Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 69 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Antiseptik.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.08.2010 19:18

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: RE

Antiseptik 69.?.?.?

Musíte si to představit obráceně. Nikoliv že cena zlata by vystoupila na 10 000 až 15 000 dolarů za unci, ale že dolar klesne na unci za 15 000 dolarů. A lidé vida že dolar má stále více mizivou hodnotu, koupí zlato, ne už v uncích ale v gramech. Tím si udrží kupní sílu do budoucnosti. A čím víc budou kupovat i po gramech, tím bude dolar klesat a tak jim dávat za pravdu. Většina lidí nemá skříně plné dolarů, ale spíš skříně plné dlužních smluv a pro ně klesající dolar je jenom výhodou. Jsou jiné jistoty než drahé kovy, třeba nemovitosti které pokud budou lidi cenu neztratí, vzhledem ke zlatu. Vaše úvahy o víře v sílu peněz, těm by se vysmáli v Německu mezi válkami. Myslíte si že vírou se dá cena udržet? Ti co vládnou světem nepotřebují aby cena papírových peněz padala, jim je dluženo a oni ty papíry mají, ale ani jejich víra není tak mocná aby udržela hodnotu tam kde není věčně. Omluva za skákání do řeči jak Vám tak Bartoškovi.

226895

No myslím že mnoho lidí zapomíná na jeden základní rozdíl mezi všemy zde navrhovanými formami pdkladu peněz. Právě fakt že zlato se nedá ani spálit jako elektrika ani sežrat jako rohlík z něj dělá tak vhodný materiál. Trvanlivost, malá použitelnost na něco jiného (protože i šperk nejze nakonec sežrat a tak je pořád uchováván) velká hodnota na malou hmotu, možnost rozpůlení či dělení bez ztráty celkové hodnoty (důvod proč diamanty nejsou natolik vhodné) a familiarita doslova po celém světě.
Já si neumím představit ani kombinaci energetických jednotek ani třeba mouku jak zlato jako držitele hodnot nahrazuje. Babka zapomene vypnout troubu a vaše úspory budou v hajzlu. Ale ke všemu budou doslova v čudu, prostě už neexistují, což není třeba i u ukradeného kusu zlata ten případ, stále je, jen ho má teď někdo jiný. Zamyslete se nad tím než budete navrhovat krytí peněz něčím jiným.

226925

29.08.2010 03:27

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: RE

Antiseptik 69.?.?.?

Až se tu objeví (pokud to editor pustí) odpověď ohledně zlata kde je cosi o rohlících a elektřině a její nevhodnosti, tak to jsem psal já a zapomněl jsem se přihlásit. Sakra.

226926

29.08.2010 03:31

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: Nekryté peníze

Antiseptik 69.?.?.?

Jistě, pokud nebudou platit zlatem a nebo zlatem krytými penězi všichni, jenom úplný moula by neplatil stejným hajzl-papírem jako ostatní. [velký smích]

226927

29.08.2010 03:35

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: RE

Antiseptik 69.?.?.?

A čím se potom liší vaše elektrická měna od dnešní fiat currency? Ničím, také stačí že mají tiskárnu a tisknou a tisknou až nás úplně stisknou. [velký smích] Elektrárna vyrábí podle spotřeby, nadbytečný nepoužitý proud by dělal pěknou neplechu v rozvodu.

226928

29.08.2010 03:41

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Antiseptik 69.?.?.?

A proč dokonalý bůh hledá dokonalost kterou už dávno má zkrzeva nedokonalá stvoření byste mi nemohl vysvětlit? [vyplazený jazyk]

226929

29.08.2010 16:42

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Antiseptik 69.?.?.?

No na takový srandičky nejsem moc zvědavej. To si nemůže pro srandu raději klikat myší na internetu? Ne co třeba Mahjong? A nemůže se chvíli zase nudit když se mu nechce zkusit si vzpomenout?

226948

29.08.2010 16:56

Americké oddíly se loučí s Irákem

RE: Jak je

Antiseptik 69.?.?.?

No z toho vítězství se dlouhá léta budou asi léčit obě strany. Až na pár vyjímek, jako americké zbraňové koncerny, výrobci munice a pár iráckých mistrů v lezdoprdelismu to odneseme všichni. Co teď s těma klukama, co si hráli na vojáky? Ve frontě na polévku je to bavit asi nebude. Ale co, pár lidí postřílí a hned bude zase vzkvétat obchod z bezpečnostními zařízeními, pistolemi, obvazy a prášky na nervy.

226949

29.08.2010 17:14

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Antiseptik 69.?.?.?

Si vzpomínám akorát na něco o tvoření kohosi k obrazu svému. No asi spíš šlo o karikaturu? [velký smích]

226955

29.08.2010 21:46

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: klasicky ceske forum plne duchovnich zebraku

Antiseptik 69.?.?.?

Ale přeci nutně potřebujete náboženství. Kam bychom se dostali kdyby si každý myslel co chtěl, nakonec by přišli někteří i na to, jak je oblbují a neposlouchali by je. To je nebezpečný přístup, nezneužitelný dav je k ničemu, jenom nebezpečí. [smích]

226966

30.08.2010 15:42

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Bez emigrace by byli ovladači světa v pr..li.

Antiseptik 69.?.?.?

Přes jasné problémy je to jediný způsob jak udržet moc a ekonomickou nadvládu. Bez stálého přísunu nových lidí bez soudržnosti z domácími by nebylo možné tlačit sociální zabezpečení dolů a udržet přitom ekonomickou aktivitu. Nasranost lidí je orientována proti nově příchozím místo proti těm kdo zhoršující situaci způsobují. Bez toho by si mocní nemohli sedět v klídku se skleničkou v ruce u bazénu. Další zisk pro ně je lehkost přemístit výroby později jinam když vaši zaměstnanci jsou stejně odjinud.

227018

31.08.2010 00:42

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Ak je nízka pôrodnosť,

Antiseptik 69.?.?.?

Ekonomická výhodnost emigrace je pouze jednu generaci. Pokud importujete z kultur zvyklých mít hodně dětí tak příští generaci budete mít problém mnohem větší. Nejen že to nechceme, ale ke všemu to kromě krátkodobé možná i obhajitelné výhody přináší jen víc škody než užitku.

227054

31.08.2010 01:00

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE:

Antiseptik 69.?.?.?

Podívejte se, já jsem totiž emigrant a doma v Čechách dávno nežiji. Osobně dokonce pracuji fysicky, ač je mi přes 60. Moje děti také pracují, sice ne doslova fysicky, jedna sice ano ale jako cukrářka a druhá pouze hlavou. Nevšiml jsem si ale, že by jsme my jako lid někde nadávali že pracovat nebudeme at si přivezou emigranty, když se ale podívám co se nabízí za práci a za jaké peníze tak se do toho taky nehrnu. Řešení není v tom že se bude mladá generace hrnout do manuální práce za mizerné platy ani v tom že se přivezou námezdní dělníci. Jako vždy v životě je to give and take, třeba najít střední cestu kdy obě strany jsou ochotní a schopní své úkoly splnit, aniž by se někomu šlapalo na nohy nebo břicho. Ovšem nás se nikdo neptá, proto brblám. Svět stojí vzhůru nohama, já ho tak ani neotočil ani nechtěl, tak mi za to neviňte a nechte mě brblat. [smích]

227055

01.09.2010 14:03

Socialismus a filmová kultura

RE: potlesk pre autora

Antiseptik 69.?.?.?

Jo těžké je hledat totiž nějaký jiný záměr než vydělat peníze v celé té tzv. svobodné tvorbě dneška. Chybí tomu účel. Díky internetu sledujeme dnes všechny možné seriály nové a staré i zde v daleké cizině a markantní rozdíl je, mezi dneškem a socialistickou minulostí, naprostý nedostatek účelu a morálky. Tenkrát to bylo o lidech a dnes je to jenom o zaplnění obrazovky a naplnění kapsy co nejlevněji.

227242

01.09.2010 14:58

Socialismus a filmová kultura

Taky si myslím

Antiseptik 69.?.?.?

V socialismu se za vydělané peníze (státem) dělali filmy a seriály aby se lidé poučili sami o sobě. V kapitalismu se lidé poučí pouze o tom, že filmy a seriály se dělají pro to aby se vydělali peníze.

227250

02.09.2010 01:37

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Antiseptik 69.?.?.?

Tak mě napadá že bychom se všichni měli dát na židovskou víru, stát se též židy (židlemi) a bylo by po ftákách ne? Nebylo by koho utiskovat. [velký smích]

227299

02.09.2010 14:31

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

Antiseptik 69.?.?.?

Jinak než celosvětově a ke všemu po všeobecném krachu by to zavést nešlo. Je to sice lepší než chcípnout hlady na ulici ale právě proto to nikdo kdo hlady zrovna nechcípá nevezme. A mimo Vámi zmíněné problémy je jich víc. Třeba rozpočítané hranice kolik si mohu našetřit bez placení negativního úvěru, pokud ostatní ušetří méně a hranice klesne tak z toho co bylo ještě v loni povoleno budu letos platit? A kde v tomto světě plným vyžírků a chytráků chce autor najít tu fůru nezkorumpovaných altruistických úředníků do vedení státu?

227351

03.09.2010 16:14

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

Antiseptik 69.?.?.?

Trošku mě nudí jednoduché svádění všeho na někoho jiného. Třeba na ty muslimy. Myslíte si snad že kdyby muslimové vůbec nebyli tak by svět byl jedna báseň? Všechno má své důvody a nad nimi je potřeba se zamyslet a je řešit, nikoliv důsledky. Ovšem naše civilizace řeší pouze důsledky. Jo kdybychom se do muslimského světa nenaváželi a nesnažili jsme se jej změnit k obrazu svému, možná by si tam žili a my bychom se jimi zabývat nemuseli. No jo ale oni mají olej a ten my chceme. Příčina rozkolu mezi muslimy a námi bílými je naše vina, my se snažíme věčně je předělávat v přesvědčení že my víme líp co a jak. Víme prd, jenom naše sebevědomí přerostlo náš mozek. O nic jiného nejde než jednat s lidmi férově a pravdivě, což je asi to poslední čeho jsme schopni. Naše společnost stojí na lži a přetvářce, na falešné představě že víme co děláme zatímco je pravdou že jsme žádný problém nikdy nevyřešili, postavili jsme civilizaci na základě konzumace surovin které nemáme a bohatství někoho jiného, které hodláme získat za natištěné papírky a pokud to nepůjde tak silou.
Mohli bychom se konečně začít učit z vlastních chyb a přestat se vrtat ve věcech někoho jiného kterým rozumíme jako pes počítačům?

227446

03.09.2010 16:21

Spravedlivý stát

RE: Hezká utopie.....

Antiseptik 69.?.?.?

A v té dynamice je právě ten problém, čím rychleji se něco pohybuje tím spíš se to nevyhne překážkám a narazí. Kam proboha spěcháme? Nikam jinam než do hrobu se stejně nedostaneme, a ten ještě nikomu neutekl.

227448

03.09.2010 16:52

Spravedlivý stát

RE: jean

Antiseptik 69.?.?.?

Hezky jste nám to vysvětlil proč máme držet hubu a krok a přestat si myslet že snad víme co bychom chtěli. Vedení to vede správně a není třeba něco měnit. Takže příště až se nám něco nebude líbit si uvědomíme že je to nejlepší možné a basta. [chechtot]

227453

03.09.2010 17:10

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

Antiseptik 69.?.?.?

To Vás asi učili ve škole ne? V realitě obchodníka zajímají jen dvě věci, prodejnost artiklu a rozdíl mezi cenou za kterou to koupil a za kterou to může prodat. Hodnota artiklu nikde žádnou roli nehraje. Práce si neváží už jen z prostého důvodu že čím levněji pracující pracuje tím větší je jeho profit nikoliv naopak. [smích]

227459

04.09.2010 01:05

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

Antiseptik 69.?.?.?

Jak už jsem napsal, kdyby jsme se jim nevměšovali do jejich světa tak by sem nelezli. Kolikrát to budu muset opakovat, všechno začalo tím že nenecháme jejich svět na pokoji, co sakra dělali Britové v Afganistanu už před víc než sto lety? Lezli jim snad Afgánci do Anglie tenkrát? Celý problém je jen díky kolonizaci, kdy cizinci nakonec tím získali oprávnění přístupu, pak se to samozřejmě rozroste. Jo nelézt tenkrát ta kráva Viktorie do Indie tak nemají v Londýně ani jednoho Inda. Dojde to konečně někomu že problém vždy vzniká mnohem dřív než se projeví, dokonce může nějakou dobu vypadat jako přínos. Oni Vám muslimové nelezou domu aby Vás štvali, ale protože jsme je naštvali a štveme už pěkně dlouho. Můj děda vezl první lokomotivu do Persie a to nebyli žádné problémy, naopak hudba a červený koberec pro mašinfíru. Kdo asi způsobil že to už tak není? Nemá s tím náhodou dost společného fakt že CIA jejich demokracii převrátila už v 50 letech, nasadila šacha a už se to vezlo.

227484

04.09.2010 01:27

Spravedlivý stát

RE: Hezká utopie.....

Antiseptik 69.?.?.?

Jsme moc zvyklí vidět věci vzhůru nohama, připadá nám to asi už normální. V podstatě není třeba nic brzdit, je třeba to ale nepopohánět k rychlejšímu pohybu. Globální celek by nás vlastně neměl ani zajímat, starat se jen o vlastní komunitu. Správně píšete o přetlaku díky brzděné dynamice v sjednocené říši. A co takhle nic nesjednocovat ale naopak drobit? Idee a nápady si samozřejmě sdílet můžeme ale dělat se navzájem závislými ohledně každodenních potřeb je přeci taková pitomost ovšem díky našemu převrácenému vidění nám to tak nepřijde. Drobit, drobit a zase drobit. Drobky slupnou mravenci když se nám nebudou hodit. Ona taková drobná komunita se nikdy nezmůže ani na M1A1 tank natož F-16 aby někoho ohrožovala. Žádná drobná komunita ho ani nevyrobí, na co taky?

227486

04.09.2010 15:13

Spravedlivý stát

RE: Hezká utopie.....

Antiseptik 69.?.?.?

Víte co ji popohání? expandování pole působení. Právě ta globalizace. Pokud by totiž komunity, města a státy fungovali jako soběstačný celek tak se nemá kam expandovat, jenom s narůstající populací. Nutně by se veškerá činnost ve snaze o zisk obrátila směrem ke kvalitě nikoliv kvantitě. Jenom snaha prodávat dále a dále, vede opačným směrem. K čertu s kvalitou, nechce tento, prodáme jinde. Co zlevňuje výrobu je masová kvantita, pro firmičku vyrábějící něco kus po kuse je ušetření pár korun na nekvalitnějších komponentech na nic, jen riskuje že ztratí jméno. Velké korporace si nebudují jméno na kvalitě, ti prodávají šmejd pomocí jména získaného reklamou a možná v minulosti. V tom je celé to obrácené vidění světa, ztratila se souvislost a soudnost, nahrazená zárukami od prestižně znějících jmen pro které ušetření koruny na kusu při výrobě představuje miliony zisku. Nepotřebují Vás ani jako zaměstnance ani jako zákazníka, pokud nebudete makat levně a kupovat z úctou ku jménu. Najdou jinde jiné, dosud zblbnuté, vyrobí tuhle a prodají jinde. To žene svět, sice do pr..le ale žene a stále rychleji.

227503

09.09.2010 01:24

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Odporucam Vam - urcite si

Antiseptik 69.?.?.?

Když přijdete ke mě a budete si chtít půjčit krumpáč, rád vám ho půjčím a pokud mu nezlomíte násadu, stát Vás to nebude nic. Krumpáč mám a často ho nepotřebuji. Půjdete-li ovšem k Rotšíldovi si půjčit krumpáč tak Vám vydá papírek opravňující Vás si krumpáč půjčit od Karla ale budete mu muset donést malý krumpáček jako úrok. Rotšíld krumpáč nemá ale přesto ho půjčuje. A v tom je rozdíl a důvod proč jsme tam kde jsme, budete-li ovšem požadovat vidle, tak to neposloužím, vidle nemám stejně jako Rotšíld, ale on Vám papírek na to aby Vám vidle půjčil Jarda dá, já ne, Jarda moje papírky nějak nebere. [smích]

227805

09.09.2010 01:38

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

Antiseptik 69.?.?.?

Sebemrskačství je naopak stále nedostatečné. Z hlediska planety jako celku jsme v podstatě nejen k ničemu ale pěkný škůdci. To taková žížala jak je užitečná, nebo včela. Mimochodem se moc neohánějte expanzí hnusných Arabů do Evropy, alespoň nám přinesli matematiku a jiné vědy. Mimo to je to pěkně dávno zatímco my se roztahujeme 500 let a nebere to konce. Ke všemu jaksi na to ani nebohatneme, máme víc dluhů než je vůbec na světě peněz. Možná že bychom toho měli konečně nechat?

227807

09.09.2010 14:46

Naše dlouhá národní noční můra neskončila, teprve začíná

RE: Obtloustli oVcane v JuYsEj

Antiseptik 69.?.?.?

A jak by měl něco pochopit, když mu v neustále tvrdí ze všech stran, z reklamních ploch, televize, novin a nákupních center že jediné co potřebuje je si něco koupit nikoliv něco dělat? Jedině snad ještě tak spálit Korán 11.09. Pak bude vše v naprostém pořádku i přes klesající hodnotu jeho chaty a stoupajícímu dluhu. Však nabízí i v televizi konsolidaci dluhů, ochranu před bankrotem. Jo Američan si pořídil zbraně, zákon mu to tak kázal, sice k tomu aby zabránil vládě ho zaprodat magorům, ale nakonec mu bude dobrá jen na to aby se sám v klidu doma picl, až dojde v lednici vodnaté pivo a plastový sýr.

227826

10.09.2010 00:39

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

Antiseptik 69.?.?.?

No přeci sbírat z moře námořníky až se to potopí, co jiného můžou dělat? Ochrana ponorkami a torpédoborci je myšlena proti ponorkám, nikoliv proti takovýmhle raketám, v tomto případě se mohou pouze modlit že je to nesmete taky. [chechtot]

227835

10.09.2010 15:00

A má vůbec smysl šifrovat?

RE: Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

Antiseptik 69.?.?.?

Já si myslím že jako obvykle řešíme důsledky nikoliv příčiny. A díky tomu se nikam nedostaneme. Pokud je to naše právo si myslet co chceme, pak je to potřeba dělat veřejně, stát za tím a to právo bránit, nikoliv vlastní myšlení zašifrovat a tím vlastně přiznat že si nemyslíme že to právo máme, nebo alespoň že je v pořádku nám to právo upírat. Není to nic divného, standardní přístup. V Dawson College také dospěli k názoru že když nějaký magor střílí po škole tak je to potřeba řešit více kamerami, lepším telefonním systémem aby se děti v ohrožení mohli dovolat mamince a psychologem. Psychologem pro oběti, nikoliv aby se zabýval tím magorem, ne těmi co magoři dosud nejsou, na těch je potřeba pracovat. Stojíme hlavou dolů, žene se nám krev do hlavy a nemůžeme už myslet. Souhlasím z nešifrováním a domáháním se práva že mojí správu podle zákona nikdo kromě toho komu je určena číst nesmí.

227863

10.09.2010 15:34

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

Antiseptik 69.?.?.?

Kdyby došlo k bitvě, zjištění kdo vystřelil první nám bude asi k ničemu, leda si jít stěžovat na hlavní nádraží k ústřednímu topení. Strategický rozdíl je spíš v tom, co je proveditelné. Jo taková letadlová lod je sice mocná zbran ale ještě lepší cíl. Jsou jich spíš tucty než tisíce, dobře se strefují. Pohyblivých raketových jednotek ale tisíce být klidně můžou. Další otázka je efektivnost nákladů, platit pulsová děla na oběžné dráze k tomu aby se strefovala do pojízdné rampy je podstatně nevýhodnější než platit pojízdnou rampu aby se strefovala do letadlové lodě. Stejný princip jako v Afganistanu, IED za pár korun klidně zničí obrněný transportér za pár milionů, který se ke všemu musí dovézt a ne udělat v kuchyni. Do čeho by se mohli v Číně Američani strefit pulsovým dělem aby je položili? To opačně takový problém nemají, cíle jsou jasné a škoda až absurdní. Ovšem rozdíl je hlavně v tom co kdo sleduje, kdyby se Čína chystala napadnout kontinentální USA měla by stejný problém jako má USA s nimi. Moc bych si od zázračné technologie umístěné ve vesmíru nesliboval.

227866

13.09.2010 15:57

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Čínský model je určité východisko i když není pro Evropu plně použitelný!

Antiseptik 69.?.?.?

Ekonomika není nic jiného než něco jako vaření. Poměr ingrediencí musí být správný, teplota plotny také a míchat kdy je potřeba. Extrémy tam nemají co dělat. Pokud je špetka soli výborný nápad, půl kila soli není lepší nápad ale katastrofa. V extrémních pozicích nikdy pravda není. Komunisti udělali jeden extrém dnes se dělá druhý, oba jsou špatně. Jsou odvětví které mají být státní a jsou odvětví které mohou být v soukromých rukou, dokonce jsou odvětví které by v soukromých rukou prosperovali lépe ale to jsou malé podniky a řemesla. V žádném případě nejsou odvětví které mají být v rukou zahraničních. Ekonomika celkově prosperuje pouze v klidu, kdy kyvadlo stojí a každý ví co bude zítra. V extrémech prosperují jenom podvodníci kteří vydělávají jak na nejistotě tak na zmatku. Že socialismus jak jsme ho znali nefungoval všichni víme, víme také proč a že kapitalismus tak jak je nefunguje jasně vidíme a cítíme na vlastní kůži. Copak jednou nemůžeme mít něco mezi tím? Správně nastavené zákony a regulace, soužití státního a soukromého hospodářství kdy každý ví na čem je a co bude zítra? Více je mnohdy méně a větší zisk za každou cenu bývá cesta do krachu. Přísloví že s poctivostí nejdál dojdeš v tomto režimu dávno neplatí ale aby byl svět životaschopný tak platit musí. Velkopodnikatelé nejsou dobrými vládci, nevidí celek jenom vlastní zisk. Vládce musí vidět celek a starat se o rovnováhu.

228008

13.09.2010 23:43

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Čínský model je určité východisko i když není pro Evropu plně použitelný!

Antiseptik 69.?.?.?

Infrastruktura jako kanalizace a rozvod vody, řekl bych i rozvod elektriky by měl být státní, jinak to totiž nejde. Je to pro všechny a nejlepší je když se o to všichni staráme prostřednictvím státu. A nejen infrastruktura ale i doly, vlaková doprava, mezinárodní letiště a pod. Jinak to dopadne jako to dopadá zde, kde letiště je soukromé a platby pro cestující rostou a rostou a služby pokulhávají. Stane se pak že aby měla odlehlá komunita elektriku musí si její přístup zaplatit přes to že patří nadále firmě co elektriku dodává. Mám takovou chatu, kde předešlý majitel zaplatil desítky tisíc elektrické firmě a sloupy patří jim, pravda starají se o ně ale také vybírají poplatky od telefonní společnosti které dovolují je použít. Jasně že by se jim nevyplatilo ty sloupy (asi je jich deset) zaplatit a pak prodávat elektriku jenom mě, nikdo jiný tam není, proto by to mělo patřit státu, kde by se taková investice ztratila v mnoha velmi výdělečných rozvodech. Ono by se to ztratilo i té firmě, ale ta to prostě neudělá i kdyby jste řvala jak můžete. Druhá strana tohoto problému je, že předešlý majitel za ty prachy mohl vybudovat solární panely a přestat platit vůbec. Já se nezlobím, já to neplatil, tedy asi platil v ceně objektu, ale tam se to jaksi ztratilo. Co se týče soukromých škol beroucí dotace od státu a vybírají školné, tak to je asi kapitalistický vynález který by měl být zapomenut. Bud jsme dotovaní a nebo vybíráme školné, oboje je podobné bankám co vydělávají a když náhodou se sami okradou tak to zaplatí stát. Zavřít až zčernají, všichni.

228039

14.09.2010 01:38

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

Antiseptik 69.?.?.?

Kdyby se tenkrát nerozhodovalo tolik podle příslušnosti ke straně či ne, ale podle toho kdo co umí a na co se hodí mohlo by být docela dobře. Všech těch zastánců dnešního režimu bych se zeptal: Kam jsme se to dostali? Máme mimo dluhy ještě něco jiného než novou televizi? Nadávali jsme tenkrát na režim a dnes snad nenadáváme? Je snad lepší když se bezpáteřní mají dobře zatímco jiní strádají? Jak moc se to liší od režimu kde rozhodovalo zda jsi ve straně? Nijak.

228045

14.09.2010 04:38

11.9. – opravdu Usamův plán?

Je to asi jedno

Antiseptik 69.?.?.?

Opravdu nevím co je děsivější. Zda představa že v Americké vládě jsou i tací ochotni obětovat vlastní lidi pro zájmy jiného státu a nebo neschopnost amerického obraného systému zamezit pár polopilotům napáchat takové škody. I když logicky je první teorie mnohem méně přitažená za vlasy než ta druhá. V každém případě to smrdí, nekonečná válka z lidmi kteří do nedávna byli na výplatní listině CIA a kdo ví zda tam dosud nejsou vypovídá hodně o úmyslech, ovšem situace na bojišti potvrzuje neschopnost. Takže asi obojí, nejen prodaní zrádci ale ke všemu to co prodaní nejsou jsou k ničemu. mnohdy i méně, naopak způsobují více škod než užitku. Být Američan tak bych sakra chtěl vědět na čem jsem než zaplatím daně a nebo pošlu děti do armády.

228049

14.09.2010 04:44

Analýza 9/11: Od Reagana a sovětsko-afgánské války k G. W. Bushovi a 9/11 - díl 1.

RE: Teroristi a bojovnici za svobodu

Antiseptik 69.?.?.?

Až na to že podporovali právě náboženské fanatiky proti legitimní vládě ještě než tam Rusové vůbec vlezli. To byl také důvod jejich vstupu. A zákoně zvolená vláda za okupace je ještě horší než poválečný Gottwald u nás. Boha jak se to zrovna hodí co?

228050

14.09.2010 15:20

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

Antiseptik 69.?.?.?

Jak pro koho. Očividně Vám nevadí rozprodávání podniků do zahraničí, poplatnost zahraničním mocnostem (ovšem jen pokud nejde o Rusi že ano) a nezaplatitelný dluh. Mě to ale vadí.

228088

14.09.2010 15:24

Terry Jones odhaluje další vřed v americké společnosti

RE: ISRAEL V KONTEXTU 11. ZARI 2001

Antiseptik 69.?.?.?

No když si k tomu ještě přidáte kdo z toho vlastně měl zisk, muslimové nějak moc neprofitovali (leda smrtí) tak to vypadá spíš na B, nepodceňovat soupeře, není tak blbý jak vypadá. [smích]

228089

14.09.2010 16:01

11.9. – opravdu Usamův plán?

RE: Je to asi jedno

Antiseptik 69.?.?.?

Brezinski si pamatoval "poručíme větru dešti" a příliš věřil v Americký knowhow a přísloví když se chce všechno jde. Ono je to všechno odsud podsud, jo poručíme větru dešti ano ale nevíme jak to dopadne, každý Američan tam narozený sice teoreticky může být prezidentem ale musí napřed sehnat 100 milionů se o to vůbec pokusit a když se chce všechno jde je asi špatně přeložené, původně to mělo ještě druhou část, pokud je to v našich silách. [chechtot]

228095

15.09.2010 00:35

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Stranický podvod

Antiseptik 69.?.?.?

Dvacetitisíckoruna není tak veliká aby porazila žižkovského Pepíka. [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Vždyt je to méně než měsíční plat skoro každého, to se nedá se stovkami milionů dolarů co by stálo ucházení se o místo Amerického prezidenta nijak srovnávat. 1,100 dolarů by na to stačilo.
V tom problém není, problém je spíš v principu kandidatury, myslím že o tom zda někdo bude či nebude kandidovat by mělo rozhodovat jeho okolí, respektive si někoho doslova vybrat a požádat ho aby kandidoval. A pokud by těch 20 litrů zrovna neměl, mohou se na něj po stovkách složit. Rozhodně je to lepší než politické strany, těch už bylo dost a nikam to nikdy nevedlo, to je nezabrání to průšvihům a naopak je to podporuje včetně korupce a hlasování podle stranické linie místo podle rozumu.

228119

16.09.2010 13:44

Právo versus moc: Pokus Srbska vyřešit problém Kosova v OSN

RE: Problém Kosova

Antiseptik 69.?.?.?

Kdo s čím zachází tím také schází. Amerika je dobrý příklad. Napřed chtěli zadlužit celý svět, kazit jiným jejich snahy a teď jsou ti nejzadluženější. Podporovat extrémisty proti jiným je jako podporovat bacily, nakonec mohou napadnout i Vás.

228199

20.09.2010 16:18

Príhovor Fidela Castra pri prezentácii knihy „Strategická kontraofenzíva“

RE: Je nutné posuzovat podle objektivních dat

Antiseptik 69.?.?.?

Rád bych podotkl několik detailů všeobecně k tématu. Zajímavé jak zastánci Ameriky a její politiky nikdy nereagují na krvavé ruce USA a Izraele ale ohánějí se krvavými rukami Rusů a Fidela často. Jako by ten Batista byl nějaký lidumil nebo co.
Další věc co je třeba mít na zřeteli je fakt že Americká politika svojí neústupností ohledně demokracie ne úplně podle vzoru USA a hlavně pod diktátem USA doslova zaháněla všechny státy s revolucemi do rukou SSSR. Neměli jinou podporu. Perkinsova kniha "Zpovědi ekonomického hitmana" by měla být povinou četbou před spaním všech těch co si stále myslí že když byli komunisti pitomci a hrdlořezové tak musí být kapitalisté génii a lidumilové. Stále nám nutí omezený výběr bud se necháte týrat komunisty a nebo vydírat kapitalisty. Dost mi takový výběr už vadí, lze také snad žít a nechat žít každý stát jak uzná za vhodné. Celá slavná studená válka nebyla o ničem jiném než plýtvání penězi, životy a materiálem jenom proto že se nemůžeme dohodnout na tom že svoboda může pro každého znamenat něco jiného. Přečtěte si někdy knihu "Vdovy" od Williama Corsona a Susan a Josepha Trento aby jste měli představu o jakou volovinu vlastně šlo. Nevím zda to česky někdy vyšlo, anglicky je to Widows.

228408

21.09.2010 13:00

Bota, která vám šlape do úsměvu

RE: S plnym brichem se nenadchnete jit do valky,ale s prazdnym ano.

Antiseptik 69.?.?.?

A i kdyby je nakonec měli tak velmi rychle narazí na nějaké regulace ohledně čistoty produktů či jiných věcí. Systém je nastaven tak aby nikdo už nemohl vybudovat konkurenci odspodu, pomalu, nezávislou a poctivou. Koncerny co kontrolují potraviny si to tak už dávno zařídili že jedině oni mohou prodávat potraviny mimo lokální tržiště.

228436

23.09.2010 01:37

Príhovor Fidela Castra pri prezentácii knihy „Strategická kontraofenzíva“

RE: Príhovor Fidela Castra

Antiseptik 69.?.?.?

Takže si to shrneme ála radio Jerevan. Kuba mimo Ameriky obchoduje s kým chce, pokud dotyčný nehodlá také obchodovat z USA. Je pravda že Kuba může koupit cokoliv kdekoliv ale pouze od firem které nedodávají nic do USA a přivézt na lodích které do USA nechtějí. Možná že by se i jedna taková lod našla. Hned včera jsem se dočetl na přechodu z Kanady do USA že vézt si do USA z Kanady kubánský doutník (běžně zde k mání) stal bych se kriminálníkem, natož flašku Havana Club, vřele doporučuji pokud nejste v USA. [chechtot]

228530

23.09.2010 01:43

Príhovor Fidela Castra pri prezentácii knihy „Strategická kontraofenzíva“

RE: Príhovor Fidela Castra

Antiseptik 69.?.?.?

Canario,
přestan už psát tak krásně o Venezuele nebo se tam rozjedu. [smích]
A to si nedělám srandu a jsem půl roku před penzí.

228531

23.09.2010 13:34

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase už Vojta 49 kecá a lže, až se mu od huby práší!!!!

Antiseptik 69.?.?.?

Ono opravdu nejde jen o režim, na režim se každý může klidně .....
Spíš jde o to, že naši dědové ještě uměli a byli na to hrdí, co bylo mezi válkami doma vyrobených aut nejen prodejných ve světě ale hledaných, Tatry, Aera, Pragy, Škodovky. A jezdili pak ještě za komunismu. Dnes místo hrdosti nad vlastním umem nám stačí se vytahovat cizím výrobkem. Komunismus nedokázal udržet kvalitu a dále jí vyvíjet, ovšem po-komunistický kapitalismus to rovnou prodal do šrotu a dovezl lepší šmejd z ciziny. Bez radosti z dobře vykonané práce je finanční zisk, ke všemu získaný za cenu strádání jiných, mlácením prázdné slámy.

228554

23.09.2010 13:51

Měnová válka

RE: Menovy kurs je dnes ukazkou upadajiciho hospodarstvi, v podstate je....

Antiseptik 69.?.?.?

Nová hra pravidla nemá, protože na něco co nefunguje se pravidla udělat ani nedají, nemá to cenu. Urvi co můžeš je jediné pravidlo dnes. Otázkou ale zůstává zda svět patří pouze elitám a jejich robotům a nebo zda by náhodou neměl být svět pro všechny a to i pro myši a drobné ptactvo. Nebylo by logičtější než se zbavovat "neužitečných (pro elity) průměrných lidí se raději zbavit elit? Je jich rozhodně méně na uklízení mrtvol. Ani náboženství ani ateismus nikde netvrdí že peníze jsou důležitější než život sám. Je snad důležitější než mít dobré jídlo po dobře vykonané práci se dívat na finanční dokument ukazující jaké zisky vykázala ta či ona korporace? Já se raději dobře najím a napiji. Vyrábět zmetky se vyplatí pouze ve velkovýrobě z vývozem co nejdál, sousedovi budete špatně vyrobenou židli těžko prodávat. Rozdrobit, rozemlít a začít znovu.

228555

24.09.2010 00:03

Výbor OSN viní Izrael z válečných zločinů, kvůli „nezákonnému“ útoku na mírovou flotilu

Izrael dostal do začátku kreditní kartu

Antiseptik 69.?.?.?

Ne na peníze ale na toleranci a přimhuřování oka. Přes to že postupem času byl jejich limit často zvyšován, už je maxed out. Nikdy totiž žádnou toleranci nevrátili a nikdy oko nepřimhouřili. Dluhy se však platit musí jinak dojde ke krachu. Pokud nezačnou brát zbytek světa a jeho námitky vážně, budou muset brzo zavřít oči obě a modlit se aby to moc nebolelo.

228584

24.09.2010 11:50

Měnová válka

RE: Menovy kurs je dnes ukazkou upadajiciho hospodarstvi, v podstate je....

Antiseptik 69.?.?.?

Pokud lidé mají výdělky pak se více zajímají o kvalitu než o cenu. Pokud jen tak tak přežívají, pak jim nic jiného nezbývá než ekonomiku zmenšovat směrem k nule. Řešení stagnující ekonomiky kreditní kartou pouze posouvá stagnaci v čase za cenu větší stagnace. Ještě před spojením Německa a za dob marky jsem byl v Německu kde ač bylo laciné zboží k mání, ho nikdo kromě zcela strádajících nekupoval, všude Mercedesy které stály v Německu dvakrát tolik než v USA, protože by se v USA za tu cenu neprodali. Směřujeme zdánlivě směrem k nule což z matematického úhlu by bylo positivní ale jelikož jsme v minusu, tak jedeme do stále hlubšího minusu. Nic jiného než reboot restart nás z toho dostat nemůže, ovšem ti politici co nás do toho dostali nás z toho nedostanou, takže pouze totální změna by mohla změnit směr. Nová politika, nová měna, dluhy vynulované a kredit zrušen aby se to už nestalo.

228610

28.09.2010 13:52

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

RE: Zákonité, ale přesto překvapující

Antiseptik 69.?.?.?

Jistě si pamatuješ že vyjímka potvrzuje pravidlo, tak se moc nepousmívej. A jistě, Kuvajtský model kapitalismu, kde vláda prodává olej nadnárodním korporacím a bohatne, peněz je dost na to aby těch pár obyvatel přežilo leštěním zlatých kohoutků, to je vůbec nejlepší příklad fungujícího kapitalismu.

228896

28.09.2010 13:55

Amerika by měla dokázat, že 9/11 spáchali teroristé, říká Ahmadínežád

RE: Ta zminka o cerne skrince

Antiseptik 69.?.?.?

Kdo hledá najde. [velký smích]

228897

základní příjem ne základní příjem, fiat peníze či zlaté cihly. Problém je a bude pokud bude příliš mnoho peněz honit příliš ubohé investice a pokud peníze nebudou obíhat dokola ale pouze po jednosměrných ulicích stejným směrem. Dokud to tak bude, není možné ani stačit ty fiat peníze tisknout, ty se totiž mezi lidi ani nedostanou a rovnou jdou honit investice které ale jaksi nejsou. Amerika nakupuje zboží v Číně a olej na středním východu, tisknouce papírky za které si jak Čína tak Arabské země nakupují nejen investice v Americe ale také nemovitosti, protože nic jiného Amerika nemá (kromě bomb samozřejmě). Místo aby peníze obíhaly mezi lidmi a podnikateli, tak běhají pouze mezi bankami a podnikateli. Na obracení hamburgerů se na to všechno prostě nevydělá a každý multimilionář nutně svoje peníze nemůže stačit do oběhu vracet. A peníze jsou jenom jedny, jedno zda patří dělníkovi či boháčovi, platí úplně stejně. Jiné by bylo kdyby boháči investovali monopoly peníze, které vlastně v krámě neplatí, to by snad šlo ale na to se asi vybodnou.

228955

29.09.2010 03:01

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: pochopils to dobre

Antiseptik 69.?.?.?

Pokud by byla celá záležizost okledně kolapsu plánovaná, tedy také kontrolovaná byl by optimismus ohledně předcházení totálního krachu na místě. Obávám se však že Stan má pravdu, autobus letí z kopce a řidič tam není, zapoměl na poslední zastávce když si šel pro kafe zatáhnout ruční brzdu. Jedeme bez toho že nějaký filuta to tak chtěl, ale zcela bez kontroly a tak si dovedete představit ty šance že to dobře dopadne. Leda že by se začalo znova. Umělé dluhy převyšující kapacitu planety se platit prostě nedají jinak než zase umělými splátkami vycucynými z prstu a takové naši bankéři zatím nechtějí nějak brát. [chechtot]

228969

29.09.2010 12:47

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: Máte to asi jedno

Antiseptik 69.?.?.?

K tomu je docela jasný důvod. Na co stavět továrnu a vyrábět něco co se dá levněji koupit jinde? Prostě do reálné ekonomiky investovat už nelze, tam je totiž ta marnost příliš vidět. Proto složité investiční balíčky, kde se ta stejná nesmyslnost pro mnohé klidně ztratí. Jsme v patové situaci, bylo by potřeba ty nulové peníze utratit nebo někde ztratit a ti co by je utratili žádné nemají. Ti co je mají je nemají za co utratit, počet zlatých kohoutků v koupelně je omezen počtem vodovodních trubek i když jsou domy kde je 5 ložnic a 6 koupelen což umožňuje hodně kohoutků. Situaci lze lehce pozorovat na ulici, čím dál tím víc Mercedesů a BMWs drndá po rozbitých ulicích mezi krámy se zabedněnými výlohami směrem k luxusním hotelům s dlouhodobě pronajatými apartmá. O dva bloky dál padá dům a chodník je plný žebráků. Ale nezoufat, řešení je na obzoru, včera v Ontariu soudce skolil zákon o prostituci, pošleme ženy na ulici a tím se zachráníme. Co také jiného ve světě kde vláda investuje do kasina a herních mašinek, teď už i do on line gambling, třeba se ještě dožiji vládou zaměstnaných prostitutek? Otázkou je zda ti s penězi budou chtít tolik šoustat aby tu ekonomiku udrželi nad vodou? [chechtot] [velký smích]

228982

29.09.2010 12:56

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

RE: Buďmě poctivý a položme si dotaz! Co je kapitalismus?

Antiseptik 69.?.?.?

Ovšem takový kapitalismus byl jenom na úplném začátku, velmi rychle se vyvinul do monopolního vydírání i když se tomu tak neříkalo. Už jen slovo kapitalismus nám mnoho napoví, ten kdo má kapitál rozhodne co bude a nebude, ne ten kdo má nápad a dobrý úmysl. Na co konkurovat když se dá levněji konkurence koupit a potopit? Očividně si na hlavu srát necháme, asi jsme si zvykli na to teplo. [velký smích]

228984

30.09.2010 22:55

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Kto to zastaví?

Antiseptik 69.?.?.?

Samozřejmě že se dalo něco dělat. Pokud by bylo svědomí, nesouhlasit a to veřejně by byl první krok, potom se distancovat od politiky států provádějící takové věci. Prostě se postavit proti.

229071

30.09.2010 23:08

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

Antiseptik 69.?.?.?

Tvoji kamarádi asi nepublikují nic co by někomu vadilo. Jenom proto že někdo něco zamítl ještě neznamená že to nebylo na úrovni nebo pravdivé. Nežijeme prostě ve světě kde se nelže, naopak žijeme ve světě kde se lže všude, čím víš tím víc a radostněji, to snad jste už pochopil. [chechtot]

229072

30.09.2010 23:16

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

Antiseptik 69.?.?.?

A zde je základ. Používat DU proti obyvatelstvu je totiž válečný zločin. Vyvražďovat město jenom proto že klade odpor je také válečný zločin. I bez DU a fosforu toho napáchali Američani dost, nebo snad někde stojí napsáno že vybombardovat stát do doby kamenné je bohulibá zábava? Ne opět válečný zločin. Takže komu budeme věřit, válečným zločincům a nebo obětím a lidem se zájmem o pravdu? Že USA válečné zločiny popírá je přeci samozřejmost, zločinci své činy popírají vždy, pokud je nespáchali z neopatrnosti ale úmyslně.

229073

01.10.2010 13:53

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

Antiseptik 69.?.?.?

Dobrá vezměme to skepticky. Profesor to přehání, Falůža možná není horší než Hirošima. Mění to něco na faktu že Irák byl napaden a zlikvidován jako stát pro vymyšlené důvody, mnoho set tisíc obyvatel bylo zabito, miliony opustili zem, infrastruktura byla zničena a neobnovena? Nemění. Irák na tom není o nic lépe. DU v Iráku je, lidé umírají a pan profesor je blíž pravdě než Bush a Blair s jejich MHD, napojením na Alkajdu a hrozbě pro celý svět. A jelikož noví vládci Obama a Brown nic z toho nepřevrátili a nedementují předešlé akty, jede se dál. A bez MHD zůstává pouze změna režimu, která není pokud vím povolena zahraničním vládám páchat a považuje se za zločin. Ovšem zločin který beztrestně prošel jak se zdá a zločinci dál pokračují v jiných zemích a nic se neděje. Hlavně musíme mít jistotu zda pan profesor dělá svůj výzkum správně nebo ne. Čert vem spravedlnost a demokracii hlavně když máme svobodu pro některé páchat mezinárodní zločiny a pro jiné věznice a utrpení.

229099

02.10.2010 03:11

Zabíjení pro zábavu

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Antiseptik 69.?.?.?

Příteli, zda byla v Iráku postavena škola nevím ale vím určitě že rozbili mnohem více škol, vodovodů, elektráren a veřejných budov než postaví i kdyby tam stavěli ve dne v noci ještě roky, což určitě nedělají. Nepochybuji ale o tom že stačili Iráku mnoho těchto staveb, které ani nestojí naůčtovat oproti oleji, za ceny určené Haliburtonem, nikoliv Iráckými zedníky. A život v Americe se také skládá z okrádání investorů, zabavování domů, požírání hamburgerů a vyhlašování bankrotů, nejen střílením ve školách, toho je docela málo. [velký smích]

229166

02.10.2010 05:06

Zabíjení pro zábavu

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Antiseptik 69.?.?.?

A vůbec hlavním problémem lidí jako Vy je zase patologický positivismus kdy i zbankrotování celého světa, napadání cizích států a bombardování civilistů vidíte positivně. Hlavně že postavili školu.

229169

02.10.2010 13:22

Triumf kupců a jeho genealogie

Nostalgie po starých dobrých časech?

Antiseptik 69.?.?.?

Nevím kam na to autor chodí, já jsem za dob aristokracie nežil ale jako ráj na zemi pro podané si ji rozhodně nepředstavuji. Nostalgie ráda vidí v hezkém světle a rychle zapomíná na utrpení a bídu. Ne tudy cesta nevede, ostatní čtenáři jsou zdá se stejného názoru. Ne kupci ale moc je problémem a vždy byla. Moc vedla aristokraty k půjčování si od kupců, at už na zábavy nebo na expanzivní války (však už to z podaných vydřeme), moc vedla i náboženské papaláše k požehnávání válek, panovníků a upalování čarodějnic. Zatím jsme dobrý systém nevymysleli, ale určitě je v něm zakomponovaný způsob jak moc limitovat a držet na uzdě, sice se to dosud nepodařilo ale co není může být. Zatím všichni držitelé moci nakonec padli na hubu, kupci nebudou vyjímkou a pak třeba...ale co darmo mluvit, je sobota jdu na melouch abych měl na hypotéku a účet na kreditní kartě.

229189

06.10.2010 03:45

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

Antiseptik 69.?.?.?

V tomto dokonale zprzněným světě je Vám pravda doslova na hovno. O Falůže se svět ani bavit nebude, nikdo není zvědavej na to jak a co se tam stalo, neb si to určité mocnosti nepřejí. Pokud očekáváte že pan profesor by mohl někde něco prohlašovat a někdo kdo má moc by ho poslouchal, tak máte ještě moc naivní představy jak to dnes chodí. Milion Iráčanů nevydá ani za jednoho mladíka z USA který se oběsí neb ho zostudil kamarád jelikož je gay. To je potom zpráva do novin, radia a televize na několik týdnů, nějací iráčani prohořelí či prolezlí rakovinou nezajímají nikoho protože by si ten někdo musel přiznat vlastní část viny neb se nepostavil proti tomu aby se tak stalo. Oběšený mladík mu žádnou vinu neklade, tak proto je to ok o tom psát v novinách.

229424

06.10.2010 12:16

Triumf kupců a jeho genealogie

RE: Opäť raz jeden ukrivdený autor s patentom na pravdu

Antiseptik 69.?.?.?

Moudrá žena ví, kdy má mlčet.
No dost jste se teď odkopal.
Ovšem jak je vidět moudrý muž to neví. Hlavně že muži dělají vše správně a logicky, jdou vždy vzorem jako vysoce morální a filosofičtí. It takes two to tango. Přísloví za vším hledej ženu pouze potvrzuje neschopnost a alibismus mužů.

229438

07.10.2010 01:51

Odešel člověk a kamarád

Upřímnou soustrast

Antiseptik 69.?.?.?

Paní Zatřepálkové a ostatním blízkým Davida. Neznal jsem ho, mimo jeho příspěvky zde, mám ale pocit že jeho úprk z civilizace byl více méně úprkem z znetvořené civilizace, než snaha žít o samotě. Pro lidi kteří by chtěli žít ve smysluplném a spravedlivém světě je dnešek hodně trpkým údělem. Čest jeho památce.

229496

No jo plán to určitě je, jen si nejsem docela jistý zda jim to nakonec projde ve světě. Je to totiž příliš průhledný. Vidí skrz to každý kdo má hlavu na víc než aby mu nepršelo do krku.

229901

12.10.2010 22:37

V Evropě končí sociální smír

RE: Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !

Antiseptik 69.?.?.?

Jak velký mazec to bude záleží na prostých lidech. Normálně se kola veletoče zastaví, naštěstí nejsme na Titaniku a tak se nepotopíme, jenom nikam nepoplujeme. Pomalu a polehoučku lze potom rozbíhat zcela miniaturní ekonomiku založenou na přežití, doslova na koleně, i kdyby to mělo být na výměnném obchodě. Oni brambory vyrostou a věci se dají opravit. Zapomenout na koupi nových věcí od zkrachovalých firem a obejít se s tím co máme nějakou třeby i delší dobu. Nakonec nemaje práci není třeba nikam jezdit ani spěchat. Hlavně k tomu nepustit ty co to všechno zvorali, na nic potřeba stejně nejsou. [smích]

229902

13.10.2010 14:48

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

Antiseptik 69.?.?.?

Jedinou pravdu co jste zde vyslovil je kde nic není ani smrt nebere. Takže pokud není dostatek pracovních příležitostí tak se sice můžete vymlouvat na co chcete, ale lidi nezaměstnáte. Ti nemakačenkové to ovšem rozhodně nezpůsobili, oni ty pracovní příležitosti to daleké ciziny neodvezli. Nepleťte si prosím práci, při které vznikají hodnoty, s činností spekulantů při které vznikají pouze škody. Připomínáte mi našeho premiéra Harpera, který také viní fakt že se Kanada do rady bezpečnosti nedostala na opozici, ač si za to může sám vlastní zaujatostí v zahraniční politice. Jedete v dobře vyjeté koleji, čím víc se pár obohacuje na většině tím víc se většina viní za to že nepracují když nemají kde. Běžte s tím už někam prosím Vás. Ještě mi řekněte že ti nemakačenkové rozprodali národní hospodářství do ciziny aby nemuseli pracovat. [smích]

229940

15.10.2010 14:20

Bernanke uvažuje o „jaderné“ možnosti

Bernanke bere kde ani smrt nebere

Antiseptik 69.?.?.?

S takovým vhodným jménem a má takovou smůlu. Je úplně jedno kolik monopoly money Bernanke natiskne a vtlačí do oběhu, ekonomika světa začne zase fungovat pouze potom co se přestane předstírat že by mohly ještě někdy platiti. Dvě kila brambor je víc než dvě kila papíru od Federal Reserve. Svět se nenápadně zbaví US dolarů kam až to půjde a pak přestane tuto hru hrát, neb se rozehrává nová kde FED není falešným bankéřem a díky tomu nikdo sice pohádkově nebohatne ale celkem všichni žijí. Zcela zajímavá informace se mi naskytla od majitele firmy kde jsem si právě dohodl kontrakt na práci přes zimu, v Kanadě tato firma platí od 12 do 15 dolarů na hodinu a jejich sesterská firma v US platí lidem 8, protože za to lidi v klidu sežene. Nejen že jde US dolar tam kam patří ale ještě ke všemu obyčejným lidičkám ho nesvěří, US dolar je asi pouze do hry na Wall Streetu. [chechtot]

230043

15.10.2010 14:31

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Antiseptik 69.?.?.?

V Iránu se musí islám vyznávat povinně? Ano pokud chcete chodit do mešity asi ano. Ale klidně ho můžete nevyznávat a nic se nestane, těžko se sice dostanete do pozice vedení vlády, něco jako nekomunisti v komunistické vládě, ale jinak se nic nestane. Hlavně nebrojit proti těm co ho vyznávají, to se nevyplácí. To dá ale rozum a náboženská svoboda, je to jednou islámská republika ne?

230046

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?