Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 6 příspěveků, 1 jméno: samra.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.12.2009 02:10

Velká hra: USA, NATO a válka v Afghánistánu

Zda se ze Gorbachev prisel prilis brzy,

samra 96.?.?.?

jinymi slovy, kdyz by stale byl Sovetsky Svaz, prepadeni Iraku ani Afganistanu by se nekonalo-nikdy jsem si nemyslel, ze budu takto smyslet.
Mnoho lidi nevi, ze Soveti "ovladali" Afganistan predtim nez priljeli s tanky. Jedina hydroelektrarna nedaleko Jalalabadu byla plne osazena Sovetskymi techniky, i nevyrazna uroda byla sklizena Sovetskymi kombajny az z Tachta Bazaaru, Cesti vasalove tehda postavili a plne ridili jedinou cementarnu v teto casti sveta (stale podstatne prospesnejsi nez nasinci vrazdit Afgance ve jmenu Americkeho imperia). I taxi sluzba v Kabulu byla od Sovetu (s Volgami vozy).
Taky stav se moc nezdal CIA ani Pakistanu (Soveti podporovali Indy) ani Cinanum (mnoho pomocniku v Pakistanu); 2 mladenci z tzv. Mirovych Sboru (Peace Corps =CIA), kde "meli pomahat sklizet" atd. se me (jako jedine bile tvari) ptali kde ze Kandahar. Vede s kym jednam doporucil jsem jim sever, kde pres reku AMu Daryu Soveti budovali 2km siroky most pro tanky a obrnence- "no proto tam chceme ject" (Kandahar je ale na jihu, daleko od Moskvy).
Jak se CIA materielni & penezni pomoc hrnula pres Pakistansky Peshavar,(-10% pro Pakistance), Afganci, tehda "Freedom fighters" neboli Partizani za svobodu (jako treba Hikmatyar) (dnes myslim uz terorista) se mne ptali zda-li si nechti Americane jen vymenit zidle se Sovety. ze dekuji ze vsechnu pomoc a bojovniky ze stredniho vychodu (diky panu Osamovi), ale pokud se tak stane budou bojovat proti Americanum tez?? No videli do budoucnosti lepe nez ja.
Afganistanu se USA nevzdaji, neb se da rychle tanky dopravit z Afganskeho Heratu do Iranskeho Meshedu (strediska klerikalni moci Iranu) a o nepatrne dale do strediska Iranskeho nuklearniho vyvoje. Navic Mosaad tlaci sveho Golema (USA) aby se nevzdaloval od Pakistanu, drzitele "Islamskych nuklearnich zbrani"+ nemnoho lidi vi ze Afganistan sousedi s Cinou kde trochu dale na vychod se provadi nuklearni vyvoj a kdysi i vybuchy + pres veskere oddeleni od Rusu, veskere jizni byvale Sovetske republiky jsou priznive pory pro CIA operatory k proniknuti do Ruska.
Pry 2 starsi Sovetske nuklearni delostrelecke naloze byly touto cestou ziskany Americkymi namornimi spec. jednotkami "tulenu"pro fingovany "utok Iranu" proti bud Israeli ci Americanum v Iraku? Tedy same vyhody si Afganistan drzet i kdyz bude treba vsechny Afgance vyvrazdit aby byl MIR, na coz Obama uz dostal zalohu!
Jen neni jasne proc tolik vasalu se predhani dodat do Afganistanu sve vojaky? Vzdyt i jejich vladni cinitele by meli nyni vedet, ze Afganci nemaji pranic spolecneho ze spadnutim budov v Novem Jorku. Zajimave by bylo zjistit kolik $$ USA (od Ciny) za take imperialni sluzby plati.
[mrknutí jedním okem]

206885

18.01.2010 08:35

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Humanitni bombardování

samra 96.?.?.?

"Prepadeni" Nemecke rozhlasove stanice Polskymi vojaky v hranicni Glivici/Gleiwitz bylo mistrne pripraveno nasim pozdejsim byvalym gubernatorem p. Heydrichem (ano stejnym ktery potrepaval na koleni naseho p. Havla, kdyz on detatko). Heydrichuv podrizeny Miller spestril akci pohozenim nekolika spravne oblecenymi mrtvolami a ze spravnymi doklady, z koncentraku z Dachau. Pry Polaci byli soukromne mezi sebou rozradostneni jak to tem Nemcounum nandali, i kdyz samozrejme nikdo nevedel (ani sam general Beck), jaka ta Polska jednotka to provedla. A jiste mezinarodni mineni nemohlo potom upirat p. Hitlerovi pravo si to s temi Polskymi "teroristy" vyridit svoji armadou.
Pred Heydrichem, Goring zaridil zapaleni Nemeckeho parlamentu, svedlo se to na komunisty a Narodni socialiste vyhrali volby a navic vydanim 2 direktiv "pro ochranu obyvatelstva" vyloucili politickou opozici a umoznili bezduvodne zatykani atd.
Proc to uvadim? Zda se, ze Mosaad s Americkou "Namorni Spionazni sluzbou" (Naval Intelligence Management) nahore uvadene akce radne prostudovali a uplatnili v 9/11. Clintonovci v Jugoslaviji byli pomerne naivni, i kdyz Albanci pry nevahali vytvorit obeti "svymi lidmi" poradou od byvalych Iranskych clenu Savaku (tajna sluzba za shacha) vycvicenymi, jiste Mosaadem - a kdo mohl co rici, kdyz se to svedlo na Srby. "Reverzni" akce jsou nejspolehlivejsim dukazem obvineni!

209805

18.01.2010 21:03

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Humanitni bombardování

SAMRA 96.?.?.?

hc - souhlasim, i kdyz 9/11 byla podstatne komplikovanejsi akce vyzadujici "modernejsi" (Nemecky presny) pristup. A samo podobnych akci mohlo byt i vice. Namorni Spionazni sluzba (predchudci nynejsi N.I.M.) tehda sidlici ve Washingtonu D.C. budto pozdrzela jiz znamou informaci, ze Japonska valecna flotila pluje k Havaji (bylo znamo a nikdo si nedelal iluze, ze tam pluji rybarit ci skotacit na plazi), tedy pozdrzet predani Rooseveltovi, ci predani nastalo s doporucenim zpravu neotvirat az se vyda pokyn (kryt Roosevelta) - tim neochotna Americka verejnost po udalosti (Pearl Harbor) nadsene vyzadovala vstup do 2. Svetove Valky ( a okamzite uvrhnuti Japonco/ Americanu a Nemcu do koncentraku) - coz predtim se Rooseveltovi moc nedarilo i kdyz sliboval Churchillovi, ze se tak stane. Fascinujici politikovani?

209865

28.09.2010 08:54

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Cajovnici krom vzteku program maji

SAMRA 96.?.?.?

Zajimavý článek, nicméně nepresný. Čajový partajníci sice mají vztek a jsou neuveřitelně hloupí v jiných zemích by byli spiš uvažovani jako duševně chorobni, nicmeně jejich manipulátoři z řad elit - ANO ELITY JE NEIGNORUJÍ, naopak denním krmením až smešními lžemi je cviči jako poslušny dobytek.
Z jejich řad se pak vyčlenují jejich reprezentanti aspirující do Kongresu či Senátu, s velmi přesným programem pozoruhodně výhodným, právě pro ty Elity! Ano chtí šetřit peníze, na co, no aby se poslalo více vojáků a zbraní do existujících válek a jistě na napadení Iránu, což se zamlouvá 5te zionistické Americké koloně. Jak ušetřit, zrušit penze (na které si všichni museli platit) + zdravotního systému pro starce. Krádež, no to jim nepřijde, Obama prostě proti teroristům „nic„ nedělá! To že jeho administrativa utrácí vice ted na války než Cheney/Bush, to neví a ani by tomu nevěřili. Dale chti snížit federální daně ale jen jaksi pro miliardáře, užívají oblíbené rčení, že bohatců přehršle se “prolne„ dolu, mezi ostatní - což se samo nikdy nestalo a nestane. A dále zrušení i toho slabého odvaru “Nového
zdravotního systému„ - neb Obama ustanoví komise které rozhodnou kdo umře, neb nedostane péči.
To, že tento Nový System právě takové akce, bežňe nyní prováděné pojištovnami vymezuje, partajníkúm jaksi uniká. Jistě mohl bych pokračovat - akce proti Latincům, znemožnit potraty, “homo-manželství, učit děti ve škole, že se dinosauři proháněli s lidma na pláních, neb vše Bůh stvořil najednou, atd. Tedy ne jen vztek ale pečlivě připraven program!

228885

24.03.2011 20:35

Bééé! Já nechci nové auto!

pane redaktore

SAMRA 96.?.?.?

pípání a mrkání různých symbolů je v nových autech nezbytnost. Štěstí, že Vám ale auto brzdilo. Jistý policajt zabil sebe a rodinu když jeho vůz (též Toyota)při šlápnutí na brzdu prostě nezabrzdil. Pravda dá se argumentovat, že policajti kromě nesmyslného šikanování a někdy i bití motoristů moc řídit neumi a o vozech též většina nemá ponětí. Je mi ale znám případ Českého doktora,výborného řidiče, ktery též při jízdě na dálnici, šlápl na brzdu a nic a znova a nic. Na štěstí se nejelo moc rychle, tak jeho Mercedes ($120 000.-) bouchnul do stojiciho vozu před ním. Pas se nezatáhl, žádný z 8 bezpečnostních vaků se nenafoukl, pan doktor si mocně odřel hlavu a nos. To auto má 22 kontrolních modulů, žadné pípání jen nic nezapracovalo. Jako autokonzultant jsem byl kdysi pověřen FORDem ohodnotit možnost dovozu Land Roveru Defender montovaného v Braziliji s jejich dieselem motorem do USA s ohledem na Federálni regulace (CFR49 zejména Část 571 - Bezpečnostní konstrukce). To byl správný vůz, 1 vak, který se dal vypnout a vše pracovalo jednoduše a všude za poměrně nizské spotřeby paliva. Jeden z ředitelů Forda však prohlásil, ze tento spolehlivý ne elektronický vůz je jen dobrý pro lovce slonů a těch v USA moc není, tak žádný dovoz. Jo budete-li uvažovat třeba Infinity QX56, neopomeňte zda-li následující instalované systémy pracují: EBD,VDC,TCS,TPMS,VSS,HID, DSW,LDW,LDP,DCA,IBA, FCW,AAFS, ACCS, jsem znaven, další najdete v Manualu.

240241

neprovedl to co slibil. Quantanamo stale pracuje, mučení pokračuje, válka v Iráku, přes formální ukončení vesele pokračuje, při nákladech cca 1,5 miliardy USD týdné, válku v Afgánistánu dokonce rozšiřil, též za cca 1 miliardu USD týdně, svolil k útokům bezpilotních letadel na Pakistánské cíle, jako držitel Nobelovy ceny míru osobně rozkázal humanisticky bombardovat Lybiji, i bez gumového razítka Kongresu, tiše a nenápadně necháva vojensky obkličovat Rusko, útok proti Iránu je též připraven, ale ani nezabrzdil ekonomickou nerovnováhu v Americké společnosti. Horní 1% obyvatel ziskalo za posledních 10let, tedy včetně jeho panovaní, navíc na rodinu za rok cca 600 000USD, zatímco spodních 90% obyvatel ztratilo na rodinu za rok cca 9000USD. Vrcholem je očekávaný kompromis rozpočtu země, kdy Americkými oVčany zvolení Republikáni, podporováni větsinou „Demokratu„ sníži financování školství o 75%, rozkradou penzijní zdravotní systém (již předplacený staříky), sníženi penzí a nezaměstnaneckého- skončit války=ušetřit okamžitě miliardy, kdepak! Oshkosh spol. dostane za každý vyrobený obrněný nákladák MRAP, z objednaných 15000 pro US armádu do Afganistánu, 1,1milionu USD (za jeden). Odkud odjinud by se braly peníze pro hlasování politiků? Obama ztrácí podporu těch, kteří mu pomohli do Bílého Domu, ale neziskal ani stín podpory od těch kterým jeho Quislinkování dopomohlo k obohacení.

241901

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?