Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 730 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, čt, čtenář45, já1, Rixi.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.05.2015 21:35

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: Vojenska prehliadka

90.?.?.?

Ale nechápete to..
Když jde o život, silnice atd. musí jít stranou.
A že mají přehlídku?? To dělají už 70 let jako důkaz své ÚCTY k padlým ve 2.SV. Kdyby to bylo poprvé, neřeknu, ale tady jde o historii, tradici.. Jsou hrdí, že tenkrát vyhráli a NEZAPOMÍNAJí a nepřekrucují historii.
A nestydí se za to, že zvítězili. Prostě to vše je asi mimo Vás..

A ten konec??? Podle sebe soudím tebe.. Co víc na to říci.. Mějte se. [cool]

333050

18.05.2015 21:59

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Socializmus vs Kapitalizmus - ktory z nich je perspektivny

90.?.?.?

Děkuji, krásně napsáno..
Jen bych doplnil - kapitalismus je boj kdo z koho, kdežto socialismus byl založený na spolupráci.
A zejména soukromé vlastnictví PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ - ropa, uhlí, voda, lomy atd. je šílenost - to kapitalista nevytvořil, jen si přivlatnil.. To se vymyká normálnímu myšlení!!
Ještě chvíli takto a bude se platit i za vzduch.!!
Otazkou je - PROČ TO???
Vypadá to, že cílem zavedení kapitalismu bylo, aby lidstvo KLESALO ke dnu (do bahna) a ne aby se harmonicky ROZVÍJELO k nebi.. Prostě záměr temných sil si lidstvo podrobit pro své účely....
Mějte se.. [cool]

333130

20.05.2015 20:42

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

Cena ropy - benzínu

90.?.?.?

Trochu mimo - může prosím někdo udělat nějaký srovnávací výpočet pro cenu benzínu v ČR za poslední roky??? Když je ropa tak nízko, proč je cena benzínu tak vysoká?? Změnil se kurs dolar/koruna nějak drasticky?? Nebo čím to je..
Děkuji..

333210

21.05.2015 20:18

Nastane nový pogrom židů?

RE: Sahara a klima - off topic...

90.?.?.?

K tomuto pokud se podíváte na meteo mapu globu, je vidět, že mraky se pohybují podél rovníku.
Ovšem jsou teorie, že Země nebyla kdysi takto nakloněna, ale jinak, čili rovník vedl jinak a pak i cirkulace mraků mohla klidně vést přes jiná území Sahary.
Dále to může to být v souvislosti se zánikem Atlantidy, kdy mohla být použita neznámá velká zbraň (tektonická??), která Atlantidu potopila a nechtěně třeba i naklonila Zemi.. Opakem může být dramatické ochlazení na Sibiři, kdy tam zmrzli mamuti s potravou v břiše.. Taky není zcela vyjasněna, jak tato globální změna mohla vzniknout - z teplé oblasti na arktickou.. Hodně věcí z minulosti země je zahaleno tajemstvím..

[cool]

333309

24.05.2015 22:34

Nastane nový pogrom židů?

RE: židé

90.?.?.?

No kdysi jsme viděl USA film o nějakém historickém židovském vůdci (snad Abrahám ??) a tam bylo zobrazeno, že ho přišla navštívit černá královna (snad ze Sáby ???).. On s ní měl poměr, a když pak otěhotněla, tak ji poslal zpět. Dal ji hodně zlata a snad (??) i tu slavnou Archu úmluvy?? Čili tím se dostala tato větev do Afriky.. Co je na tom historicky reálného, nevím..
[cool]

333483

26.05.2015 18:33

Kdo vlastní zemědělskou půdu na Ukrajině?

RE: Ukrajina je asi Prokleta

90.?.?.?

Zkuste tady.

http://leva-net.webnode.cz/products/boris-j...

333589

28.05.2015 20:30

USA zahájily nový útok na Rusko

RE: Údajne vojenský expert varuje...

90.?.?.?

Příteli, a co když je to právě naopak?? Že Rusko nenápadně manipuluji USA tam, kde patří a kde ho chtějí mít - mimo světovou velmoc??
Potíž je v tom, že USA vlastní jaderné zbraně. Nebýt toho, tak Rusko a Čína už USA dávno položily hospodářsky.. Takto musí být opatrnější a vyčkávají - tím USA slábnou a Rusko+Čína sílí. Viz třeba rozběh světového obchodování mimo dolar. A to vše bude nabírat na obrátkách a zlom (NĚCO VELKÉHO) nastane v 2017. V tomto roce má dle PuUtina skončit v Rusku hospodářská krize a ta skončí jen s nadvládou dolaru. Takže se máme na co těšit + 100 let od VŘSR..
To je taky datum, na které se nezapomíná.. [cool]

333688

29.05.2015 21:37

USA zahájily nový útok na Rusko

RE: V ZÁSADĚ SOUHLASÍM, ALE MYSLÍM SI, ŽE...

90.?.?.?

Pane Vašku z Moravy..
Jste zde nový a vaše názory na Rusko jsou celkem velice zajímavé.. Můžete napsat, kde jste se osobně setkal s těmi Ruskými otroky a kdy (v kterém století??)?? A můžete poskytnout nějaké foto?? Chystám se do Ruska na putovní dovolenou, tak bych ty otroky rád viděl na vlastní oči.. Dosud jsem příznivcem pana Putina, protože nechci být otrokem EU nebo USA, ale tedka jsme mě celkem zviklal..
A s otroky a milióny chudých v USA máte taky nějakou osobní zkušenost?? Tam se chystám na podzim, víte..A co si myslíte - čeká USA diktatura nebo občanská válka?? Podělte se i na toto téma s vašimi odbornými a fundovanými zkušenostmi-názory, bude to jistě pro všechny zde velice podnětné..
Děkuji předem..
PS. A s panem Abramovičem jste kamarád, že jste byl až na Čukotce?? To vám upřímně závidím, je tam krásná příroda.. Toho jste si ale asi nevšímal, vy jste spíše přes ty otroky, že ano..
[cool]

333729

29.05.2015 22:11

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

RE: Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 4

90.?.?.?

K tématu "Kyjevské Rusi", pro zájemce..

Kromě jiného tam Chodos tlumočí to hlavní z izraelského dokumentu o Chazárii - odkaz dával níže Taurus. Ten dokument prý trvá přes dvě hodiny, ale Chodos to nejdůležitější vtěsnal do cca pěti minut. Shoduje se s tím, co jsem už vyposlechla ze zde postovaného videjka, kde historii Kyjevské Rusi vyprávěl nějaký ruský historik (jméno nepamatuju). Jde o to, že Kyjev byl největším kupeckým centrem Chazárie - spojoval evropskou část s asijskou částí kupecké stezky. V cambridgeské knihovně se nachází dokument (kniha, letopis), popisující poslední bitvy chazarské říše a to s Rusí. Knížete Olega ještě porazili, ale pak přišel Svjatoslav, rozvrátil Chazárii a dobyl Kyjev. Judaismus bez Chazárie ztrácel sílu a na jeho místo se začalo tlačit křesťanství. Kníže Vladimír ještě 30 let po zničení Chazárie váhal, zda pro "svůj lid" přijmout jako víru judaismus nebo křesťanství. Pozval si věrouky z obou náboženství a skutečně vybíral (jak je znázorněné na jistém obraze - Chodos ho má za sebou znázorněný - a bylo na toto poukazováno od více autorů). Nakonec se přiklonil ke křesťanství a nechal se pokřtít. Kyjev tedy nebyl žádnou "kolébkou Rusi", ale byl založený Chazary a využívaný jako kupecké obchodní centrum. "Posvátný velký Kyjev" je tedy stejnou mystifikací, jako "posvátná velká Praha"


https://www.youtube.com/watch?v=E7KzMkK66g0


https://www.youtube.com/watch?v=JAun_vxMKew

333730

03.06.2015 19:33

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Vážený pane, jedna z čtenářek Vás kdysi označila jako Stwuru.

90.?.?.?

Nic mi do toho není, ale asi se "kapánek mejlíte.."
Za 2WW byli spojenci osvoboditelé a ne okupanti. Okupanti byli Němci.
Tak o co Vám jde?? Zkuste to napsat ještě jednou, logicky správně.. [chechtot] [chechtot]

333962

05.06.2015 22:22

Sebevražda v přímém přenosu

RE: Kanada ?!

90.?.?.?

Pohled z jiné strany - představte si, že jste chovatelem výstavních psů libovolného plemene.. Pro zachování KVALITY si pečlivě vybíráte, s kým svou fenu necháte spářit, aby se zachovala kvalita plemene i dále..
Z křížení s jinou rasou už nikdy čistokrevného psa s rodokmenem neuděláte.. Je sice fakt, že tzv. pouliční směs má jisté přednosti, ale na výstavy se s nimi nechodí..
Takže už chápete?? Jen na okraj - je to jen ILUSTRAČNí příklad, abych nebyl nařčen z rasisimu. Mluvíme opravdu jen o chovu psů.. [smích] [smích]

334135

Nebojte se, Rusko +Čína nepadnou (+ Brics v pozadí..).
Článek napsal typický AntiRus (něco jako náš "pravdoláskař")), který by nejraději předal Rusko USA.. Takže klid, všechno doře dopadne... A kdo nemá problémy?? Možná, že USA mají ještě větší problémy, jen se o tom nepíše.. [cool]

334593

Pak to znamená, že Madaři měli Slovanský původ - genofond !!
Genofond se nemění, ten zůstává a jen se rozptyluje-mísí.. Resp. kdyby byl 1 Madar jiného genofondu a zbytek národa Slovanského, tak ten 1 za 1000 let skoro zmizí. Ale ne, když je to třeba 50/50.. Čili čím více tu bude Afričanů, tím více budou měnit genofond stávající populace v Evropě.
A za 1000 let tu může být druhá Afrika.. [cool]

334694

17.06.2015 20:23

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Zamysleme se, zda obstojíme

90.?.?.?

Děkuji za hřejivá slova a moudrá slova, která jsou hodna do kamene vytesat.....
Jen mi hlodá v duši nejistota - je to myšleno vážně nebo si děláte legraci??
PS. A kolik těch dětí z Afriky máte již doma, smíme zde vědět??
Ráda bych Vám zaslala i nějaký příspěvek, jejich zaopatření Vám zajisté dělá nemalé finanční problémy, nemámliž pravdu..
[smích] [smích]

334960

18.06.2015 20:10

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: nějak chápání elit a těch co rozhodují nechápu

90.?.?.?

Dívejte, zkusím to laicky vysvětlit - mocní tohoto světa "světová elita" nemá asi svou zemi - "vlast", na které jí nějak bytostně záleží.. Jsou to světoví občané, kteří mají sídla v x-státech světa a místo pobytu mění dle nálady. A pozor - elita USA, která vytváří chaos a barevné revoluce, NENÍ světovou elitou, jen místní či regionální. Nad nimi stojí skuteční mocní, kteří řídí i politiku USA..
A jsou signály, že světová elita opouští USA a stěhuje se na východ.. Takže je možné, že třeba finanční elita je již přesídllena do Honkongu či Singapuru a na USA jim až tak nezáleží. Tu ostatně finančně vysávají stejně, jako každou jinou zemi.
A na závěr - jistě uhádnete jednu Evropskou zemi vysoko v horách, kde je klid, žije se blaze, kde nemají žádné demonstrace a kde třeba žádná nelegální imigrace není a nehrozí. Prostě si ji v referendu zakázali a Brusel na ně nemá...
To je jedno z míst, kde ta elita pobývá.. Zkusíte uhodnout??
[cool] [smích]

335040

19.06.2015 21:18

Jan Hus – sůl země

RE: Desatero - jedno prikazani zni: nezabijes.

90.?.?.?

Dobrý den pane Křivý, děkuji za Vaše rozjímání, které je vždy tak zajímavě napsáno, že člověk neví, zda se má smát či plakat..
Uctivě prosím, zkuste zde psát pravidelněji, alespoň jednou do týdne.
A nesmělý dotaz - kde sloužíte mše?
Rád bych Vaše kázání někdy viděl na živo.. To musí být určitě nezapomenutelný zážitek..

Taky s uctivým pozdravem
Váš oddaný posluchač - čtenář.. [smích]

335110

19.06.2015 21:29

Jan Hus – sůl země

RE: lzi zpotreby iluzi a narcisimu

90.?.?.?

Pán chtěl jen napsat, že pan Ziegler to nemá v hlavě v pořádku a tedy že odvolávat se na jeho články je bezpředmětné..
[chechtot] [chechtot]

335111

08.07.2015 20:51

Důvod, proč má euro na kahánku

RE: Evropska rodina, kde jeden tuneluje druheho s usmevem na rtech.

90.?.?.?

Příteli, máte o sobě moc velké mínění.. A Vy si o sobě myslíte, že jste soudný ?? Ale hlavně - pan Nohejl má kolem 80-ti let a předpokládám, že Vy v tomto věku budete senilní.. Takže mějte úctu ke stáří a chovejte se zde slušně (pokud nejste ale placen za to, aby jste se choval "právě" neslušně.. [chechtot] [chechtot] ) [cool]

336224

09.07.2015 20:45

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

90.?.?.?

Pane Bareši, jste hulvát a namyšlený sobec ze IV. hospodské kategorie.. Pokud vám vadí rozsáhlejší text, nemusíte ho číst. A pokud tam vidíte komunisty atd. pak máte vlčí mlhu anebo se dejte léčit.
Pan Kytička oprávněně kritizuje všechny nešvary stávajícího systému, čili nepatří k pravici. A ten plivanec - tím jste klesl na samé dno, stydte se.. FUJ !!!!!!! [naštvaný]

336277

12.07.2015 19:10

Proč Tsipras zradil

RE: Opravdu zradil?

90.?.?.?

Navážu na Putina:
1) proč by mělo Rusko platit dluhy EU - at si to vyříkají mezi sebou a EU si natiskne peníze na pomoc. Tím netvrdím, že Tsipras neměl nějakou dohodu s Putinem, oni snad jedou stejným směrem
2) zatím není zájem EU rozbít - jednotlivé státy by se staly snadnou kořistí USA - to USA by uvítaly rozpad EU
3) stále se hraje o čas, aby se shodil dolar - to je KRÁL šachové hry, Řecko je max. střelec..
4) NATO by Řecko nepustilo do svazku s Ruskem, to by byla jejich morální porážka a doklad o jejich neschopnosti.
5) pokud by se Řecku po odchodu z eurozony nic nestalo, byl by to vzor pro další předlužené státu jihu.
Čili, jak píše předřečník, zatím se děj jen rozbíhá a další dějství budou následovat.
A třaba bude vše jinak - jako už mnohokrát v historii.
A my budeme mít námět na další plané diskuze, co by bylo, kdyby ... [cool]

336398

21.07.2015 20:24

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Lepsi svet?

90.?.?.?

Dívejte, pokud ve světě nastane ZMĚNA k lepšímu, tak může přijít jedině z Ruska.. Jedině Rusko spolu s Čínou jsou schopni rozbít nadvládu dolaru a stávající finanční-úrokový systém.. Takže jednou vám zamrzne úsměv na rtech..

Co se týče "lepší buducnosti či změny finančního systému" - to stávající západní světové elity nikdy dobrovolně nepřipustí, jedině že by budoucí NWO byl ještě (pro ně) lepší než stávající NWO. Čili věřit v mírumilovný přechod k nějakému lepšímu uspořádání lidstva je dosti naivní myšlenka. To by se ze všech vlků museli stát beránci a to asi nehrozí, že ano..

Zásadní věc je - co se stane, když Rusko a Čína shodí dolar a stávající systémy se zhroutí. V této chvíli musí nastoupit něco nového a to je právě teorie KSB, jejiž video-propagátorem je pan Pjakin. Čili směr je dán, čeká se na vhodnou chvíli (rok 2017??).
Žijeme v přelomových dobách, to je patrné..
[cool]

336927

01.08.2015 20:49

Zvědavec má novou tvář

Flag counter

90.?.?.?

Zdravím, ještě drobnost.. Na webech se často používá tzv. Flag counter, který zobrazuje a počítá stát připojených návštěvníků. Je to zajímavá věc a byl bych pro to zde zavést..

337362

01.08.2015 21:03

Zvědavec má novou tvář

Odkazy

90.?.?.?

Ještě prosím dotaz - dříve se text sám formátoval při zvětšování, takže "nelezl za obrazovku".. To zde (aspoň mi), nefunguje, při zvětšení se obraz schová bokem. Používám Firefox, asi aktuální verze..
Dále se nedá změnit to pozadí a nevím, že bych měl něco blokované. Ta bílá je opravdu špatná.. Celkově nemám výhrady, až na tu bílou..
A opravdu to velmi připomíná Ruský Sputnik - to má u mě pan editor plus, že se hlásí k němu do rodiny.. [chechtot]

http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150801/...

PS - osobně bych převádění odkazů na internet popsal více srozumitelně..
Novým lidem políčko "Odkaz" nic neřekne, resp. není zde uvedeno, že se musí odkaz vybrat myší.. Doporučuji třeba uvést název Vložení odkazu a pod něj jednou větou napsat - Příkaz slouží k převedení odkazu na samo spouštěcí odkaz. Před jeho použitím je nutné zvolený odkaz vybrat myší - nebo tak nějak.. Děkuji..
[cool]

337363

02.08.2015 10:55

Zvědavec má novou tvář

RE: blikání defaut barev

90.?.?.?

Pane Stwora, toto by slušný člověk ve Vašem věku neměl nikdy napsat..
Ještě k tématu..
1) Pokud jste si chtěl zrealizvat svůj programátorký sen, klidně si měnte Zvědavec každý měsíc, pak se na něj před spaním dívejte a v klidu a míru spokojeně usínejte.. Ale nám stačil ten starý, známý..

2) Kdysi platilo - náš zákazník, náš pán, čili náš čtenář - náš pán. Takže zásadní je, že jste měl udělat anketu dříve, než jste to spustil.. Pokud by jsme se většinově vyjádřili, že změnu nechceme, mělo platit ad1

3) Udělat tuto anketu ještě stále lze, nic Vám nebrání přiznat svůj omyl a vrátit to ke strarému..

4) Dám přirovnání - .. Je to jako lokál - když je nějaký štamgast zvyklý 10 let chodit někam, kde to zná a kde SE MU TO LÍBÍ !! a najednou to majitel "zmodernizuje" tak, že to zcela ztratí původní charakter.. Pak se ale nesmí divit, že mu tam lidé přestanou chodit a on zkrachuje.. A byla to chyba jeho nebo chyba zákazníků?? Na to si odpovězte sám..

5) Myslím, že o osudu tohoto vebu rozhodnou platící čtenáři - ti stálí, věkovití štamgasti... A jen aby jste nebyl nemile překvapený..

6) Roky jsem taky chodil na BListy, ještě když k něčemu stály.. Když jsem si ale uvědomil, že jejich přečtení mi zabralo cca 1-1,5 hod. denně, čili za týden cca 10 hodin, uvědomil jsem si, že TO TAKTO NEJDE a skončil tam. A BListy pomalu končí taky.. Čili právě taky zvažuji, zda nemám udělat stejný krok, když mě k němu ještě sám pobízíte.. a 10 hodin týdně se dá strávit příjemněji, že ano..

Takže hodně štěstí a uvidíme za rok, dva.. Hodně štěstí, na každý pád...

337411

30.08.2015 10:59

Privatizace je jádrem fašismu

RE: Napadlo me,

90.?.?.?

Pane, trošku zchladím Váš obdiv vůči panu Opusovi..
On se totiž chlubí cizím peřím..
Originál je zde + spousta další informací..
Mějte se..

http://leva-net.webnode.cz/products/v-v-pjakin-ota...[cool]

338786

Vážení, Vám se zde ještě nedoneslo, že cílem světových elit je vytvořit v Evropě (snad jen v té západní..) JEDNOLITOU masu lidí hnědé barvy (bílá+černá) s IQ kolem 80?? Aby byli schopní stát u montážního pásu, ale sami nic nevymysleli !! A nebouřili se proti svému osudu.
Ano, to je hlavní cíl těch, co vládnou světu. Nic se neděje náhodně a celá tato akce byla dávno připravována - počátek byl v Arabském jaru.

348769

19.07.2018 12:48

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

RE: Nepřeceňujte

čt 90.?.?.?

Typická provokatívní lež - jednak standardní sluneční záření není škodlivé a od kosmického záření nás chrání elmag. obal Země a ozonová vrstva, resp. na zvýšený tok UV záření má vliv až negatívní lidská činnost.
A to hlavní - za ty miliony roků se lidský organismus na sluneční záření adaptoval, takže MU NEŠKODÍ, pokud by škodilo, evoluce (??) by našla ochranu, aby neškodilo !!
Kdežto MW zde na zemi rozšířil až člověk, tedy není to pro člověka a vůbec celou přírodu přirozené záření.

365410

19.07.2018 12:53

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

RE: Nepropadejme panice, článek přehání.

čt 90.?.?.?

Máte pravdu, nikdo si nestěžuje, dokud se neprojeví rakovina a dotyčný umře...
A málokdo tyto nemoci spojuje s MW zářením.
Na každý pád Vám závidím Váš klid, ale aby to nebyl klid před bouří (nemocí..).
Nebo takto - nevědomost je nejlepší ochrana proti jakémukoliv trápení. Když o problému nevíte, nic vás netrápí, že ano..

365411

01.08.2018 22:11

Příliš teplý týden

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

90.?.?.?

Příteli, pokud chcete jméno konkrétního člověka, tak jste, s prominutím, naivní a hloupý. Člověka, který má možnost ovládat "Svět", nikdo z nás nemá šanci poznat, to snad chápete. A i kdyby se zde objevila nějaká jména, tak jak si je ověříte?? To nejde.
Čili vaše otázka byla opravdu velice naivní a hloupá..

365540

25.09.2018 21:40

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

90.?.?.?

Předpoládám, že jste nechtěl naznačit, že Putin je členem těch klanů !!!
On s nimi MUSÍ, v rámci možností a okolností, spolupracovat, prootže tyto klany ovládají hospodářství země a i kdyby byl Putin sebelepší, tak hladové Rusy by nepřesvědčil.
Čili opakuji, Putin stojí mimo tyto klany, ale musí s nimi nějak vycházet.
Kdo stojí na straně klanů, je Medvěděv - de fakto jejich zástupce ve vládě, bohužel.

366754

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Prague Pride bude stát astronomické peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 0

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Zajímavý projev poslankyně Sary Cunialové v italském parlamentu 14.5.202018.07.20 12:50 Itálie 0

Ve Francii už zase hoří katedrála18.07.20 11:04 Francie 10

Měnové kurzy

USD
22,24 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,04 Kč
Kanadský dolar
16,64 Kč
Australský dolar
15,90 Kč
Švýcarský frank
24,29 Kč
100 japonských jenů
21,00 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 365,08 Kč
1 unce stříbra
564,83 Kč
Bitcoin
249 367,85 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?