Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, flakac.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Hlavně protivení se RIA, MPAA, poršování DMCA.. to jsou ty nejtěžší zločiny.

163332

01.01.2009 22:59

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

Na Bushe budeme ještě rádi a vděčně vzpomínat...

147.?.?.?

... až se dostane k moci Čína.
V blízké čí vzdálenější budoucnosti nás čeká konec individuality tak jak ji známe.

179416

23.02.2009 21:46

Thajsko - díl IV.

Džungle

147.?.?.?

Že je džungle plná zvířat je všeobecný mýtus. Zvířata se v ní hledají těžko. Ne že by tam nebyla, ale jsou schovaná a každý had uteče dřív než jej spatříte. Tedy to je moje zkušenost. Pokud jde o zvuky, hodně závisí na denní době a ročním období. Byl jsem v džungli v Thajsku a na Filipínách, někde byl les úplně tichý a o pár kilometrů dál bylo slyšet mnoho ptáků. Spaní v džungli pod širákem byla romantika, můžu jen doporučit, (nezapomenout moskytieru a na fakt, že se rychle stmívá a ve vegetaci je v noci úplná tma)

184432

03.04.2009 18:55

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

Z hlediska evoluce je to jasné

147.?.?.?

Kdysi dávno, v prehistorii, lidé žili v malých skupinách, čítající jednu rozvětvenu rodinu nebo několik blízce příbuzných rodin. Šimpanzi a gorily tak žijí dosud. Pozděj vznikla kmenová společenství, která jsou založena též na víceméně příbuzenské bázi. Kmenová společenství trvala dlouho, a tak není divu že jsme na život v malé skupině adaptováni. (Většina z nás má omezený počet známých, pamatujeme si omezený počet jmen, pravidelně se stýkáme jen z úzkým okruhem lidí...)
Postupem doby docházelo k integraci za vzniku větších a větších společenských útvarů. Pak ani ty největší státní útvary nestačily, vznikly mezinárodní instituce se značně omezenými pravomocemi a působností. Nicméně i tyto mezinárodní instituce postupem doby buď zanikly, nebo vznikly nové s pravomocemi poněkud většími. Vzájemná provázanost a integrace je přirozený proces. Nedá se jednoduše zastavit, a kdo je u moci je úplně, ale úplně jedno. Globální stát, globální společnost a globální vláda je jen přirozeným pokračováním toho co tu posledních několik set tisíc let probíhá.
Je jedno kdo je u moci, špatné to bude vždy. A to proto, že na tuto situaci nejsme připraveni. Náž mozek a naše emoce myslí na úrovni kmenového společenství. Jsme fixováni na svou individualitu. Odmítáme si připustit že na jedinci vůbec, ale vůbec nezáleží. Nejsme připraveni být bezejmennými mravenci v mraveništi, a to je ten náš problém.

187799

23.04.2009 22:07

Zvědavec byl nedostupný

Stále je problém

147.?.?.?

Stále je problém s dostupností. http://zvedavec.org funguje, nicméně http://www.zvedavec.org nefungují. Ani odkazy v rámci zvedavce nefungují jelikož naběhne varianta s www.

189229

21.06.2009 10:26

Míč ovládá svět (Popularizovaná věda)

RE: Kolektivni aktivity

flakac 147.?.?.?

Některé kolektivní aktivity jsou systémem podporovány (fotbal), jiné jsou potlačovány (demonstrace). Nezapomeňte, že kolektivní aktivity jsou s oblibou provozovány i v rodových či kmenových společnostech primitivních národů, kde o "systému" tak jak ho my známe nemůže být řeč.
Systém jen využívá některých kolektivních aktivit ve svůj prospěch, a dělo se tak ve všech dobách.
Postupné potlačení individuality a její rozpuštění v kolektivním čemsi je patrně přirozený proces, který je na systému nezávislý, respektive, který probíhá v jakémkoliv systému. Může se nám to nelíbit, můžeme se toho obávat, může nás to děsit, ale to je tak všechno co s tím můžeme dělat. O svou individualitu a o své soukromí jednou příjdeme. Respektive, nejdříve stratíme soukromí a potom tu individualitu...

193755

20.07.2009 01:17

Washington hraje s Čínou hlubší hru

Co byste si vybrali?

flakac 147.?.?.?

I když se mi politika US nelíbí, otázka je co je menší zlo. Osobně se silné Číny bojím víc.

196017

28.07.2009 20:16

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Něco podobného tady už možná bylo - causa AIDS

flakac 147.?.?.?

Zkuste si v Google vyhledat slova AIDS + polio + kopovského vakcina. Je to neprokázané, názory jsou na to různé... Existuje hypotéza že do Kopovského vakciny proti která se vyráběla s použidím ledvin makaků de dostal virus, a tou vakcinou se proočkovala populace v rovníkové východní a v západní Africe. Další hypotéza je že to náhoda nebyla, ale záměr, a další hypotéza je že k přenosu AIDS z opic na lidi došlo přirozenou cestou. Ani toto se nedá vyloučit, v přírodě došlo v 80 letech k přenosu plísně z ryb na žáby (Batrachochytrium dendrobatidis), a důsledkem bylo vyhynutí mnoha druhů žab na všech kontinentech.
Každopádně jak to se vznikem menoci AIDS doopravdy bylo se asi nedovíme, světoznámý ekolog W. Hamilton který na základě výše uvedených znepokojujících hypotéz odjel do Konga zkoumat stav věcí nečekaně zemřel na malárii.

196535

09.12.2009 22:36

Pozvánka na hlavní líčení

drzim palce

flakac 147.?.?.?

Bohuzel neprijdu, ale drzim palce.
Doufam ze jste proveril sveho pravnika, zda na nej nebyly cineny nejake tlaky. Vas pravnik je nejdulezitejsi clanek v procesu, doufam ze jste strategii obrany konzultoval i s jinymi pravniky. Nemyslim si ze to vyhrajete, ale to nevadi. Zavrenej by i Kristus. Bejt v kriminale neni nic spatneho. Zavrenejch bylo dost rozumnych lidi, Hus, Havlicek...

206595

10.12.2009 19:40

Osvobozen!

Gratuluji

flakac 147.?.?.?

Nebyl jsem tam, ale myslel jsem na vas. Gratuluji.

206703

14.12.2009 21:47

Afrika se stává kokainovým rájem

Nechápu co všichni tady proti těm drogám máte

flakac 147.?.?.?

Pokud se nekoukáte na televzi tak si ji pusťte. Uvidíte, že budete rázem šťastnější, spokojenější, naplněnější, budete mít pocit neskutečné svěžesti po žvýkačce Winterfresh, barvy vašeho prádla budou zářivější po Persilu (ale po LSD taky..), pocit sounáležitosti zažijete při sklenici Prazdroje (ale taky při jointu), a pocit síly a hrdinství vám dodá nová Audi (heroin je odvozen od slova Hero - hrdina) Pokud si vezmete půjčku, budete mít bohatší život (ČSOB..., také zkušenost feťáka je v mnohém obohacující), a výrobek XY je tak dokonalý, že vás přenese do jiné dimenze (lysohlávky taky). Až budete mít všechno to co je vám reklamou vnucováno, tak se nebudete stačit otáčet, jak na vás bude z jedné strany tlačit hypotéka, z druhé spotřebitelský úvěr, hory účtů a výdajů ani spát nedají. Říkáte že to není závislost? Tak co to tedy je? Všechno, ale úplně všechno co nám nabízí reklama nabízejí drogy taky. Je tady ovšem jeden velký rozdíl: Pokud se stanete "správně" závislými, budete pracovat do úmoru, stanete se závislými na systému a budete pro něj užiteční. Pokud se stanete závislými na drogách tak pro systém užiteční nebudete. A to je, vážení, ten jediný důvod, proč se proti drogám "bojuje". Že nebudete dále "užiteční". Neboť droga vám dá úplně stejnou iluzi štěstí, kterou vám nabízí i systém. Droga to dělá mnohem dokonalej, a pro systém ne příliš produktivně. Proto musel systém vyhlásit drogám "na oko" válku. Ptáte se proč "na oko", a proč se tato válka nedá vyhrát? Systém všemi prostředky podporuje naši závislost na věcech... Pak se někdo diví.., závislosti i na drogách... Válka proti drogám je snaha o výlov rybníka s tím, aby tam ti kapři zůstali... Aby systém podporoval naši nezávislost je v naprostém protikladu k směřování všech věcí. A když vidím, co naše kultura šíří do kultur jiných, pak je otázka, zda si ten koks nebo hero nezasloužíme.

206975

10.02.2010 18:36

Ministr Kocáb představil a podpořil projekt Červené tlačítko

no comment.

flakac 147.?.?.?

Co k tomu dodat... Někdo se holt napakoval..., nicméně, myslím si že aby nám toto vnutili, k tomu doba ještě nedospěla.. A kdo si jej nainstaluje, činí tak dobrovolně (zatím...) a takoví bonzují i bez tlačítka.

212181

13.02.2010 12:30

Zednáři v GE Money Bank?

RE: Bankeri

flakac 147.?.?.?

>"Sveho casu probehnul tiskem kriticky clanek o vyderacskem
>zpusobu bank,se svymi poplatky za jakoukoliv sluzbu, doslova je
>nazval vyderaci, parazity spolecnosti a clanek mel velky ohlas,
>nebot i ze sporeni drobnych stradalu,deti, si braly banky sva
>procenta,ktera nekdy likvidovala halerove sporeni deti
Hoď sem citaci původního zdroje, jaký to byl článek, kde a kdy byl publikován

212465

11.03.2010 19:26

Spotřeba tzv. „pokusných zvířat“ v ČR 2008

RE: Ach jo

flakac 147.?.?.?

Nejen člověk zabíjí zvířata. Zvířata se zabíjí i mezi sebou. Téměř žádné zvíře v přírodě neumírá přirozenou smrtí, většina je sežrána, a to často nevybíravým způsobem. Nicméně souhlasím, pokusy by se měly dělat co nejšetrněji.

214596

22.07.2010 02:32

Mám to tu rád

Bohužel...

147.?.?.?

Článek je pěkný, díky za něj. Bohužel mě se takový vztah k mému kraji navázat nepodařilo. Svůj vztah k tomu tady řeknu slovy Františka Gellnera:

Můj rodný kraj, chci v srdce vtěsnat
požitek turisty, a dost!
Vzpomínám, hnusno, dobře je snad
že k srdci mému nepřirost.

Láskou jej nezdravím, leč smíchem
když vstříc po žluté silnici
jde měšťák s naduřelým břichem
se svoji tlustou samicí.

Dost možná, zde se narodili
a žili v tupém štěstí svém.
Několik bytů zalidnili
života schopným potomstvem.

Až naplní se jejich léta
tak spát zde budou v pokoji.
A ještě vděčně ten kout světa
svou vlastní mrchou pohnojí!

224673

21.10.2010 23:32

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Budíček !!!!!!!

147.?.?.?

Hm.. tak jsem obě verze analyzoval, a k oběma mám pár výhrad. Nejprve k té oficiální: Ta nám nic nového neřekla. Že se dá ovlivnit počasí tím že se uměle udělají mraky je dávno známo. Že jsou výsledky víceméně nepředvidatelné je známo taky. Takže se to dle mého názoru nedělá. Alespoň ne způsobem který je naznačen v té tzv. "skutečné" verzi.
K té "skutečné verzi" mám výhrad daleko vic, a uvedu je v bodech:
1) Vůbec mi není jasné technické provedení. Kdyby se něco jako hliník nebo sloučenina hliníku přidala do leteckého benzínu, motor letadla dlouho nevydrží. Chemtrails dle pozorování evidentně vychází z motorů, což je důvod nízké popularity této alternativní teorie u leteckých mechaniků.
2) Citlivost rostlin na hliník je závislá na PH, genetické modifikace nejsou potřeba. I kdyby se nějaké modivikace na odolnost vůči Al+ iontu dělaly, k čemu by to bylo? Hliník je totiž jedním z nejběžnějších prvků na zemi. I kdyby se hliník nějak rozprašoval v miniaturních částicích, na zem se dostane jako oxid, případně jako hlinitan. Tvůrci dokumentu evidentně na hodinách chemie chyběli, eventuelně navštěvovali nějakou "College" jejichž úroveň je pověstná.
3) Složení oněch "chemtrails" se dá vcelku jednoduše zjistit. Je k tomu potřeba spektoskop, laser a patřičné vzdělání. Žádné z těchto ingrediencí se tvůrcům dokumentu nedostává.

230506

26.10.2010 20:27

Pozvánka na soud

Možná přijdu, zatím nemohu slíbit.

147.?.?.?

Jestli dorazím k soudu to nevím. Pokud vás zavřou, chtěl bych vás přijít navštívit do vězení. Hlavu vzhůru, zavřenej byl i Kristus, (zakladatel naší bývalé kultury).

231077

13.03.2011 22:28

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

No.. měl bych dvě hypotézy...

147.?.?.?

Buď je ČT zločinecká organizace nebo organizace kryjící zločince, pak je ten ozbrojený zásah v pořádku. Nebo je Česká Republika vojenská diktatura, pak je ten ozbrojený zásah v pořádku také.
Co z toho vyplývá: Buď přestat platit koncesionářské poplatky (=podpora zločinu je trestná, ne..??), nebo , pokud se ukáže že podpora vojenských diktatur není v souladu s právem Evropské Unie, pak bych navrhoval přestat platit daně... [smích]

239422

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?