Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 5 různých jmén: faun, maut, rejpal, ruppert, Stockholm Syndrome.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

14.10.2011 11:35

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Vsechno jede podle planu!

ruppert 88.?.?.?

Jinak zdravý? Pozdravujte Věrku T., té se Váš text musí líbit, má také svůj košerplán. A ještě vypečenější.

255150

Co takhle evidence GATA, centrálních bank, BIS, MMF, registr tonáže vytěženého zlata i zlata "v rezervách"? Neuspokojily by Vás zprávy COMEXu, LMBM nebo samého Goldmana a Sachse? Jsou to obyčejné kupecké počty: na jednu unci v celé historii vytěženého fyzického zlata připadá přes 10 uncí zlata papírového. Nejenže existuje diskonekt mezi fyzickým a certifikátovým zlatem z hlediska disponibility, i Sněhurka by se pos.ala smíchy z toho, kolik blců věří na to, že ceny třeba na COMEXu odrážejí cenu fyzického zlata! Po cca třicetipěti letech podvádění Reaganem ustaveným Plunge Protection Teamem na US Treasury. Držet cenu zlata dole - to, pánové, stojí reálné vládce USA stamiliardy ročně. Důvěra ve FIAT měny a kasínový systém holt je drahá. Což o to, oni si ty doláče natisknou jak se jim zamane, ale dolar už je na patologii a reálná ekonomika v prdeli..

254766

29.09.2011 19:17

Proberme se, Švejkové!

Švejk komentuje takovou zanedbatelnost

ruppert 88.?.?.?

Švejk se odtrhne od bohmische košerzeitungu a volá : „Paní Mullerová, je to tu zase. V Berlíně nám v Bundestagu Bormannové zabili Ferdinanda. Nějakej Jirka Orwell tady sice v zeitungu tvrdí, že zase na účet německých poddaných na nějakou dobu zachránili něčí Evropu. Teda já jsem symonymem blba už dlouho, ale na ty na banksterském kozlíku, na ty fakt nemám“. „Já nevím jak Vy, paní Mullerová, ale já si asi oholím pejzy a půjdu si koupit jinou podkývku hlavy, bílé podkolenky a černou košili z Číny, než bude u Vietnamců nával.“ A odkráčel vstříc světlé, přímo iluminované budoucnosti plné výmarské hojnosti a míru. ------ Ta berlínská zrada servisních elit Německa (už třetí) vstoupí do historie, ať už si to nyní někdo uvědomuje nebo ne.

254158

21.09.2011 01:02

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: síla není v jednoduchosti,

Maut 88.?.?.?

Erwine, jste oběť bludů. Když Hitler už zbrojil, Rusové v poklusu teprve industrializovali svou zemi. Oni v roce 1941 nemohli ani myslet na nějaký útok na západ. Neměli na to nejen kvalitní armádu (viz finský debakl), k útočným operacím motivované vojáky, ale hlavně vojensko-průmyslovou bázi. Nebo Vám ušel fakt, že Rusové měli sílu Německa dobře ošacovanou ze Španělska? Ušel Vám fakt, s jakým vojenským šrotem vstoupili do války? S jak zdecimovaným velitelským sborem vstoupili do války? Že se zastavili až u Moskvy, Stalingradu a Leningradu? myslíte, že sovětští Chazaři, co tu válku vyhráli jenom díky transformaci války za bolševiky ve Velkou vlasteneckou a neměckým atrocitám na okupovaných územích, byli úplně blbí a nesvéprávní? Tohle, co jste tu předvedl, je tak tupá propaganda, jak ji jen mohla vyprodukovat studená válka. Proberte se, člověče. Šlo o bankéřský exit z velké hospodářské krize, šlo o naplnění dohod z Versailles, a pokud víte, kdo za strany (všechny) jednal, víte, že v roce 1918 už byla dohodnuta 2. světová. A ČR sehrálo roli iluminátské obětiny bohům války a mamonu. Bez nich by ani nevznikla.

253711

12.08.2011 00:58

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: deflace

Maut 88.?.?.?

První odstavec mě vyděsil. Piště, prosím, o něčem, čemu rozumíte. A když už přejímáte myšlenky druhých, zvolte pramen, kterému banksteři ještě nestačili zkurvit mozek. Ale nic si z toho nedělejte, takové kokotiny píšou i renomovaní blbi, někteří i s Nobelovými cenami, na finančních brozích i v New York Times.

250607

17.07.2011 20:55

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

Co se moc neví

rejpal 88.?.?.?

Dávno po válce se u amerického soudu "poprala" dvě židovská nakladatelství o práva k Denníku Aničky Frankové. Táhlo se to několik let a najednou obě firmy stáhly žaloby, dohodly se a ... ticho po pěšině....... Důvodem byl znalecký posudek nezávislé laboratoře prokazující, že originál Denníku byl napsán PROPISOVAČKOU!!! ....... První propisovačka spatřila světlo světa v roce 1953. ..... Kam vede amorální touha po mamonu? Někdy i k neočekávané blamáži Franků. Kdo by prodal tragickou smrt svého dítěte? Ale nenapadnutelná kšanda je nekonečně dlouhá.

248198

02.07.2011 21:50

Řecké hodiny tikají

RE: Maly moment prosim

Stockholm Syndrome 88.?.?.?

Jak byste Fagane alias Vodopáde přišel k několika domečkům za Kč 120,- za hodinu smluvní monitorovací a hasbarácké práce pro Antidefamační Ligu B´nai B´rith. To byste nesměl smrdět tolik hodin na tolika serverech šíříce puch mrtvoly, co se jí nad hlavou klepe 12 mariánských hvězd původních kmenů Judey, ale někde skutečně makat, a když ne makat, tak alespoň šmelit.

247225

16.06.2011 21:04

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Spontánost

Maut 88.?.?.?

Dovolím si nesouhlasit. Od Velké francouzské revoluce (včetně) nebyla žádná zásadní a úspěšná společenská změna spontánní, ale předem plánovaná, od počátku kontrolovaná a Ilumináty/Svobodnými zednáři profinancovaná. Řílá se, že revoluce žerou svoje děti. Správněji by mělo být : nepřizpůsobivé, nedisciplinované, nenažrané a loutkaři/investorovi neloajální děti. Takoví zkončí dosti dramaticky (buď se mažou stopy k loutkaři, nebo se odstraňuje překážka další etapě plánu)- jako např. bratranci Robespierre a Bronstein-Trockij.

246213

22.05.2011 01:14

Církevní majetek

Ať vloží věřící do svých úst peníze

Maut 88.?.?.?

Kecy jsou levné. Lhát a podvádět se dá, když má člověk garanci imunity, a ne vidlí v zadku. Deklarace příslušnosti k čemukoli, když to nic nestojí, též nic nestojí. Stopněme třeba na tři roky systém dojení ateistického státu institucí, o které se v minulosti předpokládalo, že se bez ní systém zhroutí. Zaveďme financování církví prostřednictvím daňových asignací. Za chvíli poznáme, pro koho jsou páteři něčím životně nenahraditelným, do čeho investují věřící s nadšením vlastní peníze, vlastní živostní úroveň. Po třech letech se vraťme k diskuznímu stolu z preláty. Přijde z nich někdo? Nebo se vrátí rychlíkem do Vatikánu a do Polska? Parazit ten či onen, z Říma či Tel Avivu - je třeba test korunou na prospěšnost a případný odkop na hnůj. Až mi nekdo smysluplně vysvětlí, čím páter a preferovaná víra upevňuje morální profil republiky v posledních pár stoletích, zalezu do zpovědnice a budu se kát za všechny ty prdele, do kterých jsem tu katolickou mafii za celý svůj život poslal.- Lin- jste skvělá, aby v tom kolega nebyl sám.

244469

02.05.2011 14:02

Sázka na mezinárodní banditismus

O čem se nemluví a o čem by se vědět mělo

Maut 88.?.?.?

Just a final footnote on the Libya front. (Jim Willie)

A quote from Manlio Dinucci. He wrote (in translation from Italian), "US and European ruling circles focused on these funds, so that before carrying out a military attack on Libya to get their hands on its energy wealth, they took over the Libyan sovereign wealth funds. Facilitating this operation is the representative of the Libyan Investment Authority, Mohamed Layas himself, as revealed in a cable published by WikiLeaks. On January 20th, Layas informed the US ambassador in Tripoli that LIA had deposited $32 billion in US banks. Five weeks later, on February 28th, the USTreasury froze these accounts. According to official statements, this is 'the largest sum ever blocked in the United States,' which Washington held 'in trust for the future of Libya.' It will in fact serve as an injection of capital into the US economy, which is more and more in debt. A few days later, the European Union froze around 45 billion Euros of Libyan funds."

So not only debt monetization and hyper inflation keep the US and Western system going, but basic theft of tyrant's funds. One must wonder if destabilization of tyrant rule has a hidden ulterior motive of confiscation. The news media carefully avoids this confiscation topic and the central bank role in the heated war.

Somehow, the Egyptian funds pilfered by Hosni Mubarak have escaped confiscation. My howls of laughter were heard 100 yards (meters) away when Bloomberg News reported that Mubarak had accumulated almost $60 billion over 30 years of dictatorial rule from prudent savings.

The legal stealing rights among national leaders is epidemic, and includes the United States and England, the center of the Global Axis of Fascism.

243076

23.03.2011 19:50

Strategie zničení Libye

RE: saharska-velka-umela-rieka

maut 88.?.?.?

195 - díky za link - neumřu jako blbec. Člověk leze s úctou po pyramidách, a o gigantických a užitečných dílech dneška se politicky korektně ani nedoví. Ten link je zároveňnejlepší způsob jak spláchnout el-kokotovy výblitky, co krášlí svým absurdním, zřejmě placeným naivismem tuto diskuzi.

240159

23.03.2011 02:14

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Ptám se sám sebe...

faun 88.?.?.?

Jen Vy a Vám podobní. Podříznete prvního parazita. Na bodáky nebo na barikádách se to řešit nedá.

240110

22.03.2011 01:06

Bezletová zóna aneb Bombardování hlava nehlava

Nebo je všechno jinak

ruppert 88.?.?.?

na jiném serveru se k dané problematice objevil příspěvek, který stojí za zmínku : (citace)

Abstrahujeme-li od toho, že se necháme ohlušit jednostrannou propagandou a výbuchy bomb, představou, že britští a francouzští sajani vyrazili do Tripolisu hájit zájmy F a GB a vezmeme-li v úvahu šiřší rámec událostí v souvislostech, domnívám se, že lze tvrdit následující :

a) Jde do tuhého. Lybie je mezihrou, další na řadě je Alžírsko a divil bych se, kdyby starý pán z Lutonu nevytáhl kartu, která se sema nabízí - Velký Kurdistán. Tímto bude dokončeno "ohňové pásmo" světového rasového konfliktu nazvaného Hutchinsonem Válka civilizací a popisovaného trilaterátem Brzezinskim v jeho Projektu Grand Chessboard.
b) Agrese proti Lybii v režii "Evropy" (čti chazarských servisních elit") je prvním iniciativním krokem k vtažení evropských gojů do křižácké Války civilizací bez ohledu na nejasný výsledek celé estrády, praktická deklarace věrnosti králi Sionu, konec politické centralizace EU a začátek přenášení ozbrojeného konfliktu do Evropy. Lybijská agrese tedy neslouží hlavně v předvolebních hrátkách či jako kouřová clona domácím vnitropolitickým a fiskálním malérům agresorů, ale k urychlení projektu NWO - pánové světa usoudili, že hry na prosperitu a demokracii bylo dost, nejsou reálné zdroje i ochota k jejímu pokračování, a show může pokračovat jen za podmínky, že goje navléknou do vojenských mundůrů a postaví po pozoru než kasíno vyhodí do luftu.
c) Protože hlavním současným konfliktem je světová finanční válka, nelze nevnímat, že kromě hodně dýmu a mediální distrakce - se nám před očima řítí finanční systém FIAT měn, světová měna jde do kelu, a to lze kamuflovat jen tím, že ostatní dominantní měny půjdou k čertu rychleji naž USD. Japonský jen dostal, ať již to bylo od kohokoli, přírodní pecku na solar plexus, švýcar je nevýznamný, libra v prd*li a EUR je potřeba srazit s iluzorních výšin. Přerušení dodávek ropy do Jižní Evropy by normálně nestačilo, kdyby --- Španělsko a Itálie (ostatní Jižany úmyslně vynechávám) nestály na jedné noze na útesu nad řeckou propastí. A za nimi postává - světe div se - už Francie s Big Benem. Útok na EUR prospěje USD - to se hodí i Číně, útok na Lybii prospěje i ceně ropy - to se zase směje Rusko a další exportéři. Důvod ke smíchu ale nemají ekonomiky USA, Evropy a spousty dalších, snad jen kromě jejich vyvolených bankéřů.
d) Agrese proti Lybii předznamenává konec EUR, konec "Schumanově francouzské verzi" EU, konec klidu v Evropě (52 mil. muslimů), nástup evropské části NATO do války proti teroru v zahraničí i v Evropě na plný úvazek, stupňující se chaos (za dveřmi potravinová krize) a rozklad evropské ekonomiky, životního stylu i úrovně v důsledku nástupu "Kondratějevovy zimy" v roce 2011 - hibernaci evropské ekonomiky na dobu delší, než si...

Automaticky kráceno

240024

22.03.2011 00:55

Jak je to s uskladněním vyhořelého paliva ve Fukušimě - odpověď SÚJB

RE: Ježkovy zraky!

maut 88.?.?.?

Japonci vyrábějí od počátku 80. let mazutové elektrárny až do výkonu 60 MW na velkých pontonech. Jednu takovou elektrárnu jsem osobně navštívil v Bangladéši, kam ji přitáhli remorkérem z Japonska. Divil bych se, kdyby takový národ, co čelí seismickým a tsunami průserům velmi často, a není vůbec chudý, neměl alespoň jednu takovou ve strategických vládních rezervách. A pokud nemá, i síla kolektivního managementu může být stupidní.

240023

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 0

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
30,10 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,14 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,06 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,60 Kč
1 unce stříbra
510,09 Kč
Bitcoin
1 312 298,77 Kč

Poslední aktualizace: 15.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?