Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

17.07.2010 11:05

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: smrad

89.?.?.?

Nevím, proč by 90% kuřáků měly být socky. To mě připomíná, že jen socky nakupují v Kaufhladu nebo Blídlu, jen socky jezdí MHD, a jen socky jezdí na mopedu či kole, neb jinak by nakupovali v obdobě dřívějšího tuzexu, jezdili SUVem, a kouřili kubánský doutníky. KDO z nich ale udělal ty socky???

Spíš začínám ale mít dojem, že 90% našeho obyvatelstva jsou nebo brzy budou "socky"! No a těm 10% lidí vadí, že socky žerou špek a oni jim pak musí "platit ze svýho zisku" doktory a operaci žlučníku, že nekouří Amphoru v lulce za 5000 aby to vonělo a že zavazí na silnici s kolem nebo mopedem když oni nutně potřebujou jet na jednání 90km/h po městě pač si jako čuráci domluvili čtyři věci na tu samou dobu a každou jinde!

Co tak něco ideálního? Např. jak údajně měl být "vzorový stát SS" z Burgundska? A socky na Sibiř, to by nešlo???

Krysa

224290

17.07.2010 10:02

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

89.?.?.?

Nejste vy "inženýr" ? (jak říká kamoš když narazí na úplnýho blba)

Takže odzadu: závisláci jsou neudržitelní jednak proto, že nikotin je návykový stejně jako heroin. Pak taky proto, že nikotinový náplasti a "elektronický cigarety" jsou furt dražší, jak normální cigarety, což je nepochybně záměr! Taky bych si koupil "flastr" kdyby to nebylo víceméně na hovno a drahý jak prase! KDYBY někdo měl OPRAVDU zájem o snížení počtu kuřáků, nestálo by to tolik, a stejně tak by 4deci Kofoly nestálo víc jak 5deci piva pokud jde o alkohol. K tomu bych navíc přidal, že je lépe být přiožralý než mít křeče a sračku z umělých sladidel dnes nasraných už asi do všeho.

ad: používat otevřený oheň: no a ti blbové co nad polem vypouští ty čínský balonky se svíčkou jsou OK?
ad: vdechovat kouř: je snad vám něco po tom co vdechuju?
ad: přerušení práce: tak k tomu si najde důvod každý!
ad: odpadky: po celý ulici lítají starý reklamy, obaly od zmrzliny, koberce žvýkaček na chodníku... a nevšiml jsem si že by to někoho extra sralo. Krom toho mám chodník posraný od psů.
ad: pusobení páchnutí těla: snad abyste používal deodorant, skuste si raděj vlézt v tom hicu do šaliny, CO tam ucítíte
ad: provoz vozidel vám poškozuje plíce taky a hulákáte snad na řidiče autobusu? No a do stavu mých plic je vám asi tolik jako do stavu mýho ptáka...

Krysa

224286

17.07.2010 08:57

Dejte si rajče

RE: chemtrails

89.?.?.?

No na toto nemusí ani pochopit, tady už léta nikomu normálnímu v jeho světonázoru nefunguje nic jako dřív!

Chemtrails ovšem kravina jsou, muselo by v tom jet tolik lidí že by se to dávno profláklo. Extra u nás, kde se vykecá všechno a za hodinu ví každej všechno.

Především ale by to bylo technologicky složitý a drahý. Ale takhle něco přidávat do vody, nebo lépe např. do Coca coly, soli,cukru, to by bylo žrádlo! Ideální věci na to jsou ty, co používá většina lidí ALE: vyrábí se tak, že se tam přidávají přísady který znají tak tři lidi v celý firmě, jako třeba ta Coca cola....
PAK to utajit jde! ( V USA, u nás to hned každej vykecá a do půl dne to ví i cigáni v Košicích...)

A ostatně inspirujte se ve scifi: nepamatujete ten díl Stargate, kde jakási civilizace zařídila, že za rok dva byla skoro celá populace Země neplodná??

Krysa

224281

17.07.2010 08:46

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

89.?.?.?

No a právě takovýhle kydy vedou k tomu že nejen mne tak neuvěřitelně sere Mossad, CIA , NSA, izraelská a americká vláda a banda debilů vykřikujících kecy tom, že všichni kdo nejsou s nima jsou nacisti!
A je mi úplně u prdele, kdo to čte.
Jednou tim řvaním naserete někoho tak, že vám prostřelí hlavu z devítky a bude po vykřikování!
A nemusí to být žádný propagátor nacismu, kdybyste si takhle otvíral hubu u nás v hospodě, tak vás pak nepoznají ani na patologii!
Podle vašeho hulákání jste patrně buzerant, sionista a k tomu člen Antifa...

224278

Kniha Viktor Farkas "Kdo ovládá svět" říká, že ho tam vyexpedovali Němci asi i s balíkem lovů... Trockýho financovali pro změnu z Ameriky.

Krysa

224227

16.07.2010 10:31

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

89.?.?.?

Hele kroneos, neděláte vy bokem pro Mossad nebo Shin Bet???

Krysa

224220

16.07.2010 10:04

Dejte si rajče

RE: jenže

89.?.?.?

Je to zvláštní, ale napadlo mne to taky. Tedy to ovlivňování počasí: kdysi na to prý v USA i v SSSR dělali testy na základě prací od Tesly. Myslím Nikolu Teslu, né naši "teslu", že.

Mám na to téma někde i vlastní článek, i nějakou literaturu (v angličtině) a šlo mj. o využití emg. polí o velkém výkonu a nízkých frekvencích kolem asi 11Hz.

Dnes by šel použít patrně i HAARP.

Opravdu "srandovní" souvislosti vás pak napadnou, když v tom hicu v TV dávají seriál Stargate s dílem, kde NID (patrně) ukradne na jistý planetě stroj nařízení počasí a posléze jim kurví počasí na zemi. Přepnete program a na Reality channel je pořad o Bobu Lazarovi (údajně pracoval v Area 51) kde zas slyšíte, že "ty věci co jsou v A51 jsou 50 let před námi, jako ve Startreku...."

Krysa

a jak píše jeden můj známý radioamatér:

Just because I'm paranoid, that doesn't mean they're not out to get me...

224219

16.07.2010 09:53

Nezávislá veřejnost u soudu: Fízlové a novináři

První stání

89.?.?.?

Upřímně by mne zajímalo kdo tuhle formulaci vymyslel, ale bude to asi z reality. Když vidím naše soudnictví, tak mi z toho opravdu už stojí!!! Ale né poprvé...

Krysa

224216

16.07.2010 06:51

Svědectví

RE: Úplně jinak!

89.?.?.?

To, že někoho někdo může kolonizovat je technologická převaha, neznamená to, že má lepší nebo vyšší hodnoty nebo morálku a kulturu.

Když si vezmeme scifi, názornou ukázkou je seriál "V" co byl kdysi i v naší TV a nyní se točí jakási nová verze, na kterou jsem se nestačil ještě podívat.

Americká scifi má ale pro změnu i Startrek, v něm mají pozemšťané dokonce jasně daný, že nesmí zasahovat do vývoje jiných civilizací natož kolonizovat obydlenou planetu.

V sovětské scifi se pokud vím nekolonizuje, ale (ve Strugackých) najdete tzv. progresory co mají urychlit vývoj civilizace (ke komunismu) nenásilnou cestou (Je těžké být bohem). Zvláštní je, že sami Strugačtí tohle už v posledních dílech považují za sporné nebo rovnou zavrhují. (Ve Vlny tiší vítr) Ostatně nakonec bojují proti cizí civilizaci "Poutníků" (doufám, že si nepletu názvy) která, jak se zdá, provádí ty samé kejkle s progresorstvím na Zemi!

K rozpadu civilizace může dojít už i jen obyčejným kontaktem s jinou na vyšší technologické úrovni i bez kolonizace, ovšem dodnes bez ohledu na scifi to funguje tak, že někam vlítne armáda, roztříská co se dá i nedá, sebere co není přibitý a zavede vlastní systém. Pokud nemáte silnější armádu a lepší technologie, nic s tím nenaděláte a bude vám prd platný jakou máte kulturu či ne.

224205

Pro srandu: v roce tuším 1986 jsem byl na dovolené v Ostsee bad Baabe nebo jak se to jmenovalo. Potkali jsme tam pár Poláků, a jednou jsem s nima šel na pivo (tedy nejednou, ale to už je jedno). Chytla nás nádherná průtrž takže jsme byli mokří durch.
Vlezli jsme do jakýsi hospody a začala na nás ječet nějaká uklízečka ale tak, jak kdyby dělala v koncentráku! Poláky to dost vytočilo, místní hosti drželi hubu.
Jeden ten Polák se zdravě nasral, a jak měla pauzu na nadechnutí,
srazil podpatky a zdvihl pracku a na celou hospodu zařval "Heil Hitler!!!" Rázem bylo hrobový ticho a já se viděl někde na cetrále Stasi...

Chvílu se nic nedělo, pak doběhl vedoucí, našel nám hned volný stůl a nesl piva... čuměl jsem jak debil,Poláci mi pak vysvětlili, že to neudělali poprvé, a že mám být klidnej, žádná Stasi nebude a že na ně jako Poláky si netroufnou ani omylem.... a taky nebyla, ale obsluha byla náhle dokonalá, hi!
Podotýkám, že tím nemysleli propagandu nacismu, spíš opak.

Ostatně když byly v Brně závody, hajlovali tu zásadně VYCHODNI Němci, né někdo třeba z Mnichova.

Krysa

224137

Jen tak pro zajímavost: vy osobně se necháte zastřelit za neuposlechnutí rozkazu ve jménu většího dobra?

A za druhý: Kolik nevinných onehdy povraždili ve jménu zavádění demokracie etc. v Srbsku, Iráku a Afghanistánu?

Válka nerozeznává vinný a nevinný! A ostatně revoluce taky né.
Vinní sou ti, co prohráli, že.

Navíc: teroristé jsou vždycky ti, co bojují proti vaší vládě.
Když bojují s ní, jde o osvobozenecký boj. A na zřízení nezáleží.
Častoto bývají ti samí lidi, jen v různé době a za různé vlády.

Krysa

224131

Sorry já na to zapomněl v minulý odpovědi, ale ten "metr" si představujete tak, že mne zakastlují na Jihlavskou do vazby když si vezmu tričko s Che Guevarrou, rudou hvězdou nebo budu mít v mobilu "Sojůz něrušímyj"???

Né že bych z toho něco měl,chodím v tričku s krysou, sojuz tam má kamoš a rudou hvězdu mám akorát na modelu letadla...

Ale podobný perzekuce mne serou, takže je možný, že si posléze pořídím tričko s krysou držící rudou hvězdu a nápisem "Sojúz něrušímyj" nebo ještě lépe pro nějakou prokurátorku co pak bude argumentovat, že jsem se dopustil trestnýho činu tím, že jsem se ho záměrně nedopustil neb jsem vychytralej, si pořídím tričko s krysou co drží šesticípou rudou hvězdu a nápis Krysy všech zemí, spojte se!

To bude nepochybně extra zavrženíhodný! Za to bych měl dostat aspoň pět let!

Krysa

224130

15.07.2010 10:55

Dejte si rajče

RE: Aj preto si myslim,

89.?.?.?

Souhlasím s tím, že je naprosto debilní nápad jak z hlediska ekonomiky tak z hlediska ekologie vozit něco někam přes půl světa. Extra když to jde vyprodukovat u nás. Navícby mne zajímalo,jaký smysl má např. prodávat v Blídlu či Kaufhladu
(což jsou tzv. obchody pro "důchoše a socky") třešně za 149korun kilo? To bych musel mít důchod jak Jakeš, nebo co...


Krysa

224125

15.07.2010 10:46

Dejte si rajče

To pes neviděl myš by to nežral

89.?.?.?

Cherry rajčata od Blídla vydrží tak 3 dny, z Kaufhladu a Hitlernovy tak 4 až 5. Moje ze zahrádky vydržely od začátku listopadu do Vánoc.

Jahody od Blídla nežere ani muj džungarák o ostatním nemluvě.
Osmáci degusáci se na zeleninu z obchodu dívají asi jako já na schůzi parlamentu - ve stylu: copak jsou všichni blbí?

Malý okurky na naložení neseženete, neb čím větší tím asi lepší, že?

Třešně, co normálně rostly u kdejaký cesty stály v Blídlu 149korun za kilo, posléze se "zlevnily" na 99 a stejně je ani myš nechtěl!
"Zemedělci" (jak prý říkal Tonda Zápotonda)ovšem u nás divoce pěstují "ekopaliva"...

Chtěl bych vidět, kde a za kolik seženete višně nebo srstky
(teda angrešt: pro nemoraváky). Tedy raděj nechtěl a navíc jsem nikde ani neviděl.

A meruňky stojí 49, ale nektarinky 29, což nechápu stejně, jako když brambory jsou dražší jak banány.

Asi budem muset začít dělat knedle s nektarinkama a uzený s banánem.

Doprdele před dvaceti lety jsme nedováželi brambory, cukr, třešně, meruňky, zelí, okurky... ani kuřata nebo vepřový!
Nebo mlíko a jogurty či vajíčka.
Bože, a jak sme na tom ted krásně, hrušky sou z Číny, brambory ze Španělska, kuře z Dánska, třešně z jakýsi prdele, chlast z denaturáku, a akorát sračku z toho všeho si pořídíte vlastní!

Samozřejmě výběr zboží je úžasný: pokud ovšem vy před nákupem vyberete někde banku nebo benzinku, že.

Krysa [bliji]

224124

Co to do pr.... všichni máte s tím komunismem??? Kolikrát mám opakovat, že ten nikdy nikde nebyl??? Byl tu i jinde pokud vím jen socialismus a ještě ve zprasené verzi!

No a ted tu máme leda zprasenou verzi demokracie kombinovanou s kapitalismem řízeným mafiemi!

Krysa

224115

ad: Bohuzel tyto kluci ventiluji svuj vztek velmi nevhodnym zpusobem a casto i zcela nesmyslnym smerem, pritom vetsinou, kdyz s nima clovek mluvi, nejsou uplne vypatlany.. (coz se o mnoha sporadanych ovcanech rict neda)

Tak tohle ovšem platí pro všechny od Národního odporu přes Antifa až po komunisty. Aspoň dlemý osobní zkušenosti. Divíte se, že jsou nasraní, když okolo vidí to co vidí??? Já ne!

Otázkou je, jakým "vhodným způsobem a směrem" se dá ventilovat vztek nad tím bordelem?? CO je teda ten "vhodný způsob"? Docházet k volbám to jistě není, neb jak známo, kdyby volby k něčemu byly, dávno by je zakázali!

Krysa

224113

Tak to nevím, ale mohu vám říct, že ač nejsem komunista, když si přečtu takhle po ránu pár článků o přístupu bank k občanům co nejsou zrovna milionáři, nebo o postupu firmy Foxconn k zaměstnancům, moje záchvaty "třídní nenávisti" vůči majitelům jsou velice silné!

Nakopal bych jim držky všem a to i bez mého členství v KSĆM nebo v Národním odporu!!! Některý je prostě zabít málo!!!!

Krysa

224111

15.07.2010 06:23

Svědectví

RE: Úplně jinak!

89.?.?.?

Zdá se, že na to aby měl někdo konečně vyšší kulturu je podle vás nutný ho kolonizovat. Nejlépe za pomocí armády a děl, nebo dnes letectva a raket. A pak se dotyčným vysvětlí, že to co dělali 2000let je blbě, protože vy to děláte líp, jakým jazykem mají mluvit a v co mají věřit, co mají jíst a případně i v jaký poloze mají šukat. A hlavně co všechno je odteď vaše a nikoli jejich.

Rád bych vás viděl až nás navštíví nějaká cizí civilizace a někdo vám to samý začne vysvětlovat z lodi velikosti okresního města visící nad vaší dědinou...

Krysa

224097

14.07.2010 10:20

Svědectví

Úplně jinak!

89.?.?.?

Především vegetariánství a veganství rozhodně nepovede k vašemu lepšímu zdravotnímu stavu a pro děti je vysloveně nebezpečný.
Člověk je všežravec, né kráva (ač volů by se našlo dost...).

Některé látky se dají najít i v "trávě" (pro protidrogový: sakra, TAK jsem to zas nemyslel!) ale některé nejsou jinde jak v mase a je pak nutné složitě je doplnit jinak. Což ví i "doktor House", že...

Různé zvyklosti v různých zemích pak vzbuzují podivné reakce v jiných zemích, že, např. Někdo nejí krávy, jiný prasata, někdo naopak jí psy nebo šneky, žaby nebo i krysy a hady. (Kdo jí krysy, dostane odemne po čumáku!)

Myslím ale, že důležitý je VZTAH k těm zvířatům a kvalita jejich života při jejich chovu! (Což se mj. odráží ale také na kvalitě toho masa!) TZv. přírodní národy zabývající se lovem mají ke zvířatům zcela jiný vztah, než většina "moderní kultury"! A dle mne ten správný!

My už k těm tvorům nejen nemáme žádnou úctu, ale jejich chov připomíná koncentráky.

Ostatně z TV Spektrum a z pořadů Jamie Olivera a toho druhyho co si nespomenu (Léto na chalupě) je to dost jasný. Ovšem po čem hovno,to se vyveze v rámci EU do východní Evropy, že.

Krysa

PS.:_ jo a pokud někdo tvrdí, že vegetariáni a tak jsou mírnější lidi, tak asi zapomněl na Hitlera, hi!!!

224033

14.07.2010 10:03

Svědectví

RE: .:VEG:.

89.?.?.?

K tomu GO VEG bych měl jednoznačnou odpověď, ovšem neumím až tak anglicky. Jistě ale i tak budete vědět, kam bych vás poslal!

Krysa

224030

14.07.2010 09:59

Svědectví

RE: Jednoduchý recept - vegetariánství!

89.?.?.?

ad: lidé se to snaží dělat alespoň tak, aby způsobovali co nejméně utrpení.


Který dva myslíte???

Krysa

224029

14.07.2010 09:13

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!

89.?.?.?

No nacista, fašista, antisemita jsem taky, hi. K tomu taky rasista a nepochybně i komunista a sionista! Jo a ještě taky ten,, jak se to honem jmenuje...co je proti feministkám... a též
kašlu na ekologii!

Sice nevím, jak to jde všechno dohromady, ale my začínáme být země neomezených možností, kde jde všechno! Skoro jak kdysi v Sovětským svazu, hi!

Stačí na to ostatně málo: propaguju nacizmus tím, že jsem řekl, že i za Hitlera měly ženský volno i 5 dní když měly "krámy" a že co vyrobili za Hitlera je kvalitou lepší než to co vozíme z Číny. Též proto, že jsem v Blídlu nahlas říkal, že po číským česneku a hruškách je hovno. Tím jsem i rasista. Taky proto, že si v Kaufhladu nebo na poště držím peněženku když vidím 10 cigánek s dvaceti děckama (každá...). Jsem antisemita, protože mi leze krkem MOSSAD. A zasraný sionista od doby co jsem jednou něco reklamoval prodejci původem ze Syrie. Proti ekologii jsem od doby co jsem řekl jednomu kam mají jít s mícháním "biopaliv" do benzínu a nafty, a že na poli se má pěstovat obilí a ne sračky. Buzeranti mě nemají rádi od doby, co jsem se nechal slyšet, že "na růžový Babettě bych teda nejezdil"! Feministky od doby co jsem jednu sepsul za povídku v jednom scifi časopise už před léty. No a komunista jsem jasnej, neb mám v mobilu "Sojuz něrušímyj" a znám se s poslankyní za KSČM a nemám rád USA.

Asi by mě už měli zavřít, nebo co.... všichni ostatní, hlavně "menšiny" jsou přece tak strašně tolerantní, akorát já jsem ten fašista, komunista, nacista, ..... a vůbec nechápu že oni přece mají právo na všechno a můžou říkat všechno, zatím co já na nic a měl bych držet hubu!

Krysa

224025

ad: „ohrožením demokracie je i stav, kdy strana (stoupenci) jsou schopni třeba i na lokální úrovni účinně destabilizovat stávající institucionální a právní systém."

Zajímalo by mne, jak jinak by asi šlo u nás ale i kdekoli jinde dosáhnout jakýchkoliv změn než uvedeným postupem a proč by to mělo ohrožovat demokracii, kterou tu ostatně stejně nemáme?

Samozřejmě že je nutný "destabilizovat systém" a nejen na "lokální úrovni" aby se něco změnilo, jinak se totiž nezmění vůbec nic! Což je patrně to o co to jde: jen nic neměnit!

Tady vůbec nejde o nějaký Národní odpor, rasisty nebo cigány, tohle totiž půjde napasovat na kohokoliv nepohodlnýho! No a jak se zdá, posléze nás začnou zavírat i za myšlení nebo za to, že někomu kdo se vládě nelíbí něco půjčíte. Např. chlapovi co bydlí ve stejné ulici půjčíte vozejk, a pak budete tři týdny "podávat vysvětlení" neb on ho použil na "podrývání demokracie" ...
no a to jste měli vědět, a nebo jste se dopustili aspoň činu z nedbalosti, neb jste se neptali na co ho potřebuje a v který je straně, a na jeho názory na cigány, homosexuály, vládu, USA, Židy, Izrael, katolíky, Schwarzenberka, etc... VY jste spoluviníci, protože VON si dovezl na VAŠEM vozejku domů uniformu Wehrmachtu!

A ostatně vy jste taky nepřítel demokracie, protože u vám v mobilu našli zvonění co hraje "Sojúz něrušímyj", nepoužíváte Windows a ke všemu váš antivir je výrobkem bývalého agenta KGB ze SSSR!! No a každý policajt vám vysvětlí, že dostanete za to aspoň 4 roky, a že kdybyste nebyli blbci, raděj se budete věnovat vykrádání chat nebo znásilněním, protože z toho vás advokát vyseká s podmínkou!!

Krysa

224021

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?