Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 5 různých jmén: Hor, Maut, Perkins, ruppert, Ten pán.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.12.2009 10:32

Jsou Američané zlomení lidé?

Mám ty Amíky fakt rád

Maut 82.?.?.?

Léta jsem mezi nimi žil, znám je, jejich životní styl a uvažování. Jsou jiní než my. Žijí dnes, zítřek je daleko a minulost neznají. Ve svojí profesi jsou elity špičkové. krok vedle a kulturní hovada. Kultura úzce specifikovaných odborníků bez použití mimo jejich obor či zvolenou profesi. Superega ze skla. Otřeš se a hroutí se. Pan autor hovoří o intelektuálních elitách. Asi 99,9% Amíků bez rozdílu vzdělání je dnes tupé, nechápající, zneklidněné, ale panice zatím nepoléhající stádo, kterému, zatím, ve svojí zpupnosti a egocentričnosti, ani nenapadne, že jde "zesíleným usilovným pochodem" na jatka. Zatím dostala jen ránu jejich důvěra v "systém". Došli jen k debatám o nutné výměně zkorumpovaných politiků. Už příští rok ale postupně pochopí, že jim někdo jejich americkou revoluci ukradl, spronevěřil, zatímco oni se věnovali sami sobě jako konzumenti a ne jako občané. Už nejsou ani občané, jsou otroci mamonu. My v Evropě víme, že poslední fází cyklu chazarských dějin je výsměch, vítězný ryk, oslavy a potupení zdecimovaných gojů. A pak si Amíci přečtou "Protokoly", pochopí a vytáhnou těch několik set milionů palných zbraní a dojde k další americké revoluci. Je tam kovbojská tradice, budou nejdřív střílet, a pak se ptát. Pán si nahoře roztřídí vinné od nevinných.

207668

11.01.2010 20:55

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: WW3

Maut 82.?.?.?

Antonie, nešťastníku, hned v prvních dvou větách jsi spáchal geopolitickou sebevraždu veřejným přiznáním, že jseš MIMOŇ. Nejen, že nevíš, která bije a kudy běží fronta dnešních a přicházejících bojů o světovou dominanci - ty ale ani neznáš směr a cestu ke stolu, na kterém se hraje velká hra (Grand Chessboard)a kdo ji vlastně hraje a oč se hraje. To pak nemůžeš dojít k ničemu jinému než k zcestným závěrům a těžkému rozčarování.Zbytek tvého textu je příspěvek na úrovni a optikou MFD.

209427

12.01.2010 23:43

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

Indický politicky korektní pohled

Maut 82.?.?.?

Vztah Indů k Číně je dosti podobný vztahu Čechů k Němcům po odsunu. U Indů je to víc emocí a historicky vzato iracionálních obav z velkého souseda, který se, zásluhou i politiky samotných Indů,dlouhodobě orientuje na budování obchodně-politických vztahů s Pakistánem, Iránem a dalšími islámskými zeměmi. Nyní i úspěšně i na ASEAN. Současná kolaborace pravicových indických elit s osou Washington-Tel Aviv není nutno přeceňovat. Je to typický indický politický konjukturalismus. Dokud poplynou do Indie peníze a technologie ze Západu a Západ bude významným odbytištěm pro indické výrobky a služby, budou obcovat i s Mossadem. Po krachu na Západě pohotově přejdou na druhou stranu. Pro oslabení Pakistánu ale vždy udělají Indové vše, i kdyby na to měli sami doplatit. Deklarovaná hrůza z čínských válečných lodí a základen v Indickém oceánu je poplatná tomu, co chtějí slyšet stávající sponzoři v New Yorku a v City.

K Jemenu - původní plánem sionistů bylo vytvořit světové válčiště v celém pásu od Jemenu na Západě po Kašmír na Východě a po Kazachstán na Severu. Jak je nyní známo, USA má sotva síly na 3 lokální války. S útokem na Irán za dveřmi (neprůjezdný Hormuz) a kolapsem Pakoše do chaosu mi připadá, že buď se neokonchlapci u tiskařských strojů totálně zbláznili, nebo jde o něco víc. Vidím to jako akutní vnitřní ohrožení další existence saúdskoarabské vládnoucí dynastie coby garanta statu quo v Zálivu pro bohem vyvolené. To by jim mohlo ten domek z falešných karet rozkopat. Představte si přerušení saúdskoarabskch dodávek sweet crude na pár měsíců, uzavřený Hormuz a krach mexické ropné produkce v Cantarellu současně a dopad takové "lahůdky" na rachitickou US i EU ekonomiku. To už by si US dolary tiskla samostatně každá US zámořská vojenská základna.

209503

13.01.2010 22:27

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

RE: Indický politicky korektní pohled

Maut 82.?.?.?

Správné otázky.
1) Motorem nynější vládnoucí špičky Indie jsou iluminátští multimiliardáři, kteří byli puštěni k lizu v akci globalizace/financializace.Zajišťují kolaboraci s aktuálními kormidelníky Wall Streetu a City. Korupce v Indii má staré kořeny a epické rozměry. Jen je trochu důstojnější než u nás.
2) Klasickým představitelem politické elity je prezident Manmohan Sigh, bývalý vysoký úředník MMF a bývalý šéf Indické centrální banky. Bez posvěcení Rotschildů by si ani neprdl a dodnes okopával rýži v monzunu. Koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. Vděčnost je na místě.
3) Občasné pohraniční přestřelky v Himalájích kolem Kalimpongu je dlouholetý čínsko-indický folkór, kdy se střílí, mnohdy do vzduchu a ze strachu či nudy, aby se něco dělo (většinou to začínají Indové), aby se pak v Hindustan Times psalo o neohroženosti a ostražitosti indické pěchoty, která nikdy neslula bojovou morálkou, pokud neměla převahu 15:1 jako při obsazování Bangladéše. Byl jsem v té díře osobně a skutečně tam není o co bojovat, ekonomicky, strategicky i vojensky prdel světa.
4) Muslimové jsou interním indickým problémem, je jich cca 10% (jak kde), zásobují Indii atentáty na její představitele a sem tam teror na severu. Tento interní problém nabývá fatální rozměry, kdykoli si indičtí a pakistánští generálové zaskotačí v Kašmíru. Indie nemá na to, porazit kvalitativně lepší pozemní vojska Pakošů, Pakoši nemají na kvalitativně lepší indické letectvo a námořnictvo, obě země mají jaderný deterent a žádná z nich nemá koule na to ten deterent vytáhnout ze skladu. Tak se strkají jinde-třeba v Afgánistánu a hlavně neohroženě kecají v TV. Pakoš má navíc dlouholetou tichou podporu a rozvojovou pomoc Číny (vděčí jí za elektrárny, rozvodné sítě apod.).
5) Izraelci podpoří finančně, svými speciálními službami i politicky vše, co vyhrotí vztahy mezi Indií a Pakistánem. Bez těhle dvou účastníků by další světová válka byla na prd.
6) kouzelně to dokumentuje Bombayský útok na hotely. Mossad najal směsku profesionálních muslimských válečníků z různých zemí světa (vč. Indie), pod hlavičkou pakistánské teroristické organizace je přepravil do Bombaje, dočasně usídlil v objektu místní židovské komunity, odkud pak vyrazili k útoku. když ten bordel, který měl občas parametry komedie, skončil, přijel Mossad vyšetřovat "ohrožení objektu bombajské židovské obce teroristy"a uklidit, a rovnou v Indii nechal permanentní posádku protiteroristických poradců, kdyby jako Indové sami nevěděli, co je to terorismus a jak s ním zatočit a s kým jako vlastně bojovat.
7) Postavení židovské menšiny v Indii je velmi obdobné situaci u nás. Indičtí židé však nejsou Chazary, tak neprovokují a potrpí na větší dekórum a anonymitu. Jinak metody práce jsou stejné. Jen - když se my naser...., nadáváme hospodě (pardon-už v soukr...

Automaticky kráceno

209559

27.01.2010 23:57

Datové schránky - krok mimo?

I rozum krok mimo

maut 82.?.?.?

Každý, kdo sloužil vlasti ví, že nemá-li se kolona vozidel změnit z organizovaného přesunu z místa na místo v totální chaos, musí se pohybovat rychlostí nejpomalejšího vozidla. Ti debilové v politice, zdá se, měli všichni modrou knížku, a ajťákům už se vojna vyhnula, a nejen vojna,ale i rozum a povědomí, že ty programy nedělají pro sebe ....

210813

09.02.2010 23:42

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Autor má buď krátkou paměť a nebo není duševně zdráv

Maut 82.?.?.?

Ty hausnumera o obětech "komunismu" pocházejí z knihy vydané za peníze CIA v Paříži tuším pod názvem "Černá kniha komunismu". Bylo to propagandistické dítko studené války založené na potřebě vytvořit "Říši zla" pro R. Reagana a jeho program hvězdných válek. Knihou uváděné cifry obětí jsou odhady různých ekonomicky zainteresovaných uprchlých disidentů, dezertérů a pracovníků různých ideodoverzních center, jak se jim říkalo předtím, že dostaly nálepky think-tanků a NGO. Filosofie knihy bylo : dobře, my jsme vyhubili milion indiánů, milion Vietnamců atd. - ale VY jste ještě horší. Na knize je nejlepší, že ani nepředstírá serioznost, vědeckou či historickou hodnotu a neusiluje o to, jakoukoli informaci o zločinech těch v "Říši zla" prokazovat. Je psána pro blce,co věří tomu, čemu sami věřit chtějí. Nejhorší hausnumera se týkají obětí v Číně. CIA v době Maovy kulturní revoluce neměla v ČLR žádnou agenturu. Když v Rusku otevřeli po roce 1990 archivy KGB, vyšlo najevo, že ten sionistický bolševismus zahubil za celou dobu svojí existence v gulazích necelých 800 tisíc lidí. Ne, že by to nebylo málo. Připočtěte občanskou válku a západní intervenci (do jaké škatuky asi patří 500 tisíc padlých ve válce Severu proti Jihu?)- a pořád budete mít problém se dostat k jedné desetině toho, co tvrdí Černá kniha o Rusku. Padlé ve Velké vlastenecké válce proti Hitlerovi může do zločinů komunistů zařazovat jen bývalý SS-Angehoerige nebo absolvent US presižní univerzity. Dnes se připisuje 6 milionů obětí hladomoru na Ukrajině bolševickým komisařům. Jasně, stoprocentně bohem vyvolená Čeka se za US dolary činila, ale, že německá vojska po míru brest-litevském Ukrajinu zplenila metodou spálené země tak, že odvezla do Němec drtivou většinu stáda i zemědělských strojů, že nebylo co zasít, čím orat a kravku si člověk u popa nevymodlí - to už nás německá (celý Západ ji přebírá) historiografie zapomíná informovat. Zároveň ji v poslední době politicky korektně nazajímá ani existence hladomoru v jižním Rusku, kam se Němci podívali až s Paulusem.

212099

10.02.2010 01:05

Změna modelu uzavírání článků ve Zvědavci

Škoda

Maut 82.?.?.?

Osobně si myslím, že navrhovaná změna režimu je kontraproduktivní, ale neodsuzuji, protože nic nevím o ekonomice provozu, ani dalších podmínkách. Já chodím na Zvědavce kvůli diskuzi. S nadstandardní jazykovou výbavou i se schopností selektovat kvalitní zahraniční zdroje znám články v originální verzi (drtivou většinu) dlouho předtím, než se objeví na Zvědavci. Co je pro mne skutečnou přidanou hodnotou je, že se v diskuzi potkávám s několika mozky pracujícími v nejvyšších patrech Poznání a Nadhledu. Za všechny jmenuji IanaSmithe, aniž bych se chtěl dotknout těch dalších. Ztratím-li možnost nezplatné konfrontace vlastních poznatků s poznatky oněch mozků v reálném čase, nemám ani motivaci věnovat spoustu času formulaci vlastních příspěvků. Zní to možná trochu domýšlivě, ale nemyslím si, že bych neměl čím diskuzi na Zvědavci obohatit, nebo že bych nebyl schopen nabídnut překlad zajímavých článků či vlastní autorské texty. Motivaci zpoplatnění přirozeně chápu, ale ..... butitelé také většinou nezbohatli, přesto se zapsali do dějin nesmazatelným písmem. Je jiná doba, ale s ideou a nadějí porobených se nekšeftuje. Zní to ošklivěji, než to myslím. Já vím, dobře se mi moralizuje, když Zvědavce neprodukuji. Jak říkám, nelíbí se mi to, ale neodsuzuji. Koneckonců nikdo není nenahraditelný. Ani já, ani Zvědavec.

212104

16.02.2010 20:50

Edwards ze SocGen vidí rozpad eura a Feldstein předpovídá změnu

Asi tuším, co je v placené části

Maut 82.?.?.?

No, to je na delší komentář, ale stručně - naši bolševičtí bilderbergové to uspěchali. Bez dokončené politické federalizace Evropy, která bez jednotící myšlenky akceptovatelné drtivou většinou občanů (politická federalizace Evropy občanů není vůbec totéž, co federalizace proválcovaná odnárodněnými zkorumpovanými elitami, rozdíl brzy poznáme na ulicích) - se banksteři pustili dost amatérsky, zato nadšeně sociálně-inženýrsky, do tvorby nového ekonomického pilíře NWO. Otázkou zůstává, zda to byl amatérismus, nebo úmysl. Neb jen z velkého chaosu zniká nový řád. Jednotná měna nemůže nikde stát pevně na parazitním systému, kde fiskálně nedisciplinované státy vycucávají sílu z jiných ekonomik a ještě k tomu podvádějí, nebo dokonce vydírají rozbitím Hjalmar Schachtova projektu "Festung Europa". Už Milton Friedman prohlásil, že Euro je cestou do pekel, protože "One System Fits All" v Evropě prosluslé takovou diverzitou, nesvorností, historickými křivdami a nejrůznějšími rozdíly mezi jednotlivými státy, vč. produktivity práce, nemá nárok fungovat. Navíc tento systém vyhovuje jen těm silnějším ekonomikám a u slabších konzervuje, někdy i posiluje příčiny zaostávání tak, že silnější jsou stále silnější a slabší se stávají novodobými koloniemi (dotace nedotace), které jsou v slepé monetární i fiskální uličce bez ekonomických nástrojů k řešení krizí(nemohou krizi ani odinflatovat)a politicky je to žene do revolucí zbídačelých středních a spodních vrstev a národního otroctví v režii banksterů. - A naši politicky korektní a koupení jarmulkoví stupidos přemítají o urychlení přijetí Euro a místo toho, aby si tiskli grátis, bezúročně vlastní koruny, k radosti Rothschildů si půjčují na úrok u těch vyvolených zahraničních bank silně nadhodnocené, jen vírou v zázrak přežívající papírové měny nepodložené žádnou reálnou hodnotou, které s krachem skončí jako každá FIAT měna na konci monetárního cyklu, aby byla naše dluhová past a otroctví cizáckému mamonu stále pevnější a neodratitelné.

212737

19.03.2010 18:24

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

RE: No to zase raz niekto

maut 82.?.?.?

K tomu varování před generalizací bych se rád přidal. Z jiného pohledu.
Vždy posmutním, když se i erudovaní diskutující opakovaně ohánějí tím, že Američané mohou za to či ono v dnešním světě. Ukazuje to na zásadní nepochopení reality a sil, které uvádějí události do pohybu. Američané, totiž, nevládnou ve svojí republice již od atentátu na prezidenta Andrewa Jacksona. Pokus o změnu odnesli Kennedyové. A poté, co ministr financí Paulson (z J.P.Morgan) přišel do Kongresu s požadavkem na 700 miliard USD z kapes občanů USA pro bankstery v rámci programu TARP s tím, že pokud to zástupci lidu USA neodsouhlasí, tak jim banskteři položí US ekonomiku a vyhlásí stanné právo(svědectví D. Kucinice a 5 dalších kongresmanů), tak už de-facto nemají ani demokracii, ani republiku. Svoje iluze si však pěstují i nadále, protože přiznat si debakt 200+letého projektu nového svobodného světa je pro ně nemyslitelné, neamerické a morálně devastující. Musí padnout hubou do vlastních výkalů, aby začali myslet a sebezáchovně jednat. A na tom se teď pracuje.
Kdo nežil v USA déle nepochopí, že drtivá většina Američanů se politikou a otázkami společnosti nezabývá, protože na to mají vrstvu lidí, co si na to platí-politiky. Ti jsou ale zkorumpováni (kombinací mamonu a vydírání) a slouží proponentům Nového světového pořádku. Obyčejní, ale i akademicky vzdělaní Američané nemají představu nejen o reálném fungování vlastního státu, ale ani mezinárodní právo jim nic neříká (exteritorialita US práva a vzdělávací systém), protože co oni dělají, dobře dělají a i kdyby se brodili po kolena v cizí krvi nevinných, jsou přesvědčeni o tom, že nesou svobodu a pokrok světu. Co si myslí či chtějí ostatní je nezajímá. Nechápou plánovitost akcelerující destrukce Ameriky (coby alternativy "regime ancient")a jejích hodnot, zakotvených v jejich ústavě, netuší, že se s té ústavy, na kterou přísahají, stal již od roku 1913, ale zejména od 60. let hajzlpapír, s kterým si část jedné specifické 2% menšiny vytírá provokativně řiť před jejich vlastníma očima, aniž by chápali, která bije. Neuvěří tomu, že může existovat v jejich středu někdo, pro koho je rozbití USA nutným předpokladem jedné světové vlády, a to do konce jejich amerického, nyní již zfetovaného snu. Pateticky přísahají na vyprázdněné symboly, formu považují za důležitější než obsah, zaklínají se vlastní vyjímečností naočkovanou politicky korektní propagandou a umírají za cizí a zahraniční zájmy a zisky. Je nutno rozlišovat mezi Američany a jejich stávajícími elitami. Jako národ si Američané zasluhují víc než náš soucit. Jdeme totiž do vlastní záhuby v jejich stopách. Jejich osud bude i naším v tom zglobalizovaném světě strachu.

215392

17.04.2010 00:38

OSN : Právo na sebeobranu neexistuje

Kompetence státu

Maut 82.?.?.?

Tak to dopadá, když matka Freyová budoucí profesorce v dětství nečetla před spaním pohádky, ale do zlbnutí protokoly.
Vždy jsem si myslel, že nejdřív byli lidé, co vytvořili stát, aby pro ně dělal činnosti, na kterých se lidé dohodli, že bude dělat. Tzn. že některé kompetence si ponechali, protože je umí naplňovat lépe nebo že to tak příroda zařídila, a nazvali je svobodou. Teď se dozvídám, že pud sebezáchovy mám jen díky výjimce ze zákazů státu. Že co mi stát nepřizná jako právo, vlastně nemám. To se těm vyvoleným banksterům, co stát vlastní, musí moc líbit. Chlív je tentokrát třeba vymést kulometem.

217334

28.04.2010 01:10

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: NWO

Maut 82.?.?.?

Obávám se, že se pan Solis mýlí v tom, že NWO je čistě bělošská záležitost. Četl jsem v respektovaném zdroji, že NWO má cosi jako vládu pod názvem MAJESTY TWELVE - mezi 12 členy je jeden Číňan, jeden Japonec a jeden Ind. Takže s tou jednobarevností to nebude asi valné. Nebylo by to ani rozumné a praktické. Bez iluzí poddaných se neobejde ani NWO.

218163

26.05.2010 18:52

Kde to vše začalo

RE: Rozumet problemu Palestiny-druhy dil.

Maut 82.?.?.?

Na jaltské konferenci nabídli bolševici Židům Krym. Proaktivně ho i začali etnicky čistit, ale .... Velký šéf zvolil jinak. On nepotřeboval klidnou oázu bez nepřítele v dohledu, on potřeboval nepřáteli na život a na smrt obležené vojenské ležení. Jinak by se mu zase rozutekli po světě, a kdo by pak ten bunkr pod Reichstagem do posledního dechu bránil, že?

220224

26.05.2010 19:41

Volby zla

Může vyhrát i Spasitel

ruppert 82.?.?.?

Vyhnédnete-li ven z České kotliny, není to hezký pohled. Jak říká guvernér Bank of England Merwyn King o britských volbách (a platí to i o českých volbách): kdo vyhraje letošní volby, tak si na další celou jednu generaci uzavře cestu k vládě.
I kdybychom si zvolili samého Spasitele a charaktery průzračnosti diamantu a nebude Chazar - už teď má bansksterskou pistoli u hlavy a part, podle kterého bude zpívat a tancovat, nebo nám Goldmani a Sachsové, hedgové fondy pod vedením sbormistrů jako je Soros, ratingové kurvy a high frequency trading na burze zahrají forte a krátce umíráček. Ať podíváte do kterékoli nabízené strany, první housle v ní hrají umělci, co tu bohem vyvolenou pistoli po každém výstřelu iniciativně leští. A pistolník je na to v českých zemích už přes sto let zvyklý, a proto se u nás zatím ještě nevystřelilo. Ale když je hlad či potřeba, tak porazíte i to nejhodnější tele. Zvlášť to slovanské.
Jestliže volby ztratily svůj původní smysl delegování pravomocí důvěryhodným jedincům a subjektům, které hájí Vaše zájmy, a ne zájmy pistolníků, má větší smysl delegitimizace systému a mandátu ignorací takových voleb. Sledujme řeckou tragédii, ten scénář čeká spíše dřív než později celý západní svět.

220227

04.07.2010 16:30

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Neslychana drzost

Maut 82.?.?.?

My jsme vystrašeni - a tak to i má být. Není lepší stavební materiál pro NWO než strach. Strach ze známého, před čumák strkaného, a ne strach z neznámého či nevnímaného, a přitom reálného. Tím myslím strach ze ztráty svobody, kulturní i národní identity, z přeměny člověka na nemyslící stroj na zisk, bezmocného podruha bohem vyvolených elit.
Přidám k tomu i další strach, který se nás gojů týká všech. A to je strach z toho, že proto, abychom přežili jako svobodní lidé, budeme muset začít myslet jako Chazaři, používat jejich prostředky i jimi využívané metody boje a suprese, budeme si muset ušpinit ruce i duše a bojím se toho, že až prach usedne, budeme sice svobodní, ale (morálně) nebudeme to už my. Ale ani stát stranou boje humanity a tolerance s globálním otrokářstvím nebude žádná výhra. Okovy jako okovy. Hnusná perspektiva, "no way out, nowhere to hide, nothing to avoid".

223295

07.07.2010 15:57

Proč je větší krize stále před námi?

I pro tohle-část I

Maut 82.?.?.?

Mluví se tu o další světové válce. K tomu se lze postavit z celé plejády možných pohledů. Já si vyberu dva :
a) obecnější finanční : světová válka probíhá na poli financí prostřednictvím národních politických elit od mocenského zdominování chazarských banksterských elit v Evropě. Je to válka proti celému světu probíhající per partes metodou „rozděl a panuj“, cizíma rukama, na cizí účet a pro vlastní zisk. První obětí byly státy, které se vlastní hloupostí dostaly do závislosti na Rothschildově bankovním kartelu. Rakousko-Uhersko, části Německa a hlavně, díky Disraelimu, Anglie. Dále jen namátkou : Francie „padla“ s Bonapartem. USA s Andrew Jacksonem, posledním americkým presidentem, Rusko 1917, Indie „padla“ se Sanjayem Gandhi, Německo s porážkou v 1. SV a v jejím výmarském pokračování. Atd..

2) z užšího pohledu začala dnešní finanční světová válka opuštěním zlatého standardu světové měny v roce 1971, likvidací Bretton-Woodu a odmítnutím Federal Reserve vrátit Francii její měnové zlato uložené ve Fort Knoxu (nikoli z bezpečnostních důvodů, ale jako záruku za úvěry chazarských banksterů v rámci Marschallova plánu rekonstrukce poválečné Evropy). Od té doby vyvinuli banksterští válečníci nejen jaderné zbraně, ale i méně publikované technologie umělých zemětřesení HAARP, ale i plně provázaný systém zbraní systémové a cílené finanční destrukce toho, kdo se postaví jejich vydírání, okrádání a manipulaci. Goldman Sachs vám dá negativní hodnocení – a jste chudí! Mluvím o komplexu kontrolovaných ratingových agentur, vysokofrekvenčním automatizovaném tradingu, významu insider informací a diseminace zkreslených i vymyšlených statistik a desinfomací, podřízení si politiky a tedy i kontrolních orgánů a pravidel fungování finančního trhu, exotické obchody v řádu 650 bilionů USD, změny alokátora investic do produktivní sféry ve spekulativní kasíno, opuštění jakékoli fiskální i monetární discipliny pro kontrolu celého světa dluhem – nejlépe nesplatitelným dluhem. Významný prostředkem této války je útok na kulturní a morální základy člověka a jeho nejnižší pudy, korupce servisních elit, rozbití přirozeného evolučního řádu a kolektivistického charakteru člověka jako druhu, stimulace averzí a netolerance, umožňující atomizaci společnost, rozvrat základní stavební hmoty společnosti – rodiny, ale i pospolitosti obce a zejména – národního státu. Vše přes stále více bezcenných papírků, které vydávají za zboží, ač je pouze prostředkem směny a nejsou kryty téměř ničím, (zapomenu-li na 7 svazů letadlových lodí US Navy a haldy jiných zbraní a střeliva), prostřednictvím zkorumpovaných kurev a pod heslem DLUHY SE MUSÍ PLATIT I PODVODNÍKOVI A VLASTNÍMU VRAHOVI..

223467

07.07.2010 16:00

Proč je větší krize stále před námi?

I pro tohle II

Maut 82.?.?.?

... pokračování :
.....DLUHY SE MUSÍ PLATIT I PODVODNÍKOVI A VLASTNÍMU VRAHOVI.. I když vám půjčil virtuální statek, který není jeho, a požaduje za to reálnou až surealistickou část vaší reálné práce, životní úrovně a užitných hodnot. Příklady ? Sorosův útok na libru, dva útoky na Rusko v 90. letech, Kissingerův petrodolar, 20 let trvající sebevražedná politika japonské centrální banky, dva roky staré obstavení iránských účtů a blokáda iránských bank, Island, Řecko a PIIGS, „šílenství“ ECB Tricheta – a mohl bych pokračovat. A vše jen proto, aby ten velký dranc dorazil přes stanice Destrukce a Zoufalství na konečnou bohem vyvoleného Nového světového pořádku. A na závěr tvrdím – eliminuji-li banksterského věřitele – mohu dluh smáznout a zmáčknout tlačítko reset. A systémově vrátit bankovnictví tam, kde má svoje opodstatnělé místo. A do rukou poctivých.

223468

12.08.2010 15:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Jde o obsah, ne?

Maut 82.?.?.?

Je mi jedno, kdo to diskutované dílo napsal, i kdyby to napsala stará Skočdopolová z vedlejší obce v alkoholovém transu. Tohle je právě diskuze-hra, kterou sionisté milují už 105 let. Mlít donekonečna o nepodstatném.---- Vyvrácení obsahu Protokolů jsme od nich dosud neslyšeli a nikdy neuslyšíme, přestože by mohli nasadit tolik laureátů Nobelovek. O "svatých" textech se však nediskutuje, jsou privilegiem bohem vyvolených elit. Plebs přece nesmí znát taje skutečné politiky. Nejlepší tak je, přikrýt ten světodějný text tichem globálních médií.. Pokud to napsal ruský policajt, byl to génius, který viděl sto let dopředu a proti kterému byl Karl Marx příštipkářem Rothschildovy Society of Just Men. Vývoj reálné historie nejen potvrzuje a naplňuje Protokoly, ale čas od času nám verifikují téze protokolů i sami čelní herci přímo před našima očima. jen chtít slyšet. --- Je tedy důležitější otázka autorství, nebo otázka promítání tézí protokolů systematickou a cílevědomou mafiální prací do našich životů? Podle mne jsou Protokoly geniálním, stále inovovaným kolektivním dílem Výboru 300, nyní think-tanku Nového světového řádu. Vpravdě dílem, z pohledu humanity, zvráceným. Neb protokoly jsou především květem nenávisti, rasismu, bezohlednosti a bezuzdného mamonu. Jsou vyhlášením krvavé války celému světu (realizované našima vlastníma rukama), lidem všech ras a národností, přírodním zákonům a evoluci lidského rodu. Je to jako óda na rakovinu člověčenství či terminálního parazita. Je to neúcta k cizímu, nežidovskému plemenu a necitlivost k jeho strádání, nedostatek ovládání těch nejhorších pudů při cestě za mamonem a z něho pocházející mocí. .... a na konci je ponižování, výsměch, prozření a periodicky Velký Audit, co pravidelně postihuje ty nevinné, co platí za hříchy svých Farizejských cenu nejvyšší. A jak odevzdaně a disciplinovaně ! Stejně tak jak před tím revolučně a metodicky hromadně vraždili. Nejhorší je, že každý audit Satanovu pozici jen upevňuje a utrpení lidstva posunuje o level výše.

226101

29.09.2010 20:05

„V zájmu Izraele“: Proč Rusko neprodá raketový systém S-300 Íránu

RE: Rusko tlaci JůYsEj a Stat Israel, aby napadli Iran

Maut 82.?.?.?

Doufám, Moudrostraku, že máte pravdu. Kéž byste ji měl, a to co diskutujeme je klasicky mistrovská taktika ruského ústupu s cílem vyčerpat protivníka a získat ČAS, který kvapem ubývá. Já se ale obávám toho,že čas Putinem sjednaného příměří(de=facto velkomyslného pardonu Goldman Sachsovým loupežníkům s ruskými pasy)vypršel. Že se ruští Medvěděvovi Chazaři zase utrhávají ze řetězu a mají pocit, že v dnešní geopolitické situaci mohou beztrestně vše, i to, co ponižuje národní cítění a sebeúctu deptané slovanské majority. Transformace ruské armády na systém brigád kompatibilní s NATO je významnějším signálem, než se na první pohled může zdát. Tuším, že v Rusku ti parchanti už druhý pardon nedostanou. Zpráva, že ruská armáda bude kupovat až 40% svojí nové výzbroje z Izraele, pokud nejde o desinformaci, smrdí rozkladem ruského obranného průmyslu s fatálními důsledky pro bojeschopnost armády v případě jakéhokoli horkého konfliktu.

228994

07.12.2010 22:39

Wikileaks = Asanace internetu

RE: Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet

Maut 82.?.?.?

Móc dobrý, Romane. Ano, internet velmi vadí, bourá monopol na pravdu vítěze, jedinou vyvolenou pravdu mamonu. Zrušit už ho asi nelze, s výjimkou oné další světové války, ale omezit přístup k němu jen na vyvolené a prorežimně (NWO) orientované - to je (Rockefellerovo) ono! A k tomu je potřeba, jak se již stává rutinou, vééliký zfabrikovaný DŮVOD, aby nám žoldnéřstí "zástupci banksterského lidu" mohli zase osekat naše plebejská občanská práva v zájmu národní bezpečnosti či jiného libého důvodu. Na můj vkus je za Wikileak - moc peněz (Soros a další nájezdníci), moc lidí a koordinace (false flag designed by Salon Mossad), masivní PR v mainstreamu (i negativní reklama je reklama), příliš klíčových postav WL s úzkým napojením na velké chazarské prachy (o těch ticho), a obsahově se leaky téměř nedotýkají zájmů finančních oligarchů a Izraele, zato na ostatní kydají ostošest. Závěrem : kouzlo desinformace - 95% snadno ověřitelných pravd, 4% obtížně, ale stále jěště ověřitelných pravd a jedová kapka 1% totální lži, jež je obsahem a důvodem existence a rozšiřování zprávy. Při čtvrt milionu zpráv - to je platforma pro desinformační aktivní opatření (psychop) jako Národní divadlo !!!! Ještě by na závěr rád podotknul, že duální morálka a tradiční neloajalita umožňuje "kopat" do břicha i zemi, která parazita chrání a živí. Takže úvaha, že tohle by si přece Amíci sami sobě neudělali nabízí dvě správné odpovědi - ANO i NE. Není amík jako Amík, stejně tak jako není Čech jako čech. Takže : a) chceme věřit, že Juraji Jánošíkovi s holou rití bylo degene elitami omylem umožněno jim beztrestně kopat do panimandy, aniž bychom vnímali, že Jurajova kudlička je rezavá a divně zohýbaná a kámošů též moc nemá, tedy na to co dělá nebo b) já/Vy ani 1000 x já/Vy nebudeme schopni nikde vydat ani Sionské protokoly a zůstat na svobodě, natož způsobit takový bordel jako Assange and Co.. Tragické, neočekávané nehody se stávají za mnohem méně.

233886

06.01.2011 17:41

Skutečný zločin Michaila Chodorkovského

RE: Skutecny zlocin

Hor 82.?.?.?

J.C. : Vskutku veselé řádky, přeložím to místním natvrdlým Slovanům. - Skutečný zločin toho chazarského agenta Rothschildů bylo, že v cizím žoldu a za cizí peníze (z pohledu Rusů, ovšem) sponzoroval protiruskou propagandu, svoje PR (chtěl Rusi prezidentovat) a spřízněné i koupené mediální a politické kurvy, co prodají vlastní mámu i vlast. V "demokratických" zemích, kde vládnou chodorkovští, je korupce, vydírání,neplacení daní,podvody, manipulace, lhaní, insider-trading a zrada národních zájmů bohem vyvolenými beztrestná (pro ostatní to neplatí, pro ty mají zákony a šikovné soudce). Dva nájezdy banditů Goldmana Sachse a jeho oligarchických humanistů na Rusko v 90. letech byly tak neškodné (sbírali se z toho jen asi 15 let), že mluvit o rozvracení (zvláště šlo-li, mimo jiné, o převod významné části zásob strategických surovin do zjevně nepřátelských rukou) či špionáži je murdochovsky ukvapené a sorosovsky politicky nekorektní. - Vypadá to, že si v sídle Jukosu osahali reálné kvality NWO, nebo byli na exkurzi v otrokářském řádu - což je asi to samé.
Milý J.C., nemusíte sundavat jarmulku - Váš písemný projev a ukázka myšlení (rozkrást zemi, která si myslí, že je Vaší vlastí a poslat jí vývrtkou bezohledně do hoven-to je OK) je tzv. nepřehlédnutelnou markantou, průkazem totožnosti. Můžete se převléci, nechat zarůst vousy, vzít si paruku a mafiánské brýle, adoptovat jiný nick - ale myslet takto nikdy nepřestanete. A to je jak Váš, tak náš Průser. Užívejte si-tenhle globální Výmar, i z pohledu politicky nekorektního zákona akce a reakce, není věčný.

235660

11.01.2011 16:53

Skutečný zločin Michaila Chodorkovského

RE: Skutecny zlocin

Ten pán 82.?.?.?

Ale vůbec ne. Pán má dokonce o budoucnost drtivé většiny Chazarů (o věřících Židech a o původních obyvatelích Judey tu přece řeč není) opravdu upřímné vážné obavy. Tvoří ne nevýznamnou část jeho přátel. Pán si uvědomuje výhrůžky Masadistů, že pokud jejich hra "va-bank" o NWO nevyjde, vezmou ten svět do pekel s sebou. A to si nikdo normální, kromě fanatiků a sebevražedných teroristů, pro svoje potomky obvykle nepřeje. Pán by uvítal mírové a lidské řešení, ale nevidí na druhé straně nikoho, kdo by o to stál, kdo by se chtěl vyhnout fungování zákona akce a reakce, kdo chtěl přestat "demokraticky" přesvědčovat okolí "o jediné správné cestě" s nabitou pistolí u hlavy. Pán je normální a rozlišuje lidi na slušné a zmetky bez ohledu na rasu, společenskou třídu či pohlaví. Pán nevidí strach z pár nemorálních zmetků kontrolujících zničující zbraně jako motor budoucnosti.Pán si naopak z přírody pamatuje, že nejvíc strachu a utrpení generuje do kouta zahnaný, smrti čelící predátor.

A vy se, nebohý J.C., pohybujete jako pěšák v tom světě politicky korektního,nekritizovatelného, co zasypává svět chazarským mediálním strachem z totálního konce (oteplování, epidemie, krach fin. trhů, hladu, nedostatku pitné vody, hledání nepřátel (Iránců, Číňanů, extrateritorials atd.), když ... neuděláme to, co Vaše elity požadují - nestaneme se globalizovanými otroky. Při nadměrném používání, i antibiotika přestávají fungovat.

Zpět k Vaší řečnické otázce : neměla znít "proč jsme sami sobě největšími nepřáteli?" Doporučuji sejmout klapky z očí a uší, opustit bolševické intelektuální ghetto a zakoupit nepokřivené zrcadlo. Ještě pořád se to dá zastavit .... na obou stranách ... a napravit. Ještě spolu mluvíme, byť plni oboustranného strachu a nedůvěry. Až to bude trestné, nebude cesta z Masady zpět.

Fakt si J.C. stále ještě myslíte, že hasbarickou transformací kritiky jednotlivých konkrétních parchantů na útoky na Židovstvo jako takové něčemu zabráníte, něco vyřešíte - nebo je to spíš cesta jak si opět udělat z milionů nevinných lidí židovského původu paraván a obětinu pro organizovaný zločin proti lidstvu? Připadá mi to jako trochu zoufalá hra o čas.

235853

12.01.2011 20:36

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

Jen houšť

Maut 82.?.?.?

Skvělý článek, takových víc, a skvělá diskuze, klobouk dolů hlavně před nickem Guru. Reaguji na násobkový rozdíl mezi výnosy z penězoměnství a výnosy akciového trhu. Asi je nám všem jasné, že když si člověk v kasínu nedře sako o zeď a hodí žetony na to správné místo, vydělá balík. Kdo se bojí života pod mostem, nebo chápe princip prosperity kasína, do toho mafiánského bordelu s cinknutými kartami prostě nechodí. A když chodí, měl by vědět, že finanční trhy jsou "zero summ game", tedy zbohatnete vždy jen na úkor jiného hráče, a bank bere vždy. To, co Guru vypichuje, ale nekomentuje, spočívá v tom, že vyhrává trvale, stovky let, mafie, co má k dispozici bezednou zásobárnu jednotek měny, které si sama vytváří, absolutně kontroluje celý systém od ratingových agentur po orgány státního "dozoru" a prosazování zákonnosti a celý systém práce s informacemi - od zfalšovaných statistik, přes koupené nobelistické "autority", po finanční i mainstreamový tisk. A má vlastní armádu hedgových, penzijních a jiných fondů, atentátníků ála Soros, co na povel popravují celé ekonomiky. To se to krade, a někdy i legálně. V tom bordelu vládnou bohem vyvolení, uměle vyvolávané paniky honící houf traderů z extrému do extrému jako emocionálně vyšinuté stádo vzdělaných bezmozků a INSIDER informace. A v poslední době stále častěji využívaný "flash trading" mezi vyvolenými, který je schopen během minut položit slavný Wall Street i US ekonomiku na záda. Nedávno si ho chlapci odzkoušeli a je to garant konce na povel. Však s tím už Pauson vydíral kongresmany při TARPu. Proč to vlastně píši. Všichni podvědomě, díky bankstery zmršenému vzdělání, srovnáváme hrušky s jablky, ten svět reálné globální ekonomiky, kdy se vyplatilo investovat do vzdělání, výzkumu, vývoje, kdy vstup neprivilegovaného s úsporami na finanční trh byl sice rizikový, ale prediktabilní, proto bylo riziko relativně nízké, ten svět, co přinesl prosperitu v době, kdy se zabýval uspokojováním reálných potřeb reálnými užitnými hodnotami - ten začal zmizet v prvních letech 20. století a umřel nejpozději v roce 1971. Od té doby vydělává pouze spekulace, ohýbání trhů kartelovými i státními zásahy,(volný trh i demokracie je iluzí), vládne šalba a klam, vlastní jméno neviditelné ruky, co stanovuje ceny i vše ostatní je Goldman Sachs/Citigroup/JP Morgan a její profesí je fnanční kriminalita. Na pozadí všech těch "vychytralých" indexů, politicky korektně upravovaných metodik výpočtu a churchillovsky falšovaných statistik je, paradoxně (dle o nejmanipulovanější trh), jediným pevným bodem cena unce zlata a kupní síla unce zlata.

235925

12.01.2011 20:41

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

Jen houšť

Maut 82.?.?.?

Pokračování :
Přepočteme-li všechny ty indexy a procenta na unci zlata, najednou vylezou obtížně uvěřitelná fakta. Spoření a pojišťovnictví jako systémový sponzoring mocných a průměrné výnosy investorů do reálné ekonomiky (nikoli do bublin a exotických instrumentů) jako výsměch. Nemá tedy cenu chodit do sporů o čísla a lži, protože ta pravdivá čísla a realita obecně, je výlučnou doménou pánů světa a díky tomu ten svět věřících Tomášů ovládají. BTW, jen na okraj - banksteři světu oficiálně prodávají deflaci v USA a ničí světovou měnu USD carry-tradem a historicky bezprecedentní tvorbou ničím nekrytých USD, které končí - v bankách a spousta se jich povinně vrací do FEDu. Oficiální inflace v prosince 2010 jen asi 1,4% yoy, reálně, dle ShadowStats.com (metodika výpočtu z 80.let), 8,5% yoy. Postavte na tom prvním čísle business plan, finanční strategii ....... A o tom to je. Dostanete se do potíží – a spadnete do rukou ….. vládců peněz. Tak dochází k největšímu transferu bohatství, a ne hrátkami s bankovními kupóny a nesplnitelnými sliby, co jim lidé říkají peníze.

235926

26.01.2011 01:17

Anglosasové

RE: Rusove jsou pasaci a odolaji - lehce mohou od nynejska velet celemu svetu

ruppert 82.?.?.?

Čte se to hezky, Moudrostraku, ale
a) Samotná ruská iniciativa k ustanovení Šanghajské skupiny a náplň této koordinační skupiny potvrzuje, že slovanští Rusové, a podstrhuji slovo slovanští, neusilují o to být pány, ale usilují o kolektívní bezpečnost a spolupráci, multipolární svět. I vzhledem k demografickému vývoji ví, že sami Brzezinského "Grand Chessboard" neustojí ani s jaderným deterentem.
b) největším ruským nepřítelem je ten vnitřní. Zdá se, že Putinem nabídnutá ruka a smír po roce 2000 byla vykládána Goldman Sachsovou posádkou v Rusku jako projev slabosti. To, co se nyní děje s požehnáním Chazara Medvěděva je obrat od Putinovy politiky, poškozování zahraničně-politických vztahů s tradičními přáteli a spojenci a usilovná příprava vstupu Ruska do NATO. V Ruské armádě to vře a je, podle mne, jen otázkou času, kdy to bouchne a siloviki vezmou věc radikálně do vlastních rukou. Smír byl jednostranně odmítnut a je to zase kdo z koho. Nevím, jestli to vydrží do příštích prezidentských voleb, spíš pochybuji. Půjde o to zabránit něčemu, co už nejde bez války vrátit do původního stavu.
c) Rusové jsou, vždy byli a cítí se Evropany. Historicky mají blízko k Němcům. Oba národy jsou páteří Kontinentální Evropy, což je termínus technicus v geopolitice opačný a konkurenční k Atlantické Evropě, ovládané 300 let Chazary. 2.SV byla geniálním plánem, jak pilíře Kontinetální Evropy a dva národy, které historicky patří k největším odpůrcům NWO zničit navzájem. Od konce Elity obou těchto zemí ve 20. století sloužily Atlantické Evropě.Putin postavil zpět na nohy jeden pilíř a netrpělivě čeká až se Německo zbaví okupace, atlantických elit a iluze, že v rámci Atlantické Evropy budou mít budoucnost, prostor pro růst, suverenitu a nebudou jen dojnou krávou, do které si navíc kopne poslední ubožák z kibutzu. Ale čas běží, Merkelová pracuje pro pány světa proti vlastnímu národu a Rusové začínají obracet zraky a trubky na Východ. Čím déle krystalizace v Německu potrvá, tím více utrpí německý hospodářský prostor, do kterého patříme i my. Za pár let už Rusové Němce potřebovat nebudou, ale Němce, jako už tolikrát, když Německo začne hospodářsky sílit, Atlantická Evropa udusí ve vlastní šťávě.
d) Hospodářská, vzájemně výhodná spolupráce s Čínou při využívání nerostných zdrojů Rusy netrápí. Jejich měkkým podbřiškem je Střední Asie-jižní koridor strategické obrany. NATO jde po surovinových zdrojích od Azerbajdžánu po Uzbekistán, v Iráku, Afgánistánu a Pakistánu se neválčí pro nic za nic, a 80% cizích základen je na trasách plánovaných ropo-a plynovodů. Peak Oil je realitou a Brzezinski nenechává nikoho na pochybách, že spíše zbankrotují USA, než opustí plány na vojenskou intervenci do Střední Asie. Kdo bude kontrolovat zdroje energie, bude vládnout - to už říkal Kissinger, když zaved...

Automaticky kráceno

236817

02.02.2011 01:25

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: barvy nechat, slogan změnit :-)

Maut 82.?.?.?

Souhlas. Nejde přece o formu, ale o obsah. A termín "politicky nekorektní" je antipólem pro tu melanž iluzí a lží promulgovaný 6 mediálními, božími vyvolenci kontrolovanými koncerny, co sami sebe a svoji agendu považují za "jedinou správnou,povolenou, politicky korektní" kauzu cesty k NWO. Přemalovávat zavedený vývěsní štít mi připadá - takové oportunistické až připosrané. Tuctovostí k bezvýznamnosti.

237417

Část I.
Tak tohle je, bez úsměšku, skvělý kus sionistické propagandy. 95% pravdy ... a špetka jedu. Tak se to kvalifikovaně dělá. Pán se prozradil tou hrou na "zlého Žida a ubohého goje". Háček je, že klasicky strká Žida- Vašeho fajn souseda z ulice s banksterem ze City do jednoho nekritizovatelného pytle. Prostě Židé nejsou jako ne-Židé, mezi kterými jsou hajzlové a ctnostní, a moc kategorií mezi tím. Já si také nemyslím, že je Žid-fajn soused zodpovědný za dvě světové války, zvlášť když jeho utrpení a oběť východních nerabinických a místně i společensky integrovaných Židů zaplatila cenu za naplnění Balfourovy deklarace a získání mančaftu pro židovské osídlení Palestiny. Také si nemyslím, že by měl něco společného s plánováním, přípravou a realizací hospodářských krizí a depresí, které byly nevětším přesunem majetku do rukou vyvolených, kteří dnes ovládají nejvýznačnější sektory globální ekonomiky a celou globální politickou agendu. Také si myslím, že nemá nic společného CFR, Trilaterální komisí, Bilderbergem, válkou o surovinové zdroje a milionem iráckých dětí, co zemřely díky blokádě Iráku z dílny Madlenky Korbelové. Také si nemyslím, že můj soused vydělal na bolševickém přechodu státního majetku do rukou předem určených a vyvolených. Věřím, že i jemu osobně je nepříjemné, že se za něj (a miliony dalších poctivých lidí židovského původu) schovávají brutální gangsteři, co lžou, kradou, podvádějí a bolševickými metodami připravují Nový židovský světový řád, v kterém, ouha, pro Židy z ulice nebude místo, a navíc budou opět použiti jako obětina příští globální revoluce, zatímco ti všemocní elitní parchanti se o svoje bezpečí určitě postarají.

238026

Část 2
Proč pro ně nebude v NWO místo? Logicky, 18 milionů Židů nemůže vládnout 7 miliardám ne-Židů a zvlášť ne na bázi nenávistného a rasově netolerantního sionismu. To je ideologie židovské revoluce, ale je nepoužitelná jako ideologie vládnutí nadnárodních elit vždy multikulturnímu světu. V okamžiku převzetí vlády NWO MUSÍ noví vládcové, bez ohledu na národní či rasové ohledy sionismus do kořenů vymýtit, jinak by nemohlo dojít ke stabilizaci nového systému. V historii se tomu říká, že revoluce požírají svoje děti. Zvláště ty, co nepochopily, kde je hranice aplikovatelnosti revoluční ideologie. Kdyby můj soused-Žid vůbec chtěl myslet na budoucnost a prostudoval si pár dílek nekorektní historie nepsané vítězi, povstaly by mu chlupy na těle a smrtelný pot na čele z toho, jak se v historii vše opakuje. Přečetl by si o výmarské republice a filantropismu hodných Židů s dolary od příbuzných a nelimitovaných přísunů kapitálu od německých vyvolených bank a obrovském přesunu majetku Němců do cizích a cizáckých kapes. A o následcích, které neměly nic společného s dábelskou náturou gojů (viz Babylonský Talmud), zato hodně společného s tím, že smečka privilegovaných parazitů zradila a ekonomicky a společensky rozložila svého hostilele - a ten se nasral. A jako vždy - banksteři se dohodli, vyplatili, utekli, kolaborovali a benefitovali na válce z obou stran a ti v ghettech si zatím házeli říšskou markou o to, v jakém pořadí nastoupí do vlaku. Suma sumárum - blbost, omezenost, ztráta soudnosti a pudu sebezáchovy je univerzální a sebezničující. Stejně jako neochota se potkat s realitou a poučit se z vlastních chyb. Židé nejenže nejsou výjimkou, Židé jsou v tomto smyslu sami sobě prokletím. Žádné jiné elity se ke „svým“ nechovají tak krutě a bezohledně jako jejich. Židy z ulice je třeba litovat. Ale najít rozum musí sami. Pokud bude jejich vyvolená propaganda omílat mantru „zlý Žid versus hodný goj“ a žít ve smyslu „hodný Žid versus bezprávný dobytek“ a oni sami budou šlapat jak jich jejich „velmi loajální“ elity řeknou – cyklus židovských dějin se bude opakovat do zblbnutí, neb je zákonitý a mnohokrát ověřený. Bohužel, podvedený, okradený plebs bez perspektivy důstojného života málokdy rozlišuje mezi velkým a malým zlem, mezi ctihodným a zločincem – netrestá paláce, trestá na ulici.

238028

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 1

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 1

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,75 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,95 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,96 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 080,90 Kč
1 unce stříbra
423,94 Kč
Bitcoin
226 380,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?