Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 73 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.01.2010 12:28

Jak elity ovládají svět

CESTA VEN

62.?.?.?

Sice mame v krvi hierarchickou organizaci, ale ne na 6 miliard clenu. Takove gigaspolecenstvi je umele a je i umele udrzovano. K tomu slouzi technologie, anonymni korporatni vlastnictvi a globalni penize. Schopnejsi at jsou vudci, ale tech srovnatelne schopnych je mnohem vic.

Nemyslim si, ze v topu je 6 tisic nejbohatsich lidi. Na jeden level - ten nejvyssi, se tolik jedincu nevejde. Dle myho je to fototapeta na balamuceni zvedavych. Ale diky i za takove knihy, ze kterych lze kousky pravdy vyzobat a po ocisteni se mohou i hodit.

Ve skutecnosti by 6 tisic stejne schopnych nebo srovnatelnych znamenalo 6 tisic pyramid, coz by bylo ok, nebo valku mezi nimi o vedeni, coz neprobiha. Jenomze jich je podstatne mene (do 100) a vsichni jsou hierarchicky zarazeni v hornich patrech pyramidy, ale stejne se nevejdou do jednoho stupne.

Nejvyssi kamen je duchovni level, pod nim RT, pak 13, 30, 300.

Cesta ven je pomerne jednoducha:
- necist noviny a nedivat se na televizi, tzn. neridit se informacemi, ktere vytvareji realitu, kterou potrebuji pro sve udrzovani a posilovani globalni elity.

- dale me napada "obchazeni penez": lide by uspokojovali sve potreby nikoli prostrednictvim penez (ja zotrocim sebe prodejem sve prace, dostanu 1/10 sve hodnoty pro svou osobni utratu na me potreby). Pak sve desetiny poskladam a koupim si sluzbu, ktera je 10x predrazena (udelas mi to ty za 1/10 sveho platu, 9/10 z prodejni ceny bere tvuj "pyramidalni ovladac" ).
Diky vypocetni technice lze hodnotu vzajemnych sluzeb evidovat a vyuctovavat. Takhle by mohlo fungovat male spolecenstvi. Zel, jimi vymysleny trestni zakon tohleto povazuje za tr. cin "padelani a pozmenovani penez". ALE masivni porusovani zakazu by znamenalo ztratu jeho legitimity, a to, ze tech pripadu porusovani by bylo tolik, ze jejich system by nas vsechny trestne neustihal, a to ani zadny zmysluplny zlomek z nas. To proto, ze
- "fungovani systemu je zavislym na nasi kooperaci". Muzeme nebyt praskacem ani policajtem (resp. v pozici policajta nekooperovat pri stihani toho, co povazujeme za spolecensky neskodne). Kdyby totiz zakony byly opravdu z vule lidu, takovy trestny cin se do trestniho zakona nedostane.

Prosim o doplneni dalsich doporuceni pro osvobozeni se z vlaken ovladani.

210084

29.01.2010 12:09

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

62.?.?.?

Souhlasím s vaším negativním hodnocením dopadu imigrace z Asie a Afriky pod záminkou dovozu levné pracovní síly, a ve skutečnosti za účelem likvidace původní Evropské civilizace.

Dovoluji si ale pochybovat o obecně OBECNĚ SDÍLENÉM KLIŠÉ O PŘEMNOŽENÍ OBYVATELSTVA NAŠÍ PLANETY. Číslo 7 miliard či 8 miliard zní hrozivě, ale umíme si aspoň pro začátek představit, kolik to vlastně je?

Tak třeba "Spartakiádně": pokud by se všichni lidé na zemi postavili na značky vzdálené od sebe 1 metr, tak těch 7 miliard by zaplnilo "Strahov" o rozloze méně než 84km x 84 km. Pro lepší představu je to cca 1/2 rozlohy Okresu Benešov...

Samozřejmě, nechci být teď poučován o banalitách typu, že na práci a bydlení 1 člověka nestačí políčko 1m2, a taky vím, že ne celý povrch Země tvoří úrodná půda, že souše je jenom 1/3... Taky mám základní školu.

Chci pouze vyprovokovat ke kritickému myšlení o všech tvrzeních, která jaksi automaticky přebíráme z médií bez přemýšlení. Takto totiž SI NECHÁVÁME VNUCOVAT PŘEDSTAVU EXISTENCE PROBLÉMŮ, KTERÉ NEEXISTUJÍ a PŘISTUPUJEME NA ŘEŠENÍ, KTERÁ JSOU NÁM VNUCOVÁNA.

Ať je ultimativním regulátorem počtu členů rodiny množství potravin a jiných nezbytných zdrojů, které si člověk dokáže vypěstovat nebo směnou za svou práci pro svou rodinu získat. Tak tomu totiž bylo před nástupem tzv. "sociálního státu" a tolik zneužívaných sociálních dávek vždycky. Díky tomu PROBLÉM PŘEMNOŽENÍ LIDSTVA NEMŮŽE VZNIKNOUT, neboť nikdy nebude na Zemi víc lidí, než potravin (a jiných prostředků), které pro své přežití potřebují.

210959

29.01.2010 12:20

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: OT, avšak velmi důležité

62.?.?.?

Ne tak důležitá. Mainstreemová média se jenom snaží získat u naivní veřejnosti kredit, který ztratila propagací toho nesmyslu o prasečí chřipce a jiných agend. Ale kdo je dnes bere vážně? Kdo si je zítra otevře s nadějí, že se dočte pravdu?

Pravdu hodí do válu jenom málo, občas a pouze proto, aby k němu zase přilákala lidi.

210961

10.02.2010 10:38

Práce v Holandsku

OK, AZ NA TY STEREOTYPY...

62.?.?.?

V podstate souhlasim se zverejnenym varovanim, ale vadi mi tam text: "Uvedenú personálnu agentúru vlastní holandský občan marockého pôvodu. Neoficiálne sa hovorí, že túto garážovú agentúru postavil na peniazoch z obchodu s narkotikami. Či je to pravda posúdiť neviem."

1. Stoji to na obrazu Arabu prezentovanem v nasi cizacke televizi, podle ktere Arabove musi byt bud neschopni a zbabeli chudasove, nebo jsou to obchodnici s narkotikama...

2. Na garazovou firmu neni treba tolik penez, jako z obchodu s narkotikama...

3. Je to cista pomluva "neoficialne sa hovori"... Kdo jiny to rika nez ti naivni lide s bolavyma oteklyma rukama na ubytovne se studenou vodou, kteri se nechali lapit na "medovy motuz", a jeste porad veri te sve prizivnicke slovenske agenture vic nez prizivnicke holandske agenture.

Svedci to o tom, ze lide moc veri televizi a mediim obecne, na zaklade kterych si vytvorili obraz zapadu. Tento obraz neodpovida skutecnosti, se kterou jsou konfrontovani. A nakonec za to muze ne to, ze líně a nekriticky prevzali z televize sve predstavy o svete, ale jeden Arab...

KDO SE NEPOUCI, ZITRA BUDE MUSET ZASE DO SKOLY.

212134

19.02.2010 12:29

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: + TERMINOLOGIE

62.?.?.?

Souhlasím s článkem i s vaším příspěvkem, jenom nesouhlasím s Vaším závěrem. Naše děti nezkazí, jenom je vůči sobě a zkaženému systému znechutí.

K terminologii:

HOMO - FOBIE doslovně znamená "strach z lidí". To je MULTIPACK LIE, tři lži v jedné. 1. Vymýšlí se latinský název nemoci pro něco, co nemocí není (= nalepení nálepky). 2. Nejde o strach, ale smích, posměch, nezájem či nevšímavou toleranci. 3. Ne z lidí, či k lidem obecně, ale specificky k homosexuálům.

Ale já se přece nebojím LIDÍ, já homosexuály neřeším a toleruji jejich "životní styl". Jejich sexuální život není můj a proto mi je ukradenej stejně tak, jako heterosexuální život mých sousedů či homo nebo heterosexuální život mně úplně neznámých lidí.

Co mi ale VADÍ je PROPAGACE HOMOSEXUALITY a její podsouvání jako něčeho normálního.

GAY PRIDE PARADES
Tento typ demonstrace je sebevýsměchem demonstrujících. Viděl již někdo hrdě mašírovat heterosexuály, aby demonstrovali tak jako homosexuálové (pro sebe navzájem i pro jiné), že heterosexualita je normální a v pohodě? Viděl někdo demonstrovat heterosexuály, že jak jsou komfortní se svou sexuální orientací a se svým životem? NE. To proto, že heterosexualita normální je a nemusí svou normálnost a pohodovost nikomu dokazovat.

JSEM PŘESVĚDČEN, ŽE ÚČELEM BROŽUR JE ZKAŽENÍ LIDÍ PŘI ZNEUŽITÍ PRAKTICKÉHO STÁTNÍHO MONOPOLU NA VÝCHOVU DĚTÍ.

212978

19.02.2010 18:58

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: + TERMINOLOGIE

62.?.?.?

Ok, řecky [smích] - hlavně že Vám neunikla pointa.

Už to, že jako zvědavci to musíme řešit terminologicky oslabuje naše řady v progresivní činnosti. Místo ofenzivy jsme v defenzivě, místo útoku obhajujeme sebe a legitimitu našich postojů.

Na části slova "FOBIE" jsme se shodli, takže není zde co řešit. Dle vašeho vysvětlení části "HOMO" by pak pojem "homofobie" měl znamenat "strach ze stejných": ale pořád nejde o strach, a už vůbec ne ze stejných [chechtot]

213015

25.02.2010 19:02

Výkvět davu

dík

62.?.?.?

Ohromně se na Vašich článcích bavím, pane Lischko, u mě dnes zase za 1. Doufám, že nepolevíte a podržíte si i nadále svůj originální úhel pohledu.

213502

10.03.2010 19:57

Kleopatra podruhé

Kleopatra

62.?.?.?

Mel bych predbezne letet do Toronta cerven-cervenec. Pokud se to potvrdi a do te doby nikoho nenajdete, ozvu se a domluvime se.

214519

18.03.2010 10:26

Dar rozbitého skla

RE: Pokud clanek vystihuje presne tu symboliku.

62.?.?.?

Je to inscenace pro pochybovace o rozporech mezi USA a Izraelem. Tito dva jsou dvema udy tehoz monstra, predstirajici podle jednoho scenare.

215271

18.03.2010 10:43

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

JEDNODUCHE RESENI

62.?.?.?

Jednoduchym resenim pro dnesni generaci v produktivnim veku je udelat si hodne deti a dobre je vychovat, aby nas pak mal kdo zivit, az budeme stari. Tim se nas kolabujici socialni system nedotkne, ozivi se porodnost a zabrani se barevne imigraci (a jejim umele predstiranym duvodum).

215274

19.03.2010 07:50

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

MOC SI VERI

62.?.?.?

Podle me si US establishment moc veri s moznosti manipulovat s verejnym minenim, v dnesni dobe je nebere vazne skoro nikdo.

215352

19.03.2010 07:57

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: JEDNODUCHE RESENI

62.?.?.?

Cim vic lidi bude, tim vetsi poptavka po zbozi, potravinach a sluzbach. Pokud praci za me vykonava stroj (=industrializace), o to driv mam fajront. To, ze nas verchuska oj*bava misto aby hajila nase zajmy, je nasim problemem, ktery se musi vyresit (pokud chcete prezit) a ktery zaroven nelze vyresit vyhybanim se konfrontaci.

215353

24.03.2010 20:24

Jak Washington zničil soukromí lidí doma i za hranicemi

RE: šmíra a š/mírování

62.?.?.?

Nastesti kdo ma pravdu nezavisi od vaseho presvedceni.

215791

29.03.2010 09:48

Problém jménem zadluženost

JAKÝPAK PROBLÉM?

62.?.?.?

Zadluženost naší země je problémem věřitelů, ne nás. Jako každý dlužník, ani stát nemá neomezenou schopnost plnit závazky. Takže ten kdo půjčil, ať si utře svůj nos, rychleji mu ČR splácet nebude.

Tito věřitelé (IMF, WB, ...) ať si tedy udělají svůj domácí úkol, totiž ať přecení své pohledávky směrem dolů. TATO JEDNODUCHÁ ÚČETNÍ OPERACE VYŘEŠÍ CELOU tzv. KRIZI. JENOMŽE TIHLE VĚŘITELÉ CHTĚJÍ DOHROMADY VÍC NEŽ CELOU ZEMĚKOULI A BREČÍ A BREČÍ. CHCETE JIM ZA JEJICH SLZY DÁT SVŮJ KUS?

ČR nevlastní nás ani náš majetek, ale jenom věřitelské postavení vůči nám, které nabyla svým vlastním zákonem.

215942

23.04.2010 17:32

Syn člověka

RE: O ničem...

62.?.?.?

Články WL jsou ty nejvtipnější a s největším vhledem. To že je nechápete vy, neznamená, že jsou o ničem. Ne každý má požadovanou míru abstraktního myšlení. Vůbec se nechci před Vámi vytahovat, jenom si přeju víc takových Wenzelů Lischků...

217823

28.04.2010 09:43

Produkujete vlastní potraviny? Podle návrhu nového zákona je to trestný čin

NEBÁT SE a NEBÝT "POLICAJTEM"

62.?.?.?

Důležité je nebát se a nebýt kooperativním pro Systém. To znamená nepráskat, nesoudit, nepomáhat Systému, nenechat se zkorumpovat odměnou z majetku stíhané osoby.

Pokud bude většina lidí vůči Systému nekooperativní, tak Systém nemá šanci ustíhat ani smysluplný zlomek lidí.

Nám vnucovaný Systém potřebuje pro své přežití a svůj úspěch Náš strach a Naší kooperaci.

218183

28.04.2010 09:55

Spojené státy vypustily na oběžnou dráhu tajnou vojenskou bezpilotní loď

"NÁDHERNÉ DŮKAZY" AMERICKÉ PŘEVAHY

62.?.?.?

Navoněná chudoba z propagandistických časopisů. Potěmkiniáda v podání amerických soudruhů. Život v takovém virtuálním světě Vám může leckdo závidět [cool]

218185

29.04.2010 11:01

Kultura strachu

RE: NWO NWO NWO

62.?.?.?

A co nabízíš Ty za tak cenné informace?

218291

30.04.2010 10:10

Inspirační foto

Klaus ukazuje Medveděvovi a Obamovi defenestrační okno pražského hradu

62.?.?.?

Klaus: Kluci, koukejte svou prezidentskou práci dělat co nejlépe. Okna v Bílém domě i Kremlu jsou o hodně výš.

Klaus: Tento hrad tady bude stát i v den, když já opustím svůj prezidentský úřad. Což se se stejnou jistotou nedá říct přinejmenším o Evropské měnové unii.

218414

14.05.2010 11:23

Nůžky se rozevírají

RE: Středověk?

62.?.?.?

Souhlasím s vaším příspěvkem až po slova "Věřte mi".

Všichni lidé si musí co nejlépe uvědomit, že jde o ELITY TRVAJÍCÍ Z NAŠÍ TOLERANCE. Jsou ELITAMA pouze díky tomu, že MY je považujeme za elity, že se podřizujeme jejich příkazům a manipulacím, tudíž, že SE CHOVÁME TAK JAK CHTĚJÍ. Jakmile by např. těm americkým soudruhům vstoupily většinové americké hordy na jejich majetek a do trezorů jejich bank, tak ani nejsilnější policie a armáda by jim nepomohla. Protože policie i armáda jsme my.

Ne peníze hýbou světem, ale penězma je hýbáno světem.
To přesto, že hodnota jimi vydávaných peněz závisí pouze na nás. Hodnota těch peněz je taková, za jakou je my považujeme. Jenom díky nám jsou považovány za prostředek směny a jsou jako prostředek směny přijímány. Jakmile je přestaneme přijímat a budeme přijímat pouze naše platidlo, tak se z jejich peněz (drátků, kterýma nás vedou) stane papír do sběru.

219274

26.05.2010 15:19

Volby zla

KDO VOLI

62.?.?.?

Jarmilo, souhlasim s vasim nazorem.

Ti, co voli, si neuvedomuji, ze svym hlasem nic nemeni. I kdyby jejich hlas nakonec ovlivnil to, ktera persona kterou roli ve state obsadi, na skutecnych principech fungovani politicke moci a rizeni ceskeho statu nezmeni lautr vubec nic. Volic voli jenom masku.

Proto odpovednou reakci obcana je nepodporovat zlo, nevyzivovat jej, nedavat mu legitimitu, nechat system vykrvacet na absenci legitimity. Tzn. nepodporovat instituce iluze a lzi, jako je stavajici system pokrivenych voleb. Bez zruseni poslanecke imunity, bez zavedeni zvysene trestnosti za trestne ciny spachane pri vykonu zastupitelskeho mandatu, bez odvolatelnosti politiku, zavaznosti volebniho programu a volebnich slibu pod hrozbou trestnich sankci, me osobne k volbam nikdo nedostane. A pokud donuti, budu volit neplatne.

Jestli clovek hodi neplatny listek, nebo "dopis" ci heslo, ci potrha volebni listek, to je jenom forma protestu, kterou at si kazdy zvoli dle sve preference. Az protestujicich bude hodne, stavajicim elitam zatuhne. S mandatem typu do 10% opravnenych volicu se zacnou bat chodit po ulici.

Kdo nevoli, pak nasledne nemusi pred sebou racionalizovat a zduvodnovat svou spatnou volbu pred sebou, rodinou a sousedy, nema se za co stydet a tise prebira/ponechava si svou symbolickou politickou moc.

220204

28.05.2010 14:56

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Milý autore

62.?.?.?

Souhlasím s Vámi. Ještě bych dodal, že až se nebude voleb účastnit 95% lidí, tak politici budou chodit kanálama a ROZHODUJÍCÍ NEBUDOU ZÁKONY SCHVÁLENÉ PARLAMENTEM, ALE TO, CO LIDÍ POVAŽUJÍ ZA PRÁVO.

Vím, že s tímto mým názorem nebude souhlasit spousta zde diskutujících, ale NEŽ VYŘKNOU SVÉ ODSOUZENÍ mého názoru, ať se ještě před tím zamyslí nad tím co říkám - tedy, že 1. právo je to, co lidé za právo považují a 2. v případě, že nespravedlivé zákony budou porušovány většinou obyvatelstva, tak policie "neustíhá" taková porušení, takový zákon se stane ve vědomí a chování lidí nezávazným a posléze bude pragmaticky zrušen (aby bylo zachováno zdání, že zákonodárný sbor má autoritu a že jeho zákonodárnou moc lid uznává)

220439

09.06.2010 11:09

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Ano, ale ...

62.?.?.?

Vy jste se taky zřejmě nechal systémem namotat. Nesplatitelnost dluhů je problémem věřitele, nikoli dlužníka. Opusťte stádo konvenčních hlav.

221574

07.10.2010 19:20

Odešel člověk a kamarád

TAKY MUSÍM REAGOVAT

62.?.?.?

Slušní lidé nezačínají prohrávat. Pouze nesmí propůjčovat médiím autoritu rozhodce. Média a jejich tvorbu - pro vrchnost želané a pro nás neželané reality - ignorovat!

229536

01.11.2010 10:39

Česko Slovensko má talent?

RE: Česko má talent ..

62.?.?.?

OSOBNÍ IGNORACÍ TO LZE. Čím víc bude těch co ignorují TV a budou odmítat kulturní povahu toho, co je v masmédiích předkládáno jako umění, tím lépe. Už teď my, ignoranti mainstreamových masmédií, představujeme kritické množství, jehož ztráta nutí média snažit se novými způsoby přilákat lidi k televizi. Musíte přece vidět, jak se snaží občas nekonvenční zprávou (např. 7-10 dnů zpátky tou o rabínovi, co nahlas říká to, co Talmud píše) získat kredit a pozornost, aby jej hned prohospodařili na propagandě agendy nenávisti, nenažranosti, nedůvěry k jiným národům, hlouposti, bezprincipiálnosti a lakoty.

Nějak se jim to ale nedaří. Konvenčních hlav je sice pořád většina, ale byznys modely televizích společností a novin počítají s pozorností jim věnovanou před cca pěti lety, které se ukazují jako nesprávné a média prodělávají. Nenacházejí dostatek přístupových cest do hlav populace. Selhali i např. při propagandě ptačí chřipky a jejich kredibilita je v nenávratnu.

231537

26.11.2010 10:48

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: s financnymi prispevkami

62.?.?.?

souhlas

233083

29.11.2010 10:15

Konflikt ve Žlutém moři

RE: Bude veselo

62.?.?.?

Ad ÚTOK SOUSEDŮ: možná to bylo stejně jako v Tonkinském zálivu - když KLDR neútočí, tak jeho jménem zaútočí klidně i USA. Totéž i během tohoto 4 denního cvičení.

Nevím, proč autor článku používá při odkazech na USA o Američanech. To, co USA dělají, není politikou země Američanů. Její politické vedení je na nich úplně nezávislé a jimi neovladatelné. Podobně jako i v jiných vzorových demokraturách.

233371

29.11.2010 20:46

Konflikt ve Žlutém moři

RE: Bude veselo

62.?.?.?

Je to stejne, jako kdybych obvinil Čechy z účasti vojáků ČR na vojenských operacích v Iráku a Afganistánu. Myslim si, ze "demokratickym volbam" prikladate prilis velkou legitimitu.

233408

02.12.2010 10:43

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

Julian Assange - pristi ministr Ministerstva pravdy NWO

62.?.?.?

tak nejak jej ctu ja. Ovecky to v r. 2015 jako potesi, az bude jmenovana globalni vlada.

233604

Souhlasim s vasimi postoji. 78??? si misto premysleni hraje na psychologa.

235580

06.01.2011 10:57

Zlehčování zboží

RE: Zlehcovani zbozi?

62.?.?.?

OBDOBNE COKOLADA S NARAMNE CHUTNYMA BUBLINKAMA

235637

06.01.2011 16:33

Zlehčování zboží

RE: Zlehcovani zbozi?

62.?.?.?

Tento i dalsi problemy od cervna 2011 na ceskyspotrebitel.cz

235653

18.01.2011 10:43

Malé vítězství rozumu

JINÝ POHLED

62.?.?.?

Pokud bereme demokracii vážně, měli bychom brát vážně jenom demokratické zákony. Bez naší spolupráce systém neustíhá dodržování hloupých, šikanózních nebo antihumánních zákonů.

Ač jsem sám nekuřák, vadí mi, když si nemohu se svými kamarády - kuřáky - posedět v kavárně, kde by i mým přátelům dopřáli pohodu a komfort a maximálně si užít přátelskou atmosféru např. i tím, že by si mohli u toho zakouřit.

PROTO DO KAVÁREN, KDE JE ZÁKAZ KOUŘENÍ, JAKO ZÁKAZNÍK NECHODÍM. PŘESTOŽE JSEM NEKUŘÁK. CÍTÍM SE TOTÍŽ ŠPATNĚ TAM, KDE JE NĚKDO DISKRIMINOVÁN.

BOJIŠŤ PRO BOJ Z BLBÝMI ZÁKAZY JE HOJNĚ:

Tak např. tam, kde je max. povolená rychlost 50 km/hod. zjevně nedůvodná (např. Magistrála v Praze), nehledě na hloupé a inteligenci urážející oficiální zdůvodnění, měli by všichni slušní lidé jezdit minimálně 70 km/hod. Jedni proto, že pospíchají, ostatní proto, že jako slušní lidé bojují za lepší lidskou společnost, drží s nimi - s ostatními lidmi (bratry a sestrami) - podle zásady "jeden za všechny, všichni za jednoho".

Souhlasím s tím, aby byli biti jejich vlastní holí.
Protože jejich nástrojem jsou např. i nálepky, proto není od věci v takových případech je vyrobit používat, např. ve znění DISKRIMINAČNÍ OBCHODNÍ PROSTORY. Nejlépe ty neodlepitelné, neomyvatelné (toť papírové nálepky s vybranými vlastnostmi televizních nálepek).

236299

19.01.2011 11:01

Malé vítězství rozumu

RE: Aparátníci dneška

62.?.?.?

Souhlasím. Chtělo by to začít přestat kooperovat se systémem, přestat se chovat podle rozumu (vypočítavosti) a začít se chovat podle srdce (soucitu s bližními).
Nejprve očekávat nevděk, nepochopení, údiv a posměch.
A pak jednou, až se většina společnosti změní, právem očekávat za dobré jenom to dobré. Většina jsme my, proto to není nemožné.

236404

26.01.2011 15:43

To že je elita národa?

RE: A kdo je tedy tou skutečnou elitou národa?

62.?.?.?

Týpci, jako jste vy, potřebují vymýšlet nálepky a izmy, jako např. NECHCIZMUS. Z Vaší logiky vyplývá, že Vy sám jste zřejmě NESELEKTIVNÍ KONFORMNÍ CHCISTA, který má veliký hlad po tom a chce přesně to, co se mu předloží, přednese, navrhne. Dokonce takový, který vyžaduje, aby stejně konformní a démonem souhlasu opantaní byli i všichni kolem něj. A vyžadujete to důrazným a hlasitým způsobem, aby to slyšely ty správné uši. Považuje to za slušné, inteligentní a společensky odpovědné...

Zřejmě jako jeden z mála jste nepochopil podstatu článku: ELITOU NÁRODA NENÍ TEN, KDO JAKO NESVÉPRÁVNÝ ČLOVĚK PODEPISUJE VŠECHNO, CO PODEPÍŠE JEHO PÁN. PRO MĚ JSOU TO PETICE S JEDNÍM PODPISEM V.H., S PŘIPOJENÝM ARŠÍKEM NESVÉPRÁVNÝCH PŘIKYVOVAČŮ A SLOUHŮ. SEZNAM JEDNOHO NENÍ SEZNAMEM.

236841

31.01.2011 12:55

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: Zevní poznávání a vzdělávání jsou správné jako záruka likvidace lidstva

62.?.?.?

Zel, je velmi malo lidi, jako jste Vy. Pro me je velmi osvezujici nadechnout se, precist si neco od originalniho a nepostizeneho cloveka. Je moznost Vas nekdy potkat a popovidat si?

237215

01.02.2011 17:22

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

62.?.?.?

celkom dobre az na ten tragicky zaver o tom, ako islamisti tiahnu do Europy a Ruska?! Vypnite telku a zamyslite sa...

237360

04.02.2011 10:45

Zvědavec a značka „politicky nekorektní“ podruhé

Soucasne obrazky jsou dobre, oko bych vypustil, nove obrazky na doplneni by mely byt jine

62.?.?.?

Tunel: Zel, ten tunel je vyfocen pred vstupem, proto zvoleny zaber vyvolava zbytecnou a matouci otazku, jestli vubec do nej vstupovat. V nasem svete totiz uz v tunelu jsme (asi) ne na zaklade naseho svobodneho rozhodnuti.

Koleje: Nalevo od nich jsou nevim jestli kontejnery z jineho vlaku nebo jsou to unimobunky, ve kterych ziji lide - nejaka vize hospodarske krize nebo na zpusob Cooperova filmu "They live". Tim, ze zaber je zamiren niz - na koleje - periferie obrazku me mate, tzn. nevidim v nem pouze "cestu".

Vim, ze Vy existujici obrazky analyzujete vic nez ostatni a mozna Vas stavajici obrazky i unavily, ala osobne bych nemenil nic, co funguje.

Oko tam nemusi byt, s tim souhlasim. Kdyz presunete logo Zvedavce zprava doleva, vypadalo by lepe, kdyby v uvolnene prave casti nejake obrazky byly. Ty stavajici (v soucasnosti mezi okem a logem) byl ale nemenil/nevyhazoval.

237603

Je velmi nebezpecne, kdyz na pokyn od lokaju globalnich elit typu Cameron, Merkelova, Wilders atp. (vcetne autora tohoto clanku) zacne prostoduchy lid papouskovat "Ja jsem to rikal!!!"

Prave ta sama particka lokaju (jejich "DNA" ) vytvorila multikulturni prostredi, aby se potencial vasich i cizich zivotu vybil v nesmyslnem konfliktu a vy jste se mohli na tento svet znova a po zasluze inkarnovat do nove role biorobotu.

Multikulturalizmus vytvorili proto, aby se nejprve obohatili na levne pracovni sile, pak aby ekonomicky oslabovali potencial puvodnich Evropanu konkurovat globalnim otrokarskym elitam tak, ze bile Evropany vycerpavali pres system socialniho zabezpeceni, socialni stat, vysoke dane a povinne odvody, ktere tyto "socialni vydobytky 20. stoleti" oduvodnovaly a zpusobuji v soucasnosti krome jineho i nizkou porodnost. Kdyz se preprahovalo tak vas - slepce - zabavali pornem a onanii, a aby NAKONEC DNES toto vyuzili jako hromosvod vsech vasich frustraci. Puvodni obyvatele Evropy podvedli jejich majitele - otrokari, a ne chudaci, ekonomicti bezenci, kteri se nemaji kam vratit, nemaji obcanstvi sve puvodni zeme, zadne rodinne vazby a ani neovladaji jazyk svych rodicu.

237779

22.02.2011 13:38

Invaze mimozemšťanů

RE: Hledám spolupracovníka

62.?.?.?

K "Část nesouhlasí, ale neovládná hru, aby něco zmohli (respektive nejsou puštěni k rozhodování)."

Moje odpověď/podnět: Neovládá hru, protože neví o tom, že ji ovládá. Když přestane kooperovat, zjistí, že ona ovládá hru.

Lidi, ignorujte blbé zákony - to je vaše demokratické rozhodování. V mém světě např. blb není ministr, on si to jenom myslí - asi se dívá na televizi [smích])

238441

08.03.2011 09:35

Co je \"ruské\"?

TÉMA

62.?.?.?

Vůbec jsem článek nepochopil tak, že by byl o klonování...

239067

17.03.2011 10:49

Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a potažmo světu

RE: může být ještě mnohem hůř

62.?.?.?

zda se, ze se pripravovali na nas se svym napadem na zniceni lidi a prirody hodne dlouho, zatimco my jsme v ty dobe jenom cumeli na porno...

239680

28.03.2011 17:51

Víme, co chceme?

TAKTO ANO! (RE: Takto NE)

62.?.?.?

Aby nemluvili jenom ti, kteri jsou proti bojkotu voleb a nesouhlasi s nazorem pana Lhotáka, tak já mu svou podporu vyslovuji. I menší zlo je porad zlo.

Lide by si meli uvedomit, ze moc politikum dava prave jenom a pouze jejich ucast ve volbach. Rika se tomu LEGITIMITA. Ucasti ve volbach schvalujete pokracovani systemu, ktery vas ozebracuje.

At si ty tajtrliky zvoli treba 20% volicu, jejich legitimita bude slaba. Az bude ucast 3% nebo min, pak jejich legitimita bude skoro uplne nulova. Nebojte se, stat se tim nerozpadne. Autobusy a vlaky budou jezdit/nejezdit presne tak jako doposud, i na krame bude totez co doposud. Vsichni jsme nauceni chodit do prace a zivit se praci.

Stat nefunguje diky politikum a ministerstvum a uradum, ale prave jim navzdory!

Jenom se tim vyvolaji podminky pro budovani statu, systemu a moci zespoda. V hlavach lidi se to projevi tak, ze zjisti, ze politici maji jenom tolik moci, kolik jim lide ve svych hlavach prenechaji. Ze jejich premierem neni ten, jehoz vlade vyslovil duveru parlament vytvoren s 3% volebni ucasti, ale treba nekdo, koho si zvolili lide neformalne na internetu na dobu 3 let nebo do odvolani, co bude kratsi. Treba i duchodce z Vysociny nebo XY z Horni Dolni. A pokud tento premier nebude v TV zpravach, tak se na ne nebude divat nikdo.

No a par tydnu pote, az se lide prestanou klanet penezum (protoze zjisti, ze je to "out" a ze se jim uz nikdo neklani), tak je osvobodi soudruzi z USA/EU v maskacich z Indie, protoze - jak jim bude v novinach vysvetleno - ten XY z Horni Dolni znasilnil byvalou chartistku. No a par let po takovem osvobozeni se konecne zacnou objevovat prvni naznaky zlepseni... A to je vazeni ta nejrychlejsi cesta z matrixu demokratury. Pokud si pospisime, i 30 let muze stacit...

Vim, vam se to nelibi, ale vezte, ze v r. 2041 si reknete "ze ja blbec jsem to tech 30 let odkladal. Tenkrat to bylo tak jednoduche!!".

240607

31.03.2011 11:48

Aspik Institute a Centrum CYSTA

think tank

62.?.?.?

MYŠLENKOVÝ TANK [smích] - ten pravdivý překlad se mi líbí. Tank jako symbol tolerance, smyslu pro diskusi ze strany uvedených institucí... [smích] Jsem přesvědčen, že toto je ten kabalisticky pravdivý překlad.

Pehe je myslím core člen, Keller je pro ně nepřítel (kterého pokud nemůžeš porazit, tak si z něj udělej přítele). Keller je jedním z mála (či jediný) schopný kvalifikovaně a srozumitelně kritizovat jejich falešnost, tak jej vzali sebou na palubu a uvidí, jak bude reagovat na krevety a chlebíčky s kaviárem, které se tam nabízí... Chci věřit, že se nenechá zkompromitovat a včas z tanku vyskočí.

Já tomu rozumím tak, že globální elity si nechávají možnost vést společnost k levicové nebo pravicové totalitě (pravděpodobnost dnes vidím L 70/ P 30). Ať pro nás zvolí nakonec jednu či druhou cestu, budou mít dostatek kádrů aby vás/nás po ní vedli k "novým zářivým zítřkům".

240808

14.04.2011 11:34

Potřebujeme nového Erharda

RE: nemecka konjuktura

62.?.?.?

dodal bych jeste jednu pricinu - totiz zapad potreboval pro psychologickou demontaz socializmu bohatou vykladni skrin kapitalizmu - Spolkovou republiku Německo. Proto jim ekonomicky rozumně uspořádaný stát nedemontoval.

Jakmile je přestal potřebovat (po 1989), tak nastoupila demontáž i tam, zavedení DPH, jeho zvýšení, zrušení Marky, výmluvy na sjednocení s východním Německem, nyní "val", atd.

Teď už není ani Německo tím, co bývalo.

241804

18.05.2011 11:52

Kdo chce klid a mír, ten je vždycky zneškodněn

RE: Máme je mít rádi?

62.?.?.?

Domnívám se, že s takovým konvenčním myšlením, které zde prezentujete, chodíte na Zvědavce "jenom dělat svou práci". A možná bych se i vsadil, že sociální a imigrační politiku evropských zemí dělali vaši soukmenovci. Pokud se cítíte natalitně ohrožen na svém území, tak se množte - tak jak to dělá Palestinský národ v Palestině. Pokud své menšiny živíte sociálními dávkami (podle teorie jste si to dobrovolně demokraticky zvolil) tak buď změňte systém, nebo se těšte z toho, jak k vašemu blahu parádně funguje.

Problém Čechů je ten, že nechali média, aby v nich vypěstovala a nadále kultivovala vzájemnou závist a nenávist - díky níž nechodíte do večerky k Čechovi, ale např. k Vietnamci, který do večerky k Čechovi nechodí. Nesoudržnost oslabuje hostitelský národ.

244313

24.08.2011 12:04

Zprávy z tiskové konference Dr Mousa Ibrahima

je jen otázkou času, kdy tato malá země podlehne

62.?.?.?

NEPODLEHNE.

251734

19.10.2011 12:31

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – třetí část

RE: Putin chce obnovit Sovětský svaz

62.?.?.?

Díky Tondo za odkaz na článek. Tebou doporučovaný článek se tváří jako analýza a přitom je to kratičká esej, která místo odpovědí na zásadní otázky předkládá otázky na témata existující pouze v paranoidních hlavách.

Boj se dál, normální lidi svým strachem nenakazíš.

Vám v Bnai Brith Velký Izrael nevadí, vy se na něj těšíte. Ten ale nikdy nebude.

255513

20.10.2011 02:51

Zločiny neoliberalismu

Jak na ně (hledáme recept)

62.?.?.?

Článek se mi hodně líbí, ale závěr podle mě zbytečně obviňuje obyčejné lidi z toho, jakou mají vládu (politiky). Ti jsou přece určeni především volebním systémem, který je realizován v prospěch stejných neoliberálních elit, je jimi obhajován a udržován.

Nikdo nám nebrání zorganizovat si volby podle našich zákonů, neschválených zkorumpovaným parlamentem. Např. o odvolatelnosti voleného zástupce, o závaznosti volebního programu, o trestní odpovědnosti za porušení volebního slibu, atp. Když se jich zúčastní víc lidí, než těch oficiálních, tak takové volby budou mít větší legitimitu, než ty tzv. oficiální. Znamená to to, že nebudeme uznávat ve svém jednání autoritu volených zástupců, nebudeme o nich mluvit jako o našich poslancích, členech vlády, premiérech a nebudeme se k nim chovat tak, jako kdyby měli platný mandát a mohli schvalovat zákony pro nás závazné či nás zastupovat vůči jiným zemím.

Tím budou zpochybněny veškeré další nové zákony a mezinárodní smlouvy, které mají být ještě více protinárodní. A pokud si s neplatnými politiky budeme chtít hrát, můžeme následně požadovat obsazení parlamentu skutečnými zástupci voličů a vládních postů jimi zvolenými osobami. Není třeba hlasovací lístky, stačí web a jedinečné url. Jednou si to zkusíme a pak tento okrádací systém půjde hezky tam kam patří - do kopru co roste na smetišti dějin.

PRÁVEM JSOU PRAVIDLA, KTERÁ VĚTŠINA SPOLEČNOSTI RESPEKTUJE JAKO PRÁVO, UZNÁVA JE A CHOVÁ SE PODLE NICH.

JEJICH MOC EXISTUJE JENOM DOKUD EXISTUJE V NAŠICH HLAVÁCH.

255580

20.10.2011 15:30

Zločiny neoliberalismu

RE: Jak na ně (hledáme recept)

62.?.?.?

Obávám se, že to, co nám teď má být nabídnuto, bude právě něco, co se bude vůči nám tvářit jako socializmus, který jsme znali před listopadem. Akorát, že to pro změnu nemá být pronárodní socializmus, ale protinárodní komunizmus. Nazývat zlodějství kapitalizmem (co prosakuje v médiích mezi řádky) je dále jenom nástrojem pro kompromitaci a odstranění systému, který by v poměru ke globálnímu komunizmu mohl fungovat jako alternativa.

Aby nám ten komunizmus zavedli, tak teď mediální ekonomické celebrity mluví o přerozdělování. Jedním z hlavních cílů "krize" je likvidace střední třídy i cestou provokování závisti u nejnižší vrstvy. To má být přes média vetkáno do povědomí lidí v nejbližších měsících. Poté potřebují dostat stávající systém do trosek.

255625

28.10.2011 11:46

Čekání na cargo

RE: Odfláknutý a zmatený článek

62.?.?.?

Pánové, soustřeďte se na myšlenku, ne na formu a styl. Pokud máte i vy co říct, tak to napište a klidně vymakejte text tak, že vám doživotně budu klikat samé jedničky.

Mně se článek líbil a autorovi za něj děkuji. Rovněž děkuji všem, co se zamysleli nad jeho sdělením.

256163

01.11.2011 12:16

Dvě aktuální krize

jakápak krize?

62.?.?.?

(Všichni) vypněte televizi, přestaňte číst noviny a zjistíte, že krize není.

Kromě toho malou poznámku: Žádné dělení eura jeho páni nemají v plánu. V plánu mají jeho záchranu za co nejvyšší cenu pro obyčejné lidi. Nechápu, že tolik akademických hlav a odborníků na tohle ještě nepřišlo.

256378

04.11.2011 16:11

Světová měna a světové dluhy

ALTERNATIVA

62.?.?.?

Doufám, že nikdo nechce hledat alternativu v řešení, které se stejní bankéři, sdružení v Komunistické internacionále, chystají každou chvíli nabídnout. Očekávat, že znovu bude socializmus, jak jsme jej znali před 20 lety, je liché.

Vyšší zdanění bohatých nevyřeší problém, pouze má uvolnit tlak pod ventilem sociální zášti mas, které za bohaté a vyšší třídu mylně považují všechny, co se vozí drahým autem. To je ta střední třída, kterou je globální elita ochotna kdykoli obětovat a která jí primárně vadí.

A až bude dvoutřídní společnost bez peněz, pak se nikdo ze spodní třídy nevyhrabe z díry ven. K tomuto stavu bude společenský vývoj směřovat dokud lidé nevypnou porno, fotbal, hokej, TV zprávy a nepřestanou kooperovat se systémem účastí ve volbách a uznáváním autority politiků.

256558

04.11.2011 18:09

Světová měna a světové dluhy

RE: USA- zem orwellovských protikladov-POZOR!

62.?.?.?

Myslím, že je třeba se na věci dívat strukturovaně a ne dogmaticky. Tvrdit, že jsou po matce Židé je směšné stejně tak, jako odmítání Stalina pouze proto, že podle internetu byl Židem. Doporučuji hodnotit vůdce podle skutků. Takový Kadáfí byl zednář a přesto (pořád nebo až nakonec) pracoval proti tzv. Elitě, za což byl popraven.

Že bez doporučení či předvolebních závazků se člověk nestane vůdcem tak velké země je jasné. Kvůli tomu se ale ani nemusí stát zednářem. To, že Putin nechá zbohatnout osoby někým vybrané z vyvolených nemusí znamenat, že pracuje na věčné časy s nima a pro ně. Vždy jsou cíle primární a sekundární. Něco za něco. Podle mě Putin má priority nastaveny správně. Že Chodorkovskij je v lochu dokazuje, že Putin hraje podle sebe, že zná i jiné zájmy než ty jejich.

Pokud máte bližší informace o propojeních, sem s nimi. Rád se něco dozvím o Berlu Lazarovi i Chabadu Lubavitch.

256565

07.11.2011 15:13

Můj vztah k Židům

RE: RK

62.?.?.?

Nerozumim logice spojovat komunismus s Rusy, jeho primarnimi obetmi. Kolik etnickych Rusu se podle Vas podilelo na tvorbe ideologie komunismu?

256724

08.11.2011 19:28

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

62.?.?.?

Pojďme pracovat jeden pro druhého zadarmo. Nepotřebujeme peníze a nebude ani daňový základ. A ti, co vstoupí do policie nebo k finančáku, aby z nás ždímali pohledávky vymyšlené a napsané na papír (daňové předpisy) od nás nic za peníze (což je to jediné, co jim stát může dát - poukázky na výsledky naší práce) nedostanou, protože nic prospěšného pro nás neudělali a my peníze nepotřebujeme. Souhlasíte? "Miluj bližního svého jako sebe sama.". Toto stačí, desatero je už balast.

256801

22.11.2011 11:40

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

62.?.?.?

Komunistická EU má rozvíjet spolupráci... Hmm, teď už vím, proč tolik lidí muselo do gulagů - nespolupracovali (s NKVD), pomlouvali (komunizmus, politbyro a jeho představitele), hanobili (socializmus a jeho výdobytky), destruovali a bojkotovali (plán 1. pětiletky).... , zřejmě nebyli hned od začátku třídně uvědomělí tak, jako jste Vy.

257476

02.12.2011 11:03

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Neošmaťchané černošky

62.?.?.?

Oslovenie "babko" je na rozdiel od slovenčiny v češtine trochu zosmiešňujúce/hanlivé. Preto by Ťa pani Blažková nemusela pochopiť správne a brať to ako iróniu či invektívu, čo si vobec nechcel. Teda nech platí, že použitím slovenského "babko" si ju vnukovsky oslovil "babičko"

257989

06.12.2011 19:04

Jaderná válka na obzoru

RE: pred vlastnim prahem

62.?.?.?

Vidim, ze uderka z Nezvedavce a Bnai Brith ma zase napilno. Vuci kteremu narodu je loajalni pan Javlinsky? Kolik etnickych Rusů kandidovalo ve volbách do Knessetu a melo dovoleno si stezovat na regulernost voleb v Izraeli? Kolik etnickych Palestinců, kteri jsou obcany Izraele, se mohlo zucastnit "demokratickych" voleb v Izraeli jako volici ci kandidati? Ale mate pravdu, pomozte nam nejprve pochopit kdo je kdo v "Jabloku" a ci patrioti to jsou.

258119

06.12.2011 19:09

Jaderná válka na obzoru

RE: Co je divného???

62.?.?.?

Neni treba zapominat, ze valku vyvolali vzdy pouze ti, kteri krizi (problem) vyvolali, nabidli reseni (valku). Divne by bylo, kdyby si lide ted konecne neuvedomili, ze pokud do valky nepujdou, tak valka nebude.

At vybehnou do bojoveho pole humanitarni bombarder s Havlíkem a celou pravdolaskou, at se pobavíme na tom, jak uprimne to s nami mysli.

258121

13.01.2012 11:20

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

ZÁSADY DISKUSE

62.?.?.?

Často vidím, že plodnou diskusi rozvíjející se k zajímavým závěrům se podařilo svést mimo téma do desítek metrů osobních invektiv nebo vedlejších či nesouvisejících podtémat, a vyčerpat tak její potenciál, diskutérům typu Vojta49, Valda 212, Pentagram 666, ...

Proto navrhuji všem poctivým diskutérům, aby na osobní invektivy ani úmyslné nepochopení podstaty či hlavního tématu nereagovali, povznesli se nad ně jako nad štěkání psa či bučení krávy a nerozvíjeli tak řetězec neplodného tlachání, které dusí plodnou diskusi. Prosím, prokažte svou sílu nereagováním na urážky, provokace a výzvy k rozvíjení podřadných témat.

Navíc tak zbavíte NWO jedné z jeho zbraní a tyto nešťastníky donutíte najít si jinou, společensky prospěšnou práci, ve které budou nuceni tvořit hodnoty k radosti nás všech.

260912

20.01.2012 19:26

Proč chce Washington „skoncovat“ s Putinem?

RE: Jediný recept na americkou neomalenou rozpínavost je Putinovo Rusko!

62.?.?.?

[zahanbení] Dobré ráno pán Exaktný. Neunikla vám pointa?

261419

23.01.2012 11:39

Obama píše Ahmadínežádovi dopis: pojďme se domluvit

ĎÁBEL SE DRŽÍ SVÉ TAKTIKTY

62.?.?.?

Tento dopis vnímám v souvislosti s návštěvou Kissingera v Moskvě. Základním heslem NWO jestřábů je "rozděluj a panuj". Potřebují rozdělit koalici Ruska, Číny a Iránu, aby je nakonec porazili jednotlivě. Satanisté neuvažují v řádech let, desetiletí ani délky lidského života. Za chvíli přijde i jednání s Čínou a popř. i s Pakistanem.

Každému z nich slíbí, že jeho nesežerou, že jim stačí jenom "ten druhý" a slíbí za to přátelství na věčné časy a podíl na globální moci... [smích] Kdo vyměkne a prodá se ďáblu, bude zatracen.

261533

27.01.2012 16:09

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: Komu to prospeje?

62.?.?.?

QUI BONO? Všem těm, kteří si přejí krizi v Evropě i USA, nářky a strach pracujících mas. Což je globální elita, která si říká různými jmény, mezi něž patří "neviditelná ruka", "demokratický proces", "transatlantická aliance" atp.

261757

31.01.2012 16:26

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

62.?.?.?

Netreba vidieť hneď krvavo červene. Radšej napíšte, v čom tento článok spoločnosti škodí.

Apropo, nie "sebazničujúci ..." ale "sebanenávidiaci ..." [smích]

Aby bolo jasné, s tým názorom na Chomského s Vami súhlasím. Po pódiu vedú kráľa aj gašparka.

Ale aj keby všetko to, čo im vyčítate, bola pravda, musíte uznať, že občas aj oni potrebujú pustiť pravdu von, aby ovečky prilákali k dojičke a strihačke (ako to robil napr. P. Schutz na SME.sk - prorezimne noviny dnes s nulovym vplyvom na verejnu mienku).

Ale my, im natruc, selektujeme [smích]

262016

31.01.2012 16:28

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

62.?.?.?

Vy - podle používaného slovníku zřejmě přední světový religionista - nevíte, že Bůh je jenom jeden?

262017

Pro mě z toho vyplývá, že USA se dusí soustem, které si vzaly do pusy. Vědí, že když se pustí do Iránu, hned druhý den ztrati Libii a třetí den Tunis.

A to je na tom to jediné, co mě těší.

262141

02.02.2012 14:24

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

62.?.?.?

Svým způsobem soucítím s policajty. A to neznám jenom ty hodné, dobré a poctivé. Někdo moudrý řekl, že nejhorší věci dělají lidé kvůli hypotékám. A neplatí to pouze pro policajty, ale i pro nás.

A i pro ně platí to, že v určitém momentu člověk musí začít dělat to, co považuje za správné a začít sabotovat to co cítí, že je nesprávné.

262299

Díky za upozornění. Můžete napsat název a autora knížky a kde se dá sehnat? Že to p. Stwora nemůže vyvěsit, je dáno autorskými právy, ledaže byste autorem byl Vy sám.

262301

Doporucuji Vam advokata jmenem Umar Switat. Sazby rozumne a dle meho nazoru vetsi strateg, nez ti dva zminovani dohromady. Najdete ho na cak.cz

262487

03.02.2012 11:14

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Pokud nedostanete soudní rozhodnutí nemusíte poskytovat nic

62.?.?.?

Myslim, ze by zadost policie o poskytnuti soucinnosti mela uvadet odkazem na §§ zvlastni casti tr. zakonniku, skutkove podstaty kterych trestnych cinnu mely byt ci mohly byt jednanim uvedenych osob naplneny. To vyplyva z §8 odst. 2, posledni veta, tr. řádu a z povinnosti posilovat duveru obcanu v zakonnost postupu organu cinnych v tr. rizeni. Tato povinnost vyplyva pro st. zastupitelstvi a policii i z konkretnich §§ tr.řádu, jejich cisla se mi hledat nechce.

Panu Stworovi bych to s ohledem na jeho predchozi tr. stihani a pravomocne odsouzeni (prestoze bylo za nic) nedoporucoval, ani od nikoho nechci, aby se obetoval v boji proti systemu, ALE pokud by kdokoli v obdobne situaci chtel byt hrdinou, muze se opravnene domnivat, ze za nickem se skryva osoba jemu blizka a soucinnost odmitnout poskytnout do doby, nez policie tyto jeho pochybnosti odstrani odkrytim identity dotcenych osob. Tim by situaci Hlava 22 hodil na krk policii.

262488

06.02.2012 15:46

Argentina: testovací polygon pro zrežírovaný finanční kolaps. A co poučení pro Evropu?

RE: Vyberte penize z bank dokud je cas

62.?.?.?

Souhlas. Nejlepsi odpovedi na zinscenovany krach je kooperovat. Kazdy umi/ma to, ten zas ono.

Nejlepsi jsou neteritorialni (osobni) komunity v ramci mesta/okresu/kraje, na ty se ze strany establishmentu tezko utoci. Budte vzdy pripraveni, vytvarejte si kvalitni vztahy a aliance.

262702

15.02.2012 11:52

Udělal jsem chybu

Na vasi zkusenosti jsme se dozvedeli vic o sobe samych

62.?.?.?

P. Stwora si odzkousel to, o cem vetsina zatim jenom plka. Byt v realu konfrontovan s represivni masinerii neni identicke s predstavou vetsiny ctenaru. Tudiz i tvrzeni o svem hrdinstvi za obdobne situace ci ocekavani hrdinstvi od p. Stwory neni zalozeno na skutecnosti.

Pro p. Stworu je to posilovaci lekce. Jsem presvedcen, ze ted uz vi, kolik sily vyzaduje odpor a na rozdil od nas se timto stretem stal do budoucna vnitrne silnejsim.

263291

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?