Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 2 různá jména: hjalmar, KILLROY.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.01.2011 20:16

Práce v Holandsku

RE: Vyhrážanie pracovníčky agentúry

KILLROY 192.?.?.?

>Ľudí v agentúrach ,ktorí manipulujú takto pomocou
>nepravdivých informácií s nezamestnanými by mali byť
>trestaní za podvod.

Tie info ktore im poskytla neboli "nepravdive", bolo to len postupne navysovanie vydavkov, ktore mohla oznamit vopred (ak by bola seriozna). Vy sa pytate presne ako vacsina slusnych ludi: ako to ze takito ludia nie su trestany za podvod? Zijeme v inej dobe a v tej je podvod novodoby sport. Pokial kadejaka "pracovnicka agentury" bude so slusnymi ludmi vyj*bavat a ona "trestana za podvod" nebude, treba jej to vysvetlit tak aby to pochopila a uz nikdy neskusila.. Inak bude slusne spravanie vzdy tahat za kratsi koniec.

236735

24.02.2011 17:25

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

RE: Syn teroristy starostou v Chicagu

KILLROY 192.?.?.?

Ved to! nejako som sa nikde nedocital preco R. Emanuel odisiel z pozicie c. 3 vo white house a chce byt mayorom Chicaga. No a este ked je Chicago v dlhoch, tak nahoda to urcite nebude. Nemate k tomu nejake blizsie info preco sa hrabe do funkcie mayora?
Inak ambasador pre CR je nebezpecny vtak, robil kedysi pravnika pre ADL. No a ako vsetky media onanovali nad tym ze jeho rezidencia bude v byvalej budove wehrmachtu... zidia si tuto symboliku naozaj uzivaju.

238564

28.02.2011 14:59

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

RE: článok sa mi páči ale-

KILLROY 192.?.?.?

Ste velmi dobre informovany. "Nastastie" tym demokratickym pokrokom vykorenili znaky zleho socializmu (prakticky narodneho socializmu?): dotovana elektrina, potraviny, voda, zdravotnictvo. Iracania mali za Sadama najvyssi pocet vysokoskolsky vzdelanych ludia spomedzi vsetkych arabskych krajin. Dnes pri 50% nezamestnanosti sa demokraticky hlasia pred naborovymi strediskami do policie...

238780

22.03.2011 12:58

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

RE: Dr. Goebbels a Rabín - Kočka s Myší - aneb Talmud a důležitost překreslování akceptovaného hřiště během hry

KILLROY 192.?.?.?

[chechtot] I love the humor of Talmud!

240052

24.03.2011 15:37

Bééé! Já nechci nové auto!

RE: ..a stejne ...

KILLROY 192.?.?.?

mimochodom, znamy z Izraela mi hovoril ze tam maju 100% dan na auta. Ktorych domacich vyrobcov aut tym chcu branit, neni uplne jasne. Ked ide o vycuciavanie ludi od penazi, su vsetky vlady rovnake.
Inak, editor pise o svojom japonskom aute v Kanade. Zaujimave ze sme sa zas do Izraela dostali [velký smích]

240220

25.05.2011 12:42

Právo pochybovat

vybijanie narodov...:-? ktorych?

KILLROY 192.?.?.?

Chcel by som, aby ste si v mysli vyformovali istý obraz. Predstavte si, že ste nemecký vojak, ktorý prežil bitky II. svetovej vojny. Politicky ste sa nikdy neangažovali a aj vaším rodičom bola politika ľahostajná, ale vaše vzdelávanie náhle prerušili, naverbovali vás do nemeckej armády a kázali vám bojovať. Teraz, na jarv roku 1945 vidíte, že spojenci vám úplne zdemolovali krajinu, že mestá ležia v troskách a polovicu rodiny vám zabili alebo je nezvestná. Váš oddiel je obkľúčený a musí sa vzdať. Inej voľby niet.

Máte za sebou dlhú, veľmi studenú zimu. Dodávky v nemeckej armáde už dobre nefungovali, ale vám sa nejako podarilo prežiť. Jar sa dostavila neskoro a vo forme dlhých daždivých týždňov v zdemolovanej Európe. Čižmy máte zodraté, uniforma sa vám rozpadá a čaká vás stres zo vzdania sa a z celého toho zmätku. Ale teraz vám už nič iné nezostáva len sa vzdať alebo sa nechať zastreliť. Toto je vojna a reálny svet.

Dostanete sa ako nemecký zajatec do rúk Američanov. Američania majú k dispozícii okolo 200 zajateckých táborov po celom Nemecku. Dopochodovali ste do tábora, obkoleseného ostnatým drôtom až kam oko dovidí. V tomto provizóriu sa už nachádzajú tisíce iných nemeckých vojnových zajatcov. Ale po latrínach ani stopy. A pritom po troch hodinách pochodovania blatom a jarným dažďom teraz už myslíte len na ňu. Preženú vás dobre stráženou bránou dnu a zrazu sa môžete voľne pohybovať, ale žiadnu latrínu nikde nemôžete nájsť. A už sa dlhšie čakať nedá. A tak si nájdete miestečko a s uľavou sa vyprázdnite.

Najprv ste unavený, potom hladný a ustrašený a teraz navyše aj špinavý. Za vami sú stovky nemeckých vojakov, ktorí sa na vás tlačia zo všetkých strán a všetci hľadajú latrínu, keď teraz konečne môžu. Ku konca dňa tu ažani niet miestečka, kde by si človek mohol uľaviť, nieto ešte sadnúťa nechať trochu oddychnúť unavené nohy. Ako rýchlo zistíte, ani jeden z vojakov celý deň nič nejedol. Vlastne platí, že kto sa ocitol v rukách Američanov, nikdy žiadnu potravu nedostal, čo dosvedčia tí, ktorí prežili americké zajatie. Ľudia celé týždne nič nejedli, hladoveli a napokon umierali. "Ale toto nám predsa nemôžu urobiť! Veď sú tu ženevské konvencie o zaobchádzaní s vojnovými zajatcami! Zrejme ide o nejaký omyl!" Nádej prežíva celú noc, hoci sa niet kam schovať pred chladným, bodavým dažďom.

Uniformu máte načisto premočenú a bývalí statoční vojaci naokolo teraz zrazu tichúčko plačú, keď druh za druhom postupne zomiera v dôsledku nedostatku potravy, vody, spánku a prístrešku. Po týždňoch tohto aj vaša vlastná nádej prerastá do zúfalstva, až napokon začínate závidieť tým, čo sa vzdali najprv svojej mužskej statočnosti, potom dôstojnosti a napokon aj života. Prejdú ďalšie beznádejné týždne. A potom si už spomínate len nato, že ste sa zrútili a neboli ste schopný vstať, a tak ste tam ležali s ...

Automaticky kráceno

244713

25.05.2011 12:46

Právo pochybovat

RE: vybijanie narodov...:-? ktorych?

KILLROY 192.?.?.?

...ležali s tvárou v blate, pomiešanom s výkalmi tých, čo odišli pred vami.

Vaše telo odnesú prv, než vychladne, do špeciálneho stanu, kde vás donaha zoblečú. Takže veľmi rýchlo sa na nás zabudne a už nikdy vás nikto neidentifikuje, pretože vaše identifikačné prívesky preseknú napoly, vaše telo spolu s druhými polejú chemikáliou, aby sa rýchlejšie rozkladalo a potom vás rýchlo pochovajú.

Nepatríte k výnimkám, pretože viac než 1 milión sedemstotisíc nemeckých vojnových zajatcov zomrelo v dôsledku zámernej exterminácie hladom, vyčerpanosťou a onemocneniami na rozkaz generála Dwighta Davida Eisenhowera (Američan židovského pôvodu).

Generál Eisenhower mesiac pred skončením II. svetovej vojny vydal rozkaz ohľadom zaobchádzania s nemeckými zajatcami a v tom rozkaze sa nachádza aj toto konštatovanie: "Zajatecké tábory nebudú poskytovať prístrešok, ani iné pohodlia." Stephen Ambrose, ktorý napísal Eisehowerovu biografiu a ktorému umožnili prístup aj k jeho osobným listom konštatuje, že osobne navrhol exterminovať po vojne celý nemecký generálny štáb a tísíce ďalších osôb.

V osobných listoch nielenže vyjadruje nenávisť k nacistickému režimu a k tým málopočetným, ktorí vnucovali svoju vôľu ostatným, ale aj nenávisť k nemeckému obyvateľstvu ako k istej rase. Eisenhower mal osobný záujem na tom skántriť toľko Nemcov, koľko len bude možné a jednou z ciest bolo usmrtiť toľko nemeckých vojnových zajatcov, koľko sa len dalo.
http://www.protiprudu.info/eisenhoverov.html

244714

22.06.2011 14:30

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

KILLROY 192.?.?.?

ano, pekne ste to napisal. Hoci podla toho co som sa ja dopocul, tak sefovia "blbcov" vedia ze maju pod sebou blbcov a preto im hocico len tak neprejde. Napr inspekcia min. vnutra si dava na svojich blbcov dobry pozor. V tomto Trodasovom pripade by ma velmi zaujimalo ako policia zdovodni obhajobe zmazanie pristupov. Prekvapuje ma ako si na tom dali zalezat.
Co sa politickych dovodov tyka, na to nemusi zasahovat statna masineria, ti co benefituju z nastavenia systemu maju svoje mimovladky, a kampane ako niekoho znicit a vyhodit ho zo zamestnania alebo mu znicit zabehnuty kseft. Na editora to skusaju tiez viac ekonomicky ako hrozbou basy. Treti sud, tretia letenka... No proste, su to bitches, a snad raz pride cas zuctovania.

246604

Takato veta a tieto nazory mozu zazniet iba vo vnutornych kruhoch. Tak ako nikto z nas nenajde a nepotvrdi ze je pravy rozhovor Sharona a Peresa z izraelskeho armadneho radia kde Sharon dal Peresa do laty. Nikto z nas totiz nehovori hebrew a ak tak nenajde zaznam rozhovoru.

OCCUPIED JERUSALEM -- An acrimonious argument erupted during the Israeli cabinet weekly session last week between Israeli Prime Minister Ariel Sharon and his foreign Minister Shimon Peres during which Sharon reportedly yelled at Peres, saying "don't worry about American pressure, we control America."

According the Israeli Hebrew radio Kol Yisrael Wednesday, Peres warned Sharon that refusing to heed incessant American requests for a cease-fire with the Palestinians would endanger Israeli interests and turn the US against us.
At this point, a furious Sharon reportedly turned toward Peres, saying "every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it."
The radio said Peres and other cabinet ministers warned Sharon against saying what he said in public, because "it would cause us a public relations disaster."
http://americandefenseleague.com/onaleash.htm

Na nete som na tu Beginovu citaciu nenasiel zdroj. Ale nech zdvihne ruku ten co si mysli ze Begin nevidi seba a svojich ako master race [oči v sloup] Tak ako sa nedostane na printove svetlo sveta citacia z diela H. Forda, alebo predvojnovych autorov, ktori argumentuju ze Protokoly su pravdive, tak je tazko najst povodny zdroj citacie p. Nohejla.

247331

08.07.2011 18:00

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Napsal jsem v článku...

KILLROY 192.?.?.?

aha, takze vynimocne to nebude "chucpe" ? [velký smích]

247558

22.08.2011 11:39

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

hjalmar 192.?.?.?

Raz sa na to "self-hating" spytali Gilada Atzmona, tazkeho proti-sionistickeho aktivistu, z ktoreho maju v Jeruzalemen tazku hlavu, lebo im spini do vlastneho hniezda ako to len ide. Jeho odpoved: "yes, I am... but I also hate them [mrknutí jedním okem] " [chechtot]

251584

28.09.2011 12:12

Úplný text projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda na Valném shromáždění OSN

RE: skvělé krása,ale mluví z něj socialismus s lidskou tváří

KILLROY 192.?.?.?

Myslim ze Vam unikol point pana Ahmadinejada, alebo ste sa umyselne zameral na tuto cast jeho prejavu.

Nekontrolovane mnozenie je uplne ok, pokial nebudu "socialisti s ludskou tvarou" v Bruseli vymyslat multikulti bullshity typu "50 milionov modrych kariet pre Africanov" aby im ulahcili vstup do EU. V Nemecku dosla strana zelenych s tym, ze Nemecko by malo prijat 200 000 utecencov z oblasti vychodnej Afriky. Amen-tma s takymi chujmi medzi nami.

Pokial sa mozu Africania a Pakistanci viac najest tym, ze sa im budu predavat umele hnojiva a kupovat ich potraviny, neni treba riesit "premnozenie". Ak aj, je to ich lokalny problem.

BTW, nadherny prejav. Kto z nasej mentalnej spodiny v parlamentoch by nieco take vytvoril? Asi preto vzdy beru nohy na plecia ked pocuju nieco co nemaju sancu pochopit [velký smích] No a miestnemu sefovi istej nabozenskej obce by bolo velice tazko vysvetlit preco som miestnost neopustil, ze? [bliji]

254097

17.11.2011 14:32

Nebudeš poslušný? Zničíme tě auditem

RE: nepochopil jsem

KILLROY 192.?.?.?

@ editor: bolo by mozne navstevnikom s jeruzalemskym syndromom mazat? Aspon tych co sa dojdu len vygrcat, bez realnej informacnej hodnoty. Medzi slusnych ludi do diskusie nepatria a oni so svojimi hodnotami sa medzi nami tiez nemozu citit dobre.

257173

23.11.2011 16:20

O strachu

"system" = znicenie cloveka ako sme ho poznali

KILLROY 192.?.?.?

>Tito lidé si přizpůsobili systémová pravidla a znásilnili celý >systém takže ti, kteří by se chtěli nějakým způsobem prosadit už >nemají prostor. Hra je nevyvážená.

KTO znasilnil system? Myslim ze sa v tomto mylite.

System zhromazdovania majetku ("kapitalu-izmus" ) musel zakonite prist do tohoto bodu ked sa vyroba presuva tam kde ludia budu pracovat za mensi plat. "System" prakticky existoval v USA od zaciatku. Kde je americky robotnik v automobilke 50tych rokov ktory byval na predmesti, mal auto, jeho zena nepracovala a uzivil z toho este 2 deti? Nikto system nezmenil, ani neznasilnil. On sa tak vyvinul prirodzene lebo s globalizaciou sa otvorili moznosti lahsieho obchodovania a presunu prace. Dokonca aj keby podnikatel chcel nechat vyrobu v Cechach, on MUSI vyrabat v Cine, lebo konkurencia to v Cine vyrobi lacnejsie. Co ma prednedavnom prekvapilo je, ze este aj ETA vyraba v Cine. Smutne, ale bohuzial nezmenitelne ani s klackami v uliciach.

>Pouze lidé, kteří ví proč a za co bojují a jak si
>představují změnu mohou něco změnit.
Spravne! a to nevedia ani ti chudaci z OWS, preto zhniju a rozpadnu sa. Akym systemom nahradit sucasny? Nevedia. Jedina moznost zmeny systemu by bola, keby prestali 4 rocne volebne obdobia a zasadol na hrad/biely dom nejaky Vladimir Vladimirovic ktory by urcil priority krajiny a rozhodol ze system musi fungovat v prospech obcanov. Tam kde funguje propaganda "nezavislych medii" na plne obratky uz roky je to nepredstavitelne a preto budu v prdeli skor ako krajiny kde sa nejaky clovek "z ludu" dostane k moci a zmeni to. V Madarsku s tymi zmenami zacali, v Rusku detto.

Inak sa mi clanok pani Alexie pacil, ale strach nie je dovod toho preco sa veci nehybu. Ludia su casto odvazni, len nevedia definovat pricinu problemu. Tak ako OWS. Veria ze volit je spravne? Ak dostavaju 2 redkovky - bielu a cervenu a za jednu z nich volia vo volbach, tak je stav krajiny aj ich chyba. Dali totiz systemu LEGITIMITU.

257558

07.12.2011 15:28

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: kopírovanie

KILLROY 192.?.?.?

Vdaka za suhrnne info, je to zaujimave, dava to zmysel.

>Za najpravdepodobnejšiu, najjednoduchšiu a logickú možnosť
>pokladám tú, že lietadlo sa po zarušení komunikácie s
>družicou pokúsilo pristáť samé.

Ano, ale tam odkial vzlietlo, snad nie na najblizsom letisku.

>Totálne nepravdepodobné by bolo také lietadlo akokoľvek ovládať.

Suhlasim, znie to neuveritelne optimisticky ze ho "sundali" naburanim sa do softwaru a potom si ho joystickom posadili niekam.

Ale aj tak skvela sprava po dlhej dobe [velký smích] [velký smích] [velký smích]

258147

20.01.2012 17:18

Proč chce Washington „skoncovat“ s Putinem?

RE: Prečo ?

KILLROY 192.?.?.?

Ono je to zlozitejsie. Vsimnite si aky je clanok komplexny a plny vazieb medzi ludmi a organizaciami. Tieto vztahy je pomerne tazko desifrovat. Ze je NED negativna organizia, to by si uz len podla toho nazvu nemysli 99,9% obyvatelstva. Az taketo clanky su "eye opener". Ako som si vsimol, mena ktore sa casto vyskytuju/vyskytovali v mediach pokial islo o komentovanie nejakych udalosti, boli prave ludia ktori mali v zivotopise pobyt pre NED niekde v USA. Povolania tychto ludi su kadejaki politologovia ktori spolu s piatou kolonou (napr. Meseznikov and company) pracuju proti narodnym zaujmom za cielom dosiahnutia lepsej "demokracie".

261410

30.01.2012 12:05

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

Vladimire,

KILLROY 192.?.?.?

Platite velmi vela za preklady. Clanky su kvalitne ale hoci by som chcel, velmi casto ich nemam cas precitat a diskusiu uz vobec nie. Verim, ze vela ludi je na tom rovnako.

Predpokladam ze ludia radsej citaju spravy "ve zkratce". A diskusie pod velkymi clankami maju same o sebe velku hodnotu, casto rovnako ako clanok samotny. Vas projekt/Zvedavec podla mna neutrpi, pokial sa bude stale diskutovat pod clankami (nevadi ze ich bude menej) a pokial sa dostatocne rychlo budu obmienat spravy "ve zkratce". Takze spet ku stavke na Zvedavca? Vyskusajme.

261920

09.02.2012 18:57

Tak už to víme

RE: Bída s nouzí

KILLROY 192.?.?.?

Pani Erika,

nie je to (az) tak daleko co som zo skoly von a co sa tyka kritickeho myslenia, tak si myslim ze je to prave naopak. V skole ma kritickeho myslenia vobec neucili, a uz vobec nie starsi ucitelia. Prave mladi ludia ktori deti ucia su si vedomy viac alebo menej toho, co editor zosumarizoval na konci clanku - a totiz - ze veci vyzeraju uplne inak. Osobne si vsimam ze prave ucitelia z USA (mladi ludia) ucia nase deti kritickeho myslenia a je to tak spravne.

Co sa tyka tej lavice, neviem ci by ste vedela dat nejaky priklad lavicovej mierumilovnosti. V USA to boli prave republikani (prakticky velmi pravicova strana), ktori ukoncili vojnu v Korei (Eisenhower) alebo Vietname (Nixon).

Ci uz hovorime o 2. svetovej a spojeneckych vladach, alebo o sucasnych vojnach a spojeneckych vladach (US,GB,Nemecko,...), je to ta ista minca a lavica/pravica prestala byt relevantna. Do vojny sa proste ide vtedy ked entity z vychodneho Stredomoria zatrubia.

262905

09.02.2012 19:19

Tak už to víme

zaciatky "totalni prdele" su inde.

KILLROY 192.?.?.?

In Billions for the Bankers, Debts for the People (1984), Sheldon Emry commented:

“Germany issued debt-free and interest-free money from 1935 on, which accounts for Germany’s startling rise from the depression to a world power in five years. The German government financed its entire operations from 1935 to 1945 without gold, and without debt. It took the entire Capitalist and Communist world to destroy the German revolution, and bring Europe back under the heel of the Bankers.”

Do "totalni prdele" vsetkych doviedla vojna, nie Hitlerova nova ekonomika. A do vojny nas vsetkych doviedla chamtivost a zlost Britov (huckanie Poliakov, etc). V pacifiku ma zas zasluhy na vojne Roosenwelt ktory nereagoval na snahy pro-americkeho kridla Japonskej vlady na stretnutie.

262908

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 4

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 3

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,63 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
30,18 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
22,85 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,74 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 228,70 Kč
1 unce stříbra
426,33 Kč
Bitcoin
225 711,15 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?