Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 10 různých jmén: <nic>, hhh, Kiviss, Ljoša Shemoneh Esreh, Mgr. Jemelík, MoUdrostrak, Oxotnik, Úplný debil, Vopice, vza.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.01.2009 18:59

Tlapky v soli

jak na radnici

204.?.?.?

Zkuste proti radnici jejich zbraň. Řekněte, že máte vzácná, výstavní, psí plemena a budete město žalovat za poškození jejich tlapek. Třeba přestanou solit aspoň ty cesty v parku. A požadujte, aby vám sdělili složení té zelené posypové směsi (když to pak ti pejsci slížou), kdoví jestli to je neškodné barvivo nebo nějaká jiná chemikálie (síran železnatý?).

ps: tady je něco od Nohavicy pro zasmání, a vůbec to není offtopic
http://cz.youtube.com/watch?v=lgGuiAbWyOU

182640

14.02.2009 21:32

1929: znovu po 80 letech

Janko, Janko, ...

204.?.?.?

A vy se, Janko, divíte že vás tu berou tak jak vás berou? Kdo si přečte pár vašich příspěvků, vás logicky musí zařadit do jedné z těchto kategorií:

1)pacient Dr.Chocholouška z Bohnic, kterého sestřičky za dobré chování zbavily svěrací kazajky a pustily ho na internet

2)podezřelá existence, která se do zdejší diskuze snaží cíleně vnést iracionalitu a zmatek (kdoví jestli ho neplatí sionisté či židozednáři?)

Je tu ještě třetí varianta, že jste člověk s mimořádnými intelektuálně-intuitivními schopnostmi hraničícími s genialitou. Člověk s nevídanou mírou komplexního myšlení schopnou postihnout celek ve všech jeho jednotlivostech (staticky) a zároveň schopný sledovat velké množství navzájem se ovlivňujících procesů (dynamicky).Jenže takový člověk by nejspíš dokázal srozumitelně vyjádřit svoje myšlenky.
Vaše články působí jako neuvěřitelný galimatyáš,co nemá hlavu ani patu. Jako když pejsek s kočičkou vařili dort.Tak se nedivte, že si vás pak někdo zařadí do jedné ze dvou výše uvedených kategorií.

Měl byste si založit svoji webovou stránku, kde byste svoje teorie uspořádal tak, aby se jim dalo aspoň trochu porozumět.Vždyť to není zas tak těžké. Pak by vaše příspěvky na Zvědavci dávaly více lidem smysl.Do té doby tu budete pořád za blázna nebo sabotéra (bez urážky).

183720

11.06.2009 21:18

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

Je nutné burcovat svoje nejbližší okolí

204.?.?.?

Problém je, že většině lidí nedochází, že už se pro každého z nich "staví šibenice". V tom spočívá tajemství technologie moci. Až do poslední chvíle udržet dojem, že když bude ovčan držet hubu a krok a nevyčnívat, tak má šanci to přežít. Kdyby jen zlomku lidí došlo, že už byli odsouzeni a nemají co ztratit, tak by tuhle vládnoucí sebranku roznesli v zubech. A to je úkol pro nás, Zvědavce, rozšiřovat tuto pravdu v našem blízkém okolí. Ale je potřeba to dělat s citem, aby jsme nebyli hned považováni za konspirativní pomatence.(stačí třeba pár známým poslat odkaz na Zeitgeista, Endgame, Obama Deception či jiný film podobného zaměření). Nebo jsme jen banda neschopných pivních remcalů?

193120

09.07.2010 17:19

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

204.?.?.?

Tak tomu říkám grilování, skoro jak u hermundůrů na dvorku…
No, takže u pantáty sklapli kufry, poděkovali a žmoulajíce čapku v ruce vycouvali…tak s tebou to hochu nikdo nevyhraje, chlapec je totiž dobrej tak akorát chodit s paňmámou leštit kliky na faru a zbožně naslouchat legendám o veliké svaté říši, kde jsou „hodní němci, zlí židi, čeští ubožáci a báječný bankovní systém“. [překvapení]

A když ani nemáš padací most, tak vlastně nestojíš za řeč, ty... hermundře… [chechtot]

223648

20.07.2010 16:34

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Kdo co platí?

204.?.?.?

>Pořád nevidím, kde z toho mám prospěch já.
tak znovu zde -
pokoutní mlíkaři vypadají ze hry a jejich zisky jsou postoupeny hráčům jiné kategorie...

-Jestli jste však hráčem kozomlíkařského monopolu, pak jste již hráčem globální party a již voráte jak kozomlíčnýma závislákama-poplatníkama, tak zadluženým státem...
-Jestli jste byl poctivý pasáček koz, vaše kozy byly jako škodlivé utraceny a vy, jako mlíkař bez kolku rozkulačen...

224568

27.07.2010 17:28

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Mezinárodní právo diktuje Židovstvo!

Ljoša Shemoneh Esreh 204.?.?.?

Tak to už je mezinárodním právem Bible? A USA už tedy jedou podle Bible? A kdo je teda 666? Obama? [překvapení]

224989

27.07.2010 21:40

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Mezinárodní právo diktuje Židovstvo!

Ljoša Shemoneh Esreh 204.?.?.?

Tak to už nás může zachránit jen papež a matka církev! Budeme pálit Bibli? Třeba nakonec sama Bible je 666, tomu teda říkám prohnanost.
A když nemamáme šanci je potkat, kde teda jsou? Řídí nás z oběžné dráhy? [překvapení]

225013

Ládin je davno po smrti

Od prosince 2001 se v amerických a britských médiích (Fox News, New York Times, Mirror UK, The Telegraph a CNN objevují zprávy o zhoršení bin Ládinova zdravotního stavu v souvislosti s komplikacemi močových cest a selhání ledvin, na které v minulosti trpěl a na léčbu čehož neměl dostatečné podmínky. Ve stejné době arabský list An Arab News zveřejňuje jeho údajnou závěť. 26. prosince 2001 egyptský deník al-Wafd konstatuje bin Ládinovu smrt (zemřít měl přirozenou nenásilnou smrtí, na několik zdravotních příčin) s odkazem na vysoce postaveného činovníka Tálibánu. Zmiňuje se dokonce o bin Ládinově pohřbu, jež se měl odehrát v Tora Bora dne 16. prosince 2001. (Tálib dodal, že je nepravděpodobné, že by americké síly kdy byly schopny jeho tělo najít.) O bin Ládinově smrti informuje the Pakistani Observer, z něhož později cituje americká FOX News. Zprávu posléze tlumočí britské DailyUK, americký New York Times V průběhu roku 2002 se k pravděpodobné bin Ládinově smrti přiklonil pákistánský prezident Parvíz Mušaraf afghánský prezident Hamíd Karzáí, představitelé Tálibánu i členové administrativy prezidenta G. W. Bushe a zpravodajské složky jako rozvědka Saúdské Arábie a Francie,dále americká FBI, CIA či izraelský Mossad. V roce 2009 se k smrti bin Ládina přiklonil pákistánský prezident Asíf Alí Zardárí; bin Ládinovu smrt jako fakt konstatovala i bývalá pákistánská premiérka, Bénazír Bhuttová, v jednom z interview pro BBC z 2. listopadu 2007 (7 týdnů před tím, než na ni byl spáchán atentát). Moderátor na tuto okolnost nezareagoval a BBC zmínku o bin Ládinovi vystřihla.
https://secure.wikimedia.org/wikipedia/cs/wiki/Us%...

Pakistani Prime minister Benazir Bhutto:
On 2 November 2007, Bhutto participated in an interview with David Frost on Al Jazeera where she stated Osama Bin Laden had been murdered by Ahmed Omar Saeed Sheikh, who is also one of the men convicted of kidnapping and killing U.S. journalist Daniel Pearl.

On 27 December 2007, Bhutto was killed while leaving a campaign rally for the PPP at Liaquat National Bagh, where she had given a spirited address to party supporters in the run-up to the January 2008 parliamentary elections

The Death of bin Ladenism
By Amir Taheri
Published: July 11, 2002
http://www.nytimes.com/2002/07/11/opinion/the-deat...


http://dokoupil.blog.idnes.cz/c/78098/Usama-Bin-La...

243343

15.07.2011 11:20

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

Klaus-dobro. Havel-zlo?

204.?.?.?

Po přečtení článku se nemohu ubránit dojmu, že A.B. je součástí nějaké iluminátské organizace. Na jednu stranu straší islámským zlem, na druhou stranu přehlíží zlo z USraele, které se poštváváním muslimů a (post)křesťanů snaží vyvolat 3. světovou válku. A sám se nás na eurábii snaží poštvávat proti muslimům, kterým jsme, až na pár fanatiků, naprosto ukradení.

V pravdoláskovcích vidí satanáše a levičáky, na druhou stranu tunelář a lhář Klaus, pocházející z elitní bolševické rodiny, který za tuhé normalizace vesele cestoval po západních zemích a sbíral zkušenosti pro budoucí zavedení modrobolševického kapitalizmu u nás, je vydáván za ztělesnění pravičáctví a charakternosti.

Jestli A.B. náhodou nepatří mezi košer-křesťany, sionistické protestanty, jakých je plná kolonie Izraele -USA.

248024

15.02.2012 17:56

Udělal jsem chybu

Uveřejnit celý dopis

204.?.?.?

Byla to opravdu sofiina volba a já sám nevím, jak bych se v takové situaci zachoval. Nicméně si myslím, že dopis policie měl být zveřejněný i s kontaktními údaji, protože jako daňoví poplatníci máme právo vědět, kdo na policii píše takto sfušované žádosti bez patřičných náležitostí, potažmo kdo se za naše peníze takhle nadrzo pokouší ušít právní boudu na pana Vladimíra.
(vsadil bych se, že na toto číslo už nejeden zvědavec volal, vzhledem k obrovské čtenosti tohoto webu)

263328

26.11.2012 12:37

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 204.?.?.?

Jo, to jste řekl moc hezky. Je to vlastně úplně stejné, jako kdybyste řekl, pokud by nacisté odložili své zbraně, nebylo by nacistického Německa. Velmi správně jste totiž pochopil, že násilné deportace, zavírání lidí za ostnatý drát, krádeže půdy, ponižování, zabíjení, mučení a mnoho jiných svinstev opravdu nejde dělat beze zbraní. Beze zbraní by nacistický a rasistický stát Izrahell skutečně neexistoval.

279589

28.11.2012 09:33

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

Pro hosting je CZ a SK "Divokým Východem"

MoUdrostrak 204.?.?.?

Chyba je skutečně v novém hostingu. Považuje CZ a SK za "Danger Zone"

Pan Editor by měl návod na připojení z CZ a SK zvěřejnit neprodleně i na stránkách, které patří ke Zvědavci a jsou přístupné z CZ a SK = například na FízlBooku resp. na Timeline/Zdi.

https://www.facebook.com/pages/Zv%C4%9Bdavec/15592...

279676

06.02.2013 06:51

Spletl se Stwora?

Co mají společného

204.?.?.?

Co mají společného taková Bára Tachecí, Monika Le Fay, Kateřina Jacques, Karolína Peake, Jana Smiggels Kavková a několik dalších?
... ŽIDOVKY.

284346

20.04.2013 23:54

Hitler vyhrál válku

RE: Říká se tomu vývoj

hhh 204.?.?.?

Tak tak, tem psychopatum co to vedou nezalezi na metodach ale na vysledcich. Proc vrazdit lidi komandama a praktikovat eugeniku kdyz se lidi nechaji vymrit dobrovolne a jeste za to zaplati? To se vyplati vic nez nejaky blby koncentrak!

288507

21.04.2013 21:38

Hitler vyhrál válku

RE: On se nevrhnul na Rusko,ale Rusku mu vpadlo do zad

Vopice 204.?.?.?

Hochu, nesmíš věřit všemu, co píšou na nazi webech. Ale co bych se vůbec namáhal, dle druhé věty je již 100% jasné, že vůbec nevíš, co mluvíš. [chechtot]

288592

21.04.2013 21:40

Hitler vyhrál válku

RE: To trochu přeháníte

Vopice 204.?.?.?

Uklidni se, polib podobiznu vůdce a dej si deset Zdrávasů (HH).

288593

21.04.2013 21:42

Hitler vyhrál válku

RE: a kdo za tim stoji

Vopice 204.?.?.?

Kdybys přemýšlel hlavou, tak bys věděl, že to je Řím.

288594

21.04.2013 21:46

Hitler vyhrál válku

RE: K té

Vopice 204.?.?.?

Správně a proto vám posílám jeden HH. Je mi naprosto jasné, odkud vítr fouká.

288595

28.06.2013 16:17

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: já žasnu, že u příležitostí vzpomínky na OBĚTI z řad židů

Vopice 204.?.?.?

Nic si z toho nedělejte, třeba paní Hanzlíková nakonec ten letní tábor, kde pan Hitler napravoval "zlého Žida" zažije na vlastní kůži, případně tam skončí její rodina, v rámci "arizace". Jinak samozřejmě souhlasím, že je to naprostý HNUS, ale co byste čekala na tomto serveru?

292373

24.06.2014 14:20

Vláda má starost - co s armádou

Na co armádu

Oxotnik 204.?.?.?

Sama myšlenka na to, že bych v současné době měl hájit tzv. „český stát“ je naprosto absurdní. Schválně nepíšu ani velké „č“, protože názvy trafik se s velkým písmenem nepíší. První důvod proč bych nehnul ani prstem je ten, že bych musel střílet na lidi, kteří mi nikdy nic neudělali a nemohl střílet na ty, kteří opravdu udělali. Druhý je, že stát pro mě rozhodně nerovná se vlast. Tyto dva pojmy jsou si dnes totiž zcela protichůdné, což si dnes málokdo uvědomuje. Ostatně jak by mohlo být mou vlastí něco, čemu vládnou čistokrevní vlastizrádci, kolaboranti a prospěcháři. Na jejich rozkaz a přání mám jít vraždit ty, se kterými bych si jinak bez potíží rozuměl a v praxi i rozumím? To ani náhodou. To raději smrt. Jejich!

312228

04.09.2014 17:14

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: Z ekonomického hlediska, je to vse trochu hloupost.

vza 204.?.?.?

Ano, stručne a logicky zdôvodnené čo v podstate vie každý komu to ešte myslí (neplatí na Smoulaz on to aj tak nepochopí mozdgom trolla). Jedno je ale isté - III.WW je neistá. Aj keď všetko včetne príprav usákov na atomový úder nasvedčuje že sa jej nevyhneme, je tu ešte jeden závažny fakt o ktorom si nemyslím že by šialencom v Bielom dome ušiel. Ak vojna vypukne tak severná Amerika, britské ostrovy budú vymazané dokonale ako prvé. Bojovať proti celemu svetu - s nepriateľskými "jadrovými štatmi" - Izrael netreba ni spomínať ten zmizne z mapy s prvým výstrelom. Na to nemaju ani keď sa poserú. Čo myslíte kde bude možnosť prežiť? Na Sibiri určite, aj v horách Číny, ešte v Južnej Amerike a v časti Australie. Ale v USA, Kanade a GB ani náhodou.
Tak si uvedomte ako POTOM bude vyzerať zbytok zemegule. Tí čo prežiju pôjdu po krku predovšetkým tým, ktorých budú pokladaľ za zodpovedných a nastavší marazmus, to značí po tých, čo boli na to svinstvo dopredu pripravení. A nakoniec raz z tych nôr musia vyliezť.
Možete hádat kto to asi bude, ale hlavne ako jednoducho, na prvý pohľad budú "víťazi" rozoznateľný od "porazených"...

316747

19.11.2014 21:23

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

V tom případě ...

Kiviss 204.?.?.?

... si kupte letenku a udělejte si exkurzi tam, odkud zlo a chaos přichází.

Min. 80% Ameriky je právě ta "polite", nekonfliktní, mlčící a "spořádaná" většina.

Ani netušíte, jak trestuhodně zhoubná je tato falešná a pokrytecká smířlivost!

321465

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?