Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, gogo21, HHBB, jansmith1984, Mgr. Jemelík, Petr Křivý.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.10.2010 21:12

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

137.?.?.?

Stwora zveřejnil překlad cizího článku. Tečka, konec. Žádnej vlastní názor k němu nepřidal. Na základě čeho tedy lze tvrdit, že by něco popíral, zpochybňoval, schvaloval nebo se snažil ospravedlnit?
A i kdyby náhodou ano, tak o co jde? Opravdu je pro demokracii hrozba "nějakej dědek z Kanady", kterej plácá něco na netu? Nejsou mnohem horší ti pitomci, kteří ho tahají po soudech a zbytečně tak vyhazujou z okna peníze daňových poplatníků, který by se ve prospěch demokracie jistě daly využít mnohem účelněji? Na takovýhle blbosti nám ta demokracie jednou zajde...

231085

22.04.2011 09:22

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: K programu

Petr Křivý 137.?.?.?

Pane Kysučan! Vždy mně potěší slova dobrého katolíka. Se zájmem jsem si přečetl váš informacemi nabitý příspěvek. Máte naprostou pravdu a dobře jste to vysvětlil tomuto pomýlenému (v lepším případě) nebo záměrně mlžícímu (v případě horším) panu HHBB! Nechci se zde pouštět do větších podrobností, ale jde mi zejména o ty bradaté. Víte, když došlo k vytržení "církví" jako jsou pravoslavná nebo protestantská z lůna Svaté stolice, což bylo zcela pod vlivem těchto bradatých, tak se světové události začaly měnit okamžitě k horšímu. Já jen čekám, až dojde na lámání chleba a nejvyšší autorita nejsvatější církve zavelí k definitivnímu řešení. Pak, vy, já a ostatní dobří katolíci budou muset naplnit to, co po nás Svatá stolice žádá. A tihle zakuklení hebrejští kryptokomunisti budou muset opustit své pomýlené názory, neboť pán je jen jeden. Ta chvíle se již blíží, jak si můžete povšimnout ze zvýšené aktivity křesťanských vojsk po celém světě. Bohužel to tu nemám zatím předplacené, takže se nebudu příliš rozepisovat, ale pokud by vás zajímaly podrobnější informace, můžete mě kontaktovat mailem.

Zdravím vás a žehnám vám. Pán s vámi.

Petr Křivý

242425

24.04.2011 15:52

Politický marketing a války v minulém století

RE: Těžká otázka

Mgr. Jemelík 137.?.?.?

To až tolik nevadí. Germáni mají podobné geny jako Slované. Před 30.000 roky jsme byli jedno. R1-Y-DNA skupina. My teď máme R1A skupinu a oni R1B skupinu. Jde o vnitřní diferenciaci, která se odrazila i v jazyku.

Kromě toho, Rusko a Německo spolu mají tradičně historicky dobré vztahy. Produktovod na dně Baltu propojuje právě tyto dva významné státy. Germáni jsou také pořádnější a důmyslnější ve využívání svých talentů, my zase máme lepší vlohy k mystice a duchovní podstatě. Můžeme se tedy vzájemně učit. Podívejte na Rakušany. Původně slovanské kmeny přijaly německé zvyky, a jazyk. Všude je tam čisto, uklizeno. Nikam se nederou, v klidu si pracují na svém, žijí v souladu s přírodou (rozvinutá ekologie), skoro o nich nevíme(s výjimkou blokád kvůli Temelínu nebo dříve Velké Pardubické), a přece se mají dobře.
J.

242589

26.04.2011 18:57

BRICS a přestavba světa

RE: Blíží se zánik severoatlantického impéria ?

137.?.?.?

no... přece jen se "s tím" něco dělat dá - mluvit spolu, otevírat si navzájem obzory. mluvit rozumně, ne fanaticky, ne manipulativně, ne dělat chytrého a jedině správného. prostě nabízet alternativy a podporovat přemýšlivost. aby slabší nekončili v manipulovatelném stádu a pak zbytečně v neštěstí.

máš recht. s tím chaosem v hlavě to musíš mít opravdu krutý...

242704

02.05.2011 17:06

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Jde to dobře

Petr Křivý 137.?.?.?

Přeji dobrý den všem,

včerejší den jsem měl radost hned dvakrát. Především proto, že pan Vojtyla byl blahořečen. Nyní je to již jen krůček k jeho svatořečení. I tento krok je oprávněnou fackou do tváře pochybovačům o dobrých úmyslech Svaté stolice.

Svatá stolice nemůže být špatná, jelikož papež je sice vybrán lidmi, ale poté je již oprávněným zástupcem Boha na zemi, něco jako jeho zdejším asistentem, který je jediný oprávněn s Bohem hovořit a řídit tak svět.

Druhou, velice pozitivní zprávou, bylo to, že Američané konečně dopadli a spravedlivě potrestali jednoho z největších teroristů světa. Bin Ládin byl zplozencem pekla a to, že osobně zavraždil přes 3000 lidí ve WTC bylo jen potvrzením, toho, že ten, kdo se neodevzdá Pánu, bídně zahyne.

Proto se pomodleme za podobné úspěchy svaté armády, která již v blízké době zničí heretickou nákazu ukrývající se v odlehlých afghánských horách.

Budiž nám příkldem i náš vážený bývalý prezident pan Václav Havel, který byl celou duší pro útok na základny Al-Kajdy po celém světě, především však v Iráku a Afghánistánu, nyní i v Libyi a další země jistě přibudou, tak, jak svatá armáda smete heretiky z povrchu zemského.

Jsem velice rád, že česká armáda je této svaté armáddy součástí a odvádí pořádný kus práce v Kosovu, Afghánistánu a jinde.

Bůh žehnej našim chlapcům, snad nás těch odpadlých špinavců brzy zbaví.


Přeji krásný den všem

Petr Křivý

243108

06.05.2011 19:12

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

137.?.?.?

1]Podívejte se do své občanky na své datum narození a račte mi sdělit, zda je onen letopočet židovský, či jiný.
Pokud jiný, definujte který, a kdo a kdy ho zavedl.

2]Pak si najděte sborník zákonů a račte mi sdělit, historicky z kterého práva tyto vycházejí. Židovského?

3]Poté si projeďte obory jako lékařství, biologie, právo, filosofie, filologie, teologie a historie a račte mi sdělit, v jakém jednom jazyce je u nich vedena odborná terminologie. V starozákonní hebrejštině, jidiš či ivritu? Nebo snad jiném jazyce?

4]Poté se podívejte na český státní znak, a račte mi sdělit, co je na něm vyobrazeno, a kdy a komu tato vyobrazení náležela, a kdo je pro tento znak vydobyl. Byli to židovští králové či válečníci?

5]Až budou Vánoce, kvůli čemu pojedete nakupovat do hypermarketu dárky pod stromeček? Kvůli dodržování židovského zvyku?

6]Až bude končit tento kalendářní rok, na počest kterého člověka budete moci být doma a posléze slavit ohňostrojem Nový rok? Jak se jmenoval a kdy žil a kvůli čemu se dostal do kalendáře? Byl Židem?
Existuje v historii říše, která slavila Nový rok ve stejnou dobu? Která?

7]Znáte jistě pojem "Otec Vlasti". Jak se nositel tohoto titulu jmenoval a které jiné tituly využíval? Tituly které říše to byly a na ideji jaké zaniklé říše byla tato založena?

8]Které říši odevzdávala česká knížata tribut a kde se nechala r. 845 konvertovat? Byla to židovská říše a náboženství, ke kterému tato knížata konvertovala byl judaismus?

9]Kdo je patronem české země, a jakého byl vyznání? Jaké mu bylo uděleno přízvisko a s kterým náboženstvím souvisí? S judaismem?

10]Zjistěte objem peněz vázaných na americkou FED a zjistěte objem peněz vázaných na evropské a čínské banky. Porovnejte je. Kdo má navrch?

bonusová:

11] Jakého vyznání jsou: šéf hradního protokolu Jindřich Forejt, Klausův mluvčí Petr Hájek, pracovník Klausova Centra pro ekonomiku a politiku Marek Loužek, premiér Nečas nebo ministr zahraničí Schwarzenberg? Židovského?

243580

08.05.2011 10:42

Třetí obhajovací řeč

RE: pokr.

HHBB 137.?.?.?

Neřekl bych, že jsme tolik OT, už jen proto, jak se Z. profiluje, lépe řečeno, je již nyní i za pomoci justice a širší medialice profilován. To do jisté míry určuje i jeho potenciální čtenáře a budoucí podporovatele, což zase dál tlačí vydavatele do daných témat. A ta témata jsou samozřejmě nějak historicky vystavěna, viz obhajovací řeč editora a citování biblického příběhu.
...
S běžným parazitem si tu ale nevystačíme. Chovat si stádo není úplně to ono. Naopak, parazit je ten, kdo "mému stádu" škodí. Nemá asi cenu zabývat se kusy stáda, oni chtějí být takoví. Je jich zdrcující většina. A ti vlastně, pokud si to vůbec mohou uvědomit, a to za pomoci svého chovatele mohou, jsou přirozeně na straně svého pána proti společnému parazitickému nepříteli.
...
Ale stádo může být i bez pastýře, v zásadě ho nepotřebuje, to je ale problém na jiné úrovni a prakticky zdrcující většině populace je nepochpitelný. Z podstaty kusu stáda ve stádě ho ani nechce vidět. A to je asi to, co jsem chtěl naznačit. Pokud by stádo chtělo být bez svého superparazita (chovatele), muselo by se chovat velmi staticky, či rovnovážně. Jakmile bude dynamické směrem k produkci čehokoliv, (rezervy, potomstvo, bohatsví, pohodlí, ale také ideály, nápady, požitky apod.), tak se ocitne okamžitě v zájmu sil, které začne zákonitě vnímat jako parazitické. I kdyby je zavrhovalo sebevíce, začne je systematicky generovat i ze svých řad, ať chce nebo ne. Je to daň za způsobenou nerovnováhu hromaděním. Ale bez hromadění zase nemůžeme akcelerovat. Chceme-li zrychlovat, hromadíme a vychylujeme, ale také plýtváme energií (vůči univerzálnímu parazitu) a jsme pak právem (?) ukřivdění. Ale stále je to náš problém. Tím samozřejmě nemám v úmyslu popírat to, co jste napsala, spíš naopak. [smích]

243707

08.05.2011 20:56

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

137.?.?.?

cekam, jestli z vas jeste neco nevyjde, a je toho uzasne mnoho. (vy jste to uz precetl?)
mate pravdu, takove strasne snimky, jako jste nahore uvedl, ty muze uverejnit jiz jen posledni podzemni zdroj wikipedie.
vite jak dopadl ten komitet v peredi?
data umrti zleva:
1918, 1940, 1919, 1936, 1928
samozrejme ze meli vsechno a vsechny pod kontrolou a jejich umrti byla nahodna. maximalne se mohlo jednat o sebevrazdy, protoze se na tu svoji svetovladu uz nedokazali ani podivat a radeji se dobrovolne vycistili

diky, za tohle bych mohl nejaky ten sekel jeste vyinkasovat [cool]

243750

27.05.2011 23:43

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

137.?.?.?

>A co má tedy moc nade mnou? Sakra, doufám, že nic, protože pak bych byla loutkou, ničím jiným!
hm...
>"Vládne" mi banda hovad...
>Obávám se, že právě ty potištěné papírky...
>Jsem otrok stejně jako každý na této planetě...
...
Asi je to jen takové vzdychání, protože v těch diskuzích tak odevzdaně nepůsobíte, ale jestli máte sama nad sebou moc, tak Vám asi bankéř s mastičkářem nevládne (nebo máte nějakého, za kterým hopkáte?). Ale i tak se ta síla, která Vámi hýbe, dá nějak určit, ne?

244928

28.05.2011 20:49

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

137.?.?.?

Jasně vidíte? Úročení je již výrazem převahy. Stejně jako mýtné nebo výpalné. Bankéři jsou jen prostředníkem, výběrčím. Je to jen servisman v jisté procedůře. Podobně i "vlastnictví banky" může znamenat vlastnictví pouhého čísla, které má dnes význam, zítra může být jen velké nic. Moc je však "vědění jak na to", a to to je vlastnictví trvalé.
Zákon dovoluje tomu, kdo je schopen zákon udržet a prosadit. Jinak je to jen cár papíru, stejně jako to numero. Na ten "holokaust" jste jen chycen, zaháčkován jako ptáček... to své "jasno" již máte vymezeno, zbytek však vidíte poněkud zakaleně rudě...

244996

31.05.2011 20:48

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: Doplněk autora článku k poznámce editora i dalším

Petr Křivý 137.?.?.?

Dobrý den všem!

Pane, máte naprostou pravdu! Tento systém, v kterém žijeme, je ten nejlepší možný! Ano, je pravda, že vlivem korupce se z něj většina peněz ztratí, ale stále funguje! Korupci můžeme pominout, jelikož výhody, které jste popsal, tuto drobnost zcela převyšují.

A naprostou souhlasím i s tím, že vymýšlet jiný systém, například ten, kde by za stát odpovídali hlupáci voliči (nebudeme se přít o tom, že průměrný občan je nesvéprávný hlupák), je naprostá ztráta času. Místo toho mohl autor například o hodinu nebo více pracovat a mohl mít více peněz.

Jednoduché řešení k nápravě problému zvaného korupce je zvýšení daní na úroveň, kdy v rozpočtu po odečtení korupce ještě něco zbyde, to ví každý ekonom. Například pan Kalousek, který je dobrým katolíkem, tohle chápe a také dle toho jedná.

Jsem rád, že se k těmto pomýlencům typu autora článku vysloví i lidé vašeho ražení, tedy ti, kteří každý projekt zkritizují a odstaví ho dříve, nežli dojde ke katastrofě. Děkuji vám.

Také děkuji editorovi, který stejně jako vy dobře ví, že lidé, pokud by si měli vládnout sami, tak sníží daně na nulu a přitom budou chtít bezplatné školství, zdravotnictví a jiné hlouposti. Neboť, jak jsem pravil, obyčejný člověk je nenažraný a chybí mu respekt před božími zákony. Proto opakuji, tento systém, který máme, je ten nejlepší možný a jsem rád, že se na tom s vámi i s panem editorem shodneme. Lidé si prostě vládnou sami neumí, už jste snad slyšel o komunitě, kde by se dohodli mezi sebou? Samozřejmě že ne, neboť je to čistá utopie.

Přeji hezký den všem a nechť Svatá stolice provází vaše kroky.

Petr Křivý

245223

11.07.2011 21:56

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

137.?.?.?

Pěkné. Vždyť ses právě krásně "sofirozebal". [chechtot]
...ale ne, přeháním, to je vlastně kopie citace z jiného příspěvku, tvé je to klasifikování příspěvku bez niku...

Jinak už nemám, co bych k tomu dodal, bylo to výmluvné. Dík za reakci. [mrknutí jedním okem]

247740

07.08.2011 15:37

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

jansmith1984 137.?.?.?

ŠKODA, že mí předřečnící nepochopili, co se jim Lin v otázce monogamie snažila sdělit a už vůbec si neuvědomují, jakým problémem jsou pro lidskou bytost (na její cestě osobního nebo chcete-li duchovního růstu), její nezvládnuté ANIMÁLNÍ pudy a instinkty (či nezvládané ego)... (Upozorňují, že pokřivené a kosher křesťanství patří do samostatné kapitoly o pokrytectví).

On, mezi námi, tyto kategorie a důsledky, ve své podstatě (viz. některé jeho názory) chybně chápe i p.Lhoták, ale i on patří mezi ty, kteří podle mne úspěšně postupují na své cestě osobního růstu a tudíž zaslouží do určité míry shovívavost.


Docela bych to rozebral podrobněji, ale musím si šetřit měsíční kvótu pro reakce na vstupy jednoho místního kamaráda Dr.Solferna... a tudíž se omlouvám a někdy příště, přátelé...[smích][smích]

Každopádně všem doporučuji, aby Lin (pokud něco přidá) znovu POZORNĚ vyslechli, počítali tzv. do deseti a do chvíle, než se dopracují k tzv. "vidění", se raději zdrželi kategorických soudů. A Peace se všemi - váš přítel a kamarád,

jansmith[smích]

250036

30.10.2011 15:12

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: Kdyby jen kocky a mysi...

gogo21 137.?.?.?

No toto, Wall Street a Brooklyn plný štěnic? Tak takovéhle provokace se tu tedy trpět nebudou, takové popírání holokaustu se tolerovat nebude! Ješte začne někdo tvrdit že těch štenic není přesně šest miliónů, a to už se opravdu na....m.

256248

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?