Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, azazelius, Lentilka.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2007 08:18

Americké děti blbější než necky

Co je myšleno pod zkratkou EMF

Lentilka 194.?.?.?

Děkuji za odpověď.

146285

16.03.2010 15:15

Dopis prezidentovi

Neco mi to pripomina...

azazelius 194.?.?.?

Ano skutecne mi to pripomina, kdyz to napisi hodne nadnesene, apokalyptickou vizi.
Tato ma podle mne nadnarodni charakter a je zakorenena v "evolucni" pameti lidstva. Mozna je to take potvrzeni zamerne manipulace lidske masy k dosazeni, svrzenim lokalnich vlad, svetovlady [smích].
Akorat mi na techto konspiracnich teoriich chybi nejaky smysluplny motiv.
Efektivni,jako zacatek prerodu nasi spolecnosti, mi prijde jista cistota myslenek ceskeho cloveka a cloveka vubec. Jelikoz myslenka ma energii a stejna myslenka vice lidi energii logicky vyssi. Tyto myslenky se pak zacnou materialozovat prostrednictvim nasich skutku.
Nejdrive je vsak nutne tyto myslenky ocistit a sjednotit aby pusobily v nas prospech...

215099

02.08.2010 22:06

USA synchronně připravují útok na Írán a Venezuelu

RE: Světové Židovstvo...

Lentilka 194.?.?.?

Nemohu se zbavit pocitu, že i ono světové židovstvo je jen pouhým pracovním nástrojem, vhodným jen k vytvoření té správné atmosféry - pak bude obětováno, aby umožnilo vytvořit zase někomu jinému gloriolu zachránců od židovství - a tak zakrýt skutečnou pravdu o těch, kdož takové revoluce plánují. Už ta role plánování totiž zabraňuje tomu, aby plánovači byli veřejně známí - budou vždy jen ti nezřetelní někde v pozadí...

225480

27.03.2011 09:28

Víme, co chceme?

Trošku kritiky...

Lentilka 194.?.?.?

Je pro vás velká škoda, že chytáte jen zcela povrchní myšlenky, ale nejdete do jejich dřeně.
Vychází vám z toho trošku zmatené závěry, první z nich je ten, že Védy mají něco společného se Slovany. V době, kdy védy vznikaly, Slované neexistovaly. A pokud půjdeme do úplných počátků, tak neexistovali ani Arjové... [mrknutí jedním okem]
Védy vznikaly jako zápis vědění, které získávaly generace za dob kultury Drávidů a byla to doba rozkvětu civilizací, ze kterých my dnes známe jen pouhé střípky, jako například kultura Harappy.
Zkuste svoje "zrozenecké dispozice" otočit úplně opačně - ne do vnějšku, ale dovnitř, do onoho "jádra", které ony védy popisují jako skutečný zdroj všeho vnějšího světa. Mimo to, že vám poznání vlastní vnitřní identity přinese poznání, jak to všechno funguje (ano, to je pravý význam těch "zrozeneckých" dispozic), přinese vám to i uvědomění "co s tím" a hlavně "kdy"...

240476

27.03.2011 09:50

Víme, co chceme?

... a trocha optimismu

Lentilka 194.?.?.?

Základním problémem lidského intelektu je jeho iluze, že je tím, kdo projevený svět může napřímo řídit. Bohužel, není to pravda. Projevený svět je průmětem představ všech individuálních intelektů - jak můžeme vidět v historii (ale i dnes) toto pomýlení vede na velmi nekonstruktivní "záseky", kdy věci pozitivní a perspektivní prezentované jednou osobou jsou jinou osobou silově zamáčknuty do bahna dějin.
Jde o několik propojených vcí - jedna z nich souvisí s tím, že existuje něco jako obecná rovina schopností lidí "chápat". Nelze dlouhodobě prosadit něco, co převyšuje tuto míru pochopení - i když posléze vidíme, že to něco bylo velmi dobré (viz. třeba působení Karla IV). Naopak, po době osvícení nastváva doba "temna", ve které se - různými formami - tato schopnost chápat obecně zvyšuje.
Aktuální situace je právě předzvěstí toho, že doba "temna" konzumní společnosti končí.
Nelze ale v této chvíli přesně určit, "jak" to bude následně vypadat, lze jen - z podstaty lidské mysli - identifikovat, že ten směr bude spojen s nutností akceptace opaku první myšlenky tohoto komentáře.
Je zcela jedno, zda to bude spojeno se vznikem nového "zbožštění" a vznikem nového náboženství, anebo nutnosti čelit problémům přesahujícím dimenze jedince a pravděpodobně i celých společenství. Některé "skutečnosti" této změny můžeme vidět i v naší současnosti, a to se svyšující se četností i intenzitou.
A protože je to globální pohyb a vychází z aktuálního totálního vyčerpání "konzumní formy myšlení", lze vidět i možnost "pomoci" - právě tím, že si každý jedinec skutečně uvědomí své pravé místo a skutečnou možnost "řídit"... [mrknutí jedním okem]

240478

27.03.2011 17:08

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

Lentilka 194.?.?.?

Pokud si myslíte, že obsahem Véd je popis příchodu Arjů do dnešní Indie a popis toho, jak s přehledem vyvražďovali mnohem duchovnější (a tedy i mnohem méně militantní) civilizaci Drávidů, nemohu s vámi nijak polemizovat.
O přenosu základních témat legend a pověstí je toho známo mnoho (legenda o zachránci/spasiteli je například známa i z příběhů o Krišnovi, a nejen z těchto...), nějak mi ale uniká, kde se kdekoli jinde objevuje legenda o zachránci Opici, Kanci a třeba i Želvě (i když tu - japonsky přepracovanou - teď mají děti už i v televizi).
Pokud můžete jakkoli datovat kohokoli, kso sám sebe označil jako Slovana, do období před počátkem našeho kalendáře, dokážete více, než mnoho lidí s historickými vědomostmi, kteří, nejen v této kotlině, po takové informaci silně prahnou. Podělte se, prosím. Určitě je potěšíte. Védy byly - prokazatelně všechny - zapsány před cca 3 tisíci léty, tzn. tisíc let před počátkem našeho letopočtu, některé knihy (Rigvéda, Samavéda a Arthavéda) byly v této době již velmi dlouhou dobu přenášeny ústně jako nauka vyšších kněží.
Slované s Arji něco společného mají, Arjové jsou jeden z existujících národních společenství v Indii, otázka ale není, zda mají tyto národy něco společného, ale zda Slované mohli jakkoli ovlivnit texty prvotních Véd. Odpověď je v tomto duchu jasná - nemohli. A nemá to nic společného s ideologií, ale s tím, že Slované až v posledních 200 letech objevují taje informací, které již tisíce let leží zapsány v textech Véd.
Informaci o potřebě obětování vlastní idividuality ve prospěch celku (která je jednou z nosných linek všech Véd) ještě pořádně ani neobjevili - naštěstí už mají dost dobře nakročeno... [mrknutí jedním okem]
Existuje ještě i jiná souvislost určitých lidí ve společenství Čechů (která je asi nosnou linkou této polemiky), ale ta není s Arji, ale s Drávidy. Jenže ona nevychází z roviny historických argumentů - a je navíc stejná, jako jiná existujující souvislost jiných Čechů ve spojení se znalostmi dávného Egypta. Jenže v této rovině nejde ani tak o národy, jako spíše o jedince a nasbírané/předávané vědomosti.

240516

27.03.2011 17:37

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

Lentilka 194.?.?.?

Možná si fakt lidé jen zaměňují Drávidy (nábožensky založené společenství) s Arji (militantně postavené společenství) - zkuste třeba tohle, třeba ten rozdíl uvidíte sami:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dravidian_peoples
anebo
http://www.hindunet.org/hindu_history/ancient/aryan/aryan_frawley_1.html

Budete-li někdo chtít doopravdy, dejte mi vědět, šlo by to přeložit a umožnit publikaci.

240519

28.03.2011 10:10

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

Lentilka 194.?.?.?

Proč by se, podle vás, mělo ono "Slovanské etnikum" přizpůsobovat nějaké "Helensko-Latinské logice" exaktní (Aristotelovské) "vědy"?

To, že ona logika "vědy" vychází z předpokladů, že existuje pouze smysly poznávaný svět, ostatní společenství vnímají jako kritické omezení.

Nemohlo by Slovanské etnikum (jak jste to nazval) do světového kadlubu přinést něco osobitějšího, co je již z principu tomuto společenství vlastní? Například "ne-vědeckou" empatii, "ne-vědeckou" sounáležitost různých skupin, schopnost improvizace (tu má společnou s těmi "Indy"...) a tak podobně?

Ohánět se "vědou" je totéž jako podrobit se cizím zákonům - a to je přesně to, co nechcete, jak lze pochopit. Zkuste to trošku promyslet, uvidíte, že to bude velmi přínosné...

A s těmi Arji a Drávidy to může být podobně, jako když "Svatá stolice" revidovala všechny texty - nechali jen to, co se jim hodilo - a vítězní Árjové měli v té době mnohem větší možnosti a více času - neměli v daném kraji konkurenci...

240579

28.03.2011 16:43

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

Lentilka 194.?.?.?

Tak to trošku odlehčíme - co je to "renomovaný časopis"?

Je to něco, co uznává jedna skupina lidí a druhá naopak tvrdí, že to jsou bláboly? Neznám nic, co by vyhovovalo všem...

Jednou mne zaujala myšlenka jistého Trevize, který zavrhnul "věděckou literaturu", podle něj "neustále rozebírající několik nesourodých faktů, které někdo v dávné historii někde uviděl anebo našel", a raději opustil všechny ty "vědecké konference" a šel se na ty konkrétní fakta podívat sám a osobně. Dodnes se snažím o totéž.

Kdybyste projel Indii od severu na jih, pochopil byste, že většina západoevropských knih o Indii vyjadřuje touhu pisatele a ne reálná fakta.

Stejně tak to cítím s tou teorií Slované=Arjové.
Pro mne je určující fakt to, že charakterově jsou tyto větve zcela antagonistické, například že Árjové byli vycvičeni přijímat a ctít "daný" systém, u Slovanů je tato vlastnost zcela nevídaná, a naopak, v Evropě je několik národních společenství, které přesně tuto charakteristiku mají přímo "v krvi".

A těch rozdílů je mnohem více, stačí se jen na tuto problematiku podívat otevřenýma očima, bez předchozích záměrů a následné selekce výsledků.

240604

10.07.2013 06:24

Jak na extremisty?

Něco říkají média sice tvrdí...

194.?.?.?

.. realita však často býva mnohem prostší:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20130...

293018

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?