Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 436 příspěveků, 30 různých jmén: <nic>, Antony, asdf, asdf1234, asdffk, F. A. von H., hc, hjkl, hmm hm, hnidopych, Honzajs, chlebasmaslem2, Jan Zelený, jansmith1984, Jiří S., kak, Kukuk, MartinX, Mor, Mr. & Mrs. Smith, nedasa, NoName, OSAák, Pájas, Tonda, TonyTony, xzx, Zdenda, zyxx, zzzzzzzzzzzzz.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.05.2014 21:54

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Z jakého důvodu

193.?.?.?

Jsou asi dvě možnosti. Buď svět přece jen zareaguje na to násilí, nebo se násilí na Ukrajině bude stupňovat a Putin bude muset zasáhnout. Ale uvědomte si prosím, že to znamená skoro jistě tvrdou konfrontaci se Západem, která může skončit 3. světovou válkou, kterou chce Západ vyvolat. Nezajímá je příliš ani smrt vlastních lidí, je jich moc, hrozně otravují, chtějí sociální výdaje a práva. Nakonec Západ tu válku vyvolá, protože pokud nezmění svůj úmysl, nikdo tomu nemůže zabránit. Jediné, čeho se bojí, je, že kdyby se to nějak zvrtlo a vytoužený Armagedon by se nekonal, nebo ne úplně podle plánu, konal by se soudce Lynch. To je drží zpět, potřebují jiného viníka, Rusko, aby mohli po válce ukazovat prstem.

309533

21.05.2014 03:21

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

Osobní hygiena

193.?.?.?

Volby do europarlamentu mají pro nás smysl snad jen jako osobní hygiena. Nevolit lidi, kteří schvalují to svinstvo, které se kolem nás děje, tj. například návrat fašismu pod vlajkou EU, instalace fašistické vlády na Ukrajině a příprava k WW3. Ne, že by to snad šlo zastavit, ale aspoň to nemít na svědomí. Ale kteří to jsou - ti co kandidují, uvědomují si, co se děje a tohle nechtějí?

310373

25.05.2014 00:22

Apel plukovníka Strelkova

RE: jak tam žijí běžní lidé?

193.?.?.?

Svoboda, o které mluvíte, je jen prázdné, bezobsažné a manipulativní slovo. Jen menší, trochu komfortnější otroctví namísto jiného. I když si východní regiony vydobudou nezávislost na chuntě, pro obyčejného člověka, od kterého se čeká, že položí život ve válce, se změní jen málo. Stejně jako když regiony budou osvobozeny Ruskem. Opět bude muset dřít na nějakého oligarchu, kmotra nebo bankstera za almužnu, z které sotva vyžije. Neříkejte, že u nás je to jiné. Těm lidem je skoro jedno, kdo jim bude vládnout, protože jsou realisté a umírat za to jim nestojí. Umírat stojí za přežití rodiny, národa, nebo lidstva, ale o to tu vůbec nejde.

Svobodný dnes není skoro nikdo, bankster ani jeho otrok, možná jen pár lidí z mnoha miliard svobody dosáhli, ale určitě ne ve válce. Takže když říkáte, že svoboda je válečná trofej, je to jen velká lež, která nám byla léta předkládána. Válečná trofej ve Velké vlastenecké válce bylo přežití Slovanů, to Rusko nebo SSSR vybojoval, ale svobodný nikdo nebyl předtím ani potom, ani samotný Stalin ne, a není svobodný ani teď.

Na Ukrajině nejde o svobodu lidí, ale o geopolitiku a přežití Ruska, takže není důvod, proč by měli lidé z východních regionů Ukrajiny, kteří ne vlastní vinou ani nevědí, kam patří, platit větší cenu, než sami Rusové. Pro ně jako jednotlivce se toho mění jen málo, ale pro Rusko jako pro stát je to fatální záležitost, jestli Ukrajina bude v NATO a jestli tam budou americké základny a rakety.

310621

25.05.2014 02:56

Apel plukovníka Strelkova

RE: nejlevnejší je spolupráce

193.?.?.?

Je tu armáda zombifikovaných jedinců, kteří žijí cizí životy (seriálových hrdinů, sportovců a celebrit), volí proti svým zájmů a papouškují lži ze sdělovacích prostředků. Žije v nich virus, parazit, který se jejich prostřednictvím dále rozšiřuje. Tito jedinci nejsou už vůbec k ničemu jinému, přesně jako v přírodě. Postižená je zřejmě většina lidstva, takže na situaci není léku. Je logické očekávat globální katastrofu, kterou způsobí parazit, rozcházející se s pravdou. Otázkou je, jaké povahy je parazit, zda také zemře, až zabije svoje hostitele. A také, zda mohou přežít ti, co se nenakazili.

310627

30.05.2014 13:39

Otevřený dopis předsedovi Poslanecké sněmovny: Odvolejte Karla Schwarzenberga

RE: Schvarzenberg je především dlouholetý agent CIA.

193.?.?.?

Nicméně Schwarzenbergovo zrádcovství ještě nedělá z Babiše skvělého člověka. Voliči se těší, že Babiš bude řídit stát jako firmu a nedochází jim, že úspěšné firmy se často zbavují zaměstnanců, které považují za zbytečné a neefektivní. Obvykle se člověk stává zaměstnancem firmy na základě dobrovolného souhlasu obou subjektů, zde se ovšem většina (nevoliči Babiše) stala nedobrovolnými otroky Babišova impéria. ANO je prostě jen mazanější obdoba VV nebo TOP09.

310858

02.06.2014 14:01

Proč žádná ruská intervence na Ukrajině neexistuje

RE: Mám možná zajímavý nápad.

193.?.?.?

Docela rád bych kupoval motorovou naftu u Lukoilu, problém ale je, že Lukoil nemá prémiovou naftu, cetanové číslo 51 je docela málo. Na výkonu i spotřebě TDI PD je to dost znát, pokud je palivová soustava v pořádku a čístá, rozdíl je opravdu velký, nemluvě o životnosti. Ani Verva mi většinou moc nevyhovuje, zbývá jen MaxxMotion od OMV nebo V-Power od Shellu, což je škoda.

310984

05.06.2014 23:29

Rusko „zradilo“ NWO

RE: Lidstvo zcela rezignovalo

193.?.?.?

Časem zjistíme, že tu nejsme pro nahromadění hromady peněz nebo věcí, které se za ně dají koupit, ani pro ovládání a trápení ostatních. Ale bude to ještě dlouho trvat, než to většině lidí dojde.

Myslím si, že lidstvo není omyl, je to spíš velmi zajímavý experiment, logické pokračování jiných forem života, každý jednotlivý člověk, a je na každém z nás, jak náš individuální životní experiment dopadne. Všimněte si, jak evoluce plýtvá, kolik zdrojů je zmařeno, než se nějaká tendence vývoje, větev, prosadí. Spíše jsem zvědavý na ten výběrový faktor, který z lidí vybere jedince, kteří budou pokračovat. Kteří to budou? Budou to ti brutální a patologičtí otrokáři, kteří vlastní většinu zdrojů, nebo ovce, které si nechají vše líbit a těm prvním slepě věří? Nebo přežijí jedinci, kteří rozvinou svoje morální, intelektuální a duchovní kvality, soucit, moudrost a zdrženlivost? Chce se mi věřit, že to budou ti moudří a "dobří", ale co a jak, jaké okolnosti, případně kdo nás vyselektuje? Jak se to stane? Vzniká i otázka, jak ta touha po dobru v člověku vzniká (nebo v některých lidech), když vlastně vypadá nevýhodně. A nebo ta touha po dobru, která se vymyká přírodním zvyklostem typu "žer a nebo budeš sežrán", je jen omyl a slepá větev přírody, náhodná fluktuace, neschopná trvalé existence a přežití? A možná má smysl i tak?

Pokud to někdo pozoruje zvenčí, musí to být fascinující dobrodružství a napínavý příběh, stejně jako individuální život každého z nás. Protože v každém z nás se tento evoluční příběh odehrává znovu a znovu. A teď vysvítá myšlenka, že právě tento příběh má autentickou hodnotu, nesrovnatelně větší, než jakékoli peníze a majetek, protože to je puls dějin a evoluce, a trvalá stopa v čase. A také jediná věc, schopná nás jako jednotlivce naplnit. Nevím, jak autentický a naplňující život mají příslušníci elit, kteří se snaží vládnout světu, ale tipl bych si, že je to vnitřní prázdnota, co je nutí ke všem těm strašným zločinům. Kdo by s nimi chtěl opravdu měnit? Není "obyčejný" život lepší, protože se člověk nemusí zabývat tolika vzdálenými věcmi (které ovlivňuje jen málo) a může mít v rukou více sám sebe?

Něco pro inspiraci:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLFA964903CDA...

311120

05.06.2014 23:35

Rusko „zradilo“ NWO

RE: Rusko především zradilo samo sebe

193.?.?.?

Děkuji za doplňující vysvětlení, dávám Vám za pravdu.

311121

07.06.2014 02:52

Rusko „zradilo“ NWO

RE: Rozvod po italsku.

193.?.?.?

Jenomže teze "ozbrojení nadšenci sami vyrazili předčasně" není pravdivá. Pravda naopak je, že byli nepřímo vyzváni politickou reprezentací Ruska, že mají aktivně ukázat, podobně, jako občané Krymu, co vlastně chtějí. To bylo tehdy, když si Rusko připojilo Krym a vznikla otázka, zda si podobně vezme i JV regiony Ukrajiny. Pamatujete? Ruská reprezentace si sama veřejně odpověděla, že tyto regiony jsou málo aktivní a že si není jistá, jak by byla ruská armáda přijata, zda květinami nebo Molotovovými koktejly. Pan Saker to na svém blogu opakuje dodnes, když vysvětluje proč intervence ne. Regiony podnikly emancipační kroky k samostatnosti po vzoru Krymu a do regionů se začaly sjíždět trestné oddíly fašistů, hlavně z Pravého sektoru. JV regiony reagovaly domobranou.

311187

07.06.2014 03:09

Rusko „zradilo“ NWO

RE: nesmysl

193.?.?.?

Situace se začala kazit snad někdy ve chvíli, kdy Putin oznámil stažení vojsk od rusko-ukrajinské hranice a nic se nedělo, pak se vojska začala stahovat, pomalu, s nechutí, celé týdny. To dává tušit, že byly různé názory na to, co má Rusko dělat.

Zároveň se cosi divného děje kolem Rosoboronzakazu a Oboron servisu. Zrovna v této napjaté době (3. 6) Šojgu navrhl zrušit první jmenovaný a reformovat druhý. Putin prý souhlasil. Ještě 2. 6. ruská vláda udělila Rosoboronzakazu nové pravomoce a druhý den měl být zlikvidován. Byl, nebo nebyl? Stalo se nebo ne? Vypadá to na boj mezi různými klany v ruské politice, siloviky (jejichž mužem je Šojgu) a liberály (Medveděv?).

311188

20.06.2014 22:05

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

193.?.?.?

Kdo jsi bez hříchu, hoď první kamenem ... [pláč] [pláč] [pláč]

312046

20.06.2014 22:10

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

193.?.?.?

Všemohoucí stvořitel by také za všechno (zlo a utrpení) mohl, z toho se nelze vylhat ani svobodnou vůlí člověka, takže by si žádnou úctu nezasloužil.

312048

20.06.2014 22:18

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

193.?.?.?

To video je taky nebezpečná manipulace. Tvůj život zlepší víc serotoninu. Jak prosté, milý Watsone...

312049

22.06.2014 11:21

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

193.?.?.?

Je fascinující, že víte, jak to je. A co tu ještě děláte?

312132

25.06.2014 00:34

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

193.?.?.?

Já myslím, že je skvělé, že jste dospěl až k prezentování toho webu, na který vede Váš link. Dalšího komentáře se úmyslně zdržím, nic dalšího není třeba, úsudek si jistě každý udělá sám.

312242

25.06.2014 00:43

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

193.?.?.?

Nejen pravda bývá skryta, i lež se ráda maskuje za pravdu. Kdo chce, ať klidně pije na vlastní nebezpečí, já se tomuto prameni vyhnu. Ale už necítím potřebu někoho varovat, svým odkazem jste to udělal sám lépe, než by kdo jiný svedl [smích] .

312243

03.11.2014 02:42

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Vypadá to, že USA uvažují o překvapivém jaderném úderu na Rusko

193.?.?.?

Ano. Problém může být, že 400 miliónů mrtvých může být považováno za celkem přijatelnou cenu. Dokonce to není tak moc vzhledem k populaci celého lidstva, a protože by šlo převážně o zmlsané a těžko zotročitelné bílé lidi, může se to někomu i líbit. Dluhy by to krásně smázlo a ochotných otroků by zbylo habaděj.

320237

05.11.2014 19:34

Soulož do zadku

Já nevím,

193.?.?.?

připadá mi ta konkrétní sexuální praktika jako málo důležitá. Daleko horší mi připadá, že politici a novináři lžou za peníze, vydávají lež za pravdu, mlčí k vraždění lidí všude ve světě, třeba k upalování lidí za živa v Oděse, k zasypávání bombami, a obyčejní lidi tyhle zločince, z vychcanosti a touze po jidášském podílu a slíbené výhodě, ale ve skutečnosti proti svým zájmům volí, nemají soucit s druhými - to mi připadá jako opravdové zlo.

Argumentovat tím, co Bůh chtěl je vždycky ošidné, protože skoro každé náboženství, původně dobré, bylo už tolikrát zneužito tak, jak si ani největší pošuk s obráceným pentagramem a Bafometem nedokáže představit. Bytost představená ve Starém zákoně jako Bůh, je těžko hodna úcty v takové podobě, jak je tam vykreslená. Když každý lidský tvůrce ke svému dílu a skoro každý otec ke svým dětem se chová lépe a laskavěji. Ta bytost není ani laskavá, milující, ani moudrá, ani dobrá. Když například jako radioamatér zbastlím rádio a ono nehraje jak má, rozmlátím ho kladivem, hodím ho do vody nebo do ohně? Není to spíš má vlastní chyba a můj nedostatek, že to líp neumím? Kdyby nešlo o Bibli, nebáli by se lidi použít vlastní rozum, soucit a svědomí, a bylo by jim to samo od sebe jasné, takhle ale, ze strachu, hledají za každou cenu moudrost a dobro i tam, kde nic takového není. Kromě toho, nepíše se tam nic o nás, není to určeno nám, ale jen jednomu, jakémusi divnému kmeni, údajně vyvolenému tou údajně existující šílenou bytostí, která má být, opět údajně, totožná s transcendentní podstatou celého světa a všeho, co existuje. Pokud jsme tam náhodu zmínění my, tak jen jako statisté, kulisy a oběti, na kterých nezáleží. Proč se nám to pořád tak strašně moc líbí?

Současný systém ničí lidské bytosti a podporuje morální zkaženost už dlouho, staletí nebo tisíciletí, zatímco se ohání dobrem a morálkou, a pěstuje si služebníky různých úrovní a druhů. Anální soulož je jen jedna, trochu přes míru odpudivá rozinka na tom velkém jedovatém dortu, které má lidstvo sníst...

Přeju pokoj a mír všem!

320390

10.11.2014 00:34

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

Aby se Amíci nepřepočítali...

193.?.?.?

Bude-li v Praze Majdan, mohli by nás Rusové nakonec znovu osvobodit i s Ukrajinou. Co záleží na pár kilometrech, Praha nebo Kyjev [velký smích].

320674

12.11.2014 00:28

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: MMF, keď z capa / kozla /urobia záhradníka...

193.?.?.?

Ten pán, jenž psal o předpisování Bohu co a kdy má dělat, nemyslel tím Vás, ale mně. Vy jistě píšete tak, jak se mu to líbí...

Jenomže člověk, který nepije tato jistě pěkná a zajímavá vyprávění s mateřským mlékem, neví, které známky Božích zásahů do dějin si má raději vybrat: Vtělení Božího slova, o kterém psal onen "nerudný pán", které ale lidstvo prakticky nezměnilo, protože pokračuje stejně špatně, bez lásky a soucitu, tak jako před Kristem, nebo když Vy, naplněný Boží láskou, píšete o událostech krutějších než samotná realita, snad s výjimkou té, co je za dveřmi. Ale žádný konec časů, tolikrát už očekávaný, to opět nebude, nebude to vyřešeno bez nás a za nás. Tak jako (humanitární) bomba neopraví jemné švýcarské hodinky, ani žádné, Bohem seslané pohromy, topení ani spalování ohněm, člověka samy o sobě nevylepší - tak jakýpak dějinný zvrat? Tu moc nemá skoro nikdo a nic - bez ochoty a souhlasu jeho samého se měnit. Proto se také po Kristově příchodu téměř nic s lidstvem nevylepšilo - křesťanstvo má totiž ve své velké většině za to, že je vše už hotovo, protože to za ně udělal Pán. Ani v době, která se blíží, nebudou lidé sami od sebe lepší, pokud o to nebudou sami vědomě usilovat (ale to mohli už dávno a mohou i teď).

320837

19.11.2014 20:33

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Trapný pokus?

193.?.?.?

Celá ta majdanutá šaškárna je jeden velký trapas a s prezidentem to ani nehne, u nás se nestane nic. Všechno by vyšumělo okamžitě, jakmile by přestala fungovat americká agitka. Senátor Mc Cain je znepokojen,... ještě by se mohla přidat ta husa Merkelová a další loutky z EU. Jasný rukopis organizátorů ukrajinského Majdanu, ale naše obyvatelstvo, kromě pár blbců z kulturní fronty, zůstane v klidu. Naletěli jsme už jednou před 25 lety, jsme otrávení, znechucení a rozhodně nebudeme aktivní jako fretky. Majdanisty posíláme do prdele ze svých více či méně pohodlných gaučů a s pivkem v ruce...

Je otázka, jestli to neznalá americká agitka nechápe, nebo jde o něco jiného. I když je Temelín velká investice pro Westinghouse, není to srovnatelné s Ukrajinou, která měla obrovský strategický význam. Aby se povedl ukrajinský Majdan (a je otázka, jestli se vůbec povedl), bylo potřeba obrovských prostředků, obrovské snahy a osobní sebediskreditace mnoha evropských politických kurev. Možná to organizátorům za to stálo, ale co by získali v případě Česka? Čemu reálně překáží Zeman, který není žádný hrdina a bojovník, ale chtěl by být za dobře se všemi (jako český "Janukovyč" )? To je hlavní otázka pod čarou. Aby u nás Majdan vyhrál, bude potřeba gigantických prostředků a politického kapitálu, odhalení a ztrapnění se mnohých, a co bude ta protihodnota? Kdyby to měla být třeba nová americká základna, mělo by to nějaký smysl, když ve vedlejším Polsku si ji US můžou postavit s aplausem už teď? Nebo jde o odvedení pozornosti? Kam se nemá dívat světová veřejnost, když bude místo toho sledovat komedii s pražským Majdanem? Je to součást tažení proti Rusku, kdy "proruský" Zeman a protiruské "spontánní protesty" mají být důkazem dlouhých prstů Moskvy?

321455

19.11.2014 22:46

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Třeba je to jinak...

193.?.?.?

A nebo prostě už vane vítr od východu a Zeman, jako bývalý prognostik, má na to nos a možná i nějaké informace, které k nám ještě nedorazily...

I Putin si nebere servítky a západní média tlumí jeho v originále těžko stravitelné výroky (mrkněte na stránky pana Sakera). Putin řekne, že Rusko něco nepřipustí, západní média napíšou, že Rusko nesouhlasí.

321482

20.11.2014 08:52

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

RE: g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

193.?.?.?

Já byl v USA celkem třikrát nebo čtyřikrát, vždycky na pár dní na nějaké konferenci. Bydlel jsem jednou v té lepenkové "vile" u VŠ profesora s příjmem cca 80k ročně. Dřevěný dům byl něco na způsob naší větší chaty. Nebyl špatný, ale když se někdo nahoře obrátil na posteli, slyšel jsem to dole v pokoji pro hosty. Kolega profesor, když mi oplatil návštěvu, byl v šoku z našeho menšího zděného domku, postaveného svépomocí za socíku a spláceného 20 let z platu uklízečky plus 5 let z platu absolventa Mat-Fyz na UK. Já byl naopak v šoku způsobem přivedení elektřiny (vrchem, zadrátováním ulice) a absencí hromosvodu na těchto stavbách. Pan profesor nechápal, co to je stavět svépomocí, tvrdil, že svůj dřevěný dům taky postavil sám, ale kleště a šroubovák neuměl vzít do ruky.

S US úřady nemám zkušenosti, ale v Central Parku jsem potkal bezdomovce, kterého jsem obdaroval pár dolary a on se se mnou podělil o svůj názor na USA. Na rozdíl od mnoha našich bezdomovců to byl celkem pozitivní a inteligentní člověk, nadšený tím, že si může povykládat s někým z východní Evropy. Naše malá zemička byla pod jeho rozlišovací schopností, myslel, že jsem odkudsi z bývalého Sovětského svazu. Podle něj není Amerika špatná země, dokud máte práci a peníze. Nepůsobil jako povaleč, věčně nalitý alkoholem, prostě jednou přišel o práci a pak postupně o všechno.

Tohle postupně dorazilo i sem, spolu s neduhy amerického školství, výchovy a dalšími vymoženostmi kapitalismu, o kterých se nám ani nesnilo. Na druhou stranu mi Amíci připadali většinou pozitivnější než mnozí Češi, a když máte úspěch, víc vám ho, zdá se, přejí. Za těch pár dní se mi nepodařilo zjistit, jestli je to doopravdy, nebo jen zvyk a maska, asi jako když se vás zeptají, jak se máte, chtějí slyšet že dobře a reálný stav už nikoho nezajímá.

321534

20.11.2014 13:46

Mail z Prahy

RE: Vzkaz od pravdoláskaře

193.?.?.?

Pane pravdoláskaři, vy se stydíte za prezidenta Zemana, protože je buran, hulvát a opilec. Já zase hluboce pohrdám vaším velkým hrdinou, bývalým prezidentem Havlem, který mnohokrát lhal celému národu, zaprodal ho Američanům, když ho vyměnil za svoji slávu i majetek, a souhlasil a podporoval bombardování nevinných lidí na mnoha místech ve světě. Pravdu a lásku zabalil do pejorativního svinstva právě on sám.

Pohrdám i korektními, slušnými hlupáky, kterým je úplně jedno, co se kde děje, hlavně když se to děje slušně a kultivovaně. Jako třeba upalování lidí zaživa v Oděse za tichého souhlasu amerických a evropských politiků. Vám, zastáncům pravdy a lásky podle Havla to nevadí ani za mák, stejně jako fašistické symboly v Kyjevě a zavlečení světa na pokraj třetí světové války. Tak kdo tu má hroší kůži?

Až uvidíte kolem sebe oslepující bílé světlo a vzduch bude provoněn ozónem, nezapomeňte v té poslední vteřině odejít ze světa kultivovaně a ve vší slušnosti. A ne abyste po sobě zanechal nějaký ošklivý flek na opálené zdi [velký smích] .

321572

20.11.2014 16:19

Mail z Prahy

RE: Vzkaz všem, kteří POHRDAJÍ

193.?.?.?

Jako bych slyšel komunistického pohlavára před barevným sametovým převratem: Kritizovat, soudruzi, je snadné! Opět, vám nijak nevadí restaurace fašismu za asistence amerických a evropských politických špiček, v přímém přenosu, za goebbelsovského aplausu podplacených médií, ale to, že se to někdo odváží kritizovat. Vybrat si naprosto druhotný problém, sám nic nesdělit a odvést pozornost jinam, to je ještě mnohem lacinější a nejen to, hodné skutečného idiota. Když kritizujete, že někdo nechce něco, co je podle všeobecných lidských měřítek zlé a špatné, a už Vám to ani nepřipadá divné a nemístné, svědčí to především o Vás, nemyslíte?

Takže Vy souhlasíte s vybombardováním Iráku, Jugoslávie, Libye,..., podporou fašistického režimu na Ukrajině, upalováním lidí a tlačením Ruska do kouta a světa na pokraj války, jelikož Vám vadí, že to někdo NECHCE? To jste opravdu tak blbý a myslíte si, že se Vás to netýká? Hodláte přežít až po kotníky zaražený do amerického zadku?

321584

01.12.2014 13:31

Rok bestie (1)

RE: Souhlas

193.?.?.?

Ačkoliv se mezi křesťany, aspoň jak se to tradičně chápe, nepočítám, řekl bych, že tohle je právě ten Antikrist a znesvěcující ohavnost na místě svatém.

322430

09.12.2014 19:15

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

193.?.?.?

Tak jsem se dočetl na serveru Global Research, že na základně NATO v Polsku se soustřeďují zásoby pro blitzkrieg, "obrannou invazi" proti Rusku. Samozřejmě, může to být i kachna, ale budou Rusové čekat, až se NATO připraví? Server Global Research je momentálně zablokovaný. Ruskými zpravodajskými servery (třeba Interfax) proběhla informace, že Rusko ruší veškeré vlakové spoje na Ukrajinu (tedy i na západ), kromě jednoho vlaku do Běloruska a druhého do Moldávie. Od 14. prosince. Důvod je prý ekonomický. Ať si každý udělá úsudek sám, jestli to je indicie, že se k něčemu schyluje. Asi to není ta informace z velvyslanectví, ale to už je vedlejší...

323042

11.12.2014 01:35

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: zajímavé...a funguje to...

193.?.?.?

Podle recenze ta kniha vypadá opravdu zajímavě, možná bude v "demokratické" společnosti brzo zakázaná. Nemá ji někdo v elektronické podobě? Buďte tak moc hodní a zasaďte semínko lesa na server ulozto.cz (nebo na podobné místo) [smích] [smích] [smích] , prosím...

323167

12.01.2015 21:30

Nejsem Charlie

RE: Nominace na Darwinovu cenu = stvrzení, že Charlie Hebdo si o útok koledoval

193.?.?.?

Není pravda, že za urážku se násilím mstí jenom muslimové. Dělají to lidé všude na světě, což jistě není správné, ale je to realita.

Je bláznovství se hádat s vědou, statistiku na tak obrovském souboru lidí neošidíte a nepřehádáte. Jednotlivý člověk má schopnost se řídit i rozumem a má i svoji morální odpovědnost, ale pro obrovské sociální skupiny nic takového neplatí. Proto má pan Saker pravdu, že redaktoři Charlie H mohli při zdravém rozumu něco takového předpokládat. Troufám si vyslovit názor, že většina soudně uvažujících lidí podobnou událost očekávala a mnozí si jistě dopředu připravili, jak jí politicky využijí. Realita bude odpovědí na Vaše argumenty.

Ještě si, prosím vás, položme otázku, co pěkného a dobrého přinese zesměšnění jakékoli náboženské víry? Dělat to a ještě si za to nechat platit, to považuji za naprosto odporné a ani "mučednická smrt" v podobě atentátu islámskými extrémisty redaktorům morální kredit nepovýší. Takže fuj, Charlie, není to jen Darwinova cena, ale ještě něco mnohem horšího...

325016

14.01.2015 09:07

Podivná obálka časopisu Economist

Hm...

193.?.?.?

Vyzývavé. Rouhavé.

Chceš-li pobavit Boha, sděl mu svoje plány. Ať si to ty postavičky na obrázku i ty schované za nimi užijou...

325112

Jistě máte pravdu, tak nějak to bude, jinak by se nechovali tak, jak se chovají. Ale jak se to říkalo v Rusku: Bůh vysoko a "car" daleko...

Ten první jmenovaný mě zná jménem a ví o mně všechno. Neříkám, že můžu něco ovlivnit, jen vím, že mě bere vážně a že mi naslouchá. Ten druhý mě zajímá asi tak jako já jeho. To, co dělá on, není můj příběh. On si žije svůj, a já mám taky svůj. Jak kdosi řekl, on je sobě carem a já jsem sobě carem.

To všechno svinstvo, lži, manipulace, sobectví, zabíjení a ničení jiných bytostí, je jenom dočasná záležitost, porodní bolesti něčeho mnohem lepšího, co vzniká. Síla, která je za tím, co vzniká, je podstatou všech věcí a nelze ji zastavit, ani přechytračit. Samozřejmě, že bolest a trápení je skutečné, strašné a těžké, ale jednou pomine. Většinu z toho si lidé dělají vzájemně i sami sobě, asi tak 90 a víc procent. Mohlo by to zmizet hned, stačilo by se probudit a přestat s tím. Jenom málo trápení je v povaze světa, v kterém žijeme, většinu máme uvnitř sebe. Teoreticky by to šlo zrušit hned, skoro okamžitě. Ale i to, co zbývá mimo nás, se ještě změní... Ta síla, která za tím vším je, a dělá všechny věcí tím, čím jsou, je na naší straně... lidi jí připadají krásní, nádherní, skvělí a úžasní. Vlastně už všechno máme, jen to ještě nevíme. Dívá se na nás zamilovanýma očima a celý Vesmír, který je Její, je i náš...

Asi vám připadá "ujeté", co jsem napsal, ale... dívám se smrti do tváře, mám vážou nemoc na kterou možná umřu (nebo taky ne, kdo ví) a díky tomu vidím věci jinak než předtím a jsem šťastnější, než kdyby se to nestalo. Přeji vám všem, abyste byli šťastní a žili vlastní životy a příběhy, a ne životy "elity", kterou nezajímáte. Která nemá v rukou ani smysl svého vlastního života, natož vývoj a budoucnost světa, elity, která žádnou elitou není, ale naopak, patří mezi ty nejtrapnější a nejvíc nemocné ubožáky na světě.

327661

Děkuji Vám moc za milé přání, ať už se to však vyvine jakkoliv, a třebaže to může znít divně (a uvědomuji si, že pro někoho blouznivě nebo fanaticky), neměnil bych. Za "oponou" jsem uviděl krásnější skutečnost, která překonává všechno trápení, to, o kterém je takhle diskuze a na které jste upozornil, i to moje osobní. A proto jsem vlastně o tom chtěl napsat, abych všem řekl, že beznaděj, kterou může mnoho lidí z událostí ve světě pociťovat, je jen zdánlivá. Ještě jednou to musím zopakovat, jako to nejdůležitější poselství - ta síla, bytost (nebo ne-bytost, jak kdo chce, abych ji nějakým termínem neomezil a neřekl, čím není), která je podstatou všech věcí, je námi lidmi nadšená. Tak moc a absolutně, že víc už to nejde. Nevím jak to říct, to by člověk musel být umělec, aby to vyjádřil. Třeba, že pro Ni jsme něco jako krásní motýlci nebo kytky, které mají naplnit Vesmír. Naším posláním je Láska, což je právě Ona sama. A to, co je pro nás potenciální možnost a pro Ni už skutečnost, se naplní, stane se to.

Náboženské pojmy jsem použil vlastně mimoděk, tak jak vyplynuly z onoho ruského rčení. Jinak je vlastně moc rád nemám, a to jenom proto, že byly mnohokrát zneužity, aby člověku v nalezení vnitřní svobody zabránily a ne pomohly. Jinak na nich není nic zlého, stejně jako ani na jejich odmítání (většinou právě z tohoto důvodu), za které nás nikdo trestat nechce. Cest je tolik, kolik je lidí a jen ta jedna, osobní, žitá čestně a pravdivě, je ta pravá. Jak se to slovně vyjádří a jestli to vůbec jde, je už vedlejší.

327731

21.04.2015 07:14

Scénář „chorvatského“ útoku?

Saker si to příliš maluje...

193.?.?.?

předpokládá, že protivník nic nového nevymyslí a bude dělat jen to, co doposud. Převrat na Ukrajině ale začal v kombinaci s olympiádou v Soči. Rozehrají to ještě někde jinde (Sýrie?) a budou se snažit bránit, aby Rusko aktivně zasáhlo. Například současná série požárů v Rusku vypadá jako diverzní akce.

Přitom podmínky, za kterých bude ruská armáda nakonec bojovat, se stále zhoršují. K čemu ten Minsk 2 vlastně byl? Aby se chunta mohla už podruhé vzpamatovat a navézt tam další hory zbraní, tentokrát amerických? V předchozím článku, mistrně napsaném, N. Starikov zdůvodnil, jak je ta pasivní strategie geniální a jistě to tu někdo připomene. Určitě je pravda, že vnitřní nejednota Rusko oslabuje. Ale pasivitou válku ještě nikdo nevyhrál, byl by to první případ v historii. Můžeme jen doufat, že ta pasivita Ruska je jen zdánlivá.

331590

21.04.2015 15:01

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Saker si to příliš maluje...

193.?.?.?

A nebo naopak, potřebuje otestovat americké Abramsy a další západní výzbroj. Doladit detaily obrany. Bez velkého nebezpečí, protože amerických zbraní bude relativně málo a s nekompetentní obsluhou. Malý konflikt se na testování výborně hodí.

Během olympiády v Soči sice jakoby Rusko podcenilo možnost ukrajinského převratu, ale výsledkem je návrat Krymu. U Sýrie zastavilo Rusko Západ bez váhání. Aktivity ruské armády taky nevypadají bázlivě. Může to být i jinak, než se zdá.

331618

23.07.2015 14:12

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Vzhled stránek

193.?.?.?

je pro mne prakticky irelevantní, důležitý je obsah. Avšak nové stránky se nekorektně chovají ve starých prohlížečích (např. Firefox 2 a 3), což nutí uživatele k instalaci jiného softwaru, případně i operačního systému (starší systémy Linux). To je zcela zavrženíhodný trend, jdoucí proti svobodě jednotlivce a rozhodující za něj, co je pro něho dobré.

Není divu, že tento trend je podporovaný hlavně velkými korporacemi, produkujícím v převažující míře naprosto zbytečné produkty, s nulovým navýšením užitné hodnoty, které by se nikdy nemohly prodat, nebýt šikovného PR a reklamy. Patří sem naprostá většina nových verzí software, staré léky v nových obalech, "vylepšené" prací prášky z kterých se osypete a hromada dalších věcí. Téměř celé lidstvo se tak zacyklilo v převážně naprosto zbytečné a marné činnosti, v níž obelhává a okrádá samo sebe, přičemž spotřebovává svůj čas, tvořivý potenciál i energetické zdroje téměř bez užitku.

337042

01.04.2016 15:05

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: To nemyslíš vážně!

asdf1234 193.?.?.?

Ono krestanstvi je v puvodnim zneni take velmi krasne uceni zalozene na soucitu atd., ale druha vec je co z toho pak realne udela nejaka mocenska cirkevni organizace.

Vy si proste pletete pestrobarevne libive reklami poutace s realitou ktera je ve skutecnosti dost hnusna.

Mj. ten vas zdroj, to uz je podle jmena nejaka jiste naprosto duveryhodna hisTORYie.. [velký smích]

347355

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 28 čtenářů částkou 8 386 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 1

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 4

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 3

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 4

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
25,01 Kč
Euro
27,16 Kč
Libra
30,78 Kč
Kanadský dolar
17,80 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,72 Kč
100 japonských jenů
22,97 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,57 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 236,95 Kč
1 unce stříbra
374,83 Kč
Bitcoin
184 181,26 Kč

Poslední aktualizace: 8.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?