Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, HHBB, jansmith1984, klmn, Nestranný člověk, Pohádka, Vratislav Krátký.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.03.2011 17:18

Strategie zničení Libye

RE: Jeden diktator dobry,druhy diktator zly,zalezi jen na tom,jak fouka vitr.

137.?.?.?

To, co tu napíšu, je trochu "za zvědaveckým obzorem". Máte pravdu, že jde přes palubu...ale co vlastně jde přes palubu...
Za své totiž vezme představa některých, kteří si myslí, že je jejich patroni budou opatrovat jen proto, že jim snad uvěřili jejich "vyvolenost". Tohle opravdu zůstane jako oblbovačka pro zbytečný šťouraly, kterým nestačí "pravdy" z hlavního proudu. "Izrael" je dráždidlo na Araby a židi tam hrají docela nevděčnou roli nalakovanou na růžovo "vyvoleno". To ostatně poznají sami, otázka ale je, jestli vůbec měli a mají na nějaký výběr. Jejich údajná elita je dobře korumpována a kryje tak svou pózou třetí zájem. Chazaři jsou vděčný blábol, který zase dobře slouží ke krytí pravé podstaty bolševizmu - kladiva na herezi, v tomto případě slovanskou, kam patří i maďarsky a německy hovořící bratia. Izrael už dávno slouží zájmům římského bratrstva, stejně jako celé US, kde místo amerického snu byla realizována legionářská základna ovládaná řádovými fanatiky. Bez kristových legií si totiž ani tiskaři papírků neprdnou, bez ohledu na to, jak je řadí forbesovy žebříčky. Nedivil bych se, kdyby již hromadně uvažovali o nějaké konverzi, otázka je, jesli jim to projde, zvášť když to poměrně nedávo bylo kvalifikováno prakticky jako dědičný hřích "Ž", zatímco o rostoucí popularitě asi nemůže být řeči.

BN

240226

21.04.2011 11:16

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Pravda nebo lez?

Vratislav Krátký 137.?.?.?

Aristokrate, obvykle píšeš něco, co má hlavu a patu. Ale tohle? To je opravdu hodně slabý argument. Konkrétně KDO by si ji koupil? Ty zbrojní firmy? A za co? Bez války nejsou penízky.

Ono nejde jen o to, jestli si tu ropu odvezou nebo ne. Tady jde prostě o dolar a jeho udržitelnost. Možná sis už v posledních letech všiml, že to poslední, co drží dolar nad vodou, je ropa, potažmo armáda, která tu ropu "ochrání".

Poslední dobou se mi zdá, že začínáš ztrácet přehled... Je sice chválihodné, že se snažíš oprostit od všech "konspiračních teorií", ale nevím, jestli už jsi nezašel až moc daleko a tak nějak potratil selský rozum... Z jednoho extrému do druhého, abych tak řekl. Nakonec z tebe bude druhý Vanguard. A to by byla škoda. Ten už tady plácá úplný nesmysly, co nemaj hlavu ani patu. Dříve alespoň trochu používal logiku, ale zřejmě už je prostě moc starej a neudrží myšlenku.

Tuhle jsem sledoval tvoji debatu s Křivákem a ty už ani nepoznáš ironii. Je to smutný, že takhle skončil jeden z nejbystřejších lidí tady...

242350

22.04.2011 16:10

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: operácia Citadela

Pohádka 137.?.?.?

Nálepka byl v generálním štábu Wehrmachtu? OMG!!! Já chápu, že Slováci potřebují podobné pohádky, ale co je moc, to je moc...

"Posledním pokynům Hitlera byla přítomna jen malá skupina generality, aby veškerá poslední opatření byla učiněna v největší tajnosti. Sotva však o 24 hodin později se schází válečná rada Voroněžského frontu, kde generál Vatutin informuje shromážděné velitele o plánu německých operací i s podrobnostmi, které den předtím Hitler oznámil svým generálům. Sovětská vojska, která budovala v prostoru kurského výběžku po tři měsíce silná obranná postavení, nyní věděla, kdy je bude muset využít.

Údaje získala díky sovětské rozvědce, která prostřednictvím svého informátora v Hitlerově hlavním stanu zjistila i toto pro obě strany životně důležité tajemství. Sovětská výzvědná služba tak znovu po informacích dr. Richarda Sorga z Tokia podstatně pomohla svými údaji přímo frontě. S největší pravděpodobností šlo o rytmistra dr. Wilhelma Scheidta, zapisovatele válečného deníku hlavního stanu. Dr. Scheidt, velký znalec Goethova díla, měl přístup i k nejtajnějším materiálům a prostřednictvím špionážní sítě je předával okamžitě do moskevské centrály."

http://blisty.cz/art/41540.html

242450

06.05.2011 22:42

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 137.?.?.?

Jeane, představa od něčeho oddělené moci je skutečně zvláštní (a není má a není až tak naivní), ale já tvrdím, že moc od peněz nepochází. To je něco jiného a doufám, že jasně řečeno. Jestli jste si již se mnou všiml, tak tento podivný konstrukt, že moc je od peněz, tu kde kdo používá jako stěžejní tezi s tím, že peníze pochází od židů...
Že Vám někdo svobodu vybojuje, třeba editor, to je, s dovolením, naivní.
>Zdá se mi, že jste to Vy kdo za každým rohem vidí židy. Nebo jsou snad za každým rohem antisemité ?
Už začínáte šprýmovat, že jo. Ale toto je první věta vlákna: "Jsem dávno přesvědčen, že židé opravdu ovládají všechno a mají vše pod kontrolou" a rozhodně není má, tím jsem si jist. [velký smích]
>Ti co ovládají většinu světa a mají vše pod kontrolou se opravdu většinou hlásí k židovské víře. Svět řídí ti kteří mají moc nad penězi a našimi mozky. Většina bank je vlastněna židy a židé mají pod kontrolou i média.
Není to můj výrok. A je to reakce na můj nesouhlas, všiměte si prosím... (ale u piva by Vám takový vtípek asi prošel [smích] )
>Zůstáváme tedy u nasbíraných informací a pomocí analýzy s podporou logiky se uchylujeme ke své víře či úsudku. Doufám, že si to uvědomujete.
Já ano, Jeane, proto si vzpomeňte, kde jste ty "židoviny" nasbíral.
Proto jen doplnění. FED je jen zlomeček financí. Nejvetším jeho vlastníkem je Bank of Amerika, která kdysi vznikla jako americká filiálka Bank of Italia. Také si všiměte, jak budova FEDu v NY vypadá. Stejně jako bývalá rezidence papeže ve Florencii. Vkus židů? Co myslíte... [mrknutí jedním okem]

243605

07.05.2011 21:25

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

137.?.?.?

neblaznete, zlikvidovat sionisty byl sovetsky program hned po elektrifikaci

Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek

a taky neni cirkev jako cirkev a verici jsou potrava v kazdym pripade

243678

27.05.2011 18:33

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

137.?.?.?

Vtip je v tom baráku? Nebo v tom "pouštění"?
Řídím svět tím, že mám barák a z něj "pouštím papír do oběhu"?
To je jen chytrolínštěji řečeno to, co už kolega mínil tím: "natisknu si a zaplatím si"... dnes ale nepotřebujete ani ten barák, a ani ty papírky. Stačí vám net a komp. Banky již jen připisují a odepisují a přepážka je "www". Když to máte, tak můžete začít "dle siozednářského manuálu" ovládat svět. Je to tak?
Nebylo to "obhájit a prosadit" přeci jen o něco méně naivní?

244886

31.05.2011 04:38

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

dobry pokus ale..

klmn 137.?.?.?

Souhlasim s tim ze 'nezavisly' organ posuzujici kvantitativne(!) dlouhodobe dopady ruznych rozhodnuti je asi nejproblematictejsi cast celeho napadu. Tento arbitr je totiz v tomto novem usporadani ten, kdo bude mit faktickou moc. Da se tedy cekat ze vsichni paraziti okamzite soustredi prave na nej (jako dnes na financni instituce a media, jez se ale v novem usporadani stanou zavislymi - clovek si rozmysli zda verit lzim v mediich kdyz mu na zaklade techto informaci klesne jeho moralni kredit pod nulu, a na zaklade primych voleb nebude problem omezit ekonomickou moc bank).
Takze to opet cele visi 'na nekom moudrem kdo vidi trochu za horizont a neni to svine'. Pokud bychom ale nekoho takoveho meli, muzeme mu moc dat rovnou, a klidne i absolutni. Popravde receno nevim jak z toho ven, zatim kazdy system selhal prave proto ze paraziti atakovali jeho nejvice vlivnou, ridici cast. Mozna bychom se mohli poucit z prirody, jak tato resi slozite systemy ktere jsou odolne proti zniceni i treba sve relativne velke casti a nemaji zadne centrum ci achilovu patu. Je asi nutne si zvyknout na to ze vyvoj spolecnosti, stejne jako do znacne miry evoluce v zive prirode, je spise nez hledani nejakeho statickeho idealu neplanovany dynamicky utek pred parazity v podobe vzajemnych 'zavodu ve zbrojeni'.

245156

09.06.2011 19:41

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

HHBB 137.?.?.?

>Co když "v hustotě terčů je síla"?!
No a? Kdo chce být sedícím kačerem, tomu stejně není pomoci. Kdo nechce, musí přestat přemýšlet jako on.

>Proto je nejprve pravicováno (roz. egoisováno a desolidarisováno) město.
Nejprve? Město je pro to vytvořeno. A žid v tom prsty nemá, to mi věřte, ten přišel už jako další. (Urbanizace – urba – orba – založení města pro osev a pro budoucí sklizeň „plodů“…)

>v zapadákovech BANKY NEPADAJÍ, protože si lokální bansteří netroufnout spekulovat s investicemi svých klientů/hejlů.
Opět to není o židovi. Je to o rozsahu sociální struktury. Normální smrtelník je schopen obstarávat pouze jen určitý sociální okruh, zbytek mu je již cizí, což je normální a sociální vazby na úrovni tisíců či milionů jsou jen iluze a ideologický blábol.

>První, co privatisátor, bankster a tunelář učiní, je přeci-vá NEPRůHLEDNÁ STRUKTURA: Zkuste si projít pavouka např. PPF Dcery přes další dcery spoluvlastní matku a pořád dokola.
Tohle taky není žádná židovina. Tohle je velmi starý právní vynález, který se v republice a sociální struktuře bez hlubších kořenů, jako byl „americký sen“ poměrně snadno uchytil. Takzvaná „právní osoba“ je princip, který byl již dávno ztělesněn třeba v symbolu „otep a sekera“. Což jste ale narazil na skutečného nepřítele člověka jako svéprávného jedince.

>Takže dneska se z och-tz-ané vesnice malým židem s dvojkolákem a karbanem, kořalkou, děvkou A LICHVOU stal ochcaný zglobaliSSovaný CELÝ SVĚT
To je velmi nepřesné. Sám píšete, že vesnice (západákov) v tom nemá co dělat a jako příklad to je z mnoha důvodů nevhodné. Když se podíváte na „moderně vybudovaný venkov“, tak tam z vesnice nenajdete nic. Je to jen okolí „urbanizace“.
Když tam hledáte toho parazita, tak ten parazituje již na něčem, co někdo projektuje, buduje, pěstuje, chová...včetně "lidstva", na což se vžil i termín "civilizace". Sedlák je takový hospodářík, ale máte tu i „hospodáře“ s celosvětovými ambicemi a jejich úsilí je v tomto směru již velmi, ale velmi letité. Vy však cpete parazita do role, které nemůže být schopen, tedy ani nemůže být zodpovědný za vývoj světa, ten může být zodpovědný tak maximálně za svůj sosací apetit. Tady ale mohu doporučit pouze jedno – nekrmit. [smích]

245746

13.07.2011 19:32

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Vzkaz autorovi

jansmith1984 137.?.?.?

Dovolte přátelé i mou poznámku. To, co napsal Luxor, odráží můj jeden starý příspěvek, kde popisuji, co by podle mne mohlo způsobit fyzický zánik Zvědavce nebo podstatné oslabení jeho SPIRITU (který mimochodem nespočívá primárně v článcích, ale více v debatách čtenářů)...


První možnost je jasná. Stalo by se to zásahem lokajů SioSystému, tedy odsouzením editora za popírání holokaustu nebo jiného -kaustu- a kosher uvalení devastující fin.pokuty...[smích]

Jako druhou možnost jsem tehdy označil necitlivé zásahy editora (nebo moderátora) do chodu webzinu (buď barevná hudba v grafice nebo diskutabilní cenzura), které postupně VYŽENOU kvalitní diskutující (notabene ty diskutující, kterí tento webzin podporují finančně) a vše nasvědčuje tomu, že se k tomu pomalu schyluje.

Nebo co jiného je snaha o punishment MoUdrostraka, na který, pro zjevnou nepřiměřenost, reaguje i kamarád Luxor a který vidím jako nefér i já??


Zamýšlím se nad tím, proč je editor zrovna vůči MoUdrostrakovi tak komisní až striktní (když někteří zdejší arogantní "syslové" jsou často dlouho tolerováni). Čím jej tento jeden z nejhodnotnějších, zábavných a pro mne jeden z nejzajímavějších zdejších diskutujících tak "krká", ža jej neváhá dokonce BANOVAT a PROČ?????

Možná je to proto, že je editor již unaven a pokouší se o postupné "učesání" diskuzí, aby tato nekrkala vůči němu z kanálů vylézající Vyvolené - a osobně bych se tomu NEDIVIL. Ony ty "výlety" na soudní přelíčení, žádnou velkou kratochvílí nebudou...[smích]

Na druhou stranu ale vzniká riziko, že tak, jak se p.Stwora stal (možná nechtěně) členem elitního klubu "bojovníků" proti TMÁŘSTVÍ a POKRYTECTVÍ (kde podle mne patří i český reformátor J.Hus) a tím se zapsal do historie a ofic.análů (Zvědavec má udajně zápis i na Wiki), stejně tak může o tuto pozici v očích svých příznivců přijít výměnou za více klidu a přihrbení se.

Nemohu vědět, jestli je to tak jak sem naznačil (netvrdím, že to nemůže být i jinak a editorovy kroky mohou pramenit i z jiného popudu) a pokud nám to nesdělí, zůstane to jeho osobním tajemstvím...[smích] Každopádně výčitky o off-topicu nebo neadekvátních obrázcích NEBERU, to je přílíš nizký důvod, důvod, který mi u člověka editorova formátu nesedí.


Jako jendasmithů doufám, že dojde ke smíru (pro dobro VŠECH zúčastněných), či jinému konsenzu a narážím tím i na apel, který v jedné debatě napsala Lin, o spojení SIL a nikoli o jejich tříštění. A Peace se všemi, váš přítel a kamarád,

jansmith[smích]

247903

23.07.2011 13:14

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

HHBB 137.?.?.?

Hele, to jsou jen moje odhady... [mrknutí jedním okem]
Už tu byl naznačen tzv. falešný prapor.
Prapor byl už na titulní stránce v odkazu vztyčen (ale nejen tam). Je na něm blonďatý extremista v zednářském obleku, nenávidící muslimy. Není to "antisemita", ale antisemita.
Patrně byl již pro svou osobnost vytipován. Nepodstatný není ani ten převlek policisty (symbolizuje stát).
Něco jsem už odpověděl Sašovi, tak jen doplním. Jednoduše řečeno, mír s Araby byl zrušen. Ty děcka nebyli sice Arabové, ale výběr "oběti" byl dán něčím jiným (dohody z Osla). Je tam i další postatný faktor, ale ten se sem už moc nehodí. Jde již příliš mnoha lidem do duše.
Ale s Lybií to souvisí určitě. Neodhadnu jakou roli teď hraje plukovník, vím jen, že tam byl vloni Putin ohledně plukovníkových dluhů a nesplněných dohod....třeba se situce již změnila. Teď to vypadá na vytváření jakýchsi průchozích zón v Arabské enklávě (viz Irák). Vliv Francouzů a Rusů je u Arabů obrovský. Rusko tiše, ale intenzivně spolupracuje s Němci, Francouzi a dalšímy hráči v EU. Eurasie je již faktickou mocenskou realitou. Na řadě je Arab, Izrael je návnada.

Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

On se svět od roku 2000 docela posunul (byl to i nástup Putina?)
Vložený obrázek

Teď už to nestihnu dodiskutovat, ale můžem později. [smích]

248789

07.08.2011 17:38

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

137.?.?.?

Kromě mlácení slámy, dokonale vymlácené jinýmy, jsem tu opět, k diskutovanému tématu, nic od tebe nenašel. Diskutovat mohu jen s někým, kdo má věcný názor. Tento názor je pak nutno sestavit do nějakých vět (souvisejících s tématem), a to pak odeslat do diskuzního prostoru. To vše může klapnout jen za předpokladu, že ti jde o diskuzi a jsi-li toho schopen. [smích]

250050

11.08.2011 19:51

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

HHBB 137.?.?.?

>A na rozloučenou by jste mi udělal radost
proč se hned loučit, třeba se někde v lídlu potkáváme, ale pro tu radost...
nik jsem pod článkem a v diskuzních vláknech používal stejný, aby diskuze dávala smysl...kdysi jsem ho i změnil, když už je nik okoukaný, tak se mu někteří diskutující vyhnou a jiní se naopak na něj lepí, a někdy už skutečná výměna názorů není možná...a když pod každý článek do diskuze někdo vlepí, že "Luxor ho má malýho", patrně si to za čas kdekdo bude myslet, a tím spíš, když to budete chtít vyvracet, je to záludné, primitivní, ale jako škodění názorům spojeným s nikem velmi funkční.
Koho skutečná výměna názorů bez tak nezajímá, snaží se "odhalovat" a je pak schopen tím otravovavt každé vlákno a používat i toto jako superargument . Občas nik ve vlákně vypustím, ale stále poznáte, s kým se bavíte, nebo jste to někdy nepoznal? (o IP jsem psal výš)
Že tu končím, jsem nepsal proto, abych se loučil, ale aby mě tu snad někdo zase nehledal pod cizími niky, a nemořil tím diskuzi, když už to z kontextu a stylu psaní není schopen poznat. Opravdu, už jinde pod články nebudu.
toť vše [smích]

250572

23.08.2011 14:04

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: A co jiného by asi měl Izrael dělat?

Nestranný člověk 137.?.?.?

Podívejte, milý pane, já chápu, že koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Ale ty vaše "argumenty" jsou jaksi značně vyčpělé, protože je vaši soukmenovci používají v každé debatě. Kritizuješ Izrael za používaní kazetové munice na civilní oblasti? Jsi antisemita. Kritizuješ napadení Lybie? Jsi islamista. Vadí ti okupace několika zemí kvůli vylhaným důvodům? Jsi zlý komunista.

Lidi, jako jste vy, pak začnou blábolit o tom, že ten, kdo nemá rád protiprávní jednání některých států, je obdivovatel diktátorů. Kdyby to nebylo tak hloupé, tak by to bylo směšné a kdejaký osel by tomu mohl věřit. [překvapení]

Je zbytečné vám tyto jednoduché principy vysvětlovat, protože sem stejně chodíte jen prudit. Zkuste se zamyslet nad tím, zda je nutné používat ty nejhloupější bláboly v normální diskusi.

Takže jinak. Samozřejmě, že každý chce, aby Izrael masakroval civilisty ve všech okolních státech, tak jako to udělal například v Libanonu, kde bylo přes tisíc mrtvých civilistů. Měl jste z toho mokro v kalhotách? Dělá vám zabíjení muslimských "divochů" dobře? A ještě než začnete blekotat něco o tom, že miluju muslimy, tak vám řeknu, že jsou mi úplně u zadku, ale nemusím je kvůli tomu nenávidět. Jsou to také lidi, i když vám a vám podobným to jaksi nedochází. Ale nebojte se, na smrtelné loži vám vaše nenávist dojde a budete sám ze sebe zhnusen, to vám garantuji.

251650

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?