Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 136 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, Islander, jen tak, Josef Sobeslav, prihlizejici, prochazejici, Ten, co odtamtud utek, Ten, co odtamtud utek´.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.06.2010 17:31

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

prochazejici 96.?.?.?

Nechme zpusob vyjadrovani stranou, ale s temi protokoly je to jasny. Jede se presne v souladu s nimi... [smích]

221685

10.06.2010 18:53

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

prochazejici 96.?.?.?

>O to se tu, kupodivu, ani nikdo nepře. Již dávno to přešlo
>do fáze „chycení viníka“

Me to tak prislo, ze o jejich pravost se tady preli Biikupp 77 s MedaBeda. Tak sorry.
[chechtot]

221691

11.06.2010 18:35

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

prochazejici 96.?.?.?

Ja to vidim taky tak. [smích]

221771

16.06.2010 17:41

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek´ 96.?.?.?

>Z toho ráje utíkali zbabělci, kteří budou utíkat vždy a
>před vším.

Blbost! Utíkali ti, kteří se nechtěli smířit s daným stavem věcí a daný systém nijak změnit nemohli, ti, kterým byla odpírána práva jež ostatní (oddaní systému) požívali. To jen v krátkosti.

222149

17.06.2010 09:05

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek´ 96.?.?.?

>Kecy lidi utikali z ruznych duvodu. Co clovek to nazor.
Jasně, utíkali zejména ti, kteří lezli komoušům do zadku a měli všechny výhody.... zatím co ti, kteří se s komunistickým pronásledováním a útlakem nikdy nesmířili tam zůstávali a byli happy... Takhle to nejsou kecy?
> ...o pravdolaskovcich bojujici za ideal svobody?
Proč mi odpovídáte o nějakých pravdoláskovcích? To máte na mysli Havla a spol? S těmi nemám absolutně co do činění, leda, že bych nad nima [bliji]

222212

17.06.2010 15:18

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek 96.?.?.?

Nechci hodnotit váš názor, ale ta nenávist proti těm, co za minulého režimu emigrovali je evidentní. Já jsem se nesmířil s daným stavem věcí v reálném socialismu a když mě s rodinou nechtěli pustit ani na dovolenou do Jugoslávie, protestoval jsem a odvolal se. Stal jsem se terčem pronásledování, které vyústilo až k vyhození ze zaměstnání, hádkám v rodině, rozvodu a odchodu z ČSSR. Odvolal jsem se totiž k Min. vnitra ČSSR i k mezinárodním institucím, protože jsem se cítil být diskriminován, neboť Husákův režim podepsal tzv. Helsinský dokument z kterého vyplývaly určité svobody vůči svým občanům.
Stalo se však pouze to, že mi odebrali veškeré cestovní doklady s oddůvodněním, že prý "není v souladu se státními zájmy, abych kdy cestoval do zahraničí". Takže jsem nesměl ani do Bulharska, či DDR. S tím jsem se nesmířil a napsal rovnou Husákovi. Potom mi rozzuřená StB oznámila, že takové lidi jako jsem já, v ČSSR nepotřebuje a nabídli mi emigraci. Přistoupil jsem na jejich návrh, načež mne zbavili občanství a já odešel do USA, které mi poskytly asyl. Krátce po tom Husákův režim "padl" a já se radoval, že se jednou budu moci vrátit do svobodné vlasti.
V USA jsem se znovu oženil, našel dobře placený job a vedlo se nám velice dobře, koupili si vlastní dům a našetřli jsme si značnou sumu peněz. Nebyli jsme nikým omezováni a užívali si i cestování. Potom přišel odchod do penze a nápad vrátit se do staré vlasti.
Co následovalo po návratu, to mne nenapadlo ani v nejhorším snu. Nakonec okradení a se ztrátou veškerých iluzí o žití v Česku, jsme se vrátili zpátky do USA. Nikomu nedoporučuji návrat do té země. Potvrzuji, že k emigrantům se tam chovají převážně hrozně, na rozdíl třeba Poláků a Slováků, kde pár přátel mám a vím o čem hovořím. Bohužel.

222229

18.06.2010 08:48

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek 96.?.?.?

Kde jste na tohle přišla? Po svém návratu jsem se nikdy nikde nechlubil tím, že jsem se vrátil z ciziny. A vůbec se nechoval tak, že bych se někdy na někoho povyšoval a už vůbec neočekával ovace a obdiv. Zato vy jste asi jasnovidec a šmahem zařadíte člověka tam, kam prostě chcete, že???
Vážená, vy vůbec nevíte, co potupného a idiotského jsem musel zažít po návratu. Vy vůbec netušíte, že se na nás vrhla zdravotní pojišťovna a požadovala zaplacení zdrav. pojištění za celou dobu pobytu v cizině!!! Vy vůbec nevíte, jak se zachovala realitní kancelář, která nás okradla téměř o čtvrt mil. Kč. Vy vůbec netušíte jak na člověka působí, když si doveze zvíře, které miluje a na které si předem vyřídil všechna lékařská vysvědčení a přesto mu ho v Kocourkově odeberou a na mezinárodní lékařská vysvědčení se sprostě vykašlou! Vy tam asi pokládáte za normální, aby vás legálně okrádaly firmy jako O2 ap. a když s nima chcete jednat, napřed požadují zaplacení služeb, které nikdy neposkytly a když odmítnete zaplatit do vyšetření případu, ihned vyhrožují exekucema! Vy asi považujete za normální, aby finančák požadoval zaplacení daně z převodu nemovitosti po osobě která ji koupí, přestože smluvně ji má zaplatit prodávající. Když protestujete, ihned vyhrůžky exekucí veškerého majetku a navíc milionovou pokutou. Tak se to stalo mě.
Jednou jsem nechal zaparkovaný auto jen tak na ulici před domem a cikáni se mi prošli po střeše a ještě vykopali reflektory. Když jsem volal českou policii, vůbec se tím nezabývali a ještě mne napomínali, že slovo Cikán je urážlivé.

S tou bandou arogantních mafiánů, tím míním tamní úřady, jsem se potýkal od první hodiny, kdy jen jsem vstoupil do tý země, která si stanovila a přistoupila na tak idiotský zákony, který dokonce v některých případech odporují Listině mezinárodních lidských práv i jakékoli logice.
Takže znova jen musím konstatovat, že tam v ČR je nesmírnej BORDEL!!! oproti USA, kde všechno co člověk potřebje funguje bez nejmenších problémů, kde morálka i slušnost patří v drtivé většině k samozřejmostem v mezilidském vztahu, kde jsou si lidé navzájem vstřícní a usměvaví, kde je soukromý majetek posvátný, nekrade se v takové míře a na každém kroku, kde vymahatelnost práva netrvá roky a to jsem si já pitomec myslel, že i tam v ČR se to tomu aspoň minimálně podobá, že se s odchodem ''komunismu'' všechno zlepšilo. Tam, jak vidím čím dál víc, bují pouze svinstvo, korupce a zlodějna, nefunguje uspokojivě nic, je tam obrovská neúcta k člověku, zejména občanovi (zákazníkovi) při jednání na úřadech, úměrně stoupající důležitosti toho kterého úřadu. Hrubost, násilí, arogance, vydírání a plno dalších zhovadilostí se stalo normou i v běžným životě, což člověku nepomáhá a působí na něj negatívně a silně depresívně. Mám pokračovat?

222270

18.06.2010 14:43

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek 96.?.?.?

>Psal jste ve svých reakcích výše o všeobecné nenávisti
>vůči emigrantům a že ti, kteří zůstali, "lezli do zadku a
>požívali výhod". Na TOHLE jsem reagovala já.

Ano, to jsem napsal poněkud ironicky jako odpověď panu Bartoškovi a vy jste si to vzala zcela vážně, že já obviňuji všechny co zůstali doma, že přisluhovali režimu. Tak to není a jde o nedorozumění.

>...a já opravdu v tuhle chvíli nechápu, jak to
>souvisí s "nenávistí k emigrantům".

Tak, že po návratu se k vám chovají hůře, než k těm co zůstali. Znovu opakuji - nikdy nikde jsem se nechlubil, že přicházím z ciziny ani nabytým majetkem. Přesto to nelze zatajit třeba při jednání na úřadech a právě tam vám to dají patřičně najevo. Navíc, když potkáte na stejném úřadě po létech stejnou osobu jako já v rodné vsi, který dělal předsedu MNV a partaje a dnes starostu obce... no, raději nekomentovat. A to vůbec nebudu komentovat fakt, že všichni mí pronásledovatelé od StB si buď požívají tučné penze, nebo se podílejí nadále na fungování státu...

222297

18.06.2010 14:55

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek 96.?.?.?

Ten váš kommentář beru. Jde trocho o nedorozumění. Moc jsem se nechal unést a potom tento způsob komunikace není zrovna vhodný. Přímý rozhovor se dá vysvětlit ihned, napsané až po reakcích... Vůbec neškorpíte. Vím, že to zlo přichází z venku a české lidi z toho viním minimálně. Pouze ty, kteří tomuto svinstvu podlézají. Vím, že zahraniční firmy se chovají jinak k vlastním občanům a jinak v zemích kam se vetřely. [smích]

222298

18.06.2010 16:01

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek 96.?.?.?

>Dojmy jsou velmi subjektivní.
Ano, to souhlasí a tak to prosím všichni berte. Nerad bych, aby ten můj vstup byl chápán tak, že na ČR vidím jen to špatné a do nebe vychvaluji USA. Samozřejmě plno idiotských věcí je i zde a to zejména po 11. září. To v žádném případě nepopírám.
>Ač otec byl nestraník a doktor, mám na život v
>bývalé ČSSR nejlepší vzpomínky. Samozřejmě o „vše“
>jsme v ČSSR přišli a o žádnou náhradu jsem ani nežádal.
To já taky, přestože jsem dětství prožíval v těch nejhorších, 50tých letech. Snad proto jsem se rozhodl strávit tam zbytek života. Žádnou náhradu škod jsem taky nežádal, přestože rodiče tam měli malé hospodářství, které bylo zkolektivizováno. Bohužel to, co tam nyní existuje mně jaksi vyvedlo z míry. Zajímavé je i to, že když jsem se stěhoval z ČR do USA, najmul jsem si špeditérskou firmu a tem majitel mne chlácholil tím, že nejsem zdaleka sám co se takto zklamán vrací.
>Cítím se Čechem, ale kritizuji opatrně, je to dnes vzdálená
>a jiná zem. Chyby hledám, kde žiji a tam se nestydím kritiky.
Ale já se tam narodil, vyrůstal a žil. Potom po rozporu s komunistickou mocí odešel. Po návratu do sametové ČR jsem tam vydržel 9 měsíců. Takže nemám právo kritizovat?

222303

18.06.2010 18:31

Školné je správné

RE: No konečně!

Ten, co odtamtud utek 96.?.?.?

Jsem rád, že jsme si vysvětlili jistá nedorozumění. I já jsem alergický na určitou skupinu "disidentů", přestože tehdy jsme byli na "jedné lodi". Co tam však dopustili provést je podvod na českým národu. Víte, já tam byl před návratem párkrát na návštěvě a jevilo se mi to tam docela OK, ale po návratu, jakmile musíte dealovat s úřady... darmo mluvit. ŠKODA. [smích]

222310

25.06.2010 17:22

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

prihlizejici 96.?.?.?

>Nemůže za to
>náhodou ona sama? Základní kurz účetnictví trvá čtyři
>týdny a stojí 7500,- viz http://www.ucetnikurzy.cz/ . S různou
>mírou úsilí ho zvládne každý. Pomocná účetní vydělá
>asi tak o 50% víc, než prodavačka. A nemusí pracovat na
>směny ani o víkendu. A časem třeba povýší. Proč to u té
>Vaší konkrétní slečny/paní nejde? [smích]
Píšete naprostý zhovadilosti a celýmu světu dokazujete svoji omezenost. Všichni nemohou dělat účetní. Okamžitě by nastala stejná situace jako u těch prodavaček. A u jakékoliv jiné profese totéž. Jakmile je přebytek pracovníků v určité profesi zákonitě klesá jejich poptávka čehož využije vykořisťovatel.
[bliji]

222811

08.07.2010 14:45

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

>Pokud tvrdíte, že "bylo vyhnáno přes 700.000 Čechů" a "byj
>jim zabaven majetek", tak jenom buďto sprostě lžete, nebo
>nekriticky konzumujete bludy "českého" pseudovlastence
>Tuleškova a spol. Přečtěte si prosím, jak to Vaše
>"vyhnání" dokumentoval po skončení 2. světové války v roce
>1945 ve své podrobné práci Jaroslav Šíma - statistické a
>ověřené údaje tohoto ryze českého pramene z období
>Benešovy 3. republiky Vás přivede z omylu!

>
>http://nassmer.blogspot.com/2010/05/ceskoslovensti-prestehovalci
>-v-letech.html

No a tím, že sem dáte odkaz a považujete to za "svatou pravdu" děláte totéž!!!
Šíříte něco, co může být panflet a pokoušíte se to vydávat za pravdu. Prokazujete absolutní neobjektivitu!

>
>Šířením podobných lží jen sami prozrazujete svou
>neinformovanost, překvapuje mě, že Zvědavec lidem kolem
>O.Tuleškova a jejich pamfletům dává takto pravidelně
>prostor. Ale nechť si to čtenáři posoudí sami.

A co když je lež ten váš odkaz? Ale nechť si to čtenáři posoudí sami.

223519

08.07.2010 16:44

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

To lhaní jde především vám, Němcům. Byli jste to právě vy, kdo vždycky bojoval za získání území na východě. To nepopřete. Komunisty nechte být. Spíš přestaňte do omrzení propagovat ty vaše sudetoněmecký lži. Chtěli jste co máte, chtěli jste do Reichu, jste v něm a stále se vám to nelíbí. Dostali jste po právu na prdel a stále za to obviňujete Čechy. Že to byl důsledek vaší, německé rozpínavosti, to záměrně pomíjíte. Typický příklad vaší demagogie.

223530

08.07.2010 16:51

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

To tady pěkně prášíte! Ihned po přijetí Mnichovské dohody nastalo vyhánění Čechů a Židů z pohraničí. K nim se v útěku přidali i němečtí antifašisté, kteří se obávali represí. Vyhánění nebylo prováděno na základě žádného oficiálního dokumentu, ale realizováno bylo masově pod obrovským nátlakem a výhrůžkami zejména německých ordnerů, ale i těch, kteří se slovního i fyzického napadání Čechů a Židů dopouštěli již dříve. Utečenci nakládali svůj majetek na vozy, do automobilů a železničních vagónů a prchali zpět do své zmenšené vlasti. Při útěku docházelo i k událostem, jako byly například krádeže, vyhrožování střelnými zbraněmi, či jiným. Kromě národnostní a rasové nesnášenlivosti českých Němců hrála v mnohých případech útoků na Čechy i touha po kořisti.

223532

08.07.2010 18:10

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

Podívejte se, propaganda je pro mne vše, co si nemohu osobně prověřit a přepočítat. Takže preventivně nemusím věřit žádnému zdroji a číslům tam udávaných už vůbec. Naše rodina žila kdysi v Pohraničí a právě po Mnichovu jej musela opustit. To pamatuje dobře ještě žijící moje starší sestra a já mlhavě, jako malý kluk. Takže důvody jsou mi známé, tak mě tady laskavě neoblbujte nějakými odkazy, ať už z jakékoliv strany. Počkejte pár let až úplně všichni svědci zemřou a pak si můžete oblbovat tou svojí propagandou o ukřivděných sudetských Němcích a "zločinných" Češích ty mladý, tam v Česku, pokud se nechají. Já tam pár desetiletí nežiju, ale jaksi mi je "proti srsti", když tady děláte z Čechů krvelačné bestie, které chtěly zničit německý národ. Zabrali snad Češi Německo? Pokud vím, Češi za tím udělali tlustou čáru, ale vy pořád usilujete o zvrat ve váš prospěch. Vaši vinu za vaši situaci demagogicky svalujete na Čechy. Získali jste podporu Havla a usilujete o to i získáním vlivu v EU. Ale jo, třeba se vám to i povede Benešovy dekrety zrušit. Při úrovni dnešního českýho vlastenectví to máte docela usnadněný.

223537

08.07.2010 18:26

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

Perfektně vyjádřeno. [cool]

223539

08.07.2010 21:58

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

>Byli to zejmena statni zamestnanci(policajti,
>financaci, vojaci, atd), kteri po roce 1918 dosti tvrde a
>nevybirave puvodnim nemecky mluvicim obyvatelum davali najevo,
>kdo je jejich novym panem.Pro ty opravdu nebyla jina moznost, nez
>odejit, komu by mohli poroucet?
Ale to je právě to, že nejenom ti. Museli odejít i mnozí další a to vy vůbec nechcete vidět. Násilné vyhnání, zmocnění se nabytého území a přivlastnění si ukradeného majetku. Nic jiného v tom nevidím, pokud chci věci nazývat pravými jmény. A to vůbec nechci komentovat ten "lidský" a "humánní" postoj Třetí říše vůči českému národu za okupace...
>Pokud budete neustale opakovat tu bolsevickou propagandu
>zivenou lacinym antigermanstvim, pak vam zarucuji, ze se casem
>Ceska republika v Evrope rozplizne do jednoho velikeho Nic,
>protoze zakladem existence jakehokoli statu je predevsim
>nezaujate poznani jeho minulosti.
Tu propagandu tady živíte jedině vy. A to mluvíte o nezaujatém poznání minulosti. Kromě toho, existenci jakéhokoliv státu ohrožuje především expanzívní politika státu jiného. To jsme mohli vidět v minulosti a vidíme to i vsoučasnosti. A nejen mezi Čechy a Germány.
Já nikdy netvrdím, že bylo vždycky všechno ze strany ČSR vůči německé menšině v pořádku. Jenže to nikomu nedává oprávnění rozbíjet český stát a usilovat o jeho likvidaci.

223561

09.07.2010 15:37

Ve jménu kuřáků!

Kouřila 95 let. Ve 102 ji to přestalo bavit

96.?.?.?

http://revue.idnes.cz/kourila-95-let-ve-102-ji-to-... [cool]

223639

10.07.2010 16:11

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

Vytrháváte věty z kontextu. Jednou jste prokázali neskonalý svinstvo a chtěli usurpovat celej svět. Pasovali jste sami sebe do role nadlidí a přivlastnili si právo násilím rozhodovat o druhých. Presentujete tady neustále demagogii toho, jaký Češi byli bestie, ale vůbec, ani slůvkem nevidíte vlastní, německou vinu na utrpení a ztráty životů miliónů lidí a ze všeho viníte komunisty. To je demagogie, neboť vy jste nebyli o mnoho lepší, než oni. A sudetští Němci se k tomu německýmu svinstvu Třetí Říše v drtivé většině dobrovolně přidali. Čest těm, kteří ne. "Proto ta věta nechte komunisty být". Nepřipadá mi totiž logické někoho kritizovat, aniž bych sám byl lepší. Nikdo nikde netvrdí, že Sudetští Němci byli horší. To jste si sám vydedukoval. Byli prostě v dané době takoví.

223766

11.07.2010 12:19

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

>Uz jsem cekal, ze zacne skoleni o 6 milionech...[smích] a o tom, ze
>Cesi by nikdy nestrileli do civilistu, ze by nikdy komunistickou
>vladu nezvolili, ze by nikdy nikomu neukradli ani zidli atd.
Opět pouhé vaše dedukce. Nechápu, kde jste na tohle přišel a proč neustále někomu něco podsouváte. Do civilistů střilela (a střílí dodnes) kdekterá vláda, která se bojí oposice. Vůbec, ale vůbec není pravda, že to dělali pouze komunisté. Buďte alespoň trochu objektivní. A že vám komunisti zabavili majetek - no to vám věřím. To nám taky. Ale netoužím neustále předhazovat osobní zážitky, či story vyprávění mých rodičů a blízkých. To bych zde musel opakovat, že ještě před řáděním komunistů byla naše rodina vyhnána z Pohraničí...
>Historii vzdycky psali a pisou vitezove.
Souhlas.
>Vyhnanim SN jste si prece
>hospodarsky meli velmi pomoci, nemam pravdu?Na jejich mista meli
>nastoupit uzasne poctivi a pracoviti Cesi, tak jak to, ze od te
>doby to slo s Ceskoslovenskem trvale s kopce?Ja proto mam
>vysvetleni, vy ne, skoda s vami diskutovat
Ale já pro to mám vysvětleni také. Nenávist Čechů a celé Evropy za to, že vy Němci jste způsobili nejhorší světový konflikt v dějinách. Evropa prostě měla dost německého řádění. Domácí československá legislativa neměla totiž pravomoci odsunovat osoby na území okupovaného Německa. Určité Benešovy dekrety vedly ke konfiskaci německého majetku a retroaktivně odebraly Němcům jejich občanství. Německé obyvatelstvo však mohlo být odsunuto pouze s explicitním souhlasem válečných mocností, které ho poskytly na konferenci v Postupimi.
Schválila je Komise spojenecké kontroly (Allied Control Commission) na svém dvanáctém zasedání 20. listopadu 1945.
Odsun Němců z Československa schválily britské úřady, pak byl schválen i mezinárodně a do určité míry úspěšně omezil budoucí konflikty mezi Čechy a Němci z Československa.
Odsun, zejména ten "divoký" byl ovšem represivní, zahynulo během něho mnoho tisíc nevinných civilistů a lidé byli vyhnáni ze svých domovů do zničeného Německa. Jenže v daném historickém kontextu si nelze představit, že by sudetští Němci mohli v Československu zůstat - organizovaný odsud byl o něco méně ničivý než spontánní a neregulované vyhnání. Mezinárodní mocnosti odsun schválily.
To, že si Češi zvolili komunistickou vládu byl opět důsledek německé okupace a také zklamání Čechů z faktu, že celý slavný Západ nás tehdy zradil a ustoupil Hitlerovi. Tak se hodně Čechoslováků orientovalo na východ. De facto události minulých let, na kterých se podepsali i SN svými tužbami odtrhnou se od ČSR a připojení k Reichu, nás předhodily do náruče Stalina. Tolik krátce.

223846

13.07.2010 16:05

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Vezmou z historie jen to,co jim samotnym vyhovuje,pravda neni v jejich programu.

Islander 96.?.?.?

Ano, přesně tak. [cool] Máte moje sympatie. Škoda, že není víc takových Čechů. Víte, já už jsem starej dědek a naše rodina zažila řádění SN a protektorát, kde strýc vyvázl z lágru o vlásek smrti. Když čtu dnešní český tisk, sleduju dnešní českou TV a všechny ty "pravdoláskové" projevy lokajství, tak musím nad nima [bliji]

223986

14.07.2010 16:50

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

Islander 96.?.?.?

>Porad stejne ufnukana pisnicka.Odejit z uzemi pripadlych Risi
>museli zejmena ti, kteri se tam se svymi rodinami usidlili po
>vzniku ceskeho sovinistickeho soustati s podivnym nazvem
>Ceskoslovensko.Byli to zejmena statni zamestnanci(policajti,
>financaci, vojaci, atd), kteri po roce 1918 dosti tvrde a
>nevybirave puvodnim nemecky mluvicim obyvatelum davali najevo,
>kdo je jejich novym panem.Pro ty opravdu nebyla jina moznost, nez
>odejit, komu by mohli poroucet?

Mluvíte přesně jako sudetoněmecký právník Helmut Matejka - cituji: "Z pohraničí odjeli v r. 1938 jen úředníci s rodinami, kteří byli po r. 1918 posíláni do pohraničí s úkolem rozgermanizovat tyto okresy. Češi, kteří žili v pohraničí již po generace, mohli v r. 1938 zůstat doma." Podobnost čistě náhodná, nebo jste to opravdu vy, pane Matejka?

224059

18.07.2010 13:47

Kleopatra se vrátila!

RE: To me hlava nebere

Islander 96.?.?.?

Jenže moje zkušenost je obojí. Přestěhovali jsme se do nového domu s několika kočkama. Hned první den utekl černý kocour a už jsme ho nenašli. Zřejmě hledal předešlé teritorium a já si dodnes vyčítám, že jsme neučinili patřičná opatření, mu v útěku zabránit. Jenže další tři kočky vůbec netoužily utéct, několik dní se zdržovaly doma a postupně poznávaly zahradu a nejbližší okolí.... Zřejmě záleží na povaze kočky.

224377

31.07.2010 13:17

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Vladimíre,

prochazejici 96.?.?.?

To je přesné. Že je nikdo není schopen odstranit a zavřít jim hubu je ale lehce pochopitelné. Miliony nenávistných s "holýma rukama" moc nezmůžou. Zato belzežidi si to zařídili tak, že ovládli Ameriku a prakticky každou, tzv. demokratickou zemi. Stačí se podívat kolik peněz vydávají na zbrojení a za jakým účelem. Zničit a ovládnout Velkého Medvěda. A tím by dosáhli svého. Žel, není dnes na světě mocnost která by je dokázala usměrnit a jen doufám, že Moskva si to sakrametsky uvědomuje a zařídí se ve vlastním zájmu podle toho. Belzežidi dělají všechno proti Rusku! Ty propagandistické kecy, že nebezpečím pro Čechy je Írán a pod., jsou dobré jen ke zmatení pitomců.

225282

01.08.2010 14:48

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Proč je ten expert v uvozovkách???

prochazejici 96.?.?.?

>Co si to dovoluješ, urážet slušného člověka? Kdo jsi ty?
>Je mi z tebe na blití [bliji]
Mi je zase na blití z takovejch, který serou na českej národ a hleděj se zavrtat do cizí prdele!!! Ať už kdysi Brežněvovi, nebo dneska židem ovládanejch USA.

225366

07.08.2010 08:40

Katastrofa v Mexickém zálivu – jak to vidí ruský odborník

RE: Ruský

jen tak 96.?.?.?

>
>Ropa se z Exxonu vylila před více než dvaceti léty. Je
>naprostým nesmyslem, aby dodnes vydržela údajně "schovaná
>pod pískem" a ještě k tomu mazlavá. Vše kapalné dávno
>vytěkalo. Jestli tam něco zůstalo, tak jsou to na kámen
>ztvrdlé kusy dehtu. A chtěl bych vidět tu vydru, která se
>dobrovolně nakrmí asfaltem.

To jste si v rámci optimistické odpovědi vymyslel, že? Nesmysl je ten váš údaj. Na kámen ztvrdlé kusy asfaltu z ropy při normální teplotě nikdy nevzniknou. To musíte oddestilovat všechny lehčí frakce a to se provádí při teplotách stovek stupňů. Takže setsakramentsky zahřát a to se v dané situaci jaksi nevyskytuje. Takže pane, zůstane to tam po dlouhá léta, sice ne v podobě kapaliny, ale jakéhosi gelu. Navíc tento gel obsahuje spousty aromatických uhlovodíků a ty jsou velmi jedovaté a karcenogenní. Takže nevylepšujte situaci vlastní nepodloženou úvahou, když stojí za hovno!!!

>údajných "odborníků". Opravdoví odborníci totiž vědí,
>že ropa uniká z mořského dna odpradávna. A příroda si s
>ní až dosud vždy poradila. I bez "odborníků". [velký smích]

Vážně? Tak sem hoďte nějaký údaj kolik té ropy uniká samo od sebe. A i kdyby, tak toto je prostě navíc a způsobeno lidskou nezodpovědností a honbou za ziskem za každou cenu.

225786

07.08.2010 14:27

Katastrofa v Mexickém zálivu – jak to vidí ruský odborník

RE: Ruský

jen tak 96.?.?.?

Tvrdit lze cokoliv, pane Vojto. Otázka je co pravda. Sublimace je blbost. Sublimace je skupenská přeměna, při které se pevná látka mění na plyn, aniž by došlo k tání pevné látky. Takže se zamyslete co píšete, aby to vypadalo aspoň trochu věrohodně.

Zpracování ropy se provádí v rafinériích, a to především kontinuálně frakční destilací. Jednotlivé uhlíkové frakce takto získané na destilačních kolonách můžeme rozdělit takto: uhlovodíkové plyny (uhlovodíky C3 a C4), frakce benzínová (uhlovodíky o bodu varu asi do 200°C), frakce petrolejová (uhlovodíky o bodu varu asi 220 – 275°C) a plynový olej (uhlovodíky o bodu varu asi 200 – 400°C). Destilační zbytek se nazývá mazut.
Tak a teď si vezměte ten mazut, což je lepkavá frakce po tepelném procesu a učiňte pokus za jak dlouho se z něho stane černý kamínek... [smích] Pokud vím, nestane se tak ani za 30 let. Tolik moje zkušenost. Takže asi tak dlouho to bude trvat v přírodě, spíše déle, neboť tam ropa neprochází tou vysokotepelnou úpravou. Nevěřte všemu co kde kdo napíše. Existují vědci a "vědci". Podívejte se jen na fakt zhroucení budov WTC a kolik vědeckých teorií o tom existuje. Věřit můžete čemu chcete a každá strana nalezne vhodné "vědecké" zdůvodnění. [smích]

225792

07.08.2010 18:52

Katastrofa v Mexickém zálivu – jak to vidí ruský odborník

RE: Ruský

jen tak 96.?.?.?

Jistě, je v tom rozdíl, ale ne tak podstatný jak vy se domníváte. Částečně si i sám odporujete. Tvrdíte někde dříve, že se lehké frakce ropy odpařují a máte v tomto pravdu. Tady zase, že nejde o frakční destilaci. Chybu děláte, že se domníváte, že se odpaří všechny při normální teplotě. To neodpaří a ten gel, vypadající jako mazut, ale ještě horší, protože v něm zůstane spousta lehčích frakcí a jedovatých uhlovodíků, které by se v rafinerii odpařily. V přírodě nikoliv a prostě musí tam zůstat. S tím vy ani já nic neuděláme. Otázka je jak a jak rychle si s tím poradí příroda. Víte ono to uniklé množství ropy, pokud neuniká v jednom vrtu v obrovském množství jako zde, se opravdu vstřebá. Rozplyne se, vstřebá do písku, tak, že není na první pohled nic patrné. To ale neznamená, že ve spodních vrstvách písku nenaleznete po létech kontaminaci tím gelem. Fotografie byste chtěl? To vám z pochopitelných důvodů nikdo dobrovolně neposkytne. Ale sem tam jsem viděl videa a někdy to ukazují i na National Geografic. Prostě a jednoduše: Země je obrovská a to relativně malé množství se časem rozptýlí a zlikvidují jej časem i mikroorganismy. Pokud je to velký únik na malém prostoru, jako zde diskutovaná katastrofa, určitě to bude trvat desetiletí a škody budou obrovské. No, ono tady hlavně šlo o to, že vy tvrdíte, že se z ropy stane přirozenou cestou asfalt jako kámen. To nestane. To tak leda, že by se to ložisko ropy vydestilovalo teplotou někde uvnitř Země, lehké frakce by unikly a asfalt byl vyvržen ven. [smích]

225800

14.08.2010 15:57

Hádej, kdo chodí na večeři k Nelsonu Mandelovi

RE: ano

jen tak 96.?.?.?

Zato vy jste asi ten nejúspěšnější ze všech, soudě podle vašich vyjádření. Plácáte naprostý hovadiny a ještě si fandíte! Tím dokazujete pouze to, že vy jste vlastně totéž a chodíte si sem dokazovat svoji pravdu, jen opačného směru. To, co vy považujete za "úspěch" jiní směle mohou považovat za svinstvo, zlodějnu, bezcharakternost atd. Nikdo tady snad nevytváří buňku odboje nýbrž převážně nazývá věci pravými jmény! A to na můj vkus mnohdy velice mírně.
Evidentně pohrdáte chudými lidmi a povyšujete se na BOHA úspěchu. Pouze si neuvědomujete, že jste zrovna tak nicotnej jako spousta ostatních, akorát si hrajete na chytrolína, který ví všechno. Kdybyste trochu přemýšlel, dospěl byste k názoru, že na tomto Světě není místo pro všechny být úspěšnými podle vašich představ. Armáda 600 tisíc nezaměstnaných snad dokazuje jejich vlastní neúspěch? A osobně jsem přesvědčen, že spousta lidí z té, jak vy tvrdíte "neúspěšné lůzy", by dokázala mnohem víc než vy, "veleúspěšní". Nemají pouze šanci se mezi vašimi "veleúspěšnými" prosadit. "Veleúspěšní" je prostě mezi sebe z pochopitelných důvodů nepustí. Jen se podívejte kam až jste to tam v tom Kocourkově dopracovali. Vrchol vykořisťování, stát rozkradenej jak nikdy předtím, nebývalá zlodějna, korupce, lichva, mafiárna a podobně. Tak se jen dál plácejte po ramenách jak jste veleúspěšní.

226289

15.08.2010 14:01

Ropné havárie, fakta a hysterie

RE: otče Giorgio,

jen tak 96.?.?.?

>Odkud víte, že ropa je
>toxická ?
>K "jedovatosti" ropy.
>
>Ropa není jedovatá ani jako celek, ani její destilační
>frakce nejsou jedovaté. Zřejmě budete překvapen, když se
>dozvíte - jestli to vás vůbec zajímá - že všechny krémy,
>od medicinálních mastí po kosmetické krémy všeho druhu jsou
>vytvořeny emulzí parafinových olejů s vodou.
To se hluboce mýlíte. Ropa jako celek je jedovatá pro naprostou většinu živých organismů. Její destilační frakce jsou rovněž jedovaté, dokonce některé silně karcenogenní!!!
To co vy tady tvrdíte o těch krémech to snad ano, ale musíte brát v potaz prostá fakta, a ne tady tvrdit o nulové toxicitě jako celku.
Toxicita stoupá především v závislosti na bodu varu jednotlivých frakcí, čím je ropný destilát prchavější, tím je toxičtější. Nebudu tady vypisovat smtrtelné dávky jednotlivých produktů, ale pokud mi nevěříte, zkuste vypít 20 - 50ml benzínu a pak mi dejte vědět. [smích]

Jinak si o "neškodnosti" ropných průserů přečtěte zde:
http://www.novinky.cz/ekonomika/198800-jedovate-plameny-z-ropnych-poli-v-nigerii-jsou-videt-i-z-vesmiru.html

http://www.lidovky.cz/ropa-meni-potravni-retezec-v-mexickem-zalivu-tvrdi-vedci-peh-/ln_veda.asp?c=A100719_094147_ln_veda_mtr

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/dalsi-ropna-skvrna-ohrozila-velke-solne-jezero_172332.html

226334

15.08.2010 16:38

Ropné havárie, fakta a hysterie

RE: otče Giorgio,

jen tak 96.?.?.?

Samozřejmě máte pravdu a dík za ty čitelné links... [smích]

226339

18.08.2010 15:00

Eva Cironisová

Pravidelný čtenář

jen tak 96.?.?.?

Mám hlubokou úctu k lidem jako byla paní Eva Cironisová. Budiž jí země lehká a upřímnou soustrast její rodině.

226520

19.08.2010 16:33

Písnička jako zbraň

RE: nepřeháníte to trochu?

Islander 96.?.?.?

>mezi lidem izraele a sionisty je rozdíl. to, co děláte vy, je
>kolektivní vina. nemůžete všechny házet do jednoho pytle.
Kdo to je vy? Nedělají toto snad všichni? Nepočíná si tak náhodou i sám Israel při akcích proti Palestincům? Nedělal toto náhodou i ex president Clinton a celé NATO, při bombardování Jugoslávie? A to je příklad jen namátkou. Tak jaképak vy? A vůbec, nepočíná si tak většina lidu Israele? Čest výjimkám.
>ano, u nás v čechách byla po válce řada těch, kteří
>nesnášeli němce - jenom proto, že byli z jiného státu.
>nad nespravedlností, s níž byly vystěhovány z Čech celé
>rodiny, se tehdy nikdo nepozstavil, natož aby ji někdo
>považoval za nespravedlnost.
A považoval to někdo za nespravedlnost také z druhé strany - to jest tehdy, když se zabíralo pohraničí Němci a české obyvatelstvo muselo odejít?
> a v tomto chcete pokračovat do
>kolečka jak dlouho?
Kdo v tom chce pokračovat je otázka. Jmenujte konkrétně kdo v tom vyvíjí největší tlak pokračovat do nekonečna. Je to česká strana, nebo německá?

226565

20.08.2010 14:19

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Islander 96.?.?.?

No jo, já si Honzu Vyčítala pamatuju z Greenhorns a tam se mi moc líbil. Když taky kreslil karikatury do Dikobrazu, to už méně. Ale toto? To snad byla nějaká recese, ne? [chechtot] Nebo vlezdoprdelismus? Rudý právo už není, tak hurá amíkům do řiti... [oči v sloup]

226608

21.08.2010 08:01

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

jen tak 96.?.?.?

Chápu vaše svaté rozhořčení nad tím, že by nikdo neměl parazitovat na jiných. Jenže existuje něco jako solidarita, humanismus a Listina základních práv člověka. Jste humanista, nebo barbar? Humanitní společnost se musí postarat o existenci i těch, kteří si to de-facto nezaslouží. Podle toho jak se společnost postará i o nevýdělečné a postižené občany se pozná jak je která společnost vyspělá.
Vy zastupujete typicky současné české stanovisko. Nikomu nic, když nepracuješ, chcípni. Hurá do středověku!
Oni však pracovat nikdy nebudou a ostatně pochybuji, že v dnešní společnosti práci najdou. Takže podle vás, co tedy s nimi? Do plynu? Fuj, to už zkoušel Hitler a jak dopadl. Podle hesla - kdo nepracuje ať nejí? To zkoušeli komunisti a každého kdo nepracoval zavřeli. Takže prakticky nikdo neparazitoval. Jenže to je podle současných pravidel nelidské. Co tedy s nimi. Jsou to lidé a podle Listiny lidských práv mají právo na důstojný život. Co tedy navrhujete? Fyzickou likvidaci neproduktivních, nebo nějaký ten příspěvek na jejich existenci?

226634

25.08.2010 14:20

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

jen tak 96.?.?.?

To mi došlo ihned, že nejste humanista. Že toto slovo někdo zprofanoval, neznamená, že je symbolem sprostoty, ačkoliv vám se to tak jevit může.
EXISTUJÍ různé mezinárodní dohody o právech a povinnostech člověka a každý vyspělý stát je více-méně respektuje. A to i v přístupu k národnostním menšinám. Že vám se to jeví jinak a toužíte s nimi naložit podle vašich představ, je váš osobní názor, nicméně v současnosti nerealizovatelný. To co tady často presentujete je vážně hodno Středověku.

Každý stát má svou soc. politiku a nejdůležitější v soc. polit. je sám stát. Stát má moc(může vyžadovat poslušnost), má povinnosti(zajištění soc. ochrany a lidských práv v rámci mez. dohod), má peníze(financování). Stát prostřednictvím soc. pol. pomáhá těm subjektům, jenž se momentálně nacházejí v tíživé životní situaci a nemohou ji vyřešit sami. Soc. pol. je boj s nezaměstnaností, nevzdělaností, nemocemi, nouzí a soc. patologií.
Jsou tři pojetí v přístupu k sociální politice.:

1. Paternalistické pojetí. To fungovalo za socialismu a ve státech např. Švédsko, Holandsko, Norsko, Finsko. Mimochodem, státy s nejvyšším standardem života.

2. Liberální pojetí. Uplatňují liberálové, hlavním symbolem je trh, od kterého se vše odvíjí. Podmínkou je „vydělej peníze, pak pomož“. Stát nemá hlavní úlohu. Např. v Anglii, USA.

3. Institucionální pojetí. Snaha o kompromis, soc. polit. součástí společnosti, pomoc všem, potřebují-li. Dávky součástí přerozdělování ve společnosti. Člověk má na soc. pomoc právo. Např. ČR, Německo, Švýcarsko, Francie.

Jakmile se stát přestane zajímat o sociálně slabé a "nepřizpůsobivé", začnou si opatřovat živobytí kriminalitou. Proti nim bude nutno vytvořit represivní opatření. Např. USA dnes vydávají na kriminální represi desetkrát více než na sociální pomoc.
Je to vcelku logické, protože lidé, kteří zcela propadli řídkou záchytnou sítí sociálního systému, popřípadě jim byla možnost sociální solidarity upřena úplně, nemají často jinou možnost, než se uchýlit ke kriminálnímu jednání. Stát pak musí reagovat tak, že kriminalizuje chudobu. To je ovšem docela nákladné. Takže asi uspokojivé řešení nikdy existovat nebude. Paradoxně asi nejlíp toto vyřešili komunisté. Povinnost pracovat a když ne, šup do kriminálu! a ne otravovat spoluobčany žebráním a kriminalitou.

226756

25.08.2010 17:57

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

jen tak 96.?.?.?

>Existuje úplně jednoduché řešení. Stejná práva a
>povinnosti pro všechny. Nemakáš? Kradeš? Pak jdeš do basy.
>Ale my tě živit nebudeme.
Ale ano, mě se to řešení taky zamlouvá ze všeho nejvíc. Proto ten poslední odstavec mého vstupu. To přeci komunisti měli dávno vyřešeno. [smích] Jenže to je podle dnešních měřítek nelidské a de-facto neproveditelné.
>Je spousta práce například v
>dolech atd...
>To je řešení pro zloděje.
Zloděje bych asi rozlišoval víc. Nakradls miliony a miliardy na úkor chudáků - jsi schopný, budeš dělat vysokou politiku!!! Ukradls z hladu chleba - do kriminálu s tebou, darebo!!! Tak jste to myslel? [chechtot] Doufám, že ne. Myslím, že ti co přes noc "zbohatli" jsou větším nebezpečím společnosti, než chudáci páchající kriminalitu kvůli záchraně holého života.
>
>Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat.
Vážně? O tom tedy silně pochybuji. Zejména v dnešním uspořádání světa a možnosti najímat otroky ze zemí Třetího světa.
>
>Ale pokud se asociálním nemakačenkům bude ustupovat, za
>chvíli padne i systém, který se o ně má starat. Stačí,
>když počet asociálních vyžírků přesáhne počet lidí, co
>na ně mají makat. Pak se vaše hezké řeči o sociální
>společnosti rozplynou jak pára nad hrncem, ale to je vám, jako
>humanistovi, zcela jistě jasné...
To jistě, ale zatím to nikde tak nedopadlo. Já nemíním sociální vyžírky, ale lidi opravdu potřebné.
>
>Stačí se podívat do USA, jak se barevní šmejdi posunují
>blok od bloku a bílí před nimi utíkají. Místa, kde žila
>bílá komunita a byly obchody a čisté ulice, se během chvíle
>stávají hrůznými smetišti, kde nejen že nejsou už žádné
>obchody, ale také už se tam neodváží ani policajti.
Konkrétně kde?
>Integrace barevného šmejdu je obtížná, neboť oni bílé
>nenávidí a rozhodně nemají sebemenší snahu se začlenit.
>Pracovat pro bílé je pro ně nepřístojné.
S tou integrací barevných menšin souhlasím, že to není jednoduché. Proto píšu, že neexistuje uspokojivé řešení. Jsou nastavena špatná pravidla a často dochází k diskriminaci bílých.

226766

26.08.2010 08:32

Chce někdo 6 milionů liber?

RE: Hra

jen tak 96.?.?.?

>Já si jednou hrál s podobným odesílatelem.

Tak to já taky. Zcela vážně jsem na jeden takový bullshit, kterých mi do pošty přichází několik za týden od různých darebáků napsal. Po výměně několika e-mails mi sdělili, že musím zaplatit jakýsi poplatek ve výši (už nevím přesně) asi 500 US dol. a že po zaplacení mi kurýr donese šek na 30M dolarů. Tak jsem jim s vážnou tváří odpověděl, že ať si to strhnou z toho obnosu co mi mají údajně doručit. Tím to pochopitelně skončilo. No a mezitím co to píšu jsem našel další...

Valued contract ammount ($US32.7M)
MR. BAN KI-MOON to you (bcc) - yesterday
With the recent instruction from International Community and the World Bank on
your contract payment Do forward to us your informations for the urgent
transfer. Please, reply to:info.unitednations1998.2010@gmail.com
CONGRATULATIONS!
MR. BAN KI-MOON,SECRETARY GENERAL.
UNITED NATIONS,
NEW YORK

226788

26.08.2010 17:14

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

jen tak 96.?.?.?

Ale ano, po mezinárodní dohodě všech zůčastněných, to jest všech, kterých se tyto problémy týkají, to bych s takovým řešením souhlasil. Jo, ale podívejte se jak třeba Sarkozy dopadá, když začal jednat na vlastní pěst. Toto mám od začátku na mysli. Celý problém stěhování a přesouvání menšin se musí řešit citlivě, jinak to dopadne jako třeba v bývalé Jugoslávii. A takové řešení je podle mě v nedohlednu a vy i já na tom pramálo změníme. Já taky vidím ty problémy co způsobuje soužití normálních lidí s cikány.
To si mylně vykládáte, že jsem pro to, pěstovat si je. Nicméně násilné stěhování někoho někam v žádném případě neznamená lidumilnost. To si pletete pojmy. To je pouhá jednostranná snaha vyhnat je ze společnosti. Já osobně se tomu ani moc nedivím a chápu to. Jenže lidstvo si stanovilo dohody o lidských právech... Proto považuji za nereálné a středověké jednání, když nějaký tmo, nebo Sarkozy, či kdokoli jiný si usmyslí realizovat přesun nepohodlných spoluobčanů tam a tam, bez ohledu na tyto dohody... A to ten Sarkozy vlastně jen vyhání ty, co mu tam vlezli nelegálně.

Takže je vcelku pokrytecké od lidstva stanovit si určité dohody o lidských právech, když je nejsme jako lidi schopni vůbec dodržovat a už vůbec ne uskutečnit. Dokonce věci které v min. režimu byly vcelku uspokojivě vyřešeny se prohlásí za nelidské a za lidské řešení se prohlásí sociální dávky nepřizpůsobivejm. To se nelíbí vám. Já jim to rozhodně nezávidím, ale za správné to taky nepokládám. Je to demotivující pro poctivé lidi, v tom se shodneme. Takže ve věci žádný pokrok, spíše krok zpět.

226802

28.08.2010 18:02

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: Zalto, nebo wolfram?

Islander 96.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Faktem je, že zlato i wolfram jsou si podobné váhou. Ale i malý rozdíl by se měl nechat poznat na čistém zlatu změřením objemu a spočítáním. Nicméně, existuje velice přesná metoda určování složení slitin kovů bez jakéhokoli zásahu vrtáním ap. Jmenuje se rentgenová spektrografie. Touto metodou i příručním přístrojem určíte v sekundách složení jakékoliv slitiny bez sebemenšího porušení povrchu. Ta methoda se jmenuje Positive Material Identification (PMI).

http://www.azom.com/details.asp?ArticleId=5278

http://www.youtube.com/watch?v=rYLxmRsFIWE

226892

30.08.2010 17:18

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Len tak dalej

jen tak 96.?.?.?

Světovým "elitám" překážela národní sounáležitost Čechů a Slováků, která zabezpečovala československý silný stát. Proto musel být rozbit. Stejně tak např. Jugoslávie.
Silný československý stát s opravdovými, celému národu oddanými politiky, by společenské nešvary odstranil systémově, pokud by vzniky, ale jinak by je v principu nepřipustil. To však není v plánu světových "elit", které rozbily a tím oslabily suverenitu českého i slovenského státu. Zavlekly je pod diktát nadnárodních organizací, kde mají své komplice pro celosvětovou peněžní totalitu. V ní budou úspěšné jen takové ideologie a jejich prováděcí politiky, které budou služkou světových hybatelů kapitálem. Aby se bývali Čechoslováci uchránili před novodobým otroctvím a diktaturou světových "elit", měli si lépe ochránit své národní ideály a svůj stát. Teď už je, řekl bych, pozdě. Vládnou zaprodanci a lokajové cizí moci.

227025

31.08.2010 13:29

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Len tak dalej

jen tak 96.?.?.?

Jo, jo, tak nevim jestli je lepší bejt moc mladej a nebo senilně starej, ale určitě vím, né bejt zpracovanej lokajskými masmédii tak jako vy. Vy fakt věříte tomu co jste napsal? Vy nejste schopen přemýšlet, že pomocí tajných služeb se dá vyvolat národnostní nenávist a pak už je jen krůček k rozpadu státu. Ostatně, nebudu opakovat, co vám zde k tomu napsali jiní. No, nic, pro mně za mně si věřte dál tomu co jste mi sdělil (pravdoláskovým masmédiím) a libujte si v tom. [chechtot] [chechtot]

227120

31.08.2010 17:04

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: SROVNÁNÍ S MAŠÍNY

jen tak 96.?.?.?

Přesně tak! Bezmoc, bezpráví, beznaděj. Logika akce a reakce, když není uspokojivý právní řád. Z větší části i podstata terorismu.

227145

13.09.2010 01:46

A má vůbec smysl šifrovat?

Podivejte jak se chova BIS

jen tak 96.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/lide-z-bis-tlacili-na-podnikatele-ten-si-je-nahral-na-kameru-pnq-/domaci.asp?c=A100912_210704_domaci_mad

Kdyz se takhle chovali estebaci tak si vsichni mohli rozthnout drzky, ze to je porusovani lidskych prav. A co je to ted???

227965

18.09.2010 22:51

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase to zustalo na mne?

Islander 96.?.?.?

Vypisovat to smysl nemá. To musí být každému jasné, jen si to mnozí nechtějí připustit. Je hrozné, že po dvaceti letech, po tak očekávané změně, nastala změna tak děsná pro obyčejného člověka. Já jsem taky šokován a to sleduji dění v ČR z emigrace. Ani se nedivím lidem, že by z toho srabu znova emigrovali, jako za bolševika. Strašný je, že vinou vašich politiků z vás v ČR vytvořili vazala EU a Ameriky. Rozprodali, nechali rozkrást a zničit téměř vše, co něco přinášelo českýmu národu, takže teď jste jako národ "na huntě" a aby měli ti vládnoucí nenažranci alespoň do svých "koryt", tak holt musí ždímat ty, kterých je nejvíce - t.j. obyčejné lidi. A oni nemají nikdy dost a žádné zábrany!!! Oni komunisti sice taky stáli za hovno, měl jsem proti nim svýho času plno výhrad, ale proti těmto sviním, co jsou u koryt teď, byli zlatí. Alespoň k lidem, kteří poctivě pracovali a moc si jich nevšímali. Zdaleka nekradli tolik a v takové míře jako ti dnešní. Tak, jak jsem je dříve nesnášel a byl proti nim, jsem teď stokrát víc nasranej na současnej režim mafiánů, zlodějů a bezohlednejch zbohatlíků, protože v konečném výsledku je pro obyčejného člověka, zejména zdravotně postižené, život ještě horší, než za jejich tzv. "hrůzovlády". Jak praví rčení - všecno je relativní. Ono tady venku se to taky v posledních 10ti letech podělalo k horšímu, ale taková svinstva se tady přece jen vůči pokojnýmu občanovi nedělají. Já se min. týden odtamtud vrátil a dojem mám příšerný. [naštvaný]

228323

19.09.2010 16:31

Velká cholesterolová lež

RE: Koloidni Stribro!

Islander 96.?.?.?

Koloidní stříbro údajně snižuje výskyt zánětů v organismu. Vinou těch zánětů se zvyšuje hladina cholesterolu. Tak to tedy chápu já, že to pan kolega takto vysvětluje, nebo se mýlím? Ještě účinnější proti zánětům je údajně iontové stříbro.

228374

21.09.2010 18:16

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Islander 96.?.?.?

>Zde snad píší sami frustrovaní deprivanti, jinak si neumím
>vysvětlit ten soubor kvílivých skřeků jak je všechno
>špatně...
Tak nám tady vyjmenujte líbeznými zvuky a konkrétně kde jak je všechno dobře a v pořádku. Míním tím konkrétní srovnání předlistopadové ČSSR vs. nyní.
Mám zejména na mysli bezdomovce, žebráky, půl milionu nezaměstnaných, dělnické profese a jejich odměny, zdravotní pojištění, pracovní podmínky zaměstnance vs. zaměstnavatel, penzijní systém, atd...
>Pokud vím, má ČR jeden z nejlepších zdravotních systémů
>na světě...
Viz zde:
http://www.photius.com/rankings/healthranks.html

48. místo podle WHO, hmm... no comment... to i ta Cuba je o celejch deset míst vpředu. [smích]

To ostatní jsou pouhé vaše subjektivní dojmy, skutečnost je úplně jiná. Krade se sice všude, ale otázka je co a v jaké míře a taky jaké jsou kde zákony a sankce! A taky vymahatelnost práva. A to je v současným Česku hodně špatný.

228457

21.09.2010 18:42

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Islander 96.?.?.?

Já vím, že je to starý, novější jsem nenašel, to je jen pro orientaci, ono se toho zase tak podstatného neudálo za těch pár let a když tak možná k horšímu. [smích]

228463

22.09.2010 17:13

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Islander 96.?.?.?

>Vidím, že potrefené husy se samozřejmě ozvaly...
Potrefné čím??? Tím, že se kriticky někdo vyjádří o dnešním marasmu společnosti??? To máte nějak divnou logiku.
> Ale víte
>co, já vám Váš pesimistický pohled na svět nebudu brát...
Proč pesimistický? Když už tak realistický, není-liž pravda?

>Alespoň dříve zemřete a nebudete zatěžovat důchodový
>systém... co s tím, kdyby se všichni spokojeně dožili 90
>let.... ve zdraví... : )))
O to, kdo kdy zemře rozhodně nerozhodujete vy. To by se vám, novodobejm zbohatlíkům hodilo, to věřím. Celej život pracovat, platit daně a když by člověk očekával podporu státu, tak chcípnout. Typický čecháčkovský poskomunistický pohled mladých na generační problém.
Jen aby vám to vydrželo. Klidně se může stát, že se octnete vinou někoho nezodpovědného, nebo i vlastní, na invalidním vozejku a to potom rychle změníte názor na to, co by stát měl a neměl!!! Znáte vy tam v Česku, vy novodobí radoby podnikatelé, vůbec pojem lidskost, solidarita a pomoc???

>Jinak každý váš problém je na několik hodin diskuse, ale
>vcelku zbytečné, protože na tomto serveru jej nevyřešíme, i
>když se pojmenuje...
Jo, to byste ale nesměl mít vyblíčovanej mozek penězí, ziskem za každou cenu a znát pojem solidarita a humanita.

>Pokud chcete konkrétní srovnání, tak jsem získal to
>nejcennější - svobodu.
To beru, to je fakt pokrok. Podnikání vám neberu. Jen kritizuju vaše čecháčkovské pohledy ne realitu, kde každej jak se dostane k penězům stane se nepříčetně asociální.
Podívejte, mně komunisti vyhodili v 68 za politické postoje z místa a musel jsem se kompletně překvalifikovat a pracovat jako dělník. Přesto jsem se uživil na úrovni ne mnoho horší než inženýr. Pokoj mi estébáci ale nedali a tak jsem změnil působiště a začal v Americe.
Pracoval jsem zprvu jako dělník a potom v Engineeringu jako svářecí technik. Je zajímavé, že ten podnik zde založil český emigrant, přítel pana Baťi,kanadský podnikatel, dnes je mu 92 roků. Co já pamatuji, nikdy nikoho neponižoval, nepokládal nikoho za méněceného a socku. U takového člověka pracovat byla doslova radost. Benefity jsme měli nevídané, téměř jako v socialismu. Nikdy neuváženě nepropuštěl zaměstnance na úkor techniky, tzn. že měl možnost koupit stroje, které by nahradily spoustu dělníků, ale on to neudělal z prostého důvodu, že by je musel vyhodit na dlažbu. A taky to šlo, dokonce tady na americkým kontinentu vyřídil konkurenci a stal se monopolním dodavatelem armatur pro petrochemii, energetiku i pro stavby peferované am. Governmentem. Pravda, dnes vedou firmu už jeho vnuci a taky už to není co bývalo. Ale když vidím počínání vás, novodobých rádoby-kapitalistů v Česku, no okomentoval jsem to výše. Názor jež vy tady presentuje povede pouze k vyhrocení situace, nepokojům a revoltám. A to potom bude nářků, ale od vás, že?

228503

22.09.2010 18:50

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase to zustalo na mne?

Islander 96.?.?.?

Naprosto souhlasím. Tak to v podstatě fungovalo v bývalé Jugoslávii. Jenže Češi u "koryta" musí být vždy "papežštější než ten papež". Na druhou stranu, když se pokusila část československých komunistů o polidštění systému v roce 68, rozdrtily ho armády Varšavskýho paktu. Takže násilím držená moc Moskvy s pomocí, jak jinak, než ochotných vlezdoprdelistů. [smích]

228510

23.09.2010 08:41

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Islander 96.?.?.?

>Budete se divit, zaplatil jsem na daních za sebe a mé podniky
>desítky miliónů korun. Kolik jste na "lidskost a solidaritu"
>přispěl vy?? Buďte konkrétní. Stačí posledních 5 let
>(jako u mne)...
No, počkejte, daně já platím poctivě taky. V procentech odvodů tedy na tom budeme možná stejně. Já ale nejsem miliardář a nevlastním žádné podniky, pouze nemovitosti, tudíž to nebyly desítky milionů, ale řekněme tak 100,000 dolarů za posledních pět let. Spokojen?

>Jinak proti dělníkům absolutně nic nemám....
Tak to jste jeden z mála tam v ČR a polepšil jsem si o vás mínění. Zprvu jste se projevoval poněkud tradičně "čecháčkovsky". Jinak jsem si všimnul, že začínající český podnikatel první co udělá, nakoupí drahá luxusní auta, luxusní dům ap., asi aby se ihned na první pohled odlišil od "socek", což je tam hanlivá nadávka i pro poctivě se živící, ale ne příliš bohaté spoluobčany. Potom musí zaměstnance ždímat, aby stačil splácet úvěr, za který si pořídil business, aby u něj nezaklepal exekutor na dveře. [smích] Tady v Americe to bývá právě naopak, nejdřív zařídit business, tak aby prosperoval a potom užívat...

228539

24.09.2010 17:15

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Se zrusenim rozsudku souhlasim

Josef Sobeslav 96.?.?.?

>Vsiml jsem si, ze Zvedavec po osvobozujicim rozsudku pritvrdil a
>zejmena z diskuse se stala rudohneda stoka plna nenavisti k
>zidum, Americe a demokratickym hodnotam.

Nebude vono to tim, ze ti zidi a jimi ovladana amerika se chova vuci zbytku sveta tak, ze se sami zaslouzili vo tu nenavist vuci nim? Zkuste vo tom popremejslet. Nenavist ma dycinky svoji pricinu - akce - reakce. Po valce zidy kazdej litoval a ctil jejich utrpeni, dneska se voni sami chovaj pomalu zrovna tak, jako jejich likvidatori. Vedou valky a okupuji cizi uzemi. Za kritiku jejich zvrhlosti jsou dnes lidi sikanovani, souzeni, posilani do vezeni a nebo rovnou vrazdeni. Tomu vy rikate demokraticke hodnoty? To je demagogie.

228650

26.09.2010 01:01

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Jak fungují soudy

Islander 96.?.?.?

> Ale zijeme konecne po
>utlaku komunismu v pravnim demokratickem state. Jak by rekl nas
>velky humanista a pacifista. Pravda zvitezila nad lzi a
>nenavisti.
Jo, tam jo. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Zajímavý, když si přečtu všechny ty úmluvy o lidskej právech, např. VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV, jak byla presentována v New Yorku 10. 12. 1948 v originálním znění a srovnám to s dneškem, tak u skoro každýho článku presentovaný smlouvy v současný ČR je dodatek, že znění platí, ale lze jej v případě potřeby upravit patřičným zákonem. To znamená, že si mohou uzákonit jakékoliv svinstvo, smlouvy, nesmlouvy. Přitom mezinárodní deklarace by měly být povýšeny nad zákony jednotlivých zemí, které Deklarace akceptovaly. Podle původní Deklarace by totiž pana Stworu (a nejen jeho) soudit nesměli.

Cituji článek 19:
"Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu; toto právo nepřipouští, aby někdo trpěl újmu pro své přesvědčení, a zahrnuje právo vyhledávat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoli prostředky a bez ohledu na hranice."

Jenže současný pravidla v ČR a EU serou na nějakej výklad a dělají co se jim zamane. Hlavně, že se tím oháněl kdysi pan Havel a celá slavná Charta, jaký jsou komouši zločinci.
[bliji]

228754

28.09.2010 16:20

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu... (z Čech)

jen tak 96.?.?.?

>>99 procent obyvatelstva, s kterým je nakládáno jako s
>dobytkem.

>Je to sice zjednodušující, nicméně: PROČ TO ONĚCH 99%
>DOVOLÍ, ABY BYLO ZOTROČOVÁNO (různými způsoby)?!
Protože touží žít jako člověk. Vymanit se z tohoto kruhu totiž vůbec není jednoduché. Musíte si uvědomit, že člověk musí někde bydlet a za to musí platit. Musí kupovat jídlo, poněvadž nic nevlastní, aby si ho mohl vyprodukovat sám. Tím utratí většinu své odměny za práci, plus musí platit daně. Když si chce pořídit vlastní dům, auto, zařízení ap. už to z platu neutáhne a je nucen si vzít půjčky. Našetřeno nemá, není z čeho.
A tím je dokonale v rukou těch, kdo ho začnou dokonale zotročovat. Jakmile nemá na splácení půjček je ztracen a tak pracuje rád a dobrovolně přesčas, nebo v druhém zaměstnání. V tom lepším případě. V horším případě skončí jako bezdomovec.
Když se rozhodne svoji situaci zlepšit a přestat se nechat zotročovat skončí rovněž. Buď jako jednotlivec je za projev protestu a nespokojenosti okamžitě vyhozen z práce, nebo jako organizovaný nevydrží vzdorovat dlouho. Aby organizovaní pracující mohli svoje požadavky prosadit museli by být organizováni např. v odborech a použít třeba stávku a to po dlouhou dobu. Jenže jakmile jsou ve stávce, jsou prakticky bez finančních prostředků, majíc dluhy, které se splácením nepočkají. A kruh se uzavírá. Nemohou si dovolit delší dobu stávkovat a vítězí ten, kdo je zotročuje. Takže zotročení většinou ustoupí a jaksi dobrovolně dovolí, aby nadále byli zotročováni, není-liž pravda? Tak kdo má větší vinu na jejich zotročování? Nejvíc je totiž potrestán ten nejchudší. Když překlenete stav kdy jste nucen kupovat věci na úvěry, už jste na tom o podstatný krok lépe. Prostě čím je člověk chudší, tím zaplatí víc za to co k životu potřebuje. Navíc, jak píše Jarmila - je s ním nakládáno jako s dobytkem!

228914

30.09.2010 17:40

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Kto to zastaví?

jen tak 96.?.?.?

>DU se ale vážně při bombardování nepoužívá
>nemělo by to žádný smysl

Víte to na 100%? Nebo jen dohady? Já tedy taky nemohu tvrdit opak, nicméně píše se o tom, že:
Ochuzený uran zvyšuje tíhu bomb, a tím i jejich průraznost. NATO přiznalo, že v Kosovu DU nasadilo. Studie zatím jednoznačně neprokázaly rakovinotvorné vlastnosti této munice a experti NATO jakoukoli spojitost s použitím DU opakovaně odmítli.

Italská média ale podle AKI napsala, že z vojáků vyslaných před deseti lety Římem do mise v Kosovu zemřelo už 45 lidí a 515 jich trpí rakovinou. Také další evropské země, včetně Francie, Nizozemska, Španělska, Belgie a Portugalska, hlásily zvýšený výskyt rakoviny v řadách svých vojáků; pro tyto potíže se pak vžilo pojmenování balkánský syndrom.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/160955-v-...


Nejmenovaný mluvčí Hlavního štábu armády USA Monitoru minulý týden prozradil, že koaliční vojska v průběhu válečných operací použila 300.000 průbojných střel pokrytých ochuzeným uranem (DU). „Jelikož běžná bojová směs těchto 30mm střel je tvořena v poměru pět průbojných DU projektilů na jeden tříštivý, zanechaly po sobě spojenci v Iráku 75 dun DU,“ napsal respondent Scott Peterson.


Peterson měřil na čtyřech místech v okolí Bagdádu místa zasažená municí z ochuzeného uranu. Narazil na vysoké úrovně radioaktivního zamoření, avšak jen na mizivý počet upozornění a zcela neinformované obyvatelstvo.

http://fc911.wordpress.com/2010/03/17/skryta-tvar...

229046

01.10.2010 16:05

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

Islander 96.?.?.?

>
>Každopádně, když vzorky anonymně zamíchá mezi jiné a
>nebude halasně vytrubovat něco o Iráku, cena bude (dle
>informace z článku) normální a snesitelná....
Jenže když nebude od začátku vytrubovat, že jsou vzorky z Iráku, kdo potom uvěří, když dodatečně oznámí, že z Iráku, (konkrétně z Fallujah) byly?

229105

02.10.2010 17:44

Ve vyšším zájmu

RE: Budu tam

jen tak 96.?.?.?

>Příjdu - a podpořím žalobu [smích]
Jasně, není nad to jít s dobou a doba si žádá "odvážné" činy, že? Opravdu, projev české "statečnosti"!!!!
[bliji] [bliji]

229199

03.10.2010 13:24

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

RE: Pan soudruh Dorfman je typický pseudointelektuál západní společnosti, kde je módní tepat kapitalismus a pravici.

Islander 96.?.?.?

>Tak proc lidi v Cechach v roce 1989 zvonili klicema, kdyz se jim
>v tom socialismu tak libilo? [oči v sloup] [zmaten] [mrknutí jedním okem]
Bylo by zajímavé vědět, zda zvonili klíčema pro kapitalismus tohoto typu, co tam vzniknul. Určitě menšina těch, kteří po "sametu" urvali co mohli, pomocí peněz si nyní i prosadí co se jim hodí a chovají se jak jim se hodí, bez ohledu na zákony, jakoukoliv morálku i ostatní spoluobčany, ti vám to dnešní budou chválit až do nebe. [smích] Obyčejnej dělník na tom byl asi lépe za socialismu. Jak už zde napsali jiní, za existence socialistického tábora se žilo obyčejným lidem podstatně lépe i v kapitalistických zemích. Nevím, zda to bylo pouhou existencí soc. tábora, jako konkurenta, nebo lepší morálkou staré generace kapitalistů. Každopádně, tehdy byl v socialismu přitažlivý životní standard západních vyspělých zemí a většina lidí toužila po změně. [mrknutí jedním okem]

229229

03.10.2010 15:15

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jen tak 96.?.?.?

>Tym ze je Vladimir v Kanade a prevadzkuje tento webzine robi
>omnoho zasluznejsiu vec, ako ist do CR na sud , ktory si ho chce
>podat debilnymi a vykonstruovanymi argumentami schovanymi pod
>akoze ZAKON. Co tym dokaze, ked tam pride, odsudia ho, pripadne
>zabasnu? Zvedavec skonci a zasae nastane obdobie ticha. Nevidim
>dovod, aby som sa napr, ja mal nechat sudit nejakym skurvenym
>systemom, ktory si ucelovo robi zakony ake mu vyhovuju. Ja totiz
>by som takymi nezmyslami odmietol zabijat svoj drahocenny cas.
>Tam nech si sudia tych svojich nosatych zlodejov a vrahov. Ja by
>som ich akurat tak poslal do riti. Vsjo.
To podepisuju! Ten soud je nelegitimní a soudit někoho za uveřejnění překladu článku odporuje mezinárodním dohodám o lidských právech. Za uveřejnění překladu článku by nikoho nesoudili ani v samotný zemi "Satana" - USA. [smích] Vlezdoprdelkové z česka ano.

229235

04.10.2010 18:18

Fallúdža je horší než Hirošima

Jen malý dotaz

Islander 96.?.?.?

On ten DU-b má určitý obsah Plutonia, což je snad nejjedovatější kov že?

229319

04.10.2010 18:33

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Paralela ze života.

Islander 96.?.?.?

>Tak jen maličkost, dosud nikde nepublikovaná: ve filmu se
>exploze reaktoru podobala prásknutí dveřmi a na velíně prý
>dlouho netušili, co se stalo. Tvrdím, že to je nesmysl.
>Důkaz? Jen nepřímý. Podívejte se na obrázek té rozvalené
>budovy. Dodám, že ty stěny byly kvalitní beton tlustý 6
>metrů! Můj závěr: ve velíně museli padat ze židlí, ne že
>někde práskly dveře! Od první půlvteřiny věděli, že je
>to děsivá katastrofa a určitě to tak nezpochybňovali, jako
>ve filmu. Jen to zatloukali - a zatloukají....
Přesně tohle si myslím taky. Pracoval jsem kdysi na nukleární elektrárně a tudíž vím jak to tam vypadá. Jednak reaktor sám a celý primární okruh vydrží obrovský přetlak a pak ty několikametrové zdi z těžkého betonu. To musela být pořádná šupa, když ulítlo víko reaktoru a rozvalilo to celou budovu!

229321

05.10.2010 14:39

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Paralela ze života.

Islander 96.?.?.?

Na atomové elektrárně to možné není. [smích]

229382

05.10.2010 17:01

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: To je jedna z věcí, které se dodnes tají!

Islander 96.?.?.?

Děkuji za poučné vysvětlení o Černobylu. Černobyl měl reaktory typu RBMK, že? Ale např. Dukovanské a temelínské reaktory (ale i jinde ve světě) se zásadně liší od černobylského, který měl několik významných rizikových faktorů. Tam snad je to co popisujete vyloučené, alespoň nás o tom všichni ujišťovali, když jsem na atomové elektrárně pracoval. Zajímá mě váš názor.

229394

06.10.2010 17:06

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Už mě unavujete, a navíc nutíte xmíchu! ROFL! (Roll On the Floor Laughing)!

Islander 96.?.?.?

>Uran nehoří jako (bílý) fosfor, ani když ho zbavíte vrchní
>vrstvy oxidů. Musel by být předem nadrcen na velmi jemný
>prášek.
Ale toto se stane při nárazu střely do ocelového předmětu, betonu, zdi budovy ap. tvrdších materiálů. Kinetickou energií střely dochází při nárazu k pulverizaci, tj. vzniku jemného prachu uranu, který je pyroforický. Takže při zásahu pancíře, nebo zdi domu, bunkru střela shoří za vzniku jemného prachu oxidů uranu.
>Jeho chemická toxicita je výrazně vyšší než radioaktivita,
>proto nějakým způsobem pozřený uran neškodí jako zářič
>ale hlavně jako těžký kov.
To ano, ale pokud se taková relativně neškodná částečka uranu dostane dovnitř těla a trvale se tam usadí tak škodit může, není-liž pravda? Takže stačí vdechnout relativně nepatrné množství prachu z té DU munice, které tělu nijak chemicky neuškodí, ale pokud se usadí v organismu, tak radioaktivitou ano. Anebo zbaštit zeleninu vyrostlou v místě zamoření DU, pít vodu ze studní v takovém místě a máme to obojí. Jak chemické působení, tak radioaktivitu.

229451

06.10.2010 18:34

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Už mě unavujete, a navíc nutíte xmíchu! ROFL! (Roll On the Floor Laughing)!

Islander 96.?.?.?

> A vážně si myslíte, že po
>nárazu DU munice do překážky dojde k rozptýlení veškeré
>hmoty na prach, aby si ten prach mohl následně vzplanout?

Pokud si prostudujete studie, tak uvádí, že po nárazu do překážky vyhoří obvykle až 98% DU. Teplota která vznikne nárazem je obvykle tak vysoká, že je dostatečnou zápalnou teplotou pro uran.

http://vzajic.tripod.com/index.html
http://www.ratical.org/radiation/DU/
http://cseserv.engr.scu.edu/StudentWebPages/IPesi...

229461

08.10.2010 08:20

Odešel člověk a kamarád

Upřímnou soustrast rodině

Islander 96.?.?.?

Osobně jsem Davida neznal, ale když čtu všechny jeho příspěvky zde, nemohu uvěřit, že se jednalo o sebevraždu. Podle projevu a jeho životního odhodlání to tomu do poslední chvíle neodpovídá. Chybí motiv.
Projevuji soustrast rodině a čest jeho památce.

229559

11.10.2010 15:12

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Islander 96.?.?.?

Strigo, nezlobte se na mne, obvykle nikdy nehodnotím osobu, ale obsah příspěvku, ale Vy jste prostě netaktní. Prostě se nehodí psát o zesnulém kdejakou pomluvu v takto pohnutých dnech pro pozůstalé a rodinu. Já se domnívám, že váš příspěvek byl smazán kvůli tomu. To to proboha nechápete??? To si svoje hodnocení nemůžete odpustit, nebo nechat na jindy???

229821

23.10.2010 21:30

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: Drogy a stát.

jen tak 96.?.?.?

>S dovolením svou otázku zkonkretizuji. Byl byste spokojen,
>kdyby bylo těm nejbohatším lidem v USA zestátněno 99% jejich
>majetku a z jeho výnosů by se uměle zvýšily příjmy
>zbývajících 99% amerických občanů tak, aby se medián
>posunul na dvojnásobek jeho současné výše? Zkusil byste
>odhadnout dopad takového opatření? Kam by v takovém
>případě pokročily USA za 5, 10 či 15 let?
Proč tak drasticky? Nestačilo by, aby byla nějaká míra nažranosti těch superbohatých? Ale kdo by ji stanovil, že, když zákony a pravidla určují ti superbohatí, že? A kam by jako měly USA pokročit? Vždyť toho stavu, kdy pracující Američan byl reálnou hodnotou svého platu na dvojnásobku, už bylo dosaženo. Teď už to jde od deseti k pěti. Zkusil jste si zjistit co si mohl dovolit průměrný Američan za svůj průměrný plat před dvaceti lety a co nyní? Ceny téměř všeho několikanásobné a platy tzv. pracující třídy téměř stejné. To proboha nevidíte, že ty pomyslné nůžky propasti mezi superbohatými a obyčejným pracujícím se čím dál víc rozevírají? Kam až si přejete aby to dospělo? To je vám to stále málo?

230708

24.10.2010 18:26

Francouzský vztek v kleci EU

RE: Několik postřehů

jen tak 96.?.?.?

Přesné! Toho si všímám od samého začátku. V tzv. demokracii, kde vláda má zastupovat lid, který ji zvolil, vláda hájí úplně jiné zájmy, koho? čí? Arogance Sarkozyho nezná mezí! Fandím Francouzům.

230796

24.10.2010 21:01

Francouzský vztek v kleci EU

RE: Několik postřehů

jen tak 96.?.?.?

Správná vláda MUSÍ!!! respektovat vůli většiny voličů. Pokud ne, není to vláda pro lidi, ale vláda nad lidmi. A není to demokracie, ale totalita → zvůle jednotlivců ve vládě prosazující své zájmy, proti vůli většiny.

230817

27.10.2010 15:44

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

jen tak 96.?.?.?

>§ 261a
>Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží
>ospravedlnit nacistické nebo komunistické genocidium nebo jiné
>zločiny nacistů nebo komunistů proti lidskosti, bude
>potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

>
>Tento zakon Stwora jasne porusil a pokud je CR pravnim statem,
>mel by byt i potrestan. Demokracie ma pravo se branit.
Pokud by byl ČR právním státem, měl by trestat především ty denodenní podvody, zlodějny atd. Měl by se řídit a preferovat Listinu práv a svobod a nikoli vymýšlet a přijímat idiotské zákony na zakázku někoho, kdo se chová ve světě podobně jako nacisté, to je, že kašle na mezinárodní zákony, uchvacuje a okupuje cizí území. Tam žádná demokracie není! V takové společnosti lze zákony ospravedlnit a legalizovat kdejaké svinstvo, stejně jako za totality. Proti čemu se ta vaše "Demokracie" brání? Já jsem ten Stworův článek četl několikrát a nikde nevidím, že by schvaloval, nebo ospravedlňoval genocidum. Navíc je to přebraný a přeložený článek "The Holocaust And The Four Million Variant".

231169

28.10.2010 17:11

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Vlny v mracích

jen tak 96.?.?.?

>Jen na okraj, protože nevím, jestli to s tím souvisí,
>protože jsem po tom nepátral. Můj otec, který v práci často
>používá radarové snímky republiky dostupné na webu ČHMU,
>si před nějakou dobou všiml úkazu, který před tím vidět
>nebyl. Tento úkaz je možné vidět jen někdy v době, kdy je
>na republikou hustá oblačnost. Jedná se o díru v mracích, od
>které se táhnou v kruzích "vlny", které připomínají
>kruhové vlny na vodě. Středem tohoto úkazu je meteorologický
>radar Skalky, který byl nějakou dobu před prvním
>pozorováním tohoto úkazu odstaven.

>Jestli někdo víte, o co se jedná, budu rád, když to sem
>napíšete.

Mohlo by to být tím, že svazek mikrovln vysílaných radarem ohřeje mrak a ty kapičky vody se prostě v tom místě vypaří.
Asi k tomu je zapotřebí dost veliký výkon a určité podmínky, teplota okolí a tak. Ale je to čistě teoretická úvaha. [smích] Neznám parametry radaru, ani situaci kdy tento úkaz nastal.

231243

31.10.2010 20:22

Česko Slovensko má talent?

RE: Česko má talent ..

jen tak 96.?.?.?

No to jsou tedy pěkný vydřiduši! V USA koncesionářské poplatky nejsou žádné. To je tedy pěknej bullshit, platit za TV a radio jenom proto, že ho vlastním. A jak jsem si tam v Kocourkově všimnul, zrovna tak je to s poplatkama za bankovní úkony. Za vedení účtu a každý h.... poplatek. [bliji]

231495

01.11.2010 16:57

Česko Slovensko má talent?

RE: Česko má talent ..

jen tak 96.?.?.?

No, to ano. To je pravda. TV kromě Public Stations je kvůli reklamám k nekoukání. Je to vlastně souvislý program reklamy a mezitím útržky jakéhosi programu. Američanům ta sračka nevadí. Já na to téměř nečumím... [smích] Ale taky za to nechtějí aspoň poplatky. [velký smích]

231559

02.11.2010 07:36

Česko Slovensko má talent?

RE: Česko má talent ..

jen tak 96.?.?.?

Počkejte, tady se nejedná o objednané programy TV přes satellite, či kabel. Za to se pochopitelně platí. Tady je řeč o TV jako takové a poplatcích za ní a vysílání éterem. To znamená pokud máte TV a příjem přes anténu. Za to se tady v USA neplatí nic. Kdežto v ČR ano. A dokonce jsem se tam dostal do problémů, neboť jsem tam koupil dům, kde předchozí majitel se neodhlásil z trvalého bydliště, ale právě ty poplatky za TV a Rozhlas neplatil. A kocourkovští to zcela nepochopitelně vymáhali systémem ber kde ber na mně. Nebudu to rozvádět, nakonec jsem se na celej Kocourkov vykašlal a jsem zase zpátky v USA. A zdaleka to nebylo jen kvůli TV. Nepotřebuju žít na starý kolena v debilitě, mafiárně a zlodějně ze všech stran. Tam to tedy dopadlo, řeknu vám.
[bliji]

231661

02.11.2010 14:54

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Jewish Defence

96.?.?.?

>Izrael je mocný a zvitězí
>jsem hrdý že česká republika stoji po boku Izraele a USA v
>boji proti sockomunistům

>modrá vítězí
Jasně, to nevzdávejte! To by byla škoda, ztratit tak vzácný postoj! Hurá! Po boku Izraele a USA ke světlým zítřkům!
[chechtot]

231720

13.11.2010 22:52

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

RE: g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

jen tak 96.?.?.?

>Všichni mí známí,
>kterých jsem se vyptával na zážitky z USA byli nadšeni.
>Téměř všichni si (k mému překvapení) stěžovali pouze na
>jediné- že v "Zemi Svobody" vládne neskutečná míra
>fízlování (nejen úřadů, ale i lidí vzájemně). Já bych
>jen od někoho rád slyšel, jak se v USA doopravdy žije, bez
>růžové pravicové propagandy a bez škodolibých levicových
>úšklebků. Myslím, že na Zvědavec chodí lidé co v USA
>žijí, moc rád bych si přečetl jejich názor (stejně jako
>bylo zajímavé povídání od lidí ze Švýcarska pod nějakým
>dřívejším článkem)
Já tedy žiji v USA víc než 25 let a pracoval jsem v několika firmách, v té poslední skoro 20 let. Nikdy nikde jsem se nesetkal s "neskutečnou mírou fízlování". To je pro mne tedy překvapení, že vám to všichni, kdo navštívili Státy, tvrdili. Jak se to konkrétně projevovalo? Kdo je konkrétně šmíroval, můžete prosím popsat?
Co já poznal, tak lidé jsou si zde v podstatě lhostejní, ale pokud potřebujete pomoc, jsou vstřícní a usměvaví a ochotni pomoci. Nikde jsem se nesetkal s takovou mírou neúcty k člověku, jako za doby, kdy jsem se pokusil vrátit se na důchod na trvalo do původní mé vlasti. Zajímavé zjištění, protože pokud jsem tam pobýval pouze na návštěvách, tak se mi to nijak zlé nejevilo. Po návratu jsem tam byl nemile překvapen a v konečném důsledku, který zde nemíním publikovat, jsem se s manželkou vrátil zpátky do USA. Zklamán tím, kam až poměry v mé vlasti dospěly.
Zde v USA je soukromý majetek posvátný, nekrade se v takové míře a na každém kroku, zde vymahatelnost práva netrvá roky, zde vám za každou sebemenší nezaplacenou čásku nevyhrožují okamžitě exekucí celého vašeho majetku, ale jsou ochotni s vámi slušně vyjednávat. A to jsem si já trouba myslel, že i tam v ČR se to tomu co je zde, alespoň minimálně podobá a že se s odchodem ''komunismu'' všechno zlepšilo.
Naopak, jak vidím čím dál víc, bují tam pouze svinstvo, korupce a zlodějna, nefunguje uspokojivě nic, je tam obrovská neúcta k člověku, zejména občanovi (zákazníkovi) při jednání na úřadech, úměrně stoupající důležitosti toho kterého úřadu. Hrubost, násilí, arogance, vydírání a plno dalších zhovadilostí se stalo normou i v běžným životě, což člověku nepomáhá a působí na něj negatívně a silně depresívně. Tak to je typický obrázek současnýho Česka jak se jeví mě, to jest v těsném srovnání se situací v USA!
Jinou otázkou je zahraniční politika USA, zdravotnictví, pojištění atd. Tam už tedy USA rozhodně chválit nemohu.

232396

14.11.2010 16:07

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

RE: g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

jen tak 96.?.?.?

Též Vás zdravím. Vážím si toho, že popisujete věci pravdivě.
[mrknutí jedním okem]

232404

25.11.2010 17:29

Policejní stát USA: Říše Gestapa TSA

RE: jojo to vyebane tsa

jen tak 96.?.?.?

>no jiz koncim s amerckym letanim, fuck´em all!!! [naštvaný] [bliji]

Ani se Vám nedivím. Můj známej měl podobný problém s videokamerou a záznamy v ní. Jo a dneska vás už potupně prohlíží i na blbým výletu, tuhle jsem jel na výlet a musel použít Ferry a znechutil mi to ten Homeland Security Check svýma idiotskýma otázkama tak dokonale, že jsme měli z výletu h.... a na Ferry jsem odmít za těchto podmínek najet. Samozřejmě bez náhrady za už koupený lístek. Co si budem povídat po September 11 žijeme v policejním státě. Já létám z Canady, tam to zatím je lidštější.

233012

26.11.2010 19:10

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

jen tak 96.?.?.?

>Dalším příkladem je i to, že je jasně prokázané,
>že ropa je biotického původu nikoliv abiotického...

To mám nejradši, když někdo tvrdí, že je něco "jasně prokázaný fakt". Co když je to pouhá vaše víra?

http://www.energetik.cz/hlavni3.html?m1=/clanky/p...

233129

>A kde jste sebral, že jediný radar schopný ťuknout letoun s
>nízkou RCS je Tamara?? Nebo snad měli Srbové Tamaru??
Jestli tohle není kec, tak ji možná Srbové měli.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northam...

"The radar is believed to be the same Czech-built type used by Serb forces to shoot down a US F117 Nighthawk stealth bomber and seriously damage another during the war in Kosovo in 1999."

233237

04.12.2010 16:23

Cikánská otázka v ČR

RE: Konstatování a návrh řešení

jen tak 96.?.?.?

>Tady v USA je nastaven exekuční zákon civilizovaně, vezmou
>vám nemovitost, auto, hotovost, když ji najdou vybílý
>bankovní konta..Trenýrky a jiné věci osobní potřeby exekuci
>nepodlehají. Pravda dát exekuci na miliónový majetek pro
>nezplacení malé částky z lichvářského denního úroku je
>mnohem zajímavější. To bude asi jeden se základních znaků
>pravdoláskokracie. Stačí jenom trpělivě vyčkat a pak teprve
>konat svou práci. Mno máme justiční mafii, ale kde se hrabe
>na exekutory.

Vezmou vám nemovitost, auto aj. pouze v závažných případech a vždy předchází soud.
Nevezmou vám nemovitost za to, když nezaplatíte telefon, nebo někde blbě zaparkujete a nezaplatíte pokutu ap drobnosti. O úrovni provedení vlastní exekuce ani nemluvě. Konto a majetek vám "vybílí" za kšefty s drogama, daňové podvody ap. Naopak v Kocourkově jsou tací často považováni za elitu národa a mají veškeré výhody.

Tam je exekuce legální byznys a zlegalizovaná zlodějna! A podle toho si exekutoři počínají:

http://www.ct24.cz/domaci/108837-reporteri-ct-exek...

http://domaci.ihned.cz/c1-37656970-podnikatelka-dl...

233738

13.12.2010 16:54

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

jen tak 96.?.?.?

V USA je větší tolerance v dodržování omezené rychlosti a menší buzerace za malé přestupky. Běžně je tolerováno překročení až o 10 MPH, to je o 16km za hodinu. Za to vás nebuzerujou a jde to bez pokuty. Zato překročení už o pouhých 15 MPH stojí klidně 200 dolarů. (Stát od státu má svoje pravidla). Výrazné překročení rychlosti je považováno za trestný čin a hrozí za to za to i basa! To znamená, že když na limitu 65 MPH (cca100km) pojedete 120 MPH, což je asi 200km za hod. a změří vás policajt, s největší pravděpodobností jdete v poutech do basy a bail je cca 10,000 dolarů. To si potom namyšlení frajírkové v silných autech rozmyslí co dělají. Zrovna nedávno cestou přes stát NH mne předjel agresívním způsobem jeden idiot, kterej mi ukazoval prst a za pár minut jsem ho dojel, jak ho policajt už válel držkou po zemi a nasazoval mu pouta. [smích]

234174

15.12.2010 17:13

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

jen tak 96.?.?.?

Myslím, že přesně vystihujete situaci a nazýváte věci pravými jmény. Já ten kocourkovský postskomunistický shit co tam nyní máte nechci nijak komentovat, ale na vlastní oči jsem se přesvědčil po návratu z USA, kde jsem žil přes dvacet let tom, že Vy jste pravdě mnohem blíž než pan veleúspěšný podnikatel. Nevydržel jsem tam ani osm měsíců a okraden a zbaven veškerých ilusí se vrátil zpátky do USA. Díky českým veleúspěšným zlodějům a mafiánům, schopných doslova všeho! Sice zde, po dvou obdobích presidetna Bushe to taky šlo do kolen, ale pořád je to mnohem lepší země k životu pro poctivé a slušné lidi, kteří ctí právo a povinnost...
Díky za vaše komentáře. [smích]

234319

16.12.2010 08:43

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Proč ty pejorativní urážky?

jen tak 96.?.?.?

>Od těch, kdo žili v USA vím, že do řp se vkládá bankovka
>10USD. Pokud si ji policista nevezme je problém....
Uplatit ve Státech policajta tímto způsobem? To tedy nevím. Řidičák v USA je kartička formátu bankovní kreditní karty. Navíc pokud jsem informován, při každém přestupkovém řízení s řidičem, je policajt povinen provést zvukový záznam pro případné pozdější problémy. Policajt vám dá pouze ticket, kde se můžete vyjádřit. Buď zaplatit, obvykle do 30 dnů, nebo jít k soudu. Tam máte šanci i vyhrát. Obvykle ale pouze tím způsobem, že policajt se kterým se soudíte nepřijde k jednání. Ikdyž, stalo se mi, že jsem vjel do křižovatky na oranžovou, projel ji už na červenou. Viděl mně policajt a hurá za mnou. Bylo to v zimě, neodklizený sníh a já operoval tím, že kdybych prudce zabrzdil, způsobil bych více problémů. Policajt to neuznal a dal mi ticket na 200 dolarů. Šel jsem k soudu a soudce uznal můj argument a neplatil jsem nic.

234367

17.12.2010 18:27

Je čas pomáhat

RE: Hezky tady hovoříte, ale od začátku mrazů již umrzlo 15 lidí , většinou bezdomovců!!!!

jen tak 96.?.?.?

>Tak si je ty mírumilovný socialisto nastěhuj domů. Poslední,
>za co toužím, aby byly utráceny moje daně, je cpát je do
>homelesáků!
Proč by to dělal??? To, že existují, nezavinil on, ale společnost nenasytnejch kreténů, nemajících špetku slitování a solidarity s druhými!!! Je povinností společnosti se o ně postarat odpovídajícím způsobem a ne je nechat chcípat v podmínkách horších než zbohatlíkův pes. Pokud to společnost nedokáže, stojí za HOVNO. Co jste to za člověka? Co jste to tam za lidi? [bliji]

234442

19.12.2010 13:56

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

RE: Také by neškodilo, kdyby autorka napsala něco o urhoních

jen tak 96.?.?.?

No, ono toho bude víc, [smích] stačí připomenout zprávu amerického špičkového chemika Charlese Eliota Perkinse a jeho hlášení o působení fluoru, adresovaného Lee Foundation for Nutritional Research v Millvaukee z října roku 1954, které bylo 31. ledna 1995 odtajněno a přetištěno v časopise „The American Mercury.“
Tento chemik vysloveně prohlašuje, že:
"Fluorid sodný, který je dodáván do vody, zubních past atd., pod záminkou ochrany zubů, se zmíněnou ochranou zubů nemá nic společného a že by se našly daleko účinnější a levnější prostředky."
Prohlásíl, že: "Toto je podle nacistické filozofie přípravek na otupení a omezení svobody lidí, kterým je tato infikovaná voda podávána."
Končí šokujícím poznatkem: "Přípravek otupuje malou areu v mozku která přináší individuelní sílu. Tuto část mozku zvolna otravuje a narkotizuje, až je asi po ročním působení zcela vyřazena. Tyto osoby již nikdy nebudou tím čím bývaly předtím."

234533

20.12.2010 00:00

Rusko by nevyhrálo případnou válku ani s NATO, ani s Čínou

RE: Rusove valku neprohraji

jen tak 96.?.?.?

Já jsem o tom přesvědčen taky, že by to tehdy fungovalo. Já tu dobu pamatuji velice dobře a jugoslávský model byl tehdy pro nás velmi přitažlivý. Navíc tehdejší Západ bylo poněkud něco jiného a byl by se k nám choval určitě jinak, než po Listopadu 89. Západ by byl vděčný, že se mu podařilo vyrvat jednu zemi ze stalinistického bloku a tím ho oslabit, pravděpodobně by se neodehrávala taková svinstva jako dnes. (válka proti Jugoslávii) Je patrné, jak se změnil postoj Západu po zmizení hrozby (konkurence) SSSR. V 1968 byla úplně jiná, příznivější doba a Západ by si tehdy nedovolil s námi jednat jako dneska. Ale je to jen taková úvaha "co by kdyby".... dneska už celkem zbytečná [smích]

234560

20.12.2010 17:33

Rusko by nevyhrálo případnou válku ani s NATO, ani s Čínou

RE: Rusove valku neprohraji

jen tak 96.?.?.?

>Zapomínáte na to hlavní !!!!!
>Jugošku si FAKTICKY osvobodili Jugoši sami...J.B.Tito !!! A
>díky jejich vlastnímu odboji proti Německu ....nemohl velký
>DJDA požadovat neomezený vliv i zde!!! Přečtěte si,jak to
>bylo o Jugošce na Jaltě!!!! Jak Churchil kličkoval!! [mrknutí jedním okem] To
>samé v Řecku!!! [smích] [mrknutí jedním okem]

Ale jistě, o tom by se dalo diskutovat v daleko širších souvislostech. Tady jsme mimo téma. Já jen chtěl naznačit, že situace pro vývoj naší republiky byla příznivější v roce 68, než po pádu socialistického bloku. [smích] To už se Západ začal chovat jinak... [mrknutí jedním okem]

http://czech.ruvr.ru/2010/02/03/4107061.html

234583

25.12.2010 17:59

Symbióza vlád a korporací

RE: Tahle pakáž po dobrém nepůjde

jen tak 96.?.?.?

Výborný postřeh. Samozřejmě, že mafiáni sami dobrovolně od válu nepůjdou. Jenže!!! Proč myslíte, že tak vehementně všichni ti zlodějští zmrdi ihned po rozpadu Varšavskýho paktu narvali naši vlast do NATO? NIKDY! jsem tomu shitu tam neřekl demokracie! Slovo demokracie je pro ně pouhou zástěrkou! Jsou si jisti tím, že kdyby došlo k revoluci, ne k takovýmu sametovýmu shitu jako v 89, tak by NATO zasáhlo v jejich prospěch. A to by nebylo sametový, to vám garantuju.

234872

26.12.2010 04:39

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Já už těch kauz pamatuju....

jen tak 96.?.?.?

No, já těch kauz v ČR už viděl hodně. Obyčejně to dopalo tak, že ten, kdo poukázal na svinstvo, byl odrovnán. Někdy se vším všudy a doplatil na svůj pokus o boj proti mafii i životem. Vše bylo zameteno pod koberec a po čase se zapomělo. Kupř. kauza Zdeněk Janíček. Náměstek policejního presidenta. V roce 2005 ho našli oběšeného. Byl oběšený, na těle měl 29 bodných a řezných ran. Rány ale prý nebyly příčinou úmrtí, tou bylo prý jednoznačně oběšení. Plukovník Janíček po četných bodných a řezných zraněních na těle, se nakonec oběsil na opasku. Tomu tedy říkám logika vyšetřování! To teda musel být motiv skutečně obrovskej, když si dotyčnej způsobil 29 bodnejch a řeznejch ran a pak se jde ještě oběsit! Notabene policejní plukovník, kterej má zbraň. No a kdo si dnes vzpomene a kdo by se tím zabýval za 5 let, že? To by člověk [bliji]

234902

26.12.2010 14:13

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Já už těch kauz pamatuju....

jen tak 96.?.?.?

> Mate recht, jeden by se z nich fakt [bliji]

Ano, toto co se děje je jen pokračování všech těch podvodů, které se tady rozeběhly okamžitě po tvz. Sametové revoluci. Jen zapátrejme v paměti. Kuponová privatizace, kampeličky, IPB, Nomura, podvody s LTO, atd. Díky těmto podvodům se roztočila obrovská spirála korupce a neprůhlednosti financování politických stran. V té době ( psal se rok 1992) byl premier Klaus....

http://www.aktualne.eu/

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-...

234910

26.12.2010 16:55

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Já už těch kauz pamatuju....

jen tak 96.?.?.?

No, jestli jste si z toho všeho vzal jen toto, tak tedy nevím, kdo je tu tupej. To je jen jeden z mnoha, samozřejmě.

234919

27.12.2010 05:41

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Kapitalismus je bankrot

jen tak 96.?.?.?

Zato vy sám sebe považujete za nejúspěšnějšího a nejslušnějšího ze všech, soudě podle vašich vyjádření. Každého s odlišným názorem nálepkujete sockou a hlupákem a to je podle vás vrchol slušnosti. Plácáte naprostý hovadiny a ještě si fandíte! Arogantně a povýšeně urážíte ostatní s odlišným názorem. Jo, zrovna vy jste ten pravej soudit, vždyť ten váš kocourkovskej mafiánskej kapitááálismus je každýmu soudnýmu člověku ve světě k smíchu, člověče! Proberte se a sem tam přemejšlejte orgánem k tomu určeným a ne tím, čím ostatní chodí močit!

(Příspěvky urážející ostatní přispěvatele nemusí a nebudou zveřejněny. Držte se prosím tématu. Díky – moderátor.)

234970

31.12.2010 15:12

Proroctví apokalypsy

RE: 50 let je dlouhá doba...

96.?.?.?

>Vypadá to, že moc převezmou ti, kdo napsali toto:
>
>"„Naši Mudrci svěří vládní žezlo jenom těm, kteří
>prokáží schopnost panovat....

>Víte, z čeho to je? [bliji]


Víme a všechno běží přesně podle toho... z toho mi je bohužel také na [bliji]

235246

02.01.2011 03:49

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

jen tak 96.?.?.?

Myslím, že se názorem na Čínu a kapitalismus poněkud mýlíte. Dopo ručuji přečíst toto:
http://www.cinsky.cz/index.php?page=clanek&id=511&...

235321

03.01.2011 14:28

Monitorování Ameriky

RE: Účel a prostředky

jen tak 96.?.?.?

Steve, to nemá chybu!!! [cool] [cool] [cool]

235453

04.01.2011 16:34

Nárůst rakoviny ve Fallúdže je spojován s americkým útokem

RE: Tohle není nic divného

jen tak 96.?.?.?

>Ochuzený uran je odpad při výrobě obohaceného. Jeho
>radioaktivita je nižší než u přírodního uranu a je akorát
>toxický, podobně jako další těžké kovy.
Jenomže ta toxicita u těžkých kovů je různá. Sloučeniny U mají např. mnohonásobně horší účinky na lidské zdraví, než sloučeniny W, Pb, Hg ap.
> MMCH okr z
>přírodního uranu se léta používal v malířství, obrazy,
>kde byl použit, se normálně vystavují v galeriích a hromady
>mrtvol se před nimi nedělají.

Totéž jako výše. Přírodní okr není téměř rozpustný ve vodě, zatímco jiné produkty vzniklé při hoření U střely jsou. A jakmile se vodou dostanou do potravního řetězce a tím i do lidského těla, škodlivé být mohou. Existují studie, kde je toto objasněno. Např. výborně toto uvádí kompilát V. Zajíce, českého fysika.
http://www.globalsecurity.org/military/systems/mun...

Zajímavé je, že při výrobě DU munice je zacházeno s tímto materiálem jako s radioaktivním s veškerým bezpečnostní zajištěním. Proč tedy? Proč ne jako s ostatními kovy? Proč tedy zaměstnanci kteří přicházejí do styku s DU používají spec. ochr. oděvy a respirátory?

235549

04.01.2011 16:37

Nárůst rakoviny ve Fallúdže je spojován s americkým útokem

RE: Tohle není nic divného

jen tak 96.?.?.?

>Tzv. ochuzený uran je zdroj gama-záření.

Není. Jen pro vaši informaci - je to záření Alfa. Jinak ale máte pravdu.

235550

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

73

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 150 čtenářů částkou 25 587 korun, což je 73 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?