Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, baki, djobcek, Lin .

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.03.2011 07:01

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Tady se musím trochu zastat USA a jejich nochsleddů.

baki 80.?.?.?

Mno, je pravda, že ne každý "Hitler" se stane nebezpečím pro svět. Ale přesto je podle mého nutnost, aby se těmto "Hitlerům" neumožnilo tímto nebezpečím být.
Nepopírám, že mám strach ze všech fanatiků, hájících "nějakou ideologii". Ať se jedná o ideologii umožňující vyvražďování indiánů ve jménu kříže, nebo totéž ve jménu čisté rasy, či islámu.

240034

22.03.2011 07:05

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Tady se musím trochu zastat USA a jejich nochsleddů.

baki 80.?.?.?

Můj příspěvek se týkal Kadáfího. Problém, na který narážíte by bylo jistě dobré probrat. Je to ovšem jiné téma.

240035

22.03.2011 07:12

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Tady se musím trochu zastat USA a jejich nochsleddů.

baki 80.?.?.?

Jsem rád, že jste pochopil běh světa. Je ovšem Vaše chyba, pokud během nějaké válečné akce chcete věřit některé z válčících stran. V daném případě obě válčící strany mlží a lžou. Hlavně z taktických důvodů. O morálce takové činnosti můžete samozřejmě pochybovat.

240036

22.03.2011 07:37

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Tady se musím trochu zastat USA a jejich nochsleddů.

baki 80.?.?.?

Jsem rád, že celý problém chápete v širších souvislostech. Ale i Hitler spojil Rakušany, Bavory, Prusy, ... v jeden národ - Němci. Snahy o odpojení různých etnik je po celém světě mnoho. Dokonce jsou patrny v Kanadě, ve Španělsku (Katalánci) ... A tyto snahy budou probíhat i do budoucna.
Je skutečností, že Kadáfího vojáci nevraždí za žold, stejně jako to nedělali Hitlerovi vojáci. Ale co z toho vyvozujete???
Ano, za Kadáfího, (stejně jako za Hitlera v Německu) došlo díky naftě ke značnému zlepšení životní úrovně v zemi. No a co z toho vyvozujete??
Celá záležitost je trochu v jiné rovině, než se domníváte. I Hitler měl své dobré stránky. Jedná se o to pochopit, co je vlastně špatně v hájené ideologii.

240037

04.05.2011 21:48

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Lin 80.?.?.?

Píšu to pro všechny tři, sem na konec a všechny také zdravím.
Patřím k těm, kteří své volební právo neuvyužívají. Z důvodů, který uvedl Mirda i Dub. Nemám koho volit, nabízení kandidáti jsou všichni stejní = zlo. A i kdyby se několik dobrých našlo, sami nevytvoří v takovýchto daných "pravidlech" většinu, která dosáhne na možnost změny. Podívejte se na nynější situaci ČSSD (tím neříkám, že jsou mí favorité)- volby vyhrála a může si tam jen tak sedět, protože nemá požadovanou většinu a tak ji vždycky přehlasují.
Pomíjím fakt, že nenastala doba, aby se do politiky hrnuli neparaziti s dobrými úmysly. Zatím je to tak, že systém stran přitahuje a bude přitahovat jen parazity. Je to totiž jejich systém, který neparazitům nikdy "vonět" nemůže. A volit "menší zlo" je z mého hlediska to samé, jako volit zlo.

243368

04.05.2011 22:26

Jsme otupělí zlem

Možná otupeni zlem

Lin 80.?.?.?

Z jistého úhlu pohledu se to tak může jevit. Po důkladném prozkoumání nejspíše zjistíme, že je to spíš strach, co nás svazuje a dělá nečinnými vůči zlu. Když to vezmu "na občana" - kolik z nás raději přidá do kroku, když je svědkem nějakého incidentu, kde je jasné, kdo je agresor a kdo oběť? A kolik těch, kdo odvahu měli, na ni také dojeli? Buď přímo smrtí - nebo "jen" při vyšetřování, kdy s ním bylo nakládané hůř než s agresorem - nebo "jen" obrácením agrese útočníků na sebe? Kolik takových lidí si po nabyté zkušenosti řekne "už na to kašlu, nejsem přeci žádnej hrdina" ?
To všechno je záměr. Dostat lidem do podvědomí, že TOHLE je vlastně úplně normální. Právo už neexistuje ani jako "slepá spravedlnost". Mezinárodní právo, pokud kdy existovalo, je zašlapané do země. Kdo se odváží protestovat proti narušení prostoru suverénního státu? Není to jen Pákistán v případu Ladin. A všichni mají strach "něco" udělat, upadnout v nemilost, protože - co když budou pak první "na řadě" ?
A ještě se tím naši "hrdinové" chlubí, jak museli jednat rychle, než to kdo zjistí. Pohádka pro děti. Jim to totiž bylo úplně jedno, jestli to Pákistán zjistí nebo ne. Jsou si už tak jisti, že kašlou na nějaké "právo" druhých. Bylo před touto akcí něco jinak? Máme dost děravou paměť, ale Libyi si snad ještě pamatujeme. Existovalo nějaké vyhlášení války, aby Libyjci vůbec věděli, že jsou s někým ve válečném stavu? Co si pamatuju já, táhne se to od Kuvajtu a Iráku, Srbsko nevyjímaje. Prostě se "někam" vlítne a "dělá se pořádek". A to všechno "pro naše dobro". Je to stejné, jako se dnes obhajují (a používají) mučící metody středověké inkvizice, ač je mučení lidí od norimberských procesů nepřípustné. A propaganda nás stále utvrzuje, že to všechno se vlastně dělá pro nás, naši ochranu a dobro. Znáte S.Kinga -jeho knížky? Přesně v tomto duchu je propaganda vedená.

243373

04.05.2011 22:44

O víře a církvi

RE: o víře a církvi

Lin 80.?.?.?

Nebudu se s vámi dohadovat, protože je to k ničemu. Zbytečná ztráta energie. Vypisovat odpovědi na vaše otázky, co si myslím o tom či tom, také nemusím. Napsala jsem tu příspěvků víc než dost a k různým tématům = můžete si to najít a přečíst.
Napíšu vám jen "něco", kvůli čemu jste se tu tak rozjel = náboženství. V jednom z rozhovorů odpověděl dalajláma na otázku, které že to náboženství je nejlepší, takto:
"Každé, které tě přivede k Bohu a s jehož pomocí se staneš lepším člověkem. Vesmír odráží všechny tvé skutky i myšlenky".
Pokud jste příslušník nějakého náboženství, zamyslete se, co udělalo toto náboženství s vámi.

243378

04.05.2011 22:56

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

80.?.?.?

No jo, Honzo, ale... Když to bylo v minulých volbách "natěsno", že rozdíl ve sněmovně byl několik málo hlasů, tak se nám zase namnožilo přeběhlictví a "přesvědčovací" obstrukce v hlasování. Nechci být rejpavá, ale uvádíte že "nevytvořili opozici dostatek hlasů". KOho myslíte tou opozicí? ČSSD byla vítězná, takže v opozici být neměla, nebýt "koalic" mezi ostatními stranami. A jestliže tedy nyní je opozicí, pak těch více hlasů by ji dostalo do vedoucí pozice - a zas by to nebylo ono.
Nic ve zlém, nikoho nebuntuju, aby k volbám nechodil, protože to je ve svobodné volbě každého. Sama jsem ještě nenarazila na argument, který by mé rozhodnutí zvrátil.
Dobrou noc všem... [smích]

243379

04.05.2011 22:58

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Lin 80.?.?.?

Napsala jsem odpověď, ale nevšimla si, že jsem "vypadla". [oči v sloup]
Tak až se tu objeví "bezejmenný", je můj.

243380

06.05.2011 23:06

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

Lin 80.?.?.?

No jo, zní to dobře a určitě by takto dedukoval každý zdravý rozum, ale.. [smích]
Tenhle kontroverzní zákon byl schválený až v r. 2000, je tedy poměrně mladý a "neosahaný" (Maďaři ho mají od loňska, ti nepospíchali).
U nás můžeme za "vzornou iniciativu" pochválit pana Jiřího Payne, který "iniciativně inicioval" už před více jak deseti lety (Payne - dříve ODS, dneska Svobodní občané).
Výklad není jednotný. Podívejte se, co říká také jeden z výkladů, ač TZ vyloženě o holocaustu nemluví (je tam uvedené genocidium). Genocida byla páchaná na mnoha národech, ale obávám se, že kdyby inkriminovaný článek pochyboval (dle jiných tedy popíral) o počtu vyvražděných Poláků, nikdo by si ho ani nevšiml a dokonce by ho ani nenapadla nějaká "trestnost".
Navíc je v TZ uvedeno "zločiny nacistů a komunistů" a já si vůbec nejsem jista, zda nacistické zločiny vůči jiným národům nejsou veřejně bagatelizované a neméně popírané.

243609

15.06.2011 15:49

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

baki 80.?.?.?

1. O Kadáfím je možno si zjistit pouze to, co je známo jak z evropského, tak i z etiopského či jiného tisku. Pokud znáte nějaké podrobnosti z okolí Kadáfího, můžete je zdělit.
2. Proti Hitlerovi zasáhly velmoci až když přepadl Polsko, jak víme z historie. Strach, aby SSSR neobsadil celou Evropu není nikde zmiňován. Pokud vím, západní velmoci postupovali s SSSR v koalici proti Hitlerovi.
3. Hitler v Sovětském svazu se jmenoval Stalin. Po druhé světové válce si velmoci se Stalinem rozdělili Evropu, každý měl svou míru vlivu ve svém sektoru. Tímto rozdělením byl v Evropě zajištěn mír na půl století, což nemůžete popřít. Strach z obsazení Evropy Sovětským svazem tady samozřejmě byl, mír byl udržován vojenskou rovnováhou. To je ale také známo.

246088

15.06.2011 15:53

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

baki 80.?.?.?

Souhlas. [smích]

246090

17.07.2012 02:17

Skryté skenery vás prohlédnou ze vzdálenosti 50 metrů

no uvidime,

djobcek 80.?.?.?

zatial to znie ako lacna reklama na vyrobok, ktory moze, ale rovnako aj nemusi fungovat, pripadne moze fungovat ciastocne. nieco ako "kupte si nas univerzalny jedinecny genialny nenapodobitelny..."

272052

17.07.2012 02:21

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

netusim,

djobcek 80.?.?.?

kto okrem buzikov a volnomyslienkarov hodnotil clanok zle. co sa tyka tej choroby co smeruje do ciech, snad to nebude mat len mizive nasledky ako vtacia chripk,ale rozsupne sa to poriadne a trochu to nasu spolocnost ocisti od "nepodarkov" prirody.

272053

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 45 čtenářů částkou 6 716 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konzervativci v Británii zvítězili. Drtivě. Brexit bude!13.12.19 10:53 Británie 5

Hidžábem to začíná12.12.19 11:38 Francie 1

Italské námořnictvo čelí Erdoganovi: Na Kypr dorazila italská fregata Federico Martinengo 10.12.19 21:50 Itálie 1

Turečtí vojáci vyvěsili tureckou vlajku na řeckém ostrově v řece Evros10.12.19 20:19 Řecko 1

Turecká letadla dnes 30x narušila vzdušný prostor Řecka v Egejském moři10.12.19 19:50 Řecko 2

Důkaz o "nezávislosti" průzkumů veřejného mínění10.12.19 14:14 Česká republika 6

Střelec v ostravské nemocnici zabil šest lidí. Neměl legální zbraň10.12.19 11:21 Česká republika 6

EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí10.12.19 11:10 Evropská unie 1

Poslanci chtějí zakázat domobranu10.12.19 11:06 Česká republika 2

Čína zakáže americkou technologii - začíná ná totální technologická válka 09.12.19 20:19 Čína 0

Cultural Enrichment #1309.12.19 19:39 USA 1

Belgie: Muslimský mob podpaluje vánoční strom na náměstí a řve "Allahu akbar"09.12.19 19:27 Belgie 1

Hihi. Chvilkaři se zlobí na Klause mladšího. Nemohou zneužit symbol trikolory09.12.19 17:51 Česká republika 3

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk09.12.19 11:20 USA 1

Chvilkaři proti Babišovi, Sardinky proti Salvinimu - stejný scénář, jak přes kopírák09.12.19 11:15 Itálie 1

Augsburg: Muslimové na vánočních trzích ubili hasiče09.12.19 11:11 Německo 0

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 3

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 3

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 5

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,52 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,98 Kč
100 rublů
36,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 803,92 Kč
1 unce stříbra
387,94 Kč
Bitcoin
162 312,08 Kč

Poslední aktualizace: 15.12.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?