Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 6 příspěveků, 1 jméno: Esmate.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.05.2011 08:07

Zaklínadlo jménem boj s korupcí

Na boj proti korupci by jste museli podplatit tolik lidi, ze by se to ani nevyplatilo...

Esmate 178.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

244168

20.05.2011 10:05

Zákony na vzpomínky v Evropské unii: Právní stíhání „špatného“ historického povědomí

Popírání a dokazování... :-)

Esmate 178.?.?.?

Trestnost popírání něčeho má smysl pouze případech, co není dokazatelné, nebo je vůbec nesmysl. Jeden z nejznámějších případů je potrestání Galilea za tvrzení, že se "země točí".

Pokud mám "svědky", kteří tvrdí, že musel oběti "držet nataženou rukou za ucho", aby při zastřelení z pistole která jí "rozmetala lebku" a sklonit ji hlavu dolů aby nepocákala Němce, který stal za ní, protože krev "stříkala jako vodotrysk", má trestnost popírání tohoto nesmyslu smysl.

Za popírání tvrzení, že tohoto důvodu začali Němci používat k vraždění "spíše vzduchovku, protože není tak hlučná" bych navrhoval trest nejvyšší. Výše trestu musí byt přiměřená popírání velikosti nesmyslu. Čím vetší nesmysl, tím je popíráni nebezpečnější.

K tomu nám náš svědek vypráví, že se udržoval oheň v jamách pálících lidská těla tím, že se polévaly z nich vytékajícím tukem. O jiném palivu se svědek nezmiňuje. Jenom o tom, že se „těla musely rozmísťovat tak, aby se oheň nezadusil“. Za popírání tohoto, bych dal tak 18 let natvrdo.

Pokud mám opravdové důkazy o vraždách, hladomorech a genocidách, je trestnost popírání celkem zbytečná. Toto může sloužit jenom buďto jako nástroj ke zvýšení popularity navrhovatele, nebo podpořit trestnost popírání nějakého nesmyslu skutečnými zločiny které jsou dokazatelné i jinak, než píšícími psychopaty.

Výše uvedené příklady jsem vybral namátkou z knihy od Shlomo Venezia "V pekle plynových komor". V této knize, (jakož i v jiných), najdete mnoho dalších psychopatických tvrzeni postrádajících jakýkoliv vztah k realitě. Proto trestat, trestat, trestat.

Vlastním malou knihovnu zabývajících se touto thematikou, včetně dneska v mnohých případech z oběhu stažených výtisků. Sbírám a srovnávám výpovědi "svědků". Dnes už nevěřím takřka ničemu, což ovšem neznamená, že to něco popírám. Pro jistotu potvrzuji, že je země placatá a rozhodně se netočí. [smích]

244409

21.05.2011 07:59

Zákony na vzpomínky v Evropské unii: Právní stíhání „špatného“ historického povědomí

RE: Popírání a dokazování... Pane Janečku, hlavu vzhůru :-)

Esmate 178.?.?.?

Takoví lidé jako jste vy pane Janečku, se vyvažují zlatem. Pokuste se spojit s centrem Simona Wiesenthala a požádat o zaměstnání. Jsem přesvědčen, že s vašimi novými podněty máte zajištěnou budoucnost. Korekturám směrem NAHORU se meze nekladou.

Kdyby na příklad pan Stwora uveřejnil místo žalované čtyřmiliónové varianty čtyřicetimiliónovou, jsem přesvědčen, že by mu mnohý problém zůstal ušetřen.

Důkaz? Informujte se (Google) o případu "Wilkomirsky" a jeho knize "Fragments". Po zjištěném podvodu, (popisuje své sado-masochistické zážitky v koncentračních táborech, kde nikdy nebyl) prohlásil pan Israel Gutman, že není důležité, zda je kniha podvrh, protož to pan Wilkomirsky prožívá hluboce ve své duši.

To samé se stalo s knihou "Nabarvené ptáče" od Jerzyho Kosinskeho. Také k tomuto podvodnickému veledílu se sám pan Elie Wiesel vyjádřil, že "je napsána s hlubokou opravdovosti a citlivosti"

Pane Janečku, hlavu vzhůru, čeká vás veliká budoucnost. [velký smích]

244441

30.05.2011 12:24

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

Esmate 178.?.?.?

I tak je to mozno videt. Lide, kteri te diktatury uz meli plne zuby, chteji take takovou peknou demokracii, jak je na priklad v Izraeli.
Ta je take naprosty opak od pana Valdy popsane diktatury. Je NESOBECKA, NADE VSE OHLEDUPLNA, ROZUMI SVYM LIDEM, NEMA URAZENE EGO a NENI DESPOTICKA. Take utoky Palestincu jsou nasledkem, ne pricinou... [chechtot]
A co tu na nasi diskusi hledate vlaste vy pane Valdo? Zde najdete jenom zle, neohleduplne, lidem nerozumici, sobecke a despoticke diskutery, kteri jsou tak plni predsudku, ktere si jeste k tom u museli sami vytvorit (kde by je jinak vzali, ze ano) a ti vam a vasim cistym idealu, vasemu vzletnemu lidstvi, jakoz i ohleduplnosti urcite nebudou rozumet... [pláč]

245112

03.06.2011 08:44

Konsolidace americké finanční moci: Čtyři jezdci globálního bankovnictví

RE: Proc se nam to dava po kapkach,kdyz staci rychle a kratke vyrizeni veci

Esmate 178.?.?.?

Kdyz napisi, ze je v Cesku nejmene pres milion zidu, neveri tomuto cislu takrka nikdo. Lide se domnivaji, ze snad trpim snad nejakou antisemitskou psychickou chorobou. Bohuzel ne. Toto cislo je korigovano na par tisic zidu, kteri jsou registrovani u zidovskych obci.

Naprosta vetsina, jakoz i obrovske mnozstvi Zidu v Volyne registrovani nejsou. Po zkusenostech z II WW, kdy predstavitele zidovskych obci organisovali transporty do KZ, se dnesni Zide jakekoliv registraci vyhybaji. Zide, kteri nebyli registrovani u zidovskych obci, transportovani nebyli.

Dnes vidim, ze mestska ctvrt, ve ktere jsem vyrostl, je zidovska ctvrt. Je az na par vyjimek plna zidovskych jmen. Jak nas katecheta ve skole, tak i farar byli Zide. Takrka vsichni ucitele ve skole, jakoz i nejmene polovina mych spoluzaku meli zidovska jmena.

Profesorsky sbor na vysoke skole byl slozen prakticky jenom z zidu. Studenti s zidovskymi jmeny (Popovsky, Strnad, Hajek, Grossova, Novomestsky, Kratochvilova atd) studovali bez toho, ze se museli nejak moc ucit. Tak je to i dnes. Nejen v Plzni. Urady, skoly, politicke strany, snemovna, vlada jsou az na par vyjimek (chlap s gulama Topolanek) v zidovskych rukou.

Ptate se, kde je tak zvana "oposice" pri odhalovani korupce? Zidovska mafie politickych stran pracuje tak, aby si vzajemne neublizili a spolecne si nakradli. Po "vasnivych" rozeprich a obvinovani, najdou vzdycky dojemnou shodu. Jedni predstiraji levici, druzi pravici a nechavaji se znovu a znovu volit. Vsichni se potom muzeme ptat "jak je to mozne", ze se nikdy nic nevysetri a nepotresta.

245376

03.06.2011 21:56

Konsolidace americké finanční moci: Čtyři jezdci globálního bankovnictví

RE: Proc se nam to dava po kapkach,kdyz staci rychle a kratke vyrizeni veci

Esmate 178.?.?.?

Ja nechci nic resit. To je neresitelne. Cesko je ztraceno, to se uz z te korupce, podvodu a tunelu zidovske mafie nedostane. Pri tom milionovem poctu Zidu v Cesku ne. Tam ma zidovska mafie opravdu z ceho rekrutovat. Jasne, ze se k "nim" nehlasi vsichni, co by mohli. A tu synagogu zapomente. Dnesni Buh se jmenuje Holokaust a zidovska nadrazenost.

Touha po penezich, zidovska vychova, ktera se vstepuje mladouckym zidatkum tim, ze se jim vysvetluje, ze jsou obklopeni zavistivymi Cechy, (protoze my Zide jsme tak inteligentni a oni nam to zavidi) Cechy, kteri jsou blbi, smrdi a neumi si vladnout. Kolik si myslite, ze mame Zidu v rodine? Dost na to, abych vedel jak to funguje. Snad az moc. Mozna vice nez vy. [velký smích]

Vase informace "slysel jsem, ze i Novak..." jsou naprosto spravne. Ze mne v tomto smeru svoji zidovskou nadrazenosti nevedomce delat nemusite. Novak a Novotny jsou zidovska jmena a odvozuji se z "Neumann", Tak jako Kratky z Kurz a Dlouhy z Lang. A Kratochvil z pana "Kurzweil", Skalsky ze Steiner. Naprosta vetsina jmen jsou preklady z jidis. Jidis mozna mluvim lepe nez vy, pane Anonyme. Plus jmena zidu z Ruska, typicka svymi koncovkami "sky", odvozena od "skij", jako jsou Popovsky a podobne. A Zajicek od Zajac.

Znam ale i pana Zajicka, ktery si nebyl vedom, ze ma zidovske jmeno a jednou prohlasil: Kurva, ja nevim, proc si porad vsichni mysli, ze su Zid. Ptam se: a kdo si to mysli? A on na to: No kurva vsichni. Takze pan Zajicek nebyl Zid. Zato pan Sajtschik z Leningradu, se ktery se v Curychu ozenil s ortodoxni zidovkou a chodil na sabat kourit na zachod, aby ho pri tom nevidela, to Zid byl. Ale ten nebyl z nasi rodiny. Ten si jenom myslel, ze jsem take zid.

Neni problem budit dojem, ze jste Zid, kdyz vite, jak se se mate chovat a co ve spravny okamzik rici, Nemusite mit ani zidovske jmeno. A jste, jak si cesti Zide mezi sebou rikaji "nas clovek". V Nemecku zase reknou: "Das ist ein Landsmann von mir". Coz by Nemci mezi sebou nikdy nerekli.

Take ty triky s "rodilym Francouzem" mi nejsou nezname. Zidovky z Izraele jezdi s porodem prvniho ditete rodit do Francie, protoze tam to dite dostane francouske obcanstvi. Pak je z nej "rodily Francouz". Malokdo si uvedomi, co to vlastne znamena. Podivejte se, kolik rodilych Franzouzû je jen v Cesku. Pan Kraus na priklad.

To nemluvim o procentualnim pomeru Zidu v Praze. Tam je takrka kazdy druhy Zid. "Vychcany Prazak" se rika. Dovolim si zkorigovat: Vychcany prazsky Zid. Naprosta vetsina Zidu co jsem poznal v cizine, se "vratila" do Prahy. I kdyz byli treba z vychodniho Slovenska.

V Praze, tam se zije: lacina devcata, lacini chlapci, Praha je vsech Zidu raj, at zije Bajkajlai, to jen tak na okraj. [smích]

245442

Káva pro Zvědavce

73

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 150 čtenářů částkou 25 587 korun, což je 73 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?