Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 3 různá jména: Silvia Kišidayová, twr, updown.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.01.2011 09:26

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

Zmena svedci o vyvoji

twr 85.?.?.?

Je faktom, že vo všetkých oblastiach (obsah, názov, a hlavne grafický vzhľad, teda farby a tvary) stranka posobi na citatelovo podvedomie. S tym kazde komercne medium pocita a cielene pracuje. Preto vam pripadaju vsetky tie weby podobne, pretoze vsetky speju k "dokonalosti", co sa tyka posobenia na podvedomie. Podobne kombinacie farieb, tvarov, rozvrzenie rubrik, nazvy a umiestnenie tituliek, fotiek, videi, reklam atd.
Vacsina beznych citatelov to nevie analyzovat a posudit vedome, ale kazdy podvedome "citi", ze ta stranka sa mu "paci" viac a ina zase menej.
Takze otazkou je, ci chce zvedavec posobit aj na ludi, zvyknutych na "vytuneny" obsah mainstreamovych webov, alebo chce zostat pri doterajsej cielovej skupine.

Ak mam hovorit za seba, obcas na clanky zvedavca odkazujem a casto sa stretavam s reakciou "ani som to necital, pretoze je to zas nejaka konspiracna stranka". Priklanam sa k nazopru, ze za to moze jednak to oko, a jednak aj ten podnadpis.
Priklanam sa teda k zmene, ktora by mala priniest profesionalnejsi (mainstreamovejsi) vzhlad, ale zachovat si obsah. Co sa tyka toho vzhladu, uvazoval by som aj o vkladani fotiek a videi k clankom, aby posobil "cerstvo" a zaujimavo aj pre cloveka rozmazleneho farebnymi mainstreamovymi vychytavkami.

237188

Možno to bude znieť malicherne a až prostoducho laicky a možno je to trochu OT.. ale čo to znamená pre nás, maličkých dlžníkov hypotékárnych úverov? Dá sa podľa toho zaprorokovať, či úrok fixnúť alebo nefixnúť, či pôjdu % úrokov hore alebo dole? Alebo radšej zvoliť "Euribor"?
Vďaka [mrknutí jedním okem]

238395

23.02.2011 11:16

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

RE: A potom se divíte, že se nějaký

updown 85.?.?.?

Čo sa týka špekulácií (odôvodnených) o tom, že v arabskom revolučnom domine majú prsty USA, treba myslieť na to, že to v tom prípade majú perfektne premyslené. Taký mozog ako Brezinski domýšľa veci do najmenších detailov. Preto "hodiť Izrael cez palubu" by som formuloval skôr ako využiť Izrael ako agresívnu rozbušku pre začiatok vojny. Vina za rozpútanie vojny teda padne na Izrael a arabov, pričom USA budú môcť naďalej vystupovať v role mierotvorcu a nápravcu škôd, spôsobených na prvý (mainstreamový) pohľad agresormi, utrhnutými z reťaze. A fakt, že ich najprv k nepríčetnosti vydráždili a potom im tú reťaz odstrihli USA, zostane len obsahom konšpiračných teórií. A "záchranné lano" menom NWO podané od spasiteľov USA mainstream naivne, ako vždy, príjme. Výhoda amerických šedých eminencií ako Brezinski je v tom, že nepodliehajú emóciám, pričom vedia emócie ostatných "hráčov" veľmi dobre využiť vo svoj prospech.

238498

23.02.2011 11:25

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

RE: zase proč se takhle nechovat k romům?

updown 85.?.?.?

Takéto správanie ku komukoľvek (či už sú to cigáni, arabi, alebo zelení mužíci s tykadlami) nesplodí nič iné, len agresívnu a útočnú spätnú väzbu. Človek, ktorý má sklony k násiliu a agresii, zažil v živote (najmä v detstve) agresiu a násilie na vlastnej koži. Jedinec, ktorý bol vychovaný v láske a harmonickej rodine, bez autoritatívneho a mocenského prístupu, agresívne sklony nemá. Je to jednoduchý princíp: Obrana útokom.
Stačí urobiť jednu úplne jednoduchú vec: predstaviť si, čo by si cítil, keby sa takto niekto správal k tebe. Neviem, či máš deti, ale predstav si, že máš a príde k tebe napr. banda silnejších agresívnych chlapíkov, ktorí ťa pred tvojím dieťaťom začnú ponižovať, prípadne mlátiť a to isté robia tvojmu decku.

238499

28.02.2011 12:12

Snímač

RE: Obtěžování softwarem

updown 85.?.?.?

FB predsa zarába reklamou... Nič nepotrebuje zpoplatňovať.
(Teda ak sa bavíme o oficiálnych príjmoch a nehľadíme na Zuckerbergove pakty s vládou USA.)

238772

28.02.2011 14:56

Džin na drátku, aneb prověrka teorie „řízeného chaosu“praxí

RE: Pokud to bylo vyvoláno.

updown 85.?.?.?

Mozno si to zle vykladam, ale z Vasho posledneho odstavca vyznieva, akoby pad dolaru bol nechceny a akoby s padom dolaru padali leadri (NWO elita) USA na hubu. Ja myslim, ze pad dolaru je dlhodobym cielom, sudiac podla toho, ako sa sprava FED. Uz pri rozbiehani uveroveho sialenstva predsa danym osobam muselo byt jasne, ze je to nezastavitelna stupajuca spirala s jasnym koncom. Alebo myslite, ze to rozbehli v zaslepenosti a naivite, ze sa to tak zle neskonci, v nadeji ze to udrzia na uzde a az v poslednom case im doslo, ze to posrali a ze sa s tym neda robit nic, len to oddialovat dalsim tlacenim penazi zo vzduchu, tak sa aspon pred potopenim lode snazia este co najviac nabalit? Nie je pad dolaru jednym z krokov k nastoleniu NWO?
Sory za mierne OT [smích]

238779

01.03.2011 12:29

Džin na drátku, aneb prověrka teorie „řízeného chaosu“praxí

RE: Pokud to bylo vyvoláno.

updown 85.?.?.?

Ďakujem. Takže sa z toho (zrušenia zlatého štandardu) dá súdiť ich krátkozrakosť, teda, že mysleli vtedy len na seba a na to ako sa nabaliť, pričom im bolo jedno, ako to dopadne s budúcnosťou ľudstva, alebo naopak v tom bol jasný plán (podporovaný a odovzdávaný z generácie na generáciu) pomocou devalvácie kľúčovej svetovej meny (o.i) nastoliť NWO? Pátram kde asi môže byť pravda medzi teóriou, že aj eliťák je len človek (hamižný - teda ateistický a materialistický) a je mu jedno, čo bude so svetom keď umrie, myslí len na seba (príp. max. na svoju rodinu), alebo naopak eliťák fakt verí vo svoje vyššie poslanie spasiteľa, ktorý prinesie planéte utopické dobro redukciou obyvateľstva a globálnou vládou. Jasné, že sa to nedá takto zovšeobecňovať a pravda bude asi niekde uprostred. Je mi jasné, že exkluzívne kluby ako CFR, Bilderberg, Trilateral, Lions, či stretnutia v davose, Bohemian Grove sú organizované na manipuláciu nižších stupňov "piramídy", aby biznismeni a politici nadobudli pocit, že sú medzi elitou, ktorá rozhoduje. Ale zaujímalo by ma, čo si (nielen vy) myslíte o tom vrcholci piramídy. Tých skutočne najmocnejších. Konšpiračné teórie z nich robia neľudských netvorov, ovládaných temnými silami, čo mi príde prehnané. Ale bežní ľudia to tiež nebudú, keďže k "ulici" majú praďaleko. Myslíte, že sa dá vôbec niečo tak dlhodobo plánovať a ten plán dodržiavať, a teda ten svetový chaos vedome a cielene organizovať (a teda všetka ta maškaráda, ktorú prezentujú médiá je od A po Z naplánovaná a vypočítná), alebo sú to "šikovní" ľudia (s najostrejšími lakťami), ktorí sa vedia vždy flexibilnejšie ako akákoľvek konkurencia prispôsobiť podmienkam skutočného, neovladateľného chaosu (a teda im občas aj niečo nevychádza tak, ako by chceli, ale nejakou tou vojnou, otepľovaním, pandémiou či vytlačením ďalších vzdušných peňazí sa zase udržiavajú na vrchole?
(zase trošku OT, ale treba týmto faktickým diskusiám dodať trošku filozofie [smích]

238809

07.03.2011 15:37

Zvědavec má novou hlavičku

RE: ne že bych ...

updown 85.?.?.?

Toto je psychologicky spravnejsie poradie, pretoze najprv musi existovat to, na co mozme byt zvedavi, a az potom sama zvedavost. Samotny web tiez vznikol az ako nasledok istych, pred tym existujucich nejasnosti, ktore treba "rozsifrovat a poskladat".

Ked je najprv (vlavo) nadpis a az potom (vpravo) puzzle, podvedome nam to horovi, ze najprv bezdovodne vznikol web a ten si az nasledne zacal vytvarat nejake konspiracne teorie [smích]

239022

22.03.2011 10:35

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

RE: V Cesku byl bordel, je bordel a bude bordel:(

updown 85.?.?.?

Ak by sa pán Stwora rozhodol do čiech už necestovať, nie je tu riziko nejakého medzinárodného stíhania? Nie je možné, že ho nakoniec bude musieť/chcieť kanada do Čiech vydať? Ako je to v rozprávkach: "Ak to nejde po dobrom, tak to pôjde po zlom."

240047

25.03.2011 11:37

Japonsko ve spárech HAARPyjí

RE: takhle...

updown 85.?.?.?

Nezaškodí občas (kdekoľvek) pripomenúť potrebu duchovného nadhľadu, karmickosti. Strach je brzda. Ateisti to budú mať v "súdny deň" ťažké.. [smích]

240288

30.03.2011 15:23

Ještě jednou k problému vyhořelého paliva a designu elektrárny Fukušima

RE: Stratil som dôveru v odborníkov 2

updown 85.?.?.?

Píšete, že problém je zažehnaný. Japonci však tvrdia niečo iné:

Hovorca japonskej vlády Juko Edano dnes povedal reportérom, že nevie, kedy budú mať podmienky v jadrovej elektrárni (JE) Fukušima pod kontrolou.

"Zvažovali sme rozličné opatrenia, ale v tejto etape nie sme v situácii, kedy môžeme povedať, že to budeme mať pod kontrolou do istého času," povedal na tlačovej konferencii.

http://dnes.atlas.sk/svet/azia/738311/japonske-more-je-vysoko-radioaktivne

Trochu mi to začína pripomínať nezastaviteľnú ropu v mexickom zálive..

240738

30.03.2011 15:34

Izrael vyhrožuje jednostrannými kroky, pokud OSN uzná palestinský stát

Izrael sa na niečo pripravuje:

updown 85.?.?.?

http://eretz.cz/2011/03/izrael-zrizuje-ministerstvo-vnitrni-obrany/

http://eretz.cz/2011/03/izrael-rozmistil-protiraketovy-system-zelezna-kopule-video/

240739

14.06.2011 11:24

Konopí – velká zelená naděje

Tráva ako "prestupná droga

updown 85.?.?.?

Argument o tráve ako "prestupnej" droge k tvrdším je dôsledkom samotného postavenia trávy mimo zákon. Ide len o to, či sa tráva pohybuje v skupine legálnych, alebo ilegálnych drog a od z toho vyplývajúci výskyt tejto drogy tom ktorom type komunity. Kým je tráva užívaná a najmä distribuovaná ilegálne, je užívaná a distribuovaná najmä v komunitách, kde sa vyskatujú aj tvrdšie drogy. Preto sa uživateľ trávy s tvrdými drogami a ich uživateľmi stretne s väčšou pravdepodobnosťou, ako keby bola tráva v skupine legálnych drog. Keby bol ilegálny alkohol, bol by takisto označovaný za prestupnú drogu (teda ak by nebol zaradený rovno k tvrdým drogám). Akonáhle je tráva legalizovaná a demystifikovaná, rozširuje sa jej distribúcia do komunít, v ktorých sa tvrdé drogy nevyskytujú a jej štatút "prestupnosti" stráca opodstatnenie.

245970

23.03.2015 10:46

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

RE: Neuvěřitelný !

Silvia Kišidayová 85.?.?.?

Súhlasím a ďakujem za túto reakciu...

329668

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 12

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,04 Kč
Euro
26,74 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
25,00 Kč
100 japonských jenů
22,31 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
6,08 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,81 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 808,14 Kč
1 unce stříbra
438,02 Kč
Bitcoin
242 559,10 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?