Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 1 jméno: Olas.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

17.07.2010 17:01

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: tolerance, nezname slovo.

Olas 78.?.?.?

Pročítal jsem příspěvky na článek předchozí i na tento a napodlo mě, že obsah mnoha příspěvků lze bezpečně srovnat s plyny vycházející z rektálních otvorů. Důkladně "provoní" své okolí, ale plachty lodí nenapnou, vrtule ventilátorů neroztočí a ani nohavice kalhot se jimi nezatřepou. Zvukový efekt je srovnatelný s mnoha příspěvky.

Napadá mě ještě při pročítání obsahu některých příspěvků srovnání s pokoutně šířenou básní z období moji pubescence(snad prý od Vrchlického) "Balada o hovně".

Nápisy "Kouření zabíjí" na produktech skýtající výrobcům miliardové zisky ohodnoťme sami..... kuřáci i nekuřáci.

Ještě na odlehčení definice cigarety: "Cigareta je kouskem daňového výměru do něhož je zabaleno trochu tabákového sena".

224315

15.07.2010 08:21

Dejte si rajče

RE: Hygiena

Olas 78.?.?.?

Dobrá připomínka, jenže se obávám, že by náš vrchní hyjenik (pardon hygienik)nás poučil jako v případě nedýchatelného a škodlivého ovzduši v Ostravě a okolí slovy "Ostraváci jsou na to zvyklí". V případě potravin by jeho výrok určitě zněl ve smyslu "Češi jsou na humus zvyklí, tak co".

Předvedl to v případě vakcímy (tolik doporučované a vychvalované), že když měl jít příkladem a nechat se tím humusem naočkovat, tak ho jako na zavolanou schvátila normální chřipka což léčil klasickým způsobem bez zázračné vakcíny.

224102

09.07.2010 22:07

Ve jménu kuřáků!

RE: Kouřila 95 let. Ve 102 ji to přestalo bavit

Olas 78.?.?.?

Naposled doplňuji.

Film se objevil (jak jsem si právě ověřil) i s českým dabingem.
Tak a už dám opravdu pokoj.

Příjemný večer, noc, den (nehodící vynechejte)a nashledanou na stránkách.

223681

09.07.2010 21:12

Ve jménu kuřáků!

RE: Kouřila 95 let. Ve 102 ji to přestalo bavit

Olas 78.?.?.?

Poznámka k předchozímu.

Film i s českými titulky naleznete na:

http://sm3.blog.cz/0910/the-tobacco-conspiracy

Pro ty kteří se nechtějí trápit s mluveným slovem a někdy i problematickou výslovností.

Zdravím.

223672

09.07.2010 20:58

Ve jménu kuřáků!

RE: Kouřila 95 let. Ve 102 ji to přestalo bavit

Olas 78.?.?.?

Určitě zajímavá informace.

Pokud je ověřená, tedy seriozně ověřená i ověřitelná je to unikát. Vzpomínám na podobné zprávy o zdatných Kavkazanech dožívajících se skoro plošně díky zdravému ovzduší, které si pro jistotu filtrovali přes tabák a hojně svlažovali pálenkou vlasní provenience požehnaného věku 104 - 114 roků. Později to utichlo a zlí jazykové pokoutně šířily zprávy, že dotyční křepcí staříci nevěděli ani kde a ani kdy se narodili.

Ale budiž. Pročetl jsem snad všechny reakce na článek editora a vřele bych všem doporučil shlédnout film "The TOBACCO Conspiraci". Objevoval se a opět ztrácel na nejrůznějších adresách. Naposledy na níže uvedené adrese.

http://video.google.com/videoplay?docid=2381319551154599703#

Vřele doporučuji, zamyslet se nad tím, proč pro původní konzumenty tabáku se neobjevoval syndrom návyku. Jakous inspirativní info. v tomto směru lze ve filmu nalézt.

Jen naokraj. Nekouřil jsem, kouřil jsem, nekouřím. Nejsem nikterak polarizovám. Trpělivost a příjemné dívání. Diskuzi později.

223670

01.07.2010 19:12

Volby – zpráva o stavu společnosti

RE: To chce klid.

Olas 78.?.?.?

Mediokracie vychází a vegetuje na ideologii dané společnosti. Z toho lze odvodit i její orientaci a způsoby manipulace veřejnosti.

Ideologie je funkční služebnost vůči skupině, kde skupina vedoucí společnost, mající k dispozici masmédia ať již přímo nebo jinak, určuje hodnoty. Ideologické teze jsou posuzovány z hlediska funkcí, které plní vůči skupinám věřících v jejich pravdivost a snažících se druhé skupiny přimět k této víře.“

Hned po roce 1989 se začala formovat i profilovat nová kategorie novinářů, publicistů a redaktorů. Tato samozvaná klaka se nazvala “HLÍDACÍMI PSI DEMOKRACIE“. Po krátkém působení bylo možno analyzovat a dedukovat proč hlídací psi demokracie. Často v minulosti používaným jménem pro psa byl AZOR.
Aktuálně Zmanipulovatelný Ochotný Redaktor (Reportér) bezpečně se orientující směrem, který mu naznačil majitel jeho ekonomického obojku.

Autor správně uvádí, že za stav společnosti a hlavně té nastupující generace jsme přímo i nepřímo odpovědni také v nemalé míře MY sami. Z kraje padesátých let přišla ze školky neteř a zacitovala básničku, kterou je pani ředitelka naučila. “Dědeček a babička ujídají chlebíčka, patří do hrobečka“. Možná se s něčím podobným setkáme v podání Issové a Mádla, popřípadě jim bude přizvukovat radar lady Parkánová. Kdoví. Jedno je však jisté. Tehdy jsme se nedali tak zmanipulovat nebo skrýt za dnes moderní prohlášení střední vrstvy “Já to neřeším“. Takže co dál…. ?

223187

01.07.2010 13:28

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Olas 78.?.?.?

Kedze tieto info mam ale z reci pri pive (cital som Mitrochinov Archiv, vies ze ...)
Mohu doporučit ještě další zdroje zaručených informací. Jednou podobnou je PAZI (Pavlačová Agentura Zaručených Informací) a popřípadě osvědčená (na celém území ČR, SR, nebo dříve ČSFR ale i ČSSR) JPP (tedy Jedna Pani Povídala) a určitě existují i jiná zaručená vlákna KGB, které mají zaručené archvní info., kde lze nalézt vysvětlení nevídaného kousku, jak dvěma letadly shodit tři mrakodrapy. Teroristé Jirky Křováka už jaksi vyšuměli, tak je zapotřebí vytáhnout z rukávu další ohrožení naši demokracie, kterou si rozvracet nejakým Obamou nedáme. Takže je asi zbytečné uvažovat nad nějakou verifikací informací. [mrknutí jedním okem]

223152

30.06.2010 09:00

Až na Vondru dobrý

RE: zradar

Olas 78.?.?.?

Pokud p.Bartoš zjistil, že se nechal opít hloupými kecy, budiž mu ke cti, že si to přiznal a uvědomil si, že se mýlil..... ?

Neopíjel se dost dlouho... ? Reakce na "hloupé kecy" je spánek, alespoň dle vysvětlení našeho "Trautenberga". Tak ať pan Bartoš nadále se raději "opíjí" a nebo v případě "hloupých keců" raději podle návodu našeho exota spí jako Šípková Růženka.

Domnívám se, že toto náhlé procitnutí a hodnocení nového pseudokurzu v politice ODS je jaksi předčasné. Výměna postů těch, kteří si podle mínění těchto nastupujících již dosti nahrabali, ještě není změnou. Uvidíme snad za rok nebo dva co se změnilo.

Obávám se, že je to "věrchuška" pouze v novém kabátě.

Přejme si raději někoho, kdo bude mít zájem o naši republiku jinak něž doposud, (doporučuji si znovu poslechnout Kabáty).

Krásný, slunečný den všem. [mrknutí jedním okem]

223047

30.06.2010 00:16

Až na Vondru dobrý

RE: Chápu dobře,

Olas 78.?.?.?

...že autor jásá nad možnou "obrodou" ODS a jakýsi návrat k ideím?

"Obroda ODS" je něco tak absurdního asi jako záměna zemských pólů. Snad se to dá ještě přesněji vyjádřit tím lidovým " Z kur.. anděl nebude i kdyby ji desetkrát světili!" Kde byl autor článku těch ne málo roků co se ODS formovala do dnešní podoby, jak to že ho nebylo slyšet v boji proti nepravostem... ? Je rovněž zajímavé jak Nečas včas opustil linii kritiky a odmítavého postoje vůči tzv. kmotrům ODS. Je také pikantní jak se rázem začaly vytahovat jakési podivnosti (novináři a spol.) kolem Radka Johna. Mouřenín vykonal službu, mouřenín může jít. Takže pokud je toto opěvovaný návrat ODS do pozice pravicové strany ... ? Pusťte nás ke korytům a my vám postupně vysvětlíme, že jste nesprávně pochopili naše předvolební sliby.

Napadlo mě, kdy už konečně opustíme linii pravice - levice a začneme se vážně zajímat o stav ČR.

223027

16.06.2010 21:12

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Olas 78.?.?.?

Asi s vámi mohu souhlasit. Ovšem, kdyby tito hrdinové odešli způsobem který popisujete, odcházeli by s holými zády nebo zad.. ? Prachy jsou potřebné no a vyšlo jim to.

Vzpomínám, jak jsme si za předchozího režimu vyprávěli vtip o velikosti naších lesů ze kterých se po mnoha poválečných letech stále vynořovali noví partyzáni.
Nu a rok 1989 a hlavně to co následovalo umožnilo těmto exotům hlásit se k "hrdinství", zvláště, když si na tom i jiní přihřáli svoji polívčičku.

222165

16.06.2010 20:43

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Olas 78.?.?.?

No nevím, nějak mi vámi poskytnuté vysvětlení příliš nesedí. Pokud vím, zakladatelem Strážní věže v Brooklynu, v roce 1870 byl horlivý mladý muž Charles Taze Russell (1852 - 1916)a tedy i učení Svědků inicioval tento jedinec ke kterému se postupně přidávali další SJ. Pokud toto společenství znám, byla jeho existence před krachem neboť podle původní předpovědi měl v roce 1914 nastat konec světa a pouze přibližně 144000 SJ se mělo dočkat spasení.
Další podivností je záměna kříže za kůl i prohlášení "Ježíš byl velký člověk" jak zní i název knihy produkce Strážné věže.

Ale budiž. Je zajímavé, že každá církev, každý náboženský směr prohlašuje to své jako jediné originální a pravdivé.

Nějak jsme se ovšem oba jaksi odchýlili od původní myšlenky autora článku a jeho výzvy. Škoda, že nebudeme zřejmě schopni ověřit realitu. Informace podávané našimi sdělovacími prostředky jsou upravovány ve smyslu "Naše pravda" je jediná. Dovolím se zaptat: "Existuje skutečná pravda.. ? nebo je to pouze individuální projekce reality jak ji vnímáme a jak ji přijímáme.. ?"

Nevím, ale už malé dítě se ptá ve smyslu chápání reality svým filozoficky znějícím dotazem "PROČ...?"

222163

16.06.2010 14:39

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Olas 78.?.?.?

Trochu jste mě zaskočil voláním po vládě Boží.

Rád bych se od vás dozvěděl, kterého Boha máte na mysli. Všechny hlavní náboženské směry vyznávající jednoho Boha, učení jedné knihy se vyznačují vzájemnou nenávistí. Pokud vím nejvíce válek v dějinách lidstva bylo vedeno vzájemnou náboženskou nenávistí. Ještě dnes se vraždí katolíci a protestanté ve jménu své víry. Pokud je to to ovoce o kterém se zmiňujete, pak opravdu br... to tedy nemusím.

A snad ještě dovětek. Jestli si dobře pamatuji, tak spousta našich "disidentů" utíkala právě přes Jugoslávii za podpory těch, kterým dnes nejsou schopni tito "disidenti" přijít na jméno.

Nevím doposud kam zařadit ty, kteří bombardovali Srbsko a ty, kteří to prohlásili za "humanitární" bombardování. Napadá mě v souvislosti s tímto prohlášením, že by se mohlo v masových sdělovacích prostředcích objevit sdělení "Dežo Plakátoš humanitárně ubodal souseda Fera Šutrháziho". Později by byl Dežo navržen na Nobelovu cenu míru.

Krásný den a díky.

222139

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?