Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 5 příspěveků, 1 jméno: udo1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.06.2011 16:54

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

udo1 91.?.?.?

re:Jansmith..
A kde podľa teba zostal druhý veľkňaz?

Ak poznáš trochu reálie a politiku starého Egypta, vieš, že boli vždy 2.veľkňazi. Tak, ako v neskoršom S-al-amon-ovom chráme v Jeruzaleme..
Herihor vládol starému Juhu z Téb.
Ramses XI. z Pi-Ramzes z delty, kde sa pred exodusom zdrziavali aj starí Hebreji. Faraóni boli väcsinou z knazských kást a aj ich rodiny, no nebývali veľkňazmi.

Po snahe zvyškov neeliminovaných zástancov Atonovho svetonázoru o rozšírenie pôvodne Achnatonovho monoteizmu cez Mojžiša pomocou Hebrejov sa podarilo Amonovmu kultu dostať tento projekt pod kontrolu. Počas 40 rokov zombifikovali kmeň Hebrejov a cez neho a psudomonoteistickú ideológiu obsadili vtedy globálno strategický Kanaán.

Tandemných 2+(2x11)=22 sa schovalo v kolene Lévy. Aby si chápal vtedajšiu expanzívnu globalistickú geopolitiku Jan: Z vnútrozemských Téb bolo ťažko kontrolovať úrodný polmesiac, karavánne cesty a následne z tradičných prístavov(Fenícia) lodnú dopravu a politiku v Stredomorí. Jeruzalem je v strede a preto bolo po chybe a prvých úspechoch ťaženia prevráteného projektu hebrejských biorobotov(a eliminácii At-on-Moseho) na najvyššej inštancii rozhodnuté migrovať zo strategických dôvodov.

V Egypte zostala periféria bez znalostí oka pyramídy (okrem iného aj udržateľného tandemného a polytandemného dialektického systému riadenia krajiny) a nastal postupný úpadok obdobia Ramzesa XI., Herihora,..až po Ptolemaiovcov. GPP sa koncentroval postupne viac na vplyv na vzmáhajúcu sa bývalú kolóniu Egyptskej kultúrnej spolupráce(vojny) - Grécko(delfský kult - až po elimináciu P-ar-zskej hrozby Alexandrom cez Aristotela školeného v stále ešte napoly funkčných Domoch života-vtedajších High-end univerzít v Egyptskom zázemí) a potom na Rímsku politiku snahy o kontrolu objektívneho procesu globalizácie.

Toľko z dejín modernejšej politológie(Dejiny globalizácie).. odhliadnuc od konštrukcii Freuda, Sellina, Meyera, Breasteda,..

Jou..nazad k pôvodnej sekundárnej téme..
2.Otázka:
Ak myslíš, že ten, kto chce reálnu moc, si môže dovoliť byť ľahko identifikovateľný..
Predpokladám, že vieš, že tzv.politici a CEO manažéri majú v rámci im systémom udelených funkcii veľmi obmedzené možnosti reálne ovplyvňovať kľúčové politické záležitosti kontroly kultúry a trhu.
Prečo myslíš že by admin spravil na vyšších pozíciách výnimku? Aké výhody by podľa teba z toho pre neho mohli plynúť v dlhodobom horizonte?
Myslíš, že je vôbec možné dlhodobo robiť reálnu politiku z oficiálnej pozície?
a posledné..
Myslíš, že kto ašpiruje na globálnu moc, sa zaobíde bez (rozumu)hlbokého chápania prebiehajúcich spoločenských a prírodných procesov a bez(vôle)=disciplíny správania sa a hlavne myslenia?

Či R&R a co. chápu, pre koho pracujú?
Úprimne: Neviem.
No, tu neraz z dejín spomínané citácie mnohých "vrcholových" politikov by to dosvedčovali.

245910

13.06.2011 17:25

Švýcarští poslanci hodlají proniknout na setkání Bilderberg

RE: no hezký, otázka je

udo1 91.?.?.?

Nepochybujem, že Boh JE milostivý.
Zázrakov už ale spravil dosť..
Ide o to, aby mal čo podporiť!
Informačná pyramída stojí a padá na kontrole miery pasivity ovčanov.

245911

13.06.2011 22:17

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 91.?.?.?

Jestli se nepletu, mal A.Pike len 33.stupeň. Do 66. stupňa môže byť len judaisticky "(ne)vychovaná" osoba. 66.- 99. stupeň len rabín(ako napr."náhodou" obaja Marxovi dedkovia). Vyššie stupne sa v zásade z objektívnych dôvodov prísne taja. 33.(a A.Pike sa tak ešte aj fotil) nie je ani pešiak. Všeobecne sú neslobodní sl(a)oboši principiálne neschopní samostatného myslenia, kvôli vnútorným zákazom, dogmatickej hierarchickej poslušnosti a agregátnej okultistickej manipulácii ich podvedomia. Sú to psychické zombi-kaliky.

Netreba však nikoho, kto si ich úlety vyskúšal, principiálne odsudzovať. Mnohí si tým prešli a pochopili tuposť pyramídového združenie zásteriek, stužtičiek a odznačikov. Kedysi slúžili na presadzovanie siofašistických myšlienok do vznikajúcich národných demokratúr počas anihilácie odžitej formy otrokárskeho feudalizmu a problematickej aristokracie. Dnes v zmenenej logike soc. správania zlinearizovaného času nie je ich hierarchia schopná pružne reagovať a preto základy (nie)ich pyramídy prudko erodujú. Algoritmy ich rigidnej stavby nie sú dimenzované na to, aby odolali postapokalyptickým sociotraseniam.

Rozsiahlejšie války sú vždy tímovou prácou a serióznym rozhodnutím riešenia pre j"elitu" kritickej situácie. Idú nad rámec možností ich konceptuálnej prípravy jednotlivcom.

245932

14.06.2011 01:06

Čína – USA: boj o Afriku se rozhořívá

RE: a co my?

udo1 91.?.?.?

Skôr my potrebujeme zdroje východu, tak by sme s nimi mali jednať slušne, no opatrne. Rusi a Číňania majú tiež svoje globálne záujmy. Nás v istom zmysle naozaj nepotrebujú, no nie je tomu úplne tak..

A tzv. západ?
Čo je na ňom dobré, čo nie a aké by to malo byť?
Nehádzať do jedného vreca, ale aktívne konštruktívne rozlišovať.
Môžeme sa od západného (áno, v princípe materialistického upírskeho pozitivistického harakiri systému) mnoho použiteľného naučiť, no aj mu pomôcť. Hlavne s nadhľadom a prirodzeným, voči systému kritickým pohľadom, ktorý tamojším ovčanom (necvičeným identifikovať demagógiu) chýba.

Áno, treba tiahnuť za spoločný začiatok a potom nás čaká naozaj skvelá budúcnosť.
Na úvod stačí pár dávno známych drobných konsenzuálnych korekcii v tendenciách kreditno-finančného systému na uvoľnenie potenciálu občanov. Zmenou situácie a elimináciou príčiny problémov sa sama vyrieši väčšina sociálnych, ekologických a zdravotných problémov. Ľudia sa bez pochýb dokážu riadiť sami.

Nielen naše materiálne potreby, ale aj duchovné(psychické) sa mozaikovito dopĺňajú. Kedysi dávno začali byť ni(e)kým v jednotlivých kultúrach podporované tendencie vedúce k dnešnému stavu. Ako vieme, GPP rád simuluje HNR a jeho ciele a metódy. Niekedy tak dobre, že ich je dokonca ťažko na prvý pohľad rozlíšiť [smích] Preto sa v najnovšom veľkom ľudovom monoteistickom náboženstve - islame toľko krát v koráne opakuje pojem schopnosti rozlíšenia. V biblii je však tiež neraz reč o rozume(hodnotení, rozlišovaní dobra a zla, adekvátnosti pravdepodobným božím zámerom a ich neadekvátnosti) a vôli..

Podobne ako v príbehu o bezrukom slepcovi, ktorý v ruksaku nesie beznohého vidiaceho. Obaja hovoria rôznymi jazykmi a preto ich sprevádza tlmočník. Ten si zasa veľmi dobre pamätá slová, no je invalidom vzhľadom na pravú polovicu mozgu, zodpovednú za spojité obrazné myslenie(ľavá pracuje diskrétne abstraktno-logicky). Tretí teda nerozumie, čím sa vlastne zaoberajú. Ako celok táto symbióza kalík môže existovať, no samostatne ťažko..

Finta je v tom, že každý z nich je dokaličený systematicky účelovo vo vzťahu k druhým v rámci biblického ateizmu. Nie sú totiž obeťami slepej h-is-tórickej rozprávky. Tlmočník bez schopnosti príčinno-dôsledkového mozaikového vnímania prebiehajúcej reality je navyše posadnutý. Preto všetci spolu robia podľa dodávaných odporúčaní presne to, čo je potrebné šéfovi posadnutého. Samozrejme si to títo postihnutí neuvedomujú.. Stále dokola Divide et impera.

Preto treba spájať a najprv hľadať, čo máme spoločné. Ako na základnej škole na hodine literatúry: Čo majú daní dvaja spisovatelia spoločné, nie v čom sa líšia, ako to nechápaví systémom zdeformovaný učitelia nútia vnímať ďalšie generácie. Niet sa potom čo čudovať odporu..

Či už tzv. védická, biblická, hierarchicko-islamsk

245944

14.06.2011 01:08

Čína – USA: boj o Afriku se rozhořívá

RE: a co my?

udo1 91.?.?.?

re:Valda..
pokracovanie..

Či už tzv. védická, biblická, hierarchicko-islamská, či šamanistická kultúra.. Jadrom ich dnešnej formy je ateizmus, ktorý ich spája. Pôvodný fundament je však Ľudský, Boží. Aj preto tá neustála etymologická demagógia zameraná na denunciáciu napr."fundamentalizmu"(nehierarchického) bez "autorít". Pre j"elitu" je totiž smrteľne nebezpečný.

245945

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 108 čtenářů částkou 15 955 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 3

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,93 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
23,12 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
34,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 238,47 Kč
1 unce stříbra
433,94 Kč
Bitcoin
222 072,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?