Všechny příspěvky ze stejné IP adresy
Nalezeno 247 příspěveků, 1 jméno: dub.
Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího
myslíte patriotismus ve prospěch korporací? tomu se příteli říká fašismus. a na rozdíl od vás po tom netouží zdaleka všichni
že z toho lze mezi řádky vyčíst i jednu dobrou zprávu.
pokud si vytváří paralelní mocenskou strukturu v rámci svého kontrolovaného ministerstva, může to znamenat, že klasické agentury a orgány, které to měly doposud na starosti, už zřejmě nechtějí skákat tak radostně, jak zmrdi pískají.
tož uvidíme...
tak to snad ne. éter einstein zavrh ve všech "svých" pracech po r. 1905.
a bylo to sionista jako prase, do usa dokonce odjel jako sionistický činovník, aby tam sháněl podporu pro eretz.
najděte si to, je to ve veřejné doméně. ono podstatná je skutečná historie, ne báchorky pro blce.
21.02.2011 16:21
Banánové republiky G7 – tištění peněz a inflace – na cestě do Zimbabwe
RE: hypo
dub 94.?.?.?
souhlas až na jedno.
pokud nemovitostmi myslíte zemědělskou půdu, pak ok. ale pokud tím myslíte domy, byty apod., není to moc moudré. už dnes je takových nemovitostí nadbytek, a až dorazí hyperinflace a lidé zkrachují, ceny se propadnou, protože nikdo nebude mít na jejich nákup. lidi budou mít problém našetřit na chleba. a následně zůstane velká čát lidí ožebračených, i dost dlouho potom bude poptávka minimální.
nemovitosti jsou dobré v inflačním prostředí, ale v době krachu systému a hyperinflace a následného konzolidačního období je to ztrátová investice
no jenže autor je rus a text v ruštině, anglosase
28.02.2011 15:07
Džin na drátku, aneb prověrka teorie „řízeného chaosu“praxí
RE: Pokud to bylo vyvoláno.
dub 94.?.?.?
obávám se, že pravda je obojí. tedy a) jde o záměrné vyvolání "krize", aby bylo možné nabídnout a prosadit řešení; a b) jde o zoufalé kroky pozdržet nevyhnutelné, protože tento systém je z podstaty a definice destruktivní a vždy končí kolapsem.
a vše je pouze prostředkem k dosažení nějakého cíle, protože zopakuji, moc nespočívá v nějaké formě peněz nebo vlastnictví nebo "politickém systému", ale jen a pouze v právu rozhodovat o využití a alokaci zdrojů.
28.02.2011 19:50
Džin na drátku, aneb prověrka teorie „řízeného chaosu“praxí
RE: Pokud to bylo vyvoláno.
dub 94.?.?.?
ano chápu, že vám to nechce jít na rozum
ale v celé této šaškárně jde už jen a pouze o načasování - to je ono klíčové slovo. takže ano, jde o naplánovanou krizi, neboť krize tohoto systému je jeho implicitní vlastností, ale snaží se ji regulovat tak, aby to vyhovovalo jejich požadovanému "načasování", kvůli dosažení ostatních cílů.
a pokud to nechápete, vskutku to není můj problém
myslim, že u tohoto článku je mnohem podstatnější text mezi řádky
16.03.2011 22:23
Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a potažmo světu
může být ještě mnohem hůř
dub 94.?.?.?
zemětřesení a vlna hnula s celou japonskou deskou, otřesy pokračují, začínají se probouzet sopky a velmi rychle může dojít k aktivaci ohnivého kruhu. a spousta čmoudíků v atmosféře znamená ještě větší potravinový problém. nemluvě o tom, že klidně může dojít k posunu desek a zemětřasům a sopkám všude.
zkrátka žijeme v zajímavých časech...
16.03.2011 23:35
Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a potažmo světu
RE: může být ještě mnohem hůř
dub 94.?.?.?
víte nevím, já na sračkomety nekoukám.
co se týká posunu japonské desky a dokonce výkyvu zemské osy, pohledejte najdete.
a vše ostatní jsou jen logické následky takového posunu. a že se po tomto zemětřesní a vlně probudily sopky na různých místech si též můžete majít. japonsko je ve velmi nestabilní a tektonicky aktivní zóně, která se nachází právě na ohnivém prstenci.
takže smát se můžete, ale smějete se tak převážně své vlastní blbosti...
17.03.2011 00:08
Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a potažmo světu
RE: může být ještě mnohem hůř
dub 94.?.?.?
bohužel se už objevily zprávy, že ten bílje kouř z elektrárny je už od vzníceného vyhořelého paliva...
http://www.vesti.ru/doc.html?id=436918
a jestli je to pravda, tak nás všechny potěš pánbůch
17.03.2011 00:47
Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a potažmo světu
RE: může být ještě mnohem hůř
dub 94.?.?.?
jo. jděte svý rozumy povídat těm lidem, co tam o tom mluví. třeba uspějete.
20.03.2011 21:27
Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu
RE: Zapamatujte si datum 19.3.2011
dub 94.?.?.?
předložte jediný důkaz toho, co tvrdíte.
kdyby ty vaše kecy byly pravda, tak to sračkomety vysílají každých 5 minut. ale dodnes nikdo nic takovýho neviděl. čímpa to asi bude? že by šlo jen o vymyšlenou báchoroku á la vrtěti psem?:
mozek příteli, to je to mezi ušima, kdybyste to hledal
20.03.2011 23:03
Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu
RE: Zapamatujte si datum 19.3.2011
dub 94.?.?.?
no ale oni jim materiálně skutečně pomáhají. nejdřív tam západní tajné služby vysadily jednotky, které vydávaly za povstalce, pak si za 13 stříbrných sehnaly jako vůdce "opozice" jednoho šaka - bývalého ministra, a pak jim tam přes egypt začaly dodávat zbraně, což pokračuje i nyní během humanitárního bombardování (aby chránily životy civilistů), když již v rámci znění rezoluce osn udatní nosiči demográcie a svobody ochránili (rozuměj zabily) desítky civilistů.
a sestřelené letadlo povstalců vydávali za letadlo kaddáfího...
to už není ani cikrus déčkové úrovně...
zapomeňte, osvobozovat se bude i západní libye, protože jde hlavně o vodu, a tam je obrovský podzemní sladkovodní jezero. ropy je všude hafo, vody ne.
pokud, tak se to později projeví.
protože pokud bych byl japonec a věděl, že šlo o americký útok, snažil bych se o provedení odvety, stejně nenápadné.
jedním ze způsobů je nechat uniknout do ovzduší co nejvíce sajrajtu, protože vím, že ho větry zanesou nad území nepřítele. takže pokud se později prokáže, že na explozích tolika reaktorů, právě v elektrárně, kde bylo uskladňováno vyhořelé palivo, a na únicích něco smrdí, pak bude velmi pravděpodobné, že šlo o útok.
do té doby je to pouze jedna z možností, hypotéza čekající na potvrzení nebo vyvrácení...
útočník mohl být stejně slabého ducha, jako někteří jiní, a zřejmě ho nenapadlo, že by se japonci mohli až tak nasrat, aby přistoupili k něčemu takovému.
ale chápu, že takové úvahy jsou mimo duševní schopnosti některých jedinců, kteří bez příručky nejsou schopni samostaného uvažování
nejen v usa. tato demográtická vymoženost presumpce viny byla ukotvena i do českého právního řádu, právě u sexuálního harašení.
má to jen jednu vadu - je to v rozporu s ústavou, takže ten zákon je neplatný. a kdyby právníci nebyli jen prodejný kurvy a dělali aspoň to, za co si je klient platí, tak by museli být všichni odsouzení na základě takového zákona propuštěni a soudci vyhozeni a zavřeni do basy, a právníci zbaveni licence a vyloučeni z advokátní komory, protože princip nadřazenosti právních norem s vyšší právní silou je základem práva. a pokud ho nedodrželi, dopustili se tolika trestných činů, že by je ani nevyjmenovali...
ale s blbci je to jednoduché, ti zbaští všechno a nechají sebou orat.
27.03.2011 16:00
Japonské úřady připouštějí, že smrtící plutoniový reaktor MOX teče
RE: Smrtici plutonium
dub 94.?.?.?
hm, tak nějak si matně vzpomínám, že nějaký významný vědátor, který se celý život zabýval atomem a hlásal, jak je bezpečný (až vymyslel bezpečnou neutronku), jakýsi edward teller, taky říkal že je to úplně neškodné a chtěl to ve velkém používat pro stavebnictví. a nějakou čirou náhodou byl i stejného původu...
ono s důvěryhodností je to problém, profesor neprofesor...
jistě. protože přeci nechcete a nemůžete si dovolit patřit mezi socky, aby to neuškodilo vašemu velkopanskému přístupu a přebujelému egu, protože jen zamindrákovaný a zcela vypatlaný idiot pohlíží na ostatní lidi spatra a opovrhuje jimi. on tím totiž maskuje svoji vlastní nejistotu a tupost, neb dobře ví, že je vlastně hovnem, a proto se to snaží kompenzovat pohrdáním ostatními a jejich zesměšňováním.
a věřte, že názor takového imbecila zajímá mimo podobné imbecily málokoho.
tak odtuď raději odejděte, abyste se nenakazil nějakým sockovským morem. to by vám ve vašich vysokých kruzích určitě neprošlo
30.03.2011 23:26
Izrael vyhrožuje jednostrannými kroky, pokud OSN uzná palestinský stát
RE: Bude valka
dub 94.?.?.?
bohužel již začala - libye je první fáze. jen to lidem ještě nedošlo
31.03.2011 00:04
Izrael vyhrožuje jednostrannými kroky, pokud OSN uzná palestinský stát
RE: Bude valka
dub 94.?.?.?
jistě, už hodně dlouho. ale tohle je snaha začít poslední fázi s propuknutím totálního konfliktu
01.04.2011 00:48
Japonská jaderné krize: zaměstnanci „prohrávají závod“ o záchranu reaktorů
RE: Protavení dna nádoby
dub 94.?.?.?
rád bych se vás zeptal odkud, protože fakt, že rusko poslalo své dvě stíhačky odebrat vzorky vzduchu nad japonskem i za cenu mezinárodní incidentu svědčí o tom, že japonským úřadům už nevěří zhola nikdo.
01.04.2011 16:56
Japonská jaderné krize: zaměstnanci „prohrávají závod“ o záchranu reaktorů
RE: Protavení dna nádoby
dub 94.?.?.?
rozumím.
víte já chápu, že máte k dispozici pravděpodobně jen oficiální zdroje obdržené standardní cestou v rámci kanálů ve vaší branži. chápu i, že nechcete zbytečně děsit lidi, dokud se věci dostatečně nepotrvdí.
a je jasné, že japonské úřady všeho druhu již ztratily jakoukoliv důvěryhodnost.
ale stojí za to se zamyslet, jestli chcete, aby důvěryhodnost ztratil i sújb tím, že se k tutlání připojí.
ano, není to jednoduché, ztratit práci nikdo nechce. ale jsou okamžiky, kdy je rozhodování už o něčem jiném...
že ty otázky jsou natolik debilní a zcela nepodstatné, že jediným cílem tohoto tzv. "sčítání lidu" bylo získat podpis evidované ovce u čárkového kódu, který formulář obsahuje?
a z ezoterického hlediska tak získat dobrovolný souhlas se statutem dobytka a přiděleným registračním číslem. krávy mají na uchu plastovou cedulku, lidi teď budou mít čárkovej kód.
no zajímavé je, že se američani náhle stáhli právě v den, kdy byl zahájen summit zemí brics...
03.04.2011 21:37
Japonská jaderné krize: zaměstnanci „prohrávají závod“ o záchranu reaktorů
RE: Apokalypsa to může být
dub 94.?.?.?
no když už jste to naťukl. japonsko si před katastrofou stěžovalo na virus stuxnet...
04.04.2011 22:23
Možná globální geofyzikální katastrofa a vojensko-politická situace ve světě (I)
RE: Idiocie pravicujících oVčáků - nejen z bankrotujících JůYsEj
dub 94.?.?.?
a) nepředstavuje si autor, ale autoři oné americké zprávy
b) úplně stejně, jako v době švédských válek, kdy tato expanze švédů byla vyvolna také klimatickými podmínkami
jasně. už vás vidím, živě, jak jdete s holýma rukama s celou rodinou a širokým příbuzenstvem proti jednomu ozbrojenýmu teroristovi a utlučete ho čepicema.
fakt zajímavá a důvěryhodná představa
ale žvaní se to co, to nic nestojí.
zítra v pravé poledne na plácku za slávií. svačinu sebou.
no jenže toto jsou pouhé projevy plynoucí z nastavní základních parametrů systému.
a tyto parametry se nenastavily sami, vymyslel a aplikoval je někdo.
když se rozhodnote kálet místo do mísy uprostřed obýváku, tak tím automaticky zajišťuje následný vznik nemocí. a příčinou je ono rozhodnutí kálet v obýváku, ne ty nemoci, ať už jich je kolik chce a jsou jakkoliv pojmenovány.
stejně tak jsou korporace a dnešní systém důsledkem nastavení základních parametrů systému, nikoliv jejich příčina. pouze forma projevu.
14.04.2011 00:10
Globální systémová krize: Druhá polovina 2011
RE: panove co kourite???
dub 94.?.?.?
co to proboha melete?
vláda dluhopisy vydává a kupují je banky a investoři. a v případě monetizace centrální banka.
14.04.2011 01:33
Reakce na článek z Britských listů „Měsíc po fukušimské jaderné havárii: Exploze nukespeaku“
ano
dub 94.?.?.?
a to je bohužel problém a důsledek toho, že v současném ekonomickém systému jsou ceny výrobku kalkulovány nesmyslně.
nebýt toho, nedocházelo by k privatizaci zisků a socializaci nákladů, ale především, pokud by ceny odrážely veškeré náklady související s životním cyklem výrobku (od těžby, snace škod, výroby, přepravy, působení výrobku na okolí (ovlivňování zdraví atd.)až po jeho konečnou likvidaci, vypadaly by ceny naprosto jinak a to, co se jeví jako "výhodné a ekonomické" by se ukázalo být přesným opakem.
ale bohužel lidi to jakýmsi záhadným způsobem nechtějí pochopit, proto se objevují bláboly typu "úsporné žárovky jsou neškodné a efektivní" neustále a všude.
totéž platí, jak autor naznačil, i u porovnávání elektráren. ono to totiž platí u porovnávání jakékoliv komodity/investice/služby.
ale blcům se to opravdu vysvětluje špatně. ono systémové myšlení vyžaduje více, než jen dva závity, a to ještě ne vždy v mozku...
14.04.2011 22:31
Reakce na článek z Britských listů „Měsíc po fukušimské jaderné havárii: Exploze nukespeaku“
RE: ano
dub 94.?.?.?
odpověď na vaši otázku závisí na tom, jestli akceptujete teorii éteru jako nosiče.
pokud ne, tak ano, energie může být bez hmoty, protože hmota je jen specifickým projevem určitého vzorce vlnění.
ale to platí i v případě existence éteru jako nosiče informací, i tam je fyzická forma hmoty, jak ji známe, pouze projevem interferenčního vzorce vlnění
ano, základ západní vědy je chybný.
15.04.2011 17:31
Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967
RE: má to Obama spočítáno?
dub 94.?.?.?
i kdyby nikdo nehnul ani prstem, tak klekne, protože je to jeho implicitní součástí, kolaps je jediný možný výsledek tohoto systému plynoucí z jeho nastavení
15.04.2011 17:43
Reakce na článek z Britských listů „Měsíc po fukušimské jaderné havárii: Exploze nukespeaku“
RE: ano
dub 94.?.?.?
akceptujeme-li teorii éteru, je to základní nosiš informace.
ostatní druhy hmoty jsou pouze specifickým projevem vytvářeným jistým druhem interferencí.
a protože tyto interference představují pouze nepatrnou část veškerých možných interferencí vibrací vakua, logicky musí být většina "hmoty" to, co nevidíme.
takže vakuum v tomto smyslu hmota není (hmota je projevem jistého vzorce interferencí vibrací ve vakuu v/jako 3D), je to základní nosič.
ano, každá energie má vždy dvě složky - příčnou a podélnou (např. elektřina a magnetismus), na sebe kolmé.
takže jednoduše řečeno, vesmír je jeden velký kondenzátor. a pokud se nám podaří napojit se i na jiné interferenční vzorce, než které doposud známe, lze odtud čerpat "energii". jen bychom si měli dát bacha, jaké to bude mít důsledky, protože vše je komplexní a vzájemně provázané
16.04.2011 20:03
Reakce na článek z Britských listů „Měsíc po fukušimské jaderné havárii: Exploze nukespeaku“
RE: ano
dub 94.?.?.?
tomu říkám argument
jen tak pro informaci, čína se rozhodla zvyšovat platy o 15% ročně, tak, aby byly za 5 let dvojnásobné. jde o strategické rozhodnutí čínské elity.
takže jednak čína již nehodlá dělat světu otroka, a jednak je k tomu nucena okolnostmi, protože musí nahradit odbytový výpadek v normanské říši domácím trhem.
nepřehlédl, asi předevčírem jsem vám poslal mejl na adresu uvedenou ve vašich příspěvcích.
jinak daný model musí být aplikovatelný univerzálně, pokud má jít o nový, a hlavně funkční systém.
opravdu nejde o prozření, ale o pragmatickou snahu přežít.
jenže otázka je, proč by východ měl mít zájem na přežitíé zkorumpované a zbankrotované západní elity. jediným zájmem je zabránti globální válce. jinak západní elitu k ničemu NIKDO nepotřebuje.
a jen tak pro zajímavost, stojí za poslechnutí
http://www.vesti.ru/videos?vid=332502&cid=1
27.04.2011 15:55
Dr. Hans/Hermann Hoppe o neproveditelnosti celosvětové vlády a selhání západního stylu demokracie
RE: Myšlenky zajímavé ale ..
dub 94.?.?.?
zbytečně to komplikujete.
stačila by horizontální struktura společnosti, malé volební obvody a ad hoc zastoupení.
takže např. má se stavět v okrese fabrika? vyjádří se všichni dotčení občané, kteří samozřejme v rámci svého volebního obvodu mohou zplnomocnit pro jednání v této záležitosti, a jen v této zloežitosti, svého zástupce, kterému důvěřují a je odborně způsobilý, a na výstavbu se najme skupina odborníků, jejíž mandát po dokončení stavby skončí. pak bude vedením na dobu určitou pověřen volený správce/ředitel, který se po ukončení kontraktu stane opět řadovým občanem a na další období bude delegován další správce.
takto lze postupovat u všeho.
takže nejsou potřeba žádné instituce doživotních ouředníků, ale na každou záležitost bude najímán kvalifikovaný člověk na dobu určitou, s přímou odpovědností dotyčným voličům/obyvatelům a s přímou trestně právní odpovědností.
noc složitého, jen chtít
27.04.2011 17:05
Dr. Hans/Hermann Hoppe o neproveditelnosti celosvětové vlády a selhání západního stylu demokracie
RE: Myšlenky zajímavé ale ..
dub 94.?.?.?
úlohou státu je jen a pouze zajištění vnitřní a vnější bezpečnosti.
vše ostatní lze dělat na ad hoc základě, jako jednotlivé projekty.
na úrovni státu pak mohou existovat odborné poradní oborové skupiny. s poradním hlasem, nikoliv výkonnou mocí.
ty budou sloužit jen jako koordinátoři, což samozřejmě potřeba je, především u projektů zahrnujících více samostatných územně-správních celků.
takže např. dopravní politiku mohou navrhnout, ale odsouhlasit ji budou muset občani. a po odsouhlasení budou na jednotlivé projekty delegovány skupiny odborníkům, jejichž mandát po ukončení projektu skončí. poradní koordinační skupina může zůstat, pokud bude mít uplatnění, ale jak jsem uvedl, má pouze poradní hlas, nikoliv výkonnou pravomoc.
na úrovni státu tak zůstanou pouze dvě hierarchické centrální struktury - policie a armáda. žádné další potřeba nejsou.
takže se např. dohode výstavba dálniční infrastruktury, určí se dodavatelksé firmy a koordinační skupina pověřená realizací. po dobudování dané konkrétní dálníční sítě ztratí tato skupina svůj mandát, neboť ten bylo pouze jednorázový na aktuální projekt.
atd...
mimo dalšího se tím značně systémově znesnadní korupce, která má nosné podhoubí právě v hierarchických trvalých strukturách. apod...
27.04.2011 22:29
Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku
RE: K programu
dub 94.?.?.?
osudná vám bude jen a pouze vaše vlastní blbost
na ostatní nic nesvádějte.
ale boha není polostátní.
jde o soukromou banku, které byl protiústavním zákonem udělen monopol na vytváření peněz. - co je na tom státního? stát tam na podílu nemá ani niklák.
a že sněmovna schvaluje pár šašků ve vedení (a ne celé vedení, ale pouze část, tak aby to nenarušilo moc vlastníků)? a co. schvaluje, nikoliv navrhuje. navrhují soukromí vlastníci banky.
je to stejný, jako kdyby nějaký jiný monopol navrhoval do svého čela, z titulu vlastníka, ředitele, a část z nich by pak oštemplovala sněmovna. je naprosto fuk, kdo dostane štempl, protože vlastníci nenavrhnou nikoho, kdo by šel proti jejich zájmům.
takže stát může ovlivnit gůvno a kecat taky do ničeho nemůže. nemluvě o tom, že kdyby se o to nějaký zkorumpovaný poblitik (a to jsou všichni) pokusil, tak druhý den skončí v base, protože vlastníci monopolu na něj mají hodně tlustý a podrobný fascikl.
názorným příkladem je kennedy...
28.04.2011 20:59
Dr. Hans/Hermann Hoppe o neproveditelnosti celosvětové vlády a selhání západního stylu demokracie
RE: Myšlenky zajímavé ale ..
dub 94.?.?.?
ale samozřejmě, že návrat na stromy je blbost.
pokud by se uvolnily všechny existující patenty, nárůst produktivity a pokles spotřeby materiálů a recyklace by vyskočily řádově. to vše je uměle zadržované, kvůli udržení moci jelit (elity). soběstačný občan parazity nepotřebuje. a zmrdi to vědí. názorným příkladem je odpověď morgana teslovi: k čemu je mi něco, když na to nemůžu pověsit měřák.
a samozřejmě, že to, co jsem popsal, je pouze jedna z fází velmi komplexního problému, která musí být doplněna dalšími. i ty se zde probíraly, takže je nechci opakovat.
žádná společnost nevystačí jen s bezpečnostním aparátem. ale jen bezpečnostní aparát musí být centralizovaný. vše ostatní lze dělat v rámci plástvové struktury relativně soběstačných celků, uspořádaných nikoliv do vertikální, ale horizontální hierarchie.
ta je dokonce pro přežití společnosti i mnohem lepší, takže se tím zvýší i bezpečnost společnosti (když vyřadíte ve vertikální strukutře monopolního výrobce, je v tahu celá společnost - viz třeba současný výpadek japonské výroby. v horizontální strukutře dojde k dočasnému výpadku jen na omezeném území, který lze do ukončení rekonstrukce kompenzovat z ostatních strukturálních buněk systému)
28.04.2011 23:49
Dr. Hans/Hermann Hoppe o neproveditelnosti celosvětové vlády a selhání západního stylu demokracie
RE: Myšlenky zajímavé ale ..
dub 94.?.?.?
a) ale přeci vůbec nejde o návrat k manufakturám. jen jsou blbost nadměrečně velké monopoly nebo konglomeráty, které se již i díky své velikosti stávají neefektivními, a především likvidací konkurence vydírají společnost a nabývají zcela neoprávěné moci.
nechcete snad tvrdit, že má smysl pytlíkovat mlíko jen v olomouci a rozvážet ho do celýho státu, když může mít každý okres svoji mlíkárnu, nabízející navíc zcela nezdegradované čerstvé produkty a zaměstnávající místní lidi.
b) pletete si přirozený monopol (půda, zdroje apod.) s výrobním monopolem, to jse dvě naprosto odlišné kategorie.
vývoj v technologiích nacpete do toho, že se zefektivní výroba, sníží spotřeba zdrojů a zvýší recyklace. takto uvolněná pracovní síla se pak může věnovat jiným činnostem, nehledě na to, že se díky technologické dividendě může zkrátit obecná pracovní doba. člověk se nenarodil, aby otročil od rána do večera.
rozvoj společnosti není jen o technologiích.
společnost technologických blbců, znajících pouze úzký segment z celého rozsahu znalostí, už máme dnes, a jak to vypadá. navíc takové stádo fachidiotů se snadno ovládá, protože mimo svého utažení šroubku neumí a neznají nic jiného a komplexnost uvažování je pro ně zcela neznámá a nezvladatelná kategorie. a společnost je velmi komplexní systém, takže jak v něm pak mají fungovat, když ani netuší, o čem to je? navíc se jim tím znemožňuje osobní rozvoj, a tím i rozvoj celé společnosti.
uf. no když tomu chcete věřit...
ale největší perla je "zákon je státní", obzvláště když je v rozporu se základní právní normou státu, ústavou.
je to stejně hovadina jako tvrdit, že když si banda šašků odsouhlasí cosi, je to státní.
stát jsou občané a veškerá moc pochází od občanů. banda zkorumpovaných kurev není stát. ale klidně si tomu věřte.
konat se bude možná něco jiného. po výpadku dodávek ropy a ropných produktů z libye (což bolí hlavně itálii, německo a další) teď rusko zakázalo vývoz, protože se doma "objevily" nedostatky pohonných hmot, což strpět nemůžou, a proto zakázali vývozy.
inu asymetrická válka je svinstvo
už před pár dny zmrdi vyhrožovali, že dojde k velkému, s největší pravděpodobností jadernému, útoku teroristů někde v evropě.
těd si vytvořili touto báchorkou o smrti usámy s fusámy odůvodnění, proč by "teroristi" měli něcvo takového udělat, jako pomstu za bin fusáma.
a protože potřebují střet civilizací, velmi bych se vyhýbal římu a vatikánu, protože lepší místo pro jaderný terorismus, aby vehnali tupé křesťanské ovce do globální války, by hledali jen těžko...
takže nic moc dobrého to nevěstí
a mediální masáž pokračuje
interpol varoval před rostoucí teroristickou hrozbou v důsledku smrti usamy s fusámi
http://www.vesti.ru/doc.html?id=449585
praha by se jim blbě zdůvodňovala, protože naši vlastizrádci jsou sice ochotní pudlíci, ale naši žoldáci se zase tak ničeho velkýho nezúčastnili, v iráku cvičí místní poldy a v afghu je tam především logistická jednotka, těch pár "ostrostřelců" tam toho moc nenadělalo.
takže by zmrdi dost těžko vysvětlovali, proč zrovna praha
pominu-li fakt, že jsou masám předloženi jen zmrdi v různých dresech a je jedno, kdo se tam dostane, tak i kdyby se někdo našel, dojde ke zfalšování sčítání volebních výsledků.
příkladem může být referendum o vstupu do eu a především poslední volby a strana bobo, která v průzkumech měla zhruba 15% a nakonec se do parlamentu nedostala z podivnými 4.něco procenty.
takže k čemu účast na takové šaškárně? nebo si opravdu myslíte, že něco nechají náhodě "blbých ovcí"?
přesně tak.
a navíc tím, že lidi volí (menší) zlo, dostávají to, s čím vyjádřili souhlas. tak proč si pak stěžují? vesmír jim nadělil přesně to, co si přáli, na základě svobodné vůle.
hodně štěstí. chodíval jsem volit vždy. ale po posledních zfašlovaných volbách na to už z vysoka, protože je úplně jedno, co tam hodíte. výsledek bude vždy takový, aby tam měli své zmrdy.
byla to totiž praktická ukázaka toho, že není důležité kdo kandiduje, ale kdo počítá hlasy.
takže jestli chcete někomu dělat vola a svoji svobodnou vůlí podporovat a LEGITIMIZOVAT zlo (menší větší se nerozlišuje, zlo je pořád zlo), tak vám přeju hodně štěstí
ono totiž když volíte, tak vytváříte volební účast, a tím poskytujete systému a zvoleným šaškům legitimitu. pak můžou říkat, že mají právo vládnout. za mizivé volební účasti by to říkat nemohli a jejich vláda by ztratila legitimitu, což vám bohužel nedochází.
takže beze mne. kdyby mohly volby něco změnit, již dávno by je zakázali!
jen by mě zajímalo, o jaké opozici pořád mluvíte, žádná opozice nikdy nekandidovala, u nás už od vítězného února podnes
nebo opravdu věříte, že oranžoví jsou opozící modrých, nebo černých nebo třeba puntíkatých? nechce se mi věřit, že byste byl až tak naivní
05.05.2011 23:06
Visí nad Evropou jaderná hrozba?
RE: Nedovedu si představit jadernou válku...
dub 94.?.?.?
tak si zkuste představit požadavek (j)elit zredukovat světovou populaci o 80%, což prosazují.
už začíná svítat?
vy těm svým hovadinám snad i opravdu věříte
10.05.2011 17:32
Libye a technika doublethinku
RE: Myslel romanem 1984 opravdu Sovet a ne prave Zapadni demokracii?
dub 94.?.?.?
nechci vám kazit nadšení, ale přesně to se píše ve třetím odstavci toho článku
že základním rozdílem, jakým se tyto dvě skupiny projevují, je jejich filosofie.
paraziti uctívají kult smrti, včetně jejich hlavního ideologického stanu katolické církve.
lidé uctívají život.
a stojí za zamyšlení, kdo byli naši předci, staří slované. protože nejvyšším bohem slovanů byl sviantovit, svianto vit, posvátný život...
proto se také vůči slovanům provádí ta největší svinstva a jsou cílem pro vyhubení všech "západních" smrtihlavých "civilizací"...
uvařte si normání ovesnou kaši, z mlíka, omastětě máslem, přidejte třtinový cukr (nebo med) a skořici a budete mít boule za ušima
a výživná hodnota zaručena
ale vždyť vám nikdo nebrání, abyste dal svůj souhlas s menším zlem a pak dostal to, s čím jste souhlasil.
ale těžko máte právo nutit k tomu i ostatní, víte.
"Alespoň nebudu mít kde obtěžovat chlapečky"
i vy čuníku
překlep je někdy mrcha
hlavně jestli neopomněl zdokumentovat své vlastní zločiny, jako když nechal na oplocených polích chcípnout hlady a žízní 2 miliony zajatých německých vojáků...
29.05.2011 22:56
NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“
RE: Kdyz uz ruske autory,tak jeste jeden...
dub 94.?.?.?
hm zajímavý, chtěj tam poslat pozorovatele a vyjednavače, ale tohle jsou poněkud zvláštní "vyjednavači"
30.05.2011 01:14
NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“
RE: Kdyz uz ruske autory,tak jeste jeden...
dub 94.?.?.?
musíme se nechat překvapit, co tam vlastně chtějí pohledávat...
zatím z toho nic nevydedukejeme
30.05.2011 16:54
NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“
RE: Kdyz uz ruske autory,tak jeste jeden...
dub 94.?.?.?
no vzhledem k tomu, že sem na to nikde jinde nenarazil, tak to bude nejpíš pěkná kachna
jasně.
pak je vlastně nepochopitelný, proč jsme jsme chtěli zpátky sudety, francouzi alsasko atd.
a ještě mi řekněte adresu, abych vám tam poslal bezdomovce, protože když vás z vašeho domu vyženou a vyvraždí vám převážnou část rodiny, budou mít kde bydlet, protože na to budou mít právo a nikdo ani nemukne.
takže sem s tou adresou. nebo si ty vaše debilní kecy nechte od cesty
03.06.2011 16:07
Drogová válka ve střední Americe: Náboji se nešetří!
RE: Strašný článek
dub 94.?.?.?
jasně, air america a obchod s drogama ve zlatém trojúhelníku za vietnamské války řídili marťani, a ne cia.
v době kontras to byli taky marťani, kdo v latinské americe provozoval a řídil obchod s drogama, aby bylo na tajné operace a projekty, ne cia.
jak jinak.
nějaká fakta, pcha. pravda je to, co řeknou na sračkometu, všechno ostatní jsou jen iluze...
a já proč v poslední době zakopávám na ulici o tolik shnilých mozků. a ony vypadávají lidem z hlavy ve velkém, jak se člověk může dnes a denně přesvědčit, včetně vašeho komentáře
10.06.2011 00:10
Cizincům patří 70 procent největších firem a polovina ekonomiky
RE: A co zlaty poklad?
dub 94.?.?.?
super, tak jdětě a sežeňte to. a fyzické zlato, ne toaletní papír ve formě certifikátů.
ony budou mít americké mincovny a comex asi problémy s fyzickými dodávkami asi jen tak ze srandy, a to rozhodně nejde o nějaké závratné objemy...
a američani falšovali dodávky zlata wolframem taky jen ze srandy, protože je ho všude hafo.
ale dobrej vtip občas neuškodí, to je pravda, je třeba se občas zasmát.
12.06.2011 19:33
Švýcarští poslanci hodlají proniknout na setkání Bilderberg
RE: no hezký, otázka je
dub 94.?.?.?
no, pokud dotyční nepřijedou, tak dosáhnou aspoň toho, že se zrušením své neúčasti ke zločinům přiznali...
ale uvidíme, o čem celé to dívadlo bude
to si klidně nesouhlaste, ale jste naprosto mimo mísu.
o žádnou trávu se nejedná, ale píše se tam jasně o průmyslovém konopí jako surovině.
takže hořekujete dost mimo mísu a off topic.
já se nepřu, jen ten článek není primárně o trávě.
a bohužel má pravdu v tom,, že tráva bude v americe za chvíli legalizovaná (návrhy už se projednávají), ale pěstování konopí pro průmyslové účely pravděpodobně ne. což je zhovadilost na n-tou.
no máte pravdu. ale...
dokud budou lidi držet hubu a krok, tak jsou to západní země, protože se to děje s jejich tichým souhlasem a tu krev máme na rukou všichni
19.06.2011 00:10
Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)
RE: Konec dolaru v prosinci 2012??
dub 94.?.?.?
a kdo vám brání začít se připravovat hned? mamon?
krach přijde stejně jistě, jako zima. každý systém má své zákonitosti.
a jestli chcete čekat, až zahřmí a někdo vám řekne, že hroch dorazí zítra ve 4, tak se spíš dočkáte godota
protože až to hovno dopadne, tak se o tom dozvíte jen zpětně, a v tomto případě ani ne s moc velkým zpožděním.
kdo chce být připraven, je. ostatní jsou jen vychcánci, kteří se do té doby snaží co nejvíce "vydělat". ono to totiž už krachlo, jen se jim to daří ještě chvilku uměle natahovat. takže kdo chce, je už připraven dávno...
a navíc budete stejně potřebovat to, co nikde nekoupíte. a není to někde venku, ale uvnitř každého.a k tomu nepotřebujete nic, jen vůli a odhodlání, a neztratí se vám to, i kdyby se stal zázrak a nic se nestalo.
19.06.2011 18:12
Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)
RE: Konec dolaru v prosinci 2012??
dub 94.?.?.?
a nedáte si poradit
rok a půl je dlouuuhá doba. abyste nebyl překvapen mnohem dřív...
no ne vše tutlali příliš dokonale. viz výroba munice, kde ji uváděly jako položku "para bellum", tedy pro válku (od té doby název parabella jak u typů zbraní, tak munice)...
20.06.2011 02:00
Revitalizace sídliště Rochlice v Liberci
RE: sever, Liberec je misto s ertz koncentraci ODS a zlodeju
dub 94.?.?.?
žádný nový článek nepotřebujete. sabotáž je v ústavě definována jasně, jen ji uplatňovat.
21.06.2011 20:24
Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy
RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení
dub 94.?.?.?
určitě. proto tam je tolik nevinných odsuzovaných na smrt a popravovaných
23.06.2011 17:35
Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps
RE: Prostá matematika
dub 94.?.?.?
pochopila jste to dobře
24.06.2011 15:37
Jsme zase o kousek blíž k reformě světového finančního řádu
RE: stačia malé úpravy v jadre systému, v koncepte
dub 94.?.?.?
naprosto souhlasím.
energoměna jen jako dočasná přechodová fáze, maximálně.
ale to jsme tu už probírali.
24.06.2011 15:45
Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps
RE: Tak znovu
dub 94.?.?.?
ignoranti se drží své víry jako hovno košile, a argumenty nečtou.
takže ti to zopakuji ještě jednou - základní příjem není žádné systémové řešení, jde jen o parciální řešení distribuce technologické dividendy.
a není to ani optimální forma.
existují tři základní způsoby její disdtribuce:
a) prostřednictvím deflace
b) naturálně
c) finančě
systémově je nejvhodnější formou distribuce technologické dividendy deflace. ale tuto formu lez vhodně doplnit zbývajícími dvěma. lze si představit, že část bude distribuována v naturáliích, ve vofrmě např. bydlení, lékařské péče, potravin. malou část lze distribuovat i finančně, i kydž to je silně neefektivní způsob, protože je k tomu potřeba velký administrativní aparát.
takže optimální formou distribuce technologické dividendy je deflace doplněná o naturální formu omezenou na základní potřeby.
ale pokud toto nepochopíš, a nepochopíš, že záladním problémem, a tudíž cestou k řešení, je podstata peněz, a nikoliv návazné parciální problémy, budeš působit jako humorista.
ona snaha je dobrá věc, ale když člověk o dané problematice nic neví, k ničemu nevede.
24.06.2011 19:22
Jsme zase o kousek blíž k reformě světového finančního řádu
RE: stačia malé úpravy v jadre systému, v koncepte
dub 94.?.?.?
no on třeba každý plyn je jiný, a přesto se s ním vesele obchoduje. proč? protože byla zavedena standardní jednotka (výhřevnost).
opravdu máte tak velký problém si to představit i u jednotky práce?
25.06.2011 16:49
Jsme zase o kousek blíž k reformě světového finančního řádu
RE: stačia malé úpravy v jadre systému, v koncepte
dub 94.?.?.?
dobrá otázka do pranice
začnu od konce - u strojů to není problém. pokud řekněme švec vyrobí jedny boty za hodinu a stroj 1000, je jeho výkon 1000 člověkohodin (pokud bude práce ševce vzata jako základní jednotka, jinak po přepočtu jiné číslo).
cena stroje bude činit počet člověkohodin potřebných k jeho výrobě.
takže tady problém není.
a teď k základní jednotce.
protože existuje základní hodinová mzda nebo tabulková místa, nějaký základ pro "ocenění" hodiny práce být musí. lze se inspirovat i v předválečném německu. lze použít jako východisko i strojové hodiny.
obecně musí základní jednotka představovat nejnižšího společného jmenovatele, tedy práci, kterou jsou schopni v dané společnosti vykonávat všichni, bez ohledu na kvalifikaci, protože musí jít o univerzální jednotku, ve které lze následně oceňovat vše následující.
taková činnost určitě existuje a obecně teoreticky taková jednotka stanovit jít musí. z podstaty.
a teď oříšek.
konkrétní činnost, na základě které se stanoví základní jednotka člověkohodin.
a tady vám odpověď nedám, protože sám nemám dořešeno...
ale řešení existovat musí. jen na něj k sakru kápnout
a vo tom to je.
25.06.2011 22:49
Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps
RE: Jedna primitivni otazka:
dub 94.?.?.?
proč do toho taháte nějaký současný miliardy?
jde o zcela nový systém, který nemá s tím současným nic společného.
ať si je třeba nabouchaj. až to klekne, stejně si s nim ani nevytřou, protože je vše elektronický.
váš výkřik je stejně rozumný, jako vykřikovat co bude s těma klackama, když jste přešli od systému tally stick na zlato
no coby, zatopí se
25.06.2011 22:51
Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps
RE: Jedna primitivni otazka:
dub 94.?.?.?
aj, volako sem ujel... nesprávná reakce na váš přispěvek.
no nic. zatápět se bude stejně
pokud nepochopíte, k čemu je dobré rozhodovat sám o sobě, marné jakékoliv vysvětlování
vždyť oni kucí šikouný evropský to přeci s diktaturou a standardizací velikosti bobku myslí tak upřímně...
die meinen es ehrlich, wirklich, schon adolf hat gesagt.
29.06.2011 18:06
Petraeus říká, že by USA měly zvážit legalizaci mučení
RE: Ještě že mají ten terorismus
dub 94.?.?.?
že by je potřebovali někde jinde? třeba doma...
nejhumornjší na tom je, že státy nouzově vyplácejí banky ze sraček, a jednají v podstatě protizákoně (a nejen v tomto), protože když vyplatím, tedy vykoupím, firmu, stávám se normálně jejím vlastníkem.
takže pokud státy vyplatily banky, tyto banky se měly okamžitě stát majetkem státu, neboť vlastníci je prošustrovali.
ale nic takového se neděje, takže višchni, kdo banky nouzově vyplácejí a nepožadují za to převzetí vlastnictví u těchto zkrachovalých firem, se dopouštějí sabotáže podle zákonů jakékoliv země a patří na šibenici.
ale o tom se taktně mlčí... pročpak asi? odpověď není moc těžká...
je vidět, že jste přímo fanatickým stoupencem evropského feudálafašismu.
pravda, čím centralizovanější úroveň, tím více a snadněji se krade, než při decentralizaci, tím více se feudální správci nemusí nikomu zodpovídat. vždyť stádo volených tupců na krmníku v europarlamentu nemá naprosto žádné pravomoce, které byly přesunuty na nikým nevolené dosazované feudální správce v eurokomisích a jiných tělesech.
že by proto se vám to tak líbilo?
naštěstí je stále více lidí, kteří začínají používat to mezi ušima a nazývat věci pravými jmény, takže so bohdá toho vašeho milovaného feudálfašismu co nejdříve zbavíme.
obávám se, že feudálfašismus je nejpřesnější dostupný termnín.
ale to nechme stranou.
opravdu si myslíte, že mír závisí na centralizaci a oddělení moci od lidí a lidí od moci?
no vidíte, a já si vždycky myslel, že mír je otázka dobré vůle lidí a jejich spolupráce. a že války vznikly právě proto, že si nějaká centralizovaná moc usurpovala právo mluvit a jednat za lidi (viz např. současné války nato).
a ještě jeden dotaz - když chcete jít se sousedem na pivo a domluvit si tam výstavbu králíkárny, jdete kvůli tomu za starostou, aby vám to zařídil a bez kterého by to nešlo? asi těžko.
zkrátka pro cokoliv, včetně spolupráce a mírového soužití, centralizovanou diktaturu nepotřebujete. obzvláště když tato diktatura nehájí vaše zájmy, ale zájmy někoho jiného, jehož cílem je vás vyvlastnit, zbavit práv a suverenity a restaurovat feudální vztahy řízené korporacemi. a přesně to se děje, a přesně tomu se říká feudálfašismus, i když se vám to nemusí líbit.
pozor! koordinační uzel není centralizovaná a vertikální moc. jde o horizontální formu řízení, která je potřeba a kterou lze určit na dobu omezenou a čistě na daný projekt po jehož dokončení ztratí opodstatněnost a zaniká.
již jsme to tu rozebírali. koordinaci potřebuje jakákoliv organizovaná a komplexní činnost. ale nejde o mocenské centrum, což je podstatný rozdíl
01.07.2011 00:06
Hyperinflační krize nevyhnutelná, bankovní sektor se rozpadá, volatilita zlata a stříbra
RE: hyperinflační?
dub 94.?.?.?
je mi líto, ale tiskárny chrlí peníze mnohem rychlejš, než těch pár drobných (v této relaci), o které banky přijdou v řecku. jsou to ztráty v řádu miliard, oproti bilionům tištěných peněz.
tak kde vidíte tu deflaci?
01.07.2011 00:14
Hyperinflační krize nevyhnutelná, bankovní sektor se rozpadá, volatilita zlata a stříbra
RE: hyperinflační?
dub 94.?.?.?
a to nemluvím o tom, že pokud banky utrpí ztráty, budou se je snažit kompenzovat vyššími nominálními výdělky, čímž budou stimulovat inflaci co to půjde, jinak by mohly být prohlášeny za zbankrotované (i když fakticky již dávno jsou).
takže naopak čím větší ztráty, tím větší tlak směrem k inflaci, což lze vidět třeba ve státech, kde právě z tohoto důvodu (mimo jiných) rozjeli slavná QE 1-x.
no rozdíl jste sice nepochopil, ale to je jedno...
01.07.2011 15:16
Hyperinflační krize nevyhnutelná, bankovní sektor se rozpadá, volatilita zlata a stříbra
RE: hyperinflační?
dub 94.?.?.?
vždycky bude někdo ochoten půjčit. a tím někým jsou majitelé této pyramidové hry, která bez expanze končí. takže fed a spol. budou tisknout jako o závod, a jejich koupení politici si budou půjčovat jak o závod.
že nemají peníze lidi je v tomto ohledu nepodstatné, jde o udržení kasina jako takového.
a jediný způsob, jak to udržet, je tisknout, zadlužovat stát, dluh inflačně odstřelovat. tudíž začarovaný kruh do totálního hyperinflačního kolapsu. taková je podstata a logika hry dluhových peněz.
a proč nám to sdělujete? on vám v tom snad někdo brání?
01.07.2011 21:34
Hyperinflační krize nevyhnutelná, bankovní sektor se rozpadá, volatilita zlata a stříbra
RE: hyperinflační?
dub 94.?.?.?
ono nejde o to, jestli chtějí nebo nechtějí, ono to jinak dopadnout nemůže.
teď se jen snaží oddálit to co nejdéle, protože z toho chtějí ještě něco vyždímat.
protože pak, mimo jiné, nepůjde vést války, protože na ně amerika nemá a mít nebude.
01.07.2011 23:43
Hyperinflační krize nevyhnutelná, bankovní sektor se rozpadá, volatilita zlata a stříbra
RE: hyperinflační?
dub 94.?.?.?
no s kolapsem tohoto systému se muselo počítat už při jeho zavedení, protože je to jeho implicitní systémovou vlastností, jako u každé pyramidové hry
ale ano, shodneme se, že existuje dlouhodobý plán a amerika v něm hraje roli výběrčího výpalného a následně zosobnění zla.
a o tom, že to v americe bude hustý, není pochyb. a zřejmě je tam čeká zahraniční intervence koaličních jednotek (i některé proroctví o tom mluví). ona karma, kterou si za posledních 150 let vytvořili, nic moc...