Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 1 jméno: Pasant.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.05.2010 22:08

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Hmm.

Pasant 79.?.?.?

Kdyby tady nebyla vůle využít tuto záležitost jiným způsobem, dalo se všechno řešit docela prostě.

1/ Lodě by se v Turecku nakládaly pod dohledem izraelských komisařů - Turecko by na to, coby (tehdy ještě) spojenec, jistě přistoupilo.
2/ Lodě by měly na palubě doprovod, který by zaručil, že se nenaloží cestou na moři nic jiného a bylo by je možné vyložit přímo v Gaze - to by Izraelcům ušetřilo spoustu práce s překládáním...

Tím by se moudře předešlo jakémukoli incidentu, postup by pootočil sympatie vůči Izraeli a vyrazil největší klacek z ruky jeho odpůrcům. Skutečnost, že nebylo zvoleno podobné řešení by tedy svědčila pro diletantství, ovšem ze zkušeností je známo, že tím Izraelité opravdu neoplývají.. snad až na svého času těžké podcenění účinnosti ruských protitankových raket ve válce s Egyptem a posledně síly a stavu výzbroje hnutí Hizbollah v Libanonu.
Nezbývá tedy, než se ptát, čemu má tento bezesporu záměrně rozpoutaný humbuk posloužit? Co se tím kryje? Jak už tady někdo správně poznamenal, pozornosti nějak uniká eskalace izraelských sil vůči Íránu.. a z toho jsem drobátko neklidný. Protože takové snahy už skutečně zapáchají další světovou válkou.

220736

Vašnosti, mohl byste prosím zveřejnit zdroje, v nichž jsou podklady pro Vaše tvrzení? Děkuji.

222014

25.07.2010 11:53

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Hezký článek, věřím tomu až na tohle

Pasant 79.?.?.?

(Mimo téma. Je mi líto, ruším celé vlákno. Editor.)

224847

18.09.2010 13:35

Velká cholesterolová lež

RE: Varování a pochyby selského rozumu

Pasant 79.?.?.?

Milé Sašo. Ve WM magazínu nenajdete jediný placený článek. To na okraj.
Každý člověk se něčím živí, tak i penzionovaný Dr. Lundel (nevím proč ty uvozovky, kdybyste si dal tu práci zjistil byste, že se jedná o M.D., česky MUDr., špičkového specialistu, který publikoval množství prací o chirurgii). Nebo se u nás snad odborné knihy neinzerují, a někde rozdávají zadarmo?
Jinak si počínáte stejně, jako všichni lidé bez argumentů - namísto v článku obsažených fakt napadáte "posly zpráv", a to hned dvakrát - autora a vzápětí i časopis, který zveřejnil podstatné body jeho práce - bez reklamy. To svědčí o jisté malosti Vaší osoby, nemyslíte? a nepleťte do toho selský rozum, ten Vám evidentně chybí.

228279

The default username and passwords used by the worm's writers have been publicly known since they were posted to the Web in 2008......

.. a jen úplné hovado nechá běhat JAKÝKOLI systém na defaultu! Ovšem zdá se, že hovada jsou skoro všichni...

229251

09.10.2010 23:00

Historie fašistických plánů na vybudování jednotné Evropy

RE: Z jinych historickych pramenu dnes uz vime, co bylo pro Evropu pripraveno

Pasant 79.?.?.?

Pane Nohejle, můžete prosím uvést citovaný zdroj? Předem děkuji.

229726

02.11.2010 22:59

Přímá demokracie

Přímá demokracie a svébytnost kantonů

Pasant 79.?.?.?

Není to až tak růžové, jak to navenek vypadá. Pravdou je, že Švýcaři nebyli zdevastováni několika desetiletími zhoubné ideologie a vědí, co je společenská etika a mají národní hrdost. Co se týče referend - na úrovni obcí jsou na vysoké úrovni, ovšem v rámci kantonální a federální správy už se projevuje těžká masáž sdělovacími prostředky. To je jako všude jinde, a nebýt zmíněného zdravého základu, dávno by to sklouzlo někam jinam. Jinak řečeno, vládní iniciativy a politici "u vesla" mají masivní podporu ve sdělovacích prostředcích. Hlasování se také často sdružují do bloků a otázka, zda být PRO nebo PROTI bývá šalomounsky zahalená. Ne všichni se dnes orientují ve složitých otázkách, a tak se uchylují k hlasování podle toho, jak jim je sympatický či nesympatický ten který politik, i když za sympatickým zjevem a projevem může čekat past. (Vím o čem mluvím, žil jsem tam 12 let a měl možnost porovnávat.)

Co se týče jazyka a kantonální svébytnosti, v každém kantonu se mluví jiným nářečím, což se týká všech, bez rozdílu, zda jde o "německou", italskou či francouzskou část. Navíc se tam hýčká původní retorománština, která je vedle němčiny (Schriftdeutsch), francouzštiny a italštiny čtvrtým úředním jazykem. Schweizerdeutsch - pro většinu Němců nesrozumitelný dialekt, se zcela běžně používá v rozhlase i státní televizi, a nikomu to nepřijde podivné, nebo dokonce směšné. Něco podobného si u nás vůbec nedovedu představit! Představte si, že např. brněnské lokální rádio začne docela běžně používat hantec... olomócké hanáčtinu apod. To by bylo řevu.

231784

25.11.2010 03:39

Americký úplatek, který smrdí usmiřováním

Robert nám stárne.

Pasant 79.?.?.?

Místo aby si položil dvě nejzákladnější otázky:
1/ o jaký typ letadel se jedná
2/ k čemu mají být použita,
se utopil v kotli rozvařených klišé. Jak je vidět, vůči šikovné propagandě už nejsou odolní ani staří zajíci.
Takto se věc, která by měla být hlavním předmětem zájmu, ihned ztrácí za plentou asociací vyvolávaných stále stejnými patetickými pojmy. O tom ostatně svědčí i oba předchozí příspěvky.

PR odborníci, kteří vymysleli jak přemístit spoustu vojenských letadel, patrně upravených pro jistý záměr, tak, aby to nevzbudilo podezření, se při čtení podobných článků jistě mohou umlátit smíchy stejně tak, jako český čtenář nad jazykem překladu.

Z prohlášení nicméně vyplývá, že k přípravám bude využito celých 90 dnů. Obávám se, že to nebude žádná malá věc.

232955

27.03.2011 13:13

Bééé! Já nechci nové auto!

ROHS

Pasant 79.?.?.?

Co se týče kurvítek, je tady jedno naprosto univerzální. Dá se dokonce říct, že jde o programově zavedené zločinné opatření. Jde o tzv. normu ROHS. Podařilo se ji zavést díky hysterii vůči zlému olovu, které se ve směsi s cínem používalo k letování. Bylo zárukou toho, že pájka difunduje do materiálu a vznikne trvalé, spolehlivé spojení.
Vymýcení zlého olova má za následek, že zhruba po dvou letech se projeví to, čemu se říká "cínový mor" - cín se prostě začne rozpadat na prášek a začnou se projevovat přechodové odpory. Jinými slovy - životnost elektroniky je předem naprogramovaná na 2 - 4 roky. Bezolovnatý cín se nesmí používat v leteckém průmyslu a kupodivu ani v automobilových počítačích.
Poslední dobou se v bazarech začínají objevovat velká množství elektronických součástek SMD za směšné ceny, většinou v celých rolích, z nichž se osazují v automatických linkách. Pokud tyto součástky nebyly ve vakuovém balení, jsou k ničemu, připájet se vám podaří možná jednu z deseti, a kdo ví, jak dlouho spoj vydrží.

240501

02.04.2011 03:08

Sčítat či nesčítat?

RE: napadlo někoho

Pasant 79.?.?.?

... přípravka na čip. Ober-chef sčítání to jasně napsal na jejich webu: "Další sčítání bude zase za deset let, ale to už nebude potřebné, protože do té doby budou všichni mít čip."

240930

02.04.2011 22:11

Organizovaný zločin jako základ geopolitiky nového světového řádu

RE: *Deset pokynů na Gregorijských kamenech*

Pasant 79.?.?.?

To vcelku vůbec nejsou špatné myšlenky, problém je jen v tom, jak přesvědčit národy, aby se úměrně nemnožily aniž by nevyhynuly, a jak se při nízké porodnosti postarat o lidi v důchodovém věku. Nicméně, dalo by se toho dosáhnout v období, povězme, 150 let s tím, že přestanou nesmyslné výdaje na zbrojení a umělé udržování živých mrtvol za cenu nesmírných nákladů na zdravotnictví.

Kde jsou ty časy, kdy starý indián řekl, že je hezký den na umírání, vylezl na kopec, zahalil se dekou a spokojeně odešel ze světa...
Lpíme na životě, i když je už i pro nás bezcenný a nevnímáme, jakou se stáváme zátěží. Starý indián to věděl. Udržování mrtvých "při životě" na přístrojích je stejné zvěrstvo, jako dlouhodobá údržba jistého Vladimíra Iljiče či Gottwalda.

240977

02.04.2011 22:38

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

Pasant 79.?.?.?

Máte v tom trochu nepořádek, víte? Medicínu, matematiku atd., do totálně zaostalého křesťansko-římského světa přenesli z Indie Arabové. "Věrozvěsti" byli pátá kolona, která Evropu naopak těžce nabourala a přinesla několik století úplné tmy plné nenávisti, kterou pak křesťanská Evropa úspěšně exportovala do celého světa... Křížové výpravy, 200 let trvající genocida obyvatel Jižní a později Severní Ameriky.. atd. Za tyhle vymoženosti, které stály život asi miliardu lidí, se později omlouval dokonce i papež. Pro Vás to ale asi budou jen "kolaterální škody". Opravdu si myslíte, že bez křesťanství by se nevyvinula civilizace? Zajeďte si do Španělska a prohlédněte si Alhambru.. je to "jejich" chlouba...
Bible je cenzurovaný historický záznam, nic víc. Sestavili ji vítězové. Počtěte si raději v Apokryfech a dejte si to celé dohromady. [mrknutí jedním okem]

240980

02.04.2011 22:52

Kupovat nejlevněji?

RE: Nelze se spoléhat na spotřebitele

Pasant 79.?.?.?

S tou Čínou to nesedí. Čínské firmy jsou schopné a ochotné dodat prvotřídní zboží, pokud je objednáno. Na rozdíl od ostatních výrobců jsou ale stejně tak ochotné vyhovět přání zákazníka a použít podřadné materiály. Je jim to jedno, nehrají si na "značkové". Vyrábějí mimochodem i spoustu velmi kvalitních komponentů montovaných do nářadí renomovaných evropských značek.

Jak to tedy je? Vede "maximalizace zisku".
Příklad: z Číny se sem dovážejí sluneční kolektory s vakuovými trubicemi, prodávané za lidovou cenu okolo 22k Kč. Nádoba je přitom z práškem lakovaného plechu. Při jedné objednávce jsem si jednu takovou soupravu stáhl (zbyl prostor v kontejneru). Stála v přepočtu zhruba 5000 Kč i s dopravou... a nádoba je z nerezu - protože to u plechu vyšlo o 1 USD navíc za kilo!
Nenadávejte na Číňany, mohou za to prasáci, kteří sem tahají podřadné zboží a prodávají je se ziskem až 300%. Dalším viníkem je stát, který má dostatek zkušeben, které by sem takové zboží vůbec neměly pustit.. ale jak se říká, "Za peníze v Praze dům." A každý ouřada má svou cenu...

240983

26.04.2011 13:43

Co je demokracie?

Podklady jsou zde

Pasant 79.?.?.?

http://www.ulozto.cz/3229684/zelena-kniha-kaddafi-zip

242682

26.04.2011 15:23

Co je demokracie?

RE: Demokracie funguje

Pasant 79.?.?.?

Dobrá satira. Ale ještě trochu pilujte na stylu. Místy to totiž vyznívá, jako byste to myslel vážně. A to jistě nechcete, že? [mrknutí jedním okem]

242686

27.04.2011 00:23

Co je demokracie?

RE: přežilé formy.

Pasant 79.?.?.?

Co to má společného se strachem? Jen pokračování staré písničky: "Všechny naše hříchy na sebe vzal Vykupitel."
Teď se budeme ukolébávat vírou, že nás spasí nějací mimozemšťané?
Pokud tady jsou, sledují nás, bez emocí jen jako zajímavý pokus, a v žádném případě nebudou zasahovat do žádného vývoje. Takový je zákon, všechno ostatní je "hřích", a ten už se jednou stal.

242726

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?