Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 251 příspěveků, 1 jméno: Rene Bartosek.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

21.07.2011 21:54

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Vy jste na něco konkrétně odpověděl? Kdy a kde? Věřte si čemu chcete, já jsem nakoupil na BL oficiálně přiznané údaje a pan Čulík si na přesnost dává pozor. Šlo o USA a Británii, mezi prvními čtyřmi ve výzkumu jsou Německo, Japonsko, Čína a Spojené státy. Osobně si s tím utajením myslím, že to bude horší a problém bude utajení zásadních věcí, které by způsobili další vědeckou revoluci, pokud by byli sdílené a veřejně přístupné.

100 největších korporací vlastní zdroje zhruba půlky planety a mají taky svůj výzkum a ten je tajný i v civilní sféře. Boeing třeba půlku zisku vytváří na vojenských programech a půlku na civilních. Chytří vědci se kupujou, ale jakmile jsou koupeni tak musí šlapat lajnu. Pravda velmi málo lidí koupit nejde, ale ti jsou velůmi rychle odříznuti od primárních dat. Chcete srovnávat korporace s malým nezávislým byznysem? Třeba někdo měl nápad s přírodním sladlem stevia, velké korporace přes FDA s tím před 20 lety zametli, teď se to začíná pomalo prosazovat. Co myslíte, když třeba někdo jako O2 vysolí v ČR miliardy za nový softwatre poté co vyprší platnost, může si lokální vedení najmout místní levnou softwarovou firmu a místo za miliardu to pořídit za pár desítek miliónů?

Kromě prostého změření fyzikalních veličin jako třeba teplota, tlak, rychlost... neexistuje datový soubor s jednoznačným jedním výkladem, pánové jako Koubek samozřejmě moc dobře vědí o čem mluvím, výsledky výzkumu mají často protichudné závěry a podporují rozličné teorie. Z těchto tezí a antitezí semtam vypadne něco zajímavého. Má to jeden prostý důvod realita je natolik složitá, že nejedné nacpat do matematické abstrakce. Co myslíte můžete si pohyb třeba špionážní družice, když se ztratí spojení přesně propočítat? Buďte v klidu, to v řídícím středisku je velký problém, anomálie v gravitačním poli, působení měsíce, plus slabé vlivy vzdálenějších objektů, a to všechno pěkně v dynymice. Gravitační zákon známe bratru 300 let, ale jeho projev ve skutečném světě je velmi komlikovaný.

A taková špionážní družice je dělaná, tak že má být těžko zachytitelná. Pokud se teda z různých dílčích dat a podle starých parametrů podaří zpětně navázat spojení, tak bouchají flašky se šampaňským v řídícím centru. Hmm, zajímavý soubor dat s tou zdí, něco o pískovisšti a bábovičkách by nebylo?

248610

21.07.2011 16:37

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Nevšiml jsem si, že bych se pustil do vědců, doktorů... Za to jsem si všimnul, že ukazuju na vliv korporací, pro něž je hlavním cílem zisk a na všechny možné druhy zpětných vazeb, které přestali nezávisle existovat. Takže ještě jednou korporace dosazují pro své zájmy vhodné lidi, do regulačních a kontrolních orgánů, ovlivňují vzdělavácí systém a směr výzkumu a vlastní masmédia nebo na ně mají vliv přes inzerci.

To, že důsledkem jsou deformace ve vědeckém výzkumu i vzdělávacím procesu jsou pouze technické detaily, vždycky se najdou kariéristi a bezpáteřní jinak velice inteligentní lidé, taky jsou i patřičně loajální. Když se divám na tu naší civilizaci, není problém s nimi obsadit velké množství klíčových řídících postů. Teprve po obrovském průseru jako Fukušima se v ochromených a zkorumpovaných bezpečnostních kontrolních orgánech něco začne přežvykovat.

Samozřejmě vliv dlouhodbé konzumace ritalinu na psychiku člověka to neovlvní, protože tady žádná Fukušima, kde prstem lze ukázat ne zodpovědnost neexistuje. Psychika je prostě emepiricky neměřitelná a co nejde dokázat není. Jsem zvědavý jestli za Fukušimu půjde někdo do basy? Další zničená zpětná vazba ve smyslu individuální odpovědnosti. Nelze se pak divit, že odvážní bezohlední idioti ve jménu zisku jsou ochotni zajít tak daleko, až selský rozum zůstvává stát v nevěřícím úžasu.

248586

21.07.2011 16:19

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pane Koubek nemám nejmenších pochybností, že drtivá většina lékařů i vědců dělá podle svého nejlepšího vědomí a svědomí vše co dokáže. Problém je někde jinde. Hlavní slovo mají na existenci i směřování výzkumu korporace a pro ně je hlavní mantrou zisk. A ve jménu zisku si není problém dosadit do klíčových pozic lidi, kteří se budou zisku klanět a nějaká etika, morálka, dlouhodbé důsledky... jsou jim úplně ukradené. Nějaký génius reklamy řekl. "Spotřebitel není blbec, on je vaše manželka."

Skutečně brilantní zkoncentrování strategie na úspěšný prodej. Má to několik háčků. Za prvé chybí zpětná vazba. Prodejce totiž není manželem spotřebitele, který by mu řekl. Drahá na tohle nemáme, musíme v prvé řadě platit tohle a tohle, musíme myslet na možnost horších časů. Klasický střet dlouhodobé životní strategie s krátkodobou ve smyslu prodat, Druhá věc u "komodity" jako např. zdraví. Cílem člověka je být zdraví, cílem farmaceutického koncernu je léčit nemocné a generovat zisk. Řekl bych, že prodejce je něco jako milenec, užít si na maximum hned a zodpovědnost důsledky nechat ležet za sebou a vzhůru za dalším okamžitým dobrodužstvím.

Důsledky jsou různé. Rozbití sociální stability, ekologie, degradace lidí masmédii směrem k spotřebě. Taky osekávání kritického myšlení, kriticky myslící člověk totiž nemá chování křečka, to snižuje zisk. Kriticky uvažující člověk myslí více v dlouhodobém horizontu, což je v principielním sporu se strategií počítanou na čtvrtletí!! Myslí individuálně na své zdraví ve smyslu prevence, taky snížení zisku. Vyžaduje vyšší kvalitu výrobků, protože on to nekupuje, aby si za rok koupil nějaký nový hit. Taky se kritický člověk hůře ovládá a manipuluje, to vede k degradaci elit ve smyslu efektivní vlády. Méně vykonná elita ztrací schopnost vládnout kriticky myslícím lidem, to má kromě jmenovaných důsledků, vliv na klesající úroveň vzdělavácího systému. Všecko jsou to důsledky, které se projevují dlouhodobě a mám zlý pocit, že hromada jich teď přichází s velkou silou na scénu.

248581

21.07.2011 15:50

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

To máte tak, když člověka pošlete na valéčná jatka a on zemře, tak se dostane do stavu, kdy vidí nekompromisně pravdu. Co myslíte když bojujete za republiku, svobodu... a pak jste po smrti konfrontovaný s touto pravdou se všemi důsledky osobní karmy, které z toho plynou? To musí být něco a vyvoláva to po akci reakci. Egregory jsou mocné, ale většina z nich není věčná, jsou pomíjivé. Ani egregor víry v Boha není nic než mihotavým stínem proti realitě Nejvyššího bytí. To v co pevně věříte vytváří sílu egregoru, má to mnohem větší váhu než "víra" zmanipulovaná propagndou. Protože jestliže fyzicky zemřete, tak propaganda přestává fungovat.

Ve fyzickém těle je nemožné přímo vnímat Boha, při meditacích se člověk dostává blíže a blíže s rostoucí praxí. Tělo není stavěné na takovou koncentrovanou energii Božské existence, ale mysl si může přinášet zpět jisté zkušenosti. Netvrdím, že jsem se dostal v této inkarnaci blízko k Bohu, asi jsem hodně "zdaleka zahlédl" jenom nepřímé důsledky, nemusíte dojít do nitra slunce, aby jste věděl, že existuje. Stačí, když ho začnete vnímat třeba kůží, někomu se podaří otevřít oči, někdo se vydá na cestu v "komické lodi", někdo...

248578

21.07.2011 15:32

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: Outsidermedia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Jsem si jistý, že o mobil si neřekl, to je inteligentní a dobře informovaný týpek. Ani hlavoun jako on se nedostane na palubu letadla anonymně. Lidi jde podmáznout nebo neví kdo je kdo, poznají celebritu, ale nepoznají hlavouny. Já jsem na tom naopak v běžné konverezaci raději mlčím, protože bych se musel moc často ptát, kdo to je? [velký smích] Jaký je asi režim odbavení pro lepší lidi? Bezpečnostní kamery a software na identifikaci ksichtu podmáznout nejde. Možnosti na opuštění USA z NY jsou omezené a NSA a podobné agentury bude mít mezinárodní exity dobře ošetřené on-line, nejenom v NY. Mohl použít jiný pas na jiné jméno třeba po manželce, a pas by byl legální, ale ksicht si člověk jenom tak nevymění, dokonce styl chůze je unikatní...

248575

21.07.2011 00:50

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Kdyby byli v řiti ryby, nepotřebovali by jsme regulační úřady, ale podstata homo econocomicus je taková, že zisk je svatý. Skvělý nápad, takže jít s každou bandaskou mlíka na test k odborníkovi, nebo ji poslat po internetu potrubní poštou a na kontrolu mostu nebo tunelu si zaplatit na 10 let odborníka, aby dával bacha, jak to stavěj. Obávám se ,že některým uvědomělým demokratům dojde až ten ošklivý stát nebude, proč vlastně všechny ty samozřejmosti nefungujou.

Já si vůbec neprotiřečím, já tvrdím že málokterý z vědců neohne ve vědeckém bádaní svůj hřbet před velkými korporacemi. To neznamená, že nad nimi ohrnuju frňák, pouze to konstatuji jako žalostný stav té naší skutečnosti. Raději nemluvím, o tom, že 75% výzkumu je na západě vojenský, tedy tajný. Jinak řečeno neexistuje komunikace mezi vědci o špičce výzkumu a tři čtvrtiny i kdyby nechtěli musí držet hubu a krok. A čistě na závěr se znovu zeptám na ten vzorek empirických dat s jednoznačným jediným výkladem. Já jsem totiž potížista, kdyby jste na nějaký narazil mimo měření fyzikalních veličin dejte vědět, yetiho prej už viděli.

248524

21.07.2011 00:10

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

To je subjektivní, že lečený umře později. Od kamaráda děda ve špitále dostal pár týdnu života. Rakovina, ve špitále nesměl nic. Tak ho pustili domů a babině řekli, že už to je stejně jedno. Děda začal zpátky kouřit, pohybovat se na čerstvém luftě, ráno svařák, v poledne polívku s něčím večer svařák a vydržel další tři roky.

248519

21.07.2011 00:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Stále nerozumíte, resepktive nechcete rozumět. Byznys kontroluje, regulační úřady, vzdělávácí systém a penězovody. A byznys zajímá zisk, nezajímá ho zdravá populace. Naopak zdravá populace je noční můra pro obchodníka se zdravím.

Jó, vlastní rozum. Pokud jste novodobí da Vinci, kteří fušuje do všech myslitelných lidských oborů, pak... O tom bych si dovolil pochybovat, ale i tak by vám to bylo na dvě věci. Bez žádného dozoru by se korporace ve jménu zisku úplně urvali z řetězu. Takže by jste si třeba ve vlaku pod mostem a za letu směrem dolů konstatoval, že vás vůbec nepřekvapuje dle poletujícíh fragmentů, že to ten most nevydržel. Taky by mě zajímalo, jak by jste on-line analyzoval prášek infuzi apod., co by jste pro chemickou analýzu použil za metodu "olizometrii" ? To víte v rámci maximalního zisku by tam bylo něco hodně levnýho, což většinou z běžně dostupných přírodních materiálů není příliš jedovaté v malém množství.

Nepovídejte. "Vědci" nemají problém popřít výsledky, obvzlášť když neladí se zlatým teletem zrovna in teorie. Když Běhounek neměl do čeho píchnout při Nobileho vyprávě, tak se měřil radiaci kosmického záření jenomže při hladině moře mu vyšli moc velký numera. Rozebral aparaturu, překontroloval všechno možné a provedl nové měření a vyšli podobný velký numera, a pak na nich s vědeckou zarputilostí trval. Takto pracuje skutečný vědec. Jenomže takových je málo, všichni se mu vysmáli. Pravda z NASA po vyslaní kosmických sond, došli k jistým poznatkům a poslali profesoru Běhounkovi omluvný dopis se zpožděním několika desítek let, podepsalo ho tuším okolo 200 lidí. To byli ještě taky vědci.

Většina "vědců" i v dobách, kdy byznys měl mnohem menší vliv na výzkum trpí jistou autocenzurou. Jakmile to neladí, tak datový vzorek se zavrhne, aniž by se dostal do nějaké statistiky. Proste šlapou lajnu, do maléru se nehrnou. Ono docent řekne na začátku shovívavým hlasem, ale pane kolego... Výjimkou jsou géniové, potížisti, ale těch zase moc není. A taky různí amatéři v garážích, kteří pro změnu nevědí, že tohle nejde... Mimochodem sem s ním jednoznačným vzorkem empirických dat, kromě fyzikálních měření nic jiného takovou charakteritiku nemá. A to si rýpnu, zda známe všechny podatné parametry 3D reality? Zda nám náhodou nějaký z těch hlavních nechybí? Ale z běžných dat to nevypadne, to bude chtít zase nějaké ty génie.

248518

20.07.2011 23:27

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: Outsidermedia

Rene Bartosek 75.?.?.?

To je opravdu husté. Daleko hustší je fakt, že se to musí všeobecně v horních patrech vědět. DSK je naživu, a pokud tohle měl na stole Putin, tak Sarkozy vzhledem na přímou účast francouzké tajné služby to musel vědět ještě dříve. Dneska už to bude vědět daleko více hlavounů. Mno, čekají nás všechny zajímavé časy. Pokud někdo chce válčit, tak bude muset hodně spěchat. Fakt, že DSK se dostal k těm informacím znamená, že uvnitř struktur v USA to musí být hodně napružené. Hromada lidí o třetí světovou nestojí. Nic překvapivého zřejmě nemají dostatek uvědomělého optimismu ve vítězství. Holt dobře informovaný neuvědomělý optimista se směje jenom na befel, jinak se plácá v osobních depresích, když potkává ty uvědomělé kolem sebe, kteří rozhodují o "konečném vítězství".

248517

20.07.2011 23:14

Bude Írán další obětí války o ropu?

RE: No, myslím že občané českého státu

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pravda zemské jádro je plné kovů, včetně zlata. Gravitace je svině, ta za to může, že toho v zemské kůře je mnohem méně. Takže stačí malíčkost prostě udělat abraka dabra a vyzvednout to. Sice ropné písky, břidlice i ten permafrost představují menší technické problémy a energetickou náročnost, ale i tak by to celé bylo energeticky ztrátové. Ale klidně, ať do otoho kreditové kasíno nacpe kredity. Veřejné rozpočty jsou bankrot, takže žadné velké sanace chamtivých krátkozrakých idiotů se už konat nebudou, kde nic není ani smrt nebere. Hejlové co ještě něco mají budou oškubáni, a ti co z toho včas neutečou budou mít po právu holou řiť. Konečně udělají něco užitečného, nahoře bude méně těch největších pitomců a bude realná šance na zvyšení kvokacího numera v perspektivě dlouhodobého myšlení.

248516

20.07.2011 22:47

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pokud by člověk nikdy neviděl duhu, tak by někdo věřil nebo nevěřil třeba sepsané informaci o ní. Jakmile duhu zažijete, byť z velké dálky, tak otázka víry a nevíry ztrací smysl. Prostě víte. Já osobně jsem věřil v Boha, vím že Nejvyšší jsoucno existuje a nemám nejmenší pochybnost, o tom že jsem služebníkem, součástí, "dítětem" Nejvyšší energie..... Máte pochybnosti o něčem, z čeho vychází a s čím je spojena vaše skutečná vnitřní podstata? Já nemám nejmenších pochybnosti ve smyslu víry Nejvyššímu Absolutnu.

Egregor nějakého okamžiku je velmi pomíjívý. Nezapomínejte, že člověk ale i zvířata mají individuální vůli. Podívejte, silnější bude třeba egregor tvrdého jádra sportovního fanklubu, ale i tak na lokální úrovni ovlivní nepatrný zlomek lidí. Většina se prostě členem fanklubu nestane.

S tím "spiritem" státu jsem to myslel v jiném smyslu. Je pravda, že člověk který se nechová správně z důvodu nevědomosti bez toho, že by do konání vmíchal něco osobního, dostane daleko menší karmický flastr než ten, kdo stojí za masovým propagandistickým zpracováním, ale mě šlo o jiný úhel pohledu. Spojené státy se změnili v impérium, ale většina Američanů si to neuvědomuje. Přestože umírají fyzicky nevědomě za impérium, tak oni vnitřně umírají za svobodu, republiku, rovnost, spravedlnost... Z toho důvodu egregor Spojených států má charakter republiky a ne impéria. Když se pro nějakou myšlenku obětujete dějou se velké věci, když se obětuje za stovky let mnoho lidí, pak... Člověk s pevnou vůlí a silným spiritem nemůže být nikdy obětován někým jiným. Ani v nějakém temném rituálu, protože vždy zemře pro ideály za kterými stojí. Stav fyzické mysli v okamžiku smrti je důležitý!! Ti co vědí, že nejsou tělo, emoce, fyzická mysl... jsou v takové chvíli ve výhodě.

248511

20.07.2011 02:38

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Když bude dobré to o čem myslíš, bude dobré i to co dostaneš, ale to je velmi stará klasika.

Hmm, slavní režiséři? Ale jsou i vyjímky takový Stanley Kubrick, ale ten prý uzavřel velký kšeft, že za něco bude moct do konce života točit, co chce. Pravda jistě si uvědomoval, že by mohl umřít i o něco dříve. Muselo to být jako balancovat na ostří. Ale Kubrick byl prostě génius.

248430

20.07.2011 02:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Globální konspirace nemohou fungovat, pokud je může po---at lidský faktor

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mi povídejte, tenhle pán bude tento rok slavit 90. Děsím se toho, až přestane praktikovat. Neuvěřitelně vitalní. Jeho učitelé z UK jsou z první republiky. Pokud to nedělá v Praze profesor Levit, tak už asi nikdo.

248426

20.07.2011 01:58

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Zajímavá definice, v tom případě nejvíce antiscientistů musí být mezi skutečnými vědci. Obvzlášť těžké váhy budou géniové, protože ty dělají objevy, které jsou přeci proti "zdravému rozumu". Mno, kromě čistě empirických věd typu fyzika, chemie v jejich empirické části. Teď nemluvím o teoriích. Tak víceméně bych rád viděl výzkum, který má jednoznčnou inerpretaci dat s precizním empirickým zdůvodněním, že toto je jediný možný výklad získaných dat.

To dělám, že léčbu, kterou nepokládám za dobrou odmítnu, ale problém je jinde. Ve FDA apod. sedí lidi z farmaceutického a potravinářského byznysu. Ti rozhodují o tom, co je legální a nelegalní v potravinách a léčivech. Za druhé jsou schvalovány jako neškodné látky, kde se později ukazuje, že nezávádné nejsou, Jistě vaše pozice bude, že se to nevědělo. Víte já se domnívám, že kde dochází ke snižování zisku je tlak, aby nebyli "zbytečné" otázky a už vůbec ne nějaké smysluplné odpovědi. To personální propojení kontrolní orgány s velkým byznysem si o to přimo říká. Co převládne zisk nebo nějaká etika?

248425

20.07.2011 01:44

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Já bych to zkusil, vyjde to levně, takže nic zajímavého pro byznys. A vedlejší účinky, pokud se to neužije jako vakcína to taky nemá. A zatím to není na seznamu teroristických látek. Jistě snížení zisku je de facto teroristický útok. Takže by se to mohlo i časem zakázat. Pomalu, ale jistě ve jménu pokroku zakazují v těch civilizovaných zemích byliny. Na to nepřišli ani soudruzi. Naopak pamatuju, že kopřivy, hluchavky.. apod. vykupovali nebo se dělali povině nepovině sběry u dětí školou poviných. Až uvědomělí demokraté budou požadovat testy na ženšen jako na nové farmakum, na domací kopřivu dojde v druhé vlně. Bylinky snižují zisky a taky nejdou jako draslík patentovat. Možná by se měli geneticky zmodifikovat a pak obvinit matku přírodu z krádeže genů a zavřít ji do basy. [velký smích] [velký smích]
http://www.wmmagazin.cz/view.php?nazevclanku=podvo...

248423

20.07.2011 01:28

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mluvíte o egregorech. Zkoncentrovaná energie mas nabývá inteligentní formu, jakákoliv ideologie, náboženství, kult, národ, dokonce ateismus nebo marxismus... Není jednoduché vytvořit egregor, ale jak jednou vznikne, pak existuje dlouho, tisíce let. Existují s negativním i pozitivním znaménkem z hlediska morálky. Ale je to naprosto odlišný proces jako diferenciace energie shora z Nejvyššího bytí. Nejmocnější egregor na planetě Zemi a já myslím i ve vesmíru je víra v Boha, a přestože to bylo nespočněkarát zneužitu, tak tento egregor je pozitivní. Rozumějte prostý člověk bude umírat pro víru, netuší že je zrnkem písku ve hře mocenských zájmů a to se počítá. Vemte si Spojené státy, jsou taky egregor a velmi silný. A věřte, když jsem věnoval 4.července meditaci tomuto egregoru a v duchu jsem řekl, ať žije republika. Byl jsem překvapený velmi silnou energetickou odezvou. Spirit republiky je v tomto egregoru dominantní, a ti co se ho otevřeně pokusí zlomit to ještě poznají. Lidé umírají za impérium, ale věří, že umírají za svobodu a republiku. 100 let vymývaní mozků pomocí propagandy je pro silný egregor jako když plivne do oceánu.

248422

19.07.2011 13:13

Co nám západní média neřekla

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

A kdo by náhodou chtěl výrobu mediálních buchet s jakoukoliv "dobrotou" uvnitř sabotovat, tak spáchal "sebevraždu". Prachy a s nimi spojená moc nesmrdí. Po téhle sebevraždě bude obtížné získat svědky. Náš drahý Rupert je figura Mossadu a dost policajtů v Británií za několik let bylo v tomhle namočeno, ale i tak ucpat všechny díry, kterýma tečou sračky nebude jednoduché. Britské policajty čekají zajímavé časy a velký průvan na chodbách. Přece jenom lidi z Mossadu zas tak nezajímá fotka koz nebo vytahaných slip nějaké médii uplácané celebrity a dost lidí nahoře bude na pana Ruperta aspol. skutečně pěkně..... Jinde to nebude jiné. Pouze figura bude patřit jinému družstvu než Mossad, a zkorumpovaní policajti a jiní lidičkové budou nosit jinou uniformu. Akorát někde si aspoň nehrajou na svobodu a demokracii, a bývá v tom více amaterismu, přece jenom Mossad kope nejvyšší ligu.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/239379-nov...

248363

19.07.2011 04:24

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Globální konspirace nemohou fungovat, pokud je může po---at lidský faktor

Rene Bartosek 75.?.?.?

Výzkum se dělá podle penězovodů. Výzkum, který míří nevhodným směrem nemá podporu a člověk, který udělal ať profesoru nebo sedí na jiném významném postě ví, jak se má správně dělat výzkum.... Lidi nejsou hloupý a musí z něčeho žít a platit hypotéky. Tak to funguje, kdo šlape lajnu má se dobře. Kdo vystupuje z lajny přitahuje maléry. Prachy zajistí, i který výzkum bude více citovaný a který nebude. Výsledky můžou jít i proti sobě, že ano? A co jde špatným směrem to bude zapomenuto a co jde správně bude zvýrazněno, zpřesněno....

Víte chodím se zádama k jednomu starému noblesnímu pánu. Doktor co má výsledky, pár lidi co půl roku nespali jsem viděl na vlastní oči hodně šťastné a přijeli z hodně daleka. Do USA se dostal i s rodinou někdy v 68. Měl pomoct nějakému známému senátora, který měl pod palcem zdravotní dodávky do ČSSR. Valuty nebyly a o jednoho doktora s kádrovým špatným posudkem více nebo méně... rodina za ním přijela později, protože pomohl. Byl nějaký blok na jedničce po autonehodě a jediná známá pomoc v USA v té době byla operace končící ochrnutím rukou, ale člověk by žil.

Vyhozený později z nemocnocnice v Houstonu, protože přes první varování pomohl dalšímu pacientovi, který trpěl jako zvíře několik týdnu. Bylo to žena a byli vánoce. Ještě ji říkal, když měl vánoční službu. Já ti pomůžu, ale nesmíš to nikomu říct. Mno, a ona se neudržela. Ale nelitoval toho, porušil příkaz ředitele a ne svého doktorského i lidského svědomí.

Mě dal dohromady před pár lety koleno. To jsem byl na cestě závislosti na brufeinu. Ve špitále by mi udělali operaci, tenhle pán mi uvolnil blok v zádech. Po druhé návštěvě jsem po půl roce kulhání s ortézou začal běhat a byl leden a mrzlo. Hodně knih má velmi starých i před válkou, staré dobré metody. Diagnostiku bloků v páteři dělá rukou ( velmi citlivé prsty ), nějakými starými cviky snad antických Řeků kontrolu a podle metody jednoho Švýcara očích jestli blok je pryč. Je to on-line bez vedlejších účinků.

Mimochodem jeden blok v páteři má výrazný vliv na zvýšení krevního tlaku. Kde je tedy chyba? Méně operací, méně drahé diagnostiky, lidi neberou dlouhodbě prášky třeba na tlak, proti bolesti. Samozřejmě, když vidí problém mimo blokací nervů, tak posílá pocienta na diagnostiku a léčení do nemocnice. A v některých nemocnicích naopak říkají. A to je případ pro...

248322

19.07.2011 03:48

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Definujte mi antiscientistu. Třeba profesor Běhounek, Feynman a podobní to jsou u mě páni vědci. Chemoterapii bych v případě diagnostikováni rakoviny u sebe odmítl, o vyříznutí nádoru bych hodně přemýšlel. Ne že bych nevěřil, že nádor je pryč, ale to víte když člověk přijde o ledvinu... V případě, že by to bylo spojené s chemou bych bez rozmýšlení podepsal revers. Třeba při analyfatickém šoku jsem neměl problém baštit tabletky podle harmonogramu. Sice jsem hrnul ze záchranky ven ( věděl jsem, že to bude drahej špás ), když jsem probral z bezvědomí, ale ranger mi řekl, ať neblbnu, že jsem na tom fakt špatně, zeptal se jestli mám problémy se srdcem a náladoval do mě adrenalin nebo něco na ten způsob. Když jsem později vynechal léky, hned jsem věděl, že jsem vynechal a spolknul jsem poctivě prášek.

Analyfatický šok není chřipka, že ano? Vakcínu proti chřipce neberu, kdy jsem naposledy baštil antibiotika nevím. Aspirin jednou v zimě. Brufein nevím. Nebýt sršňů, tak bych měl problém si vzpomenout, kdy jsem za posledních 5 let zbaštil nějaký prášek. Ale změnil jsem výživu, zpátky jsem po problémech se zády začal sportovat ( kolo, fotbálek ), plus masáže, speciální cvičení na záda, ruce, nohy ( problémy s rameny i koleny skoro zmizeli), chiropraktik a čištění páteře ultrazvukem, Taky meditace, zájem o spiritualitu, ale to nejde empiricky vědecky zohlednit do zdravotního stavu, že ano? Taky hodně bylinkové čaje, masti, syrovou zeleninu...

Švindluje se v jakýchkolov případech, kdy to projde. Peníze nesmrdí a udělat z člověka dlouhodobého konzumenta hrsti prášků a později dalších léčebných metod není špatný byznys. Od táty vím, že dlohodobě nesmím pít žádný bylinkový čaj. Je třeba dělat pauzy, třeba šípkovej má dlouhodbě negativní účinek na srdce. I všeho dobrýho moc škodí. Takže když budu brát 5 let léky na krevní tlak, tak co nemá to vedlejší účinek? Tahle byznysová medícína jde po důsledcích. Lékař by se měl ptát, proč se někomu třeba zvedl krevní tlak. Vědec musí jít k podstatě věci, lékař by měl klást důraz na prevenci nemocí. Ale to není ziskové, tihle doktoři s tímhle myšlením byli v 30-letech minulého století a nejde pouze o doktory.

248321

19.07.2011 02:31

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Má to hlubší smysl.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pro budoucí civilizace i pro ty současné. Můj osobní názor je, že jde o únik informací z velmi vysoce postaveného zdroje v hierchii moci. A někdo hodně riskoval, ani ne tak svůj život. Může být mnohem horší i zůstat na živu. Jenomže dokud to nebude v bedně, v institucích.... Nejlépe je takový únik ignorovat a použít lehkou nenásilnou desinformační zesměšňovací kampaň a pak to nechat zapadnout. Kolik lidí o tom šutru ví? A kolik ho bere vážně? Má to spojitost s třetí částí fatimského proroctví, proběhli masívní skryté přípravy, ale mělo to bý zveřejněno nejpozději do roku tuším 1960. Lidstvo mohlo být mobilizováno s mnohem větší intenzitou. Nedá se nic dělat, co přichází to přijde.

248319

19.07.2011 02:14

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Je to nevyhnutelné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Já nejsem členem té vaší civilizace. Vy takové jako já nepotřebujete, spíše se jich bojíte. Nemám rád ten váš rádoby způsob humanismu a morálky a vy nejste členem mé civilizace, maximálně můžete být skrytým parazitem. Poněvadž amorální společenství dle mého soudu není schopné samostatné existence, natož aby dokázalo vytvořit nebo aspoň udržet v chodu civilizaci. Tak o jaké vaší civilizaci vlastně mluvíte?

To, že užíváte stejný mateřský jazyk pocházíte z podobného kulturního okruhu, máte geneticky možná stejnou haploskupinu... to nic nemění na faktu, že my dva jsem členové naprosto jiných odlišných civilizací!!

Eufemismus zmizí, znamená bude povražděno a jestli to bude selektivní genetické vyrobené infekční svinstvo, tak to nic nemění na faktu masové genocidy. Nuklearní raketa, infekce nebo jiný způsob zdecimování lidské populace jsou pouze technické detaily. Podstata tohoto pseudohumanismu je stále stejně zvířecí. Zajímavé, jak někteří lidé vědí, že budou mezi těmi dokonce 50-100 milióny vyvolenými. Mno, já nejsem členem tohoto elitního klubu, ale povýšil jsem. Já jsem výzvou pro elitařství ve slonových věžích a vzdušných zámcích.

248318

18.07.2011 13:49

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

RE: Z některých

Rene Bartosek 75.?.?.?

Škoda, jste málo uvědomělej, víte přece, že moderní umění má šokovat. [chechtot] A nešlo by použít nějakou nepatlací grafickou techniku? Asi nešlo, že?

Buďte rád, že vám šli po pytlíku, až potfory půjdou jenom po špiritusu, tak to bude takový mezník v životě lidským. Taky vám po pytlíku nebo něčem jiným mohl jít nějakej uvědomělej soudruh demokrat. Bohudík tu flašku před vámi nevylili, to bych teprv pokládal za malou osobní tragédii, to už radši, ať si to někdo užije. Vidíte to graficky i jinak moc na TO. [mrknutí jedním okem]

248249

18.07.2011 13:39

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Je to nevyhnutelné

Rene Bartosek 75.?.?.?

Určitě směřoval k tomu třeba Alexander Veliký, Čingizchán, britské impérium, každý měl jinou představu o té jedné rase a světovládě... Kdeže loňské sněhy jsou. [velký smích] [velký smích] Mno, přestanu používat slovo redukce a nazvu věci pravými jmény. Vyvraždění několika miliard lidí na maximálnmí limitu 500 miliónů znamená konec civilizace. Neoháněl bych se eufemismem civilizace, ale kladl bych důraz na slovíčko konec. Civilizaci mohou mít rozumné bytostí s morálkou, amorální dobytek jaksi není schopen civilizaci ani udržet v chodu. Nemluvím o "techníckých těžkostech" spojených se zmasakrováním s více jak 90% lidské populace. Ukazuje se, že pomalu humánně umořit lidi hlady a otrávit civilizačními vídobytky, jak by řekl soudruh Bilak nefunguje. Razantní metody typu opravdu účinná vysaoce infekční nákaza nebo rovnou atomový ohňostroj povedou ke kolapsu.

Nemluvím o tom, jaký 500 miliónů bude mít vliv na demografické zmenšnení elity. Myslím si, že ti nahoře jsou informování a mají možnost mít na stole analýzy skutečně těch nejlepších analytiků, kde jsou schopni si nejenom penězi koupit jejich mlčení. Musí tedy vědět, že varianta masakru na 500 miliónů je neslučitelná s existencí civilizace.

Jsou z toho tedy dvě východiska, šutrák je součástí propagandy na zblbnutí mas nebo existují zasádní informace, která mluví o zásadních vlivech na přírodní prostředí v planetarním měřítku. Sice směřujeme uvědoměle k tomu, že poručíme větru dešti, ale např. Fukušima v plné nahotě ukazuje, že jsme součastí přírodního protředí na Zemi. A to zemětřesení 9 Richtera není žádná planetarní katasrofa, z geologického hlediska jde o poměrně banální záležitost. Pravda pokud vezme v úvahu lidskou blbost, která skutečně může limitně mířit i "hodně ostře" k nekonečnu, tak nám zůstává třetí varianta, že směřujeme k té světovládě pod jednou rasou. Ale jak jsem povídal v úvodu, kdeže loňské sněhy jsou. Tak se zasmějem ještě jednou, aby na mě náhodou nepřišla trudomyslnost. [velký smích] [velký smích]

248248

18.07.2011 04:44

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

RE: Z některých

Rene Bartosek 75.?.?.?

Poslyšte pane Tom, já vím, že jsem věčně nespokojenej potížista. Už to, že bryčka s hnojem bude pod bedlivým dohledem mě nenadchla. Na osobní zodpovědnost jsme vskutku alibisticky nepomyslel. Nešlo by tam dát aspoň nějakej optimistickej grafickej propagační materiál. Třeba by to od vás převzali a byl by z toho i nějakej obolus. Do zadku mi strčili ruku pouze jednou, když jsem si snažil o modrou knížku, nakonec jsem dostal takovej růžovej kus papíru. To víte člověk si časem zvykne na všecko, ale nesmí se na něj moc kvaltovat. Rasista nejsem, to při víře v inkaramci ani nejde, to mi věřte, ale v tomto případě bych osobně za svou maličkost. Hmmm, malou ruku či rychlý progres v miniturizaci technologie skutečně vřele uvítal, především v případě že by se na to kvaltovalo. [velký smích] [velký smích]

248212

18.07.2011 04:31

Kameny s doporučeními v Georgii

Velký přírodní cyklus.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Přesněji řečeno souběh více cyklů. Tohle je klíčem k brutální redukci lidské populace. O tom se samozřejmě nechce příliš mluvit. Z toho důvodu se nemluví příliš o plasmové kosmologii a rozhodně tam nejsou směrovány penězovody veřejného výzkumu. Ono je toho více pohlcení trpasličích galaxií Mléčnou dráhou, hromada nezářivé hmoty, která podle všeho rotuje jako galaxie. Když o té temné hmotě mluvíme se spešl vlastnostmi, tak to vypadá všechno stabilněji a bezpečněji. Zda je slunce singl hvězda, zda jsou velké objekty za Kuipierovým pásem na nekolizních stabilních drahách. Jinak řečeno, zda jde o starý synchronizovaný materiál z počátku formování sluneční soustavy, nebo je něco za těch 5 miliard let vyvedlo z harmonie, která se po zhruba 2 miliardách let velkého bombardování na počátku sluneční soustavy se prej vytvořila... Když se podíváme na hromadná vymíraní v minulosti, tak vesmír není zas tak idylické místo pro život v 3D. Pokud jde o tu zmińovanou spiritualitu. Kdo jsi bez viny hoď kamenem, ale to mi přijde proti rozhodnutí, kdo je a není hoden žít počítáno v miliardách... To bych nezáviděl ani svatému.

248211

vypadá to, že SA se připravuje na plán B. Jenom pitomec by si mohl myslet, že 200 tanků Leopard má proti Izraeli a vůbec někomu jinému na útok. 20 miliónů obyvatel stanovuje neúprosně geopolitické limity. A USA se budou nuceny stáhnout z vojenské imperiální pozice, realná ekonomická situace prostě tiskařským lisem vyřešit nejde. Samozřejmě pokud někdo chce naposledy zaválčit, tak moc času na ten první strategický útok nemá. Začít totiž další lokální konflikt nic na limitech tiskařského lisu neřeší.
http://www.atmonline.cz/news/2011/cervenec/150711b...

248204

17.07.2011 14:14

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Podpora /lucifuge/

Rene Bartosek 75.?.?.?

Co to je objektivní pravda? Definujte a pár z perel té čiré objektivity nám předložte. Na příkladech to uvidíme nejlíp.

248189

17.07.2011 00:05

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

Rene Bartosek 75.?.?.?

Demokracie je fikce. Republika fyzicky zemřela před lety, za železnou oponou ani nevznikla. Pravděpodobně dnes lidé v Rusku apod. mají více skutečné svobody než na západě. Nemluvím o formalních strukturách, mluvím o dočasném zničení habeas corpus, boji proti terorismu.... Všude vám moc seřeže hlavy na demonstracích proti moci a ohrožení existující stability a struktury. Pokud se moc hloupě opírá o řezničinu, tak je kolem toho hodně cákanců krve, např. Sýrie. Oligarchie se opírá o propagandu a chléb a hry. Chleba došel a větší důraz na hry ho nemůže nahradit.

Otázka je co všechno je reálně dovoleno. Nedělám si nejmenší iluze, jaký by byl postup proti demokratickým iniciativám ohružující skutečnou moc kartelu centrálních bank. Existují pouze různé mafie, které se rvou o moc. VK patří k jiné skupině než VH. Ale to není podstané. Co je důležité, zda jde o realisty nebo lidi žíjící mimo skutečnost odmítající se podívat nepříjemným pravdám do očí. Ať se nám líbí nebo nelíbí bez realistů nelze provést transformaci civilizace na nexpanzivní systém fungování. Rozumějte loajální aparátčíci typu Vondry jsou užiteční pouze, když shora jim befel dávají realisté. Být příslušníkem elity není o co stát. Ateistům těm je ještě hej, horší to mají skutečně věřící lidé. Pokud v elitě nepřevládne realismus, tak jako civilizace končíme, lhostejno zda v něco věří nebo nevěří.

248172

16.07.2011 14:54

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

Z některých "filantropů",

Rene Bartosek 75.?.?.?

by se slušným lidem mělo dělat velmi nevolno! Pravda mají hromadu peněz. Mohou koupit vlády zemí třetího světa i se soukromými armádami. Vlády toho lepšího světa už dávno koupili.Problém v zemědělství je ten, že jakmile zmizí přírodní odrůdy není v silách malých farmářu s tím něco dělat. Po několika letech GM pomoci prostě nemají žádné jiné osivo, pak teprve přijde čas ždímat zisky. Lze pak vyvolat neúrodu nebo hladomor na lokální úrovni i bez špatného počasí. Africký a jakýkoliv jiný drobný farmář není švédská vláda nebo elita, která si může dovolit udělat databanku přírodních odrůd plodin. To zřejmě pro sicher, že by při masovém použití GM došlo ke genetické kontaminaci všech plodin, pokud by se ještě našli tvrdohlavci, kteří by odolali soudním žalobám koncernů a jiným špinavostem, jak si někdo maluje to svoji zářivou budoucnost. Např. hnůj má být teroristickou nebezpečnou látkou a na jeho manipulaci bude asi potřeba štempl. Já věřím v selský rozum v rámci lidstva. Takže uvidíme.
http://www.czechfreepress.cz/zdravotnictvi/billovy...

248157

16.07.2011 04:51

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ale houby se motáme v kruhu. Kartel okolo centrálních bank se dostal mimo schopnost být efektivní a je to už nějaký pátek zpátky. Pyramidová hra skončila, takže kde vidíte ten kruh? Systém fraktalních rezerv umožňuje dočasně finacovat snižující se efektivitu klientských vztahů v rámci několika monopolů nahoře, ale do mínusu lze je pouze tak dlouho, dokud z veřejných rozpočtů je krytí, potom nějaký čas jde sekat dluhy a pak už to je natolik "efektivní", že...

Chápete máte dobrý nápad a někdo ho koupí. Ohrožuje váš dobrý nápad zaběhnutý byznys.... Řiťolezci nemilposrdně jdou po krku lidem s invencí a vysokým pracovním výkonem, protože je ohrožují v kariéře. Děje se to v systému ovládaném klientskými vztahy všeobecně. Zapomeňte tedy na to, že někdo zkrachuje a ti lepší půjdou nahoru. Uvedu vám konkrétní příklad z firmy. Odešel manager, který zajišťuje realizací prací. I majiteli dochází, že bez těhle lidí to nejde, pozval si ho před odchodem na pohovor a patl se proč za ním nepřišle dříve?

Nechápe, jak to funguje. Kdyby se šel ztěžovat na blbost karieristů nad ním, tak ho velmi rychle jako jeden muž pohřbí. Rozumíte není problém jako nadřízený zorganizovat i pro b velmi výkonného podřízeného práci, tak aby nevykazoval výsledky, kdyby se rozkrájel. Stačí mu dodsat dozor nad pár kšefty s hodně špatnou logistikou a zahrnout ho papírováním a nepřipustit objektivní argumentaci, že někateré problémy při opravách vznikají z poškození, které není součastí rekonstrukce. To je stavební byznys jinde to jde jinak, jedná se pouze o technické detaily.

Jde o stavební firmu dělající větší věci přes pojišťovny. Jinak řečeno klientské vazby na pojišťovny vedou k snižování efektivity, v "normálních tržních" vztazích, které v systému de facto neexistují by to nešlo. Odhaduju, že firma může mít obrat, tak 100 mega za rok. Není těžké si udělat obrázek, kde tedy rakovina klientských vztahů z horních pater systému metastázovala. Menší firmy i kdyb jim šéfoval podnikatelský génius nemají šanci práce jistého druhu z první ruky vůbec získat.

Co myslíte kolik firem v Illinois za posledních 40 let má pod palcem stavbu dálnic? Řekl bych, že prsty jedné ruky mi na počítání budou bohatě stačit. A ekonomický výkon Illinois při počtu obyvatel jako ČR je trochu jinde. Všechno variace na jedno téma pyramidové hry nekrytých peněz, ale ani prachy z čistého či přesněji řečeno špinavého luftu, nelze vytvářet donekonečna. Jde jenom o to, zda systémový krach přijde ve formě kolapsu civilizace jako v antickém Římu nebo dojde k transformaci na neexpanzivní systém. Žijeme v období velmi riskantního bodu vývoje civilizací, transformace se totiž hromadě civilizací před námi nepovedla. Řím je ta poslední, kterou si pamatujeme.

248135

16.07.2011 04:28

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

Rene Bartosek 75.?.?.?

Celente je opravdu zatraceně dobrý v analýze trendů systému. Eufemicky řečeno velmi znepokojivé. Náš pád Říma bude bude mít nuklearní pochuť, pokud k němu dojde. Ten obrázek atomového hřibu sedí, není to o laciné senzaci. Co na nuklearních ruinách civilizace zůstane z elity, ať si každý zodpoví sám.

248133

14.07.2011 05:13

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ten příspěvek jsem přehlédl. Sám racionálně nevím, jak se to mohlo stát. [smích]

247923

13.07.2011 04:26

„Drang nach Osten“ NATO

Vydržovat armádu je drahé.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Když se podívám na Řecko, Španělsko, Itálii, ale i ekonomickou situaci USA, pak... Veřejné rozpočty jsou bankrot a papír příliš dlouho za skutečné zdroje vyměňovat nepůjde. Uvídíme jak dopadne nový rekordní vojenský ropočet USA. Pro mě za mě můžou do NATO včlenit i Mars s Venuší, ale ekonomická realita je ekonomická realita, a teď nemluvím o kreditovém kasínu. Mno, pokud někdo chce dožít toho konečného trvalého vojenského vítězství, tak má nejvyšší čas začít, poněvadž za pár let mu z té vítězné armády na věčné časy zůstane hromada šrotu. Plus velmi nepříjemné odpady na likvidaci. A díra ve státní kase, s ožebračeným obyvatelstvem.

247834

13.07.2011 04:04

Bez rizika a nad zákonem: USA globalizují válčení pomocí bezpilotních letounů

RE: ide len o prachy

Rene Bartosek 75.?.?.?

Guerilové jednotky nemají stíhačky. Kadáfí ve fázi, kdy jsou nasazeny drony nemá ani stíhačky, ani radary, PVO... Ale mohl mít hromadu týpku s výcvikem na odpálení sofistikované rachejtle z ramene. O motivaci by se start nemusel. Naopak těžkou hlavu by si museli dělat i s útokem vrtulníků na druhé straně. Ty stíhačky letadlové lodě, Tomahavky... vyjdou na velké peníze a veřejná kasa je prázdná. A o to v asymetrickém konfliktu jde.

Buď se dám na závody ve zbrojení, nebo držím pouze dostatečný odstrašující potenciál nebo případnému utočníkovi z okupace udělám noční můru. Drony jsou hodně levná varianta, ale vyrobit účinnou rachejtli s dotřelem 6 000 m nahoru by mělo vyjít ještě levněji. I když jsem četl, že IDF koupí od Italů, radary které dokážou sledovat najednou 200 cílů, tak zadarmo to taky nebude. Zřejmě budou mít těžké dilema na co vystřelit, i když střílet helfirem na pastvece koz nebo "teroristu" mi nepřijde jako dlouhodobě vítězná strategie.

247832

13.07.2011 03:44

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ten Irák je dobrý praktický příklad. Pravbda Sadám byl řezník, ale obyvatesltvo masově mělo levnou elktřinu, pitnou vodu, benzín. Zdarma zdravotní péči, vzdělání. Mimochodem v této diktatuře byl největší počet žen s VŠ vzděláním v muslimském světě. Teď jsou příjemci zahraniční pomoci, mají dluhy. Lidé nemají nic kromě strachu z budoucnosti a toho částečného pokroku v "demokracii". Samozřejmě, že rozkradačka se děje někde úplně jinde. A skutečně i problémy s cikány jsou minoritní a z hlediska celkové krádeže až zanedbatelné. ale dá se na nich zfanitizovat populace a vyrobit dikatura jako řemen. Stačí se malinko podívat do historie.

247830

13.07.2011 03:36

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Řeč byla o logice a racionalitě na fyzické úrovni tedy v tom 3D prostoru. Jinak já se naprosto nepřu, že se nám trojrozměrná logika, tváří tvář vyšším systémum rozmázne na neurčitost, vůči Absolutnu se dostane do přehlcení informacemi jakákoliv nižší logika. Logika, která se musí rozčlenit na objekt a subjekty na okolo to má s popisem toho Nejvyššího systému velmi nelehké. Logos, který je zároveň alfou-omegou a ke všemu absolutní jednotou.

Ono popsat "pouze" vyšší realtu je problém. Chybí nějaká srovnatelná zkušenost, jazykové prostředky. Pomůžu si takovou berličkou. Řekněme, že dvourozměrná bytost by se nějakým způsobem částečně dostala na nějaký čas do třírozměrného prostoru. Ta fyzická část by zůstala hezky na svém místě. Co by všechno mohla vnímat? Pohled na galaxii, temnotu mořských hlubin, bouří v atmosféře plyného obra, mistrovskou symfonii, nuklerní výbuch... Existuje ohromné množství míst, kdy by se jakýkoliv individualní průnik do třetího rozměru mohl teoreticky dostat, a která ve dvou rozměrech nemá nějakou pararelu. Jak by tato zkušenost byla interpretována v jazyku dvojrozměrné reality? Pokus o empirickou interpretaci?

Mno nevím vybrat ty důležité parametry pro matematickou abstrakci je problém pro 3D bytost v 3D skutečnosti, ne tak vybírat z útržků obrazů vizí a věřit, že z těchto zlomků vytáhnu podstatu, kterou matematicky zpracuju a dostanu z toho fungující popis vyšší reality. Co lze vstřebat intuitivně, emočně, obrazově, symbolismem... může být velký problém převést do racionální binární logiky. Pravda proč by pro intuici aspol. nemohla nebo musela platit nějaká vyšší logika? [smích] [mrknutí jedním okem]

247829

13.07.2011 03:07

Evropská unie na pozadí Řecka

RE: Zpráva o financích střední třídy v USA

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mno, já bych se musel zepatat jak jde ruku v ruce dohromady restrikce s finanční systémem fraktalních rezerv? Mě to přijdeš jako naprosto protichudné a ve finální fázi neschopné společné existence. A z kopce už to začíná být teď, takže si držme čepice.

247827

13.07.2011 02:55

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: K pár připomínkám...

Rene Bartosek 75.?.?.?

No při jisté technologické úrovni v globalizovaném světě s globálními zájmy mocných není vítězů. Nuklerarní ruiny znají jenom poražené, za vítěze lze počítat zřejmě ty, co zemřeli rychle.

247826

12.07.2011 05:11

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Tady je taková malá praktická ukázka, té akce-reakce. Velmi srozumitelná.
http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU

247754

12.07.2011 05:01

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Víte máte pravdu, ale když si vezmu takové. Každý zaplatí do posledního haléře, akce-reakce... Tak mi to pro lidi přijde více srozumitelné. S teologem nebo někým na ten způsob se, když se zeptá budu nimrat v karmě. Ale třeba nemocný nečeká filosofickou přednášku o karmě, ale něco jednoduše řečeno s praktickým významem, co mu pomůže. Pravda je, že o važných nemocí s karmnickou příčinou to směřuje, aby dotyčný často radikálně něco změnil na svém životě a jsou případy, kdy když se dozví A o karmě, tak musí slyšet celou abecedu. Částečné informace vytržené z kontextu můžou být velmi nebezpečné, ale to určitě víte.

P.S. Popis omnisystému o n-rozměrech se vám jakýkoliv pokus o abstrakní vyjadření n minus nějaké numero, rozmázne v neurčitosti nula-nekonečno. Jediné co lze říct v abstrakci o omnisystému v pro jakékoliv n minus numero, je logická nula, jednička. Čistě racionálně je to fifty-fifty. Dříve tato logická remíza, bylo bolestivé poznání pro fanatiky náboženského charakteru, na druhu náboženství nezáleží. Dneska je to problém pro materialistické fanatiky. Jak vidno problém není v ideologii, ale ve fanatismu. Pokud se mám snažit držet vašeho druhu terminologie. Srandovní, že ano? Víceméně třírozměrná "opice" je na tom ohledně limit poznání omnisystému stejně jako mnohorozměrná inteligence.

247753

12.07.2011 04:15

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Kámoš na FB.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Věřit tomu, že to bude krachovat pěkně disciplinovaně postupně může jenom... A krachu najednou se říká kolaps. Jo a potom se někdo zjeví na ruinách a udělá z toho globální impérium. [chechtot] [chechtot] Mno, z ruin komlexní civilizace nikdo globální impérium nevytvořil. Silně pochybuju, že Čína apod. se položí z důvodu kolapsu Evropy. Ani vcelku ekonomicky nevýznamné země někde v Africe se nepoloží, spíše naopak.

USA, nemají průmyslovou civilní výrobu, takže z propadu Evropy nemají žádný extra profit. Nejvíce na tom získá Čína. Samozřejmě v realtivních součtech ztrát, protože to pořádně pocuchá v globále celou ekonomiku, na druhou stranu se přejde na kryté měny. Dlouhodbě to bude v rámci celku ziskové, i když v Evropě to budou i v dlouhodobém horizontu vidět z jiného úhlu pohledu než velký úspěch.

247752

12.07.2011 04:14

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

Kámoš na FB.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mě navedl na článek zveřejněný na Osudu o superkrachu eura. Píše se tam mimo jiné o vojenské dikatatuře a teroru proti vlastnímu obyvatelstvu zákazu držet drahé kovy... taky o uzavření hranic. Radí se tam velmi rozumně o převedení maxima peněz na nemovitosti. Píše se tam o třech bilińech dluhů a defacto vyvlastnění bankovní oligarchie by to teprve pokrylo, takže jsou nesplatitelné ale momentálně už úroky, ne tak dluhy.

Nepochybuju, že takový Švýcaři si hranice zkusí uzavřít před uprchlíky. Nebál bych se toho, že na Švýcarsko bude dovoleno shora zaútočit, tam má prachy kdekdo zajímavej. Co mi na tom krachu přijde zajímavé, že to má mít celoevropský charakter. Trochu schovaní před bouřkou budou kromě Švajcu, v Británii a jiné ostrovy, měny mimo euro jako koruna si o nějakém zavětří za bukem můžou nechat tak akorát... Jak chce někdo při megakrachu zabránit kolapsu mi je záhadou. V EU je 400 miliónů lidí. Třeba za socíku mělo ČSLA stav tuším 60 000 obyčejných vojaků s automatem, k tomu odpovídající důstojnický kádr, propagandu, tajnou policii... A mám pocit, že i v krotké ČSSR by měla problém udržet základní strukturu moci při opravdu velké revoltě.

Dneska má ČR, tak max. Jednu divizi vojáků, méně policajtů v ulicích, žádné LM a ke všemu není potravinově soběstačná. Staří komanči nebyli tak blbí, aby nevěděli, co dokážou lidi, který budou o hladu. V Rumunsku to chtělo jo teror, aby to fungovalo aspoň od desíti k pěti. Teror se ale zavádí zvolna, aby se lidi předčasně nevyplašili, to pak končí s vrchností špatně. Jenomže to v případě silných občanských společností na západě, pokus o zavádění teroru narychlo bude znamenat jatka. A jsem zvědavej, kdo z nich vyleze vítězně. A tom, kdo bude poražený nemám pochyb. To budou úplně všichni.

Mno, pokud vím začíná to plavat nezadržitelně navrch z Itálie. Být hlavounama, tak začnu rychle jednat o možnosti vystoupení z eurozóny a přemýšlím jak odlužit rozumně ekonomiky jižní Evropy. Legitimita vlastnických vztahů je legitimita vlastnických vztahů. V jižní evropě lidi jistě hlady umírat nebudou, mají soběstčené zemědělství a zimu nějak přežijou. Počítám, že Italové pošlou věřitele, tam kde slunce nesvítí. [velký smích] [velký smích] Srandovní, očekával se problém východní Evropy, kde by se s novými přichozímí nikdo nematlal. Problém je, že místní lidé na divokém východě, dokážou přežít s takovým minimem, o jakém se občanské společnosti kdekoliv v západní Evropě nesnilo ani v nejhorších snech. Nazaplatitelné dluhy mají všichni včetně Německa, ale na ty co by krachli později už prostě nedojde řada s placením nějakých dluhů.

Věřit tomu, že to bude krachovat pěkně disciplinovaně postupně může jenom... A krachu najednou se říká kolaps. Jo a potom se někdo zjeví na ruinách a udělá z toho globální impérium. [chechtot] [chechtot] Mno, z ruin komle...

Automaticky kráceno

247751

12.07.2011 03:07

Drzost OS Romea je ohromující

Do prkna.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Před pár dny tady někdo šoupnul odkaz na oficiální zprávu exktrémismu v ČR za rok 2010. Bylo v ní 6 koncertů o účasti 80-150 lidí za rok, do shromaždění se počítali i oslavy narozenin a Vandase na Mostecku volilo do senátních voleb 1700 lidí plus mínus 5%, nedostal se ani do druhého kola. Pro mě za mě, ať klidně Romea přestane spoupracovat s ministerstvem vnitra. Kalousek tvrdí, že musí šetřit, ať jim zkrouhne dotace, pokud se nelíbí ať udělají hloubkový audit, co se s těmi 17 melouny v minulém roce dělo. Vzhledem k tomu, jak vypadá jejich webová stránka se nedělám iluze. Klidně můžou rozpustit i oddělení na boj proti extrémismu. Na rozdíl od hospodářské kriminálky, kterou rozpustil Langer, je tenhle odbor na dvě věci. Možná to finančně položí i Zvědavec a jiné weby nepochybuju, že musí tak něco přispět i finančně mimo provokatérů, aby mohli vykazovat výsledky a činost.

247748

12.07.2011 02:49

Bez rizika a nad zákonem: USA globalizují válčení pomocí bezpilotních letounů

Užasné, takže

Rene Bartosek 75.?.?.?

když budou vystřeleny nuklearní rakety nejlépe na někoho, kdo není schopen odpovědět, a americký personál nedojde k fyzické ani psychické újmě, tak to nebyla válka. Pokud tedy např. Rusko nebude schopno odpovědět na první strategický úder, tak se vlastně neválčilo. Pár desítek miliónů okamžitě zabitých , jak říká ten advokátský eufemista a nějaká ta radiace, to jsou vlastně jenom takové detaily. Mno, myslím si, že v zemích, které zatím jsou schopné adekvatní válečné odpovědi by měli zbystřit. Koneckonců nelze vyloučit, že presidentským tandemem budou Palinová s McCainem. Jistě velmi zajímavá kombinace pro USA i zbytek světa.

Mno, žádná válka nejde vyhrát bez pěchoty. A žádná země nejde dlouho okupovat na základě teroru. Ledaže by měl někdo v plánu nějaké konečné řešení. To většinou vyvolá adekvatní reakci ve všech okupovaných i potenciálně okupovatelných zemích. Když není co ztratit, tak není co ztratit. Zřejmě to povede k technologocké revoluci, rachejtlí odpalovaných z ramene. Schválně, co je efektivnější dron nacpaný technologiemi a zabraňovými systémy nebo vysoce motivovaný nasraný týpek s rachejtlí na rameni? O nasrané týpky si netřeba dělat starosti, stačí pár omylů a zdarma jich bude více než dost. Teď jdeo jenom, o ty ručně odpalované rachejtle, ale to je otázka dostatečné potencionální hrozby na zbytek světa. A když vezmu v úvahu, že hromadná salva jakýchkoliv rachejtlí včetně strategických není válka, pak...

P.S. Guvernéři provincií a jiní hlavouni nebývají zabiti náhodou.

247747

12.07.2011 02:13

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mno, on si tu symboliku upravil někdo podle svého.
Pyramida v původním smyslu znamená cestu k rozvijení svých schopností, a to že vrcholek je odtržený od základny symbolizuje kvalitativní přechod od fyzického k nefyzickému. Na cestu se vydají všichni, ale dojít k vrcholu je obtížné málokomu se podaří napoprvé. Jestli vůbec někomu. Někdo si to však vykládá jinak. Holt každý svého štěstí strůjce. Z tohu důvodu oko na pyramidě dolarové bankovky nemá s povznesením člověka na spiritualní úroveň nic společného.


Zajímavé je že se vrchol pyramidy v Gíze nedochoval. Z čehopak asi byl, z šutrů jako ten zbytek? Nemyslím. Navíc pyramida má speciální vlastnosti, tedy se sklonem stěn tuším 54°. Malý modýlek nabrousí žiletky, co asi "nabrousí" originál v plné velikosti. A to zřejmě nějaké důležité kamínky chybí a něco okolo nich chybí.

247746

11.07.2011 02:59

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Nejvyšší informační systém je mimo fyzický level. Co jsem zachytil útržky na netu, co prosákly ven o vědeckých paranormálních praktických experimentech, tak i doprovolníci se jaksi nevrátili do svého těla. Fyzicky není žádný důvod pro umrtí ani ztrátu mentálních schopností. Tělo má svůj kyslík, vodu, proteiny, minerály... Kde je pro materialistu problém? Můj názor? Na vyšší formě vědomí se jim z toho co a pro jaký účel experimentují, tak se jim z toho udělalo hodně špatně. Zůstala jenom prázdná bezduchá skořápka. Tihle lidé museli být prověřeni ohledně důvěryhodnosti na vysokém stupni systémem, a přesto práskli do bot.. Tuším na tom i exeprimentovaní velmi rychle skončilo.

Jinak řečeno mimo fyzicky level zapomeňte na nějakou přímou kontrolu vyšších informačních systému, a k tomu Nejvyššímu je kus cesty. Připojení k netu mi může kdokoliv skrouhnout, zamnipulovat, napíchnout, ukradnout mi identitu....,ale spiritualní připojení může pouze nepřímo ovlivnit nebo mě zabít. Tam nejsou žádné trojany pro někoho, kdo chce kontrolovat systém. Absolutno je to nepotřebuje a ti co by amorálně takovou kontrolu chtěli nejsou schopni se dostat do pozice správce systému tedy Absolutna bez patřičné očisty, a když se očistí nemají pořebu kontroly. Bezpečnostně naprosto nezkorumpovatelné.

Jak to říká pan Dub, nepřímé směrování toho vektoru ovlivňovaním masovým ovlivňovaním, individualních rozhodnutí lidí, ale k tomu existuje zpětná vazba, ve vašem modelu protivektor. Sice se zpožděním, ale o to větší silou. Jakmile se duše opustí toto slzavé udolí, tak vidí nemanipulovatelně pravdu a má pak tendenci v příští inkarnaci pracovat proti manipulaci. To máte ty děti totality, které nepoznali svobodu, ale v jistý okamžik je bude přitahovat. Co asi bude v další inkarnaci s manipulátory? Ono ta karma v dynamickém projevu do vektoru zjednodušit nepůjde.

247688

10.07.2011 18:27

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Chcete se dostat přes singularitu, musíte přejít na vyšší rozměr existence skutečnosti. Začnete vnímat "pach, drsnost"... Co myslíte kam si můžete vzít sebou mimo třírozměrný vesmír fyzické tělo? Druhá možnost je zjednodušení formou abstrakce. Popsat pro tvora, který dokáže vnímat pouze filmový záznam třeba pach močálu by matematicky bylo asi koplikované, že ano? Ono popsat abstraktně i tu třírozměrnou skuzečnost je velký problém. Samozřejmě to nejde udělat spojitě, ale musí vybrat hlavní parametry.

Prostě pouhou n-přítomnost n-rozměrnou individualní bytost nelze dostat do abstrakce. Nelze tedy do ní dostat ani minulost ani budoucnost, která je komlexně složitější, má více n-rozměrů. Buď Na energii i počet "úhlů pohledu" to bude krapet náročné. Co myslíte kolik rozměrů má Absolutno a jaká je jeho energie? Jak se stát součást celku a zároveň mít individualní rozměr? Buď jste zpět integrovaný do Absolutna, nebo máte omezení dané rozměrem individualní existence. A integrovat se vědomě zpět do Absolutna má nějaké podmínky a splnit je to není jenom tak. Vycházíme jako čistá energie a projdeme interakcemi, zpátky se můžeme dostat jako velmi čistá energie. A očistný proce je velmi náročná záležitost.

247644

10.07.2011 18:26

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Čas a prostor zajímavé věcička, že ano? Pro Absolutno neplatí, vesmír může být v singularitě nebo v mrazivé nekonečné prazdnotě. Kromě hustoty a rozložení enegie v třirozměrném prostoru se nic nezměnilo. Celková hodnota je stále stejná, pouze se mění formy existence. Může jít o fázovou změnu stavu nebo o jakoukoliv kombinaci, pulsující vesmír, nekonečná expanze, trvalý stav singularity.... Z hlediska Absolutna jsou to pouze variace a dílčí vztahy. A vesmír je pouze jeden z projevů Absolutna. Pravděpodbně bude existovat nekonočné množství variant vesmíru. A já se domnívám, že to bude spojité nekonečno možností, žádné povolené a nepovolené diskretní stavy.

Mimoto dynamika pozorováného třirozměrného vesmíru vnímáná jako čas, prostor? Jak by se tato dynamika jevila z pohledu třeba sedmé dimenze? Jako iluze, záznam dění z vícedomenziální reality? Něco jako projekce filmu na plátno, monitor...? Samozřejmě jakákoliv projekce, záznam je neuplný. Můžete natočit dokonalý dokument deštného pralesa se zvukem a obrazem, ale čichové, hmatové vjemy do něj nedostanete. Přímý učástník v dokumentu ví jak je drsná kůra stromu, cití zápach močálu, vůni rostlin, bodnutí hmyzu...

Říkáte, kdo žije v přítomnosti je otrok. Jediný okamžik, kdy fyzicky lze vnímat na maximum je přítomnost. Zároveň tvrdíte, že dochází k selekci spojitého vnímaní fyzické skutečnosti, daného konečnou kapacitou mozku při zpracování. Jak by se asi projevilo zahlcení racionální části fyzického myšlení daty? Kolaps, šílenství? Chcete vnímat ve více komlexní formě čas, skutečnost? Na to potřebujete také kromě "senzorů" více té energie ve větší koncentraci. Fyzické tělo snese nějakou mezní energii i její koncentraci a pak... Navíc zavisí na stavu. Duchovní mistr má větší kapacitu, než laik. Má to smysl někdo maká třeba s činkama, tak unese více než obyčejný člověk.

Představte si, že malířské plátno zmuchláte do "koule", ne moc. Ve třech rozměrech vidíte celek, že to kdysi bylo napnuzé plátno v rámu. Dvojrozměrně bude schopen mapovat pouze deformované části. Na primární vnímání čtyř a více rozměrů nemá třírozměrné fyzické tělo ani senzory ani energii. Hranice deformací pro vás budou mít formu singularit. De facto singularita je z hlediska informací zahlcení racionálního jejich zpracování na nějaké úrovni nadbytkem dat.

Chcete se dostat přes singularitu, musíte přejít na vyšší rozměr existence skutečnosti. Začnete vnímat "pach, drsnost"... Co myslíte kam si můžete vzít sebou mimo třírozměrný vesmír fyzické tělo? Druhá možnost je zjednodušení formou abstrakce. Popsat pro tvora, který dokáže vnímat pouze filmový záznam třeba pach močálu by matematicky bylo asi koplikované, že ano? Ono popsat abstraktně i tu třírozměrnou skuzečnost je velký problém. Samozřejmě to nejde udělat spojitě, ale musí vyb...

Automaticky kráceno

247643

10.07.2011 03:00

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Nyní

Rene Bartosek 75.?.?.?

Jedna ryze praktická poznámka k té sebekázni. Čím více člověk postoupí, tím více přiletí "facek" za opakování "stejné" chyby. Ale nic není stejné, že ano? Jak by řekli staří Řekové, dvakrát nevstoupíš do stejné řeky.

247623

10.07.2011 02:54

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Nyní

Rene Bartosek 75.?.?.?

1. Vědět a znát.
2. Vůle, usílí, kterým se projeví vědění na fyzickém levlu.
3. Odvaha nést důsledky.
4. Mlčení spojené s vhodným načasováním.

Vypadá to velmi jednoduše, než se to vyzkouší na vlastní kůži. Hromada velmi obtížných věciček vypadá velmi jednoduše.

247622

08.07.2011 05:29

Evropská unie na pozadí Řecka

Jestliže van Rompuy nebo Baroso,

Rene Bartosek 75.?.?.?

jsou průměrnými představiteli bruselské byrokracie, pak tato byrokracie není způsobila vést centralizovanou Evropu, i kdyby k tomu existovala vůle lidí, politický mandát narodních elit evropských velmocí, které by si v dobách ekonomických úspěchu mohli dovolit ignorovat malé státy.

Doby ekonomického úspěchu jsou nenavrátně pryč, takže bude chybět i schopnost prosadit federální daň dostatečnou pro efektivní fungování centralizovaného superstátu a bez ní nelze provést skryté masivní přerozdělení finací nutné pro fungování různorodých regionů pod jednou měnou, kde ekonomické regiony poškozované příliš relativně tvrdým kurzem eura musí být stabilizovány nebo musí být ponechání pod vlastní měnou. Bez masivního přerozdělení financí, zkolabují členské země pod břemenem nespaltitelných dluhů, privatní věřitelé v žádném případě nepřevezmou veřejné funkce a závazky staátu vůči společnosti¨, což povede k revoluci. De facto to znamená nemožnost přímé centralizace Evropy, jak euronadšenci plánovali v Lisabonu.

V USA neexistuje nějaký vážný odpor vůči federalní dani, zavést něco takového v Evropě by znamenalo vlnu revolucí. A formou nějakých dekretů ohledně finacovaní projektů, nelze vést efektivně centrální superstát. Mno, těm co dojde pomaleji, to vysvětlí davy lidí v ulicích. Mám pocit, že povolat policajty z důchodu nebude zdaleka stačit.

247531

08.07.2011 05:05

Islám jako geopolitický nástroj pro kontrolu Středního východu

článek, který do toho všeho zapadá.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Takhle má vypadat Egypt, ale nebude. V Turecku nehrozí hladomor, když si virtualní kasino trochu pohraje s cenami energií nebo potravin. Sice tam dojde k velkým problémům, ale není to otázka bytí a nebytí. A virtualní kasíno musí držet kredity mimo reálnou ekonomiku, protože jakmile se chaoticky ve velkém přesunou do ekonomické skutečnosti, tak si budeme muset pevně držet čepice při sešupu.

247530

08.07.2011 04:52

Šlo o politickou konspiraci?

RE: Pokud nefunguje plán A

Rene Bartosek 75.?.?.?

DSK je velmi dobrý materiál z toho pohledu GPP. Dostal teď velmi ostře přes prsty, takže si jenom tak nedovolí jít mimo vymezené lajny. A vyměnit ho nedá moc práce ani v pozici francouzského presidenta. Jako šéf MMF by stejně nemohl dělat nic zásadního proti befelu, kolem něho se pohybuje z různých důvodů hromada loajálnícj lidí v MMF a SB. Tam bude panečku selekce dostat se na vysoký flek v těhle nestraných nezavislých mezinárodních organizacích.

Libye, teďka se nám tam rozmohli velmi dobře organizovaní a efektivní motocyklisti, utočící na ozbrojené stanoviště Kadáfího režimu v noci v Tripolisu. Jo, celých 40 let čekali a pilovali své dovednosti, aby je v pravý čas mohli uplatnit. Několik stovek agentů, se snaží vyšťourat lokaci, kde se zrovna nachází Kadáfí. Vypadá to velmi jednoduše, vystřelí se jeden Tomahawk navíc, který na místo určení dorází za pár minut a je po všem. Ale běží čtvrtý měsíc a Kadáfí je stále naživu, přestože zběhlo několik ministrů a jiných hlavounů, kde se z nich vydolovali informace o zajištění bezpečnosti.

To muselo udělat dojem. NATO bylo přinuceno doplnit počet bomb mimo běžné sklady. Jinak řečeno, rozbili vojenskou i civilní infrastrukturu dle nějakého plánu a hromada dalších úderů je vedena na slepo. Mno, a Peking si vedou rozhovory i s "vládou" v Benghází, diplomaticky zdrženlivě protestuje a ekonomicky vede velmi energickou ekonomickou politiku, tam už tolik na diplomatickou masku nehledí. Ostřejší pozici v diplomacii vede Rusko. Skutečně impozantní využití potenciálu. A nestojí to skoro žádné zdroje a problémy doma nebo v zahraničí. Investice v Libyi jsou stejně rozbombardované, tak jako tak.

Hroutí se eurozóna, a dochází k ekonomickému kolapsu za velkou louží. A bez ekonomické síly se dá vést pouze totální válka, imperiální lokální konflikty nelze donekončna vést bez dostečného množství pěchoty. A ta se bez branné povinosti jenom tak schrastit nedá. A to už je problém sehnat na základě povinosti pěchotu do konfliktů, kde branci hromadně přicházejí k úrazu. Profesionální americká armáda i námořnictvo z hlediska lidského potenciálu jsou přetížené enormním nasazením za posledních deset let. Vojenská angažovanost spojenců...

Hodně napoví volby v Egyptě na podzim. Můj názor je, že muslimské bratrstvo tam získá velký přímý nebo nepřímý podíl na moci, a tihle nebudou poslušně skákat, jak se jim pískne. Pokud bude odstraněný Kadáfí, tak to bude velký vliv i na Libyi. Nepochybně se to projeví v Jemenu, Sudánů a jinde. Zásadně to změní geopolitiku celého Středozemí a bude to mít důsledky, které bombardovaním ani okupačními armádami nebudou řešitelné.

247529

06.07.2011 04:52

Šlo o politickou konspiraci?

Pokud nefunguje plán A

Rene Bartosek 75.?.?.?

a ten nefunguje. Ke všemu směr padajícího extrementu protne roztočený ventilátor. který mu byl připleten do cesty. Holt velká šachovnice skládá tahy i protitahy u více stran a nevyplací se počítat pouze vlastní tahy. DSK je ve hře o francouzského presidenta, francoužští socialisté nikoho jako on nemají. Sarkozy stojí sice na šachovnici velmi špatně, ale ve Francii to zatím není tak moc vidět, ale ono se to ještě během několika měsíců zviditelní. Nic moc je pozice eurozóny a to jestli bude euro stabilizováno hodně závisí na postoji Pekingu.

Juncker sice přirovnává integraci NDR Německem k řecké horečce, ale Německo vstřebalo zpět kus Německa a zpětně převzalo za NDR socialní i finanční odpovědnost. Doufám, že Juncker nevěří tomu, že zprivatizované Řecko bude se svými 11 milióny lidiček zajímat privatní banky, které by museli stejným způsobem převzít socialní a ekonomickou zodpovědnost jako Německo za NDR, aby ta Junckerova vize nejela bez noh na invalidním vozíku. Brusel na to nemá zdroje, když nerozporcované Řeckop vyjde na 100 miliard ročně, na kolik vyjde řecko oškubané v privatizaci o významné příjmové položky? O tom, kolik bude ročně stát třeba Španělsko nebo Itálie raději nepřemyšlím?

V Pekingu jsou realisté, jistě zvažují do čeho mají investovat, a určitě mají v plánu si počkat na ten správný okamžik, aby zbytečně neplatili vysokou cenu. Během bankrotu se prý nejlíp nakupuje. Není to však Čína, která si musí dělat hlavu se stabilitou nějaké zbankrotované provincie. Nehrozí ji ani velké imigrační vlny, ani šíření destabilizace, ani nekontrolovaný chaotický pád měny.... Rakušani jsou prý schopni do tří dnů zavést zpátky šilink, jen aby to v případě nečekaných potíží nebylo moc dlouho.

247417

06.07.2011 01:33

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Rene Bartosek 75.?.?.?

Máte svatou pravdu. Dohoda o ceně je dvojstranná věc. Jenom by mě zajímalo jak se Izraeli podařilo vyjednat cena značně pod běžný tržní světový standart. Zřejmě dobří vyjednavči, uvidíme zda dokáží přesvědčit i nové vedení v Káhiře, které teď musí více naslouchat té ulici.

Mno, pokud jde o komando, tak podle všeho nějaký myslitel vymyslel seznam lidí, ktří mají být zavražděni. Není nutné někoho zraněného pro sicher dorazit z bezeprostřední blízkosti. Akorát, že Turci vytvořili v minulosti impérium, takže místo aby se podělali strachy je to rozzuřilo. A co si budem, mít kvér na lodi, kde je hromada lidí není zas taková výhoda. Můj odhad situace je takový, když to začalo být horký, tak komando se v první fázi prostřílelo z nejhoršího pryč. Mohli to pak pokropit z vrtulníku třeba těžkým kulometem, kdyby velitel zásahu byl mamlas velkého formátu a zpanikařil. Shora to neměl pod palcem někdo jako Lieberman, ale zřejmě hodně řvát museli lidi z Mossadu a skuteční diplomaté, aby se z toho nestal ještě větší průser pro Izrael. Dnešní technologie umožňuje on-line spojení a vůbec nepochybuju, že bylo.

To, že šlo o exepmlární provokační odpověď ze strany tvrdého jádra sionistů, je více než zřejmé. Jinak šlo lodě zadržet pomocí vojenských plavidel a to ve dne. Jenomže to by nešlo zabít vybrané aktivisty pro výstrahu. Takže velcí mysletelé se po roce dopracovali k druhému kolu. Co vymyslí za velkou myšlenku? Další noční masakr spojený s mezinárodní blamáží? Mnoo, dopracovat se i přes silné lobistické páky na západě k mezinárodní izolaci dá fušku, ale když se chce všecko jde. Chce to mít jenom ty správné myslitele u vesla.

Kdo si lajzne skutečně smrtelně vážný útok na stát s 300 nuklearními rachejtlemi? To si neriskne ani jakákoliv jaderná velmoc proti KLDR, kde mají proti Izraeli směšný nuklearní a technický potenciál. Izrael a arabský svět se skutečně nemusí, ale obě strany vědí, že jim nezbyde než nějak koexistovat. Samozřejmě Arabové nejsou blbí, aby se nedozvěděli kdo stojí za destabilizačními a diverzními akcemi. Ať to udělají nějací užiteční pitomci v zastoupení nebo jde o přímou akci a může to být sofistikovaně provedené jak chce. A má to své důsledky. Netvrdím, že všecko má na triku Mossad, ale eufemicky řečeno více než je zdrávo pro přátelské nebo aspoň neutrální soužití a nejenom s arabským světem.

247414

05.07.2011 04:12

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Rene Bartosek 75.?.?.?

Myslíte jako, že zrušili zákaz dovozu bot jako velmi nebezpečného teroristického materiálu do Gazy. Nebo, potom, co jim byly třikrát za poslední půlrok přerušena dodávka plynu, tak už boty možná nepovažují za teroristickou zbraň. Já jsem aktualizovaný seznam zakázeného zboží do Gazy neviděl. I když v Káhiře povídali, že Izrael jako tržní ekonomika bude muset za plyn platit tržní cenu.

Bratře učiteli, uznejte, že se jedná o hlubokou defenzívu a ztrátu iniciativy. Ta propaganda PR, o které mluvíte, si minulý rok natloukla sakramentsky hubu. I z toho důvodu, že v Izraeli ztratili soudnost, pokud máte soudnost tak flotila takových lodí třeba do Holandska bude satirickým materiálem pro média a ne važnou zprávou.

To máte tak, když dlouhodobě používate přes armádu a represivní aparát různé svinstvo vůči části obyvatelstva v masovém měřítku. Represivní aparát otupí a takové jednání se zautomatizuje. Stává se "normální". A pak tadle mládence poslat na Turky a všelijaké aktivisty není dvakrát nejlepší nápad. Obvzlá3ť, když jich několik během akce zastřelíte nebo raněné hodíte do moře. To se púak blbě věří i na vylovené mrtvé teroristy. Má i další nežádoucí negativní účinky. Sice propaganda a ideologie vám nalije do hlavy, že ti co jsou pod represí jsou podlidi, ale furt mají vzhled člověka.

Co si budeme povídat hromada válečných veteránů v různých konfliktech má problém se integrovat zpátky, včetně problémů ve vlastní rodině, nárust sebevražd, psychických problémů. Člověk není mašina, že se zmáčkne knoflík a je z něho milující otec a zmáčkne se podruhé je z něho bestie bez slitování. Tedy pokud je součastí pěchoty a nestřílí joystickem na několik tisíc km, kde není konfrontován s důsledky a chybí zpětná vazba.

Samozřejmě lidi, které propaganda nedokáže přesvědčit , že oni jsou nadlidi a ti druzí jsou podlidi, jsou znechuceni daleko více, i když se přímo na svinstvu nepodílejí. To vám můžu dosvědčit sám za sebe. Když se diváte na lidi jako na nějaké cestě, někdo je na začátku, někdo se dostal trochu, dál, někdo si něco šlape podruhé. Ale furt jsou to lidi, nic míň a nic více.

247373

04.07.2011 20:33

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Rene Bartosek 75.?.?.?

Jistě Izrael nestojí o konfrontaci jako v minulém roce, ale nemyslím, že lidi jako Lieberman jsou schopni dělat diplomacii a politiku bez diktátu druhé straně, z toho vyplývá i konfrontační přístup apartheidu. Kontrolní body, demolice domů, původních obyvatel, šikana lidi pod de facto vojenským právem, rozkazy střelby na lidi, že to jsou teroristé. Když se voják sebere a má odvahu se zeptat jak to velící důstojník ví, tak mu je zopakován rozkaz. Ale už fakt, že takoví vojáci existují na mě udělal dojem. Dvojí použití morálky, kdy na lidi se vztahují morální a jiné pravidla a na podlidi se nevztahují. Velmi nekonfrontační styl politiky, jen co je pravda.

Co si budeme povídat o blamáži sionistického režimu v minulém roce. Sice, armáda i tajné služby splnili rozkazy, ale nepodařilo se mediálně akci prezentovat ve správném světle. Vyznělo to jako akt mezinárodního terorismu, došlo k vážné roztržce s Tureckem, a mělo to dopady vedoucí izolaci sionistického režimu apartheidu.. Nepochybně se jedná i o provokaci sionistické vlády a cíl je zřejmý. Znovu upozornit především západní veřejnost na situaci palestinských Arabů v Gaze i na okupovaných uzemích. Vláda v Řecku má svých problému více než dost a sionisté jsou schopni ovlivnit tvrdost restruktualizace řeckého dluhu. Mají dlouhé prsty, ale režim se přežil. Z geopolitického hlediska se stává velmi špatně postavenou figurou na velké šachovnici. Takový Sarkozy v tomto srovnání stojí skvěle, ale i tak je zralý na výměnu. Izrael životně nutně potřebuje radikální změnu kurzu politiky. Otázka je zda na to má místní elitu. Docela bych řekl, že v Mossadu jsou dobře informování realisté. A co vy?

247356

04.07.2011 17:57

Číňané jako spasitelé Evropy

Tímhle způsobem

Rene Bartosek 75.?.?.?

může Čína na nějakou dobu i stabilizovat euro. Pracuje totiž jinak než MMF nebo SB, ECB, která "přinese kufr papíru" a rozebere aktiva jako třeba v případu Řecka. Číňani nabídli Řekům obchod a odbyt a můžou si dovolit i nějakou tu krátkodobou nevýhodu v zájmu dlouhodobých zisků. A kšeft je o tom, že prospěch mají všichni zůčstnění, někdo větší někdo menší.Tohle dělají více jak 20 let v tom třetím světě. Fungují prostě v realné ekonomice

Otázka zní na jak dlouho jsou schopni držet a podržet celou eurozónu. A určitě ji nebudou držet, aby se z Bruselu stálo impérium. Lehce naznačili, že nemají problém se přizpůsobit jakékoliv situaci, včetně vyrovnání výměny v národních měnách. Pozoruhodné mi přijde, že návštěva minula Francii a Itálii. Sarkozy si opravdu nestojí dobře a DSK nám jako politická zombie zázračně obživnul. V Itálii si budou muset některé věci, taky důkladně zvážit. A nejenom v Itálii.

247344

04.07.2011 17:38

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

Rene Bartosek 75.?.?.?

Já naprosto souhlasím, že z krachu eurozńy nikdo profitovat nebude, ale pouze násilné přinucení Řecka v eurozńě, znamená, že ECB a Merkelová se do toho snaží smočit i privatní banky, oficiálně přiznává emisi 100 miliard euro. To je roční cena za přinucení Řecka být v eurozóně. Jistě víte, co to v systému fraktalních rezerv znamená emise 100 miliard euro. Znamená to, že v realné ekonomice se musí vytvořit, když se dodržují poctivě pravidla 10 krát tolik kreditů, při první půjčce komerčním bankám a to běží samozřejmě dále. Reálná ekonomika je v krizi, a vzhledem k existenci inflace ani v dobrých časech nebyla schopna držet realný růst s růstem peněz v systému fraktalních rezerv, které se dostávají do oběhu. Jediné místo, kde můžou skončit jsou kapitalové trhy a to má ve finální části pyramidové hry své dopady např. ohledně cen energií, potravin. Z toho plynou geopolitikcé důsledky...

Nejde tedy o to, zda krach systému je všeobecně nevýhodný. Otázka zní, zda je možné udržet systém v chodu nebo ne? Projekt eura je z důvodu ekonomické různorodosti bez masivního přerozdělení peněz silnou legitimní centrální vládou neudržitelný. Bílý dům i v zjevném úpadku impéria, který povede buď ke kolapsu nebo obnovení republikového charakteru má na rozdíl od Bruselu daleko větší legitimitu v očích Američanů, než van Rompuy s Barosem, kteří se dohadují o tom, kdo je hlavní kašpar.

Ale i kdyby tam byla silná výjmečná osobmost, tak by se nemohla ani veřejně pípnout o federalní dani dostatečné pro fungování imperiálně centralizované Evropy a při zvyšování o 1% to fungovat nebude, protože na to není čas, kolaps eurozńy proběhne mnohem rychleji. Dostatečně masívni centrální zdanění odmítnou Němci, Francouzi, lidi ve Skandinávii..., Navíc mám silné pochybnosti o efektivitě bruselské byrokracie. A to by byla větší polízanice než Řecko. Španělsko už následuje a o Itálie bude následovat. Jak znám Italy, tak ti budou mít daleko zajímavější upravené učetnictví než Řekové. Tam je navíc silné napětí mezi průmyslovým severem a zemědělským jihem.

247341

04.07.2011 17:08

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

Rene Bartosek 75.?.?.?

Skutečně užasné, věnovat se geopolitice je projevem extremismu. Takže v USA je exstremistický CFR, Triatelní komise, a různé "nezavislé" mozkové trusty... [velký smích] [velký smích]

Neměl jsem sílu číst to celé, poněvadž mě dorazil hned úvod zprávy. Nejvíce znamý objekt je Vandas s Dělnickou stranou. Kandidoval do senátu a jistě si pečlivě vybral region, kdy by mohl uspět. Ve velkých městech jako Litvínov a Most získal 570 hlasů( 7.6% )a 720 hlasů ( 3.8%). Dohromady na celém nostecku 1700 hlasů. Tedy na venkově dalších 500 hlasů. Mají to rozepsané extra, aby to v procentech líp vypadalo. Počet koncertů s průměrnou účastí 80-150 lidí za rok 6 v celé ČR. Slovy šest. Pár koncertů s učastí 50-100 lidí proběhlo v zahraničí. Tolik k neonacistické scéně v ČR. S anarchisty je to ještě poslabší.

Mno, naše svobodná média se skutečně musí snažit, aby něco dostala vůbec do zpráv a tydli-fidli měla o aspoň o něčem vůbec konkrétně žvanit. Obecné teorie a bububu nějak lid nezajímají. Už se nedivím, že Vladimír byl v bedně. Ale jak píše jeden z autorů zprávy za rok 2010 je důležité nepolevovat v bdělosti a ostražitosti. Neonacisti ve Velkém Kramolíně získali maskovaně pod nezávislím kandidátem jendo místo v zastupitelství v komunálních volbách v rámci celé ČR. Kde to je to nevím, protože vojenskou speciálku nemám při ruce. Prej to je z toho důvodu, že extrémisti záludně dali v tajných volbách hlas někomu jinému. Asi jako, že sparťan bude hlasovat v anketě o nejlepší klub pro baník a naopak. Napadá mě k tomu, pouze jeden lidový komentář. Běžte s tou uvědomělostí do prdele!!

247340

04.07.2011 16:03

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Ja osobne nevim, odkud se to bere .

Rene Bartosek 75.?.?.?

Demografie v Palestině k roku 1917. 60 000 sefardi Židů, kteří po stovky let žijí v klidu s arabskou populací, která měla asi 700 000 beduínů, jak říkate vy. Byly natolik poklidná, že přijala několik desítek tisíc Arménů povětšinou křesťanů, kteří utekli z Turecka po krvavých jatkách, b2hem kter7ch bzlo pobito několik stovek tisíc Arménů. Ještě před WWII, byl počet Židů i přes přistěhovalecké vlny sionismu méně než 10% populace. Ale už tehdy byl zničeno pokojné soužití. Organizace Irgun sloužila Britům k brutálnímu potkačení posvtání, ale Královská komise pod vedením Lorda Peela ve svém vyštřování, dospěla v pěti bodech ze šesti k závěru, že příčinou povstání jsou problémy související se masovým přílivem sionistů do Palestiny.. Použití zločineckých organizací k potlačení povstání je stejné jakoby v českých poměrech byli použiti vyzbrojeni henleinvci. Srovnáno se zemí bylo 5000 domů. Docela dost v populaci 700 tisíc lidí. Plus popravy a jiný věci, bez soudů nebo s rychlosoudy. Já mám pušku, proto mám pravdu a právo, to byly hlavní myšlenka bezpráví vždy.

Ale ještě v roce 1947, žilo va Palestině dvakrát tolik Arabů jako Židů. Bylo to 1 300 000: 650 000. Po masovém teroru, jehož symbolem je Deir Jásin, kde zvěrstva sionistů předčila i nacisty v Lidicích. Dostali palestinští Arabové takový strach, že asi 700 000 jich uprchlo pouze s tím, co mohli narychlo odnést. Připomínám, že to byl stejný počet lidí, jako celá židovská populace. A přesto se Ben Gurion tuším v Bétlémě potom masovém útěku o holý život, zeptal "Proč tady je, tak moc Arabů? Proč jste nevyhnali?"
http://jirisoler.wz.cz/sionismus.html

247338

04.07.2011 15:44

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Antisionista_Max

Rene Bartosek 75.?.?.?

A Platónova ústava byly pouze pro svobodné občany. Chtít, aby platila i pro ženské a uvědomělí spoluobčané obce s pěnou u huby by ho svrhli z hradeb své polis. Už to, že si Mojžíš dovoli rozbít "zlaté tele" si dovolil až moc. Egypt byl v té době impérium. Mojžíš utíkal z impéria a impérium šlo po něm i těch, co utíkali. Nevhodné myšlenky jsou nebezpečný precedent, tak uvažují imperátoři hrouticích se impérií. Mojžíš si myšlenky o universalní humanitě nemohl dovolit ani náhodou. Nejprve museli zachránit holé životy.

247336

04.07.2011 15:29

Svět zaplaven západním pokrytectvím

RE: Platba za článek 5,-Kč?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Tak nezapomeťe tenhle rok letí gumáky i v našich nezávislých médiích. V těch médiích, která svobodně a nezávisle mlčela, tak jak to Kastner dohodl s Eichmanem. Konečně tu svobodu nejlépe podtrhl jeden šefredaktor NYT, když v padesátých letech šel do penze. Měl zřejmě něco vypito a vzhledem k tomu, že nemohl být vyhozený z práce si konečně mohl dovolit veřejně říct svůj pravdivý upřímný názor. Pozdě, ale přece. Nevím jak s Adolfem, ale se mnou by jste na golfu nevytrhl. Ke všemu bych vás uvedl do fópa, napsal jsem to foneticky, frančtinu taky neovládám. Místo gumáku bych přišel v oblíbených bytelných botkách na skeatboard, bílý nemám a na rozdíl od Agasiho si můžu dovolit vynechat všechny Wimbledony.
[velký smích] [vyplazený jazyk]
http://www.youtube.com/watch?v=Cm8H3Zy3SVM

247335

04.07.2011 15:28

Svět zaplaven západním pokrytectvím

RE: Platba za článek 5,-Kč?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Já jsem myslel, že náckové si dobře rozumí se sionistama. Pan Nohejl dává zajímavé odkazy. Možná by nám tady hodil a pár čísel z třicatých let z plátku Anruf. Má tam být přehlasované U, ale já to na klávesnici nainstolované nemám, to víte já bych německy moc nepokecal a uvědoměle už vůbec. Jsou tam články, kdy Pepé Goeebels a Heydrich "velký to ochránce českého národa", oslavují sionosty a mluví o dvou druzích Židů. O sionistech a o těch v Německu. Spolupráce pokračovala před i po schválení norimberských zákonu o ochraně arijské rasy, mimochodem i před českým méněcenným živlem.

Eichmanovi se smáli kvůli české manželce nacisti. Sionista Kastner, když s ním dělal dohodu o odsunu maďarských Židů do Osvětimi asi diplomaticky mlčel. Taková nacistickoů sionistická selekce. Zajímavý handl vybralo se 1500 lidí podle odbornosti, které sionisté potřebovali k vybudovaní perli demokracie na Blítkém východě. Tenhle špinavý kšeft byl mlčení k hromadnému odsunu maďarských Židů do Osvětimi. Jak toho v zápádních nezávislých a svobodných mediích sionisti dosáhli? Zřejmě zázrak a nacisti dokázali věřit na zázraky, že ano?

Mno, špatně jste to pochopil. Já velmi dobře rozumím o co jde náckům, sionistům, bolševikům a podobné svoloči, ale to neznamená, že si s vámi soudruzi rozumím vámi a kápnu do noty. Vemte si k sobě do party na golf k Adolfovi někoho jiného. Navíc to neumím.

Ale golf hrát umět nemusíte, důležité je aby jste nejezdil ve škodovce a měl ty správné in gumáky. Pokud je člověk levej jako šavle, tak hodně k správnému oblečení pomáhá zasvěcený komentář, zakončenou malou odbornou přednášku na téma jak mi můj zdravotní stav bohužel neumožNije hrát golf. [velký smích] [velký smích]

Petra Kvitová vyhrála sice Wimbledon ve velkém stylu, ale tam jiný problém. Teď z ní musí naše svobodná nezavislá média udělat celebritu. Tenis totiž není kontaktní sport nějaké lůzy a jeden nebo dva sporné momenty nerozhodují o vítězství jako ve fotbale apod. Tak by se lehce mohlo stát, že uvědomělé tenisové celebrity by od Petry dostávali na prdel... A jak by k tomu sponzoři přišli. Lidi stále nechápou, že televizní program včetně sportovní části je pouze nutné vyplnění hlavního programu a tím jsou reklamy.

Opravdu nepřejemné, když obyčejnej vesničan hraje moc dobře tenis nebo nedej bože golf, či podobné sporty, které jsou výsadou vysoké společnosti. U basketbalisty nebo fotbalisty... se to ještě zkousne, co se dá dělat, když to jde hrát na ulici a lidi v těch ghetech a nepříliš in čtvrtích dávají pro děcka přednost levnějším druhům sportu a ke všemu to baví a je to velmi kreativní.

Tak nezapomeťe tenhle rok letí gumáky i v našich nezávislých médiích. V těch médiích, která svobodně a nezávisle mlčela, tak jak to Kastner dohodl s Eichmanem. Konečně tu svobodu nejlépe podtrhl jeden šefredaktor NYT,...

Automaticky kráceno

247334

03.07.2011 17:43

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

Rene Bartosek 75.?.?.?

Hmm, zastánce minimalního státu a má seznam VIP na toho, kdo se může zůčastnit debaty a kdo nemůže. Ale ty zdroje informací by mě zajímali, možná by jste je měl semtam uvést. Třeba teď o JAR by to vyjasnilo dost věcí po faktické stránce, ale to víte já jsem jednoduchej a potřeboval bych si to přečíst detailněji. Mimochodem tady je taková malá ukázka debaty takříkajíc tváří tvář v lepší společnosti. Je to jenom satira, takže to se v životě nestává, že ano? Nebo jenom velmi zřídka, semtam někdo trochu ujede. Dokonce ani aristokracie ve veřejném projevu nějakého úletu není ušetřena. Ale tady mám debatu neuvědomělou a vysokým vzděláním jsme nebyli povětšinou postiženi, kdyby jste po mě chtěl, abych našel lžičku na desert, pak měl bych s tím velký problém. Musel bych se spolehnout na náhodu nebo rovnou jíst rukama.
http://www.youtube.com/watch?v=6-6InFIrCYM

247272

03.07.2011 17:26

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

Rene Bartosek 75.?.?.?

Vaše představa o minimálním státu povede v praxi ke kolapsu. Důvod je prostý chamtivost. Podívejte se na Řecko. Padlo tam 100 miliard za rok, a dlaších 100 miliard "pomoci" je podmíněno restruktualizací a privatizací, které za velmi přátelskou cenu přenesou příjmové oblasti státu na věřitele. Jinak řečeno deficit za rok bude mnohem více než 100 miliard euro. Situace došla tak daleko, že bude těžko najít politika co to pouze oficiálně oznámí. Vláda padla, parlament to sice schválil, ale teď asi hrajou kámen, nůžky, papír, kdo půjde do nové vlády. Nikomu se dvakrát nechce. Pikantní situace, když není co bez rizika rozkrást, tak nikdo nechce být premiérem. [velký smích] [velký smích]

Mno, když korpporace může vyhlásit bankrot, proč by ho nemohl vyhlásit stát? At´si klidně věřitelé zavřou vrcholové politiky na základě soudů do basy s odpovídajícími důsledky. A zkonfiskovat jistý druh majetku státu může být problematické. Němci mají v tomhle směru výhodu, protože spolková republika je korporace. Tam se advokáti nemají o čem hádat, vyjde to levněji na soudních výdajích. Holt ta německá racionalita a důkladnost se projevuje i ve velmi nečekaných situacích. [chechtot]

247270

03.07.2011 17:25

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

Rene Bartosek 75.?.?.?

S tím střílením pomalu, aby nedošli velmi rychle náboje. Všiměte si, že policajti v Řecku mají pud sebezáchovy. Ono varianta zůstat jako mastnej flek na zdi, kde by byl problém provést identifikaci na základě DNA, to člověku tak nějak umožňuje získat realistický přístup. Při každém čištění pomocí zbraní jsou nejvíce odvážní diváci.

Systém je nastavený takovým způsobem, že při ztrátě zaměstnání dle vašich představ socialní pomoci je z člověka bezdomovec během pár měsíců. Ve vašem případě skoro hned, nezaplatíte nájem a jdete. Mohlo by se vám lehce stát, že by jste jako nový bezdomovec uvědoměle spáchal sebevraždu při tom "ozdravění genofondu", jak navrhujete. To je zajímavé ti, co chtějí čistit genofond se vždy považují za někoho, kdo je mimo čistící proces. Pod gilotinou skončilo dost, kdo ji na začátku oslavovali.

V ČR se každý mladý a dost lidí ze starší generace považuje za střední třídu. Lidi si neradi přiznávají, že mají holou prdel nebo dluhy. Verlmi rychle to zjistí v případě, kdy nemají dvě- tři výplaty přesně načas, tak jsou v průseru. Úsporu aspoň 100 000 Kč má mizivá část, za to většina střední třídy má většinou na krku hypotéky. Novináři nemohli psát o radaru, protože musí platit hypotéky. Rozumějte, to že máte lepší mobil, auťák na lízačku, lépe vybavené bydlení na hypotéku nebo nájem?... Jakmile ztratíte zaměstnání, což v době krize jde velmi lehce, tak se pod mostem sejdete s někým, kdo měl pouze feldu nebo jezdil MHD. Aspoň nevypadáte na někoho, kdo by patřil k těm za vodou.

Tzv. reforma nepovede k ničemu pozitivnímu pro střední třídu, která nese hlavní břemeno sociálního státu a není to schopna do budoucna finacovat. Korpokracie si velmi dobře uvědomuje, že střední třída je velmi nebezpečný protivník, který se nevyhnutelně bude mobilizovat za své přežití a je schopen ideově na různorodém základě sjednotit masu obyčejných lidiček. Jediná skutečná síla, která ohrožuje moc korporací. Politici jsou koupeni, média jsou koupena... Paradoxně korporace jsou hrozbou sami sobě, protože došly na hranici zničení centrální moci, nejsou schopny ji nahradit a bez centrální moci nejsou schopny existovat. Zajímavá situace, dva subjekty se nemusí, ale budou přinuceny ke sňatku z rozumu. Jinak řečeno, pokud nebude omezena moc korporací pod úroveň destrucke centrálního státu, tak končí definitivně. A korporacec sami o sobě to nejsou schopny udělat. Museli by se dohodnout na ometení korupce a míře zasahování do chodu státu a nikdo by tu dohodu nesměl porušovat, což je nemožné.

Vaše představa o minimálním státu povede v praxi ke kolapsu. Důvod je prostý chamtivost. Podívejte se na Řecko. Padlo tam 100 miliard za rok, a dlaších 100 miliard "pomoci" je podmíněno restruktualizací a privatizací, které za velmi přátelskou cenu přenesou příjmové oblasti státu ...

Automaticky kráceno

247269

02.07.2011 21:36

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

[velký smích] [velký smích] To se povedlo. Materialisti s ateisty v Boha nevěří, nejde ho nacpat do statistických a empirických metod. O ovoci farmaceutických koncernů a jiných korporací ve jménu jediného boha, kterého znají se jménem ZISK si nedělám nejmenších iluzí. Pokud jde o nás dva, tak si každý může udělat obrázek v archívu tady nebo na webu nezvědavec, kde se na rozdíl od vaší maličkosti nevyskytuju.

Mám pro to svoje důvody, nerad bych si touhle internetovou stokou pošpinil srdce a mysl. Nebude zas takový problém poznat styl i pod jinými jmény, vyskytujete se na rozdíl ode mě i jinde na českém webu, že ano? Já si vystačím s jednou identitou, že na forum se mi říká lu-tze je všeobecně znamý fakt pro uživatele fóra. Pravda moje jméno se např. vyskytlo na FB, kde ho použil někdo z nezvědavce, pravděpodobně bylo použito i jinde. Použít cizí identitu někým, kdo má amorální "úroveň" internetového odpadu, nepotřebuje upřesňující komentář.

Zisk bez morálky, skurpulí a bez ohledu na důsledky. To je ten váš moderní pokrok, kdy zisk je privátní a důsledky v podobě sociální, ekologické, morální a jiné devastace jsou veřejné. Konečně k tomu podal patřičný komentář i Mojžíš v příběhu o zlatém teleti.

247223

02.07.2011 20:59

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Co má kdo v srdci, má v mysli a vychází z jeho úst. Strom poznáš po ovoci.

247221

02.07.2011 20:14

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Primární autoritou pro jakéhokoliv křesťana je slovo Boží, Kristovo a proroků. Pokrytcům patří slovo proroka Iziáše:

Lid tento ctí mě rty,
ale srdce jejich daleko je ode mne,
marně mě uctívají nebo učí naukám, jenž jsou příkazy lidskými.


Snažíte se proti mě postavit katolickou církev i jiné. Zajimavé, že vám za to stojím? To co vchází nejenom do úst člověka neznesvěcuje, ale to co vychází z jeho srdce a jeho úst. Silná slova, tak mě tedy usvědčete z toho co jste o mně napsal nebo raději mlčte. Já vás nedržím, Bůh s vámi, ale jiní nejsou jako já.

247217

02.07.2011 19:41

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ale kromě fyzického tělo nic neexistuje, takže nějaké anomálie?... K tomu doktorovi ze Slovenska se tuším detailně věnoval WM magazín. Neušklíbal bych se nad zdrojem a šel bych po faktické stránce věci, tak bych to viděl aspoň v případě poctivého empirického přístupu. Ten doktor neléčil energiemi, ale jiným způsobem.

247212

02.07.2011 19:41

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Farmaceutické i jiné korporace museli investovat ohromné peníze do toho, aby přesvědčili veřejnot, že některé jedy z dlouhodobého hlediska neškodí. Klinické zkoušky jsou schopny pouze v omezené míře na fyzickém levlu něco zhodnotit. Nemají šanci zohlednit empiricky subjektivní věcičky jako např. psychický stav nemocného, postoje jeho nejbližších a okolí.... Ono jsetli vás lidi mají rádi a dávají vám to ve zvýšené míře najevo má své dopady na zdravotní stav stejně jako pravý opak. A to je mentální level, tam ještě medicína, z které vycházíte připouští interakci s fyzickým tělem, byť psychiatrům a psychologům před zhruba sto let dost dlouho trvalo, než tato myšlenak byla lékaři specializovánými na čistě fyziologické funkce těla přijata. Hodně jim pomohlo, že začali k léčení užívat psychofarmaka, z těch totiž plyne zisk pro korporace. Když se pak odborník na specializovaném kongresu pro odborníky má vyjádřit k tomu co to je ADHD syndrom, tak je to samé eeee, ooooo, eeee...

Uznávám, že v tomhle je medicína zaměřená na fyzicky léčení daleko přesnější a vědecky poctivější. Přece jenom čistě empirické metody, byť užité na komlikovaném objektu s neempirickou části existence jako člověk se obtížněji manipulují v rámci odborné lékařské veřejnosti. Ale selekce existuje. Publikovaní studii v prestižních časopisech se brání obtížně, ale především jejich podpoře četnosti odkazu na ně, ať už jde o média, nebo zařazení do vysokoškolské výuky, granty na výzkum... To se dá ovlivnit. Co není na očích, to de facto při dnešním obrovském množství dat neexistuje.

Energetický ( spiritualní, pouze slovičkaření ) level není zhodnocený vůbec. Empiricky to není možné. Za prvé materialisté na něj nevěří, a pravděpodbně z důvod nemožnosti vykořenit masově víru lidí k němu mají negativní stav. Co si budeme povídat, ateisté jsou v rámci lidstva stále v drtivé menšině. Byť mají dost protoru v médiích i vzdělavácím systému, víru zesměšňovat a znevažovat. Holt lidi stále věří a budou věřit, protože k tomu je vede něco zevnitř. Tak tomu bylo je a bude, z lidí se nikdy spiritualitu nepodaří vykořenit a už vůbec ne v masovém měřítku.

Dovolím si takovou malou analogii, která by lékaři na fyzickém levlu měla být velmi srozumitelná. Představme si, že by jsme svými fyzickými smysly dokázali vnímat pouze skelet. Svaly, tkáně, orgány, cévy, kostní dřeň, krev... by byli natolik jemnou formou substance, že by smysly nebyli přímo vnímatelné. Pro skeltarní fyzickou formu bytí by samozřejmě neexistoval přímý empirický důkaz existence něčeho mimo skelet. Nemůže si pomoct, ale empirickým lékařům skeletu by hromada podstatných věcí unikala a hromada důsledků by byla vyložena chybně.

Ale kromě fyzického tělo nic neexistuje, takže nějaké anomálie?... K tomu doktorovi ze Slovenska se tuším deta...

Automaticky kráceno

247211

02.07.2011 18:29

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Tak neočerňujte, skoro nic nevíte a už vůbec nejste specialista na energie. Mě je jedno co příjmá a odmítá katechismus či jakýkoliv ismus, já jdu ke Jedinému Zdroji všeho cestou praktika a pak to porovnávám s tím, co je psáno. Je psáno a to v textu z kterého nepomine jediné písmeno, jediná čárka dokud se to nenaplní. Rozeberu trochu biblický pohled na Boha Nejvyššího.

Nikdy jsem vás neznal, jděte ode mě kdo se dopouštíte nepravostí.

A taky:
Nebude-lo vaše spravedlnost přesahovat o mnoho spravedlnost farizejů a zákoníků...

A řekl to, te kdo je:
Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

To, že chemoterapie neléčí vím ze zdroje, který musí projít každý, kdo chce dojít k Otci. Kdo nezná Ducha Svatého v chrámu svého fyzického těla, nemůže znát Syna ani Otce. Já už vím na fyzické úrovni kdo jsem. Svatá Trojice aspektu nejvyššího Boha se táhne úvahami fyzické mysli o Bohu ve všech nábožentsvích, které dospěli k universalní jednotě Boha Nejvyššího. A tato absolutní jednota je naprosto nezávislá na existenci jakékoliv církve. Trojice Otec-Syn-Svatý Duch, Monad-Ego-Personality, Adhi-Akhua-Ba, Paramatma-Atma-Jivatma, Kung-Higher Buddha of Nature-Buddha of Nature, Ain-Ain Soph- Ain Soph Aur, Boží energie-Vyšší duše- Inkarnovaná duše...

To všechno jsou pokusy nedokonalé fyzické mysli popsat jistou Realitu, která existuje, existovala a bude existovat nezávisle na tom, zda se jí někdo pokusí popsat nebo nebude existovat nic co z ní vychází a co by o této skutečné Realitě na fyzickém levlu mohlo přemýšlet. To totíž zavísí na té Realitě, zda existuje nebo neexistuje něco mimo ní. Velmi dobrý důvod proč poděkovat za "prostou skutečnost" existence tohoto vesmíru, nad kterým zůstává naše nedokonalá fyzická mysl stát v tichém údivu.

247205

02.07.2011 16:22

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Hmm, co to je Duch Svatý dle vašeho rozumu? Dle mého rozumu to má více významů. Jedním z nich je tento. Pavel v Dopise Korintským.

Či snad nevíte, že vaše tělo je chrámem Ducha Svatého, který ve vás přebývá a jež máte od Boha?

Jestliže lidské tělo je chrámem Ducha Svatého, kdo je ten v chrámu? To ale není moje myšlenka to je grand master Choa Kok Sui a před ním asi jiní. Když tedy léčím nefyzicky, ale vnitřní silou, která není ze mě, ale příchází po modlitbě, kde na prvním místě je jmenovaný Bůh Nejvyšší, tak čím tedy léčím?

247198

02.07.2011 00:56

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Aha, už chápu Langerovi návrhy ohledně BIS, vlastně šlo o rozvinutí české demokratury. Někde mají jenom nerozvinutý fašismus a někde se jim už rozvinul. Já jsem, ale četl, že existuje tajný tribunál, který schvaluje popravy. Jestli lze tedy akt přímého státního terorismu nazvat popravou? To víte v pravním státě má být obhajoba, obžalovaný, nějaký ten prokurátor a nezavislý soud na exekutivě, taky takové neuvědomělé přežitky demokracie jako právo na odvolání k soudu vyšší instance a podobné změkčilosti... Ale u perly demokratury na Blízkém východě bude asi všecko jinak. Pokud vím, tak parlamenty nebo jejich výbory aspoň formálně mají právo strkat nos do věci tajných služeb, alespoň v těch méně rozvinutých demokraciích mimo Izrael.

247164

02.07.2011 00:48

Svět zaplaven západním pokrytectvím

RE: Platba za článek 5,-Kč?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Za pět kaček se snad může vykecat. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

247163

02.07.2011 00:27

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Když říkate, že to pro vás bylo nesrozumitelné. Mno, to musíte vy vědět nejlíp. Dobrá upresním to. Za prvé běžný smrtelník se nemá šanci dostat ke zdravotním zaznámům psů a koček, natož jejich majitelů. Takže řeči o lenosti v předchozím příspěvku... ale myslím, že pokud si někdo dá práci, pak... Tipoval bych, že by na tom majlant mohl vydělat nějaký advokát v USA, kde jsou vysoká soudní odškodnění nebo se taky lehce někomu může stát nějaká nehoda, protože jde o nehorázný balík peněz ve zdravotním sektoru. Stejně na to časem dojde, protože veřejné rozpočty jsou bankrot.

Dále při neúspešné chemoterapii je prícína smrti rakovina, pri alternativní lécbe lécitel, a to v prípade jednoho doktora tuším minulý rok na Slovensku u nemocných, kde medicína zlomila nad pacienty hůl. Doktor chodil po soudech, ale pacienti co prežili byli nezajímavý, zajímavý byli pouze ti, co dle medicíny byli stejne mrtví. Nevím o tom, že by se nějaký koncern musel soudit za umrtí způsobené chemoterapií. Qui bono?

Pri zjištení rakoviny dochází casto k zásadním zmenám v živote cloveka i lidí okolo neho. Oficialní medicína tvrdí, že lečí chemoterapie. Já mám na to jiný názor. Z jednoho prípadu se nedá usuzovat nic statisticky to máte naprostou pravdu. Krome jedné veci, že v statistice výlecených chemoterapií budou pacienti, co se nespoléhali pouze na chemoterapii. Otázka tedy zní do jaké míry léčí-zabijí chemoterapie nebo něco jiného?

247161

01.07.2011 23:57

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

O pranic healing nevíte skoro nic jak sám píšete, ale víte, že by to mělo být trestné, odporuje to Starému i Novému zákonu... Trochu taková logická schíza. Kristus léčil pomocí energií, a byl to léčitel s neuvěřitelnou spiritualní silou. V pranic healing jsem pouze nástroj skrze který protéká spiritualní energie od Boha Nejvyššího na místo určení, tedy k nemocnému. Mimochodem při meditaci Twin Heart z pranic healing je přímo užita modlitba Sv. Františka z Asissi, kde to je jasně řečeno. Ale jsem ochoten předstoupit před inkvizitory, excorcisty, i jakékoliv experty katolické církve. Koneckonců jsem stále katolík a přijmu jejich autoritu a uvidíme, zda mě odsoudí za čarodějnictví stejně jako jste učinil vy. Pravda nemáte legitimní právo mě upálit.
http://www.youtube.com/watch?v=u8-wpxvIpo0

Účinná a šetrná léčba. Nikdo se nemusí zpovídat z toho, zda pacient zemřel na rakovinu nebo negativní důsledky chemoterapie, ale pamatuju z minulého roku jednoho doktora na Slovensku, na kterého zbyli pacienti, kderé medicína prohlásila za nevyléčitelně umírající a on je léčil. U soudu se nikdo nezájímal o výlečené, ale o ty mrtvé. Zajímavé v případě užití chemoterapie je v úmrtním listě jako příčina smrti rakovina, v případě alternativní léčby léčitel.

247160

Mohl by snad někdo z příbuzných něco namítnout, proti prozření spravedlivě odsouzeného, který se doprovolně v zájmu své duše vzdal celého nebo části majetku? Ať se nehádáme o slovíčka. Nemyslím, že v časech "zlaté doby" práva utrpného by někdo protestoval příliš hlasitě, už to že musel něco strčit tajně katovi mluví jasnou řečí. Pravda tajné policii nebo jiným řezníkům nešlo strčit nic ani tajně. Holt pokrok nelze zastavit. Co dneska půjde něco někomu šoupnout?

Pohůnkové obdařeni namísto žhavých želez a jiných rekvizit, vzděláním z oboru medicíny a psychologie spolu s technologií, dokážou ze specialního výslechu udělat záležitost na dobu, o které se středověku nesnilo. Holt, i velmi zručný kat semtam utáhl něco o trochu více než měl. A středověký felčar vyslýchaného spolehlivě dorazil. Víceméně nejrozumnější bylo dát úplatek doktorovi, a obviněný to mohl mít za sebou na počátku uplatnění práva utrpného. Mimochodem pokud jde o propadnutí majetku, jak to bylo s majetkem, když se obviněný k něčemu zajímavému přiznal? O tom, že obvinění se ukázala falešná raději nemluvím. Ono takové drobnosti jako vykloubená ramena a rozdrcená žebra, spáleniny....

Chudák je pro právo utrpné zajímavý, tak na počátku v dobách rozkvětu tohoto práva se pozornost zaměří na zajímavější druh lidí. Nakonec se tohle právo zakousne do hlavy. Být možným následníkem trůnu v tom středověku nebylo dvakrát terno.

247157

Ješte doplním. Došlo k radikálnímu obratu ohledne DKS. Informace o odposlechu nejakých telefonu by bez toho nešla do vyšetrování ani náhodou. Je možné, že politická protistrana vyštárala nejakou velkou špínu na Sarkozyho, ale to by skutecnou elitu nechalo zrejme v klidu. Výmena figur, které si špatne stojí je spíše prospešná a na sentiment se nahore nehraje.

Co je tedy duvod? Obava o nacatou stabilitu vlivem vývoje v Recku? Došlo i k obratu v otázce Sýrie. Reformy probehnout musí, ale s Asadem. Vypadá to, že se zacíná byt nerada akceptovat skutecnost. A egyptští generálové dali více než najevo jaká ta skutecnost je. V ministerských kreslech a na burze to sice nemusí docházet, dokud jim nehorí vrata od paláce, ale ti co mají mozek mezi ušima se nikdy nedostanou do pozice, že jim budou horet luxusní vrata. Generálum to zapaluje casto monohem rychleji, ponevadž jsou s tou realitu lidu prímo ve styku. Ti, co vyvažejí svobodu by meli mít z demokratizace Egypta radost. Probehnou první a zároven poslední demokratické volby na mnoho let, žádní radikálové nemají po získání moci ve svém programu demokracii. Vypadá to, že vojenská junta muže být pro Egypt menší zlo než vláda fanatiku. Otázka je zda jsou generálové schopni udržet moc? Jaký názor na zmeny mají v Rijádu? Mají plán B?

247142

Jo to je psané v oficialní příručce, pokud by proběhl skutečný audit FED, tak by se zjistilo, že byl překračován poměr 1:10, jak bylo předepsáno. Momentálně platí pouze jedno pravidlo, oddálit kolaps. Hlavouni úplně nahoře se skutečně snaží oživit chcíplou reálnou ekonomiku, šlapou po krku těm pod něma a hovno padá dál dolů. Problém je ten, že neexistuje žádné skutečné investiční bankovnictví. Produkty byznysových škol neumí nic jiného, než vrazit kredity na burzu a vyrazit z toho nějaký nominalní zisk dalších kreditů.

Mimochodem kámoš chodí hodně na blomberg a podobné weby. Světe podrž se prej zákonodárci v USA mají ve virtualním kasinu ohledně investic procentuálně lepší výsledky než špičkový managery hedge fonds. To jej jakoby špičkový profesionální hráč black jacku hrál hůř než nějaký amatér. Na výkonosti americké ekonomiky není tato zběhlost z rady moudrých v odhadování "trhu" vidět. Jinak řečeno někdo má k dispozici skryté informace nebo se jedná o jeden z finančních kanálu korupce. Investice ve velkém neexistují poněvadž tam funguje korupce a klientské vztahy.

Faktem je, že momentálně se tvoří kredity z ničeho jako o závod. Ono to závod mezi dolarem a euro je. Přestože jsou vzájemně svázáni, tak ten kdo padne na hubu první ještě vytvoří prostor pro toho co zbyde a ten vzniklý prostor pro expanzi, jestliže se to celé nesloží bude na nějaký krátký čas beze zbytku využitý.

247140

No jo no, příbuzní utřeli hubu. A když se poplatky pořádně osolí... V každém případě bych doporučil udělat exekuční zákon na český moderní způsob a poplatky za popravu a mučení vybrat se dostatečným zpožděním. Záleží na majetkovém stavu. Majetné by v tomto případě bylo vhodné mučit intenzivně a tak aby nezemřeli náhodou při uvědomělém vyslechu, poněvadž by nemohl být učtován poplatek za popravu. Možná by měl být ve jménu humanity během uplatnění práva utrpného umožněný doprovolný převod majetku i nad rámec poplatků. Vyslýchanému a speciálnímu vyšetřovateli s pohůnky by to ušetřilo dost komlikací i času. Chudáky nemučit, poněvadž se to nevyplatí. Rovnou popravovat. Z ekonomických důvodů nejlépe masově.

247110

Pro US nerezidenty. Zajímavé upřesnění. Nevím, ČR je potravinově nesoběstačná, potravinově nesoběstačná je hromada zemí. Pokud tedy českej člověk nakoupil všecko možné na přežití a má přebytek korun, tak na co bude čekat? Až zlato vystřelí do stratosféry a papírové měny se sednou na zadek. Soběstačné země v základních věcech si budou moct dovolit lokálně jakoukolilv papírovou měnu. Řekněme, že se vedle zlata, barteru, vynoří nějaké nové tvrdé měny akceptováné v mezinárodním obchodě, nelze to vyloučit. Němci můžou vytáhnout zpátky marku, státy s speciálním exportem nutným pro to základní přežití můžou zkusit prosazovat svůj papír. Co se stane s kurzem měn těch, co nejsou v zakladních věcech soběstační a jsou nuceni některé životně důležité věci dovážet?

Hodně nám napoví, co se bude dít v Egyptě. Generálové odmítli podmínky MMF, a egyptský ministr financí byl nucen zklapnout a souhlasit. Šlo o dotace na energii a potraviny. Kontrolu bankovního sektoru.... Silně pochybuju, žy by si někdo lajznul odstratnit egyptskou generalitu, i kdybyby na to měl. Kadáfí ukazujke, že to není vůbec jednoduché, ale Egypt má na rozdíl od Libye 100 milińů obyvatel. Vše nasvědčuju tomu, že podzimní volby budou v Egyptě pro západ velký průser se slzou v oku budou vzpomínat na lidi jako Mubarak nebo Kadáfí, jestliže bude nakonec odstraněn.

Na Bildbergu podle všeho odhlasovali likvidaci Kadáfího. Exmplární případy fungují pouze v případech, kdy ji odstraněno nepohodlné zrnko z mechanismu a hodinky šlapou poté velmi přesně dál. Ale to není Kadáfího případ, ten se sice připletl do soukolí mechaniky systému, ale není příčinou systémových problému. Odstranit toto zrnko písku vede k daleko větší destabilizaci systému samotným zásahem. Kolabující systém je nachylný k řetězovému nebo pákové znásobení zásahu snažícíh se o stabilizaci a udržení status quo.

247109

01.07.2011 02:21

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Statistiky jsou zrádné naprosto souhlasím, ono i umrtní list nebude žádná legrace. Metodologie je zajímavá velmi ohebná věc. Třeba taková statistika o chemoterapii. Úspěšnost bratru 60%. Mno já vím minimalně o jednom vylečení, které řekněme navzdory chemoterapii byl úspěšné. Výměna krve byly pro záchranu života velmi důležitá, to uznávám bez debaty. Akorát ji nemuseli ozařovat. Když pacient nepřežije, tak v oficiální statistice samozřejmě nezemřel na chemoterapii, ale na rakovinu. To dá rozum.

Poctivý výzkum do kterého potečou penězovody, aby člověk dneska pohledal. Co myslíte do jakého výzkumu vrazí prachy farmaceutické koncerny, když chemoterapie je velmi nákladná eufemicky řečeno léčebná metoda? Taková léčebná metoda založena na odstavení nádoru od přísunu živin a kyslíku mi dává smysl. Tomu já říkám na rozdíl od chemy léčení. Jinak řečeno problém se dostat k datům a nemožně dostat se k nezdoformovaným datům, ledaže bych si já sám dělal databázi z první ruky.

247104

01.07.2011 01:55

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Jo, kdybych hýkal v souzvuku s vámi s bratry v nezvědavce, tak by mi bylo odpuštěno všechno. Já k léčení nepotřebuju, štempl pouze jsem jisté partě uvědomělých bonzáků chtěl ušetřit energii, aby se zbytečně nenamáhali. I když nějaký udavačský dopis by mohl být velmi zabávný. Vy sice na negativní energie nevěříte, ale jsou lidi co na ně taky nevěří, protože ví. [velký smích] [velký smích]

O pranic healing víte kulové kemo, tak nezkušejte dělat chytrýho. Koneckonců o křesťanství víte taky kemo. Exorcionisti pokud já vím zrušeni nebyli, a nepochybuju ani v nejmenším, že jsou mezi nimi praktici, co se týče spiritualní a jiné energie. Na hřbitově si může barák postavit tak akorát uvědomělý a vzdělaný ateista. Naštěstí jsou v rámci lidstva v drtivé menšině. V lepším případě se to nebude líbit místním lidem. V případě rakoviny, speciálně rakoviny žaludku doporučuju být opatrný na stravu. Jidelníček vám koneckonců změní i ti co naordinují chemoterapii. Jednou se o chemě bude mluvit stejně jako o pouštění žilou ve středověku. [mrknutí jedním okem]

247102

30.06.2011 05:07

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Pokud chcete testovat vodu, sůl, alkohol, tee tree oil nebo nějaký jiný a kousek křiš´tálu, tak testujte jak je libo. Ale s tím do styku přijde pouze léčitel, když chcete dělat chytrýho chce si to prvně zjistit aspoň základy. Ten nemocný s rakovinou byl v ČR a já v Chicagu a ke všemu při léčbě spal. Je to sice méně učinné, ale funguje to. Neznám ho nemluvil jsem s ním, žádný strach já vím co mám a nemám říct vážně nemocnému člověku. Za léčbu nevzal nikdy ani cent, a tak to bude do konce mého života. To je moje volba, dostanu zaplaceno v karmě, mě peníze nikdy příliš nezajímali. Kluk měl být podle medicíny mrtvej a je na živu, a já jsem jeden z mnoha kdo mu pomohl. Hlavní zásluhu mají úplně jiný lidé a úplně nejhlavnější zásluhu má on sám. Není to moje metoda, jsou to techniky staré tisíce let, do uceleného komlexu v podobě pranic healing je vybral grand master Choa Kok Sui. Mimochodem dolarový multimilionář, který jezdil celý městkou hropmadou dopravou. Já znám takového jenom jednoho.

Ano v rakovině je nejčastěji zamotaná karma, nějaké fyzické příčiny jako strava, způsob života, vdechnutí nějakého mikroradioaktivního svinstva..., vím pouze o jedné vyjímce a to ze života. Nějaký člověk pomáhá všem na okolo s hromadou problémů, často toho okruh lidí okolo něho nadužívá naprosto zbytečně. A hromadí se v něm negativní energie, kterou nevytvořil a on to neví anebo nezná techniku, jak se ji bezpečně zbavit. Vlastně ještě jeden případ lokace na nějaké špatné místo pro žití nebo předměty. Postavit si barák na bývalém hřbitově apod. nedoporučuju.

Z předmětů jsou nebezpečné krystaly, ve smyslu jakýkoliv polodrahokam, drahokam. Sice skutečně vytvaří protekci, jenomže jakmile se naplní negativní energií musí se energeticky vyčistit. Nevyčistí, pak nastavají problémy. Fungují totiž jako zesilovače a na znaménku energie nezaleží. Křištalový lustr po pradědovi bych já ve své časté blízkosti určitě neměl. Vůbec staré předměty v sobě nesou rizika. Z barev nedoporučuju červenou a tmavé odstíny jakékoliv barvy. V případě rakoviny pokoj v lehkých odstínech zelené, modré. Citím z vás vnitřní strach, ale nebudu to rozebírat, protože použít intuitivní pravdu, která může vážně ublížit není správné. Vemte si co z toho co jsem napsal, co potřebujete nebo nechte být.

A s tím, že se mě snažíte dostat do obrazu podívejte se na toho pověrčivého blba si nedělám hlavu. Já hraju takovou hodně vysokou hru s někým. A ti s kterými tu hru hraju jsou po čertech dobře informování, aby mě brali smrtelně vážně. Nepochybujte o tom, že smrtelně vážně berou i mé povídaní o karmě. Koneckonců můžou si ověřit, některé části z toho co říkám.

247026

30.06.2011 04:30

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Nevím o žádné statistice, to není zajímavé pro farmaceutické koncerny. Není z toho zisk. Není statistika, tak to neexistuje, že ano?

247025

29.06.2011 14:28

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Řekl jsem někde, že veškerá rakovina je karmického původu? Ani karmická rakovina není v praxi nikdy čistá karma. Pokud jde o domácí zvířata ta "neužitečná" jako psi, kočky... Zvíře se vytvaří pokud majitel není bezcitný hajzlík silnou emoční vazbu na pána. Velmi často pokud pán dostane rakovinu, zvíře ji dostane taky. To z fyzického hlediska nelze vysvětlit. Výměna energií a teď nemyslím napětí 220 V. domácí mazlík odebírá dost negativní energie. Existuje to i u lidí. Když nějaký dobrák v rodině nese starosti těch druhých co za ním chodí. A to je velká věc z hlediska karmy, říká se tomu sebeobětování. Ježíš Kristus to udělal vědomě, když na sebe vzal všechny hříchy světa. A někdo jako bodhisatva zná velmi dopbře důsledky.

246991

29.06.2011 04:09

Řecké hodiny tikají

Hmm.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Aby člověk pochopil, že euro nemůže být efektivně nastaveno stejně pro Německo jako pro Řecko, tak na to skutečně nepotřebuje štepml. Nepotřebuje ho ani na to, aby došel k závěru zda euro bude nastaveno podle ekonomických potřeb Německa nebo Řecka. Momentálně je cena za udržení Řecka v eurozóně 100 miliard euro ročně. Jakmile se řecký stát oškube o příjmové části ekonomiky jako energetická síť, telekomunikace, doprava, přístavy apod., tak částka 100 miliard euro za rok nebude ani zdaleka stačit a samozřejmě restruktualizoavný dluh ( čti rozkradená ekonomika ) bude nesplatitelný. To musí oligrachie vědět, myslet si že z Řecka bude poklidná oáza turismu a zemědlěství pro tvrdé jádro EU je utopie hrubého zrna. Na tom se prostě 11 milińů Řeků neuživí a vše nasvědčuje tomu, že pást s ovcema se nemíní a s provazem v ruce vhodnou větev masově v lese hledat taky nemají v plánu. Bodejť je to kolébka evropské civilizace.

246967

29.06.2011 03:57

Petraeus říká, že by USA měly zvážit legalizaci mučení

Mno, jak jsem říkal u trodase.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Spravedlnost. Dokonalost, ke které se naše civilizace nejvíce přibližuje právním státem, pak máme právo prodejné, pak právo utrpné a pak končí civilizace. Rozdíl mezi koncem civilizace a právem utrpným se velmi obtížně hledá. Mno, jo no, když teď nepůjde vyslíchat v Egyptě, Sýrii a jinde, tak někde se to udělat musí. Nepochybně i v minulosti, kdy USA byly republikou došlo k mučení, když někdo rychle potřeboval vyrazit hodně horké infoprmace, ale vždy to bylo nelegální. Důraz kladen na slovo nelegální, poněvadž se jedná o záruku, že právo útrpné se nikdy nestane masovou záležitosti jako v režimech řešící každou situaci silou. A co nejde silou, půjde větší silou. Myšlenka hodna skutečného velikána.

246966

29.06.2011 02:09

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Přesněji u nemoci způsobené skoro čistě karmickým efektem, pokud dotýčný není ochoten nic zásadního změnit na svém způsobu života směrem k pozitivnímu. Jinak řečeno, jestliže dojdu k závěru, že se jedná převážně o negativní karmu a dotyčný se tváři nad svým životem spokojeně, tak řeknu promiňte s tím nedokážu nic dělat a odcházím. Jinak se stavím do cesty karmě v dynamickém stavu a koleduju si sám o velký průšvih.

246965

29.06.2011 01:45

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Odpověď:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mně by se mělo zakázat myslet, veřejně psát a nejlépe dýchat, že ano? [velký smích] [velký smích] Žádný strach, já jsem byl požádaný o pomoc na závěr, takže nějakou velkou zásluhu nemám.

Lékaři dali v tomto případě načas ruce pryč. Diagnostikovali akutní leukémii, ale musí se šetřit, tak škoda krve a jiných věciček. Dali před půl rokem dva-tři týdny života. Když tedy nemajíc příliš na výběr požádal o pomoc své přátele pro alternativní léčbu, tak mu nejprve bylo v nemocnici zazlívano, jaktože ještě nezemřel. Později změněna diagnóza na chronickou leukémii a teď se bude psát něco o úspěšné léčbě "pláničkovou metodou".

Jestliže nemocný odmítne pranic healing nikdo mu ho nutit nebude. V tomto konkrétním případě by bylo poněkud obtížné to tmářství někomu vytlouct z hlavy i hodně velkým klackem.[vyplazený jazyk] Semtam se lidi co znám a vidím, že mají problém zeptám. A dokud si neřeknou, tak mimo emergency situace si jdu po svejch. To víte musím si dávat bacha na svou karmu.

Pranic healing nemá nejmenších námitek proti léčbě na fyzické úrovni a nemá ani aspiraci tuto léčbu ma fyzické úrovni nahrazovat. Naopak fyzickou léčbu vítá, podporuje a doplňuje za předpokladu, že je ctěna lékařská zásada pacientu nesmí být v žádném případě přitíženo. Musí být vždy zvolen nejšetrnější způsob léčby. Od toho existuje nějaká lékařská přísaha. V učebnicích, z kterých studuju jsou za každou kapitolou konkrétní případy úspěšné léčby a jsou pod tím podepsaní doktoři a psychiatři s kulatým razítkem platným v USA. Navíc pranic healing je oficiálně schválený jako léčebná metoda ve Spojených státech. Já mám certifikát léčitele, který mě opravňuje oficiálně léčit, stěžujte si tedy na lampárně. [mrknutí jedním okem]

Čistě karmická rakovina nejde vyléčit ani fyzicky a ani energeticky , bez toho že by nemocný něco zásadního změnil ve svém životě a ta změna směřovala k vytvaření pozitivní karmy. Samozřejmě jsou horší věci než rakovina, ale ty se platí ve větších "bankovkách" povětšinou v jiné inkarnaci, nemusíte se totiž narodit jako člověk. Velké svinstvo holt drobákama zaplatit nejde.

Když vám řeknu, že člověk na základě privilegia svobodné volby má potenciál vytvářet obrovské množství karmy s jakýmkoliv známenkem, stejně věřit nebudete. Pokud jde o pozitivní karmu, tak ti s mínosovým znaménkem na základě individualní volby ji vytvářet nemůžou a ti s plusovým to dvakrát nepotřebují, teď nemluvím o lidech. Ale vy na takové tmařství nevěříte, že ano? Jste přeci inteligentní vzdělaný člověk, to já jsem jenom taková lopata a ke všemu neuvědomělá. Soudruh politruk by ze mě radost neměl. Dneska kdy máme ten vědecký pokrok si tenhle nedouk lajnuje svůj život podle zákona karmy. Mimochodem co je špatně, pokud se lidi řídí třeba podle desatera nebo zákona karmy? Ubližuje to někomu?!

246964

28.06.2011 14:22

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Když vám řeknu, že vím o konkrétním případu kdy kluk, s akutní leukemií, který podle medicínských pravidel měl být před půl rokem mrtvý, žije a jeho stav se zlepšuje co mi odpovíte? Několik léčitelů týdně provádí léčbu, kluk medituje a plní do písmene co se mu řekne. Chemoterapie ho skoro zabila, ono tahle leukemie je nelečitelná, takže nějakou dobu mu nechtěli ani dávat krev. Pomohl hodně změnit i chování lidí ve špitále blessing celého toho špitálu. Důvod karma prokletí na pět generací. Vyšší duše ví, do čeho jde když se má narodit a moc dobře ví i proč? Z materiálního hlediska to, že žije nejde vysvětlit. Udělal jsem jednu chybu, protože mi nebyli řečeny některé detaily z jeho života, chybu na spiritualní úrovni. S fyzickým tělem neměla nic společného, fyzický dopad byl velmi tvrdý. Chápete provedu léčbu a o pár hodin později mi volá můj "šéf", co se stalo, protože kluk je na tom děsně špatně.

246951

28.06.2011 02:36

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Většina rakoviny a jiných zajímavých nemocí ve středním a vyšším věku je negativní karma z minula nebo z tohoto života. Karmě je úplně hedno, jestli na ni někdo věří nebo nevěří nebo jestli ji někdo dělá propagandu. Nikomu nic nesleví.

246928

27.06.2011 05:23

Fukušima: Je to mnohem horší, než si myslíte

RE: Mate tam chybu...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Tak jak dlouho trvá bezepečné odstavení a dochlazení reaktoru? Jedna elektrárna je odstavena od dubna, další ale běží na plný výkon a do srpna má být docela hodně vody.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/237364-ro...

246881

27.06.2011 05:04

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Rene Bartosek 75.?.?.?

Zajímavý argument, když prokurátor nemá důkazy tak by to s tím u soudu mohl zkusit. Dokonalá spravedlnost zajisté existuje pro nedokonalého člověka se jedná v té civilizaci o stav ke kterému by se právní systém měl mít snahu směřovat a co nejvíce se mu příblížit. V civilizovaných zemích se musíme spokojit s pravním státem, v těch necivilizovaných s prodejným právem, dalším stupněm práva s neviditelnou rukou trhu převážně bývá právo utrpné. Nakonec se to zvrhne povětšinou na základě nějakého ideologického fanatismu velmi nehezky pro všechny, včetně těch bohatých, co si myslí, že za peníze si koupí navěky bez důsledků to právo na prodej.

246880

27.06.2011 04:53

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Incident

Rene Bartosek 75.?.?.?

Co čekáte za zázrak v elektronickém spuštěči motoru ovládající pohyb vrat od garáže? Cena se pohybuje okolo 150 babek, za stejný prachy vám koupím mechanický zámek, že to můžete i s dobrým vercajkem rovnou zabalit . Vím o případech, kdy se na stavbu zapoměl ovladač a náhodně fungoval ovladač někoho z lidí na stavbě. [velký smích] [velký smích] Pravda bylo jich tam přes deset odzkoušeno, stavební booom, a klíčnik se nám před pár lety opozdil. Brána?... Jestli to není pod proudem a nemá to 10 metrů nahoře s žiletkovým drátem, tak kde je problém? 10 vteřin mi bude stačit, a spíše si vyberu vhodnější místo někdo u plotu, pokud jsem zaraegistroval tak měl okolo dvou metrů, takže to není problém pro nikoho, kdo nejezdí na vozíku a není úplný lempl. [chechtot]
http://www.google.com/products?q=garage+opener&hl=...

246879

26.06.2011 19:45

Spadlo letadlo s jadernými experty jen tak?

RE: TU 134

Rene Bartosek 75.?.?.?

Výpadek elektrického proudu na 5 vteřin na celém letišti? Zajímavé spustil se nějaký záložní systém? Vypadá, že bude rozumné řešit napájení letiště z více na sobě nezávislých zdrojů, aspoň ze dvou, aby se problém s výpadkem proudu celého letiště nemohl opakovat.

246854

26.06.2011 19:40

„Vraždící okurky“ aneb po kom se hází „střevní bakterií“?

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Děkuju za selekci těch důležitých informací. [smích] Jak dlouho si tedy bakterie pamatuje nějakou takovou informaci, když se z plazmidu dostane do DNA? Chápu, že odpovědět bude obtížné, protože pokud se antibiotikum vyskystuje v protředí, tak tato informace vytváří selekční tlak na zachování této genetické změny. Možná by to šlo odhadnout nepřímo ze ztráty účinosti nějakého antibiotika v minulosti? Jestli to je dostatečně dlouho, tak vyskýt různých farmaceitických prepárátu i v relativně malém množství, třeba ve vodě při aglomeracích...

246852

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 0

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?