Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 342 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.06.2011 22:53

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

MoUdrostrak 88.?.?.?

Martasi300, Jožo Ráž (frontman Elánu) to řekl přesně: "Pitomci jsou všude, ale v Americe je jich nejvíc.".

Češi se odmala učili v rodinách nenávidět Němce a Rusy - a milovat Angličany a Emeričany. Bohužel/bohudík, každý, kdo víc musí cestovat, si časem srovná všechny výše uvedené národnosti podle svého žebříčku hodnot a vlastních zážitků a zkušeností.
Naštěstí jsem se nikdy nesetkal v JůYsEj s naprostým póvlem. Na to jsem dobře vycvičený se ghettům a problémovým čtvrtím včas vyhýbat.

Máte pravdu v tom, že národ, který se etabluje jen tím, že VYVRAŽDÍ 99% domorodců a roztáhne se na jejich násilně vyvlastněném území, je pak velice specifický. Platí to jak o Emeričanech, tak o Australanech. Australané se liší jen tím, že stačí vyvézt dostatek surovin na to, aby mohli za stržené devizy pak VŠECHNO náročnější dovážet - a žít a přežívat jako Emeričané.

Proto Australané zase (skoro!) až tak neválčí a neokrádají násilím ostatní národy, jako Emeričané. Na druhou stranu, pokud člověk v JůYsEj potká Emeričana alespoň s nějakým rozhledem, tak je to bývalý veterán, který alespoň z Emeriky vytáhl paty. Hodně mých kamarádek EUropanek, co odcházely na stáže nebo studia do JůYsEj ze mne tahaly rozumy před cestou. A pak mi vždy přísahaly, že je to daleko horší, nežli jsem je strašil. Ani jedna se tam nikdy nevdala. A pokud randily, tak vždy s jinými studenty, cizinci. Emeričané jsou partnersky, díky tuposti a buranství, nepoužitelní. Obráceně (vztah s Emeričankou) existují čestné vyjímky - ale obvykle jde o slečny pocházející ze Středozápadu či z Texasu, které ještě jakž takž byly doma vedeny na uzdě - a váží si světa a lidí okolo sebe. Ostatní (nejen na mne) působí antikoncepčně, sotva jen promluví. Shoda s polystyrenovými naleštěnými californskými jahodami je více, nežli jasná...

Vložený obrázek

Emeričané se ponořují do bahna vyžilosti a stagnace. Hroutí se jim mosty, ZDRAVOTNÍ PÉČE, sociální sítě, nejsou schopni nejen vytopit a uchladit papundeklové kůlny, ale ani za ně táhnout hypotéky. Ronnie Reagan je nastartoval dobře: Nic nevyrábějmě, ani nevyvážejme - jen se všichni obluhujme... Ještě před 3-4 rokama to byla MATRA i pravicujících českých politiků a pravicujících oVčanů. Pak přišlo Irsko, Island, Maďarsko, Pobaltí... a bylo po Ronnieho ZARUČENÝCH rezepisech na American Dream [mrknutí jedním okem]

245887

13.06.2011 09:19

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nákazou, proti které byli EUropští Predátoři do jisté míry immunní, vyhladili původní obyvatele území JůYsEj, takže v krvi to "jakou úspěšnou methodu" mají/máme. Určitě by to nebyl problém (humanitárně-morální, technologický, logistický...- jen další Inside promediální Job, Račak, Tonkinský záliv, ZHN, 9/11...).

Ale proč ZROVINKA Německo? Zkusme si zodpovědět i tuto část...!

I autocensurní a velepravicující žurnalisté připouští, že útok žida Šarkéciho a sionisty PM-UK Villiho Hague http://www.thejc.com/news/uk-news/hague-tells-frie... na Libyi je v prvé řadě (kromě obligátního vykradení surovin a přírodního bohatství) i attack proti Čínské lidové republice, která si stále více svoji rozvojovou angažovaností "spřáteluje" Afriku - i hrdého Plukovníka Khaddhaffího.

Německo se v této židovsko-sionistické humanitárně-bombardovací zteči proti Plukovníku drží v povzdálí. Je známo, že Německo (a jeho zlý sociální stát - společně i se zlou přerozdělující Skandinávií) jsou jedinými prosperujícími a technologicky rovnoprávnými přirozenými obchodními partnery Číně. Té zlé Číně, u které je jinak zadlužený CELÝ SVĚT až po uši.

Jedině Německo nemá důvod v Číně tedy vidět "nepřítele", ale sílícího obchodního partnera. Proto průmyslové a vědecké kruhy jsou v nátlaku na Angelu Merkel (prozatím) úspěšnější, nežli zbrojní nebo prosionistická a probanksterská německá pátá kolona a lobby.

V ZROVINKA v tu chvíli se "objeví zlá bakterie", která se rychle množí, oběti přibývají skoro exponencionálně - a ZROVINKA před návštěvou Angely Merkel u Obamy ve Washingtonu - jako když utne, vypaří se bakterie, "důkazy" o ní a skončí i oběti:

“Concerning the situation in the US, I think each and every one has to deal with his or her own problems,” said Merkel. “We in Europe have our hands full already with what we need to do, and I'm absolutely convinced that as we showed our responsibility, so will the United States of America.” http://rt.com/news/obama-merkel-washington-meeting...

Vložený obrázek

Možná se Anglela Merkel cítila, jako kdysi JUDr. Hácha v Berlíně nebo Dubček v Moskvě.

Zbývá jen dodat, že Angele Merkel, jako ostřílené bývalé východoněmecké KomsoMolské Sekretärin für Agitation und Propaganda a dceři pastora(sic!) není cizí i Česku bytostně zakořeněné:

U H Á D N O U T - V Y H O V Ě T - P Ř E Ž Í T ! [mrknutí jedním okem]

245898

13.06.2011 09:48

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená Lin, taky děkuju jak jste připomněla, proč ženy (ty normální) nesnáší bytostně zbytečnou devastaci životů. Rození (obvykle) není bezbolestné - a proto si života okolo sebe váží víc, nežli muži, kteří se bolestí okolo porodu příliš nesblíží.

Ale k tomu intrikaření: domnívám se, že zručnost ženy v intrice není jen "negativní". Jde i o to, že naše něžnější polovičky nás dokáží "bezbolestně" do-intrikovat k posekání zahrady, donesení dřeva ke krbu, dolití kapaliny do ostřikovačů apod. Kolikrát jsem, díky poradě s kolegyní, změnil nějakou taktiku. Protože ženský pohled se diametrálně lišil od mého.

Vezměme si příklad v architektuře: ženy (až na čestné vyjímky!) z venkovní architektury málokdy zazáří. Ale pokud jde o vnitřní uspořádání a vybavení (a "líbivost") v architektuře, nemají na ženy zase o několik světelných let muži. To je jiná analogie na "naše pískoviště". Nemá smysl se snažit zuby nehty nahrazovat týmové role žena/muž. Na druhou stranu ROZUMNÁ konfrontace někdy přináší neočekávané plody.

Nejsem vyjímkou v tom, že mi nebaví se "s holkama kamarádit". Ale baví mi s nimi podnikat, vymýšlet, plánovat, realizovat...

245899

13.06.2011 14:33

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

MoUdrostrak 88.?.?.?

S panem Editorem na nějakých 80-90% souhlasím ve všem. A pak jsou věci, kde se neshodnu. A to samé je to s jeho nynějším příspěvkem:

-"Umělá" bakterie = ok
-Vyzkoušení na publiku od Š/Čiřitelů "dýmů-krásy" = ok
-Načasování "zbůhdarma" = NE
-Je Německo cílem "náhodou" = NE

Stejné to bylo s pádem Berlínské zdi: Západ/přeplácaný trh se hroutil v té době sám do sebe. Takže raději "zafinancoval" Plyše, aby si agónii (která ho stejně teď dostihla) prodloužil. A na čas ještě na uvolněných trzích "sklízel pravicující plody".
A stejné je to i s "barevnými revolucemi" a š/čířením "dýmů-krásy" - někam se s nimi spěchá, jinde se pravicující držení MoUdrými Teamy (eSSkadrami smrti) diktátoři hýčkají do posledního dechu.

a dále

-Šarkéci (Nástup Sarkozyho do prezidentského křesla byl vítězstvím Izraele a „židovské lobby". Takto se vyjádřil před návštěvou Nicolase Sarkozyho alžírský ministr. Postaral se tím o pozdvižení ve Francii a vysloužil si obvinění z antisemitismu http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/alzir...
-Čína drží Západ pod krkem, protože drží úpisy na západní státní dluh. S popřením těchto dluhů ztrácí Západ naprosto tvář. Takže musí Západ pracovat pro Čínu, aby si za jeho dluhy mohla skupovat zbytek zeměkoule - včetně Afriky. Nic není pro Asijce horšího, nežli ztráta tváře. Pokud Západ tvář ztratí, ztratí nadobro CELOU ASII.

Vložený obrázek

-Přes Německo nejenže tečou finance, ale Německo zaměstnává svoje Němce a gastarbeitry PRODUKCÍ. A neměcká produkce, včetně např. ŠKODA AUTO, je dnes na ucpaním trhu jedna z mála poptávaných. A jediná, před kterou se Čína sklání a po níž touží. Vše ostatní si umí vyrobit sama!

Takže pokud měla artistic bacteria něčemu posloužit, bylo to v načasování v Německu jako na zavolanou (nejen kvůli zdržení se Německa hlasování v Radě Bezpečnosti UN)...

245906

02.07.2011 19:23

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Také zdravím a děkuji... Velice si toho od všech přítomných, kteří tak učinili ve smyslu svobody slova, názoru a dodržování fair hry vážím. A je to od Vás natolik nečekané a zavazující, že jsem se rozhodl nedělat silná gesta a pokorně se sklonit před Velkým JaHVHem a jeho ješitností, kaSSou a rozmary. Super weekend, léto a náladu!

247208

02.07.2011 19:47

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý TMO, abychom to správně uchopili: Německo jen díky zlému "přerozdělování", vysokým daním a sociááálismu, se nezhroutilo, jako jiné "duty-free" ráje. Pamatuješ na "zlé" črotovné? A další "zlé" a z hlediska pravicujícího českého pivního Pepíka a oVčana "nesystémové" pobídky?!

Vše je to totiž o jednom: pokud dopustíš přílišnou polarizaci společnosti ještě VÍC BOHATSTVÍ BOHATÝM a ještě VÍC BÍDY CHUDÝM, nemáš po pár okamžicích PRO KOHO tvořit a vyrábět a otáčet kapitaliSSmem. Na počátku úspěchu zlé rudé Číny bylo nařízení zlého politbyra, na dodatečné násilím stanovované týdny volna = aby lidé také "konSSumovali" a ne jen robotovali a pak vystreSSovaní vydřené výdělky prohráli v haSSardu na netu nebo v caSSinech. Bez rostoucího konSSumu není kapitaliSSmu (ani ve zlé Číně).

Můj německý vetchý příbuzný nebyl v produktivním věku top manager, ale díky zlému německému sociáááálismu žil na hony lépe, nežli jeho např. britští kolegové. Práce ale pro něho byla posláním a náplní - ne otročinou a muSSem jako pro exekutory střežené otroky v JůYsEj nebo zpravicovaném Česku. Za svůj plat i důchod vždy zvládl Audi i tři dovolené v roce. V důchodu se tedy neměl pro co honit.

Hodně cestoval. A právě na VŠEOBECNOU vzdělanost (díky neexistenci školného, zdraví zbídačujícího tržního zdravotnictví a nutnost Německa se o svůj progreSS postarat bez naděje na vojenské humanitární bombardování a miSSe) poukazoval jako na fakt, že se VŽDY mohl spolehnout na kolegialitu zaměstnanců, bankéřů a lidí okolo sebe. Místo toho, aby toužil jen "po nízkých daních" a Africe za zdmi své vily se střepy a střílnami, jako čeští pravicující pivní Pepíci.

Pokud mne paměť neklame, Němci prošli očistnou kůrou před nadužíváním sociálních dávek HARZ I,II,III,IV právě z pera a rukou "zlého" arci-socana Gerharda Schroedera, který btw. sám pocházel z nuzných poměrů. Nynější arci-pravicující ehem. FDJot Propaganda Leiterin[smích] Angela Merkel si ale nedovolí zavádět školné, zbídačovat střední a nižší vrstvu jako Nášpánknížepán & Co. Proto je Německo partnerem Číny - a Česko se (naštěstí díky pozici de facto XVII spolkové země) propadlo jen na úroveň subdodavatele zlého socialistického Německa. Jako pravicující Pobaltí, Irsko, Island a další někdější výkladní skříně "trhu bet přívlastku" by na tom Česko bylo o hodně, hodně, ale hoooodně hůře...

247214

03.07.2011 08:13

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vazeny n.z., dekuji za privitani. TOS znali vsichni nadnarodni handliri (stejne jako CKD, Skoda, Aero, Sigma...). Dokonce desetitice km od (dnes jiz vytunelovaneho a zbidaceleho) Ceska si handliri pamatuji, ze TOS byl na levo od spojnice Otrokovice-Zlin. A ze slo o prvni terc, na ktery zamiril po "Gupponofce" fond PPF a.k.a. "zazracny gennius" Kellner resp. jeho loutkovedouci stare zidovske ex-OdeSSa rodiny (yeshivy a "nadání") z Brighton Beach a okoli. Pravicujici pivni Pepici od toho vseho dali Kocarniku, Dlouhemu, Dybovi, Prof. Big Toonnelu, Rapkove & Co. nadsene a ponizene glice (srov. viz. Sava, Elan, Krka, Gorenje etc. ve "zlem" nepravicujicim Slovinsku...). Pravicujme-tunelujme!

247236

03.07.2011 08:48

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ákrane, Ákrane, str. 16, 3. odstavec/ Nakladatelstvi Svoboda, pravicujici rok 1991[smích]
Btw. SiGismund von Luxemburg (* 15. Februar 1368 in Nürnberg; † 9. Dezember 1437 in Znaim, Mähren), auch SieGmund (tschechisch Zikmund, kroatisch ŽiGmund Luksemburški, ungarisch ZsiGmond), stammte aus dem Hause der Luxemburger...
Mas opet obsedantni pain?! Readproofing je jedine misto, gde bys ho zvladl znojit. Bohuzel/bohudik je pred Tebou zastup kozatych, dobre rostlych/ ac bezne obrylehych (ci s cockama) - jsou ale i stastne vyjimky (jak vedi ti, co vim, ze vedi, ze vim...). Moc rad bych Ti hodil kost (a zaroven lek...). Ale misto toho Ti doporucim pravicujiciho golegu Vikki Kozenych/o ktereho je v tomto smeru o mnoho hure postarano... Ci opet zkus LehoZumpu/NeZvedavec.org[smích]

247237

03.07.2011 11:22

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý TMO, střílnami se střepy na vysokých zdech (pro bohaté) a vybydlenými ghetty pro chudé to velice rychle skončí - ať konkrétně Ty (naivně nebo nevědomě) chceš nebo nechceš. Prostě Afrika - daně (na co?), sociál (co to je?) A STAREJ SE KAŽDÝ JAK UMÍŠ - o mne WARlorda (a ochranu mých statků/lupu) se po/stará moje soukromá eSSkadra smrti (či moUdrý team (ODS)).

Btw: iHned Prudce roste počet osobních bankrotů. PRAVICUJÍCÍ domácnosti krachují víc než firmy

Na jednu stranu Vrchnost, co jí nesmíme aurocenSSurně jmenovat, káže: ať se každý sám postará sám o sebe...[smích]

Na druhou stranu, i při takové "banalitě" jako je nahrazení národní měny EURem s fixním kurzem, jsou roky předem všichni "samostatně myslící oVčané" maSSírováni balíčky, kalkulačkami, spoty a radami. Protože ani tak "složitý" úkon dnešní pravicující oVčan, jako je obyčejná trojčlenka, sám bez vlastní úhony (i úhony svému okolí) nezvládne!!!!!

A) A jak má zvládnout toxické pro-predátorské penzijní fondy, které ho mají zajistit na dobu stáří?!

B) Jak má zvládnout pro-predátorské zdravotní pojišťovny, co budou mít jediný zájem - dotlačit jeho "idividualitu" před s pojišťovnami spřaženého exekutora?!

C) Jak má zvládnout pro-predátorské monopoly a kartely dodavatelů energií, komunikace, pohonných hmot, advokátů, geodetů...

KDYŽ Ty a Tobě podobní toužíte po jediném: po co nejmenším státu, předhození VŠECH oVčanů predátorům - a ultraluxusních čtvrtích s check pointy, střílnami, střepy na vysokých ohradách a průchozími rámy pro poníženě docházející otročící služebnictvo.

?!
[mrknutí jedním okem]

247248

03.07.2011 22:04

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý nasazený TMO:

1. JAR není (alespoň prozatím) žádným rájem na zemi: Naopak je to přesně výsledek "income inequality". A zrovinka v JAR jsou ghetta bohatých se zdmi vysokými 5-6 m! Se střepy, ozbrojenými ochrankami a zabijáckými psy. Zkus se projít po sunsetu v Cape Townu nebo v Johanesburgu sejít z hlavní ulice: NĚCO ZAŽIJEŠ... Takže jsi si naběhl na vlastní vidle:

Vložený obrázek

http://www.southafrica.to/people/Quotes/crime/sout...

2. Mne nezajímá, kolik platím nebo neplatím daní: Mne zajímá, jak kdo s mými daněmi nakládá: Za "zlého" reálsocialismu se k oVčanu dostalo velice málo oběživa na to, aby se cítil "svým pánem" a proto naslouchal nadšeně Kocábu. Zato KAŽDÝ velice lehce přišel k domu nebo k bytu: pokud nechtěl čekat "na příděl ZDARMA", postavil si ho v rámci družstevní výstavby nebo si dům (villy z té doby stojí v téměř každé ulici českých vsí a měst) - a velice bezbolestně splatil po 500-1.500 měsíčně veškeré půjčky. Strach před účtem od lékaře, advokáta, školy = věc NAPROSTO NEZNÁMÁ. Nové silnice, dálnice, nemocnice, letiště, školy, university = přibývaly jako houby po dešti.

3. Dnes se vzkvétající města z doby sociál-guláš/komunismu proměnila ve vybydlené, lidupusté spálené země, s pár Lídly po obvodu, s centry osazenými jen hernami, zastavárnami a pobočkami pracáků a exekutorských úřadů.

4. Krajina je plná opuštěných staveb bývalých prosperujících továren, státních statků, JZD.

5. Vesnice zejí prázdnotou se zlikvidovanými a rozpadajícími se školami, nádražími, kulturními domy a ex-hostinci.

Tak dopadla (díky osekávání "zlého" státu, dani a pravicování) kdysi jedna z nejvyspělejších průmyslově-vědeckých zemí po 20 letech volné pracky trhu, tunelování a bezbřehého egoiSSmu a individualismu.

...A vzývání Kocáby...

247291

04.07.2011 09:22

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ákrane, Ákrane - opravdu, opravdu, ale opravdu nechápu, proč kamkoliv vlezeš, tak pracuješ s fanatickým nasazením na tom, abys následně masochisticky zakusil opovržení ostatních - a vlastní exkomunikaci. A to jen pro jeden jediný důvod: obsedantní purismus v napravování překlepů a transkripcí!
Nenalezl jsem a nebyl jsem ani svědkem, že bys kdy byl v (ostrém) sporu s ostatními kvůli-vá čemukoliv jinému!
A teď zpět ke mě: Odmalička jsem byl vychovaný ve "zlém" multikulturním prostředí i několika zemích najednou. Takže pochopitelně málokdo zvládal každý jazyk eňoněňo. Ale naprostá většina byla uznávanými odborníky ve svých oborech. A občasná jazyková nedokonalost se NIKDY neřešila spory nebo jízlivostí - spíše pobavením na akademické úrovni. TEČKA!
Na druhou stranu se okolo mne během života prosmyklo mnoho polygotů/polygotek = v naprosté většině ale nepoužitelní pro běžný reálný život.
A teď jeden (pro Tebe jistojistě nepříjemný) gól: hříčkami s "przněnými termíny" jako např. "readproofing" (v jakémkoliv jazyce, kulturním prostředí, společenské úrovni...), jsem často dosáhl zájmu něžnějšího pohlaví (které se zčásti bavilo, a dílem mne chtělo "zachraňovat"). A slavil velice záhy a pohodlně úspěchy. Pořád dokola Ti opakuji: sémantika (a podobné obskurní vědy) jsou rájem pro (nejraději) kozaté, obrýlené a přeintelektualisované baby (což mi i oVčas bere...) = od malička má žena za úkol podle tónu hlasu iHned diagnostikovat stav potomka/potomkůůůůůůůůůůůůů.
Chlap naopak má řešit strategie, nonverbální komunikace a odvracení imperativů. TEČKA!
Takže resumee: Klobouk dolů před Tvým zanícením pro babskou disciplínu a hluboké znalosti: Na druhou stranu, nikdy-vá jsem nenarazil na polygota, který by díky tomu vyčníval nad ostatní nebo se mu někdo kořil = BUCHTY to NEBERE!!! Tak na tom (rozumní) chlapi nedřou[smích]
Kdo si neumí užít v posteli (kde jsou slova + jejich přesný význam (už) nanic), zabývá se sémantikou... Tak neblbni a užívej si života!

247308

04.07.2011 09:25

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

P.S.: Ta předposlední věta platí pro obě (obvyklá) pohlaví [velký smích] [velký smích] [velký smích]

247309

04.07.2011 09:46

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím Luxore, TMO mne sice "respektuje" nejspíše tím, jak mne "nežně" oslovuje, např.:

---chápeš to, ty magore? rozumíš tomu---

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

247312

04.07.2011 10:12

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý TMO, až (někdy na to vyděláš, našetříš, natuneluješ či si nasazením na Zvědavec.org najidaŠŠíš)

a dostaneš se do pupku Tvého pravicujícího světa = JůYsEj a New Yorkské peleše zvlášť,

tak si pořádně prohlédni Empire/EMPTY State Building: To není památník prosperity, ale KRIZE (1930-1931)! V té době (nejen!) chudí natolik zchudli a naopak bohatí natolik zbohatli, že i bohatí pochopili, že buď nainvestují od chudých naakumulované peníze do WELFARE, nebo se potopí spolu s nimi do marasmu.
Proto během nejhlubší kriSSe zahájili stavbu EMPTY(!) State Building coby "hladové zdi" - a SSanovali tak úlohu "zlého" státu, kterému předtím odváděli minimální daně.
EMPTY State Building byla / z pohkledu Tvého pravicujícího materiááálismu) naprosto ZBYTEČNÁ INVESTICE: V době otevření probíhala Velká hospodářská krize a kvůli které nebyla pronajata velká část kancelářských prostor, nízké poptávce o kanceláře také napomohl fakt, že budova byla tehdy postavena na špatném místě, poměrně daleko od dopravního spojení. Kvůli nízkému počtu nájemníků se budově začalo přezdívat Empty State Building (empty=prázdný). V roce 1951 kvůli finančním potížím musela být budova prodána za 34 milionů dolarů....
Přesto-vá tehdejší pravicující leadři měli natolik moUdrosti, že díky EMPTY State Building vytvořili jobs pro 3.400 zaměstnanců již během stavby.

Dnešní "OSLŇUJÍCÍ a PRESTIŽNÍ" nájemcíci EMPTY State Building: Alitalia (sic!), Croatian(sic!) National Tourist Board, Filipino(sic!) Reporter, Human Rights Watch[red][b](sic!), Polish(sic!) Cultural Institute in New York, Senegal(sic!) Tourist Office, TAROM Rumania(sic!), The King's College Bývalí(sic!) nájemníci China National Tourist


Dnes místo investic do Hladových Zdí/EMPTY State Buildings stavíme pro TMO satelitní městečka s hradbami, střílnami a check-pointy, humanitárně bombardujeme a rozebíráme veřejné nemocnice a privatiSSujeme/tunelujeme penzijní systémy.

247314

04.07.2011 10:32

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

MoUdrostrak 88.?.?.?

Luxor má naprostou pravdu: sice jsem v JAR nestrávil tak dlouhou dobu, jako on. Ale několikrát na kratší časové úseky jsem tam z různých příčin docestoval nebo tranzitoval. Jedna z mých nejbližších příbuzných se domnívala, že přeskočí kariérní řád ve své nadnárodní bance. A podepsala contract do JAR. Sice se dostala OKAMŽITĚ do zlaté klece s vysokým platem, tučnou relokací apod. Ale žije skutečně jen jako štvaná zvěř. Autem přejíždí ZÁSADNĚ za světla, se zablokovanými dveřmi a nerozbitnými okny. Nemá si kam vyjít. Přejíždí maximálně do podobně obrněných sídel svých kolegů, v jakém bydlí sama...

A stýská se jí po "zlém" EUropském sociálním státu, kde mohla randit, lovit, seznamovat se - kdekoliv, kdykoliv a žít, žít, žít.

Je zajímavé, že do JAR se "zamiloval" vzor TMO, privatisér 40.000 bytů, který z ČR "uklidil" miSSku i své děti raději do Švýcarska = Zdeněk BAKALA: Vinařství na svých stránkách uvádí, že Bakala do Jihoafrické republiky jezdí pravidelně už dvacet let a vlastní sídlo v Kapském městě. Zemi si prý oblíbil hlavně proto, že je dynamičtější než usedlé evropské ekonomiky. "Do této části světa jsem se zamiloval a jsem velkým obdivovatelem jižní Afriky," vyznává se Bakala.
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/bakala-koupil-vinarstvi-v-jizni-africe-dyc-/ekoakcie.aspx?c=A110628_145117_ekoakcie_vem

Proto: Pravicujme, tunelujme!

247316

04.07.2011 11:22

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím srdečně Lin, jen jsem to zběžně proběhl:
ale připadá mi, že tam Zvědavec.org de facto jen a jen chválí:

V odkazech ( webových stránek Národního odporu - pozn. MoUdrostrak) bylo pak umístěno dostatek webových stránek, které konvergují svým obsahem k ideovému zázemí Národního odporu (Národní tisková agentura, Altermedia, Zvědavec a další). Čtenáři webových stránek tudíž mohli čerpat informace různé validity ze sekundárních zdrojů. Jako příklad lze uvést konkrétně Nezávislou tiskovou agenturu – NTA, která 9. března 2010 přinesla, v souvislosti s krizí v Řecku, zprávu, že „EU chce vyslat do Řecka zásahovou jednotku“.

Nejproduktivnější byla webová stránka Čechokanaďana Vladimíra Stwory: www.Zvědavec.org. Je zde široká škála různých článků, převážně se vztahujích k velmocenské politice, blízkovýchodnímu konfliktu, Izraeli(sic!) a ke všem možným neuralgickým bodům světové politiky apod. Od počátku r. 2010 byly některé články zpoplatněny s tím, že po určité době, která je uvedena, budou veřejně dostupné


Není to spíš na škodu, když proVrchnostenská a pro-main=streem platforma "chválí", nežli ostrakizuje a haní?!

247319

04.07.2011 14:01

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lukašenko udělal největší chybu, když

do BěloRuska připustil nezaměstnané
z pravicujícími deformami zbídačených EUro/Disney/Landů v Pobaltí
= z Litvy a Lotyšska (ba i Estonska) coby-vá GastArbeitery...

Taková potupa pravicujících pouček a NWO už pro naší Vrchnost přetekla mírou, více nežli malou[pláč]

Pokud by "zlý" Lukašenko diktátoroval a pravicoval jako Ms. Timoshenko či její pobratim Mr. Yushchenko roz. rozkrádal a dával rozkrást a vytunelovat BěloRus, byl by "hodný" Lukašenko nejžádanějším bratrem Pravdy & Lásky[smích]

247329

05.07.2011 07:48

Deset tezí Thilo Sarrazina

Saracén by zasloužil v EUropě gazajku

MoUdrostrak 88.?.?.?

Opět příspěvek resp. dovětek pana Editora, kde s ním naprosto souhlasím: "zlé" sociální Německo (i "zlá" sociální Skandinávie) prosperují zejm. díky svému "sociááálismu". A prosperují JAKO NIKDY a NIKDO před nimi právě v bouři a kriSSi ostatních se zmítajících NEsociááálistických zemí - JůYsEj, Irska, Pobaltí etc. etc.

Proto je potřeba vzít/podmáznout jednoho Saracéna, aby se "obětoval" - a zachránil mýty o "skvělé" neviditelné pracce trhu.

Opravdu jsou čeští pravicující pivní Pepíci již tak idiotští, že by vzhlíželi k Saracénu a jím opěvovanému emerickému ghettu = plnému vražd, narkomanie, prostituce a NEGRAMOTNOSTI Emeričanů samých?!

A opovrhovali "zlým" německým modelem, kde i v nejkoncentrovanějších tureckých aglomeracích lze jen těžko narazit na dealera, prostitutku i bilinguální negramotnost?! Je jasné, jak by s dealerem, prostitutkou, lichvářem či zastavárníkem v bezprostředním okolí svých dětí Turci bleskově naložili...

Doopravdy už jsme tak holocaustováním a humanitárními bombardováními celého světa zidiotštili, že věříme takovým na první pohled lživým Saracénovým konstrukcím a fabulacím?!

"Zlé" sociální Německo má BEZPLATNÉ vysoké školství pro VŠECHNY cizince ("zlá" sociální Skandinávie má podobné modely). Díky tomu se z absolventů německých universit automaticky stávají ambaSSadoři lobbující pro německý průmysl, zboží, vědu a techniku. Neznám jediného absolventa emerické university, který by během studia získal takové nadšení pro Made in U.S.A. A také, co by z vybrakovaných a krachujících U.S.A. dnes kdo dovážel - kromě reexportu z Číny?!

Na Wilderse v Holandsku už prasklo, v čím žoldu založil svoji "partaj": ....he went to Israel instead. For several years he volunteered in a moshav and worked for several firms, becoming in his own words "a true friend of Israel". With the money he saved, he travelled to the neighbouring Arab countries, and was moved by the lack of democracy in the region. When he returned to the Netherlands, he retained Israeli ideas about counter-terrorism and a "special feeling of solidarity" for the country.

Uvidíme, jak dlouho bude trvat, nežli na Saracéna také praskne, kdo skoupil 1.500.000 jeho "brillant" tezí v Německu. Btw. i Pan Professor Big Toonnel, i pan Miloš Zeman zázračně zbohatli jen díky přednáškám na "správných" universitách a vydáváním neskonale super prodávaných knih... V čím žoldu a zájmu?!

247377

05.07.2011 08:08

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ákrane, Ákrane, ještě jsi zapomněl ve svém rozněžnění nad USraelskou péčí o (g)Azu vysvětlit, že USraelci (g)Atu oplotili, aby USraelská kriSSe, kdy nemají ani na platy svým diplomatům, nevtrhla na prosperující (g)Azký záhonek.

USraelci krmí oplocené a takto "chráněné" Palestince jako batolata. Obzlášť hodní USraelci způsobili (g)Azanům závislost na phosphoru, ochuzeném uranu a dalších USraelem poskytovaných nutričních pochutinách.

Hodní USraelci dokonce aSSistují nevděčným (g)Azanům při setí a orbě = navádějí je přesně chirugicky mířenými střelami na polích a v olivových hájích.

Vložený obrázek

Hodní USraelci dokonce i pomáhají (g)Azanům při výlovu ryb ve výsostných (g)Azkých vodách. USraelské dělové čluny už propálili mnoho barrels nafty i nábojů při tak humanitární činnosti...

Ákrane, Ákrane, hodní USraelci dokonce zkorumpovali Egypťany, aby zabránili nevděčným (g)Azanům kopat tunely - USraelci se TOTIŽ bojí, že by (g)Azané chytli ve vlhkých tunelech rýmu!

247378

05.07.2011 13:14

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Jsem moc rád, že editor zveřejnil článek, i když s jeho obsahem nesouhlasí

MoUdrostrak 88.?.?.?

Musím se pana Editora zastat: Německo (i Skandinávie) obrovsky profituje na "vydržování si" immigrantů. A proto si immigranty jak Skandinávie, tak Německo VĚDOMĚ vydržují. A proto jsou Německo a Skandinávie největší světové high tech mašinami.

To, co se snaží získat/ukrás JůYsEj a USrael nekonečným "humanitárním bombardováním®", Německo hravě získává exportem. "Povalující se" immigranti vytvořili pro Německo a jeho produkci most do svých končin, odkud pocházejí. A Němci byli VŽDY přirozeným spojencem Turků i Muslimů proti anglo-americkému neo-kolonialismu.

Kdo nezažil emerické "integrované" ghetto a.k.a. "kotlík národů", ani neví o čem mluví. Právě proto, že Turci /a Muslimové/ nepodléhají hazardu, drogám, prostituci a zotročení, jsou od naší Vrchnosti (na rozdíl (zatím) od nás) NA POŘADU DNE. Německo by bez např. Turků, nikdy nazažilo poválečný boom - a to se pokoušelo dovážet ex-Jugo, Maročany, Portugalce, Italy, Španěly... Nikdo ale nebyl tak pracovitý, spolehlivý - a přitom ke svému ArbetGeberu loajální, jako Turek.

Že se Turci nekonec překotně neasimilovali, za to si mohou Němci sami: Němci dováželi Rumuny, Čechy, Poláky, Rusy, Maďary coby-vá Volks-Němce pod sysntetickými učelovými paragrafy "Zákona krve". Dávali jim iHned oVčanství BRD a hojný sociál. Vedle nich po desetiletí pracovali Turci (naprosto bez jakýchkoliv výhod pro residenty - hypotéky, leasingy...). Není divu, že Turci nakonec resignovali a vytvořili si stát ve státě díky vlastním bankám, leasingovkám, školám a mešitám. Na rozdíl od Rumunů, Čechů, Poláků, Rusů, Maďarů - a dalších Volks-Deutsche, ale Turek nepěstuje kriminalitu - tolik vnucovanou a potřebnou pro rozbití Německa pro naši Vrchnost podle rezeptu Rozděl a Panuj/ Divide et Impera[smích]

247387

06.07.2011 07:05

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

Medializace Predatorum nesvedci

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Editore, prectete si opet pozorne Zida SueSSe/stale jeste neni mezi Libri prohibiti! Potvrdi se Vam v nem, ze Predatori bytostne nesnasi medializaci. Jsou uvykli od veku seru a stinu. Navenek nasazuji ShabesGOJim + prave Soudni Mafii/ nejen k exekuci smenek z lichvy a podvodnych konkurzu apod./.
Ale i k zastrasovani nesehnutych = Nicola Suhaj a detailne panen Ajuanem Olbrachtem popisovane mechanismy "petic" a natlaku na ShabesGOJim v exekutive a dzastics.

Pokud byste zacal psat vcas o Procesu Knihu, nestali by Predatori o dalsi prirustek do kazde knihovnicky - a doslo by ke katarzi.

Pokud Vam shabesGOJim ze Soudni Mafie potvrdi podminku, doporucuji StraSSbourg + kontaktovat legata Venezuely v UN MiSSion - ma "zajem" a sve cesty, jak Vas Proces a osud "zpopularizovat".

247420

06.07.2011 09:02

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Jsem moc rád, že editor zveřejnil článek, i když s jeho obsahem nesouhlasí

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vojto, náš pravicující cvičiteli:

... vzdělaní a pracovití podnikatelé vytvářejí pro ty méně vzdělané a pracovité pracovní příležitosti...

To si snad děláte dobrý den nebo jste se přismahl na nepracovním slunku?! [zmaten] [zmaten] [zmaten]

Proč je jinde nevytváří?! A naopak propouští?! Proč jinde "hodní podnikatelééé" krachují?!

Proč je úspěšné jen "zlé" socialiSSující Německo a Skandinávie?!

Kolik jste si za výše uvedený demagogický canc přimázl na Váš zpoplatněný šichťák?!

Pokud by KAPITALIssMUS FUNGOVAL, museli by přeci-vá PROSPEROVAT právě TRHY BEZ PŘÍVLASTKů = JůYsEj, Island, Irsko, Pobaltí?" Nicht wahr, ebenso?!

A "zlé" přerozdělující, předaněné a socialisující Německo a "zlá" Skandinávie by musely se zmítat v nezaměstnanosti, dluzích/předlužení, maraSSmu a bídě. Nich wahr?! [velký smích] [velký smích] [chechtot] [cool]

247425

06.07.2011 10:48

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

RE: Pro Vladimíra

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lin, spíše by se mělo upřesnit, že ČR zavedla isntitjůt "fikci doručení"

Ale nic není zase tak jednoduché:

V případě doručování prostřednictvím doručujícího orgánu, účastníka řízení nebo jeho zástupce je adresou pro doručování fyzické nepodnikající osoby adresa evidovaná v informačním systému evidence obyvatel. Adresát má možnost uvést v evidenci obyvatel zvláštní adresu určenou pro doručování podle OSŘ, která je odlišná od adresy místa jeho pobytu. Tuto možnost dřívější právní úprava neznala. Pokud tak ovšem adresát neučiní, je adresou pro doručování právě adresa místa pobytu tak, jak je uvedena v evidenci obyvatel. Problematiku evidence obyvatel upravuje zákon č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech, který byl rovněž novelizován s ohledem na tuto souhrnnou novelu OSŘ.

V praxi to tedy znamená, že pan Editor by měl soudu oznamovat změnu adresy pro doručování, pokud o ní před odcestováním na delší dobu věděl. Na druhou stranu, existují případy - zejm. pravicujících taky-podnikatelů, kteří se brání soudům a exekucím zneužíváním/nadužíváním tohoto institjůtu. Resp. účinně dokáží po několik let mařit nenapadnutelně řízení proti nim. Což nic příliš nemění na podstatě věci, pokud se pan Editor nechce ramenu spravedlnosti vyhýbat.

Neznamená to ovšem, jak jste v dobré víře uvedla, že např. odcestuju na služební nebo soukromou cestu a někdo se na mne rychlým soudním příkazem něčeho dobude, pokud nestačím vznést odpor. Po návratu mám dle OSŘ možnost se bránit:

Neúčinnost doručení.
Adresát, vůči kterému byla uplatněna fikce doručení, může soudu navrhnout, aby rozhodl o neúčinnosti doručení. Musí být splněny zákonné podmínky, mezi které patří omluvitelné důvody, pro které se adresát nebo jeho zástupce nemohl s písemností seznámit, a současně podání tohoto návrhu v patnáctidenní lhůtě běžící ode dne, kdy se adresát s písemností seznámil nebo mohl seznámit. OSŘ stanoví, že se za omluvitelný důvod nepovažuje skutečnost, že se fyzická osoba na adrese pro doručování trvale nezdržuje nebo že se na adrese pro doručování podnikající fyzické osoby nebo právnické osoby nikdo nezdržuje. Konkrétnější vymezení omluvitelných důvodů bezpochyby časem zajistí judikatura, ale lze předpokládat, že jimi bude např. neplánovaná hospitalizace účastníka. OSŘ stanoví případy, kdy soud rozhodne o neúčinnosti doručení i bez návrhu účastníka. Jde o případy nesporných řízení. Rozhodne-li soud o neúčinnosti doručení písemnosti, písemnost se považuje za doručenou dnem právní moci rozhodnutí soudu o této neúčinnosti.

247431

06.07.2011 11:59

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

RE: Pro Vladimíra

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lin, možná by stálo za zkoušku, jak by se Proces dále vyvíjel, pokud by pan Editor zrušil přihlášení k pobytu v ČR, odevzdal české ID a ponechal si pouze pas.
Pak by patrně nastaly pro Soudní Mafii a v ní součinné ShabesGOJim komplikace s doručitelností. I s Procesem.
Těžko by mohli soudit pana Editora jako uprchlého, když má rodinu a pobyt na adrese v zahraničí, kde se zdržoval i před Procesem. Vzpomeňte na Radka Krejčířů, jak se spousta věcí komplikovala jeho účelně(sic!) pořízeným a nabytým oVčanstvím Seychell.
Domnívám se, že v tom je mezinárodní právo stále v plenkách. Zvlášť když by poté bylo nad slunce jasné, že Proces nemá k České republice ŽÁDNÝ VZTAH, protože ho s provozovatelem webzine spojuje jen a jen dvojité české oVčanství. A provozovatel nemá v současné době v ČR ani pobyt. Pak už by se před mezinárodními institjůcemi lehce prokazovalo, že Proces byl ryze účelový a šikanosní.
Ani za "zlého" Bolševíííka nebyli např. povolávání na vojnu čeští oVčané a/nebo jejich děti, pokud neměli na území ČR trvalý pobyt. Museli se ale vydržet v ČR nepřihlásit k pobytu/ a pořídit si oVčanský průkaz do 30 let věku. Tzn. za "babičkou" přilétat jako polotůůůůrista...

"Zlý" Bolševííík se držel zdravého rozumu i vůči dětem z "Tábora Míru a Socialismu" prchlých emmigrantů/pivních pravicujících Pepíků

- a aktuální hodný režim Pravdy, Lásky a Věčného "Humanitárního Bombardování®" by šel jinými cestičkami?!

247437

06.07.2011 15:40

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: akorat jedna teze

88.?.?.?

Nesouhlas: nejštastnějšími pozemšťany jsou (údajně) obyvatelé Vanuatu http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/magazine/517225...,které je naopak jednou z nejchudších zemí světa!

Btw: Osobně jsem si na Vanuatu místy připadal jako na nejbídnějším místě někde v Subsaharské Africe. Ale doopravdy vřelejší a ochotnější domorodce jsem asi nikde jinde ve světě nepotkal. Co mne tam potěšilo, byl fakt, že se chystali uznat Jižní Osetii nebo Abcházii - či obě najednou.

A za další tam (tuším každodenně a celodenně) vysílá terestricky China Radio International ( v místním Bislama, Anglicky i Francouzsky) - vysvětluje čínský pohled na nejen Vanuatu... A čínská ambaSSáda tam také má ještě větší residenci, nežli Austrálie, Británie a Francie dohromady. JůYsEj (ani nikdo další) tam naštěstí ambaSSadora nemá. Takže se Vanuatu těší obrovské čínské rozvojové pomoci a podpoře[smích] A bohatne...

Btw. Babyboom Německa proběhl peakem v roce 1965. Od té doby má už jen sestupnou tendenci. Proto by Němci byli na hlavu, kdyby se uzavřeli sami do sebe a nepřijímali immigranty. Jak se bude ročník 1965 blížit penzijnímu věku, tak naopak bude muset Německo ještě více lákat immigranty. Že bude mít zájem o vysoce kvalifikované a s potenciálem min. 2-3 dětí, je nasnadě. Takže mladí a adult only vegetující egoističtí Češi asi přespříliš vítáni nebudou - i kdyby byli sebevíce přeedukováni[velký smích]

247444

06.07.2011 15:43

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: akorat jedna teze

MoUdrostrak 88.?.?.?

Omlouvám se, ale Nesouhlas: nejštastnějšími pozemšťany jsou (údajně) obyvatelé Vanuatu http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/magazine/517225...,které je naopak jednou z nejchudších zemí světa!

Btw: Osobně jsem si na Vanuatu místy připadal jako na nejbídnějším místě někde v Subsaharské Africe. Ale doopravdy vřelejší a ochotnější domorodce jsem asi nikde jinde ve světě nepotkal. Co mne tam potěšilo, byl fakt, že se chystali uznat Jižní Osetii nebo Abcházii - či obě najednou.

A za další tam (tuším každodenně a celodenně) vysílá terestricky China Radio International ( v místním Bislama, Anglicky i Francouzsky) - vysvětluje čínský pohled na nejen Vanuatu... A čínská ambaSSáda tam také má ještě větší residenci, nežli Austrálie, Británie a Francie dohromady. JůYsEj (ani nikdo další) tam naštěstí ambaSSadora nemá. Takže se Vanuatu těší obrovské čínské rozvojové pomoci a podpoře[smích] A bohatne...

Btw. Babyboom Německa proběhl peakem v roce 1965. Od té doby má už jen sestupnou tendenci. Proto by Němci byli na hlavu, kdyby se uzavřeli sami do sebe a nepřijímali immigranty. Jak se bude ročník 1965 blížit penzijnímu věku, tak naopak bude muset Německo ještě více lákat immigranty. Že bude mít zájem o vysoce kvalifikované a s potenciálem min. 2-3 dětí, je nasnadě. Takže mladí a adult only vegetující egoističtí Češi asi přespříliš vítáni nebudou - i kdyby byli sebevíce přeedukováni[velký smích]

247445

07.07.2011 11:22

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

Je vina skutečně EU/EMU?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

O.K. Ale pan Editor si tu "dává" zejm. EU/EMU. [překvapení]

Před Řeckem byly Predátory (jen co mne paměť neklame) vySSáty/zbídačeny:
Celá Afrika (non-EU)
JV Asie (non-EU)
Mexico (non-EU)
Argentina (non-EU)
Island (non-EU)
Lotyšsko (non-EMU)
Litva (non-EMU)
Maďarsko (non-EMU)
(Irsko a Portugalsko coby členové EMU)
.......
na pováženou je stav Velké Británie (non-EMU)
.......
a zejména je v koncích předlužené slavné JůYsEj (náš Velký Bratr, Spojenec Největší a Vzor) coby-vá non-EMU.

Za "zlého" rudého Tita byla životní úroveň ve "zlé" Jugoslávii o poznání nižší, nežli v Řecku s jeho "hodnými" pravicujícími proamerickými diktátory.
V roce 1982 Řecko bylo přijato do EU a maSSivně bylo v Řecku investováno do infrastruktury. Řecká životní úroveň se stala i díky tomu jednou z nejvyšších na světě. Jugoslávie naopak musela za pomoci CIA, Vatikánu, BND & Co. padnout na kolena - a v Ukradeném Kosovu musel být vztyčen "mírový" Camp Bond Steel, coby narcotraffic point to EUrope and overseas[smích]

Proto mi připadá, že pan Editor si dává EU jako viníka ne právě po zásluze. Nebýt v EU, byla by životní úroveň vytunelovaného a zbídačeného Česka velice blízká Moldávii nebo Ukrajině.

Na druhou stranu, pokud by Česko nepřijalo "trh bez přívlastků" a drželo se cesty např. Číny, Běloruska, Kazachstánu a dalších SUVERÉNNÍCH STÁTů, koukala by MOŽNÁ(!) nepravicujícímu Česku patrně i Čína na paty (jako Čína kouká "zlému" sociálnímu Německu a "zlému" sociálnímu Švédsku).

MOŽNÁ(!) píšu úmyslně, protože spíše byl pro Česko/Slovensko připraven úděl Jugoslávie - a Bond Steel resp. základna proti Rusku měla asi stát v "humanitárním bombardováním osvobozeném" Česku nebo Slovensku. Klaus a Mečiar asi o tom při svém rozhodování se o rozdělení veděli přes Rusy víc a po generacích to vyjde na povrch.

Takže EU nevidím jako důvod zbídačení Predátory Argentiny, Indonésie nebo Mexika a dalších. A EU na nynější dobu shledávám jako bezpečný přístav pro Řecko i pro Česko. A EU ani EMU v nájezdech Predátorů, které nesmíme autocenSSurně jmenovat, nehraje žádnou ryze negativní roli. [zmaten]

247485

07.07.2011 11:24

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Je vina skutečně EU/EMU?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

O, chybička se vloudila: za "zlého" Tita byla životní úroveň ve "zlé" Jugoslávii o poznání "VYŠŠÍ"

247486

07.07.2011 12:08

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

RE: Pro Vladimíra

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pan/Taticek Masaryk (co daval s oblibou strilet do zbidacelych a vyhladovelych delniku) pravivaval:

A) Co neni v Rakousku nebo nebo Nemecku POVOLENO, je zakazano!

B) Co neni v Britanii nebo JůYsEj ZAKAZANO, je povoleno!

Soucasni Cesti pravicujici oVcane a poplatnici z toho duvodu toleruji svym deputatum konstruovat pro-Predatorske zakony:

ktere umoznuji, aby POVOLENO bylo naprosto VSECHNO, co oVcan od Predatora unese.

Kupec Benatsky/The Merchant of Venice od nyni jiz "zleho" Williama Shakespeara a zvlaste postava zida ShyLOCKa pravicujicim oVcanum nic, nic, ale naprosto nic nerika.

Jak si kdo ustele, tak si (pod mostem) lehne[smích]

247489

10.07.2011 20:37

Cíl: zničit svobodný internet

A proto pravicujme, tunelujme!

MoUdrostrak 88.?.?.?

A proto pravicujme, tunelujme!

Tuneláři jsou přeci-vá s Predátory, Bankstery, Vrchností (i jejími početnými ShabesGOJim a Soudní Mafií) na jedné lodi.

Proti výše jmenovaným stojí "jen" pravicující oVčané, cinkající pivní Pepíci, co oneh-dá poslouchali za zlého Bolševíka hrdinně a undergroudově Kocábu.

Jak jsme pravicovali, tak jsme si si (NYNÍ) lehli[smích]

Volby, zákony, "směřování tohoto státu" již nerozhodují deziluzorní pivní Pepíci u uren, ale Bakalové, Pitrové, Krejčíři, Komárkové, Vítkové, Kelnerové (a jejich londýnské a brooklynské "investorské" rodiny a další akcionáří na "doručitele").

Jednou nastrčí "moUdré Zelené" vedené Kačenou BioMaSSou, podruhé vysvlečené Holky Veřejné či universálního NašehoPánaKnížePána.

Vložený obrázek

Není divu, že "nahospodařené" nemocnice, loterie, doly, statitisíce pepíkovských bytů, lány hektarů, terrawatty pepíky dotovaných solárek, gigantické cestovky, hypotéky+leasingy+směnky Pepíků a další statky,

budou účinně proti Pepíkům bránit. A budou je bránit i proti "zlému" nedostatečně regulovanému internetu.

V tom jim pomáhej Venca Veškrnů, Prof. Big Toonnel, vysvlečené Holky Veřejné, probuzený NášPánKnížePán - i nejlepší Minister Financí a producent padáků v Galaxii!

247655

11.07.2011 10:38

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. „Za revoluci od Tunisu po Sibiř!“ (II)

Ale vždyť je to PARÁDA!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ale vždyť je to PARÁDA!

Kdyby "svobodná", "nezávislá" a "autocenSSurní" média psala o M-15 každodenně, brzy by těmi událostmi byli čeští pravicující oVčané a pivní cinkající Pepíci přesyceni.

Že se z maSSových protestů v Západní EUropě stalo "ZAKÁZANÉ OVOCEů, přitáhlo daleko více pozornosti Pepíků, nežli kdyby byly tyto události ve "svobodných", "nezávislých" a "aurocenSSurních" médiích široce publikovány.

Bildergergové sice "pomalu zapřahají" a o to "rychleji pak jedou". Na druhou stranu, jejich "JuMan-itární jízdy" již jsou zprofanované: viz. miliony Libyjských oVčanů, kteří raději volí nohama břeh řeky se "zlým" nepravicujícím diktátorem, nežli Pravdu & Lásku a "dýmů-krásy".

Vložený obrázek

To by se za mladých let pravicujících pivních cinkajících Pepíků rozhodně, rozhodně, ale rozhodně nestalo = Venca Veškrna, Kocába, Prof. Big Toonnel, Mrs. Blanka Dybová, Ajvén Kočárník & Co. byli frontmani par excellence. [cool]

Ne jako žoldácká zběř z BANG-hází [oči v sloup]

247704

11.07.2011 11:53

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Technická připomínka pro pana Stworu

MoUdrostrak 88.?.?.?

IMHO, vládávavali, vkládávávali [mrknutí jedním okem]

247711

11.07.2011 12:05

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Technická připomínka pro pana Stworu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Stává se mi zajímavý úkaz při některém vyhledávání:

Potřebuji dohledat něco na Zvědavci, co 100% proběhlo před krátkou dobou. ( pro Ákrana na vysvětlenou - pro výkaz práce pro Zhōnggòng Zhōngyāng Xuānchuánbù [vyplazený jazyk] )

1. "Hledej" na Homepage v záhlaví výskyt nenajde.

2. Sestrojím tedy do Google dotaz xxxxxxxx site: zvedavec.org - a zobrazí se mi už výskyty, ale JEN výskyty starší, nežli cca 2007 včetně.

3. Prohledávám tedy přesto diskuse a pracně nakonec výskyt/hledané najdu (podle očekávání) i v čerstvých diskusích.

Stává se to tak v cca 5% vyhledávání. Je to tak v případech, kdy DNS "přepne" na mirror? Nebo jak to může nepravidelně a nečekaně jinak nastávat? Až se to zase objeví, pořídím prt sc.

Proto bych se také rád u pana Editora přimlouval za formát i s rokem výroby příspěvků...

247713

11.07.2011 12:33

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

"He who justifies himself is already HALF GUILTY!"

MoUdrostrak 88.?.?.?

Přesně tak: Jedna mladá židovka z Brooklynu mi vysvětlovala, jak probíhal "pracovní" den jejích EUropských prapředků v OdeSSe, odkud jich je na Brighton Beach a okolí nejvíce:

Žid si promnul oči, nasadil kaftan a proplétal se na trasách, kudy-vá přicházeli do OdeSSy naivní vesničané. Sladkým hlasem se jich vyptával, odkud přicházejí, kam míří a co potřebují vyřídit. Tzn. zastával job jakéhosi Dragomana.

Pokud se mu záměr vesnického Pepíka hodil do plánů, zavedl ňoumu do kvelbů souvěrců, kde byl Pepík náležitě odlehčen. Pokud nedokázal Pepíkovi vyjít v ústrety, alespoň ho řádně vyzpovídal stran poměrů na vsi nebo v jiném městě. A s informací utíkal ke svým souvěrcům se poradit, jak případný "diferenciál" zužitkovat a vytěžit.

Podle mé kamarádky de facto odeSSťí židé páchali jen a jen dobro: potřebným pomáhali a o vzdálené potřebné vzdáleně i pečovali. Jednu storku o Kupci Benátském a pomoci od "hodného" žida sepsal i dnes již "zlý" William Shakespeare. Proto je lokálové měli natolik rádi a byli jim zavázáni, že po pogromech zběhli až do zaslíbených JůYsEj, kterým také pomohli k současnému rozkvětu a blahobytu všech Emeričanů [mrknutí jedním okem]

Btw, na Zvedavec přidělený pan Mrkva se řídí pokyny své i naší Vrchnosti - nezbyva, nezli doplnit/vzpomenout stare zidovske demagogicke (nejen brooklynske) MoUdro, které (nejen) Ákranu dopomohlo k seniorské useful idiot posici:
'
"Zvláštní pozornost věnujte tvrdošíjným a nepokorným GOJim, kteří se nechtějí sklonit před naším VRCHNOSTenstvím.
'
Rozšiřujte o nich kompromitující pomluvy. Vyprovokujte je do konfliktů. Nakonec se jich začnou bát i ti, kteří o nich mají dobré mínění a podporují je.
'
Hlavní je obviňovat - nechť se ospravedlňují.
'
Ten, kdo se OSPRAVEDLŇUJE, JE UŽ Z POLOVINY VINEN!"

247718

11.07.2011 17:12

Příjmy a výdaje Zvědavce za červen 2011

RE: Voucher

MoUdrostrak 88.?.?.?

Navrhuji od Vrchosti leasnout body scanner pro predplatitele:
1) Vzrostlo by predplatne!
2) Vrchnost by prikazala na Zvedavec.org ne/zavisle inserenty/podnikatele/tunelare[smích]
3) Byli bychom si (konecne) jisti sami sebou[velký smích]
4) Pan Editor by prepiral Vrchnosti privatisatorske, banksterske a tendrovske vzyatky[pláč]
5) Zavladl by pure Shallom[smích]

247734

11.07.2011 20:16

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

MoUdrostrak 88.?.?.?

Kapitalismus nikdy nic jiného, nežli opakující se krize, války a vraždění po skromných pár letech "prosperity" nikdy-vá nevyprodukoval.

Lidstvu nezbývá, nežli tento fakt se skloněnou hlavou pod knutou exekutorů, verbířů, privatisérů, banksterů a naší Jahvem nám ustanovené Vrchnosti autocenSSurně přijmout.

Jakýkoliv pokus o nápravu byl vždy spravedlivě a po zásluze Vrchností trestán: Povstání Spartakových otroků, BogoMilství/Catharství, Husitství - a další autocenSSurně neuváděné pokusy o obrodu řádu, vždy byly Vrchností a ShabessGOJim utopeny v krvi a v okovech.

Vložený obrázek

Zajímavé bude, jak dopadne/či se bude dále vyvíjet Islandská revoluce., která se řítí vysokou rychlostí.

A nejen česká autocenSSurní média mají od naší Vrchnosti o Islandské revoluci stále přísně zakázáno informovat.

247737

11.07.2011 20:19

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

MoUdrostrak 88.?.?.?

U druhého odkazu došlo ke zdvojení "H", takže prosím, laskavě zájemce a Zvědavce o klik sem:

http://www.ireporter.cz/2011/06/07/cenzura-islands...

247738

12.07.2011 09:15

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Dluhy, dluhy a zase jen dluhy

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ctěný Madono, jako velice životem zkušeného už staršího člověka, bych se Vás chtěl zeptat:

1) Jak je možné, že nejvyspělejšímí a nejvíce prosperujícími státy světa jsou právě země s největším zdaněním, přerozdělováním a rovnostářstvím: Německo, Skandinávie a další?

2) Jak je možné, že státy, které podle podobných receptů, jako hlásáte Vy - a které tvrdě osekaly welfare - se řítí do dluhové propasti neuvěřitelnou rychlostí - Spojené státy severoamerické, Pobaltí, Irsko a další?

3) Jak je možné, že na produkci ze států s největším přerozdělováním 1), kde člověk od kolébky je zabezpečen jak ve vatičce, neplatí za vzdělání, za nemoc jen když nedbá diet a prevence, stojí CELÝ SVĚT fronty?!
Jak je možné, že na produkci z tak nehorázně přerozdělujících států zájemci trpí zápisy do pořadníků?!
Jak je možné, že snášejí dlouhé dodací lhůty?!
Jak je možné, že nemohou a ani nesmějí vyjednávat cenové podmínky a trpí pokorně "take it or leave it"?!

4) Jak je možné, že kouzelný Trh bez přívlastků v zemích skupiny 2) "nenakopne" iHned a iDnes/ještě dnes/ výrobu a nezaplaví celý svět srovnatelnou produkcí?

5) Jak je vůbec možné, při Vaší zkušenosti, že státy, kde nikdo nepůjčuje - a ani nic se nedaní nebo nepřerozděluje - nejsou na tom lépe, nežli ty "zlé" státy s vysokým zdaněním a přerozdělováním?

6) Jak je možné, že země jako Švédsko nebo Německo, patřily před cca 150-200 lety na chvost uhánějícího kapitalismu dle Vašeho gusta? A emigranti z tehdy ještě nerovnostářského Německa a Švédska se zachraňovali v tak vzdálených končinách, jako Chile, Argentina, Paraguay a někdy ještě dále?!

7) Jak je možné, že sotva začaly "zle" zrovnoprávňovat a přerozdělovat + vysoce danit "úspěch" = jde to s nimi jen a jen nahoru...?!

Vložený obrázek

Nežli i já zemřu /dříve či později/, nechtěl bych odejít z tohoto skvělého světa, plného okouzlujících lidí a brilantních mozkoven, bez toho, abych slyšel od někoho životem zkušeného odpovědi na tyto otázky, které drásají mé nitro ve dne v noci...

Vložený obrázek

A zabraňují mi vyvěsit na stěnu obrázek Prof. Big Toonnela s vlastnoručním podpisem a v mé skromné knihovničce posunout díla G É N I A Friedrich August von Hayek na zasložený a ode mne 24/7 připravený piedestal...

247760

12.07.2011 11:15

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

HHBB / Hrdina od WesterPLATTE-ZioBankenPleite

MoUdrostrak 88.?.?.?

HHBB je náhodou "H"rdina, takový ten od http://cs.wikipedia.org/wiki/Westerplatte, navelený naší Vrchností před ZioBankenPleite

Zatímco jeho Loutkáči dotunelovávají poslední zbytky masa na ohlodaných kostech "západního" světa, on pro jejich Vrchnostenské obřezanosti prodlužuje kouřovou clonu před očima zbylých pravicujících a cinkajících Pepíků, co kdysi-vá za Zlého Bolševííííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu a zbylých poloslepých náruživých čtenářů Friedrich von Hayeka.

Nediv se mu proto, milý příteli Jan Smithi, že HHBB chce být vytesán zlatým písmem do dějin dochcípávajícího Predátorismu-Tunelismu-Hyenismu!

Podle skutků jejich, poznáte je! :
HHBB už dochází
- sionistické bružůůůůrky,
- moUdrost Talmůůůůdu i brožůůůůrky a
- "ryzí"věčné poučky Prof. Big Toonnela a/i jemu nejvěrnějšího Vikki-ho Kožených!!! [pláč] [pláč] [pláč]

Vložený obrázek

Přesto hrdinně brání Pevnost jménem Pax Americana.

[pláč] [pláč] [pláč] Čest jeho budoucí památce![pláč] [pláč] [pláč]

Z posledních sil, moUdří bratříííí i moUdré sestrýýýý: Pravicujme-tunelujme!

Hrdinný HHBB

již odporné sockýýý
dlouho nezadržííí [bliji]

247766

12.07.2011 11:49

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

... Je nesmyslem z politických důvodů uplácet nebo nadržovat nějaké zájmové skupině...

Naopak, je to to nejmoUdrejsi, co muze moUdra vlada udelat:

- Vytvorit umele zastupny problem, upoutat na neho pozornost "bystrych" pravicujicich oVcanu - a ukryt za nej vsechno tunelovani a defraudace, ktere sama potrebuje nerusene dovest pro sve Lotkáče do konce

- Kazdy podnikatel/na celem svete je skolen k tvorbe malych chyb, ktere "ostraziteho" financaka ihned prilakaji a odvedou jeho pozornost od hluboke kontroly a ostrazitosti.

Vložený obrázek

- Resime zde "veleztraty" dotacemi v radech miliard "na sockýýý a Zikááány",
- a za zady proplouva Titanic nalozeny stamilliardami tunelu, falesnych tendru a defraudaci s podvodnymi zakazkami.

Pravicujici pivni Pepici, co za zleho Bolseviiika hrdinne cinkali klici a naslouchali Kocabu na to ale slysi[cool]

Do Prava po moUdre! [velký smích]

247768

12.07.2011 14:07

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

A Vy zase máte, bábo Blažková naprostou pravdu v tom, že nejen tabule, ale CELÁ VÝSTAVBA dopravní infrastruktury v ČR je jen jedním obrovským protrženým cedníkem za stamiliardy.

A čeští pravicující Pepíci "řeší" Zikáááány.

Vložený obrázek

Dejte lidu/dobytku chléb a hry - a on NÁS nechá vládnout...

Když šly zrůdné pravicující a zbídačující deformy - a nejvíce do očí bijící privatiSSace do parlamentu ČR ( a deputáti se báli, že jim doma cinkající voliči rozbijí držky na padrť ) - řešili pravicující čeští Pepíci naštěstí VŽDY "Aničky" od Brnóóó, Zíkáááány nebo Dáááávkaře - podobné "kratochvíle"

A stamiliardy jsou nenávratně v čudu - a pravicující cinkající Pepíci zatáhnou nyní mastný účet (i s privatisátorskými úroky).

Podobné je to s rodzmýcháváním nenávisti na Západě vůči-vá Muslimům - ale lidé tam nejsou tak tupí (až na holandsko-dánské) vyjímky, aby se nechali mezitím okrást...

Stačí se podívat, jak "nebezpečným precedentem" je pro Vrchnost do konce dotažená Islandská revoluce...

http://islandskarevoluce.webnode.cz/

247785

12.07.2011 20:44

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

Ale noták, přiteli HHBB, proc tak vazne?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pokud bych mel brat veci vazne, musel bych spachat sebevrazdu iHned, jakmile jsme vstoupili do Paktu NATO a ten nekolik dnu pote zacal humanitarne bombardovat a vyvrazdovat srbske pacienty nemocnic, deti v porodnicich, staby v TV studiich, cestujici v motoracich, starce v domovech duchodcu - nicit tovarny, vodarny, cisticky vod, civilni infrastrukturu...
A pivnim cinkajicim Pepikum v ceske TV upeli fluent anglictinou (jinak pologramotni) okrojovani KosoWARsti horale...

Kdo se tenkrat nerozesel s Pax Americana, stal se pro mne automaticky legitimnim cilem. Proto od te doby nic uz vazne neberu. A jen si na plne pecky uzivam zivota a kocham se napr. pohledem na Ground Zero nebo na "inovovane" panorama Manhattanu z ferry na Staten Island - a je mi nejak uz vyrovnaneji. Od nikoho nic nepozaduju - a za kazdeho, komu znechutim pohumanitarne bombardovaci svet a perspektivy do budoucna, si udelam hluboky, hluboky, ale opravdu hluboky zarez...

Pokud je pro Vas, mile HHBB odpudivy "zly" kolektivismus, tak vezte, ze prave napr. nejen Libye, ale i napr. Svycarsko, ktere je zde majoritou na Zvedavec.ORG opevovano, stavi zajem "zleho" collectivu nad zajem "hodnouckeho" individuala. Zneuzivanim davek pocinaje, pres niceni enviromentu, az po socialni soudrznost kazde "zle" tamni Communy/Gemeinde. Bez communalismu/ "zleho" collectivismu by nebylo Svycarska. Takze tady Vase populisticke
]i]Myšlenka, že skupina je víc než jednotlivec, tak ta vede (a vedla) opravdu k zotročení. Tupý dav šikanující vše co vybočí nakonec sám sebe degraduje i ve jménu čehokoliv vznešeného. Nepamatujete?[/i]
by (nastesti) nefungovalo[smích]

A nefungovalo by ani-vá v Japonsku, Korejích, Číně, prudce rostoucí a prosperující Jižní Emerice a jinde. Individualismus je cesta do pekel, k samote a vymreni.

Vložený obrázek

Od veku věkůf plati: Divide et impera/Rozdel a panuj.

Ti, kteri plati Vas cas na Zvedavec.ORG rozdeluji/individualisuji GOJim, aby o to vic jako collectiv pres ShabesGOJim vladli svetu. U collectivistickych pospolitosti ale tvrde se svoji vySSatou a prehratou humanitarne bombardovaci herkou JůYsEj nyni naprosto narazili a pohoreli.
A dostavaji ranu do vazu od nezkrocenych GOJim. Dobre jim/nam vsem tak [cool]

247806

13.07.2011 09:39

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý HHBB, narazil jste na mělčinu?!

Kolektivismus slaví úspěch v Číně, Švýcarsku, Jižní Emerice, Švédsku, Německu, Rusku - tzn. všude tam, kde společnost prosperuje. Kam došlo Rusko za vlády Yelt-Zin-a, paralyzování zájmu celku a vyzdvihování INDIVIDUA

Vložený obrázek

a Carte Blanch pro Loutkáře Khodhorkhovskeho, Вайнште́йн/Khaspharov/WeinSteina & Co. asi není třeba připomínat.

Rusové vzali loutky Khodhorkhovskeho, Вайнште́йн/Khaspharov/WeinSteina KLACKEM. A od té doby jde Rusko nezadržitelně jen a jen nahoru.

Čeští pivní cinkající Pepíci, co za Zlého Bolševíííka naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu, místo toho pravicují - a nechávají se aurocenSSurně tunelovat a zbídačovat - ve jménu Divy Dáši Veškrnů i zRADARa Josefa LábuSSe...

Vložený obrázek

Pohled na Ground Zero - a zub v panoramatu Manhattanu je proto velice, velice, ale velice uklidňující. Ať už šlo o "útok" nebo insider job = musí to být s Pax Americana (a jeho Predátory vySSátými vnitřnostmi) horší, nežli se (i Vám) zdá. A nic jiného mi nedokáže vyvolat větší pocit satisfakce a radosti do života.

Velký arabský básník (a epizodní pro-americký diktátor) Saddam HuSSein před svým zavražděním Emeričany prohlásil, že Pax Americana je jen malou slepou nádorovou uličkou v dlouhých dějinách lidstva. A iHned a iDnes je zřejmé, že měl tentokráte pravdu...

247842

13.07.2011 10:30

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Aristokrate, celý můj dosavadní život je nejlepším důkazem, že se stádně nechovám...

Naštěstí/nebo k mé smůle, jsem se měl vždy jen a jen dobře - o nic jsem se nikdy-vá nemusel moc snažit, na nic úporně šetřit nebo k něčemu kličkovat. Co jsem chtěl, to jsem záhy měl nebo dosáhl. Vzdělání, diplomů, zabezpečení, "důležitých" manažerských pozic v korporátech, kontaktů... Před společnostmi přátel (a nabídkami) se postupem času spíše schovávám, nežli bych ji musel pěstovat, udržovat a vyhledávat.

Přesto, nebo právě proto, na mne dopadá stav světa víc, nežli na typického oVčana hypotékaře, leasingáře nebo úvěráře. Občas měním na delší dobu zemi nebo kontinenty a zkouším, jestli to není jen mým úhlem pohledu - a ubezpečuju Tě - že není.

Vložený obrázek

Hodně krát jsem přemýšlel, proč honba za mamonem, pohlavními chorobami, nemanželskými dětmi a mocí není pro mnoho jedinců satisfakcí? Proč např. Solomon West Ridgeway Dias Bandaranaike, Mohammed Yasser Abdel Rahman Abdel Raouf Arafat al-Qudwa al-Husseini, Dr. Fidel Alejandro Castro Ruz či Charlie Chaplin se nestali členy pohodlného a zajištěného establishmentu coby-vá dobře hýčkaní Quislingové, či autoceSSurní přežívající pivní pravicující Pepíci?

Pod ryze českým recepisem: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT?!

Vložený obrázek

Na druhé straně existovaly herky jako např. Ronnie Reagan, Michael Kocáb, Dr. Karel Kovanda, Dr. Emil Moravec či Dr. Kateřina BioMaSSa, které samy o sobě naprosto nic neznamenaly - a jen zadprodáním se a sehráním připravené role se prožlukle a ostudně zapsaly do dějin...?!

247849

13.07.2011 12:38

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Aristokrate, jak jsem se, podle Tvého, "zařadil"?!
Kdybych se "zařadil", tuneluju dnes spokojeně erár nebo participuju na atrakcích typu "solárka", která dojí zprostředkovaně účty za elektřinu pravicujících pivních Pepíků, či se posadím do chobotnic typu Kapsch apod.

Jakmile mne pan Editor, kterému jsem dvakrát přispěl na provoz webzinu, odpojil za narážky na Klause a "pravicujme-tunelujme" (ostatní byly zástupné důvody - což sám v jedné replice i přiznal) , měl jsem chuť nadobro se Zvědavec.ORG skoncovat. Protože ač se to nemusí každému zdát, mám mezi přáteli jak kované MoUdráky, TOPkáře a "NAŤÁky"(kteří to ale svým způsobem myslí dobře a nikomu nikdy adresně nejsou schopni ublížit), tak i dobrácké a idealistické MeSSiáše a MeSSiášky, které značnou část svých příjmů směřují na různé dobročinné a charitativní projekty, často až na druhý konec světa.

Co mne na Zvedavec.ORG zdrželo, byla podpora, která se zde zvedla po mém odstavení. Dojalo mne to a asi tedy mělo moje šaškování/a šifrování sdělení do kašparských gegů a zkratek smysl. Také jsi možná zaznamenal, že nemám naprosto v úmyslu omezit "Prof. Big Toonnelovaní" a "pravicujme-tunelujme-vání". Obrázky zadávám zmenšené pod max. "nařízených" width="600", což už jsem provozoval několik(sic!) týdnů před odstavením. Pokud budu nyní anihilován, bude to jen a jen za názory - za nic jiného.

Jak už jsem mnohokrát napsal, pana Editora a jeho odvahy si lidsky vážím. Ale to neznamená, že jsem submiSSivním členem jeho nejužší smečky a jeden z pochlebníků "bez přívlastku". Nebyl jsem k tomu odmala vychováván, dodržení toho zvyku mne stálo mnoho, co by jiný "ukázněně" vsunul nebo nechal si vsunout do kapsy a na účty a do exotických pozemkových knih. A nebudu se měnit kvůli-vá Zvedavec.ORG.

Jediný důvod, proč jsem na Zvedavec.ORG je, že mi nestačí se mít jen dobře před plotem, ale chci si užívat i komfortu za "plotem" a na cestách. A užívání si života uprostřed zbídačeného, ač "pravicujícího" stáda, je zhola, zhola, ale zhola nemožné.

Vložený obrázek

Zkus si "užívat" TRHU BEZ PŘÍVLASTKU v subsaharské "křesťanské" Africe nebo Indii či dokonce poblíž ghett v JůYsEj či slummech dříve (za pomoci eSSkader Smrti/moUdrých Teamů) ex-pravicující Jižní Emeriky... Takže moje pohnutky nejsou přespříliš meSSiášské, jakož ryze sobecké a individualistické. A protož ani do připravených šuplíků a pod nálepky (nejen na Zvedavec.ORG) nezapadám!

247860

13.07.2011 12:49

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Bábo Blažková, lépe to napsat nešlo: Problémové menšiny jsou všude-vá:

V Austrálii maji Aborigines
V Canadě Indiány
jinde černochy, Čečence, eskymáky, Basky, katolické Iry, Marťany...

Jen ale v pravicujícím Česku dráždí úmyslně vytvořená a instruovaná Soudní Mafie majoritní společnost justičními ne/excesy či strpěním a nekonáním k úmyslné eliminaci sociálního a národnostního smíru.

Je zajímavé, že za "zlého" Bolševíííka byly pro Romy/Zikááány chráněny pozice kopáčů, metařů, myčů nádobí, krmičů zvířat, převozcům cenných(!) zásilek na poště apod. Nikdy se Romové neuchylovali k lichvě, překupnictví pervitinu nebo prostituci. Že tak činí/musí činit dneska - o něčem (ne nepodstatnem) vypovídá.

247862

13.07.2011 14:07

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

RE: Nepůjdete do lochu?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vy jste mi, Jeane, z levného kraje! [vyplazený jazyk]

Za tu trochu peří by akce Kmotrům nestála za to - a nepodpořili by ji!

Stejně jako nebylo 6.000.000 holocaustovaných, ale nejméně již zaokrouhleně 6.000.000.000, navyšte laskavě jak kamení, tak cenu za ks na 365 NIS (New Israeli Sheqel, 1.00 ILS = 4.99 CZK), jinak do toho Kmotřííí nepůjdou! V Budgetu CR je peněz víc, než dost. A pokud ne, PŘÁTELÉ úvěrem a lichvou pomohou! Čeští pravicující a pivní tatíci začnou splácet.

Mr. Avraham Shaleff FRIEDMAN, Minister-Counsellor f. Economic Affairs/ w. Mr. Gil ZAMOSCHIK, Attaché & w. Mrs. Linoy ZAMOSCHIK to iDnes a iHned ShabesGOJim již na credit proposition PILNĚ pracují.

247869

13.07.2011 14:34

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, děkuji za Vaše slova (i oprávněné připomínky).

Velice si jich vážím...

247873

13.07.2011 14:59

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Kájíku, nevím... Prostě jsem tak nějak přišel se vším na svět. Všichni okolo mne usilovně (na sobě) pracovali, celoživotně se vzdělávali (ač je k tomu nic netlačilo) a zájemců o ně/jejich vědomosti a znalosti v oboru bylo vždy víc, nežli stačili uspokojit. Navíc od malička byli okolo mne různí bližší i vzdálenější příbuzní i mí vrstevníci, kteří mluvili na mne cizími jazyky. Vždy jsem byl jeden z nejvyšších a nejsilnějších ve třídě. Nikdy jsem se nemusel moc učit, stačilo mi dávat pozor. A asi jsem vždy dokázal zaujmout kantory natolik, že i když jsem někdy nestíhal, dělali všechno pro to, aby mi v tu chvíli podrželi. Pokud si na mne někdo zasedl, jen mne vybičoval k usilovnému studiu a přípravě na revanž - a já mu to pak natřel, i když jsem byl smrkáč. A příště, aby nepřišel o autoritu, mne raději už nechal na pokoji. Je jasné, že jsem hodně cestoval, žil v cizině, mohl si vybírat různá (tehdy ulevující a atraktivní) občanství a požitky.

Když jsem začal vydělávat svojí vystudovanou profesí, měl jsem štěstí na jak odborné, tak lidské kapacity. A od počátku nabídky (a odměny) převyšovaly vysoce mé požadavky. Každému, koho jsem uznal za vhodného, jsem pomáhal. A dodnes (asi i díky tomu) se cítím obklopený přízní a nápomocí přes hranice i kontinenty. Jsem takový ten typ (i s partnerkou a dřívějšími partnerkami), které úplně čerství náhodní známí zvou do svých domovů a přejí si je víc poznat. Sedím někde osamoceně v parku na druhém konci světa - a za chvíli si povídám s nějakou starší paní. Nebo neexistuje let (jakkoliv dlouhý), který bych neprokecal s mým/naším sousedem/sousedy. Jak jsem vyzrával, musel jsem vždy ženy a partnerky spíš různým "kašpařením se" odhánět, nežli dobývat a nadbíhat jim - což mi drží pořád jako mimikry. A proto si ani sám sebe asi nevážím, protože není vlastně za co. Nikdy jsem se nemusel snažit dlouhodobě o nic - jen jsem na sobě "máknul". A zdaleka nepřerostl odborně ani lidsky nikoho ze svých předků ze všech stran. K politice jsem měl vždy odmala odpor, protože jsem byl vedený striktně k opovrhování politiky a kupčíky.

A tak jsem si žil a užíval života až do Humanitárního bombardování Jugoslávie. A teprve tehdy zažil katarzi - začal si všímat lidské hamiždnosti, špíny, zaprodanosti, ulhanosti, ubohosti... A víc se začal zajímat o věci okolo mne.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Niem%C3%B6ller

A pokřivenosti světa okolo sebe. A zamýšlet se, v jakém světě budu jednou (dáli shůry) dožívat a pravděpodobně zvracet.

247876

13.07.2011 15:58

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

jansmith1984-i, pokud by mi zdejsi lidi nesedeli, nechodil bych sem. A nenicil si nick-a, ktery se behem let "proslavil" na iDnes i jinde.

Mam jen jeden problem, za zivot jsem poznal mnoho zidu. Urcite mam i hodne zidovske krve, pokud by to slo nejak namerit. Moji predci umeli jak jedna cast (krome jinych jazyku) hebrejsky, tak jina dokonce i yiddish. Muj nejmilejsi spisovatel je odmalicka Lion Feuchtwanger (nejen diky Zidu SüSSovi). Sbiram i knizky s o yiddish a zidovske anekdoty. Posloucham Jacquese Offenbacha, kdyz mam (vyjimecne) blbou naladu. Snazim se na zidech videt predevsim to pro lidstvo prinosne, co posunulo vedu, financnictvi, medicinu, umeni...

Presto (nebo prave proto) se po vsech zivotnich zkusenostech domnivam, ze nejvetsim zlem soucasneho sveta je dvoji metr mereny Israelu. A vynucovany pro Israel. Jak nemohu nic mit proti zidum, ktere jsem v zivote poznal kdekoliv po svete - ba naopak - mi nejblizsi pratele jsou i zide nebo potomci, tak s Israelem a jeho oVcany mam jen ty nejhorsi zkusenosti - nejen z Israele, ale i mimo nej. Uz ani do Israele radeji necestuju - a tesim se, ze snad casem tam zavladne pod Araby/Palestinci stejna prosperita a pocit volnosti a pohody, jako v Libyji, Syrii, Iranu nebo SAE. V soucasnem Israelu se v modernejsich settlementech citim jak v nejodpornejsich mistech JůYsEj - a ne Stredniho Vychodu - natoz EUropy.

Pripada mi nekdy, ze nejhorsi lidsky kal se realizuje prave v Israeli, at uz z zidu (pravych - pokud takovi jsou urcitelni) nebo upgradu modrokych sirokolicich, etiopskych a dalsich.

O to vic se, diky Israeli, v celem svete evokuje antisemitiSSmus. A zide mimo Israel to vedi - a vetsina to tezce nese. Je to adekvatni napr. Kosovu, kdy KosoWAR mel sice-vá pred Humanitarnim bombardovanim svoji "povest". Ale nikdy necitil takove opovrzeni a prekazky u majority po svete, jako nyni.

Proto jsou mista, kde se proliname s panem Editorem. A pak mista, kdy nemuzeme se citit ve stejnem bodu casoprostoru. Ja i presto jsem mu venoval pozornost, prispevky, cas. On tu ruznorodost a neuniSSono mezi nami neustal.

Stejne je to s Zikááány, kteri mi asi v zivote spis nevadi nebo jsou pro mne usmevni, protoze s nimi nemam (nastesti) spatne zkusenosti, stejne jako s Araby, Turky, Rusy a pod.

Jsem moc rad - a vazim si velice Tvych slov. A opravdu jsem v jedne chvili spise nepocital, ze se jeste nekdy na Zvedavec.ORG vratim. A nejen Tvoje prispevky a zastani mne znovu zlakaly. Nejsem zvykly byt trpeny nebo brany na milost.

247882

13.07.2011 17:23

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Vzkaz autorovi

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Editore, jako platící host a platící návštěvník Vás v tom případě žádám o jednoznačnou (a nepodlehájící zneužití z jedné i z druhé strany) definici "nicneříkající obrázek".

V opačném případě zašlete, prosím, transparentně zbytek mého nemalého příspěvku laskavě na jakýkoliv dobročinný účet - a já budu k Vám na server případně přistupovat jako neplatící a "trpěný" návštěvník, podléhající Vaší libovůli.

Stejně tak Vás žádám, prosím, o stanovení, co je pro Vás a pro platící návštěvníky "off-topic" - a kde vede přibližná hranice. Informační hodnota je přeci v článku - a diskuse není (pokud nevybočuje z mezí slušnosti a netikety) důvodem být pro platící hosty jakkoliv moderovaná. Běžné (neodborné) diskuse mají stovky a tisíce vstupů pod tématem - a admini jsou na to NAOPAK pyšní...

Uvědomte si, prosím laskavě, že celý svět internetu je postaven na pravidlu:

ČÍM VÍCE (přístupů), TÍM LÉPE a ZDARMA - posouvá to cenu celého projektu směrem nahoru - v prestiži, pozornosti, přízni inzerentů - kteří jsou v 99,99% (ostatních nesponsorovaných webzinů) jediným zdrojem příjmů. Pokud jsem správně zaznamenal, nově se inzerci a příjmu z ní nevyhýbáte.

Pokud si hodláte pěstovat ZPOPLATĚNÝ ELITNÍ CLUB, chovejte se, prosím, ke svým platícím hostům jako k PLATÍCÍM HOSTůM - či si rovnou dejte do tiráže zpoplatněný osobnostní FAN CLUB. Bude tak méně nedorozumění.

Obrázky jsou hluboce pod Vámi nařízenou hranicí "width: 600px">. v počtu max. jednotek denně. Omezte férově jejich počet v pravidlech (můžete pak trpět u někoho oblíbeného i vyjímky) nebo mi dejte názorný příklad, co je únosné a co není.

Děkuji za vstřícnost, MoUdrostrak

247890

13.07.2011 17:46

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Naprostý souhlas! Opět platí, proč Švédsko a Německo s "měkkým" sociálnem vůči minoritám není stahováno do dluhové pasti?! A jsou NEJVÍCE PROSPERUJÍCÍMI MÍSTY zeměkoule?!
A proč Trhy bez přívlastků JůYsEj, Irsko, Pobaltí etc. jsou nad propastí?!

247891

13.07.2011 18:46

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

Strana "znovu"-vznikla jako Hnusního loutková opozice - co je třeba číst mezi řádky?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Strana "znovu"-vznikla jako Hnusního loutková opozice - co je (tedy-vá) třeba číst mezi řádky?!

Jednoznačně jde o to, že Loutkáři pana politika otáčí hlavní směrem na Írán. Má se podtrhnout, že Írán nemá jen nepřátele na Západě a v Israeli, ale i mezi Muslimy a Araby - i těmi loutkově-opozičními. Že útok na Írán je "in" a je to "standardní muSS" a "normální". Nic víc, nic míň.

S Pax Americana i s USraelem to už musí být velice, velice, ale velice povážlivé, když se snaží odpíchnout podporu k Drang nach Osten i za takovou cenu... [zahanbení]

247898

13.07.2011 19:01

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pchá, čínský model má za cíl/klade si za svůj cíl model Skandinávsko/Německý - sociálně, strukturálně i vědecko-technicky. Za Bismarcka se také Německo na cestě k vyspělému sociálnímu státu muselo od něčeho odrazit.
Ve zlém čínském kolektivismu je za korupci kulka - je to jeden z nejkruciálnějších důvodů, proč jsou Predátoři ve zteči Číny neúspěšní. Zájem celku je nad zájmem jednotlivce - v Česku je otevřený cedník a ceník korupce, kam oko pohlédne. A Wolfové, Grossové, Řebíčkové & Co. jsou chráněnými individualistními celebritami Kmotrů a Loutkovodičů - hodní následování.
Český Zikáááán obvykle nejenže hovoří fluent česky, ale obvykle i počítá, píše a čte a čistí si zuby - narozdíl od minorit ve státech typu Austrálie, Kanada, JůYsEj a dalších, které jsou "naším vzorem" pro minoritní integraci. Proto s nimi Canada ani neměla problém, dokud se z toho nestal výnosný agenturní kšeft, který dopravoval do Canady i jedince, kteří tam vůbec nechtěli a následovali tam své lákače jen kvůli-vá odměně. V Canadě patří čeští (i maďarští) Zikááááni mezi intelektuálskou šlechtu asylantů z podobných světových minorit.
Zbytek Vašeho příspěvku rozklíčovat nedokážu...

247900

14.07.2011 09:05

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky moc! Výborná a do detailů a mnoha odkazů setříděná práce, kde paní bakalářka "nehonila jen diplóóóm". Vybírám na ukázku pár statí zajímavých pro pravicující pivní cinkající Pepíky a i pro Mladé KonSServativce z MoUdrého Teamu (1. budované pravicující eSSkadry Smrti ODS):

"Každý den se deníky věnovaly novému
dění v místě konfliktu a články převzaté z tiskových agentur doplňovaly zprávami reportérů či
dalších spolupracovníků nacházejících se na území Jugoslávie. Vedle těchto zpráv se v novinách
často objevovaly komentáře, jež vyjadřovaly osobní postoj autorů k probíhajícím událostem.

U deníku MFD byl očividný příklon na stranu NATO. Reportéři Petr Pravda, Michal Mocek a Milan
Vodička například kritizovali české politiky za nedostatečnou podporu leteckých úderů NATO a s tím
spojený nízký souhlas občanů České republiky s kroky NATO. Reportéru Petru Pravdovi vycházelo na
stránkách MFD nejvíce zpráv, ve kterých poskytoval čtenářům pouze jednostranný pohled na krizi
v Kosovu."
......
"O postoji jednotlivých deníků vypovídalo i řazení některých zpráv či sdělované údaje.
Události, které nepřispívaly k dobrému obrazu NATO, se neobjevovaly(sic!) na titulní straně MFD. Navíc
byly častokrát doprovázeny informacemi, které zpochybňovaly údajnou chybu NATO a přisuzovaly je
Srbům(sic!)
, jak tomu bylo u incidentu v Koriši či u kolony albánských uprchlíků v jižním Kosovu."

Doporučuji vřele panu Editoru k zalinkování.

A proto:
Pravicujme-tunelujme-
-humanitarne bombardujme/
Srdce za TO,
ať jsme v NATO!

247934

14.07.2011 09:07

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

Výborný odkaz - už ho čtu, díky moc!
Jak je možné, že tohle zapadlo?!

247935

14.07.2011 09:46

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, já jsem se /naštěstí?/ vždy setkal jen s velice lidsky seriózními členy "tajných služeb". A to jsem byl od mládí vychováván k tomu, že všechny ambaSSády i jejich čekárny pro příjem víz jsou plné STBáků nebo jim podobných, provokatérů (takové to: taky tam jedete, se tam chystáte...?) - a "hry" o lidské osudy (a někdy i zpackané životy) tam začínají úplně nevinně.

Přesto, pokud se mi někdo "odryl" nebo jednal na přímo, vždy to byl velice seriózní člověk. S některými se náhodně potkávám nejen v Praze dodnes. Mám dojem, že nejvíce se jich koncentruje stále v realitkách apod. Někteří jiní v zahraničí/nebo ze zahraničí jednají (oproti tomu) i hodně nepřímo.

Takže pan Randák mi postupem doby příjemně a stále více překvapuje! Měl jsem dojem, že už tam do BISky stačilo nalézt hodně karieristického šmejdu a lidského odpadu - sice s vysokým IQ, ale EQ na úrovni žraloka.

Ani se nedivím Rusům, že když už na tom byli díky Khodhorkhovským a Kasparoff a.k.a. (née Kimovich) WeinStein(sic!)) nejhůře, postavili jejich skuteční vlastenci do čela státu Vladimíra Vladimíroviče - a Rusko neuvěřitelně poskočilo a řítí se vzhůru - a Rusové mohou klidně spát, žít, pracovat a s hrdým čelem cestovat - a prakticky i směřovat BRICs!

Nechtěl bych přijímat sázku na to, kolik dnů by přežil pan Randák, pokud by zastal podobný post v České republice. Domnívám se, že Češi okolo něho by ho za třicet stříbrných předhodili s klidem na duši Predátorům a jejich zájmům. Proto bude zajímavé, jak se dál partie bude vyvíjet a kam bude směřovat. V každém případě by si rozhovor zasloužil četný přetisk, aby v Googlování vybíhal na povrch.

A Vám patří můj obrovský dík, že jsem díky Vám na něj narazil... Potvrzuje přesně, jak se hnůj okolo jeví i mně...

247939

14.07.2011 10:03

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milé HHBB, teď jste se pravděpodobně úplně zbláznil?!

Čínská vnitřní spotřeba roste obrovským tempem - a táhne/zachraňuje/řídí CELÝ SVĚT!!!

Pokud by tam "byly robotárny", kdo by v Číně tu domácí spotřebu asi tak páchal?!

Pamatuji si z dob >10 lety, jak "zlá" Communistická strana Číny NAŘIZOVALA týdny volna, aby LIDÉ více odpočívali a UTRÁCELI / a nastartovala se tím tak vnitřní spotřeba, ale dnes už je to doba minulá.

Jak je možné, že Vám tady na Zvedavec.ORG, takové očividné alogismy kolegové žerou a strpí?! Nechtěl bych s Vámi podnikat natož se na Váš úsudek v čemkoliv spoléhat... Pokud ovšem nehrajete tyjátr podle brožůůůrky Vašich LoutkoVodičů?!

Na čem by asi tak Česko díky německému exportu se zachraňovalo, kdyby-vá Číňané jen robotovali ubytovna-sweet shop factory?!

247940

14.07.2011 10:29

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

No ale z toho mi vychází naopak, že Zikáááni jsou v tom nevinně. A stali se jen hříčkou pák, kterým jde o naprosto jiné cíle, nežli o Zikááány - podobně, jako v Kosovu nešlo o KosoWARy, ale o "platz" na vybudování Bond Steel, coby-vá překladiště drog zše Středního Východu do EU a JůYsEj a o opěrný bod v expansi na ruské a čínské energetické zdroje a koridory.

Proč tedy-vá čeští pivni cinkající pravicující Pepíci řeší Zikááány? Ti jen skáčou, jak jim někdo píská - a v budoucnu to možná ještě trpce odnesou. Za "zlého" Bolševíííka nepamatuji sociálně vyloučená ghetta, překupníky pervitííínu nebo prostitutky z řad Zikááánů.

Zkuste mi ukázat i v Německu lokální zikááánskou prostitutku, dealera nebo ghetto českých rozměrů - neexistuje!!! PROČ?!

247942

14.07.2011 21:28

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Co to melete? Nemáte "pod parou" mozek spíše Vy? Více gramotnosti by Vám neškodilo[smích]
Bez růstu Číny by Češi, Slováci - i jim pro Čínu Nemci zadávající práci ryli rypáky v zemi[vyplazený jazyk] :

Největší dodavatelé do ČLR (rok 2010, mil. USD)
Země Dovoz do ČLR Nárůst
Japonsko 176,7 +35,0%
Evropská unie 168,5 +31,9%(sic!)
Státy ASEAN 154,6 +44,8%
JižníKorea 138,4 +35,0%
Tchaj-wan 115,7 +35,0%

EU je s hodnotou vzájemného zahraničního obchodu 479,7 mld. USD za rok 2010 (nárůst o 31,7 % proti roku 2009) největším obchodním partnerem ČLR (ČLR je 2. největším obchodním partnerem EU).

Vývoz z ČLR do EU činil 311,2 mld. USD (nárůst o 31,8%) a dovoz z EU do ČLR 168,5 mld. USD (nárůst o 31,9%), obchodní přebytek ve prospěch ČLR dosáhl 142,7 mld. USD ve srovnání s 108,5 mld. USD za rok 2009. Komoditní struktura zahraničního obchodu mezi ČLR a EU je velice široká od výrobků s nízkou přidanou hodnotou (suroviny, textil, zemědělské výrobky) až po elektromechanické a hi-tech výrobky.

Zdroj: http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/cina/ekonomika/zahranicni_obchod_zeme.html

247975

14.07.2011 21:55

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milé HHBB, asi jste se jediný Vy opravdu, opravdu, ale opravdu načisto zbláznil [zahanbení]

Neshánějí za Vás Vaši Loutkáči už náhradu - po takovém nabití si huby?!

Vezmu to na měsíc, nežli se z toho vymotáte ZADARMO! Z lásky k Neviditelné Pracce Trhu a Friedrich August von Hayek-u [bliji] [vyplazený jazyk]

247977

14.07.2011 22:09

Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy

Myslím si, že trefnější pravicující politiky nazývat po právu SOCIOPATY

MoUdrostrak 88.?.?.?

Sociopaté:

Snadno podvadeji a lzou, jako kdyz tiskne. Druhe lidi vyuzivaji a zneuzivaji. Kdyz nekomu ublizi, vycitky svedomi a viny nemaji. Dusledky vlastnich cinu jim byvaji lhostejne. Skvele manipuluji emocemi druhych lidi ve jmenu nejakeho druhu vlastniho zisku, hmotneho, mocenskeho nebo sexualniho. Nedrzi slovo (Smlouvu ODS s pravicujícími oVčany....) a zakony jim jsou lhostejne.

SOCIOPATY potkate v politice, mezi financniky, na vysokych skolach, v cirkvich, v armade, policii, soudnictvi, v redakcich medii, kdekoli. Pokud se nasilne nechovaji, dostanou se do vezeni jen vzacne. Vrazdi-li, pak cizima rukama. IQ mohou mit nadprumerne. Jednaji oslnive a s puvabem. Mohou byt siroce a hluboce vzdelani. Presvedcive a systematicky lzou ve jmenu moci a majetku. Charakteristicka je egocentricita, herecke nadani, skvela retorika, tvorba mocenskych klanu, touha po zivote ve spolecenske a mocenske spicce. Okazali jsou jen nekdy.

Z fondu a bank vyloupi sverene penize v miliardovych objemech a pak sugestivne sdeluji, ze se niceho nedopustili, jen naprosto moUdre pravicovali v duchu Friedrich August von Hayek-a - a maji svedomi ciste.

Nedokazi se vcitit do druheho cloveka aby odpovedeli na jeho potreby a pocity, pokud nejsou stejne jako jejich vlastni. Prava, majetek a bezpecnost [zRADAR] druhych lidi jim jsou lhostejne.

Radi vstupuji do boju o moc. Vypadaji, jako by jim tyrani druhych lidi, nekdy sadisticke, delalo poteseni, at vedome nebo nevedomky.

Jsou-li prozrazeni ([red]tunelovani, defraudace, OpenCARD, Drobil, ProMoPro... ap.), vytrvale presvedcuji okoli, ze se zmeni, ze tentokrat bude uz vsechno jine, aby se zase vratili do sveho stylu zivota a chovani.[/red]


U koho se soustavne a dlouhodobe projevuji nejmene tri z vyjmenovanych priznaku, jde o jedince, jenz je nositelem antisocialni poruchy osobnosti neboli SOCIOPATIE.

247978

14.07.2011 22:17

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Vzkaz autorovi

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky, asi jsem byl naprosto slepý/nebo jsem zvyklý spíš na chlapskou společnost a spoustu věcí si neberu - promyslel jsem to se všemi niancemi zpětně, otevřelo mi to oči - a máte pravdu.

Uložím si autocenSSuru - a třeba se dožiju mezi přáteli i Svaté Anny...

Příjemné léto!

247979

14.07.2011 22:23

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky příteli Jene, myslel jsem, že rozmnožením osobnosti trpí jen sem přikázaní ShabesGOJim...

Aristos "excellentní," /kratos "síla" mne doopravdy vůbec, ale vůbec, ale vůbec nenapadl... [zmaten]

247980

14.07.2011 22:39

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: založení Izraele hlavním důvodem války

MoUdrostrak 88.?.?.?

Geopolitika je VŽDY provázána s materiálovou/surovinovou základnou:

A) Zatímco krvelačná Británie, nejen za Benjamina ISRAELi, humanitárně okupovala cizí území, kde páchala zvěrstva a genozidy na civilistech = Indie, Bůrské povstání apod. musela tyto území ovládat roztříštěně přes světové oceány, průlivy a moře

B) Snažilo se Německo a Rakousko si osady dohrát do své sféry vlivu diplomaticky a zejm. hospodářsky. Proto až do WWII mělo Německo po celém světě rostoucí úspěchy v zahraničním obchodě (podobně, jako dnes "zlá" rudá Čína) - bez humanitárních genozidních intervencí a bombardování.

Největším kruciálním tahem Německa bylo postavení BAGDÁDSKÉ DRÁHY BAGDÁDSKÉ DRÁHY , díky které se Německý i rakouský průmysl dostal až téměř k branám Brity okupované a pleněné Indie a Egypta. Některé zdroje uvádějí, že Srbové byli nastrčení Dohodou, aby vyprovokovali Rakousko a koridor s Bagdádskou dráhou se tak dostal mezi "legitimní terče" Británie a jejích spojenců.

A tehdy dostala i Palestinsko/židovská karta daleko významnější místo na strategickém hřišti viz. Laurence z Arábie...

Kupodivu i dodnes celá oblast a kruciální body nesou stejné a podobné intriky, povstání a črty...

247981

15.07.2011 09:41

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

MoUdrostrak 88.?.?.?

Přírozené/nepřirozené: zatímco komunismus je Vrcholem idealismu (a pro vnějsi pozorovatele i naivity), kapitalismus je směřován a živen cynismem.

Dnesni GLOBALISMUS nebyl ani produktem Číny, ani BRICs, ani Německa a Skandinávie - ale hlásali ho Predátoři.

Predátoři vytvořili pro hlásaný Globalismus VÝKLADNÍ SKŘÍNĚ a LABORATOŘE:
U.S.A., Island, Pobaltí, Slovensko (za Dzurindy), Rusko (za Yelt-Zin-a a jeho obřezaných premiérů) a zejm. na piedestalu čnělo IRSKO (tisíkrát dávané pravicujícím českým pivním Pepíkům za příklad OKAMŽITĚ nutný následovat).
POUČKY byly jednoznačné:
1) VŠECHNO do mrtě ZPRIVATISOVAT,
2) nedanit bohaté,
3) nepřerozdělovat
=
1) VŠE pak půjde SAMO,
2) Friedrich August von Hayek to "vymyslel" a "garantuje"
3) Investoři se ztrhají, aby v tom "nezešněrovaném trhu" vystavěli EL-DORADO

.......................
Jak už to ale bývá, Čína, Německo a Skandinávie, BRICs a JEJICH FENOMENÁLNÍ SOUČASNÝ nehasnoucí a dále sílící PROFIT, jsou NECHTĚNÝM PRODUKTEM.

Čína = řízení zlou rudou Commun-isticko stranou, žádné "dýmů-krásy", strategické podniky kolektivně řízené vládou a značná část ekonomiky v rukou armády
+ TO NEJDůLEŽITĚJŠÍ = za korupci(zaprodávání CELKU/collectivu/státu Západním "hodným" Predátorům) = SMRT na popravišti.

Skandinávie a Německo = obrovské přerozdělování, zdanění, vzdělání ZDARMA.

Čína směřuje jen a jen ke "zlému" Skandinávskému a Německému sociálnímu modelu. A produkty Číny a "zlé" obludné socialistické Skandinávie a Německa ovládají trh, místo strůjců globalisace.
Proto při nepodpoře Německa Humanitárnímu DOBÝVÁNÍ Libye musela okamžitě nastoupit

- A CELÝ GLOBALIssMUS zachraňovat nasazená prťoučká - E. coli... /coby-vá James Bond[smích]
...................................

A teď nejdůležitější otázka pro pravicující MOZKOVNU/-y v duchu této diskuse:

Proč není možné najít v Německu Romy/Sinti páchající prostituci, dealerství drog, kriminalitu - či přežívající v ghettech ČESKÝCH (či sloveských) ROZMĚRů?!

248012

15.07.2011 10:12

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, v mé rodině byly i případy dočasného uvěznění za podezření ze "sabotáže" - ale vždy to dopadlo naštěstí dobře. A stejně, jako se údajně za Protektorátu v takových případech chovali Němci korektně, dokud se podezření nepotvrdilo nebo expertně nevyvrátilo, i STBáci co to měli na starost, prý byli velice korektní - a střízlivě čekali na ortel expertů, co to vyšetřovali. Co by asi následovalo, kdyby to nedopadlo dobře, si nedovolím odhadovat. Že udání jsou a budou je nasnadě - Češi i Rakušané(ti obzvlášť!) v tom "institůtu" udávání mají zvláštní zalíbení.
Doporučuju Vám zkusit nalézt STBáka, co měl kauzu Vaší rodiny na starost: Můj sice (za Zlého Bolševíííka) zakryl přede mnou všechny podpisy udavačů (mohli i být falešné nebo smyšlené). Ale pak se "musel" podívat z okna a já si další texty okolo odkryl - a zjistil, z které strany fouká vítr - a dal si pak pozor.
Co se týká slušných lidí, slýchával jsem odmala: "Ředitel si ho (jako např. kádrováka nebo šéfa zvl. úkolů) raději sám vybral, protože jinak by sem byla přidělena nějaké kariéristická svině." "Sice je to komunista, ale s ředitelem sem poschovávali po Srpnu vyhozený lidi." "Chudák (kádrovák) musí chodit chlastat na Partaj, ale dělá to kvůli lidem víc, nežli kvůli sobě - a ředitel ho raději kryje, aby jim sem nelezli chlastat a šmejdit sami."
To jsou storky, co si pamatuju z přelomu dětství/dospělosti jak moje nejbližší okolí posuzovalo kádrováky, "výjezďáky", nomenklaturní kádry - nejen kvůlivá výjedzním doložkám, vízům, zpětným vízům a pod.
Po 1989 mi najednou připadalo, že jsem kdysi asi žil v úplně jiném světě, kde Gott, Elán, "zlý neemigrující" Žbirka nebo Vondráčková nebyli špičkoví umělci, ale jen a jen nastrčené komunistické loutky, doktoři neuměli léčit a operovat, vědci vymýšlet a praktikovat, architekti a projektanti projektovat, dělnící intuitivně a netupě pracovat a rolníci progresívně pěstovat. Proto se teď po mnoha letech začítávám do Hanzelky a ZiGmunda, abych zjistil, jak to všechno bylo!
Nevím, vážený pane Luxore, jestli jsem měl štěstí na jen slušné Čechy a Slováky nebo jsem se uměl nějak sviní stranit, ale asi to byl opravdu velice zvláštní svět okolo mne - nebo jsem byl velice pravicující a individualistický - a přespříliš se o něho nezajímal.
O to víc si vážím právě toho, co mi pan Karel Randák z mých dětských hrdinů připomíná... Ještě jednom moc a moc za článek/seriál jeho rozhovorů...

248018

15.07.2011 11:38

Rozhovor se stromem

Jak sveta chape japonska kultura

MoUdrostrak 88.?.?.?

Odmalička mne fascinovala japonská kulturu:

Tvrdostí k lidem ( a jejich individualitám a "pravicujícím potřebám")

Dojatostí k přírodě

Proto Japonci k přírodě přistupují s úctou a tvořivě. Každý kamínek, plaňka, cestička musí mít své místo.

Nežli emeričtí okupanti domučili a zavraždili Velkého Arabského Básníka (a epizodního pro-ami diktátora a válečníka) Saddam HuSSein Abd al-Majid al-Tikritiho, dovolili mu, aby si u nich vymohl a na dvorku žaláře vypěstoval z pecky strom, o něho láskyplně pečoval (stejně jako dříve, do doby zahájení epizody pro-ami loutky JůYsEj a Donalda Rumslfelda) podzvihl z bídy a zrůdného britského kolonialistického útlaku irácký lid) a smířil se se svým nevyhnutelným osudem.

Při jednom z posledních interview před zavražděním emerickými katany básník prohlásil: Pax Americana za pár let bude jen slepou zrůdnou odbočkou v dlouhé historii lidstva - a místo dalších řečí novináři básnicky opisoval svoji péči o vězeňský stromek:

"The guards at the Baghdad detention facility called their prisoner "Vic," and let him plant a little garden near his cell..... As he went out, he said goodbye to the guards and then got into the vehicles and proceeded to the exe/CUT/ion," the general said."

248026

15.07.2011 16:54

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

No, klobouk dolů, myslel jsem si, že jsem "nejpravicovatější" ze všech pravicujících. A ejhle, pan Bartoš pravicuje, až se za kočárem práší!
Domníval jsem se, že dnes každý, kdo je "in" pravicuje, aby se někam "dostal" stejně, jako za "zlého" Bolševíííka každý autocenSSurně v Česku i na Slovensku SOUDRUHOVAL - na Slovensku i Soudružííínkoval resp. velice bežné tam bylo oslovení "Soudružííínko" osobě mužského pohlaví. A ejhle, pan Bartoš je jediný poctivě sou-dobově pravicující Soudružííínko, který místo aby kariéristicky stoupal, tak padá - a chytá se čeho může - i svých někdějších názorových protivníků...

Celkem mne příjemně překvapilo, když jsem nalezl rozhovor Adama Bartoše s panem Editorem resp. jsem přehlédl link, za který mne pak pan Saša upozornil. Domníval jsem se totiž bláhově, že ledy praskají a pan Editor, a jeho nelehká Kalvárie s Vrchností, Soudní Mafií a nařízeným ShabesGOJim začíná zajímat i ostatní, dříve autocenSSurní česká média.

Ale z nynější oplátky, tj. Rozhovoru pana Editora s panem Adamem Bartošem mne naopak polila hanba, že mám s takovými českými Adamy Bartoši vůbec co společného. A že dostávají jejich ultraxenofobně-pravicující vise na Zvědavci, na jehož náklady na provoz přispívám.

Mohu opovrhovat jak Vencou Lahváčem Veškrnou dr. h. c. mult. , tak Prof. Ing. Václavem Klausem, dr.h.c.mult., CSc.
Co se ale musí uznat, že V.L.V. má sice zvrhlé vise a je lidsky odporný, ale alespoň je známý a je pojem (ze kterého třeba já lidsky zvracím). Prof. Ing. Václav Klaus, dr.h.c.mult., CSc. je naopak svým způsobem proruský a prosrbský hrdina, ale jinak je široko daleko za hranicemi Česka pokládán za šaška - a není ani nenáviděn, ani proklínán, protože nikomu za to ani nestojí.

Sečteno a podrtženo: V.H.V se zasloužil vlastizradu, o bídu duchovna a morálky v české kotlině, zatímco V.K. se zasloužil o rozvrat státu, vykradení materiálové základny a zbídačení mnoha generací Čechů dopředu.

Přichýlením ke komukoliv z nich, musí zákonitě v české společnosti dneška znamenat, vykořenit se ze společenství lidství a humanity. Pan Adam Bartoš je pouhopouhým provokatérem, který si to "dává" s těmi, kteří ho odmítli vpustit k pokladničkám, grantům a "stážím" ve svých jinak prožluklých účelově-predátorských spolcích. Asi dobře a včas uhodli, s kým by měli tu čest!

248052

15.07.2011 17:08

Rozhovor se stromem

RE: Překvapení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená LIN, pochopil jsem to tak, že strom pana Editora nebudou kácet profesionální arboretáři, nýbrž nějaká parta obyčejných dřevorubců, která si za tím účelem přiveze na pozemek pana Editora těžkou techniku. A z ní strom ořeže a zlikviduje.
Až panu Editoru vystaví začínající akce nový plot a cestu, až by se k němu technika nedostala.
Arboretáře využívám já i moje okolí, k údržbě vysokých stromů na mých pozemcích. V praxi jde o profesionální lezce, vybavené speciálními ručními motorovými pilami, kladkami a pod. Aby nemuseli mít oporu rukou při jejich práci. Není to levné, ale je to k zahradám šetrné a jde to kupodivu velice, velice, ale velice rychle... Jsou to v podstatě takoví špičkoví visící zahradníci.

248054

15.07.2011 17:31

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

MoUdrostrak 88.?.?.?

Jasně! Německo je tak NEGATIVNÍ, že v současné době, kromě Skandinávie, drží CELOU EUropu nad vodou!
Německo je tak NEGATIVNÍ, že v něm Romove/Sinti chodí do práce, podnikají, vzdělávají se, nedealujou drogy a jejich ženy a dcery nedrží rodiny nad vodou prostitucí.

Vážený pane, právě teď, během léta, jsou ulice, náměstí a zábavní parky Policejního státu Německa plné lidí,

zatímco v Česku na maloměstech se zavřením Líííídlu blikají do liduprázdných špinavých přehřátých uliček jen vitríny pro-heren, zastaváren a exekutorských úřadů.

Pokud někdo na českém maloměstě po 20:00 večer "operuje" a "něco" provozuje, jsou to právě jen zbídačelí zikááánští gambleřííí, zlodějíííí, dealeřííí nebo prostitjůůůtkýýýý.

248061

15.07.2011 17:40

Rozhovor se stromem

RE: Překvapení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nejste, jen já se domívám, když to čtu, že panu Editoru vyroste na hranici pozemku plot a pred nim cesta. A pak nepujde se na pozemek dostat s technikou, ktera umi v jeho okoli zlikvidovat vysoky strom. A pan Editor s predstihem resi osud stromu, ktery by ho jednou v delsi budoucnosti nakonec ohrozoval.
Proto jsem uvedl i arboretare, kteri mu jsou schopni strom udrzovat celozivotne v bezpecnych proporcich, aniz by ho musel predcasne kacet. A az dojde doba, kdy seschne a mel by byt nahrazen jinym stromem, arboretari mu ho pokaci - i bez nutnosti vjezdu tezke techniky (plosin apod.) na jiz nepristupny pozemek.

248065

15.07.2011 17:43

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

pro "ráááááááááčkujííííííííícíííí" geniální jedince

248066

15.07.2011 18:02

Okupace Řecka bankéři

RE: Zase to nešťastné generalizování

MoUdrostrak 88.?.?.?

Líp to popsat nešlo. "Dýmů-krásy" je už na konci své životnosti.

Proto M-15 přišel s terminus terminus technicus:

DEMOKRACIE Ver. 2.0

Čeští pravicující, hypotékující, leasingující a úvěrující nezávislí žurnalisté o tom ale autocenSSurně psát nesmějí [mrknutí jedním okem]

Pravicujme-tunelujme!

248073

15.07.2011 19:26

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Že nemusím ani V.L.V. dr. h. c. mult., ani o něco méně V.K. dr. h. c. mult.,
přeci-vá
neznamená,
že toužím vegetit se včemi ostatními v lágru,
nicht wahr?!

248085

15.07.2011 19:35

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Bábo Blažková, to byl taková "levný raSSismus" v odpovědi pana Bartoše.

Pokud mi zkušenost neklame, stejně Bílí Mužové okolo mne jdou jen po Běloškách a Asiatkách.
Černošky by Bíle ne/Může utahaly
a Eskymačky, Aboriginky nebo jiné extrémy nejsou zase dost pro Bělochy atraktivní.
Po Asiatkách naopak jdou Bílí Muži, kterým nebylo "dole" dostatečně naděleno...[zahanbení]
A to samé v bledě modrém: opačně téměř tolik Asiatek touží po Bílém Muži - jako Bělochy neuspokojených IndoEUropanek po Černoších!

Touhou po Asiatce by se pan Bartoš mužsky shodil, touha po Černošce by byla massochistická lež,

takže blábol o Bělošce na vrcholu piedestalu byl jen velice, velice, ale velice levný raSSismus ze 4. cenové... [mrknutí jedním okem] [bliji]

248086

15.07.2011 19:53

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Kysučane, také Vás srdečně zdravím uprostřed rozjetého léta!

Když se V.L.V. promenoval po volbě presidentem s vytaženýma nohavicema při přehlídce čestné stráže, neexistoval ještě rozvinutý internet. Pár dnů poté to propírala tištěna a přenosová média po celém světě. V té moment mi jeden cizí diplomat, co donesl, že Havel byl na konci 60. let v Emerice školen a připravován na Pravdu&Lásku. A při té příležitosti jeho egu medili pravicující školitelé i pod vousy, že se po Převratu stane Panem Presidentem. Havel prý dal hlášku, že pokud se to stane, udělá přehlídku v trenýrkách. Uplynulo 20 let, Pepíci zacinkali a majetky odevzdaly.
A velečestný V.L.V. si vytáhl alespoň nohavice při brodění se k Lucerně pro Chemapol a k peří s roztaženou Dášou Veškrnů. Měl jsem tehdy toho diplomata za poťouchlého provokatéra. Budoucnost předčila vše, co se snažil naznačit...

Nevím, zda Postiženec Jr. pana V.K. bere svůj osud za trest za zločiny svého Papá. Zvlášť při vzjatkách od Pana Romana z ČEZ, který jeho vzdělávací privátní Ústav par desítkami podílu na lupu z peněženek pravicujících českých Pepíků podělil. Nepřipadá mi, že cokoliv by V.K. Sr. za poslední léta učinil, by bylo v zájmu českých oVčanů.

Možná svého kámoše Ranko Prciče, jeho dcéry Aleksandry Udženijy z pražské ODS - a kámošů Mirka Šlofů od LukOilu = tzn. (Bosenských) Srbů a Rusů. Česko a pivní pravicující cinkající Pepíky za jeho námahou moc nevidím...

248094

15.07.2011 19:57

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Desítka je u mne/znamená 10M řád... [mrknutí jedním okem]

248096

15.07.2011 20:06

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Paní LIN, dovolím si Vás opravit:

ten dar/podíl na lupu/ Presidenta ČEZu do rodiny Presidenta ČR

byl přefiltrován přes jeho výplatu, nastřádanou z peněženek pravicujících cinkající "svítících" českých Pepíků.. [mrknutí jedním okem]

248098

15.07.2011 21:43

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nemyslím si, že je Zvědavec raSSistickej web. To bych ho asi-vá nesponsoroval. Nesnáším ani raSSisty bílé, ani "raSSisty na minus 1" a jejich pozitivní diskriminaci pro barevné.
Oboje vede k degeneraci společnosti.

Ani pan Editor mi nepřipadá, že by byl raSSistou. Naopak, na dalších paralelních diskusích se zastává Muslimů. Pokud na něco Zvědavec poukazuje, je to na roztahování se minorit na úkor majorit. A na tom není podle mne nic raSSistického.

Pokud se bude cikán někde roztahovat a pořvávat na mne Bílá Svině, schytá to stejně, jako kdyby mi urazil Běloch. Pokud ale na cikána bude pořvávat běloch bez důvodu, určitě se cikána zastanu, když to bude v mých silách.

Proto mi pan Adam Bartoš naštval svými levnými výlevy a ihned jsem tady upozornil, že to shazuje úroveň Zvědavce. Něco jiného je "blbnout" v diskusích. A něco jiného sem vpustit výlevy v článku. Je to jako prdět a krkat hlasitě na chodbě a nebo se us®at a krknout z plna hrdla před kolegy v aule. Každý máme potřebu si ulevit - a od toho jsou diskuSSe.

Myslím si, že se panu Editoru nevymstí, že dal interview panu Bartoši a naopak. Ale že na Zvědavci budou tyhle části výlevů pana Bartoše bez náležité reakce pana Editora coby-vá kladoucího otázky. A ShabesGOJim se na tom budou chodit "nabíjet" a špekulovat, co z toho vykřesat za raSSistickou charakteristiku celého webzinu. Webzinu, který je jinak v článcích doopravdy nastaven padni komu padni a nikoho nešetří a ani programově nevynáší /až to, tu neautocenSSuru, Vrchnost nemůže unést/ - a jen v diskusích se občas někdo vyřádí.

248113

15.07.2011 22:03

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Euro má jak Slovinsko, tak Slovensko i Estonsko.

Slovinsko se drží roky na čele pelotonu ex-Ost-Block států. Estonsko díky přibližování k EURu muselo si udržovat "zdravé" finance. To samé Slovensko.

Všechny toto tři země mají velkou výhodu pro svůj export. A vstup do mezinárodní arény businessu. Češi díky tomu musí být o to závislejší na Němcích a německých "korespondenčních" bankách. A tojí to velké poplatky a nejistoty v businessu navíc.

Střízlivýma očima šlo českým škůdcům "EUR" jen o to, aby o něco déle prodloužili tunelování "po česku" a nemuseli se moc ohlížet na "kritéria". Česká koruna není pro investory nic moc, protože je stále od 90. let díky právě Klausovi a Dlouhému podhodnocená. A to nese pro dlouhodobější plán velké rizika. A těžko jde odhadnout trend - viz. někdejší "prognóza" současného Guvernéra ČNB SINGERa, který (po Klausových balíčcích) pro následující období 1998/1999 věštil 1DM za 22CZK. A desetitisíce českých exportérů na tom pak při zajišťování se/opcích prodělalo boty, když koruna stále posilovala a hledala svoji skutečnou hodnotu.

Slovensko na přijetí EURa naprosto neprodělalo a jen mírně vydělalo - a dneska Slovensko slouží jako proxy pro mnoho českých projektů s velkými až obřímy objemy-ale malou marší, nejenom vůči EURozóně. Bez EUR a jen "na koruně" by byly naprosto neuskutečnitelné! A kurzově nezajistitelné!

248114

15.07.2011 22:12

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Koruna není STABILNÍ MĚNA, ale velmi, velmi, velmi VOLATILNÍ.

A drahá na zabezpečení (kurzové zajištění):

Vložený obrázek

Polsko i Maďarsko nejvíce dohnalo ekonomicky Česko právě, když nastavilo před lety stabilní devalvaci o pár desetin procenta.

Pokud jsem uvnitř zóny, mohu vyvíjet, vyrábět, exportovat, plánovat - a zajištění mne nic nestojí. A moje ceníky v EUR akceptuje CELÝ SVĚT!

Stejně tak se mohu spolehnout na straně vstupů a neuvažovat výkyvy možné z důvodu změn kurzů!

248115

15.07.2011 22:19

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Velký SOUHLAS!
a
skromný podpis[smích]

248118

15.07.2011 22:30

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Kysučane, heheheh - nejhorší je, že je to NAPROSTO tak jak píšete!

A nikomu z pivních Pepíků, ani pod-borovičkových Jankov to nepřipadá blbé, divné a jejich "váčky" devastující?!

Halt: pravicujme, tunelujme - Vrchnosti se uklánějme!

248121

15.07.2011 22:46

Rozhovor se stromem

RE: Jak sveta chape japonska kultura

MoUdrostrak 88.?.?.?

Protože Japonci jsou Tradicionalisté. A velice (např. oproti velekonservativním Korejcům) ultrakonservativní.

Vděčí velrybám za to, že přežili po WWII. Maso velryb je zachraňovalo tehdy z více, nežli 60%! Nic jiného živočišného k jídlu neměli!
Neumí přepnout ze dne na den, jako lidé na Západě. Mladí Japonci maso velryb odmítají, ne kvůli soucitu s velrybami, ale protože jim nechutná! A stejně je Japonci loví.

Západní svět jim nahrává tím, že velryby bez následků loví i Norsko i Island, ale je slyšet jen o "zlých" Japoncích. A EUropané trpí Španělům koridu, což je prachsprosté týrání nepredátorského (jinak mírného) savce.

A Japonec tu EUropskou a Emerickou licoměrnost iHned využije k osobní obraně! Je těžké Japonce kritizovat za něco, co sami neumíme zvládnout. Podobně, jako člověk, co nakupuje hnusy v Lííídlu a ničí si zdraví, by chtěl komandovat kuřáka[pláč] Asi tak...

248124

15.07.2011 23:12

Rozhovor se stromem

RE: Překvapení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Jde to, diky arboretarum - a pripadne najatym kopacum. Ale je to drazsi a pracnejsi.

Osobne si spis myslim, ze pan Editor by strom kacet nechtel, ale jeho okoli ho prehlasovalo. Tak proto si pak z bezmoci, ze je nepresvedcil, vylil srdce. Pokud jsme jeho pratele, nemeli bychom do neho kopat. Sam nam to na sve okoli nevyzvoni, aby se ospravedlnil.

Osobne nechavam stromy tak dlouho, jak jen to jde. Pri bourkach pak trnu. Ale ten truc memu okoli mi za to nekdy stoji. Vsichni sekaji travniky, ja to prehanim se stromy - a diky tomu nemusim nadavat na travu - a klopit tolik za sekani - nebo se i sam honit . Stromy take dodavaji domum intimitu a tajemnost. Usetri se za A/C v lete a za topeni pri zimnich vichrech a pruvanech.

Mozna i proto nesnasim JuYsEj, kde je kult travy (http://blisty.cz/art/20236.html: Byl také znepokojen, že Američané tráví obrovské množství času péčí o trávníky. Podle Qutba to vyjadřovalo sobecké a materialistické stránky amerického života. Američané žili v izolaci, obklopeni jen svým trávníkem. Toužili po materiálním bohatství. To je, zdůrazňoval Qutb, charakteristickým rysem Ameriky.[i]
A pak existuji v JůYsEj cestovky na Výlety do sadů i hlubokožalné songy: [i]http://aktualne.centrum.cz/kultura/hudba/clanek.ph...:
„Kdybych měl sad, pracoval bych tam až do zemdlení,"
zpívá v titulní písni alba, kde sní o tom, že tvrdá práce v přírodě by vyléčila jeho civilizační úzkosti.
Ve stejné písni se objevují i verše: „Byl jsem vychován k tomu abych věřil, že jsem něčím výjimečným (...) já bych se ale teď nejradši stal ozubeným kolečkem v velkém stroji, který by slouží něčemu většímu, než jsem já."


Ale o to radostněji my nyní:

Pravicujme-tunelujme-
humanitárně "zlého"
zavodňujícího ropného Plukovníka
bombardujme!

MÁME NA.TO!

248127

15.07.2011 23:48

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ale, ale ale není to pravdivé (třeba to spiknutí NWO a úmyslné zabití vládou USA svých občanů)

Americká administrativa není jedna uniSSono parta "dobrých" a "zlých" boys. Je to s®ačkovitá hmota všech možných stupňů zápachu!

Čeští STBáci nebo ruští KGBáci měli alespoň strach z autorit. Emeričané jsou oproti tomu primitivové, kteří si vzájemně okopávají kotníky a při šanci na "malou domů" neznají míru. Hroutí se Impérium, hroutí se pokora a úcta k jejich poplatníkům.

Jeden příklad z MTA: v dolní části Manhattanu, kam se jezdím kochat pohledem na neexistující Dvojčata velice často nalezou do metra týpci v dlouhých baloňácích a rozepnutých sakách. Od ostatních civilů se liší asi stejně, jako se Gestapáci v kožených kabátech lišili od HerrenVolku[smích]

Jakmile nastoupí, loví mobily. Jejich služební mobily v metru fungují, plebs má smůlu (kvůli-vá security reasons?!). A jede to: jak za dřevního kapitaliSSmu/mobiliSSmu v Česku-tupotiny, jen jestli po mně-důležitém "vládním" úředníku někdo KOUKÁ a ZÁVIDÍ! Smrkáč, s hypotékou, školným a účtem manželky za kosmetiku na krku se maSSíruje proti burziánům z Wall Street a lidem z kanceláří, co mají cca $200,000.00 a víc ročně. Jen nemohou ani se svými příjmy "volat z jedoucího metra", jako jim se šklebící důležité "s®ačky", s jazykem bankovního účtu v těžkém mínuSSu .

Takovéhle zamindrákované emerické "s®ačky", coby-vá "Vládní Ouředníky" - ani MoSSad, ani nikdo další z emerických vnitřních neuspokojených "sex-kcí", nemusí zvlášť přemlouvat k Insider Jobu. Jsou totiž úplně říční si dokázat, jak jsou vyjímeční! Ať to stojí, co to stojí! I životy spolu-Ovčanů, co mají několikanásobné příjmy nebo nemají...

248128

16.07.2011 12:55

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lépe už to ani snad napsat nešlo! EURo je velice pevná kotva v nejistém světě pro každou businessperson. Není ale pravdou, že si Češi nemohou otevírat účty v EUR. Stačí zajet do první německé, rakouské nebo slovenské banky. Některé menší banky to poskytují i při podpisu na území ČR.

Dokonce existují i korespondenční možnosti založení úctu, jen je k tomu potřeba apostila od qualifikovaného notáře.

Či zajet ověřit svůj podpis k první nejvesničtější Deutsche Post za bývalými(!) hranicemi. Vše ZADARMO(!) a PORT PAYE!

Osobně co nemusím, držím mimo české banky a posmívám se mým "privátním" bankéřům, když je jejich managementy posílají mne otravovat! Bez EUR jsou naprosto, naprosto, ale naprosto nekonkurenceschopní v jakékoliv investici - právě díky započítání kurzových rizik při počátečních/konečných převodech plus jejich marže odpovídající výší malým objemům svěřených aktiv.
Nedělám si iluze, že takhle už postupují všichni Predátoři z území Čech a všichni dosud dohladka neoholení pravicující zinkající pivní Pepíci.

A náklady koruny (korunových transakcí ostatních) na sobě vlečou ti, co již dopravicovali a modlí a zaříkávající se před ztrátou jobu nebo návštěvou exekutora. A vedou si adresář zastaváren a lichvářů...

EURo je jedna z mála skvělých věcí, kterou jsme spolu s Europským sociálně-právním státem, dostali od generace Kohl/Mitterand na cestu. Sami zažili poválečnou zbídačelou, nekonvertibilní Europu - a zanechali po sobě Ráj na zemi.

Bohužel, pravicující čeští pivní zinkající Pepíci natolik Prof. Big Toonnelem a jeho Friedrichem von Hayekem zblbli, že je dovedl až téměř k branám Islandským, Irským, Pobaltským a JůYsEj-ským... A z EUropského paláce obývají jen sub-spolkovou zbídačenou robotárnu a montovnu [bliji]

248152

16.07.2011 14:04

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Anti-Anti, bohužel jste VůBEC nečetl, co jsem napsal:

Takže ještě jednou: Trainy jezdí nejenom v Manhattan Downtown - jezdí po celém světě!
Ale jen v okolí Wall Street se "chlápci v rozeplých trenchcoats" maSSírují svojí "vládní" nadřazeností...

Ne vůči si Vámi vsugerovaným "CHUDÁKůM"!

Ale vůči lidem, co mají $200,000.00 příjem ročně a více. Jinde by je totiž v "metru" nenašli tak koncentrované...

Btw. jde asi o čtvrt MEGA CZK měsíčně tj. od pana Fejka výše...

Tak takovýmhle lidem "vládní úředníci" šermují mobilem před obličejem řka: "Vidíš Ty debile, sice mi platíš z Tvých maSStných daní, a já jsem až po uši v hypotéce, účtech za školné a manželčinu plastiku. Ale volám si! A Ty musíš čekat!

Co jsem tím chtěl říci?!:

Takhle hluboce zamindákovaní a neprofesionální "vládní úředníci" a "ýdženti" jsou velice levně k mání pro jakýkoliv INSIDER JOB vůči spoluoVčanům.

Četl jste asi úplně jiný text, nežli jsem já napsal...

248155

16.07.2011 14:17

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

A teď teprve reakce: pokud bych měl za úkol si "zverbovat" uvnitř Administrativy "ýdženta", vydal bych se právě za takovými týpky. A byli by velice levně k mání.

Vložený obrázek

To, co popisujete o ČEZ a dalších epidemicky zakládaných eSSkadrách Smrti, naprosto koresponduje se sociální pastí a roztržením, do které se tahle země po zpravicování a zbídačení řítí:

Afrika, s 6 metrovými zdmi se střílnami, střepy, bojovými psy a dennodenní placenou ochrankou... Rozdělená mezi WAR-lordy, či corrupt-lordy..

A za zdmi socky, co se na ně "nedostalo".

Vložený obrázek

Začíná to u paramilitárních moUdrých teamů, končí to VŽDY eSSkadrami Smrti!

Tunelujme-pravicujme!

248156

16.07.2011 21:00

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Anti-Anti, metra a telefonování se to téměř netýkalo: jen jsem na příkladu uváděl, jak se podhodnocení a zamindrákovaní emeričtí tajní "ýdženti" producírují před o mnoha řádů v příjmech úspěšnejšími spoluoVčany...

A že jsou takoví "ýdženti" levně a morálně pro Insider Job k mání...¨

Nemám jim proč závidět... Jejich ubohost?!

248164

17.07.2011 09:01

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane fist.of.heaven, na Váš komentář se dá odpovědět:

JO a NE

Každý, kdo obchoduje a/nebo zúčtovává mezinárodně se odřízl de facto od České republiky, protože nemá smysl vést neuvěřitelně nákladné zúčtování v tuzemsku - jak čistě v EUR nebo s nějakou konverzí. A pokud uděláte malý krůček (nakročení do EURO Zóny), lehce pak uděláte i ten druhý: pobočku nebo založení firmy v Amsterodamu nebo na Kypru a jinde.

Predátor nebo dosud "neohoblovaný" Pepík klidně sedí v Praze nebo Horní Dolní - a ťuká do klávesnice. A stádo pravicujících pivnich zinkajících Pepíků okolo něho nemá z jeho businessu naprosto, naprosto, ale naprosto nic - maximálně malou část DPH, které on (z různých důvodů) nedá k odpočtu.

Stejně tak v robotárnách jsou mzdy montujících pracvicujících pivních Pepíků o to menší, o co si Škoda/VW, TPCA, KIA a další musí do jejich nastavení započíst kurzové riziko: oni inkasují v EUR, UDS, GBP a koruna se (od úmyslného záměrného podstřelení Klausem a Dlouhým před 20 lety ) vůči nim srovnává do přirozeného kurzu. A česká koruna je VYSOCE VOLATILNÍ (nebezpečně nepevná) měna! Takže pivní pravicující Pepík ostrouhává podruhé.

+ Předražené a staré oblečení,
+ Předražená a stará elektronika,
+ Nekvalitní potraviny (jen obaly a značkami kopírující kvalitnější potraviny západní),
+ Drahé a odrzlé nekonkurenční bankovní služby,
+ Nekonkurenční ubohé platy - a díky tomu žebrácká koupěschopnost a
+ Ubohá vnitřní spotřeba, ničící malé pravicující zinkající Pepíky živnostníky (každý si raději vše udělá sám, protože na řemeslníka/službu/produkt nemá - a o to horší sám pak odevzdá pracovní výkon v zaměstnání)
=

= to je daň za (podle Klause)

ZA SKVĚLOU KORUNU!


Pozn: Peněžní prostředky na bankovním účtu v EU jsou od 31. prosince 2010 zajistěny do výše 100 000 eur proti krachu banky z důvodu její insolventnosti!

248179

17.07.2011 09:15

Okupace Řecka bankéři

RE: Och, Lin, dnes se nějak ne a ne shodnout :-)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená paní Lin, přesně jste to trefila:

Proč musí:
+ být rozbita EU
+ být zničen EUropský sociální stát
+ okolo nás být jen "rozjásané děti" Mádlová s Issem odesílající seniory na "dobrovolnou" euthanasii
+ být znesvářeni EUropani, Muslimové, Zikáááni...
+ být jen žoldáčtí všehoschopní hrdlořezové v profesionalizované armádě
+ se pera ujmout zahypotékovaní, zadlužení a zamindrákovaní "nezávislí" žurnalisté

A opojení pivní pravicující Pepíci si k tomu zazinkají autocenSSurně KLÍČI!

248180

17.07.2011 12:14

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Souhlas, ale zároveň i jsem i částečně uvedl, že je spousta "daily use" nákupů, kde se nevyplatí nakupovat v zbídačelém Česku.

Z pohledu "malého člověka": Dokud šlo jen o cenu - budiž. Ale pokud jde už o ZDRAVÍ (analogové potraviny za cenu plnohodnotných) a zastaralou elektroniku a oblečení a obuv, tak PROČ?!

Proč bych to dělal, abych chodil jako strašidlo a přitom si za ty stejné náklady mohl pořídit věci up-to-date?!

Pokud platím z korun, tak zbytečně se mi načítá konverze. A spousta obchodníků a on-line obchodů mi dá na platbu převodem (oproti platbě kartou) slevu, protože se nemusí dělit s karetní společností. Nebo dostanu výhody a vyšší bonus pro příští nákup!

Spousta příbuzných je v Česku v šoku, když jim objednám mobil, foťák nebo nějaké příslušenství za i 40%!!!!!!!!!!!!!!!!! české ceny! A to právě díky i bonusům, členstvím a věrnostním programům.

A vše to začíná a končí s přepočítáváním na koruny, protože kdo přeskakuje z jednoho internetového obchodu do jiného, platí jen kartou a jednorázově, tak se nikdy k frequent user nebo VIP podmínkám neprokouše. Je to stejné, jako u létání s leteckými společnostmi - nevíš, nevyužíváš = kupuješ letenky o 20-50% zbytečně dráž!

Objednávám si (i do Česka pro sebe i okolí) on-line: vína, konservy s delikatesama i bežnýma kvalitníma potravinama, zavazadla, košile, kravaty, kvalitní prádlo, opasky, (někdy i boty, když jde o pokračování stejné osvědčené značky), elektroniku, bílou techniku(!!!), kuchyňské spotřebiče, sportovní a outdoorové vybavení - a kvůli "úspoře" nějakých 5% a/nebo z plaisiru to určitě nedělám... A HLAVNĚ DÁRKY (blbůstky) PRO NEJBLIŽŠÍ/i pro kolegy - třeba i z druhého konce světa, abych byl originální a nepotkal se s pokrčením ramen.

A Adam Bartoš s Klausem chčijí proti větru a zájmu pravicujících oVčanů ČR. Proč, pro koho?!

248184

17.07.2011 12:52

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vždyť existují komerční spotřebitelské půjčky. Do těch společností mohou investoři investovat.

Ale jejdůležitější je, aby "deriváty|" nešly prodávat na finančním trhu! A ohrožovat případnou toxicitou banky...

Za dřevního kapitaliSSmu se tomu říkalo "úvěrová nebo spotřební družstva", kampeličky apod... A fungovalo to!

V zbídačelých JůYsEj se taky nehroutí vesnické banky, protože tam každý vidí druhému na prsty, konservativnost (a zabezpečení) je důležitejší/má vyšší prioritu, nežli zisk - a bankéř si toxický derivát do kterého nevidí nedodovolí za peníze vkladatelů ze sousedství nakoupit...

248186

17.07.2011 17:04

Okupace Řecka bankéři

RE: Och, Lin, dnes se nějak ne a ne shodnout :-)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý příteli Jene, odpověď je velice jednoduchá:

Jsou to HRÁČI

A nejsilnějšími se stali, protože SE SEMKLI

A ostatním vnutili ideu INDIVIDUALISMU (ať to stojí, co to stojí)
......................................................
Proto ONI jsou SILNÍ - a ostatní (pravicující) PEPÍCI jsou jim:

hypotékami,
leasingy,
směnkami,
úvěry,
poplatky z karet,
převodů,
zástavami,
autorskými právy,
IZIPy a medicínskými dokumentacemi s citlivými údaji,
záznamy o telefonních hovorech
záznamy z kamer
záznamy z webcamer
scany z letišť
úchylárnami na netu a chatu
.............
VYDÁNI na MILOST a NEMILOST

248194

26.07.2011 22:01

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či z uzdy popuštěného Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Sošo, údajně Breivika sledovaly tajné služby kvůli-vá tomu, že nakoupil ZNAČNÉ MNOŽSTVÍ hnojiv - ale nakonec ho vyhodnotily jako neškodného.

Někde něco smrdí:

A) Na jednu stranu na sebe přitáhl pozornost nadměrnými nákupy potenciálně zneužitelných hnojiv

B) Paktoval se s největší extrémní cволочи otevřeně na internetu

=

Inteligentní služby ho vyhodnotí jako "neškodného" a nedají si "poznatek" do šmírovacího sySStému!

C) On pak "v pohodě" navyšuje zbraně, střelivo ve stovkách/tisících nábojů?!

D) Na ostrov se dostane s arsenálem, který by jinak muselo přenášet několik mužů - a i tak by se zapotili[pláč]

Něco tu OPRAVDU smrdí!

249160

26.07.2011 22:03

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či z uzdy popuštěného Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pardon, Sašo - překlep[pláč]

249162

27.07.2011 09:25

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista Norský MaŠŠín připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Sašo, na jiném místě Zvedavec.ORG jsem se musel pozastavit nad faktem, že Norský Mašín byl nyní "vyloučen" z FreeMaSSonry:

Jak je možné, že "svobodná" a "hlídající" Média ještě nevypátrala, kdo byl/i Mašínovými zasvětiteli a ručiteli při vstupu mezi FreeMaSSonry?!

Vložený obrázek

MaSSoni se sice nyní Norského Mašína zřekli, ale dokud byl mezi nimi, tak si s ním bratrsky NATOvali
- a jak potvrdili jeho extremiSSticky-pravicující přátelé v íngliji, tak Norský Mašín PŘECI-vá nebyl na vyjadřování svých pravicujících názorů nikterak skoupý...

Vložený obrázek

A Norským MaSSonům se jeho "názory" určitě líbily i hodily do krámu...

http://www.youtube.com/watch?v=OPiGxwkII9w

249197

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?