu. Částečné informace vytržené z kontextu můžou být velmi nebezpečné, ale to určitě víte.

P.S. Popis omnisystému o n-rozměrech se vám jakýkoliv pokus o abstrakní vyjadření n minus nějaké numero, rozmázne v neurčitosti nula-nekonečno. Jediné co lze říct v abstrakci o omnisystému v pro jakékoliv n minus numero, je logická nula, jednička. Čistě racionálně je to fifty-fifty. Dříve tato logická remíza, bylo bolestivé poznání pro fanatiky náboženského charakteru, na druhu náboženství nezáleží. Dneska je to problém pro materialistické fanatiky. Jak vidno problém není v ideologii, ale ve fanatismu. Pokud se mám snažit držet vašeho druhu terminologie. Srandovní, že ano? Víceméně třírozměrná "opice" je na tom ohledně limit poznání omnisystému stejně jako mnohorozměrná inteligence.

247753

12.07.2011 05:11

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Tady je taková malá praktická ukázka, té akce-reakce. Velmi srozumitelná.
http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU

247754

13.07.2011 02:55

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: K pár připomínkám...

Rene Bartosek 75.?.?.?

No při jisté technologické úrovni v globalizovaném světě s globálními zájmy mocných není vítězů. Nuklerarní ruiny znají jenom poražené, za vítěze lze počítat zřejmě ty, co zemřeli rychle.

247826

13.07.2011 03:07

Evropská unie na pozadí Řecka

RE: Zpráva o financích střední třídy v USA

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mno, já bych se musel zepatat jak jde ruku v ruce dohromady restrikce s finanční systémem fraktalních rezerv? Mě to přijdeš jako naprosto protichudné a ve finální fázi neschopné společné existence. A z kopce už to začíná být teď, takže si držme čepice.

247827

13.07.2011 03:36

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Řeč byla o logice a racionalitě na fyzické úrovni tedy v tom 3D prostoru. Jinak já se naprosto nepřu, že se nám trojrozměrná logika, tváří tvář vyšším systémum rozmázne na neurčitost, vůči Absolutnu se dostane do přehlcení informacemi jakákoliv nižší logika. Logika, která se musí rozčlenit na objekt a subjekty na okolo to má s popisem toho Nejvyššího systému velmi nelehké. Logos, který je zároveň alfou-omegou a ke všemu absolutní jednotou.

Ono popsat "pouze" vyšší realtu je problém. Chybí nějaká srovnatelná zkušenost, jazykové prostředky. Pomůžu si takovou berličkou. Řekněme, že dvourozměrná bytost by se nějakým způsobem částečně dostala na nějaký čas do třírozměrného prostoru. Ta fyzická část by zůstala hezky na svém místě. Co by všechno mohla vnímat? Pohled na galaxii, temnotu mořských hlubin, bouří v atmosféře plyného obra, mistrovskou symfonii, nuklerní výbuch... Existuje ohromné množství míst, kdy by se jakýkoliv individualní průnik do třetího rozměru mohl teoreticky dostat, a která ve dvou rozměrech nemá nějakou pararelu. Jak by tato zkušenost byla interpretována v jazyku dvojrozměrné reality? Pokus o empirickou interpretaci?

Mno nevím vybrat ty důležité parametry pro matematickou abstrakci je problém pro 3D bytost v 3D skutečnosti, ne tak vybírat z útržků obrazů vizí a věřit, že z těchto zlomků vytáhnu podstatu, kterou matematicky zpracuju a dostanu z toho fungující popis vyšší reality. Co lze vstřebat intuitivně, emočně, obrazově, symbolismem... může být velký problém převést do racionální binární logiky. Pravda proč by pro intuici aspol. nemohla nebo musela platit nějaká vyšší logika? [smích] [mrknutí jedním okem]

247829

13.07.2011 03:44

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ten Irák je dobrý praktický příklad. Pravbda Sadám byl řezník, ale obyvatesltvo masově mělo levnou elktřinu, pitnou vodu, benzín. Zdarma zdravotní péči, vzdělání. Mimochodem v této diktatuře byl největší počet žen s VŠ vzděláním v muslimském světě. Teď jsou příjemci zahraniční pomoci, mají dluhy. Lidé nemají nic kromě strachu z budoucnosti a toho částečného pokroku v "demokracii". Samozřejmě, že rozkradačka se děje někde úplně jinde. A skutečně i problémy s cikány jsou minoritní a z hlediska celkové krádeže až zanedbatelné. ale dá se na nich zfanitizovat populace a vyrobit dikatura jako řemen. Stačí se malinko podívat do historie.

247830

13.07.2011 04:04

Bez rizika a nad zákonem: USA globalizují válčení pomocí bezpilotních letounů

RE: ide len o prachy

Rene Bartosek 75.?.?.?

Guerilové jednotky nemají stíhačky. Kadáfí ve fázi, kdy jsou nasazeny drony nemá ani stíhačky, ani radary, PVO... Ale mohl mít hromadu týpku s výcvikem na odpálení sofistikované rachejtle z ramene. O motivaci by se start nemusel. Naopak těžkou hlavu by si museli dělat i s útokem vrtulníků na druhé straně. Ty stíhačky letadlové lodě, Tomahavky... vyjdou na velké peníze a veřejná kasa je prázdná. A o to v asymetrickém konfliktu jde.

Buď se dám na závody ve zbrojení, nebo držím pouze dostatečný odstrašující potenciál nebo případnému utočníkovi z okupace udělám noční můru. Drony jsou hodně levná varianta, ale vyrobit účinnou rachejtli s dotřelem 6 000 m nahoru by mělo vyjít ještě levněji. I když jsem četl, že IDF koupí od Italů, radary které dokážou sledovat najednou 200 cílů, tak zadarmo to taky nebude. Zřejmě budou mít těžké dilema na co vystřelit, i když střílet helfirem na pastvece koz nebo "teroristu" mi nepřijde jako dlouhodobě vítězná strategie.

247832

13.07.2011 04:26

„Drang nach Osten“ NATO

Vydržovat armádu je drahé.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Když se podívám na Řecko, Španělsko, Itálii, ale i ekonomickou situaci USA, pak... Veřejné rozpočty jsou bankrot a papír příliš dlouho za skutečné zdroje vyměňovat nepůjde. Uvídíme jak dopadne nový rekordní vojenský ropočet USA. Pro mě za mě můžou do NATO včlenit i Mars s Venuší, ale ekonomická realita je ekonomická realita, a teď nemluvím o kreditovém kasínu. Mno, pokud někdo chce dožít toho konečného trvalého vojenského vítězství, tak má nejvyšší čas začít, poněvadž za pár let mu z té vítězné armády na věčné časy zůstane hromada šrotu. Plus velmi nepříjemné odpady na likvidaci. A díra ve státní kase, s ožebračeným obyvatelstvem.

247834

14.07.2011 05:13

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ten příspěvek jsem přehlédl. Sám racionálně nevím, jak se to mohlo stát. [smích]

247923

16.07.2011 04:28

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

Rene Bartosek 75.?.?.?

Celente je opravdu zatraceně dobrý v analýze trendů systému. Eufemicky řečeno velmi znepokojivé. Náš pád Říma bude bude mít nuklearní pochuť, pokud k němu dojde. Ten obrázek atomového hřibu sedí, není to o laciné senzaci. Co na nuklearních ruinách civilizace zůstane z elity, ať si každý zodpoví sám.

248133

16.07.2011 04:51

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ale houby se motáme v kruhu. Kartel okolo centrálních bank se dostal mimo schopnost být efektivní a je to už nějaký pátek zpátky. Pyramidová hra skončila, takže kde vidíte ten kruh? Systém fraktalních rezerv umožňuje dočasně finacovat snižující se efektivitu klientských vztahů v rámci několika monopolů nahoře, ale do mínusu lze je pouze tak dlouho, dokud z veřejných rozpočtů je krytí, potom nějaký čas jde sekat dluhy a pak už to je natolik "efektivní", že...

Chápete máte dobrý nápad a někdo ho koupí. Ohrožuje váš dobrý nápad zaběhnutý byznys.... Řiťolezci nemilposrdně jdou po krku lidem s invencí a vysokým pracovním výkonem, protože je ohrožují v kariéře. Děje se to v systému ovládaném klientskými vztahy všeobecně. Zapomeňte tedy na to, že někdo zkrachuje a ti lepší půjdou nahoru. Uvedu vám konkrétní příklad z firmy. Odešel manager, který zajišťuje realizací prací. I majiteli dochází, že bez těhle lidí to nejde, pozval si ho před odchodem na pohovor a patl se proč za ním nepřišle dříve?

Nechápe, jak to funguje. Kdyby se šel ztěžovat na blbost karieristů nad ním, tak ho velmi rychle jako jeden muž pohřbí. Rozumíte není problém jako nadřízený zorganizovat i pro b velmi výkonného podřízeného práci, tak aby nevykazoval výsledky, kdyby se rozkrájel. Stačí mu dodsat dozor nad pár kšefty s hodně špatnou logistikou a zahrnout ho papírováním a nepřipustit objektivní argumentaci, že někateré problémy při opravách vznikají z poškození, které není součastí rekonstrukce. To je stavební byznys jinde to jde jinak, jedná se pouze o technické detaily.

Jde o stavební firmu dělající větší věci přes pojišťovny. Jinak řečeno klientské vazby na pojišťovny vedou k snižování efektivity, v "normálních tržních" vztazích, které v systému de facto neexistují by to nešlo. Odhaduju, že firma může mít obrat, tak 100 mega za rok. Není těžké si udělat obrázek, kde tedy rakovina klientských vztahů z horních pater systému metastázovala. Menší firmy i kdyb jim šéfoval podnikatelský génius nemají šanci práce jistého druhu z první ruky vůbec získat.

Co myslíte kolik firem v Illinois za posledních 40 let má pod palcem stavbu dálnic? Řekl bych, že prsty jedné ruky mi na počítání budou bohatě stačit. A ekonomický výkon Illinois při počtu obyvatel jako ČR je trochu jinde. Všechno variace na jedno téma pyramidové hry nekrytých peněz, ale ani prachy z čistého či přesněji řečeno špinavého luftu, nelze vytvářet donekonečna. Jde jenom o to, zda systémový krach přijde ve formě kolapsu civilizace jako v antickém Římu nebo dojde k transformaci na neexpanzivní systém. Žijeme v období velmi riskantního bodu vývoje civilizací, transformace se totiž hromadě civilizací před námi nepovedla. Řím je ta poslední, kterou si pamatujeme.

248135

16.07.2011 14:54

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

Z některých "filantropů",

Rene Bartosek 75.?.?.?

by se slušným lidem mělo dělat velmi nevolno! Pravda mají hromadu peněz. Mohou koupit vlády zemí třetího světa i se soukromými armádami. Vlády toho lepšího světa už dávno koupili.Problém v zemědělství je ten, že jakmile zmizí přírodní odrůdy není v silách malých farmářu s tím něco dělat. Po několika letech GM pomoci prostě nemají žádné jiné osivo, pak teprve přijde čas ždímat zisky. Lze pak vyvolat neúrodu nebo hladomor na lokální úrovni i bez špatného počasí. Africký a jakýkoliv jiný drobný farmář není švédská vláda nebo elita, která si může dovolit udělat databanku přírodních odrůd plodin. To zřejmě pro sicher, že by při masovém použití GM došlo ke genetické kontaminaci všech plodin, pokud by se ještě našli tvrdohlavci, kteří by odolali soudním žalobám koncernů a jiným špinavostem, jak si někdo maluje to svoji zářivou budoucnost. Např. hnůj má být teroristickou nebezpečnou látkou a na jeho manipulaci bude asi potřeba štempl. Já věřím v selský rozum v rámci lidstva. Takže uvidíme.
http://www.czechfreepress.cz/zdravotnictvi/billovy...

248157

17.07.2011 00:05

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

Rene Bartosek 75.?.?.?

Demokracie je fikce. Republika fyzicky zemřela před lety, za železnou oponou ani nevznikla. Pravděpodobně dnes lidé v Rusku apod. mají více skutečné svobody než na západě. Nemluvím o formalních strukturách, mluvím o dočasném zničení habeas corpus, boji proti terorismu.... Všude vám moc seřeže hlavy na demonstracích proti moci a ohrožení existující stability a struktury. Pokud se moc hloupě opírá o řezničinu, tak je kolem toho hodně cákanců krve, např. Sýrie. Oligarchie se opírá o propagandu a chléb a hry. Chleba došel a větší důraz na hry ho nemůže nahradit.

Otázka je co všechno je reálně dovoleno. Nedělám si nejmenší iluze, jaký by byl postup proti demokratickým iniciativám ohružující skutečnou moc kartelu centrálních bank. Existují pouze různé mafie, které se rvou o moc. VK patří k jiné skupině než VH. Ale to není podstané. Co je důležité, zda jde o realisty nebo lidi žíjící mimo skutečnost odmítající se podívat nepříjemným pravdám do očí. Ať se nám líbí nebo nelíbí bez realistů nelze provést transformaci civilizace na nexpanzivní systém fungování. Rozumějte loajální aparátčíci typu Vondry jsou užiteční pouze, když shora jim befel dávají realisté. Být příslušníkem elity není o co stát. Ateistům těm je ještě hej, horší to mají skutečně věřící lidé. Pokud v elitě nepřevládne realismus, tak jako civilizace končíme, lhostejno zda v něco věří nebo nevěří.

248172

17.07.2011 14:14

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Podpora /lucifuge/

Rene Bartosek 75.?.?.?

Co to je objektivní pravda? Definujte a pár z perel té čiré objektivity nám předložte. Na příkladech to uvidíme nejlíp.

248189

vypadá to, že SA se připravuje na plán B. Jenom pitomec by si mohl myslet, že 200 tanků Leopard má proti Izraeli a vůbec někomu jinému na útok. 20 miliónů obyvatel stanovuje neúprosně geopolitické limity. A USA se budou nuceny stáhnout z vojenské imperiální pozice, realná ekonomická situace prostě tiskařským lisem vyřešit nejde. Samozřejmě pokud někdo chce naposledy zaválčit, tak moc času na ten první strategický útok nemá. Začít totiž další lokální konflikt nic na limitech tiskařského lisu neřeší.
http://www.atmonline.cz/news/2011/cervenec/150711b...

248204

18.07.2011 04:31

Kameny s doporučeními v Georgii

Velký přírodní cyklus.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Přesněji řečeno souběh více cyklů. Tohle je klíčem k brutální redukci lidské populace. O tom se samozřejmě nechce příliš mluvit. Z toho důvodu se nemluví příliš o plasmové kosmologii a rozhodně tam nejsou směrovány penězovody veřejného výzkumu. Ono je toho více pohlcení trpasličích galaxií Mléčnou dráhou, hromada nezářivé hmoty, která podle všeho rotuje jako galaxie. Když o té temné hmotě mluvíme se spešl vlastnostmi, tak to vypadá všechno stabilněji a bezpečněji. Zda je slunce singl hvězda, zda jsou velké objekty za Kuipierovým pásem na nekolizních stabilních drahách. Jinak řečeno, zda jde o starý synchronizovaný materiál z počátku formování sluneční soustavy, nebo je něco za těch 5 miliard let vyvedlo z harmonie, která se po zhruba 2 miliardách let velkého bombardování na počátku sluneční soustavy se prej vytvořila... Když se podíváme na hromadná vymíraní v minulosti, tak vesmír není zas tak idylické místo pro život v 3D. Pokud jde o tu zmińovanou spiritualitu. Kdo jsi bez viny hoď kamenem, ale to mi přijde proti rozhodnutí, kdo je a není hoden žít počítáno v miliardách... To bych nezáviděl ani svatému.

248211

18.07.2011 04:44

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

RE: Z některých

Rene Bartosek 75.?.?.?

Poslyšte pane Tom, já vím, že jsem věčně nespokojenej potížista. Už to, že bryčka s hnojem bude pod bedlivým dohledem mě nenadchla. Na osobní zodpovědnost jsme vskutku alibisticky nepomyslel. Nešlo by tam dát aspoň nějakej optimistickej grafickej propagační materiál. Třeba by to od vás převzali a byl by z toho i nějakej obolus. Do zadku mi strčili ruku pouze jednou, když jsem si snažil o modrou knížku, nakonec jsem dostal takovej růžovej kus papíru. To víte člověk si časem zvykne na všecko, ale nesmí se na něj moc kvaltovat. Rasista nejsem, to při víře v inkaramci ani nejde, to mi věřte, ale v tomto případě bych osobně za svou maličkost. Hmmm, malou ruku či rychlý progres v miniturizaci technologie skutečně vřele uvítal, především v případě že by se na to kvaltovalo. [velký smích] [velký smích]

248212

18.07.2011 13:39

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Je to nevyhnutelné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Určitě směřoval k tomu třeba Alexander Veliký, Čingizchán, britské impérium, každý měl jinou představu o té jedné rase a světovládě... Kdeže loňské sněhy jsou. [velký smích] [velký smích] Mno, přestanu používat slovo redukce a nazvu věci pravými jmény. Vyvraždění několika miliard lidí na maximálnmí limitu 500 miliónů znamená konec civilizace. Neoháněl bych se eufemismem civilizace, ale kladl bych důraz na slovíčko konec. Civilizaci mohou mít rozumné bytostí s morálkou, amorální dobytek jaksi není schopen civilizaci ani udržet v chodu. Nemluvím o "techníckých těžkostech" spojených se zmasakrováním s více jak 90% lidské populace. Ukazuje se, že pomalu humánně umořit lidi hlady a otrávit civilizačními vídobytky, jak by řekl soudruh Bilak nefunguje. Razantní metody typu opravdu účinná vysaoce infekční nákaza nebo rovnou atomový ohňostroj povedou ke kolapsu.

Nemluvím o tom, jaký 500 miliónů bude mít vliv na demografické zmenšnení elity. Myslím si, že ti nahoře jsou informování a mají možnost mít na stole analýzy skutečně těch nejlepších analytiků, kde jsou schopni si nejenom penězi koupit jejich mlčení. Musí tedy vědět, že varianta masakru na 500 miliónů je neslučitelná s existencí civilizace.

Jsou z toho tedy dvě východiska, šutrák je součástí propagandy na zblbnutí mas nebo existují zasádní informace, která mluví o zásadních vlivech na přírodní prostředí v planetarním měřítku. Sice směřujeme uvědoměle k tomu, že poručíme větru dešti, ale např. Fukušima v plné nahotě ukazuje, že jsme součastí přírodního protředí na Zemi. A to zemětřesení 9 Richtera není žádná planetarní katasrofa, z geologického hlediska jde o poměrně banální záležitost. Pravda pokud vezme v úvahu lidskou blbost, která skutečně může limitně mířit i "hodně ostře" k nekonečnu, tak nám zůstává třetí varianta, že směřujeme k té světovládě pod jednou rasou. Ale jak jsem povídal v úvodu, kdeže loňské sněhy jsou. Tak se zasmějem ještě jednou, aby na mě náhodou nepřišla trudomyslnost. [velký smích] [velký smích]

248248

18.07.2011 13:49

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

RE: Z některých

Rene Bartosek 75.?.?.?

Škoda, jste málo uvědomělej, víte přece, že moderní umění má šokovat. [chechtot] A nešlo by použít nějakou nepatlací grafickou techniku? Asi nešlo, že?

Buďte rád, že vám šli po pytlíku, až potfory půjdou jenom po špiritusu, tak to bude takový mezník v životě lidským. Taky vám po pytlíku nebo něčem jiným mohl jít nějakej uvědomělej soudruh demokrat. Bohudík tu flašku před vámi nevylili, to bych teprv pokládal za malou osobní tragédii, to už radši, ať si to někdo užije. Vidíte to graficky i jinak moc na TO. [mrknutí jedním okem]

248249

19.07.2011 02:14

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Je to nevyhnutelné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Já nejsem členem té vaší civilizace. Vy takové jako já nepotřebujete, spíše se jich bojíte. Nemám rád ten váš rádoby způsob humanismu a morálky a vy nejste členem mé civilizace, maximálně můžete být skrytým parazitem. Poněvadž amorální společenství dle mého soudu není schopné samostatné existence, natož aby dokázalo vytvořit nebo aspoň udržet v chodu civilizaci. Tak o jaké vaší civilizaci vlastně mluvíte?

To, že užíváte stejný mateřský jazyk pocházíte z podobného kulturního okruhu, máte geneticky možná stejnou haploskupinu... to nic nemění na faktu, že my dva jsem členové naprosto jiných odlišných civilizací!!

Eufemismus zmizí, znamená bude povražděno a jestli to bude selektivní genetické vyrobené infekční svinstvo, tak to nic nemění na faktu masové genocidy. Nuklearní raketa, infekce nebo jiný způsob zdecimování lidské populace jsou pouze technické detaily. Podstata tohoto pseudohumanismu je stále stejně zvířecí. Zajímavé, jak někteří lidé vědí, že budou mezi těmi dokonce 50-100 milióny vyvolenými. Mno, já nejsem členem tohoto elitního klubu, ale povýšil jsem. Já jsem výzvou pro elitařství ve slonových věžích a vzdušných zámcích.

248318

19.07.2011 02:31

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Má to hlubší smysl.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pro budoucí civilizace i pro ty současné. Můj osobní názor je, že jde o únik informací z velmi vysoce postaveného zdroje v hierchii moci. A někdo hodně riskoval, ani ne tak svůj život. Může být mnohem horší i zůstat na živu. Jenomže dokud to nebude v bedně, v institucích.... Nejlépe je takový únik ignorovat a použít lehkou nenásilnou desinformační zesměšňovací kampaň a pak to nechat zapadnout. Kolik lidí o tom šutru ví? A kolik ho bere vážně? Má to spojitost s třetí částí fatimského proroctví, proběhli masívní skryté přípravy, ale mělo to bý zveřejněno nejpozději do roku tuším 1960. Lidstvo mohlo být mobilizováno s mnohem větší intenzitou. Nedá se nic dělat, co přichází to přijde.

248319

19.07.2011 03:48

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Definujte mi antiscientistu. Třeba profesor Běhounek, Feynman a podobní to jsou u mě páni vědci. Chemoterapii bych v případě diagnostikováni rakoviny u sebe odmítl, o vyříznutí nádoru bych hodně přemýšlel. Ne že bych nevěřil, že nádor je pryč, ale to víte když člověk přijde o ledvinu... V případě, že by to bylo spojené s chemou bych bez rozmýšlení podepsal revers. Třeba při analyfatickém šoku jsem neměl problém baštit tabletky podle harmonogramu. Sice jsem hrnul ze záchranky ven ( věděl jsem, že to bude drahej špás ), když jsem probral z bezvědomí, ale ranger mi řekl, ať neblbnu, že jsem na tom fakt špatně, zeptal se jestli mám problémy se srdcem a náladoval do mě adrenalin nebo něco na ten způsob. Když jsem později vynechal léky, hned jsem věděl, že jsem vynechal a spolknul jsem poctivě prášek.

Analyfatický šok není chřipka, že ano? Vakcínu proti chřipce neberu, kdy jsem naposledy baštil antibiotika nevím. Aspirin jednou v zimě. Brufein nevím. Nebýt sršňů, tak bych měl problém si vzpomenout, kdy jsem za posledních 5 let zbaštil nějaký prášek. Ale změnil jsem výživu, zpátky jsem po problémech se zády začal sportovat ( kolo, fotbálek ), plus masáže, speciální cvičení na záda, ruce, nohy ( problémy s rameny i koleny skoro zmizeli), chiropraktik a čištění páteře ultrazvukem, Taky meditace, zájem o spiritualitu, ale to nejde empiricky vědecky zohlednit do zdravotního stavu, že ano? Taky hodně bylinkové čaje, masti, syrovou zeleninu...

Švindluje se v jakýchkolov případech, kdy to projde. Peníze nesmrdí a udělat z člověka dlouhodobého konzumenta hrsti prášků a později dalších léčebných metod není špatný byznys. Od táty vím, že dlohodobě nesmím pít žádný bylinkový čaj. Je třeba dělat pauzy, třeba šípkovej má dlouhodbě negativní účinek na srdce. I všeho dobrýho moc škodí. Takže když budu brát 5 let léky na krevní tlak, tak co nemá to vedlejší účinek? Tahle byznysová medícína jde po důsledcích. Lékař by se měl ptát, proč se někomu třeba zvedl krevní tlak. Vědec musí jít k podstatě věci, lékař by měl klást důraz na prevenci nemocí. Ale to není ziskové, tihle doktoři s tímhle myšlením byli v 30-letech minulého století a nejde pouze o doktory.

248321

19.07.2011 04:24

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Globální konspirace nemohou fungovat, pokud je může po---at lidský faktor

Rene Bartosek 75.?.?.?

Výzkum se dělá podle penězovodů. Výzkum, který míří nevhodným směrem nemá podporu a člověk, který udělal ať profesoru nebo sedí na jiném významném postě ví, jak se má správně dělat výzkum.... Lidi nejsou hloupý a musí z něčeho žít a platit hypotéky. Tak to funguje, kdo šlape lajnu má se dobře. Kdo vystupuje z lajny přitahuje maléry. Prachy zajistí, i který výzkum bude více citovaný a který nebude. Výsledky můžou jít i proti sobě, že ano? A co jde špatným směrem to bude zapomenuto a co jde správně bude zvýrazněno, zpřesněno....

Víte chodím se zádama k jednomu starému noblesnímu pánu. Doktor co má výsledky, pár lidi co půl roku nespali jsem viděl na vlastní oči hodně šťastné a přijeli z hodně daleka. Do USA se dostal i s rodinou někdy v 68. Měl pomoct nějakému známému senátora, který měl pod palcem zdravotní dodávky do ČSSR. Valuty nebyly a o jednoho doktora s kádrovým špatným posudkem více nebo méně... rodina za ním přijela později, protože pomohl. Byl nějaký blok na jedničce po autonehodě a jediná známá pomoc v USA v té době byla operace končící ochrnutím rukou, ale člověk by žil.

Vyhozený později z nemocnocnice v Houstonu, protože přes první varování pomohl dalšímu pacientovi, který trpěl jako zvíře několik týdnu. Bylo to žena a byli vánoce. Ještě ji říkal, když měl vánoční službu. Já ti pomůžu, ale nesmíš to nikomu říct. Mno, a ona se neudržela. Ale nelitoval toho, porušil příkaz ředitele a ne svého doktorského i lidského svědomí.

Mě dal dohromady před pár lety koleno. To jsem byl na cestě závislosti na brufeinu. Ve špitále by mi udělali operaci, tenhle pán mi uvolnil blok v zádech. Po druhé návštěvě jsem po půl roce kulhání s ortézou začal běhat a byl leden a mrzlo. Hodně knih má velmi starých i před válkou, staré dobré metody. Diagnostiku bloků v páteři dělá rukou ( velmi citlivé prsty ), nějakými starými cviky snad antických Řeků kontrolu a podle metody jednoho Švýcara očích jestli blok je pryč. Je to on-line bez vedlejších účinků.

Mimochodem jeden blok v páteři má výrazný vliv na zvýšení krevního tlaku. Kde je tedy chyba? Méně operací, méně drahé diagnostiky, lidi neberou dlouhodbě prášky třeba na tlak, proti bolesti. Samozřejmě, když vidí problém mimo blokací nervů, tak posílá pocienta na diagnostiku a léčení do nemocnice. A v některých nemocnicích naopak říkají. A to je případ pro...

248322

19.07.2011 13:13

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

A kdo by náhodou chtěl výrobu mediálních buchet s jakoukoliv "dobrotou" uvnitř sabotovat, tak spáchal "sebevraždu". Prachy a s nimi spojená moc nesmrdí. Po téhle sebevraždě bude obtížné získat svědky. Náš drahý Rupert je figura Mossadu a dost policajtů v Británií za několik let bylo v tomhle namočeno, ale i tak ucpat všechny díry, kterýma tečou sračky nebude jednoduché. Britské policajty čekají zajímavé časy a velký průvan na chodbách. Přece jenom lidi z Mossadu zas tak nezajímá fotka koz nebo vytahaných slip nějaké médii uplácané celebrity a dost lidí nahoře bude na pana Ruperta aspol. skutečně pěkně..... Jinde to nebude jiné. Pouze figura bude patřit jinému družstvu než Mossad, a zkorumpovaní policajti a jiní lidičkové budou nosit jinou uniformu. Akorát někde si aspoň nehrajou na svobodu a demokracii, a bývá v tom více amaterismu, přece jenom Mossad kope nejvyšší ligu.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/239379-nov...

248363

20.07.2011 01:28

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mluvíte o egregorech. Zkoncentrovaná energie mas nabývá inteligentní formu, jakákoliv ideologie, náboženství, kult, národ, dokonce ateismus nebo marxismus... Není jednoduché vytvořit egregor, ale jak jednou vznikne, pak existuje dlouho, tisíce let. Existují s negativním i pozitivním znaménkem z hlediska morálky. Ale je to naprosto odlišný proces jako diferenciace energie shora z Nejvyššího bytí. Nejmocnější egregor na planetě Zemi a já myslím i ve vesmíru je víra v Boha, a přestože to bylo nespočněkarát zneužitu, tak tento egregor je pozitivní. Rozumějte prostý člověk bude umírat pro víru, netuší že je zrnkem písku ve hře mocenských zájmů a to se počítá. Vemte si Spojené státy, jsou taky egregor a velmi silný. A věřte, když jsem věnoval 4.července meditaci tomuto egregoru a v duchu jsem řekl, ať žije republika. Byl jsem překvapený velmi silnou energetickou odezvou. Spirit republiky je v tomto egregoru dominantní, a ti co se ho otevřeně pokusí zlomit to ještě poznají. Lidé umírají za impérium, ale věří, že umírají za svobodu a republiku. 100 let vymývaní mozků pomocí propagandy je pro silný egregor jako když plivne do oceánu.

248422

20.07.2011 01:44

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Já bych to zkusil, vyjde to levně, takže nic zajímavého pro byznys. A vedlejší účinky, pokud se to neužije jako vakcína to taky nemá. A zatím to není na seznamu teroristických látek. Jistě snížení zisku je de facto teroristický útok. Takže by se to mohlo i časem zakázat. Pomalu, ale jistě ve jménu pokroku zakazují v těch civilizovaných zemích byliny. Na to nepřišli ani soudruzi. Naopak pamatuju, že kopřivy, hluchavky.. apod. vykupovali nebo se dělali povině nepovině sběry u dětí školou poviných. Až uvědomělí demokraté budou požadovat testy na ženšen jako na nové farmakum, na domací kopřivu dojde v druhé vlně. Bylinky snižují zisky a taky nejdou jako draslík patentovat. Možná by se měli geneticky zmodifikovat a pak obvinit matku přírodu z krádeže genů a zavřít ji do basy. [velký smích] [velký smích]
http://www.wmmagazin.cz/view.php?nazevclanku=podvo...

248423

20.07.2011 01:58

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Zajímavá definice, v tom případě nejvíce antiscientistů musí být mezi skutečnými vědci. Obvzlášť těžké váhy budou géniové, protože ty dělají objevy, které jsou přeci proti "zdravému rozumu". Mno, kromě čistě empirických věd typu fyzika, chemie v jejich empirické části. Teď nemluvím o teoriích. Tak víceméně bych rád viděl výzkum, který má jednoznčnou inerpretaci dat s precizním empirickým zdůvodněním, že toto je jediný možný výklad získaných dat.

To dělám, že léčbu, kterou nepokládám za dobrou odmítnu, ale problém je jinde. Ve FDA apod. sedí lidi z farmaceutického a potravinářského byznysu. Ti rozhodují o tom, co je legální a nelegalní v potravinách a léčivech. Za druhé jsou schvalovány jako neškodné látky, kde se později ukazuje, že nezávádné nejsou, Jistě vaše pozice bude, že se to nevědělo. Víte já se domnívám, že kde dochází ke snižování zisku je tlak, aby nebyli "zbytečné" otázky a už vůbec ne nějaké smysluplné odpovědi. To personální propojení kontrolní orgány s velkým byznysem si o to přimo říká. Co převládne zisk nebo nějaká etika?

248425

20.07.2011 02:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Globální konspirace nemohou fungovat, pokud je může po---at lidský faktor

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mi povídejte, tenhle pán bude tento rok slavit 90. Děsím se toho, až přestane praktikovat. Neuvěřitelně vitalní. Jeho učitelé z UK jsou z první republiky. Pokud to nedělá v Praze profesor Levit, tak už asi nikdo.

248426

20.07.2011 02:38

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Když bude dobré to o čem myslíš, bude dobré i to co dostaneš, ale to je velmi stará klasika.

Hmm, slavní režiséři? Ale jsou i vyjímky takový Stanley Kubrick, ale ten prý uzavřel velký kšeft, že za něco bude moct do konce života točit, co chce. Pravda jistě si uvědomoval, že by mohl umřít i o něco dříve. Muselo to být jako balancovat na ostří. Ale Kubrick byl prostě génius.

248430

20.07.2011 22:47

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pokud by člověk nikdy neviděl duhu, tak by někdo věřil nebo nevěřil třeba sepsané informaci o ní. Jakmile duhu zažijete, byť z velké dálky, tak otázka víry a nevíry ztrací smysl. Prostě víte. Já osobně jsem věřil v Boha, vím že Nejvyšší jsoucno existuje a nemám nejmenší pochybnost, o tom že jsem služebníkem, součástí, "dítětem" Nejvyšší energie..... Máte pochybnosti o něčem, z čeho vychází a s čím je spojena vaše skutečná vnitřní podstata? Já nemám nejmenších pochybnosti ve smyslu víry Nejvyššímu Absolutnu.

Egregor nějakého okamžiku je velmi pomíjívý. Nezapomínejte, že člověk ale i zvířata mají individuální vůli. Podívejte, silnější bude třeba egregor tvrdého jádra sportovního fanklubu, ale i tak na lokální úrovni ovlivní nepatrný zlomek lidí. Většina se prostě členem fanklubu nestane.

S tím "spiritem" státu jsem to myslel v jiném smyslu. Je pravda, že člověk který se nechová správně z důvodu nevědomosti bez toho, že by do konání vmíchal něco osobního, dostane daleko menší karmický flastr než ten, kdo stojí za masovým propagandistickým zpracováním, ale mě šlo o jiný úhel pohledu. Spojené státy se změnili v impérium, ale většina Američanů si to neuvědomuje. Přestože umírají fyzicky nevědomě za impérium, tak oni vnitřně umírají za svobodu, republiku, rovnost, spravedlnost... Z toho důvodu egregor Spojených států má charakter republiky a ne impéria. Když se pro nějakou myšlenku obětujete dějou se velké věci, když se obětuje za stovky let mnoho lidí, pak... Člověk s pevnou vůlí a silným spiritem nemůže být nikdy obětován někým jiným. Ani v nějakém temném rituálu, protože vždy zemře pro ideály za kterými stojí. Stav fyzické mysli v okamžiku smrti je důležitý!! Ti co vědí, že nejsou tělo, emoce, fyzická mysl... jsou v takové chvíli ve výhodě.

248511

20.07.2011 23:14

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: No, myslím že občané českého státu

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pravda zemské jádro je plné kovů, včetně zlata. Gravitace je svině, ta za to může, že toho v zemské kůře je mnohem méně. Takže stačí malíčkost prostě udělat abraka dabra a vyzvednout to. Sice ropné písky, břidlice i ten permafrost představují menší technické problémy a energetickou náročnost, ale i tak by to celé bylo energeticky ztrátové. Ale klidně, ať do otoho kreditové kasíno nacpe kredity. Veřejné rozpočty jsou bankrot, takže žadné velké sanace chamtivých krátkozrakých idiotů se už konat nebudou, kde nic není ani smrt nebere. Hejlové co ještě něco mají budou oškubáni, a ti co z toho včas neutečou budou mít po právu holou řiť. Konečně udělají něco užitečného, nahoře bude méně těch největších pitomců a bude realná šance na zvyšení kvokacího numera v perspektivě dlouhodobého myšlení.

248516

20.07.2011 23:27

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: Outsidermedia

Rene Bartosek 75.?.?.?

To je opravdu husté. Daleko hustší je fakt, že se to musí všeobecně v horních patrech vědět. DSK je naživu, a pokud tohle měl na stole Putin, tak Sarkozy vzhledem na přímou účast francouzké tajné služby to musel vědět ještě dříve. Dneska už to bude vědět daleko více hlavounů. Mno, čekají nás všechny zajímavé časy. Pokud někdo chce válčit, tak bude muset hodně spěchat. Fakt, že DSK se dostal k těm informacím znamená, že uvnitř struktur v USA to musí být hodně napružené. Hromada lidí o třetí světovou nestojí. Nic překvapivého zřejmě nemají dostatek uvědomělého optimismu ve vítězství. Holt dobře informovaný neuvědomělý optimista se směje jenom na befel, jinak se plácá v osobních depresích, když potkává ty uvědomělé kolem sebe, kteří rozhodují o "konečném vítězství".

248517

21.07.2011 00:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Stále nerozumíte, resepktive nechcete rozumět. Byznys kontroluje, regulační úřady, vzdělávácí systém a penězovody. A byznys zajímá zisk, nezajímá ho zdravá populace. Naopak zdravá populace je noční můra pro obchodníka se zdravím.

Jó, vlastní rozum. Pokud jste novodobí da Vinci, kteří fušuje do všech myslitelných lidských oborů, pak... O tom bych si dovolil pochybovat, ale i tak by vám to bylo na dvě věci. Bez žádného dozoru by se korporace ve jménu zisku úplně urvali z řetězu. Takže by jste si třeba ve vlaku pod mostem a za letu směrem dolů konstatoval, že vás vůbec nepřekvapuje dle poletujícíh fragmentů, že to ten most nevydržel. Taky by mě zajímalo, jak by jste on-line analyzoval prášek infuzi apod., co by jste pro chemickou analýzu použil za metodu "olizometrii" ? To víte v rámci maximalního zisku by tam bylo něco hodně levnýho, což většinou z běžně dostupných přírodních materiálů není příliš jedovaté v malém množství.

Nepovídejte. "Vědci" nemají problém popřít výsledky, obvzlášť když neladí se zlatým teletem zrovna in teorie. Když Běhounek neměl do čeho píchnout při Nobileho vyprávě, tak se měřil radiaci kosmického záření jenomže při hladině moře mu vyšli moc velký numera. Rozebral aparaturu, překontroloval všechno možné a provedl nové měření a vyšli podobný velký numera, a pak na nich s vědeckou zarputilostí trval. Takto pracuje skutečný vědec. Jenomže takových je málo, všichni se mu vysmáli. Pravda z NASA po vyslaní kosmických sond, došli k jistým poznatkům a poslali profesoru Běhounkovi omluvný dopis se zpožděním několika desítek let, podepsalo ho tuším okolo 200 lidí. To byli ještě taky vědci.

Většina "vědců" i v dobách, kdy byznys měl mnohem menší vliv na výzkum trpí jistou autocenzurou. Jakmile to neladí, tak datový vzorek se zavrhne, aniž by se dostal do nějaké statistiky. Proste šlapou lajnu, do maléru se nehrnou. Ono docent řekne na začátku shovívavým hlasem, ale pane kolego... Výjimkou jsou géniové, potížisti, ale těch zase moc není. A taky různí amatéři v garážích, kteří pro změnu nevědí, že tohle nejde... Mimochodem sem s ním jednoznačným vzorkem empirických dat, kromě fyzikálních měření nic jiného takovou charakteritiku nemá. A to si rýpnu, zda známe všechny podatné parametry 3D reality? Zda nám náhodou nějaký z těch hlavních nechybí? Ale z běžných dat to nevypadne, to bude chtít zase nějaké ty génie.

248518

21.07.2011 00:10

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

To je subjektivní, že lečený umře později. Od kamaráda děda ve špitále dostal pár týdnu života. Rakovina, ve špitále nesměl nic. Tak ho pustili domů a babině řekli, že už to je stejně jedno. Děda začal zpátky kouřit, pohybovat se na čerstvém luftě, ráno svařák, v poledne polívku s něčím večer svařák a vydržel další tři roky.

248519

21.07.2011 00:50

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Kdyby byli v řiti ryby, nepotřebovali by jsme regulační úřady, ale podstata homo econocomicus je taková, že zisk je svatý. Skvělý nápad, takže jít s každou bandaskou mlíka na test k odborníkovi, nebo ji poslat po internetu potrubní poštou a na kontrolu mostu nebo tunelu si zaplatit na 10 let odborníka, aby dával bacha, jak to stavěj. Obávám se ,že některým uvědomělým demokratům dojde až ten ošklivý stát nebude, proč vlastně všechny ty samozřejmosti nefungujou.

Já si vůbec neprotiřečím, já tvrdím že málokterý z vědců neohne ve vědeckém bádaní svůj hřbet před velkými korporacemi. To neznamená, že nad nimi ohrnuju frňák, pouze to konstatuji jako žalostný stav té naší skutečnosti. Raději nemluvím, o tom, že 75% výzkumu je na západě vojenský, tedy tajný. Jinak řečeno neexistuje komunikace mezi vědci o špičce výzkumu a tři čtvrtiny i kdyby nechtěli musí držet hubu a krok. A čistě na závěr se znovu zeptám na ten vzorek empirických dat s jednoznačným jediným výkladem. Já jsem totiž potížista, kdyby jste na nějaký narazil mimo měření fyzikalních veličin dejte vědět, yetiho prej už viděli.

248524

21.07.2011 15:32

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: Outsidermedia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Jsem si jistý, že o mobil si neřekl, to je inteligentní a dobře informovaný týpek. Ani hlavoun jako on se nedostane na palubu letadla anonymně. Lidi jde podmáznout nebo neví kdo je kdo, poznají celebritu, ale nepoznají hlavouny. Já jsem na tom naopak v běžné konverezaci raději mlčím, protože bych se musel moc často ptát, kdo to je? [velký smích] Jaký je asi režim odbavení pro lepší lidi? Bezpečnostní kamery a software na identifikaci ksichtu podmáznout nejde. Možnosti na opuštění USA z NY jsou omezené a NSA a podobné agentury bude mít mezinárodní exity dobře ošetřené on-line, nejenom v NY. Mohl použít jiný pas na jiné jméno třeba po manželce, a pas by byl legální, ale ksicht si člověk jenom tak nevymění, dokonce styl chůze je unikatní...

248575

21.07.2011 15:50

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

To máte tak, když člověka pošlete na valéčná jatka a on zemře, tak se dostane do stavu, kdy vidí nekompromisně pravdu. Co myslíte když bojujete za republiku, svobodu... a pak jste po smrti konfrontovaný s touto pravdou se všemi důsledky osobní karmy, které z toho plynou? To musí být něco a vyvoláva to po akci reakci. Egregory jsou mocné, ale většina z nich není věčná, jsou pomíjivé. Ani egregor víry v Boha není nic než mihotavým stínem proti realitě Nejvyššího bytí. To v co pevně věříte vytváří sílu egregoru, má to mnohem větší váhu než "víra" zmanipulovaná propagndou. Protože jestliže fyzicky zemřete, tak propaganda přestává fungovat.

Ve fyzickém těle je nemožné přímo vnímat Boha, při meditacích se člověk dostává blíže a blíže s rostoucí praxí. Tělo není stavěné na takovou koncentrovanou energii Božské existence, ale mysl si může přinášet zpět jisté zkušenosti. Netvrdím, že jsem se dostal v této inkarnaci blízko k Bohu, asi jsem hodně "zdaleka zahlédl" jenom nepřímé důsledky, nemusíte dojít do nitra slunce, aby jste věděl, že existuje. Stačí, když ho začnete vnímat třeba kůží, někomu se podaří otevřít oči, někdo se vydá na cestu v "komické lodi", někdo...

248578

21.07.2011 16:19

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pane Koubek nemám nejmenších pochybností, že drtivá většina lékařů i vědců dělá podle svého nejlepšího vědomí a svědomí vše co dokáže. Problém je někde jinde. Hlavní slovo mají na existenci i směřování výzkumu korporace a pro ně je hlavní mantrou zisk. A ve jménu zisku si není problém dosadit do klíčových pozic lidi, kteří se budou zisku klanět a nějaká etika, morálka, dlouhodbé důsledky... jsou jim úplně ukradené. Nějaký génius reklamy řekl. "Spotřebitel není blbec, on je vaše manželka."

Skutečně brilantní zkoncentrování strategie na úspěšný prodej. Má to několik háčků. Za prvé chybí zpětná vazba. Prodejce totiž není manželem spotřebitele, který by mu řekl. Drahá na tohle nemáme, musíme v prvé řadě platit tohle a tohle, musíme myslet na možnost horších časů. Klasický střet dlouhodobé životní strategie s krátkodobou ve smyslu prodat, Druhá věc u "komodity" jako např. zdraví. Cílem člověka je být zdraví, cílem farmaceutického koncernu je léčit nemocné a generovat zisk. Řekl bych, že prodejce je něco jako milenec, užít si na maximum hned a zodpovědnost důsledky nechat ležet za sebou a vzhůru za dalším okamžitým dobrodužstvím.

Důsledky jsou různé. Rozbití sociální stability, ekologie, degradace lidí masmédii směrem k spotřebě. Taky osekávání kritického myšlení, kriticky myslící člověk totiž nemá chování křečka, to snižuje zisk. Kriticky uvažující člověk myslí více v dlouhodobém horizontu, což je v principielním sporu se strategií počítanou na čtvrtletí!! Myslí individuálně na své zdraví ve smyslu prevence, taky snížení zisku. Vyžaduje vyšší kvalitu výrobků, protože on to nekupuje, aby si za rok koupil nějaký nový hit. Taky se kritický člověk hůře ovládá a manipuluje, to vede k degradaci elit ve smyslu efektivní vlády. Méně vykonná elita ztrací schopnost vládnout kriticky myslícím lidem, to má kromě jmenovaných důsledků, vliv na klesající úroveň vzdělavácího systému. Všecko jsou to důsledky, které se projevují dlouhodobě a mám zlý pocit, že hromada jich teď přichází s velkou silou na scénu.

248581

21.07.2011 16:37

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Nevšiml jsem si, že bych se pustil do vědců, doktorů... Za to jsem si všimnul, že ukazuju na vliv korporací, pro něž je hlavním cílem zisk a na všechny možné druhy zpětných vazeb, které přestali nezávisle existovat. Takže ještě jednou korporace dosazují pro své zájmy vhodné lidi, do regulačních a kontrolních orgánů, ovlivňují vzdělavácí systém a směr výzkumu a vlastní masmédia nebo na ně mají vliv přes inzerci.

To, že důsledkem jsou deformace ve vědeckém výzkumu i vzdělávacím procesu jsou pouze technické detaily, vždycky se najdou kariéristi a bezpáteřní jinak velice inteligentní lidé, taky jsou i patřičně loajální. Když se divám na tu naší civilizaci, není problém s nimi obsadit velké množství klíčových řídících postů. Teprve po obrovském průseru jako Fukušima se v ochromených a zkorumpovaných bezpečnostních kontrolních orgánech něco začne přežvykovat.

Samozřejmě vliv dlouhodbé konzumace ritalinu na psychiku člověka to neovlvní, protože tady žádná Fukušima, kde prstem lze ukázat ne zodpovědnost neexistuje. Psychika je prostě emepiricky neměřitelná a co nejde dokázat není. Jsem zvědavý jestli za Fukušimu půjde někdo do basy? Další zničená zpětná vazba ve smyslu individuální odpovědnosti. Nelze se pak divit, že odvážní bezohlední idioti ve jménu zisku jsou ochotni zajít tak daleko, až selský rozum zůstvává stát v nevěřícím úžasu.

248586

21.07.2011 21:54

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Vy jste na něco konkrétně odpověděl? Kdy a kde? Věřte si čemu chcete, já jsem nakoupil na BL oficiálně přiznané údaje a pan Čulík si na přesnost dává pozor. Šlo o USA a Británii, mezi prvními čtyřmi ve výzkumu jsou Německo, Japonsko, Čína a Spojené státy. Osobně si s tím utajením myslím, že to bude horší a problém bude utajení zásadních věcí, které by způsobili další vědeckou revoluci, pokud by byli sdílené a veřejně přístupné.

100 největších korporací vlastní zdroje zhruba půlky planety a mají taky svůj výzkum a ten je tajný i v civilní sféře. Boeing třeba půlku zisku vytváří na vojenských programech a půlku na civilních. Chytří vědci se kupujou, ale jakmile jsou koupeni tak musí šlapat lajnu. Pravda velmi málo lidí koupit nejde, ale ti jsou velůmi rychle odříznuti od primárních dat. Chcete srovnávat korporace s malým nezávislým byznysem? Třeba někdo měl nápad s přírodním sladlem stevia, velké korporace přes FDA s tím před 20 lety zametli, teď se to začíná pomalo prosazovat. Co myslíte, když třeba někdo jako O2 vysolí v ČR miliardy za nový softwatre poté co vyprší platnost, může si lokální vedení najmout místní levnou softwarovou firmu a místo za miliardu to pořídit za pár desítek miliónů?

Kromě prostého změření fyzikalních veličin jako třeba teplota, tlak, rychlost... neexistuje datový soubor s jednoznačným jedním výkladem, pánové jako Koubek samozřejmě moc dobře vědí o čem mluvím, výsledky výzkumu mají často protichudné závěry a podporují rozličné teorie. Z těchto tezí a antitezí semtam vypadne něco zajímavého. Má to jeden prostý důvod realita je natolik složitá, že nejedné nacpat do matematické abstrakce. Co myslíte můžete si pohyb třeba špionážní družice, když se ztratí spojení přesně propočítat? Buďte v klidu, to v řídícím středisku je velký problém, anomálie v gravitačním poli, působení měsíce, plus slabé vlivy vzdálenějších objektů, a to všechno pěkně v dynymice. Gravitační zákon známe bratru 300 let, ale jeho projev ve skutečném světě je velmi komlikovaný.

A taková špionážní družice je dělaná, tak že má být těžko zachytitelná. Pokud se teda z různých dílčích dat a podle starých parametrů podaří zpětně navázat spojení, tak bouchají flašky se šampaňským v řídícím centru. Hmm, zajímavý soubor dat s tou zdí, něco o pískovisšti a bábovičkách by nebylo?

248610

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 4

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 2

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 516,60 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?