Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 5 příspěveků, 1 jméno: udo1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.06.2011 16:54

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

udo1 91.?.?.?

re:Jansmith..
A kde podľa teba zostal druhý veľkňaz?

Ak poznáš trochu reálie a politiku starého Egypta, vieš, že boli vždy 2.veľkňazi. Tak, ako v neskoršom S-al-amon-ovom chráme v Jeruzaleme..
Herihor vládol starému Juhu z Téb.
Ramses XI. z Pi-Ramzes z delty, kde sa pred exodusom zdrziavali aj starí Hebreji. Faraóni boli väcsinou z knazských kást a aj ich rodiny, no nebývali veľkňazmi.

Po snahe zvyškov neeliminovaných zástancov Atonovho svetonázoru o rozšírenie pôvodne Achnatonovho monoteizmu cez Mojžiša pomocou Hebrejov sa podarilo Amonovmu kultu dostať tento projekt pod kontrolu. Počas 40 rokov zombifikovali kmeň Hebrejov a cez neho a psudomonoteistickú ideológiu obsadili vtedy globálno strategický Kanaán.

Tandemných 2+(2x11)=22 sa schovalo v kolene Lévy. Aby si chápal vtedajšiu expanzívnu globalistickú geopolitiku Jan: Z vnútrozemských Téb bolo ťažko kontrolovať úrodný polmesiac, karavánne cesty a následne z tradičných prístavov(Fenícia) lodnú dopravu a politiku v Stredomorí. Jeruzalem je v strede a preto bolo po chybe a prvých úspechoch ťaženia prevráteného projektu hebrejských biorobotov(a eliminácii At-on-Moseho) na najvyššej inštancii rozhodnuté migrovať zo strategických dôvodov.

V Egypte zostala periféria bez znalostí oka pyramídy (okrem iného aj udržateľného tandemného a polytandemného dialektického systému riadenia krajiny) a nastal postupný úpadok obdobia Ramzesa XI., Herihora,..až po Ptolemaiovcov. GPP sa koncentroval postupne viac na vplyv na vzmáhajúcu sa bývalú kolóniu Egyptskej kultúrnej spolupráce(vojny) - Grécko(delfský kult - až po elimináciu P-ar-zskej hrozby Alexandrom cez Aristotela školeného v stále ešte napoly funkčných Domoch života-vtedajších High-end univerzít v Egyptskom zázemí) a potom na Rímsku politiku snahy o kontrolu objektívneho procesu globalizácie.

Toľko z dejín modernejšej politológie(Dejiny globalizácie).. odhliadnuc od konštrukcii Freuda, Sellina, Meyera, Breasteda,..

Jou..nazad k pôvodnej sekundárnej téme..
2.Otázka:
Ak myslíš, že ten, kto chce reálnu moc, si môže dovoliť byť ľahko identifikovateľný..
Predpokladám, že vieš, že tzv.politici a CEO manažéri majú v rámci im systémom udelených funkcii veľmi obmedzené možnosti reálne ovplyvňovať kľúčové politické záležitosti kontroly kultúry a trhu.
Prečo myslíš že by admin spravil na vyšších pozíciách výnimku? Aké výhody by podľa teba z toho pre neho mohli plynúť v dlhodobom horizonte?
Myslíš, že je vôbec možné dlhodobo robiť reálnu politiku z oficiálnej pozície?
a posledné..
Myslíš, že kto ašpiruje na globálnu moc, sa zaobíde bez (rozumu)hlbokého chápania prebiehajúcich spoločenských a prírodných procesov a bez(vôle)=disciplíny správania sa a hlavne myslenia?

Či R&R a co. chápu, pre koho pracujú?
Úprimne: Neviem.
No, tu neraz z dejín spomínané citácie mnohých "vrcholových" politikov by to dosvedčovali.

245910

13.06.2011 17:25

Švýcarští poslanci hodlají proniknout na setkání Bilderberg

RE: no hezký, otázka je

udo1 91.?.?.?

Nepochybujem, že Boh JE milostivý.
Zázrakov už ale spravil dosť..
Ide o to, aby mal čo podporiť!
Informačná pyramída stojí a padá na kontrole miery pasivity ovčanov.

245911

13.06.2011 22:17

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 91.?.?.?

Jestli se nepletu, mal A.Pike len 33.stupeň. Do 66. stupňa môže byť len judaisticky "(ne)vychovaná" osoba. 66.- 99. stupeň len rabín(ako napr."náhodou" obaja Marxovi dedkovia). Vyššie stupne sa v zásade z objektívnych dôvodov prísne taja. 33.(a A.Pike sa tak ešte aj fotil) nie je ani pešiak. Všeobecne sú neslobodní sl(a)oboši principiálne neschopní samostatného myslenia, kvôli vnútorným zákazom, dogmatickej hierarchickej poslušnosti a agregátnej okultistickej manipulácii ich podvedomia. Sú to psychické zombi-kaliky.

Netreba však nikoho, kto si ich úlety vyskúšal, principiálne odsudzovať. Mnohí si tým prešli a pochopili tuposť pyramídového združenie zásteriek, stužtičiek a odznačikov. Kedysi slúžili na presadzovanie siofašistických myšlienok do vznikajúcich národných demokratúr počas anihilácie odžitej formy otrokárskeho feudalizmu a problematickej aristokracie. Dnes v zmenenej logike soc. správania zlinearizovaného času nie je ich hierarchia schopná pružne reagovať a preto základy (nie)ich pyramídy prudko erodujú. Algoritmy ich rigidnej stavby nie sú dimenzované na to, aby odolali postapokalyptickým sociotraseniam.

Rozsiahlejšie války sú vždy tímovou prácou a serióznym rozhodnutím riešenia pre j"elitu" kritickej situácie. Idú nad rámec možností ich konceptuálnej prípravy jednotlivcom.

245932

14.06.2011 01:06

Čína – USA: boj o Afriku se rozhořívá

RE: a co my?

udo1 91.?.?.?

Skôr my potrebujeme zdroje východu, tak by sme s nimi mali jednať slušne, no opatrne. Rusi a Číňania majú tiež svoje globálne záujmy. Nás v istom zmysle naozaj nepotrebujú, no nie je tomu úplne tak..

A tzv. západ?
Čo je na ňom dobré, čo nie a aké by to malo byť?
Nehádzať do jedného vreca, ale aktívne konštruktívne rozlišovať.
Môžeme sa od západného (áno, v princípe materialistického upírskeho pozitivistického harakiri systému) mnoho použiteľného naučiť, no aj mu pomôcť. Hlavne s nadhľadom a prirodzeným, voči systému kritickým pohľadom, ktorý tamojším ovčanom (necvičeným identifikovať demagógiu) chýba.

Áno, treba tiahnuť za spoločný začiatok a potom nás čaká naozaj skvelá budúcnosť.
Na úvod stačí pár dávno známych drobných konsenzuálnych korekcii v tendenciách kreditno-finančného systému na uvoľnenie potenciálu občanov. Zmenou situácie a elimináciou príčiny problémov sa sama vyrieši väčšina sociálnych, ekologických a zdravotných problémov. Ľudia sa bez pochýb dokážu riadiť sami.

Nielen naše materiálne potreby, ale aj duchovné(psychické) sa mozaikovito dopĺňajú. Kedysi dávno začali byť ni(e)kým v jednotlivých kultúrach podporované tendencie vedúce k dnešnému stavu. Ako vieme, GPP rád simuluje HNR a jeho ciele a metódy. Niekedy tak dobre, že ich je dokonca ťažko na prvý pohľad rozlíšiť [smích] Preto sa v najnovšom veľkom ľudovom monoteistickom náboženstve - islame toľko krát v koráne opakuje pojem schopnosti rozlíšenia. V biblii je však tiež neraz reč o rozume(hodnotení, rozlišovaní dobra a zla, adekvátnosti pravdepodobným božím zámerom a ich neadekvátnosti) a vôli..

Podobne ako v príbehu o bezrukom slepcovi, ktorý v ruksaku nesie beznohého vidiaceho. Obaja hovoria rôznymi jazykmi a preto ich sprevádza tlmočník. Ten si zasa veľmi dobre pamätá slová, no je invalidom vzhľadom na pravú polovicu mozgu, zodpovednú za spojité obrazné myslenie(ľavá pracuje diskrétne abstraktno-logicky). Tretí teda nerozumie, čím sa vlastne zaoberajú. Ako celok táto symbióza kalík môže existovať, no samostatne ťažko..

Finta je v tom, že každý z nich je dokaličený systematicky účelovo vo vzťahu k druhým v rámci biblického ateizmu. Nie sú totiž obeťami slepej h-is-tórickej rozprávky. Tlmočník bez schopnosti príčinno-dôsledkového mozaikového vnímania prebiehajúcej reality je navyše posadnutý. Preto všetci spolu robia podľa dodávaných odporúčaní presne to, čo je potrebné šéfovi posadnutého. Samozrejme si to títo postihnutí neuvedomujú.. Stále dokola Divide et impera.

Preto treba spájať a najprv hľadať, čo máme spoločné. Ako na základnej škole na hodine literatúry: Čo majú daní dvaja spisovatelia spoločné, nie v čom sa líšia, ako to nechápaví systémom zdeformovaný učitelia nútia vnímať ďalšie generácie. Niet sa potom čo čudovať odporu..

Či už tzv. védická, biblická, hierarchicko-islamsk

245944

14.06.2011 01:08

Čína – USA: boj o Afriku se rozhořívá

RE: a co my?

udo1 91.?.?.?

re:Valda..
pokracovanie..

Či už tzv. védická, biblická, hierarchicko-islamská, či šamanistická kultúra.. Jadrom ich dnešnej formy je ateizmus, ktorý ich spája. Pôvodný fundament je však Ľudský, Boží. Aj preto tá neustála etymologická demagógia zameraná na denunciáciu napr."fundamentalizmu"(nehierarchického) bez "autorít". Pre j"elitu" je totiž smrteľne nebezpečný.

245945

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 4

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?