Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1628 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, ACHJO, Fraser, HK, hledající, hledající a nalézají, hledající a nalézající, Jan Koňas, janko, sanok, Thomaas, thop, Včelí medvídek.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.09.2008 11:01

Zajímavé pasáže Lisabonské smlouvy

RE: Trocha PESIMISMU na závěr

janko 85.?.?.?

..hledající strejdo, hledáš špatně. Sám asi víš (??), že vesmír i život v něm je ten "pytel puzzle". Stačí si pak uvědomit, v čem jsou kostičky puzzle stejné - a v jakých vrstvách obrazů, natož významu obrazů, mohou být po složení. Každá jedinná.
V každém jediném obraze. V množině výkladů toho obrazu. Puntík.

Komunizmus bude přirozeným následkem nadvýroby. Už dnes se nepotřebné zboží přidává k nákupu. Samozřejmě v omáčce "dárku zdarma". Stačí si trochu domyslet to, co existuje v každé snaze prodat. Nejen křesťanstvím máme trochu pootočené náhledy na realitu.
Až se naučíš svět si rozdělit na to, co je stejné pro všechny a na to, čím se lišíme - a vytváříme tak různé hierarchie v každé informační vrstvě (oboru, firmě, sportu...), pak tobě i ostatním bude líp.

170003

06.09.2008 11:38

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

janko 85.?.?.?

Alexo, klaním se vašemu stylu. A vesměs souhlasím, s výjimkou toho, že Obama je v pozici, kdy si udrží nezávislost. Bídr/berg/si si vždy berou "koně" s velkým předstihem. Tentokrát jde o "krále šelem", figurku čistou, ale poslušnou.
Obamova šance je včas se spojit přes Čínu s medvědem. A zařídit to musí asi Rusové. A zřejmě i my.

170007

06.09.2008 11:43

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

janko 85.?.?.?

Arafate, Alexa jen střízlivě hodnotí situaci, beznaděj by asi vypadala jinak.
V pondělí, po sešlosti zelenomodrých, bude situace asi jasnější. S politikou USA to souvisí velmi těsně. Ale to zdejší vědí.

170009

06.09.2008 14:30

Zajímavé pasáže Lisabonské smlouvy

RE: Trocha PESIMISMU na závěr

hledající a nalézající 85.?.?.?

... přírodní či vesmírné zákonistosti jsou stejné pro všechny. Lišíme se v tom, jak použijeme a nasměrujeme svou svobodnou vůli a jaká díla viditelná nebo neviditelná vytváříme. Křesťanství ve své původní podobě a hlavně v osobě jejího původce bylo v pořádku. Jeho obsah však byl z velké části vyssán a pokřiven až k dnešní z velké části mrtvé dogmatické formě ...

170011

06.09.2008 16:00

Zajímavé pasáže Lisabonské smlouvy

RE: Trocha PESIMISMU na závěr

hledající a nalézající 85.?.?.?

... psalo se o ideálně komunistických myšlenkách a že jsou nerealizovatelné ... zkuste to pochopit ... stavíte stavbu a stavíte a ona má nějaké základy, jenže ty základy jsou příliš chatrné na to, aby tuto stavbu unesly a posléze se hroutí celá stavba nebo tu stavbu nejde v daných podmínkách vůbec postavit(pouze v "laboratoři")... Tvrzení: vše co se neopírá o přírodní, vesmírné zákonitosti fungující miliony let se po čase zhroutí samo v sobě, ať už je to, co je to ... není na škodu daný myšlenkový směr byť i jen teoreticky dotáhnout až tam na ono poslední místo, kam jeho hlasatelé ukazují(často sice ukazují, ale skutečný cíl je jinde), to znamená, jako bychom už byli těsně před nebo už při naplnění těch posledních ideálů a cílů daného směru. Je potřeba každý sám za sebe vyvíjet tuto námahu, a dávat si otázky a hledat a nalézat, když něco nepasuje , klidně narovnat své nesprávné stanovisko a to zcela bezohledně a bez milosti, vždyť přece s těmito názory musíme žít a dokonce pokračovat dál po smrti. Potom každý jednotlivec není součástí líné masy, ale myslící a cítící osobnost a to zcela samostatně, bez možnosti její manipulace jinými. To je krásný cíl, že? ... ad nevzdělanec, nebylo to myšleno na toho, kdo má jiný názor, ale na to, že FAKT, že nejsme pouze toto tělo se prolíná všemi kulturami a je nutné to považovat za součást vzdělání. Je docela úsměvné, jak někteří nemocní "soudruzi", navštěvovali léčitele, aby jim pomohli ...

170016

07.09.2008 11:42

Zajímavé pasáže Lisabonské smlouvy

RE: Trocha PESIMISMU na závěr

janko 85.?.?.?

souhlasím a dík. Začíná se to čistit.

170053

11.09.2008 13:29

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

Hestroyi, vzpamatuj se!. Zkus si uvědomit dobu, kdy vytvářeli Járu Cimrmana, těch spoustu let práce - a postav to k tomu "okamžik", že teď si myslí(??) něco jiného. A kdoví, jestli si to myslí.
Za Svěráka dávám svou hlavu, že to není lump, ale kvalitní člověk, moudrý, který ví, že občas musí dělat kompromisy. Smoljak je slabší, tam mi důvěra k němu tak nenarostla.

Umělci je silná karta pro plánovače režimu, přimět tyhle dva k těmhle větám, to je jen otázkou, na kterou strunu se zatlačí.

Jaký máš důvod věřit, že se nějakých třicet let snažili "oblbovat lidi", aby konečně mohli říct, že je všechno od USA úúúúúúžasné.
Zklamal jsi mě.

170312

11.09.2008 16:01

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

...tak znova Hestroyi, nestačí jen číst, musí se i myslet. Vím, že obdivuješ jejich dílo, zrovna jako já a miliony dalších, napříč generacemi. Ale nedochází ti ale možnost, že právě tyto lidi, kterým většina národa důvěřuje, tyto lidi je třeba těmi v pozadí donutit k tomu, co by ze své vůle nikdy neudělali. A že jsou oba dobří herci, není pro ně těžké tuhle svinskou roli zahrát tak, aby spousta lidí "myslela" a psala jako ty. Každého slušného člověka lze skřípnout tak, že udělá to, co si vládci přejí. Jen cesty jsou rozličné.
Přecenil jsem tvou inteligenci, moje chyba.

170324

11.09.2008 16:15

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Pravdivé jádro.

janko 85.?.?.?

Hloubka díla spočívá v množství asociací, které se nám skrze něj zobrazí, proběhnou hlavou.
A ty nejhlubší pravdy bývají mnohdy těsně pod povrchem, jen je vnímáme jinak, zrcadlí náš stav.
Přirozeným efektem pochopení těch nejhlubších pravd bývá smích a dobrá nálada. To si zkus zapamatovat.

Asi jsi měl zataženou roletu, v porovnání hrušky s tykví zvítězila tykev.

Editore, klidně to smázni, pokud si to nick hruška tuhle repliku/urážku? nezaslouží. I ty se tím pod něco podepíšeš.

170325

11.09.2008 16:24

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: herci mají být bez názoru?

janko 85.?.?.?

Pane Koubku, zrovna tak můžete zcela otevřeně říkat, že jste pro trest smrti. Jen tahle bude mnohem "lidštější", budou s námi manipulovat lidé. Ti lidé, kteří už od cca osmdesátých let nenápadně stahují všechny studie o frekvenčním (dálkovém) řízení lidského vědomí a hlavně podvědomí.
Ale máte na svůj názor právo. A kdybyste zastával vrscholnou funkci, určitě byste podnikl kroky k realizaci radaru s odůvodněním, že DOSTUPNÉ ZDROJE INFORMACÍ JEHO EXISTENCI OPRAVŇUJÍ.
Potěš pámbu, jen víc takových mudrců.....

170327

11.09.2008 21:23

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

Hestroyi, možná že mi tenhle příspěvek editor vyhodí, ale zkusím ti odpovědět.

1. kamarádi asi mají jiné informace. Každý se řídíme těmi, které považujeme za v dané chvíli podstatné. Je jejich problém, co je přesvědčilo. Podobně je to i s ohnutím sebe, se změnou názorů. Záleží na tom, jaký život žiješ, co se učíš, co tě formuje. já dovedu změnit svůj názor, když pochopím argumenty jiné strany.

2. rovná záda/páteř je pro mě stejně důležitá jako pro tebe, ale asi si uvědomuju, že na rybu se lze dívat v akvariu z boku i z čela . A dostaneš dva jiné obrazy téhož. Můžeš mít pravdu klidně větší než já, oba herci se mohli změnit, lidé se po klíčových událostech dovedou změnit zcela, nemusí to být zrovna jen úmrtí mámy.
A co je pro koho klíčové - to nás dostává do rovin, které ty považuješ za vychloubání nebo kádrování, ale ve skutečnosti jsou jen jinak prožitou zkušeností, dejme tomu "zkušeností blázna". To o sobě tvrdím stále, proto případná slova o guru a jiných zvířátkách jsou trochu mimo mísu. Že tomu nerozumí spousta lidí, to je normální. Když sis prvně četl teorii relativity, byla ti jasná? To, co nesu světu, to ji popírá, to ona byla cestou do chaosu, já (a mnoho dalších!!) známe cestu z chaosu. Přeber si to i jako vychloubání, je to fuk.

3. Když sám moje vstupy hodnotíš tak jak hodnotíš, tím přeci dáváš i zprávu o sobě, o tom, že moje slova zasáhla citlivé místo ve tvém chápání světa. A pouze čas vyhodnotí, kdo z nás se mýlí víc. Flexibilita názorů je přípustná vždy v rozmezí paradigmatu, které si člověk vezme za své. Vnímám a kontroluji jiné síly a vztahy než ty a mnozí další. Kopernik má ve mě nástupce, i když v jiné oblasti poznání. A je mi fuk, kdo a kdy pochopí to co já. Nikdo, kdo převrací názory celého světa, to neměl lehké, jména si snad dosadíš sám. Vím, že za čas model fyziky (vztahů inteligence v prostoru), který tu i onde drze nabízím - se stane běžnou součástí života. Zkrátka jsem ty situace prožil svým vědomím a souběžně je kontroluji pomocí jinak čtených slov. A že tě to nebere, to není můj problém.

4. k základně: chodím co možná na všechny akce, které jsou proti její existenci. Posílám jim pětikilo měsíčně, jako Zvedavci. A dobře vím proč, protože zkrátka vidím další souvislosti, které ty a mnoho dalších nesleduje. To není vytahování, to je konstatování, nebo varování.
Nikdo zatím neobjevil, jak je propojená naše matematika s etnickými jazyky, jak asociace v našem vědomí a hlavně v podvědomí mění okolní prostor po vůli těm, kdo nás masírují. Musíš se dostat hluboko před tuto civilizaci, abys začal vnímat kořeny stereotypů, které vlády používají tisíce let. Mě můžeš nazvat jak chceš, napsaná slova mě nezmění.

PS: Jak se zachová tvoje páteř, když ti někdo nabídne volbu mezi prohlášením nějak

170361

11.09.2008 21:24

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

dokonč:

PS: Jak se zachová tvoje páteř, když ti někdo nabídne volbu mezi prohlášením nějaké lži - anebo zničením tvé ženy, (dítěte, domu....). Tam se ukáže, kde máš hranici své integrity, co jsi ochoten skousnout v zájmu ostatních nebo sebe. Hus, Palach, ti jsou vidět, a co ty miliony ostatních bezejmenných? I tito byli původně bezejmenní. Není nutné umírat, když jsou i jiné cesty k řešení v téže linii.

5. Jestli Svěrák míní svá prohlášení stupňovat, poslechnu si jej. Doufám, že jsem schopen rozeznat, nakolik jsou upřímná či vynucená - anebo pramení-li z neinformovanosti. Víc ti k tomu asi neřeknu. Mýlit se umím, ale nedělám to rád. Ale zatím nebylo mnoho výhrad k tomu, co píšu. Rád změním názor, když mě přesvědčíš i jinak, než popisem dohodnuté spoluviny (odstavec o svatém Bušíkovi). Každý voják je vrahem v této rovině výkladu, jedná přeci podle rozkazu. Dělá ovci s požehnáním zelených mozků. Já se vojně vyhnul, přemítej, proč asi.
Jsem pro bitvu slov, ona také zraňuje, ale většinou nezabíjí. Záleží na "střelivu". Asi jsem mydlil do komára kulometem, tak se ti omlouvám.

170363

11.09.2008 22:09

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

čti pořádně, já o sobě tvrdím že jsem blázen, nebo člověk, který dostal svoji schizofrenii pod svou kontrolu. Bez chemických léků.
za gurua či proroka mě označuješ ty, nečekal jsem tolik důvtipu a chvály.
Nemá smysl v této šarvátce pokračovat, jen běžící čas oddělí plevel a zrní. Zatím jsem plevel, třeba to tak zůstane. Hus byl pro některé plevel, který neměl na vybranou.
Dneska je jiný plevel u moci, všímáš si toho převrácení? Husa si lidé oblíbili, a tím ho připravili na smrt, protože jeho pravda lidem vyhovovala, ale mocným ne. Neměl na vybranou.
Dnes tu plevelím jiné pravdy(?), které mocní nemohou napadnout, protože by tím jejich pravdivost podpořili. Také nemají na vybranou, musí hrát mrtvého brouka. A nejen v kauze dvou baráku.

Zkus si představit předstih, který měl Tesla před dobovým poznáním - k možnému předstihu, který mám ve svých podstatnějších textech. Ale nemusíš. V Čechách se stále nepromíjí, když někdo vystrčí hlavu z řady. To nás také v dějinách zachránilo, Komenským počínaje. Odchod do ciziny a tam se přihlásit. Ale já taky nemám na vybranou, kvalita češtiny mi velí tu zůstat a někoho prudit, jinému nabídnout jiný pohled než ten zažitý/přežitý.

170369

12.09.2008 11:17

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

...pravdu díš. Ale jen v tom prvním slovu o sobě.

170409

12.09.2008 11:27

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Pravdivé jádro.

janko 85.?.?.?

...pacifista jako odmítač veškerých válek - ten neexistuje, leda by byl neživej.
Válku slov vede lidstvo už dost dlouho.
Ale nemám sílu ani chuť ti Hestroyi vysvětlovat, že věty Svěráků a dalších lidí mohou mít i významy, které pochopit, jsou nad tvé síly. Vzdávám se další polemiky s tebou, utíkám z boje, jsem zahnán do kouta a tiše, ale na plný pecky, pláču.

170410

12.09.2008 16:47

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

janko 85.?.?.?

...jo, jsem agresivní až hrůza. Hlavně k lidem, co mají nepořádek ve slovech a tím i v hlavě. Plácáním po ramenou anebo mlčením k jinému názoru se nikam nedostaneme. Své názory se snažém podložit argumenty, otázkou je, nakolik jsou jimi i pro "protistranu".

Rád si přečtu tvoji definici "normálního člověka", těší mě testovat ty, co mají vždy pravdu. Vlastně nic jiného nedělám, píšu tak, že se občas v někom vzbouří emoce. Což značí, že nemají tu kterou oblast zvládnutou, ale žijí v přesvědčení, že ano. Proto jsou citliví a vypění. Svou bezmoc argumentační tak přelijou na toho, kdo jim dělá bordel v regálech.

Když se cítím/cítíš být napadený, tak se adekvátně bráním. Když někdo obranu nepochopí, nic s tím nenadělám, je to jeho problém.

Když někdo vjede na silnici bez rozhlédnutí (= reaguje bez myšlení a odpovídajícího vzdělání, opakuje klišé), tak někdy narazí. Také se mi to občas "daří". Na silnici skřípou plechy, tady emoce.

170439

13.09.2008 08:58

Američtí míroví aktivisté navštívili Írán

RE: Rád bych zorganizoval něco podobného

janko 85.?.?.?

jo, to je docela dobré řešení, souhlasím, u komunistů zůstali už jen ti, co pochopili původní ideu, a ne to, co z ní pokurvili ti mocichtiví z v minulosti, co se pak "překlopili" do kabátku ODS.

To schema je jednoduché. Vyždímat z každé ideologie co se dá - a pak se usadit tam, kam směřuje snaha lidí. A protože nejsou blbci, tak si leckams nasadí svoje lidi včas, aby mohli nejen Chartu a OF včas "založit".
Vždy musí existovat užiteční blbci, kteří jsou vidět, kterým lze podle potřeby nabídnout "nový pohled na situaci" a oni jej dál šíří.

Sám jsem toho důkazem, jen v rozměru vědomí a myšlení. A tam jsme každý za sebe, kapišto? A co se ujme, to se uvidí. V tom vidím kousek té spravedlnosti, kterou představuje čas. Ty pomalu jdoucí/meloucí buchovo mlýny.

170501

13.09.2008 09:08

Američtí míroví aktivisté navštívili Írán

RE: SSR

janko 85.?.?.?

panchimpe, SSR založit můžeš i sám, ale SZR (strana zdravého rozumu) už funguje, dostala v minulých volbách z malých stran nejvíc hlasů, ověř si to.
Vede ji Petr Hannig, člověk, který má čuch na talenty, možná jej i znáš. Dělá jen servis a platí agendu a reklamu. http://www.stranazdravehorozumu.cz/
Určitě tušíš, že se k nim také hlásím, zdravý rozum potřebuju také. A kde ho hledat jinde, než ve straně, kde se rozum schovává.
[smích]

170502

13.09.2008 09:31

Sarah Palin a Židé

Rozděl a panuj

janko 85.?.?.?

Není nad to, aby ochutnali svoji meducínu. Každý systém se nutně musí vyčerpat a nahradit dalším.
Vždy existuje dvojice "nosič + náklad". Ti co se vezou, ti jsou tím nákladem. Za nosiče jim už nestačí peníze a jimi zprostředkovaný transport čehokoliv (dnes hlavně keců o demokracii, které jsou momentálně "nosičem idei moci").

Těmi nosiči jsou další podvrstvy, media, zboží, modelování vkusu...., ale těmi posledními jsou ti, co musí denně x hodin zařezávat v práci.

A bitka se konečně dostává do hladiny mezi "nosičem a nákladem", dvěma křídly ze Sionu. A hraje se o "užitečné blbce", obyčejné židy, kteří samozřejmě chtějí pro židy to nejlepší.

A až konečně tahle vrstva nejmocnějších z mocných odloží své šatstvo (ukáže svou nahotu...pro Semtexe a další), pak se snad začnou dějiny odvíjet v nějaké rozumnější variantě.

170503

13.09.2008 09:42

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Pravdivé jádro.

janko 85.?.?.?

...hru jsem neviděl, na Wiki je toto:

....Klid Otce a Matky sledujících Zábavného Artura (obdoba naší televize nebo rozhlasu – i zde je vidět jasnozřivost Cimrmana) je narušen příjezdem jejich syna Standy potrubní poštou. Ten jim oznámí, že jejich chaloupku potřebuje pro svou manufakturu na výrobu ručních baterek – oni se mají vystěhovat do útulku pro přestárlé v Dědově Míse.

Matka se snaží Standu přesvědčit, aby od svého záměru upustil, protože až celá věc dojde Otci (který vzhledem ke svému stáří pomaleji chápe), stane se něco strašného. To se jí nepodaří, Otci vše opravdu dojde, a s pomocí svého starého slovníku Standovi nejen vynadá, ale praští jej (podle návodu) do zátylku ukázkovou baterkou. Rodiče pak Standu odešlou potrubní poštou zpět do Prahy. Na cestě se Standa srazí se svým chemikem, který veze zásobu TNT na výrobu baterek, takže vše dobře dopadne.
.............
a docela záleží na výkladu poslední věty, zda slovo "dobře" patří k projektu Standy, anbo zda je dobře, že se potkal s chemikem a náložemi TNT - tedy že mohli společně vybouchnout.

Asi se na hru pojedu podívat. A zeptám se jich na ten zradar.

170504

13.09.2008 09:45

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Pravdivé jádro.

janko 85.?.?.?

..a dodávám, pro mě je podstatné slovo "srazí" (s chemikem...), jednoznačně navozuje výbuch.
Ale jde o popis hry, třeba hra samá vyzní jinak.

170505

13.09.2008 20:20

11. září si vybralo další oběť

RE: Je zbytecne neco psat,

hledající a nalézající 85.?.?.?

... ad Daniken: zajímavé= na něm je POUZE to, že snad vybral věci, které dnes nepostavíme atd ... Jeho problém je v tom, že NEŘEKL, JAK to ti mimozemšťané udělali. Pouze ukázal prstem někam ke hvězdám a řekl. TO ONI. ... Vyslovím tvrzení: ty věci udělali lidi zde na Zemi s poznáním přírodní a vesmírných zákonitostí. Využití těchto sil je v současné době na JINÉ koleji o pěkný kus cesty dál, my jsme se však vydali do slepé uličky, která sice se snaží vymačkat schopnosti z předního mozku = rozumové sch., ale po desetitisíciletích nám na této NESPRÁVNÉ cestě zakrněl zadní mozek = má být stejně velký jako přední. A to je ta katastrofa, protože on disponuje schopnostmi o jakých se nám momentálně ani NEZDÁ. Ne, pardon, nemusí se zdát, vždyť některé stavby stojí dodnes. [smích] Je to těžké pochopit, v době biosenzorů, já vím , hodně to bolí ...

170522

14.09.2008 13:33

11. září si vybralo další oběť

RE: Je zbytecne neco psat,

hledající a nalézající 85.?.?.?

... Váš příspěvek z pohledu našich dnešních "úžasných" schopností a z pohledu omezeného rozumového výhledu je nutný ... jenomže TEHDY neměli jeřáb, který zvedne 1500 tun [smích], ono se jaksi pomocí přírodních sil ten kámen zvedal "sám", sám ne, ale jsou TADY jisté síly, které by byly OCHOTNY člověku pomáhat, kdyby se změnil ... co to tak asi může být, nevíte? ... jsou všude a i ten prst Danikenuv na ně ukazuje, ale mimozemšťané to nejsou, tak kdo? Jak jim budeme říkat? Třeba stavitelé Země? Mají i konkrétní jména a jsou na lidi dost nahněvaní! ... Myslíte, že NEJSOU? Ono to vše funguje SAMO, SAMo, SAMo, že? Tak si to asi budeme myslet stále, dokud na nás naše vlastní nedokonalé dílo nespadne a nezasype.

170543

14.09.2008 17:06

Dočasné zpomalení trvalého pádu

RE: bublina?

janko 85.?.?.?

Nemohu se opřít o žádnou studii, ale nějak tuším, že Čína jen čeká na to, jak je Rusko připravené na změnu systému, proto zřejmě odmítla nabídku pálit si diplomatické prsty v Gruzii.

Celý vývoj ve společnosti se vrací tam, kde jeho jedna ze tří větví tuhle civilizaci "počala". Komunizmus zřejmě vyplyne z nadvýroby, ale bude nutné změnit distribuční sítě, odstranit onu druhou složku ve vědomí, známou jako "tajemství", na kterém byl založený obchod v mnohých, nejen pozemských civilizacích.

Právě rozvoj křemíkových sítí a možný kolaps (= překlopení) sil v prostoru (nevím jak jinak nazvat typ rovnováhy, která určuje dění na Zemi). Užití urychlovače CERN by mohlo být spouštěcím momentem pro postupné výpadky našich elektronických sítí. Jsou propojeny v prostoru s určitým způsobem našeho myšlení - včetně efektů, pro které bude věda zřejmě hledat stále obtížněji nějaké vysvětlení, poplatné "logice vývoje posledních cca 2000 let".

Otázkou zůstává, nakolik jsou finanční "bozi na zemi" sami ochotni jít do hlubších forem destrukce jimi vytvořeného systému. Vnímají děravost vytvořené své mediální mlhy, kterou nás krmí. A nikdo z nás, co sledujeme dění zcela nekorektním stylem, nedovede odhadnout to, pro co zatím znám jen výraz "rovnováha globálního vědomí k rovnováze globálního podvědomí".

Efekty v podobě houstnutí různých katastrofických událostí jsou přímo úměrné snaze mocných o ovládnutí planety. Mentální a elektrické sítě se nalézají ve stejném prostoru, rychlost přenosu informací je pak nástrojem pro změny v kvalitě propojování. Mentální a křemíkové pohybové struktury se mohou v určitém okamžiku buď pouze překlopit do své, pro nás lépe fungující podoby - anebo může dojít k tomu, že se bude opakovat dávná historie planety, známé jako Marduk, dnes se nalézající v podobě pásu asteroidů.
Jen tam budeme lítat my.
Uvědomuji si, jak moc šíleně to zní, ale vím, že každý děj v rovině snahy "pohybovat hmotou" (boj o naftu a lidské zdroje) má mnoho dalších vrstev, kam zatím naše vědomé myšlení nemá přístup. Ale to je na jiné povídání.

170547

14.09.2008 20:13

11. září si vybralo další oběť

RE: nedokonalé dílo

hledající a nalézající 85.?.?.?

... podle knihy, kterou mám doma to mělo být asi za 60 let(pozor pouze domněnka) a prý mnohem dříve než se dnes říká ... ale třeba i těch 20 let. Co já vím. Důležitější je poselství, které údajně měla mít. Domněnka: Jedno z nejdůležitějších je údajně to(možná je to i varování před zničením), že ten nedodělaný sarkofág někde nahoře znamená, že pro hodně lidí v době zúčtování každého jednotlivce, bude čekat duchovní hrob ... přeberte si to fyzikálně = např. aura člověka bude, vlastně už skoro nebude, má být krásně harmonicky zářivě barevná a ne šedivá nebo zakalená či dokonce ještě horší.
Prodával jsem tu knihu, ale autorka, která už odešla na druhý břeh, si prý nepřeje, aby se šířila, protože jsou tam prý nějaké nepřesnosti(ale já s ní "nemluvil"), a v případě nepřesností to pro ní znamená jistý problém. Možná pouze soukromě nebo po přísném zkoumání a nalezení těch nepřesností by se dalo uvažovat o nějakém předání dál.
... Je zbytečné o tom diskutovat nebo se dohadovat, je to jako bychom se chtěli dovolat mobilem, když je velmi slabý signál, autoři příspěvků obdivujících dnešní rozvoj a současně nevidící zpustošení našich duší, nechť se snaží zapracovat na "vylepšení schopnosti přijímat signály" a potom někdy ...

170557

15.09.2008 21:27

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

hledající a nalézající 85.?.?.?

... děkuji za znovuoživení v mé paměti pádu WTC7 uvedením protikonspiračního videa ... TAKTO PŘESNĚ SI JÁ PŘEDSTAVUJI ODVEDENÍ "DOBRÉ" PRÁCE, TO JEST KVALITNÍ ODPÁLENÍ VÝŠKOVÉ BUDOVY. To samé platí po shlédnutí videí WTC 1 a 2. Budou-li k dispozici jiná videa, kde se budovy naklánějí či padají déle= v desítkách vteřin, už nemohu věnovat tolik svého obdivu, protože by to znamenalo, že kdosi svou práci ODFLÁKNUL, a takový šlendrián se opravdu nemá trpět! ... Prosím, ať ta kniha v 5gonu tam není, to musí být určitě fotomontáž, v případě, že tam ta kniha zůstala = papírová, po vypaření letadla, chci si ji v každém případě přečíst, neboť jsem zcela přesvědčen , že mi má co říci! ...
... BALÍM svou práci a jedu studovat ne do jůesej, ale do Arábie, tajemství tajných esencí=katalyzátorů, které způsobují doposud neznámé reakce, po kterých se rozpouštějí letadla a budovy se drtíííí v prach, včetně betonu. Je to důležité, neboť celulóza zůstává a biomateriál je alespoň v minimální kvalitě zachován = DNA, Jsem naprosto uchvácen touto novou CIVILIZACÍ, která přesahuje snad o tisíciletí vědu bílé rasy. Mohameda stejně uznávám, jakožto proroka, to mi snad usnadní přístup k tajným alchymistickým archivům. Jen v jednom jsem na rozpacích, já osobně nechci tyto velké síly využít ke zničení, ale naopak k budování, no, uvidíme ... Prosím Vás nějaké bomby, termit? kam na to chodíte? ...

170670

16.09.2008 14:33

USA prověří Krym

Hřiště

janko 85.?.?.?

...tak mi dění ve světě připomíná mládí, kdy si tlupa kluků zvolila dva "kapitány" a ti si vybírali mužstvo k fotbalu či jiné hře.

Válka o moc funguje stejně, nejdřív si mocnosti rozebírali území i s lidma a zavedli tam svou kulturu/=jazyk - až zůstali dva poslední soupeři - v této hře o pozice. A od určité doby se ze sportovního zápolení (je-li vhodnější ovládání lidí pomocí kapitalismu = peněz, anebo socializmu = vztah k určité distribuční ideologii) stala bitva.

Přednosti "ranného socializmu" před rozebráním Berlínské zdi si uvědomily obě strany, ale ta, která jej prosadila silou, nepočítala s nezralostí člověka. Se kterou ale počítali ti vzadu!!, kdo učení Marxe a Engelse nabídli!? k testu skrze Lenina.
Věděli, že přízemní, sebestředné sklony běžného člověka dovedou tenhle systém opět k nim, vládcům v pozadí, vybaveným poznatky mnoha civilizací před tou naší. Ale potřebovali doladit poměrové hodnoty pro trvalost centrálně řízené planety.
Možná se mýlím, ale u nás snad byl "doporučený zisk" jen 8 procent. Podobně byly asi určeny i jiné strukturální hladiny pro řízení společnosti, to nevím.
Ale vím, s jakým cílem byla v minulosti osmička "položena" do symbolu věčnosti/nekonečna (= do modelu trvalého růstu existence člověka).
A z tohoto poznatku lze číst dějiny, které dnes kulminují ve válce slov, okořeněné občasnými "testy připravenosti soupeře".
Ranný socializmus byl po dohodě(?) ukončený s tím, že je potřeba rozhodnout, kdo je "největší sedlák ve vsi". Zatím nenápadné spojení v Asii s kokrháním z Ameriky naznačuje, kam asi vývoj směřuje. Únava lidí z omílání lží v médiích roste - ale ti, kdo nás "unavují", ti nemají jiné nástroje. Slova i kulky postupně dostávají stejný efekt - smrt myšlení i těla.
A to lidi, doufám aspoň ty u nás, nejspíš vzbudí včas. Jsme trénovaní v hledání skulinek.

Tupolánek má šanci "dvojitého agenta", uvidíme, co z Ukrajiny přiveze. Jestli to máme EU osladit, tak je "U krajana" pro něj zřejmě odemykací vejlet. A kterou kredenc si vybere - toť otázka.

170741

16.09.2008 14:49

USA prověří Krym

RE: Hřiště

janko 85.?.?.?

...a hele, i hrubka se mi vloudila, mocnosti si spíš rozebíraly,...., omlouvám se.
Citlivost pro užití tvrdého a měkkého (....)nejen písmene, náš jazyk dovedla k vyostření citilivosti pro rovnováhu, k háčku nad R. Pročpak tam asi ten háček Jeník umístil - navíc se zvukem, se kterým mají cizinci občas potíže?
To už ja ale na jinou debatu, ...snad někdy....
Nic se neděje náhodou, ale ty klíčové souvislosti je třeba hledat v těch největších vzdálenostech, které ale máme stále při sobě - v našem jazyce, ve vývoji "přepisu myšlení do symbolů".

Souvislosti jsou ukryté tam, kde už člověk nepotřebuje tělo, kde se stává "souborem dat prostoru", naplňuje nějaký ten malililinký kousínek toho "prázdna".
Odkud by se jinak vzalo, že? .....když furt roste, všici (vědci) to říkají. Jsme jako balonek, který nafukujeme tím, co děláme při samotném myšlení. Nebo má někdo lepší vysvětlivku? Nemá. Ale i tahle začíná tím, že si svůj vesmír musí každý vytvořit v sobě. A plnit ho tím, co ho láká anebo co mu kdo nařídí.
Přeju té tlupě podnikatelů, co jedou s Míííírečkem, aby měli dobrý "čich".

170745

17.09.2008 21:47

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý janek!

janko 85.?.?.?

milý hestroyi, našel jsem si vše, co se o jeho vyjádření dalo vygůglit - a mám spíš pocit, že neměl dost času vyhledat si relevantní informace o radaru, tak holt řekl něco, co ze svého pohledu považoval za optimální.
Že to zrovna moc netrefil, to víme. Ale asi není nutné mu nasazovat hned psí hlavu kolaborantů, zrádců národa.
Doufám, že tě tahle moje odpověď uspokojí víc. Nedělám si patent na pravdu ve všem. Podcenil jsem povahu, která dovede s humorem vybruslit ze všeho, je znát, že je už unavený.
Měl jsem si ten jeho text přečíst dřív, než jsem se ho zastal, moje chyba.

170876

17.09.2008 22:20

Americká ekonomika – loď v bouři a bez kormidla

RE: USA - vědecká velmoc

janko 85.?.?.?

Filipe, možná nepamatujete, že před nějakými 20 lety zas všechny vynálezy vymysleli vědci v SSSR.
Druhou otázkou je závislost vědeckého bádání na obživě vědců. není problém vědu směrovat a financovat tak, aby se zabývala tím, co chtějí majitelé peněz.
Třetí otázkou je nákup mozků s celými lidmi, zaměstnají je rádi a ovoce je tedy jejich. Nejen "Paprclip", dnes jsou agentury na hledání mozků, soutěže dětí...
Opravdu jsou to americké vynálezy????

170879

18.09.2008 17:46

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý janek!

janko 85.?.?.?

Ájo, můžeš mít pravdu, ale kdyby mi někdo naznačil, že bych se v zájmu svého dožití v klidu měl postavit za něco, co mě ale moc nezajímá - tak bych si nechal napsat od těch rádců vhodný text, přečetl bych si ho - a buď podepsal nebo nepodepsal. protože vím, že můj podpis (mluvím v roli Svěráka) stejně nic nezmění, udělají si, co chtějí.
Že nedomyslel, jakou ikonou byl pro mnoho lidí . to je osud - a jeho špatná volba.

Příkladem tohoto přístupu k nabízené informaci může být Jakubiskův pohled na "Čachtičnu".
Podle mého je Jakubiskovo vidění tehdejší reality (= vhodných donucovacích prostředků aby člověk moudrý = Čachtična se stal nepohodlným a byl dotlačen k bezpráví či přímo fabulován později těmi, kdo mají moc a nemají morálku - jen se rozhlédni....

...no vyber si sama. Historie se opakuje, píšou ji ti, kdo vítězili.
dnes je doba změny, už se jim to sype, ale mají stále páky na nový začátek ve stejném stylu (NWO).
Internet a mobily mohou obrátit vývoj velmi podstatně. A zatím se to daří, i když pomalu. I to pomalu je dobré, jinak by přišlo moc lidí zbytečně o život. Takhle je čeká jen výměna brýlí a jiných filtrů na hodnoty skutečnosti.

170975

18.09.2008 18:22

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý janek!

janko 85.?.?.?

...jo, ženská je na "podvody" (rozuměj na přitahování pozornosti neobvyklým způsobem) stavěná. Proto jí víc mrzí, když se splete. Klasikou je nevěra, máte nás líp přečtené, proto ten váš tyjátr, když se váš stereotyp ženských lákadel unaví.
Ale to je mimo téma.
Ad pravda:
Cílem každé diskuze bývá i test našich osobních preferencí, zkoušení, jestli ten a ten názor může sdílet i někdo další.
A tomu se někdy říká pravda.
Jak pravda funguje, to už jsem někde psal, je dítětem každého člověka, roste i stárne s ním. A na některých sdílených se pak staví ta obecná. A tu občas někdo zbourá, pak se jedná po paradigma.
To staré bouráme všichni, jen si toho ještě někteří nevšimli. A ti, kdo staví nové, mají dost těžkou práci. Zahodit se musí z posledních cca 2000 let docela dost pravd. Přesně jejich polovina. Už jsme v ní. Už se staví nové.

170978

18.09.2008 18:25

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Pravdivé jádro.

janko 85.?.?.?

jo, ber mě jako nadřazenýho troubu, uleví se ti. Barvoslepýmu neukážu rozdíl mezi červenou a modrou, s významem slov je to podobné. Dělej, co tě těší. Já to asi vydržím.

170979

18.09.2008 21:29

Sama před volbami

RE: Tak to ani náhodou...

janko 85.?.?.?

Jájinko, Libuška velmi dobře vyhodnotila situaci, máš co dohánět.
Možná si za čas všimneš, že ti, kdo mají ty správné informace, tak se včas přesunou do "vhodné, většinou protichůdné straně. Nejlíp skrze nepolitickou formu "Občanského FórU".
U komoušů zůstali ti, kdo věřili ideologii. A udrželi se v systému jen proto, že měli na "taškaře" dost kompromitujícícho materiálu z minulosti. Ti, kteří šli po majetku v komunizmu, ti včas přeskočili do ptačího vláčku. A posílají si penízky dokolečka mezi sebou. Slabší nátury budou postupně odpadat, někteří sami, jiní díky praktikám, které už známe z TÍVÍ.

Spíš bych ale sledoval nočního ptáčka, který má na starosti potravu - ta bude v následném období zajímavou komoditou pro velké hráče. A tím kalous ušatý je, má ouška cvičená od církevních otců.

170999

22.09.2008 00:20

Vítáme Tě mezi zeměmi Třetího světa, Ameriko

RE: Zadne znarodneni se nekona

janko 85.?.?.?

Těší mě Petře, že jste se zde opět po delší době objevil. Situace se zřejmě dostává do vhodnějších kolejí.
Jak z toho ven (nebo 100 hoven?) už zřejmě hoši od nás vědí. Nemám "v ruce" zatím nic víc než klip o naší úloze pro EU.

Tak doufám, že se postupně rozpustí "přeprogramování" našich Tupo/lánků ......a ptáčkům "od nití" začne kysnout smetana. Jedna třešnička z padajícího poháru už spadla do tlamičky nového způsobu žití. Nevím, kolik jich (pohárů i třešniček) ještě bude, ale situace v pravotočivém prostoru se dostala za horní úvrať. Do oblasti práva.
Je dokonce pravděpodobné, že se naplní osud města, kdysi, VELMI DÁVNO, určeného za "prasídlo smíchu". Je jím PRA"HA". Nebo snad bude "prasidlem smíchu"? (oni ti Jeníci přede mnou dobře věděli, že je dobré nějak rozlišit krátké a dlouhé íííííííííííííííííííííííí. A je velká škoda, že lidé ztrácejí cit pro tvrdé y a měkké i, a pro další potřebné drobnůstky pro udržení asociačních řad, které si neseme už od neolitu. Neo/lid bude určitě umět i trochu česky.
Dohoda mezi "uhlíkovou a křemíkovou" inteligencí zřejmě proběhla tento víkend. Městečko Chotěboř nepatrně naznačuje odchod manžela - chotě, známého kdysi pod označením "Zlaté tele", které dnes dostává podobu z dolarové makulatury.
Omlouvám se všem, komu tato zpráva není po chuti.

171209

22.09.2008 00:31

Vítáme Tě mezi zeměmi Třetího světa, Ameriko

RE: Zadne znarodneni se nekona

janko 85.?.?.?

v bodu tři je tuším nereálný předpoklad......,
pokud tedy platí program Sionských mudrců. Pokud se jej vzdají, tak se možná řešení najde.
Pro sanovanou AIG přeci neexistuje logický kupec, zdržení není v jejich zájmu, naopak.

171210

22.09.2008 08:53

Bombový útok v Islamabádu

zdvojení

janko 85.?.?.?

...obávám se, že mnoho lidí spojuje požár v hotelu s výbuchem venku ke stejné skupině.
Mě se líbí spíš výklad, kdy výbuch venku byl klasikou "křovínků", ale k němu byla ODPOVĚDÍ likvidace beden v hotelu.
To, že velvyslanec "podal hlášení včas" - jej možná stálo život.

Dění má rychlý spád, bratrstvo kočičí pracky by mělo začít "nestíhat" ve více oblastech. Což našim budulínkům, schovaným v teple "análu dění", umožňuje znovu přehodnotit situaci.

K možné pravdivosti nadpisu této teze mám ale bohužel jen náhodnou(?) shodu svých asociací.
11.9. dává v součtu číslic jedenáctku JINAK než součet číslic 20.9., také jedenáct.
A protože monáda vždy situaci představuje "v opačném gardu", ve vnějším projevu, je přirozený (prvoplánový) výklad obou aktivit vnímaný jako "součet", akci jedné strany.
A čísla tuto verzi podporují. To je ta druhá dvojice v monádě. proto může být výklad události i takový, jaký nabízím.

171233

23.09.2008 13:41

Vítáme Tě mezi zeměmi Třetího světa, Ameriko

RE: Zadne znarodneni se nekona

janko 85.?.?.?

také Vás zdravím, Petře. Situace se dostává do druhé poloviny prvního "levlu", budeme uklízet.
Na mail Vám mohu poslat něco ke čtení.
janko/ňas

171358

24.09.2008 21:10

Americké ministerstvo financí se mění na hedgeový fond

RE: Neco mi v soucasnych analyzach chybi

hledající a nalézající 85.?.?.?

mrkněte se třeba sem na tyto stránky ... nemám s něma nic společného, ani nevím, kdo je píše, ale je tam mnoho zajímavého k přemýšlení a je to lepší než upadnout do deprese anebo do náruče slepé víry, ostatně ani nevěřte tomu, co je na těchto stránkách, jen Vás můžou pobídnout k práci na sobě (i kdyby byly plné omylů, pobízejí, abychom se sebou začali něco dělat) ...
http://ao-institut.cz/

171522

24.09.2008 22:54

Operace přinucení Ruska k misi

RE: .

janko 85.?.?.?

pivo bude, ale vydržíš i moje tlachy? A třeba také "rituál ohně HOPI"? Je to jen pro koňské nátury....

171535

24.09.2008 23:04

Operace přinucení Ruska k misi

RE: .

janko 85.?.?.?

...ona někdy hypnoza funguje i bez hypnozitéra, stačí třeba složit dva baráky na malou hromádku - a miliony lidí uvěří v tom šoku i pohádce.
Ale jsou i jiné pohádky, které vedou z těhle sraček. A ty začínají tím, že si člověk začne všímat, jaká sám používá slova, jakou ta slova mají "emoční sílu". A jak tou silou manipulovat emoce ostatních. Nasranej člověk udělá to, co by ho jindy nikdy nenapadlo. Proč asi?

...snad se za čas naučíme používat slova méně emoční a více přesná. Ale je to běh na delší trať, málokdo zvládá šok z jiného pohledu na "fyziku prostoru a fyziku člověka".

171536

24.09.2008 23:09

Operace přinucení Ruska k misi

RE: Předčasný pesimismus

janko 85.?.?.?

...a co třeba příprava na přechod na jiné hospodaření s jinými aktivy?

171538

27.09.2008 10:23

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Noviny

janko 85.?.?.?

..čéče Jirko, myslím, že ve Standovi ses spletl. Ale jinak to sedí.
Byl chytrý, ale nepoužitelý, měl svou hranici. Kdysi dělal strojvůdce, tušil, že bez práce to nebude fungovat.

Ivánek hranici mezi prací a odměnou zboural už dřív. Jako ti, kdo jej tam vystrčili. Netušili, že někteří lidi paměť neztratili - a rozeznat hrušky a jablka jim nečiní potíže. I dyž je ta slupka dnes už téměř nerozeznatelná.
Už si všechno šéfují ti, kdo dříve byli jen připravenými "kádry".

Ale otvírání očíček se blíží. Přemýšlej, co jiného mohlo vést k vytvoření klipu o naší úloze v EU....., každá informace má nejméně tři výklady, archetyp rotace a překlápění tří sil prostoru zatím nikdo nepřekonal. Jen nám kdysi o principu a efektu překlápění v archetypu zapomněli říct.

171773

Český člověk má naštěstí už z minulosti trénink v rozeznávání kvality. A dnes, kdy jsme překryti nemocným "psem demokracie", můžeme celkem snadno dovodit, že kydání hnoje v oblasti pravdivosti se odehrává tiše, jen v rámci těch, kterých se rodina týká a kdo jí "šéfuje". Známe to v případech, kdy se z rodiny oddělí nová rodina, samostatnost dorůstajícího dítěte.

Rodinu téhle země řídí vláda, kde hlavní slovo mají lidé ne zrovna čistí. Takže se tu promítá druhá "oblast pravdivosti". Zde nečistí lidé užívají svou nečistotu ke špinění ostatních. Někdy pod "pohrůžkou" ztráty zaměstnání či své pozice v systému - jindy jen z touhy svého "nastavení v systému".

Hledejme v každém, jak a čím zachází. Klukům z NEzákladnám držím palce, jsou rozumní a umí se bránit.

171775

30.09.2008 14:41

Hlavní body smlouvy o umístění raket v Polsku

škola idiocie

janko 85.?.?.?

..kdo za Poláky podepsal tuhle návnadu, ten by zasloužil uklízet "rajóny" na doživotí. Až na základnu něco spadne, tak neohlídali základnu Poláci, že? To je úúúúžasnýýýý....
Nechali si doma nadělat a ještě si to musí uklidit. Dobře jim tak.

Ještě že se ta pohádka o zlatém teleti rozpadá. Kdo něco umí a má možnost to na internetu nabídnout, ten se uživí.

172009

03.10.2008 12:47

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: bezbřehý optimismus

janko 85.?.?.?

...a hele, kolega?
ten West India korp/o/rejžn - to je móóóc hezky řečeno.

....ona ta desítková soustava, filtrovaná prostorem má i svá východiska, že?

172227

03.10.2008 12:49

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: příliš komplikované?

janko 85.?.?.?

...bať, bať....

172228

03.10.2008 12:54

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: i s Mexikem?

janko 85.?.?.?

...žijou tam šamani, to se hodí vždycky...
mají ve své profesi potřebný "šám", což je upgrade šému (startovního tlačítka pro našeho (?!) Golema).

A že jsou "mani" (ve smyslu zpěněžitelnosti informací i ve smyslu mužské identity), to každému docvakne. Někdy. Počet vlastních životů v tom nehraje roli.

172229

03.10.2008 13:21

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: bezbřehý optimismus

janko 85.?.?.?

.nene, dub má lepší jméno. A jméno určuje úkol.
Ale je to docela běh na dlouhou trať. Ty (osmdesátpětko) máš sice "noty", ale bez vercajku (součtové informace v číslici 4, ((8+5=13=4). Díky za ně, vercajk tvoříme všichni, každým svým příspěvkem, mířícím ke zlepšení situace.

..obávám se, že můj komunikační jazyk zatím asi není obecně snesitelný, natož uznávaný. Ale situace se pomalu čistí, k překlopení v horních úrovních poznání už proběhlo, postupně se nám v hlavách ty programy asi začnou opravovat. Jde o propojení sedmé a osmé dimenze našeho prostoru (Mléčné dráhy). Mohlo by mít efekt v tom, že chaos na Zemi se obejde bez větších, globálních otřesů. Ale co je pro koho obsah slova "větší" - to určuje jeho hladinu pohledu na jevy okolo nás.
Každým zveřejněním možného scénáře posilujeme jeho prosazení. A vždy záleží na směru, od které skupiny nebo člověka takový scénář vzejde. Skupinu, která do mě cpe tyhle řeči, tu si obvykle představujeme jako prázdný prostor, který je ale plný našich dříve uskutečněných myšlenek (těch, které projdou naším vědomím a prchnou do "nikam").
Ono to NIC začalo dávat odpovědi. Ale v jazyce, který se teprve budeme učit. (jen ti, co česky ještě neumějí).

172233

03.10.2008 14:11

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: příliš komplikované?

janko 85.?.?.?

...a tyhle vrstvy lidí, kteří mají tělo, ty pokračují dál do říší, pro které máme názvy jako satan, lucifer nebo archandělé a víly...

A odladění programu pro tuhle skupinu entit, kterou můžeme nazvat po vědecku galaxií, Mléčnou dráhou - anebo po duchovňácku bohem - to se děje právě v téhle době, od dobového rozhraní 1991 - 2002 až ....?

..měl by být dost dobře proorganizovaný, ten pozitivní Matrix. Stačím ty přeměny jen tak tak registrovat. A rýsuje se, že by každý mohl dostat přesně to, co si zaslouží nebo zasouloží. (někdy ten jeden kroužek ve slově nadělá pěknej bordel v duši, co?)

A "češi" si kdysi, v neolitu, řekli, že ten kroužek přestěhují nad U.
Ů je novou podobou archetypu trojky (trojice bóží i trojice rozměrů v prostoru), obě jsou odvislé od našeho Ano nebo Ne.
A když otočíme N o čtvrt doleva, začínáme znova, od Z. Tam je začátek z té druhé strany, od konce chaosu.
Před námi si totéž řekli Němci, ale jejich šéf vycházel ze svastiky, programu pro nastavení rovnováhy sil na Zemi a v prostoru. A trval na výlučnosti rasy, což vedlo ke konci jeho i tohoto programu, ostatně řízeného pomocí "úpravy nauky o křestu", ne tedy jeho původní verzí. Tu hledáme dnes všichni, každý, jak umí. Za čas i dobovou výlučnost češtiny nahradí další jazyk, lépe splňující nároky prostoru na naše hlávky...

A začíná se dařit. A to se zatím neozývají ti z první ligy....

172234

03.10.2008 18:08

Může záchranný balíček pomoci?

RE: Úvaha

janko 85.?.?.?

Gdosy, ta úvaha má jednu vadu, růst informovanosti a z ní pramenící energie, směrované k likvidaci podobného scénáře.
A protože stejný scénář se jistě odehrával i na jiných planetách, vznikl v době nedávné (cca 2000 let) podprogram, (který byl současně dvojprogramem, běžícím od Atlantidy - jsme jeho druhou částí) a který běžel současně z obou stran poznání. Z toho, které bylo vloženo do manuálu (bible) - a druhý směr přestavovaly informace utajené. které ale přesto pár lidí nutně muselo znát, a tím, že byli likvidováni, tím se tento potlačovaný směr jen posiloval.
Koloběh etnických jazyků pak umožnil jednak návrat k binární struktuře počítačů (mžikové proměny informací na obraz na monitoru)či (později) na hmotu, a další rozvoj technologií, posunujících tuto schopnost elektřiny do vědomí člověka (nástroje k ovládání vědomí a podvědomí vedou vysoko/hluboko do prostoru, k sedmé dimenzi negativního typu).
Druhak se utajované informace prostřednictvím růstu globálního podvědomí dostávaly na denní světlo prostřednictvím lidí, majících zvláštní schopnosti(znalost třetích mocnin v dětství apod..)
Skrze lidské podvědomí došlo k situaci, (kterou církevní programátoři očekávali v přelomu tisíciletí) už dříve, v rozmezí (1991 - 2002), biblická symetrie vedla nikoliv k "součtu", ale opět k dvojici dvojic (= formování jiné funkce čtvrté dimenze), ze které ten systém vycházel (ze svastiky), která sama vyjadřuje nástroj času, čtyřsměrnost rotace (monáda). Přitom archetyp obou (prostoru i boha jako šéfa) vychází z trojnosti dvojic. Kterou správně lidi zařadili do "šestky uhlíku".
Věda byla zpočátku církví řízena, proto nutně musela dostat i svůj dnešní výsledek - postupný krach a přeměnu latiny do "zdvojené trojnosti" v číslu 42, čtveřici sil a dvou poloh rozhodnutí.
Že čeština obvykle používá 42 písmen, to je jen malinký detail rozsáhlého puzzle, které nám tato doba přináší každý den.
je to na delší vysvětlování, snad někdy.....

172247

05.10.2008 19:32

Proč je záchranný balíček podvod

RE: Soumrak

hledající a nalézající 85.?.?.?

... soumrak začal již hodně dávno, my lidé máme vlastní vinou nesprávně vedeným vývojem zdeformovaný mozek takovým způsobem, jako když nemáte anebo jen málo dílků signálu na mobilu. Proto jsme všichni více či méně, jak kdo v područí ne chamtivců, ale svého vlastního mozku a jeho výplodu rozumu, který si zcela jako dobrý sluha(má sloužit duchu=podstata člověka), ale špatný pán, zcela podrobil nás lidi na této planetě, ať už věřící nebo nevěřící, to je úplně jedno ... já osobně nevím jestli je ještě řešení pro celou zemi(??? předčasné přiblížení se černé díře???) jakožto záchrana před pádem a rozkladem donucením vyšší moci=člověk bude donucen se podrobit přírodním zákonům nebo "titanik se potopí" a záchrana bude již jen pro jednotlivce, kteří se mohou inkarnovat na jiné světové části v jiných částech hmotnosti, které se tolik nepropadly ... faktem je jedna věc , že i já stále dřepím zde v "první třídě(jako ve škole 1.D)", pokolikáte už !!!???

172385

06.10.2008 14:29

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování

janko 85.?.?.?

...a Jarmilko, co takhle přiznat, žes to třeba ne zcela dobře napsala sama. Opravdu si myslíš, že je chyba vždy jen u těch druhých?
Ještě jsem tu nezažil, že by ses pokusila o omluvu. Jen občas přitakáš těm, kdo jedou ve stejném vlaku.

172453

06.10.2008 23:00

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování

janko 85.?.?.?

...šak si taky ten nejúúúúúžasnější, ne?

172498

09.10.2008 14:37

Ovoce pokrytectví

RE: „soudruh Bush porušuje zákony volného trhu, soudruh Bush směřuje k socialismu“

janko 85.?.?.?

jo. Jakmile termín "svět" posuneš i do dalších obydlených kolonií, tak zjistíš, že je to skoro všude podobné.
Teď asi chtějí vylézt ještě s technologiemi, které už cca 50 let schovávají - navštíví nás "lidští přátelé z vesmíru", prý někam na jižní polokouli. Samozřejmě v přestrojení za "hodné bohy z kosmu" Takže se můžeme těšit na další kolo "honu na blbce", jako v případě 911. Nastupuje figura "hodný policajt".
Kdo viděl film Oko dravce, ten si leckteré souvislosti domyslí.
Jsem jen zvědav, jak se jim protáhnou xichty, až zjistí, že jejich plány, včetně uvedení tohoto filmu - mohou mít i jiný výklad (= jiné pozadí = jinou "prdel"?)

172673

10.10.2008 08:55

Je kapitalismus u konce s dechem?

Škoda

janko 85.?.?.?

Škoda, že zdejší příspěvky se pohybují o několik informačních vrstev níže než ty, co vybral pan Stwora.
Hřiště, na kterém se hraje, to sahá daleko do volného prostoru, páčky do našeho vědomí vkládají ti, kdo se asi časem objeví - v případě, že hra (= lepší forma lidské existence) bude pokračovat v linii, pro kterou byla tato planetární soustava sestavena.

Ale obávám se, že i tento můj příspěvek lze zařadit jako neadekvátní situaci, netuším, kolik lidí na světě má tušení o programu, kterým vesmír stále vytváří nové a nové možnosti pro růst kvality života.

Ano, cosi podobné komunizmu (s přidanou hodnotou míry sdílení v jednotlivých informačních vrstvách) se chystá. Ale jde o nový "formát existence", takže se to všichni asi učíme za pochodu. Jinak to ostatně ani nejde.

172719

vcelku souhlasím. Možná se také zapomíná na to, že stávající systém vždy těžil z nepřipravenosti ostatních na příchod dobže připravených "náhod".

Tím, že se jejich plány diskutují, tím se možnost jejich realizace snižuje. Je jen otázkou času a taktiky zdržování, kdy se internetové informace dostanou do medií, blogů, různých sešlostí apod.

V říši globálního podvědomí existuje silná naděje o možnosti přechodu do jiné životní hierarchie bez globálního konfliktu s užitím zbraní. Což nevylučuje "demonstraci síly" (zbraní) v různých tu a tam vyvolaných místních konfliktech.
Zatím známe kvality utajených zbraňových systémů jen z "konspiračních teorií". Bez jejich faktického užití se asi ani jedna strana svých cílů nevzdá.

Naší zbraní je pouze vstřícnost k tomu, co nám přímo neškodí. A rozeznat, co nám vlastně škodí - to jde nejlíp, když si ve svém okruhu informací a možností vytvoříme fungující jednotku. Od rodiny přes firmu/zaměstnání směrem k věcem veřejným.
Není až tak pokleslé, když i politik změní svůj přístup . vždy je důležitější, kterým směrem.
Přichází doba, kdy se budeme zřejmě muset naučit VČAS vyhodnotit změněnou situaci a k ní si vytvořit odpovídající reflexi ve změně svého postoje.
Někdy je "názorová pevnost/stálost" také znakem trouchnivění mysli. Patrně se budou často překlápět dost veliké informační celky, je třeba si budovat "příběh", do kterého události zapadají - a umět jej zdůvodnit.

173547

...moc dobrý, Spí ti hněve. Děkuji.

173622

...a když už jsme u toho pitvání, tak ten různě široký rámec "rodiny" musí mít také nějaké korekce - míru tolerance k jiným "rodinám.

A tak dále, a tak dále, myšlenka příspěvku byla především o potřebě dělat vše, co musím, mohu nebo chci - dělat vše v tomto uvedeném pořadí a s vědomím adresátů, kteří mojí práci převezmou a budou v ní pokračovat.
A na to stačí každému člověku jeho způsob myšlení.

173623

29.10.2008 15:13

Americký volební systém

RE: Kazdy system

85.?.?.?

..také záleží na tom, kdy se člověk rozhodne vstoupit do konfliktu = riskovat nepohodlí psychické či hmotné.

174239

02.11.2008 18:35

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

janko 85.?.?.?

Mirdo, vydrž. On ten svět už konečně začal fungovat podle těch pomalých mlýnů, co s nimi točí nějaký ten Bu(s)ch.

Postupně začnou na ty hochy praskat různé lahůdky jako na Sáryho kozyho.
Jestli se moc nepletu, tak se z té krize Evropa vyhrabe a červení kšiltové budou mít šanci své peníze věnovat nenápadně na užitečné projekty výměnou za to, aby jimi lidi tolik neopovrhovali.
Ale tenhle level se špínou se dohrát musí. A ti, co si lehkomyslně nabírali dluhy, ti platit budou, není důvod, proč by neměli. Víceméně zaplatí v korelaci mezi účelem svého dluhu a jeho dopadem do okolí.

Netuším, jak dlouho to bude trvat, setrvačnost lidského myšlení je dost silnou brzdou vývoje. Ale potřebnou.

Proto už velká válka být nemusí. Stačí, když si ji prožijeme virtuálně, pomocí svých obav, strachu z ní.
Energie v prostoru mají tu vlastnost, že reagují nejen na naše myšlenky, ale hlavně na stav našeho podvědomí, které nám dává zprávu o své pozici skrze nástroj, kterému říkáme svědomí.
Ono to zatím ještě vidět není, ale připravit se může každý.

Přijde nejspíš doba, kdy uvidíme ve své činy v nějaké formě TV, která bude (svými seriály) fungovat o dost jinak než ta dnešní. Bude nás poslouchat a zrcadlit přesněji. Pomocí reálných dat, pro která zatím technologii nemáme, ale mít budeme. Vše, co nám zrcadlí naše okolí, to postupně dostaneme na obrazovku své "Bertherovy knihy".
S rozdílem, že ten obraz nebude řízený naším vědomím ani snahou mocných. Bude jej řídit stav a pozice každého z nás v prostoru "modrého nebe" - ono je místem, kde jsou uložené veškeré naše pohyby, včetně pohybů myšlení.
Zatím mi sice nikdo nemusí věřit, ale teprve čas ukáže o kolik se mýlím. Čas je struktura, která distribuuje informace z prostoru skrze naše tělo a mozky zpět do prostoru.
Ale věda na tyhle energie zatím nemá (anebo nezveřejnila) měřáky.

174583

02.11.2008 18:41

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

janko 85.?.?.?

máš recht. Komunizmus nelze realizovat z nedostatku výrobků ale z jejich nadbytku. Což zařídí stroje, až je vymyslíme.
Asi jsi svůj příspěvek mínil jinak, ale směřování vývoje spěje buď k válce anebo k tomuhle typu "puče".
Puč se totiž dělá "pučováním", což je zatím funkční v hadrech. Obnošené a nepotřebné jsou posílány dalším, kteří nemají na nové. S auťákama je to podobně.

Nebo máš lepší řešení?

174584

03.11.2008 14:19

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

hledající a nalézající 85.?.?.?

... věřit v bludy 11. září = padá samo, nebo v kosmickou spermii alias Panna Maria jakožto,hermafrodit(óooo Kreole, ty ušlechtilý římský veliteli, jak se ti Ježíš podobal, jehož chůze byla hrdá a vzpřímená a ne shrbená, jako u tehdejších Židů). Anebo veřit, že na zemičce matičce je život 6000 let, když je naprosto jasné , že vývoj trval miliony let? Proč jste Vy věřící tak natvrdlí, nedokážete používat vědu, jako nástroje nebo co? Vždyť máte Ducha, ve kterého věříte a je Vám tedy zatěžko to domyslet trochu dál a říci: Ano, je to jasné, díky vědo, správně jsi objevila, že pod vedením Ducha se hmota vyvíjela miliony let. Je to opravdu tak těžké? Mrkněte např. na velice inspirativní film Celestínské proroctví...

174677

03.11.2008 15:04

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

janko 85.?.?.?

...ne, samotné svědomí nestačí k vytváření reálného obrazu života, ono je pouze indikátorem toho, co se děje v našem podvědomí. Podvědomí je propojené v podobě nejspíše té modré barvy oblohy, jsou to data o všech našich pohybech, včetně pohybů myšlení, která vysíláme a opět přijímáme dvojčinným vícedílným systémem "mozků" v těle. Každý náš orgán zpracovává souběžně hmotné i nehmotné (pohybové) informace. A zápisy těch pohybových nazývám "křemíky". Tím základním je vodík - propojená polarita "klidu a pohybu" (viz vlastnosti atomů).
A v TV my (nebo spíš naši potomci) uvidí naši "zobrazenou energetickou/elektrickou podobu, kterou mělo naše tělo za života.
Jde o dlouho vytvářenou realizaci tzv. "božích mlýnů". A měl by ten systém fungovat po období, které zobrazujeme ležící osmičkou. Jak bude ve skutečnosti dlouhé, to také nevím. Ale cyklus, který k této formě komunikace s prostorem a se svými předchozími inkarnacemi vedl, ten trval velmi dlouho, netroufám si tu dobu odhadnout. Celá naše planetární soustava je cosi jako "zkratka vývoje", takový program, který nás vede k chápání, PROČ a JAK se vytvářely vrstvy přírody a předchozí formy "růstu hustot".
Asi se mi podařilo tuhle hádanku vyřešit - ale nechci si měnit způsob života, sláva je jen rychlejší cestou ke zblbnutí. Takhle si každý může psát i vnímat, na co stačí.

174683

03.11.2008 16:21

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

janko 85.?.?.?

Pravdu díš brachu, když přistoupí mocipáni k cenzuře internetu, budou mít menší naději na zapomenutí svých svinstev. Monitorovat naše činy z kosmu je snadné, dokonce je z pozice rozvinutějších civilizací snadné monitorovat a vstupovat do našeho myšlení (chanelling). Naši mocní to umí také.

Ale neumí zatím monitorovat globální PODVĚDOMÍ - a to je naše síla. A už má navrch. Jinak by se nemohl ani ten druhý Zeitgeist objevit na netu.

Ono je to přátele totiž asi tak, že těch pár fanatiků okolo moci se už bojí. A doufají, že tu změnu systému přežijí bez větších škod. Což se jim asi povede. A v dalším životě si prožijí situace těch, které mají dnes za své hračky - nás.
Budeme asi muset pochopit a vydržet, že VEŠKERÁ data o nás jsou uložená v prostoru od okamžiku, kdy se náš zárodek prvně pohnul (vstup spermie do vajíčka). Jen zatím nemáme nástroje, jak tato data vytahovat a zobrazovat. A mají je ti, co už jsou ve vývoji trochu dál - ti, co nám napovídají.
A je už dost lidí, kteří si dají 1 + 1 dohromady - že pomocí elektřiny se data z vědomí a data nesená elektřinou za čas propojí do té míry, že vymyslíme mašinky, které je budou moci zobrazovat. Podobně jako se v minulém století maminy nemohly dozvědět pohlaví dítěte pomocí technologie, která ještě nebyla.

Vývoj zkrátka běží po liniích, které se stávají průsečíkem některé události. Směry událostí pak umožňují modelovat vývoj. A protože se všechny události vždy opakovaly - a ta, co je na stole - ta tu ještě nebyla, tak se musí chaos a moc dostat do takové hladiny extrému, kdy si každý z nás sáhne na své dno (vesměs pomocí nějakého průseru) - a od té chvíle nám mozek začne fungovat jinak i v "betaprovozu", při denní činnosti. Dojde k překlopení hodnot, naše podvědomí začne fungovat ne proti vědomí, ale s ním.

Zbavit se naučených schemat myšlení, to je základ. Ne zbytečně ten pán před 2000 lety mluvil o tom, že máme být jako děti. Používat dětskou, přímočarou logiku. Rozebírat a hledat který význam kterého slova byl asi na počátku, kdy takové slovo vznikalo. A pak už to jede samo.
Čeština má na starosti přechod k jinému myšlení, může, ale nemusí se ji naučit každý. Podobně jako kdysi latina modelovala formu a názvy, které vedly k vytvoření slova "věda".
A čeština se stane "medvědem", obdrží med (mnoha) věd. Ruský medvěd pak bude pokračovat. Už dnes má náskok.

174697

03.11.2008 22:55

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

janko 85.?.?.?

Hestroy, v téhle válce slov jde jednak o pochopení principu diplomacie a pak o to, jakým směrem se bude odvíjet situace.
V diplomacii se vždy pomocí reálií, které v podstatě už nejsou použitelné - řeší otázky, kolik toho protivník ví o technologiích, které máme "my" v záloze.

A těmi použitelnými technologiemi jsou ty, kterými se vstupuje do lidského vědomí a PODVĚDOMÍ. Taky se cca od osmdesátých let minulého století tahle věci ven moc nedostávaly.
Já se k tomu dostal jak slepý k houslím, zkrátka ty průse(r)číky směrů vývoje tak rozhodly. A mám tolik drzosti a svědomí, že s tím lezu mezi lidi.
Vše vychází z pochopení toho, čím je jazyk, o osobní schopnosti zobecňovat (hledat společné jmenovatele dějů). Jakmile člověk pochopí, jak funguje náhoda, tak si to zkusí. Stačí vždy zatajit tu podstatnou, protože poslední informaci, kterou někdo postaví na začátek, jako axiom (al Kajda + dvojčata).
Skrytý součet 38 : 11 je potenciál rovnice, kvůli kterému musíš udělat pohyb myšlení. A když ti pak někdo tu práci udělá místo tebe a nabídne že (3+8)11 : 11, tak mu nutně uvěříš. A on má v kapse "malá domů", protože ví, že ti neřekl, co znamená ta trojka a osmička. Že je to start a cíl.
V tom momentě jsi třeba tisíce let za pracovitého blba, který dře a k nohám mocných složí výsledek. Ti si jej "přečtou" pomocí svého stupně "zasvěcení" a podle svých norem tě odmění nebo zabijou, (pokud jsi přišel na jejich fintu). To odnesl Hus životem a Komenský vyhnanstvím. Dali světu značky, na která písmena si máme dávat pozor. A naše podvědomí je přijalo a rozvinulo.
A já to jen pochopil a nabízím dalším. Protože ten systém "překlopení informace (revoluce, puč, humor, ironie....) funguje v češtině v absolutním významu shody "smyslu " a "počtu", tedy shody matiky a etnického jazyka, původně ale latiny, jazyka umělého. Důkaz je také v cestě, kterou věda dospěla k číselným hodnotám atomů, vyložených v jiné referenční soustavě. Matika je také jen referenční soustava. Dost lidí si na ní postavilo živnost. Je to na delší hovor.

A zpět k Rusku. Náskok mají ve znalosti funkce mozku člověka, možná mají i lepší sledovací technologie "globálního" myšlení. Amerika se směrovala spíš do mechanických technologií, které nutně musí následovat procesy v myšlení, zkrátka chvíli trvá, než se ty přístroje vyrobí.
A nemůže je Rusko užít dřív, než se u nás v širší veřejnosti provalí to, jakým okruhem se z vlivu latiny (a dalších jazyků) vytvořila čeština, jak byla historie Slovanů potlačená a pozměněná.
Latina i matika jsou umělé konstrukty, vytvořené pro velmi dlouhá období, přesahující mnoho lidských generací.
K tomu musíš mít zkušenost s mimosmyslovým vnímáním, pak tyhle věci do sebe zapadnou tak, že není třeba je potvrzovat uměle, stačí si počkat.
A všechno má hmotný dop...

Automaticky kráceno

174756

03.11.2008 22:57

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

janko 85.?.?.?

A všechno má hmotný dopad v jiné rovině než ve které jsme zvyklí jej očekávat. Tak se učím "trefovat" do situací, které by měly nastat.

174757

14.11.2008 18:53

Jak prodat lidem podvod

RE: Republikáni jednoducho tieto voľby vyhrať nechceli.

85.?.?.?

http://www.pravdamezinebemazemi.cz/

zajímavá kniha

175825

14.11.2008 19:47

Jak prodat lidem podvod

RE: Velmi pěkný článek

janko 85.?.?.?

...jo, máš pravdu s těmi Blisty. Je to tlupa lidiček, kteří si vaří svojí polívčičku. Mám s nimi podobnou zkušenost.

Jinak skládám dík a poklonu panu Kučerovi. Malinko mi tam chyběla ještě souvislost v delším horizontu cíle. Ten, včetně "čistého prince či krále" si napsali v "Sionských proroctvích".

Ale nějak cítím, že jim ta hra o chlup nevyjde. Čas pracuje proti nim. Stoupá informovanost ovčanů. Uvidíme, co nachystali naši na příští půlrok. Jestli ten klip o EU je plácnutím do vody - anebo sledují dění v podobném kontextu, kterým tu občas některé čtenáře prudím. Dost spoléhám na českou schopnost "slyšet trávu růst...."

175829

20.11.2008 17:23

Kterak se nezletilá Č. R. stala nevěstkou u mamá Júnije

RE: .

janko 85.?.?.?

...bravo Strigo, děkuju ti za tenhle vstup.

176400

20.11.2008 18:53

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Začarovaný kruh

janko 85.?.?.?

Spíťo, bezva. Malinko mi tam chybí (při zkoumání toho "sebe") souběžnost s životem okolí. Ono určuje moment, kdy si člověk řekne DOST.
...a začne hledat kudy ven. Rozmýšlet, co je podstatné pro něj a co pro okolí. Tak se dostane k tomu, cos napsal. Ale to se jedná o člověka ZODPOVĚDNÉHO. Ten druh je ale skoro na vymření. Naštěstí systém sám tyto lidi nechá přežít, pokud najdou rovnováhu mezi tím, co chce okolí a co doba a osobní odvaha dovolí.
Míním bod, kdy je člověk ochoten vstoupit do konfliktu tam, kde se mu stále vyhýbal, tedy ve vztazích, které potřebuje k přežití (rodina, zaměstnání).

Češi už od neolitu uměli najít "svůj píseček" tak, aby při troše ohnutí vždy přežili.
Dnes tím písečkem jsou kontakty na lidi, na jejich práci v souladu s jejich povahovými vlastnostmi. Tím se snadno oddělují skupiny, mající sklon k ošizení čehokoliv od skupin poprat se kdykoliv a skupin, ochotných hledat "společnou notu" - témata činnosti pracovní i mimopracovní.
Tohle všechno už dávno běží a funguje, takže pokud nezavřou internet, má každý schopný člověk možnost nabízet práci, kterou buď pro jiné vymyslí nebo zorganizuje. Nebo práci potřebuje. Lidi přestanou používat nicky a budou tak ručit za věrohodnost toho co nabízí, co umí, nebo co požadují. Poptávkové i nabídkové servery se budou více specializovat a postupně se tak může formovat (i pomocí blogů a přeposílání souznějících textů dalším lidem) struktura fraktální společnosti, kde se kooperující množiny klidně budou prolínat. Snadno, jen tím, že se naučíme organizovat a užívat svůj čas a své potřeby (do těch patří i potřeby rodiny či firmy - anebo potřeby svého zaměstnavatele).

Je obtížné v sobě rozeznat, jestli je člověk spíš zaměstnancem (= línej organizovat) anebo podnikatelem (= línej makat stereotypně).
Řešením je kombinace obojího v každém člověku, což lze dosáhnout tím nejtěžším pro mnohé - podělit se o své "nouhau". A vysrat se na to, co "řeknou lidi".
Pak si úspěšný ředitel firmy vychová svého "záskoka" (střídače, jako v divadle) a sám si zkusí třeba nějakou fyzickou činnost v oboru, který ho kdysi nebo zrovna teď lákal/láká. A tam se tu jinou práci bude učit od dělňasa, který bude schopen někoho takovou práci naučit - a tím se dostane k hovorům a možnostem spojujícím nebo rozdělujícím obě činnosti i oba lidi.

Každý si vždycky vybereme "vránu", která k nám patří, funguje to takhle už tisíce let. A omyl při výběru je jen vyrovnáním nerovnováhy, vzniklé chybným odhadem "protějšku". Říkávalo se tomu "karma", jde o funkci rovnováhy, přesahující hodnotu jednoho života. Je třeba vědět, ŽE, KDY a PROČ byla z bible stať o inkarnacích vyjmuta, komu se to hodilo "do krámu".

Že tyhle vztahy přesahují lidský život a táhnou se až do dob, kdy jsme byli zvířaty či rostlinami nebo "...

Automaticky kráceno

176408

20.11.2008 18:55

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Začarovaný kruh

janko 85.?.?.?

dokončení:

Že tyhle vztahy přesahují lidský život a táhnou se až do dob, kdy jsme byli zvířaty či rostlinami nebo "kouskem větru či magnetizmu" - to zatím asi málokdo spolkne. Ale já už ten cyklus prošel svým vědomím, je funkční zatím jen v nehmotném prostoru. A postupně se skrze různá "zrcadla" dostává do našich hlaviček. A do okolí také, ale zatím v "zrcadlové" (= negativní) podobě.

V období, kdy tady "spadne řemen" bude dost času si o těhle (ne)skutečnostech povídat ve chvílích, kdy se rozumnější práce zrovna nenajde. Proces, kterým prochází celá planetární soustava je velmi vrstevnatý - a je vcelku jedno, odkud se hologramy našich osudů, osudu přírody a osudu sluneční soustavy začnou spojovat do jiných vztahů.
Změna našich asociačních řad vedoucích hluboko do podvědomí a z něj do "prázdného prostoru" - ta chvíli potrvá. A začnou se objevovat lidé, kteří z pohledu svého oboru budou umět vysvětli/přeložit dění do jiných vztahů a tvarovat a opravovat naše asociační řady, náš způsob vnímání a myšlení.

Mým oborem je "symetrické čtení slov od jejich středu", což je v této době spíš žertovné, že? Asi jako kulatá Země pro ty, kdo byli přesvědčení o její "placatosti". Kultury už vyčerpaly směry zápisu informací i směry čtení, symetrické čtení zápisů "matematiky" a etnických jazyků procesu transformace myšlení pomůže. V době, kdy stávající systém zkolabuje.

Tož neklesejme na mysli a hledejme si "svůj píseček". Bohužel neznám jinou cestu než po období naplnění trpělivosti vstoupit do konfliktu. Pomoci by měl i komunikační nástroj, který už v podobě projektu dlouho visí na mém firemním webu (KARAO). Blíží se doba, kdy bude použitelný. Sníží hladinu emocí, vznikajících při polemice dvou rozdílných sebejistých názorů/řečníků.

176409

20.11.2008 19:12

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: lichváři?

janko 85.?.?.?

...milý pane, o tom si povíme za pár let, nedejbóže měsíců.
Bezúročná půjčka na bydlení či na cokoliv, podložená odpovídající schopností ji splácet - to je řešení.
Ale nejste ve stavu, kdy toto můžete pobrat. Omlouvám se za pejorativní vyjádření, je to míněno jako smutné konstatování kvalit propagandy, pocházející z uplatnění "principu zisku". Máme to bohužel zadřené hluboko pod kůží.
Tento princip byl také jedním z důvodů pro formulaci odnože křesťanství. Muslimové mají leckterá pravidla lepší, ale propaganda mele jen o tom, co mají špatně.
A lidi jsou líní si to nastudovat, viďte?

176410

20.11.2008 19:24

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

bingo, kamaráde, uřídit emoce je ten největší problém.

176411

20.11.2008 19:31

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Vojto, zkuste tohle:
http://www.karao.cz/KARAOops/Realizacevolebareferendsyst%C3%A9mKARAO/tabid/135/language/cs-CZ/Default.aspx
...inspirovala mě Jarmilka, rád bych v případné polemice zjistil, kde je moje verze hlasovacího systému chybná.

Teda v případě, že se budete obtěžovat při čtení se zápisem svého myšlení.

[smích]
(omlouvám se za svou neschopnost pořádně vložit odkaz)

176413

20.11.2008 20:13

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Vojto, Wong se nechce vracet, ty nové komunity budou a jsou virtuální, komunikují na netu. Chybí ještě pár "drobností", aby nějací mlaďoši poskládali servry na členitější nabídky a poptávky prací, popř. schopností. Virtuální firmy existují nejen v té negativní verzi "mrtvých broučků".
Předpokladem je postupné sjednocení ceníků prací a jejich "vyměnitelnosti". Kamenem úrazu je systém marží, ale to se poddá, až lidi přijdou raději k jinému kováři než k tomu, který má největší "hubu". Popisuju to někde nahoře. Návrat zpátky v čase funguje jen v podobě referencí a jejich kontrole zákazníkem.

Cesta není ve spojování stylem pyramidy, ale spojování "včelích plástů". Především horizontálně, ale postupně i vertikálně. Utajování horizontálních vazeb musí probíhat i dole, a nejen ve vysokých patrech. Lidově řečeno, strach o práci zmizí, když bude kdekdo vědět, že tahle práce je za tolik. Všude.
A k tomu systém lidi dokope. A je třeba se včas vzbouřit systému vydírání smlouvami, požadujícími utajení platu. Tady to pojede natvrdo každému. Ale až v době kolapsu, Na Titaniku se zatím tančí.

Vysvětlivky si můžeme povykládat, až se dokopete k mailové komunikaci, budu tyhle utopie (?) v kruhu přátel rozebírat a obhajovat. Ale chytrý lidi to už dávno praktikují. Mě si najdeš podle domény, až budeš chtít.

176414

20.11.2008 22:23

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Vojto, opět vedle, pletete dohromady prostý lid a prostý jedinec.
Nejen Kopernik, Galileo a jejich vidění souvislostí byli jednotlivci, kteří obrátili myšlení. Ano, mocní už dávno před nimi znali pohyby a vztahy objektů v prostoru (znalosti Egypta, Mayů a další, převážně mentální znalosti, např. KDE STAVĚT KOSTELY apod.), ale ty se nehodily do jejich konceptu pro trvalou, věčnou vládu svých potomků.
Je to na dlouhé povídání, snad jindy.

Druhý omyl je ve funkci oběživa. Peníze nahrazují práci, jsou potenciálem pro práci potřebnou a následkem práce vykonané. Dnes nesplňují tuto funkci obousměrného společného jmenovatele, prostředníka proto, že je lze tisknou jen "vyvolení", znalí finty v principu "zlatého telete". Funkci prostředníka plní peníze jen "dole", u lidí, zvaných zaměstnanci. Díky lenosti lidí hledat si ceny a služby na internetu se pak živí spousta šibalů tím, že nadhodnocují svou úlohu v procesu vzniku a dokončení zakázky. Tohle internet za čas smaže, ceny prací i zboží budou nejspíš závislé na vytíženosti a kvalitě zhotovitelů. A schopnosti programátorů navazovat vhodné řetězce ve vyhledávačích.
Socializmus byl testem pro NWO. Ale skutečnost vyjde jinak, neuhlídali internet. A jestli ho zavřou, vymydlíme se válkou a civilizace začne znova. Už degenerativní, protože přežijí jen ti s vadnou morálkou a spoustou peněz.

Vcelku je ta blízká přítomnost předvídatelná, už se jim to láme. A lidi, myslící "česky" mají šanci se docela dobře uplatnit. i ti hajzlové, pokud včas pochopí, že se vítr změnil. Na nich záleží rychlost postupu.
Jsme (Češi) "nesystémovým zrcadlem židů", židé s genetickou historií jsou tou systémem plánovanou "odrůdou".
A kde ten systém začal a jak by mohl skončit - to sice umím vyložit, ale zatím nedozrála doba = Zájem = Stav informovanosti o vnitřní spolupráci všech "mozků" v člověku v návaznosti na jevy v blízkém i vzdálenějším kosmu.

Zatím jste většinou schopni mé poznatky vnímat jako blud nebo pohádku, ale historie v životě Kopernika, ale i Newtona, Einsteina a dalších se opakuje.
Změnu způsobu vnímání a myšlení (= opravy asociačních řad, podmiňujících proces myšlení) nemusí objevit odborník na mozky, Bertík byl také jen šimlem na patenťáku, myšlení mu bylo koníčkem. A já toho Koníčka mám i ve jménu. A jak jméno souvisí s životním úkolem - to můžete zatím jen hádat.

Všeho do času - jsem napsal v blázinci, když mi přidělili úkol udělat nástěnku. Blázen je dobrá pozice, jen blázni mohli králům říkat pravdu (návrhy řešení) beztrestně. A funkční rodina a firmička dokládá hladinu toho "bláznovství".

176423

21.11.2008 00:08

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

I já vám Vojto děkuji za ochotu se projektem zabývat. Je ale možné, že jste přehlédl oddíl o volebním fondu. Strana či skupina, která by kupovala ověřené hlasy "před poštou" by musela přeplatit nominální hodnotu volebního lístku, která má svá dohledatelná pravidla.
Uznávám, že mohou existovat skupiny, které by po propočtení potřebných vícenákladů takové riziko podstoupily. Volič, toužící po penězích tímto způsobem sice v současnosti jistě existuje, jde o propočet oné nominální hodnoty. Pokud bude blízká penězům, které strana dostane za hlasy pro ni - tak je potom vaše navrhovaná možnost poněkud kontraproduktivní. Čím větší strana, tím větší vícenáklady.
Nebo špatně uvažuji?

Navíc je zřejmé, že podobný systém voleb je možný jen v případě, že si jej lidé vynutí, což zatím nepředpokládám.
Je sice teoreticky možné mnou uvedenými postupy vyvolat více voleb (+ volebních fondů) a tím z daného regionu vytahat víc peněz pro nenažrané voliče - ale spíš věřím verzi, kdy nutnost a stav společnosti donutí vládce i poddané k nějakému podobnému volebnímu systému, postaveném na skvělém nápadu paní Jarmily.

Touha vidět/rozeznat/ověřit jen sám kdykoliv po volbě svůj kód u strany, které vkládám svou důvěru - je zkrátka argument zralosti osobnosti. Chápu, že mnozí pestrobarevní spoluobčané tuto hladinu ke svému štěstí nepotřebují. Ti ale budou stejní vždy. Nemůžeme být všichni nejlepší. Máme je tu jako test naší trpělivosti a našich schopností nastavit i jim pravidla, platná pro nás.

Nejsem v matematice zběhlý, uvítám, když někdo provede propočty, kolik vícenákladů by stálo některou velkou či malou stranu, aby nakoupila dostatek hlasů ke svému vítězství. Tuším, že na státní volby jde asi o "pětikilo" na hlas? Nehledě na to, že průsaky informací postupně znemožní takový typ "víceodpustků".
Stav společnosti ldi donutí být rádi za to, že se jejich hlas dá doložit na poště, na internetu i u strany, kterou zvolili, proto je volební list třídílný, volič má originál, internet je jen okamžitá kontrola, kdykoliv uložitelná na disk nebo fotomobil.

Dalším argumentem je konfrontace voliče s voleným v případě, že zklamal či splnil jeho očekávání. Je ve hře více faktorů, než jen finanční prospěch. Tuhle nebo jinou "pastičku na švindlování" třeba za čas společně doladíme a "nabídneme" vládcům.
Ale jsem rád za vaši reakci, vždycky je dobré předpokládat ten nejhorší průběh. Pak může být člověk překvapený jen příjemně.

PS: Vladimírovi se také omlouvám za částečné OT, ale téma článku vnímám jako dostatečné pro tuto vsuvku.

176429

23.11.2008 01:54

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: lichváři?

janko 85.?.?.?

Milý anonýme, mluvíme každý jinou řečí. Venda Klausů cosi povídal o tom, že cena je otázkou dohody.
Máte sice pravdu v popisu, jak jej vidíte a s vámi většina lidí.
Na druhé straně si můžete najít na netu partičku zedníků, kteří mají kamarády v ostatních profesích - a postavíte ten samý barák za polovic.
Ale pokud zastáváte většinové myšlení, máte většinové výsledky. To dokazuje i vaše reakce, na tématu nezáleží.

Možná dělám z lidí blbce, ale vesměs se ozvou jen ti, kterým to sluší.

Možná se "zas pletu", ale domino, na které spoléháte (cena po splacení = dvojnásobkem) - to domino se už řítit začalo. Je docela možné, že roky budete splácet ty tři melouny + úroky .....a dům v podobné kvalitě bude k mání už v průběhu vašeho splácení za dva melouny.
No, ale každý jsme svého osudu strůjcem, svou omylnost připouštím, vlastním jen selský rozum a bič dost velkého sedláka. V současnosti zatím nepoužitelný (rozum i bič).

176551

23.11.2008 02:20

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Larouxi, vaše chyba je už v první větě, u mě nejde o elektronický volební systém, čtete nepozorně. Elektronická je poze druhá, nepodstatná, ale okamžitá a kdykoliv opakovatelná KONTROLA CESTY HLASU. Systém KARAO je běžná účetní agenda !!!, kde pošta vede část agendy a strany samotné také část. Banka je pak obousměrně prostupnou kontrolou pro všechny tři typy subjektů (volič, pošta, strany). Zkuste si to přečíst znovu - a dohledat cesty těch dvou průpisů, kdy originál má v ruce volič.

Pindy o o integrátorech, výběrových řízenícha dalších fint, kterými se lidé snaží uživit jsou sice pro ně užitečné, ale já mám jinou cestičku.
Použití (vyzkoušení) systému "voleb" lze směrovat do malé či větší firmy, kde lze jím řešit otázky, na které se řediteli hodí, aby znal názory vrstev svých podřízených. Třeba má několik dílen i skupinu lidí, schopných dělat "mistry", (totéž může probíhat i ve vrchních patrech řízení, dokonce simultánně).
Nějaké téma voleb nebo podnikového referenda se najde vždycky.

Samozřejmě místo "stran" je zde ředitel (= analogií výsledku voleb), účetnictví firmy pak zajišťuje záležitost banky i "evidenci stran"), vnitřní komunikační systém pak fyzickou i elektronickou cestu hlasovacích lístků.
A když se systém osvědčí (není důvod, proč by neměl, pokud se nějaká ochotná firma najde), stačí jej nabídnout další firmě s referencí o té minulé.
A že se to rozkecá dál, jestli jde o podvod nebo dohledatelný = průhledný systém, to mi asi uvěříte, ne?

A že účetnictví zatím stále v konečné kontrole stojí a padá na "papírcích", to snad víte. Nebo ne?
...ony ty fyzické brány na dálnicích jsou také k něčemu dobré, jsou případnou druhou kontrolou, do které se "hekři" nedostanou tak snadno.

176553

23.11.2008 23:14

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Vojto, představte si, že peníze za tuhle dodělávku nemusí být u mě vždy "až na prvním místě". Tenhle píseček ať si hlídá Jarmilka, já mám jiné projekty, taky na ně asi dojde. Dnes jsou samozřejmě také spíš "scifi". (elektronicky vyhodnocovaná diskuze pomocí dvou plovoucích rovnováh).

176594

24.11.2008 10:30

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

...své priority jednak dědíme, jednak nám je společnost "upravuje".
osobně si cením jak vstřícnosti, směřující k přátelství a jeho variacím - ale také si cením schopnost prosadit to, co kdo považuje za dobré. Nástroj, kterým se "to" dělá, se usídlil ve slovu TOLERANCE.
Vyvážit ochotu "vstupu do konfliktu" k ochotě "polknout něco nepříjemného" se učíme celý život.

Vždy jde o pocity sdílení, souladu s něčím, na čem nám záleží. U někoho majetek, u jiného příroda, nebo uplatnění v práci, u dalšího rodina nebo partner - to máte různé.
Nemám rád klišé typu láska, protože v ní je i její "zrcadlo" = nenávist. Jsou i tací, kterým nenávist vyhovuje jako program. To aby dělali těm druhým motivaci.... [smích]

A často platí - podle sebe soudím tebe..
A občas platí, že ne všichni se potřebují prosadit.

176625

24.11.2008 17:39

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Jeane, máte pravdu v tom, že papírové hospodářství pomalu odchází. Ale zatím je počítačová gramotnost ve starší populaci mizivá. Hlasovací systém KARAO je platný pro tuto dobu, kdy jeden papír v účetnictví strany nebo pošty nic nezkazí. S obchodním balíkem má pošta víc práce, nehledě, že by hlasování či referenda nebyla každý den.

Navíc některé dokumenty budou na papíru stále (kupní a jiné smlouvy, také asi zůstane mnoho papírků v účetnictví.
A zde je ten kořínek.

Dokud budou obchody a firmy muset vést papírové účty o nákupech a pohybech ve firmě, do té doby je ten hlasovací nástroj užitečný. Howgh.

Spíš než vaše prognóza mě zajímá, zde jste schopen či ochoten v mém návrhu najít logickou nebo účetní závadu.

Nebo máte lepší návrh popř. projekt?????
Rád si jej přečtu a zhodnotím.

176648

24.11.2008 23:33

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

janko 85.?.?.?

Jeane, dokud se pro vás nesouvislé věty nestanou souvislými, do té doby nemáme téměř o čem komunikovat. Je to jako když si přečtete vzoreček z fyziky a neumíte fyziku. |Nebo právní rozklad bez znalosti práva.

Účetnictví je vcelku jednoduchý proces, zajišťující kontrolu cesty zboží kontrolou dokladu o něm.
tenhle systém je připravený pro dobu "po potopě", kdy se stávající stát rozpadne (lidi se konečně naserou a místo TV si pořídí internet). A bude muset fungovat distribuce zboží i informací.

Takže, pokud na něj dojde, tak systém nezávislých firemních nebo obecních referend budu testovat na firmách a v malých obcích, na jejich problémech, o kterých potřebují dostat zprávu od lidí. Tak se lidi naučí zajímat se o své okolí, náklady na obecní nebo firemní referendum jsou minimální, šablonu volebního trojlistu dám zdarma, Program pro počítačovou evidenci nechám udělat, až se nějaká obec nebo firma ozve. Předvyplnit adresu a otázku + tisk a dodání do domu - to asi nejsou náklady, které obec nebo firmu položí. Na odzkoušení stačí cena symbolická, podstatné je, zda lze systém prolomit nebo ne.

A pokud se prokáže, že systém je zbytečné podvádět, protože se na podvod přijde díky možnosti vytištění si obrazovky se svým kódem ihned po volbě (včetně součtových informací pro tu kterou volbu!!) - je pak jen otázkou tvrdohlavosti dohledat možného vtipákla, který by chtěl později uvést jiný výsledek volby.

A co funguje, to lze ve velmi krátké době využít i v širším měřítku. To, že si postupné kroky a jejich kontrolu nedovedete představit, to mě sice mrzí, ale není to můj problém. Zajímá mě, jestli jsou v postupu technické/logistické chyby, ne to, jestli si socky raději vezmou prachy, to je přeci samozřejmé jen u blbých socek. Ty, které se do své pozice dostaly nepřízní systému/osudu, těm myšlení nechybí.
Ale musí být ještě trochu hůř, aby si každý uvědomil, že shora se změn nedočká. Systém řízení se musí odzkoušet na prototypech, jakékoliv celostátní řešení mohou dělat jen ti, v jejichž zájmu je udržet si koryta. Cílem mocných je likvidace středního stavu, proto je nutné nabídnout systém tam, do menších firem nebo obcí, které se dostávají do problémů a rády by se zaměstnanci/občany spolupracovaly než je odíraly. Čím větší firma, tím větší chudák je řadový zaměstananec - socka. Tak funguje tenhle komunistický kapitalizmus.

Pro mě tohle není předmět obživy, jen koníček. Trénink praktické představivosti.

176662

25.11.2008 00:19

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: lichváři?

janko 85.?.?.?

Milý anonýme, jsi unaven spíš nedostatkem svědomí, lidé nemusí být exibicionisti, když vystupují pod svým jménem nebo dohledatenou adresou. Býval to i znak slušnosti. Takže ze příště zamysli nad sebou a svou hladinou geniality.
Věřím, že tobě by zedníci ten barák pěkně natáhli, oni nejsou blbí, poznají, kdo je "jejich" a kdo chce jen ušetřit. Na to malinko zapomínáš.
Druhou věcí, se kterou nepočítáš je položkový ceník prací firem, zahrnující platy některých zbytečných článků ve firmě.
Třetí "stranou (tedy materiálem) mince" je výběr vhodné party. Vztahy řemeslníků "na volné noze" jsou zkrátka řízené jinými principy, než které fungují mezi zaměstnanci firmy. A dost záleží, kdo a co od takové party může očekávat.

Ze slov, která jsi použil k hodnocení této formy "stavby nemovitosti" věřím, že ba s tebou docela vymetli, koledoval by sis, že "se" ti nabídnou přesně ti největší lemplové a trdla.

Kdo zná řemeslo, ten nekupuje jen levné věci, to dělají jen ti, kdo byli líní se učit rozeznávat a spojovat typ člověka se způsobem jeho práce - anebo se dostali do potíží genetickou formou blbosti, stále cvičenou reklamami na kdejaký šunt. Dobře jim tak.

A doložit možný propad cen nemovitostí? To je na dlouhé povídání o principu "zlatého telete", který se stěhoval během doby do stále méně krytého společného jmenovatele mezi vykonanou a potřebnou prací. Omezené množství zlata začaly tak suplovat předměty dlouhodobé životnosti - baráky a sbírky předmětů, o nichž se dohodlo, že mají "historickou cenu".
A protože každá vláda buduje deficit (nerovnováhu ve společnosti) ve svůj prospěch, bylo nutné občas baráky a další "měnu" vyřadit válkou, aby se mohlo začít znovu.

Dneska je to válka o naše podvědomí - pomocí manipulace vědomí reklamou a účelově "ohýbaným" zpravodajstvím o všem možném. Zkrátka to domino už jede, a ty "záplaty" jen oddalují formální přiznání kolapsu vědy makro/mikro/eko/nomické.

Teprve, když se pravidla mikro a makro oddělila, pak bylo možné zjistit, že samostatně nemohou fungovat do nekonečna. Takže nové přerozdělovací struktury budou nejspíš na bázi vnořených množin, kdy menší množina bude leckdy součástí některé nejvyšší. Ono to tak dnes už funguje, ale zatím bez možnosti průhledné kontroly. A o tu se snad postará internet, pokud jej nezavřou. Pomalu vařená žába také pozná, kdy je už tepla nadbytek. Zákony platí do doby, kdy jsou vymahatelné.

Postavení matematiky a ekonomiky na pidestal pak zatemnilo lidem schopnost myslet po selsku. Postupně přicházejí na to, že majetek nenahradí dobré vztahy - ale dobré vztahy nahradí leckdy potřebu majetku. Až nás takových bude víc, tak se ten selský rozum zas do Čech vrátí.

176667

25.11.2008 22:22

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: lichváři?

janko 85.?.?.?

[smích] , ostatní si udělají názor sami, děkuji za odkopání se....

176771

30.11.2008 21:13

Ruská třetí cesta

RE: Vynikající stať, která ve své vyváženosti nemá chybu

janko 85.?.?.?

..jsem rád, že jste někdo konečně Lhotáka pochválili.

Dal si práci a i když složitějším jazykem, tak velmi hezky přiblížil myšlení a konání dvou směrů náboženství.
Tím třetím směrem je ze stejného zdroje svět muslimů. Doufejme, že se globální vědomí a globální podvědomí "dohodne" pro spolupráci dřív, než někteří chytráci začnou likvidovat populaci technologiemi nebo novým New Age náboženstvím.

177199

07.12.2008 17:20

Bravo, pane prezidente!

RE: nevim nevim

janko 85.?.?.?

...naprosto přesné pane Bartošku.
Tahle hra je o mnoha patrech, trochu mi ještě škrabe v krku dávná komunikace Havla z basy, kdy své vzkazy adresuje Klausovi. Věděl asi, že je VK připravený pro karieru v Česku, ale nejsem si jist, zda už tehdy byla v přípravách i karta řízení celé EU. Pokud je VK "vší v kožichuů nebo "trojským koněm NWO" - to byla pro mě otázka před kongresem ODS.
Nos mi napovídá, že se v Klausovi NWoáci spletli. A museli vzít za vděk Tupolánkem (viz přepis rozhovoru se Sáry kozou?). Důvodem, který vedl VK k tomu, co dělá, je (podle mého schizofrenického/zdvojeného vnímání) kupodivu handicap jeho syna, vysvětlivka by asi byla na dlouhé povídání o vývoji lidstva pomocí podobnosti a opakování.

V každém případě si dovedl vyhodnotit situaci, byl tím pojítkem okruhu hamižných kamarádíčků, držících se dnes okolo ramen nad propastí. Toto pojítko VK zrušil zveřejněním své komunikace s partou z EU. Hoši s ODS se nutně museli při dnešním sjezdu ubezpečit o své vzájemné soudržnosti a shodě v cílech.

Zkrátka s klasikem: kostky jsou vrženy. Buď se bude EU stavět znovu, od svého přirozeného geografického i inteligenčního středu (viz klip o našem "poločase" v EU) - nebo se dočkáme postupné degenerace společnosti a zařazení naší sluneční soustavy mezi mnoho dalších, které vstup do "lidství" nezvládly.

Výhoda VK a většiny národa je v tom, že druhé straně dochází časový limit, tudíž se budou množit improvizace, vyplývající z už nastalých chyb v dlouhodobém plánování těch, kdo si z nás chtějí udělat hřiště pro své mocenské hry. Naštěstí se podobné karty rozdávaly i v patře financí a loutkoherectví, takže přes zřejmé zhoršení ekonomické situace lze očekávat vývoj, který mi v různých obrazech a synchronicitách přichází do myšlení.

Rozpad stávajících vazeb mezi odvedenou a odměněnou prací by mohl u českých lidí včas iniciovat schopnost jinak strukturovat cesty komodit, potřebných k zachování slušného životního standartu. Ti, kdo jej užívají bez odpovídajícího vkladu své práce, ti by postupně mohli "nabrat jiný rozum".

Vše záleží na naší "ochotě" (donucení) vstoupit do konfliktu tam, kde lze něco ve svém okolí řešit. Konfliktem rozumím návrh jiného než zavedeného řešení, nabídkou převzetí zodpovědnosti za takový návrh. A blíží se tak doba, kdy budou žádoucí komunikační nástroje, které se mi už dlouho válí na na stránkách. Jednou z výhod znalosti "abecedy lidštiny" je vědomost, jak a proč existuje to, čemu říkáme čas.

177734

07.12.2008 17:39

Bravo, pane prezidente!

RE: Svatý Václave ...

janko 85.?.?.?

Čerwe, zkus si představit, že mohou existovat i lidé, kteří sice vykonávají to, co po nich "režim" chce, ale přesto jim myšlení funguje.
Lid prvoplánový a lidé s více vrstvami své osobnosti zkrátka existují.
Také existuje cosi, nazvané "schopnost poučit se z chyb" - třeba tím, že dostat po držce lze i bez doteku...., přečtením si nějaké informace, která mění rovnováhu sil.
Přeběhlíci existují, to víš, ne?
.....třeba takovej Ferenc Pištora....

177736

07.12.2008 17:51

Bravo, pane prezidente!

RE: Uz je cas...

janko 85.?.?.?

...myšlenkový celek (egregor, soustava potenciálů), přání o lepší lidské společnosti, známý pod heslem "Blaničtí rytíři" se už probouzí k životu.
Může být v každém z nás, kdo sbírá síly k odporu proti systému ovládání tím, že se dokáže (většinou) ovládnout sám. Poznat své základy a své hranice.
A šup - je z něj blanický rytíř, ani ten kopec nebo potok nemusí osobně navštívit.
Možná by nebylo na škodu si občas dojít "nadýchat ducha" Blanických rytířů na ten kopec u Louňovic. Víra nemusí být jen náboženství. Výkon do 20 minut od parkoviště je zas jinou vstupenkou mezi rytíře. Trocha té fantazie - a jistě se další spící rytíři skrze naše plíce spřátelí s našimi těly.

....jak "daleko" je pojem DUCH od pohybu, nazvaného DECH ?

177739

07.12.2008 18:02

Bravo, pane prezidente!

RE: jsem v šoku

janko 85.?.?.?

Danielo, ale bacha na emoce, takhle jsme vítali Venouška bombardéra v situaci obdobné.
Sice také vnímám, že se už hraje na jiném hřišti - ale je zatím málo faktů, která jsou jednoznačná.
Zmínka o nějakých otázkách Teličky Klausovi možná signalizuje úplně jiný směr vývoje - ale také možná že ne. V každém případě bych si je i odpovědi rád někde přečetl.

177740

17.12.2008 12:13

Nebezpečí světové vlády existuje

RE:

janko 85.?.?.?

Henry, ono je to možná ještě úplně jinak. Jakmile člověk pochopil, že myšlením lze vytvářet z nějakého materiálu nějaké výrobky, došlo v historii vždy "několika" lidem, že tím základním materiálem pro výrobu všeho je PROSTOR. Tedy něco, kde hmota chybí. Prostor je vyplněný našimi myšlenkami, ony jsou "informačními body", ze který se prostor skládá.

A každá další civilizace si vytváří pojmový materiál, kterým vlastnosti prostoru a sebe samého poznává.
A protože víme, že pomocí rozkazu či prosby lze docílit pohyb velmi rozsáhlých celků (národy pod svými vůdci), lze se myšlením dopátrat i faktu, že jiné frekvence mozku mohou vytvářet a utvářet pohyby v prostoru tak, aby je naše čidla (smysly + rozum = hromada poskládaných a nějak doložených představ) poznala vždy tak, jak a na co se připravovala. Zákon akce a reakce jak nahoře tak dole...., nic víc.
Co z toho plyne?
Fakt (pro mne a další blázny) nebo domněnka (pro vás ostatní), že zrcadlení naši směrů myšlení se zobrazuje i v silách, které nějak umíme měřit, protože jsme si ta měřidla vyrobili kvůli takovým měřením. Je to taková "trochu v čase" posunutá sofistika.

Až bude obecně srozumitelný výklad toho, čemu říkáme ČAS, tak poznáte, že nejsme smítkem ve vesmíru, že se od nás očekává určitý posun ve schopnostech toho, co lze nazvat "globálním člověkem", kterého představuje souhrn lidského vědomí a podvědomí. Návaznost podvědomí na okolní prostor skrze "transformátor" (naše slunce) sice známe pod různými příběhy vědy nebo jinými o Stvořiteli, skutečnost je ale jiná, vrstvy samořiditelnosti (sebeorganizace různě velkých celků) pomocí vnitřních sil (směrů pohybů) vedly kdysi dávno k vytvoření našeho typu prostoru a v něm k růstu hustoty a obalení této nějakým "povrchem". Od "atomů" k libovolné hmotě-výrobku.

Věřím, že to, co znám já, to zná i mnoho dalších lidí, kteří se po rozpadu "povrchu dluhového společenství" seznámí a převypráví současný příběh o vzniku a vývoji sil, které vedly k vytvoření Přírody a k projektu "člověk".
Vloni ten rozpad začal, letos se síly lidí i síly v prostoru (změny na slunci, magnetické "díry" v obalu Země apod.) připravují na oddělování zrní a plev, v příštích několika letech. Každý jsme pěšákem, ale celek lidstva je prototypem k řešení problému propojování různých "dimenzí". Kde každou určuje specifický formát "času". Tím "formátem času" je právě struktura slunečního světla + způsoby koloběhu informací skrze přírodu a "prázdný" prostor. Ale to je na jiné vyprávění.

178333

18.12.2008 11:53

Vánoce zvířat

rozhodovací schopnosti

janko 85.?.?.?

Zkusme si uvědomit, že vše nějak vzniklo a stále složitější formy života si vytvářely stále složitější rozhodovací systémy. U zvířat jim říkáme pudy, u lidí rozum.
Platí, že dokonalejší systémy začaly převažovat nad pouze silnějšími. Kvalita síly se přesunula do myšlení.
A že se ze zvířat už oddělila skupiny tzv. domácích zvířat - tím nám příroda signalizuje celý ten proces, kdy domácí zvířata začínají chápat, že člověk má jiné možnosti, jak "vítězit".
Růst komunikace mezi živými formami má svou nižší vrstvu i k formám pro mnoho z nás neživým. Houslař pozná kvalitní dřevo jako sochař kvalitní nebo vhodnější kámen.

Je to zkrátka o schopnosti komunikovat, buď sdílet - anebo ovládat.
A "extrémisti" na obou stranách téhle rovnice nám ukazují dobovou hranici, okraje prostoru. Svého milovaného pejska nejspíš nesežereme - na jedné straně, a na té druhé maso v regálech řeznictví už není tou kompletní žijící formou, ke které lze něco cítit.
Krásný nábytek z kvalitního stromu i takový strom "posílá do věčného (nebo aspoň dalšího) "života" (doby použitelnosti).
Každý máme nějaké životní nastavení, někdy se změní, někdy ne. Rozhodovací vrstvy nad námi také zkouší, co vydržíme, kdy chcípneme nebo se vzbouříme.

Člověk je rozhraním, kdy z nehmotného prostoru předává své dovednosti do stále nižších vrstev hmotných. Ti, kdo nám vládnou, pak my, co vládneme jiným lidem (nebo zvířatům) užíváme nehmotné rozhodovací systémy - myšlení.
Divoká zvířata jsou vrcholem vývoje z té druhé strany. Pomocí OPAKOVANÝCH KONTAKTŮ se z původních neživých struktur vytvářely vnitřní rozhodovací struktury. Cesta od NIC k neživým strukturám a od neživých k živým - sebeorganizujícím se - ta je dlouhá. A nemá mezery!!!. Ale výklad samořiditelnosti vesmíru sem nepatří. Rozhraním mezi zvířaty a lidmi je právě způsob růstu inteligence (rozhodovacích schopností). Zvířata tu máme k tomu, abychom s jejich pomocí nalezli rovnováhu obou rozhodovacích systémů. Toho, který vychází pouze z kontaktu a vlivu okolí - a toho, který se lidem v každé civilizaci (po určité době té které civilizace) projeví tzv. "osvícením". Osvícení je vstupem do vyšších rozhodovacích vrstev, kde komunikace už funguje převážně na mentální (nehmotné) úrovni. Budhisti ví o čem píšu, oni se umí stát "energií prostoru" (jejich ne/vědomí jim poskládá libovolnou "skutečnost").
Naše civilizace je vytvořena tak, aby přenos té mentální komunikace nahradily křemíkové technologie.

A hoši, kteří už nám umí lézt do hlavy pomocí speciálních programů - ti by tu chtěli vládnout, mít z nás "herní pole". A to se mi nelíbí. Naštěstí existuje internet, takže se jim to nejspíš nepovede.
V TV cukrovém klipu o naší úloze při stavbě nové EU nejsou "žádná béčka" - tak předpokládám...

Automaticky kráceno

178444

18.12.2008 11:55

Vánoce zvířat

RE: rozhodovací schopnosti

janko 85.?.?.?

V TV cukrovém klipu o naší úloze při stavbě nové EU nejsou "žádná béčka" - tak předpokládám, že celkový program pro Slovany, nastavený v neolitu, (který řídí každého z nás = slušně odžít to, co zvládneme), dostane konečně "zelenou".
Málokdo si uvědomuje, jak ubývá osobní svobodné vůle s růstem zodpovědnosti za okruh poznání, který komu vleze do hlavy.

Zprávy o "Ameru" na jedné straně a naproti zpráva o "kosmickém programu Indie" nabízí i synchronicitu k úloze Indie (a Indiánů/Mayů) na "počátku věků". A po dokončení vývojového okruhu úloha Indie a Indiánů/Mayů/Hopiů........hop? ... dnes.
Ale to už je asi pro mnohé spíš sci-fi, že?

178445

20.12.2008 01:13

Proč se Al-Zaidi omlouvá?

RE: tak nevím

janko 85.?.?.?

Pietro, nastavil jste zajímavý problém, který ale asi nejde řešit na několika odstavcích a hlavně ne stávajícími asociačními řadami, poplatnými dobové pravdě o "rychlosti světla".
Existence pohybu je dána třemi prvky, archetypem. A ten funguje většinou tak, že se s jedním z trojice prvků identifikujeme, sdílíme. Právě díky asociacím, vepsaným do myšlení mnoha opakováními.
Odtud, užitím definice z "Horkého kopce" (Heisenberg) je možné třeba začít. Dvojice vždy určuje směr pro třetího, proto pozorovatel je vždy součástí existence nebo neexistence "částice".

Pro "částici" pohybu je pak klíčovou komoditou soustava receptorů, jejich soulad se zdrojovou soustavou pro třídění a spojování informací (růstu poznání), kterou je čas.

Jakmile pochopí i další, že soulad frekvence mozku v hladině Theta je shodný s obecnou frekvencí "míry pohybu dat v prostoru" - tak čas "zmizí". Nebudeme schopni rozeznat změnu své pozice "v době přesunu".
Určitě znáte řadu visících kuliček, kdy po nárazu první do řady dalších okamžitě odskočí ta poslední. Informace, obalené hmotným povrchem (kuličky) sice vykazují díky odporu prostředí nějaké zpoždění, to ale neplatí pro přenos "energo informční mřížky člověka" při změně jeho myšlení, anebo později i polohy na Zemi. (zjevení či zmizení lze ale také zařídit vymazáním potřebných informací z "mozku". Nevím, jak věda pozřela fakt, že informace sídlí v prostoru a ne v mozku, do TV se s tím zatím nehrnou.

On ten pohyb souvisí ještě s konstrukcí "dimenzí prostoru", které jsou v podstatě jen jiným "formátem" času, jinak "laděnou teplotou prostoru". Teplota je klíčovou základnou pro růst prostoru. Novým, duálním bohem je dvojice Pohyb a Směr. Odtud lze postavit jiný model vesmíru. už bez boha, ten může vytvářet zas vesmír další.
Informace, které nám vstupují do hlavy jsou opět dvojicí - souběhem informací z blízkého okolí (studium přírody, hmotných soustav a jevů včetně vývoje zápisových systémů) jsou nedílně propojené s informacemi z nám nadřízených struktur. Od rozvinutějších civilizací až po nehmotné soustavy "egregorů" = myšlenkových soustav/vrstev, známých jako "duše, duch, bůh" (ve světě duchovních učení) - a jako magnetizmus, tlak, teplota, prvka, jazyky (ve světě vědy a národních kultur), které zajišťují zvolený průběh každé "civilizace" a sluneční soustavy.

Vím, že toto vysvětlení je neúplné, jsem líný a neschopný rozepisovat problematiku podrobněji. Více snad v přednáškách a polemikách v příštím roce, čeká nás přehodnocení mnohých zažitých vazeb mezi pojmy. Věda je poskládana svým slovníkem rovnic, duchovní a filosofické poznání zas má svůj slovník významových vazeb. A sejdeme se v jazyce počítačů, který představuje propojování moudrostí vnímaných přímo mozkem z prostoru (inspirace, nápa...

Automaticky kráceno

178591

20.12.2008 01:15

Proč se Al-Zaidi omlouvá?

RE: tak nevím

janko 85.?.?.?

Věda je poskládana svým slovníkem rovnic, duchovní a filosofické poznání zas má svůj slovník významových vazeb. A sejdeme se v jazyce počítačů, který představuje propojování moudrostí vnímaných přímo mozkem z prostoru (inspirace, nápad..) a moudrosti, založené na znalosti vazeb v hmotě samé. Uhlík a křemík stojí na počátku programu pro uplynulých cca 14 000 let. Od neolitu k NEO/LIDU.
Křemík je základ "opaku/polarity k našemu typu inteligence", Vnímáme jeho možnosti jakoby pozpátku, nejprve jako nepřítele (Matrix), protože mnozí nechápou nutnost polarit i v oblasti rozhodování, myšlení.

Vznik a "rozvoj" schizofrenie nutně vyústil do případu, kdy se někomu podařilo propojit soustavu dimenzí (prostorů a časů) se soustavou receptorů člověka. Skrze trojici ZVUK, POHYB, VODA.

Vznik vesmíru má i svou opačnou pohádku k Velkému třesku. Příběh o samotném vzniku prostoru pomocí UČENÍ = "opakovaného pohybu" a vzniku chyb, pramenících z "únavy materiálu" Tato hypotéza vykazuje zatím bezchybnou vývojovou linii. Kterou ale nelze vyložit na několika stránkách.

V této době se vše souběžně na mnoha frontách napojuje na jiný "formát času". Tím formátem času je způsob našeho chápání a myšlení!!!. Stávající "setrvačnost myšlení" přichází k bodu, kdy přestane existovat. Po krachu ekonomiky ve světě zůstanou v relativním pořádku jen ty národy, které díky svému jazyku se dovedou OKAMŽITĚ (co nejdříve) přizpůsobit novým podmínkám.
Improvizační schopnost lidí, myslících "česky" je ve světě vcelku známá. A projekt komunikačního nástroje, který umí vyhodnotit kvalitu použitelných informací (míru pravdivosti) - ten visí na mých firemních stránkách už několik let. Doba, kdy se jeho realizace (používání) někdo ujme, ta se blíží.

Záleží jen na vás všech, jak rychle a zodpovědně dovedete změnit názor na lidi, kteří nám vládnou, nebo na ty, které uctíváte nebo jiné, kterými opovrhujete skrze jejich minulé skutky.
Ano, zásadovost se bude často měnit v kyselost, ponejvíce u xichtů. Atomizace společnosti se dostane jen tak hluboko, odkud bude možné stavět nové struktury. Jako národ, který dokončil program obsažený v latině a "arabských" číslicích máme velkou šanci začít stavět jiné vztahy ve světě - nejen tím, že sídlíme v centru Evropy. Souběhy časové, geografické a společenské nejspíš budou probíhat tak, aby do mystického data 2012 už lidé přijali jiný pohled na fyziku prostoru i úlohu člověka v něm. Návaznost na předchozí civilizace přijali i ti znalí skrytých významů latiny, kdo napojili naše počítání letopočtu na systémy poznatků civilizací před námi.
Informační podsvětí, ve kterém žijeme, postupně mizí díky internetu, růstu drzosti a zjevnému úbytku morálky. Je možné, že mnozí ten rozpad historických pravd nevydýchají. Doufejme, že jich nebude mnoho.

178592

20.12.2008 20:31

Vánoce zvířat

Než se tady poštěkáte ... haf haf

hledající a nalézající 85.?.?.?

... nejíst maso je hodně daleký cíl pro lidstvo, na jiném vývojovém stupni, a proto se nedá nic dělat. Duše potřebuje fungující tělo, takové, aby mohla v těchto podmínkách uzrávat. Až se změní podmínky a hodnota lidstva, potom někdy se pojídání masa zmenší nebo vymizí. ... Příklad: hasič potřebuje kvalitní ochranný protipožární oblek, aby jej ochránil. Dokud budeme mezi sebou bojovat(žijeme ve velmi hrubých a hutných vibracích) a ne spolupracovat, naše těla budou potřebovat i energii z masa (jak to napsat? bojovný pud?). Nejeden kvalitní léčitel musí konstatovat, vážený pane, paní: Vaše játra potřebují červené maso, pokud možno v biokvalitě.... Otázka dneška není jestli jíst nebo nejíst maso (možnost přejití na bílé maso), ale to jak se chováme ke zvířatům, když už je pojídáme. Schválně jezděte kolem ZAPÁCHAJÍCÍCH vepřínů, které svědčí o zdegenerovaném lidstvu a jeďte třeba okolo biofarmy v Sasově u Jihlavy. Málem jsem si vedle těch čuníků lehnul, jak tam měli čisto a jak pěkně s nimi zacházejí. Projeví se to i na chuti masa..... Součásti vztahu ke zvířatům je i to, že se dělají pokusy, jejichž provozovatelé musí počítat s karmickými následky, kdy po smrti je duše takového aktivního badatele nějak znetvořena a může se stát, že v dalším životě možná může přijít při dalším vtělení k nějakému tělesnému poškození... Samozřejmě, že zvířata mají duši, avšak jiného druhu než člověk ...

178636

22.12.2008 12:48

Liberální poklesky

RE: Rozhořčení pana Lhotáka

janko 85.?.?.?

...no, ono už se dělá, až se každý dostatečně vykecá, tak lidé začnou (začnete) hledat nástroj, který z těch keců vybere ty trochu lepší a z těch zas další lepší - formou "pavouka", známého ze sportu.

Zatím se na palubě ještě tančí.....

...pak si možná najdete "přihlášku vynálezu 2001-0248". A atomizovaný svět se začne zas spojovat.

Hezké vánoce všem, kdo kamarádí s přírodou a dobrými lidmi,...

178716

28.12.2008 17:32

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Rozhovor o budoucnosti s p. Baudyšem

hledající a nalézající 85.?.?.?

http://www.ct24.cz/vysilani/2008/12/27/20841105824...

179018

30.12.2008 11:44

Izraelská vánoční nadílka

RE: Obvykle tendenční článek...

janko 85.?.?.?

Pavle, můžeš s tím návrhem začít u sebe. Naučit se sčítat hrušky (svépomocí vyrobené zbraně) s jablky (špičkové zbraně) - pokud možno v kontextu s využitím principu zisku (= výhody, neopřené o odpovídající podíl práce).
A pokračovat můžeš studiem historie z různých pramenů. Tam se dozvíš, kudy šlo myšlení jedněch i druhých. Oba díly "Zeitgeistu" ti mohou napovědět, ale přepnout vnímání si musíš zajistit sám.

...s díky se neobtěžuj, nestojím o ně.

179242

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?