Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.11.2010 09:16

Teraz už zdania aj vzduch, čo dýchame?

RE: Obevuje se neco,co uz bylo obeveno pred 50 roky,ale,ve jmenu mamonu se mlci.

Oracle 178.?.?.?

Mali by ste dívať sem celé odkazy, nielen ich začiatok, keď chce ich človek pozrieť narazí na stenu, tak nabudúce prosím vkladajte odkazy takto, je to dosť na nervy keď človek nevie vypátrať zdroje.

Čo sa týka článku Nórsko, Švédsko a Fínsko neriešia problémy s odlesňovaním, u nich skôr sa pribúda vďaka dobrej správe lesov a hospodárenia s lesmi. Keby sa robilo v tropických krajinách podobná politika ako v hore-uvedených tak by sme neboli v takejto brinde.

Čo sa stane keď sa zavedie daň za vzduch, lesy sa budú klčovať naďalej, kyslíka sa bude ubúdať závratnou rýchlosť, rakoviny sa bude pribúdať a korporácie klčujúce lesy a vyrábajúce lieky sa budú naďalej bohatnúť, no a keď sa stane vzduch takmer nedýchateľný a planéta takmer neobývateľná tak sa stiahnu do svojich nedobytných bunkrov, ktoré ich neochráni pred našou zlobou.

Samozrejme toto sa stane keď ich nezastavíme, keď ich zastavíme tak sme vyriešili polovicu problémov.

232374

13.11.2010 13:02

Nové americké krédo: Moc má pravdu

RE: Lenin a Chertoff

Oracle 178.?.?.?

Možno Chertoff je Leninovým vzdialeným príbuzným alebo priamym (nemanželským) potomkom. Je to jedno čím je v takom či onakom prípade amíci majú o zábavu postarané. [oči v sloup]

232384

28.11.2010 15:53

Konflikt ve Žlutém moři

USA vyprovokujú vojnu, Čína udrie tam, kde to "im" najviac bolí.

Oracle 178.?.?.?

Samozrejme pod "im" rozumiem spolok R&R a ich veselých sionistických chlapcov, hlavne zo sekty tých-ktorých-nesmieme-menovať.
To miesto kde ich najviac bolí je ich peňaženka a jej okolie.

Jednoducho povedané keď sa USA obujú do Severnej Kórei napriek varovaniam Číny, Čína ich hodí cez palubu i napriek veľkým finančným a hospodárskym stratám (hoci sa na to pripravujú, ale nečakali že to bude tak skoro), jednoducho to principiálne nemôže dovoliť, aby nejaký násilník robil bordel na ich priečelí a na zadnom dvorku.

Ako to urobí snáď nemusím rozvádzať, ale slabším napoviem že to bude cez dlhopisy a americký dolár.

Čo vy na to chlapci a dievčatá?

233309

28.11.2010 18:01

Konflikt ve Žlutém moři

RE: USA vyprovokujú vojnu, Čína udrie tam, kde to

Oracle 178.?.?.?

Videl som ju,tvorcovia sa sekli len o niekoľko rokov. [cool]

233318

03.12.2010 10:01

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: Kto z vas si este zachoval zdravy rozum ?

Oracle 178.?.?.?

Ani ja ho nemôžem zastať, pretože váš odkaz je asi blokovaný T-com-om (som si tým istý), škoda že ste nedali aj alternatívny link, tým pádom som bezzubý.

Ale táto hystéria ktorú vyvolal tento článok je fakt na hlavu. Objaví sa článok, ktorý rozpitváva možnosť "cover action" od CIA/Mossad, tak väčšina to príjme ako fakt a začne bučať ako "to" stádo o ktorom vyjadrujú tak nepekne.

Dámy a páni, hanba vám. [naštvaný]

233703

03.12.2010 17:54

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: Kto z vas si este zachoval zdravy rozum ?

Oracle 178.?.?.?

Peptalkin ďakujem za adresu.

Teraz o Assange, súhlasím s Vami, čas ukáže či je nastrčenou figúrkou alebo nie, ale z povyku okolo jeho "sexuálneho života" usudzujem že trafil do živého.

Druhá možnosť je, že ide o pascu pre zanietených konšpirátor-ov (už) bez štipky zdravého rozumu,-myslím tým že niektorý si myslia, že s tým obvinením chcú mu pridať na dôveryhodnosti a dokázať, že nie je nastrčená figúrka- ale túto možnosť vylučujem kvôli jej komplikovanosti v prevedení do reálu, proste Occhamova britva "seká", "Keď počuješ dupot kopýt mysli na kone, nie na zebry."-ja myslím na kopytovce.

Tým samozrejme netvrdím že všetko čo on tvrdí a uverejňuje musí byť nutne pravda, môžu tam byť aj šikovne podstrčené dokumenty.

PS: Pán Bartošek samozrejme som nemal na mysli Vás. [cool]

233717

03.12.2010 19:19

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: Kto z vas si este zachoval zdravy rozum ?

Oracle 178.?.?.?

Ďakujem za pripomienku, je tu i ďalšia možnosť, Assange je užitočný idiot ktorému podarilo získať dokumenty od "špiónov so svedomím".

Čas to ukáže, čo je pravda.

PS: Moja britva nie je (až taká) tupá ako si mnohý myslia. [cool]

233721

05.12.2010 18:07

Naděje vkládané do euro se nepotvrdily

RE: Sládek a SPR-RSČ

Oracle 178.?.?.?

Človeče aj politici sem chodia, to je šokojúce, dôkaz toho že aj oni sú ľudia a nie svine.

233757

06.12.2010 23:36

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

Ad udo1:
Ako som už dávnejšie povedal tzv. skutočný voldemorti-potomkovia egyptských hlavných kňazov(oni robili predikciu, elity sú/boli súčasťou výkonného aparátu), vycúvali spoza elity, jednoducho prešli na iný projekt, čo je teraz na rozdiel od predchádzajúcej verejnoprospešný-dobré pre ľudstvo ako celok.
Táto elita (R&R a spol.) si dôsledkom myšlienkovej zotrvačnosti si pília pod sebou konár. Príčinou svojej tuposti (čo je spôsobené tým, že majú klapky na očiach z výchovy) čím viac sa snažia udržať status quo a pyramídu moci so sebou na špici tým viac a rýchlejšie pília konár pod sebou. A príde čas (prosím abc prepáčte, nie som expert na bibliu a na knihu zjavení)"Ľudia sa pozrú, a beštia je nikde."-chcem tým povedať, že príde čas keď masy prekuknú tento obludný systém, stratia o ňu záujem, ľudia uvedomia samých a už sa nenechajú nachytať od nikoho.
Tí citlivejší a chytrejší z ľudí (väčšina čitateľov Zvedavca) postrehol závan vánku z hurikánu zmeny, totižto sa naša paradigma mení.

Čo sa týka Assangeho súhlasím (už) s Vami pán Bartošek, on je nastrčená bábka, kým o tom sa dá dohadovať, ja typujem Rockefeller-a a následná diverzná akcia prevedená Rotschildom a jeho bankami bola bez chyby, len bohužiaľ-našťastie oni to prestrelili, tým ešte viac urýchlili svoj pád.

233837

08.12.2010 21:34

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

Ad abc:
Došlo k nedorozumeniu, ja netvrdím že systém len tak zmizne, jednoducho ľudia-masy prekuknú ho a povedia na ňu a jej manipulácie NIE, a vybudujú nový s lepšími a spravodlivejšími nastaveniami. Čo sa týka náboženstiev a siekt, mnohé z nich sú súčasťou manipulácie koľkokrát sa zneužila viera a údajná vôľa Božia či Jehovy, zneužili veriaci na nekalé ciele, vyvražďovanie Kánaáncov(aj detí), podrobenie národov Rimanmi kvôli božskému pôvodu, krížové výpravy, druhá svetová vojna a jej obete(Nemci boli zblbnutý propagandou), Stalinove obete a obete teroru komunistov(mám na mysli papalášov) a mohol by som pokračovať do úmoru. Takže prosím Vás nevykladajte tu o vôle Boha/Jehovovi, lebo nemusí to byť pravda, môže to byť len ďalšia manipulácia.

Ad udo1:

Nemyslím si že Hierofanti/Lévy sú šéfovia, to môžete rovno tvrdiť že Váš krk rozhoduje o tom kam otočíte hlavu, napravo či naľavo. Oni sú výtvorom a nástrojom, Voldemortov nič menej nič viac, a tieto nástroje nemenia postoj k ničomu.
Len aby ste mali predstavu, asi vo védskych textoch sú opisy schopností starých brahmanov, na to myslite keď bavíte o Voldemortoch(umocnené na n-tú).

Čo sa týka Voldemortov prišli na nezmyselnosť svojho počínania, preto sa nastala zmena plánu, súkromne si myslím že s treťou svetovou chceli primäť Boha/Stvoriteľa ku konverzácií(mala to byť ten Biblický Armageddon/Apokalypsa), ale on povedal, že to je nás svet(to hneď po stvorení) a on sa do toho priamo (ani nepriamo) nebude zasahovať, a že dôsledky a následky svojich činov a rozhodnutí máme niesť sami.

Čo sa týka tej "vybranej spoločnosti", čo ste vymenovali, oni sú len kulisou a nástrojom nič viac nič menej. Že pán Klaus?

PS: Mám taký pocit že Klaus (ten prezident) sem chodí, veď máme tu potvrdene 2 politikov

233927

09.12.2010 08:32

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

Ad anonym:
Je to napísané aj v biblií, za 6 dní "makal" a 7 deň odpočíval, vytvoriť fungujúci vesmír podľa mňa vyžaduje za:

a) musel makať ako fretka- v mikrosvete myslieť je to isté ako robiť
b) čas preňho nemá riadiacu úlohu
C) kombinácia 2 predchádzajúcich možností

Ja osobne som za možnosť "c", to je makal ako fretka pričom preňho čas nemá riadiacu úlohu, tým pádom 7 deň preňho ešte stále trvá.

Druhá vec je že nás údajne vytvoril na svoj obraz, to je naša podstata/jadro je božská.

Po tretie, nemáme žiadny ozajstný dôkaz o jeho zásahoch v ľudských dejinách, sú tu len hmlisté opisy v mnohokrát prepisovaných knihách.

Ad udo1:

Ešte raz sa opakujem, Hierofanti (tak ako Levíti) sú/boli len nástrojom, o čo naozaj Voldemortom išlo vedelo len hŕstka, hore dole to bolo najviac 15 ľudí, 7 ľudí to riadilo, zvyšok tvorili ich učni/dediči funkcie. Možno asi tak 1000 rokov aj priamo riadili Hierofantov, čo sa týka levítov nie som si istý, že či naozaj bol medzi nimi Voldemort až na Mojžíša, isté je len to že Ž/židia sú len vojaci/náplne pre kanón už nejaké to tisícročie, ono na to bola vytvorená táto sekta/národ.
Voldemortie ciele boli(odpovedám na vašu otázku):
1)vymyslieť vhodný zotročujúci systém, ktorý by prial väčšina ľudstva
2)rozšíriť a zlepšovať tento systém
3) priviesť ľudstvo pomocou systému na pokraj vyhubenia-to by mala byť 3. svetová
4) dôsledkom toho, pokecať sa Bohom

Prišli na to pred asi 12 rokmi, že tento postup nevedie ku želanému výsledku(trvalo im to že, totiž pýcha im zatemnil mozog).
Inak oni sú kombináciou neviditeľnej čiernej diery a mužov využívajúcich pre vedu ešte neprebádaných ľudských schopností, preto až na niektoré výnimky ani vlastná rodina nevie čo v skutočnosti robia.

233947

10.12.2010 20:08

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

Takže na začiatok, prestaňte rozoberať každú moju (druhú)vetu, jednak tu zbytočne zaberáme miesto, jednak pán Stwora bude hnevať že sme sa odbočili od témy.

Ad Boh: Netvrdil som že s Bohom nedá komunikovať, ja som povedal že nezasahuje priamo, (podľa mňa to čo Vy opisujete je kladná spätná väzba vesmíru, či sú zámery/pohnútky jednotlivca dobré alebo zlé, sily vesmíru ho podporia, čím sú zámery čistejšie/vyhranenejšie tým rýchlejšie), druhá vec je že s myšlienkami Boha môžete stretnúť v zasadenom kvetináči, v záhrade či v lese alebo na lúke. Poznamenávam že Voldemorti chceli komunikovať s Bohom priamo, tak ako to Vy robievate s kamarátom pri pive, samozrejme bez toho piva a hlučnej krčmy.

Voldemorti nehlasujú, jednoducho je jeden šéf ktorý rozhoduje a rozdáva čiastkové úlohy a ostatný ho nasledujú kvôli ich spoločným cieľom, čo je priama diskusia s Bohom. Čo sa týka vami tak vyzdvihovaných elít(Rotschildovic, Levíti, illumináti atď) sú len nástroje, tým pádom sú obeťami vlastnej nadutosti, pýchy, hlúposti, samo-vyvolenosti a ambícií. Čokoľvek príde, plne to zaslúžia, jednoducho nie sú potrebný pre nás a vesmír.

Voldemorti sú samozrejme pracovný názov, ich pomenovanie je žrec -pomenovanie Egyptského vrchného kňaza, hoci výraz Voldemort v mnohých rysoch presne vystihuje/vystihoval ich správanie, sú ako odvrhnuté deti(v skutočnosti nie sú) ktorí sa snažia získať pozornosť svojich rodičov(Boha) tým že trápia svojich súrodencov(nás) (niečo podobné povedal Ralph Fiennes o svojej role, podobne stvárňuje Voldemorta, ako dospelého odvrhnutého dieťaťa, s tým že Voldemort je jedináčik).

Asi 12 rokov preto, lebo približne od 1998 elitám nevychádzajú plány tak ako by chceli, čiže tá sila ktorá rozhodovala a ani na základe toho konali( s tým, že čiastkové riešenia robili sami), vycúvala spoza nich a oni už konajú len na základe zotrvačnosti vlastnej mysle. V tomto roku tiež sa začali dostávať do povedomia ľudí rôzne teórie spiknutia.

Dôvodom toho že som ich tituloval čierna diera je to, že v historickom kontexte ich nevidíte, ale ich pôsobenie pociťujete a vidíte ich vplyv na "okolie".

Na tému Voldemort/žrec boli mojimi zdrojmi knihy Anastázia od autora V. Megreho, jeden úryvok z jedenej z jeho kníh je i na tomto webe.

234020

10.12.2010 22:29

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

Védy prehrali voči žrecom, ktorý pozmenili učenie Ježiša(v podstate jedno ako sa v skutočnosti volal) na biblický model.

Poznamenávam že pyramídu netreba odpisovať, v prírode je to dosť rozšírený tvar(od sociálneho hmyzu cez svorky cicavcov až po sociálne zriadenia prírodných národov), problém je aká je jej vnútorná štruktúra a na akom základe je postavená.

Ideálna by bola sociálna pyramída s holografickou vnútornou štruktúrou, kde ten istý jednoduchý vzorec by sa opakoval až na vrchol pyramídy, kde by sa každý rešpektoval a vedel aké sú pravidlá.

Nie ten čo máme dnes, pretože je mi z toho zle. [bliji]

234029

12.12.2010 18:08

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

Clape, buď si pil alebo si to neprečítal poriadne. Povedz mi kde som povedal že Voldemorti strácajú kontrolu? Oni nestrácajú, ich poskokovia Elity strácajú(Rotshild a spol., dôvody som vysvetli), takže mne a Udo-vi nevkladaj také slová do úst čo sme nevyriekli.

234092

13.12.2010 01:42

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle 178.?.?.?

A chlape ty pochop to, že celá táto pyramída nie je firma.
Elity si myslia že celý čas hrabú pre seba ale v skutočnosti Voldemorti nechali im robiť všetky špinavé práce. Voldemorti ich presvedčili (účinnou indoktrináciou cez tóru) že Elity sú pupok sveta, ale neboli ničím iným ako pešiakmi, ktorý sa teraz stali nepotrebnými.
Citujem klasika:
"Najväčším úspechom diabla bolo to, že presvedčil ľudí že neexistuje."

PS: Myslím si že každému bolo jasné(až na teba), že v princípu celé ako to funguje a že to nie je firma, ktorá má za úlohu zotročiť svet.

234126

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?