Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 104 příspěveků, 1 jméno: Andrew Siddur.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.03.2010 14:49

Byl Topolánkův pád součástí volební strategie ODS?

Ale vždyť je to docela průhledné.

Andrew Siddur 62.?.?.?

V ODS zuří boj několika klik jak v SSSR 30. let.

No a protože už není doba Fridricha Ermlera, který by o tom, že je potřeba vyměnit MT za PN, natočil politický velkofilm, tak nám tento fakt podali ve zhuštěné a rádoby šokující podobě jakéhosi blábolení pro nějaký bezvýznamný magazín, nad kterými se asi měl - což horlivě sugerovala média - každý věřící, žid a občan nebetyčně pohoršit.
A mělo to naoko pohoršit i členy z jiné kliky ODS (Přem. Sobotka, atd.).

A teď se stejná klika a její příznivci snaží zahladit stopy - tím, že hlásají: "Hahaha, podívejte se, jak by to bylo vtipné, kdyby to doopravdy byla taková konspirace, hahaha, to by byla švanda, co??? Ale snad na ni nevěříš, ovčane!!!".
Docela průhledné.

Tak tu teď máme "pana čistého", pravici rozdrobenou do co nejvíce stran, a výlučně propravicová média. To by bylo, abychom z voleb nevyšli jednotně, pravicově, v generální linii!
Bohužel nevím, jestli je to dobře, nebo špatně.

(Prosím p. editora, aby mi to zde nechal, byť jsem článek o smrduté bažině "české" politiky nečetl, a byť muselo i editora muselo jeho napsání vyčerpat, když se do těchto bažin dobrovolně ponořil. Pro tentokrát.)

216036

04.05.2010 16:53

Kalouskovo Panoptikum

Ach, tenhle Jochanan...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tenhle Jochanan Kalousek! (Kdyby se někdo ptal, takhle ho jmenoval v nějakém starém Objevu v MF Dnes novinář M. Komárek, ale přesto – nebo snad právě proto (!) – to naprosto sedí.)

Působí nejskvostněji, když v proslovech svým opilým infrazvukem hází špínu na svoje starší strany (Nemyslím KSČ. Myslím KDU-ČSL) a vychvaluje jím nově založenou STOP09-10 s podporou Sionistů, nebo jak se ta strana, zaklínající se tím, že staví na dobrých základech „žido-křesťanské civilizace“, jmenuje.

Pokud je charakteristickým znakem „žido-křesťana“ takové házení špíny a potom třeba neskutečná vůle jít na ruku všem propagátorům a vlastníkům hazardních podniků (kteří jsou rovněž jistě velice křesťansky založeni) – viz Kalouskovo angažování se v povolení dalšího stupně internetového hazardu – pak musím smutně konstatovat, že takového „člověka“ nechci poznat blíže. [chechtot]

218724

04.05.2010 22:22

Kalouskovo Panoptikum

RE: Červená nit aneb o dokončovacích stavebních pracech

Andrew Siddur 62.?.?.?

Přidávám se ke zvídávým, směle předneste Vaše závěry. Sám o – možná jistě pravděpodobných – vazbách TOP09 s různými (za)svěcenými mejsny nechci zjišťovat nic, neb to pokládám za ztrátu času.

218736

05.05.2010 20:17

Kalouskovo Panoptikum

RE: Červená nit aneb o dokončovacích stavebních pracech

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vaší dedukci nerozumím. Že by to, že nějaká IT firma vytvoří stránky pro politický recyklát Yochanana K. a současně houslistovi Svěcenému, snad mělo znamenat něco víc?
Ta IT firma si zakázky jistě nevybírá podle nějakých mystických klíčů, ale podle toho, kdo jak solí. A „zajímaví“ lidé zkrátka solí hodně.

Mimochodem, co se dnes děje se Zvědavcem, že tu dnes nebyly žádné nově přibylé diskusní příspěvky a až teď navečer se zobrazily všechny naráz? Technické problémy, server přetížen odposlechy z Haify, ... ? [smích]

218781

05.05.2010 23:58

Kalouskovo Panoptikum

RE: Ach, tenhle Jochanan...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ne, já s vámi nijak nepolemizuji, je to přesně, jak říkáte.
Pozastavuji se pouze nad tím, čím to je, že katolík Kalousek jde tak nepokrytě na ruku asijským obchodníkům – mám na mysli zakázky na MO např. s asijskou firmou Elbit, no a pak hazardní podniky, nejen internetové, kterým občas dělají reklamu majitelé svým asijským folklorem, viz házení granátů po pražských ulicích, atd.
Asi to jsou všechno katolíci, ten náš KSČ-KDU-TOPový katolík, a ti asijští šmelináři. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit, že jim to všem spolu tak pěkně klape.

218794

26.05.2010 00:45

Volby zla

Skvělé

Andrew Siddur 62.?.?.?

Skvěle napsáno. Zajímavé, leč pravdivé, jsou ty paradoxy v předpředposledním odstavci.
Už se chce člověkovi říct otřepané "Kdyby volby mohly něco změnit...", když vidí tu holotu, Janotu, ale hlavně STEJNOTU.
Z malých pašíků se stávají větší, větší odcházejí a přicházejí noví.
A nakonec jsou všichni stejní, nejen v obličeji! → viz: http://www.youtube.com/watch?v=xszWI1Cp8sk (nick „cssd2009“ snad nemá politický podtext).


Jinak k té volební hysterii - pominu-li lokální srandičky jako ztracené lístky č. 24, všiml jsem si, zrovna teď před volbami, že „někdo“ jako by chtěl zlehčit znechucení společnosti nad politikou, nebo trochu zlehčovat „určité lidi“ - co si myslíte o tomto podivném počinu? Nějaký užitečný idiot, zřejmě sám člen bratrstva, si tam naoko dělá legraci z určitých politiků, kteří mají „cosi“ společného. Věčný ko.kot? Ten název mi trochu připomíná jeden německý dokumentární film. Nu, zajímalo by mě, kdo si takový brak koupí. [zmaten]

220127

26.05.2010 01:55

Volby zla

RE: Skvělé

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ještě k tomu braku - podobnost je pouze čistě náhodná, doufám?
(Podotýkám, že nevyzdvihuji nacistickou dehonestující literaturu, jakožto ani nevidím a nevyvozuji nic zlého z toho, že nějaký člověk měl nějaké předky. Vážím si všech dobrých lidí stejně, jen zkrátka nechápu pisálky a nakladatele, co vydávají takové paskvily. To už ať raději po Zítkovi vydávají druhé, rozšířené vydání Mého boje, než toto.)

220132

26.05.2010 13:35

Volby zla

RE: můžeme i jinak

Andrew Siddur 62.?.?.?

Díky za vyjasnění. Jen doplním lepší >ODKAZ<

220190

26.05.2010 17:32

Volby zla

RE: HLAS PROTESTU = DSSS

Andrew Siddur 62.?.?.?

Už se tu kdysi řešilo to, že je dokonce možné, že i DS, potažmo DSSS, je jen součást „Systému“.

Že jsou tam lidé, kteří to myslí opravdu dobře, ale pak tam mohou být nalezlá různá individua, která by potom, co by se případně DSSS dostala do sněmovny, vyházela tu poctivou část, a tím by se pak rázem z DSSS stala další prudce mainstreamová strana, štítící se všeho jen trochu nekorektního, kolikátá už v řadě.

Tak či tak, i mě samotného zajímá, jaké čachry se budou dít a kdo se jak „odkope“, když tato strana náhodou (pakliže se tedy takové náhody nebudou podvodně eliminovat při sčítání hlasů) získá větší než malé množství hlasů. [smích]

220218

26.05.2010 18:04

Volby zla

RE: DSSS

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano! Výborně shrnuto.
Taková Symbióza protikladů, které vlastně protiklady ani nejsou (o co méně extremističtější, než občasné provolání „provokujících“ hesel několika nonkonformisty, je teatrální rozpouštění demokraticky vzniklé strany?), ale jako protiklady nám je vytvořila (tedy nám možná ne, ale „konzumentům“) média.

220221

31.05.2010 17:47

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Útok 64 km od břehu v mezinárodních vodách...

Andrew Siddur 62.?.?.?

... s takovou se mírové vrtulníky (ekvivalent onoho poklidně orajícího sovětského traktoru ze starého vtipu) za chvíli vynoří nad evropskými městy.

Ale snažte se víc, kluci dobří, chce to víc úsilí...
s takovouhle maličkou mírovou aktivitkou s pár vrtulníky se moc nevytáhnete...
to bychom taky mohli říct, že jste to už někde odkoukali.

K čemu máte ty Jericha trojky, herdek? [oči v sloup]


Jinak - taky se vám zdá, že německý prezident odstoupil kvůli Afghánistánu asi tak, jako Topolánek odstoupil kvůli pár kecům
pro nějaký pofidérní magazín? Čili, že skutečným důvodem je něco mnohem většího, ale o to skrytějšího?

Třeba to, že Německo už třeba pomalu přestává těšit (tedy pár posledních rozumných lidí v něm, třeba i onoho prezidenta) placení reparace ve verzi 6.0, teď navíc aktualizovanou řeckým service-packem?

220684

31.05.2010 18:22

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: ČT

Andrew Siddur 62.?.?.?

Těžko říci. Pokud je do několika dnů neuvidíme, je možné, že se uskákali k smrti.

220691

31.05.2010 19:13

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: ČT

Andrew Siddur 62.?.?.?

Omlouvám se za předchozí příspěvek; ač pravdivý, tak teď se mi zdá trochu nemístný.

Napsal jsem jej neznavše veškeré info k této mírové operaci a myslel jsem v něm jiné reportéry/novináře.
Takové, kteří by dělali živý protiteroristický vstup přímo z onoho mírového vrtulníku.

Takoví tam však z ČR doufejme nebyli, takže přeji rychlé fyzické i psychické zotavení těm, kteří byli obrazně i fyzicky "na jiné lodi". [pláč]

220698

31.05.2010 19:26

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano, proti bitce bambitkou. Zcela v intencích zvrácené chazarské vlády tohoto kdysi hezkého arabského státu.
Goliáš proti Davidovi.
Vložený obrázek

220703

31.05.2010 19:41

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Překlep. Asijského státu.
Aby mě tu nějaký přeliv z "mínkotvorných" serverů, který tu teď prosakuje, kvůli slůvku netahal za nohu.

220705

31.05.2010 20:13

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

RE:  

Andrew Siddur 62.?.?.?

Omlouvám se, příspěvkem jsem zamýšlel jen poukázat na zarážející podobnost tohoto politického kočkopsa s některými druhy zvířat.

Proti nim však nemám zhola nic!
Proti politickým kočkopsům, které někdo vytáhne jako králíky z klobouku (no vida, zase jsme u těch zvířat), už bych možná něco našel, ale to mi tu nestojí za řeč.

Dobrá, řešme tu od nynějška pouze skutečné prasopsy a neotírejme se o majestát zvířecích bytostí. [smích]

(Když jsme u těch prasopsů, zrovna dnes se docela činí, zdá se mi.)

220710

31.05.2010 20:24

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: řešení

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vida, po slovním spojení „humanitární bombardování“ jste právě vytvořil další pěkný newspeakový termín. „Humanistický dobytek.“
Vyhrál jste 1984 libermanodolarů a posílil jste světový mír.

220712

31.05.2010 20:38

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Prožidovské vtipy jsou vtipné díky své absurdnosti. Protižidovské díky svému reálnému základu. [vyplazený jazyk]

Ale mimochodem docela milý vtip; díky [smích]

220717

02.06.2010 00:35

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

„bezelstná noci bez mráčků“,
„poblíž kajut ze kterých je slyšet jen lehce ševelí oceán“


Hm... v hebrejštině ty věty možná dává nějaký smysl...?

220901

02.06.2010 14:40

Falešná propaganda

RE: Velké českomediální ticho

Andrew Siddur 62.?.?.?

Na stánkách nejmenovaného nejserióznějšího deníku visí dole na prvém místě odkaz na „redakční“ blog s titulkem:
„Izrael brání i nás, nechápete to?“

Váhal jsem, zda na ten odkaz kliknout, ale pak jsem si znovu přečetl ten určující titulek, a mně došlo, že toho opravdu nemám zapotřebí.

Vlastně ani kdyby ten titulek nebyl tak jednoznačný a třeba byl i lákavý (například by u něj byl obrázek rabína držícího transparent s nápisem End of Zionism = Peace), neklikl bych na něj, protože bych věděl, že stejně uvozuje akorát hromádku hnoje uvnitř článku. [smích]

Jinak izraelský ministr nepřiměřené obrany (E. Barak) situaci docela vtipně glosoval prohlášením: „Žijeme na Blízkém východě, na místě, kde se slabým není slitování a kde ti, kteří se nebrání, nedostanou druhou šanci“.

Přitom na něm vlastně není nic nepravdivého! „se slabým“ = narážka na všechny jiné země kromě Izraele; „ti, kteří se nebrání, nedostanou druhou šanci“ = to je také pravda, a navíc se to logicky dá interpretovat i bez těch záporů: „ti, kteří se (nepřiměřeně) brání, dostanou druhou šanci“, což je pravdivé snad ještě více.

220959

02.06.2010 15:00

Falešná propaganda

Námořní útok „pohledem odjinud“

Andrew Siddur 62.?.?.?

Pokud se na všechno chcete podívat s nadhledem, jakoby z vrtulníku, podívejte se sem:

www.zidovskelisty.blog.cz

(prosím, mějte na paměti: „Nesouhlasím s tím, co říkáš, ale do poslední kapky krve budu bránit tvé právo to říci“ [ta Voltairovská věta je sice všelijaká, ale v takovýchto případech je snad ještě použitelná] a nepište tu žádné narážky k tomuto blogísku. Díky!) [mrknutí jedním okem]

220960

25.06.2010 15:53

V Nizozemí se formuje nová vláda složená ze zrádců, žoldáků a prostitutek

RE: pche, politicka krize

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ale to teprve až bude Vovka Železný – dík přímé volbě – prezidentem.
Do té doby musíme doufat (někteří prý i přáníčko do škvíry Vykřičené zdi zastrčí) ve světlé zítřky a nevybočit z generální linie! [smích]

222807

25.06.2010 16:04

V Nizozemí se formuje nová vláda složená ze zrádců, žoldáků a prostitutek

RE: Politické převraty v EU ve stylu barevných revolucí

Andrew Siddur 62.?.?.?

SíAjEj. Ajajaj, zase ta zprofanovaná zkratka, co, Antizvědavče?

To si raději řekneme s klasikem (Česká Soda): vše co tato dvojice (a vlastně média obecně) činí, činí dobrého pro mé děti a pro děti vás.

1931, 2010, pořád to samé přesvědčování o „lepší cestě“. [chechtot]

http://www.youtube.com/watch?v=xGj1v2MHu1g&fmt=18

222808

06.10.2010 23:21

Odešel člověk a kamarád

To mě podržte...

Andrew Siddur 62.?.?.?

... na (jistě ne velmi starých) fotografiích vidím robustního muže s jistým pohledem, žádné utrápené tělo a snad ani duši...

Ale dovedu pochopit, že se to tak někdy možná sejde, když má člověk po krk celého přebyrokratizovaného, uměle demencializovaného světa, že si říká, že to už přece nejde skoro přežít, a pak přijde nějaké neštěstí i v osobním životě.
Potom už skutečně může jít o život...

Po stejné zmínce o paní Evě Cironisové je to další smutná zpráva.
Jméno David Zatřepálek alias DavidZ mi utkvělo v paměti, hlavně tím neobvyklým křestním jménem (říkejte si co chcete, ale svému synovi bych nikdy nedal jméno David; nevím, možná to má co do činění s tím, že když zná člověk lidi s určitým jménem, a většina z nich jsou magoři, tak potom to jméno začne přehlížet...?), jehož nositel mu zde ale dělal jen tu největší čest.
A naprosto převážil tu mou tunu magorů, za což bych mu rád poděkoval.
Díky, Davide.

229486

11.10.2010 21:07

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: 3. světová válka

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tahle Vašimi úryvky propagovaná knížka "The Plot Against the Church" musí být rozhodně zajímavá.

Minimálně proto, že ji sespsal jakýsi katolický "kolektiv autorů", a jak vidím, tak na nějakých fórech - snad také katolických - si ji lidé navzájem doporučují jako "must read" publikaci.

To je ovšem ve velice příkrém kontrastu s chováním (několika málo) katolíků, které znám.
Pokud bych je chtěl z legrace obeznámit, že existuje tato publikace, která odhaluje uvedené domnělé spiknutí, pravděpodobně by na mě začali nevěřícně zírat, nebo by rovnou koukali velmi zle, jako bych proti nim, katolíkům, snad něco měl.

Osobně si troufám jen tipovat, že je to proto, že tak před 70 lety potkalo předky těchto katolíků něco zlého, a potkalo je to zcela společně i s těmito zmíněnými "spiklenci proti lidstvu a církvi". Třeba v Buchenvaldu nebo v Osvětimi.

Z toho mi, jako nezávislému pozorovateli, vyplývá, že existují minimálně dvě skupiny katolíků - jedna jakýchsi ustrašených, na které když vybafnete "žid", tak se počurají strachy, protože oni to uslyší jako: "Cikáni, slované, židé a katolíci. Vše nejlepší vám přeje Adolf".

No a pak je tu ta Vaše skupina, o jejíž existenci mě přesvědčujete Vy a Vám podobní lidé, kteří propagují zmíněnou publikaci. Té skupině bych dal pracovní název "Smějící se bestie". [oči v sloup]

Jako nezávislému pozorovateli, ateistovi (doufám, že ještě většímu, než byli tzv. sovětští ateisté jako Trocký apod. [smích] ) se mi samozřejmě zdají trochu komické obě skupiny - ta moje však jaksi lidštěji a pochopitelněji, kdežto nad tou Vaší mi rozum spíše zůstavá stát.

229831

14.10.2010 01:00

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: A este by ste mali odcitovat

Andrew Siddur 62.?.?.?

Jak máte to "kritérium" nastavené, je zřejmé. (Protože z vašeho příspěvku je patrné, že žijete na bratislavském sídlišti nebo v Izraeli.)

„Z živého pramene pij tisíc doušků, a přesto zemřeš, pokud nemáš lásku.“

„Žena je odrazem Boží krásy a zdrojem lásky a péče. Je strážkyní čistoty a znamenitosti společnosti.“

„Při vytváření světa plného čistoty, bezpečí a prosperity nejsou lidé soupeři, ale společníci.“


Občas mě přepadne myšlenka, že není žádný Ahmadínežád, že to jen AIPAC píše projevy pro člověka takového jména, který je pak občas přednese odcházející audienci, aby byla na tom světě nějaká legrace.
Ale ruku na srdce, tohle musel napsat někdo normální. Snad Ahmadínežád.

229960

14.10.2010 02:11

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

Výtečné shrnutí

Andrew Siddur 62.?.?.?

Poznámka na okraj - závěrečné konstatování (... vida, KDE jsme se dostali...) náhodou vypadá jako by ho napsal přímo nějaký havíř; „kde“ (místo obvyklého „kam“) totiž používají lidé na Ostravsku, pokud je mi známo. [smích]

229962

14.10.2010 03:26

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

RE: Za vším hledej ilumináta

Andrew Siddur 62.?.?.?

... no, je to sice trochu podzemní společenství, ale odtud potud... [chechtot]

229965

26.10.2010 20:23

Pozvánka na soud

RE: trestní oznámení na ty co podporují Izrael

Andrew Siddur 62.?.?.?

Trefa do černého. [smích]

Vlastně proč se směju... Patrně byste byl označen přinejlepším za nechutného provokatéra, a to i kdybyste tr. ozn. podal v období apokalypsy v Gaze, krátce po humanitárním postřílení humanitární pomoci, zkrátka když má STÁT Izrael „své dny“.

231074

26.10.2010 20:35

Pozvánka na soud

Zajímavé příjmení

Andrew Siddur 62.?.?.?

Šavel, hebrejsky Šaul...

Možná to nebude ten případ, ale je skutečně fascinující, jak se Systémová kohorta dokáže spiknout a obrátit byť i proti svým vlastním členům, kteří jen měli pocit, že je něco špatně, a nebáli se zvednout hlavu...

231078

28.10.2010 00:56

Pozvánka na soud

Kruhy a kosočtverce

Andrew Siddur 62.?.?.?

Spíš bacha na kruhy pod vočima – ty by mohly značit, že se madam Mrázková špatně vyspala, a rozsudek (vyjádřený v letech za mřížemi) by tak mohl atakovat vítkovské mety. [velký smích]

Vlastně jsem chtěl napsat, že na Vámi uváděných kruzích zas tak nezáleží, pro mě za mě, ať se každý stýká třeba s mimozemšťany, když mu to dělá dobře...
...ale pak jsem si uvědomil, že v prostředí „soudů“ a „práva“ na těch kruzích jistě „něco“ bude.
A nemusí to být ani KRUHY – úplně stačí jeden člověk-KOSOČTVEREC, který se pro mrzkou almužnu a kariéru upíše různým zájmovým skupinám... no a pokud se takové nepěkné skupiny pohybují kolem soudu, či ho podporují, je to k ničemu.
Tedy alespoň pro pana Stworu, že. [oči v sloup]

231202

31.10.2010 22:15

Pozvánka na soud

„Real-time“ postřehy přímo z nestoudní síně?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Je předvečer Procesu a zvláštní ticho (před bouří?).

Možná jsem jaksi zpovykaný, ale mohl bych poprosit dobré oBčany (případně i dobré oBčanky, když máme tu rovnoprávnozť – ale chce to spíše někoho s neroztřesenou, pevnou rukou, což se u citlivých dam může během soudu jevit jako problém, pokud tam čistě teoreticky bude vystupovat nějaký neurvalý urválek), aby (pokud to nebude zakázáno, tak přímo v ssíni; jinak o nějaké pauze) dávali průběžně vědět, co se tam odehrává zajímavého, co vás potěšilo, zarazilo, napadlo?

Teď kde by se takové krátké zprávy měly zveřejňovat –
– Možná by šlo zde na fóru nastavit, aby se ve 12:30 automaticky otevřel nějaký prázdný článek a pod ním diskuse - dostupná každému (nebo jen přihlášeným; nevím, co je lepší), kam by přítomní mohli napsat pár svých krátkých postřehů.

V době trvání soudu budu zrovna v práci, ale takovéto „info“ bych mohl mít možnost sledovat na mobilním telefonu.

Na druhou stranu – přijít po skončení soudu domů, nijak neinformován, a následně navštívit adresu Zvědavec.org, odkud budu v tu chvíli přesměrován na romea.cz (zkrátka jinam), kde už bude viset článek, jak to vůle lidu, vůle boží nandala tomu kanadskému rozvraceči míru a rodinné pohody v našem nejkrajším, nejspravedlivějším Čecháčsku...
...to by mělo taky něco do sebe.

231507

01.11.2010 17:26

Pozvánka na soud

RE: Verdikt súdu

Andrew Siddur 62.?.?.?

No vida. Pan Stwora už by možná měl umístit do patičky Zvědavce něco takového:
Vložený obrázek

, aby bylo všem jasné, jak se věci mají, když SSoud už dvakrát jasně rozhodl. [chechtot]

Věrchuška Yidlitátová už jistě sliní pero; přejme jí, ať se v jejím článečku objeví slovo popírač nejméně 14-krát a holokaust minimálně 88-krát.

(Mimochodem dnes jsem procházel na Pellicově ulici v Brně kolem nějakého Orla nebo podobné ptákoviny, a též tam byla na nástěnce uvedena jakási paní Tydlitátová. Pokud nejsou příbuzné, tak to snad musí být nějaké pejorativní příjmení, které pro tyto „případy“ vymysleli lidé bez imaginárních přátel. [smích] )

231565

02.11.2010 19:38

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vložený obrázek

231765

16.11.2010 12:44

Kauza Vítkov

RE: béé, béé (děti, jak dělá ovečka?)

Andrew Siddur 62.?.?.?

Výborná připomínka!
Všeobecně se mi při afektovaných výzvách „Vážený/á, pokud máte pocit, že % (kde % je zlodějina/korupce/jiný společenský nešvar), PODEJTE TRESTNÍ OZNÁMENÍ!!!“ otevírá kudla v kapse (Apropo, také jste si všimli hrozivé inflace těchto výzev k podání tr. ozn. v různých internetových diskusích v poslední době? Je to přinejmenším zajímavé...), toto však není ten případ.

Smůla je, že Tomáše Sokola má teď zrovna obsazenýho tenhle jidiot achronot.
A druhá smůla je taky, že nejsem dostatečně afektovaný a nepodporuji bohy a bůžky, které je třeba podporovat, což je, hádám, nutná prerekvizita toho, aby člověk vůbec mohl předstoupit před tyto Sokoly, Vlky, jestřáby, hady a štíry ze soudních areolae (dvorců).

232443

Hmm... člověk co vypadá jako mladší brácha Sašy Vondry v klobouku Ondry Hejmy, rádoby vtipně „glosující“, co všichni vědí? Děkuji vřele.
Docela trefně je to zařazeno v sekci „Zábava“.

232827

... a u toho „onismu“ mu nějak vypadla předpona...

232829

Takže do stodoly, jo...? Váš osobní Ján Rajňačok už na Vás čeká.

232831

22.11.2010 20:33

Vondra vs. Barták - dva kouhouti na jednom smetišti, aneb - Česko prostě potřebuje stíhačky F35 od Lockheedů!

RE: Důležitá informace nutná k posouzení situace

Andrew Siddur 62.?.?.?

Dejte pokoj s kříženci, Armadij Obranovič je čistokrevný Ferda mravenec (jen s bílými puntíky) a Ráda Kadlecová z Palestiny je jeho prorok.

232832

Já si naopak myslím, že reportér je pouhý Čech s maďarskými předky, snažící se být židem předstírajícím, že je cikán. Ale na tom nesejde. Váš příspěvek je skutečné dílo boží(-ho dopuštění). [velký smích]
Pokud Egon Bondy byl mistrem „trapné poezie“ [např. báseň SSSR / se sesere], Vás, pane, mohu prohlásit za průkopníka „trapné prózy“.[smích]
E. B. zemřel v požehnaném věku; skolila ho prý neopatrně zapálená cigareta.

Ve Vašem případě bych si jenom dával bacha, aby Vás podobný osud nepotkal náhodou tak nějak dřív, ta cigareta nebyla trochu větší (asi jako Molotovova lahev), a nestalo se tak při akci s krycím názvem „Asanace“, překrytým krycím názvem „Natálka a sedmero extremistů“. [mrknutí jedním okem]

232838

23.11.2010 02:23

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

tečka čárka vykřičník, Hitler to byl uličník

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tak jsem si na internetu prohlédl zevrubnou fotodokumentaci a snad i životopisy těchto dvou lidí (materiálů je všude dost), a je mi více méně jasné, že za tímto politickým zatýkáním a vazbami represivních státních složek musí být jenom nějaká podivná touha dohnat skluz, který tyto nabraly od vzniku ČR do konce 90. let, kdy ještě nekádrovaly a neperzekuovaly.

Pan Eichler (toho času novinář MfD) by o tom mohl vyprávět. Tedy o tom, jak se z mladého člověka konzervativního smýšlení, co se týče imigrace a určitých zásad partnerských svazků stal člověk otevřený novému multikulturnímu století. Nebo úderněji, jako by to napsaly Lidové noviny – jak se z „židobijce“ stal „židomilec“.

Proč státní složky nyní otravují život podobným mladým lidem, jako byl pan Eichler (respektive neotravují, ale přímo znemožňují), a kteří tak nemohou prožít podobně úžasný přerod a coming out, ve kterém by přiznali, jak hluboce se ve své mladické nerozvážnosti zmýlili, stejně jako se v mládí zmýlil i pan Eichler?

Nakonec si myslím, že ani kdyby se tito mladí lidé takto „neobrátili na víru“, že by se také mnoho nestalo. Svižným krokem se občas projít s kamarády ulicemi (jak jsem na internetu mohl vidět, „neonacistické“ dívky jsou většinou velmi zdravě stavěné, takže se jim nedivím, že občas udělají něco pro své zdraví a hezky si zamašírují) nebo se s nimi sejít v hospodě, na tom nevidím nic opovrženíhodného. A už vůbec ne na nějakých samolepkách.

Sečteno a podtrženo:
Těšte se na pár vlastnoručně nakreslených pohlednic; třeba je i následně někde zde vystavím.
Pokud jsou snad adresy falešné a vedou v obou případech k nějakým prominentním příslušníkům a důvěrníkům, také se nebudu vůbec zlobit (a věřím, že ani oni).

232847

23.11.2010 02:42

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Nepište extremistům do vězení, uškodíte jim!

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vskutku neuvěřitelné.
Takže právo přijímat a odesílat poštu máte v jakýchsi shnilých „institucích činných v trestním řízení“ vlastně jenom proto, aby tyto měly záminku k Vašemu nekonečnému věznění.

Absurdita, Orwell v ryzí podobě, manýry bolševiků ve stalinských 30. letech. Až dosud jsem o tom všem jenom četl...

232848

25.11.2010 21:28

Norimberk: pouhá historie?

RE: Mnoho veci je postaveno,tak, rikajic na hlavu, proces v Nurimbergu , jeden pripad z mnoha.

Andrew Siddur 62.?.?.?

S těmi židy je to stejně sranda...
Moldavané byli z Moldávie a Japonci z Japonska, ale odkud tedy byli ti „neuvědomělí“ (a dnes snad i sebenenávidící) židé? Myslím původně, než přešli do Německa bojovat za jeho zájmy?

Protože za jejich výchozí „vlast“ tipuji a považuji také Rusko, hlavně jižní (případně Ukrajinu), tak u tohoto etnika potom došlo ke skutečně krutě ironickému osudu.

Tito lidé (židé?) vypadli z toho „všivého proletariátu“ jejich souputníků, a odešli do Německa... aby za chvíli, shodou okolností, opět (a už nadobro) skončili mezi „svými“ bolševiky. [velký smích]

Pokud je to jak píšu, pak se divím, že o tom třeba Špílberk ještě nic nenatočil... krutost osudu tady podle mne předčí klasiscké holokaustové fabuly.

233027

26.11.2010 01:05

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Též si toho všímám

Andrew Siddur 62.?.?.?

Mne v poslední době zaujal zánik stránky PlanetaOpic (potrefeným husám raději hned doplním, že pokud člověk udrží jakýsi zdravý balanc, nejen že na té stránce nespadl do žádné stoky, ale dozvěděl se navíc zajímavé souvislosti).

Zároveň se mi ale zdá, že se rojí spousta menších stránek, spíše blogů s „nezávislou“ tématikou, spravovaných pouze jednotlivci ve volném čase, a umístěých na různých free serverech (např. wordpress.com)

Ke článku nemám nejmenších výhrad, snad jen ti nebozí „židi“ se mi zdají jako zbytečně temné zjednodušení.

Prakticky jde o lidi, kteří jednají v rámci jakési rodové tradice tak, aby maximalizovali svou váženost i zisk, a používají k tomu léty prověřené principy, jako spravování médií (financí, ...), což vzhledem k jejich tradici a vlivu není problém. Tito lidé často mají nějaké náboženství – často katolické nebo právě zmíněné židovské. Mají ho proto, aby se na něj mohli odvolávat, když cítí, že se jim nedaří, když se jim skutečně nedaří a případně i když se jim daří.
Může to být jen můj dojem, samozřejmě. [velký smích]

233043

26.11.2010 02:56

Australan Assange a švédský sexuální skandál

Abych pravdu řekl...

Andrew Siddur 62.?.?.?

...nevím, jestli to, co Assange dělá, není v konečném důsledku kontraproduktivní.

Všichni zapojení v nějakých svinstvech, které prosákly na WikiLeaks, budou pro příště obezřetnější a provedou opatření, aby už se to nestalo. A když pak skutečně bude nějakou dobu ticho po pěšině, nabudou dojmu, že jsou „za vodou“, a nebudou se bát rozjet daleko větší svinstva.

233050

03.12.2010 01:45

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: Podezřelé

Andrew Siddur 62.?.?.?

No tak pokud má být J. A. žoldák CIA, tak to docela zapadá – 9-11 je přece dogma (stejně jako 9-3), o kterém není radno diskutovat.

Takže potom když i takový Velký konspirátor (podle vzoru Velký masturbátor) ví, že to byli fousáči z jeskyně, tak je to vlastně pro nekonspirátorského ovčana povel, aby si ty fousáče třítisíckrát podtrhl a ještě si k nim připsal Írán, KLDR a duchy nacistů, mstících se za WWII.

233686

07.12.2010 01:46

Wikileaks = Asanace internetu

Cíl této pseudoaféry – diskreditace "alterstreamu"?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Čím dál více se mi zdá, že tenhle humbuk kolem Wikileaks má za cíl zdiskreditovat a nejlépe zrušit celý „alterstream“ (to označení zní mimochodem také jako nějaká nálepka, no co naděláme).

V poslední době už jsou hlasy „probuzených“ (zkrátka lidí, kteří věci vidí jinak, ať už přirozeně, nebo ze zásady) příliš silné, stejně tak jejich zázemí s různými alternativními informacemi (weby, fóra).

„Mainstream“ už neví, jak na protichůdné informace reagovat. Opakování lžipravd, přehlížení nebo nadávky do psychopatů už nepomáhají. Nejlepší by bylo, kdyby alterstream nebyl.

Každý, kdo minimálně poslední desetiletí používá internet, vidí, jak se všechno centralizuje a unifikuje, odpadají zajímavé funkce, zbývá balast pro většinu. S čím dál větším tempem. Ať už jde o ty různé upload servery (vězte nebo ne, ještě tak před 5 lety tu nebyly, a přesto člověk našel, co hledal, a ještě lépe a ve větším množství), kde stačí cvaknout vypínačem, a zájemce o informaci je rázem slepý nebo stále pokročilejší cenzuru obsahu internetu.

Proč neudělat to samé s alterstreamem? Tak ho úplně shodíme. To se povede, ať už Leaksaféra dopadne jakkoli. Pokud dopadne, jak tu očekáváme (J. A. „agentem-přisluhovačem“), budou se lidé ptát, jak je to možné, a u každého dalšího alterstreamu se budou ptát „komu to slouží“ (což není nejhorší, ale podle mě existuje ještě lepší a pravdivější přístup – „ať si to klidně slouží komu chce – když z toho ten, komu to slouží, moc nemá, a naopak druhým lidem to otevře obzory, je to v pořádku).

Pokud to dopadne, jak neočekáváme (J. A. na smrtelné posteli s dýkou Mossadu v zádech zasténá, že skutečně bojoval pouze za sebe a právo čtenářů na pravdu), rázem se objeví nové „prosáknuté pravdy“, které nám vyjeví, jak to s tím Julianem bylo „doopravdy“.

Zkrátka tak či tak, lidé budou ƒ„alterstreamem“ zmateni a znechuceni. A s povděkem přijmou nabídnutou ruku mainstreamu, který se bude kát „My už budeme hodní, už nebudeme tak Goebbelsovsky lhát“, a který už sem tam pochvalně napíše třeba o Rusku, Íránu, nebo že ta obřízka není zas až tak moc cool. Ovšem propaganda pojede dál a ještě víc. Jen už daleko nenápadněji.
Až do doby, než si jí zase někdo zasvěcený všimne a zase se vytasí s nějakým Julianem... a dál už to známe... [mrknutí jedním okem]

233842

08.12.2010 18:16

Vyjímečný stav ve Španělsku

RE: Thajsko ?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Zdravím do teplého Thajska; výjimečný stav tam byl naposled v dubnu 2010 a v září 2008

233921

08.12.2010 20:34

Vyjímečný stav ve Španělsku

RE: Thajsko ?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano, to mne tehdy také zaujalo, že ty demonstrace nesly rukopis „barevných“ revolucí... žel, nepodařilo se; asi tam nemají tak širokou základnu herců a komediantů. Možná plavci by se tam mohli aktivizovat...

233924

14.12.2010 19:18

Rasistický rabín: Trend směrem k náboženskému extremismu v Izraeli

RE: Z historickych knihach

Andrew Siddur 62.?.?.?

Trochu jadrně řečeno [vyplazený jazyk] , ale je to skutečně tak.
Dřívější drakonické perzekuce... kvůli kterým by si člověk snad i řekl: „ještě že tu je ten holokaust“, protože jinak by židé za tyto prastaré křivdy asi nedostali zholo-nic, takhle je to aspoň něco za tu nešťastnou válku.

Zde je tématický animovaný obrázek; autor neznámý (útlocitní nechť prominou karikaturu v úvodu, pokud si myslí, že tak nevypadají):
Vložený obrázek

234246

14.12.2010 22:53

Rasistický rabín: Trend směrem k náboženskému extremismu v Izraeli

RE: Kouknete

Andrew Siddur 62.?.?.?

Také jsem to zhlédl; roztomilé. [smích]
O jakémsi zákazu se píše na internetu, těžko říct, zda je to pravda.
Podle mne ten film ale mohl být jistou dobu záměrně přecházený – z důvodů, které zde napsal uživatel Necron.
Mohlo to být i pro dobro tvůrců – takové „podvracení státu“ by jim zasloužilí francouzětí výsadkáři z WWII nemuseli odpustit.
Navíc Francie je i „revoluční“ země, tam by to nemuselo dopadnout dobře, kdyby si mládež vzala myšlenku filmu bezmezně k srdci (vymlácená okna McDonaldů a bank, však víme...).

234255

16.01.2011 23:31

Česká média nejsou tak úplně ztracena

Dvě kritická vysvětlení mediálního "tepání nešvarů"

Andrew Siddur 62.?.?.?

Zrovna dnes jsem se taky zamyslel nad tím, proč novináři píší o takovýchto kauzách.
A přišel jsem na dvě možná vysvětlení.

1.) "Budeme psát o špinavostech současných mocných, aby se jiní (nebo titíž!) špinavci dostali k moci v budoucnu."
– Poslední dobou se to všude hemží různými politruky z vyměňtepolitiky, pravdou, láskou, zničehonic jakoby konečně objektivními Moravci, atd. Zkrátka probouzí se nám tady taková všespásná Strana Dobra.
No a do toho máme články v novinách pojednávající o korupci jiných, tedy o korupci Strany Zla. A proto v příštím vojebním klání volme Stranu Dobra, protože jen tak budeme všichni šťastni. Co na tom, že do Strany Dobra zatím potichu přeběhli všichni ti, kteří byli zapojení v současných korupčních kauzách, a my jsme si toho, kvůli jednostranné smršti článků tepajících Stranu Zla nestačili všimnout.

2.) články jako varovný prst pro ty, kteří kradli a nechali se při tom chytit
– ale vlastně jenom jako takové konejšivé oznámení současným krádcům (vládci, kteří kradou), že dnes, v době Internetu, médií a všelijakých Agentur blbých fízlů, se o vás lidé můžou dozvědět nepěkné věci, ale že si z toho nemusíte dělat těžkou hlavu – že jenom proběhne pár článků v novinách a karavana (a Vy) pojedete zase dál. Na stejné pozici, případně se jen na chvíli budete muset někam jako naoko přesunout (třeba do Strany Dobra) a možná se i kát, abyste pak zase mohli bezpečně vylézt a sát dál.

236227

17.01.2011 16:32

Franto, osol to!

RE: Ach jo

Andrew Siddur 62.?.?.?

... to je druhá strana mince... [cool]

236253

01.02.2011 23:02

Aktivizace občanské společnosti

RE: už se to blíží?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Jo, něco se děje...
Vondra za chvíli rezignuje (vypadá to, že někdo pojal myšlenku, že by bylo dobré přemístit ho na méně viditelné místo [možná on sám], tak se nechal vyplout na světlo jeden z jeho „přehmatů“, který by se za jiných okolností taktně přešel), Bobošíková pochlebuje králi Václavovi, shodili nám sem toho amerického brouka (M)Ejsna, který se hned zkraje sám profiluje jako protektor, jako za okupace Říší se ruší školy... nevím, začíná se mi to „nelíbit“.

V USA v předtuše kalamity (Haarp much?) aspoň nakoupili žrádlo a utíkají se do hrdinné minulosti...

237407

01.02.2011 23:18

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE:

Andrew Siddur 62.?.?.?

Děkuji Vám, že jste učinil ráznou přítrž rudým mžitkům.

Nic než spojené nádoby, Spojené nádoby spojeným nádobám!
Smrt spojitým nádobám!

237410

16.02.2011 22:12

Invaze mimozemšťanů

RE: Nejhoší jsou tzv Kurvítka

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano, o „kurvítkách“ (=součástka, která po určité době záměrně přestane fungovat) se v poslední době mluví, ovšem nedivil bych se, kdyby žádná neexistovala – fenoménem současné doby je, že se v honbě za co nejnižšími výrobními náklady používá šunt; nekvalitní materiály, součástky. A takový šunt po chvíli přestává fungovat (nekvalitní kondenzátor vyschne, spoj zoxiduje, svár praskne).

Lichý je argument, že je dnes ve všem „více elektroniky“, a proto je větší možnost, že věc přestane fungovat.
Když už tam tedy mocí mermo musí být více elektroniky, tak ať je přiměřeně kvalitní! V opačném případě vyrábějte jednodušší a nerozbitnější spotřebiče.

Jenže realita je jiná, a tak tu máme „mainstreamové“ produkty, které se prakticky den po uplynutí záruční lhůty musí vyhodit, a na druhé straně bezvadné výrobky, které jsou stejně spolehlivé a funkční jako 20 let stará věc, ale stojí 20-krát víc než mainstream. A nic mezi tím.

Ale k článku – opět bravurní eklektická Lischkovina, palec hore! [smích]

238204

04.03.2011 04:37

MF Dnes odhalila záškodníka ve vládních řadách

Umělá „aféra“ navozující mylný dojem svobody

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tato uměle vyvolaná aféra měla navodit dojem, že již žijeme v době bez politické korektnosti; že už se otevírají diskuze pod „indickými“ články, že už člověka nikdo nebude denně strašit několika fotkami N95atálky, a že nad ním už permanentně nevisí Damoklův meč možného obvinění ze samolepkismu.

Taky prezident si účastí v této mediální nicaféře, zastáním se tohoto jakéhosi Bátory (je příznačné, že v této „aféře“, která měla naznačit nerozumnost nálepkování, figuruje jako tzv. extremista člověk s vzezřením maďarského róma), který má prý rozumné názory (nicméně podobně úderné prohlášení by dovedl napsat kdekdo, za peníze i ten nejzarytější bilderbergovec a NWOista), chtěl asi získat plusové body.

Všimněte si, že podobná vyjádření, „tepající“ dnešní nesvobodu nebo trapnost pol. korektnosti, zaznívají poslední dobou docela často – např. od prezidentova lokaje Hájka [ZDE] nebo od nyní mediálně vystavovaného (skoro bych vsadil pytel rýže, že bude kandidovat [nebo „bude kandidován“] na prezidenta) T. Okamury [ZDE].

Vzhledem ke stále se zhoršující realitě bude takových podobných napohled rozumných, laskavých a kritických vyjádření jenom přibývat, aby si člověk myslel, že je zde možná opozice systému, který si ve své paranoie vymýšlí už ne politické, ale jen ideové nepřátele, a snaží se je zničit.
Není, proto buď ostražitý.

238872

04.03.2011 13:06

MF Dnes odhalila záškodníka ve vládních řadách

Okinawa jede na 120%...

Andrew Siddur 62.?.?.?

...a po vzoru prezidenta se zastává BáTHORy].

Ulehčeme chlapíkovi práci – a napišme mu, koho jiného „nekorektního“ by se tento ještě mohl v budoucnu zastat, aby si vysloužil obdiv publika a uznání od médií, která žijí z podobných žabomyších pseudoafér, které mají ovčanovi navodit dojem, že je tu konečně svoboda projevu, a že naše demokracie rozkvétá?

1.) NEZASTAT se bratří Machine-gunů
(Ale to raději ne, to není příliš bezpečné – protože za Mašíny stojí určité temné síly, které pokud zmerčí, že jejich soukmenovec není ceněn, začnou dělat dusno)
2.) zastat se Jiřího Čunka v souvislosti s čímkoli černým (to by šlo, je to bezpečné, zde temné síly nehrozí – naopak Čunka v počátku prosazovaly)
3.) zastat se Liany Janáčkové (----//----)
4.) zastat se Miroslava Sládka (----//----)
5.) Zastat se Číny proti Tibetu (přece jenom, zde pomalu začíná upadat názor, že Čína tam způsobuje jenom zlo, takže je to bezpečné – naštve maximálně pár intelektuálních pozérů)
6.) zastat se Rachel Corrie (Bezpečné. Zde temné síly budou mít velké dilema – ale nakonec by mohly dát k zastání souhlas)
7.) zastat se Adama Bartoše (Bezpečné. Pan Bartoš je temnými silami dosud trpěn, musel by napsat něco opravdu ošklivého, aby byl jimi zapuzen, a to on nenapíše, protože je to rozumný člověk)

... a konečně – 8.) zastat se V. Stwory!
(Tak, a zde by mne opravdu zajímalo, co by se potom dělo... pravděpodobně by došlo ke kolizi časoprostoru a svět by pohltila černá díra.)

238879

07.03.2011 00:35

Zvědavec má novou hlavičku

RE: Pro mě je to moc světlé...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Já se výsledného díla musím naopak – jako člověk, který se domnívá, že má určitý grafický cit – zastat.

Hlavička se mi zdá velmi estetická, je maximálně jednoduchá (žádné omalovánky, tudy dnes cesta nevede), symbolická (zdá se, jako by světlá levá část měla zapadnout jako dílek puzzle do světlého místa vpravo, tedy vpadnout jako nejasný, pochybovačný a kritický názor do šedivé jednoty názorů – čímž se z té nevalné jednoty stane hodnotný celek, když v ní bude byť jen jeden odvážný, pochybující, odlišný názor).

Navíc všechny prvky jsou přesně na místech, kde mají být; skutečně bych nic neposouval vlevo ani vpravo, je to vyvážené.
Zpočátku se mi zdálo puzzle příliš kontrastní, ale pak jsem si schválně zkusil nastavovat jiný kontrast nebo světlost, a musel jsem uznat, že současná varianta je nejlépe vyvážená.

Je to hlavička, ta může být trochu pádnější, kontrastnější vzhledem ke stránce. To ale není tento případ, nová hlavička není křiklavá, je decentní.

238989

07.03.2011 01:56

Zvědavec má novou hlavičku

RE: Prvni dojem-neutulnost

Andrew Siddur 62.?.?.?

Od Vás je každá rada zadarmo drahá.

Osobně bych do hlavičky přidal růžové čtverce a fotografii vzducholodě, teprve pak budu na Zvědavce chodit skutečně rád... i ve spánku...!

238995

07.03.2011 15:53

Zvědavec má novou hlavičku

RE: ne že bych ...

Andrew Siddur 62.?.?.?

No, on nápis Zvědavec není umístěn vlevo samoúčelně, jen aby tahal za oči.

Pominu-li estetické hledisko, kteří mnozí nectí (či ani necítí),
kvůli kterému je nápis správně vlevo, a nikoli vpravo, je vlevo i z prostšího důvodu:

Vše, text i obrazové celky se čtou zprava doleva. Proto vlevo – zničehonic slovo Zvědavec .......... a vpravo je to slovo vysvětleno obrazem, o čem ten Zvědavec je (nějaká skládačka, asi že se máme skládat panu Vladimírovi na koťata, nebo co... Dělám si legraci [chechtot] )

V dřívější hlavičce bylo naopak vlevo správně to záhadné OKO (jako hlavní motiv), a na nápis Zvědavec proto zbylo místo napravo.
Pokud by teď bylo vlevo puzzle, hlavička by rázem byla o 100 % bezzubější. Nyní je hlavním motivem samotný nápis Zvědavec.

Je to analogické se škodovkou – dříve se její emblém skládal z loga a nápisu (Škoda auto), teď ho zjednodušili (škodovka si vydobyla renomé) jenom na logo. Podobně Zvědavec se dřív neobešel bez svého oka v hlavičce, nyní ano. Proto to triviální (ale trefné) puzzle vyplňuje správně prostor vpravo...

239024

07.03.2011 15:58

Zvědavec má novou hlavičku

RE: ne že bych ...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Oprava, proboha:
„(...) celky se čtou ZLEVA DOPRAVA (...)“

239025

10.03.2011 18:32

Pošle den hněvu 11. března v Saúdské Arábii cenu ropy do bezprecedentního teritoria?

„Den hněvu“? To je něco jako „Osa zla“?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Takže zejtra, jo?
Co se stane:

1.) 11. 3. (půl roku od 11. 9.) se bude konat další rozdmýchání „revolučního“ ohně v Libyi a jinde, který zatím pokojně dohasíná, v režii třetích stran (aka „dva se perou, třetí se směje“), případně následované vojenskou agresí okupačních armád

2.) V arabských zemích se nestane nic

3.) V arabských zemích se nestane se nic, ale Vojska světočetnické smlouvy vezmou toto datum (které do Facebooku stejně zadal západní agent) jako záminku (Den hněvu, ó, jak dramaticky a mediálně vděčně to zní) k útoku na Libyi a jiné svrchované státy.

Osobně věřím v bod 2.
Ale do 11. 9. už by se nějaká okupační agrese mohla stihnout, herdek...! (:

239264

10.03.2011 21:40

Příjmy a výdaje Zvědavce za měsíc únor 2011

Anketa

Andrew Siddur 62.?.?.?

Jakkoli je záležitost nové „hlavičky“ okrajová (hodnota Zvědavce tkví ve článcích a komentářích, ne v polystyrenovém štítu s úderným heslem), všiml jsem si, že anketa započítává i anonymní hlasy neregistrovaných uživatelů; v tom případě ovšem není problém naklikat libovolné volbě nespočet hlasů během chvíle.

Ale to je jistě editorovi známo. Na druhou stranu je toto provedení ankety maximálně demokratické...

239271

14.03.2011 14:09

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

RE: Politická odpovědnost a režim utajení

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano, přesně tak. I tento prostý motiv (který mi pro svou prostotu zprvu unikl) jistě inicioval toto divadlo v ČT s názvem „Totalitní vojenský stát“. Vondra se bude snažit vytřískat z něj pár politických bodů pro sebe a jeho rádobyboj za armádu s morálkou. [velký smích]

Taky si všimněme, že KSČM chce prý celou razii prošetřit.
Ano, ta KSČM, kterou ještě nedávno chtěli všelijací Sokolíkové, Gazdíkové, Nečáskové a jiní zakázat! Tak přesně ta KSČM to chce přošetřit. A nikdo ani nehlesne, Nečáskové a jiní zpytují svědomí a rozteklé máslo za padesát korun jim stéká do očí.

Znovu pouze divadlo vytvořené nerozlučnou symbiotickou dvojicí vláda+média, aby bylo zapomenuto vše staré a hloupé a občan mohl věřit v lepší příští.

239464

14.03.2011 16:07

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

Kav(f)kovská razie – 5 možných interpretací

Andrew Siddur 62.?.?.?

Takže (mnou) prozatím objevené vrstvy akce „Kav(f)kovská razie“:

1.) Pozvednout morální kredit A. Vondry tím, že se po akci od ní bude moci distancovat (prohlášením Svatý, svatý, svatý je Hospodin zástupů... tedy pardon – Hloupá, hloupá a ještě jednou hloupá demonstrace síly) [chechtot]

2.) Pozvednout hrdost fejsbukových intelektuálů zveřejněním heroismu Jakuba Železného [chechtot]

3.) Udobřit nespokojené diváky ČT. Přece když teď na Kavčí Hory vtrhli ostří hoši, tak je to jistě ta nejvyšší záruka, že od teď už se nebude vysílat víc vzpomínkových večerů z Osvětimi, než je nutné [chechtot]

4.) Taktně upozornit novináře a další služebníčky režimu, kteří ve svých „kauzách“, které pak týdny cloumají veřejným míněním, dosud šermují se všemožně získanými odposlechy a těžko získatelnými materiály. Cucejte si vaše kauzy z prstu i nadále, jen už při tom proboha neužívejte metod StB, protože vás pak někdo snáze prokoukne.
(tato možnost není k smíchu)

5.) Nakonec toto absurdní vojenské defilé mohlo vzniknout pouze kvůli totálně špatné kooperaci úředního šimlu s represivními složkami, nic víc. Tuto možnost ovšem pokládám za nepravděpodobnou, nebo alespoň skrytou hluboko v pozadí.

Celý Vovka [chechtot]

239477

16.03.2011 17:49

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

RE: Mejla

Andrew Siddur 62.?.?.?

Milicionáři a nedoukové zůstávají neotřeseni. Bylo to jen divadlo... Viz bod 3.) [smích]

239624

22.03.2011 15:15

Strategie zničení Libye

Dobrý příspěvek

Andrew Siddur 62.?.?.?

Když v něm spojíte sedm žlutých bodů, vyjde vám Velký vůz

240055

23.03.2011 21:20

Japonsko ve spárech HAARPyjí

RE: Názor na HAARP

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tato záhada, Duga-3, jakýsi ruský HAARP, měla prý výkon 10 MW.

Několik těchto konstrukcí prý mělo sloužit k detekci raketových útoků (vlastně takový předchůdce brdského ne-Radaru), ale i po letech jsou tato zařízení předmětem konspiračních dohadů (zda nesloužila i k „ovlivňování mysli“, atd.)

Není bez zajímavosti, že jeden tento vysílač se od r. 1976 nacházel (a stále nachází - viz zajímavé video odtamtud!) na dohled od černobylské jaderné elektrárny.
A za 10 let došlo v Černobylu ke katastrofě.

Nedošlo 26. 4. 1986 ve skutečnosti k nějaké interferenci tohoto „vysílače“ s elektrárenskými zařízeními?
Nebo snad chtěl Západ tento záhadný vysílač zničit, a proto pomocí nějakého agenta infiltroval Černobylskou elektrárnu, který pozměnil chování nějakého zařízení, aby v příhodný čas došlo ke katastrofě?
Nebo se Západu snad povedlo pomocí podobného vysílače vysílač dálkově rozladit, čímž tento on sám následně rozladil přístroje v černobylské elektrárně, a došlo k výbuchu?

No a teď tu máme další vybouchlou jadernou elektrárnu a zrovna tak další konspirace o podobném zařízení, jako byl tento záhadný ruský vysílač.
Příliš velká paralela, příliš mnoho konspirací... ?

240167

24.03.2011 06:49

Bééé! Já nechci nové auto!

Naprosto soucítím

Andrew Siddur 62.?.?.?

Plechové zabouchnutí dveří, vůně benzinu a zatuchliny z věčně navlhlého koberce, vyrovnaný boj se studeným motorem, který chytl napoprvé, aby vzápětí zhasl a finální start se povedl napotřetí (ale povedl se vždycky, ať byl třeba holomráz!), všechny zvuky motoru od kuckavého ševelení, přes tiché hučení v obligátní tachometrové stovce zatáčka nezatáčka, až po syčivé vrčení ve vysokých otáčkách, kdy svérázný otáčkoměr začal kmitat jako kyvadlo...

To vše mi v současném autě, které od Favorita r. v. 1990 dělí jenom osm let, ABS a airbagy (tedy jenom Bůh ví, jestli pod kryty s honosným nápisem "Airbag" vůbec jsou, a zda jsou funkční?), zoufale chybí. Je to auto na dojetí z A do B, na dojetí na nákup, do práce. Ne auto na JEŽDĚNÍ, kterým byl ten věčný Favorit. Z jehož řízení měl člověk radost právě díky výše uvedeným atributům, vrtochům a svérázům.

ABS mi taky nepadlo do oka, u tohoto o osm let mladšího vozu tak mohu nanejvýš ocenit lepší dynamiku při předjíždění.

A tak je to se vším – na ulici omladina halasí „hudbou“ z reproduktoru mobilních telefonů, v MHD mají všichni v hlavách sluchátka a já mohu slyšet přehršel mainstreamových melodií, puštěných proklatě nahlas. Reklamy řevou, v obchodech rádio.

Je to všechno přesně naopak. V autě si přeji lomoz a pazvuky, na ulici vyžaduji klid, tichý hovor a zpěv ptáků.
Dočkám se auta, kde neslyším motor, a ulice, kde po sobě řvou dámy „vole!“ a odevšad rachotí unylý počítačový pop. [zmaten]

240192

24.03.2011 07:11

Bééé! Já nechci nové auto!

RE: ..a stejne ...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Pohodové staré káry už dojezdily i v Izraeli [ODKAZ].

Teď se tam všechny typy židů vozí v jednotném typu značky Volkswagen made in Česko (Někdy zvané nepřesně Škoda), nejčastěji v Octavii (octo, octo... to je osm, a to víc než šest... a to je dobré!).

Navigaci v autě mají v němčině, naviguje: Halt! Seit 5 Uhr 45 wird jetzt zurückgeschossen! Nebo tak nějak podobně, když projíždí svou porobenou Gazou.

Spotřeba je nízká, všichni si ten vůz pochvalují.
Ale pod šest prý se dostat prostě nikdy nedá.

240194

25.03.2011 03:35

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

S IQ=45 se mluví o Hitlerovi? Vítkov – jak to taky klidně mohlo být, aneb žádný rasismus nebo úmyslné žhářství

Andrew Siddur 62.?.?.?

Výtečný článek, byť zbytečně rozvleklý a „polopatický“.

Mě nicméně na agresi nechytrých menšinových jedinců vůči Patrikovi zaujalo, že jeden z blbů se (podle článku ve zprávách) Patrika ptal, „co dělal Hitler s cikány“.
Zdá se mi to až těžko uvěřitelné, jako by to tam připsal snad sám Tarantino (ano, přišlo mi to jak z béčkového krváku ve stylu Hanebných parchantů).
Opravdu může mít člověk s IQ 45 takový etnicko-politický přehled?

Nicméně přiznávám, ač neetnolog, že pokud my v dětství recitujeme říkanky „Jan Ámos Komenský, skákal z okna na ženský“, je možné, že mladí cikáni ve svém folkloru rozebírají Hitlera a jiné totality.

Teď k Vítkovským žhářům.
Od počátku jsem byl ochoten věřit, že celá neslavná akce, zakončená ožehem nevinného dítěte, mohla být jen tragickou náhodou, kdy se parta mladých rozzlobených lidí, otrávených stavem společnosti (politika, kriminalita, bezdomovectví, exekuce) vydala metaforicky učinit zlořádu přítrž – zápalným útokem na kadibudku u trati. Opatrně, nepozorovaně, s cílem nezpůsobit větší škody a odpor spořádané veřejnosti.

Šli ti mládenci pěšky, snad i běželi, jako Mašínové. V poklusu cikánskou čtvrtí ještě ochotně poradili tlupě tazatelů, kde se vyplácí dávky, a kde se vyplatí počkat na Patrika. Když viděli, kterak jim jejich cílový oplechovaný objekt už jiní nakládají na kárku, věnovali jim letmé úsměvy a běželi tedy ještě o kousek dál, kde uviděli neobývatelnou chatrč.

Vydýchali se a po krátké poradě se shodli nad novým cílem jejich kontrolované agrese. Lahve zasvištěly vzduchem, když tu jeden hlesl, že v chatrči kdysi viděl hemžení. Je možné, že tam jsou? Nebyl čas na otázky, vrazili do zahořívající chajdy. Halekáním: „Utíkejte, byli tu skini!“ vyplašili spící osádku zbořeniště, jeden z kluků čapl spícího caparta, a všichni společně běželi o ulici dál. Rozloučili se, osádka chatrče prý nic hlásit nebude, měla by z toho jenom problémy, a že půjdou bývat ke známým, nebo známým známých. Všechno dobře dopadlo a kluci si už příště dají pozor.


Takhle to klidně mohlo být. Jenže to by tam kluci nemohli přifrčet autem a hned zase vyfrčet, a teprve pak se dohadovat o osudu možného osazenstva chatrče. Ale OK, budiž, stalo se.
V tom případě už jim ale mělo být jasné, kam to s nimi bude vší silou směřovat, a proto měli nastoupit do rozjíždějícího se vlaku hysterie a mediálního lynče vybaveni stejným tklivým arzenálem – vyjádřit lítost, natočit nějaký pozitivní videoklip. Místo toho jen dokola mleli, že nevěděli, že ve zbořeništi byl život, a to je semlelo. Ale malého cikáněte je mi líto, copak může za to, že ho měli ve zbořeništi?

240261

30.03.2011 02:19

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem- tomu neverí vôbec NIKTO

Andrew Siddur 62.?.?.?

Pánové si tady z dělají z etnického složení Ruska legraci, ale však se podívejme na hezké video – zejména část 2:38-2:50 je pádnou odpovědí na zástupy vyšisovaných blonďáků a bloncek z filmů Lenči Riefenstahlový.

Můžeme spekulovat, proč jenom vlídné turkotatarské brunetky jsou hodny nést zástavu nebo chléb se solí; možná s tím má co do činění vkus bývalých sovětských vůdců (Leninova / Stalinova mařka), který nějak podvědomě definoval celonárodní vkus a blondýny jako méněcenné? [velký smích]

Každopádně nějaké „etnické spiknutí“ bych v tom nehledal, spíš by se tato převaha brunetek v propagandistických filmech SSSR dala vysvětlit nějak socio-psychologicky...
nebo socialisticky... jo, to je ono!
Teď mi to došlo – u nás s naším defraudo-tunelantským kopytylismem si na brunetky můžeme nechat zajít chuť.
Ty totiž rostou pro muže jen v zaostalém socialistickém Řecku, případně v Belgii.
V ČR nám tak zbývá jen „blbá blondýna“ Pazderková a ještě násobně větší pitomci ve vládě, ač neblondýni.
A když už se urodí tmavovláska Issová, hned začne pravicovat jako starej olezlej chlap. [oči v sloup]

240713

31.03.2011 00:07

Víme, co chceme?

↑ Tihle jednopříspěvkoví spamboti s nesmyslnými příspěvky bez kontextu by se tady měli mazat

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vy si opravdu myslíte, že sebestřednost a neslušnost patří mezi vlastnosti Klause a nepatří zároveň mezi vlastnosti Halíka?

240779

31.03.2011 11:18

Je naše země připravena na výrazné změny?

Nejvyšší čas oprášit volební slogan

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vložený obrázek

240805

04.04.2011 01:38

Kupovat nejlevněji?

RE: Pes aby se v tom vyznal.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Jo, to je dneska tak...
Pokud chcete prodat 100 gramů párků, máte na výběr dvě možnosti:

1) prodat 100 gramů bláta
2) prodat 80 gramů směsi masa s blátem

Prodat 100 g párků nemůžete.


Podobně je to i s tuňákem – v těch stále menších a dražších konzervičkách je prý místo tuňáka nějakej tunec.
Takže 160-gramovou konzervu s tuňákem brzy adekvátně nahradí 50g konzervička s tuncem nebo extraXXXL 100g konzerva s blátem... za stejnou cenu, samozřejmě.

241057

06.04.2011 14:48

Možná globální geofyzikální katastrofa a vojensko-politická situace ve světě (II)

RE: Pravicujme - tunelujme - humanitarne bombardujme - kolektivne aplaudujme

Andrew Siddur 62.?.?.?

Pro ty mladší a chytřejší jen doplním, že pán s botou v ruce je Nikita Chruščov. (:

241184

07.04.2011 02:44

Je naše země připravena na výrazné změny?

Na můj vkus mají všechna náboženství příliš stejný vkus

Andrew Siddur 62.?.?.?

Náboženské doupě kdesi na Moravě:
Vložený obrázek

Vsadím se, že za záclonou uprostřed je knihovnička s Koránem [vyplazený jazyk]

Mimochodem, není tu někdo, kdo vládne těmi klikyháky? Zajímalo by mě, co tam stojí. Nebo se mám zeptat tamějších katolíků(?), co to tam mají napsáno?

241211

07.04.2011 03:03

Příjmy a výdaje Zvědavce za březen 2011

RE: Po uveřejnění příjmů a vydání Zvědavce za březen 2011,

Andrew Siddur 62.?.?.?

píše Masarik (=Masařík)? Třeba je to neonacista...

Já ten „odštěpný závod“ nesleduji, nicméně děkuji za připomenutí tamějších poměrů. Zajímavé pravopisné chyby a zejména podivně slohově i myšlenkově koncipované věty; nic pro čtenáře netrpícího schizofrenií

241212

11.04.2011 17:24

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

Mocenský fanatismus poúnorové ČSR. Obnovená tradice?

Andrew Siddur 62.?.?.?

„Začínáme tedy znovu od píky.“
Spíš od Píky!

Zbývá jen doufat, že všechny tyto novodobé Bedřichy Reiciny také nakonec semelou jejich vlastní zrůdné metody.

Opravdu rád bych věřil, že za tímto nekončícím, takřka prométheovským trýzněním není nelidský fanatismus nebo mstivost, ale že se jenom všem zúčastněným v Procesu za „Stranu Dobra“ v davové psychóze smekla ruka, a oni omylem klikli na tlačítko "REPEAT" nikoli v přehrávači s filmem Schindlerův seznam, ale v nějaké aplikaci Krajského soudu.

Sice se jim to stalo už podruhé, ale naděje přece umírá poslední!

Zemře snad 5. května, rukama „lidí“, kteří se ani v ten den nevymaní ze svého prostinkého fanatismu a naprosto zbytečné zaslepenosti?

Vložený obrázek

241513

11.04.2011 18:45

Znovu otevřený dopis exprezidentovi Václavu Havlovi

RE: Vysokostupňový židovský zednář

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vložený obrázek

Dokazuje to, že „Palestinci mají právo na vlastní stát a život v míru a bezpečí, ale zpochybňování legitimity Izraele je nepřípustné.“ [chechtot]

(zdroj)

241522

11.04.2011 19:06

Argentina 1.část

RE: Letecká doprava II.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Arkane, nebylo to s Vámi původně tak, že pro Zvědavce jste nebyl dost „zvědavý“, a pro nezvědavce zase dost „nezvědavý“?
Matně si vzpomínám na nějaké nezvýznamné půtky s přispěvatelem s přezdívkou „63“...

Čili že jste něco jako dítě amerického vojáka a Vietnamky, zplozené ve Vietnamské válce, ke kterému se nemají ani Američané, ani Vietnamci...? Zkrátka absolutní vyvrhel, pochybující o obou stranách mince (možná proto, že žádnou minci ani nepotřebuje)...?

Ale už dost toho sentimentálna, aby nás někdo nenařkl, že mu jeho (její) blog o stromech, lukách, šťavelu a Izraeli přestávají číst lidi, a místo toho se „toulají slovy“ tady na Zvědavci. [vyplazený jazyk]

241524

11.04.2011 20:00

Znovu otevřený dopis exprezidentovi Václavu Havlovi

RE: Vysokostupňový židovský zednář

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vysmál jsem se komicky vystavěné větě našeho dramatického enfant terrible, ale na nějakou nasranost nemám vskutku pomyšlení...

Nasranej budu, až se Občan odebere do věčných lovišť a někdo si i tehdy bude odplivovat, jako by se nechumelilo. To mě možná trochu nasere. Ale i to možná jenom trošku a nepatrně.

Jestli mě něco nasrat vůbec nedovede, jsou to média... a taky chytří kluci a holky na Zvědavci... [mrknutí jedním okem]

241529

11.04.2011 20:10

Znovu otevřený dopis exprezidentovi Václavu Havlovi

RE: Vysokostupňový židovský zednář

Andrew Siddur 62.?.?.?

Proboha! (ne pro Boha)
Ať si má na škopku třeba koblihu a zlatý párek, já se mu za to nesměju – a lidem, pro které papež něco znamená, také ne (v mnoha případech jsou i jaksi mnohostrannější a příjemnější, než někteří jiní zrovna tady).

241532

11.04.2011 21:27

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

Co ví všichni a co ví málokdo

Andrew Siddur 62.?.?.?

Přesně.

Na omílání a připomínání šestisvatého dogmatu nicméně lpí pouhá jedna určitá skupina z množiny lidí, kterých se to týká. Bohužel snad nejvlivnější, nebo alespoň nejhlasitější.

(A tak bohužel panu Stworovi nezbývá, než neustále poukazovat na zásadní rozdíl mezi touto „povedenou“ skupinou a její množinou.)

Přičemž nevím, jak je možné, že ta skupina ještě nepochopila, že se svým dogmatem v ČR (v zemi neustále připomínané jako „ateistická“, kde množství lidí přirozeně necítí potřebu ctít podobné neměnné svatopravdy) nemůže uspět.

A měla by ho proto – tedy hlavně svůj pohled na závažnost „rouhání“ proti němu – značně přehodnotit.

Nikdo nikomu to šestkové sedmiciferné číslo přece nebere, tak proč ten ryk?
Všichni o tom číslu vědí, všichni se k němu vyjadřují, i když různí lidé různě. Ale pořád se o něm mluví a nikdo na něj nezapomíná, a to snad musí každému stačit, ne?

Zato že Prostějovu se říká Hanácký Jeruzalém, to ví málokdo.
Možná by proto všichni ti, účastnící se nesmyslného honu na pana Stworu (a mnohé další), měli obrátit plachty a orientovat se tímto směrem, napnout své síly nikoli k negaci „odlišných“ názorů, ale naopak k potvrzování prokazatelného, k propagaci třeba toho Prostějova!

Ale chápu, že to by tyto lidi stálo víc úsilí a hlavně by to tolik neneslo, že...

241539

11.04.2011 22:18

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: proc popirat Holocoust zidu?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Trefné (:
Nicméně právě tohle rozdělení na: 1.) levici, bolševiky či nejlépe židobolševiky, a potom na: 2.) pravici, extremisty, popírače a kdovíco, je právě to, co současná média a vůbec lidi mají rádi a vyžadují to.

Dodává to tomu sporu přehlednost, když je vše takhle jasně pojmenované.

Občanovi pak jen prolétne hlavou – židobolševik? Fuj, to je ale slovo! Ale zase je v něm ten dobrý žid... Áha, že takhle oni ti extremisti, popírači a jiní stworové nazývají všechny hodné lidi (i židy)?
A hned má jasno, kdo je ve sporu ten zlý, a kdo krásný.

Přitom ale přece nemůžeme z toho zasmrádlého pytle prázdných pojmů vytáhnout tu žida, tu bolševika, tu židobolševika, tu pravičáka, tu levičáka, tu extrémistu, tu mlékaře, a prohlásit o něm: mlékař! To on je ten špatný. Nebo pravičák! Nebo... žid!

Ano, v různých dobách měla různá jména různě špatný zvuk. Kdysi byli špatní židobolševici, dneska extrémisti.
A někdo dneska říká, že špatní jsou mlíkaři.

Ale mně něco říká, že naprosto nejhorší jsou tyhle prázdné pojmy. Když je něco dobré či špatné, tak to poznáte, ať se to jmenuje jakkoli!
Proto se vsaďte, že o procesu s panem Stworou budou následně někteří referovat jako o židobolševickém, jiní jako o demokratickém a vonícím šeříky.

Ale napsat prostě, že proces byl fér a spravedlivý, nebo že byl nespravedlivý a vycucaný z prstu, to nenapíše nikdo.

Protože to ani nikdo nebude vědět.

Ale hlavně že víme o židobolševicích a extrémistech!

241542

12.04.2011 00:16

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

Andrew Siddur 62.?.?.?

už jsem myslel, že
המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים
znamená něco peprného, a on je to zatím jen podělaný Mossad.

Bod za toho Aškenazyho, někdy ve třetí třídě jsme četli jeho Putování za švestkovou vůní, a už tehdy jsem si říkal, proč má tak blbý příjmení.

241556

12.04.2011 11:04

Stanislav Křeček, sčítání 2021: Policie na to u vás doma dohlídne!

Zbytečně vyhrocený článek, psaný pro efekt (ostatně jako většina příspěvků p. Matějky)

Andrew Siddur 62.?.?.?

Problém s panem Křečkem je pouze jediný, a to ten, že ten pán je už „stará struktura“.

Takže když se mu nelíbí současná podoba sčítání, kvůli svému léty prověřenému smýšlení ten paskvil nedokáže zavrhnout a požadovat nový model sčítání, ale věří, že náprava se sjedná restrikcemi současného modelu. Což je samozřejmě blbost.
(Jinak ale p. Křeček není tak úplně mimo – v případě regulovaného nájemného ťal do živého, o čemž svědčí následný mediální „hon na Křečka“.)

V roce 2021 navíc bude sčítání jistě probíhat notně jinak, on-line; nakonec se domnívám, že člověk tehdy bude „sčítán“ a „kontrolován“ jaksi průběžně a do daleko větších podrobností než nyní.

Bude to daleko větší sranda (nebo spíš boj) než teď, kdy současná podoba sčítání je překonaná a současně zatím neexistuje inovativnější řešení, a stát tak v dobré víře rozdal občanům lejstra, aby si tito s nimi leda vytřeli řiť – a proč taky ne, když při tomto posledním pseudosčítání je moloch ČSÚ vskutku v předsmrtné křeči.

241574

14.04.2011 18:18

Stanislav Křeček, sčítání 2021: Policie na to u vás doma dohlídne!

Pravý význam sčítání?

Andrew Siddur 62.?.?.?

V médiích byl ponechán stejný prostor pro názory pro a proti sčítání (přičemž se mi zdálo, že názorů proti bylo snad ještě více).

Podle mne šlo tedy o pokus, který měl vyjevit chování občana, pokud je mu nabídnuta možnost rovnocenných voleb – čili 1.) vyplnit+odevzdat a 2.) neodevzdat či vyplnit nesmyslně.

Ukáže se tedy přinejmenším, kolik občanů je spokojených a loajálních státu.

U všech ostatních, kteří úřední cár neodevzdali nebo z něj měli srandu, si pak statistici i přidružená státní mašinérie udělá černý puntík, a bude dumat nad tím, co těm „nespokojencům“ chybí, jaké mají problémy, a jestli věří v přistání člověka na Měsíci.

Sofistikovanými metodami jistě půjde, do příštího sčítání, docílit vyšší spokojenosti, bezproblémovosti a více věřících (nejen) na procházku po Měsíci.

241836

14.04.2011 23:46

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: Už nepošlu

Andrew Siddur 62.?.?.?

A čo si vy predstavujete pod takým „jakým směrem se v posledních měsících zvědavec.org vydal“?

Mně se zdá, že poslední dobou to tu vypadá jak v Krupce, kde se sloužila bohoslužba pro cikány, aby to vypadalo, že tam nejsou jen prachsprostí cikáni proti „neonacistům“, ale krásní věřící cikáni proti bezbožným rasistickým plešounům.
Proto tu zřejmě jistý Jakub exhibuje, právě nyní, se svými znalostmi Bible. Nic ve zlém, ale pokud to myslí upřímně, co takhle, kdyby se raději pomodlil za Zvědavce, za spravedlnost (nejen tu soudní)?
Přišlo by mi to rozumnější, než bohapusté vypisování citací z evangelií. I když, Bibli jsem nečetl, tak možná nevím, co je rozumné.

Osobně mám pak dojem, že například přispěvatelé BN, jansmith1984, udo1, Rene Bartosek a mnozí další se na Zvědavci zvlášť poslední dobou mohou rozdat se svou zásobou nepovrchního vědění, moudrosti, či jen prostého „člověčenství“.

Do toho probleskuje minimum příspěvků, které se senzitivním jedincům mohou jevit jako urážlivé, nebo přinejlepším nechutné.
Protože ty příspěvky ale nejsou nijak inovativní, a v podstatě jsou vždy řízné pouze určitým směrem, k určitému tématu, zvykl jsem si na ně. Ba co víc, občas si o nich i myslím svoje.

Připadají mi ty příspěvky jako ta tvrdá černá kulička bobkového listu, co jsem občas našel v dobrém jídle. Také jsem k ní měl poprvé nedůvěru, jednou jsem ji dokonce málem spolkl, ale časem mi došlo, že ji stačí dát na kraj talíře a nevšímat si jí. Není jedovatá.
Od té doby, co už maminka nevaří, na tu černou kuličku rád vzpomínám.

241877

19.04.2011 17:17

Případ nepovšimnuté knihy

RE: to se na havla pan polansky mohl zeptat me

Andrew Siddur 62.?.?.?

Pochopení psaného textu vázne...

Oldisův dědeček vídával v kulturáku, kam chodíval do tanečních, Václava Havla staršího. Který tam zřejmě již netančil, neb byl nejméně o generaci starší. Tak mu tam zbývalo jen to objímání a bratříčkování s oficíry.

Prosím nicméně přispěvatele Oldis o nepatrně bližší info z oněch časů před 70 lety; díky.

242211

19.04.2011 17:34

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Andrew Siddur 62.?.?.?

>asi bych sem už nikdy nešel...

Kdepak. Choďte sem i nadále, přišel jste v pravý čas.
Přiberte s sebou více kolegů, kteří se zde budou prezentovat jako ortodoxní náboženci.
To je to, co Zvědavec nyní skutečně potřebuje.

242213

02.05.2011 12:12

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: S tou smrtí to asi nebude tak horký (;

Andrew Siddur 62.?.?.?

Bingo!
Asi byl někdo toho názoru, že pravý terorista se tváří furt stejně. [chechtot]

243053

02.05.2011 12:29

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: S tou smrtí to asi nebude tak horký (;

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vousy, ucho a nos jsou z Usámovy fotky, když ještě žil, byly notně rozmazány a napasovány na fotku někoho zabitého (možná je to Sajf Arab?)!
To snad není možný.

Hlavně, že americká média křepčí kolem toho, jak nějaký IT-specialist nevědomky tweetoval přímo z bojiště a všichni se modlí, pracují, děkují Bohu, a na potkání si přejou krev, pot a slzy ve světě bez toho netvora Usámy.

243058

02.05.2011 12:40

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Blíže k pravdě

Andrew Siddur 62.?.?.?

oSama nejpravděpodobněji někam zalezl a chcípl sám od sebe.

Jenže takové svévolné chcípnutí je oBamovi, zvlášť před prezidentskými volbami, s chřadnoucí ekonomikou za zády a ztrátou podpory od lidí, k ničemu.

Tak tu dnes máme, ač měsíc po Aprílu, nepovedenou fotomontáž a heroické příběhy z bojiště (avšak všimněme si, že docela neurčité).

To je celé.
Yes, we can (edit photos).

243062

02.05.2011 12:48

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: S tou smrtí to asi nebude tak horký (;

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano. To ovšem na důvěryhodnosti také nepřidává.

Tak tedy Pákistánci, ti věrní američtí bratři, odvysílali podvrženou fotku (sloupek „Je to Usáma“) do televize.

A myslím, že kdyby ji neodvysílali oni, že tak učiní CNN.

A jsme tam, kde jsme byli.

243067

02.05.2011 13:04

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Už se v tom nemíním pitvat

Andrew Siddur 62.?.?.?

Zabili, nezabili...

Jisté je jedno – zpráva o zabití „světového teroristy č. 1“ je balzámem na duši pro juchavé televizující (staří) a fejsbukující (mladí) Američanáčky.

Nese v sobě ta zpráva i určitou tvrdost, odhodlanost a hrdost, kterou třeba šílení okolo královské svatby v Británii postrádalo.

Jistě na tu zprávu zareagují brzy i různí teroristé, kteří budou vyhlašovat USA válku (už zase), a USA pak za pár dní pojedou válčit do nějaké Bohem zapomenuté země, aby měly prachy na jídlo a ropu.

Další agrese se přece taky hodí, když v tý Libyi je to takový neslaný-nemastný.

243069

04.05.2011 14:14

Jsme otupělí zlem

RE: Zlo nás vede cestou vytyčenou.

Andrew Siddur 62.?.?.?

>Co tak Praha? Srdce Evropy? Chtěli jsme Vám dát radar,
>odmítli jste, chtěli jsme Vás chránit, odmítli jste.
>Tvrdíte, že Bin Laden neexistuje, popíráte tedy terorismus,
>popíráte tedy Al-kajdu, většina ovčanů stojí za
>"posledními" názory Vašeho prezidenta... (tedy některými) v
>podstatě protiamerickými.

>
>Jak jinak ukázat světu pravou tvář terorizmu než přímou
>demostrací ve státě, který toto popírá???????

>
>Takže! Nedělá V. Klaus takový povyk cíleně? Aby nakonec
>lidi řekli chceme tady USA a chceme tady radar, chceme MMF,
>chceme USA-army? Klaus se spletl!!!! Už cítíme to globální
>teplo!!!!

Člověče, to je dobrá, zajímavá úvaha!
Říká se o Klausovi, že je to už stará sokolovna, že si stojí za svým (Až tak, že jeho konzervativní, strnulá osoba občas musí být „modernizována“ mediálními pseudoúvahami na téma letušky nebo gayství).

Ale máte pravdu, jeden nikdy neví! Avšak nevědět, pochybovat, je lidské.

Definitivně rozhodovat o něčem, co nevím, vyvozovat z toho nějaké závěry, dogmata, je hloupé. Viz dnešní média, ale i další instituce s v jěště větším vlivem na osud člověka.

>tady mám pocit, že jsem mezi normálními lidmi vysvětlí mi to někdo?
Zítra to tu možná bude vysvětleno všem. Politicky. Ale nechci být prorokem [smích]

243347

04.05.2011 19:55

Pouze „důvěřiví“ Američané věří v zabití bin Ladina, říká britská novinářka

RE: AŤ ŘEKNOU, PROČ TO DĚLAJÍ

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ale to je výborné! [smích]

Co si přejete na náhrobek, pane (či mladá paní?)?

„Zemřel mlád, XX let“ už je obsazené

243364

06.05.2011 16:55

Třetí obhajovací řeč

RE: Politik vyjádřil názor ?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Nikoli politik, ale nějaká „kancelářská inteligence“, původně profilovaná zřejmě jako antiteze k zavilým havlistům, a nyní snad poradce našeho nynějšího krásného komunisticko-religiózního premiéra v naší nynější krásné antikomunisticko-ateistické zemi.

Nicméně velmi jasný, stručný, rozumný názor.

Očekávám, že se premiér za názor svého poradce bude taky kát a omlouvat, jako to udělal prezident u Hájka.
Všichni profesionální „lidskoprávní“ požadovatelé omluv všem a za všechno už číhají s nastraženýma ušima.

243562

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 3

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 19

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?