Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.07.2010 09:25

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

Saša 74.?.?.?

> Za Romy bojuji i zide

Za Romy bojují i židé jen v Čechách! V Izraeli, aby se mohli snoubenci vzít, musí prokázat své židovství po matce po čtyři generace a v Izraeli neexistují civilní sňatky.. http://www.haaretz.com/print-edition/news/sokolow...

Jiný článek na českém Eretz o “Afričanech”, hovoří o hladovějících asi převážně černoších ochotných pracovat v podstatě za žrádlo. Ministr izraelské vlády Yitzchak Aharonovich má za to, že problém infiltrací hledačů práce stál Izrael jen v posledním roce 105 milionů šekelů a věznění "infiltrátorů" není praktickým řešením. Yitzchak poznamenal, že infiltrátoři nejsou uchazeči o azyl, ale spíše chtějí zlepšit svoji finanční situaci. Řešením má být další 240 kilometrová zeď Sinajskou pouští.
Článek je přizdoben obrázkem žen a dětí s anglickým nápisem „nedeportujte nás, jsme zde narozeni, mluvíme hebrejsky“
Vložený obrázek
To nemluvím ani o bourání palestinských domků nebo o politicích Arizony v USA, kteří nechtějí přiznat americké občanství ani dětem Mexičanů narozených v USA.

225161

04.08.2010 04:41

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Spíše jde o projevy drastických změn klimatu, než o nějaký řízený útok.

Saša 74.?.?.?

> Spíše jde o projevy drastických změn klimatu, než o nějaký řízený útok


Sice pravda, ale pokud jsou nebo by byli svinstva schopni tak to jistě udělají! Určitě si mnou ruce.

Ostatně USA byl jediný stát, který modifikaci počasí jako zbraň již použil a to před lety ve válce ve Vietnamu.

225581

Jednotky SS (Spojených Států) zjistili, že byl použit mobilní telefon a proto srovnali vesnici se zemí. Jediný kdo ještě dýchal byl hoch
Omar Khadr
Vložený obrázek
Americký důstojník si zapsal do zápisníku, že chtěl dát rozkaz, aby ho dodělali, vzhledem k tomu, že mluvil anglicky, byl však považován za cenného vězně a byl evakuován. V důsledku zranění oslepl na jedno oko. Byl mučen od okamžiku, jak nabyl vědomí. Jen jeden z jeho vyšetřovatelů za to byl odsouzen. (Zdroj Wikipedia)
OSN Ban Ki-moon zástupkyně pro ozbrojené konflikty a pro děti se postavila proti procesům s dětmi. Od druhé světové války, nebylo žádné dítě stíháno za válečné zločiny. S dětmi musí být zacházeno v první řadě jako s oběťmi.

226062

21.08.2010 10:54

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

Saša 74.?.?.?

>To je podle mne podstata humanismu a solidarity.

podstata humanismu a solidarity je krásná věc, realita je však jiná.

Každý se k něčemu hodí, v nejhorším poslouží jako špatný příklad a to platí i o skupinách lidí. Vždy jsou výjimky! Dnes snad smíme připustit, že různé rasové a etnické skupiny mají různé průměrné IQ.
http://www.news-medical.net/news/2005/04/26/9530.a...
Vložený obrázek
Obdobně je zcela pravděpodobné, že různé skupiny mají převážně různé vlohy, jsou více nebo méně ambiciózní a některým stačí k životu relativně málo. Američané nebyli schopni zotročit indiány a jen proto dovezli černochy! Obdobně Francouzi nebyli schopni přinutit k práci původní obyvatele tichomoří a dovezli Číňany. USA jsou světově první v počtu vězňů na obyvatele, ale černoši jsou vězněni šestkrát častěji než bílí.
Vložený obrázek
I když připustíme, že nedostanou stejnou obhajobu, pravděpodobně přes to je u nich kriminalita vyšší. Někdo (některá etnická skupina) se hodí převážně k válčení, jiná k lovu, jiná ke zpěvu a tanci, některou lze převychovat a jinou snad nelze atp. Přes to nebo proto jsou to šťastní lidé, nenechali se zotročit jako my (mám zde na mysli např. původní obyvatele tichomoří, ale ono to platí i o jiných). To je rasistické zevšeobecnění, ovšem do jisté míry holá skutečnost. Žádný režim a žádný zákon s tím nic nenadělá.

226637

25.08.2010 11:05

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

Saša 74.?.?.?

Neznám a možná ani neexistuje uspokojivé řešení. Osobně si myslím, že nepohodlná menšina by měla mít všechna práva i povinnosti většiny, zacházet s nimi přesně stejně. V minulosti k tomu měl nejblíže zprofanovaný „komunistický“ režim s jejich „právem na práci“.[mrknutí jedním okem] Dlužno dodat, že ani to nemělo výrazný úspěch, ovšem oproti současnosti nebyl zas tolik neúspěšný. Indiánské rezervace jako v severní Americe se neukazují jako nejlepší řešení, směle lze říci naopak. V Evropě není ani místo. I kdyby existovala země jako Palestina, kterou Anglie věnovala Židům, připravíte další konflikt a budete potřebovat nejsilnější zemi světa ke stálé podpoře. Dovolte mně zde citovat Balfourovo prohlášení, které se pokládá za základní kámen k založení státu Izrael:

Ministerstvo zahraničí (Velké Británie)
2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,
s velkou radostí Vám zasílám, jménem vlády Jeho Veličenstva, následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno Kabinetem.

„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodit občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“

Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Upřímně Váš
Arthur James Balfour.

226747

30.08.2010 00:47

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Akaze Bozia pritomnost?

Saša 74.?.?.?

>člověk který věří v Boha je zbabělec,

Zdůvodnění, našich absurdních náboženských představ je opravdu především zbabělost, obavy z reality, pocit méněcennosti spolu s nedostatkem inteligence a vzdělání. http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/2111174/Int...
Inteligence a vzdělaní není totéž; výjimečně však jedinci s těmito vlastnosti jsou nějak „věřící“ nebo se alespoň tak tváří. Existence boha nelze prokázat, není však možný ani opak a jen z toho důvodu se často prohlašují za agnostika. Tím neříkám, že věřící nemohou být dobří lidé nebo jsou nutně blbci, naše nejistoty, výchova, společnost a celá řada důvodů může člověka učinit v nějakém směru iracionálním.
Albert Einstein několikrát různým způsobem napsal „pokud je ve mně něco nábožně zbožného, pak je to neskonalý obdiv pro strukturu světa a univers, jak daleko věda dosáhne“.

Kdyby zde žádná víra nebyla tak ji zítra někdo vymyslí. Je po ní totiž poptávka. Vždy bude řada nezodpovězených otázek, na které je nejlepší odpověď „ví bůh“. [chechtot] Jen naše pýcha a zbabělost škemrá o jinou odpověď.

226977

Takzvaný „Enviropigs" je vepř vyvinutý vložením fragmentu DNA myši do svých chromozomů.

Hm, bude asi pikantní. [velký smích]

Těsně před publikováním článku jsem vložil totožnou zprávičku do rubriky "Ve zkratce". Nekamenujte mě, omluvy!

226980

30.08.2010 04:39

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Akaze Bozia pritomnost?

Saša 74.?.?.?

René omluvy, dobře vím, že kvokací kvocient není všechno. Jste poslední, s kterým bych se chtěl dostat do slovní šarvátky. S věřícími lidmi není nic špatného až na fanatiky, kteří zabíjí ve jménu Boha. Většina „nevěřících“ nevyvrací existenci Boha, přinejmenším alespoň jako nepoznané. V lidské povaze je zabudovaná potřeba po opěrném bodu nebo bodech a pro většinu je to nějaká víra. Ovšem právě ve jménu víry se konají největší zvěrstva. Jistě, že jde o zneužití náboženského přesvědčení, ale ono je opravdu běžné. Podání víry dle každé „svaté“ knihy je diskutabilní, dovoluje „výklad“ jak morální tak zločinný atp. Jde více o formu víry než o princip. Věřím, že etické a morální zásady jsou v člověku i bez náboženského přesvědčení.
Ono v principu není nic špatného být věřící, obdobně jako není nic špatného s tím být nevěřící, problém je fanatismus a netolerance. Tunelové vidění.

226983

30.08.2010 04:54

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Akaze Bozia pritomnost?

Saša 74.?.?.?

Pro René z emailu [smích]

In her radio show, Dr Laura Schlesinger said that, as an observant Orthodox Jew, homosexuality is an abomination according to Leviticus 18:22, and cannot be condoned under any circumstance.

The following response is an open letter to Dr. Laura, written by a US man, and posted on the Internet. It's funny, as well as informative:

Dear Dr. Laura:

Thank you for doing so much to educate people regarding God's Law. I have learned a great deal from your show, and try to share that knowledge with as many people as I can. When someone tries to defend the homosexual lifestyle, for example, I simply remind them that Leviticus 18:22 clearly states it to be an abomination ... End of debate.

I do need some advice from you, however, regarding some other elements of God's Laws and how to follow them.

1. Leviticus 25:44 states that I may possess slaves, both male and female, provided they are from neighboring nations. A friend of mine claims that this applies to Mexicans, but not Canadians. Can you clarify? Why can't I own Canadians?

2. I would like to sell my daughter into slavery, as sanctioned in Exodus 21:7. In this day and age, what do you think would be a fair price for her?

3. I know that I am allowed no contact with a woman while she is in her period of Menstrual uncleanliness - Lev.15: 19-24. The problem is how do I tell? I have tried asking, but most women take offense.

4. When I burn a bull on the altar as a sacrifice, I know it creates a pleasing odor for the Lord - Lev.1:9. The problem is my neighbors.
They claim the odor is not pleasing to them. Should I smite them?

5. I have a neighbor who insists on working on the Sabbath. Exodus 35:2 clearly states he should be put to death. Am I morally obligated to kill him myself, or should I ask the police to do it?

6. A friend of mine feels that even though eating shellfish is an
abomination, Lev. 11:10, it is a lesser abomination than
homosexuality. I don't agree. Can you settle this? Are there 'degrees' of abomination?

7. Lev. 21:20 states that I may not approach the altar of God if I have a defect in my sight. I have to admit that I wear reading
glasses. Does my vision have to be 20/20, or is there some wiggle-room here?

8. Most of my male friends get their hair trimmed, including the hair around their temples, even though this is expressly forbidden by Lev.
19:27. How should they die?

9. I know from Lev. 11:6-8 that touching the skin of a dead pig makes me unclean, but may I still play football if I wear gloves?

10. My uncle has a farm. He violates Lev.19:19 by planting two
different crops in the same field, as does his wife by wearing garments made of two different kinds of thread (cotton/polyester blend). He also tends to curse and blaspheme a lot. Is it really necessary that we go to all the trouble of getting the whole town together to stone them?

Lev.24:10-16. Couldn't we just burn them to death at a private family affair, like we do with people who sleep with their in-laws? (Lev. 20:14)I know you have studied thes...

Automaticky kráceno

226984

30.08.2010 04:56

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Akaze Bozia pritomnost?

Saša 74.?.?.?

Lev.24:10-16. Couldn't we just burn them to death at a private family affair, like we do with people who sleep with their in-laws? (Lev. 20:14)I know you have studied these things extensively and thus enjoy considerable expertise in such matters, so I'm confident you can help.

Thank you again for reminding us that God's word is eternal and unchanging.

Your adoring fan.
James M. Kauffman, Ed.D. Professor Emeritus,
Dept. Of Curriculum, Instruction, and Special Education
University of Virginia

PS: It would be a damn shame if we couldn't own a Canadian [zmaten]

226985

30.08.2010 10:15

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Akaze Bozia pritomnost?

Saša 74.?.?.?

Tak zvaní ateisté jsou většinou v podstatě agnostikové, což znamená, že nevěří v existenci nebo neexistenci Boha neb ani jedno nelze prokázat. Koherentní definice Boha musí předcházet otázce jeho existence, aby bylo možné o něm smysluplně diskutovat. Pro některé, existence Boha je akademickou debatou neb není sebemenších důkazů, že by se zajímal o obyvatele planety a zdá se lhostejný k vesmíru a osudu planety. Jiní existenci připouští, pokud pod pojmem vidí přírodní zákony, vesmír nebo „poznání“ na jaké lidské schopnosti nestačí a pouze odmítají podobné formální náboženské směry.

Pro ateistu je neetické i jen polemikou brát věřícím víru, neb není morální brát lidskou potřebu a naději. Je však nespravedlivé, že z pohledu nábožensky věřících je „záslužné“ usilovat o „spasení“ jinak myslících.

(Škoda, že jsme od sebe nějakých 800Km, je to nevyčerpatelné téma bez společně uspokojivého závěru.)

227005

31.08.2010 06:05

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Nejasnosti

Saša 74.?.?.?

Slovensko není středem světa a v USA podobný amok bývalých rotných je skoro na denním pořádku.

Bývalý voják – dobře placená kariéra zabíjení a buzerace. Volba podobné kariéry mluví sama za sebe. Legálně vlastněný samopal, to měl na holuby? Podobné typy patří do institucí. Armáda vychovává vraždit, příkladem budiž američtí „mariňáci“ a vysloužilci.

Kanadský velitel CFB Trenton, plukovník Russel Willams, je souzen za sérii vražd a znásilnění a byl to „vzorný“ voják, již ho chtěli povýšit na generála.

227065

01.09.2010 09:44

Americké svaté křižácké tažení proti muslimskému světu

Ještě, že nejsem muslim :)

Saša 74.?.?.?

Pana Chossudovského zřejmě inspiroval citovaný článek na Ottawa Citizen "Domácí terorismus je poslední inkarnací hrozby Al-Kaidy" http://www.ottawacitizen.com/news/terror+came+home...

Ještě, že nejsem muslim [oči v sloup] V článku (Montreal métro, Parliament Hill reported terror targets) je popis jak je dbáno o bezpečnost v Kanadě – počítače tajné služby prosívají veškerou elektronickou komunikaci a vyhodnocují dle klíčových slov a navštívených webových stránek, když dostanete dost bodů (červených praporků) tak nasadí agenty, kteří dále sledují veškerou komunikaci podezřelého. U před týdnem zatčených kanadských muslimů (v Kanadě narozených občanů) jich nasadily sto na plný úvazek, kteří je sledovali celý rok. Za ty peníze mají celkem ubohé obvinění, prý se bavili o možném teroristickém útoku jako bombě v hromadné dopravě. Dovedete si představit neuvěřitelné peníze co to stojí? Nechtějí nás zastrašit, že ví, co si kdo myslí?

Pasáž z obsáhlého článku:

Internet messages among the men triggered computer “sniffers” monitoring electronic signals at Ottawa’s Communication’s Security Establishment, the national cryptologic agency, which alerted the Canadian Security Intelligence Service.

“One of the (CSE) filters picked up their chat. The way the system is established, we’ve got red flags everywhere and you can trip one of those flags anytime.
"If you’re travelling to Pakistan, that’s a red flag. If you’re going on certain web sites, that’s another red flag, and if you use in e-mail certain key words. When you’ve got enough red flags, then you become a person of interest. My understanding is they were caught from the Internet.”


O počtu nasazených agentů je v článku: http://www.montrealgazette.com/news/Trio+suspects+...

227218

01.09.2010 10:16

Americké svaté křižácké tažení proti muslimskému světu

RE: System je omnoho zlozitejsi

Saša 74.?.?.?

Pochopitelně, že nejde do slova o náboženskou válku, především jde o peníze a pak o světovládu. USA a elitám je zcela jedno koho budou bombardovat jako v bývalé Jugoslávii. Na válce se náramně vydělává nejlépe za války a dokonce i po válce. Kdo umírá, je jim zcela jedno. Dnes to školení mužstva musí být i pro širokou veřejnost.
Bez války by se snad SSA zhroutily?
Vložený obrázek

227221

09.09.2010 10:31

Digitální podpis - proč to nikdo nepoužívá?

RE: Pánové, zásadní dotaz, proč vůbec nějaké šifrování používat?

Saša 74.?.?.?

V článku (Montreal métro, Parliament Hill reported terror targets) je popis jak je dbáno o bezpečnost v Kanadě (a jistě i jinde):
počítače tajné služby prosívají veškerou elektronickou komunikaci a vyhodnocují dle klíčových slov a navštívených webových stránek osoby zájmu, když dostanete dost bodů, nasadí živé agenty, kteří dále sledují veškerou komunikaci podezřelého.

V článku jich nasadily sto na plný úvazek, kteří sledovali po celý rok. Za ty peníze mají celkem ubohé obvinění, prý se bavili o možném teroristickém útoku jako bombě v hromadné dopravě. Dovedete si představit neuvěřitelné peníze, co to stojí?

Nechtějí nás jen zastrašit, že ví, co si kdo myslí? Nebo naproti tomu: není šifrovaná korespondence tím červeným praporem, aby se člověk stal „předmětem zájmu“ počítačů tajné služby a dostal „svého“ agenta?

Nalepená pasáž z obsáhlého článku:

Internet messages among the men triggered computer “sniffers” monitoring electronic signals at Ottawa’s Communication’s Security Establishment, the national cryptologic agency, which alerted the Canadian Security Intelligence Service.

“One of the (CSE) filters picked up their chat. The way the system is established, we’ve got red flags everywhere and you can trip one of those flags anytime.
"If you’re travelling to Pakistan, that’s a red flag. If you’re going on certain web sites, that’s another red flag, and if you use in e-mail certain key words. When you’ve got enough red flags, then you become a person of interest. My understanding is they were caught from the Internet.”

227814

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,34 Kč
Euro
27,42 Kč
Libra
30,29 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,65 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 893,59 Kč
1 unce stříbra
545,61 Kč
Bitcoin
306 757,04 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?