Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 342 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

02.08.2011 14:01

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

MoUdrostrak 88.?.?.?

MoUdrostrak zajisté kolegovi LC promine, [velký smích]

[zahanbení]Strade Statali určitě, určitě, ale určitě neprominou [zahanbení]

Revoluce NIKDY nepřišla ZDOLA. Vždy, aby byla úspěšná, musela mít KORMIDELNÍKA

Dnešní svět okolo nás + a neotřesitelné zaklínění Čínské lidové republiky, vedené "zlou" CommuniSStickou stranou Číny

má JEDINÉHO ARCHITEKTA

a tím byl a je(!) a naštěstí nadlouho zůstane

Vložený obrázek

Prosazoval strategii "ZLÉ" „socialistické tržní ekonomiky“ a otevřel Čínu světovému trhu.
Převzal zemi zpustošenou kulturní revolucí a dalšími maoistickými politickými experimenty - a pomohl ji přeměnit v jednu z nejrychleji rostoucích ekonomik světa.

Pokud půjdeme do hloubky, do hloubky, ale doopravdy do samé hloubky,

kde zaklínil nezdolatelný KRUCIÁLNÍ KÁMEN nedávné i současné Číny,

tak zjistíme, že je to v maličkosti:

Za CORRUPCI kulka nebo špagát!

Vrchnost, všichni nájemní Shabes/GOJ/im po celém "HODNÉM" "MEzinárodním společenství" se můžou usoužit a upřemýšlet, jak se "zlým" žlutým COMMUNIST/ům dostat do infrastruktur, mediálních sítí, strategických bank a armády, ale OUHA!

Žádnému Číňanovi to nestojí ZA TO! Buď už z vlastenectví a radosti z potupy "hodného" ZÁPADU a/nebo se strachu o krk a majetek rodiny.

Domnívá se někdo, že by v Číně mohl existovat Veškrna, Klaus, SaŠŠka Vondra, NášPánKnížePán, PadákoKrejčí, MaŠŠinFühra či ZpívajícíPěnice s Bartákem?!
Že by tam prošli Pandury, Internety do škol, Vykradení ČSA, ProMoPro...?! Proč staví Číňané dálnice až v Polsku?!
A za hubičku proti "hodným" firmám sponSSorů ODS, TOPky i ČssD?!

"Zlý" Rudý Siao studoval v Paříži během úpadku Francie mezi WWI a WWII. Poznal, jak funguje a s čím padá jak kapitaliSSmus, tak kolonialiSSmus. A vhodně proti nim naočkoval své dočasné poddané v Číně.

I když nezastával formálně úřad prezidenta (nejvýše se "dopracoval" postu místopředsedy vlády), byl faktickým vůdcem "zlé" Čínské lidové republiky od konce 70. až do počátku 90. let 20. století.

I kdyby pravicující nejen čeští zinkající Pepíci a Lídl/ující Mařen/ky viděli http://www.csfd.cz/film/12325-dokonaly-dzentlmen/ stokrát,
stejně z dluhů, pro/exekutorských pastí a pastiček
NIKDY SAMI =bez POMOCI SHORA=nevybřednou!

249718

02.08.2011 12:25

Reakce na článek \"Breivick není superman\"

Vztahy Norska a Ruska znepokojují některé členy NATO: Pořád zapomínáme, jak to "začalo":

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pořád zapomínáme, jak to "začalo":

Březen 2011: Vztahy Norska a Ruska znepokojují některé členy NATO
Norská vláda a armáda chtějí i nadále prohlubovat vzájemné vztahy a obrannou spolupráci s Ruskem.
Zintenzivnění norsko-ruských vztahů však vzbuzuje rozpory uvnitř Severoatlantické aliance


Oběžníky a další zveřejněné dokumenty americké vlády a armády odhalily, že v rámci NATO vznikly dva tábory, které se dívají odlišně na otázku dlouhodobé obranné a bezpečnostní strategie v Evropě.

Proruský tzv. "gang pěti" je vedený Francií a Německem a patří k němu ještě Norsko, Holandsko a Španělsko, které bývají často podporovány Portugalskem. Naopak do skupiny, která nemá důvěru ve zlepšení bilaterálních vztahů mezi aliančními zeměmi a Ruskem, patří Spojené státy, pobaltské země, Velká Británie, Bulharsko, Kanada, Česká republika, Polsko a Rumunsko.
Zdroj: "Nedostupný/smazaný" NATOAKTUAL (oběřit lze (ještě zatím na Google, Shabes/GOJ/im to odflákl...)
--------------------------------------------------

Fakta o Norsku: Angažuje se vojensky v Afghánistánu i Libyi
Mohutná exploze v pátek v 15:26 otřásla centrem norské metropole Oslo a poničila několik vládních budov včetně sídla norského premiéra. Nejméně sedm lidí zemřelo a patnáct bylo zraněno, další zůstali i po hodinách uvězněni v hořících budovách. Policie později potvrdila, že výbuch způsobila bomba v autě.
Obě události, ke kterým se na internetu přihlásili islámští extremisté Ansar al Jihad al-Alami, vyvolaly o to větší zděšení, že skandinávská země je považována za jednu z neklidnějších a nejbezpečnějších v Evropě.
(Od karikatur k Libyi V lednu 2006 zveřejnil malý norský křesťanský list Magazinet karikatury proroka Mohammeda po vzoru dánského listu Jyllands-Posten. Na obě skandinávské země se poté snesly výhrůžky rozhořčených muslimů z celého světa a radikální
afghánské hnutí Taliban vypsalo odměnu v podobě pěti kilogramů zlata na hlavu každého norského vojáka, který působí v rámci sil NATO v Afghánistánu). http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-52370870-fakta-o-norsku-angazuje-se-vojensky-v-afghanistanu-i-libyi

a jak to pokračuje?!
---------------------------------------------------------
Norsko oznámilo, že kompletně od nasazení letadel v Libyi odstoupí od 1. srpna.

249709

02.08.2011 10:09

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

MoUdrostrak 88.?.?.?

100% souhlas, ale neměl jsem na mysli jen "vyšší" rychlost. V krachujících a bankrotujících JůYsEj si nastavím tempomat na o 10 mph více, nežli je limit. A nikdy nemám zádný problém!

Navíc v JůYsEj jsou Highway Patrolmen předvídatelní. Dají se očekávat úseky, kde budou číhat a/nebo stačí sledovat tempo okolních jízdních pruhů, kteří ty úseky znají. Ale 10 mph je "kavallírsky" přehlíženo téměř všude.

Horší je to ve "zlé" sociální Canadě. Cca +-100 km/h na opuštěných fádních pláních se dá dodržovat (bez microspánku a žuchnutí do škarpy či na šutr okolo) velice, velice, ale velice těžko. Takže policajti tam číhají kolikrát i zacouvaní pod nějaký násep mostu nebo můstku - a poťouchle to ssekají. Naštěstí mne nikdy nezastavili ani nevyfotili. Ani v JůYsEj, ani ve "zlé" sociální Canadě... Přitom se i tam čas od času "projedu". Ale asi mi přeje štěstí[smích]

Fungující postupy "vyjednávání", co jsem měl v návaznosti na postřeh mana Freedom ale platí i pro celníky, lékaře apod. celkem spolehlivě

249696

02.08.2011 09:45

Nývlt v Austrálii

RE: Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Quido, dlouho jste tu nebyl. Doufám, že jste si užil příjemně léta!

Klasu není žádným "hybatelem". Je jen mediátorem v rukou naší Vrchnosti a Loutkáčů. Někdy jim dělá problémy svými "polohami", ale jinak sekká latinu!

Tu zaskočí demonstrativně na sjezd ČssD, podepíše milost pro sponSSora z ICOM/u, tu demonstrativně odvede Vovku Železných z kriminálu na Pankráci, jinde přitlačí, pozdrží - aby bylo co pak s někým "obchodovat". Malé kšeftíky...a kšeftíčky...

Ale obecně poctivě a vytrvale slouží Loutkáčům jako alfa Beran pro stádo pravicujících a zinkajících oVčanů, pivních Pepíků a Lídl/ujících Mařen/ek.

Když už "ztrácí body", Loutkáči mu dovolí Letušku, plivanec na "humanitární bombardování" či "projev kleptomanie". A body prožluklé ne/lidské figuríny opět díky lidským chybám a "rebellství" stoupají!

Česko je po Číně a Indii třetím(!!!) největším SVĚTOVÝM odběratelem australské vlny! Přesto Pan ProfeSSor Big Toonnel nestál nikomu z australské "zlé" sociální vlády za to, aby mu byla udělena audience a statut alespoň úřední návštěvy/o státní či přátelské ani nemluvě/. [vyplazený jazyk]

Natolik byla jeho kočovná miSSe po zpoplatněných přednáškách pro jeho sponSSory ve jménu kácení a mýcení zbytků australských deštných praleSSů pro "zlé" socialistické Austrálce prožluklá a zapáchající...

A to jim ProfeSSor Big Toonnel nechtěl přednášet nic zlého - jen je chtěl pokárat, že "méně zlého australského sociááálismu" by pro Austrálce znamenalo[mrknutí jedním okem]

více Svobody, dýmů/krásy a Prosperity[velký smích]

- asi jako pro oVčany současných bankrotujících JůYsEj. [bliji]

A oni ho, ne/hodní socialiSSující Austrálci, ne/uctnili a zne/uctili! [pláč] [pláč] [pláč]

249693

02.08.2011 00:24

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, moc a moc si vážím Vaší moUdrosti a přízně. A také bych s Vámi v "normálním" světě rád setkal. A kdybych si mohl splnit přání, tak bych chtěl žít jen mezi lidmi podobajícím se např. Vám a pár dalším Zvědavcům. Kteří mi velice připomínají prostředí, které mi formovalo od útlého dětství. Samí schopní, ale non-konformní, ale zároveň hluboce mravní lidé...

Na druhou stranu: jsem i velice nudný společník, když jedu "na volnoběh". Pamatujete Miloše Kopeckého nebo dosud (dej ať co nejdéle) žijícího Otakara Vávru?!

Dočetl jsem právě Moje filmové století! Celý život jsem cítil pana Vávru jako moje alter ego. A kniha mi to potvrdila... Je "blbý" se narodit "jiný". Nemuset se učit, protože "to jde samo" a kantoři (kdoví proč) tak nahrávají, místo aby dusili. Pan Vávra si ale užil díky své vyjímečnosti i horké chvilky. A já jí zkrotil resp. úspěšně co nejvíc zakamufloval a zastrčil. A jen se téměř bezpracně flákal - a sbíral plody, pro které se ostatní potili a hnali, jak v "Českém snu".

Ostatní "podobní" chtěli být vyjímeční, nechat po sobě něco vyjímečného... Mně stačilo (a stále stačí) se "jen" vyjímečně mít. A dělat si co chci. A tím si natahovat prožívaný čas, aby mi neutekl, když bych se nemohl soustředit na to, co prožívám. Připadá mi, že jsem prožil desítky životů. A to mám (biologicky) ještě dost před sebou.

Asi to byl strach ze smrti někde na přelomu dětství a dospívání, co mne takhle "přehodil" k egoistickému opájení se.

Omlouvám se za rozsáhlý OT, ale chtěl jsem vysvětlit, proč bych chtěl se dožít i konce světa. Nějak to ve mně od mala zní, že pachtění a "budování" nemá smysl, že dojde k destrukci všeho, čemu bych se upsal a obětoval... Dost dlouho jsem to v sobě dusil, ale to co se děje, mne elektrizuje.

A u Groud Zero nebo na ferry na Staten Island se opravdu opájím - nejen kvůli "humanitárnímu bombardování" Jugoslávie. Když mi nad hlavou hučely bombardéry s humanitárními "Hvězdy a pruhami", vzteky a zhnusením jsem šílel. A pak najednou jsem se posunul do nejasného 9/11 a pak zase zpátky. Jako kdyby mne někdo konejšil "...abych vydržel...". A pak 9/11 po roce a půl skutečně přišlo a já byl jak zmrazený a nevěděl, jestli zešílet, radovat se nebo sténat?!

Srovna jsem mluvil od moře s jedním bankéřem po telefonu a on mi to on-line z jeho TV najednou popisoval. A já mu jen klidně odpověděl (jako kdybych na to rok a půl čekal): The Twin Towers were legitimate targets, they were supporting US devil's power and aggreSSions! Od té doby se nám zkalily vzájemné vztahy. Nejsem jednoduchý patron - ani sám pro sebe[pláč]

249676

01.08.2011 23:49

Breivik není superman

RE: Názor pana Bartoše

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím Vás, pane Luxore, přesně jste vystihl to, co sem se chystal vytknout jinak akurátnímu panu Ikke. Navíc i neodpověděl na vícero položených otázek pana kolegy Kysučana. Připomnělo mi to zlehka taktiku sem přidělovaného pana "Vojty".

Pro mne je největší inSSignií, že není něco v pořádku v Království Norském fakt, že Norský MaŠŠín plánuje, nenávidí, plánuje, nenávidí, připravuje, nenávidí, nakupuje, nenávidí, obcuje s extrémisty, nenávidí, vypravuje se, nenávidí, vraždí desítky dětí

Vložený obrázek

- a pak se vzdá policistům ze "zlého" socialistického sociálního státu, který NENÁVIDĚL!

Jak loutka, která by předem dostala Carte blanche

Rekordy v kinech i v bibliotékách celého světa láme (sice "jen") příběh trilogie ze Švédska Millenium , kde také "Královská" tajná služba manipuluje magorama, svědkama, médii, politiky - až na to "dojedou". Desetiletí předtím to všem připadá "přirozené" a "normální"

Tady to smrdí od prvopočátku....

249673

01.08.2011 23:30

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

MoUdrostrak 88.?.?.?

Já panu Freedom rozumím trochu jinak: Jsou Povolání a POVOLÁNÍ

Obecně se má za empriricky za to, že v každé populaci je 10% gaunerů, 80% oVcí a 10% meSSiášů

A lidé s meSSiášskými sklony se koncentrují mezi panem Freedom zmiňovaných profesích.

Stačí "umět" promluvit s policistou "po jeho" a jste bez pokuty. Stalo se mi to v desítkách případů všude na světě... Musí mít pocit, že Vás zachránil před "pekelnou branou", protože se kajete před ním za dopravní přestupek - a myslíte to VÁŽNĚ!

Opravdu to tak je - a funguje to[smích]

249670

01.08.2011 23:10

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Ikke, mnohokrát děkuju a musím smeknout, že je to perfektní a naprosto bez jediné chybičky...

Na druhou stranu (máme to tak prý vždy formulovat místo "ALE") jsou i jiné státy, které jsou studnicí pokladů země a moře - třeba hroutící se a bankrotující JůYsEj,
kde sám Velký Ronnie Reagan před desetiletími rozhodl:
"Emeričané, jste (jsme) na tom TAK DOBŘE, že nezbývá, nežli přestat s hloupou výrobou - a budeme se jen všichni obsluhovat!
A aby nás to ještě víc bavilo, tak ti nejvíce obsluhovaní nebudou muset za odměnu platit nic do eráru!
A každý bude chtít být tím nejlépe obsluhovaným, tak nás to bude bavit ještě třikrát tolik!"

A dnes mi díky tomu každý US$, co jsem nevyměnil nebo včas neinvestoval či neprošustroval, pálí mezi cestovními doklady... Ale "zelené" pozná každý negramot kdekoliv na celé planetě, tak těch pár stovek ještě beru nějaký čas na milost [vyplazený jazyk]

Jaktože VŠECHNY Poučky o malých daních, malém přerozdělování a co nejnižší regulaci od pana ProfeSSora Big Toonnela tak rychle ztrouchnivěly?

A naprostá většina dříve cestujících Emeričanů do "zlé" sociální EUropy, si dnes nemůže vůbec dovolit dovču ve "zlé" socialistické předaněné a pře/pře/přerozdělující Skandinávii, ale i třeba krachujícím Řecku?!

A proč se všichni emigranti v JůYsEj vymlouvají, že mají "moc práce" nebo jde těžko sehnat letenku, když dříve si masírovali svaly v "zaplivaném" Česku každou chvíli?

Existuje na to rozumná odpověď? Já kdybych někomu dal nějaké doporučení - a on pak málem zbankrotoval - tak chodím autocenSSurně kanálama...

Jak je možné, po takovém debaklu, najít nemalou devótní a adorující klaku Pepíků a Mařen/ek? Nejen pro "ulici Ronnie Reagana..."

249666

01.08.2011 22:41

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím pane Kysučane!
Znáte ten pohled na hodiny, když je např. 11:11? Nebo 22:22? Nebo 1:11? Či 3:03?
A stane se Vám to několikrát za den/týden/měsíc?
A sugerujete si, že Vám [oči v sloup]"někdo zhůry něco signalizuje"?![oči v sloup]
Prý je to dobrý startér pro (skryté) schizofreniky...

Tohle ovládnout umím, protože vím, že je to nebezpečné se tím zaobírat.
Co ale neumím u sebe zvládnout, jsou provázanosti v businessu, vztazích, společnosti, financích, investicích a dalších oborech ... a ty jsou v interakci - a nikdo to nevidí! Celoživotně mne to dobře živí a umožňuje být naprosto nezávislý.

Co mi ale dělá problém, je politika. Protože se ji na jednu stranu štítím. A na druhou stranu mi politika od "humanitárního bombardování Jugoslávie" irrituje a nenechává v klidu.

A asi je i zřejmé, že celý život spíš před přáteli a známými unikám, nežli bych je vyhledával. Okolo 12-15 let chce být puberťák "zajímavý". A když toho dosáhne, tak najednou začne být nevrlý při každém zvonku, pozvánce na rande nebo vyzvání rodičů a okolí, ať jde k telefonu... Od tehdy se asi traduje moje šaškovství a švejkování - ať to stojí, co to stojí... Hlavně, když si nemusím lidi pouštět k tělu... a mám hodně času pro sebe a mé koníčky. A užívání si života[cool]

Jsem pořád zvyklý dělat "rychlé peníze", testuju si (občas) bleskové flirty, intuitivně se pro něco rozhodnout - a trefit se.

Rád potkávám "mágy". Známé osobnosti z vědy, kultury, businessu - oni si mne prohlíží, ptají se odkud se známe. A já přitom vím, že konkrétně jim mne nikdo nepředstavoval... A když mají zájem to dál řešit, udělám ze sebe blbého nebo zašvejkuju. A mám klid. Ale nabije mne to a velice potěší.

Vím, že pokud bych jel na jen 30% - a ne na mých obvyklých 5-10%, jsem už dávno mrtvý nebo zmrzačený, unesený, zničený a vysátý. Vždy s odstupem doby jsem se dozvěděl, že jsem někomu málem vlezl do zelí. A co se na mne a moje okolí chystalo... S některými gangstery, co jsou jich plné noviny, jsem se i blíže poté seznámil. A oni se mi sami svěřovali, kdy a proč a pro koho. Někdy se mi stane, že mne zdraví i legrace poklonou - a partnerka je v šoku, co to má zrovna od takhle profláklého typa na veřejnosti znamenat...

Zažil jsem v životě po celém světě obrovské rauše a jsem připravený kdykoliv zemřít - a nelitovat, že jsem žil. Měl jsem i nějaké vidiny, jak svět skončí. Ale snažím se opravdu chladit. Na druhou stranu mi ten sjezd s kopce, který všichni pospolu zažíváme, neuvěřitelně energizuje a omlazuje až do [zahanbení]stavu dětské infantilní radosti[zahanbení] z něčeho opravdu, opravdu, ale opravdu neokoukaného, neprožitého a nového... [mrknutí jedním okem]

249663

01.08.2011 16:46

Masová psychóza v USA

Umyslně "popletený" článek?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Je to úmyslně?

Na počátku článku je spousta nesmyslů: např. i v (iDnes krachujících a zbankrotovaných) JůYsEj jsou i nejsilnější léky na překyselení žaludku bez předpisu (samozřejmě to nebezpečně ohrožuje zdraví).

Nepředpisové léky tam mají podobné kiosky, jako v pravicujícím Česku se prodávají plechovky s kolou a/nebo sušenky rodiny MARS. Na druhou stranu je sortiment volně prodejných léků asi stejně ne/monopolní, jako v Česku počet značek větších benzínových stanic. Tzn. kartel a "trh" jen na oko...

Dále v článku není nic překvapivého. Že jsou JůYsEj Národ PROZAC/u se ví odjakživa. Kdo to neví, existuje už nejméně deset let i příznačný film: http://www.csfd.cz/film/17501-prozacovy-narod/


Přetvářka je v JůYsEj nasazena od probuzení do zhasnutí lampičky u postele: a to něco stojí! Chlastat je nekorektní (v NYC tomu říkají "trestný čin proti KVALITĚ(sic!) života". A zavedl to Rudolph Giuliani v.r. Proto všichni zbylí fetují PROZAC nebo jiné berličky, aby "Ba'ťo/stroj" co nejdéle ustáli. A před executorem co nejdéle šlapat vodu se školným, poplatky za léčení a "léky" na non-stop přetvářku vydrželi.

Pravicující zinkající Pepíci a Lídl/ující Mařenky stojí v čele EUropských národů toužících po ryze komečním zdravotnictví, tak se jistě k PROZAC/Brotherhood s milovaným a obdivovaným "národem Hvězd a Pruhů" dopracují brzy... [mrknutí jedním okem]

249653

01.08.2011 10:17

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane René, dokud jsem panu Editoru nepřispíval finančně, daly se moje měsíční příspěvky spočítat na prstech jedné ruky. A pan Editor mi za jejich obsah ( a útlou formu ) dodnes i chválí [zahanbení]

Když jsem ale začal přispívat, chtěl jsem si i adekvátní prostor "užít". Dávno nepatřím k naivním filantropům typu "Oslíčku otřes se". Jsem dravý "kapitalista" a velice, velice ale velice nepříjemný investor a parťák do boardů a podobných "sovětů". A je jasné, že vše má své mantinely. Můžete být buď "oblíbený" nebo "úspěšný". Nejsem typ, který si úspěch "vysedí". A jsem "nenajmutelný" i když mi to stojí 90% všeho, co okolo mne probíhá. Mnoho let už nechci být "oblíbený", ani k "mání". A dělám, jen co mne baví.

Proto jsem dílem přispíval do Zvědavce, a dílem i nasíral pravicující Pepíky a Lídl/ující Mařenky. Pepíky a Mařenky, kteří si pod Poučkami Pana Professora Big Toonnela (či Ronnie Reaganů, kteřý přeurčil bankrot JůYsEj) nechávají vysát a vykrást svoji podstatu. A ještě mu k tomu tleskají a poplácávají se, jak dokáží být co nejvíce devótní.

Proč SSyčím?! NSA, CIA, BIS a další "orgány" Pravdy&Lásky se nenamáhají analyzovat texty nebo obsahy. Alespoň v "prvním" kole... Šmírují a klíčují "zakázanými slovy". Postupně to proniká i do restrikcí při vyhledávání na Google, psaní na FaceBooku či v dalších stále častějších výskytech v aplikacích na netu.

Proto SSyčení na místech, kde nemá co dělat, je házením velice malých drobků do jejich soukolí. Možná nic neznamenají z pohledu jednoho jedince - ale kdyby jich byly milliony nebo milliardy? Zvládl by to sebedokonalejší šmírovací systém/y?! Už Arabové mají obrovskou výhodu, že neexistuje ustálená písemná forma arabštiny natož gramatiky - a proto si navzájem rozumí, když komunikují - a přitom Vrchnost i ShabesGOJim jsou zoufalí, když nemohou nastavit "potřebné" filtry a vyhledávače díky "neustálenosti" arbaštiny na naprosto žádný efektivní treshold.

Všimněte si, že na mne daleko více útočí Pepící, nežli přítomné ženy. Ženy jsou vycvičené věky k porozumění žvatlajícímu dítěti či opečovávanému senioru či nemocnému. Muži potřebují "hřiště", "tlustá pravidla" a sudího (i když ten fixluje a "cinknutý"). Prostě "to tak má být". Intuice, ne/intuice - forma nad obsah...

Umění rozumí/cítí téměř 100% žen, ale ne tolik % mužů (stačí se pozorovat, jaké pohlaví sedí v opeře nebo baletu apod.). Muži potřebují nakreslit pevná "schemata". Stůj, co stůj - i když je hra, kterou usilovně "podle pravidel" hrají, navýsost zinklá. Bránit/chránit/intrikovat/"chcát" proti ní, nestojí za to... Tolik (vyjímečně) k mému ssyčení, tOONNelování a pravicování... [mrknutí jedním okem]

249622

01.08.2011 09:42

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane p., pan René neodpovídá na mé dotazy (i když jsem kvůli němu přestal syčet), protože by musel volky nevolky povytáhnout přemnohé své životní kotvy a kotvičky. A k tomu má sílu málokdo.

Pan Editor se Zvědavec.ORG mne přitáhli k sobě v době, kdy jsem si myslel, že jsem jediným magorem široko daleko. Všichni okolo mne komsomolsky budovali globalismus či (na ex-Východě) super/úspěšný kapitalismus...

Jen pár veleúspěšných, ale "zasvěcených", mi radilo: Brzdi! Koukej s námi "hooodně daleko na východ". A nebudeš litovat!

Byl to pro mne šok, když se začalo do puntíku vyplnilo. Taky jsem musel "vytáhnout" nejednu svojí "kotvičku".

Právě pan Editor (i když se úplně ze 100% nekryjeme) i další "Zvědavci" mi pomohli si potvrdit, že jsem se nezbláznil - a nenahlížel/nenahlížím svět deformovanými brýlemi. A pomohlo mi to se dobře zabezpečit a/i uchránit se před jakovými zničujícími kvazi/investicemi. O to víc sklízím bodů jako mentor mého nejbližšího okolí, přátel a přízně - kteří se také včas "zachránili".

Zdá se, že pan René má své brýle téměř odložené, ale z ruky je dosud (coby berličku) nepouští. Proto jsou dotazy, na které raději neodpovídá nebo mezi nimi kličkuje...

249618

01.08.2011 09:12

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Ikke,
naprosto s Vámi souhlasím, že slušnost a ohleduplnost je nynější výsadou Skandinávie a Německa.
Ale není to odpovědí na můj dotaz panu René, PROČ je tomu tak?
Široce jsme se shodli, že před cca 150 lety Skandinávci (i mnozí Němci) raději utíkali a emigrovali, nežli by se ve svých domovinách trápili.

P.S. Pamatuji si na obrovskou solidaritu např. všech národností Bosny, kdy po Sarajevu na počátku války v Jugoslávii procházely statisícihlavé průvody všech tří etnik. A lidé z promíchaných národností byli za lokty zavěšeni jeden do druhého - a svorně prohlašovali, že se do bratrovražedné války vehnat nenechají. Pokud si pamatuji, průměrný příjem v té době byl v Jugoslávii okolo 1.500 DEM (Deutche Mark ekvivalentu). Jugoslávci cestovali bezvízově i do JůYsEj - nejen po tehdejším CELÉM SVĚTĚ, rozděleném na Západ, ex-OST BLOCK a Třetí Rozvojový/"Nezúčastněný" Svět. Přes Jugoslávii se valili každoročně desetimiliony turistů, nejen na Jadran, ale i do Řecka.

Šlo by za takových okolností "provozovat" v Kosovu překladiště drog BOND STEEL a přeměnit oblast na největší peleš prostituce, racketeeringu, obchodu se zaživa vyjímanými orgány, kradenými auty, zbraněmi?!

Stačilo pár měsíců - a oblast prosperující Jugoslávie (lidí, co se k sobě chovali slušně a žili v obdivuhodné společnosti) se změnila k nepoznání... Přes všechny statisícové pochody se svíčkami se jim "najednou" svornost, solidaritu a slušnost udržet nepodařilo...

Znovu si tedy dovolím otázku:

Proč v Skandinávii a Německu jsou "teď" (ještě, zatím...) lidé slušní?

A proč je v (podle SLAVNÝCH Pouček nejen Prof. Big Toonnela i nejen Ronnie Reagan/ů) nenáviděných "zlých" sociálních státech partně největší prosperita a blahobyt na světě?!

Když se ještě před 150 lety zmítaly v marasmu?!

249615

31.07.2011 15:48

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky moderní genetice byste se možná asi velice, velice, ale velice divil, kdo byl Vaším PraOtcem "Čechem" [velký smích] [chechtot] [cool] [mrknutí jedním okem]

249589

31.07.2011 15:44

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane René. A čímpak to asi bude, že ve Skandinávii a Německu se lidé chovají slušně? Je to jen rovnoběžkou a poledníkem? Nebo sand severáky od moře či z Botnického zálivu?
S tím Ruskem jste mne poněkud zmátl... Btw. Ruští klasici (málem jsem to nevydržel a ssyknul si...) jsou non-stop povinní i na Západě.

249588

31.07.2011 10:47

5000 stromů

Za každým majetkem je zločin! A v Česku nájemní ShabesGOJim z ODS

MoUdrostrak 88.?.?.?

Jakmile jsem před týdny zaslechl, že byl z pozdního seniorského věku "povolán" ex-ministr Stráský, bylo mi jasné, že to se Šumavou musí brzo programově začít jít s kopce.

Jakmile se nájemní bankrotéři a osvědčení privatiSSéři z ODS do něčeho dají [v ČSA, Pozemních stavbách Olomouc, Hanáckém maskombinátu a ve společnostech Technokol, Prim-Tech, Hitchem, Dona Prostějov Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/sponzor-ods-je-za-tunelovan... ), postupují VŽDY podle osvědčeného tunelářského receptu:

http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF...

a generování pasiv/ztrát.

Přivedení prosperujícího podniku do ztráty pak znamená, že se jako "pokakané dítě" začnou macheři z OSD zaklínat, že jedinou cestou je "dál nazatěžovat daňové poplatníky a pravicující voliče" a podnik, nebo jeho nejlukrativnější část, privatiSSovat (sponSSorům a Loutkáčům).

Zbytek pasiv pak stejně hodí na pravicují Pepíky a Lídl/ující Mařenky jako náklad státního budgetu.

Proto se IMHO musí postupovat tak, že se nejprve nákladně ssanuje kůrovec. Najatí ekologové generují zpožďování a prodražování ztráty.

Vše je jen dojednané divadélko, pouze ekologové hrají úlohu Užitečných Idiotů. Proto ty přetlačované a hry na honěnou...

Podastata a cíl je NĚKDE JINDE... [mrknutí jedním okem]

249576

31.07.2011 09:06

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Radši jsem si titul "zlé" a "méněcenné" míšenky "Frídy", co se realizuje ochranou "zlé" přírody

kvůli-vá Ákranu, vOpici & Co. z LehoŽumpy ověřil:

Anni-Frid Lyngstad Prinzessin Reuß von Plauen (česky Princezna z Plavna)

což je Čechům velice, velice, ale velice blízko (za humny) jak do Aše, tak Wunsiedelu, kde mj. musela dát naše Vrchnost pokyn svým ShabesGOJim k rozmetání hrobu "zlého" , již 24 let(!!!) mrtvého, Rudolfa HeSSe

249566

31.07.2011 08:27

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená paní Střelče,
asi jste v souvislosti s Aistrálií četla o nějakém exceSSu. V Austrálii se vždy pohybuji autem a po pevných nebo nezpevněných cestách. A nikdy jsem se s nějakým útokem usedlého farmáře nesetkal a ani o žádném neslyšel. Na druhou stranu, v australském Outbacku se potulují pěšky různé existence - pomatenci nebo z města uprchlí outsideři, takže se nedivím, že si farmáři na ně dávají pozor! Stopař je mimo civilizaci krajně podezřelý, protože Australanovi není srozumitelné, proč by někdo měl dobrovolně se pohybovat v pustině pěšky...?! Jinak je slušnost, pokud chci strávit den nebo noc na něčích pozemcích vlastníka požádat o souhlas. Mimo to, je v Austrálii tolik veřejných nádherných přírodních parků a naštěstí(!!!) (i přes snahu Prof. Big Toonnela a jeho pravicujících sponSSorů) státních(!) lesů, že nevidím skutečně důvod, proč se potulovat a ztrácet čas okolo něčí osamělé farmy ve fádní krajině.

Co se týká "vynucené" kriminality a rebelie ve Skandinávii za "Volného trhu" tj. feudaliSSmu, vypovídá o ní mnoho a mnoho knih. např. Vyjeď v noci! o zrůdnostech tehdejších PánůKnížePánů od Vilhelma Moberga. Pokud miluje /stejně jako já/ Edvarda Hagerupa Griega či Henrika Ibsena, tak jistě víte, jaká společenská témata zpracovávali a proč se stali tak světovými. Např.

Peer Gynt a tenhle kousekmi nejvíce chutná při návratu nad ránem někde na prázdné dálnici, kdy mohu spokojeně nechat motor vozu ukázat, co umí...

A vzpomínat, jak si panečku Skandinávci "žili" a lebedili za "hodných" PánůKnížePánů a Neviditelné Pracky
- a jak by se zase (za případně realizovaných Pouček Pana ProfeSSora Big Toonnela prostřednictvím Norského MaŠŠína) pravicujícně poměli!

249563

31.07.2011 07:28

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Ikke, je/byla někdy představa nějaké usedlejší majority, že se přizpůsobí přicházející/immigrující minoritě?

Pokud ano, tak NIKDY v severských zemích nebo anglo/saSSkém kulturním okruhu. Vikkingové a Germáni dobývali, vypalovali, ničili kulturu, která byla na místech kam dorazili usazená před nimi.

Na jiných místech zeměkoule můžete vidět mnoha/tisícileté odkazy předchozích kultur. Ale po bílých Anglo/SaSSech vždy zbyli jen ruiny a téměř vyhubení původní Indiáni, Maoři či Aborigines.
A mnohdy naháněli "kulturní" Anglo/SaSSové do British concentration campů i bělošky a bělochy:

Vložený obrázek

(Lizzie van Zyl, visited by Emily Hobhouse in a British concentration camp)

Proto si o Norech, pokud by nebyli ukonejšeni "zlým" sociálním blahobytným státem, a jejich niterném založení nedělám NAPROSTO ŽÁDNÉ ILUSE = stačí je potkat kdekoliv ve světě ve stavu podroušenosti - a každý kulturní Seveřan či Anglo/SaSS či Kelt iHned a iDnes vySStaví své "kulturní" a "humanistické" nitro...

O Švédech a jejich "kulturnosti" z předně/kolika/sty lety se tradují zvěsti v Česku dodnes. Nepamatuji si, že bych někdy podobné "zvěsti" slyšel nebo se dočítal o Napoleonských Francouzech nebo či Italech, kteří prošli českými zeměmi. Zato některá "česká" příjmení svědčí o "galantním" románském vlivu a potvrzuje je i krása a přitažlivost českých žen. Což se o kráse Dánek nebo Norek netraduje - alespoň do doby, nežli je geneticky "obohatili" nejen němečtí vojáci během WWII.

Vložený obrázek

Příkladem budiž třeba v dětství norskými "vlastenci" pronásledovaná Anni-Frid Lyngstad za svého německého "válečného" otce. Myslím, že se shodneme mezi muži, že Anni-Frid Lyngstad je VŽDY "použitelná pro opření kola" i bez tun make-upu. Což se o její švédské raSSově více čisté kolegyni Agnetha Fältskog již říci asi nedá...

Zajímavý je i "komparativní" závěr:

Míšenka "Frida" je nyní Princeznou von Reuß. Od roku 1986 žije ve Švýcarsku. Věnuje se charitě a "zlé" ochraně životního prostředí.

Zatímco raSSově čistá Agnetha Fältskog dožívá opuštěná a v ústraní.

Takže se celkem oprávněně i domnívám, že:
bez "zlého" sociálního státu by Norové (i další Seveřané) zůstali tradiční anglo/saSSká
zbídačená a
v alkoholickém rauši coby-vá sebe/vražedná "zvěř".
Pročež snahy Norského MaŠŠína šly/byly určeny tímto směrem...

249562

30.07.2011 19:02

Breivik není superman

RE: Norský MaŠŠín/gun atentátoval na nejblahobytnější zemi světa!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Naopak, srovnávám srovnatelné

zatím co v 300.000.000 USA za bankrotu si všichni ozbrojení pošuci "medí", přihlížejí zbaběle vykrádání své podstaty a jejich flinty "mlčí"

Vložený obrázek

v prosperujícím 5.000.000 Norsku, navíc s pouhopouhými 2% immigrantů, si zvně nenápadný pošuk vezme do hlavy, že vyvraždí 100 lidí během několika hodin

a pak zvednutýma rukama se bude iHned vzdávat nenáviděnému "sociálnímu" státu a požadovat ochranu od zákona a společnosti.

Pokud to žerete, pak jen zbývá dodat Svatá Prostoto!

249504

30.07.2011 18:41

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Paní Střelče, Vy také máte v mnohém pravdu. Ale v jednom se, bohužel, mýlíte.

Austrálie je předobrazem toho, jak by sociálně a blahobytně vypadalo JůYsEj, kdyby bylo "zlým" sociálním státem.

Austrálie je také sesypaná "najednu" hromadu z různých etnik a dřívějších nejnebezpečnějších kriminálníků Britského Impéria. Přesto jsou Australané velice vlídní, tolerantní a ohleduplní. A to díky tomu, že aby "přežili", zaplatili školné nebo lékařské ošetření -nemusí podstoupit dostihy s ostatními.

"Zlá" socialistická Austrálie je dokonce tak sociální stát, že to někdy jde proti srsti i mně, který pravicuje-tuneluje i vzývá humanitární bombardování od rána do večera. A to je co říct!

Co se týká Skandinávie, byl to v XIX. století nejbídnější kout EUropy. Lidé byli tak zbědovaní, že emigrace ze Skandinávie, zejm. ze Švédska proudila ve statisících a milliónech - a patrně byla co se týká EUropy v % úbytku obyvatelstva rekordní. Proto se v důsledku obrovské bídy a nerovnosti iHned ve stoletím následujícím XX. etablovala "sociálnost", solidarita a vysoké přerozdělování.

A výsledek "zlé" socialistické Skandinávie (co jen přerozděluje a zdaňuje) - oproti Poučkám Prof. Big Toonnela o Neviditelné Pracce Trhu a nadšeně podnikajících nezdaněných Individualistech Ronnieho Reagana známe nyní z Přímeho Přenosu emerického KongreSSu i Senátu!

Také přeji dobrý večer!

P.S. Nic není "náhodou" a "samo od sebe". Neregulovaný "trh" byl na světě od nepaměti:

Kdo reguloval, vysoce danil a přerozděloval (Německo od BiSSmarcka či Skandinávie od roku 20. let XX. století nebo i Austrálie, dával VŠEM vzdělání, zdravotní péči a jistoty), ten povstal z všeobecné bídy a dnes vyhrává na CELÉ ČÁŘE.

Kdo PRAVICOVAL, musí rozprodávat podstatu a řezat si větev sám pod sebou. Pro blaho nás - inveSStorů [mrknutí jedním okem]

P.P.S. Kuchyň "běžných" obyvatel Sydney na počátku XX. století - před nástupem "zlého" sociálního státu, co Pan ProfeSSor Big Toonnel Dr. h. c. mult. pomáhá svým tamním pravicujícím a štědře platícím sponSSorům úplatně pravě vymetat:

Vložený obrázek

249501

30.07.2011 15:41

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pan Saša to snad lépe vystihnout nemohl:

V JůYsEj popravují o sto šest - a přesto/nebo právě proto/ jsou světovým centrem i šiřitelem kultu násilí!

Oproti tomu Skandinávské "zlé" sociální státy jednají i s násilnými vrahy v rukavičkách, rekreují je v luxusních celách - a Světe div se - mají jednu z nejnižších zločinností na planetě Zemi!

A navíc např. Švédsko patří /vedle zbídačeného Česka/ mezi nejvíce ateistické státy na světě! Tzn. neváží si života z důvodů religioSSity nebo jiného pomatení, ale z důvodů humanity, která je v JůYsEj/ODS/TOP09/nebo slovníku Adama B.Bartoše/ považována za slabost a sprosté slovo...

Přesto A NEBO PRÁVĚ PROTO se JůYsEj stalo zbankrotovanou stokou, plnou odporných tupých exiSStencí -

Vložený obrázek

a dnešní "zlá" sociální Skandinávie připomíná NAOPAK krajiny, reálie a obyvatele z barvotiskových Strážních Věží [mrknutí jedním okem]

A tmářství, ale i kult násilí a agreSSe, tam má/měl namále!

249481

30.07.2011 15:21

Breivik není superman

Norský MaŠŠín/gun atentátoval na nejblahobytnější zemi světa!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Breivik žádný vycvičený agent nebyl. Byl to vypočítavý egoistický blázen s touhou zviditelnit se a užívat si následné mediální slávy jako mesiáš a celebrita. Asociální srab, který si schválně vybral jako cíl neozbrojené děti. Bál se smrti a toho, že si neužije medializaci své osoby. Tohoto ubožáka netřeba démonizovat ani mýtizovat.

Mohl nesnášet immigranty, muslimy - a naopak adorovat židy, sioniSSty. Přesto byl oVčanem asi nejblahobytnější země na světě - Norska! Nejblahobytnější právě proto, že vysoce zdaňovala, přerozdělovala a lákala a přitahovala jak cizince, tak inveS/Story a velice konSServativně a všelidově chránila národní bohatství a přírodu.

Proto jeho vyšinutí nemohlo být náhodné. Pochopil bych, kdyby protestoval proti nahrazování norštiny tupou angličtinou díky nedabování převzatých TV programů a filmů. Pochopil bych, kdyby zvracel na norskými piloty vraždícími pod velením Paktu NATO v Libyi (také jedné z nejblahobytnějších zemí světa).

Norský MaŠŠín/gun si ale jen podřízl sám pod sebou větev na vrcholu prosperity. Právě díky sociááálismu, širokému vzdělání, přerozdělování, vysokému zdanění + sociálnímu smíru má Norsko velkou šanci z krize, kdy se všechny Tadjmahhally z Pouček Prof. Bog Toonnela hroutí jako domečky z karet, vyjít ještě silnější, nežli bylo kdy předtím.

Chilhood Poverty Rates:

Vložený obrázek

Norský MaŠŠín/gun střelil sám sebe! Aby někdo něco takového spáchal v takovém rozsahu - a přitom spousta zbědovaných po zuby ozbrojených Emeričanů, Irů, Pobalťanů a dalších obyvatel dřívějších "Výkladních skříní Trhů bez přívlastku" držela hubu a krok, je velice, velice a velice PODEZŘELÉ!

[cool]Podezřelé, protože bez vymytí mozku, těžko uvěřitelné![cool]

Ledaže chtěl svrhnout svoji zemi do stejného bláta, v jakém se topí ostatní země již zasažené
Trhem bez přívlastků
a
importem Dýmů/krásy
[mrknutí jedním okem]

249475

30.07.2011 14:50

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

RE: Je otázka,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Tak mi to nedalo a navštívil jsem (patrně poprvé v životě) prožluklé stránky Ligy pro Anti-semitiSSmu:

A ejhle, poslední zio/milná storka je tam starší, nežli 2 roky!

Že by-vá se paní ProfeSSorka učila oportuniSSticky již nyní raději Mandarin/Sky)?!

249471

30.07.2011 14:40

Breivik není superman

RE: ...

MoUdrostrak 88.?.?.?

svatá prostoto [oči v sloup]

249469

30.07.2011 13:01

Nývlt v Austrálii

RE: Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Lindsay-i, jako oVčan Austrálie, byste se měl modlit, že Paní Premiérku Gillard její rodiče přestěhovali v mládí z hroutící se Británie do Austrálie.

A jelikož si rodina pamatuje nuzné poměry, Paní Premiérka Gillard nikdy nepřipustí zrůdnosti, které Klausovi souhlasně odzinkali pravicující pivní Pepíci a Lídl/ující Mařenky.

S lokální obdobou Klause a jeho sponSSorů a Loutkáčů, by brzy celý zbytek Austrálie vypadal jak Null-Arbor[pláč]

A dnes (jen díky:

1) sociálnímu státu
2) přízni a ochraně od Čínské lidové republiky
a
3) perfektní Mandarinštině ex-PM Kevina Rudda )

zatím stále blahobytní oVčané Austrálie,

by se za Klause velice brzy všichni přiblížili bídě obyvatel King's Cross či bankrotujících vybydlených JůYsEj,

Vložený obrázek

stejně tak,

jako z českých měst se díky Klausovým neustálým asociýlním a sociopatickým zrůdnostem, stávají vylidněné odpudivé uličky, plné jen heren, zastaváren, exekutorských úřadů a night clubů...

249453

29.07.2011 14:59

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

RE: Re/STRUCT/ion internetu?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

[vyplazený jazyk] [velký smích] [cool]

249395

29.07.2011 14:16

Nývlt v Austrálii

RE: Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nějak horlíte pro "češtin"

od kdy?! [překvapení] [překvapení] [překvapení]

Wikilekas: Sledujte jak hraje, a ne kdo hraje, a všimněte si, kdo vykopává
235167
Lazáň je fajn
http://vimmer.blog.idnes.cz/c/167667/Antilazan.html
karin 30.12.10 11:51

249393

29.07.2011 12:20

Nývlt v Austrálii

RE: Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

MoUdrostrak 88.?.?.?

[i]Australští burani zvyklí na to, že nikdo jiný než mentálně zaostalí a nevyzpytatelní nývltové už se ve světové politice nepohybuje, trvali na tom, aby VK prošel bezpečnostním rámem.[i]

A dobře "BURANI" udělali

- jinak by skončili jak pravicující zinkající pivní Pepíci a Lídl/ující Mařenky,

co za "zlého Bolševííííka" hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu ! [bliji]

249384

29.07.2011 10:49

Nývlt v Austrálii

RE: budme,budte zdrávi....

MoUdrostrak 88.?.?.?

oprava Drobilové místo Michálkové [zahanbení]

249379

29.07.2011 10:48

Nývlt v Austrálii

RE: Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

MoUdrostrak 88.?.?.?

Since the early 1980s, the Institute has argued the case for a range of right-wing and libertarian public policies, such as:

lower taxation;
[red][b]deregulation of the Australian economy particularly as affecting industrial relations and [red][b]trade unionism
;
privatisation of government businesses and reduced government spending;
a free market approach to environmental problems, and criticism of aspects of climate change science;
the elimination of existing programs of welfare targeted at Indigenous Australians, with the aim of encouraging transition to work, self-reliance and high incomes.
The IPA has affiliations with think tanks in the U.S., Canada, UK and Asia. It has a close relationship with the American Enterprise Institute, a right-wing US think-tank.

Překlad: Okrást Australany a nasytit sponSSory a Predátory[smích]

249378

29.07.2011 10:39

Nývlt v Austrálii

Lžeme a plagiátorujme jako když tiskne a oVčané to upolykají

MoUdrostrak 88.?.?.?

1) David Antonín [cool]Neiwelt[cool], auch Nývlt bzw. Nywelt (1696-1772), Chronist der Herrschaft Náchod und Schriftsteller, er stammt einer aus Holland eingewanderten Familie und wurde in den Freiherrnstand erhoben
Antonín Freiherr Nývlt Rychetský (1721-1782), Führer des Bauernaufstandes von 1775, Neffe von David Antonín Neiwelt
Sigismund Ludvík Bouška (1867–1942), der Priester wirkte als Schriftsteller, Maler und Grafiker


Regarding Klaus´s planned trip in early June, The Australian wrote that Prime Minister Julia Gillard, as well as Victoria and West Australia premiers, Ted Baillieu and Colin Barnett, have refused to meet Klaus, The Australian wrote.
According to the Czech Presidential Office, Klaus is to lecture in Perth, Sydney, Canberra, Melbourne, Brisbane and Coolum
"It is extraordinary that Australia's political leaders are willing to risk our relationship with one of [cool]Europe's most dynamic and open economies[cool] simply because their representative is a climate sceptic," IPA executive director John Roskam as says in early June.

1) Václav Klaus odletěl na soukromou cestu do Austrálie na pozvání dvou think tanků - IPA (Institute for Public Affairs) a Centra pro nezávislé studie.

2) Uspořádali tam [cool]pro něj přednášky, na které se vybírá[cool] vstupné.
Thanks to the IPA, PGA members have been offered a special PGA Rate of $90 (normally $180) to attend this very informative presentation. Díky IPA, členové PGA (organizace farmářů) dostali nabídku speciální ceny 90 dolarů (normální cena 180 dolarů) na tuto informativní přednášku.

3) V Austrálii vláda zavedla uhlíkovou daň, kterou nezavedly ani Spojené státy, ani Čína. Mnoho lidí to vládě vyčítá.

Proto se [cool]ministerská předsedkyně rozhodla Klause nepřijmout[cool].

Ani další politici nevítají kočovné přednáškové turné člověka, který popírá opatření proti klimatickým změnám.

249377

29.07.2011 10:19

Nývlt v Austrálii

RE: budme,budte zdrávi....

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pan ProfeSSor Big Toonnel by z Honu na potravinové lháře radost určitě, určitě, ale naprosto určitě neměl.

Potravinoví lháři jsou mu blízcí a milí stejně, jako Kožení, Železní, Michálkové a další pravicující a tunelující pimprlata a Nývltové jeho sponSSorů a LotkoVodičů.

Vložený obrázek

Pravicující oVčané by se neměli bránit, natož být bráněni a chráněni.

Nejlépe oVčany VŽDY ochrání pravicující neviditelná ruka TRHU (a tunelujících sponSSorů) [mrknutí jedním okem]

Amen!

249374

29.07.2011 00:12

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: cc

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pro koho žijeme, pracujeme, pravicujeme a vydáváme se ostatní Humanitárně bombardovat?!

The Bilderberg Network

Vložený obrázek

249358

29.07.2011 00:06

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: cc

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pan Koukolík spíše bedlivě pozoruje, nežli vědecky zkoumá. To neznamená, že s ním nesouhlasím. Jen mi připadá, že pan Editor hledal oporu, až ji (v panu Koukolíkovi) našel a pan Pitroo případnost opory podrobuje pochybám.

Obecně platí, ze "Predátory/elity je možno považovat za malé skupiny lidí, kteří se ve sféře hospodářských aktivit vyznačují vysoce nadprůměrným výkonem, vůdčími pozicemi v klíčových rozhodovacích procesech a schopností vytvářet exkluzivní, nezřídka i vzájemně rivalizující SÍTĚ formálního i neformálního společenského vlivu..."! A to je hodně ne/MoUdrostrakovsky korektně řečeno...

Plebs/GOJim je odkázán naopak se individualizovat/atomiSSovat a usilovně pravicovat, blbnout šišlavě na FaceBooku, aby Elitám světa a jejich zednářským, templářským, kabalistickým "sítím" a Bilderbergům nepřekážel.

Opravdu si o panu Editoru v případě "hrdinského" Norského MaŠŚína nejsem 100% jistý, zda svými dvěma články pan Editor jen provokuje na svém Zvědavci ostatní Zvědavce (a své závěry myslí navýsost pro-Vrchnostensky a ironicky) a/nebo to se svými výroky myslí vskutku na/Výsost vážně...?! [zmaten]

249357

28.07.2011 15:52

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

RE: Je otázka,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Přesně tak, paní Lin!

Vytipováním a "zmáknutím" "Norského MaŠŠína"© Breivika (co arsenály pro NĚKOLIK rot jak pírko na neomezenou vzdálenost chutě přenáší) nám Vrchnost říká:

Vložený obrázek

I TOBĚ a ostatním GOJ/im brzy zachutná boj, rabovaný majetek, zdroje a chuť krve!

"Norský MaŠŠín"© Tobě a GOJ/im ukázal CESTU!

Válka je Mír, Bombardování je l'Humanita© a Nenávist je (Pravda©)&Láska©!

249325

28.07.2011 12:15

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

Re/STRUCT/ion internetu?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Možná se již blíží okamžik, kdy naše Vrchnost i jí oddaní Shabes/GOJ/im přistoupí na de/struct/ion internetu v dnešní podobě. A pravicující zinkající pivní Pepící a Lídl/ující Mařenky budou "za odměnu" převedeni na Nový či Vnořený Net (Ver.Dýmů-krásy-2.01). Vstupenkou bude ověřený e-mail proti krecitní kartě, proofing address (dodávka od ČEZ, IZIP(ODS) či pevné internetové linky) a oVčanskému průkazu předloženému na poště proti založené datové schránce. Pokud jedno nebude souhlasit - smůla!

IZIP(ODS) jůseři budou mít NAVÍC 100 creditů ZDARMA, protože shabes/GOJ/im v Dozorovně budou mít on-line k disposici parametry jejich stolice, erekce či aktuální skladby vaginálního secretu (nehodící se škrtněte...).

Pohyb na zbývajících demokraticky embargovaných fragmentech NEDOVOLENÉ sítě internet bude posuzován podle Patriot Act na ochranu Počtu obětí Holocaust-Industry! A bude trestán 2-3 násobnou sazbou při pravidelném výkonu exekutora, či naopak 2-3 vyšší DPH při pravidelné návštěvě Zastavárny či okénka od oVčanů a sportovních svazů "Osvobozené" SAZKY!

Vložený obrázek

Na Vnořeném Internetu budeme všichni v Přátelích!
Nasdílíme si vzájmně členství v Proud Friends of Israel!
Budeme tak "chráněni" před pokušením!

249309

28.07.2011 11:55

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

RE: Je otázka,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Breivik je:

Norským MaŠŚínem

Od Ne/Čas/e ho čeká Řád Hrdinné MoUdré Straky [mrknutí jedním okem]

249305

27.07.2011 13:51

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Nejen Operace GLADIO, vzrůst pravicujícího extremismu a falešná

MoUdrostrak 88.?.?.?

Myslím, že mohu jen souhlasit!

Současná Vrchnost, s/vedená zio-Loutkáči už jen šlape vodu před nadcházejícím Velkým Krachem globálních rozměrů.
A šlape "za každou cenu" - humanitární bombardování, zahraniční miSSe, zrůdní Člověci v plísni...

Jenže pro neo/kolonialiSSmus už nejsou a nebudou podmínky. GlobaliSSmus měl být nejmodernější formou kolonialiSSmu - a nakonec právě on drtí Vrchnost a zio-Loutkáče, kteří nejsou stále a opakovaně s to v Číně, Rusku a v BRICs naSSadit a udržet klony Veškrnů, Pánků, Vondrů...co by Vidkun/Quislingy

Proto přišla/musela přijít zteč JugoSlávie, proto 9/11, Afghanistán, Iráq, Súdán, Libye - a nyní i aktivace Norského MaŠŠína po vymytí hlavy FreeMaSSony...

A bude hustěji a hůř[smích]

Vložený obrázek

Zbýva nám jen dopravicovat-humanitárně dobombardovat-dotunelovat (co zbylo...) ...

a více vzpomínat a kořit se Holocaustu a jeho brzkým 7,000,000,000 obětem!

249223

27.07.2011 11:18

Islandská krize a následná „revoluce“ Díl I.

RE: Peníze jsou až na prvním místě! Báječný článek na Britských listech

MoUdrostrak 88.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

249210

27.07.2011 10:26

Islandská krize a následná „revoluce“ Díl I.

RE: Peníze jsou až na prvním místě! Báječný článek na Britských listech

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím pane Luxore, Váš nádherný vtip (někdy už se obávám, co je ještě ftip a co přicházející/číhající realita) by zasloužil obrázek/plakátek

a maSSOvě šířit mezi pravicující zinkající pivní Pepíky

a pravicující/LÍDLující Mařenky,

co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudnově naslouchali Kocábu!

Jinak přeji díky Vám zvesela na oplátku Prima den!

249201

27.07.2011 10:10

Pochopení federální „dluhové krize“

RE: nejlepší pomoc je na konci své ruky / bláznivý pan Slanislaus Miler

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pan Stanislaus Miler je blázen nebo nedouk:

Myslíš si, že mladá generace se na svět dívá jinak?

S.M.: Potkávám spoustu mladých lidí, kteří to mají v hlavě srovnaný. Ještě před pěti lety byla spousta věcí úplně jinak. Jsou lidé, kteří to vnímají, chtějí něco dělat a měnit. Překvapuje mě třeba kolik lidí v ČR se zabývá permakulturou. Vycházejí tu knížky na světové úrovni. Lidé tu staví hliněné domy a jiné ekologické alternativní stavby. V současné době mám proto v plánu postavit malý kulatá slaměno hliněný domeček, který bude maximálně energeticky soběstačný a nezávislý, s ekologickým záchodem, obnovitelnými zdroji energie a velkou zahradou. Zatím zkouším si kolik je člověk schopen na určité ploše vypěstovat rostlinné stravy a s jakým úsilím. Protože co člověk potřebuje? Jíst, pít a někde bydlet. A na to všechno potřebuje úrodnou půdu a vodu.


Bez ohně a vytápění by byla EUropa od Alp na sever (celo/ročně) neobyvatelná. Jen magor může srovnávat energetický příjem a výdej EUropana a Inda - jeďte se raději podívat do nej-chladnějších/nej-severnějších oblastí Indie - takový by ani ne/byl životní standard EUropanů, pokud by nedováželi/nepřerozdělovali potraviny z jižnějších a úrodnějších oblastí.

Ne NÁHODOU jsou horalé všude po světě proslulí mlékařstvím a chovem dobytka (v EUropě (Skotsko, Laponsko, Kordilery...)).
Bez mléka, másla, maSSA živočichů by nikdy tyto zeměpisné šířky a nadmořské výšky člověk kontinuálně nebyl shopen obývat. Energetický příjem z kořínků či kůry by mu na to nestačil. A bez moderní dopravy by za sebou rostlinné potraviny nepřitransportoval. Kdo a jak by mu udržoval výzkum "obnovitelných energií" v chatrčích z jílu, už (raději) neřeší vůbec!

Pan Slanislaus Miler by si měl přestat vozit zadek v subtropech a tropech a vydat se víc na sever nebo i po vlastních(!) po horách.
Přestal by KÁZAT bludy, protože by se mu myšlenková smyčka rozpadla na padrť - a (obyvatelný) svět podle jeho bludů by se mu smrskl na pás od MezoPotámie - k Brisbane resp. od Philly k Buenos Aires. A lidstvo by se tam muselo smrsknout, užívat si problematické vody, parazitů, tropických nemocí...

Proč tam (v tom přirozeně obyvatelném a z okolní přírody nasytitelném pásu) nejsou iDnes centra prosperity?! Proč leží nejvíce prosperující oblasti lékařství, obchodu, služeb, kvality života severněji? Nebo na Jižní polokouli jižněji?! Určitě by na to nebyl schopen odpovědět!

Nebezpečný cvok bez rozhledu!

249199

27.07.2011 09:25

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista Norský MaŠŠín připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Sašo, na jiném místě Zvedavec.ORG jsem se musel pozastavit nad faktem, že Norský Mašín byl nyní "vyloučen" z FreeMaSSonry:

Jak je možné, že "svobodná" a "hlídající" Média ještě nevypátrala, kdo byl/i Mašínovými zasvětiteli a ručiteli při vstupu mezi FreeMaSSonry?!

Vložený obrázek

MaSSoni se sice nyní Norského Mašína zřekli, ale dokud byl mezi nimi, tak si s ním bratrsky NATOvali
- a jak potvrdili jeho extremiSSticky-pravicující přátelé v íngliji, tak Norský Mašín PŘECI-vá nebyl na vyjadřování svých pravicujících názorů nikterak skoupý...

Vložený obrázek

A Norským MaSSonům se jeho "názory" určitě líbily i hodily do krámu...

http://www.youtube.com/watch?v=OPiGxwkII9w

249197

26.07.2011 22:03

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či z uzdy popuštěného Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pardon, Sašo - překlep[pláč]

249162

26.07.2011 22:01

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: pan terrorista připomíná ozbrojeného MUDr. Romana Jocha či z uzdy popuštěného Adama B. Bartoše...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Sošo, údajně Breivika sledovaly tajné služby kvůli-vá tomu, že nakoupil ZNAČNÉ MNOŽSTVÍ hnojiv - ale nakonec ho vyhodnotily jako neškodného.

Někde něco smrdí:

A) Na jednu stranu na sebe přitáhl pozornost nadměrnými nákupy potenciálně zneužitelných hnojiv

B) Paktoval se s největší extrémní cволочи otevřeně na internetu

=

Inteligentní služby ho vyhodnotí jako "neškodného" a nedají si "poznatek" do šmírovacího sySStému!

C) On pak "v pohodě" navyšuje zbraně, střelivo ve stovkách/tisících nábojů?!

D) Na ostrov se dostane s arsenálem, který by jinak muselo přenášet několik mužů - a i tak by se zapotili[pláč]

Něco tu OPRAVDU smrdí!

249160

17.07.2011 17:04

Okupace Řecka bankéři

RE: Och, Lin, dnes se nějak ne a ne shodnout :-)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý příteli Jene, odpověď je velice jednoduchá:

Jsou to HRÁČI

A nejsilnějšími se stali, protože SE SEMKLI

A ostatním vnutili ideu INDIVIDUALISMU (ať to stojí, co to stojí)
......................................................
Proto ONI jsou SILNÍ - a ostatní (pravicující) PEPÍCI jsou jim:

hypotékami,
leasingy,
směnkami,
úvěry,
poplatky z karet,
převodů,
zástavami,
autorskými právy,
IZIPy a medicínskými dokumentacemi s citlivými údaji,
záznamy o telefonních hovorech
záznamy z kamer
záznamy z webcamer
scany z letišť
úchylárnami na netu a chatu
.............
VYDÁNI na MILOST a NEMILOST

248194

17.07.2011 12:52

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vždyť existují komerční spotřebitelské půjčky. Do těch společností mohou investoři investovat.

Ale jejdůležitější je, aby "deriváty|" nešly prodávat na finančním trhu! A ohrožovat případnou toxicitou banky...

Za dřevního kapitaliSSmu se tomu říkalo "úvěrová nebo spotřební družstva", kampeličky apod... A fungovalo to!

V zbídačelých JůYsEj se taky nehroutí vesnické banky, protože tam každý vidí druhému na prsty, konservativnost (a zabezpečení) je důležitejší/má vyšší prioritu, nežli zisk - a bankéř si toxický derivát do kterého nevidí nedodovolí za peníze vkladatelů ze sousedství nakoupit...

248186

17.07.2011 12:14

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Souhlas, ale zároveň i jsem i částečně uvedl, že je spousta "daily use" nákupů, kde se nevyplatí nakupovat v zbídačelém Česku.

Z pohledu "malého člověka": Dokud šlo jen o cenu - budiž. Ale pokud jde už o ZDRAVÍ (analogové potraviny za cenu plnohodnotných) a zastaralou elektroniku a oblečení a obuv, tak PROČ?!

Proč bych to dělal, abych chodil jako strašidlo a přitom si za ty stejné náklady mohl pořídit věci up-to-date?!

Pokud platím z korun, tak zbytečně se mi načítá konverze. A spousta obchodníků a on-line obchodů mi dá na platbu převodem (oproti platbě kartou) slevu, protože se nemusí dělit s karetní společností. Nebo dostanu výhody a vyšší bonus pro příští nákup!

Spousta příbuzných je v Česku v šoku, když jim objednám mobil, foťák nebo nějaké příslušenství za i 40%!!!!!!!!!!!!!!!!! české ceny! A to právě díky i bonusům, členstvím a věrnostním programům.

A vše to začíná a končí s přepočítáváním na koruny, protože kdo přeskakuje z jednoho internetového obchodu do jiného, platí jen kartou a jednorázově, tak se nikdy k frequent user nebo VIP podmínkám neprokouše. Je to stejné, jako u létání s leteckými společnostmi - nevíš, nevyužíváš = kupuješ letenky o 20-50% zbytečně dráž!

Objednávám si (i do Česka pro sebe i okolí) on-line: vína, konservy s delikatesama i bežnýma kvalitníma potravinama, zavazadla, košile, kravaty, kvalitní prádlo, opasky, (někdy i boty, když jde o pokračování stejné osvědčené značky), elektroniku, bílou techniku(!!!), kuchyňské spotřebiče, sportovní a outdoorové vybavení - a kvůli "úspoře" nějakých 5% a/nebo z plaisiru to určitě nedělám... A HLAVNĚ DÁRKY (blbůstky) PRO NEJBLIŽŠÍ/i pro kolegy - třeba i z druhého konce světa, abych byl originální a nepotkal se s pokrčením ramen.

A Adam Bartoš s Klausem chčijí proti větru a zájmu pravicujících oVčanů ČR. Proč, pro koho?!

248184

17.07.2011 09:15

Okupace Řecka bankéři

RE: Och, Lin, dnes se nějak ne a ne shodnout :-)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená paní Lin, přesně jste to trefila:

Proč musí:
+ být rozbita EU
+ být zničen EUropský sociální stát
+ okolo nás být jen "rozjásané děti" Mádlová s Issem odesílající seniory na "dobrovolnou" euthanasii
+ být znesvářeni EUropani, Muslimové, Zikáááni...
+ být jen žoldáčtí všehoschopní hrdlořezové v profesionalizované armádě
+ se pera ujmout zahypotékovaní, zadlužení a zamindrákovaní "nezávislí" žurnalisté

A opojení pivní pravicující Pepíci si k tomu zazinkají autocenSSurně KLÍČI!

248180

17.07.2011 09:01

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane fist.of.heaven, na Váš komentář se dá odpovědět:

JO a NE

Každý, kdo obchoduje a/nebo zúčtovává mezinárodně se odřízl de facto od České republiky, protože nemá smysl vést neuvěřitelně nákladné zúčtování v tuzemsku - jak čistě v EUR nebo s nějakou konverzí. A pokud uděláte malý krůček (nakročení do EURO Zóny), lehce pak uděláte i ten druhý: pobočku nebo založení firmy v Amsterodamu nebo na Kypru a jinde.

Predátor nebo dosud "neohoblovaný" Pepík klidně sedí v Praze nebo Horní Dolní - a ťuká do klávesnice. A stádo pravicujících pivnich zinkajících Pepíků okolo něho nemá z jeho businessu naprosto, naprosto, ale naprosto nic - maximálně malou část DPH, které on (z různých důvodů) nedá k odpočtu.

Stejně tak v robotárnách jsou mzdy montujících pracvicujících pivních Pepíků o to menší, o co si Škoda/VW, TPCA, KIA a další musí do jejich nastavení započíst kurzové riziko: oni inkasují v EUR, UDS, GBP a koruna se (od úmyslného záměrného podstřelení Klausem a Dlouhým před 20 lety ) vůči nim srovnává do přirozeného kurzu. A česká koruna je VYSOCE VOLATILNÍ (nebezpečně nepevná) měna! Takže pivní pravicující Pepík ostrouhává podruhé.

+ Předražené a staré oblečení,
+ Předražená a stará elektronika,
+ Nekvalitní potraviny (jen obaly a značkami kopírující kvalitnější potraviny západní),
+ Drahé a odrzlé nekonkurenční bankovní služby,
+ Nekonkurenční ubohé platy - a díky tomu žebrácká koupěschopnost a
+ Ubohá vnitřní spotřeba, ničící malé pravicující zinkající Pepíky živnostníky (každý si raději vše udělá sám, protože na řemeslníka/službu/produkt nemá - a o to horší sám pak odevzdá pracovní výkon v zaměstnání)
=

= to je daň za (podle Klause)

ZA SKVĚLOU KORUNU!


Pozn: Peněžní prostředky na bankovním účtu v EU jsou od 31. prosince 2010 zajistěny do výše 100 000 eur proti krachu banky z důvodu její insolventnosti!

248179

16.07.2011 21:00

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Anti-Anti, metra a telefonování se to téměř netýkalo: jen jsem na příkladu uváděl, jak se podhodnocení a zamindrákovaní emeričtí tajní "ýdženti" producírují před o mnoha řádů v příjmech úspěšnejšími spoluoVčany...

A že jsou takoví "ýdženti" levně a morálně pro Insider Job k mání...¨

Nemám jim proč závidět... Jejich ubohost?!

248164

16.07.2011 14:17

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

A teď teprve reakce: pokud bych měl za úkol si "zverbovat" uvnitř Administrativy "ýdženta", vydal bych se právě za takovými týpky. A byli by velice levně k mání.

Vložený obrázek

To, co popisujete o ČEZ a dalších epidemicky zakládaných eSSkadrách Smrti, naprosto koresponduje se sociální pastí a roztržením, do které se tahle země po zpravicování a zbídačení řítí:

Afrika, s 6 metrovými zdmi se střílnami, střepy, bojovými psy a dennodenní placenou ochrankou... Rozdělená mezi WAR-lordy, či corrupt-lordy..

A za zdmi socky, co se na ně "nedostalo".

Vložený obrázek

Začíná to u paramilitárních moUdrých teamů, končí to VŽDY eSSkadrami Smrti!

Tunelujme-pravicujme!

248156

16.07.2011 14:04

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Anti-Anti, bohužel jste VůBEC nečetl, co jsem napsal:

Takže ještě jednou: Trainy jezdí nejenom v Manhattan Downtown - jezdí po celém světě!
Ale jen v okolí Wall Street se "chlápci v rozeplých trenchcoats" maSSírují svojí "vládní" nadřazeností...

Ne vůči si Vámi vsugerovaným "CHUDÁKůM"!

Ale vůči lidem, co mají $200,000.00 příjem ročně a více. Jinde by je totiž v "metru" nenašli tak koncentrované...

Btw. jde asi o čtvrt MEGA CZK měsíčně tj. od pana Fejka výše...

Tak takovýmhle lidem "vládní úředníci" šermují mobilem před obličejem řka: "Vidíš Ty debile, sice mi platíš z Tvých maSStných daní, a já jsem až po uši v hypotéce, účtech za školné a manželčinu plastiku. Ale volám si! A Ty musíš čekat!

Co jsem tím chtěl říci?!:

Takhle hluboce zamindákovaní a neprofesionální "vládní úředníci" a "ýdženti" jsou velice levně k mání pro jakýkoliv INSIDER JOB vůči spoluoVčanům.

Četl jste asi úplně jiný text, nežli jsem já napsal...

248155

16.07.2011 12:55

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lépe už to ani snad napsat nešlo! EURo je velice pevná kotva v nejistém světě pro každou businessperson. Není ale pravdou, že si Češi nemohou otevírat účty v EUR. Stačí zajet do první německé, rakouské nebo slovenské banky. Některé menší banky to poskytují i při podpisu na území ČR.

Dokonce existují i korespondenční možnosti založení úctu, jen je k tomu potřeba apostila od qualifikovaného notáře.

Či zajet ověřit svůj podpis k první nejvesničtější Deutsche Post za bývalými(!) hranicemi. Vše ZADARMO(!) a PORT PAYE!

Osobně co nemusím, držím mimo české banky a posmívám se mým "privátním" bankéřům, když je jejich managementy posílají mne otravovat! Bez EUR jsou naprosto, naprosto, ale naprosto nekonkurenceschopní v jakékoliv investici - právě díky započítání kurzových rizik při počátečních/konečných převodech plus jejich marže odpovídající výší malým objemům svěřených aktiv.
Nedělám si iluze, že takhle už postupují všichni Predátoři z území Čech a všichni dosud dohladka neoholení pravicující zinkající pivní Pepíci.

A náklady koruny (korunových transakcí ostatních) na sobě vlečou ti, co již dopravicovali a modlí a zaříkávající se před ztrátou jobu nebo návštěvou exekutora. A vedou si adresář zastaváren a lichvářů...

EURo je jedna z mála skvělých věcí, kterou jsme spolu s Europským sociálně-právním státem, dostali od generace Kohl/Mitterand na cestu. Sami zažili poválečnou zbídačelou, nekonvertibilní Europu - a zanechali po sobě Ráj na zemi.

Bohužel, pravicující čeští pivní zinkající Pepíci natolik Prof. Big Toonnelem a jeho Friedrichem von Hayekem zblbli, že je dovedl až téměř k branám Islandským, Irským, Pobaltským a JůYsEj-ským... A z EUropského paláce obývají jen sub-spolkovou zbídačenou robotárnu a montovnu [bliji]

248152

15.07.2011 23:48

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ale, ale ale není to pravdivé (třeba to spiknutí NWO a úmyslné zabití vládou USA svých občanů)

Americká administrativa není jedna uniSSono parta "dobrých" a "zlých" boys. Je to s®ačkovitá hmota všech možných stupňů zápachu!

Čeští STBáci nebo ruští KGBáci měli alespoň strach z autorit. Emeričané jsou oproti tomu primitivové, kteří si vzájemně okopávají kotníky a při šanci na "malou domů" neznají míru. Hroutí se Impérium, hroutí se pokora a úcta k jejich poplatníkům.

Jeden příklad z MTA: v dolní části Manhattanu, kam se jezdím kochat pohledem na neexistující Dvojčata velice často nalezou do metra týpci v dlouhých baloňácích a rozepnutých sakách. Od ostatních civilů se liší asi stejně, jako se Gestapáci v kožených kabátech lišili od HerrenVolku[smích]

Jakmile nastoupí, loví mobily. Jejich služební mobily v metru fungují, plebs má smůlu (kvůli-vá security reasons?!). A jede to: jak za dřevního kapitaliSSmu/mobiliSSmu v Česku-tupotiny, jen jestli po mně-důležitém "vládním" úředníku někdo KOUKÁ a ZÁVIDÍ! Smrkáč, s hypotékou, školným a účtem manželky za kosmetiku na krku se maSSíruje proti burziánům z Wall Street a lidem z kanceláří, co mají cca $200,000.00 a víc ročně. Jen nemohou ani se svými příjmy "volat z jedoucího metra", jako jim se šklebící důležité "s®ačky", s jazykem bankovního účtu v těžkém mínuSSu .

Takovéhle zamindrákované emerické "s®ačky", coby-vá "Vládní Ouředníky" - ani MoSSad, ani nikdo další z emerických vnitřních neuspokojených "sex-kcí", nemusí zvlášť přemlouvat k Insider Jobu. Jsou totiž úplně říční si dokázat, jak jsou vyjímeční! Ať to stojí, co to stojí! I životy spolu-Ovčanů, co mají několikanásobné příjmy nebo nemají...

248128

15.07.2011 23:12

Rozhovor se stromem

RE: Překvapení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Jde to, diky arboretarum - a pripadne najatym kopacum. Ale je to drazsi a pracnejsi.

Osobne si spis myslim, ze pan Editor by strom kacet nechtel, ale jeho okoli ho prehlasovalo. Tak proto si pak z bezmoci, ze je nepresvedcil, vylil srdce. Pokud jsme jeho pratele, nemeli bychom do neho kopat. Sam nam to na sve okoli nevyzvoni, aby se ospravedlnil.

Osobne nechavam stromy tak dlouho, jak jen to jde. Pri bourkach pak trnu. Ale ten truc memu okoli mi za to nekdy stoji. Vsichni sekaji travniky, ja to prehanim se stromy - a diky tomu nemusim nadavat na travu - a klopit tolik za sekani - nebo se i sam honit . Stromy take dodavaji domum intimitu a tajemnost. Usetri se za A/C v lete a za topeni pri zimnich vichrech a pruvanech.

Mozna i proto nesnasim JuYsEj, kde je kult travy (http://blisty.cz/art/20236.html: Byl také znepokojen, že Američané tráví obrovské množství času péčí o trávníky. Podle Qutba to vyjadřovalo sobecké a materialistické stránky amerického života. Američané žili v izolaci, obklopeni jen svým trávníkem. Toužili po materiálním bohatství. To je, zdůrazňoval Qutb, charakteristickým rysem Ameriky.[i]
A pak existuji v JůYsEj cestovky na Výlety do sadů i hlubokožalné songy: [i]http://aktualne.centrum.cz/kultura/hudba/clanek.ph...:
„Kdybych měl sad, pracoval bych tam až do zemdlení,"
zpívá v titulní písni alba, kde sní o tom, že tvrdá práce v přírodě by vyléčila jeho civilizační úzkosti.
Ve stejné písni se objevují i verše: „Byl jsem vychován k tomu abych věřil, že jsem něčím výjimečným (...) já bych se ale teď nejradši stal ozubeným kolečkem v velkém stroji, který by slouží něčemu většímu, než jsem já."


Ale o to radostněji my nyní:

Pravicujme-tunelujme-
humanitárně "zlého"
zavodňujícího ropného Plukovníka
bombardujme!

MÁME NA.TO!

248127

15.07.2011 22:46

Rozhovor se stromem

RE: Jak sveta chape japonska kultura

MoUdrostrak 88.?.?.?

Protože Japonci jsou Tradicionalisté. A velice (např. oproti velekonservativním Korejcům) ultrakonservativní.

Vděčí velrybám za to, že přežili po WWII. Maso velryb je zachraňovalo tehdy z více, nežli 60%! Nic jiného živočišného k jídlu neměli!
Neumí přepnout ze dne na den, jako lidé na Západě. Mladí Japonci maso velryb odmítají, ne kvůli soucitu s velrybami, ale protože jim nechutná! A stejně je Japonci loví.

Západní svět jim nahrává tím, že velryby bez následků loví i Norsko i Island, ale je slyšet jen o "zlých" Japoncích. A EUropané trpí Španělům koridu, což je prachsprosté týrání nepredátorského (jinak mírného) savce.

A Japonec tu EUropskou a Emerickou licoměrnost iHned využije k osobní obraně! Je těžké Japonce kritizovat za něco, co sami neumíme zvládnout. Podobně, jako člověk, co nakupuje hnusy v Lííídlu a ničí si zdraví, by chtěl komandovat kuřáka[pláč] Asi tak...

248124

15.07.2011 22:30

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Kysučane, heheheh - nejhorší je, že je to NAPROSTO tak jak píšete!

A nikomu z pivních Pepíků, ani pod-borovičkových Jankov to nepřipadá blbé, divné a jejich "váčky" devastující?!

Halt: pravicujme, tunelujme - Vrchnosti se uklánějme!

248121

15.07.2011 22:19

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Velký SOUHLAS!
a
skromný podpis[smích]

248118

15.07.2011 22:12

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Koruna není STABILNÍ MĚNA, ale velmi, velmi, velmi VOLATILNÍ.

A drahá na zabezpečení (kurzové zajištění):

Vložený obrázek

Polsko i Maďarsko nejvíce dohnalo ekonomicky Česko právě, když nastavilo před lety stabilní devalvaci o pár desetin procenta.

Pokud jsem uvnitř zóny, mohu vyvíjet, vyrábět, exportovat, plánovat - a zajištění mne nic nestojí. A moje ceníky v EUR akceptuje CELÝ SVĚT!

Stejně tak se mohu spolehnout na straně vstupů a neuvažovat výkyvy možné z důvodu změn kurzů!

248115

15.07.2011 22:03

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Euro má jak Slovinsko, tak Slovensko i Estonsko.

Slovinsko se drží roky na čele pelotonu ex-Ost-Block států. Estonsko díky přibližování k EURu muselo si udržovat "zdravé" finance. To samé Slovensko.

Všechny toto tři země mají velkou výhodu pro svůj export. A vstup do mezinárodní arény businessu. Češi díky tomu musí být o to závislejší na Němcích a německých "korespondenčních" bankách. A tojí to velké poplatky a nejistoty v businessu navíc.

Střízlivýma očima šlo českým škůdcům "EUR" jen o to, aby o něco déle prodloužili tunelování "po česku" a nemuseli se moc ohlížet na "kritéria". Česká koruna není pro investory nic moc, protože je stále od 90. let díky právě Klausovi a Dlouhému podhodnocená. A to nese pro dlouhodobější plán velké rizika. A těžko jde odhadnout trend - viz. někdejší "prognóza" současného Guvernéra ČNB SINGERa, který (po Klausových balíčcích) pro následující období 1998/1999 věštil 1DM za 22CZK. A desetitisíce českých exportérů na tom pak při zajišťování se/opcích prodělalo boty, když koruna stále posilovala a hledala svoji skutečnou hodnotu.

Slovensko na přijetí EURa naprosto neprodělalo a jen mírně vydělalo - a dneska Slovensko slouží jako proxy pro mnoho českých projektů s velkými až obřímy objemy-ale malou marší, nejenom vůči EURozóně. Bez EUR a jen "na koruně" by byly naprosto neuskutečnitelné! A kurzově nezajistitelné!

248114

15.07.2011 21:43

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nemyslím si, že je Zvědavec raSSistickej web. To bych ho asi-vá nesponsoroval. Nesnáším ani raSSisty bílé, ani "raSSisty na minus 1" a jejich pozitivní diskriminaci pro barevné.
Oboje vede k degeneraci společnosti.

Ani pan Editor mi nepřipadá, že by byl raSSistou. Naopak, na dalších paralelních diskusích se zastává Muslimů. Pokud na něco Zvědavec poukazuje, je to na roztahování se minorit na úkor majorit. A na tom není podle mne nic raSSistického.

Pokud se bude cikán někde roztahovat a pořvávat na mne Bílá Svině, schytá to stejně, jako kdyby mi urazil Běloch. Pokud ale na cikána bude pořvávat běloch bez důvodu, určitě se cikána zastanu, když to bude v mých silách.

Proto mi pan Adam Bartoš naštval svými levnými výlevy a ihned jsem tady upozornil, že to shazuje úroveň Zvědavce. Něco jiného je "blbnout" v diskusích. A něco jiného sem vpustit výlevy v článku. Je to jako prdět a krkat hlasitě na chodbě a nebo se us®at a krknout z plna hrdla před kolegy v aule. Každý máme potřebu si ulevit - a od toho jsou diskuSSe.

Myslím si, že se panu Editoru nevymstí, že dal interview panu Bartoši a naopak. Ale že na Zvědavci budou tyhle části výlevů pana Bartoše bez náležité reakce pana Editora coby-vá kladoucího otázky. A ShabesGOJim se na tom budou chodit "nabíjet" a špekulovat, co z toho vykřesat za raSSistickou charakteristiku celého webzinu. Webzinu, který je jinak v článcích doopravdy nastaven padni komu padni a nikoho nešetří a ani programově nevynáší /až to, tu neautocenSSuru, Vrchnost nemůže unést/ - a jen v diskusích se občas někdo vyřádí.

248113

15.07.2011 20:06

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

MoUdrostrak 88.?.?.?

Paní LIN, dovolím si Vás opravit:

ten dar/podíl na lupu/ Presidenta ČEZu do rodiny Presidenta ČR

byl přefiltrován přes jeho výplatu, nastřádanou z peněženek pravicujících cinkající "svítících" českých Pepíků.. [mrknutí jedním okem]

248098

15.07.2011 19:57

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Desítka je u mne/znamená 10M řád... [mrknutí jedním okem]

248096

15.07.2011 19:53

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Kysučane, také Vás srdečně zdravím uprostřed rozjetého léta!

Když se V.L.V. promenoval po volbě presidentem s vytaženýma nohavicema při přehlídce čestné stráže, neexistoval ještě rozvinutý internet. Pár dnů poté to propírala tištěna a přenosová média po celém světě. V té moment mi jeden cizí diplomat, co donesl, že Havel byl na konci 60. let v Emerice školen a připravován na Pravdu&Lásku. A při té příležitosti jeho egu medili pravicující školitelé i pod vousy, že se po Převratu stane Panem Presidentem. Havel prý dal hlášku, že pokud se to stane, udělá přehlídku v trenýrkách. Uplynulo 20 let, Pepíci zacinkali a majetky odevzdaly.
A velečestný V.L.V. si vytáhl alespoň nohavice při brodění se k Lucerně pro Chemapol a k peří s roztaženou Dášou Veškrnů. Měl jsem tehdy toho diplomata za poťouchlého provokatéra. Budoucnost předčila vše, co se snažil naznačit...

Nevím, zda Postiženec Jr. pana V.K. bere svůj osud za trest za zločiny svého Papá. Zvlášť při vzjatkách od Pana Romana z ČEZ, který jeho vzdělávací privátní Ústav par desítkami podílu na lupu z peněženek pravicujících českých Pepíků podělil. Nepřipadá mi, že cokoliv by V.K. Sr. za poslední léta učinil, by bylo v zájmu českých oVčanů.

Možná svého kámoše Ranko Prciče, jeho dcéry Aleksandry Udženijy z pražské ODS - a kámošů Mirka Šlofů od LukOilu = tzn. (Bosenských) Srbů a Rusů. Česko a pivní pravicující cinkající Pepíky za jeho námahou moc nevidím...

248094

15.07.2011 19:35

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Bábo Blažková, to byl taková "levný raSSismus" v odpovědi pana Bartoše.

Pokud mi zkušenost neklame, stejně Bílí Mužové okolo mne jdou jen po Běloškách a Asiatkách.
Černošky by Bíle ne/Může utahaly
a Eskymačky, Aboriginky nebo jiné extrémy nejsou zase dost pro Bělochy atraktivní.
Po Asiatkách naopak jdou Bílí Muži, kterým nebylo "dole" dostatečně naděleno...[zahanbení]
A to samé v bledě modrém: opačně téměř tolik Asiatek touží po Bílém Muži - jako Bělochy neuspokojených IndoEUropanek po Černoších!

Touhou po Asiatce by se pan Bartoš mužsky shodil, touha po Černošce by byla massochistická lež,

takže blábol o Bělošce na vrcholu piedestalu byl jen velice, velice, ale velice levný raSSismus ze 4. cenové... [mrknutí jedním okem] [bliji]

248086

15.07.2011 19:26

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Že nemusím ani V.L.V. dr. h. c. mult., ani o něco méně V.K. dr. h. c. mult.,
přeci-vá
neznamená,
že toužím vegetit se včemi ostatními v lágru,
nicht wahr?!

248085

15.07.2011 18:02

Okupace Řecka bankéři

RE: Zase to nešťastné generalizování

MoUdrostrak 88.?.?.?

Líp to popsat nešlo. "Dýmů-krásy" je už na konci své životnosti.

Proto M-15 přišel s terminus terminus technicus:

DEMOKRACIE Ver. 2.0

Čeští pravicující, hypotékující, leasingující a úvěrující nezávislí žurnalisté o tom ale autocenSSurně psát nesmějí [mrknutí jedním okem]

Pravicujme-tunelujme!

248073

15.07.2011 17:43

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

pro "ráááááááááčkujííííííííícíííí" geniální jedince

248066

15.07.2011 17:40

Rozhovor se stromem

RE: Překvapení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nejste, jen já se domívám, když to čtu, že panu Editoru vyroste na hranici pozemku plot a pred nim cesta. A pak nepujde se na pozemek dostat s technikou, ktera umi v jeho okoli zlikvidovat vysoky strom. A pan Editor s predstihem resi osud stromu, ktery by ho jednou v delsi budoucnosti nakonec ohrozoval.
Proto jsem uvedl i arboretare, kteri mu jsou schopni strom udrzovat celozivotne v bezpecnych proporcich, aniz by ho musel predcasne kacet. A az dojde doba, kdy seschne a mel by byt nahrazen jinym stromem, arboretari mu ho pokaci - i bez nutnosti vjezdu tezke techniky (plosin apod.) na jiz nepristupny pozemek.

248065

15.07.2011 17:31

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

MoUdrostrak 88.?.?.?

Jasně! Německo je tak NEGATIVNÍ, že v současné době, kromě Skandinávie, drží CELOU EUropu nad vodou!
Německo je tak NEGATIVNÍ, že v něm Romove/Sinti chodí do práce, podnikají, vzdělávají se, nedealujou drogy a jejich ženy a dcery nedrží rodiny nad vodou prostitucí.

Vážený pane, právě teď, během léta, jsou ulice, náměstí a zábavní parky Policejního státu Německa plné lidí,

zatímco v Česku na maloměstech se zavřením Líííídlu blikají do liduprázdných špinavých přehřátých uliček jen vitríny pro-heren, zastaváren a exekutorských úřadů.

Pokud někdo na českém maloměstě po 20:00 večer "operuje" a "něco" provozuje, jsou to právě jen zbídačelí zikááánští gambleřííí, zlodějíííí, dealeřííí nebo prostitjůůůtkýýýý.

248061

15.07.2011 17:08

Rozhovor se stromem

RE: Překvapení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená LIN, pochopil jsem to tak, že strom pana Editora nebudou kácet profesionální arboretáři, nýbrž nějaká parta obyčejných dřevorubců, která si za tím účelem přiveze na pozemek pana Editora těžkou techniku. A z ní strom ořeže a zlikviduje.
Až panu Editoru vystaví začínající akce nový plot a cestu, až by se k němu technika nedostala.
Arboretáře využívám já i moje okolí, k údržbě vysokých stromů na mých pozemcích. V praxi jde o profesionální lezce, vybavené speciálními ručními motorovými pilami, kladkami a pod. Aby nemuseli mít oporu rukou při jejich práci. Není to levné, ale je to k zahradám šetrné a jde to kupodivu velice, velice, ale velice rychle... Jsou to v podstatě takoví špičkoví visící zahradníci.

248054

15.07.2011 16:54

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

MoUdrostrak 88.?.?.?

No, klobouk dolů, myslel jsem si, že jsem "nejpravicovatější" ze všech pravicujících. A ejhle, pan Bartoš pravicuje, až se za kočárem práší!
Domníval jsem se, že dnes každý, kdo je "in" pravicuje, aby se někam "dostal" stejně, jako za "zlého" Bolševíííka každý autocenSSurně v Česku i na Slovensku SOUDRUHOVAL - na Slovensku i Soudružííínkoval resp. velice bežné tam bylo oslovení "Soudružííínko" osobě mužského pohlaví. A ejhle, pan Bartoš je jediný poctivě sou-dobově pravicující Soudružííínko, který místo aby kariéristicky stoupal, tak padá - a chytá se čeho může - i svých někdějších názorových protivníků...

Celkem mne příjemně překvapilo, když jsem nalezl rozhovor Adama Bartoše s panem Editorem resp. jsem přehlédl link, za který mne pak pan Saša upozornil. Domníval jsem se totiž bláhově, že ledy praskají a pan Editor, a jeho nelehká Kalvárie s Vrchností, Soudní Mafií a nařízeným ShabesGOJim začíná zajímat i ostatní, dříve autocenSSurní česká média.

Ale z nynější oplátky, tj. Rozhovoru pana Editora s panem Adamem Bartošem mne naopak polila hanba, že mám s takovými českými Adamy Bartoši vůbec co společného. A že dostávají jejich ultraxenofobně-pravicující vise na Zvědavci, na jehož náklady na provoz přispívám.

Mohu opovrhovat jak Vencou Lahváčem Veškrnou dr. h. c. mult. , tak Prof. Ing. Václavem Klausem, dr.h.c.mult., CSc.
Co se ale musí uznat, že V.L.V. má sice zvrhlé vise a je lidsky odporný, ale alespoň je známý a je pojem (ze kterého třeba já lidsky zvracím). Prof. Ing. Václav Klaus, dr.h.c.mult., CSc. je naopak svým způsobem proruský a prosrbský hrdina, ale jinak je široko daleko za hranicemi Česka pokládán za šaška - a není ani nenáviděn, ani proklínán, protože nikomu za to ani nestojí.

Sečteno a podrtženo: V.H.V se zasloužil vlastizradu, o bídu duchovna a morálky v české kotlině, zatímco V.K. se zasloužil o rozvrat státu, vykradení materiálové základny a zbídačení mnoha generací Čechů dopředu.

Přichýlením ke komukoliv z nich, musí zákonitě v české společnosti dneška znamenat, vykořenit se ze společenství lidství a humanity. Pan Adam Bartoš je pouhopouhým provokatérem, který si to "dává" s těmi, kteří ho odmítli vpustit k pokladničkám, grantům a "stážím" ve svých jinak prožluklých účelově-predátorských spolcích. Asi dobře a včas uhodli, s kým by měli tu čest!

248052

15.07.2011 11:38

Rozhovor se stromem

Jak sveta chape japonska kultura

MoUdrostrak 88.?.?.?

Odmalička mne fascinovala japonská kulturu:

Tvrdostí k lidem ( a jejich individualitám a "pravicujícím potřebám")

Dojatostí k přírodě

Proto Japonci k přírodě přistupují s úctou a tvořivě. Každý kamínek, plaňka, cestička musí mít své místo.

Nežli emeričtí okupanti domučili a zavraždili Velkého Arabského Básníka (a epizodního pro-ami diktátora a válečníka) Saddam HuSSein Abd al-Majid al-Tikritiho, dovolili mu, aby si u nich vymohl a na dvorku žaláře vypěstoval z pecky strom, o něho láskyplně pečoval (stejně jako dříve, do doby zahájení epizody pro-ami loutky JůYsEj a Donalda Rumslfelda) podzvihl z bídy a zrůdného britského kolonialistického útlaku irácký lid) a smířil se se svým nevyhnutelným osudem.

Při jednom z posledních interview před zavražděním emerickými katany básník prohlásil: Pax Americana za pár let bude jen slepou zrůdnou odbočkou v dlouhé historii lidstva - a místo dalších řečí novináři básnicky opisoval svoji péči o vězeňský stromek:

"The guards at the Baghdad detention facility called their prisoner "Vic," and let him plant a little garden near his cell..... As he went out, he said goodbye to the guards and then got into the vehicles and proceeded to the exe/CUT/ion," the general said."

248026

15.07.2011 10:12

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, v mé rodině byly i případy dočasného uvěznění za podezření ze "sabotáže" - ale vždy to dopadlo naštěstí dobře. A stejně, jako se údajně za Protektorátu v takových případech chovali Němci korektně, dokud se podezření nepotvrdilo nebo expertně nevyvrátilo, i STBáci co to měli na starost, prý byli velice korektní - a střízlivě čekali na ortel expertů, co to vyšetřovali. Co by asi následovalo, kdyby to nedopadlo dobře, si nedovolím odhadovat. Že udání jsou a budou je nasnadě - Češi i Rakušané(ti obzvlášť!) v tom "institůtu" udávání mají zvláštní zalíbení.
Doporučuju Vám zkusit nalézt STBáka, co měl kauzu Vaší rodiny na starost: Můj sice (za Zlého Bolševíííka) zakryl přede mnou všechny podpisy udavačů (mohli i být falešné nebo smyšlené). Ale pak se "musel" podívat z okna a já si další texty okolo odkryl - a zjistil, z které strany fouká vítr - a dal si pak pozor.
Co se týká slušných lidí, slýchával jsem odmala: "Ředitel si ho (jako např. kádrováka nebo šéfa zvl. úkolů) raději sám vybral, protože jinak by sem byla přidělena nějaké kariéristická svině." "Sice je to komunista, ale s ředitelem sem poschovávali po Srpnu vyhozený lidi." "Chudák (kádrovák) musí chodit chlastat na Partaj, ale dělá to kvůli lidem víc, nežli kvůli sobě - a ředitel ho raději kryje, aby jim sem nelezli chlastat a šmejdit sami."
To jsou storky, co si pamatuju z přelomu dětství/dospělosti jak moje nejbližší okolí posuzovalo kádrováky, "výjezďáky", nomenklaturní kádry - nejen kvůlivá výjedzním doložkám, vízům, zpětným vízům a pod.
Po 1989 mi najednou připadalo, že jsem kdysi asi žil v úplně jiném světě, kde Gott, Elán, "zlý neemigrující" Žbirka nebo Vondráčková nebyli špičkoví umělci, ale jen a jen nastrčené komunistické loutky, doktoři neuměli léčit a operovat, vědci vymýšlet a praktikovat, architekti a projektanti projektovat, dělnící intuitivně a netupě pracovat a rolníci progresívně pěstovat. Proto se teď po mnoha letech začítávám do Hanzelky a ZiGmunda, abych zjistil, jak to všechno bylo!
Nevím, vážený pane Luxore, jestli jsem měl štěstí na jen slušné Čechy a Slováky nebo jsem se uměl nějak sviní stranit, ale asi to byl opravdu velice zvláštní svět okolo mne - nebo jsem byl velice pravicující a individualistický - a přespříliš se o něho nezajímal.
O to víc si vážím právě toho, co mi pan Karel Randák z mých dětských hrdinů připomíná... Ještě jednom moc a moc za článek/seriál jeho rozhovorů...

248018

15.07.2011 09:41

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

MoUdrostrak 88.?.?.?

Přírozené/nepřirozené: zatímco komunismus je Vrcholem idealismu (a pro vnějsi pozorovatele i naivity), kapitalismus je směřován a živen cynismem.

Dnesni GLOBALISMUS nebyl ani produktem Číny, ani BRICs, ani Německa a Skandinávie - ale hlásali ho Predátoři.

Predátoři vytvořili pro hlásaný Globalismus VÝKLADNÍ SKŘÍNĚ a LABORATOŘE:
U.S.A., Island, Pobaltí, Slovensko (za Dzurindy), Rusko (za Yelt-Zin-a a jeho obřezaných premiérů) a zejm. na piedestalu čnělo IRSKO (tisíkrát dávané pravicujícím českým pivním Pepíkům za příklad OKAMŽITĚ nutný následovat).
POUČKY byly jednoznačné:
1) VŠECHNO do mrtě ZPRIVATISOVAT,
2) nedanit bohaté,
3) nepřerozdělovat
=
1) VŠE pak půjde SAMO,
2) Friedrich August von Hayek to "vymyslel" a "garantuje"
3) Investoři se ztrhají, aby v tom "nezešněrovaném trhu" vystavěli EL-DORADO

.......................
Jak už to ale bývá, Čína, Německo a Skandinávie, BRICs a JEJICH FENOMENÁLNÍ SOUČASNÝ nehasnoucí a dále sílící PROFIT, jsou NECHTĚNÝM PRODUKTEM.

Čína = řízení zlou rudou Commun-isticko stranou, žádné "dýmů-krásy", strategické podniky kolektivně řízené vládou a značná část ekonomiky v rukou armády
+ TO NEJDůLEŽITĚJŠÍ = za korupci(zaprodávání CELKU/collectivu/státu Západním "hodným" Predátorům) = SMRT na popravišti.

Skandinávie a Německo = obrovské přerozdělování, zdanění, vzdělání ZDARMA.

Čína směřuje jen a jen ke "zlému" Skandinávskému a Německému sociálnímu modelu. A produkty Číny a "zlé" obludné socialistické Skandinávie a Německa ovládají trh, místo strůjců globalisace.
Proto při nepodpoře Německa Humanitárnímu DOBÝVÁNÍ Libye musela okamžitě nastoupit

- A CELÝ GLOBALIssMUS zachraňovat nasazená prťoučká - E. coli... /coby-vá James Bond[smích]
...................................

A teď nejdůležitější otázka pro pravicující MOZKOVNU/-y v duchu této diskuse:

Proč není možné najít v Německu Romy/Sinti páchající prostituci, dealerství drog, kriminalitu - či přežívající v ghettech ČESKÝCH (či sloveských) ROZMĚRů?!

248012

14.07.2011 22:39

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: založení Izraele hlavním důvodem války

MoUdrostrak 88.?.?.?

Geopolitika je VŽDY provázána s materiálovou/surovinovou základnou:

A) Zatímco krvelačná Británie, nejen za Benjamina ISRAELi, humanitárně okupovala cizí území, kde páchala zvěrstva a genozidy na civilistech = Indie, Bůrské povstání apod. musela tyto území ovládat roztříštěně přes světové oceány, průlivy a moře

B) Snažilo se Německo a Rakousko si osady dohrát do své sféry vlivu diplomaticky a zejm. hospodářsky. Proto až do WWII mělo Německo po celém světě rostoucí úspěchy v zahraničním obchodě (podobně, jako dnes "zlá" rudá Čína) - bez humanitárních genozidních intervencí a bombardování.

Největším kruciálním tahem Německa bylo postavení BAGDÁDSKÉ DRÁHY BAGDÁDSKÉ DRÁHY , díky které se Německý i rakouský průmysl dostal až téměř k branám Brity okupované a pleněné Indie a Egypta. Některé zdroje uvádějí, že Srbové byli nastrčení Dohodou, aby vyprovokovali Rakousko a koridor s Bagdádskou dráhou se tak dostal mezi "legitimní terče" Británie a jejích spojenců.

A tehdy dostala i Palestinsko/židovská karta daleko významnější místo na strategickém hřišti viz. Laurence z Arábie...

Kupodivu i dodnes celá oblast a kruciální body nesou stejné a podobné intriky, povstání a črty...

247981

14.07.2011 22:23

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky příteli Jene, myslel jsem, že rozmnožením osobnosti trpí jen sem přikázaní ShabesGOJim...

Aristos "excellentní," /kratos "síla" mne doopravdy vůbec, ale vůbec, ale vůbec nenapadl... [zmaten]

247980

14.07.2011 22:17

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Vzkaz autorovi

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky, asi jsem byl naprosto slepý/nebo jsem zvyklý spíš na chlapskou společnost a spoustu věcí si neberu - promyslel jsem to se všemi niancemi zpětně, otevřelo mi to oči - a máte pravdu.

Uložím si autocenSSuru - a třeba se dožiju mezi přáteli i Svaté Anny...

Příjemné léto!

247979

14.07.2011 22:09

Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy

Myslím si, že trefnější pravicující politiky nazývat po právu SOCIOPATY

MoUdrostrak 88.?.?.?

Sociopaté:

Snadno podvadeji a lzou, jako kdyz tiskne. Druhe lidi vyuzivaji a zneuzivaji. Kdyz nekomu ublizi, vycitky svedomi a viny nemaji. Dusledky vlastnich cinu jim byvaji lhostejne. Skvele manipuluji emocemi druhych lidi ve jmenu nejakeho druhu vlastniho zisku, hmotneho, mocenskeho nebo sexualniho. Nedrzi slovo (Smlouvu ODS s pravicujícími oVčany....) a zakony jim jsou lhostejne.

SOCIOPATY potkate v politice, mezi financniky, na vysokych skolach, v cirkvich, v armade, policii, soudnictvi, v redakcich medii, kdekoli. Pokud se nasilne nechovaji, dostanou se do vezeni jen vzacne. Vrazdi-li, pak cizima rukama. IQ mohou mit nadprumerne. Jednaji oslnive a s puvabem. Mohou byt siroce a hluboce vzdelani. Presvedcive a systematicky lzou ve jmenu moci a majetku. Charakteristicka je egocentricita, herecke nadani, skvela retorika, tvorba mocenskych klanu, touha po zivote ve spolecenske a mocenske spicce. Okazali jsou jen nekdy.

Z fondu a bank vyloupi sverene penize v miliardovych objemech a pak sugestivne sdeluji, ze se niceho nedopustili, jen naprosto moUdre pravicovali v duchu Friedrich August von Hayek-a - a maji svedomi ciste.

Nedokazi se vcitit do druheho cloveka aby odpovedeli na jeho potreby a pocity, pokud nejsou stejne jako jejich vlastni. Prava, majetek a bezpecnost [zRADAR] druhych lidi jim jsou lhostejne.

Radi vstupuji do boju o moc. Vypadaji, jako by jim tyrani druhych lidi, nekdy sadisticke, delalo poteseni, at vedome nebo nevedomky.

Jsou-li prozrazeni ([red]tunelovani, defraudace, OpenCARD, Drobil, ProMoPro... ap.), vytrvale presvedcuji okoli, ze se zmeni, ze tentokrat bude uz vsechno jine, aby se zase vratili do sveho stylu zivota a chovani.[/red]


U koho se soustavne a dlouhodobe projevuji nejmene tri z vyjmenovanych priznaku, jde o jedince, jenz je nositelem antisocialni poruchy osobnosti neboli SOCIOPATIE.

247978

14.07.2011 21:55

Drzost OS Romea je ohromující

RE: rómové nás zachraňují také, čím více jim vyplatíme, tím více spotřebují

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milé HHBB, asi jste se jediný Vy opravdu, opravdu, ale opravdu načisto zbláznil [zahanbení]

Neshánějí za Vás Vaši Loutkáči už náhradu - po takovém nabití si huby?!

Vezmu to na měsíc, nežli se z toho vymotáte ZADARMO! Z lásky k Neviditelné Pracce Trhu a Friedrich August von Hayek-u [bliji] [vyplazený jazyk]

247977

14.07.2011 21:28

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Co to melete? Nemáte "pod parou" mozek spíše Vy? Více gramotnosti by Vám neškodilo[smích]
Bez růstu Číny by Češi, Slováci - i jim pro Čínu Nemci zadávající práci ryli rypáky v zemi[vyplazený jazyk] :

Největší dodavatelé do ČLR (rok 2010, mil. USD)
Země Dovoz do ČLR Nárůst
Japonsko 176,7 +35,0%
Evropská unie 168,5 +31,9%(sic!)
Státy ASEAN 154,6 +44,8%
JižníKorea 138,4 +35,0%
Tchaj-wan 115,7 +35,0%

EU je s hodnotou vzájemného zahraničního obchodu 479,7 mld. USD za rok 2010 (nárůst o 31,7 % proti roku 2009) největším obchodním partnerem ČLR (ČLR je 2. největším obchodním partnerem EU).

Vývoz z ČLR do EU činil 311,2 mld. USD (nárůst o 31,8%) a dovoz z EU do ČLR 168,5 mld. USD (nárůst o 31,9%), obchodní přebytek ve prospěch ČLR dosáhl 142,7 mld. USD ve srovnání s 108,5 mld. USD za rok 2009. Komoditní struktura zahraničního obchodu mezi ČLR a EU je velice široká od výrobků s nízkou přidanou hodnotou (suroviny, textil, zemědělské výrobky) až po elektromechanické a hi-tech výrobky.

Zdroj: http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/cina/ekonomika/zahranicni_obchod_zeme.html

247975

14.07.2011 10:29

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

No ale z toho mi vychází naopak, že Zikáááni jsou v tom nevinně. A stali se jen hříčkou pák, kterým jde o naprosto jiné cíle, nežli o Zikááány - podobně, jako v Kosovu nešlo o KosoWARy, ale o "platz" na vybudování Bond Steel, coby-vá překladiště drog zše Středního Východu do EU a JůYsEj a o opěrný bod v expansi na ruské a čínské energetické zdroje a koridory.

Proč tedy-vá čeští pivni cinkající pravicující Pepíci řeší Zikááány? Ti jen skáčou, jak jim někdo píská - a v budoucnu to možná ještě trpce odnesou. Za "zlého" Bolševíííka nepamatuji sociálně vyloučená ghetta, překupníky pervitííínu nebo prostitutky z řad Zikááánů.

Zkuste mi ukázat i v Německu lokální zikááánskou prostitutku, dealera nebo ghetto českých rozměrů - neexistuje!!! PROČ?!

247942

14.07.2011 10:03

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milé HHBB, teď jste se pravděpodobně úplně zbláznil?!

Čínská vnitřní spotřeba roste obrovským tempem - a táhne/zachraňuje/řídí CELÝ SVĚT!!!

Pokud by tam "byly robotárny", kdo by v Číně tu domácí spotřebu asi tak páchal?!

Pamatuji si z dob >10 lety, jak "zlá" Communistická strana Číny NAŘIZOVALA týdny volna, aby LIDÉ více odpočívali a UTRÁCELI / a nastartovala se tím tak vnitřní spotřeba, ale dnes už je to doba minulá.

Jak je možné, že Vám tady na Zvedavec.ORG, takové očividné alogismy kolegové žerou a strpí?! Nechtěl bych s Vámi podnikat natož se na Váš úsudek v čemkoliv spoléhat... Pokud ovšem nehrajete tyjátr podle brožůůůrky Vašich LoutkoVodičů?!

Na čem by asi tak Česko díky německému exportu se zachraňovalo, kdyby-vá Číňané jen robotovali ubytovna-sweet shop factory?!

247940

14.07.2011 09:46

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, já jsem se /naštěstí?/ vždy setkal jen s velice lidsky seriózními členy "tajných služeb". A to jsem byl od mládí vychováván k tomu, že všechny ambaSSády i jejich čekárny pro příjem víz jsou plné STBáků nebo jim podobných, provokatérů (takové to: taky tam jedete, se tam chystáte...?) - a "hry" o lidské osudy (a někdy i zpackané životy) tam začínají úplně nevinně.

Přesto, pokud se mi někdo "odryl" nebo jednal na přímo, vždy to byl velice seriózní člověk. S některými se náhodně potkávám nejen v Praze dodnes. Mám dojem, že nejvíce se jich koncentruje stále v realitkách apod. Někteří jiní v zahraničí/nebo ze zahraničí jednají (oproti tomu) i hodně nepřímo.

Takže pan Randák mi postupem doby příjemně a stále více překvapuje! Měl jsem dojem, že už tam do BISky stačilo nalézt hodně karieristického šmejdu a lidského odpadu - sice s vysokým IQ, ale EQ na úrovni žraloka.

Ani se nedivím Rusům, že když už na tom byli díky Khodhorkhovským a Kasparoff a.k.a. (née Kimovich) WeinStein(sic!)) nejhůře, postavili jejich skuteční vlastenci do čela státu Vladimíra Vladimíroviče - a Rusko neuvěřitelně poskočilo a řítí se vzhůru - a Rusové mohou klidně spát, žít, pracovat a s hrdým čelem cestovat - a prakticky i směřovat BRICs!

Nechtěl bych přijímat sázku na to, kolik dnů by přežil pan Randák, pokud by zastal podobný post v České republice. Domnívám se, že Češi okolo něho by ho za třicet stříbrných předhodili s klidem na duši Predátorům a jejich zájmům. Proto bude zajímavé, jak se dál partie bude vyvíjet a kam bude směřovat. V každém případě by si rozhovor zasloužil četný přetisk, aby v Googlování vybíhal na povrch.

A Vám patří můj obrovský dík, že jsem díky Vám na něj narazil... Potvrzuje přesně, jak se hnůj okolo jeví i mně...

247939

14.07.2011 09:07

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

MoUdrostrak 88.?.?.?

Výborný odkaz - už ho čtu, díky moc!
Jak je možné, že tohle zapadlo?!

247935

14.07.2011 09:05

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Díky moc! Výborná a do detailů a mnoha odkazů setříděná práce, kde paní bakalářka "nehonila jen diplóóóm". Vybírám na ukázku pár statí zajímavých pro pravicující pivní cinkající Pepíky a i pro Mladé KonSServativce z MoUdrého Teamu (1. budované pravicující eSSkadry Smrti ODS):

"Každý den se deníky věnovaly novému
dění v místě konfliktu a články převzaté z tiskových agentur doplňovaly zprávami reportérů či
dalších spolupracovníků nacházejících se na území Jugoslávie. Vedle těchto zpráv se v novinách
často objevovaly komentáře, jež vyjadřovaly osobní postoj autorů k probíhajícím událostem.

U deníku MFD byl očividný příklon na stranu NATO. Reportéři Petr Pravda, Michal Mocek a Milan
Vodička například kritizovali české politiky za nedostatečnou podporu leteckých úderů NATO a s tím
spojený nízký souhlas občanů České republiky s kroky NATO. Reportéru Petru Pravdovi vycházelo na
stránkách MFD nejvíce zpráv, ve kterých poskytoval čtenářům pouze jednostranný pohled na krizi
v Kosovu."
......
"O postoji jednotlivých deníků vypovídalo i řazení některých zpráv či sdělované údaje.
Události, které nepřispívaly k dobrému obrazu NATO, se neobjevovaly(sic!) na titulní straně MFD. Navíc
byly častokrát doprovázeny informacemi, které zpochybňovaly údajnou chybu NATO a přisuzovaly je
Srbům(sic!)
, jak tomu bylo u incidentu v Koriši či u kolony albánských uprchlíků v jižním Kosovu."

Doporučuji vřele panu Editoru k zalinkování.

A proto:
Pravicujme-tunelujme-
-humanitarne bombardujme/
Srdce za TO,
ať jsme v NATO!

247934

13.07.2011 19:01

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pchá, čínský model má za cíl/klade si za svůj cíl model Skandinávsko/Německý - sociálně, strukturálně i vědecko-technicky. Za Bismarcka se také Německo na cestě k vyspělému sociálnímu státu muselo od něčeho odrazit.
Ve zlém čínském kolektivismu je za korupci kulka - je to jeden z nejkruciálnějších důvodů, proč jsou Predátoři ve zteči Číny neúspěšní. Zájem celku je nad zájmem jednotlivce - v Česku je otevřený cedník a ceník korupce, kam oko pohlédne. A Wolfové, Grossové, Řebíčkové & Co. jsou chráněnými individualistními celebritami Kmotrů a Loutkovodičů - hodní následování.
Český Zikáááán obvykle nejenže hovoří fluent česky, ale obvykle i počítá, píše a čte a čistí si zuby - narozdíl od minorit ve státech typu Austrálie, Kanada, JůYsEj a dalších, které jsou "naším vzorem" pro minoritní integraci. Proto s nimi Canada ani neměla problém, dokud se z toho nestal výnosný agenturní kšeft, který dopravoval do Canady i jedince, kteří tam vůbec nechtěli a následovali tam své lákače jen kvůli-vá odměně. V Canadě patří čeští (i maďarští) Zikááááni mezi intelektuálskou šlechtu asylantů z podobných světových minorit.
Zbytek Vašeho příspěvku rozklíčovat nedokážu...

247900

13.07.2011 18:46

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

Strana "znovu"-vznikla jako Hnusního loutková opozice - co je třeba číst mezi řádky?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Strana "znovu"-vznikla jako Hnusního loutková opozice - co je (tedy-vá) třeba číst mezi řádky?!

Jednoznačně jde o to, že Loutkáři pana politika otáčí hlavní směrem na Írán. Má se podtrhnout, že Írán nemá jen nepřátele na Západě a v Israeli, ale i mezi Muslimy a Araby - i těmi loutkově-opozičními. Že útok na Írán je "in" a je to "standardní muSS" a "normální". Nic víc, nic míň.

S Pax Americana i s USraelem to už musí být velice, velice, ale velice povážlivé, když se snaží odpíchnout podporu k Drang nach Osten i za takovou cenu... [zahanbení]

247898

13.07.2011 17:46

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Naprostý souhlas! Opět platí, proč Švédsko a Německo s "měkkým" sociálnem vůči minoritám není stahováno do dluhové pasti?! A jsou NEJVÍCE PROSPERUJÍCÍMI MÍSTY zeměkoule?!
A proč Trhy bez přívlastků JůYsEj, Irsko, Pobaltí etc. jsou nad propastí?!

247891

13.07.2011 17:23

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Vzkaz autorovi

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Editore, jako platící host a platící návštěvník Vás v tom případě žádám o jednoznačnou (a nepodlehájící zneužití z jedné i z druhé strany) definici "nicneříkající obrázek".

V opačném případě zašlete, prosím, transparentně zbytek mého nemalého příspěvku laskavě na jakýkoliv dobročinný účet - a já budu k Vám na server případně přistupovat jako neplatící a "trpěný" návštěvník, podléhající Vaší libovůli.

Stejně tak Vás žádám, prosím, o stanovení, co je pro Vás a pro platící návštěvníky "off-topic" - a kde vede přibližná hranice. Informační hodnota je přeci v článku - a diskuse není (pokud nevybočuje z mezí slušnosti a netikety) důvodem být pro platící hosty jakkoliv moderovaná. Běžné (neodborné) diskuse mají stovky a tisíce vstupů pod tématem - a admini jsou na to NAOPAK pyšní...

Uvědomte si, prosím laskavě, že celý svět internetu je postaven na pravidlu:

ČÍM VÍCE (přístupů), TÍM LÉPE a ZDARMA - posouvá to cenu celého projektu směrem nahoru - v prestiži, pozornosti, přízni inzerentů - kteří jsou v 99,99% (ostatních nesponsorovaných webzinů) jediným zdrojem příjmů. Pokud jsem správně zaznamenal, nově se inzerci a příjmu z ní nevyhýbáte.

Pokud si hodláte pěstovat ZPOPLATĚNÝ ELITNÍ CLUB, chovejte se, prosím, ke svým platícím hostům jako k PLATÍCÍM HOSTůM - či si rovnou dejte do tiráže zpoplatněný osobnostní FAN CLUB. Bude tak méně nedorozumění.

Obrázky jsou hluboce pod Vámi nařízenou hranicí "width: 600px">. v počtu max. jednotek denně. Omezte férově jejich počet v pravidlech (můžete pak trpět u někoho oblíbeného i vyjímky) nebo mi dejte názorný příklad, co je únosné a co není.

Děkuji za vstřícnost, MoUdrostrak

247890

13.07.2011 15:58

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

jansmith1984-i, pokud by mi zdejsi lidi nesedeli, nechodil bych sem. A nenicil si nick-a, ktery se behem let "proslavil" na iDnes i jinde.

Mam jen jeden problem, za zivot jsem poznal mnoho zidu. Urcite mam i hodne zidovske krve, pokud by to slo nejak namerit. Moji predci umeli jak jedna cast (krome jinych jazyku) hebrejsky, tak jina dokonce i yiddish. Muj nejmilejsi spisovatel je odmalicka Lion Feuchtwanger (nejen diky Zidu SüSSovi). Sbiram i knizky s o yiddish a zidovske anekdoty. Posloucham Jacquese Offenbacha, kdyz mam (vyjimecne) blbou naladu. Snazim se na zidech videt predevsim to pro lidstvo prinosne, co posunulo vedu, financnictvi, medicinu, umeni...

Presto (nebo prave proto) se po vsech zivotnich zkusenostech domnivam, ze nejvetsim zlem soucasneho sveta je dvoji metr mereny Israelu. A vynucovany pro Israel. Jak nemohu nic mit proti zidum, ktere jsem v zivote poznal kdekoliv po svete - ba naopak - mi nejblizsi pratele jsou i zide nebo potomci, tak s Israelem a jeho oVcany mam jen ty nejhorsi zkusenosti - nejen z Israele, ale i mimo nej. Uz ani do Israele radeji necestuju - a tesim se, ze snad casem tam zavladne pod Araby/Palestinci stejna prosperita a pocit volnosti a pohody, jako v Libyji, Syrii, Iranu nebo SAE. V soucasnem Israelu se v modernejsich settlementech citim jak v nejodpornejsich mistech JůYsEj - a ne Stredniho Vychodu - natoz EUropy.

Pripada mi nekdy, ze nejhorsi lidsky kal se realizuje prave v Israeli, at uz z zidu (pravych - pokud takovi jsou urcitelni) nebo upgradu modrokych sirokolicich, etiopskych a dalsich.

O to vic se, diky Israeli, v celem svete evokuje antisemitiSSmus. A zide mimo Israel to vedi - a vetsina to tezce nese. Je to adekvatni napr. Kosovu, kdy KosoWAR mel sice-vá pred Humanitarnim bombardovanim svoji "povest". Ale nikdy necitil takove opovrzeni a prekazky u majority po svete, jako nyni.

Proto jsou mista, kde se proliname s panem Editorem. A pak mista, kdy nemuzeme se citit ve stejnem bodu casoprostoru. Ja i presto jsem mu venoval pozornost, prispevky, cas. On tu ruznorodost a neuniSSono mezi nami neustal.

Stejne je to s Zikááány, kteri mi asi v zivote spis nevadi nebo jsou pro mne usmevni, protoze s nimi nemam (nastesti) spatne zkusenosti, stejne jako s Araby, Turky, Rusy a pod.

Jsem moc rad - a vazim si velice Tvych slov. A opravdu jsem v jedne chvili spise nepocital, ze se jeste nekdy na Zvedavec.ORG vratim. A nejen Tvoje prispevky a zastani mne znovu zlakaly. Nejsem zvykly byt trpeny nebo brany na milost.

247882

13.07.2011 14:59

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Kájíku, nevím... Prostě jsem tak nějak přišel se vším na svět. Všichni okolo mne usilovně (na sobě) pracovali, celoživotně se vzdělávali (ač je k tomu nic netlačilo) a zájemců o ně/jejich vědomosti a znalosti v oboru bylo vždy víc, nežli stačili uspokojit. Navíc od malička byli okolo mne různí bližší i vzdálenější příbuzní i mí vrstevníci, kteří mluvili na mne cizími jazyky. Vždy jsem byl jeden z nejvyšších a nejsilnějších ve třídě. Nikdy jsem se nemusel moc učit, stačilo mi dávat pozor. A asi jsem vždy dokázal zaujmout kantory natolik, že i když jsem někdy nestíhal, dělali všechno pro to, aby mi v tu chvíli podrželi. Pokud si na mne někdo zasedl, jen mne vybičoval k usilovnému studiu a přípravě na revanž - a já mu to pak natřel, i když jsem byl smrkáč. A příště, aby nepřišel o autoritu, mne raději už nechal na pokoji. Je jasné, že jsem hodně cestoval, žil v cizině, mohl si vybírat různá (tehdy ulevující a atraktivní) občanství a požitky.

Když jsem začal vydělávat svojí vystudovanou profesí, měl jsem štěstí na jak odborné, tak lidské kapacity. A od počátku nabídky (a odměny) převyšovaly vysoce mé požadavky. Každému, koho jsem uznal za vhodného, jsem pomáhal. A dodnes (asi i díky tomu) se cítím obklopený přízní a nápomocí přes hranice i kontinenty. Jsem takový ten typ (i s partnerkou a dřívějšími partnerkami), které úplně čerství náhodní známí zvou do svých domovů a přejí si je víc poznat. Sedím někde osamoceně v parku na druhém konci světa - a za chvíli si povídám s nějakou starší paní. Nebo neexistuje let (jakkoliv dlouhý), který bych neprokecal s mým/naším sousedem/sousedy. Jak jsem vyzrával, musel jsem vždy ženy a partnerky spíš různým "kašpařením se" odhánět, nežli dobývat a nadbíhat jim - což mi drží pořád jako mimikry. A proto si ani sám sebe asi nevážím, protože není vlastně za co. Nikdy jsem se nemusel snažit dlouhodobě o nic - jen jsem na sobě "máknul". A zdaleka nepřerostl odborně ani lidsky nikoho ze svých předků ze všech stran. K politice jsem měl vždy odmala odpor, protože jsem byl vedený striktně k opovrhování politiky a kupčíky.

A tak jsem si žil a užíval života až do Humanitárního bombardování Jugoslávie. A teprve tehdy zažil katarzi - začal si všímat lidské hamiždnosti, špíny, zaprodanosti, ulhanosti, ubohosti... A víc se začal zajímat o věci okolo mne.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Niem%C3%B6ller

A pokřivenosti světa okolo sebe. A zamýšlet se, v jakém světě budu jednou (dáli shůry) dožívat a pravděpodobně zvracet.

247876

13.07.2011 14:34

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Luxore, děkuji za Vaše slova (i oprávněné připomínky).

Velice si jich vážím...

247873

13.07.2011 14:07

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

RE: Nepůjdete do lochu?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vy jste mi, Jeane, z levného kraje! [vyplazený jazyk]

Za tu trochu peří by akce Kmotrům nestála za to - a nepodpořili by ji!

Stejně jako nebylo 6.000.000 holocaustovaných, ale nejméně již zaokrouhleně 6.000.000.000, navyšte laskavě jak kamení, tak cenu za ks na 365 NIS (New Israeli Sheqel, 1.00 ILS = 4.99 CZK), jinak do toho Kmotřííí nepůjdou! V Budgetu CR je peněz víc, než dost. A pokud ne, PŘÁTELÉ úvěrem a lichvou pomohou! Čeští pravicující a pivní tatíci začnou splácet.

Mr. Avraham Shaleff FRIEDMAN, Minister-Counsellor f. Economic Affairs/ w. Mr. Gil ZAMOSCHIK, Attaché & w. Mrs. Linoy ZAMOSCHIK to iDnes a iHned ShabesGOJim již na credit proposition PILNĚ pracují.

247869

13.07.2011 12:49

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Bábo Blažková, lépe to napsat nešlo: Problémové menšiny jsou všude-vá:

V Austrálii maji Aborigines
V Canadě Indiány
jinde černochy, Čečence, eskymáky, Basky, katolické Iry, Marťany...

Jen ale v pravicujícím Česku dráždí úmyslně vytvořená a instruovaná Soudní Mafie majoritní společnost justičními ne/excesy či strpěním a nekonáním k úmyslné eliminaci sociálního a národnostního smíru.

Je zajímavé, že za "zlého" Bolševíííka byly pro Romy/Zikááány chráněny pozice kopáčů, metařů, myčů nádobí, krmičů zvířat, převozcům cenných(!) zásilek na poště apod. Nikdy se Romové neuchylovali k lichvě, překupnictví pervitinu nebo prostituci. Že tak činí/musí činit dneska - o něčem (ne nepodstatnem) vypovídá.

247862

13.07.2011 12:38

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Aristokrate, jak jsem se, podle Tvého, "zařadil"?!
Kdybych se "zařadil", tuneluju dnes spokojeně erár nebo participuju na atrakcích typu "solárka", která dojí zprostředkovaně účty za elektřinu pravicujících pivních Pepíků, či se posadím do chobotnic typu Kapsch apod.

Jakmile mne pan Editor, kterému jsem dvakrát přispěl na provoz webzinu, odpojil za narážky na Klause a "pravicujme-tunelujme" (ostatní byly zástupné důvody - což sám v jedné replice i přiznal) , měl jsem chuť nadobro se Zvědavec.ORG skoncovat. Protože ač se to nemusí každému zdát, mám mezi přáteli jak kované MoUdráky, TOPkáře a "NAŤÁky"(kteří to ale svým způsobem myslí dobře a nikomu nikdy adresně nejsou schopni ublížit), tak i dobrácké a idealistické MeSSiáše a MeSSiášky, které značnou část svých příjmů směřují na různé dobročinné a charitativní projekty, často až na druhý konec světa.

Co mne na Zvedavec.ORG zdrželo, byla podpora, která se zde zvedla po mém odstavení. Dojalo mne to a asi tedy mělo moje šaškování/a šifrování sdělení do kašparských gegů a zkratek smysl. Také jsi možná zaznamenal, že nemám naprosto v úmyslu omezit "Prof. Big Toonnelovaní" a "pravicujme-tunelujme-vání". Obrázky zadávám zmenšené pod max. "nařízených" width="600", což už jsem provozoval několik(sic!) týdnů před odstavením. Pokud budu nyní anihilován, bude to jen a jen za názory - za nic jiného.

Jak už jsem mnohokrát napsal, pana Editora a jeho odvahy si lidsky vážím. Ale to neznamená, že jsem submiSSivním členem jeho nejužší smečky a jeden z pochlebníků "bez přívlastku". Nebyl jsem k tomu odmala vychováván, dodržení toho zvyku mne stálo mnoho, co by jiný "ukázněně" vsunul nebo nechal si vsunout do kapsy a na účty a do exotických pozemkových knih. A nebudu se měnit kvůli-vá Zvedavec.ORG.

Jediný důvod, proč jsem na Zvedavec.ORG je, že mi nestačí se mít jen dobře před plotem, ale chci si užívat i komfortu za "plotem" a na cestách. A užívání si života uprostřed zbídačeného, ač "pravicujícího" stáda, je zhola, zhola, ale zhola nemožné.

Vložený obrázek

Zkus si "užívat" TRHU BEZ PŘÍVLASTKU v subsaharské "křesťanské" Africe nebo Indii či dokonce poblíž ghett v JůYsEj či slummech dříve (za pomoci eSSkader Smrti/moUdrých Teamů) ex-pravicující Jižní Emeriky... Takže moje pohnutky nejsou přespříliš meSSiášské, jakož ryze sobecké a individualistické. A protož ani do připravených šuplíků a pod nálepky (nejen na Zvedavec.ORG) nezapadám!

247860

13.07.2011 10:30

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Aristokrate, celý můj dosavadní život je nejlepším důkazem, že se stádně nechovám...

Naštěstí/nebo k mé smůle, jsem se měl vždy jen a jen dobře - o nic jsem se nikdy-vá nemusel moc snažit, na nic úporně šetřit nebo k něčemu kličkovat. Co jsem chtěl, to jsem záhy měl nebo dosáhl. Vzdělání, diplomů, zabezpečení, "důležitých" manažerských pozic v korporátech, kontaktů... Před společnostmi přátel (a nabídkami) se postupem času spíše schovávám, nežli bych ji musel pěstovat, udržovat a vyhledávat.

Přesto, nebo právě proto, na mne dopadá stav světa víc, nežli na typického oVčana hypotékaře, leasingáře nebo úvěráře. Občas měním na delší dobu zemi nebo kontinenty a zkouším, jestli to není jen mým úhlem pohledu - a ubezpečuju Tě - že není.

Vložený obrázek

Hodně krát jsem přemýšlel, proč honba za mamonem, pohlavními chorobami, nemanželskými dětmi a mocí není pro mnoho jedinců satisfakcí? Proč např. Solomon West Ridgeway Dias Bandaranaike, Mohammed Yasser Abdel Rahman Abdel Raouf Arafat al-Qudwa al-Husseini, Dr. Fidel Alejandro Castro Ruz či Charlie Chaplin se nestali členy pohodlného a zajištěného establishmentu coby-vá dobře hýčkaní Quislingové, či autoceSSurní přežívající pivní pravicující Pepíci?

Pod ryze českým recepisem: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT?!

Vložený obrázek

Na druhé straně existovaly herky jako např. Ronnie Reagan, Michael Kocáb, Dr. Karel Kovanda, Dr. Emil Moravec či Dr. Kateřina BioMaSSa, které samy o sobě naprosto nic neznamenaly - a jen zadprodáním se a sehráním připravené role se prožlukle a ostudně zapsaly do dějin...?!

247849

13.07.2011 09:39

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý HHBB, narazil jste na mělčinu?!

Kolektivismus slaví úspěch v Číně, Švýcarsku, Jižní Emerice, Švédsku, Německu, Rusku - tzn. všude tam, kde společnost prosperuje. Kam došlo Rusko za vlády Yelt-Zin-a, paralyzování zájmu celku a vyzdvihování INDIVIDUA

Vložený obrázek

a Carte Blanch pro Loutkáře Khodhorkhovskeho, Вайнште́йн/Khaspharov/WeinSteina & Co. asi není třeba připomínat.

Rusové vzali loutky Khodhorkhovskeho, Вайнште́йн/Khaspharov/WeinSteina KLACKEM. A od té doby jde Rusko nezadržitelně jen a jen nahoru.

Čeští pivní cinkající Pepíci, co za Zlého Bolševíííka naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu, místo toho pravicují - a nechávají se aurocenSSurně tunelovat a zbídačovat - ve jménu Divy Dáši Veškrnů i zRADARa Josefa LábuSSe...

Vložený obrázek

Pohled na Ground Zero - a zub v panoramatu Manhattanu je proto velice, velice, ale velice uklidňující. Ať už šlo o "útok" nebo insider job = musí to být s Pax Americana (a jeho Predátory vySSátými vnitřnostmi) horší, nežli se (i Vám) zdá. A nic jiného mi nedokáže vyvolat větší pocit satisfakce a radosti do života.

Velký arabský básník (a epizodní pro-americký diktátor) Saddam HuSSein před svým zavražděním Emeričany prohlásil, že Pax Americana je jen malou slepou nádorovou uličkou v dlouhých dějinách lidstva. A iHned a iDnes je zřejmé, že měl tentokráte pravdu...

247842

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 1

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 1

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 7

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
173 683,37 Kč

Poslední aktualizace: 4.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?