Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 436 příspěveků, 30 různých jmén: <nic>, Antony, asdf, asdf1234, asdffk, F. A. von H., hc, hjkl, hmm hm, hnidopych, Honzajs, chlebasmaslem2, Jan Zelený, jansmith1984, Jiří S., kak, Kukuk, MartinX, Mor, Mr. & Mrs. Smith, nedasa, NoName, OSAák, Pájas, Tonda, TonyTony, xzx, Zdenda, zyxx, zzzzzzzzzzzzz.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.04.2011 21:16

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zajímavý článek, který se skoro dotýká prapodstaty problému

jansmith1984 193.?.?.?

Myslel sem si, že máte s hábečkem něco společného aristokrate a je vidět, že jsem se nepletl..[smích]

Stejně jako hábečko, který obhajobou katolické poučky o Pravdě která není pro všechny jedním dechem KC při obhajobě Siobanksterů kritizoval, jsi i ty podle všeho, jak si se přiznal, nevědomým nebo vědomým zajatcem stejně farizejské myšlenkové matrice jako on.

Pravda jako univerzální hodnota JE a vždy BYLA pro VŠECHNY a jen pokrytci hledající výmluvy proč být pro všechny nemůže (protože by ji třeba nepochopili) její upírání ostatním využívali ve svůj mocenský a finanční prospěch a náležitě je také s pocitem Bohem vyvolených zneužívali. O čem jiném jsou náboženské ideologie nebo současná finanční dogmata plutokratického a sebedestruktivního kosher kapitalismu, kde zisky jsou soukromé a ztráty veřejné a kde ZISK a nekonečný růst jsou modlou judaisticko-katolického Zlatého telete???


Jinak, to šťouchnutí beru, příteli a kamaráde a znovu všem doporučuji ke studiu zmíněnou přednášku Andrease Clausse.

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

241202

06.04.2011 22:03

Možná globální geofyzikální katastrofa a vojensko-politická situace ve světě (II)

RE: Pravicujme - tunelujme - humanitarne bombardujme - kolektivne aplaudujme

jansmith1984 193.?.?.?

Sorry, že se vměšuju, ale bacha na to aristokrate.

Proudění vzduchu je v různých nadmořských výškách různé, to znamená že u země může být západní, v pěti km je jihovýchodní, v deseti km jihozápadní a v patnácti severní. Ty mapy a hlavně na lžidnes.cz, je třeba brát s rezervou. Fukušima ruless..!!

jansmith[smích]

241206

07.04.2011 20:43

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zajímavý článek, který se skoro dotýká prapodstaty problému

jansmith1984 193.?.?.?

Ale tady přece A.Clauss nezmiňuje sv.říši římskou proto, aby propagoval Vatikán nebo ideologii katolické církve. Hovoří o ní jako o předchůdci skotské nadace. Jde mu o římské právo, které fungovalo ještě před érou KC.

Ještě jednou připomínám báseň F.Schillera, kterou Andreass na závěr recitoval, která Vatikánu nenadržuje a je proti ovládacím bludům jako takovým, a vvooooo tom je:

Velikost Němce není v mečem klání.
Do říše ducha proníkání
a mužný s klamem boj - toť hodno jeho usilování.
Okovy tíží na zemi národy všechny.
Když se z nich Němec vymanil a Vatikánem otřásl,
potíral blud, jenž celý svět si podmanil.
Vítězství dobyl ten, kdo bleskem pravdy vládl,
dal duchu svobody. Svobodu dáti rozumu
znamená přít se za všechny národy.
Jsou věčně platné tyto důvody.


Vidíš tam někde hábečko nebo v té přednášce, že by Clauss, když už mu nasazuješ KC kopyta, razil tebou oblíbené katolické heslo, že Pravda není pro všechny?? Řekl bych, že jak ta báseň, tak přednáška je o pravdivých informacích či blesku pravdy, svobodě ducha nebo proti nenažraným E/elitám obecně a tedy přesně naopak.

Jinak díky, že si tu přednášku zde také zpropagoval a Peace s tebou, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

241253

07.04.2011 20:48

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zajímavý článek, který se skoro dotýká prapodstaty problému

jansmith1984 193.?.?.?

Svatý apoštol Pavel se stal křesťanem až poté, co jako židovský farizej a hubitel křesťanů (údajně při cestě do Damašku) tzv. prohlédl a následně přestoupil z judaismu na křesťanství.

Dotud řekněme v pořádku...[smích]

Problém ale je, že se jako samozvaný guru a šiřitel křesťanské víry ujal tohoto šíření stylem talmudistických pokrytců (ke kterým dlouho předtím patřil) a jakožto tvůrce evangelií (a správný ideolog) vytáhl z Ježíšova původního učení jen to, co se HODILO vrchnosti (vznikajícímu náboženskému establishmentu, tj. církvi s.r.o, a na ní napojeným světským vládcům) a co se do ovládacího programu NEHODILO (viz. některé původní pasáže či pokyny) vynechal nebo překroutil. Ano, Ježíšovy myšlenky byly zachovány, ale jenom ty nezpochybnitelné a co se hodily do nově vznikající ideologie. Hlavní bylo metodou brainwashingu - skrze nabídku NADĚJE na posmrtný život v království nebeském - ovládnout nejen duše, ale i těla věřících. V bleděmodrém se jedná o ideologii všech na pokrytectví a lžích založených monoteist.náboženství, kde PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY, ale jen pro vyvolené - že ano hábečko?..[smích]

Ne nadarmo je mnoho nezpochybnitelných pravd v Bibli a evangeliích zamotáno do klouzající snůšky polopravd, mýtů a podobenství, kdy Bible sv. a evangelia byly navíc nesčetněkrát přepisovany a kosher upravovany, aby to podstatné pro pochopení Pravdy učení duchovního učitele Ježíše (nebo těch, které Ježíš symbolizoval) bylo překrouceno v benefit těch, kterých hlavním smyslem života je MOC a peníze do těch správných kapes - honba za Zlatým teletem. Originál Bible a evangelií neexistuje, zachovaly se jen přepisované kopie a jejich poselství je stejně autentické, jako dlouho glorifikované (později padělek) Turínské plátno. Idea křesťanství byla zneužita, stejně jako idea komunismu.


Jinak, tato civilizace není nijak úžasná, Jakube M, naopak. Dá se chápat jako Systém ve vývoji, který je na cestě k harmonii. Samozřejmě, pokud se na této cestě, ve své sebestřednosti a pod vlivem kosher E/elit (a zde nemám na mysli apriori židy, pro které je modlou honba za MOCÍ a penězi do těch správných kapes, ale tzv. E/elity bez ohledu víry obecně) nezlikviduje.

A jestli věřím v Ježíše, v jeho vykupit.smrt a zmrtvýchvstání?

Dalo by se to řici tak, že nevěřím v Ježíše, ale věřím Ježíši..[smích] Stejně jako nevěřím v Boha, ale věřím Bohu (ať už si pod ním představíme cokoli univerzálního, intuici nebo tzv. vyšší inteligenci - a nikoli žárlivého a trestajícího dědulu na obláčku viz. starý zákon nebo jeho o málo vylepšený upgrade). A pokud se bavíme o vzmrtvýchvstání, tak rozhodně nevěřím v pohádku pro ovečky, kterou propaguje KC, aj.

A pokud rád studuješ i alternativní názory než jen ty ortodoxní, tak doporučuji např. Jiddu Krishnamurtiho. A Peace s tebou Jakube M,

jansmith[smích]

241254

14.04.2011 00:25

Japonsko, papež, populace

Tenhle článek musel psát Žid nebo šábes gojím

Jiří S. 193.?.?.?

Cílem sionistů je zničit bílou rasu a nejsnažší způsob je ten aby se rodilo co nejméně dětí. Proto vlády řízené sionisty vytvořily takový sociální systém aby si lidi nemohli dovolit mít děti (nízké platy, směšně nízké přídavky na děti, neustálé zvyšování cen zboží, bytová krize) a zároveň šíří propagandu aby lidé nezakládali rodiny, ženám radí feministky (nemusím se snad zmiňovat o tom jaké jsou hlavní představitelky feminismu národnosti) aby dávaly kariéře přednost před rodinou a pokud vůbec se chtějí vdát tak až tak po třicítce a do té doby si mají užívat života. Mužům radí podobné věci, celý národ je vychováván k egoismu a rodina je chápána jako zbytečný přežitek. Sionisté navíc zlegalizovali potraty (to bylo už dávno před revolucí, ale u nás od roku 1948 vládne fakticky stále stejný režim) K tomu masová propagace homosexuality (buzeranti děti nemají) a masové rozšíření drog (feťáci zemřou už v mladém věku) atd. Cílem je aby se rodilo co nejméně bílých dětí a zároveň aby se rodilo co nejvíce Cikánů a barevných cizinců, které v masové míře pouštějí do Evropy a snaží se s nimi nahradit původní obyvatelstvo evropských zemí. Protože jedině když budou zničeny evropské národy tak se sionistům podaří ovládnout celý svět a nastolit Nový světový řád.

241756

14.04.2011 12:02

Japonsko, papež, populace

RE: Tenhle článek musel psát Žid nebo šábes gojím

193.?.?.?

Já nevím kde žijete vy. Přídavky na děti jsou kolem 600Kč měsíčně a dostává je jenom necelá polovina rodin, ty ostatní už na ně nemají nárok, protože mají vyšší příjem než je stanovená hranice. A co si koupíte za 600Kč? Náklady na jedno dítě jsou mnohem vyšší.
Bytů je poměrně dost ale jsou drahé.
Radikální feminismus (hlásání nenávisti k mužům) je u nás marginální, ale "umírněný" feminismus je velmi rozšířený, alespoň v médiích. Přečtěte si jakýkoliv ženský časopis a dozvíte se že být manželkou a matkou je "out", zatímco "in" je být děvka, střídat chlapy a žít single.

241806

04.05.2011 19:26

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Taky tě zdravím starý kamaráde..[smích]

Takže once more: NEVOLIT NIKOHO patří mezi PASIVNÍ a neúčinný (E/elitami velmi oblíbený) způsob, jak mohou masy "taky" projevit svůj názor na politiku. V očích některých občanů vypadá čistě, ale je tomu paradoxně přesně naopak.

U zprofanovaných neolib. E/elit je tento, bohužel NEÚČINNÝ, způsob (zahozením volebního hlasu) oblíbený proto, že se tím zbavují nežádoucí konkurence svých ODPŮRCŮ, zatímco jejich skalní voliči, kolaboranti a lokajové půjdou volit VŽDY. A při absenci hlasů PROTI mají vítězství a možnost OVLIVŇOVAT ve svůj prospěch chod společnosti (ZISKY jsou SOUKROMÉ, ZTRÁTY VEŘEJNÉ) bezpečně v kapse...[smích]

Velkým vítězstvím mas za emancipaci (které stálo v minulosti mnoho krve, obětí a strádání) bylo prosazení voleb.pravá PRO VŠECHNY (a zejména pro ženy) a tento instrument způsobil kosher E/elitám při prosazování jejich sobeckých záměrů následně nepříjemné komplikace. V současnosti nemohou toto právo VĚTŠINY, zasahovat do chodu věcí veřejných, příliš omezit (viditelně by popřeli svá prohlášení o občanské/demokratické společnosti), a tak své cíle dosahují "jinými" cestami. A to tak, že volby manipulují, občany podprahově oblbují a obelhávají a u těch, kteří by mohli volit ve SVŮJ prospěch, dosahují stav znechucení a pasivity.

Je mi jasné, že průměrný volič, který se nedokáže odpoutat od emocí a přímých i podprahových útoků sviňáren na své podvědomí psychicky STRÁDÁ, ale měl by si uvědomit, že zahozením svého hlasu ke zhoršení svých životních podmínek a své mízerii (na kterou tak nadává), paradoxně PŘISPÍVÁ.

Nepůjde-li volit, odvolí JINÍ v JEHO NEPROSPĚCH a v podmínkách volebního systému ČR (a situace, kde ještě není pravice s levicí skrze MOC a peníze do těch správných kapes jako v US tak provázaná), má stále možnost volbou OPOZICE vůči modrým strakám (trojkoalici) moc a záměry kosher Bakalů omezit ve svůj prospěch, pokud už ne přímo zvrátit. Jediný problém je, KDO je v podmínkách ČR ta dostatečně silná OPOZICE... Podle mne mezi slepými jednooký králem a tudíž zatnout tipec Nečasovondrokalouskojulínkům lze prostřednictvím ČSSD a dokonce i prostřednictvím záměrně démonizované KSČM, která je od pokrytců paradoxně očištěná, protože ti přelezli do řad tzv. pravice. Pokud by potenciální voliči neseděli posledně na prd-li a podpořili silnou opozici jako ČSSD nebo KSČM, současný Bakalův slepenec ODS, Topka a VV by MUSEL své pokrytecké NSPRAVEDLIVÉ kosher deformy hoodně omezit.


Takže TAKTO,

nebo PROSADIT uzákonění přímé demokracie,

nebo AKCE ve formě velkých demonstrací a nenásilné obč.neposlušnosti po "ghandiovsku". Nejít volit je alibistická naivita a Peace se všemi, kteří se domnívají, že tímto způsobem něco pro sebe a své děti kdy vybojují.

jansmith[smích]

243363

06.05.2011 00:23

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky jste se semkli milí přátelé a kamarádi..[smích] Nezlobím se na vás a pokud by situace nebyla vážná, byla by vaše zanícenost dokonce i legrační.


Váš problém totiž je, že jste velicí teoretici, ale v reálném životě žádné výsledky nemáte. Jinými slovy: kde nic není ani smrt nebere..[smích]

Váš naivní přístup: bojkotovat jedinou možnost, jak REÁLNĚ OMEZIT DOPAD KOSHER POLITIKY na hlavu vaši a vaších dětí (tj. jít a při volbách podpořit zastupitele, kteří budou hájit VAŠE zájmy TADY A TEĎ proti těm, kteří vás se vztyčeným prostředníčkem obírají) by měl smysl jedině tehdy, pokud by fungovala NÁDSTAVBA, o které rádi květnatě debatujete, která ale reálně nefunguje a která bez fundamentální změny Systému těžko kdy v dohledné době fungovat bude.

Kdyby se všichni ti, kteří při posledních volbách hlasovali pro OPOZICI k modrým strakám zachovali jako vy a naštvaně zůstali doma nebo hodili do urny neviditelný "protestsong", změnilo by se oproti dnešní realitě to, že všechny kosher zákony (které byly sofistikovaně připraveny k vašemu dalšímu okradení) by dnes již byly NEVRATNĚ UZÁKONĚNY a narozdíl od současného stavu by navíc díky polit.korektním médiím nikdo nevěděl, že existoval někdo, kdo si to nepřeje.


NAŠTĚSTÍ se našli voliči, kteří OPOZICI k trojkoalici (např. posledně v Senátu) podpořili a jedině díky tomu (a tedy nikoli díky vašemu mlčení) bylo mnoho pokusů, jak uzákonit vaše okrádání, na účinnosti OMEZENO a pokud by OPOZICE k modrým strakám byla i díky vaším nevhozeným hlasům silnější, pokrytci by ani neměli šanci vám je hodit arogantně do tváře.

Místo ideálu, který nejste schopni reálně uvést v život a jen o něm SNÍTE a planě DISKUTUJETE bylo okrádání běžné populace REÁLNĚ (nikoli slovní ekvilibristikou) takto POZASTAVENO.

Tedy nikoli slova a neviditelný protest, ale reálné skutky mají VÝSLEDKY.

Vy to nevidíte, přátelé a kamarádi? Vy nevidíte, že jdete na ruku těm, kteří vaší pasivitu využijí a následně si s vámi vytřou pozadí? Vy nevydíte, že pocit, že jste se voleb nezúčastnili (a že snad máte jako Pilát čisté ruce), si můžete vy a vaše zhrzené ego maximálně zarámovat? Vy nevidíte, že pokud nepomůžete ty lidi zastavit, tak vás tito lokajové banksterů bez uzardění ojedou až na molekuly a ještě se vám přitom budou smát do ksichtů???

Na základě vaších reakcí vidím, že nikoli... Dobrá. Vaše volba a váš marný a pro ovčácký Systém vítaný, neviditelný boj.


Nehledě na to, milí přátelé, Peace s vámi. Také s neúnavným editorem, který narozdíl od vás hydře (nikoli mlčením ale aktivně se vztyčenou hlavou) stále odolává a těším se na další případné disputace,

jansmith[smích]

243458

06.05.2011 13:12

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Čemu se divíme?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně shrnuto jeane.larouxi. Tak by měla vypadat výuka mladé generace na stezce poznání. Je to cesta výchovy, je to o MEMECH, jak o nich tady na Zvědavci ve své době výborně psala pí.Jarmila.

A já dodám, nezapomínejme také na záludnost kosher GENERALIZACE. Naučme se ji rozpoznat, přestaňme ji ve svém vyjadřování nesprávně používat a naučme to i své děti. Generalizace (cílené zevšeobecňování a tudíž záměrné matení plebsu směrem k realitě) je nástrojem ovládání podvědomí nevědomé a zblblé veřejnosti a jak v minulosti, tak i dnes je tzv. E/elitami (pro MOC a peníze do těch správných kapes) pokrytecky a ve jménu pravdy, lásky a údajné demokracie skrze lokaje v médiích notoricky zneužívána.

A Peace se všemi.

jansmith[smích]

243542

22.05.2011 17:41

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Snad na závěr, Vojta nemůže nikoho (ani zdravý rozum) urazit, a když, tak maximálně rozesmát..[smích]

Na 2.str. je třeba Vojtovi přiznat snahu věci rozporovat a také schopnost své oponenty (ne arogantně) popíchnout. V podstatě s jednotlivými body tvé reakce ale souhlasím, mirdo a jen zopakuji, že není užitečnějších debatérů než Vojta49 a některých dalších diskutujících, protože svým způsobem debatu prokypřují", zároveň testují sebelítost a sebedůležitost aktérů a k tomu všemu ještě nabízejí jiné úhly pohledu. Je dobré se jimi zabývat a podle možností na ně reagovat, protože to tříbí argumentaci a navíc v souvislosti se rčením: opakování matka moudrosti, jsou alespoň připomínána fakta, která by mohla být časem méně pozornými přehlédnuta.


Co se týče naší polemiky (zda-li volit/nevolit), tak se obávám, že v podmínkách ČR je varianta pasivní resistence viz. ta, kterou "šíří" paní Jarmila (a někteří další zvědavci) absolutně neúčinná, kontraproduktivní a jediní, kdo jsou z takového přístupu spokojeni a komu vyhovuje jsou ovčácké E/elity, jakož paradoxně i naivní EGA takto pasivně a bohužel zbytečně protestujících spoluobčanů. Tito spoluobčané ve své naivitě přesně naplňují program ovčáků "Rozděl a Panuj", za pomoci kterého kosher E/elity diskreditují a oslabují nepříjemné oponenty a místo, aby občané prakticky pomohli, tak svou pasivitou záměrné destrukci + - spravedlivé společnosti a sociálního státu, ubíráním hlasů účinné opozici, napomáhají.

Zajímavě se v této věci s pí.Jarmilou přetahujeme na jejim blogu a pokud chceš, můžeš mrknout: kubata,nazory.cz.

Je to legrační debata, protože i tam pí.Jarmila odmítá pochopit Podstatu problému, na který se jí podobné snažím upozornit (doporučuji prostudovat) a mou snahu o asertivní přístup dokonce přirovnala ke stokrát opakované lži obehrané desky...[smích] To jsou paradoxy, co? Nenapadlo by mne, že mne může člověk, který je na stejné palubě jako já, "přirovnat" ke Goebbelsovi..[smích] Pí.Jarmila je dle mého skromn.soudu klasickým příkladem občana zavlečeného do chaosu tak VYSOKÝCH konspirací a osidel rozumu, že na základě okolnostmi a mainstreamem vyvolávané deziluze se dobrovolně pasuje do role pitomce (totálně přesvědčeného o čistotě a správnosti svého přístupu), který bude své teze (o nutnosti ignorování jediné možnosti, jak věci legálně ovlivnit) vykřikovat i v okamžiku, kdy bude on a jeho blízcí totálně a NEVRATNĚ (košér E/elitami) zatlačeni na periferii společnosti. Opakuji: pokud nechceme započít RADIKÁLNÍ kroky, tak se jedná o jedinou možnost, jak věci legálně ovlivnit ve prospěch většiny. Lidem jako pí.Jarmila k jejich přístupu a způsobu vnímání reality tímto "blahopřeji" a Peace s nimi i se všemi ostatními,

jansmith[smích]

244491

22.05.2011 20:20

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Asi budeme pitomci oba, paní Jarmilo...[smích]

Rozdíl mezi námi bude v tom, že váš protest proti Systému je založen na pasivních protestsongzích, které ničemu pozitivnímu nenapomáhají, do Systému jsou zakalkulovány a ovčákům jsou milé a v mém případě jde o neúspěšnou snahu pitomce vysvětlit i hodně inteligentním a dobrým lidem, že jsou podprahově zneužíváni a v rámci nastavení současného volebního systému situaci vlastní (stejně jako i ostatních většinových občanů), svou pasivitou ke snahám o uzákonění často NEVRATNÝCH kosher zákonů (ač jsou svým egem přesvědčeni o opaku) zhoršovat pomáhají. No, nejsem pitomec na N-tou?..[smích]

jansmith[smích]

244504

31.05.2011 19:51

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

jansmith1984 193.?.?.?

Mela nebude paní Jarmilo...[smích] [smích]

Ohledně dilematu, zda-li svůj hlas (za současné situace a za současného volebního systému v ČR) ZAHODIT nebo NE jsme už něco podiskutovali a znovu to začít opakovat asi nemá smysl. Pokud někoho zajímají argumenty pro a proti, tak si je může v naších polemikách zpětně vyhledat nebo zaskočit na váš blog, kde jsme se také lehce a přátelsky "porohovali", viz: kubata.nazory.cz.

A co se týče dilematu, zda-li se zateplováni vyplatí či nikoli, tak to jsme si také celkem vysvětlili a tak je opět na čtenáři, k jaké variantě a názoru se případně přikloní.

Mějte se fajn a Peace se všemi,

jansmith[smích]

245219

06.06.2011 01:18

Izrael pánem na Středním východě

Tohle je jen sionistická propaganda

193.?.?.?

Není třeba se obávat že počet Izraelských Židů bude růst takto geometrickou řadou, autor zřejmě záměrně překrucuje fakta, především nedělá rozdíl mezi židovskou a muslimskou populací Izraele, v Izraeli a Palestině nežijí jen Židé a Palestinci, ale také izraelští občané arabské národnosti a muslimského vyznání a jejich počet stoupá mnohem rychleji než počet Židů- viz tabulka izraelského statistického úřadu: http://www.cbs.gov.il/reader/shnaton/templ_shnaton_e.html?num_tab=st02_02&CYear=2009
je z ní vidět jak se podíl muslimské populace neustále zvyšuje, aniž by na rozdíl od židovské populace rostl díky imigraci, takže ve velmi nepravděpodobném případě že se současná vysoká porodnost udrží i nadále tak může mít Izrael za sto let 24 milionů obyvatel ale z toho bude polovina nebo téměř polovina muslimů. Celkově bude Palestinců (v Izraeli, na západním břehu Jordánu i v Gaze) už za několik let více než Židů a v Palestině, hlavně v Gaze je porodnost výrazně vyšší než v Izraeli.
Podle údajů z Wikipedie se přírůstek obyvatel v Turecku i Iránu snižuje, ale přibývá jich i nadále a není důvod proč by počet obyvatel měl v budoucnu přímo klesat. V arabských zemích je přírůstek obyvatel stále velmi vysoký, většinou vyšší než v Izraeli. Izrael už ani nemůže počítat s dalším masovým přistěhovalectvím Židů z ciziny, ledaže by se v USA nebo v západní Evropě pro Židy výrazně zhoršily podmínky a Židé by odtud začali utíkat.
A především autor opomíjí fakt že Izrael je ekonomicky neživotaschopný stát závislý na finanční a vojenské podpoře z USA a Evropy, takže o budoucnosti Izraele a celého Blízkého východu nebude rozhodovat porodnost v Izraeli ale
1. jak velký vliv na světovou politiku a ekonomiku budou mít USA a EU
2. jestli si sionisté udrží politickou a ekonomickou moc v těchto zemích.
A to jsou faktory které zatím nemůže nikdo s jistotou předvídat.

245573

12.06.2011 23:55

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

jansmith1984 193.?.?.?

To, co píšeš, udo1, cituji: "Ak by R&R Rotschild & Rockefeller a co. mali reálnu moc, neboli by v médiách." je parametrický omyl. I kdybych se nedivil, kdyby tě hábečko v tomto názoru přiběhl podpořit..[smích]

Lidé s reálnou mocí byli vždy v médiích (nebo se o nich dobře vědělo) a to už za dob Egypta. Důležité vždy bylo, aby jejich "mediální" obraz byl v očích zblblého, zneužívaného plebsu, i lokajů a kolaborantů, maximálně pozitivní, byli řádně uznáváni, adorováni nebo zbožšťováni nebo v případě potřeby byl jejich obraz dostatečně odstrašující... Týká se i veleknězů, kteří žili čas od času ve stínu faraonů, ale někdy také naopak, jako v případě Ramesse XI. a velekněze Hrihora.


I R&R Ltd. mafie mají skrze své šábesgojím lokaje a Systém reálnou MOC, jen se změnila doba a přestože mají zájem nebýt tolik v hledáčku plebsu a užívat si více v ústraní, v nových informačních podmínkách to nefunguje, není jim to přes jejich velké úsilí, dáno. O utajení se pokoušeli i "kluci" z Bilderbergu, ale po určité době ostrouhali.
Navíc zde funguje faktor sebedůležitosti, kdy Egu lidem s jejích přístupem dělá zájem a možnost se pochlubit svými možnostmi a vyvoleností, dobře.

Pro zajímavost: Ve filmu "Muž z prvního století" s Kopeckým jedna replika o něčem názorně vypovídá, cituji:

Akademik: "Věřte mi, každá sobecída je časem vyléčitelná".
Muž z 1.st: "Co z toho budu mít?"
Akademik: "Všechny možnosti, které unesete."
Muž z 1.st: "A co z toho budu mít? K čemu jsou mi vaše možnosti, když je mají všichni"
.


jansmith[smích]

245890

15.06.2011 13:21

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

jansmith1984 193.?.?.?

Kdysi jsem tady zvažoval, co může Zvědavce odrovnat a jestli si dobře pamatuju, tak jako hlavní důvod uvedl zásah z venku (skrze lokaje těch, kterým leží v kosher žaludcích zdejší články a nezávislé diskuze s jejich tahem na siobranku, kterou svými těly a dušemi brání) a nebo necitlivé zásahy editora, který si postupně odežene kvalitní diskutéry a zejména sympatizanty, kteří jeho webzin nejen morálně, ale co se počítá, i finančně podporují.

A v případě MoUdrostraka tady máme 2V1...[smích] Nejen, že MoUdrostrak sděluje kromě jiných i zajímavé informace a fakta, která nachytávají siomafie při pokrytectví (i když ne každý dokáže jeho osobitý styl a SS humor vstřebat [smích]), ale navíc editora nesobecky podporuje.


Co tedy vadí editorovi tak, že takto hodnotného člena zvědavčí rodiny začíná banovat? Jsou důvodem nevole odkazy na obrázky, které mohou např. zvyšovat iPodům a mobilům stahovaná data a rychlost načítání? Źe by? Není to ale (jak už to zde bylo někým vysvětleno) náhodou problém uživatelů, kteří mohou použít nastavení, které jim datový tok ošetří?

Nebo vadí něco jiného, jen se to naplno neřekne a jako důvod se označí extensivnost a nesmyslnost? Já vím, editor je také jen člověk, se svými emocemi a kladnými nebo zápornými sympatiemi, ale pokud platí PRAVIDLA, tak registrovaný pisatel si může psát bez cenzury do příspěvků nesmyslnosti (pokud nikoho nenapadá) jaké chce a navíc je věcí názoru, co je nebo není nesmyslný nebo křiklavý BULVÁR a z toho pohledu konkrétně MoUdrostrak pravidla neporušuje.


Je na editorovi, jak si svůj webzin vede, ale jestliže cenzuru, která staví nahlavu vnitřní pravidla webzinu, začne PODPOROVAT i diskuzní soupeř, přítel a kamarád HHBB (mimochodem propagátor teze, že Pravda není pro všechny - nýbrž jen pro vyvolené), který uvádí, že editorův problém chápe, podotýká že je proti mazání a jedním dechem naznačuje, že, cituji: "nekorektní mazání příspěvků předplatitelů" je vlastně součást nekorektnosti a v pořádků, tak to začíná být pro mne opravdu zajímavé...

Pokusme se být spravedliví na příkladu. Pokud je v hledáčku KC, tak ta se smí na Zvědavci, i formou extenzivních obrázků, velmi tvrdě krizitovat (vzpomeňme, kolik a jak velkých obrázků sem svého času, bez jakýchkoli výtek ze strany "vedení", postoval soukmenovec hábečka a odhalovatel katolických řádů a tajných lóží Méda Béda), ale pokud snímky začnou názorně poukazovat na skutky siomafií a jejich lokajů, náhle to začíná být problém... Z mého pohledu zde docházi k určité zvláštní dysbalanci, a Peace všem,

jansmith[smích]

246073

16.06.2011 11:12

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

jansmith1984 193.?.?.?

Díky Mirdo, to co jsi napsal mi připomnělo nedávný příspěvek Lin, který měl také snahu horké hlavy spíše sjednocovat, než vzhledem ke kvalitnímu "Potenciálu" mnohých diskutujících na Zvědavci tento ke škodě probouzejících se lidí dobré vůle dělit nebo tříštit.

Nechť Perun naplní naše rohy medovinou a Peace se všemi,

jansmith[smích]

246161

17.06.2011 18:22

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jansmith1984 193.?.?.?

Debaty s lidmi jako zde s bakim nebo jinde s Vojtou49 a dalšími je dobré vést s nadhledem a dobrou vůlí co nejdéle. Nikoli proto, že by jeden předpokládal, že přesvědčí přesvědčeného (který fakta selektuje a ty pro něj nepohodlné nevnímá), ale proto, že si je přečte spousta dalších zvědavých čtenářů.

Většinou to končí tak, že pomatenec nebo podjatec je na faktech usvědčen z omylu nebo záměrného překrucování a uteče z debaty sám...[smích]


Pokud naopak v polemice nadále (bez změny přístupu) pokračuje, paradoxně s dalšími a dalšími protiargumenty o to více pomáhá v lepší informovanosti ostatních, kteří polemiku monitorují.

Takové debaty jsou krásným důkazem, že Pravda pro všechny JE a že jen na každém záleží jestli ji unese, jak se k ní postaví a jak s ní nakonec naloží. A to buď jako hledající, který omyl uzná a změní na základě pro něj nových in-formací vnímání reality nebo jako pokrytec, který se jako lokaj kosher Systému snaží ostatními stále dokola manipulovat. Jen Ovčáci a jejich lokajové pravdivé informace pro MOC a peníze do těch správných kapes běžné populaci po věky odpírají (viz. připomínka úžasně pokrytecké teze KC, siotalmudistů a dalších: Pravda NENÍ pro všechny).


Zde na Zvědavci mají jak pomatenci, tak pokrytci vzhledem k reakcím mnoha brilantních zvědavců problém a to je dobře a Peace s nimi.


A pro bakiho. Když srovnáváš Kaddáfiho s Hitlerem, co říkáš na Kaddáfiho Zelenou knihu". Četl si ji? Pokud ne, tak stahuj:
Muammar Al Kaddafi - Zelena kniha


jansmith[smích]

246283

18.06.2011 22:50

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Nejdříve je třeba si přesně určit, KDO jsou TI, cituji: "zločinci a mafiáni", paní Jarmilo a pochybuji, že jsou to odbory nebo soc.demokracie jako celek. Zde totiž HÁŽETE všechny politiky a aktivisty do jednoho pytle a těžce GENERALIZUJTE, i když jinde to správně velmi odsuzujete.


Asi nemá smysl své argumenty stále dokola opakovat, ale je vidět, že jste se nepoučila a stále pokračujete v "agitaci". Mirdovi se v jistém smyslu nedivím, žije jinde a zřejmě tam, kde hlasy občanů již opravdu nemohou nic změnit.

V ČR tato situace ale zatím nenastala, stále ještě se vede boj o nadvládu kleptokracie (které síly převládnou) a pokud se jako volič neprojevíte, tak příchod kosher demokracie do ČR jen pomůžete urychlít. Stále ještě má smysl jít a svým hlasem posílit síly (polit.strany viz. pozitivní změna poměru sil v Senátu), které Bakalovým modrým strakám (tzv. trojkoalici) jejich nesolidární, mnohdy NEVRATNÉ a křehkou rovnováhu ve prospěch zbohatlíků a zahr.korporací narušující zákony odmítají. A do této opozice počítám i Odbory, které jsou poslední pojistkou (poté, co trojkoalice i díky vaší pasivitě získala ve Sněmovné pohodlnou 118ku) a masivním nátlakem mohou pokrytcům zlomit vaz. Uvidíme dál.

Jediné, co může Ovčáky zabrzdit jsou citelné akce (do toho počítám i účast ve volbách) nikoli pasivita. A když ve volbách hlasy pro dobrou věc CHYBĚLY, tak dnes akce nenásilné (demonstrace, blokády apod.) protože každá nelegální nebo násilná akce bude Systémem propagandisticky zneužita. Vážně si myslíte (viz.poslední akce), že jsou Odboráři Kalouskovi agenti?

Mirda to popsal přesně. Možnosti, které navrhujete, vám (sic) umožní, cituji: "se od toho zkorumpovaného zlořádu odpoutat", ale odpoutáte se pouze virtuálně ve vlastní mysli. Ovčáci jsou rádi, že lidé jako vy proti nim nepomohou, ale kdo to později "FYZICKY" POCÍTÍ nebudou Ovčáci nebo jejich lokajové, ale VY.

Zákon o obecném referendu a výměnu zkorumpovaných politiků nedocílíte tím, že nebudete volit NIKOHO, protože jak jsem zmínil, přijdou a ve prospěch zkorumpovaných politiků a Systému odvolí JINÍ (už se chystají legislativně okleštit i právo odborů na stávky). Ani tím, že si budete pěstovat potraviny na zahrádce, praktikovat výměnný obchod nebo si nebudete kupovat noviny a koukat na TV. Taková varianta protestů žádnou přímou demokracii nebo jinou změnu neprosadí a naopak umožní, abyste vy i další běžní občané (po přehlasování levice v parlamentu a senátu) byli jako kavky, ještě více ožebračeni.

Závěr: Takže NIKOLI NEVOLIT NIKOHO, ale JÍT a VOLIT TY, kteří tím ve sněmovnách získají nad pokrytci pohodlnou většinu. A pokud se potom proti vaším zájmům otočí, poté vystoupit silovými prostředky. První možnost jste při posledních volbách neumožnila a už voláte po možnosti druhé. No není to paradox?

jansmith[smích]

246358

18.06.2011 23:18

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, babo Blažková, toto byl příklad brilantního příspěvku (výše) mnou zmíněného zvědavce, který s nadhledem nakonec nevědomého poučí, pokrytce zažene tam, odkud přišel nebo asertivním připomínáním dalších a dalších faktů rozšiřuje obzor ostatním hledajícím čtenářům.

Díky za tvé příspěvky a Peace se všemi,

jansmith[smích]

246362

19.06.2011 18:20

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Se všemi návrhy, které jsi napsal souhlasím, mirdo, a na základě tvé otázky jen závěrem doplním:


Není Pravda, že když volit PŮJDETE, nic ovlivnit nemůžete - to je poraženecký názor. Jen je třeba za stávajících pravidel v ČR volit v dostečném počtu a dobře rozhodnout. A proto pokud jsou vyhlášený volby, BĚŽTE a VOLTE zástupce, kteří v komunální politice i ve Sněmovnách vaše zájmy obhajují nebo jako opozici podporujte Odbory a důvěryhodné aktivistické organizace. Pokud volit nepůjdete nebo nebudete účinně podporovat ty, kteří se za VÁS perou, ničeho nedosáhnete, naopak umožníte, aby proti vaším zájmům kosher odvolili JINÍ. Na občanské nepokoje a chaos je čas, když všechno ostatní selže.

Správný Bojovník se dobrovolně nezbavuje ŽÁDNÉ MOŽNOSTI, která může zvýšit pravděpodobnost na úspěch nebo (i klidně malé) zlepšení. Nikdy (ani ve věci politiků a politiky) NEGENERALIZUJME. Pokud tam nejste vy, tak v politice jsou vedle pokrytců i lidé, kteří lokaji E/elit a Systému nejsou a ty je třeba vycítit a podpořit. Brečet nad tím, že se někteří nechali později koupit nebo zastrašit můžete až potom..[smích] Mainstream svou negativní, prolhanou propagandou (viz. Pravda není pro všechny) podprahovou skepsi a pasivitu nebo neúčast ve volbách běžných voličů přímo nebo podprahově GENERUJE a tím nahrává zájmům těch, kteří jej financují a ovládají (viz. Bakala&Co.).

Jak správně konstatoval quido2, při změnách režimů se jako první strhne boj o vliv na sdělovací prostředky. PAMATUJME na to a Peace se všemi,

jansmith[smích]

246408

20.06.2011 14:13

Sýrie ve varu, americká válečná loď v Černém moři

RE: Válečné hračky jdou do peněz.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, quido, ještě jedna poznámka na závěr.

Co se týče mnoha minulých i současných vědců, psychologů, socilogů, sexuologů, psychiatrů nebo jiných tzv. odborníků, tak mezi nimi je mnoho lokaji Systému velmi upřednostňovaných a citovaných "Autorit" a přitom se velmi často jedná o těžce pomýlené nebo podobně jako většinová masa nevědomé osobnosti.

Tyto tzv. vědecké a odborné kapacity UČÍ jiné, o čem je ŽIVOT, jak mají lidé myslet, vnímat realitu a chovat se a ve skutečnosti jsou samy rozpolcenými osobnostmi s deprivantskými projevy a tragickými životními osudy, které je nakonec usvědčují z toho, že ani jim samotným jejich POZNATKY a doporučení ke spokojenému životu NEPOMOHLY. Jak a Proč chtějí tedy poučovat ostatní. Je to pro peníze, popularitu nebo pro pocit vyjímečnosti až vyvolenosti? Pomáhají lidem nebo jimi opět jen vědomě nebo nevědomě manipulují?


Dobrý příklad je Nietzsche nebo v naších podmínkách prof.Plzák. Oba plně v zajetí ega, neuspořádaného rodinného života a osobních problémů, které měly k harmonickému životu daleko (zákonitě se to muselo odrazit i v jejich tezích) a nakonec oba končili osobními tragédiemi. Nechci je zatracovat, ale tomu se lidově říká, udělat kozla zahradníkem..[smích]

Proto pozor před každou Autoritou nebo Guruem, který sugestivně mluví o životě, o tom jak jej zvládat, a přitom sám žije viditelně nebo skrytě ve zmatku. Jestli se budoucí generace na své cestě osobního růstu nepoučí a nezasadí praktickými činy o rozpoznání těchto PSEUDOAUTORIT a o změnu stávajícího pokryteckého kosher Systému (duchovní cvičení jsou jen začátkem a předpokladem pozitivních změn), tak skončí buď v otroctví ovčáckých E/elit nebo v sebedestrukci. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

246476

23.06.2011 11:09

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 193.?.?.?

S tebou je to složité hábečko. Brojíš proti KC, na jednu stranu ji dáváš za vinu i skutky siomafií (banksterský mamon, lichvu, siozločiny v Gaze nebo vadný source-code judaismu, který "příhodně" ovlivnil i jeho dcery křesťanství a islám, NEVIDÍŠ). Než sis začal dávat pozor, tak si obhajoval stejný slogan, jaký používá KC a světoví Ovčáci obecně: Pravda není pro všechny, ale na druhou stranu varuješ před pogromy a v tvém okolí dokonce takřka žádného ž/Žida nemáš..[smích]

To je tedy akademický guláš, řeknu ti. Možná bys ty ž/Židy neměl hledat ve svém okolí, ale v Izraeli, ve světových finančních institucích, ve vládě a zákonodárných sborech bojovníka za pravdu, lásku a kosher demokracii USA (coby pitbula Izraele a dokonce i brainwashista Murdoch je podle tebe katolík), mezi chlapci a děvčaty z Bilderbergu atd. atd. atd. Na to, že jich je na světě v porovnání s jinými (kolik?) 2%?, tak mají ty důležité posty pod kontrolou opravdu důkladně. A výsledek toho, kam se náš svět žene???? Na to si odpověz sám, milý sofisto a kamaráde..[smích]

Těch důkazů a co se za jejich přispění děje se svět.ekonomikou a politikou bylo zde na Zvědavci (i jinde) uvedeno tolik, že jen slepý by v nich viděl jen louky katolíků. Mají pod palcem lichvu a zadlužování celých států, ale vina je podle tebe samozřejmě KC, která je chudáčky (málo inteligentní a jen maličko od Boha chamtivé) zneužívá jako sluhy a živý štít. No není to legrace? A vvoooooooo tom je celá naše pře, kamaráde. O rovnováze, férovosti (není třeba si měnit nicky a pak to kosher šikovně obhájovat) nebo o tom Pravdu šířit a nikoli její překrucování nebo odpírání prezentovat jako jistou nutnost k ochraně ovcí před sebou samými (samozřejmě, než dostatečně nepopracuje na sobě).


To jsou důvody, proč tvým konstrukcím a příspěvkům nevěřím a žádný sofismus mě o opaku nepřesvědčí.

A protože mám tento měsíc ohledně kvóty slovíno, tak do 30tého Peace s tebou i všemi ostatními,

tvůj přítel a kamarád, jansmith[smích]

246644

05.07.2011 23:08

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, "teorie".

Nechci tady rozjíždět flame, ale stejná teorie, jako všechny ostatní náboženské, ezoterické, duchovní atp. konstrukce dostatečně sofistikovaného lidského mozku.....

Nikdo TO, TAMTO nebo JEHO či ONOHO nikdy "neviděl" (samozřejmě až na farizeje Šaula, který na základě JEDNOHO údajného vidění později pomohl zdeformovat i to ryzí, co (např. ve věci z pokryteckého judaismu polidštěného křesťanství) Ježíš naivnímu a zblblému lidstvu přinesl), nikdo se ODTAMTUD nikdy nevrátil, aby mohl referovat a přesto to TEN či ONEN, zde i jinde, (na základě víry v popis jiných) ostatním předkládá jako hotovou věc...[smích]

Jak to OPRAVDU JE se VŠICHNI dovíme až v okamžiku smrti a to ještě za předpokladu, že budeme dostatečně VĚDOMÍ, NEPŘIPOUTANÍ a budeme mít na to dostatek vědomého "času". Protože jinak se to nedovíme, nepochopíme JAK TO JE, ani v tuto, pro nás na tomto tajemném světě, poslední chvíli. Věčný život v království nebeském nebo reinkarnace je stejná "pohádka" bez řešení, jako vše ostatní, co lidstvo (konkrétní známí či neznámí lidští jedinci) svými mozkovnami, pro zachování svého duševního zdraví a posílení pocitu NADĚJE (a velmi často i pro MOC a kosher peníze do těch správných kapes), doposud vytvořilo.

A tak to je správné a tak to má být, řekl by jistě Forrest Gump, pokud by na to přišla ve filmu řeč..[smích]

A všem táborům a zastáncům TOHO či ONOHO, před zahájením flame disputáte, doporučuji studium jednoho z mála filozofů a duchovních učitelů, kteří nelhali sobě ani ostatním do kapsy, a to velmi zajímavou osobnost, Jiddu Krishnamurtiho.

A Peace se všemi i s tebou 82ko,

jansmith[smích]

247410

07.07.2011 14:10

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: Nurimbersky soud pro valecne zlociny Ameriky,rika byvaly soudce.

hmm hm 193.?.?.?

nejvernejsi sluha a pritel komunistu? cestny arijec AH!

a ted vtip:

"Pride vylizanci s osmdesatosmickou bojuji proti komunismu!"

hrde a bojovne strkaji hlavu do pripraveneho kyble hoven a ani nevi jak jsou systemove potrebni.

a zkuste to nekomu vysvetlit [velký smích]

247498

08.07.2011 20:43

Svaté mantry

RE: Mír nebo pokračující okupace a anexe?

jansmith1984 193.?.?.?

Dlouhé, ale dobré shrnutí, Dobroději.

Za chvíli přiběhne hábečko a tak nějak od lesa doplní, že za vše co popisuješ nemohou sionisté s jejich judaistickou ideologií o vyvolenosti od JEJICH Boha, o velkém Eretz Izraeli (že Protokoly jsou podvrhem KC, a to jak věrně se realizují je jen blábol, který má očernit nevinné), že to vše co popisuješ (a mnoho dalšího) je strategickým dílem KC (katolické církve, maltézáků a jezovitů), kteří svými dlouhými prsty záměrně vytvářejí z Ž/židů nevinné oběti a cíl pro příští pogromy (vše pro dosažení konečné dominance katolické církve na Zemi a MOC a kosher peníze do správné kapsy) a také jistě nezapomene sofistikovaně poznamenat, že Pravda není pro všechny, nýbrž anžto a tudíž jen pro Vyvolené a že jendasmithů je zmatený hotentot, který jej nechápe, ubližuje mu a měl by raději pro záchranu Světa (a Nošovic) pracovat na sobě...[smích][smích][smích]

A zdar jeho práci a Peace s ním, ať již přiběhne nebo vydrží ta muka a nepřiběhne.

jansmith[smích]

247570

11.07.2011 16:55

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko, příteli a kamaráde, zase jsi se zapomněl kosher a po talmudistsku podepsat???? ..[smích]

Nestyď se za svůj (chápu, již lehce "profláknutý" ) nick a namísto sofi klouzání a kličkování kolem Ž/židů raději konečně vysvětli svůj názor na opodstatněnost, často zde probírané, teze: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY. Je tedy nebo není (podle tebe) Pravda pro všechny a pokud NENÍ, tak v jakém smyslu slova???

Na tvůj sofi rozbor (nebo únik mlčením ), čeká a těší se tvůj oponent, přesto kamarád,

jendasmithů[smích]Dovětek na závěr:
Tvá odpověď (NEodpověď) HHBB (bonmoty a blahosklonnost si ponech od cesty) bude posuzována i s přihlédnutím k odstavci, který o něco výše do svého příspěvku vepsal zvědavec L.C. 194.?.?.?

cituji a podotýkám, že slovo "Žid" bych zaměnil za sousloví "kosher Sionista" nebo "obhájce siomafií":

(Nikdy se nedal žádný Žid zbavit svého názoru.
Čím více jsem se s nimi přel, tím více jsem poznával jejich dialektiku. Nejprve počítali s hloupostí svého protivníka a pak, když nebylo východiska, prostě dělali hloupé ze sebe. Když jim to nepomohlo, tak správně neporozuměli, nebo přeskočili ihned na jinou oblast, říkali pouhé samozřejmosti, nebo je přijali a zase ihned převedli na podstatně odlišnou látku. Při přistižení se odpovědi vyhnuli a nic přesného nevěděli. Ať člověk zaútočil na takového apoštola kdekoli, v ruce zůstal medúzovitý sliz. Ten tekl mezi prsty, aby se v příštím okamžiku zase spojil dohromady. Jestliže ho člověk porazil zničujícím způsobem a on pozorován okolím nemohl jinak než souhlasit a zdálo se, že se člověk dostal alespoň o krok dál, byl nazítří údiv veliký. Žid ze včerejška nevěděl už ani to nejmenší, vypravoval svůj starý zlořád, dělal jako by se nic nestalo, nemohl si vzpomenout vůbec na nic kromě toho, že správnost svého tvrzení včera dokázal.
)

247733

12.07.2011 00:03

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 193.?.?.?

Naopak HHBB, BN, , Mgr. Jemelíku, Petře Křivý a bůhví s kolika nicky (NEnicky) zde ještě vystupuješ, příteli a kamaráde hábečko...[smích]

Tvá reakce (NEreakce) přesně odpovídá popisu Žida (přesněji řečeno kosher Sionisty, či obhájce siomafií), jak jsem jej převzal z příspěvku L.C. 194.?.?.?

a není tedy divu, že (podobně jako talmudisté) měníš podle potřeby identitu a podobně jako oni (v debatách na téma Ovčáků a Vyvolených E/elit) obracíš pozornost (např. při zmínce kosher banksterů nebo siomafií) ke katolické církvi nebo maltézákům a tedy JINAM, aby, nedejJehovaaaa, goji/gojové začali náhodou podrobněji rozebírat i stále profláknutější účast Vyvolených a jejich lokajů...[smích]


Proč na dotaz, který jsi generoval jedním svým starým příspěvkem (a nyní budu ještě jednou citovat: při přistižení se odpovědi vyhýbají a nic přesného nevědí) NEODPOVÍDÁŠ a činíš následující .. opět cituji: nebo přeskakují ihned na jinou oblast, říkají pouhé samozřejmosti, nebo je přijímají a zase ihned převádějí na podstatně odlišnou látku?????????

Co je tak závadného na dotazu týkající se pokrytecké teze, že Pravda není pro všechny, že na tento jednoduchý, ale pro zachování této civilizace zásadní dotaz (jako veliký kritik praktik KC) nedokážeš (ani sofistikovaně, natož jednoduše) odpovědět?


Takže, klidně NIC dalšího NEDODÁVEJ, protože tvá odpověď - NEodpověď byla dostatečně výmluvná sama o sobě. Jsem si jist, že tvůj přístup registrují i ostatní diskutující a Peace s tebou, příteli sofisto a kamaráde,


jansmith[smích]

247744

14.07.2011 23:02

Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy

Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy

jansmith1984 193.?.?.?

Omluvám se všem za vsuvku, ale NENÍ Pravda, že, cituji doslova: "Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy".

Správně mělo být napsáno:

NĚKTEŘÍ POLITICI mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy...

Proč? Protože u první verze se jedná o záměrnou nebo nevědomou podprahovou GENERALIZACI. Klasická to metoda manipulátorů a pokrytců, jak hodit, v očích nevědomé většiny, VŠECHNY politiky (aktivisty, cikány, židy, podnikatele, státní úředníky atpod.) do jednoho pytle. Tím na první pohled obraz zjednodušit, ale zároveň paradoxně dění ve společnosti znepřehlednit a skórovat. Tedy občany dle metody Rozděl a Panuj rozdělit. V čase voleb občany navíc deprimovat a znechutit, protože mnoho z nich by svými hlasy mohlo v opačném případě (využitím historicky krvavě vybojovaného volebního práva) podpořit pro Ovčáky nepříjemnou politickou OPOZICI. V českých podmínkách například OPOZICI proti Bakalovým modrým kosher strakám a tím zkomplikovat mnohdy nevratné reformy...

Mimochodem malá odbočka: víte přátelé, jaká křestní jména dál svým dětem finančník a sponzor trojkoalice, kosher miliardář, p.Bakala?..[smích] a kam svou rodinu odstěhoval?


Ale zpět k tématu. Výše popsana GENERALIZACE v rukou PR pokrytců (a lidí, kteří si ji neuvědomují) cíleně mate a ovlivňuje některé citlivější a emotivnější spoluobčany, kteří ve svém svatém zanícení potom nejsou schopni rozlišovat a v čase voleb potom ve zmatku svůj hlas (v prospěch těch, kteří určitě volit přijdou a samozřejmě PROTI jejich zájmům) zahazují a ještě z toho mají (po Pilátovsku s tzv. čistě umytýma rukama) dobrý pocit...[smích]

Generalizace (zevšeobecňování) je jedním ze základních nástrojů lokajů Systému k manipulování mas ve prospěch vládnoucích E/elit a její ROZPOZNÁNÍ a ODMÍTNUTÍ je jedním z prvních kroků na cestě odpojení se z kosher Matrixu.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247983

02.08.2011 11:04

Reakce na článek \"Breivick není superman\"

RE: Obvyklý konspirátor ?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná analýza na téma konspirátorů, hábečko, cituji tvá slova: "i tento pěšák byl vybrán, naočkován, připraven a použit, aniž by měl vůbec páru o tom, čemu vlastně poslouží...". Ve tvé jistě brilantní uvaze chybí ale pokračování a totiž, v debatách některými diskutéry tak často z nevědomosti nebo ZÁMĚRNĚ?, opomíjené "B".

Kdo je tedy podle tebe, ten "ONÝ", který Breivicka vybral, naočkoval, připravil a použil????, příteli a kamaráde.


Rád zde v debatách verbálně a na fotografiích popisuješ intriky a vazby KC (kat.církve), která společně se svými nohsledy nasazuje na nevinné a historicky obětovávané altruistické Ž/židy, připravujíce tím ve společnosti atmosféru příhodnou pro další pogromy, ale o druhé straně POKRYTCŮ (z tvé strany) ANI SLOVO - "Mum's the word" ...[smích]

Ano, kdysi jsi na dotaz odpověděl něco v tom smyslu, že nezmiňuješ Ž/židy (já dodávám sionistické Vyvolené a bankstery) tam kde je nevidíš a na to máš jistě právo. Možná proto nebyla ani v této tvé úvaze zmínka o tom, že Breivick BYL / JE brainwashed sympatizantem se sionismem a státem Izrael a že NEJEN jej (ale i síly, kterými byl, cituji: naočkován, připraven a použit) pravděpodobně velmi iritovala propalestinská politika Norské vlády, v návaznosti na kosher aktivity (hodného) Izraele.


Takže na základě výše uvedeného zde máme několik pracovních verzí:

1. sólista Breivick, pracující absolutně sám, ale NĚKÝM / NĚJAK vnitřně indokrinován
2. Breivick sám nebo s kumpány konající pod agenturním vlivem KC (zednářů), aby nepřímo a podprahově nasměroval pozornost světové veřejnosti na Ž/židy
3. Breivick sám nebo s kumpány konající pod agenturním vlivem tajné služby jednoho nejmenovaného, dle západních Murdochových médií nejdemokratičtejšího (za Pravdu, lásku bojujícího) státu stř.východu (nebo tajných služeb jím zpřátelených států)
4. ?
5. ?
6. ?

Nečekám, že by ses (ať už férově nebo na sofi způsob) vyjádřil kamaráde, ale skrze tebe oslovuji ostaní Zvědavce a přidávám link k zamyšlení: Link Between Breivik and Israeli Mossad.


Neber to tak, že do tebe jen rejpu, kamaráde [smích], ale přijde čas, kdy Pravda bude opravdu Pro všechny, milý sofisto... A Peace s tebou,

jansmith[smích]

249704

05.08.2011 13:39

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

Já vím, kamaráde hábečko (sorry za oslovení, které tě dle tvých reakcí nezaslouženě irituje), že Ž/židy (přesněji mossad a sionisty), jak si se explicitně vyjádřil, nezmiňuješ tam, kde je nevidíš a více tě zajímají aktivity KC (katolické církve, jezovitů a maltézáků). Stejně jako jsi se stále nevyjádřil k tématu "Pravdy, která, dle Vyvolených, NENÍ pro všechny. A raději zde ostatní hledající okouzluješ svými hluboce brilantními sofipříspěvky, které, jak to v podobných případech bývá, viditelně nelžou, ale Pravdu a vodítka také neviděly ani z rychlíku..[smích]


Zatímco v debatě o Breivickovi jsi připustil, že mohl být někým, cituji: "naočkován, připraven a použit", hned na to si se kosher způsobem vyhnul odpovědi (nebo alespoň úvaze) na téma KÝM.....

Proč? Je Pravda natolik relativní, že podle sofistů vlastně neexistuje??[smích] Bude tomu tak i v debatách na téma Libye?


V tvém případě je to podle všeho zbytečné (ještě chybí, abys mne nějak kulantně na Tidliti způsob obvinil z protiizraelských názorů a antisemitismu), ale reakci na tebe využívám k oslovení ostatních zvědavců dvěma (s tématem KDO, CO, KTERÝ, ČÍ souvísejícími) odkazy:

1. Kdo spáchal 11.září - UBL, Bush či Mossad? Důkazy.

2. Al-Kájda je 100% operace Pentagonu - cze titulky.


A Peace s tebou, s pozdravem: sofismu zdar, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

249917

11.08.2011 16:52

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

jansmith1984 193.?.?.?

Doufám, že si to s tím odchodem (zabalením to tady) nemyslel tzv. For Good, kamaráde, ale že si měl na mysli jenom toto vlákno.

Byla by škoda, kdybys to tady opustil, HHBB, protože tvoje indicie a odkazy na KC (katolickou církev) nebo nyní tovaryšstvo jsou velmi zajímave a pro pochopení spletence, o kterém se tady průběžně diskutuje, jistě potřebné. Pokud bys pokračoval v komentářích, tak informace o té druhé zájmové skupině Ovčáků (na druhé straně pomyslné barikády, mezi které počítám siomafie, bankstery a kosher kupčíky, když ty je tak nějak nevidíš [smích]), by k vybalancování stavu jistě dodali ostatní diskutující a rovnováha ve "Vesmíru" (i v diskuzi) by zůstala zachována.

Ještě jsem se chtěl zeptat, pokud opravdu odejdeš for good a neodpovíš na můj dotaz ohledně Pravdy, kterí není pro všechny, jak to bude s Jemelíkem, Křivým, xB Browser a . Vezmeš je s sebou nebo tě tady budou nadále "zastupovat"?? [smích] Zajímam se o to jen proto, abych věděl, jestli ten zmatek a kosher měnění nicků a IPin bude pokračovat a Zvědavec toho nezůstane ušetřen ani do budoucna.


A protože jsme ve vlákně o konspiracích ANO - NE, nebo Pravda ANO - NE, a jsou-li nebo nejsou-li konspirační teorie jen chymérou pomatenců, či jsou konspirace mocných za oponou naopak reálnou hrozbou pro zblblou většinu, tak si dovoluji ostatním zvědavcům nabídnout další zajímavost v souvislosti s Breivickem: David Duke - Sionistický Terorismus v Norsku.(CZ titulky)

Všech zde přítomných (i hábečka) přítel a kamarád, jansmith[smích]

250557

12.08.2011 14:24

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Jen malá poznámka

jansmith1984 193.?.?.?

On to v podstatě již vysvětlil přítel a kamarád Neznámý 91.?.?.?, Erwine. Já jen dodám, že komunismus byla idea, ke které se společnost skrze určité přechodné fáze (socialismus) měla teprve postupně dopracovat.


Ústřední myšlenka mé předchozí reakce ale není o tom, jak se který režim jmenuje a podle čeho, ale UPOZORŇUJI V NÍ na fenomen podprahové manipulace bližních svých Ovčáky a jejich Lokaji skrze GENERALIZACI (zevšeobecňování), plus cílené matení pojmů a klouzání po povrchu.

Debaty zde na Zvědavci jsou v malém to, co se děje globálně (např. skrze někým vlastněný mainstream) na planetární úrovni (rád vždy při podobné příležitosti vzpomenu hábečkova kosher katolíka Murdocha nebo u nás kosher podnikatele Bakalu..[smích]) I zde na Zvědavci je dost příchozích, kteří čtou příliš rychle a nepozorně na to, aby vnímali o čem je řeč, uníká jim smysl slov, výrazů a významů (tím nemyslím přímo tebe) a dělají potom mylné závěry a zároveň s nimi sem chodí sorta takových, kteří ví přesně o čem je řeč, ale z nějakého důvodu způsobují matením pojmů (a dojmů) ostatním málo pozorným (nebo málo vědomým) v hlavách guláš s fazolkami..[smích]


To je to to poukazování na zlé Rusy jako Stalin nebo Brežněv, ve skutečnosti to byl Gruzinec s Ukrajincem nebo ti zlí Rusové, kteří v 68mém obsadili ČSSR, kdy skutečné účastníky této invaze jsem již popsal prve. Kdo? a skrze které Lokaje se stále dokola pokouší postavit proti sobě Slovany se můžeme úspěšně dohadovat, protože kosher "Rozděl a Panuj" je zdá se nesmrtelné...

Ale v okamžiku, kdy zde někdo spojí jméno nějakého dřívějšího nebo současného politika (finančníka a pod.) s chazary, popíše na důkazech jeho příklon k sionismu a za jeho gojímské jméno připíše pro úplnost jeho jméno židovské a na faktech poukáže, co to je za POKRYTCE, hned je stejnými lidmi odsuzován nebo nálepkován antisemitismem nebo alespoň někde v kotě potichu skřípají zubama..[smích] Kritici leseb a buziků, kteří by nejraději chodili po Praze manifestačně NAZÍ jsou analogicky obviňování z homofobie, a nechť si každý dosadí další příklady.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

250650

18.08.2011 20:33

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavě napsané, Janko, kamaráde. Díky. Nevím, kolik zvědavců se nad tvým příspěvkem bez emocí, dostatečně nezaujatě, POZORNĚ a bez vlastním egem podepřené kritiky zamyslí, ale doufám, že jich bude s časem přibývat. Osobně nejsem obdivovatelem a následovníkem žádných Autorit (přesnější výraz je pseodoautorit), občas před jejich pomýleností nebo pokrytectvím varuji, ale to neznamená, že si neprostuduji s čím přicházejí a s jakými přímými nebo podprahovými nástroji manipulace pracují...[smích]

Proto mohu za sebe zodpovědně prohlásit, že z tvých řádků faleš pseudoautority necítím a zvláště některé určité body, tvé řekněme úvahy, si dovoluji doporučit k hlubšímu zamyšlení.

Zajímavá je informace, že editor tvé autorské články odmítá zveřejnit. Pověst Zvědavce by podle mne určitě nezhoršily [smích] a možná mnohé návštěvníky v něčem i lehce "nakoply". Možná editora odrazuje jejich jistá složitost k pochopení, možná jsi v naší éře uhlí, páry a elektroniky [smích] přišel s myšlenkami, které patří až do věků následujících (až lidé zejména duchovně více pokročí), ale tak už to v tom našem Světě chodí. Viz lehká paralela: (Vesmír v čekárně).


Závěr? Sám jsem zvědav, kolik reakcí a souhlasných či nesouhlasných polemik zejména tento tvůj příspěvek vyvolá a pokud editor mezi plebs nepropustí ani tvé "lehčí verze" článků, tak tvé úvahy a reakce na reakce je v diskuzích jistě nahradí.

Držím ti palce, a Peace se všemi,

jansmith[smích]

251283

20.08.2011 11:25

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

jansmith1984 193.?.?.?

Ono to je tak, Lote, že tady by to měl mít ze strany editora i ostatních těžké každý hrubián, jako tomu bylo v minulosti i v případě notorického vulgaristy josepha (nyní to vypadá, že jej úspěšně zastoupil tmo), a to bez ohledu na to s čím přichází. Tedy, je-li (chceš-li) pravičák, levičák - horňák nebo dolňák..[smích]

Není žádnou tragedií, když se v debatě v rámci slušných a férových mantinelů lehce přitvrdí (aspoň je legrace[smích]), ale určité hranice by si měl diskutující uhlídat. Rozhodně není správné používat vůči oponentovi vulgární nadávky nebo se zaměřovat na jeho osobnost. Co patří mezi standardní komunikaci je upozornění na neférovost diskuzního PŘÍSTUPU protivníka, na jeho (jak říkávám s nadsázkou: kosher) vědomě skryté ZÁMĚRY a zejména zdůraznění problematických ČÁSTÍ jeho výroků, se kterými přímo nebo podprahově deformuje FAKTA.

Dobře to popsala Lin. Každý diskutující si zde svým slovníkem a výrazivem vytváří v očích čtenářů o sobě obrázek a podle tohoto obrázku je možno usuzovat i na relevanci a férovost názorů a informací, které předkládá (s tím koresponduje i používání jednoho nicku pro transparentnost a tím možnost vnímání kontinuity).


Ne nadarmo se tzv. pravicově zaměření diskutéři (obhájci spravedlivé ruky trhu a pokryteckého USraele) uchylují k obroublostem mnohem častěji, než jejich oponenti. Zaprvé mají velké vzory v některých svých pravicově zaměřených panácích ve vysoké politice (tzv. Lokajích kosher Systému). Zadruhé je silně irituje, pokud si s jejich (jak to popsal někde MoU: "poučkami" ) dovolí někdo nahlas nesouhlasit (a ještě je na faktech a důkazech zpochybňuje) a v neposlední řadě mají tito tržní pseudoguruové tendenci podléhat velmi silnému vlivu sebedůležitosti a sebelítosti.

Je na moderátorech, aby podobné týpky vychytávali. Na diskutujících, aby na takové projevy buranství, pro dobro tohoto Webzinu (pokud jsou adminem přehlédnuty), s humorem, ale nekompromisně, reagovali a na VŠECH, aby se zmíněné sebedůležitosti a sebelítosti neoddávali.

Peace,

jansmith[smích]

251397

20.08.2011 11:58

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Je malá poznámka..[smích]

I zde v debatách o lékařích je jasně vidět politika kosher ekonomů a kosher politiků (typu Kalousek, Nečas, Heger, Sašenka Mašínův odznáček a mopslík Vondra, Julínek, Šnajdr, Tluchoř atd.) t.j. ROZDĚL SPOLEČNOST (tzv. zlblou většinu, protože kosher menšina kooperuje) a v klidu TUNELUJ.

Jak je to dávno, co dva mopslíci kosher Systému, Martha Issová a Jirka Mádl, přemlovali bábu??? [smích]

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

251402

20.08.2011 17:50

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud mají zájem o debatu na nějaké téma minimálně dva aktéři, Lote, kamaráde, tak bych řekl, že lze polemiku vést jakýmkoli způsobem. Je jen na účastnících, jaké výrazivo použijí, jestli poruší nebo neporuší stanovená pravidla a jestli jejich vzájemná výměna názorů zaujme (vtáhne do problematiky) i ostatní čtenáře...

Že se v debatách na politická, ekonomická (FIAT money, Ponziho schéma atpod.), ale i jiná témata používají eufemismy, slang, bonmoty, přirovnání, nálepkování na levici a pravici a občas i výrazivo tzv. "na tělo" je asi přirozené (proti gustu žádný dišputát) a inteligentní člověk si to dokáže přebrat a adekvátně reagovat. Důležité ale je, aby tyto debatní prostředky nesklouzly do žumpy nebo nenapomáhaly klouzání po povrchu (což je jeden starý hestroyův výraz pro mlžení a pokrytectví)...[smích]

Takže, pokud chceš diskutovat s tmo nebo s kýmkoli jiným na jakékoli tebou vymezené téma, tak žádný problém, platí ale premisy viz. výše. A pokud máš pocit, že oponent nechce spolupracovat, tak bych to být tebou neřešil a skrze něj svými názory, fakty (nebo odkazy) hovořil k ostatním návštěvníkům. Odhaduji, že spousta lidí debaty monitoruje tzv. silently a nehledě na to si podle nich cizelují svůj názor na věc.

Toť můj vhled a Peace se všemi,

jansmith[smích]

251427

20.08.2011 18:24

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

jansmith1984 193.?.?.?

Co s tím udělám, Vojto?? Pokud mluvíš o tykání, tak přesně to, co obvykle... V klidu a s lehkým nadhledem vysvětlím svůj přístup (mimochodem opakovaně, protože jsme to tady v minulosti již probírali - pamatuješ?) a jak si to do budoucna přeberou ti zvědavci, kterým tykání v otevřené diskuzi vadí, je již jejich exkluzivním a čistě osobním problémem..[smích][smích]


Takže. Pokud jde o mne (jendusmithe), tak já v anonymních diskuzích tykám VŠEM diskutujícím, bez rozdílu jejich nicku (nebo kosher nenicku), věku, pohlaví, vzdělání, barvy vlasů, společenského postavení nebo příslušnosti k politické straně a pokud jde o chlapy, tak i co se týká délky pinďoura...[smích]

Pokud jde o vykání, tak chápu jisté společenské konvence a naopak spořádaně vykám všem, kteří zde PROKAZATELNĚ fungují pod svým skutečným jménem tzv. fyzické osoby, jako je např. editor, pí.Jarmila nebo předpokládám p.Lhoták.

Podle mne platí to, co jsem zdůrazňoval již dříve. Zde na Zvědavce bychom si neměli chodit leštit Ega a posilovat pocit sebedůležitosti (sebelítosti), tj. řešit, co si o nás myslí nebo jak nás vnímají ostatní. A protože jsme si zde jako anonymní diskutující VŠICHNI ROVNI, neměli bychom mít se vzájemným tykáním problém. Ergo kladívko: kdo chce ať vyká, kdo chce ať tyká.

A pokud někomu jeho pocit sebedůležitosti neumožňuje se nad takovéto virtuální nepohodlí povznést (místo problému tykání se raději doporučuji zaměřit na OBSAH debaty a ARGUMENTY) a když sám tykat nadokáže, tak přede svědky prohlašuji, že jeho jednostranné vykání jendovismithovi nijak nepřekáží a nijak jej za něj nebude sankcionovat..[smích]

S pozdravem, tykání zdar a Peace se všemi, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

251429

22.08.2011 11:11

Titánská bitva nebo insider trading?

Počkejme na pátek

Tonda 193.?.?.?

Počkejme si na páteční projev B. Bernankeho. Po něm budeme (snad) moudřejší.

251582

24.08.2011 09:06

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Ty si to moc bereš Big sestro...[smích]


Když už si se se svým výrazivem, jako "exkrement" a "lísání" zapojil, kamaráde, tak si pojďme ukázat, jak je na této lehce ujeté polemice o tykání legrační několik okolností.

Za prvé, už na ZAČÁTKU vlákna se tady začalo směšovat tykání/vykání týkající se běžného života a anonymních internetových diskuzí, což je podle mne podstatný rozdíl. V běžném životě a v rámci tzv. obecného (naučeného) konsenzu, který, jak víme, podléhá změnám[smích], se sebestředné lidičky zaměřují více na to, co je odlišuje/rozděluje/podřazuje/nadřazuje nad ostatními a vykání je jedním z projevů, kterým to žárlivé a sebestředné EGO manifestuje.

Nic proti tomu. V běžném životě to tak funguje a jeník to respektuje (a to i proto, že cituji: "bojovník zdi nebourá, ale přeskakuje" )...[smích]

Tady v debatách se ale pohybujeme v úplně jiné dimenzi (někdo by řekl virtuální) a tedy se nediv, že způsob komunikace jendysmithe vůči ostatním se od té konvenční (tzv. face to face) může lišit. Mimochodem, interpunkce a diakritika s tím nemá mnoho společného, protože o zmateném EGU nic nevypovídá a naopak je žádoucí, protože usnadňuje porozumnění danému textu.

Za druhé, i na Zvědavci existuje množina diskutujících, kteří svým oponentům PEČLIVĚ vykají, ale vypovídací hodnota jejich názorů je slušně řečeno diskutabilní a možná by udělali lépe, kdyby se místo vykání soustředili na Podstatu problému..[smích]

Tak jako MoU na jiném místě vysvětlil svá (některé kosheráky velmi iritující) SS, tak i já opakovaně vysvětlil svůj postoj v této věci a jestli nebudeš nic namítat, tak debatu o vykání tímto považují za uzavřenou.


A dáli pánbů a editor, tak v nějaké příští rozmluvě se těším naviď... A Peace s tebou, tvůj debatní přítel a kamarád,

jansmith[smích]

251721

24.08.2011 14:03

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 193.?.?.?

A v tom to je Luxore, kamaráde..[smích] Lidé, kteří tehdy na truc mafiánské ODS (a s nadějí na lepší zítřek) šli volit VV nebo HOP09 nevolili opozici vůči ODS, ale pouze její přebarvené KLONY.

Už tehdy bylo z rétoriky a backgroundu exponentů těchto stran jasné, že jsou opozicí ODS pouze imaginárně a měli jen odčerpat znechucené voliče, kteří by mohli volit v souladu se svými zájmy levici... Ve skutečnosti po volbách vznikla (byť ČSSD volby vyhrála) modrá TROJKOALICE, která hraje ovcím divadlo o velkých rozepřích, ale v reálu tlačí reformy rukou nerozdílnou ke svému kosher cíli...[smích] Už brzy dojde k převedení části prostředků ze solidárního penzijního systému do soukromých fondů a opět se o něco přiblížíme svému vzoru USA. Navíc, pokud by opozice neměla po poslednívh volbách většinu v senátu, dělo by se toho (viz. zdravotnictví) mnohem mnohem více.

Nechci se nikoho dotknout (pochopit, že jsem byl za pitomce, je pro ego těžká ďarcha), ale pokud by běžní voliči Topky a VV nedali tehdy své hlasy naivně klonům ptákostrany a naopak podpořili reálnou opozici, okolnosti mohly být pro tzv. plebs dnes mnohem veselejší...


A ti co nevolili tehdy nebo nepůjdou volit ani příště?? Ti to jen PODEPÍŠÍ, protože ta menšina nahoře i dole, která zlodějské reformy a kosher tunelování státní dojné krávy prosazuje a podporuje, se vždy SPOJÍ a ODVOLÍ. A pokud dle zákona Rozděl a Panuj zmatení většinoví voliči k volbám opět nepříjdou, znovu uvidí stopořené prostředníčky svých ovčáků, a to bez ohledu na to, že si myslí, že se jich to po Pilátovsku už netýká...[smích]


Citát na závěr: "Být pitomcem jednou se stát může. Být jim ale opakovaně, je již na pováženou." A Peace se všemi,

jansmith[smích]

251743

28.08.2011 09:42

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

jansmith1984 193.?.?.?

Ber to tak, kamaráde, že tvoje "dojeni za pochodu", "pousteni zilou" nebo "krádež" jsou jen jiné výrazy pro TO SAMÉ. Má NÁMITKA byla ale o něčem jiném. Podle toho, co jsi napsal to vyznělo tak, že DOkradeno bylo (proces byl dokonán) již za časů oposmlouvy a jsem rád, že jsme se shodli na neoddiskutovatelném faktu, že proces dokonán NEBYL ani náhodou, ale protože je stále hodně co rozkrást, tak laze FINIŠUJE..[smích]

Funguje to podle inineráře Protokolů a jen občas se to na chvíli zadrhne, a to za situace, kdy na politické scéně převládnou síly reálné opozice nebo chceš-li, tzv. levice. Najednou je privatizace veřejného majetku zablokována, hlasy proti zRadaru jsou slyšet až do zahraničí, odznáčky Mašínům a Vondrova/Gandalovičova/Štětinova kondolence dostávají punc pokrytecké špinavosti a nikoli ocenení hrdinům, krajské nemocnice se neprivatizují a tam, kde již byly nemocnice privatizovány se objevují vážné důkazy o kosher machinacích, soukromý pilíř důchodové reformy náhle není povinný, ale když už jej pokrytci protlačili, tak dobrovolný, a asi bych mohl pokračovat.

Jsou pro tebe tyto příklady jako fakta málo, r.k.??


Jediné, co modré kosher straky ještě potřebují docílit (a co se stále přes obrovské propagandistické úsilí nedaří) je nějak v očích ovcí a voličů definitivně zdiskreditovat síly, které na politické úrovni staví jejich "privatizačním" zájmům překážky. A tak se stále bubnuje na emoce strašením z komunistů, ČSSD by nejraději vyzmizíkovali a jako houby po dešti naopak vznikají mesiášské strany (viz. VV nebo HOP09), které naivním občanům slibují po Obamovsku ZMĚNU...[smích]

Druhá věc je, že ani levicové strany nemají kredit úplně bez poskvrny (i když z blivajzem protistran se to nedá srovnat), a to modrým pokrytcům v očích plebsu nahrává. Paroubek si může říkat co chce, ale v okamžiku, kdy se nechá, jako propagátor ODS Jágr, po papalášsku vyfotit v ústech s tlustým doutníkem, jeho důvěryhodnost rapidně klesá.


Závěr? Manipulace a znechucování davů (běžných voličů i střední třídy viz. teze prof.Kellera, které JINDE a JINÉ zastání NEMAJÍ) skrze Bakalova kosher média, spolehlivě funguje, ovčané po Pilátovsku volby bojkotují a pak kňučí na internetu, jak je to možné, že je s nimi tak vydrbáváno..[smích]

No není to legrace, kamaráde? A Peace s nimi,

jansmith[smích]

252070

01.11.2011 20:33

Záhadná ruská duše

RE: x

jansmith1984 193.?.?.?

K Brežněvovi malá poznámka. Pokud se diskutuje ruská duše a Rusové, tak je dobré připomenout, že Brežněv nebyl Rus, ale Ukrajinec, podobně jako Stalin Gruzínec (atp, viz quidovy přehledy).

jansmith[smích]

256412

02.11.2011 10:43

A co dál, Stworo?

RE: no hard feelings ...

jansmith1984 193.?.?.?

Ano. Zdiskreditovat, obvinit, unavit a jak to jen jde finančně vyčerpat, ala pro někoho podvržené Protokoly, tak fungují lokajové kosher Systému vůči těm, kteří ostatním lidičkám otevírají oči a je jedno jestli tak fungují podle zadání nebo "uvědoměle"..[smích]


Nějaký příklad ze života, kde to funguje podobně???

WikiLeaks a tlak tento server umlčet skrze vyčerpání fin.zdrojů za současné snahy dosáhnout vydání zakladatele (Juliana Assange) do Švédska a následně do USA k trestnímu stíhání. Ostatně, zdroj informací Bradley Manning si užívá americké kosher demokratické cely již nějakou dobu.


Takže, umlčet a odstranit z očí a vnímání zvědavého plebsu, to je to oč tu běží, protože podle NICH (a přítele hábečka) Pravda přeci-vá NENÍ pro všechny...[smích]

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

256445

12.01.2012 00:47

O ideologické diverzi

RE: Ano,

193.?.?.?

Janko, seš šulin. Napřed se do něho navážíš, pak z toho couváš. Kdybys byl tak duchovní, jak se děláš, nenapsal bys těch svých výpotků ani desetinu, ty samozvaný rádce a odborníku na všechno.

260776

20.01.2012 17:23

Útok ve stylu „Pearl Harbor“ bude záminkou pro válku s Íránem

RE: Žárovkové referendum

193.?.?.?

Vážený pane Moudrostraku, ve výzvě "Žárovkové referendum" na BL není o blackoutu ani slovo, blackout není nikde deklarovaný jako cíl této akce. Na internetu se pouze diskutuje o tom, zda může k blackoutu dojít, či nikoliv. V mnoha případech je hrozící blackout použit jako strašák, aby byl omezen počet účastníků této akce, jako ostatně již mnohokrát. Podobná referenda se už v minulosti konala několikrát, pokaždé s minimálním efektem. Proč? Protože veřejnost už dávno imunizována je. Typický český občan je totiž připosraný přizdisráč, který místo aby cokoliv udělal, raději bude vést pivní řeči, zdůvodňující, proč něco nejde a proč to nemá smysl. V daném případě jde o pouze o to, aby si natáhl budík na 8 hodin večer a pak, na zavonění, stiskl vypínač. Není třeba chodit někam demonstrovat a dát s rozbít hlavu demokratickou policií. Všechno je možné udělat v klidu a teple domova, v bačkorách. Ale ani k tomu se Váš lídlující Pepík nezmůže.

Uvedl jste hezký graf spotřeby elektřiny v ČR v závislosti na čase. Máte pravdu v poklesu spotřeby kolem 20 hodiny v řádu přibližně 500 MW, přičemž celková maximální spořeba bývá kolem 11 000 až 12 000 MW. Pokud se referenda zúčastní několi desítek tisíc osob, vznilá špička na podobném grafu nebude ani vidět. Něco jiného by ovšem byla masová účast. V ČR je řádově 4 milióny domácností, z různých údajů je nespokojených s vládou asi 80% lidí. Podle typu bydlení je každá domácnost vybavena přípojkou elektrického proudu, umožňující odběr zhruba 16 A při napětí 230V, což je 3680 W, v rodinném domě je to několikanásobně více. Pokud by se referenda zúčastnil jen 1 milión domácností, a každá z nich zvětšila svůj odebíraný příkon o 3 kW, jsou to 3 000 MW navíc, tj. celkový odebíraný příkon by podle Vašeho grafu byl v 20:00 kolem 13 500 MW. Pokud by se zapojili všichni nespokojení občané, příkon celé sítě by vzrostl téměř dvojnásobně na nějakých 20 000 MW. Zde vidíte jasný důvod, proč je pro vládnoucí garnituru životně důležité, aby "Žárovkové referendum" bylo jen marginální akcí, která "nemá smysl" a které se účastní jen podivné existence a nějací outsideři společnosti. Ať si každý sám zváží, co udělá, ale já, přestože jsem skeptik, pokud jde o masovou účast, v uvedenou dobu zapnu vše, co mám (do výše maximálního proudu hlavního jističe). Tato vláda mně totiž štve podobně a ještě mnohem víc, než předtím komunisté, a nevynechám žádnou příležitost k tomu, abych jí podkopl židli.

Argument, že se tím zvětší zisk ČEZu je směšný - ano, za 3 kW zapnuté po dobu 15 minut zaplatím energetické společnosti navíc maximálně 3-4 koruny.

261411

22.01.2012 23:42

Obama píše Ahmadínežádovi dopis: pojďme se domluvit

Mírotvůrce posílá další letadlovou loď

193.?.?.?

US-Obamfuhrer se chce domluvit prostřednictvím diplomacie letadlové lodi Enterprise:

http://rt.com/news/aircraft-carrier-hormuz-iran-39...

Čína se domnívá, že USA, Rusko a Izrael se připravují na válku v Perském zálivu:

http://czech.cri.cn/811/2012/01/20/101s127942.htm

Zdá se, že je těsně před válkou, pamatujete na poslední "mírové ultimátum" Saddámu Husajnovi?

261525

23.01.2012 03:13

Velká regionální válka

RE: Ako by vyzerala 3 svetová vojna.

193.?.?.?

USA by schytalo 3-4 "rachejtle" jen za jediného předpokladu - že dobuduje svůj protiraketový štít a zaútočí na Rusko jako první. Z toho ale plyne jediný logický závěr: pro Rusy je sebevražda čekat na dokončení amerického PRO. Musí to být Rusové, kdo udeří vším, co mají, nejpozději těsně před dokončením amerického štítu. Druhá možnost je jen úplná kapitulace. V případě úplné jaderné výměny jsou Rusové ve výhodě kvůli své větší rozloze, řidšímu osídlení a menším nárokům na civilizační vymoženosti.

261529

01.02.2012 09:36

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

jansmith1984 193.?.?.?

V jiných svých příspěvcích píšeš správně o zevšeobecňování, kamaráde hestroyi, ale tady to platí taky...


Chceš příklady, kdy se nějaký výsledek nebo "kroužkování", odstraněním největších hajz-ů (zmiňuješ Langera), pozitivně promítlo v české politice/ekonomice/morálce a ptáš se na % zastoupení lidí s nevypraným mozkem a přitom - O TO VŮBEC NEJDE.

Jde o to, aby svobodný sebevědomý člověk neseděl na prd-li a jen "smutně" nadával na inetu nebo v hospodě, ale aby využil KAŽDÉ (byť malé) možnosti jak ZMĚNIT poměry v rámci možnosti k LEPŠÍMU (tj. rčení o volbách, které, kdyby měly něco změnit byly by zrušeny, je blbost).

V první řadě jde o to h-jzly (pokrytce a farizeje) nalezlé do jistých údajně demokratických politických stran VŮBEC NEVOLIT (samozřejmě ani ty strany) a tudíž je později nemuset kroužkovat...[smích] Tzn. jak se za přispění užiteč.idiotů stalo v minulosti, nevolit strany tzv. vládní koalice a raději svůj hlas věnovat dobře vybrané opozici, klidně komoušům...[smích] (mimochodem POZOR, věrní lokajové nebo užiteční idioti odvolí VŽDY, ti doma NESEDÍ....[smích])

Já vím, ani současná opozice není 100% (a co na tomto Světě je, že???..[smích]), ale rozhodně neupřednostňuje kosher zbohatlíky nad většinovými občany, nemlaská a ještě se po Vondrovsku nebo Drábkovsku s křivou hub-u občanům (pokrytecky, s hraným výrazem skromnosti) nesměje do obličeje.


Jde o to za 1. buď v politice AKTIVNĚ prosazovat zájmy své a svých spoluobčanů (tady můžeš prosazovat přímou demokracii, za kterou horuje pí.Jarmila - kterou zdravím a které tímto odpovídám na její reakci vedle) nebo se za 2. angažovat ve stávajících (na Systému nezávislých) hnutích nebo za 3. nějaké nezávislé občanské hnutí s jasným programem osobně vybudovat nebo za 4. JÍT SE VŠEMI RIZIKY do občanské neposlušnosti, stávek, defenestrací a takpod...[smích] nebo za 5. ... dosaď si sám...

Ono se to nezdá, ale souvisí to i s tématem tohoto článku. Pí. Jarmila a ostatní jí podobní volební "disidenti" se chovají ve vztahu k volebnímu právu jako manželem (druhem, přítelem) zneužívaná žena, která setrvává ve vztahu který ji nevyhovuje a problém řeší tak, že si (nadávaje na poměry) notuje s podobně postiženými někde v parku na lavičce (v kavárně) nebo se rozepisuje na netu, co by měl kdo udělat a zařídit, aby se jí/jim ta příkoří a nespravedlnosti neděly. A to je z její/jejich strany asi tak všechno...[smích]

Forum, lojza: ACTA a Polsko:
Občanské aktivity jsou takové jako jsou občané. Nedá se předpokládat, že se zjeví nějaký mesiáš a ten udělá pořádek. Pasivní populace nevygeneruje žádné větší protesty. (viz Hilterovo přirovnání Čechů k cyklistům)


Nic ve zlém kamaráde, a Peace s tebou, s pí.J, i se všemi ostatní "volebními" disidenty,

jansmith[smích]

262097

15.03.2012 20:59

15. březen a dluhový protektorát

Počty lidí na demonstracích

193.?.?.?

O dnešní protivládní demonstraci se skoro nikde nepíše a když, uvádí se mnohem menší počty lidí, než odpovídá odhadům z roku 1989. Tehdy se plné Náměstí svobody v Brně odhadovalo na 30 až 50 tisíc lidí, když ale dav zasahoval až do hloubky Masarykovy ulice, odhady šly až k 70 000. Novinky dneska informovaly o 4 000 lidí na Náměstí svobody, které bylo zaplněno z poloviny. Někdo tedy dost kecá nebo kecal tehdy (případně obojí).

Dav na fotce zde, z Václaváku v Praze, má opravdu jen 2 až 3 tisíce?
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Protivladni...
Tak si přečtěte články o demonstracích opozice z Ruska a srovnejte podobné fotky s tamními odhady. Já bych řekl minimálně 10 000 lidí na Václaváku, spíš ale 15 až 20 tisíc. Pražáci by mohli upřesnit, podle toho, jaká část délky Václaváku byla dnes zaplněna. Opět, podle údajů z roku 1989, řídce zaplněný Václavák je víc než 100 000 lidí, hodně plný, s našim disidentským výkvětem na balkóně Melantrichu, to bylo až 300 000 lidí. Zkuste to někdo přepočítat, ať víme víc. Vláda a její poskoci z médií mají samozřejmě zájem, aby si lidi řekli, že demonstrovat nemá cenu.

265294

15.03.2012 21:24

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

193.?.?.?

Nic proti vašim údajům, jen malý dotaz: Vy jste byl osobně a objektivně na všech třech místech?

265300

15.03.2012 22:40

15. březen a dluhový protektorát

RE: Počty lidí na demonstracích

193.?.?.?

Tak už je tam zas jiná fotka z Václaváku, omlouvám se, zde je podobná:

http://media.novinky.cz/381/313813-original1-tk4fw...

nebo zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/fotogalerie/Proti-v...

265313

16.05.2012 09:45

Sázka na Zvědavce se vrací

Musí být Zvědavec hlavním zdrojem příjmů p. Stwory?

Zdenda 193.?.?.?

P. Stwora evidentně má Zvědavce jako podnikání a chce, aby ho uživil. To není nic špatného.
Když ho to neuživí, holt bude muset do práce a omezit svůj čas věnovaný Zvědavci (asi klesne počet článků).To není nic špatného, rozhodně to bude působit lépe než zavření krámu.

269017

20.06.2012 02:40

Na správné straně historie

Pokrytectví

193.?.?.?

Lavrove, vy jste nikdy nebyli velkým obchodním partnerem Sýrie? No vy možná ne, ale SSSR kdysi ano. Místo abyste řekli (tak jak to dělají skutečné velmoci): tadyhle jsou naše zájmy, máme tady základnu (poslední!), každému kdo nám poleze do zelí, spřerážíme hnáty, byl by klid. Tváříte se korektně, chcete se zalíbit, ale ono se dohodnout nelze. Stejně se nezavděčíte. Obaman a Hitlary pro vás stejně nebudou mít ani dobré slůvko, po Sýrii bude na řadě Írán, a pak...vy.

270817

21.06.2012 13:05

Na správné straně historie

Sýrii jako Libyi

193.?.?.?

Tahle zpráva znamená, že Sýrii odepsali, stejně jako prodali Libyi.

http://czech.ruvr.ru/2012_06_21/78793636/

Samozřejmě, Putin je o moc lepší než jistá černá opice v bílé kleci a Lavrov o moc lepší než český švarcenegr. A dá se říct, že není důvod, aby ruští vojáci nasazovali krk za nějaké Araby. Teď ještě jim pustit Írán, tam taky o nic nejde. A pak už to bude za pár i pro Rusko... Hlavně že jste, pane Lavrove, na správné straně historie, to jste fakt vyhráli.

270887

26.06.2012 09:09

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

193.?.?.?

Pane udo, k danému tématu jsem napsal vše, co jsem chtěl, dále bych se musel opakovat. I vaše odpověď je dostatečně výmluvná, a dalšího mého komentáře není třeba.

271148

30.07.2012 11:19

Sýrie si utahuje smyčku kolem vlastního krku

RE: přání otcem myšlenky

193.?.?.?

Naprosto souhlasím. Každá z jaderných mocností by ZHN neváhala použít na odvrácení smrtelné hrozby zvenčí a nikdo se nad tím nepozastavuje. Proč by pro Sýrii (nebo pro Írán) měl platit jiný metr?

V ohlašovaném porcování Sýrie se ještě neozvali Rusové, ti by měli jasně a razantně deklarovat, že se základny v Tartúsu nevzdají, ať bude vývoj ohledně Assádova režimu jakýkoli, i za cenu ozbrojené konfrontace s kýmkoli. Kdyby Putin otevřeně prohlásil, že v případě napadení z venčí poskytne Sýrii typickou ruskou "internacionální pomoc", žvanění by skončilo a kolem Sýrie by konečně nastal klid.

272725

04.08.2012 18:23

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

193.?.?.?

Já bych zase přál současné politické garnituře - Klausovi, Nečasovi, Kalouskovi, Vondrovi , Schwarzenbergovi a dalším zmrdům - věčnou blaženost. Světlo věčné ať jim svítí, ať odpočívají ve svatém pokoji. Amen, amen, amen - staniž se - hlavně co nejdříve. Pane Bože, vem si je do svého království, do své nebeské slávy, oslav se na nich, ukaž jim a dej jim poznat svůj kříž, tento milostiplný symbol spásy - co nejdříve, ať se už uleví této zemi. Amen.

272952

09.08.2012 16:08

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Jsem psychopat

193.?.?.?

Tak to si běžte zařádit na vládu ČR, na rozdíl od bratrů Mašínů Vás bude národ oslavovat jako hrdinu. Pokud si založíte konto s tímto účelem a požádáte veřejnost o dobrovolný příspěvek, budete brzy nejbohatší člověk v republice a jediný, komu budou všichni ty prachy bez závisti přát.

273199

16.08.2012 11:05

Jsme na cestě k Norimberským zákonům?

RE: FACEBOOKOVÁ KAMERA VÁS POZNÁ - SYSTÉMY SE PROPOJUJÍ

193.?.?.?

K tomu bych jen dodal, že podobná zpráva je i v Britských listech:

http://www.blisty.cz/art/64480.html

Je zde také článek, dokumentující šokující postup britské vlády, která vyhrožuje, že pronikne na ekvádorské velvyslanectví, aby zadržela Juliana Assange:

http://www.blisty.cz/art/64479.html

Je vidět, že v anglosaských zemích vládnou zločinecké fašizující režimy, které se odvolávají na mezinárodní právo jen pokud se jim to hodí, napadnou vojensky kohokoliv, pokud mají dostatečnou vojenskou převahu a nemusí se bát odvety, přičemž lidská a občanská práva ani svých vlastních občanů nerespektují. Moderní technologie jim dávají možnosti, nad kterými by soudruzi Stalin a Berija hýkali blahem, a pomalu ale jistě mění svou oblast vlivu v konzumní globální koncentrák, ve srovnání s kterým byl SSSR výspou svobody a lidských práv.

273408

12.09.2012 20:37

Dostihy USA/OSN/NATO s cílem dosáhnout globální plnospektrální převahy. Část II

RE: Hanebná role Německa v případě Jugoslávie

193.?.?.?

S Vaším příspěvkem souhlasím, jen bych snad podotkl, že Sovětský svaz zřejmě nebyl taková "říše zla", jak byl západní propagandou označován. (Skoro) vše je totiž relativní. Jak se ukazuje, západní kapitalistický systém má potenciál zla přinejmenším stejný, a to "zlo" bylo drženo na uzdě rovnováhou, konkurencí a studeným konfliktem obou systémů. Kdežto nyní už zlo téměř žádné omezení nemá.

274706

14.09.2012 20:47

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Kolikátého září to začalo?

193.?.?.?

Nevím, jestli si toho někdo všiml, ale datum 11. 9. je docela blízko... Nechci tvrdit, že jsou za metanolem muslimové, ale taky by mohl někdo chtít, aby to takto vypadalo. Oni totiž jsou muslimové jako možné oběti zcela mimo hru. Mohamed přece řekl, že co opíjí, budiž zavrženo. Mrtví jsou tedy zcela jistě, z pohledu islámu, nevěřící, a ne ledajací, ale žijící velmi nemuslimským, hříšným způsobem života.

Jak již v diskuzi zaznělo, kdo by z namíchání metanolu do lihovin mohl něco mít? Buď je to tragický omyl, nebo teroristický čin, ať už je motiv k němu jakýkoliv. Případný pachatel si zřejmě ze smrti několika "alkoholiků" těžkou hlavu nedělá. Klíčovou je otázka, o co tu doopravdy jde...

274844

15.09.2012 02:12

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Kolikátého září to začalo?

193.?.?.?

Zkuste si to ještě jednou přečíst (tentokrát pořádně).

274862

16.09.2012 18:56

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Na počest vlády, pro Péťu Nečase

193.?.?.?

Dneska už mě fóry
ňák nejdou přes pysky
stojím s dlouhou kravatou na bedně od whisky
stojím s dlouhým obojkem, jak stájovej pinč
tu kravatu co nosím mi navlík soudce Linch

tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká
jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká
do nebeskýho báru já sucho v krku mám
tak kopni do tý bedny, ať na cestu se dám

mít tak všechny bedny od whisky vypitý
postavil bych malej dům na louce ukrytý
postavil bych malej dům a z okna koukal ven
a chlastal bych tam s Kalouskem a chlastal by tam Ben...

Tak se mi zdá, že to bude už brzy, Péťo...

274939

30.09.2012 19:49

Přímý útok na prezidenta

Stále naživu?

Mr. & Mrs. Smith 193.?.?.?

Ať už ten airsoftový atentát měl znamenat cokoli, je s podivem, že naši čelní politici stále žijí. Takhle nasraný národ, takhle neschopná policie a ochranka, v armádě bojeschopná jen hrstka žoldáků z Afghánistánu... A pak že se nedějí zázraky!

275921

02.10.2012 14:09

Ještě jednou můj názor na Klause

Klause si nevážím

193.?.?.?

Kromě toho, že Klaus umožnil většinu polistopadových zločinů, rozkradení celé republiky, ať již úmyslně nebo z hlouposti, samolibosti nebo naivity (čemuž moc nevěřím, ten člověk jistě naivní není), považuji Klause za arogantního, samolibého blba (což nevylučuje jistou inteligenci v úzkém směru), s kterým nehne zřejmě už nic, možná ani opravdová kulka.

Klaus měl skvělou příležitost se po airsoftovém "atentátu" nad věcí zamyslet, pokusit se o nějakou sebereflexi a panu Vondrouchovi poděkovat, podobně jako některé bezpečnostní firmy děkují hackerům, kteří odhalili slabiny jejich zabezpečení, najímají je a platí jim za takovou činnost velké peníze. Klaus měl možnost udělat něco podobného, dost možná, že pan Vondrouch Klausovi nebo jeho nástupci zachránil život odhalením slabin prezidentské ochranky. Klaus, jak je pro něj typické, reagoval jako arogantní samolibý blbec a označil Vondroucha za atentátníka. Jak ubohé a trapné.

Samostatnou kapitolou je Klausův profesorský titul, naprosto nezasloužený, připomínající komunistický titul RSDr. Je to výsměch všem akademickým pracovníkům, kteří podobný titul museli získávat v potu tváře za probdělých nocí, ve kterých napsali desítky publikací v renomovaných zahraničních časopisech. Ing. Klaus není žádný odborník ani vědec, a titul profesora si nezaslouží.

Této zemi pravděpodobně ničí pozitivním nepřispěl, hlavní jsou různé ostudy, z nichž nejznámější je ukradení protokolárního pera. Po takové příhodě by se normální člověk spíše stáhl, ovšem Klaus nikoliv. Oddechnu si, až prezidentem nebude, což nemění nic na tom, že jako jeho nástupce nekandiduje žádná osobnost, která by stála za řeč.

276122

09.10.2012 17:18

Boje na turecko-syrské hranici předehrou intervence NATO?

RE: Vrelo doporučujem pozrieť!!!

193.?.?.?

Je to pořád stejné, Cinvali, Libye, Sýrie... Lidé ze Západu by měli vědět, co dělají a podporují jejich zločinecké vlády, co se děje jejich jménem. Celý Západ je prokletý a připravuje si strašnou karmu...

276844

15.10.2012 02:23

Volby

Pro koho je tento systém

193.?.?.?

V době, kdy existoval tzv. komunistický východní blok, Západ budoval tzv. dvoutřetinovou společnost, jako alternativu reálného socialismu. Prostě aby byla většina lidí celkem spokojená, měla nějakou perspektivu a nechtěla konkurenční komunistický systém. My, kteří jsme žili za železnou oponou jsme to viděli poněkud zdálky a líbil se nám takový systém, který dával, aspoň zdánlivě, větší možnosti rozvoje pro šikovné a pracovité lidi. Takže jsme částečně přispěli i k zániku komunistického systému, v němž jsme žili.

Tím jsme ovšem podřezali větev - nejen sobě, ale i obyčejným lidem na Západě, protože teď už není nikdo nucen se snažit, aby byl kapitalismus sociálně snesitelný, když hlavní alternativa, i hrozba a Damoklův meč, padla. Proto i na Západě zanikají dříve obvyklé svobody a možnosti, a z 90 nebo více procent lidí se stávají ovce, pouhý biologický materiál, generující zisk. Kapitalismus už nikdy nebude přijatelný, ani demokratický, protože ho k tomu už žádná síla nenutí. Zbývá jen pravicová diktatura, zatím skrytá pod rouškou demokracie a možnosti volby mezi alternativami, které ve skutečnosti alternativami nejsou. Ale i ta kamufláž se stává nepotřebnou, jak pravicová diktatura a moc horní vrstvy sílí.

Strašení levicovostí a komunističností NWO je jen součást kamufláže, která se ale snadno odhalí otázkou, kde dnes na světě vládne levice a ne bankovní a finanční kruhy. Samozřejmě, že skoro nikde. Snad Venezuela? Prakticky všude vládne úzká skupina bohatých, spojená s bankovním kapitálem a prorůstající s nejvyšším, státně organizovaným zločinem. Všechny alternativní, nezávislé systémy (třebaže mnohdy ne ideální, ale nezávislé nebo o nezávislost usilující) jako třeba v Libyi, jsou postupně násilně a vojensky likvidovány. A dokud tito lidé budou u moci, aniž by se museli bát změny a reálné, dostatečně mocné alternativy, kterou nepůjde tak snadno zničit (jako byl kdysi například SSSR), kapitalismus nikdy už snesitelný pro obyčejné lidi nebude. Byla by pouhá iluze v něco takového doufat. Protože se vládnoucí vrstva dobrovolně moci nikdy nevzdá, aktuální se dříve či později znovu stane výzva, obsažená v Komunistickém manifestu. Vývoj dříve či později dospěje k sociální situaci, v níž pracující lid už nebude moci ztratit nic víc, než své okovy. Tomu by mohla zabránit jen slušnost a umírněnost vládnoucí vrstvy, praxe však ukazuje pravý opak, vše se jen zhorší, jakmile si je vládnoucí vrstva jista svou mocí. Rostoucí útlak pak nutně vystřídá sociální výbuch a revoluce.

277157

24.10.2012 22:12

Americká a britská vláda věděly – na den přesně – o japonském útoku na Pearl Harbor

Japonsko vs Írán - podobnost čistě náhodná?

Antony 193.?.?.?

Před několika měsíci jsem četl porovnání situace Japonska před Pearl Harborem a Íránu nyní. Chvilku mi to trvalo, ale tady je odkaz na onen článek:
http://proinvestory.cz/iran-japonsko-pearl-harbor

Schválně, jestli nás podobná provokace nečeká i teď. Ani bych se nedivil. Nějaká záminka pro útok na Írán by se hodila.

277780

05.11.2012 22:43

Likvidace íránské ekonomiky. Boj s dolarizací

Írán

TonyTony 193.?.?.?

O Íránu jsem četl zajímavou úvahu nad tím, proč tam ještě nezačala válka - http://proinvestory.cz/proc-nezacala-valka-s-irane...

Autor má podle mě pravdu s finanční blokádou.

278461

07.11.2012 07:04

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

Změna paradigmatu

193.?.?.?

a neb jak říká Barack Obama, volby nerozhoduje ten, kdo volí, ale ten, kdo sčítá hlasy...

Blahopřeji černému sympaťákovi k volebnímu vítězství (navzdory červené mapě a imbecilnímu protivníkovi). Zvítězil ten rozumnější, odpovědnější a doufejme, že pro svět ten méně nebezpečný [smích].

278580

13.11.2012 02:00

Vzepřela se izraelská armáda premiérovi Netanyahu?

RE: Blíži sa bod zlomu

193.?.?.?

Můžete být klidný, taková technologie nikomu a ničemu neposlouží, jde totiž o fyzikální nesmysl a podvod.

278979

20.11.2012 10:33

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

RE: To je vtip?

MartinX 193.?.?.?

Ano, možná pro policii, ale jak víme, od Vašeho soudního jednání zde nebyl podobný kontroverzní článek (chtělo by se říci škoda).
Za komentáře je každý odpovědný sám, vy je ještě navíc musíte odstraňovat pokud porušují zákony té dané země. Sám víte, že úroveň komentářů poklesla, takže někdy to nebude ani žádná škoda.
Zvědavec má velkou výhodu, že byl v podstatě první, a je proto dostatečně známý (má vybudovanou značku, dost se linkuje atp). Dnes je na českém prostoru další spousta kontroverzních zdrojů - ale nebudu jim tady dělat reklamu.
Tj. je na indexu tajných služeb již dávno a monitoring není dnes vůbec nic složitého.
Bylo tady zmíněno DNS - tj. každý dotaz na zvedavce z českého prostředí jde na tyto servery, které jsou umístěny v ČR.
Schválně, proč asi Google nabízí vlastní DNS?

A jsou další možnosti, jak získat, kdo sem chodí. ČR je provincií USA, její tajné služby jsou podřízeny americkým a funguje mezi nimi čilá výměna.
Doteď jste jel na webhostingu. Vy si doopravdy myslíte, že se žádá o provozovatele logů virtuálního hostingu?
Logy mají dávno tajné služby, nebo jim je daný provozovatel musí pravidelně zasílat. Je to pro ně práce navíc, tak se snaží takovéto stránky dostat od sebe pryč.
To stejné bude na VPS.
Přečtěte si toto:
http://www.lupa.cz/clanky/jiri-hlavenka-facebookem-k-nazorove-singularite-aneb-digitalni-propast-se-rozevira/
Pak si možná uvědomíte, že Vaše dlouholetá práce Vás dostala v českém mediálním prostředí mezi jeden ze zdrojů.
Jakákoliv kontroverze či zájem policie - Vám přitáhne čtenáře. Stačí o tom napsat článek, lidi ho nalinkují a najednou máte skok ve čtenosti.
Udělejte si analýzu, kolik lidí daný článek (o který měla zájem policie) přitáhl.
Takže se českého rybníčku nebojte. Pokud se to ukáže, že ležíte příliš někomu v žaludku, vytřískejte z toho reklamu - návštěvnost.
Jen bacha na reklamní systémy, měřiče návštěvnosti, odkazy na sociální sítě - ale to myslím dobře víte.
Tímto kódem každý provozovatel vkládá trojana návštěvníkovi do počítače a informace o uživateli jde jinam, než k tajným službám.

Dejte o tom hlasovat, uvidíte, že se toho lidé nebojí (oni to stejně vykecají jejich prohlížeče jiným serverům a jejich logům odkud přišli - kolik lidí to má nastaveno tak, aby to nevykecávalo?). A s měřičem návštěvnosti bude i mediální zájem. A s mediálním zájmem bude i reklama. A s reklamou budou i finanční zdroje.

279375

25.11.2012 14:35

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

Zvědavec nefunguje

NoName 193.?.?.?

Poslední týdny zaznamenávám podivný jev. Na www.zvedavec.org se ze svého počítače nedostanu, jen pokud použiji anonymizér. Selže i PING. Adresa www.zvedavec.org se mi resolvuje na 173.236.122.8, což je prý United States, Chicago, Singlehop Inc. Zdá se, jakoby váš provider blokoval přístupy z mé sítě (CZ), ale může to mít i jiné příčiny.

279547

28.11.2012 14:01

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

T-Mobile

193.?.?.?

Měl jsem problémy s připojením přes T-Mobile.
Nyní jsem připojen přes GTS Novera a vše je ok

279692

28.11.2012 23:01

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

Chyba je na straně hostingu Zvědavce

193.?.?.?

Přestaňte se divit. Neuváženě jste se rozhodl pro variantu hostování u lowcost providera v domnění že je hosting jako hosting. Jenže dnes už dávno není drahý pronájem kapacity serveru, ten klesl na totální minimum. Na virtuálu pronajatém za 50€ měsíčně můžete hostovat tisíce webů. Drahá je konektivita. No a lowcostoví hosteři obvykle nabízejí velký objem dat do místního NIXu ale na konektivitě do světa šetří a obvykle aby zakryli skutečný stav tvrdí, že je připojení "neomezené" repsektive "nepočítané" ovšem taktně zamlčí, že do světa mají jen malou šířku pásma, což většině jejich lokálních zájazníků nevadí......

279732

02.12.2012 19:06

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

hc 193.?.?.?

Ten chlápek na fotografii uprostřed (Reinhard Gehlen) byl rozhodně zajímavá figura. Za války velitel Abwehru na východní frontě, po válce zakladatel a dlouholetý šéf západoněmecké demokratistické BND. Jeho jmenování prý tehdy v Německu i ve světě vyvolalo poprask a nakonec ho musel autoritativně prosadit sám Adenauer. Uvádí se, že Gehlena do funkce protlačili Američané, se kterými po válce spolupracoval. To je celkem jasné, ale já bych se klidně vsadil, že s nimi spolupracoval už za války. On celý Abwehr byl zřejmě víc službou anglo-americkou než německou.

279868

06.12.2012 21:49

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

(Pokračování.)

Matematici pochopitelně vědí, že matematika má svá omezení a že ve vztahu k přírodě funguje jako model a jistá abstrakce reality. Ovšem to, že nějaká část reality má svůj model, je samo také součástí reality.

Proti Vaší "Abecedě lidštiny" v podstatě nic nemám, je to jeden z mnoha esoterických systémů, který se snaží uvádět do vzájemných souvislostí věci méně zřejmé a jiným způsobem, než je běžné. Jak je Váš systém dobrý, si netroufám posuzovat. Nad tím, že si občas vypůjčíte termín, kterému dává rigorózní věda jiný obsah, bych osobně asi mávl rukou, esoterická literatura se hemží různými "energiemi" a "dimenzemi", nad kterými fyzikům vstávají vlasy na hlavě hrůzou, ale co se dá dělat, nezbývá než si jen potichu opakovat, že je to sice hrůza (podobná tomu, jako když někdo s absolutním hudebním sluchem slyší falešné tóny) ale oni tím přece myslí něco jiného... Celkem oceňuji, že píšete raději o "vrstvách", než o "dimenzích". Jako tvůrce byste však měl někde uvést, co vlastně "uživatel" Vašeho systému získá, jaká bude užitná hodnota a proč má podle Vás cenu se tím zabývat.

V mnoha uváděných příkladech (na svém webu www.nejsmeovce.cz) se ovšem mýlíte, což plyne z toho, že nemáte vzdělání v příslušném směru. A také, právě z tohoto důvodu snadno naletíte různým šarlatánům, které snad náhodou nebo z jiných důvodů souzní s Vašimi názory, ale žádné hmatatelné výsledky nemají. To je případ Keshe nadace, jejichž materiály prozrazují, že na 99% jde o podvrh pro důvěřivé lidi, bez nějakých reálných výsledků.

Úplně zcestná je filozofie Vašeho přístroje "Karaodyn" - v diskusi v reálném čase se pozná lecos, jen ne skutečná pravda (ale naopak pohotovost řečníků a například manipulativní schopnosti). Opět - velká část Pravdy má rigorózní nebo empirickou povahu, proti čemuž by krasořečněněním nezmohl nic ani Klaus, Havel nebo Cicero (jemuž se ihned omlouvám za souřadné spojení s předchozími dvěma politiky), byť by v diskusi přesvědčili třeba tucet Janků vybavených Karaodyny. Rychlost, přesvědčivost a zdánlivé vyřešení problému nemá s pravdou nic společného. Vyřešit obtížný teoretický problém v "hádce" s jinými odborníky (místo někde v klidu, např. ve stavu podobném meditaci) - to je představa někoho, kdo nikdy nic podobného nedělal a nezkoušel.

280158

06.12.2012 21:49

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

193.?.?.?

Souhlasím skoro se vším, co jste napsal, snad bych jen doplnil Váš názor na to, v čem je (nejspíš) vojenský výzkum napřed. Pochopitelně je to jen domněnka.

Základní výzkum probíhá velmi otevřeně, v té nejobecnější rovině, kam by asi patřily dosud neznámé fyzikální principy, se nikdo nestará o možné zneužití, je to vždy ještě příliš daleko od praxe v okamžiku svého vzniku. Teprve mnohem později těm chytřejším "zeleným mozkům" docvakne. Nebo nějaký vědec potřebuje peníze na výzkum a tak je upozorní. Od té chvíle probíhá technická realizace tajně. A najednou je ticho po pěšině, nebo se začnou objevovat více či méně zdařilé dezinformace.

Kdyby měl někdo čas a zabýval se tím, po jisté snaze by šlo relativně snadno vytypovat oblasti, ve kterých k podobnému obratu směrem k vojenskému využití došlo nebo právě dochází. A nepochybuji o tom, že rozvědky různých států na to čas mají a jistě je to taky napadne.

280159

07.12.2012 02:32

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

...Ale já přece nenapsal, že Váš Karaodyn nefunguje. Já napsal, že jeho filozofie je zcestná, že to, co tímto způsobem odhalíte, bude na hony vzdáleno pravdě.

Najděte, prosím vás, to místo, kde jsem tvrdím, že "mentální technologie" je neprůchodná. Pokud během svého života uvidím Vámi popsaný "trik" s jablkem, tak, že to žádný iluzionistický trik nebude, pak se velice zaraduji, protože mi to poskytne úžasný materiál ke zkoumání a vědeckému popisu, proč se tak děje. Umíte-li něco podobného, neváhejte a předveďte to. Stovky, tisíce jiných vědců se budou ucházet o to, aby takový jev mohli zkoumat, buď přímo s Vámi, nebo budou chtít, abyste je to naučil. Umíte-li takový jev vysvětlit a teoreticky předpovědět jeho vlastnosti, je to úžasné, ale nebudou se s Vámi bavit, dokud jev nepředvedete. Na ohlašované gravitační technologie Vašeho, jak říkáte, kolegy, taky netrpělivě čekáme.


"matematika už dosáhla svého vrcholu" ... to vypadá, jako byste ji celou obsáhl a měl ji v malíčku. Že chudinka matematika může i za rotaci zbytečného zboží po Evropě, jsem ovšem netušil. Že je "matematika jazykem součtovým" - prosím vysvětlete tu operaci sčítání jazyků. Jaké má vlastnosti? Je například asociativní? A má jednotkový nebo neutrální prvek? A co inverzní jazyky (to jsou ty, které v součtu dávají jednotkový nebo-li neutrální jazyk), existují?

O tom, že mateřský jazyk je pokladem pro každého člověka asi není sporu a když tedy není Vaše abeceda lidštiny esoterickou naukou, vysvětlete nám, prosím, její užitečnost, nejlépe na nějakých příkladech. Že jste si přesunul háček a stal jste se z Koniáše Koňasem je nádherná a vtipná analogie, ale pořád není jasné, v čem je na tom znalec Vaší lidštiny lépe, než neznalec. Otevře nám to snad cestu k Vámi předtím zmiňovaným mentálním technologiím? Když se abecedu lidštiny naučím, budu pak schopen "vykouzlit" jablko?

280171

07.12.2012 02:50

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Máte pravdu, má analogie byla kouzlem nechtěného, jelikož hudební teorie není mojí parketou. Ale jsem rád, že takto nechtě "ťalo" i druhé ostří, myslím si, že by vědec neměl být hnidopichem, a držet se formální stránky věci je často na škodu. Považuji se za odpůrce "skeptiků" v tom smyslu, že základním postojem vědce a vědy by mělo být důsledné "nevím", pokud opravdu nevím. Tedy nepředjímat, že něco "jde" nebo naopak "nejde", být nezaujatý a klidný pozorovatel. Považuje-li někdo za své poslání potírat šarlatánství, budiž, snad je to užitečné, domnívám se ovšem, že mně osobně by to snížilo práh vnímavosti vzhledem k přírodě, a byl bych horším vědcem.

280172

08.12.2012 00:38

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Pane Janko, není to trochu absurdní, že se nepotřebujete dočíst, co je to "kvantovka", ale hlavně že máte jasno v tom, jaký je její společný jmenovatel s něčím jiným? Vy nemáte zábrany hovořit jakoby zasvěceně o něčem, co zároveň, podle svých slov, ani nepotřebujete znát?

Bábovička mojí pravdy - myslím, že na ničem takovém, co bych nazval svojí pravdou, nelpím. Myslím si, že "nevědění" je na počátku každého velkého objevu a vnitřní postoj "nevím" je ten správný pro vědce, protože otevírá mysl novým možnostem. V každém případě, když něco nevím, nemám zapotřebí předstírat opak, naopak i studentům při přednášce klidně řeknu, že něco nevím a pak se případně společně snažíme nalézt odpověď.

Narozdíl od Vás považuji Pravdu za něco absolutního, věčného, sahajícího i za hranice kategorií ano-ne, dvou i více hodnotové logiky a za hranice toho, co lze popsat slovy. Můžeme se k ní blížit z různých stran, případně se od ní i vzdalovat. Zda je možné a v silách člověka jí dosáhnout - tady se zdráhám dát samozřejmou a jednoduše nabízející se odpověď, protože je to proti výše zmíněnému principu, který dost tvrdošíjně vyznávám. Ale jsem si celkem jist, že Pravda nemůže vzniknout ani zaniknout, a tím méně nemůže vzniknout "opakováním" - snad jste ještě mohl říct "stým opakováním lži" a byto by to nechtěně dokonalé...

Snad jste to takto nemyslel, jen jste se zamotal, ale každý zřejmě patříme, metaforicky řečeno, do poněkud jiného světa, a tak není divu, že si nerozumíme. Chtěl byste znát moje jméno, ale já Vám je neřeknu, i když to s Vámi nijak nesouvisí. Spatřuji velkou výhodu v možnosti se vyjadřovat anonymně a tedy svobodně k tomu, k čemu chci, a nedám si tuto svobodu vzít jen proto, že by někdo chtěl. Já sem napíšu nějaký názor, a pan Editor jej může uveřejnit, opět pokud chce. To je fér. Myslím, že zde nikoho nenapadám, nikomu neubližuji a nepřekračuji meze slušnosti. Kdybych sem psal jako profesor doktor ten a ten, musel bych mnohem pečlivěji zvažovat, jaký to bude mít dopad na moji práci, kolegy, studenty, své blízké. A věřte mi, že si toho užiju v běžném životě dost a dost, takže účastnit se diskuse někde na Zvědavci jako neznámá osoba je pro mně osvobozující a nemám v úmyslu se této možnosti vzdát, ani kvůli Vám ne. Líbí se mi, že pan Editor si příspěvky přebere a tak nese i část odpovědnosti za to, co stojí za uveřejnění. Tím spíše pak jde o obsah příspěvku samotného, než o to, kdo ho napsal, a právě v tom spatřuji velkou cenu.

P.S: Knihy pana Richarda Feynmana jsem Vám doporučil proto, že je považuji za velmi dobré, opravdu si myslíte, že takto vypadá chlubení se cizím peřím?

280231

13.12.2012 00:01

Tři tisíce amerických vojáků se tajně vrací do Iráku přes Kuvajt

Potřebujeme "bílé" imigranty a ty můžeme přilákat pouze z Ruska,Běloruska a Ukrajiny!

193.?.?.?

Abychom udrželi počet obyvatel bez úbytku musí být natalita 2,11,aby byl přírustek nula!!! V současné době je natalita v ČR 1,46, takže rychle vymíráme!
Ročně bychom potřebovali cca 20 až 30 000 !"slušných" imigrantů,jinak máme demografický průšvih jako nohu!!!
Takže hloupé kecy o tatarských nájezdech si můžeš břiskně strčit za klobouk!
Mít zde masivně imigranty jiné rasy není pro ČR výhodné! A počet Vietnamců je už dostatečný!Ještě, že je zde mnoho Slováků,kteří jsou asi pro ČR úplně nejvhodnější!Problém bude i do budoucna nedostatek pracovních příležitostí,ale to je problém obecný a netýká se demografických problémů,které pro nás budou stále palčivější!

280464

14.12.2012 02:43

Proč vláda tají statistiku o Romech?

Předložená statistika je hrozná.

193.?.?.?

Ale jaké překládáte řešení?
Před rokem 1989 nebyla s Romy situace nijak růžová,ale alespoň ten, který chtěl dělat,měl práci.Dnes už třetí generace Romů nepracuje a jejich méně kvalifikovanou práci,převzali zahraniční dělníci,aby měli především stavební podnikatelé větší zisky,ale sociální břemeno,takhle vzniklé, je na bedrech státu.
Nehájím Romy,ale používat je jako zástupný problém se jeví jako ta nejodpornější a nejzbabělejší politika této vlády!
Romský problém může velmi brzo eskalovat v násilí a pak je možné,ho použít jako záminku proti nespokojené veřejnosti,podle starého a osvědčeného vzorce,rozděluj a panuj! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

280543

17.12.2012 19:55

USA a Rusko by mohly naplnit předpovědi mayského kalendáře

Odporné USA!

193.?.?.?

Mohli jsme nadávat na SSSR,který dělal do té doby,než se rozpadl,politiku,kterou dnes vytvářejí podlé a úskočné USA!
Kde jsou všechny prolhané kecy amerických politiků o svobodě a demokracii! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

280722

28.12.2012 05:00

Izrael je nyní papírovým tygrem

Izrael je v této podobě na konci své existence!

193.?.?.?

Sionističtí hlupáčkové u vlády v Izraeli upadají do globální izolace a ani USA už nebudou podporovat "dupání nožičkou" Izraele,kdy reagovali na hlasování v OSN, vyhlášením nezákonné výstavby v Gaze!Komu není rady,tomu není pomoci! [oči v sloup]

281111

29.12.2012 23:31

Nejlínější generace

RE: Kolik, toho lidsvo dosahlo za 500 roku, revoluce,obcanske valky a jine.

193.?.?.?

Zase kecáš Vojta49! Kolik je lidí bez práce / cca 700 000/,bezdomovců,žebráků a kolik lidí má jenom hodně průměrný plat? Ty musíš šířit "modré" bláboly o tom, jaký je blahobyt,ale ten je tak hodně s bídou pro nějakých cca 30% a zbytek pěkně reje držkou v zemi! Takže si jdi vykecávat hlavu do lehožumpy!
Tam tě budou bezmezně milovat! [oči v sloup]

281178

03.01.2013 01:50

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Klaus může především za naprostou lavinu korupce ,když se Zemanem "zplichtili" oposmlouvu!

193.?.?.?

Čtyři roky oposmlouvy "zavraždili" zdravější politický vývoj v ČR na mnoho desetiletí dopředu!
Už předtím polistopadová politická smečka kradla jak utržená ze řetězu,ale teprve oposmlouva tomu dala ty správné grády!
Teď pouze sklízíme tuto Klausovu ďábelskou sadbu!
A především kvůli jeho neskutečné ješitnosti,protože aby se udržel u moci, je schopen se spojit třeba s ďáblem!
Stejný pazneht byl Havel,ale ten byl jenom "blbec" a do roku 1989 alespoň disident,ale vypočítavá,ješitná,duševní prostitutka,jako je Klaus, ten nemá ve světě obdoby!
Moc krásně to popisuje MUDr. Hnízdil, který uvádí, že tito lidé mají těžké charakterové vady a uvádí příklady z knihy:
Hadi v oblecích,aneb psychopat jde do práce!
http://www.youtube.com/watch?v=oIcMCRpHlhc
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Každému doporučuji věnovat 10 minut přednášky MUDr. Hnízdila!!!!!

281422

03.01.2013 03:19

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Máte jasně pravdu,ale třeba nájem nebyla žádná finanční zátěž a další položky!
Ale opravdu nelze srovnávat,také jsem cinkal na náměstí klíčema a každý soudný člověk už nechtěl Jakeše a jiná obludná prasata z KSČ!!!
Chtěli jsme všichni něco lepšího a po 23 letech opět zažíváme,že si s námi docela prostě politici vytírají prdel!!!!!!!!!
To myslím,že potvrdíte také! Srovnávat společnost před rokem 1989 a po něm nejde! Také především proto, že za tím svět někam poskočil! Kdo měl třeba mobilní telefon a další vymoženosti!
Bohužel, ale ty nejsou všechno. [oči v sloup]

281427

07.01.2013 17:14

Zbigniew Brzezinski jako zrcadlo amerického propadu (I)

RE: Mají skoro všechno.

193.?.?.?

Hm, Jurij Vladimirovič Andropov, Boris Nikolajevič Jelcin. Ale kterého Michaila Petroviče jste myslel? Snad Michaila Petroviče Ljubimova?

281772

09.01.2013 04:11

Nicolas Sarkozy přijal od Muammara Kaddáfího 50 milionů euro v hotovosti

Sarkozy se inspiroval v České rep.,kde jsou mafiánská politická spojení daleko provázanější s organizovaným zločinem!

193.?.?.?

Žádná demokracie už nikde není,jenom kecy a za nitky tahá mafie,ať již bankovní,nebo ta autentická!
"Demokracie" v tomto pojetí se pomalu ale jistě mění na fašismus!
A v lidech vzrůstá "tekutý" hněv!!! [bliji] [bliji] [bliji]

281854

10.01.2013 00:04

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Nechápu

193.?.?.?

Máte pravdu, jeho Výsoat, kdysi jezdící v Trabantu, si opravdu může dělat co se jí zamane. I kdyby se všichni měli podělat, je to prostě její vrchnostenské právo. No hlavně že nejsme jako oni.

281931

10.01.2013 16:33

Jsem žid, proto nevolím Fischera

RE: Emigrant Svejnar ...

193.?.?.?

Tak to mně fakt pobavilo... To byste měl volit knížepána!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

http://www.novinky.cz/domaci/289896-svejnar-doporu...

282001

14.01.2013 16:44

Zle matičko, zle

Nebezpeci

zzzzzzzzzzzzz 193.?.?.?

Bohuzel ukazujete jak muzete veci rozbit jeste vic. Jak muzete rict "Takhle si to ale voliči rozhodně nepředstavovali."? _Presne_ takhle si to predstavovali. Je jedno jestli souhlasim nebo ne, ale vetsina rozhodla takhle a ani domela manipulace nedava nikomu pravo hodnotit jejich rozhodnuti. Naopak tyhle tendence je tu korupce tak nekdo osviceny to tu spravi jsou extremne nebezpecne, mnohem vic nez ze nekdo krade. Mate malo prikladu v historii?

"Představte si ale variantu, že by se do úřadu presidenta dostal pokrokový, nezaujatý, čistý a s politiky a korupcí nezatížený, mimořádně odvážný člověk. Pokud by to přežil (takovému Dubčekovi se to nepodařilo), tak by řada politiků a na ně navázaných korupčníků šla za svá rozhodnutí, která nevratně poškodila tento stát, do tepláků."
Jak by to asi udelal?

282336

16.01.2013 03:26

Amnestován!

Amnestií nezanikla trestnost

193.?.?.?

Je jasné,že zde byl jasně protiprávní rozsudek - svoboda slova
a šíření informací zaručené ústavou, tak stejně zveřejněním již jednou odsouzeného článku, je možné opět posuzovat jako porušení zákona!
Takže vyzývat Vladimíra k znovu vydání stejného článku je zcela slabomyslný nápad!Nevylezl si náhodou z lehožumpy a tady jenom provokuješ? Moc bych za to nedal! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

282489

16.01.2013 03:30

Amnestován!

RE: další sračkomet SEZNAM.CZ

193.?.?.?

To není jenom SEZNAM.CZ , ale skoro celá plejáda více navštěvovaných stránek! Nová STB na obzoru! [oči v sloup] [oči v sloup]

282491

17.01.2013 20:51

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Kdyz zide nejsou na vrcholu pyramidy moci

193.?.?.?

Půjčováním zlata na úrok. Jak prosté. Zkuste si to spočítat...

282626

18.01.2013 01:55

Tajná podpora USA Al-Káidě v severním Mali, Francie „přichází na pomoc“

Co byste měli vědět o válce v Mali: Uran, zlato, ropa a strategické minerály

193.?.?.?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1528-co-byste-m...
Máme jeden cíl. Zajistit, aby až odejdeme, až skončíme se svou intervencí, bylo Mali bezpečné, mělo legitimní správu, volební proces a už tam nebyli žádní teroristé, co by tohle území ohrožovali.“ (1)


Tohle je oficiální povídačka Francie a těch, co ji podporují. A samozřejmě ta se široce šíří médii mainstreamu.

Francii podporují další členové NATO. Americký ministr obrany Leon Panetta potvrdil, že USA francouzským silám v Mali poskytují zpravodajství. (2) Kanada, Belgie, Dánsko a Německo rovněž francouzský vpád veřejně podpořily a slibují logistickou podporu k rozdrcení rebelů. (3)

Kdybychom této povídačce uvěřili, opět bychom byli ohledně skutečného důvodu oklamáni. Pohled na přírodní zdroje Mali odhaluje, o čem to opravdu je.

Bože, pomoz každé zemi a jejímu lidu s využitelnými přírodními zdroji.

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

282646

18.01.2013 04:08

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

Hodně zásadní příspěvek!

193.?.?.?

Problém čisté demokracie!
Co dělat s rozhodnutím demokratické většiny,když vím, že cca 60%
voličů je trochu,když to řeknu slušně,intelektově podprůměrných
a potom rozhoduje většina,ale skoro blbců!
Tady je všechna rada pro "demokracii" drahá!
Jinak bych Klause nechal stranou, ten si spíše vždy hraje na svém písku a co se týče Šláfenberka, jde o náhodu.
Určitě ho tlačili a tlačí,ale voliči v tomto ohledu jsou nesmlouvavý! Fischer měl také našlápnuto a velikou podporu
a jak vyhořel!V přímé volbě jsou karty do posledního okamžiku nejisté,právě proto, že rozhoduje výšše zmíněná "demokratická většina",takže dobře propagandou "namasírovaní" "volové" si zvolí a volba je potom hodně různá od nuly, jak to chodí
v matematice,které rozumí také jenom hrstka lidí!
Stejně si myslím,pokud nedojde k nějakému volebnímu podvodu,
že bude zvolen Zeman, což je ze dvou zel, to menší!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]
A většina bude mít většinově zvoleného prezidenta!
Ještě, že má v Česku prezident celkem malé pravomoci a nemůže tolik škodit! Padne brzo vláda, přijdou socani s komunisty
a ty případně Šláfenberkovi tak uberou kyslík, že bude rád, že je rád! Pamatuji , jak Paroubek vyhrožoval veřejně Klausovi, že mu vezme letadlo a vládní letku,pokud nebude jeho zahraniční politika v souladu s vládou! A Klaus se ani neuprdnul,šel do haptáku, protože je prezident v ČR hodně na okrasu! Klaus může řádit, protože má za premiéra Nečase, který mu zobe z ruky!
Jenom nevím, kam se politika v ČR přesype,protože jsme již stejně německá kolonie - 70% ekonomiky v ČR je v německých rukách a Sudeťáky bych také nechal v klidu! Kdo by do toho pohraničí šel? Vzdyť tam mohou jít už dnes, mají úplně volnou ruku,pozemky za hubičku a nikdo se nikam nehrne,protože je tam bordel a pitomé dosídlené obyvatelstvo.
To spíše podnikatelé Češi pokukují po hotýlcích v pohraničí v Bavorsku,protože je to sice hodně práce,koupit si třeba na hypotéku malý hotel a provozovat ho, ale v Německu je pořádek
a za slušnou práci a služby se pořád ještě platí, což se v Česku
v pohostinství již skoro nenosí! Také už je několik hotelů v Bavorsku majetkem Čechů, co prodali podnik v Česku!
Ona totiž hospoda,aby prosperovala, nebo hotel je práce, nejenom něco mít. To už jsem se dostal od volby prezidenta daleko,ale fakt je to jedno! Jeden dědek jako druhej,brzo mu prdne žilka
a budem platit státní pohřeb a nové volby! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

282651

19.01.2013 01:17

A nemají Němci pravdu?

Příliš přísný článek

193.?.?.?

Němci také nemají pravdu,protože když se dnes bude bavit mladý Němec s Čechem,tak se budou bavit anglicky,zrovna tak jako s mladým Rusem a ve Švédsku došli už u některých dětí tak daleko,že jim nechce mládež mluvit švédsky a baví se mezi sebou anglicky,řečí písniček a filmů,které mají rádi!Angličtina se stala mezinárodním esperantem a plní úlohu středověké latiny.
Jazykové "odnárodnění" je na jednu stranu trochu smutné,ale zároveň velmi pohodlné,protože se člověk všude domluví.
Takže s tím "národním" fenoménem bych dnes už v Evropě a po světě zacházel jako se šafránem.Jinak v článku souhlasím se vší
kritikou ekonomického stavu země a všech zlodějen,o kterých ani nevíme.
Jiná záležitost je ekonomické harakiri, které Západ páchá už řadu let a pod praporem globalizace začíná docházet k těžkým destrukcím nejenom národních ekonomik,ale i evropského prostoru, kterého jsme již nedílnou součástí,ačkoliv nemáme euro a to můžeme být jenom rádi.
Moc krásně o tom hovoří Petr Robejšek v Českém rozhlase / vůbec se divím, že byl pořad puštěn - hovoří zde o ekonomickém zániku současné EU, její měny eura a také uvádí pečlivě všechny důvody!/
http://www.rozhlas.cz/praha/jaktovidi/_zprava/jak-... Je možné číst i slyšet.
A právě zde je znova uvedena nezastupitelná role národních států a ekonomik,které nelze nahnat do globalizovaného světa,který přestává fungovat!
Nemám o český fenomén obavy,jenom jde o přechodnou dobu.
Národ není vymezen majetkem, nebo mocí. Je dobře si vzpomenout na naše národní obrození a zatím nemám obavy.
Jednoho blbého prezidenta přečkáme,a je jedno,kdo z těch dvouch kašpárků to bude.Celá staletí jsme byli vždy dvoujazykově zavedeni,zde se mluvilo česky a německy a nikomu to jako "národně" nevadilo!Nezapoměňte, že národ je vlastně výplod až 19. století, do té doby to byl "Čech", ale mluvil německy,ale byl náš a hájil české politické zájmy! Nebyl cizák,Bavor nebo Sas,nebo šišlavý a slizký Šláfenberk,který podporuje ekonomické mordování českého státu!
V každém případě by se mělo o náš národní jazyk lépe pečovat, máme rozsáhlou literaturu,kterou nám může celý svět závidět-
Babička a Švejk je přeložen snad do všech jazyků.
Poslední dobou na světovém literárním poli se zaskvěl Milan Kundera,který ale také svá poslední díla píše francouzsky a potom do češtiny překládá! To je také zajímavý národní fenomén!
Myslím,že o pojmu národ bychom zde mohli dlouho polemizovat,ale nás jako Čechy už nikdo z našeho českého "nočníčku" ve střední Evropě nevyžene.Zase už tady máme mnoho tisíc Vietnamců,kteří hovoří krásně česky,jsou vzděláni v naší kultuře,vietnamsky už se skoro nedomluví a zde se zeptám: Jsou to Češi, nebo kdo je to?
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

282759

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá několik dnů do konce měsíce a v pokladně chybí třetina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se sebere. Děkuji.

Ve zkratce

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 3

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 038,25 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
150 891,82 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?