Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 5 příspěveků, 1 jméno: jean.laroux.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.08.2010 15:58

Populace, eugenika a moc

RE: Autore, prosím...

jean.laroux 85.?.?.?

Respekt k druhým, k jejich životům, idejím a odlišnému přístupu - jednoznačně ano. Jenže co když druzí nehodlají respektovat ten náš život, naše ideje, náš přístup k životu?

Skvělá otázka na závěr Alexo.

Podle mne existuje JEJICH a NÁŠ prostor. Každý živý tvor se snaží vymezit si svůj vlastní prostor. Začíná to již u základní lidské komunity a tou je rodina. Muž i žena se snaží vymezit si svůj prostor ve vztahu. Narodí se děti a vymezují si svůj prostor. Neplatí to jen u lidí. Jedny rostliny vytlačují jiné a stejné je to u fauny.

Měli bychom respektovat TY DRUHÉ v jejich prostoru. Pokud jsme u nich hosté musíme respektovat jejich hodnoty a tradice. Pokud se nám nelíbí fajn, můžeme se vrátit domů. Zde jsme doma my. Češi. Máme svou kulturu, historii, tradice, zvyky a hodnoty. Pokud s námi chce někdo žít musí se přizpůsobit. Pokud umožníme hromadnou migraci cizích kultur sem k nám dojde k zákonitému konfliktu a budeme to My kdo bude vytlačen. To již není o respektu ale o hlouposti. Je to jednání proti všem přírodním zákonům. Jde o formu sebevraždy. Zde je zbytečné meditovat nad tím co je ve jménu nějakého "univerzálního dobra" správné a co ne. Jsme hráči, kteří buď svou existenci uhájí nebo ne.

Co tedy s nepřizpůsobivými minoritami na našem území ?
Je to prosté ! Žádný specifický přístup. Zde jsou pravidla stejná pro všechny a těm se buď přizpůsobíte nebo můžete zkoušet přežít jinde. ALE POZOR. Tuto rétoriku můžeme použít jen pokud je nás víc.

225462

03.08.2010 10:53

Populace, eugenika a moc

RE: Autore, prosím...

jean.laroux 85.?.?.?

Ano .. v praktickém pojetí jsou mé úvahy jen heslovitými proklamacemi. Sám je takto vnímám. Kde existují jen kritická slova bez návrhu na řešení tam není šance něco změnit.

Opravdu zde není šance na změnu ? Opravdu nemůžeme tlačit na politiky tj. naše zastupitele aby se postavili zjevným snahám o mísení kutur ? V první řadě zjistíme, že pokud chceme nalézt řešení a stanovit strategii boje musíme si uvědomit Motivy Protistrany.

Proč zde existuje cosi co zveme MULTIKULTI ? Komu to slouží ? Kdo má zájem sem programově tahat tisíce přistěhovalců ?

1. Jde o business - když není efektivní jít s továrnou za levnou pracovní silou přivedeme levnou pracovní sílu do továrny. KDO VLASTNÍ TY TOVÁRNY A JAKÝ JE JEHO VLIV NA NÁRODNÍ A ZEJMÉNA NA NADNÁRODNÍ ÚROVNI ?
2. Jde o odpoutání pozornosti. Pokud se majorita země soustředí na konflikt vlastní kultury s kulturou importované minority nebude se soustředit na ty, kteří systém řídí a jsou příčinou importu minorit. Je totiž velmi těžké prokázat úmysl. Lze jen velmi těžko na někoho konkrétně ukázat a říct "TO VY JSTE TOU PŘÍČINOU A JDE VÁM O TO A O TO". Minority jsou vidět na každém kroku a konflikty narůstají. TO TUREK VÁM VZAL PRÁCI, NE MAJITEL FIRMY, KTERÝ JEJ POZVAL A ZAMĚSTNAL. Je jasné kam se zaměří pozornost davu a od koho se pozornost odpoutá.
3. Jde o vytvořen strašáka a jeho zviditelnění. Měli byste bojovat za svobodu a Vaše hodnoty proti Globálnímu terorismu a machometánům, kteří chtějí zaplavit svět ! Jak ale prosadit tuto propagandu, když většina lidí v Evropě machometána ani neviděla, natož četla nějaký ten Korán. Tak je tedy třeba vytvořit propagandu a současně UKÁZAT LIDEM MACHOMETÁNA ! A jak nejlépe jej ukázat než, když jej přivedete lidem až před nos v dostatečném počtu i s jejich zvyky. KDO MÁ ZÁJEM ZLIVIDOVAT MACHOMETÁNA A POTŘEBUJE VOJÁKY KTEŘÍ ZE STRACHU ZE STRAŠÁKA PŮJDOU OCHOTNĚ DO VÁLKY ?

To jsou jen základní motivy. Existuje jich více. CO TEDY SE STRATEGIÍ? CO MŮŽEME DĚLAT ?

1. Mluvit a objasňovat - SLOVA NEJSOU NANIC. PROKLAMACE NEJSOU NANIC ! Slova objasňují a otevírají oči. K boji potřebujete spojence. Vojáky. A ty musíte přesvědčit ! Sám nezmůžete nic !
2. Nežrat jim to ! Pokud otevřete lidem oči sami přestanou stejně jako Vy žrát propagandu z médií. Ta má moc jen pokud bude přijímána.
3. Organizovat se a setkávat. Kecy na netu jsou sice hezké ale samy o sobě jsou k ničemu. Čtete v podstatě jen blafy lidí o nichž vůbec nic nevíte. Při osobním kontaktu vycítíte mnohé z mimosmyslové komunikace. Osobní prezentace je naprosto něčím jiným než prezentace na webu. Zde jste jen písmenka - nic víc. Venku jste DAV a s DAVEM se musí počítat.
4. UČIT SE A SBÍRAT INFORMACE. Nejen informace k obhajobě svého názoru ale ZEJMÉNA argumenty protistrany. Jinak v argumentační válce neobstojíte. Bez znalosti slabin nepřítele je jakýkoliv ...

Automaticky kráceno

225509

03.08.2010 11:00

Populace, eugenika a moc

.. dokončení

jean.laroux 85.?.?.?

Bez znalosti slabin nepřítele je jakýkoliv boj předem prohrán.
5. Překročit vlastní práh. Navázat kontakt se zahraničím. I v cizině existují hnutí s naprosto stejnými myšlenkami. RESISTANCE je možná jinde ještě mnohem dále než u nás. Bojujete-li proti globální hydře je nutné jít proti ní internacionálně. Jazyková bariéra je velkou výhodou protihráče, který funguje na nadnárodní úrovni.
6. PŘIPRAVOVAT ALTERNATIVU. Nestačí jen kritizovat, ujasňovat si svou pravdu a následně hledat spojence a organizovat se. To vše je revoluce vedoucí DO NIKAM. Každá revoluce musí vědět co CHCE ZMĚNIT ! Nemá smysl vytvářet UTOPIE jako komunismus atd. Je třeba mít ale jasno jak má svět po revoluci vypadat. Mělo by být i jasno jak má revoluce probíhat. PŮJDE O ROZBITÍ VŠEHO A STAVBU OD ZÁKLADŮ nebo půjde jen o jakési OČIŠTENÍ A UPGRADE SYSTÉMU ? Na ideích demokracie a svobody se dá stavět. Tyto principy a hodnoty jsou potlačovány a boj je tedy bojem za svobodu. To je můj pohled. Já Vám určitě nebudu schopen popsat jak má vypadat nový svět. Existují ale skupiny lidí, které se snaží hledat směr. Zapojíte se do diskuze. Možná jste se již zapojil a ani o tom nevíte [mrknutí jedním okem]

Nebo chcete něco ještě konkrétnějšího ? Už tím, že tu jste, čtete zdejší příspěvky (heslovité proklamace) a děláte si vlastní názor jste se stal vlastně bojovníkem ... Pokud ne .. zůstal jste ovcí [cool]

225510

03.08.2010 14:31

Populace, eugenika a moc

RE: Selektivní šlechtění

jean.laroux 85.?.?.?

Dokud se bude dobytek množit a křížit bez plánu a v souladu se zákony matičky přírody pak je vše OK.

Ve chvíli, kdy si dobytek vsugeruje, že ty zákony už chápe, může je využít k vlastnímu prospěchu a začne se šlechtit programově je to cesta do jeho záhuby [cool]

225532

03.08.2010 16:02

Populace, eugenika a moc

RE: .. dokončení

jean.laroux 85.?.?.?

To může fungovat pokud se podřídíme vůli stvořitele.

Pokud proti nám stojí církve, vlády a zájmové skupiny jejichž cílem je naše ovládání a využívání pak se pasivní podvolení rovná sebevraždě nebo dobrovolnému otroctví.

Dá se spoléhat na boha, který pasivní ovečky vyvede na světlo a přijme je do své náruče ? Kdo učinil tento slib ? Bůh nebo člověk ?

Opravdu je božím záměrem mít na světě pasivní ovce ? Proč by jim dával život ? Jaký by byl smysl jejich existence, kdyby měli být pasivní ?

Tvoří-li realitu sám pozorovatel (pozorovatelé) svým pozorováním pak je nutné si uvědomit, že co pozorovatel to vlastní místo k pozorování = vlastní úhel pohledu. Pokud existují pozorovatelé v jakémsi celku - společenství pak musí najít průsečík mezi svými úhly pohledu. Musí se snažit najít celkový obraz a ne se jen stále dívat ze svého místa. Proces sjednocování je provázen konfliktem jehož výsledkem je určitá syntéza. Tím vzniká z pozorování jednotlivců - obraz celku. Realitu je tedy nutno utvářet aktivně. Z duchovního úhlu pohledu můžeme i teoretizovat o jakémsi společném duchovním nadvědomí lidstva. Vše poběží dle stejného principu protože fyzický a spirituální svět nemůže být nepropojen. Opakem aktivního slučování tj. stavby světa je pasivní setrvávání na místě. Pasivita = stagnace a rozpad.

Různá náboženství spatřují v rozpadu či destrukci úlohu ďábla. Vidí ďábla jako snahu o bezohledné prosazení individua na úkor ostatních, což v konečném důsledku vede také k destrukci celku. Pokud se na náš pasivní úkor prosazuje určitá mocenská skupina jde o cestu k celkové destrukci, které naše pasivita jen nahrává.

225539

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 5

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 7

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,37 Kč
Euro
26,97 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,70 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
25,27 Kč
100 japonských jenů
22,63 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 003,05 Kč
1 unce stříbra
425,74 Kč
Bitcoin
231 288,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?