Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 982 příspěveků, 1 jméno: Vladimír Stwora.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.12.2008 06:15

Politický puč v Kanadě

RE: Nepovazuji kanadskou politiku za hodnou pozornosti.

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Poměrně dobrý rozbor. Souhlasím. Ještě bych přidal, že Kanadu šíleně rozleptává povinné multi-kulti, vznikají tady rozsáhlé enklávy cizinců ze zemí Třetího světa, mnoho nových "spoluobčanů" ani netouží naučit se hlavní jazyk a klidně tady prožijí celý život, mají vlastní obchody, vlastní právníky (to když něco potřebují vydupat na kanadském systému), vlastní zvyky a tradice, které jsou komisaři multi-kulti důsledně protěžovány na úkor původních kultur zakladatelů země.

177620

06.12.2008 06:30

Politický puč v Kanadě

RE: Něco tomu schází..

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Je ale také pravdou, že nebylo možné v plné míře předpokládat, co stěhování výrob přinese,
>takže zase tak silně ekonomy a další neodsuzuji.

Myslím, že to možné bylo a také to někteří dělali. Tady šlo o lobbistické tlaky megakorporací. Ty tlaky existují dodnes.

177623

06.12.2008 16:49

Politický puč v Kanadě

RE: Nepovazuji kanadskou politiku za hodnou pozornosti.

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Existují dvě metody, jak vstřebat imigraci. Ta první - metoda tavicího kotlíku - byla praktikována v USA před cca 70 lety a je prokázáno, že byla funkční. Předpokládá, že nově příchozí se naučí jazyk a přijme zvyky nové země. Může si ponechat svoje, ale nemůže je upřednostňovat. Pokud v nové zemi není součástí policejní uniformy turban, nemůže ho vyžadovat.

Ta druhá - metoda multi-kulti - povyšuje zvyky, kostýmy imigrantů za něco jako posvátnou krávu v Indii. Dovoluje vytvářet uzavřené jazykové a národnostní enklávy - jakési státy ve státě, kde obyvatelé nemají pocit, že žijí v hostitelské zemi, nemají k ní žádnou loajalitu ani úctu, pouze na ni parazituji. Nikdy nesplynou s původním obyvatelstvem, necítí k němu žádnou vděčnost.

Ta druhá metoda je skutečně pro národ destruktivní. A proto je dnes intenzivně protlačována budovateli NWO a jejich užitečnými idioty, kteří často ani netuší, pro koho vlastně pracují.

177660

07.12.2008 00:23

Politický puč v Kanadě

RE: Nepovazuji kanadskou politiku za hodnou pozornosti.

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Ale kdepak. Multi-kulti je umělý produkt sociálních inženýrů, odzkoušený a uznaný jako zbraň hromadné destrukce, proti které není obrana. Spolehlivě a nevratně rozleptává koherentní vazby národa a oslabuje jej. Vznikal postupně od sedmdesátých let minul. století. Možná byl objeven náhodou, nebo pečlivým rozborem dějin zániků starých civilizací. Nebo aplikací výsledků studia chování mikrobů v napadeném organismu na lidskou společnost, je tam totiž stejný princip. Netroufám říct, jak to bylo.

Dnes je multi-kulti oblíbenou a široce používanou zbraní šiřitelů NWO. Sympatické je, že funguje na každou vyspělou společnost bez ohledu na její velikost a celkovou vzdělanost občanů. Nezabírá pouze na primitivní společnosti divochů, ale na ty zase zabírají jiné metody (lákadla pozlátka vyspělých společností) se stejně devastujícím účinkem.

Trudeau sehrál pouze roli užitečného idiota jako 90% ostatních zastánců. V jeho době to bylo nové a jen málokdo si uvědomil úžasnou destruktivnost této zbraně. Ale Trudeau byl velký socialista a levičák, a myslím, že by se mu líbila i kdyby ho někdo poučil o její skutečné podstatě.

177692

07.12.2008 03:09

Bravo, pane prezidente!

RE: nevim nevim

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Gewo má možná pravdu. Něco podobného jsem napsal před týdnem v článku Temný týden:

Ačkoliv schválení radaru je tragedie, myslím si, že schválení Lisabonské smlouvy je horší. Proč? Kolos na hliněných nohou se hroutí, sleduji to denně, a není nic, co by hroucení zastavilo. Není vyloučeno, že Američané na ten radar nakonec nebudou mít prachy. Stát kolabuje ekonomicky.

177695

07.12.2008 04:28

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Cenzura?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Já jsem vás upozorňoval, že je to off topic a žádal všechny, abyste už v té větvi nepokračovali. Navíc - ano, některé příspěvky byly nepochybně závadné. Už jsem tady několikrát psal, že židobijecké komentáře tady trpět nebudu. Zvlášť nepodepsané od hrdinů za bukem.

Opravdu je to škoda, protože ta diskuze byla jinak docela zajímavá...

177701

07.12.2008 17:41

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Tohle je příjemné zjištění. Pokud se jim to podaří, tak
>Severoamerická unie se nekoná. Jack Layton to nepřipustí...
>to by ho museli zastřelit.

Naivko. [velký smích]

A jinak ačkoliv souhlasím, že Harper je slizák a má tajnou agendu, nesouhlasím s tím, že Laytonové, Dionové a další podobní ji nemají. Je to divadlo. Ale v této chvíli je Harper to nejlepší, co si z té hrůzy můžeme vybrat. Mezi slepými jednooký král. Harper aspoň udržuje státní pokladnu jakž takž vyrovnanou. Ta koalice je banda hráčů bažící po moci. Jakmile ji získají, začnou rozhazovat jako opilí námořníci. Kanaďani z toho nebudou mít nic, profitovat budou jejich přátelé a pochopitelně hlavně Quebec, který to všechno má na háku a chechtá se nám za rohem. Dobře si pamatuji na čtyřleté období vlády NDP tady v Ontáriu pod Bobem Raem. Když přebíral úřad, byl ontarijský rozpočet vyrovnán. Když odcházel, chybělo v něm skoro 10 miliard. A dodneška ty prachy splácíme. Pochopitelně, nikde se jeho finanční injekce nikdy neprojevily.

177737

07.12.2008 21:41

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Auuuuu. Copak Severoamerická unie záleží na souhlasu některého, kteréhokoliv kanadského politika? Copak si fakt myslíte, že se jich budou ptát? A když uslyší ne, že pěkně slušně poděkují a nic se nestane? Proboha, probuďte se. Proč si myslíte, že USA mobilizuje?

177757

09.12.2008 00:22

Strasti švédskeho školstva

RE: Poznámka k doplnění editora

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Pracujete v roli užitečného idiota pro systém.

177842

09.12.2008 03:08

Strasti švédskeho školstva

RE: Kam až to dopracovali švédští neomarxisti, multikulturalisti a ostatní skupiny potrhlých liberálů?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Tak se mi zdá, že tady někdo promyšleně budí nenávist vůči Arabům. Ostatně ty servery, na které odkazujete, jsou svým nenávistným rasismem známy.

Ne, že by to, na co upozorňují, neexistovalo. Mně se tyto trendy také silně nelíbí. Ale (a) nejsou to jenom Arabové, kteří škodí (b) za radikalizaci muslimů poděkujme vládě sekerníků ve Washingtonu posledních 8 roků a jejím pánům: těm-které-nesmíme-jmenovat.

Za koho kopete, Filipe? Ani nemusíte odpovídat. Stačí, když si my sami položíme otázku, Qui bono? Koho přání je, aby lidi považovali Araby za nepřátelé?

177850

09.12.2008 15:51

Strasti švédskeho školstva

RE: Jak je na tom

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Je to, zda se, celosvetovy trend, vycnivaji pouze asiate, zatim.

Také Indové. A možná ještě někdo. Pamatuji si, jak můj bývalý šéf hovořil o škole, do které chodí jeho synové. Šlo o jejich školu v Torontě. Soutěživost byl základ, kladl se důraz i na cvičení paměti. Na kolik kecal, nedovedu posoudit.

177870

09.12.2008 16:41

Strasti švédskeho školstva

RE: Kam až to dopracovali švédští neomarxisti, multikulturalisti a ostatní skupiny potrhlých liberálů?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Nenapsal jsem nikde, že jste fanatik. Jestliže muslimové v Evropě jsou problém, a to jsou, pak se snažím najít důvod, proč jsou problém, a ne je primitivně nenávidět. Když na mě někdo pošle psa a ten pes mě pokouše, nebudu soudit toho psa, ale toho, kdo ho na mě poslal.

Někomu moc záleží na tom, aby vznikla válka civilizací. Někdo, kdo nenávidí Araby, protože jim ukradl půdu a teď se bojí, že by za to mohl dostat po uších, se pokouší vštěpit svou nenávist ostatním nezúčastněným. Jednak to zamezí kritice jeho sama za tu krádež a následnou genocidu, kterou provádí, jednak mu to umožní bez vlastních nákladů smát se za rohem, jak se mezi sebou ti dva mlátí.

Pročpak jste, vy šikulko, ty odkazy na na euRabia.cz tak šikovně zakryl přesměrováním přes tinyurl.com? Abychom neviděli hned, kam vedou? Protože euArabia.cz je už proflákla?

177871

09.12.2008 17:14

Strasti švédskeho školstva

RE: Poznámka k doplnění editora

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Kdo pro něj vlastně nepracuje ? [mrknutí jedním okem]

Ten, kdo používá vlastní hlavu a nepapouškuje líbivé klišé.

Když stavíte dům, dvě věci jsou důležité: dobré základy a pojivo. Bez těch dvou ani nejlepší následné stavební materiály neumožní postavit solidní dům.

Ve výuce jsou těmi základy základní znalosti a pojivem je paměť. Mozek potřebuje být stimulován tak i tak, aby byl schopen pracovat co nejlépe. Při učení se z paměti používáte jiné části mozku, než při analýze faktů a vyhledávání informací. Pokud stimulujete jen vyhledávání faktů, nebude to k ničemu, protože mozek je nedokáže zařadit a utřídit, nedokáže rozpoznat, co je důležité. Děti by měly cvičit paměť a to lze jedině tak, že se budou učit (z paměti) texty, které ne hned pochopí, že se budou učit věci, které jsou dnes, z pohledu tzv. "moderní" výuky zbytečné. Tedy spoustu informací, které lze lehce najít kliknutím myši.

To, co se děje dnes, se podobá stavbě domu, kdy se na hromadu snesou skvělé stavební materiály, ale chybí základ, na kterém by ten dům stál, a chybí pojivo, kterým ty dokonalé cihly spojíte k sobě.

Jezuité to věděli, stejně jako to vědí jistí nejmenovaní.

Ideální výuka dává stejný prostor biflování "zbytečných" věcí jako schopností analyzovat a vyhledávat. Dokonce bych řekl více prostoru pro biflování než vyhledávání, protože čím více se vycvičí mozek, tím lépe.

177872

10.12.2008 00:36

Strasti švédskeho školstva

RE: Poznámka k doplnění editora

Vladimír Stwora 206.?.?.?

To je nesmysl. Nač je vám skvělý projekt domu, když cihly (jakkoliv skvělé) lepíte k sobě blátem? A když stavíte dům na písku a bez základu?

A jak ten dům zpevní vědomí PROČ ho stavíte?

Každý vycvičený mozek může být zneužit. Každý vycvičený vědec může být zneužit. Dokonce i každý pes může být zneužit. Znamená to, že je přestaneme cvičit jaksi pro jistotu?

177893

11.12.2008 04:18

Problémy s imigranty ve školách mají i v Izraeli

RE: Zajímavé

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Umírá jim starší brácha. [smích] Klacek, kterým mlátili kolem, hnije. [velký smích]

177970

19.12.2008 22:22

Jak pokračuje politický vývoj v Kanadě

RE: Pisatel rika...

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Infrastruktura, jeji
>posilneni a nalezeni novych, nevymetenych koutu ve verejnych
>investicich pomohlo podstatne obema, F.D.Roseveltovi a A.
>Hitlerovi v jejich obdobich vlady. Oboji, Amerika a Nemecko se
>zacaly probirat z krize z vzkvetaly. Nezamestnanost se rapidne
>snizila a narodni hrdost vzrostla. Je na to spousta pripominek po
>celych Statech. Je potreba se podivat.

To bylo tenkrát. Když ještě chlapi občas sáhli na lopatu a krumpáč. Dnes, díky technice, tam jenom postávají, hulí a kormidlují dopravu. Vidím to denně. Denně kolem toho rozšiřovaného mostu jezdím už řadu měsíců. Oni tam snad pracovní nástroje s násadou ani nemají. O kolečku nemluvě. Skutečně je jich tam pět a půl. Těžké techniky je tam tolik, až černo.

178583

20.12.2008 19:45

Jak pokračuje politický vývoj v Kanadě

RE: technicke pripomienky

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>ked sa rekonstruuje most, pocita sa s vyhladovou dopravou v
>buducnosti, preto jazdny pruh navyse. dialnica sa rozsiri
>kedykolvek neskor a s ovela mensimi nakladmi

Pokud je kam. V tomto případě by museli po celé délce (cca 20km až do Toronta) vykoupit a vybourat domy podél dálnice, což se mi nezdá moc pravděpodobné.

178635

23.12.2008 14:59

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Vysvetlite mi nekdo

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>proc jednoduse nelze udrzovat tento stav?

Protože dlouhodobě nemůžete utrácet více než vyděláváte. Platí to o lidech stejně jako o státu.

A pak se tady samozřejmě dlouhodobě kumulují další problémy. Lysenková metoda sociálního inženýrství a další.

178768

29.12.2008 16:17

Izraelská vánoční nadílka

Těm, kteří se pokoušejí zpochybnit a rozvrátit zdejší diskuzi

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Zaznamenal jsem zvýšenou aktivitu jistých kruhů, které se pokoušejí zpochybnit, zesměšnit či rozvrátit zdejší diskuzi a zcela odmítnout článek i autora. Jako čertíkové z krabiček najednou vyskakují "noví diskutující", přezdívky, které neznám a nikdy tady nebyly. Všechny mají společné jedno: Izrael je oběť, útočníci jsou ve skutečnosti Palestinci.

Vážení, já vím, že to máte v popisu práce, ale jděte s tím na idnes, eretz a další vaše servery. Tady vám pšenka nepokvete, tady vládne zdravý rozum.

179123

30.12.2008 02:22

Izraelská vánoční nadílka

RE: Těm, kteří se pokoušejí zpochybnit a rozvrátit zdejší diskuzi

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Primeri nebylo vypovezeno nybrz vyprselo...

Omyl. Nevypršelo. Bylo narušeno Izraelem 5. listopadu, kdy Izrael zabil v nevyprovokovaném útoku šest členů Hamas. Po tomto útoku oznámil Hamas, že příměří už tedy zřejmě nefunguje. Izraelská PR kampaň podporovaná Washingtonem úmyslně lže a snaží se vytvořit dojem, že příměří porušil Hamas.

A jinak: na Koubka nereagujte. Je to jen provokatér druhého řádu.

179217

30.12.2008 18:17

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Vladimír Stwora 206.?.?.?

To jste napsal hezky. Plně podepisuji.

179280

30.12.2008 20:12

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: Zahnily zavan demokracie

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Chybí zřetelné a jasné odsouzení toho masakru. Píšou o tom stylem, jako by to bylo na nějaké cizí planetě, jakoby se to nás netýkalo.

179285

01.01.2009 22:40

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Proč se děsit ?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Mínil jsem autoritu učitelů a rodičů. Dnes být učitelem je utrpení, být rodičem - totéž. Aby se člověk pořád bál, že ho svěřenec udá, tu za to, tu za ono. Děti mají všechna práva a žádné povinnosti. S autoritou přichází disciplína. Ta je naprosto nezbytná. A tělesné tresty. Pravítkem přes prsty je nejlepší přesvědčovací metoda. Klečení na hrachu nebo stání na hanbě ještě nikoho trvale nedeformovalo - naopak. Že to je "nemoderní"? No a co? Je to vyzkoušené. I ve stádu např. koní existuje přesná hierarchie a provinění jednotlivce je trestáno bolestivým kousnutím nadřazeného jedince. Funguje to v říši zvířat a funguje to v říši lidí - jsme součástí stejné přírody. To teprve novodobí sociální inženýři se pokoušejí provinění řešit domluvou. Pcha. Výsledek vidíme. Děti s námi doslova orají.

179414

01.01.2009 23:36

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Proč se děsit ?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Krásně o tom píše Saroyan, teď nevím, v které knize. Ale je to ta scéna, kdy ředitel vyplácí chlapce za nějaký přestupek a namísto do jeho zadnice bije do stolu a chlapec křičí v předstírané bolesti, aby venku slyšeli, že dostává zasloužený trest.

Výsledek: Chlapce to neponížilo, ale zapamatoval si to a autorita ředitele spíše vzrostla.

Podstatné není to, že mu ředitel neuštědřil výprask, ale že to mohl udělat. Být to dnes, tak ředitele zavřou a odvetou ho v želízkách a kluk se mu bude z okna pošklebovat.

Chci tím říct jedno. Nejsem tvrdým zastáncem tělesných trestů, ale nevylučoval bych je úplně z procesu výchovy. Často stačí jen vědomí, že takový trest může přijít.

179418

02.01.2009 01:44

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Nekryji se zcela s narozem pisatele ve veci vyvoje

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Myslite, ze je to dobry vyhled pro svet r.2009?

Není. Ale chtěl jsem dnes znít trošku optimisticky.

179434

03.01.2009 22:17

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

Neměl by někdo fotku toho centra?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Dotaz čtenářům Zvědavce z Jihlavy. Neudělal by někdo fotku toho centra a domu pana Simona, abychom si udělali, my kteří tam nejsme, představu?

Může ji tady vložit nebo mi ji může poslat, přidal bych to k článku.

179571

05.01.2009 23:58

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

RE: Jen další důkaz, co jsou zač

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>ano, začali to plánovat okamžitě poté, co hamás vyhrál
>první demokratické volby.

Ne. Začali to plánovat před 61 léty. Copak jste nečetl předchozí článek Kdyby Hamas neexistoval? Také není na škodu podívat se na seznam izraelských masakrů od roku 1947.

179769

07.01.2009 16:57

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

RE: Fotky

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Díky, hned to dávám do článku.

180046

07.01.2009 19:24

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Talmud

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Proboha, neodpovídejte mu. To jejich "v rámci objektivity" je jen zoufalá snaha ukázat islám jako primitivní středověkou víru (=kterou je nutno vykořenit). Normální provokatér.

180060

11.01.2009 02:02

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: Áno, sú

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Od začátku měsíce jste postoval 39 příspěvků. Nárok máte na 10. Další vám pouštět nebudu, ledaže byste měl co říct.

180526

13.01.2009 15:34

Izrael testuje v Gaze nové zbraně

RE: ?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

V originále: The weapon "causes the tissue to be torn from the flesh. It looks very different (from a shrapnel injury)

Problém je, že tissue může být tkáň, ale také vazivo. Možná jsem měl použít to druhé slovo. Ta zranění jsem neviděl a nedovedu si to dost dobře představit.

180819

13.01.2009 20:54

Dopis Vaškovi

RE: Kočička jménem Myška

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Moc krásně napsáno. Děkuji.

180842

14.01.2009 15:39

Jak na sionisty

RE: Proboha ziveho

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Kde berete informace, ze Sioniste jsou zbabelci?

Kde? Podle toho, jak se chováte v Palestině. Vraždit neozbrojené civilisty raketami, fosforovými bombami, kazetovou municí, ochuzeným uranem, DIME munici, pěkně z výšky, používat tanky, bezpilotní letouny, satelity, když druhá strana nemá nic než kameny - to musí být člověk hodně velká sračka, aby tohle dokázal. Nemáte odvahu se jim postavit chlap proti chlapovi - stejnými zbraněmi. Bojujte za svůj Izrael, ale bojujte čestně. Jděte tam bez kevralových vest, bez tanků, jen s holýma rukama - a uvidíte, jak vás poženou. Anebo jim dovolte vyzbrojit se aspoň na úroveň zbraní 2. světové války. Dejte jim slušné zbraně, aby se mohli bránit a pak ukažte svou odvahu.

180949

14.01.2009 17:06

Jak na sionisty

RE: NWO a spol

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Uf. To je moc nepoškodí. Hlavním produktem vývozu Izraele je terorismus (oni vyvážejí terorismus jako jiné státy vyvážejí třeba obilí) a popřípadě špionážní, šmírovací a vojenská technika - zákazníky jsou především vlády. Nic si nenamlouvejme, výrobků pro normální lidí produkuje tento stát minimálně.

180975

14.01.2009 18:32

Jak na sionisty

RE: To by mne pane Stworo zajímalo

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Muslimové jsou sami rozhádaní mezi sebou, nemají to konsistenci, nekryjí jedni druhé, nejsou tak semknutí, protože nejsou tak poděláni a nemají tak paranoidní strach. Také se necítí nadlidmi. A v neposlední řadě nedochází jim s jakou strašlivou hydrou bojují.

180990

16.01.2009 01:51

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Úmyslně jsem ponechal vulgarismy, které bych jinak zcenzuroval. Chci, aby se ten člověk odhalil sám.

181151

20.01.2009 15:21

Zhanobili naši morálku

RE: Zhanobili naši morálku

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Nikdo vám nic nevymazal.

181553

21.01.2009 01:04

Zhanobili naši morálku

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Kultivovaný příspěvek nabitý informacemi. To jste mi mohl poslat jako samostatný článek, do příspěvku je to škoda.

181605

21.01.2009 01:34

Zhanobili naši morálku

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Aby to bylo
>fifty fifty jsem koupil misto toho abych pridal kamaradovi na
>udrzbu Zvedavce kocickam a pejskum do zdejsiho utulku zradlo a
>nasypal v parku ptakum hromadu zrni

To vám chválím. Ale jestli jste jim věnoval tolik, co Zvědavci, tak patrně pochcípají hladem. Nevzpomínám si, že bych vás někdy viděl v seznamu dárců.

A jinak: Vaše obhroublé, vulgární a často se zákonem hraničící příspěvky (samozřejmě podepsané přezdívkou, abyste zůstal pěkně v suchu) byly až příliš časté. Udělal jste si tady z toho volnou tribunu své rádoby vtipné hrubosti. Slušně jsem vás upozornil, že máte nárok na 10 měsíčně, vy jich tady máte jen tento měsíc 42. Nemám ani váš email, abych vám to napsal soukromě, i na to jste opatrný. Nemyslím, že bych vám nedal fair možnost se vyjádřit.

181608

22.01.2009 02:39

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

RE: Myslím, že ten mulat pořádně neví,

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Prosím omezte počet svých příspěvků. Máte jich tento měsíc už 35. Nárok máte na 10. Další vám nebudu pouštět až do příštího měsíce.

181709

22.01.2009 03:35

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

RE: Ad Obama

Vladimír Stwora 206.?.?.?

No vždyť to je přesně to, co říkám také. [smích]

181718

22.01.2009 15:49

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

RE: Myslím, že ten mulat pořádně neví,

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Omezte, prosím, počet svých příspěvků. Tento měsíc jich tady máte 47. Nárok máte na 10. Další vám pouštět nebudu až do začátku příštího měsíce, ledaže by byly mimořádně kvalitní.

181788

09.02.2009 23:23

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Omezte laskavě počet svých příspěvků. Tento měsíc jich tady máte už 39. Nárok máte na 10. Další vám pouštět nebudu, ledaže by byly mimořádně kvalitní.

183434

10.02.2009 04:06

Thajsko - díl I.

RE: dobrodruzny pribeh

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>mimochodem, kde jste si mohl zapalit prvnmi cigaretu v Thajsku?

Hned po vystoupení z letadla v letištní hale. Celé letiště je sice také nekuřácké, ale mají tam kuřárnu i s křesílky. [smích]

183442

11.02.2009 13:59

Thajsko - díl I.

RE: Za ta vsechna opatreni

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Diskutujete off topic. Nenuťte mě, abych celou tuto větev vymazal. Udělám to, pokud v ní budete pokračovat.

183521

13.02.2009 21:25

Thajsko - díl II.

RE: Prijimaji se i dotazy?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Dotazy se samozřejmě přijímají, ale odpovědi budou v dalších dílech tohoto špageti-seriálu. [mrknutí jedním okem]

183665

16.02.2009 05:28

Thajsko - díl III.

RE: Každý sám králem...

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Ještě malý technický dotaz. Když se proklikám přes
>fotogalerii, je tam nějaký způsob, jak se dostat jedním
>kliknutím zpět na článek?

Bohužel není. Myslel jsem na to, ale je to jiný server a neumožňuje vkládat odkazy. Mohl bych ale udělat to, že se fotogalerie bude otevírat v separátním okně, chcete to? Nebo můžete sami otevřít odkaz v novém okně či kartě. U firefoxu stačí podržet tlačítko CTRL při kliknutí. U MS IE nevím, ale myslím, že tam také něco mají.

183830

16.02.2009 17:56

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Omezte, prosím, počet svých příspěvků. Máte jich tady už tento měsíc 35. Nárok máte na 10. Navíc volíte konfrontační tón a máte tendenci protivníka napadat osobně. Další příspěvky vám pouštět nebudu až do počátku příštího měsíce. Ledaže by byly velmi kvalitní.

183906

16.02.2009 18:52

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Tohle pouštím schválně v souvislosti s článkem Tlachalové, který jsme tady nedávno měli.

A jinak, Stane, tím jste se tady odrovnal natrvalo. Toto byl váš poslední příspěvek zde.

183909

17.02.2009 18:24

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Omezte, prosím, počet svých příspěvků. Tento měsíc jich tady máte už 38. Nárok máte na 10. Další vám až do příštího měsíce pouštět nebudu, ledaže by byly hodně kvalitní. Děkuji.

183998

19.02.2009 14:47

Mattoni už není

RE: Nefunkční odkaz

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Oops. Přístupová práva. Už jsem to opravil. Díky za upozornění. [zahanbení]

184144

22.02.2009 20:27

Jsem lakmusový papírek

RE: Ano, je to off-topic.

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Proč mi nenapíšete přímo? Ale když už jste to vytáhl, nevidím nikde vaši platbu. Není ani v dosud nezpracovaných platbách. Uvedl jste váš variabilní symbol, který vám systém přidělil? Pokud ne, jen těžko mohu hádat, že jste myslel předplatné a ne dar.

184357

23.02.2009 14:47

Jsem lakmusový papírek

RE: upozornění

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>mě by například zajímala odpověď na otázku, proč tedy
>autor vydavateli neodpověděl,

Myslím, že to vím. On ty emaily nedostal. Alespoň to tvrdí. Totiž seznam.cz, kde má pan Ries svůj email, zdá se, filtruje emaily z domény zvedavec.org. Občas projdou, ale spíše ne. Vnímám to jako další milou pozornost Systému [smích] vůči tomuto serveru.

184410

24.02.2009 02:34

Thajsko - díl IV.

RE: Před 25 lety

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Velmi dobře napsáno. Thajsko tehdy v roce 83 a dnes jsou ovšem úplně jiné země. Bohužel.

184450

24.02.2009 23:12

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

RE: Problém je jednoznačně v legislativě

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>GMO potraviny pochopitelně žádné zdravotní riziko
>nepředstavují.

Doporučuji přečíst článek Příběh dvou botanik tady na Zvědavci.

184495

26.02.2009 16:24

Michail Chazin: „Zákaz valuty v Rusku dnes není aktuální“

RE: Odhalená chybička a 2 otázky

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Opraveno, děkuji.

>Čtenáři Zvědavce, kdybyste měli hodně peněz a koupili
>si za ně zlato, kam byste ho u nás v ČR uschovali? Do banky?

Řešíte klasický problém, kteří si kladou lidé už od starověku: kam to schovat. Zlato má jednu obrovskou výhodu: vydrží leccos, nereaguje s prostředím. Vodu, zakopání, mráz i žár. Navíc je objemově malé. Proto je také držitelem hodnoty. Podle mého názoru schovat kamkoliv jen ne do banky ani žádné firmě. Nespoléhat se na třetí stranu.

>2)Myslíte, že je možné, že v případě nějaké hodně
>velké krize by stát jednoduše ukradl vklady občanů v
>bankách, stejně jako zlato občanů uložené v bankách?

Nejen, že to je možné, ale je to jisté.

184787

02.03.2009 03:56

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Autoři Zvědavce by se měli zamyslet a článek v tichosti
>stáhnout

Nezlobte se, ale jste slepý nebo jste to nedočetl do konce? Ten článek je převzat z britského Mirror . Takže napište Britům, ať se zamyslí, a ne Zvědavci.

185118

03.03.2009 03:07

Vicepremiér Bursík a Kateřina Jacques napadli petiční stánek Iniciativy Ne základnám

RE: To je uplne jasne

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>take "zrudy ako Bursik a K.Jaques".
>Patria na smetisko ako plateni "obrprimitivi".

Nepleťte se. Osobně prorokuji oběma velkou budoucnost. Mají všechny předpoklady a charakterové kazy to dotáhnout hodně daleko. Co se zmrdství týče, není jim rovno. A jsou (bohužel) mladí.

185269

03.03.2009 15:48

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Omezte, prosím, počet svých příspěvků. Od začátku měsíce jich máte už 17 a nárok máte na 10. Děkuji.

185365

04.03.2009 22:09

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: demagogie

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Snažte se omezit počet svých příspěvků. Je teprve 4. a máte jich tady od začátku měsíce 28. Nárok máte na 10. Děkuji.

185604

05.03.2009 16:38

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

RE: připomenutí

Vladimír Stwora 206.?.?.?

A nejen to. Také si všímejte označení na výrobcích - viz video.

Pokud tam najdete K, U nebo další symboly z videa, tak NEBRAT. Platíte totiž daň za certifikovaný košer. Je to jeden z dalších dojicích automatů, které na nás zavedli.

185739

08.03.2009 04:25

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

RE: Kdo je Michail Chazin?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Sergej Chelemendik: KTO JE MICHAIL CHAZIN?

185990

10.03.2009 15:19

Otázka lidských práv a svobod

Snazte se omezit počet svých příspěvků

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Snažte se, prosím, omezit počet svých příspěvků. Vy sice nepatříte mezi jednoznačné tlachaly, ale máte jich tady od začátku měsíce přes 70. Nárok máte na 10. Nechte také mluvit ostatní. Děkuji.

186203

11.03.2009 14:18

Představte si

RE: Zajímavé

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Ron Paul to hezky přirovnal. Nicméně! Jeho tvrzení, že za
>911 stojí nějací lidé z BV je poněkud, ehm, no,
>přinejmenším diplomaticky korektní.

Však také v reakcích na původní článek mu to dávají pěkně sežrat.

Ano, také mě zaráží ten postoj. Ale je možné, že Ron je prostě diplomat. Už tak je ostrakizovaný, kdyby vybalil ještě tohle, tak by ho označkovali nálepkou konspirátor a pro mnoho lidí je taková nálepka ztrátou kredibility. Od konspirátora je už velmi blízko k nálepce antisemita, protože kdyby řekl A, musel by říct i B, tzn. musel by obvinit z toho CIA a Mossad a Izrael. To by se odrovnal úplně.

186311

13.03.2009 14:24

Hon

RE: ona ale bola prokurátorka

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Pravda. Popletlo se mi to. Opravím. Děkuji. [zahanbení]

186494

13.03.2009 14:29

Hon

RE: Polednová nikoho ne(od)soudila

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Jj, všichni mi to mlátíte o hlavu, já vím. Kolikrát mám říkat, že jsem se spletl? [zahanbení]

186495

17.03.2009 01:09

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: profízlovaný internet...lidé bděte!

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>vše je otázkou
>důvěryhodnosti každého jabber serveru, a jeho
>vlastníků.

Doporučte nějaký slušný jabber server. Já to teď zkouším a skutečně nevím, který vybrat.

A dotaz: Zaregistroval jsem se na jabbim.cz. Znamená to, že mnou zvolené jabberID už tam zůstane navždy?

A druhý dotaz: Předpokládám, že se na serveru jabbim.cz loguje i moje IP adresa. Podle mne by mělo pomoci vyvolávat psi z linuxu přes příkaz torify. Zkusil jsem napsat "torify psi" a prošlo to, i když to trvalo déle.

Toto je dotaz nad rámec této diskuze, jestli se chce někdo pobavit na téma jabber, pojďte na fórum Zvědavce, kde jsem k tomu otevřel téma.

186713

17.03.2009 19:39

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

RE: profízlovaný internet...lidé bděte!

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Díky moc.

Ještě jsem se chtěl zeptat jak fungují konference v jabberu. Mohu jít na kterýkoliv server a zřídit tam jakoukoliv konferenci? A jak udělám, aby ta konference byla jen pro zvané, tj. aby nebyla vidět zvenčí, jde to?

186773

23.03.2009 18:06

Austrálie se zbláznila

RE: Vy víte své, já též, ale oni to nevědí, moji vrstevníci...

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Arime, nečekejte, že bude lehké vaše vrstevníky (nebo kohokoliv) přesvědčit. Za pravdu se vždycky platilo kopancem, to je mezinárodně uznávaná valuta, jak říkal už Werich. Budu teď trošku patetický a uvedu kousek z Ezopových bajek. Je to z knížky pro děti, ale platí to. Často si ten text připomínám.

K lidskému štěstí v tomto světě
vede dvé různých cest
těžko je říci v jedné větě
která z nich lepší jest.

Ta první - samy trn a kámen
kdo po ní kráčí, těžko jde,
má v nohou tíž a v hlavě plamen,
zoufá, že nikdy nedojde.
Ale ta cesta plna trýzní
nakonec vede přímo v cíl.
V bolesti, bídě, hladu, žízní
kdo po ní šel, ten zvítězil.
Bojuj, je-li ti ukřivděno,
čestný se nikdy nepoddá
měj na paměti jedno jméno
jméno té cesty - svoboda.

Ta druhá cesta, prostá strázní,
je široká a dlážděná,
po ní však kráčí jenom blázní,
vždyť končí v poušti ztracena.
Otroctví, žal a utrpení
údělem je tu pocestným,
cíle tu není k dosažení,
štěstí se rozplynulo v dým.
Vyslyšet žádost tyranovu
se téhle pouti podobá
popřejte sluchu mému slovu
druhou cestou je poroba.

187064

25.03.2009 14:56

O ubohosti některých

RE: Kdyz transparentne tak transparentne

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Udělejte to. A nezapomeňte připojit všechny vaše útoky a nadávky za to roky z Nezvědavce. Včetně toho posledního z 22. března:

Jako obycejne, idiot nestwurny pomateny, naletel na hoax, podvrh a lez, protoze to slouzi jeho debilnim predstavam. Pravdepodobne se bude zase obhajovat tim, ze preci "na googlu (sic) je na to tisice referenci", jako v pripade, kdy se trapne zesmesnil s Podunk U a mnoha dalsich ukazkach jeho nebetycne blbosti.
Marx nikdy nikde citovane prohlaseni nenapsal: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/milan-zeleny.php?itemid=6022


Mám je, samozřejmě všechny zálohované. V rámci celého nezvědavce.

Vy jste pane Maule neobyčejně zlá a trapná postava internetových diskuzí. Vy útočíte už roky na všechno, co sám nedokážete. Pamatujete, jak jste kdysi, coby Písecký, likvidoval Čulíka v Britských listech? To kvůli vám zrušil Čulík diskuze na BL. Jste typický internetový troll. Urážíte pod přezdívkami a když se vám na to přijde, vyhrožujete. Tak jen do toho.

187255

25.03.2009 15:23

Skutečný zločin konspirace AIG

RE: pri kliknut na odkaz se mi ukaze

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Jo, to je pravda. Vypadá to, že mají problém na stránce globalresearch.ca. [pláč] Včera to ještě šlo.

187261

25.03.2009 17:26

O ubohosti některých

RE: Hm - co tak poziadat banku

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Ano, něco vrátili (nevím, za jaké je to období), ale hned následuje ve výpisu další řada haléřových vkladů. [naštvaný]

187266

27.03.2009 02:48

Skutečný zločin konspirace AIG

RE: Tretie dejstvo tejto krizy je kriza vladnych dlhopisov, ktora moze vyustit do rozpadu medzinarodneho platobneho syst

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Zapomněl jste na jednu vysoce pravděpodobnou variantu. Krize takového rozsahu se většinou řeší válkou. A to pořádnou.

187376

28.03.2009 14:19

Jak mi ČSOB neodpověděla

RE: Dal jste si vubec praci ?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Pravda. Jenomže dokud 1.CA nebude uznanou certifikační autoritou, nemůže se chovat, jakoby byla.

Verisign vůbec není lepší. Defacto celá fraška kolem certifikačních autorit je další z podvodů designovaných na tahání peněz z lidí a firem za h@#$o. Proč by měla mít jakási neznámá firma v tramtárií větší důvěru, než například můj soused, který mě zná. Proč by mi certifikát, že já jsem já, nemohl podepsat on? Proč ta firma v tramtárií za to účtuje horentní částky, přitom je to operace naprosto automatická?

CSOB se možná chová vlastenecky, což je chvályhodné, ale v tomto případě hazarduje, když používá neuznávanou certifikační autoritu a tak vyvolává neustálá zbytečná varování prohlížeče. Tohle je banka, ne nějaký copyshop na rohu ulice.

187432

28.03.2009 14:39

Jak mi ČSOB neodpověděla

A ještě mě napadlo

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Pokud ČSOB chce používat 1.CA, měla by každému svému klientu poslat ten certifikát současně s jeho přihlašovacími údaji (případně s nějakým vysvětlujícím dopisem proč to je třeba udělat). Měla by učinit povinnost z toho, aby každý jednotlivý klient ten certifikát 1.CA měl ve svém prohlížeči před prvním přihlášením.

187435

28.03.2009 14:40

Jak mi ČSOB neodpověděla

RE: naivita :-)

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>hm, a co byste na ten druhý mail čekal, když jim pošlete
>screenshot z Opery a oni v odpovědi melou o Firefoxu?

Ne, to je moje chyba. Já jsem používal skutečně Firefox, oni to poslali správně. [smích]

187436

30.03.2009 01:14

Ano, můžeme!

RE: video

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Tohle je moc pěkné. Hezky jste to udělal. Jen jednu drobnost. V odkaze na zdroj nikdy neuvádějte parametr PHPSESSID. Defacto nikdy ten parametr nekopírujte, pokud někomu posíláte jakákoliv odkaz.

187493

31.03.2009 15:57

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Možná chyba v překladu

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Samozřejmě chyba, omlouvám se. Už to jdu opravit.

187593

31.03.2009 22:33

Globalizmus verzus etno-nacionalizmus

RE: MATEMATIKA

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Mírněte se ve svých protižidovských příspěvcích. Další podobně laděný už vám neprojde.

187612

03.04.2009 15:46

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: proč už tu NWO není?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Ale, nebavili se o tom lidé třeba už před 30 lety?
>Proč už tu není?

Ono už přece JE.

To, že o tom pořád píšeme,jako že "přichází", je trošku náš vlastní alibismus. Přesnější by bylo psát, že je, a že se postupně utahují kohoutky.

187787

05.04.2009 01:39

Na sumitu G20 se rozhodli tancovat podle USA

RE: Nebudeme tancovať podľa obrezaných!

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Nechcete o tom napsat článek do Zvědavce? Slovenská politická scéna nám úplně uniká a myslím si, že je to škoda. Pokud byste napsal, byl bych rád, ale prosím, ne protižidovsky laděno. Jen fakta.

187838

06.04.2009 04:50

Na sumitu G20 se rozhodli tancovat podle USA

RE: To se dalo cekat

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Božinku, vždyť mají celý svět. Už pár roků pracují na Indii a Číně. A samozřejmě znovu Rusku.

187887

06.04.2009 14:45

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: to není pravda, že má vítat prezidenta prezident

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Bylo by to těžké naučit se vkládat správně odkazy?

187904

08.04.2009 16:02

Cirkus Obama

RE: Cenzura?

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Co kdybyste byl více trpělivý? Váš příspěvek je tady. Psal jste ho v 8.50 a v 9.50 jste postoval stížnost, že tady ještě není.

V tu dobu jsou v Kanadě, odkud to schvaluji 4 hodiny ráno. Nebo si fakt myslíte, že tu sedím 24 hodin denně?

188032

08.04.2009 22:31

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>je produktem marxismu, je jeho odnoží a nezbytnou součástí
>marxistického pojetí revoluce

Ano, to je pravda.

>Má věci společné s Voltairem, Rousseauem, Maratem, Marxem,
>Engelsem, Leninem, Stalinem, Pol Potem i se současným
>západním tzv. gramsciánským marxismem, s Rockefellerem
>feminismus nemá a nikdy neměl nic společného

Ono všechno souvisí se vším. Nevzpomínám si sice, kde přesně Voltair nebo Rousseaue psali o feminismu, ale vaše vysvětlení by šlo přijmout jako součást jejich filozofie o osvobození člověka. Budiž. Ale mezi našeptávači byli i iluminaté a vůbec Zednáři. Ostatně to slavné heslo francouzské revoluce svoboda, rovnost, bratrství také, zdá se, vymysleli oni. Rockefeller v tom jede ať se vám to líbí nebo ne. On a jeho předchůdci jsou ti, kteří tahají za nitky.

188046

09.04.2009 14:47

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

Čeho je moc, toho je příliš

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Žádám vás, abyste přestal spamovat čtenáře s odkazem na ty webové stránky. Zatím každý váš jednotlivý příspěvek tím končí. Pokud se to tady objeví znovu, vymažu zpětně všechny vaše příspěvky.

188083

13.04.2009 16:02

Amero nahradí dolar, až se zhroutí

RE: zvedavec končí

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Máte právo, aby se vám BL líbily více, ale všimněte si, že i BL žijí z příspěvků. A že jsem tak smělý, vy jste je někdy podpořil? Myslím, že ne, svědčí o tom vaše poznámka, že jsou "zadarmo" (jako kdyby Zvědavec nebyl). Vy jste přesně ten typ, co si myslí, že má jakési Bohem přiznané právo na kvalitní věci, aniž by je zaplatil. A když se mu nezdají být "dost kvalitní" ještě je poplive.

188330

13.04.2009 20:42

Amero nahradí dolar, až se zhroutí

RE: zvedavec končí

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>iba chcem povedať že
>... vlastne nie len zvedavec ale aj osud už dávajú články
>ktoré boli spomenuté už milionkrát ibaže sa stále
>obmieňajú v inom znení.

Ano. Představte si, že bývá období, kdy se toho moc neděje. Ale Zvědavec, musí publikovat svých x článků denně. Protože to je moje povinnost vůči vám. Jinak je mi předhazováno, o kolik je to jinde lepší a co si dovoluji nepřinášet dostatek kvalitních článků, na které on, černý pasažér, má nárok. Tak nějak jste to myslel, že?

188354

15.04.2009 17:13

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: škvár a blábol

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Je tam překlad Flavia, běžně dostupný text z
>prvního století po Kristu.

Flaviu bylo několik:

Gaius Flavius Fimbria
Titus Flavius Clemens
Titus Flavius Sabinus
Gaius Flavius Antoninus
Lucius Caesetius Flavius
Flavius Scaevinus
Lucius Flavius Arrianus Xenophon
Flavius Scribonianus

Můžete mě nasměrovat? Rád bych si to přečetl. Děkuji.

188452

15.04.2009 21:08

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Nejsou v tom sami

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>O velké části menších evropských národů (o
>mimoevropských ani nemluvě) by se také dalo říct, že jejich
>národní myšlenka je mýtus vymyšlený před sto lety.

To může být pravda. Rozdíl je v tom, že ty ostatní národy nenarokují za to pro sebe zvláštní zacházení jako v bavlnce, nekradou někomu zemi, neprovádějí 60 let genocidu a holocaust na nevinných původních a skutečných Židech, pravých dědicích toho území, i když se dnes jmenují jinak.

188469

17.04.2009 22:00

Erik Sedláček osvobozen

RE: Takže

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>pan Sedlacek
>neonacistou prinejmensim byl. Clanek pana Vladimira navozuje
>predstavu, ze tomu tak neni. Tot vse.

To je právě ten průšvih, že tohle není jasné. Píše o tom antifa, píše o tom mainstream. Ale tyto zdroje nejsou pro mne určující. Už jsme tady mnohokrát diskutovali způsob, jakým jistá skupina předchází jakékoliv diskuzi: nálepkováním. Nálepka "neonacista", popř. "antisemita" či "rasista" je jako Kainovo znamení. Každá diskuze tím končí dříve než začala, protože s takovými přece my diskutovat nebudeme.

Jenomže kdo má vlastně právo použít tu nálepku? Musela by to být nějaká vyšší instance, nezávislá a nad věcí, nejlépe nějaký Bůh. Určitě ne ideologický protivník.

Proti obecným tvrzením z médií stojí má osobní zkušenost. Pana Sedláčka znám. Nepůsobí na mě dojmem neonacisty ani fanatika. Řídím se v tom svým instinktem, ten mě jen málokdy zklamal.

188626

19.04.2009 16:17

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Lidi jako ty a ty tvy plesany kamosi jste kontraproduktivni v
>boji proti NWO,protoze kdyz "normalni clovek" co cerpa informace
>z masmedii uvidi, ze proti NWO jsou nackove jako ty a tvy
>kumpani,tak okorad NWO podporej uz z principu...

Tohle je dobrý argument a já si někdy kladu stejnou otázku: Když slušný člověk vidí, že proti NWO stojí nackové, tak se snad raději už z principu zařadí do druhé fronty. Přesně.

Ale potom si říkám, co když je složitější?
Co když přesně tohle je manipulace NWO?
Co když chtějí přesvědčit většinu, že proti NWO stojí hlavně nebo jedině právě nackové?
Co když nackové nejsou vůbec nackové, ale jen odpůrci NWO a nálepku nacek jim dali strůjci NWO, aby je pošpinili?

Kde je pravda?

188799

19.04.2009 16:55

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Všechno, co píšete, je pravda. Jenomže svět není černobílý. Na odpůrce NWO a Izraele se nabalí obrovské spektrum nesouhlasníků, od umírněných po krajní. To, co uvádíte, může být právě ta krajnost, která se na ně lepí. A kterou šikovně (velmi šikovně) využívá mainstream k diskreditaci celého hnutí.

Podívejte na antifu. Tvrdí, že jsou odpůrci fašismu a rasismu. Kdybych to zobecnil stejným způsobem, jako to děláte vy, musel bych říct, že každý, kdo je proti rasismu, je člen antify.

188803

21.04.2009 16:31

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Tomu říká génius Orwell v 1984 crimestop. Vnitřně zastavit myšlenku dříve, než by udělala škodu.

Ten stejný princip crimestop praktikují novináři. Na jedné straně uveřejní některé teorie potvrzující, že 9/11 byla vnitřní práce, na druhé straně v článku o mučení těch dvou z toho neodvodili fakt, že tedy zřejmě jsou oba nevinní.

Spolu s doublethingem (podržet v hlavě dvě protichůdné myšlenky a nevidět rozpor) to vytváří ideální situaci, kdy se sice ví nebo připouští, že něco je, ale nevyvodí se z toho závěr.

189010

22.04.2009 21:05

Znalecký posudek na knihu Mezinárodní Žid od Henryho Forda

RE: Díky za článek

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Ano. A znovu se usmívám, jak se paní Rowlingové v pohádce o Harry Potterovi podařilo nechtíc vystihnout obecnou charakteristiku zla. Pan zla v té knize byl nesmírně háklivý na to, když ho někdo jmenoval, okamžitě to zjistil, ať to bylo kdekoliv na světě, a "viníka" trestal nemilosrdně a tvrdě.

Zlo - ať pohádkové nebo skutečné - má stejné charakteristiky. A máte pravdu, je to ve skutečnosti velmi jednoduché: Zlo je zlo.

189183

22.04.2009 22:53

Znalecký posudek na knihu Mezinárodní Žid od Henryho Forda

RE: Díky za článek

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Voldemort nic nezjistil. Jen meli kouzelnici strach. Viz to, co o
>tematu rika Brumbal.

Zjistil. V posledním díle se už objevoval, kdykoliv někdo vyslovil jeho jméno. A trestal. [smích]

189190

23.04.2009 22:19

Zvědavec byl nedostupný

RE: Stále je problém

Vladimír Stwora 206.?.?.?

Do 24 hodin to bude dobré.

Jestli vám nenabíhá varianta s wwww, doporučuji vyčistit cache a dočasné soubory. Váš prohlížeč zřejmě bere částečně starou verzi.

189230

24.04.2009 16:21

Zvědavec byl nedostupný

RE: soubor hosts není šťastné rešení

Vladimír Stwora 206.?.?.?

To je pravda. I když jsem to navrhoval jako možné technické řešení, jsem v podstatě silně proti tomu. [velký smích]

189321

25.04.2009 20:56

Realitní bublina praskla: před námi velký pád

RE: ludia vs podniky v USA

Vladimír Stwora 206.?.?.?

>Krízu vyvolali nesplácané hypotéky, tak štát mal vložiť
>1Bilion dolárov do bank s tým že na každú hypotéku
>prispeje.

To nejde. To by nebylo fair k těm, kteří platí. Hodně lidí v uplynulém období si koupilo domy tak trošku z chytráctví. Chtěli se také přiživit na těch hodech elit. A podepsali smlouvy, kde jsou první 2-3 roky nižší splátky, než kolik je měsíční úrok. S tím, že rozdíl se přičítá k ceně domu. Oni věděli, že to platit nebudou. Že do těch 2-3 let to zase prodají. Stavěli na tom, že ceny realit jdou pořád nahoru.

Ti, kteří koupili dům klasickým způsobem, jsou víceméně ještě za vodou - dokud budou mít práci. Pokud složili 25-30% z ceny předem.

Kdyby stát teď podporoval ty chytráky, jak by k tomu přišli poctivci, kteří by nedostali nic?

189423

25.04.2009 22:25

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: ale ved..

Vladimír Stwora 206.?.?.?

To je skvrna na jeho štítu a jsem si téměř jistý, že kdyby Duke mohl vrátit čas, nejspíše by do Ku-Klux-Klanu nevstoupil. Ale bylo to v roce 1974-1976, v té době mu bylo 24 let. Řekl bych mladická nerozvážnost. Mnoho dnes vážených politiků tropilo v mládí leccos, co hraničilo se zákonem. To ho máme navždy zavrhnout za to, co udělal před 35 roky? Který politik má morální kredit, jmenujte.

Ostatně když ho za to nezavřeli v USA (a měli na to dost času), jaké právo má ho zavřít ČR?

189437

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?