Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 119 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.07.2010 19:59

Mám to tu rád

Kanada je země studených čumáků, ale všude se dá cítit doma

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moc pěkný příspěvek! Každý musíme mít někde domov, někdo jich má víc, ale přece jenom k jednomu z nich je poután nejvíce. Na druhou stranu všude lze nalézt postupně i zázemí. Začíná to třeba právě povýšením na stammgasta v obchodě, kam člověk chodí pravidelně. A je celkem jedno, jestli je obsluhující či majitel Číňan, Vietnamec, Ital, Arab s halal nebo orthodoxní žid s kosher produkty. Jen v rasistickém státě Israel je podobná sounáležitost mezi židem k jeho Bohem přisouzenému GOJim/poddanskému hovadu nemyslitelná. V obchodech (a hospůdkách nebo taverničkách) vznikají živé sociální sítě.
Čím dále je člověk od domova, tím více se cítí Čechem, EUropanem nebo bělochem. Někdy se mi v zámoří stává, že jsem na měkko, když přistanu na zámořském teritoriu některé EUropské země a v tropickém pásmu nasedám do auta se značkou, co má na kraji emblém EU. Nebo na francouzském zámořském území vidím "naši" zásuvku na 240V[smích]
Nedivím se panu Stworovi, že se v Kanadě necítí doma. I mně Kanada připadá sterilní, se světlem jakoby umělým i když je parné léto. Kanadani mi připadají jako roboti, i když se jdou v sobotu večer vyvenčit do restaurace. Na druhou stranu je Kanada o dost EUropštější, nežli slavné krachující a hroutící se JůYsEj. A EUropan je v Kanadě celkem považovaný. Kanaďané nejsou šovinisté jako Emeričané, ale jsou zase studení, i když spolehliví studení čumáci. Největším šokem pro mne byl fakt, že kanadská úroveň medicíny a zdravotnictví je hluboko pod úrovní vytunelovaného Česka. Takže je v dnešní situaci hodně málo důvodů, proč by normální Čech měl spojit svůj osud právě s Kanadou. A chápu, že tam těžko hledá domov.

224704

25.07.2010 10:16

Mám to tu rád

RE: Kanada je země studených čumáků, ale všude se dá cítit doma

MoUdrostrak 90.?.?.?

Asi mate pravdu, ze na Kanadu je potreba si zvyknout. Na druhou stranu, zivot v Cechach za Kanadou nijak nepokulhava, ba naopak. Za doby emigrace byla Kanada socialnejsimi JuYsEj. A JuYsEj vyssaval celou zemekouli a Kanada na expanzi a boomu JuYsEj (o neco ohleduplneji) participovala. Dnes uz JuYsEj v naprosto nicem technologicky prevratnem neprecnivaji, ba naopak a Kanada proto take oproti EUrope a i Cesku neni nicim, pred cim by si mel Cech (nebo Slovak) dneska posadit na zadek a krome Romu tak nikdo ani neemigruje - dokonce potkavam stale vice Kanadanu, bez ceskeho originu, kteri se isazuji v Cesku, zejm. v Praze, uci se cesky a nijak se do Kanady vracet nehrnou. Nemaji ani ceske manzelky a jejich rovnez v Cesku prebyvajici partnerky pochazeji z jinych koutu EUropy. Coz hodne napovida.
Nedokazu si v Kanade predstavit se v sobotu probudit a zajet si na obed do Drazdan, pristi vikend zalyzovat do Alp a dalsi byt v Benatkach nebo v madarskych horkych pramenech - bez nekolikahodinoveho urpeni kanadskymi dalavami cestou na letiste a pak dalsich mnoha hodin letu nekam do Karibiku. Abych si odpocinul od unissona. V Kanade je vsechno smichane do jednoho eintopfu. Ani Quebec, kdyz si odmyslim francouzske napisy, se nijak zvlast nelisi od zbytku.
Po par dnech v Torontu nebo Montrealu (o malych provincnich mestech ani nemluve) na mne pada tisen, ze neni kam jinam uniknout. A proto si nemuzu vazit toho, v cem sedim. O fadni architekture je skoda mluvit. Jedna moje pritelkyne kdysi Kanadu prirovnala k sexu se stale stejnym partnerem nebo manzelkou, ktera by mi varila kazdy den jen cockovou polevku porad dokola.
V Cesku staci ujet par desitek km a vesnice vypadaji naprosto jinak: v byvalych Sudetech mala okenka, domky na stranich. V byvalych ryze ceskych krajich napechovane vesnice a pole okolo. V Beskydech a na Morave zase clovek nasava vuni Karpat, Transylvanie a Uher, nejen podle sirokych, vetsinou obdelnikovych navsi. V Kanade najedu tisice km a porad beze zmeny. Pokud tady na Zvedavci proti necemu "bojujeme", tak prave proti takovemu Eintopfu, kdy jsou vsechny narody a jejich atributy smichany v jednom kotli a ten Eintopf nicim nevynika ani se nelisi od jineho. A je nam souzen na veky vukuv (blijici smajlik)...

224842

29.07.2010 21:54

Když má globalismus přirozený průběh… Rok, kdy se Amerika rozpadla

Amerika dopadne hure, nezli Island... a mozna nas strhne s sebou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Amerika je jiz nyni totalne vybydlena. Staci se podivat na jeji pychu - New York a jeho metro. Padaci a rozmacene stropy, schody tesne pred zhroucenim, turnikety v louzich vody... Na vychodoevropskych vesnickych nadrazich je vetsi komfort a mira udrzby. Jen od minuleho roku je odstaveno nekolik tras metra a autobusu v radech desitek procent. Co to udela s dopravou a dosahem prace je nasnade. Znacna cast mostu ve slavnych a krachujicich JuYsEj je rovnez v havarijnim stavu a tesne pred zhroucenim. Pritom se stale do JuYsEj stehuji chudaci z celeho sveta, aby jeste vice zatizili americky socialni system a sluzby.

Do Ameriky kdysi mirili vedci a mozky, dnes odtamtud utikaji i rodili Americane, aby "to zkusili jinde". Nejlepsim prikladem pro Cechy je Martina Navratilova a dalsi "navratilci".
Amerika uz je vyzila a Americane od doby Ronny Reagana zpoholdlneli a zparchanteli. On hlasil: Prestanme tvorit a zacneme se jen vzajemne obluhovat! Prestanme platit dane a zacneme do toho naseho obluhovani se misto dani investovat! A dopadlo to, jak to dopadlo = Americane misto dani a predpokladanych investic zacali setrit a uspory venovali fondum, ktere jim je do mrte rozkradli.
'
Proto je Amerika dnes tam, kde je. Rozkradena, vytunelovana, predluzena, zprachantela a zpohodlnela. A navic ma na krku miliony negramotu a pologramotu dorazivsich 5 minut po dvanacte a trpkem konci Ronnyho rausche z celeho sveta.

Zbyva jen a jen agrese v ruznych koncinach sveta, kde vsude Ameriku dnes nenavidi. A malokdo ji sedne na lep ochrany a boje za lidska prava. Bude horko, pripravme se! Jakmile se skaci zrudny agresivni, rasisticky a genozidni Stat USrael, skaci se i loutkove arabske proamericke paSSaliky = Egypt, Saudi Araby a dalsi ropne bannanovky. A v Americe pomalu nezustane rozvicena zarovka a v gigantickych klimackach a olejovych elektrarnach si udelaji hnizda svabi. A Rusko za par drobnych nebo par barelu ropy odkoupi zpet svoji Aljasku. Podobne, jako chtelo na pocatku krize za 4 billions US$ si koupit zkrachovany Island[smích]

225132

06.08.2010 07:24

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: Souhlasim.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Turecka proislamisticka vlada slavi jeden uspech za druhym. Od Ataturka byvalo Turecko prozapadni bannanovkou a zmitalo se v jedne krizi za druhou. A jeho vliv jen upadal. Jeho nasmerovani k Zapadu mu NIC NEPRINESLO - jen konstantni upadek po mnoho desetileti. Cina ukazala navod, ze neni treba se nechat vySSavat a od Zapadu neokolonizovat. Nyni se opet pro Turecko s vladami proislamistu vynoruje jeho prirozeny geostrategicky potencial a v tesne spolupraci s Iranem (a Ruskem) je schopno drzet svet energeticky v sachu. Zapad dnes NIKDO nepotrebuje. VSE lze za fairovych podminek nakoupit v Cine ci Indii. Pokud Turecko (s Iranem) nebudou slapat mocnemu sousedu Rusku na jeho dvorek, Rusko je prijme/vtahne do klubu BRIC, aby melo ve Stredni Asii klid a vysachovalo odtamtud krachujici JuYsEj a zapadni zoldaky. Pokud si to Turecko nezkazi, stane se opet vazenym a sebevedomym hracem se stabilnim a prosperujicim vlivem. Islamiste stmeluji tureckou spolecnost krok za krokem a vlada diky tomu tam nestoji bez podpory a ve vzduchoprazdnu. A neni jiz na milost a nemilost odevzana v podruci armady a prozapadnim vlastizradcum jako drive (nebo jako je to nyni v Cesku). JuYsEj a NATO se agressi v Jugoslavii, Iraqu a Afghanistanu nadobro demaskovali a znemoznili. Zapad konci v krizi a hrouti se a nema uz koho vySSavat. Nikdo uz mu neveri. O Issrael (to hell) a jeho zrudnostech v (g)Aze ani nemluve. Turecko je budoucnost! Zaslouzi si to a ma NA.TO!

225713

07.08.2010 18:54

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: Souhlasim.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozrejme! Erdogan a jeho umirnena islamisticka strana vitezi na plne care! Turecko se pod prosperujici proislamistickou vladou premiera Erdogana vraci ke svym slavnym korenum a k islamu. Turci do Stredomori a zejm. do EUropy prinesli kdysi z asijskych stepi socialno, hygienu a dbani lpeni na cestnosti. Proto ve Stredoveku lehce obsadili temer pulku EUropy, protoze mistni obyvatelstvo k nim velice rado prebihalo z kruteho utlaku nevolnictvi a otroceni krestanskym klasterum, mnichum, kleru a s nimi sprazenou slechtou. Turci misto toho vyznavali pra-kocovnickou horizontalni socialni strukturu. Vybirali jen dan z hlavy a do spinave EUropy prinesli pojmy jako lazne, nemocnice a odpovednost.
'
Osmanska rise prosperovala presne do okamziku, dokud prebendy byly jen dozivotni, coz zajistovalo stale nove a nove obmeny a inovace. S prebiranim "Zapadniho" stylu usporadani spolecnosti se v Osmanske risi zacinala rozmahat korupce, konzervativnost a zpatecnictvi. Na coz Turecko nakonec dojelo a Osmanska rise se rozpadla. Od WWI to jde s republikanskym Tureckem od desiti k peti. A od WWII, kdy se Turecko stalo bannanovkou v podruci JuYsEJ, obzvlast. Teprve s prichodem umirnenych islamistu do vlady opet Turecko raketove prosperuje - vzpomenme jen nynejsi krach linek CSA do Istanbulu a jejich nahrazeni nekolika linkama Turkish s pripoji pres Istanbul po cele vzmahajici se Asii a Africe.
'
Turecko ma zadelano na obrovskou prosperitu z mnoha duvodu. Nejen pro svoji geostrategickou polohu, opetovny navrat k islamu a vliv na energovody. Nesmi jen upadnout zpet do vydridusskych a neokolonialistickych tenat EU, JuYsEj a hrouticiho se zrudneho Statu Israel.

225801

09.08.2010 16:50

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 1. část

RE: Vzdali jsme se dabla, abychom slouzili certu, politika Warsavskych statu.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Post-real-socialisticky blok se musel k NATO primknout, protoze jinak by byl NATO a Israelem soustavne destabilizovan. Pokud by se nevtelil do NATO, byl by na poradu dne, jako je dnes Iran nebo Severni Korea. Kapitalismus neumi prosperovat bez pravidelneho resetu valkou. Proto jen JuYsEj vedou nepretrzite valky s ruznymi zememi a narody, pod ruznymi, ale vzdy vylhanymi zaminkamim ktere maskuji jako boj o dymů.krásy nebo dokonce lidska prava. Zrudny rasisticky stat Israel take kvazi-prosperuje zejm. na vyvoji, vyrobe a sireni zbrani a security. Proto je v jejich bytostnem zajmu rozdmychavat a udrzovat konflikty co nejdele zazehnute - jen, kdyz se netykaji jich. Story s rozbitim Jugoslavie byl jen opakovanim britskeho kolonialniho receptu: rozdel a (o)panuj.
'
Jednou mozna historikove poodhali, co by byvalo Cesko-Slovensko byvalo cekalo, pokud by se Klaus s Meciarem bleskove nedohodli na mirovem rozdeleni. Nejvetsimi slovenskymi rvouny a opinion makery po samostatnosti za kazdou cenu byli prece slovensti emigranti z JuYsEj. Po tahu Klause s Meciarem se po nich najednou slehla zem. Byla to jednoucelova zalezitost stejne, jako chorvatsti kriminalnici a narkotrafikanti, ktere BND propustila z bavorskych veznic za to, ze se zavazali k rozdmychani narodnostni nesnasenlivosti v Jugoslavii tim, ze vhazovali do kavaren nejprve dymovnice, pak i granaty a zdi v nejblizsim okoli posprejovavali nacionalistikymi hesly vuci jedne nebo druhe strane. Zfanatizovani davu na sebe nedalo dlouho cekat.
'
Granaty do vlastnich muslimsko-bosnackych rad na trzisti v Sarajevu o par let pozdeji nebo 9/11, ci ZHN v Iraqu e.t.c., jsou jen stale dalsi obdobou odveku osvedcenych receptu na provalecnou psychozu. Tesme se na veci blizke!

225909

10.08.2010 10:20

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 1. část

RE: Porad stejna pisnicka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Slavne, nyni jiz po zasluze bankrotujici a krachujici, JuYsEj vzniklo odbojem cca 3M osadniku proti v te dobe nejvetsi svetove velmoci Anglii. Zatimco z predchoziho vrazdeni v Kanade vycviceni Anglicane se snazili bojovat v osvedcenych formacich ctvercich, radach s moderni vyzbroji, prepadali je tehdy jeste svobodomyslni emericti osadnici ze zalohy, vyzbrojeni jen lehkymi zalesackymi flintami a pistolemi. Ze nakonec Anglie kapitulovala a z JuYsEj se stahla, vedi vsichni.
'
Afghansti vlastenci a partyzani take bojuji s vrazednymi a loupicimi zoldackymi stvurami z JuYsEj a NATO "po svem" a vitezi! A to na plne care. A jsou vzorem Palestincum, Irancum, Kubancum a dalsim svobodomyslnym a mirumilovnym narodum. Nejen Cechum v boji proti zRADARskym zaprodaneckym a kolaborantskym politikum...

225942

10.08.2010 21:51

Izrael plánuje hromadné nucené vystěhování Beduínů

Teroristicky, rasisticky a genozidni stat Israel uz mele z posledniho

MoUdrostrak 90.?.?.?

Beduini maji automaticky narok na Saudsko-arabske obcanstvi. Sioniste si je z mnoha duvodu predchazeli, snazili se je i socialne korumpovat a nektere Beduiny i vyuzivali jako spiony diky tomu, ze byli diky svemu statusu vzdy volne propousteni pres egyptske, jordanske i saudsko-arabske a dalsi hranice.

225970

12.08.2010 07:57

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

Co rikaji PSM a co (i zidovsti-vsemi uznavani) klasici?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejlepe prapodstatu zidovstvi vystihuje sam zid Lion Feuchtwanger. V nikdy nikym (ani A.H.,ani Bolsevikem, ani PravdoLaskou a dalsimi SabesGOJim) nezpochybnenem Zidu Sußovi! Zid je odsouzeny mysticismem zidovstvi k jinakosti a leci si ji/snazi se ji prebit vzdy touhou po moci-za kazdou cenu-i treba cenu sebezniceni. Nezna pojem kompromis, win-win... Je ziven a pohanen jen zasti vuci svetu i sobe samemu. Generace a generace: pachti se, aby byl nenaviden, ale stale se pachti. Proto zide nejsou idealisty, dle jen idealy vzdy zneuziji k naplneni touhy po moci a intrikam. Proto pravidelne celi pogromum. Proto je chce majorita s prestavkama resit..

226060

12.08.2010 16:26

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Co rikaji PSM a co (i zidovsti-vsemi uznavani) klasici?

MoUdrostrak 90.?.?.?

"A proto není třeba obávat se židů, že nám uchvátí svět."¨
'
Naopak! Zide nam svet mozna "neuchvati", ale ho nadobro znici! Staci srovnat porodnost, vztahy v rodinach a moralku v zemich, kde zide bezpochyby vladnou, s zememi, ktere se dnes derou do popredi a ktere jsou zidy doposud nepodrobeny.
'
Cesta, kterou ukazovali zide GOJim, tj. lichva, ozralstvi, zniceni sexu jako hodnoty, zaprodani blizkych, pravdy, idealu ... jen a jen pro karieru a mamon, nejenze nevedlo jimi podvedene staty a narody k prosperite, ale dnes se rozpadaji vyzile a zidy vySSate! Zide je vedli k rausi bez hostinskeho a ucet je pekne mastny a jeste dlouho mastny bude! Je temer jiste, ze indoevropska rasa a zidy podmanena a vySSata euro-atlanticka civilizace jen na konci reprodukcnich i intelektualnich sil. Nejsme schopni zajistit vlastni reprodukci, prestavame byt schopni nabidnout neco, co nedokazi jini daleko levneji a efektivneji vyrobit. Utapime se v egoiSSmu a lakote.
'
Maji tedy zide nasim vymirajicim prostrednictvim zotrocit a znicit i zbyly svet?! Kde je mira?!

226103

14.08.2010 08:27

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

Independence Day-Den Nezavislosti

MoUdrostrak 90.?.?.?

Americane (a v Kanade Anglicane i Francouzi) vyvrazdili, az na velice male drobty, cele obyvatelstvo Severni Ameriky. Jen proto, aby mohli "prosperovat" a nikdo z domorodcu jim se svymi vlastnickymi pravy neprekazel v drancovani a zabydlovani se. V priblizne te same dobe Rusove obydleli dnesni Rusko od EUropy az po Tichy Ocean. A SVETE DIV SE: puvodni obyvatele tam ziji temer nedotknuti a jejich zivotni uroven "pod ruskym jarmem" se od obyvatel EUropske casti Ruska (nebo majorit v okolnich asijskych zemi) prilis nelisi!
Proto jakmile vstoupi vojak slavnych bankotujicich JuYsEj (nebo cesky ci EUropsky mirove-miSSijni zoldak) na pudu Ruska, bude tamnim doposud Rusy ujarmenym narodum zahy jasne, co je ceka. Resp. jaka euro-atlanticka demokraticka genozida bude nasledovat. Zidy na Palestincich provozovana (g)AZA nebo Guantannamo je jen slabouckym odvarem, co by je cekalo. Vzhledem k tomu, ze si s emerickymi hrdiny i EUropskymi mirove-miSSijnimi zoldaky vedi rady i vlastenci a partyzani v Afghanistanu, tak pevne doufam, ze i Evenkove a dalsi narody, pod jejichz nohani jsou poklady, po kterych touzi na Wall Street, v Tel Avivu a ve Schwarzenbergskem palaci by se dokazaly o sebe (s podporou svych zlych katanu Rusu) take postarat.
Treba nam jiz brzy i Iranci predvedou, jak hnat aggreSSivni svoloc svinskym krokem nebo zapakovanou v bednach s hvezdy a pruhami.
Jeste prijemnejsi by ale bylo zjisteni, ze Stredni Vychod a Stredni Asie je past na opice. Cernosi do podobnych pasti chytavali zlodejske opice. Vydlabali kokosovy orech, vyvrtali v nem diru velikosti ruky opice. Dovnitr dali navnadu. Jakmile opice vstrcila zlodejskou ruku dovnitr a uchopila navnadu, uz nedokazala sevrenou ruku dostat zpatky. Navnadu se ji pustit nechtelo, takze bud cekala, az ji cernosi dorazi. Nebo nektere "chytrejsi" opice si i ukousli ruku a utekly, jen aby nemuseli sevrenou dlan s lupem rozevrit. Pokud Cina, Rusko, Pakistan, Iran a dalsi dokazi vyuzit teto pasti k vydojeni JuYsEj a Zapadu a odhozeni nejagresivnejsiho zidy vedeneho zloradu v dejinach lidstva, nebude to s lidstvem a jeho prirozenym pudem sebezachovy zase tak spatne!

226255

15.08.2010 09:38

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

RE: promiňte, že se vám do toho pletu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Demokracie nastolila pomery, kdy je naprosto jedno, kdo co rika. A kazdy, kdo ma vliv, si muze s ostatnimi delat, co se mu zachce. A nikdo to nema sanci ovlivnit.
¨
Za zleho Bolsevika se naopak lide, kdyz sli nekam na urad, prevlekali do monterek a pak to davali po hospodach k dobru, jak rychle uspeli se stiznosti a napravou. A jak byli byrokrate zdeseni, ze si jde k nim stezovat "obycejny clovek". A jak zacali hned fungovat a vec, ktera neprosla jinymi postovnimi nebo obdobnymi kanaly, byla za par okamziku vyrizena. A zadatel se hned mohl jit zase prevliknout do civilu[smích]
'
Obcas vidavam v Letenske ulici pred Ministerstvem financi nejlepsiho ministra a nejlepsiho dodavatele padaku v Galaxii, jak se nejaky ten samy naivni zoufalec snazi s nejakymi transparenty na sebe a na svuj problem upoutat pozornost. Kazdemu ze zkorupovanych "demokratu" a byrokratu je uplne u zadku.
'
Kdyz v roce 2000 zasedala v Praze superdemokraticka Svetova Banka a IMF, tak byli obkliceni kordony vojska a policie v nedobytnem Pakulu. Teprve,kdyz zacala po ulicich tect krev demonstrantu z celeho sveta, zmasakrovanych represivnimi jednotkami proudem, mluvci Summitu vydal prohlaseni, ze "...se delegatum podarilo dohodnout za dobu o jeden den kratsi a ze tedy jen a jen proto, se predcasne summit ukonci a delegati (jejichz panickam se patrne delalo mdlo pri pohledu z Pakulu na potoky lidske krve po ulicich) se evakuuji predcasne ihned letecky do svych koncin". Cesti pravicujici oVcane nevericne kroutili hlavami, protoze pri pripravach Summitu jim bylo PravdouLaskou vtloukano do hlavy, ze Summit bude mit v Praze "success" a ze si demokraticti delegati jiste kazdodenne vyrazi do ulic utratit miliony svych dollaru a jejich choti je donuti si pobyt v Praze prodlouzit.
'
Od te doby se podobne "demokraticke" summity panstev odehravaji na odlehlych vojenskych zakladnach, nejlepe na velice opustenych mistech sveta. V "dýmů.krásy" jsou vsichni vyslyseni a "dýmů.krásy" skvěle funguje! Nejvetsi krize moralky, hodnot a sveta v soucasne dobe o tom naprosto, naprosto, ale naprosto naprosto vypovida [vyplazený jazyk]

226327

16.08.2010 07:43

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

Ale, ale nooo taaak - kam se hrabalo na "obuskove demokraty" i STB - z doboveho PravdoLaskoveho tisku

MoUdrostrak 90.?.?.?

PRAHA 25. října 2000 (PROTEXT)

V souvislosti s účastí příslušníků policie, hasičského sboru a vězeňské služby(!!!) na zajišťování zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky, konaného v Praze ve dnech 25.-28.9.2000, rozhodla(!) dne 10.10.2000 Správní rada ZP MV ČR poskytnout příslušníkům těchto složek, pojištěncům ZP MV ČR, za účelem rychlého uzdravení a regenerace fyzických a psychických sil následující zdravotní péči:

1. Každému příslušníkovi policie, hasičského sboru a vězeňské služby, který se účastnil(!!!) výše uvedené akce a který je pojištěncem ZP MV ČR, poskytnout jedno balení vitaminu SUPRADYN drg.

2. Celkem jednomu stu ze zasahujících příslušníků, (z toho 70 příslušníkům policie a 30 příslušníkům hasičského sboru a vězeňské služby), kteří jsou pojištěni u ZP MV ČR a kteří byli zraněni v průběhu zajišťování zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky, uhradit do konce roku 2000 jednotýdenní ozdravný pobyt v lázeňském zařízení v hotelu Jupiter v Bechyni. Cena za pobyt činí 5.300,- Kč. (STO ZRANĚNÝCH PENDREKÁŘů!!!)

3. Pokud zranění příslušníci nebudou moci využít nabídky rekondičního a ozdravného pobytu, mohou v případě odpovídajících zranění alternativně čerpat příspěvek na stomatologické výkony v hodnotě 5.000,- Kč. Ajta krajta!

Kontakt: paní Skalníková, ZP MV ČR, Tel.: 7273 4492

226367

16.08.2010 07:47

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

RE: Ale, ale nooo taaak - kam se hrabalo na

MoUdrostrak 90.?.?.?

Concluding Remarks by Horst Köhler,Chairman of the Executive Board and Managing Director of the International Monetary Fund
at the Closing Joint Session
Prague, September 27, 2000

Mr. Chairman, Governors, ladies and gentlemen, I would like to express again my thanks on behalf of the IMF to [vyplazený jazyk] President Havel[vyplazený jazyk] , the government of the Czech Republic, to Mr. Hrubý, Mr. Vodička and whole Planning Team, [vyplazený jazyk] the Police President Mr. Kolár[vyplazený jazyk] , and to the Mayor, and citizens of Prague. Thank you for the extraordinary efficiency and hospitality you have demonstrated, in spite of the sad events outside, as hosts for these Millennium Annual Meetings. [vyplazený jazyk] I deplore the injuries[vyplazený jazyk] , particularly of policemen, and plan with Jim Wolfensohn to visit a number of them this evening....

226368

16.08.2010 07:53

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

RE: Ale, ale nooo taaak - kam se hrabalo na

MoUdrostrak 90.?.?.?

Staci Google:

http://www.indymedia.org.uk/en/actions/2000/prague/

olice were probably involved in looting in the center of Prague on Tuesday, where the destruction of Mc Donalds took place. The organization of Citizens' Legal Observers (OPH) filed a charge against alleged agents yesterday. Using men in disguise during demonstrations is a common police practice. Policemen masked as anarchists walk in front of almost every mass action. However, it is illegal to use agents-provocateurs. But according to photographers and eyewitnesses OPH has at their disposal, this is exactly what happened on Tuesday. For example, observers have filmed a man smashing a McDonald's window and then walking away through a police cordon without any hassle.

226369

19.08.2010 11:54

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zamestnanci se nemeli v Zapadni EUrope "dobre", protoze by je zamestnavatele a politici "meli radi". Byl to socialni dumping, aby se realsocialismus ruske provenience a potazmo i rusky vliv, nerozsiril dal na Zapad. A investori a zamestnavatele neprisli o sve statky. Proto take nejvyssi zivotni uroven v obou blocich byla na mistech primeho dotyku: Zapadni Nemecko/Vychodni Nemecko....Jizni Korea/Severni Korea.
'
Dnes mirne roste zivotni uroven na byvalem Vychode. A na Zapade zivotni uroven stagnuje nebo dokonce se rozmelnuje a rozdily mezi lidmi jsou cim dal vetsi. EURo a cena prace versus zivotni naklady se presne vydava jen smerem, ktery je prirozeny akumulaci kapitalu do uzke vrstvy vlastniku. Neni jediny duvod, proc by meli "ze sveho" doprat i svym zamestnancum. Nemaji se ceho bat - kazda pripadna socialni revoluce sla a jde vzdy nacas zkorumpovat a pak se vse opet vyda obvyklym smerem - viz. JuYsEj a OBAMOmania.
'
Na druhou stranu jsou CR a SR naproste BILE VRANY. Kazde jine staty prosli bud hyperinflaci (SLO, BG, RO...) nebo rizenou mnohaletou devalvaci meny (PL, HU...). Jen v CR a SR lide prepocitavaji nominalni pomery desitky let zpatky! Proto na jednu stranu zustavaji levne sluzby, ale na druhou se spatne stehuje prebytek od vyssich prijmovych vrstev k lidem odkazanym na prijem ve sluzbach. Ve slavnych nyni po zasluze krachujicich JuYsEj davam dyzko v restauraci v hodnote nekolikanasobku ceny mnohachodoveho menu v CR nebo SR. I v mene drahych kvelbech ma servirka denne pry sto US$ fix (obvykle taky pry nacerno) a sto a vic bokem. Vse tedy nezdanene! V CR a SR obluhujici zivori za cca tipu 10-20 $ denne prave proto, protoze obdarovavajici je zafixovany v tom, ze "koruna ma hodnotu". Na Slovensku se stydim dat spropitne -,50€, protoze by mi hanba fackovala. V Cesku mi pripada zase 20,- Kc az az...

226554

19.08.2010 12:08

Eva Cironisová

Altruismus v nas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jen cca 10% lidi je altruisticky "naprogramovanych" od prirody. Resp. je to i trochu proti prirode a Zakonu Jungle. A zase 10% jsou grazlove od prirody. Zbytek - cca 80% presne podle Gaussovy krivky - spada mezi sede, nevyrazne a mlcici oVcany, co voli naseho PanaKnizePana a vLONDYNy Verejne, protoze to "cetli" v LziDnes nebo jinem bulvaru, ze je to tak dobre! A take "radeji" veri na Humanitarni Bombardovani, Nejskvelejsiho Ministra financi v Galaxii a dodavatele nerozeviratelnych padaku na Zemekouli.
'
Je to tak pohodlnejsi, stejne, jako vetsina spravnych ceskych muzu odevzdava celou vyplatu manzelce a kori se za kapesne, co pak vyjimecne od ni dostane zpet. Je to tak dobre a ma to tak prece byt. Bez starosti, svedomi a vycitek za cokoliv.
'
O to zazracnejsi a skvelejsi je, ze existuji vyjimecni jedinci, jako byla pani Eva Cironisova nebo je pan Vladimir Stwora a dalsi spoludiskuteri. Vzdy mam pred sebou memento, ktere po valce uvadel pater Niemoller: „Nejdřív si přišli pro komunisty a já se neozval - protože jsem nebyl komunista;
Pak si přišli pro odbory a já se neozval - protože jsem nebyl odborář;
Pak si přišli pro židy a já se neozval - protože jsem nebyl žid;
Pak si přišli pro mě - a už nezbyl nikdo, kdo by se ozval.“
'
Pani Cironisova se ozvala a mocne ovlivnovala a dlouho jeji dilo bude ovlivnovat nase mysli a svedomi. Budiz ji cas vecny co nejlaskavejsi! A diky za vse!

226555

19.08.2010 16:10

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ja jsem nemel jen na mysli trinkgeld, ale psychologickou zabranu, ktera nas svazuje jen v CR a SK k tomu, co byvala koruna. A odrazi se to ve sluzbach. Takze na jednu stranu mame neuveritelne kvalitni a pritom levne zdravotnictvi, vcetne zubaru, opravy bryli apod. Na druhou stranu kvalita nekterych sluzeb nebo personalu, ktery tam zivori za mrzky plat, zase nici koupeschopnost (a uroven nabidky a kvality) v malych mestech a na vesnicich. Protoze prave hlavne nizkoprijmove skupiny tam tvori vetsinu nakupujicich. Bohaty clovek si zajede do oblastniho hypermarketu nekolikrat mesicne behem ruznych jednani a vyrizovani, takze jeho mnohanasobne prijmy "dolu" neprotecou. Pred nekolika lety jeste byvali v CR na vesnicich a v mesteckach ve specializovanych prodejnach zamestnani fachmani. Dneska narazim cim dal vic na rodice nebo prarodice podnikatelu, kteri mezitim nekde neco vyrizuji nebo chodi jeste do hlavni prace. A fach obchod jen zivori a preziva, protoze nejenze neuzivi ani prodavace, ale ani samotneho majitele! A podobne je to s hospodama, restauracema... Vse zacina byt podfinancovane a vybydlene...a sizene! O nervy, o zlucnik! Kazdy z nas je ochotny akceptovat cenu v hypermarketu, hobbymarketu, ale tam se nase utrata/marze rychle prestehuje mimo lokalni kupni silu. A lokalita tezce chatra. V Nizozemi jsou napr. hypermarkety temer zakazany, protoze by tamni teritorialne celkem vyrovnany blahobyt rychle podtrhly. A vsechno to domino bidy u nas zacina u holice, lokalniho taxikare, pingla...

226562

19.08.2010 16:27

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na part time se (krome vylozene sezonnich destinaci) pracuje temer vsude ve svete. Takze, samozrejme je to mysleno za dny, co je v praci. Je jasne, ze je rozdil mezi treba NYC, kde i cernosi maji v nekterych obvodech 55k rocne a Zapadakovy. Na druhou stranu se v Zapadakovech lide vice druzi a maji i cas utracet. Ve mestech si spis chteji od navalu odpocinout a neholduji tolik zastaveni se na kafe a poklaboseni. Nebo mi to alespon tak pripada. V Zapadakovech obvykle po uctu prijde i majitel, da rec, co jsem, odkud jsem, kam mirim. Vetsinou vnuti slevovy kuponek hned na pristi navstevu.
'
V CR je nechut utracet resp. i davat trinkgeld i duvodem, proc spousta regionu, kde driv vubec nebyl rozdil oproti mestum, nyni tezce chatra, protoze penize odtamtud odchazi.

226563

23.08.2010 22:00

Lži o mešitě na Ground zero

RE: Dříve, než zase začnete předkládat přeložené koniny o CIA/Mossadu...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pamatuje na Jiriho Boudnika - http://www.radio.cz/cz/clanek/95337 ? Aktivne pomahal ceskym zidomilum a ohybajicim se GOJim podporovat story o 9/11. Zadna lidska zruda, jen snazivy oportunista, ktery vyuzije moznosti "svych 15'". Co na tom, ze v navaznosti roje "dýmů.krásy" anihimovaly statisíce lidských bytostí, co obývají/obývaly zemi nad největšími ropnými zásobami na Globu...
'
S užitečným (jinak vcelku dobromyslným) idiotem/GOJem Jirkou jsem prodebatoval a propil nejednu noc. Vůbec neřešil, co svými 15' může způsobit. Heslem "pravého Čecha" je: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŹÍT!

226704

01.09.2010 07:33

Šílený vrah nebo něco jiného?

Jak a lze vyresit cikanskou otazku?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Plati porekadlo, ze kazdy narod ma politiky, jake si zaslouzi. Nekdy mne napada, ze kazdy narod ma i mensiny (ci immigranty), jake si zaslouzi. Napriklad ve Svycarsku neznam moc pripadu extremne neprizpusobivym a parazitujicich minorit. A pritom socialni podpora je tam V ODUVODNENYCH PRIPADECH obrovska. Ale jen V ODUVODNENYCH pripadech. Resi to tam mistni Gemeinde/Communita a proto tam lze velice obtizne parazitovat, jako v centralizovanych statech EU, kde se resi vse od stolu a za schalterem. Stejne tak Cikani na Balkane maji sve stalete misto ve spolecnosti. Jako konsti handliri, kamnari, namezdni zemedelsti delnici. Parazitovat se naucili teprve diky tomu, ze to odkoukali od bilych parazitujicich spoluobcanu v zemich blahobytne EU. A samozrejme od nasi Jahvem nam urcene Vrchnosti. Stejne tak, jako vidi, ze jde parazitovat na Holocaust Business, vytvari si i Cikani svuj davkovy, dealersky a zlodejsky Business. A stavaji se vydedenci a obtiznym parazitujicim etnikem. De facto jen vyuzivaji mezer ve spolecnosti, kdyz vidi, ze i my jako majorita, je zneuzivame nebo dovolime nasi Vrchnosti, aby si na nich mastila kapsu a nam autocensurne zavrela huby.
Zacal jsem Svycarskem a chtel bych u neho i skoncit: Bud prestaneme se zaklinat libivym: "JA TO NERESIM", "POHUDKA", "O tom rozhoduji TI NAHORE (co je nesmime jmenovat)" apod. - a vezmeme si z communitniho usporadani priklad. Nebo nam POHUDKARENI a vlastni lenost a zbabele vychankovstvi zplodi velice trpke a neresitelne ovoce.

227207

13.09.2010 07:31

A má vůbec smysl šifrovat?

RE: Podivejte jak se chova BIS

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doufam, ze pan Stwora ve finale uzna, ze konal (alespon v tomto svem prispevku) pro MoSSad, BIS, NSA a dalsi medvedi sluzbu, kdyz mne a kolegu 64 pokousel prirovnavat ke ZBABELCUM, kdyz neverime funkcnosti a neprustrelnosti jim zboznovaneho SIFROVANI. A co nechceme rikat a sdelovat verejne, tak nesdelujeme ani do sifer.

O co v clanku lz-i-Dnes http://zpravy.idnes.cz/lide-z-bis-tlacili-na-podnikatele-ten-si-je-nahral-na-kameru-pnq-/domaci.asp?c=A100912_210704_domaci_mad jde: Ceska firma vyvinula sifrovaci program pro mobily, ktere jsou jinak bez omezeni nahravany a jejich zaznamy vyuzivany represivnimi slozkami. K majiteli spolecnosti se dostavili na "friendly talk" BISoni. A presvedcovali ho, aby do programu zanesl backdoor a oni nadale meli pristup k louskani hovoru, aniz by to porizovatele a uzivatele programu vedeli. Majiteli nabizeli i nevystopovatelne cerne konstantni uhrady za otevrena zadni vratka. Kdyz majitel odmitl, zacali ho vydirat, ze poslou/aktivuji vice zle BISonske kolegy "z operativy", kteri se uz nemazli.

Majitel rozhovory s BISony vsak nahraval a lz-i-Dnes to shodou okolnosti i-dnes troubi do sveta. Dokonce i portpatrol BIS, jindy mlcenlivy, Subert slibuje nasledky pro aktery. Ze jde o obdobu odposluchavanych nadnarodnich "kuchynek" skutecnym zadavatelum se nic nestane, je nabiledni.

Opakuju: Jen naiva, datista, informacni idiot nebo magor by veril SIFROVANI a ohrozil protistranu tim, ze by ji primel sifrovani verit a komunikovat "pod jeji ochranou" citlive informace.

227968

13.09.2010 07:50

A má vůbec smysl šifrovat?

RE: Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Spatna analogie[cool]:

[překvapení] Mluvite za (i) zamcenymi dvermi o vecech, kdyz vite ze je uvnitr prostoru stenice?! [překvapení]

227971

17.09.2010 18:35

Falešné registrační průkazy voličů ohrožují afghánské volby

RE: A kdo dnes vlastně v Afganistánu vládne?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skutecne svobodne volby by musely v Afghanistanu zakonite dopadnout, jako v Alziru v 90. letech, ktere Zapad neuznal, nasadil sveho krvaveho diktatora a skutecni vlastenci skoncili v ilegalite.
'
Zaplat panbuh, ze CELA Jizni Amerika se nakonec otocila doleva a zadkem ke krachujicim JuYsEj, ktere LatinoAmericanum vice, nezli jedno cele stoleti ve "svobodnych volbach" dosazovali jednoho krvaveho proamerickeho loutkoveho diktatora, junty a Eskadry Smrti za druhym.
'
Kdovi, jak by pod jhem Vency Veskrny a tunelujicich a pravicujicich PravdoLaskaru skoncili Cesi, kdyby nebyli Rusove za humny. Pripad Kosova a (g)Azy nam budiz smutnym prikladem.

228249

18.09.2010 02:07

Kdo vlastní americký dolar?

Vira v US$ je nabozenstvim

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vira v US$ je náboženstvím. US$ je v dnešní podobě marketingový produkt. Nic víc, nic méně.

Saddam Hussein se dostal v hledáčku Naší Vrchnosti do finálního odpočítávání ve chvíli, kdy prohlásil, že již žádná irácká ropa nebude v rámci programu UN směněna za potraviny přeúčtováním přes US$, ale jen výhradně přes € nebo jinou (reálnější)měnu. Od té doby to jde s US$ od desíti k pěti naprosto stejně, jako s celou US ekonomikou.

Pokud náš svět vůbec největší krach kapitalismu v jeho casinové podobě přežije, budou se o Saddamovi komponovat jistojistě muzikály a točit o něm historické filmy. V jednom interview (již z katanského vězení) pro média konstatoval, že zrůdný Pax Americana bude nakonec jen malým vředem v dlouhé historii lidstva.

Stejné to bude s US$, pokud nadcházející Konečné řešení a Velkou hru náš svět přečká. Když Pakt NATO ze zbaběleckých 5-10km nad zemí vraždil srbské civilisty, aby pro své albánské narkotrafikanty uloupil Kosovo a mohl si v něm vybudovat předsunutý Bond Steel pro Velkou Hru, došlo mi, že je s Pax Americana konec. A jde o přípravu na posledních pár kopanců chcípající kobyly.

Pokaždé, když tankuju v N.Y. nebo N.J. nebo i jinde u další zlé ruské LukOil, tak mne nesmírně těší, že mohu vidět chcípání Pax Americana v přímém přenosu a vlastním doteku. Každé Lenovo, které u někoho zahlédnu, mi těší víc, nežli 1.000 srbských, afghánských, korejských, vietnamských, kubánských, grenadských, lebanonských, palestinských a dalších pomyslných bomb na oba břehy Potomacu. Každý nový žebrák, který mi na Manhattanu prosí o drobné, je obrovskou radostí a satisfakcí. Každá zrušená linka metra a busu rovněž. Některé války jde vyhrát bombama, ale jen na pár měsíců. Přirozený běh dějin zastavit nejde.

Pokud se ještě nějací naši potomci na planetě budou vyskytovat, budou se učit, že: "Na počátku demaskování podvodného US$ stál někdejší čelný spojenec United States Department of State, který se jmenoval Saddám Hussein a kromě své kratší role zahraničního amerického pravdo-láskáře a loutkohrdlořeza, byl i schopným politikem, básníkem a prorokem."

228259

18.09.2010 12:01

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

Ryba smrdí do hlavy - tak neblbněte

MoUdrostrak 90.?.?.?

Při přebírání moci byl Klaus majitelem trabanta a nájemníkem panelákového bytu. Jakmile začal rozhodovat o společném majetku spoluobčanů, kterým se postavil v čelo, ihned začal kasírovat miliony za "přednášky" a "knihy".

V době nejhoršího tunelování České spořitelny, která byla poté sanována z daní českých pravicujících oVčanů, byla do její dozorčí rady instalována Ing. Livia, CSc. (http://www.anov.cz/forum/forum-anov/vseobecna-disk...) Btw: "Výsledkem činnosti ČKA je přímá ztráta přibližně 242 miliard korun, ohromný počet spokojených dlužníků, ještě bohatší finančníci a daňová zátěž českých (pravicujících) oVčanů, kteří celý tento bermudský trojúhelník financovali."

Nyní je již rodinný klan (díky "přednáškovnému" a "autorovnému" v řádech mnoha milionů resp. podílu z lupu a tunelování na našem společném majetku) zabezpečený. Tak jaképak copak!

Loutka je vděčnými loutkovodiči a lobbisty pronajímána již jen na epizodky - tu LukOilu, když dobývá dodavatelskou pozici u ČSL, tu na něco jiného. Do křesla je vždy dotlačen nájemnými komunistickými deputáty a díky jistojistě "nezištnému a bezúplatnému" sekundování "madam BoBo".

Nejsem si jistý, zda klepete pod Vaším plným jménem na ty správné dvééééééééře [vyplazený jazyk]

228276

19.09.2010 08:55

Velká cholesterolová lež

Trendy (a moudra lekaru a "odborniku") na hlavu?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na co zjistovat, co mam jist a co nemam?!

Kdo z nás se nikdy nesetkal s pojmem http://cs.wikipedia.org/wiki/Francouzsk%C3%BD_paradox ?!

Lidé, co podle mouder, hlásaných posledních cca 100 let!, údajně žijí NEZDRAVĚ, se dožívají delšího věku a v lepší kondici, nežli ti, co se striktně řídí údajně ZDRAVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM.

Na co se hádat či se pídit po "důvodech"?! Stačí žít jako Francouz nebo Řek (či Kubánec): tj.

[bliji]nepravicovat = tj. pracovat méně, chodit se odreagovat do stávek a průvodů, vysedávat s vrstevníky pod cypřiši - či madloněmi a klábosit - a hlavně [bliji]NESPORTOVAT,nepěstovat abstinenci a naprosto ŽÁDNOU [bliji] DIETU.

Pak je recept na dlouhý a spokojený život ZARUČEN[smích]

228352

19.09.2010 20:37

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: nač dopis prezidentovi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Narod neni "rozpolcen" na dve stejne! casti! Bohuzel, spousta naivu, zijicich pod medianem, nechce byt "sockou" a tak si hraje na clena "vitezneho clubu". I kdyz se v noci trese pred ztratou prace, poplatky u lekare, skolnym pro sebe nebo sve deti a navstevou exekutora. Jakmile exekutori skutecne zatnou do neho nebo velice blizko v jeho rodine, "pravicujici" oVcan se konecne stane sockou se vsim vsudy - i nazorem na veci vezdejsi.

Uplne zasnu, kdyz se nekdy v Cesku stavim v nejake ctyrce po obede na jedno uprostred tydne a prisoura se ke stolu individuum, co s hospodskym resi svoji notorickou sekyru a jestli jeste dostane na futro. A po chvili nahodi rec, ze "to s tema duchodovyma fondama" neni zas tak spatna vec!!! Nebo hleda diskutera na tema: "Ten Kalousek, ten to konecne natre prebujelymu socialnimu statu (a komancum) - a bude nam vsem dobre".

Cesi nejsou (prece) socky! Tak po novem roce z nich budou rychle socky a jejich byty a domky potravou pro exekutory a budouci pany domaci o to vetsi[smích]

228378

19.09.2010 23:37

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vzdy je dulezite: ve srovnani s cim?! A CR lze srovnavat se Slovinskem nebo Cinou, protoze CSSR byla vzdy na spici i ve Vychodnim Bloku. Dneska se nori, opet (jako v 90-letech) za kvazi-pravicujicich vlad do marasmu, ozirani obrostlych poslenich kosti z doby zleho bolsevika a tunelovani.

Kdo trochu vic cestuje, nemuze to nevidet. Kam by se dostalo po Plysi Cesko, pokud by zustali u moci Postbolsevici?! Udelalo by stejny skok jako Slovinsko nebo Cina, kde take vladnou kontinualne jen postbolsevici a komuniste?! Nikdy tam neprobehly "mobilizace" roz. oblbnuti radobypravicujici luzy, aby dala carta verde rozkradani do rodinnych klanu a vyprodeji a likvidaci vseho, co melo nejakou cenu.

Kde je dnes ceske sklarstvi?! Vyroba spickovych a kvalitnich bot?! Agrotechniky?! Vybaveni infrastruktur elektraren, pivovaru, rafinerii?! Kam zmizela svetoznama Sigma?! CKD?! Tatra Smichov/Zlicin, Leciva, ZPA?! Osobne Havlem zlikvidovana Detva?! Minimalne vsechny tyhle brandy mely svetoznamy zvuk a netrpely vadami designu nebo nebyly naprosto zastrarale koncepcne oproti konkurenci, ktera si u band ceskych privatizatoru a pravicujicich politiku zaplatila jejich likvidaci.

Dnes se vynoruji z popela Zetor, Tatra, ale uz je pozde, protoze ti skutecni fachmani bud davno umreli nebo se udelali pro sebe. Nebo se zalem a steskem uchlastali. Vsechny nekdejsi slovinske zle bolsevicke brandy prosperuji resp. jsou chraneny a rozvijeny prisne Slovinci vybranymi osvicenymi zahranicnimi nabyvateli podobne, jako napr. naprosta ceska vyjimka Skoda-Auto. Elan, Gorenje, Podravka, Krka a dalsi = existuji nebo pomahaji nabyvatelum v obsazovani vychodnich i svetovych trhu. A to Slovinsko nikdy nepatrilo mezi industrialni velikany, narozdil od Cesko/slovenska.

Proc si namlouvame, ze jsme na tom dobre?! Staci jeste rok a diky komunistum spickove zdravotnictvi se rozdeli na v EUrope nevidany luxus pro par desitek tisic vyvolenych a pro skomirajici zprivatosovany smejd po vzoru americkych verejnych nemocnic. Kdo v JuYsEj zazil lekarskou peci a jeji poduroven, nechce nikdy vice.

I to malo zahranicnich investoru, co prilakali soc-dem vlady a koalice po totalnim krachu Klausovo hruzovlad a jeho balicku, se nyni opet rozhlizi za pravicujicich kleptokratu po jinych koncinach. Pravicujici nesockujici oVcane mimo Prahu opet upadnou na milost a nemilost mistnim klanum, co je v 90. letech (tehdy v dresech elitnich clenu ODS) vyssavaly za par sestaku. Bakalove sponsoruji nastup a navrat bezpravniho klientelistickeho Klausostanu II. jako divi. A oVce radostne beci a pritom se tresou pred exekutory. Nedivim se, ze emigrantum, co zdrhli pred Bolsevikem, se nyni pri jejich navratech zveda ze soucasneho stavu zaludek. Maji srovnavat co s cim!

228387

21.09.2010 21:26

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Za Maurice Bishopa byla na Grenade nezamestnanost okolo 5%. Po intervenci slavnych a agresivnich JuYsEj se, krome stovek a tisicu mrtvol, vratily ihned k vlade rodinne mafianske klany. A nezamestnanost zahy preskocila 50% hranici.

Proto Kubanci netouzi po zadnem podobnem "dobru" Made in U.S.A.

A cela Jizni Amerika uhyba doleva!

228476

28.09.2010 08:17

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Co je právo?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Stworo, již jsem Vám psal na počátku téhle diskuse, abyste publicitu využil k výtisku knihy. Můžete jí posílat POSTE RESTANTE všem donátorům. A nabídnout i v trafikantům a knihkupcům v okolí budovy soudu.

Podle mne stačí vytisknout pouhých cca 50-100 kopií - jen aby skutečně fyzicky existovala.

A na knihu upozorňovat v každé press release, jak se bude soud blížit.

Splní to několik účelů:
1) Čím více budou lokajové justiční mafie (a Nám/sprostým GOJim/ jediným správným Bohem určené Vrchnosti) harašit soudem, tím více se bude zvyšovat povědomí o "knize" a možnosti Vašeho supportu.
2) Tím více se celá kauza přifoukne a získá na publicitě.
3) Věřím, že výnos minimálně pokryje náklady, ale je velice pravděpodobné, že Vám i přinese prostředky pro pokrytí soudních výloh.

Všimněte si, že díky pronásledování od Shabes GOJim se stali "popírači" váženými a ctěnými celebritami. Pokud by je nachali Shabes GOJim na pokoji, téměř by splynuli s jinak reptajícím davem.

Uvědomte si, Vážený pane Stworo, že se blíží bod zvratu, kdy vládnoucí pravicová koalice otevře tepny dolním 10M dříve pravicujících Čechů. Ještě před cca dvěma měsíci jsem narážel na typické socky společenským statutem, kteří pravicovali, obdivovali NašehoPánaKnížePána a nadávali na přebujelý sociální stát. Čím více se pravicující socky dozvídají o tom, co je čeká a modelují si svůj osobní nebo rodinný budget po novém roce, tím více jim trne. A hledají okolo sebe viníka.

Pokud bude Vaše kniha dobře napsaná, může se za takovéto sociální a společenské konstalace (a při reklamě ZDARMA díky médiím, které dostanou od Vrchnosti zadání na Vás uspořádat hon) stát možná ještě bestsellerem!

A Vrchnost si bude moct vybrat: Zplodit bohatého a sebevědomého kritika, který dá návod ostatním. Nebo pustit téměř lapenou oběť a vyhnout se fiasku.

Obraťte Vaši (domnělou) nevýhodu ve výhodu! Jiní vraždí, aby si prožili svých 15 minut slávy v našem znetvořeném světě. Vám se nabízejí hodiny, měsíce a roky ZADARMO! Všimněte si publicity Kajínka a dalších!

228882

02.10.2010 08:20

Vzory a strategie v sociální reklamě u migrace v Rusku, Evropě a Spojených státech

RE: Nekteri politici pozdeji

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zapad uz neni zaslibenym El Doradem utecencu, kde by se chteli asimilovat. Stejne tak maloktery EUropan se chce stat pri pracovni ceste do Ciny nebo Indie ci Saudske Arabie Cinanem, Indem nebo Saudskym Arabem. V Cine, Indii nebo Saudi Arabii take vytvareli kolonialni ghetta a i dnes vytvari campy, kam neni vstup mistnich zadouci.
'
Nevim, proc se tedy divime, ze immigranti do naseho sveta stavi mesity, minarety nebo dobrocinne spolky?! Zide to delali odjakziva a treba zrovna ve vzpominanem Brooklynu jsou etnicke ostrovy zidu, kteri ze slavnych bankrotujicich JuYsEj neprevzali do sveho stylu zivota naprosto nic. Kozesinovymi cepicemi v parnem lete pocinaje a napisy na skolnich/yeshiwnich zlutych autobusech konce...
'
Bankrotujici JuYsEj navic celi navratu mnohajazycnych napisu na uradech a verejnych mistech. Spanelstina, mandarinstina, rustina, polstina si pomalu ale jiste zabira sve misto na ukor kdysi sjednocujici anglictiny. Maloktery Asiat se s JuYsEj ztotozni jako se svoji vlasti. Na tom ztroskotala i snaha emerickych strategu o export idealu "dýmů.krásy" do Ciny. A i diky tomu dnes jeste stoji bankrotujici a krachujici JůYsEj na rozpadajicích se nohou - drzi je pri zivote zla komunisticka Cina, ktera financuje emericky dluh, spotrebu a existenci. Bez zle komunicke Ciny by jiz byly JůYsEj jednim vyzilym smetistem.

229174

02.10.2010 12:57

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

MoUdrostrak 90.?.?.?

To je hruza, jak se v Poplysovem Cesku (i Slovensku) zabydlel pravicujici egoismus a lakota!

Misto toho, abychom podporili jedince, ktery se neboji postavit zrudam, jenz parazituji na nasich prijmech a vyssavaji nami placene dane urcene na nase statky verejne (nikoliv pro Vlondyny VEREJNE), tak vymyslime duvody - jak na boj proti parazitum NEDAT a USETRIT!

Hnusne, podle, krivacke a podrazacke! Komu se nelibi Zvedavec, tak nevim, proc sem leze?! Ja take nelezu na evrez a neukajim se tam provokovanim.

Naopak, kdo se citi se Zvedavcem na jedne myslenkove vlne (nebo jen dle hesla: Nepritel meho nepritele je mym pritelem) a je pritom zbabelym lakotou, tak by mel prinejmensim alespon ostudne mlcet [zahanbení]

229188

03.10.2010 09:54

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevidim v tom logiku, aby se nechal WS v nepritomnosti odsoudit. A diky tomu se odrizl od prostoru, ktery nejvice svoji tvorbou oslovuje.

Zivot v Kanade, ve srovnani s dnesni EUropou, neni zadna vyhra! Vsechna mesta jsou mensimi kopiemi odporneho Toronta (s cestnou vyjimkou Vancouveru a Viktorie). Obyvatelny je jen uzky pas podel hranic se slavnymi krachujicimi JůYsEj. I po ujeti nekolikaset nebo tisic km je stale vsechno stejne a fadni - jako lide nastrceni v uniformach. EUropa je misto toho plna rozmanitosti, zivota, chuti, vuni, pitoresknosti.

Odsouzeni k zivotu na planich nebo v hnusech typu Toronta, by bylo jeste vetsim trestem pro pana Stworu, nezli par mesicu odtrpene podminky po ucasti u soudu v Cesku.

Nasi spolecni nepratele to vedi (podobne zachazela s brucicimi neoVcemi i STB - tak v tom maji praxi) a pracuji i timto smerem. Jak vidim, tak maji obcas mezi diskutujicimi i zdatne prihazovace [bliji]

229219

05.10.2010 06:05

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Už mě unavujete RR

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na: http://presschat.sweb.cz/indexzz.htm je nekolim desite dobovych zprav z doby po humanitarnim bombardovani Jugoslavie. Linky sice uz asi nejsou aktualni, ale staci si procist annotace:

Balkánští veteráni se chtějí soudit s belgickou vládou
18. 01. 01, 21:12
Právníci zastupující vojáky, kteří trpí takzvaným balkánským syndromem - zdravotními potížemi údajně souvisejícími s působením v mírových misích v Bosně a v Kosovu, dnes podle agentury AP oznámili, že podali první občansk...

Lidé na jihu Iráku se bojí rakoviny ze zbraní
17. 01. 01, 11:34
Lidé z jihoirácké Basry jsou přesvědčeni, že jim hrozí rakovina, protože byli za války v Perském zálivu vystaveni velkému množství radiace ze zbraní s ochuzeným uranem. Podle svědků se lidé baví téměř všude o leukém...

Koštunica kritizuje používání ochuzeného uranu
16. 01. 01, 13:49
Jugoslávský prezident Vojislav Koštunica soudí, že způsob, jakým postupovala Severoatlantická aliance v zemích bývalé Jugoslávie, když používala zbraně s ochuzeným uranem, svědčí o jakémsi "ochuzeném svědomí" u vedoucích p...

Na Irák prý byl svržen ekvivalent sedmi atomových pum
15. 01. 01, 15:36
Na Irák spadlo za války v Perském zálivu v roce 1991 množství munice odpovídající sedmi atomovým pumám. Před nadcházejícím desetiletým výročím začátku války to dnes prohlásil šéf irácké civilní obrany Kásim Šamrí. Irá...

ICTY nevylučuje vyšetřování kolem 'balkánského syndromu'
15. 01. 01, 14:54
Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii (ICTY) nevylučuje, že by v budoucnu mohl zahájit vyšetřování kolem ochuzeného uranu, který aliance používala při vojenských operacích v Kosovu. Prohlásila to dnes v haagsk...

Řecko: NATO informováno o použití ochuzeného uranu pozdě
15. 01. 01, 12:27
Americké ozbrojené síly informovaly své spojence ze Severoatlantické aliance o použití bomb s ochuzeným uranem v Kosovu teprve v prosinci 1999. Uvedl to řecký ministr obrany Akis Tsochadzopulos pro dnešní řecký list Ta Nea..
....

ZN, Slovo: Syndrom z války postihl i bývalého velitele Jana Valo
13. 01. 01, 2:00
Bývalý velitel československé protichemické jednotky ve válce v Perském zálivu Jan Valo je dalším veteránem, který má vážné zdravotní problémy. Podle dnešních Zemských novin (ZN) a Českého slova mu lékaři našli nádor na sí...

Výbor NATO k "balkánskému syndromu" se sejde v úterý
12. 01. 01, 19:29
Na mimořádné schůzce, která se sešla v bruselském ústředí NATO, byli představitelé aliance i zástupci všech zemí podílejících se na minulých i nynějších misích SFOR a KFOR na Balkáně seznámeni s podrobnostmi kolem nově us...

Itálie vyzývá EU ke kontrole potravin z Balkánu
12. 01. 01, 16:34
Italský ministr zemědělství vyzval příslušné orgány Evropské unie (EU), aby v rámci opatření souvise...

Automaticky kráceno

229357

06.10.2010 08:43

Démonizace historie. Část II.

Zijeme nepretrzite v zumpe

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jen omylem se domnivame, ze jsme pupkem sveta: Ve skutecnosti zijeme v zumpe. Od ostatnich obyvatelu sveta nasilne vymahame jejich zdroje a pracovni silu. Jen diky tomu se holedbame "blahobytem". K nim vyvazime nase odpadky, splasky a chemikalie.

O "úrovni" naseho vzoru = slavnych krachujicich a vyzilych JůYsEj, svědčí práve v techto dnech dva filmy z emerické produkce: Wall Street II a Michael Moore: O kapitalismu s láskou! 1!% Americanu vlastni vice, nezli zbytek obyvatel. ING pise v tajnem memorandu svym V.I.P. investorum, ze "nejvetsi hrozbou je fakt, ze kazdy hlas (i tech 99% Americanu) ma ve volbach stejnou cenu, jako hlas "elity"!"

Dosud Amerika fungovala ne na predstave, kterou nam podsouva pravicujici cesti zurnaliste, ze "bohaty vymysli reseni a na jeho realizaci zamestna ostatni". Ale dle Moora Amerika fungovala jen a jen na principu "pozitivni zavisti" = zavidim bohatemu a naivne doufam, ze jednou budu take bohaty jako on". Tak proto na Prozacu bezim zuby nehty jako ovce a doufam!

Rusko ma nevydrancovane zdroje a obyvatelnou pudu. Proto bychom meli podporit NasehoPanaKnizePana a jeho nejlepsiho Ministra financi v Galaxii a producenta padaku. A jednomyslne v blizicich se volbach Support our troops v Afghanistanu = opernem bode pro dobyti Kaspickeho bazenu a energetickych zasob! Zaroven tim podporime nove rodinne Orliky, Toskanske Spindly a prosperitu 1:99 emerickeho razeni!

229430

07.10.2010 09:37

Odešel člověk a kamarád

Ztrata cloveka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cestovani je dalsi stupen vzdelani. Jakmile vidime problemy jinych casti sveta, zapominame na nase. Resp. je pak neshledavame tolik palcivymi.

To nic nemeni na tom, ze zrudnosti, jake na nas a nasem okoli pase nase Vrchnost, co ji my jejim bohem ji prisouzene GOJim/hovada nesmime jmenovat, jsou neoddiskutovatelne. Na druhou stranu, my jsme uz/jeste/zatim UVNITR loupeziveho opevneneho velehradku, ze ktereho nase Vrchnost vyssava blizky i vzdalenejsi svet. A koná do neho svymi najezdy nove a nove krizacke vypravy.

Lide mimo Schengen a sferu NATO zatim vetsinou ziji v mensim materialnim dostaku, nezli my. Na druhou stranu jsou obvykle stastnejsi, vic si vazi pomoci druheho a jeste neztratili schopnost se radovat i davani - nejen z prijimani.

David se stal dobrovolne poustevnikem. A nakonec si sahl na zivot a skoncil to. Mozna, kdyby videl chut do zivota tech, kteri jsou za branami naseho "raje", ziskal by jinou perspektivu.

Slusnejsi a citlivejsi "pochybuji". Priroda (a nase naprogramovani) se zase prirozene brani, aby jedna cast pozemstanu se prilis nevymanila ostatnim. Proto neni nekdy jednoduche stat na spici (chtene-nechtene) pyramidy a pritom se za svuj "blahobyt" citit spoluvinikem, kdyz vim, za jakou cenu a na ci ukor.

V kazdem pripade i Davidova obet jde na konto nasi jedinym spravnym bohem nam GOJim/hovadum urcene Vrchnosti! Uprimnou soustrast jeho zdejsim kamaradum, mamince a blizkym!

229510

07.10.2010 09:52

Démonizace historie. Část II.

RE: Ale iste quido,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas!

Za bolsevika se dely strasne veci. Na druhou stranu by Rusko nikdy neudelalo takove pokroky, kdyby se zmitalo donekonecna ve zvenci zivene obcanske valce. Muselo si vybrat ze tri zel:

1) Byt dojnou kravou EUropy a Ameriky, bud pod loutkovym carem nebo loutkovou demokraturou.

2) Zmitat se v nekonecnych zvensi zivenych oVcanskych valkach a hrat si na dodrzovani

3) S vlastnim tyranem preskocit ve vyvoji staleti a stat se velmoci + za to zaplatit dan v podobe toho vseho, co je Rusku vycitano.

Kazdy, kdo trochu zna historii, tak vi, ze za cara se v Rusku mluvilo mezi slechtou francouzsky. Lide zili jako zver a 1% verchuska obrovske naakumulovane bohatstvi roztacela v parizskych Orlicich, Toskanskych Spindlech a na Riviere.

Proto byl Stalin vetsinovou populaci, ve srovnani s carem, zboznovan a milovan. Proto je opet, ve srovnani s Yeltzinem, cten Putin.

Rusko by se se slabym a zapadu poddajnym obdobou Veskrny, opet stalo jen dojnou kravou a ponorilo se do nekdejsi stalete bidy a utrpeni. Rusum obrovsky fandim a tesim se s kazdeho jejich posunuti se zpet na jejich opravnenou geostrategickou pozici!

229511

10.10.2010 12:43

Zajímavý nápad jean.larouxe

RE: Názor

MoUdrostrak 90.?.?.?

Take se domnivam, ze je nerealne soustavne a pomalymi krucky dospet ke zmene. Nase vrchnost a ji posluzne dnesni elity vyuzivaji veskere false ( tvz. ZHN v Iraku, kuwaitska princezna coby falesna detska sestricka lhajici o udajnem vrazdeni batolat irackymi vojaky, dokonalou anglictinou svedcici kosovoalbansti "horale" bezici z Kosova a zalujici na zle srbske soldatesky...).
'
Nejprve se pravicove demontuji socialni staty - a nakonec prave zalostne pozustatky statu, co nesmi byt silne pak musi zachranovat umyslne vykradene soukrome penzijni fondy.
'
A oVce radostne beci a resi bulvarni plky o hvezdickach a pop stars. Zadne medialni vzepeti nic nikam neposune. Je to vylouceno! Dokud bude jeste z ceho, bude se tancit na palube, i kdyz se Titanik jiz nadobro potapi do nepretrzite krize, zimy a chladu.
'
Teprve az zacne jit vetsine (co se nechce povazovat za socky, ale pravicuje, i kdyz si na ni brousi exekuturi a jejich zadavatele kudly) opravdu o krk, tak se veci samy daji do pohybu. 0bavam se vsak, ze dle teorie her rozpouta nase Vrchnost v tom pripade velky globalni konflikt, ktery odvede opet pozornost od podstaty problemu. A pokud to svet prezije, zacne se opet od piky. Kapitalismus vzdy konci velkou valkou, protoze selmy nechteji pustit korist a rozdelit se o ni. Tak se radeji pusti jedna selma do druhe. OSN byla po WWII naivnim pokusem o reseni. Ale potvrdilo se, ze to nelze. Pri humanitarnich bombardovanich byva Piccasova Guernica zakryvana platnem, kdyz se pred ni vedou mirove apely strujcu humanitarniho bombardovani a missi do kamer a mikrofonu. A zegoisovanym pravicujicim oVcim je to jedno...

229742

11.10.2010 06:25

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

Cina, Rusko a 17. nemeckych spolkovych zemi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cina je tisicileti vedena filosofi ctici rovnovahu. Zapad naopak je veden vzdy fascinaci k agreSSi a expanSSi. Rusko je geostrategicky a surovinove globalni jednickou a kazdy agressor si vzdy na Rusku vylamal zuby. Rusko si urcuje, s kym bude obchodovat svoje suroviny a komu dovoli dovazet jako protihodnotu na svuj trh.
'
Proto neni Nemecko pritozenym hospodarskym partnerem zbankrotovanych a vybydlenych slavnych JůYsEj - ale naopak Rusko ma v Nemecku prirozeneho dodavatele, ktery obstoji nejen na ruskem trhu, ale i proti cinske produkci. A zaroven je Nemecko bytostne zavisle na ruskych surovinach.

Cina se odhodlala si od Zapadu odkoupit Zapadem vySSavane Recko. Cina tedy misto toho, aby se nechala nasmerovat proti Rusku, pretrhava nervova vlakna v euroatlaticke agreSSivni civilizaci. A Cinu to nestoji jedineho vojaka.

Cina zaroven odkupem Recka vyrovnava obchodni saldo s predluzenymi JůYsEj. A JůYsEj ji jeste musi byt za to vdecne! Cely svet nema jinou volbu, nezli to akceptovat. Nebo rozpoutat posledni globalni valku.

Rusko drzi cely svet v sachu geostrategicky a surovinove. Cina produkci a diky tomu financne. Nemecko (a diky tomu i jeho 17. slovansky hovořící spolková země Tschechei) ma v ruce technologickeho zolika = jak v Cine, tak i treba v KLDR vlada pouziva Mercedes[smích].

Posilenim EUR ziskava 17. nemeckych spolkovych zemi levnejsi zdroj energie a surovin. A diky vysoce bezkonkurencni produkci neni tolik zavisle na zdrazeni sveho exportu. Na rozdil od drivejsich "hvezd" trhu bez privlastku = Irska, Pobalti, Islandu, JůYsEj. Takze pro EUropu je Rusko, Cina i Nemecko velkym pozehnanim! Cim bude JůYsEj hure, tim bude 17. spolkovym zemim a srdci EUropy lepe! Proto chceme zRADAR, abychom si to dokazali pokazit [velký smích]

229776

11.10.2010 07:11

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jedna mala poznamka: Promoreni zbranemi ma smysl tam, kde je co branit. Vybydlene a vyzile JůYsEj ale skonci v jednom propletenci lokalnich konfliktu, vedenych cetnymi warlordy.

Rusti prognostici uz predpovedeli, ze to v JůYsEj zacne spory o dane, poplatky z pristavnich a tranzitnich prekladist, dalkovou elektrickou energii a hlavne penze z hrouticich se fonfu a nekryte meny. Raj na zemi California uz je v tom jednou nohou.

Jakmile zli cinsti komuniste prestanou financovat historicky v dejinach lidstva nejvyspelejsi emerickou civilizaci odpadu, bude velice brzy veselo. Promoreni puskama to jen umocni a urychli.

229780

11.10.2010 10:01

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejsem si jistý, zda lokální američtí vítězové budou vůbec čas brát na své lidi ohledy. Chamtivost je žene natolik kupředu, že si ničili pod sebou přírodu, zdroje, banky, politiku, zaměstnance - vše jen pro (svůj) zisk. Proč by tomu mělo být najednou jinak?!

Zatím všemi Američany trpěný, ale nenáviděný zlý centrální federální stát vždy nastavil pomocnou ruku, když bylo zle. Teď zlý centrální federální stát prudce chudne. Tea parties mu dají poslední ránu z milosti. A po Uncle Sam nic nezbyde. Kromě nenasytných zlenivělých a nadutých ozbrojených a bezouhledných nevzdělaných šílenců. Už i v USArmy za ně bojují rekruti bez US oVčanství ze Střední a Jižní Ameriky, tak jak budou zajišťovat svoji vnější obranu, až Ucle Sam zkrachuje?!

Očekává se nevídaný pád životní úrovně Emeričana, co od dob Ronnie Reagana nechce dle jeho dobrých rad již nic produkovat, ale chce se jen nechat obsluhovat. To emerické "interní obsluhování" ale pro čínského či německého producenta nebo ruského či arabského těžaře není žádná protihodnota. Jakmile se věci dají do pohybu, tak každý emerický ozbrojenec půjde po krku bližšímu či vzdálenějšímu sousedovi.

Ještě souhlasím s Vámi, že až se možná konečně podaří zastáncům volné ruky trhu rozbít EU, tak si to rozdáme znovu po tisící i v EUropě. Možná nás ale do té doby srovnají Rusové s Čínou do řady, abychom pro ně pracovali a oni nás za to nenechali chcípnout zimou i hlady. Rusko už drží surovinově i odbytově na nohou svého přirozeného partnera Německo. A Čína si právě zakoupila od EU celé Řecko, aby si v něm vybudovala logistické a obchodní terminály pro Východní Europu a Středomoří.

EUropa má ještě investorům co nabídnout - pracovitou, vzdělanou a přemýšlivou střední třídu a německé špičkové strojírenství a chemii, kterým nikdo na světě nedokáže konkurovat. Slavné krachující JůYsEj si už nedokáží vyrobit ani vozy do rozpadajícího se MTA [cool]

229797

12.10.2010 07:08

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

RE: vySSavane Recko ???

MoUdrostrak 90.?.?.?

A prosim vas, co bylo driv - vejce nebo slepice?

To se jednoho dne zli lini recti Balkanci probudili. A rekli si: Zacneme si brat pujcky, zvedneme si platy a pozitky. A zaplati je za nas naivni pracovite a skvele germanske kmeny. Vazne a fakt tomu verite?!

Nebo to bylo tak, ze aby slo do Recka vyvazet a zlym linym reckym Balkancum prodavat VW, Mercedesy, Siemensy, Miele, Skodovky, Krupsy a dalsi vyrobky pracovitych a skvelych germanskych kmenu, tak prave pracovite a skvele germanske kmeny ponoukaly banky, aby zlym linym reckym Balkancum povolili kreditni uzdu s tim, ze na tom prece vsichni "vydelaji" zisk...

Vazne verite tomu, ze pracovity Ind se ma stejne dobre v Indii, jako stejne pracovity Ind v zemich, kde se davaji pujky na pozadani?!

Glut of Money

The upswing in Germany will therefore be further boosted by the supply of cheap money, which in turn poses risks. If the economy is already doing well, a continuing glut of money will cause prices and wages to rise faster than in neighboring countries. That in turn will make Germany less competitive.

While that might constitute a challenge for German companies, it also offers an opportunity for other euro-zone members. After all, products from France or Spain will then be cheaper.
Such a situation has been seen once before in the history of the monetary union, except with the initial conditions reversed. Ten years ago, the countries on the periphery of the euro zone were booming, while Germany was limping along after them.

At that time, the German government and industry, through at times painful reforms, laid the foundations for an increase in German competitiveness. If the countries that are currently struggling were to follow their example, they would find themselves better off a few years down the road. The current situation shows that such reforms will certainly not hurt them. ( http://www.spiegel.de/international/europe/0,1518,713503,00.html )

229853

12.10.2010 07:49

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Socialisticka Evropa nevznikla proto, ze si par "hodnych", skvelych a pracovitych reklo: dejme vic tem osklivym a zlym a mene schopnym.

Naopak, si hodni chteli konecne sveho mamonu, ktery nebyli schopni ani uhlidat, si uzit. A dostat se obcas mimo brany zlatych kleci.

Naprosto to same probiha dneska v Rusku a v Cine. Bohati uz jsou bohati a chteji klid a stabilitu. Doby, kdy jeli v obrnenych jeepech, doprovazeni ochrankou, nepatri mezi nejskvelejsi zazitky jejich zivota.

Chapu, ze pokud jste si par mesicu podobny "statut" vyjimecnosti a neprehlednutelnosti neprozil, tak mozna po plotu se zabetonovanymi strepy, kamerami a budkou pro strazneho okolo sveho zaslouzeneho podnikatelskeho baroka touzite [zmaten]

229855

12.10.2010 08:08

V Evropě končí sociální smír

RE: Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nemecku se opet skvele dari - a jeho 17. spolkove slovansky govorici zemi tez. Jen by nesmela nyni sanovat tunely svych elit.

Nemecko odmitalo 20 let "skvelou" emerickou, irskou, pobaltskou a islandskou zarucene prosperitni cestu. Dokonce se zle spolcilo se zlymi rudymi slovanskymi Rusy a vytvorilo si z Ruska prime produktovody po dne more! Co si to proti pravicujicim zarucenym brozurkam vubec dovolilo?! Melo prece tlumit produkci a cechrat sluzby, jak ucil moUdry Ronnie Reagan a Maggie Thatcher, hail them!

Ti drzi Nemci si dovolili drzet drze socialni smir! Nemci malo odmenovali hodne burzovni hrace. A dorovnavali z jejich zaslouzenych pozitku statut drze pracujici a produkujici chatre! Ta pracujici chatra, ktera ma ve skvelem Spojenem Kralovstvi prece plynomery na chodbach na mince! A v Nemecku si jezdi v novych Mercedesech a Audinach, no fuj! A skveli burziani se nemaji cim odlisit! Maggie i Ronnie by meli HNED vstat z hrobu a udelat zase poradek!

A ted ta drza namyslena nemecka socialni chatra si dovoluje produkovat zbozi, ktere nema ve svete konkurenci! A jeste vytvari Nemecku exportni prebytek! Zas bude valka! Zas kvuli zlemu Nemecku! Zase jsme v Nemecku i v jeji 17. spolkove slovansky govorici zemi neposlechli moUdrou Maggie a Ronnieho!

Kdy uz konecne vyslapneme na jedinou spravnou cestu nizkych dani Irska, Pobalti, JůYsEj a Islandu?! A zacneme se jen vzajemne obsluhovat?! A prestaneme produkovat exportni prebytky?! Za vse tohle predvalecne zlo muze zly EUropsky socialni stat!

229856

EUropa se pred 1-2 lety osklibala nad Tureckem, coby moznym clenem EU. A Turecko se za par mesicu stalo globalnim svetovym a hospodarskym hracem a velmoci.

I v clanku je uvedeno, ze cinsky premier, ktery by si dnes jiz nad mnohymi EUropskymi zememi ani neodplivl, se stavel pri zahranicni ceste ( pri ktere si mj. od EMU zakoupil CELE Recko coby budouci cinsky terminal a prekladiste cinskeho obchodniho zbozi, miriciho do Evropy) take v Turecku. A vyvedl vzajemny obchod CN/TR mimo sferu JůYs$.

Kdysi, pred cca 30 lety, tj. na pocatku 80.let, se ke mne dostala tajna zprava CIA, ktera prognozovala zeme, ktere budou hrat za ctvrt stoleti velkou roli. Byly v ni uvedeny: Mexico, Vietnam a Turecko. Optikou tehdejsiho sveta to vypadalo jako fantasmagorie. Nejvetsi duraz v te prognoze byl kladen na relativni energetickou nenarocnost na vytapeni a dopravu, vzledem ke klimaticke a geostrategicke poloze. Vsechny tri zeme maji i silne zastoupene hory, pro dostatek srazek a vody pro prumyslove vyuziti a rovnez horske klima pro presnejsi vyrobu v podminkach mirnych teplot. A pritom o par set metru nize mohou lide prezit bez narocneho vytapeni.

Kupodivu, po par desitkach let se zacina tahle prognoza vyplnovat u Vietnamu a Turecka. U Mexica to treba jeste vyjde. Ze by zase CIA nikdo z nasi Vrchnosti neposlechl a nepretahl zeme budouci prosperity vcas do "naseho tabora miru, trhu bez privlastku a s permanentnimi miSSemi a humanitarnim bombardovanim"?!

Treba se za par mesicu max. let stane pro EU (a cely svet) turecka lira (TRY) novodobou touzebne vyhledavanou DM.

229914

13.10.2010 07:35

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, nevim zda vubec cestujete?

Ubezpecuju Vas, ze staci par dnu nebo tydnu nekde ve snu ceskych pravicaku = "trhu bez privlastku", kde nemusite platit dane a o vsechno se musite postarat sam.

A velice rad se budete z anarchie a bujare kriminality vracet do jakehokoliv nebo vice socialniho statu!

O kozisek Vas bezpecne pripravi poskok warlorda nebo policajt, kteremu mistni Radej Jóóóhn zoptimalizoval prijmy a odkazal s pravicujicim popevkem ho samotneho na sebe a sve schopnosti [chechtot]

229916

13.10.2010 07:48

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

RE: Cina, Rusko a 17. nemeckych spolkovych zemi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Janko, super odkaz! Velice dekuji! Ale vidim to na nejaky prodlouzeny vikend, abych to cele pojmul jako jeden celek. Stacil mi ale zacatek a dava to velice dobre hlavu a patu!

Dnesni Blisty odkazuji zase na: http://www.wwf.org.uk/what_we_do/campaigning/strategies_for_change/

"Odpověď je zřejmě obsažena v nejzajímavějším textu, jaký jsem letos četl. Common Cause (Společný zájem), analýza, kterou napsal Tom Crompton z ekologické organizace World Wildlife Fund, zkoumá celou řadu fascinujících nedávných objevů v psychologii. Nabízí, myslím, řešení v krizi, která nyní postihuje všechny správné kauzy, od sociálního zabezpečení až po klimatické změny.
Pokrokově zaměření lidé, argumentuje Crompton, bohužel slepě věří mýtu, že člověk dokáže racionálně poznávat realitu. Říká tomu mýtu "osvícenský model". Na základě tohoto mýtu věříme, že lidé činí racionální rozhodnutí na základě zhodnocení faktů. Na to, aby člověk lidi přesvědčil, stačí přece, aby se jim předložila fakta. Těch lidé využijí k tomu, aby se rozhodli, jaká alternativa bude nejlépe podporovat jejich zájmy a touhy.
Z řady psychologických experimentů však vyplývá, že tak to nefunguje. Namísto, abychom prováděli racionální analýzu pozitiv a negativ, přijímáme jen ty informace, které potvrzují naši totožnost a naše hodnoty, a odmítáme informace, které jsou s nimi v rozporu. Své myšlení přizpůsobujeme své společenské totožnosti a ochraňujeme ji před jejím zpochybňováním. Když se setkáme s lidmi, kteří nám předkládají nepříjemná fakta, většinou to jen posílí náš odpor vůči jakýmkoliv změnám."konec citace. http://blisty.cz/2010/10/13/art54933.html

Podvedome to vim, chovam se podle toho. A diky tomu se mam patrne lepe, nezli ostatni, co se prvoplanovite pachti. A ptaji se mi, jak to delam?! Kriticke a nestandartni mysleni je dnes uzkoprofilove zbozi. A stale poptavka po nem, presahuje nabidku[smích] Bohuzel, bohudik je to i dle onech textu nestandardni vychovou a vlivem okoli. Coz si dnes malokdo muze u svych potomku dovolit.

229917

14.10.2010 08:06

„Měnová válka“ nemá vítěze

RE: Ale ma a brzo nam daji znat,kdo vyhral, uz ted jsou naznaky,kdo se nakapsoval.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Presne tak, naprosty souhlas!

Cinane NIKOHO nepotrebuji ve sve opravnene roli svetovladce. Jen budou kooperovat s partnery a podle cinskych pravidel: Ber nebo nech lezet!

Zide a iSSraelci to tusili jiz davno, tj. minimalne pred deseti lety. Proto uspech Indie stoji i na zidovske a iSSraelske podpore. Jednu dobu (a mozna to trva i dodnes) si branec mohl v iSSraeli vybrat: Golany, Lebanonskou hranici - nebo zidovske rozvojove sbory v Indii. Ale nakonec to vypada, ze se iSSraeli nepodarilo z Indie vychovat protivahu Ciny coby sveho Golema. Indum je jasne, ze by je iSSraelci jen vyuzili a v pripade sveho "rozvojoveho" neuspechu a "posledni volby" i nasmerovali Indy ve znicujicim valecnem konfliktu proti Cinanum.

Cina jiz ma natolik geostrategicke vahy, aby si udelala partnery z celeho sveta. Minuly tyden si Cina zakoupila od EU resp. ECU CELA RECKO! Vladne CELE AFRICE, klani se ji temer vsichni.

Cina neni na tahu. Dela male trpelive krucky. A ostatnim nezbyva, nezli: Ber nebo nech byt!

229968

14.10.2010 08:38

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

Skvely projev, ale co na to nejvetsi dramatik sveta Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult.?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdyz padla 9/11 Dvojcata, tak Mr. George W. Bush nekolik minut mlcel.

Nezavisla svetova media, zprivatisovana do jednech stejnych a SPRAVNYCH rukou, dala oVcanstvu par dnu na nadechnuti a vysilala ruzne verze - od japonskych rudych brigad, po emericke odpurce federalniho statu. Vse bylo koreneno balicky se sneti slezinou na podatelnach po celem svete.

Az po nekolika dnech, nejvetsi Autorita a nejvetsi dramatik sveta Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult., se odhodlal pohovorit k milym oVcanum. Sveril se jim, ze dosud SICE nikdy pravicujici oVcane neslyseli o "ZAKLADNE", ktera stoji za vsim z 9/11.........ale on ma tu JEDINOU SPRAVNOU INFORMACI "Z DOBRYCH ZDROJU"!

Teprve po nekolika dnech se pravicujici slzici oVcane (opet z nezavislych a do jedinych SPRAVNYCH a stejnych rukou zprivatisovanych medii) dozvedeli, ze Al-Káida (القاعدة , znamená arabsky základna). Do te doby o Al-Káidě nikdo nikdy neslysel ani slovo.

Zlocinec president Ahmadinezad by mel byt zacilen mirovou humanitarni raketou a za lzi, odporujici Nejvetsi Autorite a nejvetsimu humanitarne-bombardujicimu dramatikovi sveta Mr. Falcf Khavlovi, dr. h. c. mult., vyzvan na televizni duel s touto Autoritou.

Nenavist je Laska, Lez je Pravda, Nenavist je Obdiv ....... a Al-Kájda tady byla tisice let pred Mohamedem, Kristem i Mojzisem!

Nas Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult. musi v duelu se Zrudou Ahmadinezadem rozhodne a po pravicacku ZVITEZIT!

229970

14.10.2010 08:56

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

Na cem nelze koncentrovane VYDELAT, nestoji za nic!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosty souhlas!

Na vyzkumu vesmiru by vydelalo cele lidstvo! Poskocily by VSECHNY technologie! Lekarstvi, geologie, metalurgie, chemie a dalsi vedy.

Kdo by ale v tom boomu ocenil SPEKULANTY?!

Zle Nemecko bylo od 1989 ostrakisovano, ze nejde skvelou cestou NIZKYCH DANI smerem k Islandu, Irsku, JůYsEj a Pobalti. A ze si drze Nemecko (podobne jako Cina) dovoli PRODUKOVAT a VYRABET, kdyz se prece mame podle Maggie Thatcher a Ronnie Reagana JEN OBSLUHOVAT!!!

Dokonce i v Cesku si zle vlady a zli investori dovolili postavit vyrobny aut!!! Ktere v nynejsi krizi nejenze drze nepropoustely, ale dokonce nabiraly dalsi zamestnance!!!

A to Nemecko = HNUS Velebnosti! Mohlo uz byt v rozkladu jako JůYsEj, Island, Irsko a Pobalti. A ono si ted STALE vyrabi a drzi nad vodou diky tomu CELOU EU!

Dovedete si predstavit, vazeny pane Stworo, jaky svetovy NERAD by zavladl, kdyby cela planeta neco smysluplneho produkovala? A neukajela se v cetbe jedinych spravnych brozurek a pravicujicich poucek?

Kde by zbylo misto pro spekulaci, pakove investice a skutecne hodnoty derivatu investic do skvelych a vzdy jasne kreditabilnich sluzeb?!

229971

15.10.2010 09:43

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, buďte od té lásky a dejte nám nahlédnout do nějakého travelogue, kde někdo svědčí o Vámi ztýraných íránských oVčanech.

Prozatím se každý v nich po návratu kaje za to, jak byl mainstreemovou propagandou před cestou obelhán. A jak je Írán pohodová země s milými lidmi i úředníky.

Podobné je to s jinými státy Osy zla: Libyjí (ta už tolik vlastně ne, protože si tam pustila nyní západní ropaře), Kubou, Vietnamem etc. Takže nevěřím, že jste v Íránu kdy byla.

A právě proto by USA měli nejdříve se postarat o armády zbídačelých emeričanům z chudinských ghett, jak je např. překvapivě vynesla na povrch a světlo světa Kathrine. V tom jediném s Vámi souhlasím, že by si každý měl nejprve zamést před svým prahem, nežli se vydá humanitárně bombardovat cizí lidi a země! A kázat o morálce, lidských a obecných právech...

230027

15.10.2010 12:02

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, to se omlouvam, ze mi to vypadlo z kontextu.

Iranci, pokud jsou muslimove, nesmi prestoupit na jinou viru. Ale nikdo je nenuti dokazovat, jak jsou vrouci verici. Na druhou stranu v Iranu ziji celkem spokojeni zide a dalsi viry, ktere zase nikdo nenuti, aby se stali muslimy.

Na islamu stoji cely Iran podobne, jako cely Vatikan na krestanstvi. Tak nevim, co Vam na tom pripada divne?

Byvaly Sah a americky a israelsky poskok Muhammad Reza Pahlavi, vytvoril z Iranu jeden velky koncentrak s desitkami a stovkami tisic zavrenych, mucenych a zavrazdenych muslimu, komunistu a opozicnich vlastencu, kteri jemu a jeho choti Farrah byli prekazkou v nerostnem drancovani pro cizi monopoly.

A diky vlivu zahranicnich drancujicich monopolu byl Reza drahnou dobu byl milackem medii. Kdyz podporu medii pom iranske revoluci ztratil, kocoval po svete a nikdo z byvalych "demokratickych" pratel mu nepodal ani ruku, natoz by mu poskytl asyl. A pritom za jeho zrudneho rezimu se snazil upenlive islam (za pomoci pratel z Israele) potlacit.

Neni tedy divu, ze pro Irance je siitsky islam podobnou oporou, jako pro Polaky nebo Filipince ci Iry katolicismus. Bez opory v islamu by se Iran stal pred lety opet servanou a zfetovalou devkou Ameriky a Israele jako byl za saha. Urcite se ale naprosta vetsina Irancu nyni citi ( zvlast ve srovnani se stredoasijskymi demokraturami a americkymi paSSaliky) lepe, nezli za sahovy krutovlady.

230037

19.10.2010 07:19

Vytuneluje Bakala TOP 09? Dříve než si myslíte

Jako cesky narod to mame v sobe: hrbeni se VON und ZU

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosty souhlas!

Nejlepsi dramatik v historii lidstva nejprve ani nedokazal chucpe kousek nejlepsiho ministra financi v Galaxii a NasehoPanaKnizePana vydychat a zkousnout! Neveril totiz ani, ze to cesky oVcan pozre a nevyzvrati. I na nejlepsiho dramatika a humanitarniho bombardera byla TOP Knizete, Kalouska, ValecnePenice & Co. velice nechutne sousto. Zvracela i Dagmar (a to je co rict - zivot v back stagich, co znamenaji svet, ji (nejen za zleho Bolsevika) naucil od kohokoliv spolykat cokoliv a od kohokoliv v mire vetsi, nezli male).

Vložený obrázek

Mezitim se ale projekt TOP, vedouci z kapes ceskych pravicujicich a knizujicich oVcanu primo k novym rodinnym Orlikum a Toskanskym Spindlum pres vsechny pochyby osvedcil!

A tak nejlepsi dramatik jiz nevahal a prodlouzil linku od svych zaoceanskych a telavivskych loutkovodicu az k Nejlepsimu Ministru a Nejlepsimu Knizeti (a jejich tuzemskym sponsorum). A nevahal big boardy se srdicky dobré (jiz spolecne dilo) nalezite podporit. Saska Vondru "pracuje" na ODSce - Vasik ochoci TOPku. Panickove za oceanem a v Tel Avivu budou mit radost a opet oba pohladi (pred zari reflektoru celeho sveta) po sesulce!

Inu: ukazana a dokazana (mira marketingove ohebnosti hrbetu ceskeho platiciho publika) plati! To se prece VYPLATI!

230218

19.10.2010 07:45

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, Jarmilo, ja nevim, v jakem Egypte jste zazila ochranu tamniho islamu od policie. Ja naopak se v Egypte setkavam s manevry behem patecnich motliteb v sirokem okoli okolo mesit. Kdy policie proamerickeho diktatora je pripravena zmasakrovat jakykoliv projev islamistu mimo areal motliteben. V Egypte se dale turiste naopak mohou pohybovat volne a mistni maji od proamerickeho rezimu zavedeny prisny system propustek a povoleni k pobytu jen v pro ne urcenych mistech. Vojenske stary na silnicich a v dopravnich prostredcich jsou tam nekolikanasobne castejsi, nezli v zle Syrii, zlem Iranu, zle Lybii a v jinych zlych "nedemokratickych" arabskych a islamskych zemich.

Verte take, ze ostraha ve Vatikanu (nebo v Jeruzaleme a jinde ve State Israel) je nekokanasobne vetsi a nakladnejsi, nezli na nejpamatnejsich siitskych mistech v Iranu. Takze doopravdy by tady trochy vyvazenosti a zdraveho selskeho rozumu byla u kazdeho posuzovatele na miste.

Krasavac Reza Pahlavi a krasna Farah Vložený obrázek byli milackem medii a Zapadu, dokud od nich tekla ropa proudem. A dokud jejich tajna sluzba SAVAK dokazala v koncentracich udrzet a umucit vsechny prislusniky opozice. Jakmile kotel zacal prilis bublat, z oslavence se stal psanec a vyvrhel.

Ve Vasem konstatovani o Afghanistanu s Vami musim z velke casti souhlasit. Drogy, velke boje a bezpravi tam za Talibanu poprve po desitkach let nevladly. Dokonce se Afghanistan hemzil individualnimi cestovateli stejne, jako dodnes zly Iran. Coz samozrejme nemohlo byt v souladu se zajmy "demokratickych" zbrojaru, geostrategu, narkotrafikantu a ropnych kartelu. Husite a Bogomilove take byly pro svetskou a zkorumpovanou cirkevni moc prekazkou k vysavani tehdejsi Evropy.

230220

20.10.2010 09:10

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, jediná rada je doporučit slečně brigádnici co nejteplejší funkční prádlo (termoprádlo). A zejména ochránit prostup chladu k dolním končetinám.

Podobné problémy (s uniformou) řeší i jiné profese (armáda, policie, doprava...). Nejvíce postižené bývají i např. letušky a stewardi. Jejich jump seaty jsou pád centimetrů od prostředí za kabinovými dveřmi, kde je i -80C a které nasává teplo z jejich těl a okolí. A nesmějí porušit stejnokrojovou kázeň a přitom vypadat chic. Stejně tak se s tím musí vypořádat i horolezci, kteří v mrazu střídají extrémní tělesnou námahu a mnoha hodinami v klidu bez pohybu. A pak si pamatuju z dětství návod pana Jaroslava Foglara: spojit ruce jako když se modlím, sevřít je maximálně v sedě nebo v leže mezi koleny a třít co nejvíce dlaněmi o sebe. Celým tělem se díky námaze rozlije teplo z dodané energie. Poslední radou je otřelý trik vojáků v (čestné) nehybné stráži: ohybat a rozevírat sevřené prsty v botech. A to samé se pokoušet dělat co nejčastěji i u rukou.

Bohužel, stejnokrojová kázeň a estetika je někdy nadřazená logice. Jinak čistě právně má prodavačka výhodu v tom, že její nadřízený je povinen se řídit platnou legislativou. Tzn. posuzovat rizika a přijímat opatření k jejich odstranění resp. minimalizaci.

Vynucování dodržování legislativy je však v pravicujícím náspáněknížejícím Česku - zejm. ze strany zotročených zaměstnanců - takřka nemožné. A proto jsem začal spíš ověřenými prostředky selského rozumu (a rovněž ne právě lacinými, ale velice účinnými oděvními součástkami). Díky legislativě EU má i v Česku právní nárok na vybavení ochrany proti chladu zaměstnanec ZDARMA http://www.tzb-info.cz/docu/predpisy/0003/000370o1.png (sloupec č.7) a zaměstnavatel tento náklad zařaditelný jako daňový uznatelný. Záleží tedy na blahovůli otrokáře resp. jeho dozorce a na míře nerovnoprávného a nevyváženého postavení pro jeho zisk otročící lidské bytosti.

Je mi to upřímně líto, ale je to tak - zanadávejme si společně z plna hrdla na zlé levičácké francouzské odbory, které tuto prozaměstnaneckou, protikonzumní a protispotřebitelskou legislativu třímají ve svých pažích. Možná tyto odbory a odbojní zaměstnanci i zkomplikují panu vydavateli přestup při nadcházejícím letu do pravicujícího a moUdrého Česka. V Česku by si účast v manifestacích, blokádách a stávkách za svá občaská a zaměstnanecká práva žádná otrokyně od kasy z Billy něco podobného ze strachu před ztrátou zaměstnání nedovolila!

230286

20.10.2010 11:33

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kapitalismus VZDY plodil jen bidu, kritickou nerovnost a problemy, ktere VZDY koncily ocistnou(?) valkou a znovurozdanim karet.

Proto vznikaly -ismy, ktere se pokousely kapitalismus polidstovat, regulovat a reformovat.

Clovek ale radeji voli co nejmene regulace a proto musi podstupovat ocistne konflikty a valky. Proto volme nasehopanaknizepana. Zaridi a odesle vice nasich hochu do Afghanistanu na rucnikare. Bude vice iranskeho, ruskeho a arabskeho plynu, ropy, afghanskeho konopi a novych investicnich derivatu...

Bude vice pravdy a lasky. A knizepanuv nejlepsi ministr financi v Galaxii nam poda pecetni prsten k polibeni. A nejlepsi dramatik v historii lidstva nam, ehm, rozsiti na novych Orlicich a Toskanskych Spindlech ruzove srdecko!

230304

21.10.2010 06:13

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

TMO se patrne nadobro zblaznil

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tvrdi, ze v kapitalismu si kazdy najde svuj business a produkci, o ktery budou mit ostatni zajem.

Copak tisice let lidstva nesvedci o naprostem popreni techto jeho zboznych prani tmo?!

CELY treti svet nemusi ani platit dane, ani tam neexistuje prerozdelovani zisku. A predse tam funkci kapitalismus nikdy prirozene nevyrostl v blahobytny system!!! Jen bida, vysavani od par zdatnych a hruzne nelidske podminky, ktere nas brzy cekaji i v hrouticich se a elitou nyni rozkradanych jiz dnes byvalych socialnich statech.

Kdosi tady zminil jako prapricinu rustu zivotni urovne v nasich zemepisnych sirkach a delkach francouzskou revoluci a protitah Bismarcka v podobe socialniho pojisteni. Teprve tehdy zacala EUropa byt postupne mistem k snesitelnemu /a jinymi zavidenemu zivotu/. Staci si uvedomit, v jake bide a marasmu se zmitala Skandinavie pred cca 100-150 lety. Line se to skandinavskou literaturou, hudbou a celym umenim.

Skandinavie se nevymanila z bidy (srovnatelne s "neregulovanym" tretim svetem) proto, ze by "kazdy Skandinavec" nasel svoji niche market. Naopak nejprve prisel strach (i z Francouzske revoluce) tech majetnych, co bez prestani akumulovali ve Skandinavii prostredky ve svych rukou, ze o ne prijdou. A "neregulovany" system se stal regulovanym a socialne citlivym. S prerodzelovanymi investicemi do vzdelani, vedy, vyzkumu. Aby "umele" vytvoril potrebu vzdelancu, vedcu, umelcu. A vzdelavani chudaci "massy" byli schopni vytvorit v kooperujicim prostredi konecne konkurenceschopne produkty masove vyroby, ktere zacaly Skandinavii prinaset zisk. Zisk, ktery se neobyvklou merou prerozdeloval a prerozdeluje dodnes.

A nejenze to nezvykle vysoke ZLE prerozdelovani (podle moUdrych pravicujicich poucek a brozurek TMO a ProfeSSora Big Toonnela z Hradu) Skandinavii konkurencne nenici, ale spolu s Nemeckem, dava Skandinavii jako jedinym dvou mistum v EUrope sanci prezit s hlavou nahore. Ostatni rozebirane socialni staty se nori do problemu rozpadu identity.

Ze Skandinavie se stehuji energeticky a enviromentalne narocne vyroby. A misto nich jsou nahrazovany spickovym vyvojem, laboratorni vyrobou a presnym strojirenstvim.

Je NAPROSTO SILENE si myslet, ze kazdy pred tydnem jeste po vyhozeni z VOLVA nebo SAABU zivorici Sved na podpore, si zainvestuje a otevre ze dne na den spickovou vyvojovou laborator a prozije svuj "emericky sen" TMO.

Stejne tak, jako si prosperujici spickovou vyvojovou laborator neotevre Cech bez prace v Havirove nebo hladovejici Ukrajinec na Podkarpatske Ukrajine. Bud socialni stat vytvori vzdelanou vrstvu, co nema ve svete jkonkurenci a podminky pro vedu a vyzkum. Nebo se EUropa odebere do podoby zivorici a Skandinavie pred 200 lety.

230383

24.10.2010 06:44

Francouzský vztek v kleci EU

Pravicujme, tunelujme, zbidacujme

MoUdrostrak 90.?.?.?

Francouzům se vrátila jako bumerang snaha "víc pracovat - a víc si vydělat". Měli (a zatím i stále ještě mají) systém, který jim umožnil vyváženě produkovat prací nejlepší kvalitu a přitom i žít život. Nežili, aby pracovali. A pracovali, aby si života mohli užívat. Byli pro celou poválečnou Evropu majákem a důkazem, že to jde.

Po WWII "se museli investoři a pravicující predátoři uskrovnit": Nejprve se muselo obětovat zaměstnanectvu a státu. A pak se teprve mohlo pravicovat a vyplácet tučné dividendy. Zadržovala se tím možné probolševická a prosovětská pnutí v Západním světě.

Po Plyši zmizel tlak na uskromňování se ze strany investorů a predátorů. Byly vydány moUdré brožurky a moUdré šipky do prava po moUdré. Každý chtěl ještě zítra ochutnat ovoce individualismu a shodit okovy, kterými ho poutal sociální stát.

Všichni se rozběhli do jungle volného trhu bez přívlastku s vybavením a baterkami, které měli jen díky tomu, že předtím jim je poskytoval sociální stát.

Teď plačtivě žadoní a skuhrají, že si nebyli schopni v jungli najít obživu a že "se ztratili". A potřebují slušné a jisté zaměstnání. A mezitím pravicujícím oVčanům predátoři rozebrali sociální stát na parcely a obehnali ho vysokým plotem s pravicujícími střílnami. A oVčané žadoní a vztekají se. I když vědí, že nebudou vyslyšeni a jejich místo bude dříve či později pod mostem.

A k tunelování a pravicování zisků a socializaci ztrát už mnoho nezbylo!

230743

25.10.2010 03:57

Francouzský vztek v kleci EU

RE: Důchodová reforma je podvod století

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lip to snad ani shrnout nejde!
'
Zavadejme penzijni fondy, ktere ve slavnych bankrotujicich JůYsEj zpusobily, ze se tam nyni rodiny musi sestehovat tri generace pod jednu strechu. A jiz drive penzionovani Emericane hledaji k penzi ponizene praci, protoze jejich moUdre duchodove fondy (ktere jsou nasim panemknizepanem a jeho nejlepsim ministrem financi v Galaxii tak adorovany a do Ceska protlacovany) byly pravicujicimi emerickymi predatory vytunelovany.
'
Pravicujme, tunelujme, zbidacujme!

230838

25.10.2010 04:11

Od globální krize ke globálnímu vládnutí

Soukroma valka pana Wilsona

MoUdrostrak 90.?.?.?

V http://www.kosmas.cz/knihy/140821/soukroma-valka-pana-wilsona/ ( http://www.gorilla.cz/article/3780-recenze-soukrom-vlka-pana-wilsona-tom-hanks-a-jeho-skotsk-v-politice.html ) hlavni hrdina = emericky konkreSSman vede spor se svoji loutkarkou a patronkou, texaskou multimiliardarkou a zavilou antikomunistkou Joanne Herring:
'
Zid Mr. Wilson: "Jak mam podporovat mudzehediny/mohamedany (proti Rusum v Afghanistanu 80.let), kdyz mne do Kongresu instalovali zidi, protoze jsem Israelita?!"
'
Texaska multimiliardarka: "A kolik mas ve svem volebnim obvodu Zidu?!"
'
Zid Mr. Wilson: "Jen sedm kusu. Ale kongreSSmany prece nevoli volici! O tom, kdo do Kongresu bude zvolen rozhoduji prece sponsori."

230839

27.10.2010 03:31

Pozvánka na soud

Bez pochyby je to zmanipulovana stvanice

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ze jde pochyby o zmanipulovanou stvanici na pana Stworu je nabiledni. Horsi je, ze se pan Stwora snazi od sebe kauzu odvratit slusnym zpusobem. Ignoruje, ze v tunelistickem Cesku uz nevladne pravni purismus. Nikdo se s nicim nemaze. Za zleho bolsevika meli i soudci strach, ze se jejich podlehnuti tlakum muze za par let obratit proti nim. A tak nikdo z nich nemel chut se stat "ohybacem" zakonu. Tech, co soudili "politicky" slo spocitat na prstech ruku. A vladnouci "Strana" mela co delat, aby je donutila se podvolit.
'
V dnesni dobe ceske soudni mafie je to naprosto naopak: Soudci nemusi resit: UHODNOUT-VYHOVET-PREZIT. Ale sami vyhledavaji a aktivne se snazi ohybat a prospet zadavatelum. Je to pro ne totiz prostituujici vytah vzhuru v kariere. Za zleho bolsevika by se stali ve svem socialnim okoli cernou posluhujici oVci. Dnes se pocita jen prijem, hmotne statky a na etiku povolani kazdy kasle a byl by k smichu. To si pan Stwora patrne vubec neuvedomuje. A ridi se jen literou psanou v ohybatelnych a ruzne vykladatelnych pravnich normach.
'
Uz pred nekolika tydny jsem mu radil, ze bych na jeho miste zacal o cele kauze psat knihu. Podobne se brani stvanci vsude ve svete. A vladnouci kliky maji z toho faktu vetsi strach, nezli ze zastupu schopnych advokatu.
'
Zaprve jde o popsani mechanismu, kterym kausa byla uvedena do chodu. Za druhe o rolich vsech zucastnenych "dychtivych" a snazicich se "zavdecit" a "prodat se". Za treti bych se snazil vyvolat korespondenci treba s Naomem Chomskym, ci dalsimi universalnimi a nezpochybnitelnymi autoritami, s rodici skveleho cloveka Rachel Corrie, kterou brutalne zavrazdili Israelci http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie kdyz je odhalila pri kradezi palestinske zeme a pudy.
'
Poskoci by meli pochopit, ze cim vic stisknou pana Stworu, o to vetsi tlak uplatni on vuci nim. Kdyby ho nechali byt, jeho web by cetli tisice. Pokud ho bodou sikanovat a ostrakizovat, ziska pan Stwora miliony ctenaru v ruznych jazycich. A potomci poskoku si budou moct precist, co byla/je jejich babicka, teta, dedecek, strycek za vseho ochotnou svini, pokud se nechali najmout k nechutne roli.

231118

27.10.2010 04:11

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Slavne krachujici a bankrotujici JuYsEj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zli cinsti rudi komuniste drzi slavne krachujici a bankrotujici JůYsEj pri zivote. V JůYsEj se rozpada verejna doprava, mosty, krachuje jedna banka za druhou. Akcionari penzijnich fondu ( modelu ktery nam prinasi naspanknizepan a moUdra odeeska pro sve sponsory ) se po penzionavani opet musi snazit sehnat praci, aby prezili. Tri generace, ktere vlastnily pred rokem kazda jeden dum, se sestehovavaji pod jednu strechu, aby prezily.

Cela Jizni Amerika zahyba mocne doleva. Cela Afrika se stava cinskym teritoriem. Cina si zakoupila CELE (predchozi pravicujici vladou a emerickymi fondy) vySSate Recko jako svoje prekladiste. Turecko se nadobro vymanuje z nekoncicich proemerickych diktatur a hruzovlad. Iran se vraci do Lebanonu k samym hranicim genozidniho a rasistickeho Statu Israel.

Ihned po Plysi nam moUdri tvrdili, ze PAX AMERICANA proslavi cele 21. stoleti. MoUdry Ronnie Reagan prodlouzil agonii JůYsEj pouckami o zbytecnosti vyroby a nutnosti "se jen obsluhovat". Emericane na Ronnieho politiku nizkych dani nereagovali investicemi, ale naopak setrili a uspory od Ronnieho sverili pravicujicim penzijnim fondum, ktere byly do mrte a'la Kozeny vytunelovany. Vytunelovane penize neskoncily v infarstukture (kam by byvaly mohly zamirit a byt nasmerovany z dani), ale jen a jen v honosnych sidlech a luxusu, ktery se ted rozpada.

Socialni stat a Emericky Sen, ktery obnovil svymi socialnimi reformami president Roosvelt, byl zpravicovan a zprivatisovan podle moUdrych poucek pro 1% elity. Ucet za to ma platit celemi svetu masa nevzdelanych, linych a niceho poradneho vyrobit neschopnych obtloustlych a nemocemi prolezlych Emericanu?!

231120

01.11.2010 21:14

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Gratulace!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Gratuluju a doufam, ze uz soudci pochopili, ze by se propujcili velice prozluklemu teatru, pokud by Vas, pane Editore, odsoudili a pod rozsudek se vlastnim jmenem podepsali.

Mozna pomohla i pohruzka, ze v Kanade jsou Vasi pratele pripraveni kauzu zverejnit. Ostuda je ostudou i na druhe strane zemekoule. A soudkyne nevi, kdy by se ji to mohlo jednou vratit. Zalobce dela svoji spinavou praci, ke ktere byl jespis temi, ktere nesmime autocensurne jmenovat, donucen (pod zratou ohrozeni kariery, zverejnenim kompra - kdo vi?!). U soudkyne je to o neco vice horke kafe, pokud by se na Vas lidsky podepsala.

V Polsku uz jeden pantata zacal utocit na politiky. Da se cekat, ze behem pravicujicich zrudnych deforem, privatisaci, exekuci a niceni existenci, bude podobnych reakci (drive okazale pravicujicich a ponizene naspankzizepanujicich) lidi pribyvat. Takze proc drazdit hada bosou nohou? Mnoho poskoku a shabesGOJim si musi klast cim dal casteji tuto otazku...

231595

01.11.2010 21:23

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Klasicky liberalismus je jen smycka. Koncici kumulaci moci u hrstky uzkych elit v imperiich, ktere se VZDY nakonec spolu (a na cizi ucet vlastnich obyvatel a jejich smrti/zivotu) v patu o misto hegemona servou. Je to prirozene, stejne jako Vam pripada liberalismus nejprirozenejsi.

Otazkou je: Chceme liberalismus - VZDY koncici ve valkach? A znovurozdani karet? Vzdy, pokazde, stale dokola?

231596

02.11.2010 06:44

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Gratulace!

MoUdrostrak 90.?.?.?

@in-ocean A co se Vam nezda?

Ti, ktere nesmime autocensurne jmenovat, nejenze pres sve shabesGOJim lobbisty ohybaji zakladni pravni normy a oklestuji lidska prava. Ale navic, pres media v rukou svych shabesGOJim, se snazi ohybat nepretrzite obecnou moralku, verejne mineni i spolecenskou objednavku - jen ucelove ve svuj prospech. Kryji jimi sva zverstva, pachana po celem svete a jsou schopni diky nim rozpoutavat i loupezive a vyhlazujici valky. A vymahat, reketovat a vynucovat si pro sva zverstva dokonce financni a materialni support z verejnych budgetu.

Co je tedy divneho na tom, ze se soudce nakonec rozhodne i podle toho, ze by na druhem konci sveta mohla dosud nezavisla a nezaprodana kanadska nebo emericka media psat o tom, ze cesky soudce tem, ktere nesmime autocensurne jmenovat a tlaku jejich shabesGOJim podlehl - a soudil kanadskeho obcana za clanek, ktery neprelozil, jen dovolil z Kanady zverejnit na svem webu v JuYsEj, a ktery se tedy ani nenachazi v Ceske republice?! [překvapení] [překvapení] [překvapení]

231656

02.11.2010 07:01

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Zajimava shoda?! Nebo dil(k)o shabesGOJim?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Treba to bude libe vyhledavacum:

Court exonerates man charged with holocaust denial
In related news, the District Court of West Prague has once again exonerated Czech-Canadian Vladimír Stwora, who put a Czech translation of an article denying the holocaust on his website. Mr Stwora was first charged with hate speech crimes last year and given a ten-month suspended sentence. However, a higher court overruled the decision on the grounds that he was not proven to have cast doubt on the holocaust. Mr Stwora says the aim of the text was to point out the various official holocaust death counts and start a discussion about it.

Source: http://www.radio.cz/en/news

Zajimave ale je, ze hned nad clankem/zpravou o panu Editorovi je:

BIS: far-right extremism losing ground
The intelligence agency BIS ( Bezpečnostní a informační služba) says that right-wing extremism in the Czech Republic is losing ground. The agency’s third quarter report on the issue says that the loss of political platforms, namely the outlawed Workers’ Party, and concern over repression has made the community passive, disoriented and reluctant even to hold concerts. The report specifies that neo-Nazi groups are confining their gatherings more to private meetings and travelling to Poland and Hungary for larger events that would draw more attention from the police and the media in the Czech Republic. The prohibition on the far-right Workers’ Party earlier this year has had a large impact on the community, according to BIS.

Nahoda nebo typicka spolecenska objednavka svym shabesGOJim od tech, ktere nesmime autocensurne jmenovat?

231658

04.11.2010 10:11

Debakl Demokratů

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto spravne: Bismark, pokusy o nastoleni socialniho statu a socialni soudrznosti, komunistiky blok a snaha o zachovani principu socialniho statu,

jen na cas odlozily a prodlouzily agonii, anarchii a kolaps, ke kteremu se blizil svet popisovany Marxem. Bohati se stavaji jeste bohatsimi a chudi jeste chudsimi.

Ceske pravicujici oVce radostne buci nad dnes zverejnenou zpravou, ze je nutne zvysit budouci duchody prijmovych skupin nad 40.000,-CZK/měsíčně a snizit je prijmovym skupinam mezi 12 a 40kCZK. Pravicujici oVce radostne buci a zvestuji nasehopanaknizepana jako neobdivovanejsiho politikahttp://www.mediafax.cz/domaci/3121192-CVVM-Cesi-nejvice-obdivuji-sefa-TOP-09-Schwarzenberg.

Zejmena diky pravicujicim planum a deformam jeho TOP09 pro vice novych rodinnych Orliku a vice a vice Toskanskych Spidlu: a http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ln-vetsinu-lidi-nad-50-let-ceka-nizsi-duchod/551654

231913

10.11.2010 06:51

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený soudruhu Vojto, náš velký místní kapitalistický školiteli, Austrálie je jen opožděnou verzí slavných krachujících a bankrotujících JůYsEj: bílá menšina téměř vyhubila místní obyvatelstvo. Na ukradené a zadarmo rozdávané půdě vyplenila nerosty a přírodní bohatství. Pod pláštíkem laissez-faire [cool]

Austrálie má jednu velkou výhodu: silné odbory v padesátých a šedesátých letech (podobně jako Canada). Pokud by nebyly, byla by dnes Austrálie vydolovaná a vybydlená líným, nevzdělaným a zpohodlnělým obtloustlým obyvatelstvem naprosto stejně, nebo jen o něco méně, nežli slavné krachující a bankrotující JůYsEj.

Největší sociopatické a devastující australské zrůdy např. Rupert Murdoch tak musely odejít řádit a pravicovat jinam. A v Austrálii rozkvetl diky odborům (podobně jako v Německu a Skandinávii) prosperující sociální stát. Další výhodou Austrálie je vazba na Čínskou lidovou republiku jako její dodavatel nerostů a surovin - a samozřejmě i schopnost australského premiéra govořit se zlými čínskými komunisty (v době nejvěrší krize kapitaliSSmu devastující slavnou euro-atlantickou civilizaci) fluent mandarinštinou.

V té samé době čistými bělochy nevybydlená Jižní Amerika, co nevyhubila jako oni domorodé obyvatelstvo, zahýbá CELÁ mocně doleva, vyrábí pro celý svět skvělá letadla a další vyspělé technologie. A bratříčkuje se, stejně jako sociální Austrálie, se zlou rudou komunistickou Čínskou lidovou republikou.

Zkráceně: Pokud by Haiti nebylo vybydleno, vykáceno a vyrabováno kartely a monopoly ze slavných krachujících a bankrotujících JůYsEj, mohlo být díky potenciálním silným odborům menším klonem Austrálie, Kanady a kamarádem čínských komunistů = a mělo by se dobře. Otevřelo však náruč trhu bez přívlastků a bylo díky své velikosti vybydleno za zlomek času, nežli ke svému krachu potřebovalo JůYsEj, Island, Irsko, Pobaltí a další neoliberální ráje...

232251

11.11.2010 03:53

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Moudrostraku. Austrálie vybudovala svou současnou průmyslovou infrastrukturu především v době, kdy jí Čína (pod vedením velkého Maa) mohla dodávat tak nanejvýš hlínu na trpaslíky. Pokud jí tehdy nespotřebovala sama na výrobu "výživných" placek pro své vyhladovělé obyvatelstvo.

K Vaším argumentům o odborech a sociálních státech. V ČSSR bylo organizováno v odborech 99,99% pracujících. To byly panečku SILNÉ odbory, že? Adjektivum "socialistická" měla tato naše ubohá republika dokonce i v názvu. A přesto se z předválečné vzkvétající průmyslové země stalo pod vedením (dle Vás) skvělých komunistů z ČSR velké šedivé panelákové sídliště. S muzeálními fabrikami, neschopnými vyrobit jediný úspěšný exportní artikl. S umírajícími lesy, zamořenou vodou i půdou, nedýchatelným ovzduším. A hlavně, s morálně zdevastovaným obyvatelstvem, udržovaným na jejím státním území jen s pomocí ostnatých drátů a hrozby zastřelením. Ostatně stejně nebo hůř dopadly všechny země pod nadvládou komunistů.

Nebojte se. Je nás mnoho, kteří ty "šťastné" časy pamatujeme. A budeme je připomínat těm mladším, nezkušeným, kteří by mohli podlehnout Vaší iracionální levicové propagandě.


Vážený soudruhu Vojto, náš humanitárně-bombardující a pravicově-prosperující Velký Školiteli,

Austrálie není vydolována a vybydlena jako slavné krachující a bankrotující JůYsEj jen díky tomu, že v Austrálii zlé odbory hlídají, aby národní bohatství bylo pečlivě přerozdělováno mezi všechny oVčany - proto tam neexistují ghetta emerického stylu, bezvýchodné (ve vojtovštině "spravedlivé") sociální vyloučeni a'la Kathrine a dluhy, dluhy a zase jen dluhy.

Zlé rudé komunistické Československo stavělo po celém světě rafinérie, cukrovary, elektrárny, pivovary, vyváželo zlé rudé Sigmy, Zetory, JAWY, ČKD a další špičkové technologie a investiční celky, které neměly konkurenci. V dnešních humanitárně-bombardovaných končinách Iráku, Afghanistánu, Pákistánu a jinde, se naši nynější ambaSSádoři v dreSSu "dýmů-krásy" okamžitě ohánějí argumenty, že místní námi humanitárně-bombardovaní oVčané je milují, protože si pamatují právě výše uvedené značky a aktivity tehdejšího Československa. A vděčně stále užívají k zavlažování socialistické Sigmy. V hodném současném kapitalistickém Česku byly všechny tyto brandy již úspěšně vytunelovány, zprivatisovány, zpravicovány a zmizely, aby vyklidily tržní pozice ve světě konkurenci.

V Česku jsou (po úspěšně vytunelovaných a zničených Sigmy, Zetory, JAWY, ČKD a dalších) právě nyní ničeny poslední funkční veřejné nemocnice, doprivatizovávány=pravicovány=ničeny ČSA, Budwar, Česká pošta, Státní lesy a další poslední ostrůvky prosperity a věhlasu. Pravicující oVčané odkládají návštěvy lékařů, nákup léků a bojí se si vz

232293

11.11.2010 03:55

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující oVčané nyní v Česku během nynější skvělé "dýmů-krásy" odkládají návštěvy lékařů, nákup léků a bojí se si vzít dovolenou ze strachu před pravicujícím vyhozením na dlažbu.

V našem vzoru=pravicujících JůYsEj krachuje jeden podnik a banka za druhou. Třígenerační rodiny ze ze slavných překližkových vil musí po exekucích kvůli nezaměstnanosti a kvůli nezaplaceným účtům lékařům a nemocnicím, sestěhovávat pod jednu střechu. Emerická infrastruktura se rozpadá, téměř vše se dováží NA DLUH nebo za dluhy podložené bez přestání tištěné zelené papírky. Slavné krachující a bankrotující JůYsEj nejsou schopny již vyrobit jediný úspěšný exportní atrikl.

Nevzdělaní, obtloustlí, líní a zpohodlnělí Emeričané v 95% nemají cestovní pasy. A v 90% si nikdy nemohli dovolit vycestovat do zahraničí, aby zjistili jak jsou milováni obyvateli zeměkoule, kterou bez přestání humanitárně-bombardují a přinášejí jim diktátory a "dýmů-krásy". Zatím, díky trpělivým, zlým, rudým čínským komunistům, ještě po krk zadluženým Emeričanům jezdí tankery s naftou, Číňané Emeričany šatí, živí a platí za ně lékařskou službu první pomoci a dovolují Emeričanům klimatizovat a vytápět překližkové "villy".

Vážený soudruhu Vojto, náš humanitárně-bombardující a pravicově-prosperující Velký Školiteli, nebojte se. Je nás mnoho, kteří ty "nešťastné" zlé rudé a proexportní a nezadlužené časy, s plnou zaměstnaností a sociální uplatnitelností, bez strachů z dlažby, exekutorů, školného a z neléčených nemocí a bez drog a zastaváren pamatujeme. A budeme je připomínat těm mladším, nezkušeným, kteří by mohli podlehnout Vaší iracionální pravicující propagandě za účelem rozdmýchávání a šíření "dýmů-krásy".

232294

11.11.2010 09:21

Úsvit epochy Rousseff

RE: Divni Brazilci a ostatni obyvatele BRIC (....Rusko, Indie, Cina)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny soudruhu MO, hloupoucky jste patrne Vy.

Rakousko ma priblizne 40x mensi pocet obyvatel, nezli Vami adorovane chatrajici a bankrotujici JuYsEj...

Dle Vaseho (a Terminatorova) chabeho ideologickeho rozumu by melo zle socialni a socialisticke prerozdelovaci Rakousko chatrat na ubyte. A ono si socialisticke Rakousko dovoli mit 3 podniky v ranku 500 z celeho sveta! A 40x obyvatelstvem vetsi slavne nyni bankrotujici JuYsEj jich maji 162! Nejak Vam asi v dlouhem zivote moc nesla obycejna lichvarska trojclenka. Proto ten obdiv pro podvodnicke JůYsEj. Praci a kalkulaci nejobycejnejsiho business case byste se asi nikdy schopny slusne uzivit nebyl.

232301

13.11.2010 07:33

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

MoUdrostrak 90.?.?.?

V diplomacii nikdy není nic "náhodou". Místo konání "prosebného" summitu a jeho rozsah hodně napoví:

Jižní Korea je geograficky téměř jen čínsko-ruským poloostrovem či spíše enklávou v čínské a ruské oblasti podobně, jako byla Vídeň a Rakousko v nárazníkovém "neutrálním" pásmu mezi hodným Západem a zlým Východem. Nejde tedy o žádnou obdobu někdejší funkce Islandu, který naopak byl přibližným geografickým středem vzdálenosti mezi Moskvou a Washingtonem.

To, že téměř všichni světoví politici museli jet až na hranice Číny a Ruska, předznamenává kdo tahá za kratší mocenský konec lana a musí se volky nevolky obtěžovat vycestovat dále za své hranice.

Původně se "mělo jednat, dokud se nedohodnou". Během několika hodin bylo jasné, že není o čem jednat: Ti, kteří jsou dnes skutečnými zástupci svých oVčanů, kteří je zvolili, odmítli návrhy těch politiků, kteří tančí pod slogany "dýmů-krásy" jen pro své loutkáře a úzkou skupinu zadavatelů. Svět odmítl zaplatit dluhy za podvodné fondy, které neslouží jako kumulátoři pro realizaci investic. Ale jsou těmi, co dali odstranit a zohýbat zákony a regulaci těchto fondů, jen nástrojem rozkradení veřejných statků a okradení většinových drobných investorů do vlastních kapes.

Zajímalo by mne, co na to resp. jakou poučku by vynesl náš, celým světem uznávaný a obdivovaný, guru a nepřítel všech regulací chránící většinu před predátory: Slavný ProfeSSor Big Toonnel z Hradu?

V každém případě je jasné, že si ve slavných bankrotujících a krachujících JůYsEj budou brzy muset obtloustlí, zlenivělí a pohodlní obyvatelé překližkových vill stáhnout klimačky a topení o hezkých pár stupňů. Možná ale všichni přemluví zlé slovanské širokolící Rusy, aby si od slavných bankrotujících a krachujících JůYsEj odkoupili zpět Aljašku.

Třeba by aktiva takto od zlých slovanských širokolících Rusů vydržela hodným Emeričanům a jejich cestě "dýmů-krásy" po jednu zimu, plnou dárků, Santy, tepla krbu, dozlatova propečených krocanů a humanitárního bombardování pár dalších milionů neznámých civilistů někde daleko.

Historie se vrací ve spirále: Slavné bankrotující a krachující JůYsEj vražděním Korejců a dobrovolnických Číňanů chtělo před 60 lety "zadržovat komunismus". Nyní se museli Emeričané vrátit na místo činu prosit druhou stranu, která tehdy stála na druhé straně barikády, aby se smilovala nad emerickou ekonomikou "dýmů-krásy", dluhů, podvodů, humanitárního bombardování, mučení a zRADARů.

V diplomacii není nikdy nic náhodou!

232367

13.11.2010 11:39

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

RE: g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Smim se nezdvorile zeptat, kolik Vam je let, kdyz mate tak omezeny obecny rozhled a misto argumentu papouskujete jizdni rady?

Pokud hledáte symbolický převratný moment, kdy slavné krachující a bankrotující JůYsEj přestaly komandovat svět ve 21. století a museli své místo postoupit pro století ASIJSKÉ, tento týden v Soulu se odehrál pravděpodobně ten okamžik. [cool] [cool] [cool]

"If you seek a symbolic moment when the United States ceased to command the 21st-century world and ceded its place to the Asian century, this week in Seoul was arguably that moment." ..." For there to have been no mention of undervalued currencies or trade imbalances would have been a real slap in the face for the US." [chechtot] (http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2010/nov/13/g20-summit-seoul-survivors-editorial )


k dalsi Vasi argumentaci: Obtloustlii a lini Emericane jsou skutecne vystehovavani exekutory pro stale rostouci neschopnost platit za lekarskou peci ze svych lepenkovych "vill" a cim dal vic cerpaji chudinske zebracenky.

232380

19.12.2010 06:00

Rusko by nevyhrálo případnou válku ani s NATO, ani s Čínou

Bankrotujici JuYsEj, Cina a Rusko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bankrotuci JuYsEj si neporadilo v Iraku, Afghanistanu a humanitarne rozbombardovanou a rozestvanou ex-YU hodilo na krk EUrope. Navzdory superklimatisovanym marines, bezpilotnim predatorum a statisicum vyvrazdenych civilistu.

Proti Cine a Rusku postrkuje JuYsEj Cecence, Ujgury, Gruzince, Tibetany a dalsi sve kvazi-albanske "spojence". A RU i CN to s prehledem zvladaji[smích]

Presto JuYjEj bankrotuje a Ciha a Rusko si Emericany kupuji nastojato a nalezato. Pravda je hodne tedy mimo clanek patrne na objednavku havlislickeho Yabloko nebo WeiSSteina/Knasparova[smích]

234511

21.12.2010 05:41

Kosovský mafiánský premiér Hašim Thaci: Pašerák lidských orgánů

I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Bylo by bylo obscénní proti akcím Miloševičova režimu, jehož vraždění a útlak trvaly skoro deset let, nezasáhnout. V tomto smyslu bylo rozhodnutí západního společenství zahájit akce proti Srbsku na jaře roku 1999 správné..."

Ač i J.Č. připouští: "Možná měl Západ reagovat inteligentněji. Můj šéf na Glasgow University John Dunn argumentuje, že mělo na jaře roku 1999 vyslat NATO své jednotky na podporu srbské armády a policie. Kdyby totiž byla v přítomnosti srbských jednotek západní vojska, srbská armáda a policie by si těžko mohla dál dovolit vraždit, vypalovat domovy a vyhánět lidi - zároveň by si UCK přitom asi těžko dovolila útočit na mírové sbory NATO." Btw. presne takto "umirnene" a efektivne zakrocilo NATO proti albanskym narkotrafikantum posleze v Makedonii.

Ale Jugoslávii byto treba srazit na kolena ( slovy Hanse Ditricha Gentchera z roku 1992: „Srbsko musí padnout na kolena,“ anebo slovy Klause Kinkela z roku 1999: „Bombardováním Jugoslávie byla odčiněna porážka Německa z první světové války.“) a humanitarne bombardovat ( výrok české redakce BBC z 2. května 1999 o tom, že !morální hodnota života amarických pilotů (rozuměj placených vraždících strojů bez morálky) je vyšší!!! než hodnota životů albánských a jugoslávských civilistů mluví za vše...)

Ceska katolicka cirkev prostrednictvim v JuYsEj vycviceneho patera Daniela Hermanna (nyni jiz "odsveceneho"(sic!) patera vyklouze a reditele Ustavu pro studium totalitnich rezimu http://cs.wikipedia.org/wiki/Daniel_Herman ) zehnala humanitarne-bombardovacim zbranim Paktu NATO.

A pravicujici cesti oVcane a emigranti jasali, jak Pakt NATO se uspesne posunul geostrategicky k ruskym hranicim a na na vektoru k Stredni Asii, Cine a stredu prostoru pro Velkou Hru. K dalsim zdrojum ropy, plynu, nerostu, lidskeho vykoristovani, zisku a konzumu...

Pravicujme, tunelujme, humanitarne miSSujme a bombardujme, jenom tak se obsluhujme - proboha!, nic nebudujme!!!

234614

21.12.2010 06:05

Nové čtení o židovském životě

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kazdemu (soudnemu) cloveku staci jedna (nebo i vice[smích] ) navstev rasistickeho statu Israel, aby zjistil, kde je pravda.

Komu se to "stesti" nepostesti, tak mu postaci smula letet spolecne v letadle vedle "moderniho" Israelce, zazit jeho spolecnost v restauraci pri komandovani personalu a obtezovani agresivitou, hlukem a nadrazenosti ostatnich hostu. A jak to funguje v Israelitove "domovine" (roz. rasistickem statu Israel) v chovani zidu vuci cizincum (a natoz Palestinskym domorodcum a jedinym opravnenym vlastnikum palestinske pudy), si udela ihned jasnou predstavu.

Na druhou stranu, ne kazdy zid ve svete vysly z typickym zidovskych pomeru a kulturniho (a rasistickeho vuci GOJim) prostredi, musi zustat naveky rasistou a stat se (nejen po dobu zlocinu v IDF service) opovrzenihodnym zlocineckym vrazdicim genozidnim monstrem.

A to je i pripad pana Chomskeho, ktery ocividne nezije pro penize a pro moc nad ostatnimi GOJim, ale vychutnava (a vytrpuje) si zivot ve vsech jeho zapeklitostech a slozitostech. Aniz by musel popirat nekdy sam sebe. Napr. Winston Churchill horoval pred WWII pro pana Hitlera, Jeho "Svatost" Dalajlama byl clenem vrcholnych organu Komunisticke strany Ciny - a dnes pro ne roni slzy nejen vsichni pravicujici Kelto-Cesi.

Proc by tedy mel pan Chomsky, ktery o sobe a svem zivote dokaze vypravet celistve a konzistentne, dehonestovan a hanen?!

234615

21.12.2010 06:07

Nové čtení o židovském životě

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

MoUdrostrak 90.?.?.?

corr: smailik mel byt samozrejme smutnici [pláč] prip. blijici [bliji]

234616

04.01.2011 11:09

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny pane Vojto, nas pravicujici cviciteli, nejenze Cina o nasi !DRAHOU! praci stoji. Cina, vedena Komunistickou stranou Ciny, k !DRAHE! praci i cilene smeruje. DRAHA prace, je totiz to jedine, co je schopne produkovat bezkonkurencni vyrobu, sluzby, inovace. LEVNE lze jenom montovat.

Dnes v celem euro-atlantickem svete totiz prosperuje pouze Nemecko a Skandinavie. = ZLE SOCIALNI STATY s NEJVETSIM ZDANENIM I PREROZDELOVANIM.

Takze Vase ctene pravicujici poucky o nutnosti OSEKAT WELFARE = roz. po pravicacku ZPRIVATISOVAT vsechny verejne ZISKY a ZNARODNIT vsechny soukrome ZTRATY, by Vam patrne prinesly v onech dvou zlych prosperujicich regionech EUropy par ran holi na hrbet...

Jenom v socialnim smiru, navic s sirokym pristupem ke vzdelani a nizkou kriminalitou, jste schopen udrzet a naturisovat mozky, ktere prinasi vyvoj, vyzkum a prosperitu. V nizkodanovych rajich jste schopny rozvijet jen KOURICI KOMINY a montovny.

Cina proto jednoznacne se snazi mirit ke Skandinavii a Nemecku. Proto neuveritelne investuje do infrastruktury, vedy, vyzkumu, skolstvi A SOCIALNICH SITI A ZABEZPECENI.

Vsechny Vase pokusne vykladni skrine KAPITALISMU BEZ PRIVLASTKU = Irsko a Pobalti + i nepokusne a ostre = SLAVNE PRAVICUJICI a dnes bankrotujici JuYsEj totiz nesahaji Nemecku a Skandinavii dnes ani po kotniky.

Vcera se loucil se svym prozluklym postem Arnie Schwarzenegger, ktery kdysi MUSEL UTECT ZE ZLEHO JHA SOCIALNIHO RAKOUSKA A EUROPY do ZEME NEOMEZENYCH MOZNOSTI. Ted predava znicenou a bvyplundrovanou a predluzenou a kriminalitou zbidacelou Californii svemu nastupci demokratu Jerrymu Brownovi.

Pravicující rodák z rakouského Thalu a velký bolsevikobijec za sebou zanechává rozporuplné dědictví. Mimo jiné jde o obrovský rozpočtový deficit ve výši 28 miliard dolarů, který jeho nástupce bude muset řešit. Jerry Brown uz kdysi prebiral v 70. letech znicenou a predluzenou Californii po jinem GENIALNIM pravicujicim guvernerovi a VELKEMU KOMUNIKATOROVI = jmenoval se Ronnie Reagan. A o par let pozdeji znicil VELKY KOKUNIKATOR a nasmeroval do nynejsi zahuby i slavne bankrotujici a hroutici se JuYsEj [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Ve stejne soucasne dobe patri Terminatorovo NESNESITELNE ZLE SOCIALNI RAKOUSKO mezi nejbohatsi a nejvice stabilni zeme sveta. [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

235533

12.01.2011 09:21

Univerzálne riešenie kríz

RE: Co nám v dětských létech zatajili

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vojto, nas Velky pravicujici Cviciteli, ja o vozy - Vy o koze... Neresil jsem globalni oteplovani. Ale agrumentoval jsem faktem (ne pranim nebo domnenkou), kdy ve velkych koncentracich/hustote obyvatelstva+intenzite dopravy=vznika zdrave neobyvatelne ghetto, ktere produkuje/pritahuje smog+ozon=astma+alergie. A my tenhle coctail zanechavame nasim detem jako potvrzeni "naseho uspechu".

Je to jednoznacny fakt=zkuste "pobyt" par mesicu v NYC, Singapuru, Jakarte, Shanghaii, Moskve...a dalsich centrech "businessu a prosperity". Je to odpovedi na Vase pochybovani, zda jsme "uz na zenitu" a zda uz bude jenom hure.

Dalsi Vase futuristicka utesovani typu +2C = +15% globalni zemedelske produkce jsou takove ucty bez hostinskeho. URCITE by byla vykoupena zatopenim nejurodnejsich a zaroven nejobydlenejsich nizkopolozenych regionu (Holandsko, Banglades, povodi Mekongu...). Nikdo neni schopny predpovedet, zda by zaroven nebyla ovlivnena mira srazek v oblastech, jako je napriklad pravicovane vytunelovana a zbidacela Ceska republika = zda by zde nevznikly misto Vltavy a Labe jen sezonne se rozvodnujici potoky.

A ted odpoved na Vami polozenou otazku: "Dokázal byste ve stručnosti naznačit Vy, jak si představujete řešení současné krize? A to takové, které by další cyklickou krizi vyloučilo? Opravdu by mě zajímal Váš názor. Jsem totiž přesvědčen o tom, že když masám "chudých" rozdáte ještě více blahobytu, než mají dnes, důsledkem bude ještě zběsilejší drancování všech pozemských zdrojů."

Vcera bezen na ceske CT24 http://www.ct24.cz/o-cem-se-mluvi/112184-quo-vadis-planeto-tema-pro-bilancni-debatu-na-ct24/ Uplne nahodou jsem cast odchytil. Pravicujici mediokrate tam navaleli mj. "Nobelistu" Edmunda Phelpse, "šéfa Centra pro kapitalismus a společnost na prestižní Kolumbijské univerzitě". Ten Vasim rozeklanym jazykem "jednoznacne" odznacil jako vinika krize a vseho zleho v Emerice i v EU a zbidacele CR socialni stat. Kontroval mu Prof. Jan Keller, známý český sociolog, environmentalista, politolog, socioekonom, pedagog, vysokoškolský profesor, spisovatel, publicista i závozník v pivovaru tim,

ze tedy asi nechape, za co se dnes Nobelovy ceny prideluji, kdyz v EUrope DNES PROSPERUJI, V KRIZI SE NEZMITAJI a PROSPERUJI "jen prave nejvice socialni staty, s vysokym prerozdelovanim, socialnimi naklady a obrimi danemi" /CELA Skandinavie, Nemecko, Francie.../.

Vsechny ostatni pravicujici staty, vedene NEVIDITELNOU RUKOU TRHU, NIZKYMI DANEMI A LIKVIDACI SOCIALNIHO STATU se dnes zmitaji v dluzich, problemech a stoji pred vybuchem socialniho napeti /Recko, Italie, Spanelsko, Portugalsko, Irsko, UK.../.

Po faktech z ankety Světového ekonomického fóra (WEF) http://image.tn.nova.cz/media/images/750x750/Sep2010/672454.jpg asi uz neni z me strany mnoho co dodat.

............

235884

12.01.2011 09:21

Univerzálne riešenie kríz

RE: Co nám v dětských létech zatajili

MoUdrostrak 90.?.?.?

................

Chapu, ze Vy, jako kovany pravicujici vzyvatel "Více Klause, více Kožených, méně zlých daní, méně státu a méně přerozdělování" mne napadnete, ze jsem typicky zastydly komunista, ideologista a ziju mimo realitu, kdyz jen pravatizace VSECH zisku a nacionalizace VSECH ztrat prinasi dobro pro vsechny pozemstany.

Ale to uz je udel pravicujicich dogmatiku, kteri vedou svet od jedne krize ke druhe, od jedne velke valky a konfliktu k jeste vetsim ........ a sve deti vodi okolo vil s 6m ohradami, strinami a ochrankami, okolo montoven, skladek, uradu prace, exekutorskych officu a zastavaren do nedelnich spolku Mladych konservativcu, aby jim a sobe zajistil "lepsi pravicujici budoucnosti" [vyplazený jazyk]

235885

27.01.2011 11:55

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

Beh okolo stolu s predem jasnym koncem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Po Plysi otec G.W.Bushe s ulevou tvrdil, ze po WWii nikdo neveril, ze kapitalismus/Volny trh vydrzi jeste dele, nezli jednu generaci. Kolonie se bourily, osamostatnovaly, odbory dohlizeli na ferovou distribuci zisku od vykoristovatelu k otrokum.

O to vic G.Bush Sr. na pocatku devadesatych let zasl, ze "volny trh" prezil. Dnes, diky urychleni vsech vypoctu, rozhodovacich procesu a vyhodnoceni zpetnych vazeb, bezpecne vime, ze kapitalismus je skutecne jen "behem okolo stolu, kdy postupne mizi jedna zidle za druhou, az neni kam se posadit". Genialni cinsti strategove to spravne odhadli pred nekolika desetiletimi.

A dnes Cinane sedi na jedine vysoke nezdolne globalni zidli a cely svet pokorne kleci a prosi o podil na distribuci cinske prizne a blahovule v importu, exportu, investicich, garancich... Moc tech, ktere jsme nesmeli jeste vcera autocensurne mimo Zvedavec.org jmenovat, zmizela jak para nad hrncem. Stejne tak se zhroutila casinova a predatorsky-vyderacska "prosperita" a moc zrudneho, valecnickeho a agressivniho Pax Americana. Pravicujici diktatori, diktatury a zrudne zbidacujici akumulacni DEformy WTO a WB jsou nadobro vyhnany z CELE Jizni Ameriky, vetsiny Afriky, kde se nyni kaci jeden pro-ami pravicujici diktator za druhym.

Cina (spolecne s Ruskem) se rozhodla posilit nemeckou kartu, jako protivahu zrudne anglosaske vrozene agressivite. A proto Nemecko ma "dolozku nejvyssich vyhod" pro dovoz high-tech do Ciny i Ruska. A CR jako 17. spolkova zeme muze vdecit cinskemu sachovemu umeni, ze se hreje v prizni paprsku Cinske komunisticke strany, ktera vede Cinskou lidovou republiku k stale vyssi a vyssi prosperite, vaznosti a uspechum. V Davosu se mohou treba zblaznit, ale ke kormidlu maji velice, velice, ale velice daleko [vyplazený jazyk]

236899

27.01.2011 20:12

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Beh okolo stolu s predem jasnym koncem

MoUdrostrak 90.?.?.?

O krachu samostatne Ciny slysime temer 70 let. O nevyhnutelne, nevyhnutelne, ale opravdu nevyhnutelnem "zitrejsim" krachu prosperujici Cinske lidove republiky, vedene uspesne Komunistickou stranou Ciny, slysime kazani od zarucenych a spolehlivych ANALiTyKů pres 30 let.

Mezitim Cina dela naprosto nezvratne tahy na globalni sachovnici. Pomaha vytlacovat USA a ty, ktere jsme nesmeli mimo zvedavec.org jmenovat, mimo Jizni Ameriku, Afriku, Stredni Vychod... Zakupuje si cele jeste vcera prosperujici a zarucene, zarucene, ale naprosto zarucene demokraticke EUropske staty a jejich statni obligace.

Nekryte a soukromym FEDem chrlene zelene US$ Cine slouzi k temto krokum jako prostredek. Misto toho, aby se trapila co s nimi ve svych kladnych saldech, meni je na dopravni terminaly v Recku, dluzni upisy celeho "Euro-atlantickeho sveta", vynaklada je na poskakujici lobbisty i ceskem parlamentu a ministerstvech... Ti, ktere jsme jeste vcera nesmeli autocensurne jmenovat, se domnivali, ze si za nekryte US$ sami podmani a vykoupi svet. Vse, co za ne vcera poridili, dnes za ty same nekryte papirky podstupuji Cinanovi, ktery zaroven konsoliduje i dluhy a zmarene prilezitosti v nakladani s timto majetkem. Kdo neni zadobre s Cinou, muze si nahamounit treba 1.000 fabrik, ale nevyrobi a neproda z nich bez Cinana ani jeden jediny produkt, ktery by v konkurenci s Cinou obstal.

A v tom je cely hacek, proc obrana Zapadu "kvantitativnim uvolnovanim" vede diky cinske strategicke genialite paradoxne jeste k vetsi zavislosti na Cine. Cinan rad za sve zbozi nekryte penize prevezme, ale investuje je jeste s vetsim ziskem, nezli by kdokoliv ze Zapadu dokazal. Proto reci o "nedostatku" zapadnich investic v Cine jsou dost mimo misu. Cina je uz dnes i nejvetsim importerem. A bez jeji prizne kazdy konci ve slepe ulicce sve konkurecne, ktera do Ciny vyvezt umi a je diky tomu i globalne o to silnejsi. [cool]

236925

28.01.2011 08:50

Izrael vrací úder

Kdo s koho aneb nejen v brooklynskych yeshivach kvili na poplach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kazdy normalni clovek drive, nezli si popozi otazku "qui bono" si vzdy poklada otazku, zda jev nemuze slouzit tem, ktere jsme drive autocesurne nesmeli mimo zvedavec.org jmenovat... At uz jde o "dalnici do Ostravy" , pripad Baraka Alona nebo nyni probihajici boj jednoho "bileho kone" o (zatim zlou (protoze vselidovou)) Sazku .

Cesky pravicujici oVcan veri vzdy zastupnym pravicujicim pouckam. A u inkasa kvili.

Nastesti se kvileni (krome upravicovanych oVcanu) nyni cim dal casteji ozyva i nejen v brooklynskych yeshiwach. To, co preadatorum jeste pred par lety prochazelo i na globalni urovni sledovano jeste obdivnymi komsomolskymi usmevy predatory postizenych danovych poplatniku, je dnes uz nemozne.

Cely svet byl posledni desetileti dojen temi, ktere nesmime autocenssurne jmenovat, jako kdysi Nemecko po WWi a Vymarske republiky. Jen se bal na autocenssurne na skudce ukazat, nebot ten na jeho hlavu iHned vyslal humanitarni bombardery "dýmů-krásy".

Svet se ale zmenil od doby, kdy globalni financni oteze uchopila Cinska lidova republika, vedena Komunistickou stranou Ciny. Pravicovani = privatizace vsech ZISKU a nacionalizace VSECH ztrat, je v Cinske lidove republice TRESTNYM CINEM, trestanym i na hrdle (kulkou).

Proto (A JEN PROTO) nemohou ti, ktere jsme autocensurne nesmeli mimo zvedavec.org jmenovat, v Cine STALE nalezt potrebne Veskrny, Vitky, Bakaly, Pojary, Bubeniky, Mrazky, Krejcire, Kozene a dalsi potrebne w.h., aby Cinu a (ubohe a trpici) Cinany (stale ochuzene o "dýmů-krásy") demokratizovali a vytunelovali.

Staci pozorovat napr. na iDnes blog mnohaleteho agenta "Institjůůůtu" nebo naslouchat u brooklynskych Yeshiw kvileni a nadavky na nezkorumpovatelne Cinany. Proto rasisticky a genozidni Stat Israel chradne, protoze "dalnice do Ostravy" prechazeji globalne z rukou Housing and construction k cinskym firmam, ktere je dokazi postavit jeste ve vyssi kvalite za 1/3.

Proto nemusi Vitek Bartu a jeho slicna ThDr. reportovat do Londyna a TelAvivu. Cinska lidova republika, vedena Komunistickou stranou Ciny, prinasi do sveta rozvratu rozum, prosperitu a zly sociááálismus, nahrazujici euro-atlanticky predatorsky casinovy kapitalismus. Dymove clony uz jsou jen kopanim chcipajici zbankrotovane shnile kobyly [vyplazený jazyk]

236964

28.01.2011 10:35

Izrael vrací úder

RE: OFF TOPIC

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zbozna predatosko-pravicujici prani poslednich 60 let?!

Cina uz davno neni "chtenym" ditetem, tech co vypustili gina z lahve [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

236975

29.01.2011 08:55

Vůdcové nepokojů na Středním východě vycvičeni v Americe

Hure je lepe - radostne k valce civilizaci - k VELKE HRE

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz si cesti pivni pravicujici a rockujici tatkove pripustili, ze i oni byli v 1989 pri cinkani klicu vedeni jako "husy na provazku"?!

Pokud je zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel, jeho tajne sluzby a ti, ktere nesmime autocensurne jmenovat, i za nynejsimi krve-zbarvenymi "revolucemi" na Severu Afriky, tak protagoniste v ulicich si revoluce "rovnez" uzivaji... Kdo pamatuje 1989 svedci, jak po udobi demostraci vsichni sedeli u TV, cetli "necensurovane" noviny a kyvali (nekteri dodnes) na jakekoliv zprivatisovani ZISKU a nacionalisaci ZTRAT. Tesili se s obnazenych héééérecek, modelek a "konecne svobodnych" rockovych koncertu.

A ted zpatky na zem resp. na Blizky a Stredni Vychod: Da se ocekavat, ze se po revolucni vlady vydaji smerem k prosperujicim islamskym a vselidovym vzorum = Lybiji, Turecku, Syrii... Stejne tak by (v pripade Egypta a nejspise i Jordanska) melo vystoupit do popredi Muslimske bratrstvo, ktere ma jako predlohu hnuti skvele dilo Milniky od ve vezeni umuceneho Sajjida Kutba (1906 - 1966).

Pokud je tedy za nynejsi revolucni vlnou skutecne zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel, da se ocekavat jeste tesnejsi sevreni jeho opratky. A Stat Israel i ti, jez nesmime autocensurne jmenovat, se budou snazit postvat Zapad a Muslimy proti sobe.

Vložený obrázek

Urcite ne nahodou krvelacny valecny zlocinec (a Freemason) a generalni tajemnik Paktu NATO pro vetsi Glory "dýmů-krásy" Anders Fogh Rasmusen nadsene privital utok na moskevske Domodedovo a vyzval Rusko "ke spolupraci" http://www.monstersandcritics.com/news/europe/news...

Zda se, ze strategum vychazi jako jediny tah na zastaveni Ciske lidove republiky, vedene ke stale vetsi prosperite Komunistickou stranou Ciny rozpoutani resetujici VELKE HRY dnes (vcera uz bylo pozde!)...

Pravicujici expertni idioti, datiste a sociopate (to nejlepsi z nejlepsiho co Euro-Atlantida zrodila) se jiz bezesporu nemohou dockat [velký smích]

237021

29.01.2011 09:36

Izrael vrací úder

RE: Já nevím, zdali muslimové od tohoto trestu upustili,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mily genozidni Arkane, lecba "kulkou" je JEDINOU PRICINOU, proc Cina nebyla zpravicovana, nebyla oblaŽena dosud "dýmů-krásy" a proc se naopak stala majitelem nejen slavnych zbankrotovanych a vybydlenych JuYsEj, ale potazmo celeho sveta.

Za pravicovani = privatizaci zisku + nacionalizaci ztrat = je v Cine prave ona "kulka". Proto sociopatum, tunelarum, defraudantum a zRADARum - i jejich potencionalnim lokalnim Veskrnum, Kozenym, Vondrum a Pojarum - v Cine psenka nekvete.

V Cinske lidove republice, vedene Komunistickou stranou Ciny, muzes zbohatnout = ale pouze praci, produkci a vytvarenim hodnot = nikoliv jejich rozebiranim + a hromadenim a nacionalizaci ztrat.

Tvuj Velky Guru = Prof. Big Toonnel = by tedy ronil slzy, rka moUdre poucky, ze:

A) "...ve zle rude sikmooke komunisticke Cine pravicujici oVcane a naivove nezhasli..." a
B) "...jeho mili Kozeni" nestihaji uteci pravnikum..."


Ze by Tobe patrne v Cine hrozila kulka je tedy nasnade. [vyplazený jazyk]

237023

29.01.2011 10:36

Izrael vrací úder

RE: OFF TOPIC

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz uci manzelky a dceeerky, jak v Toskansku na yachte vitat fluent mandarinstinou[velký smích]

Vložený obrázek

Vložený obrázek

237027

01.02.2011 06:44

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

Doba sklizne, tak neblbnete!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na Zvedavec.org je doba sklizně, tak neblbněte! Konečně přichází i na okolí Zvědavce úsvit po dlouhé době okolního temna a šera. V yeshivach kvílí zoufale na poplach[smích] Slušnější bankéři, analitYcY a polYtYCY páchají kavalírské sebevraždy... Pravicující otcové a matky tlučou líné dcery, protože flákají v rychlokursech mandarinštinu a/nebo ruštinu...pravicující Yuppies utrácí poslední kredity na kartách za objemné dějiny Čínské lidové republiky a Komunistické strany Číny, aby byli schopni najít slušně placenou práci a nepřijít tak o hypotéky, leasingy a členství ve fitkách a golfových clubech... A také si zaplatit lékaře a stačit si naspořit na důchod ve stále rychleji jejich pobratimi tunelovaných fondech.

Přesně to vše Zvědavec s několikaletým předstihem předpovídal. Pro všechny, kdo se se Zvědavcem ztotožňovali, přichází doba sklizně! Celý svět najíždí do nejprudšího "kopce" v dějinách! A v tu dobu dostává Zvědavec "dobře míněnou instrukci", aby v kopci přepřahal ve svém spřeží pečlivě vyšlechtěného koně jménem "grafika", kterým se na hippodromu s miliony soutěžících o čtenáře postupně jasně profiloval...

V tel/co platí, že jen magor by se choval jako hypermarket, kde nutí šoky v uspořádání sortimentu zákazníky smejčit víc a víc regálů. Aplikace v tel/co by se měly rozvíjet a měnit stejně obezřetně, jako design kliky u dveří nebo u auta... Jen blázen by v případě, že stojí na piedestalu testů všech testů=doby a historie, měnil rychlou "pravicující deformou" to, co jej na vrchol doneslo.

Zvědavce čtu nejraději na pdáčku až/ještě v posteli, v autě (když nemusím řídit), v letadle, na letišti nebo někde, kde na něco čekám. A naprosto mi veškerou lety dopracovanou, vypiplanou a vychytanou ergonomií a chytrystikou vyhovuje. Pokud ho otevřu na ntb, za pár vteřin zcestuju veškeré highliny, diskusní příspěvky a opouštím ho s vědomím, že mi nemohlo nic podstatného uniknout.

Díky Zvědavec jsem udělal většinu dobrých a i vynikajících investičních a osobních rozhodnutí. Okolo mne kvílí jedinci, kteří promrhali prostředky, které svěřili "geniální ruce trhu". A co je nejhorší - věnovali své jméno a čas honbou za Toskánskými Špindly a novými rodinnými Orlíky. Dneska hledají, kde nechal tesař díru...

Nevím, koho by chtěl upgradem Zvědavec přilákat? Čtenářky a čtenáře Blesk(-u), iDnes, EUrabie?! Zvědavec se právě etabloval jako nejvěrohodnější médium v českém jazykovém prostředí. I Blisty následují korekcemi stále více právě Zvědavcovu stopu. Zvědavec se stal (i díky placenému obsahu) prestižním elitním klubem netupců, neoVčanů a nejelimanů. Dokonce stál zkorumpované justiční mafii za zdržení od jejího výnosného krytí obřích tunelů, defraudací a podvodů svých loutkářů a zadavatelů = těch, které nesmíme stále ještě autocenssurně jmenovat.

237294

01.02.2011 06:45

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Doba sklizne, tak neblbnete!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lepší reklamu nešlo Zvědavci pořídit...

Každý, kdo Zvědavec jako nováček navštíví, určitě bude potěšen, že přichází konečně z ulic plných McDonald's k podniku, kde by měl odpozorovat, kde najde jakou vidličku a kolik se dává za špičkové spropitné. Přebarvení Zvědavce na další kopii z mnoha jiných kopií nebo klonů zlatých prdelí a vykřikováním "jsme stále tradiční zvědavcovská Haute cuisine" považuju za cestu do pravicujících pekel...

237295

01.02.2011 07:27

Vánoce s vůní Polska

Kdo chce kam, pomozme mu tam!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Občas se někdo z mých pravicujících českých známých ošklíbá nad Francouzi a jejich zemědělským "sociááálismem". Ale právě tihle známí jezdí do Francie (a jejich dependancí ve světě) debužírovat. V krachujících a bankrotujících JůYsEj je zase "in" pro americké socky gastronomický weekend v Montrealu = "The nearest taste of Europe". Ne/socky sní i o: http://www.europeantraveler.net/taste-of-europe.php

Známí z Canady se v EUropě rozplývají nad spásou, že na pár dnů, týdnů, měsíců... unikli z polystyrenových napodobenin. A pějí chvalospěvy na to, jak je EUropská legislativa (zatím) přísná a EUropu narozdíl od Canady (o krachujicích JuYsEj už ani nemluvě) chrání.

Pokaždé si před nákupem i během něho říkám a sugeruju, že to záleží i na mně, kam zajedu, pro co sáhnu... Pomalu si všímám že i v menších (jinak pravicujících) městech se pomalu chytají místní distributoři, zelináři, řezníci... Ač jinak zrůdné pracce nevěřím, tak v tomhle si doopravdy za to můžeme sami = u voleb i u nákupu. Jedině zemědělské subvence a pobídky mohou udržet sedláky na polích, místo v montovnách u pásu. A jedině správná volba u nákupu mne může chránit před odpadem, který už Kanaďané nebo Emeričané vkládají po návratu z EUropy doma s hnusem do úst.

237298

02.02.2011 09:30

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

RE: Predpokladám,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neni pochyb, ze Arabove a muslimove zrudny a genozidni Stat Israel ze sveho sousedstvi drive nebo pozdeji vypudi. Zajimave i je, ze internet a facebook nakonec neslouzi ke globalni tyranii, ale naopak je nejucinnejsi zbrani proti tem, ktere nesmime mimo zvedavec.org autocensurne jmenovat.

Stejne tak neni pochyb, ze po zahnani Chazaru do more jejich sousedy, se Chazari vydaji jako spasajici kobylky hledat dalsi "Zemi zaslibenou". V Cesku a na Slovensku prozatim vlastni ve velkem reality. Bojovnik za Sazku pan Vitek je bilym konem dvou zidovskych londynskych "investorskych" rodin pochazejicich prave z Blizkeho Vychodu http://hn.ihned.cz/c1-49498010-skromny-i-chamtivy..., jak uz nezastiraji ani ceska mainstreemova pravicujici media.

"Zatímco konkurenti Orco, Sekyra či ECM bojují o existenci, CPI ve velkém nakupuje administrativní budovy, obchodní parky a centra. Řadu objektů přebírá i s původním s dluhem. "Vítek se spokojí s malým výnosem a sází na dlouhodobou návratnost," říká jeden z jeho obchodních partnerů. Vítek je sice chamtivý, ale opatrný a každou vydanou korunu čtyřikrát obrátí. Ale možná proto, že rád hraje šachy, je zvyklý myslet na řadu tahů dopředu."

"....ve velkém skupoval nájemní byty od průmyslových firem, což tehdy nikdo jiný nedělal. Nakupoval levně, firmy se bytů rády zbavovaly. Jen proto, že nedotáhl do konce koupi 45 tisíc bytů od těžební firmy OKD, je dnes "jen" druhým největším majitelem nájemních bytů v zemi. S končící regulací nájmů zvedla letos CPI nájemníkům činže tak prudce, že je to pro tisíce z nich nepřijatelné. "Nebudeme se handrkovat, rozjedeme soudní spory," říká Vítek. A vypadá, že se na to těší."

Jak pravil pred volbami DO PRAVA PO MOUDRE (kalkulacce) v roce 2006 k pravicujicim ceskym oVcanum Ing. Mirek Talmanek-Toopolanek: "Kdyby lidé věděli, co na ně chystáme, nikdy by nás nevolili"

237443

02.02.2011 14:20

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: kvalita populace

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý pravicující Vojto, náš školiteli, pravda je jednoduchá:

naše děti se nás snaží jen přetrumfnout v egoismu, cynismu a oportunismu. Jiné hodnotové laťky jsme jim nenastavili[cool]

Každý by chtěl vytunelovat nemocnici, rozkrást penzijní fond nebo se podílet na vyprovokování ozbrojeného konfliktu a participaci na zbraních, krizového zásobování a následně rekonstrukci.

Na to žádné "klasické vzdělání" nepotřebuje. Naopak, tradiční myšlení a stereotypy je překážkou v invenci a výdělku.

Pravicujme, tunelujme, defraudujme - proboha, nic kloudneho nebudujme! [smích]
a) Více Kožených, Krejčířů, Pitrů,
b) Humanitárního bombardování,
c) "Mírových" miSSí
- a hlavně:
1.Soukromých penzijních fondů,
2.Soukromých zdravotních pojišťoven a
3.Zprivatisovaných nemocnic [vyplazený jazyk]

[vyplazený jazyk] TO (přece) LETÍ!!! [vyplazený jazyk]

237478

03.02.2011 09:41

Americká kuřata se v Egyptě vrací na hřad

Klicem je Alzirsko a pad prozapadniho diktatora Boutefliky

MoUdrostrak 90.?.?.?

z BusineSSinfo:... na podzim 1988 sociální nepokoje, kterých využily ve svůj prospěch extremistické síly představované zejména Frontou islámské spásy (FIS). Počátkem ledna 1992 došlo ke zrušení výsledků voleb (vyhrála je FIS(sic!)), byl rozpuštěn parlament a junta nahradila veškeré zákonodárné a výkonné orgány země. Rozhodující postavení ve všech oblastech si i nadále podržela armáda. Uvedený postup, který lze jednoznačně charakterizovat jako státní převrat, vyvolal rozsáhlé ozbrojené střety mezi vládními ozbrojenými silami a islamistickými skupinami, usilujícími o svržení dosazené vlády a nastolení islámského státu.

V dubnu 1999 se armádní špičky (po vzoru Turecka) rozhodly dosadit do čela státu člověka, který měl být schopen zemi stabilizovat – Abdelazize Boutefliku.

Přesto terorismus zůstává hlavním problémem – jeho cíle se navíc rozšířily na zahraniční (západní) instituce, civilisty a infrastrukturu.

Přes obrovské příjmy z těžby ropy a zemního plynu přetrvávají vážné sociální problémy: nedostatek bytů, špatně řízené školství, vysoká nezaměstnanost, chudoba, sociální vyloučení. Propast mezi skupinami obyvatel v sociální oblasti se zvětšuje. Je nutné zmínit i značný pokles kupní síly obyvatelstva. Nespokojenost a deziluze značné části obyvatel se špatnou ekonomickou situací velmi často vyústí ve stávky (21. ledna 2010 např. skončila 12denní stávka v největším hutním závodě ArcelorMittal v Annabě) nebo i do občasných výbuchů násilí.

Největší alžírskou státní firmou – gigantem Sonatrach, který zajišťuje 98 % devizových příjmů země a 60 % daňových příjmů státu, hýbal skandál. Téměř všichni členové nejvyššího vedení – generální ředitel, tři náměstci ze čtyř a čtyři strategičtí divizní ředitelé – jsou vyšetřováni v souvislosti s podezřením z korupce. Do čele firmy byl jmenován bývalý náměstek Abdelhafid Fegouli; jediný, který nebyl obviněn.

Nezaměstnanost se pohybuje oficiálně okolo 13 %, nicméně reálné číslo se bude pohybovat minimálně okolo dvojnásobku. Zasahuje především mladou generaci. Neoficiální údaje hovoří až o 70 % nezaměstnanosti mezi mládeží, jejíž jediným snem je emigrovat za prací do Evropy.

Na pátek jsou v Alžírsku oznámeny velké demonstrace proti diktatuře. Pokud Bouteflika padne a k vládě se vrátí vítězové posledních svobodných voleb - diktátorem pronásledovaní radikální islamisté - posílí to i egyptské vlastence.

237548

03.02.2011 10:51

Americká kuřata se v Egyptě vrací na hřad

RE: Klicem je Alzirsko a pad prozapadniho diktatora Boutefliky

90.?.?.?

[smích]

Některým humanitárním bombardováním "dýmů-krásy" VNUCUJEME (společně s privatizací VŠECH zisků a nacionalizací ZTRÁT)

Jiným "dýmů-krásy" UPÍRÁME (vnucujeme jen privatisaci VŠECH zisků a nacionalizaci ZTRÁT)

Odborně se tomu říká: kolektivní-selektivní vědomí - pokřtěné FOX NEWS a iDnes [oči v sloup]

237551

04.02.2011 04:57

Zvědavec a značka „politicky nekorektní“ podruhé

Navrhuji Zemekouli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Navrhuji Zemekouli:
1) Veci (a problemy) ve sve podstate jsou vlastne jednoduche-zalezi jen na "uhlu pohledu" = z odstupu jsou proto i puvodne ruzna stanoviska pak jednotici
2) Ucelem existence je prezit - ne se (2)nicit
3) Pokud nas "neco/nekdo" (= UFO, Prozretelnost...) pozoruje , tak nase Ega mu musi v porovnani s nasim Globem, padat pres talir
4) Zvedavec ma na druhou stranu afe pozitivni "galakticky" presah. Urcite i Ufon by hodnotil vetsinu olanku Jednickou[smích]
5) Prichazi Pax Chinoise - a to proto, ze Cinane maji komplexni a harmonicky styl reseni problemu. Egoisticti predatori nejsou s to je proto na kulatem povrchu zahnat do kouta. = Mozne cinske reakcni i akcni tahy se rovnaji vsem vektorum, ktere nabizi pohyb po kouli/ Predatori maji neuralgicky bod, ktery musi uhajit stuj co stuj v okoli Jad Vasem[pláč]

237590

05.02.2011 09:32

Mechanismy amerického ovlivňování Ruska a států SNS

"Mechanismy" se otahaly, vyčpěly a nemají ani na údržbu, když "inkaso" mizí v nedohlednu:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Veškrnovské mechanismy jsou známy: před pár lety se mi dostal do ruky román (v češtině) z konce 90.let, popisující fiktivní zmaření "putinovské" normalizace v Rusku. Domníval jsem se, že autorem byl Johannes Mario Simmel, ale v jeho biografii nemůžu nyní ten titul najít...

V podstatě šlo v ději o to, že za řádění postsovětské kliky "dýmů-krásy", je ruský národ natolik zbědovaný a nevidí "světlo na konci tunelu", že situace dá povstat zlému "hrdinovi z lidu", vypodobněnému něco jako klon mezi Lukašenkem a Putinem. Postupně hrdina "neklaďas" získává stále širší podporu mezi Rusy, až hrozí, že by vyhrál blížící se volby a otočil kormidlem s Ruskem od EUro-atlantické civilizace (a predátorských nájezdníků v dresech "dýmů-krásy") a navrátil Rusko na velmocenský piedestal, kam patří. A ohrozil tak západní tunelářsko-defraudační zájmy. A ještě navíc v Rusku určitě pozavíral nasazené a vyklíčené zRADARy.

V tu chvíli v románu přichází okamžik pro "klaďasy", částí západní geniální stratégy, západní diplomaty v Moskvě a lokální "Yablokáře", Khasparovy-Weinsteiny a podobnou veškrnovsko-vondrovskou svoloč.

Vrcholem románu je vyvolání prozápadního převratu na základě diskreditace a mediální manipulace, kterou "klaďasové" zosnovali těsně před volbami. Takže (tehdy v románu) pro Západ vše dopadlo "šťastně" = zbědovaní Rusové se s popěvkem o vysněné "dýmů-krásy" vrací do milionových front před zastavárny a exekutorské úřady, veškrnové-khodorkhovští si zakupují další rodinné Orlíky a Toskánské Špindly a vojenští přidělenci se chystají na predátorský finální nájezd pro větší glory "dýmů-krásy" na Čínu a Írán[chechtot]

Ponechme ale děj stranou: V románu byly detailně popsány vnitřní mechanismy a fungování zakuklených "hodných" GNO (a'la Člověk v plísni...), prodejných ruských generálů a lokálních zRADARů.

Tehdy jsem román někam zastrčil a neviděl důvod se k němu vracet - Plyš byl "úspěšně" za námi a k barevným revolucím bylo ještě daleko. O Putinovi ještě nebylo ani vidu ani slechu. A Štětináč konspiroval po YU a první Kavkazské válce (nyní neúspěšně 1997, 1998) v Hong Kongu a Procházková byla zavrtána na exkurzi v Čečenských a Afghánských ložnicích.

Postupem doby, po zjevení se Putina a nekončících sériích barevných revolucí jsem si román čím dál častěji vzpomínal. Mechanismy převratů v Jugoslávii na svržení Mr. SLOBO-DA-na Miloschewitsche a další "barevky", probíhaly přesně jako v Č(SS)R Plyš a jako byly popsány v románu. Jedna vysoce postavená agentka CIA se mi osobně rozplývala, že ten český "plyšácký", byl stejně nejlepší, že Češi rychle pochopili a mejí geneticky vrozeno: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT. Pak už to nikdy prý takové nebylo...

S odstupem tedy platí: Jen ten Putin se (zatím nikdy, chvála Gospoda) jim nepo...

Automaticky kráceno

237644

05.02.2011 09:33

Mechanismy amerického ovlivňování Ruska a států SNS

RE:

MoUdrostrak 90.?.?.?

S odstupem tedy platí: Jen ten Putin se (zatím nikdy, chvála Gospoda) jim nepoved'. A že už těch snah a pokusů o diskreditaci a mobilizace tamních Veškrnů a Křivohubů bylo. Rusové jsou asi doopravdy z jiného těsta, nežli čeští pupkatí cinkající a pravicující tatíci, "co poslouchají Kocába"...

Proto si nedělám o Rusy strach. Mechanismy se stále víc zadírají, jak se sami kopírováním diskreditují. Je to jako s bio-virem, který také dalšími klony ztrácí na infekčnosti:

Rusové zdolali úspěšně Yeltzinoffsko-Khodorkhoffskou epidemii a díky tomu si vypěstovali silnou imunitu.
Stejně tak i Čínská lidová republika, úspěšně vedená Komunistickou stranou Číny, přestála ve zdraví Tien-an-men, Tibet a Ujgury... Nyní Rusko a BRIC naopak již ovládá celý svět.
A zbědované JuYsEj i hroutící se rasistický a genozidní Stát USrael klečí na kolenou a loudí milodary...

Nezbývá, nežli bratrům Rusům popřát po slovansku: Mnoga lieta, mnoga lieta, mnoga lieta - živijó! [smích]

237645

05.02.2011 11:42

Mechanismy amerického ovlivňování Ruska a států SNS

RE:

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz jsem to identifikoval:

Autorem je Frederick Forsyth, nazev je IKONA, napsan cca 1996, ma se odehravat tri roky po vydani knihy - v roce 1999 (tj. v roce, ve kterem se pak odehralo ve skutecnosti Humanitární bombardování Jugoslávie...

Dej je ve zkratce popsan zde: http://www.knihovnice.cz/recenze/forsyth-f-ikona.h...

237646

05.02.2011 21:34

Zvědavec a značka „politicky nekorektní“ podruhé

RE: Ty jsi to psal jako obvykle ve vzteku, politologu Peleško.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Egosociopat Ákran by za sebe měl navrhnout k adoraci:

Vložený obrázek

237675

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?