Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 1 jméno: kurvas.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.10.2010 16:02

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Díky za ten dovětek

kurvas 62.?.?.?

Musím říct, že na první přečtení my taky nešel pod fousy, ale po přečtení diskuze musím říct, vynikající článek na druhou. Je zřejmé, že to vadí víc než jednomu.

Už se těším jak na tyhle diskuze budeme za pár let vzpomínat na budoucích myšlenkových dálnicích, jako na špatný vtip. Asi z důvodu mého nejoblíbenějšího hříchu - lenosti, bych se nejraději nechal zmrazit na pár let, ale to by nebylo co vyprávět.

Moje hlavní obava je v tom, že tentokrát to tak jednoduše nepůjde. Kéž by stačilo vyhodit pár lidí z balkónů(i kdyby všechny a dvakrát:lol[smích] jak se to kdysi podařilo ve Starém městě, či zamotat se do vlajky na barikádě a zpívat marsiezu.

Pravdou je, že zapalovat se musí, ale ne auta či vládní čtvrtě, ale lidské vědomí. Co všechno se bude muset stát, aby jsme slyšeli tu šlupku, až to všem dojde najednou.

230329

21.10.2010 21:29

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: co na to říct

kurvas 62.?.?.?

ta otázka krom toho myšlená v souvislosti menšího zla než naše uctivě poctivá politická reprezentace. Řeč peněz je jasná a budu přehánět u nemakačenka na podpoře cc 7000x6 42,000,-Kč jelikož se podpora vyplácí max 6měsíců no a ti skvělí druzí jestli se nepletu tak 1,3bilionu...na ně je i defenestrace málo [bliji]

230485

21.10.2010 21:33

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: co na to říct

kurvas 62.?.?.?

máte pravdu v tom, že si za to můžu sám, že někoho zvolím a když to zvorá, tak mu nestáhnu kůži ze zad. Jo a taky můžu za celej ten bláznivej uzurpátorskej systém protože jsem ho celý vytvořil.

Ať si kdokoliv anonymní ty drogy už neber, ani ředěný.

230486

24.10.2010 06:31

Tajemství peněz

RE: Svět ovládají lichváři

kurvas 62.?.?.?

pokud ta ekonomická reforma má v prvním bodě zrušení peněz a ve druhém spolupráci jednoho druhu tak jo, to by mělo být ono [velký smích]

230742

29.10.2010 17:46

Přímá demokracie

RE: Pochybení v textu

kurvas 62.?.?.?

obávám se, že podceňujete sílu obyvatelstva...7.12. první test francouzští střadatelé to jdou vyzkoušet do bank, hurá sláva

231322

29.10.2010 17:54

Přímá demokracie

RE: Demokracie???

kurvas 62.?.?.?

napadá mě ještě jedno přirovnání: Demokracie je jako hlava medůzy. Ti kdo tvrdí, že ji viděli či zažily viděli jen pokřivený obraz v zrcadle. Žel bohu demokracie a finanční systém prostě nejde dohromady.

231323

29.10.2010 17:57

Přímá demokracie

RE: Kastovní systém

kurvas 62.?.?.?

že maj ten řetěz u krku, ale pěkně naleštěnej

231324

01.11.2010 14:35

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Fuck that banksters!

kurvas 62.?.?.?

ted už jen otázka zda budem psát rozlobené komentáře anebo rozhoupem loď. Je to tak, nikdo to za nás neudělá http://orgo-net.blogspot.com/2010/10/vlada-francouzska-nedba-demonstraci-tak.html

[chechtot]

231551

01.11.2010 17:18

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

kurvas 62.?.?.?

a co třeba ekonomika založená na zdrojích a spolupráci

231563

07.11.2010 21:08

Východisko z ekonomické krize

7) sedmý způsob, který napadl nejen mě

kurvas 62.?.?.?

je zrušení nefunkčního finančního systému a jeho narazení systémem novým založeným na zdrojích. Už to slyším on to opravdu řek, ňákej socan-hypie! Nikoliv vysvětlím. Peníze měly svůj smysl v době skutečného nedostatku, kdy byla planeta oběvována.

V tuto chvíli kdy se x výrobců snaží vyrobit ten správný automobil pro Vás a zároveň myslí na to, že když vyrobí příliš kvalitně tak si Vy nekoupíte nové a tak se domluví s konkurencí...- nemůžeme mluvit o volném trhu. Veškerý rozvoj stojí na tom, že jeden chce víc než druhý(takže já dělám ropu a nedej bože kdyby se našla alternativ). V současnosti, kdy je možna za obnos koupit cokoliv od státu, přes ministra až po předsenu MNV nelze ani mluvit o demokracii. Návrh spojený se zrušením peněz nabízí náhradu jako ekonomiku založenou na znalosti zdrojů a jejich rozumného využití. V tuhle chvíli je pro nás to nejtěžší - Jsme jedné krve ty a já. Nejlepším příměrem je Startrek - my nepracujeme pro peníze, ale pro dobro všech lidí.

Je velkou pravdou, že bez změny myšlení to samozřejmě nepůjde, ale čím dál půjde čas začne se vybarvovat, kdo je ocas a kdo pes. Kdo má chuť na temné zprávy doporučuji:zapadni-svet-zachvati-prudka-hyperinflace_-jak-se-ji-branit

Už samotná diskuze vyjadřuje stav našich myslí, v době kdy píšu tento příspěvek je tady 40 komentářů a kolik byste řekli, že alespoň vidí světlo na konci tunelu, když už není ochotna diskutovat o variantě, která by zaváněla řešením, mě osobně se podařilo napočítat 4.

Nemít pravdu je mylně považováno za prohru - moc hezký citát. Blížíme se do doby, kdy se vzájemně začneme víc respektovat protože až začne 80% vrtět pozitivně těch 10-%20% - že by vymírali[smích] se přidá.

Hezký den a těsím se na reakce

232113

08.11.2010 14:51

Východisko z ekonomické krize

RE: 7) sedmý způsob, který napadl nejen mě

kurvas 62.?.?.?

peníze=můžu si koupit vládu, nebo kamarádovu zákázku, proto je třeba je zrušit.

Měl jsem stejnou obavu, že bude zapotřebí mnoha generací aby se věci změnily. Myšlenky tohoto typu jsem měl už před tím, než jsem na internetu nalezl odkazy na to, že to vadí více lidem než jenom mě. Zde jsem se chtěl podělit o tu příjemnou představu.

Z hlediska ekonomie a počítání celku na 100% říká Paretovo pravidlo 80/20. Je možné ho aplikovat na veškeré známé lidské činnosti. Možná nejznámější 20% stálých zákazníků vytváří 80% tržeb, viz podobná paraela z vlastnictvím majetku.Velkou pravdou je, že bez změny myšlení to nepůjde.

Dobrá zpráva je, že současná přerodová doba dá psovi(80%) sílu si uvědomit možnost volby kam bude vtět ocasem(20%) lépe řečeno začnem vrtět všichni stejně, jelikož jsme jedné krve. Klíčová slova která mi pomohla se cítit lépe jsou zeitgeistmovment a následně pak venus project. Ještě než kdokoliv připojí socanské či anti socanské komentáře, podívejte se prosím alespoň na chvíli jakéhokoliv videa a zkuste si to představit. Mě osobně to dává sílu žít další den, protože řešení existuje a pozor má i logické základy a respektuje názor všech.

Je pravdou, že i ZGM či venus tvrdí, že elity se dobrovolně nevzdají a mezidobí bude zřejmě fungovat jak vy zmiňujete. V případě zhroucení monetárního systému lidé opravdu začnou budovat kolonie nezávislé na stávajícím systému. Ideová myšlenka ZGM či venus je celkové spojení a spolupráce, včetně využití všech známých technologií.

232151

08.11.2010 15:01

Východisko z ekonomické krize

RE: Proste na problem se musi jit, tak rikajic od lesa-profesor STIGLITZ

kurvas 62.?.?.?

nápad p Stiglitze je hezký, ale poněkud nehodící se úrovně myslících lidských bytostí. Skvělé na tom je, že se tam hodí sami bez naší pomoci.

Co se týká buzení jakéhokoliv velkého toho se určitě dočkáte, ale každé jednotlivé bytosti.

A kdo to bude platit, no přece ekonomika založená na zdrojích. Nejlépe se to vysvětluje na principu rodiny. Nevím jak to chodí u vás, ale u nás děti neplatí za paštiku, rohlík nebo polívku. Je to tak jednoduché a přitom při dnešním chápání světa tak složité. Na planetě zemi se "urodilo" určité množství zdrojů nerostného bohatství. Je potřeba s nimi po kupecku- myslím jednoduše, zacházet. Ne proto aby pepa nebo karel měli víc. Čeká nás vývojový skok, toho se dočkáte v každém případě.

232152

08.11.2010 21:14

Východisko z ekonomické krize

RE: 7) sedmý způsob, který napadl nejen mě

kurvas 62.?.?.?

Halelujá

232183

08.11.2010 21:28

Východisko z ekonomické krize

RE: 7) sedmý způsob, který napadl nejen mě

kurvas 62.?.?.?

peníze nejsou problém, problém je zaběhnutý korupční monetární(ošklivé cizí slovo, které znamená finanční). Současný největší problém je v hlavě každého z nás, jelikož každému z nás nějaký ten "dobrák" ukázal jak svět může být nespravedlivý.

znovu odkazuji a doporučuji vyhradit chvíli na sledování zeitgeistmovent či podobné, jsou tam souvislosti, které by vystačili na jeden samotný článek či web

poslední reakce jest očistění slova ekonomicky - neznamená, že vytisknu víc peněz, když je bude potřebovat pepa nebo třeba vy/ty znamená rozumného hospodáře např. vím, že mám nějaké množství suroviny, znám tedy skutečné maximální množství(nejde mi totiž o umělý nedostatek) a vím(na zakladě dostupný poznatků) na jak dlouho je budu potřebovat, případně kdy přesměrovat dostatečné množství vědců aby nalezli umělou variantu.

Závěr snad dodat, že si osobně uvědomuji, že změna založená na "společně" a "dohromady" s čistými úmysly(tak jako ve startrecku- pracujeme pro dobro lidstva) bude pro nás, kdo totalitu zažili velmi nesnadná. I když rozumná pararela je každému blízká to jest rodina, když to přeženu u vás doma taky děti vymýšlí jak ukousnout rohlík co nesní[smích] Ta opravdu nejtěžší změna bude odpouštění těm bankéřů a v podstatě niterně neštastastným "elitáříčkům".

S pozdravem ať žije celej pes se loučím

232185

08.11.2010 21:31

Východisko z ekonomické krize

RE: Také jeden návrh východiska z krize

kurvas 62.?.?.?

nejsem tak anglicky vybaven proto reaguji jen na ty divné věci...Až to skončí, vytisknem historii současné civilizace a celou ji dáme pod heslo Divné aneb je to jen začátek.

232186

09.11.2010 04:40

Východisko z ekonomické krize

RE: Proste na problem se musi jit, tak rikajic od lesa-profesor STIGLITZ

kurvas 62.?.?.?

To záleží jakým směrem hledáte, myslím to řešení. V případě, a teď prosím o velkou představivost, že škrtnu elity a mojí osobní rodinu roztáhnu na úroveň 7mld nevidím problém, jelikož my všichni "normální" chceme totéž. Jediným řešením jak roztáhnout rodinu je v tuto chvíli zrušit nefunkční monetární systém a chovat se společně jako dobří hospodáři. V případě zájmu o podrobnosti opět musím doporučit videa na zeitgeistmovment - věrte či nevěřte musel jsem se dvakrát přemlouvat než jsem kliknul na váš odkaz a věřím, že v rámci zachování objektivnosti diskuze shlédnete alespoň jedno také.

Uvedené příklady stávající korupce jsou zřejmé a není možné než souhlasit, ano děje se to. Druhá věc diskutovaná výše jak dlouhou si bude ocas myslet, že je víc než pes?

Video jsem sledoval velmi pečlivě a věřte mi, že po takovýhle kouscí se my v novém běhu světa bude opravdu stýskat(a NWO to opravdu nebude). Je to v podstatě instruktážní video UNCLE SAM vyzívající k boji, ale žádná dohoda z obamou či jiným zaplaceným trpaslíkem není možná. Had musí pozřít sama sebe. Jedinou pozitivní věc, kterou na něm shledávám je, že více než 6mil lidí, přemýšlý jak to změnit.

S revolucí souhlasím, ale barikády a cvakání závěrů zbraní nepomůže. Co se týká myšlenkový pochodů p. Stiglitze, zřejmě jsem je špatně pochopil, ale vypadá to že máme podobné názory.

A jelikož jsem našel hezkou část textu neomaleně ji sem vložím: Nedejte se odradit negativními názory ostatních, vysokými poplatky a daněmi, podvody a zradami politiků, v jejichž zájmu je tyto objevy a poznatky tutlat a mlžit. Myslete na to, jaký chcete mít život a svět kolem vás. Kvantoví fyzici ukazují na skutečnost, že když budete myslet jen na to, za co jste vděční a na to, co si doopravdy přejete, ty špatné věci z vašeho života zmizí.

232204

09.11.2010 04:55

Východisko z ekonomické krize

RE: Také jeden návrh východiska z krize

kurvas 62.?.?.?

už jsem přeložil a dohledal bratrstvo kočičí pracky X - řád je připraven „uvolnit“ své bohatství odhadované na více než 980 triliónů dolarů „na záchranu světa před sebou samým“ http://orgo-net.blogspot.com/2010/11/zlate-rezervy-templaru-zachrani-svet.html

takže jak je uvedeno v článku - buď vláda táhne k zániku a tak to zamítly a nebo je to výhled do budoucna, kdy je populace manipulována k nákupu zlava viz dnešních 1400 usd za unci a následného "objevení" výroby zlata umělého viz. r. 2000 se Rothschild potichu stáhl z veškerých obchodů se zlatem. Po 200 letech!

232206

09.11.2010 05:07

Východisko z ekonomické krize

RE: Proste na problem se musi jit, tak rikajic od lesa-profesor STIGLITZ

kurvas 62.?.?.?

Chápu to rozhořčení a nepochybně si to zasloužil, ale stejně mám pocit, že tím to způsobem jsme se do těch problému dostali. Taktéž sleduji, že hledáte další argumenty jak ti zlí potřebujou do tlamy místo poklidného meditačního sledování výše nabízených filmů. Prostě a jednoduše i kdyby všichni bankovní úředníci a makléři, soudci, vojáci, PR manageři a jiná svoloč přišla o zuby nic se nezmění a celá situace se pouze vyhrotí.

Vzpomínám si na pěkný vtip o tom jak se Ježíš ptá kdo je bez viny ať hodí kamenem a přiletí kámen odpověď - Ale mami. To jen pro odlehčení.

Nikdo neříká, že toho na zádech nemáme nalože přespříliž a že když opravdu budu chtít důvod pro kopnutí do toho nebo onoho určitě najdu. Optimismem mě naopak naplňuje fakt, že stačí odstranit příčinu=peníze.

Zbraně, které jsou k dispozici jsou neuvěřitelné silné a s větším dosahem než stávající ZHN. Láska a tolerance(ale zapomeňte na interpretaci páně Havla)

232207

09.11.2010 05:15

Východisko z ekonomické krize

RE: Elity?

kurvas 62.?.?.?

Vážený pisately, který si přejete zůstat v anonymitě. Hlubina poznání z pohledu hladiny zřejmá není. Věřit nemusíte, ale pokud máte hlavu na krku i na něco jiného než zátku proti dešti, tak ji použijete, kupříkladu pro zadávání klíčových slov do internetu.

V případě, že si myslíte že je vše v pořádku a není čas na pochybnosti nezbývá než vás kopnout "spořádaným" směrem - iDěs(čti iDnes). V opačném případě Vítejte do diskuze a zkuste se alespoň chvíli tvářit, že hledáme řešení a nepatláme bláto po stěnách.

Hezký den

232208

http://jedenacteho-zari.7x.cz/

233175

http://www.infowars.com/category/world-news/

233193

02.12.2010 17:19

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: To se nám to vykecává že?

kurvas 62.?.?.?

otázkou zůstává, jestli to chcete slyšet, teď když se vám či tobě snažím vysvětlit, vzpomenu si na video, které říká v angličtině: You can´t handle it-To nevybereš[smích] Boj o lidskou duši. Odvýření zeměkoule.

Doplním klíčová slova, která mohou doplnit odpověď: prapůvodní boj dobra se zlem - bohem a ďáblem,manipulace s historickými fakty:heslo iluminát,youtube arrivals 1-50,rockefeler,kdo platil 2.světovou,proč je oblelisk v římě?, co slavím když slavím vánoce?,kdo vymyslel vzdělávání?posledním skutečným us prezidentem byl kenedy, jak to bylo s projektem apolo?naSA - vůbec kvalitní nadávka-manipulace s fakty, kontrola počasí pro časové vymezení jeho působnosti viz korán anglie,83let us,teď se stěhujeme do izraele a pro stěhování je třeba pořádný kino viz. blue beam project vrcholné představení na ufo bázy, podpořené kvalitní projekcí, které nás všechny nažene do ohrádky NWO. Čistě proto všechno jen, že pár pánů chce mít den bohatších kmánů. Držej informace technologiemi jsou vědomostně o 100 let v před stávajícím konkurenčním světem.

Ale konkrétně jde o každého z nás, jestli uvěříme jednomu bohu bez přidavačů. Jestli uvěříme, že postupem času sem byli vyslání proroci jedné a té samé víry. Paradoxem dějin tady máme budhismus, judaismus, křesťanství a islám. Jde o spojení nehledat rozdíly, ale společné stránky.

Ta druhá varianta jede právě v přímém přenosu za oknem. Přeji příjemné studování. V současné době považuji za nejdůležitější hledat volné zdroje na odpojení od systému. Tedy kompletní. Stejně jako poslední klíčové slovo studená fúze 1989-2010.

233644

03.12.2010 14:01

Lidé, bděte!

RE: Nebude to tak horky.

kurvas 62.?.?.?

žeby proto že talibanci pro usáky pěstujou opium(tak to na ně nemířej) a alkaidá je databáze mudžahedínů pro boj proti rusům z osmdesátých let a ta mozek určitě nemá, když běží na servrech cia

233710

08.12.2010 02:25

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Základní aspekt života změnit nelze

kurvas 62.?.?.?

omlouvám se, ale musím, protože to cáká z mísy. Když jsem odpověď začal číst měl jsem radost, že někdo konečně trefil hřebíček na hlavičku, ale vyklubal se z toho palec.

Ti nechcisté jsou tak dlouho drilování, že soutěž je správná a k něčemu, že už ani neznají, stejně jako vy, to slovo na opačné straně spektra. SPOLUPRÁCE. To je co?

Pokud máte námitek, domnívám se, že na základě vašich bohatých zkušeností, dosaženého vzdělání a okruhu přátel z úctou chápete význam slova RODINA. To je totiž ta poslední připomínka spolupráce. Podle toho jak to líčíte v odpovědi bych tipoval, že u vás doma se závodí i o kolečko salámu. Neděláte náhodou o jedno jídlo méně, aby se vyšponovala soutěž.

[chechtot]

233893

08.12.2010 02:27

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Michael Ruppert, už nemusí nikomu nič vysvetlovať o zmene...

kurvas 62.?.?.?

No to je právě ten problém, že musíš a pořád dokola

233895

08.12.2010 02:29

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Kooperace místo konkurence?

kurvas 62.?.?.?

ano viz druhá světová válka kdy dvadcet laboratoří vyrabělo všichni to samé(letadlo zvané proudové, raketa zvaná na dálku a všichni chtěli být první) a jelikož je koalice sdílela tak získali náskok.

Jaké sociální zřízení máte doma?

233896

08.12.2010 15:51

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Základní aspekt života změnit nelze

kurvas 62.?.?.?

halelujá, vždy když je temno nejhustší příjde anděl, děkuji za reakci

233915

12.12.2010 11:37

Pravice nebo levice?

RE: Nic nového

kurvas 62.?.?.?

Nikdo netvrdí, že je v článku něco nového, ale je to hezky shrnuto a má i pozitivní závěr. Mě osobně se představa toho, že politik na základě sebereflexe udělá zprávně rozhodnutí, příjde svělá.

234079

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-1929.09.20 07:27 Neurčeno 2

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 2

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,24 Kč
100 japonských jenů
22,10 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
29,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 898,19 Kč
1 unce stříbra
550,55 Kč
Bitcoin
249 255,51 Kč

Poslední aktualizace: 29.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?