Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.04.2011 18:46

USA riskují válku s Čínou a Ruskem

Možná dřív než si myslíme - třeba teď

94.?.?.?

Zatímco svět řeší Libyi, v Baltském moři se shromažďuje úderná skupina NATO. Proto se amíci nechtějí příliš angažovat v Libyii. V Rusku není nafta a benzín, a možná to není tak, jak se tvrdí (že Rusko přehnalo zahraniční dodávky kvůli kšeftu) ale prostě si všechu naftu a benzín rezervuje "armija" pro sebe. Odtikávají poslední minuty...

242914

30.04.2011 20:58

USA riskují válku s Čínou a Ruskem

Minsk nebo Moskva?

94.?.?.?

Cílem by mohlo být odstranění "Baťky" v humanitární akci podobné té Libyjské z Běloruska, ale taky třeba v bleskové válce přinutit Moskvu ke kapitulaci a stanout před branami Číny. Zrovna z Baltu je k Moskvě proklatě blízko. Jistě, zní to šíleně. Ale co vlastně Západu a USA zbývá - podle MMF bude od r. 2016 ekonomickým lídrem Čína. Jenom naivka by si mohl myslet, že se s tím USA smíří.

242921

02.05.2011 18:42

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

94.?.?.?

Připojuji se k tomuto názoru. Objevila se zpráva (např. Novinky.cz), že genetické testy dosud nepotvrdily, že zastřelený člověk je opravdu hledaný terorista. Výsledky budou známy až za několik dní. Vzniká otázka, proč Obama riskoval takovou blamáž a veřejné ztrapnění, když se ukáže, že šlo o omyl. Buď je to nějak předem pojištěno, a americká vláda si zajistila, aby testy vyšly správně, nebo v té době už genetické testy nebudou nikoho zajímat.

Možná se také vyjasní operace Wikileaks. Americká vláda si musí být vědoma, že jí už skoro nikdo nevěří. Je třeba tedy najít jiný, "důvěryhodný" zdroj informací, a co je důvěryhodnější, než pirátské Wikileaks, které USA stíhá. Z Wikileaks prý unikla ta informace o "špinavé" nukleární bombě, kterou Al-Kaida chystá jako odvetu za Bin Ládina, kdyby náhodou byl zabit. A za pár dní náhodou "zabit" "opravdu" byl. Náhodička jako návnadička pro hloupé ovečky...

243129

02.05.2011 20:59

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

Evropa je ovšem i Rusko

94.?.?.?

Jaký důsledek by mělo odpálení jaderné nálože v některém ruském městě? Rusové by asi nevěřili historce o Al-Kaidě, ale skuteční strůjci zla by se mohli za tuto báchorku schovat a krýt se před veřejným odsudkem ve vlastní zemi. Stačilo by to k vyprovokování globálního konfliktu?

Podle informací z jednoho blogu na serveru kp.ru se v Baltském moři shromažďuje flotila NATO. A ten divný nedostatek paliv v Rusku...

Jiné zajímavé cíle by mohly být ve významných, ale vojensky málo aktivních zemích NATO - například Německo, tomu se evidentně zatím do válčení nechce. Nebo Itálie, Řím, symbol křesťanství. Paříž - šlo by namočit i Kaddáfího. Londýn by anglosasové neobětovali. Nemyslím, že by mohla být cílem malá a světově málo významná Bratislava i se svým MS v hokeji. Stejně tak to nebude asi ani Praha, kvůli nám by se válečný apetit nikomu nezvýšil.

Všimněme si i jednoho rysu celé konspirace - je to šité velmi nedbale a narychlo. Buď jsou původci velmi krutě tlačeni časem, takže na detaily nemají čas (např. odvoz mrtvoly Bin Ládina do Afganistánu, kde ji hodili do moře) nebo jde jen o shodu náhod, planý poplach a nestane se nic.

243160

03.05.2011 00:47

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Praha ?

94.?.?.?

Ideální místo závisí na tom, jaký je cíl operace. Obávám se (i když to není to pravé slovo, spíš se hřeji nadějí) že Praha nikoho nijak zvlášť nezajímá. Představte si atomovku vybuchlou v Praze. No to je hrůza, řeknou si ve světě, chudáci lidi. A kde že to vlastně bylo? Á, Jugoslávie, hmm. Tečka. Možná přidají jména jako Miloševič a Čaušesku. Nebo Havel. Zbyly z něj jen neutrony. To má chudák z toho humanitárního bombardování. Nic víc. V US kongresu tím nikdo nezdůvodní ani dolar navíc na zbrojení. Kýžená válka by kvůli Praze nikdy nezačala. Sorry, nic proti ní, ale v této globální hře je Praha bezvýznamná, jako celé Česko. Význam, který nám přikládají, se pozná podle toho, jací tupci a looseři se zde angažují za NWO. Praha to nebude, tam leda přijde ten radioaktivní spad třeba z Berlína nebo z Drážďan.

Jde o to, co to má vyvolat - vyburcoval lidi, aby podpořili vojenské řešení, nebo vyprovokovat potenciálního protivníka. A nebo se nestane nic.

243198

04.05.2011 02:17

Jsme otupělí zlem

Všeho dočasu

94.?.?.?

Že Spojené státy nectí demokratické principy ani mezinárodní právo je dávno známý fakt. Časem i zbabělé národní elity jiných států dospějí k názoru, že si před Američany nemůže být jist vůbec nikdo. To bude shledáno nepřijatelné, přesně jako v mafiánské zločinecké organizaci, v níž pomocí strachu vládne šílený šéf. Dokud mu to ještě myslelo, všichni ho akceptovali. Teď ale ten hlupák zkazí všechny "obchody" a ani už není tak silný, jako dřív. Jakmile elity jiných států takto vyhodnotí situaci, společně se dohodnou a US se dostane jejich vlastní medicíny.

243294

jako jazyk hada, řekl by apačský náčelník Geronimo. Jednou byl Bin Ládin ozbrojen a bránil se, podruhé ne. Jednou zabili i jeho ženu, za kterou se prý zbaběle schovával, podruhé žena přežila a identifikovala ho. Nedá se jim věřit ani slovo, zaplétají se čím dál víc do svých lží. Nakonec se možná zjistí, že zabili nic netušícího, mírumilovného a neozbrojeného Pákistánce, který tam bydlel se svou rodinou.

243296

04.05.2011 03:20

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Britské listy

94.?.?.?

uveřejnily články (http://www.blisty.cz/art/58466.html a http://www.blisty.cz/art/58461.html), které z amerického pohledu hodnotí Usámu Bin Ládina a dění v arabském světě. Snaží se vzbudit dojem, že arabské revoluce byly spontánní a že se sami Arabové spontánně rozhodli pro demokracii a tím odsunuli islámský terorismus i s Bin Ládinem na vedlejší kolej: "Nemáme naprosté tušení, kdo jsou tito revolucionáři, anebo jaké ideologie, jestli vůbec nějaké, je motivují," píše se tam.

Bylo by to sice fajn, kdyby terorismus jednou pro vždy skončil, ale jen čas ukáže, je-li to pravda, nebo spíš, že to pravda není. My ze střední a východní Evropy jsme tu ale už sametové a barevné revoluce v americké režii měli a právě sklízíme jejich plody v podobě morálního marasmu a ekonomického úpadku. Technologie rozkradení přírodního bohatství a národního majetku má být použita znovu, tentokrát v arabském světě.

Nemohu se ubránit dojmu, že oba články, přes svoji kritičnost k americké vládě, jsou součástí kampaně "lakování narůžovo", která má zakrýt skutečné cíle nových pořádků v severní Africe. Samozřejmě že mají tušení, když to celé vyvolali. Lež, lež a nic než další mnohavrstevná lež, pouze libyjský Muammar jim tu jejich "spontánnost" poněkud narušil.

243299

05.05.2011 04:03

Jsme otupělí zlem

RE: Zajímavé tvrzení.

94.?.?.?

Nejjednodušší vysvětlení bude asi nejblíže pravdě. US administrativa se chová jako přistižený zločinec - neustále mění výpověď. Myslím si, že operace byla totální "průser" - snad mučením z někoho vymámili adresu, šli tam a zabili někoho úplně jiného, pravděpodobně nevinného, neozbrojeného člověka. Pak museli uklidit mrtvolu, aby se na nic nepřišlo, resp. nedalo se to dokázat. Nevysvětluje se tím ale "nukleární hrozba". Může to být taky součást operace "nukleární hrozby" v Evropě, pak je jedno koho vlastně zabili, z mnoha možností vybrali cíl, vypadající nejvíce věrohodně jako Bin Ládin, aby bylo možné události, které se teprve stanou, připsat Ládinovým pohrobkům. Uvidíme během následujících pár dní, jestli se v Evropě něco stane. Spíš myslím, že se nestane nic a že vše je jen součástí mlžení a zakrývání jejich průšvihu.

243394

05.05.2011 04:31

Jsme otupělí zlem

RE: Toto vsechno napravi

94.?.?.?

Ty kruhy v obilí jsou zajímavé, může to být poselství mimozemské civilizace, která si snad podle posledního kontaktu před X lety myslí, že jsme Mayové a tak používá jejich symboliku - snad. Snad i rozluštili náš kompaktní disk a naučili se anglicky. Ale míchání objektivní vědy s velmi subjektivně vnímanou esoterikou, které rozumí každý jinak, snahy o "duchovní výchovu" lidstva - to už je za vlasy velmi přitažené. Porozumění válce v Iráku a varování před našimi zkorumpovanými elitami - to je pak čirý nesmysl, pokud zde mimozemšťané již mnoho let nežijí mezi námi. Takto jemné věci se těžko vnímají odkudsi z oběžné dráhy nebo dokonce jiné části galaxie. A pokud zde volně žijí a vidí nás tak zblízka, že mohou dávat moudré rady - ani by to už nemuseli být mimozemšťané, ale nějaká tajná, technologicky pokročilá společnost, tajný řád, nějací "hodní Ilumináti" či tak něco. Jenže nač potom ta těžko srozumitelná symbolika dávné mayské civilizace, když nás znají tak dobře?

243395

05.05.2011 16:11

SÝRIE: Kdo je za protestním hnutím?

Pro pana Čulíka, šéfredaktora Britských listů

94.?.?.?

No, milý pane Čulíku, váš vskutku brilantní postřeh je jednoduchý až příliš - na to aby něco vysvětlil. Asi jako známá česká lidová moudrost, že vláda, která zdraží pivo a chleba, určitě padne [chechtot] [chechtot] [chechtot] .

243424

08.05.2011 11:37

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Útok

94.?.?.?

A kurňa! Já taky, už to začíná!!!!!!

243709

25.05.2011 20:06

V Pekingu vědí, kdo nahradí „globálního hegemona“

RE: prognostický uřad-aneb hrátky s čísly

94.?.?.?

Upřímně řečeno, konstrukce data 26. 06. 2011 moc přesvědčivá není (podle mého názoru), zatímco symbolické 9/11 bylo přímo vidět v mnoha ukázkách, k datu 26. 06. 2011 byly potřeba složité operace. Otázka - klíčová - je, proč by si někdo dal práci a uvedená data komplikovaně kódoval např. do Hollywoodských filmů. Tajné zprávy? Ale pro koho? Pro racionální mysl člověka je to příliš "máloobsažné" sdělení typu "kdesi někde se něco - nevím přesně co - stane". A dokud se událost nestane, nikdo ji v tom nepozná. Zbývá tedy podvědomí (nebo "nevědomá mysl" či jak to ti psychologové nazývají). Tato část osobnosti člověka komunikuje s racionální myslí právě pomocí takovýchto symbolů. Tyto vzkazy jsou určeny - možná - podvědomí lidí. Kterých - zřejmě těch, co se dívají na ty filmy, tj. masové veřejnosti. Až se to stane, má se jim to spojit, událost s něčím z toho filmu. Napadá vás něco? Já ty filmy neviděl.

Druhá možnost - je to opravdu magický rituál. Účast mnoha myslí na něm, nejdříve sledováním filmu, ty emoce, znásobené množstvím diváků, pak reálná událost a reálná oběť a reálné utrpení - má zesílit účinek rituálu. Netvrdím, že to tak funguje, protože to nevím, ale existuje jistá možnost, že vědomí ovlivňuje hmotu - málo a pomalu, jelikož vědomí je substance "řídká" a hmota "hustá". Skryté, podvědomé symboly jsou možná "časový most", který má spojit nevědomé účastníky rituálu v různých časových úsecích.

PS: Film z odkazu skončil v čase 28:29. 2+9=11, 28-2=26, 8-2=6. Nebo: 2+8=10, 8+2=10, 10+10=20, 2+9=11 [smích]

244733

27.05.2011 03:14

NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“

RE: Mno,

94.?.?.?

DAM, izmenik rodině, samozřejmě Kaddáfího hodí kdykoliv přes palubu. Něco jako koule nemá. Pro rozhovoru s Obamou byl celý zpocený a vystrašený jako králíček. Obama hleděl do země a taky nevypadal moc dobře. Něco se tam děje, ale těžko říct co. Pár možných variant:

a) Vystrašený Medvěděv pohrozil Obamovi Putinem, čímž ho také vystrašil.

b) Čína vystrašila oba dva. Internacionálně pomůže Sovětskému svazu, a osvobodí Rusko od zrádcovské liberální kliky.

c) Z hořícího skladu u baškického města Uram brzy vyletí balistická raketa.

d) Muammar získal nedopatřením ruské S400, původně určené pro Irán.

e) ...

244818

27.05.2011 15:26

NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“

Něco k tématu

94.?.?.?

http://www.chelemendik.sk/Rusko_chce_drzat_prst_na_jadrovom_gombiku__64110102.html

Někdy je příjemnější nepříjemná jistota, než velmi nepříjemná nejistota. Co můžou udělat? Třeba smáznout protivníka, dokud to jde. Nebo aspoň obsadit území, kde by se zmíněný protiraketový systém měl rozmístit - což ale stejně povede k témuž, jaderné válce, ale za horších podmínek. Takže je lepší odpálit strategické rakety hned. Co nejdřív. Protivník rozumí jen síle, z řečí si nic nedělá, protiraketový systém stejně rozmístí. Rusům zbývá jen včasný útok, nebo být v současné situaci Libye.

Pro možnost přežití v jaderné válce je na tom Rusko podstatně lépe, Sibiř je velká, hustota osídlení je mnohem menší, surovinových zdrojů má víc, ruský člověk je méně zhýčkaný, než Amík. Vypadá to celkově špatně, ale asi se s tím už nedá nic dělat. Pozval bych si Obmanu na státní návštěvu, ukázal mu červený knoflík a rovnou před ním ho zmáčkl. Tady máš, vole, cos tak moc chtěl...

244859

27.05.2011 16:11

NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“

RE: Něco k tématu

94.?.?.?

Pak bych ho zavedl do krytu, ukázal mu obrazovky... odtud budete mít, pane prezidente, perfektní výhled. Dáte si láhev vodky?

Samozřejmě, takhle zábavné to ve skutečnosti nebude, a i kdyby, my pěšáci u toho už nebudem. Budeme mít jiné starosti [pláč]

244862

28.05.2011 17:53

NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“

RE: Jadrová vojna nebude neplašte sa

94.?.?.?

Jenže Medveděv, místo aby zavedl někam do skladu svých raket Obamu, zavede tak jedině sám sebe Obamovi do zadku [pláč]

244986

30.05.2011 00:31

NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“

RE: Kdyz uz ruske autory,tak jeste jeden...

94.?.?.?

Moc bych se neradoval. Jestli tomu velí ta trapná krysí karikatura ruského medvěda, může z toho být jen zrada a ostuda pro Rusko. Jedna ruská loď tam proti flotile NATO nic nezmůže a určitě nejdou Libyi bránit. Tak leda Kaddáfímu zasadit poslední ránu.

245080

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 45 čtenářů částkou 6 716 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konzervativci v Británii zvítězili. Drtivě. Brexit bude!13.12.19 10:53 Británie 3

Hidžábem to začíná12.12.19 11:38 Francie 1

Italské námořnictvo čelí Erdoganovi: Na Kypr dorazila italská fregata Federico Martinengo 10.12.19 21:50 Itálie 1

Turečtí vojáci vyvěsili tureckou vlajku na řeckém ostrově v řece Evros10.12.19 20:19 Řecko 1

Turecká letadla dnes 30x narušila vzdušný prostor Řecka v Egejském moři10.12.19 19:50 Řecko 2

Důkaz o "nezávislosti" průzkumů veřejného mínění10.12.19 14:14 Česká republika 6

Střelec v ostravské nemocnici zabil šest lidí. Neměl legální zbraň10.12.19 11:21 Česká republika 6

EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí10.12.19 11:10 Evropská unie 1

Poslanci chtějí zakázat domobranu10.12.19 11:06 Česká republika 2

Čína zakáže americkou technologii - začíná ná totální technologická válka 09.12.19 20:19 Čína 0

Cultural Enrichment #1309.12.19 19:39 USA 1

Belgie: Muslimský mob podpaluje vánoční strom na náměstí a řve "Allahu akbar"09.12.19 19:27 Belgie 1

Hihi. Chvilkaři se zlobí na Klause mladšího. Nemohou zneužit symbol trikolory09.12.19 17:51 Česká republika 2

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk09.12.19 11:20 USA 1

Chvilkaři proti Babišovi, Sardinky proti Salvinimu - stejný scénář, jak přes kopírák09.12.19 11:15 Itálie 1

Augsburg: Muslimové na vánočních trzích ubili hasiče09.12.19 11:11 Německo 0

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 3

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 3

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 5

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,54 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,98 Kč
100 rublů
36,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 803,92 Kč
1 unce stříbra
387,94 Kč
Bitcoin
161 867,17 Kč

Poslední aktualizace: 14.12.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?