Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 1 jméno: kerob.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2010 07:22

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Gratuluji

kerob 85.?.?.?

Držte se.

231659

26.11.2010 11:55

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: s financnymi prispevkami

kerob 85.?.?.?

No, jestli jste to ve svém životě dotáhl až ke strachu z ,,popotahování,, , tak je myslím zbytečné kupovat tričko. Promiňte, ale Váš příspěvek je jako z roku 1980. ,, Mámo my si tady rádi počtem, že? Tak nějak jiní články než na TN.cz a podej z lednice další vychlazený. Je to super číst popotahovanýho autora a na nás mámo se nedostanou. My jsme předce nic nepsali a jenom čteme.,, Omlouvám se ,ale vy jste mě tak svým příspěvkem zarmoutil. Je rok 2010 a i kdyby tady vládli Číňani, Rusové nebo USA, vždy to bude milý pane o osobní statečnosti. Starach vám nikdo nenařídil a také Vám ho nikdo nezakáže. S tím musíte bojovat sám. Pouze číst podle Vás zakázané příspěvky nestačí.

233090

06.12.2010 09:51

Wikileaks = Asanace internetu

Wikileaks

kerob 85.?.?.?

Myslím si, že pravda bude nejblíže příspěvku pana ,,jean.laroux,,. Ve společnostech je obrovský přetlak. Je to přesně jak papinův hrnec. Kam se demokratické státy dostali? Denně to vidíme v Evropské unii. Regulace,regulace a znova regulace. Státy doslova krachují a fiktivní miliardy, jenž jsou jenom čísla v bankovním počítačovém systému jsou možná schopné oddálit účetní krach, ale nejsou schopné uklidnit lidi. Kde je kapitalizmus, který panoval v USA a západní Evropě ještě počátkem 90 tých let? Zmizel, respektive byl přetvořen v polofeudální, korporální celek bohatých nadnárodních společností, které ovlivňují nejenom trh, ale dnes i politiku a chod téměř každého stát. Lidé sice slyší neskutečné sliby, řešení a chodí k volbám pro dobro věci, ale mají se hůř a vidí kolem sebe chaos a krach hodnot. Hodnot, které budovali celé předchozí generace, kdy miliony lidí umírali za vlast a stát. Dnes jsou to povětšinou pouze prázdné fráze. To platí o USA stejně jako o EU. No a do toho se vyrojila spousta alternativních internetových médií, blogů, stránek v nichž si každý hledající najde ty své zdroje informací. Někdo rád Ufo, jiný konspirace, záhady až po duchařinu. Dalo by se říct, neškodná zábava při úniku z reality. Ale jedno máme všichni,kteří hledají společné. Vidíme realitu jinak než ti u TV bedny při nějaké super star. A tady nastává podle mne zásadní problém. Jsme síla, která má na vše jiný a osobitý názor. Ať je správný čí nikoliv, odchyluje se od mainstremu a oficiální propagandy. Zatím nejsme schopni nikoho moc ohrozit, pouze jim nevěříme. Ovšem jednoho dne můžeme být strašně nebezpeční pro bohaté klany a rody. Už nejsme jásající dav nad narozeninami královny. Už se nechceme poníženě klanět majestátu za pár drobných na svůj provoz. A jak vládnout když se lidi tzv. probouzejí a nemají po staletí budovanou přirozenou úctu k rodům, systému, republice? Už nechceme odvádět desátky na nesmyslné války a pohodlí mocných, kteří nás mají pouze jako zdroj potravy a svého blahobytu. Vždyť o peníze jde až v prvním řadě. A vládnout, nebo válčit bez finanční rentability nemá smysl. Ovládat svět a nevydělat také ne. Globální ekonomika je na tom založena. Bez burzy a dluhů by se zhroutil každý systém. Vše je postaveno na bankách a finančních hodnotách, které neexistují. Co je burza jiného než kasíno? Do toho všeho neustále válka, válka, válka. Je jedno jestli proti terorizmu v Iráku, nebo proti Srbům, Iránu. Hlavně neustále válčit. Nic nevyhrát a vyrábět zbraně, tedy hlavně je prodávat za peníze daňových poplatníků. Jenomže jak dlouho budou lidi věřit na bubáka Ládina? On je pořád svobodný, tedy pokud žije a existuje, ale my? My už moc ne. A tak je potřeba odvést pozornost. Tady ropa v zálivu, jinde bomba v botě nějakého pofidérního cestujícího no a dnes Wikileaks. Je to pouze další dí...

Automaticky kráceno

233777

06.12.2010 09:52

Wikileaks = Asanace internetu

Wikileaks

kerob 85.?.?.?

Je to pouze další díl do puzzle NWO. Nic víc, nic míň. Jde o další utažení šroubů a přiložení pod kotel. Žába se vaří pomalu, ale jistě. Než se mainstrém vyblázní nad skandály z Wikileaks, tak mají o čem všichni psát, mluvit, přemýšlet. No a zatím se stanou věci, na které nikdo nebude poukazovat a nebude si jich všímat. Jsem přesvědčen, že Wikileaks je pouze kouřová clona. Jde jenom o to, co má schovat. Čína a Rusko nebudou obchodovat v dolarech, Írán a jaderná velmoc, terorizmus a Jemen, Pákistán atd. Ekonomická krize, která hrozí být větší než ta poslední. Může to být sto dalších věcí. Čas ukáže kdo a proč rozehrál tuto hru. My se bohužel můžeme pouze domnívat a psát si o tom. Tak to dělejme než nám internet začne nabízet pouze reklamy na oficiálně schválené zboží a trochu toho ,, zakázaného,, porna pro únik z teto nevšední reality. Píšu v jiném jazyce, tak mi promiňte chyby.

233778

07.12.2010 09:22

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

Pěkný článek, díky

kerob 85.?.?.?

Nazval jste to velice hezky slušní a neslušní. Vím, že je to pokus obrazně vyjádřit stav toho co se kolem nás odehrává, ale pokusme se nad tím zamyslet. Ať by se jednalo o reformu stávající společnosti, nebo o pád staré a vytvoření společnosti nové, je jisté, že momentální stav není status quo. A stejně jako já, je periodicky se rozrůstající počet lidí, kteří cítí, že nějaká změna určitě přijde. Cítíme to všichni, že jsme došli do slepé uličky vývoje našeho společného bytí. Nemyslím tím techniku, ta si čím dál víc vystačí už i bez nás. Čekám jenom na dobu, kdy se začne replikovat sama a my se staneme nadbyteční. Ale zpět k myšlence. Dosáhli jsme obrovský pokrok ve vědě, technice, medicíně a v možná dalších sto oborech, ale v čem jdeme mílovými kroky zpět jsou lidské a společenské vztahy. Co je dnes rodina? Má ještě toto slovo vůbec nějakou váhu a cenu? Tam bych já začal hledat naše současné globální problémy. Člověk vpadne do teto společnosti a posadí ho k televizi, pak internetu, pokračuje vzděláním, vysněnou kariérou, kterou letí životem a neohlíží se zpět. Nehledí na následky svého konání. Chce být dravý, krásný, bohatý. Vidí to denně na Nově, Primě. Život se mu smrskne na krátké textové správy, práci, hypotéku. Jak jde dohromady nová stíhačka Gripen a několik tisíc bezdomovců? Jak nový Pandur a invalidé, na které není v rozpočtu místo? Kolik takových příkladů najdeme za 10 minut? Jak vytvořit spravedlivou společnost, když nám nefunguje to nejzákladnější a to vztahy doma u společného stolu. Jsme připraveni na novou společnost, nebo jenom chceme nějakou změnu, ať je sranda a něco se děje. Tu poslední revoluci jsme si nechali ukrást ze stejného důvodu. Více jsme chtěli. Budeme pracovat víc a budeme víc vlastnit. Tady je toho výsledek. Jako z Orwella ,, budu pracovat víc a radostněji,, Pak nás prodají na jatka, protože nejsme bez výkonu k ničemu. A tak hledáme cestičky k něčemu novému, nejlépe totální změna, ale nejlépe u sousedů. Doma ne, těžce jsme si na to vydělali a nechceme o to přijít. Proto hledáme na internetu a ne doma, nebo u sousedů. Kolik lidí pošle anonymní SMS na Haiti a překročí bezdomovce, který si za to zcela jistě může sám. Kolik lidí se rozbrečelo na malou Natálkou a mine dětský domov aniž by se zamyslel. Je to jenom moje úvaha, zda jsme připraveni na změnu, zda ji chceme opravdu. Co jsme tomu schopni obětovat a jakou cenu jsme schopni zaplatit. A ještě omluva za případné chyby.

233854

15.12.2010 08:07

Je čas pomáhat

Malá úvaha k tématu

kerob 85.?.?.?

Pokaždé, když se objeví podobný článek o člověku, nebo rodině, kteří, byť z jakéhokoli důvodu neustáli tlak teto doby, vyrojí se kvantum fundovaných rádců a hodnotitelů. Vždy mě zarazí, kde tito lidé berou v sobě tolik odborných znalostí, rad a okamžitých řešení a jak ve dvou holých větách pod popisem problému, dokážou odsoudit a zaujat správný, lidský postoj. Tak se vždy dočtu, že jeden každý postižený podobnou tragédií si za to může sám, že se mu určitě nechce pracovat, že je asi negramotný. Ti odbornější většinou onanují nad problémem z teplé kanceláře a za státem placený internet považují takové téma za kratochvíli a duševní onanii. A tak se můžeme dočíst, že každý máme stejné možnosti, práva a že to, či ono neměli podepisovat nebo dělat a kdo je blbý, tak ať hold platí. Jenom doufám, že se toho nechytí Iděs nebo TV Noha. To by teprve byl poprask. Asi jako bezdomovec, který si dovolil bydlet v kanálu a mít tam varnou konev. To, co pod tím článkem předvádělo pár diskutujících by si zasloužilo vytesat jim to na náhrobní kámen. No ještě, že ho zadržela naše pomáhající a chránící policie. Když na Florenci nedávno uhořela spousta mladých lidí a pes, tak jsem se zase dočetl, že je většině lidí toho psa líto a bezdomovců škoda není, neb jich je dost, nechtějí makat a smrdí. Já to psal nedávno pod nějaký článek zde do diskuze, že všechny společenské změny, které mnohý očekáváme, nemůžou být změnou k lepšímu, pokud se nezačneme k sobě a svému okolí chovat jinak. DMS pro Haiťany je jistě prospěšná věc, ale doma nám umírají lidé, kteří nemají kam jít, nemají co jíst ani se kde vyspat a nejsou to jenom ti, které potkáváme na hlavním nádraží. Kolik je podobně postižených lidí a celých rodin, kteří bydlí na ubytovnách, v podnájmech nebo u různých kamarádu v domnění, že se to nějak zlepší? Nezlepší! Tato země má nakročeno do velkého průseru a my s ní. Ne každý má rodinu, která pomůže, nebo dobré vzdělání a pracuje za managerský plat. Věřte mi, že z vlastních zkušeností vím o čem píšu a všichni ti, kteří si myslí, že je tady nějaká záchranná sociální síť, nebo, že je nějaký úřad kam podobně postižená rodina zajde a tam to někdo začne řešit je na omylu. V tom nejlepším případě přijde dotyčná paní o své děti, které náš sociální stát zavře do ústavu. Proto prosím, než začneme někoho odsuzovat, zamysleme se, jak můžeme ve svém okolí pomoct, ne jak rychle odsoudit. Když se člověk začne propadat na dno, tak první o co přijde jsou všichni ti kamarádi a známí, kteří Vám rychle dají nějakou dobrou radu, ,,třeba zajdi na internet, tam jsou byty levný,, a dál na Vás nemají už čas. Ne vždy je to pouze o penězích. Někdy snaha a dobrá vůle je víc, než samotná pomoc a člověk pak ví, že není sám a odepsaný. Omlouvám se pravopis, píšu v jiné...

Automaticky kráceno

234270

15.12.2010 11:32

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

kerob 85.?.?.?

Samozřejmě máte pravdu. Tento problém není černobílý a neobsahuje jednoduché řešení jednotlivých situací. Ovšem jestli chceme diskutovat, tak by jakákoliv diskuze měla mít nějaký konkrétnější závěr, na kterém se většina shodne. Uvidíte kolik odsuzujících příspěvků zde do večera bude. Výsledek bude ten, že tak čí onak si za to může sama a otravovat s tím nemá smysl. Proč, ale pak podobné články číst? Proč se nad tím zamýšlet? Výsledek jsou jenom řeči, které kromě odsouzení a vymýšlení proč to, či ono k ničemu nevedou. Jak z toho plyne nějaká konkrétní rada nebo pomoc? Nijak. Pokecáme, potrápíme klávesnici a zítra zase jiný problém. A tak je to v teto republice ze vším. Nic se nikdy nedodělá až do úplného vyřešení. Jak pomoct bezdomovci když nemá kam jít? No samozřejmě bydlením. A pokuste se nabídnout řešení ať stát takto postiženým lidem dá sociální bydlení, byt nebo ubytovnu a odpustí platby na nějakou dobu. Hned uvidíte tu nevoli občanů, co si to o sobě myslíte, když oni musí splácet hypotéku a nikdo jim nic také nedal. Takže já osobně nevěřím v jakékoli řešení. Ba, naopak ta paní na tom bude ještě daleko hůř až začne násilné pomáhání. Ale nejde jenom o ní. Těch případů jsou tisíce. Návrhy brigád a vzdělání jsou jistě důležité, ale momentální situaci to nikomu z nich neřeší. A převychovat? Jak a k čemu? To už tady bylo a víme kam to vedlo. Nakonec se její případ rozebere natolik, že ač všichni bez informací, ale se zaujatým postojem viny někoho, o kom včera nikdo neměl ani tušení, ji odsoudí.. A proto mnoho lidí pomoc spíše odmítá. Místo pomoci většinou dostane od spořádané společnosti přes držku. Když ovšem není řešení a nikdo ochoten naslouchat, tak co s podobně postiženým člověkem dál? Pracovní tábory? Nebo hromadně navrhované zbavování svéprávnosti? Co takhle zabíjet? Nějak humánně a bezbolestně? I když se obávám, že i to bezbolestně by se většině spravedlivých a neomylných nelíbilo.

234283

18.03.2011 08:25

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

Pane Vladimíre

kerob 85.?.?.?

Mám takový osobní pocit, že byla učiněna objednávka na Vaše odsouzení. Čím víc se budete snažit dokazovat svou nevinu, tím víc bude systém pracovat. Vy víte jaký je to systém a on ví, že Vy to víte. Proto si myslím, že by možná stálo za úvahu hledat jiné řešení a už sem k soudu nechodit. Nevím jak lze po právní stránce toto udělat, ale uvažujte o tom. Oni Vás uznají vinným. Ať dřív nebo později. Stejně jako Vy bych si přál aby to nebyla pravda, protože Vím z jakého důvodu Vás soudí. Nebudu psát, že Vám držím palce. To je hodně málo, ale věřte, že s Vám nejenom cítím, ale to i prožívám. Jedním slovem mi to není lhostejné. Chtěl jsem jenom, aby jste to věděl. Hodně štěstí.

239743

26.08.2011 09:18

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

No jo...

kerob 85.?.?.?

Jsou to jenom informace. Možná pravdivé a možná ne. Co na tom záleží a proč se v tom takto hrabat? Je pouze jediná informace, která je na beton jistá a to, že NATO,USA, vojenské korporace, tajné služby, media a armáda jsou ve špatných rukou. To je totiž začátek konce. Mají jednotné ,, velení,, a dokážou cokoliv. Je jedno jaký, který, nebo čí stát to odnese, nebo proč se rozhodnou to, či ono zničit a podřídit NWO. Podívejte se jaký posun se stal za posledních pár let. Dnes už nikdo neřeší nějaké zasahování do práv jedince. Jde už o celé národy. Každý přece musel vědět, že se Lybie nemůže udržet. Byla to jenom otázka času, peněz a dezinformací. Co na tom záleží proč tomu tak je? Proč Kadáfi, nebo Husain nebo kdokoliv. K soudu se stejně nedostane a my se nikdy nedozvíme jaká hra se to vlastně hraje. Podstatné je, že jsme trochu v ,,prdéééli pane hrábě,,. A v den když to prokoukneme bude už několik let pozdě.

251891

26.08.2011 09:37

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

Pro Vás všechny, kteří

kerob 85.?.?.?

hledáte chybu v článku nebo u autora. Ten popis sedí. Toto je bohužel obrázek naši společnosti. Když někdo poukáže a pravdivě zhodnotí to co vidí a žije, tak se stává terčem jako na střelnici. Proč se nevyjadřujete k tomu co je příčinou tohoto stavu? Je to proto, že je to jednduché a nic to nestojí. Proto jsme tam, kde dnes jsme. Kritizujeme, nadáváme si mezi sebou a to nejpodstatnější nám uniká, pakliže už neuniklo. Tato země nevzkvétá, abych použil tuto památnou větu. Ba co víc chřadne a nevypadá to s ní nijak růžově. Stejně jako s lidma v ní. Kdo tady posledních 20 let žije, ten to musí vidět. A nic na tom nezmění výkřiky a rady k tomu jak měl autor článek napsat nebo jestli měl jit do komunální politiky. Ne politika, ale lidi této země ji mají spravovat. To je důvod proč jsme tam, kde jsme. Všichni čekají, že někdo něco udělá. Začněte třeba tím, že budete psát vlastní články a ne se vyjadřovat k těm co napsal někdo jiný. To bude možna prospěšnější. A ještě omluva za mou nedostudovano češtinu.

251896

26.08.2011 09:43

McHuba mává „vlajkou svobody“

No

kerob 85.?.?.?

vždyť má vlastně pravdu. Teda tu jejich. Ono z jejich pohledu Lybie už opravdu demokracie dosáhla. Tedy té demokracie, kterou jako jedinou oni uznávají. ,,Potěš pánbůch,, komu ji naexportují jako dalšímu.

251898

26.08.2011 09:47

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pro Vás všechny, kteří

kerob 85.?.?.?

Děkuji. Já to vlastně chtěl napsat podobně, ale vy jste to napsal přesněji.

251899

26.08.2011 09:51

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: No jo...

kerob 85.?.?.?

Ano, je.

251900

26.08.2011 15:18

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pro Vás všechny, kteří

kerob 85.?.?.?

Ale tady nejde o články nebo vlastní projekty. Tady jde o to, že se řítíme otevřenou branou do elektronického koncetračního tábora a ještě se u toho usmíváme. Co bude za rok, dva nebo tři? Koho pak budou zajímat názory na ten či onen článek, nebo autora. Již zase 20 let remcáme a nadáváme. Pouze jsme se přesunuli z hospod k internetu. A zatím nám vše co celé generace předků vybudovali, někdo v klidu vzal a ještě za to sklidil potlesk na otevřené scéně. A klidně se nechá ještě děkovat a volit až do uplného zestárnutí, jak to s náma myslel dobře. Já vidím problém pouze v netečnosti lidí. Ne v jejich názorech nebo článcích. Jejich pohodlí, které nemíní vyměnit za trochu rizika jsou živnou půdou pro různé Kalousky. Žádné diskuze na internetu nikdy nic nezmění. A to ani tady na Zvědavci. Nestačí si psát a hanit. Musíme si to říkat do očí. Pouze když budeme lidi potkávat a mluvit, můžeme diskuzí přijít k tomu co hledáme a co chceme do budoucna. Ne každodenním psaním a vyjádřováním se ke všemu co kdo napíše. Pouze když budeme s lidma v kontaktu můžeme vytvářet budoucí realitu. Takto je to pouze reality virtuální.

251935

27.08.2011 12:20

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

kerob 85.?.?.?

Svatá prostoto.

252003

27.08.2011 15:33

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

kerob 85.?.?.?

Máte pravdu. ,, Bože jak já těmto lidem závidím,, Žádné nejasnosti, žádné pochyby. Vše najde v televizi na třech kanálech a pokuď je štoural, tak ještě v BBC a CNN. Co k tomu dodat? Kdo nechce tak ten neslyší a nevidí a nikdo ho k tomu nepřinutí. Je v podtatě štastný. On nezná pocit kdy je člověku na blití protože ví že se zabíjejí děti kvůli ropě, zlatu a bůhví čemu ještě.

252021

27.08.2011 18:15

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

kerob 85.?.?.?

Jo, to bude kvikotu. Ale stejně jim tu naivitu někdy závidím.

252032

30.09.2011 10:33

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Mrzí mne to...

kerob 85.?.?.?

Dobrý den pane Vladimíre. Začnu tím, že je mi to líto. Za Vás i za nás ostatní. Dospěli jsme do bodu, kdy je zbytečné pochybovat o tom, jestli se staré pořádky vrátili nebo ne. Nechali jsme to dojít až sem. Do stavu, kdy se systém otočil proti nám a kdy státní mašinérie pracuje proti lidem, kteří ji před dvaceti lety pomohli stvořit. Myslím, že se za nějakou dobu ocitneme tváří v tvář něčemu, co většině zatím nedochází a co si asi nikdo nepřeje. Vina je bohužel na naši straně. Pomohli jsme stvořit systém konzumu, kde jediné co vládne jsou peníze a cesta k nim je podružná. Od toho se odvíjí vše ostatní. Jak v životě člověka, tak v životě celé společnosti. Většina je touto formou konzumního bití nakažena natolik, že si to, ne jenom neuvědomuje, ale ještě tento systém bude bránit do posledního dechu. Nemusíme si nalhávat, že snad jednou lidé procitnou, nebo nám někdo vytvoří něco lepšího. Pomohli jsme k moci parazitům, kteří si vytvořili zákony proti nám. Ne, že se jich nesmíme zbavovat, ale nesmíme o tom ani pochybovat. A všichni víme, že parazit nakonec zničí svého hostitele. K tomu je stvořen. Přeji Vám i nám ostatním pevné nervy a Vám ještě navíc hlavu vzhůru. Věděli jsme, že nemůžete vyhrát, i když jsme asi doufali, že tak daleko ještě nejsme, že máme ještě čas. A všichni jsme se spletli. Držte se. (omluva nakonec za mou nedostudovanou češtinu).

254207

A proč se pod ten svůj choroboplodný výtvor nepodepíšeš, Ty hrdino? A co pak? Svět bude bezpečnější a Ty budeš v klidu? Nebo jenom ukojíš svou touhu udávat a stát se větším malým českým človíčkem. Víš trpaslík nebude větší ani kdyby se na horu postavil. To řekl již Cicero, ale Ty jsi jenom provokatér a mne mrzí, že jsem na Tebe reagoval. Nu což, tak podávej a ukoj svou slabomyslnou chuť být větším.

254216

11.11.2011 08:38

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Autor je vtipálek

kerob 85.?.?.?

Jo, jo odhady ekonomů. To je něco jako odhady numerologů. Jestli je Lukašenko diktátor, tak co je potom EU komise? Co je Baroso a spol? Co je Šarkozi, Merkelová? To jsou takový demokraté, že když zjistili, že Řecký premiér chce vyhlásit referendum a nechat na lidech, aby si rozhodli o svém osudu, tak málem Řecku vyhlásili válku. Ale, to je asi košer a demokratické. Poslední dobou se mi Vojto, zdá, že nerozlišujete propagandu od celkem zřetelných věcí. A to je škoda. Jinak samozřejmě je to Váš názor a já s ním pouze nesouhlasím. Nic osobního v tom nehledejte.

256907

09.01.2012 14:06

Diskuze upadá

Diskuze neupadá, upadá svoboda.

kerob 85.?.?.?

Dobrý den. Málokdy přispívám, ale většinou pozorně čtu doskuze pod článkama, které mne zajímají. To pouze na úvod. Teď k danému tématu. Co o nás vypovídá, že musíme mít vždy nějaký dozor, vrchního dohlížeče, cenzora chcete-li bedlivé oko, které nad náma bdí a sleduje, aby jsme nešlápli vedle? Proč je najednou diskuze plná různých návrhů na lepší moderování diskuze, na různé úpravy a dohlížení? Je to to, oč nám všem tady na zvědavci jde? Toto je to, co tady hledáme? Více omezenou diskuzi? Pro mně je jedno jestli Pepík, nebo Janek vnáší do diskuze věci mimo téma, nebo je arogantní. Stejně když někdo píše třeba 10x za minutu mi nevadí. Čtu to co má nějaký smysl a vypovídací hodnotu. Když je to něco jiného, tak se pousměju a dál od podobného diskutujícího nic nečekám, natož abych reagoval. Já tady hledám hlubší význam, než banální okopávání kotníků někomu s kým někdo nesouhlasí. Co vlastně pan vydavatel chtěl tímto článkem naznačit? Že se bojí aby ho někdo zase netahal po soudech, nebo je v tom něco jiného, zákulisnějšího? Můžu si to myslet? Můžu, mám na to právo. Mám se bát přihlásit se pod vlastním jménem? Co zbude ze Zvědavce za pár měsíců, když se bude ubírat tímto směrem? Odpovězte si samy, nebo si počkejte.

260495

02.02.2012 08:01

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Dobrý den, tak je to tady.

kerob 85.?.?.?

V mých předešlých příspěvcích jsem si kladl několikrát otázku, kam se to vlastně Zvědavec řítí. Teď už to víme všichni. Doba nám opravdu dozrála do žaludečních vředů. Česká policie píše do kanady o vydání IP adres, mailů, kvůli závažné kriminalitě. No je otázkou co je závažná kriminalita a proč je potřeba IP a maily. Ale, nechme policií, ta pouze dělá svou práci i když to bohužel je opět práce ideová a ta závažná kriminalita se určitě týká názorů a nedejbože popírání něčeho co se nesmí. Zaráží mne, proč pan editor nezveřejnil o koho se jedná, nebo to aspoň v souladu z Kanadským, nebo Českým zákonem nenaznačil. Takto jste pane pouze zasel strach do myslí spousty lidí, kteří sem chodí. Za sebe mohu říct, že jsem tady naposled. Už nikdy stránky Zvědavce neotevřu a nikdy se sem nepřihlásím. Můžete si to po čase ověřit. Ne proto, že bych měl strach, ale nesouhlasím s tím co jste udelal pane Stwora. S pozdravem Pavel Nowak, Praha

262217

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zvýšené riziko nechrípkových respiračných vírusových infekcií súvisiace s prijatím deaktivovanej vakcíny proti chrípke01.10.20 18:39 Neurčeno 0

Prymula v rauši: V restauracích se budete zapisovat01.10.20 18:22 Česká republika 2

Nikulin dostal v USA 7 let. Nabourání do pošty Clintonové se neprokázalo01.10.20 10:55 Česká republika 0

Připomeňme si chřipku před 25 lety na kterou zemřelo 12000 lidí30.09.20 21:35 Česká republika 9

Prymula zakázal zpívat. Dobrá zpráva: dýchat zatím ještě můžeme30.09.20 10:58 Česká republika 9

Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-1929.09.20 07:27 Neurčeno 13

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 4

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Měnové kurzy

USD
22,86 Kč
Euro
26,86 Kč
Libra
29,49 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
24,90 Kč
100 japonských jenů
21,66 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 667,36 Kč
1 unce stříbra
550,90 Kč
Bitcoin
245 498,21 Kč

Poslední aktualizace: 1.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?