Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 15 různých jmén: <nic>, Bublifuck, dobrovolný zamlžovač, Ekonom, HHBB, jansmith1984, Jaromir, Ljoša Shemoneh Esreh, Maruska_, s.vrhalová, šmitjahn rozmila, tmo., uxca, venca, Vševidoucí Oko.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.03.2009 20:30

Člověk v tísni

cikány odepsali aby odvrátili pozornost od svých lumpáren

192.?.?.?

Souhlas."Lidská práva" jsou doublespeakový výraz pro židovská práva. To, že se zastávají práv i jiných menšin je jenom zástěrka, aby to tak nebilo do očí(je zajímavé, že jim to většina národa zbaštila i s navijákem).
Nedávno hodili židoprávní aktivisté přes palubu cikány.Všimli jste si, jak v médiích zmírnili v tomto ohledu cenzuru? Najednou je opatrné kritizování "nepřizpůsobivých" občanů dovoleno, cikánobijec Jiří Čunek sedí ve vládě místo ve vězení a televize vysílá reportáže o cikánských neplatičích nájemného z Litvínova.
To vše se děje za účelem dvrácení pozornosti od židovské megazlodějiny na Wallstreetu (v doublespeaku "krize" ), díky které možná do roka budeme žrát trávu, vařené žaludy a lišejníky jako severní korejci. A všechno se svede na cikány, kteří budou krást a loupit ještě intenzivněji, aby přežili. A na židy na Wallstreetu se zapomene. Všichni v médiích žvaní o tom, co dělat s krizí, ale neřeknou ani slovo o jejích původcích a těch, kteří na tomto světovém podvodu tisíciletí vydělali jmění.

187449

12.06.2009 21:52

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: GM potraviny jsou přeci naprosto bezpečné

jansmith1984 192.?.?.?

Nejen názor p.Koubka na tyto věci Jindro by mohl být zajímavý, ale mě osobně by zajímal i názor mého diskusního přítele Vojty49.

Názor Vojty/Van Gulda na válečné zločiny Izraele (IDF) v Gaze - ANO či NE? - už v podstatě známe, a tudíž chybí ještě doplnit postoj ke GMO. Snad Vojta přispěje i v této věci něco konkrétnějšího do placu a přidá i bližší zdůvodnění.

jansmith[smích]

193206

12.08.2009 10:19

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

Presny clanek

Ekonom 192.?.?.?

tohle je moc dobry a vystizny clanek. cteme tady to, o cem si dost lidi septa. je smesne cist noviny s jejich krecovitymi pokusy o optimisticke zpravy. lidi hodne zapominaji. pred par lety se tu na Zvedavci prognozovalo, ze americka ekonomika pujde ke dnu. malokdo tomu veril, a mame to tady. tohle je jenom predehra ke krizi a bide.

197691

28.10.2009 20:00

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

fakta o očkování

192.?.?.?

Faktem je, že nebylo prokázáno, že očkování zabraňuje onemocnění.Dokázáno bylo pouze to, že po naočkování vykazuje pacientovo krevní sérum reakci na bílkovinné struktury příslušného patogenu. Stručně řečeno -ve zkumavce to funguje perfektně. Lidský imunitní systém je ovšem natolik složitá věc, že výsledek ze zkumavky na něj nelze přímočaře aplikovat.

Někteří odborníci argumentují, že patogen se do organizmu dostane přes několik imunitních bariér které jsou nuceny na něj reagovat a tak si na něj vytvořit skutečnou imunitu, zatímco přímým vpravením jehlou do krve tyto bariéry obejde a tudíž o aktivaci imunitního systému tak jako při přirozeném získávání odolnosti, nemůže být ani řeč.Odměnou jim je to, že nedostanou od farmafirem žádné granty na své další výzkumy.

Dalším zajímavým argumentem je, že vymizení některých nemocí je spíš důsledkem zvýšené životní úrovně za poslední půlstoletí než nějakého očkování.Dobře živený člověk lépe odolává nemocem.Například tuberkulóza je typickou nemocí z podvýživy -do Evropy ji opět zavlékají podvyživení imigranti z rozvojových zemí.

Očkování, jak je známo, bezprostředně po aplikaci značně oslabuje imunitu a celkově zatěžuje organizmus (to mi potvrdilo několik lidí co vyzkoušeli klasickou protichřipkovou vakcínu). Může to vést až k onemocnění doprovázenému horečkami a v krajním případě může končit smrtí.Náhlé nevysvětlitelné úmrtí kojenců patří do stejné kategorie -když do kojence napumpujete několik vakcín s patogeny (byť tzv. oslabenými), tak je div, když to přečká bez úhony.(mimochodem, takhle se vyrábějí budoucí klienti zdravotního systému, v raném dětství jim odpálíte imunitní systém pomocí očkování a už se závislosti na zdravotní péči po celý svůj život nezbaví)

Tím se dostáváme k jádru pudla. Je možné, že se populace cíleně oslabí očkováním, ještě více se oslabí nedostatkem živin a vitamínů (Codex alimentarius!), pak se mezi lidi vypustí jiný kmen prasečí chřipky na který vakcína nezabere (teda pokud vůbec očkování na něco zabírá) a taková menší genocidečka je na světě.Rafinovaně, účinně a hlavně bez důkazů.

zajímavé odkazy:
OCKOVANIE.ORG
ROZALIO.CZ

a tady něco pro zasmání:
ockovanideti.cz nebo je to genocidadeti.cz? Už ani nevím [velký smích]

Jediné co je zaručené a bez vedlejších účinků je dostatečná a pestrá strava (vitamíny,minerály, a pro lidi s nízkou váhou, anorektičky a kuřáky kalorická jídla) a posilování imunity otužováním, saunou, sportem.

203514

03.12.2009 09:54

Pozvánka na hlavní líčení

Podpora

Maruska_ 192.?.?.?

Vladimir je hrdinou dnesni doby. Ja mu moc drzim palce a mnoho dalsich lidi,vic nez si umime predstavit. Osobne Vas nepodporim,protoze bydlim daleko,ale Vy tu podporu musite citit!! Nejste sam a stoji za Vama tisice lidi. Tahle pliziva totalita uz vadi vice a vic lidem. Hanba soudci a soudu,hanba totalitnimu rezimu! Vladimire,stat tam budete sam, ale musite to citit,ze sam nejste. To soudci a tajni jsou sami. Vy tam stojite za nas vsechny, i za mne. Kazdy by mel poslat prispevek Zvedavci,proti tehle spine a hnusu.

206206

18.12.2009 19:52

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

192.?.?.?

Něco podobného jsme už kdysi zkoušeli, to nám neprospívá, vyvolává to protinálady. Raději se držme osvědčeného vnějšího nepřítele. To nám činí dobře.

207419

05.01.2010 19:20

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 192.?.?.?

Říkal jsem si Médo, co tě tak rozveselilo, že si ve svých oslavných ódach na jendu smithe každým příspěvkem stále lepší a lepší a náhle bingooou. Ono je to proto, že se nám vrátil debatní přítel a posila HHBB..[smích][smích]


Taky mám radost a už sem mu to pod jeho "píís" pozdrav (jendovi) napsal.

A nestyď se příteli...[smích] Pocit sebelítosti raději přenechej nevědomým ovečkám, které se v něm vzhledem ke svým hříchům (které již není možno jako za Husa uplatit klasickými odpustky) tak rády vnitřně utápějí a o to raději jej pro pocit rozhřešení a potěchu "špiprama" náboženských Ovčáků ventilují v náboženských nebo světských zpovědnicích.


Ale když jinak nedáš, tak Popel na tvou hlavu a Shanti s tebou a dokud jsi v extázi, tak sem ještě něco pro pobavení zdejší komunity přihoď.

jansmith[smích]

208940

10.01.2010 15:17

Policajné právo na Slovensku

RE: češi a slováci, prop a zvědavec

192.?.?.?

V zásadě nic proti individuální víře. Na druhou stranu, organizovaná víra ještě automaticky neznamená nucení. Náboženství je už od pravěku záležitostí kolektivní a většinou dost organizovaná, zatímco individuální cesta k víře je historicky poměrně nová věc s nepříliš pozitivními výsledky (míněno z globálního, společenského pohledu).

Svoje znalosti husitství trochu přeceňujete. Tam šlo v prvé řadě o rozkradení církevních majetků českou šlechtou a o mocenské boje mezi stavy o moc. Teze o nápravě církve byly jen propagandou pro lůzu, kterou šlechta potřebovala k uskutečnění svých plánů (holt potřebovala kanonenfutter).

Hus by byl ideálním adeptem na darwinovu cenu. Tvrdit v době největší krize církve, že ona není tou pravou kristovou církví, že je jen formální světskou organizací a ještě to jet obhajovat na její konci, to už chce notnou dávku masochizmu. Jinak to ani dopadnout nemohlo. Kdo holou rukou šťourá do vosího hnízda, ten se pak nesmí divit, jaké to přinese následky. Jedna věc je kritizovat konkrétní prohřešky církve, druhá věc kritizovat církev jako celek. To už je silné kafe.

Pokud jde o nedobré zacházení s Husem, tak musím podotknout, že v té době to byl standard pro zacházení s poenciálními heretiky. Sv.Ignác z Loyoly si prošel mnohem tvrdším žalářem a vyšetřováním, než byl zbaven podezření z hereze a bylo mu umožněno založit řád Jezuitů.

Některé hereze vedou k reformě a obrození církve (sv.Ignác), jiné by vedly k jejímu zničení. V Husově případu usoudili že jde o tu druhou eventualitu.

Po bitvě je každý generál. Ale v době bombardování Jugoslávie měl málokdo přesné informace o tom, co se tam děje. Ta špína vyplavala na povrch až mnohem později. Miniaturní stát Vatikán nemá prostředky na kvalitní výzvědnou službu jako třeba Německo, tak papež nebyl kvalitně informován (nebo byl úmyslně dezinformován), to vás nenapadlo?

V Evropě podle vás vládnou křesťani? Takovou naivitu bych nečekal u člověka, který je roky stálým inventářem Zvědavce. S takovou začnete za chvíli tvrdit, že Černou horu a její průmysl skoupila hrstka křesťanských rodin ve spolupráci s Jezuity [velký smích] Na to pozor.

209361

12.01.2010 18:37

Propaganda

RE: Dotaz na znalce Koukolíkova díla

192.?.?.?

Přitom by stačilo tak málo. Říci, že Židi absurdně napadli pokojně se družící Němce.
Vy jste chodil patrně do nějaké lokální katolické školy, že se tak dokonale orientujete v realitě a víte přesně, která bije. Pane pietroo, neměl jste také vytřeštěné oči při psaní tohoto příspěvku?

209489

15.01.2010 07:00

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

192.?.?.?

Tak skutečný pan Saša, sám v poli. Ale mě opravdu zajímá víc ta propaganda. Vaše odkázání na encyklopedie je také přínos do diskuze, ale pro praxi velmi nepoužitelný. Už právě proto, že mnoho takových pojmů se tam buď nevyskytuje anebo v jiném významu.
Pane Sašo, Vaše reakce v tomto vlákně je zajímavá pro mě v jednom směru. Vás nezajímá ani tak "trollí" jednání, jako "troll" dle nicku. Je to logické, neboť to umožňuje podporu "trollů" patřících do lokální skupinky, kteří jsou využitelní v rámci místní propagandy.
A tím jsme se dostali opět do tématu. Pane Sašo, myslíte si, že jenom proto, že se děje lživá propaganda v malém, je omluvitelná? (Přemýšlejte, každý názor má v sobě obsaženo obojí, jak pravdivost, tak to druhé).

"troll"[mrknutí jedním okem]

209634

17.01.2010 19:16

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

šmitjahn rozmila 192.?.?.?

Paní Jarmilo, Vy chodíte, předpokládám, šmírovat mezinárodní bankéře do BIS centrály. Budete patrně jediný očitý svědek jejich strašných rejdů, který zavítal sem do Zvědavce. Můžete prozradit ještě něco pikantního zpoza opony?

šmitjahn rozmila[zmaten]

209764

19.01.2010 09:27

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Vytváření nových slov...

venca 192.?.?.?

Pane Václave, myslíte si opravdu, že tu provádíte nějakou podvratnou činnost? Toto gágání jeden přes druhého je právě to, co vyhovuje ke zformování jakéhokoliv režimu. Mozečky gágalů horečnatě pracují, jak by přegágaly mozečky gágalů z vedlejší farmy.
Dokud se lidé budou vyjadřovat, jak jim huba narostla, bude potíž je manipulovat. Pokud však uprchnou "do podzemí" (na internet [oči v sloup] ) a začnou mluvit v jinotajích, tak ten zbytek hovořící lidskou řečí nejspíš upadne do podezření jako první a kdo se na něj vrhne v první linii, budou právě kompletně paranoiou stižení semerádi.

venca[zmaten]

209903

19.01.2010 16:29

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Vytváření nových slov...

dobrovolný zamlžovač 192.?.?.?

Ale Václave, ta "podvratná" činnost je Váš nápad. Vy přeci máte totalitu, kde se nemůže nic vyslovit. Proto, obrazně řečeno, přecházíte do podzemí (nemyslím hned někam do sklepa k cyklostylu, ale alternativní www) a začínáte se vyjadřovat v šifrách. Těm ti "vaši" rozumějí a "oni" zase ne (jinak by to postrádalo logiku). Nejspíš proto Vám připadá, že Vám nerozumím, a proto jsem přirozeně od "nich"“ (např. agent STB).
Já nevím, ale tím tomu asi nepomůžete. Proto si myslím, že by opravdu mělo jít o vyjasňování pojmů (jak píšete) než jejich zamlžování, k tomu mlžení právě výborně slouží i to nálepkování, překrývání, kódování, maskování apod., které hrdě používáte Vy. To pak povede k bagatelizování a zmatenosti. Na diskutujícího se vybodněte, tady jde spíš o ten předmět diskuze, Václave. (On nějaký ten analytik si to tu jen přečte, ale hádat se tu určitě nebude, ale nejspíš mě teď přesunete do oblasti dobrovolných zamlžovačů, že jo.)
Právě diskutovaný konflikt na Balkáně je již dlouho vyvoláván těmi samými silami, které sice můžeme označit jako "voldemortí", či strašlivé, ale to bude tak vše.

dobrovolný zamlžovač[zmaten]

209925

01.05.2010 21:00

Finanční systém a jak je to s tím kapitalismem II.

RE: tak polopaticky

192.?.?.?

To navrhujete, aby chodili dlužníci přemlouvat banky, aby utratily peníze za to, co oni vyrobili, aby tím pak mohli splatit dluhy, a ještě si zas museli půjčit znovu, aby bylo vůbec něco do oběhu na útraty za zbylé vlastní produkty? A tohle má být svět podle koho?
[oči v sloup]

218549

14.06.2010 14:55

Školné je správné

studovaný idiot / nevzdělaný negramot

192.?.?.?

Klíčová je skutečně kvalita školství. Když nedáme lidem vzdělání a zároveň jim dopřejeme kvanta primitivní konzumní zábavy, tak společnost klesne na úroveň doby kamenné.(což je cílem) Dnešní VŠ na druhou stranu produkují cvičené opice bez schopnosti kritického myšlení a vyrábí vysoce kvalifikované a specializované nemyslící otroky (TOP09 volili převážně lidé vysokoškolsky vzdělaní). Takže jak nevzdělanci, tak dnešní VŠ vzdělanci vyhovují potřebám vládců a NWO. Nejlépe je na tom člověk, co díky vzdělávacímu procesu získal kvanta informací, které si pak dokáže dát do souvislostí(v případě, že si nenechal do hlavy nacpat s informacemi i ideologii).

Dnešní mladý člověk (a je jedno zda vyučený nebo VŠ) nemá sebereflexi a rozhoduje se na základě emocí a pocitů (ty v něm vyvolají média), nikoliv kritického posouzení faktů. Tuhle generaci už nevychovávali rodiče, ale vládci z NWO.

221997

09.07.2010 21:08

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

192.?.?.?

O toho bambulu nejde, ale trefila jste to přesně, on totiž zhruba papouškuje římskou imperiální doktrínu, která je na našem území aplikovaná již cca 1000 let prvními latinskými kronikáři. S tím vlastně souvisí i ten urputný boj o katedrálu, protože již první „historičtí“ panovníci věděli o co jde, proto je vystavěná na královské půdě uvnitř hradu (na místě předchozích svatyní), aby se dala před plíživou nenažraností kněžíků - agentů uchránit, a proto také jako státní symbol přetrvala separovaná od církve. A že jim to setsakra leží v žaludku už pěkně dlouho. A pořád jde opravdu o zpochybnění státnosti (a vždycky šlo).
Ona ta metoda je prastará, a v našem případě se s tím můžeme setkat již u Fredegarovy kroniky, kdy se římský mnich snaží namluvit (a docela úspěšně), že tu vládnul „francký kupec“ Sámo. Je to však naprosto absurdní představa, že by akorát v době, kdy tu byla „přepadena karavana franckých kupců“ si kmenoví vládci nechali jednoho „v záloze“, aby jim vládnul a ještě ke všemu vedl „odboj proti Frankům“. Je to již na první pohled úlysnost jak směrem k Fr. pohlavárovi, tak sv. stolici, dle logiky "svět jsou Frankové a Frankové jsou Řím" a tomu všechno patří. Pokud tu někdo sjednotil kmenové vůdce na tak rozsáhlém území, musel být hodně dobrý válečník, politik a podle všech tradic hódně urozený a znalý kmenových poměrů. Francký kupec je výmysl, stejně tak i další spisky v této kronice (zvlášť úsměvné jsou pasáže, kdy udatní Germáni ve všech bitvách vítězí, aby nakonec spráskaní odtáhli). K této politice patřilo i připisování si vlády v zemích, kde evidentně ani nikdy nebyli a příběhy o tamním obyvatelstvu si cucali z prstu. Zjevnými propagandistickými výmysly se to tam jen hemží a většina těch báchorek má do funkční praxe hodně daleko. Jenže to přiznat by znamenalo, že veškeré dějiny psané latinskými legendisty jsou ve skutečnosti latiníky nafukovaný blábol, a tím by vzala za své i veškerá sv. EU propaganda i s pofidérní legitimitou, která má právě z těch římsko-latinských povídaček vyplývat.

223671

12.07.2010 07:50

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Vševidoucí Oko 192.?.?.?

[velký smích]

Vložený obrázek

oni ví, že vím... vidím je... všechny... všude...

[chechtot]

223905

Jsem s vami za jedno v tom, ze stihat nekoho za lepeni samolepek a zapujceni bubnu je zavrzenihodne. Potud nemuze byt sporu.

Druhou strankou veci je ovsem vas text (patrne zamerne zamlcuje) nektera dulezita fakta:

Dotycni nejsou stihani zdaleka jen za lepeni samolepek a pujceni bubnu, to je jen absurdni stripek v tom, z ceho vseho muze stat nepohodlnou osobu vinit a je spravne, ze na to upozornujete. Jsou ale stihani za mnohem vetsi skalu naplneni skutkovych podstat.

Pan Vondrak byl v dobe uvaleni vazby v podmince za to, ze spolu s nekolika dalsimi zbil zenu stredniho veku.

Nikoli nepodstatna cast vsech stihanych bylo v minulosti odsouzeno nejen za podporu a propagaci fasimu, ale rada z nich i za nasilne utoky. To vse velice ovlivni nazor soudu, nehlede na politickou objednavku.

Jeste jednou zduraznim, ze by podle meho nazoru mala panovat svoboda slova dle americkeho vzoru a vy a vasi pratele byste meli mit moznost pochodovat pod symboly dle vasi libosti. Zaroven nicmene neni vhodne manipulovat ucelovymi fakty vytrzenymi z kontextu.

224039

30.07.2010 07:46

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Stalin seminář nedostudoval, odešel sám

Ljoša Shemoneh Esreh 192.?.?.?

>Stalin naozaj evidentne podľa jeho prvých publikácii (ako 20 ročný) valnú mienku o popoch nemal.
Tak se už třeba nakonec dostaneme i k tomu podstatnému. A to, proč byly vlastně některé „pravoslavné“ semináře pod zásadním vlivem katolíků, tedy některých řádů a proč v těch oblastech vlastně „vznikaly“ revoluční buňky. Totiž konečným cílem na mušce byla již nějaké to století právě pravoslavná církev (i s ostatními tzv. heretiky). Pak nás tedy nemůže ani udivit ten „přerod“ kněze v revolucionáře (ostatně již některé revoluční jednotky na barikádách v ulicích Paříže vedli přímo kněží, cílem však byla neposlušná šlechta). Stalin byl prostě pro svou roli agenta vybrán a vychován. Vlastně dnes už je výsledek jeho práce viditelný, „pravoslavná církev“ již je ve skutečnosti církví římskou. Všechny ty historky o židech a židobankéřích jsou zástupné, v tomto příběhu prostě jen dostali svou „slavnou“ roli.
(Hitler je stejná verze, cílem však byli heretici němečtí)

225146

01.08.2010 12:04

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Stalin seminář nedostudoval, odešel sám

Ljoša Shemoneh Esreh 192.?.?.?

hlavně aby to dalo něco vám, milý udo... doufám, že vám tedy došlo, v čem vám papež pomůže, proč je římská církev skutečně římská, a proč jsou některé věci malovány "židovským" navrch...
[smích]

225348

03.08.2010 15:30

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

192.?.?.?

Quido se zřejmě šel věnovat nějaké smysluplnější činnosti (házení hrachu na zeď?) než je diskuze s vámi.

Vy jste bohužel ten typ člověka, který si usmyslí, že je něco pravda a potom si začne shánět "důkazy" a krkolomné myšlenkové konstrukce na obhajobu toho, co si zvolil jako pravdu. Tedy obrácený postup, než si volí lidé, se kterými je možná nějaká diskuze (napřed sbírám různé informace a na základě nich dospěji k něčemu, co se aspoň blíží pravdě). Stačí si projít pár diskusí na téma, o kterém jste byl skálopevně přesvědčen, že je pravda, aby to člověka odradilo od diskuze s vámi.

Opakujete se jako pokažená gramodeska. Pak se nedivte, že vás někteří mají za agenta, nebo (v lepším případě) za užitečného idiota, který šíří zednářskou protináboženskou propagandu, jako rudí komisaři v sovětském svazu.
Tuhle nálepku jste si ale nalepil sám.

225536

10.08.2010 17:39

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 1. část

RE: Bludny kruh z nehoz neni cesta ven,cesta penez.

Bublifuck 192.?.?.?

Když někomu chybí peníze, tak to hned neznamená, že je dobrák. Stejně jako naopak. Ale jejich způsobovaný nedostatek je účinná metoda jak chudáky i bohaté manipulovat. Dal jste dokupy klasickou emotivní slátaninu o zlých bohatých, co okrádají hodné chudé. I kdyby to byla pravda, tak to nikomu nepomůže, právě naopak. Patrně tyhle sbírky „faktů“ vyrábí ti samí, co chystají příchod nějakých vesmírných spasitelů před tím, než nás jíní vesmírní bubáci teroristicky napadnou. [mrknutí jedním okem]
Svatojiřský kříž v kombinaci s drakem symbolizuje dualitu v typicky římském pojetí věčného boje, případně obrácení na tu „pravou víru“. Ale i kdyby na víru obrátili úplně všechny, vždy si musí nechat nějaké „odpadlíky“. Je to jedním z principů uchopení moci. A to je dobré vědět, ale budeme-li se toho děsit, je lepší to raději nevědět.

225962

12.03.2011 23:52

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

s.vrhalová 192.?.?.?

Jestli se podíváte zpět na mou odpověď, je tam všechno, na co se teď znovu ptáte. Stále se děje něco, co nejde „evolučně“ potvrdit a ani vyvrátit. A to jsou Vaše veškerá každodenní rozhodnutí a jejich důvody.

„Vesmírná civilizace“ je stejný produkt jako biblické texty. Na to nabalíte cokoliv, ve „vesmíru je jaksi možné cokoliv“, všechno co Vás napadne, Vaše nápady a fantazie jsou další kompletní vesmír, kde je možné to, co vám umožní meze vašich představ. Tedy je to veskrze imaginární, stejně jako Bůh (a jsme u otázky, co je „skutečné“).

Opět a trošku jinak. Pokud hovoříte o „zásahu zvenčí“, který je výjimečný, v čem by měl být výjimečný? Promyšleností? Máte raději „imaginární civilizaci“, než „dědu na obláčku“? V zásadě jde ale o totéž, jenže je „Nová Doba“, nebo tak něco. Máme „novou“ terminologii, „nové“ grafické projevy, „nové“ zvukové projevy. Ale lidský postoj k „náhodě“ a „plánu“ zůstává. Jenže ten předpoklad by znamenal, že ostatní trvalé vlivy by měly být snad „náhodné“? (Vnější nebo vnitřní, na tom nezáleží.) Ale o náhodě jsem nic nepsala, tu ve skutečnosti předpokládáte Vy s tím, že je tu „v některých fázích něco cíleného“. Cílené = podle plánu. Zbytek = náhoda. A jsme u stvoření / evoluce, tedy jak jsem naznačila onen trošku obecbě zažitý a naivně předpokládaný rozpor - náboženství / věda. Ale nejspíš to takto vůbec nestojí. Je to čistě o způsobu přemýšlení a náhledech na věci okolo nás a uvnitř nás. A co si představit i ten „evolucionismus“ jako šikovnou součást čistě náboženských cílů?

Ale genetický vývoj musí být jako každý jiný. Pátráte a učíte se a najednou si vytvoříte pravidlo, o kterém již více nepřemýšlíte. Zůstane zmechanizované. Je z něj zápis – program – plán. A jak vznikl? Bylo Vaše pátrání ovlivněno více Vámi, nebo to bylo vnucené okolím (vnějším zásahem a jedno jak fantastickým či pravděpodobným). Jednal jste náhodně, nebo promyšleně? Působilo okolí na Vás náhodně, nebo promyšleně? Tak to asi jenom v genech nenajdete, na to Vám dá odpověď to, čemu uvěříte nejvíce, sebe nevyjímaje. A nejspíš z tohoto důvodu i Vaše odkazy nakonec směřují k tomu, co by se dalo nazvat docela dobře staronovým náboženstvím. Za ním pak lze předpokládat i výsledek, a tím je představa člověka jako chovaného trouby, pitomce, pěstěného pro užitek „cizích entit“. Tedy nic nového, je to čistě pozemská manipulace, ke které je internetové médium jako stvořené. [mrknutí jedním okem]
Nebo by se Vám nějak ulevilo při představě, že Vás tu má někdo na starost?

239375

30.05.2011 06:56

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

192.?.?.?

Diskuze bude mít smysl tehdy, když se budeme chtít pochopit.
...
Vy snad vlastníte vzduch? Světlo? Nakonec i to tělo tu necháme úplně k dispozici.
Co to je "vlastnictví", to je nutné vtloukat do hlavy, kdyby to nikdo nedělal, tak to nevíte, a přesto přežijete, aniž byste měl o tom páru. A tak se to děje i nyní, přinejmenším prvních pár let života.
Takže René, odpověď zní, že to šlo, i vy jste to již dokázal.
[smích]

245093

07.08.2011 19:52

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Souhlas s panem Editorem

HHBB 192.?.?.?

Myslím, že si tu pleteš nějaké "podnikatelské aktivity" (diktované evropským sojuzem) se vztahem člověka ke svému okolí a jeho snahou změnit své chování škůdce a parazita, dokud to ještě jde.
Pokud nějaké prskance na sobě vidíš, budou nejspíš jiného původu (drž si při psaní před ústy kapesník). [mrknutí jedním okem]

250070

08.08.2011 16:47

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 192.?.?.?

>Musí se především napravit
pindy...nic takového "se nenapraví"
Zemědělství je sníženo na průmyslovou nádeničinu, je totálně ve vleku stávajícího uspořádání. Jedna komise zmizí, deset se jich vylíhne. A líhnou se díky systému hodnot uhnízděných v hlavách lidí, co jsou pak schopni svoji debilitu ještě vydávat za humor, případně, pokud se jim podaří zorganizovat dostatečný počet tleskačů a řiťolezů, tak na tom založit i politickou kariéru.
Komise je produkt toho, co tu s kolegou předvádíte.
Komise zmizí jedině když nebude mít koryto. A koryto nebude mít jen tehdy, když nebude mít nádeníky. Proto musí lidi dostat hospodaření pod svoji kontrolu. A to půjde jedině tehdy, když budou chápat, co to je. A to je především činnost v souladu s prostředím, tedy je udržitelná. To, co tu zesměšńuješ, to je snaha lidí o udržitelný vyrovnaný systém, respektující prostředí s vědomím, že jsme jeho součástí.
Že méně zbyde pro parazita?
No, asi budeš muset s moudrostrakou na pastvu...

250200

15.08.2011 14:49

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: a je nutno úchylům dělat reklamu i tady?

tmo. 192.?.?.?

plácáš nesmysly, jako pokaždé. tolerance menšin je znakem vyspělé společnosti. vy levičáci, co máte v hlavě vygumováno, se snažíte dávat najevo svoji ynteligenci omíláním zažitých stereotypů.
jelikož mám mezi gayi mnoho přátel, byl jsem se na prague pride podívat. a myslím si, že mezi těmi lidmi by se našlo mnoho lidí, kteří jsou stokrát chytřejší, než ty.
je mi jedno, jestli zdejší samovládce pustí tento příspěvek, stejně mu nedám ani korunu, za to, že si tu hýčká degenerovance, jako jsi ty. [smích]

251025

06.09.2011 17:22

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

uxca 192.?.?.?

Ano, právě že současná vláda na řešení tohoto problému vůbec zájem nemá, naopak se jí výborně hodí ke kanalizaci frustrace a hněvu který je ve skutečnosti způsoben jimi a měl by proto být i proti nim namířen. Místo toho se uměle nafukují a přiživují problémy úplně jiné, aby se na ně svedla pozornost. Zkrátka, roděl a panuj. Třeba se mezi sebou sežerte, ale nás budete hezky poslouchat.
Proto tvrdím že základní podmínkou řešení problémů cikánů a jiných je změna vlády, popř. systému. Jak už tady někdo naznačoval, nejdále v úspěsné aplikaci civilizačního tlaku byli komunisti. Skutečně si myslím že tímto způsobem - právo na práci, omezení počtu dětí, silný vliv školy a úřadů na integraci a potírání vyloženě asociálních aspektů jejich kultury se zkulturnění dosáhne nejrychleji (pár generací) a je to i po morální a etické stránce správný postup.
Pak je tu samozřejmě ještě možnost se těch vyloženě nepřizpůsobivých ztracených případů zbavit jinak, např. deportace do indie (alias návrat do domoviny + zajímavá finanční pobídka). Ale obávám se že indická vláda by s tím asi moc nesouhlasila.
Jinak pokud by tu někdo chtěl argumentovat vyloženě extrémy typu hitler a jeho způsobem řešení, tak nechť si uvědomí, že právě kvůli němu tu ty problémy máme, tím že vyvraždil většinu relativně asimilovaných českých cikánů se pak k nám po válce přesunul mnohem parazitičtější povl bůhví odkud se všemi z toho vyplývajícími důsledky. Zvláště v té dnešní demokratůře se zdá, jakoby příjmali od naší většinové kultury to nejhorší a přitom z té své naopak to lepší spíše pozapomínali. A tohle se bohužel netýká jen cikánů, ale i majoritní společnosti. Schválně si uvědomme, jak se naše kultura vyvíjela po otevření se po r.89, hlavně s souvislosti s kontaktem s tzv. kulturou našeho nynějšího největšího uzurpátora (alias největšího spojence a dobrodince atd. atd..)

252578

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 74 čtenářů částkou 10 306 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 4

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 2

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,13 Kč
Euro
24,96 Kč
Libra
29,91 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
20,80 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 175,72 Kč
1 unce stříbra
422,59 Kč
Bitcoin
235 845,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?