Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 418 příspěveků, 198 různých jmén: <nic>, ¨, --, ---, --------, -----------, ;-), ?, ., .., ....., ', *, ***, +, ++, 271/2007 Sb., 4. brigáda Tábor, 538, 88, a teď opačně, Abmull, AČR, Adlatus, Ambrož, Anál, anonym, ARGOON, Arresty International, asdfgh, Augustin22, autocenzor, autodr., Bastila, bezdomovec, Biikupp, Bikkup, Blabolil, Borja Nešťastný, Bradek Kohn, Bravek, C. J. Hornster, Cenzura, Clima Gates, Czechian, Czechpostman, czert, Daniel Kváč, Daniel Š., deformy, demokratura, Dilino, Dobrý voják Švejk, DOTAZ, Drbalka, Dworschak, Eddie, ekonomické dějiny Česka, EMLS, Eso, Evropě to osladíme!, Felcc, fil, Franta Mydlo, FRED4, Fuente, gayograf, geograf, Grrepoliz, Guzzepe Carta, hahaha, Hans Štembera, Höger, Hoshek, Hranice, hudba v rádiích, chlap z gulama, chrochro, I.G.N.A.C., Ihor, iluutnh, íýžčžo, IZM, J. K., ja 2011, Jan Dvořák, Jarmil, jjm, Johnny, Josif, JOUIN, jrfbovrl, jssj, julis, Jurka, juvel, Kalous ušatý, Kapistrán, Karl, KD, Klaneni se prazdne rakvi, Klára Zetkinová, kolipp, Korupce, Kradousek, kt, Kult Osobnosti, Lahváč, Lasett, Leerss, legální lichva, LETT, Lett45, Libor, lidový humorista, LINUS, linvizta-čechizta, listonoš, Lukeš, M.X.M., Marihuana Marihuanovich, Martina, Mat, Michel, Milan Růžička, Minskej, Moira, Moravec, Mosti, Čechi, naštvaný volič, ncp, nové krycí jméno, občanské fórum, Obzamini, Open Society, Osmdesat haleru, P. C., P. L., p.o.p., p.t.p., Pavel Uxx, Pavla K, Petrbudwar, pieta?, poiuz, politolog z Plzně, power law, privatizace, Protentokrát, psycho, Putsch, R.p.O, Rattinger, Raucher, Rerotr1, RETRO, RIP, Rozdělení Česka-Slovenska, rozradeno jest?, Rýpal, s, Sallab1, seremesinahlavu, Shkolnikov, Silberstein, Silberštejn, Slušný člověk byl a je za, SnailNet, starý známý, státní financ, Sudeťan, suxx, Šeker, Tandler, Tanguero, Tatrovice (Dotterwies), Televizní silvestr, úkáčko, Uncle Sam, ůsidvbůSJK, už to leze ven, Václav Havel se zasloužil, Václav. L., Velký Demokrat, Venca Lahváč, visokoškolák :-)), Vivat Slovakia!, VoZP, Vrblk, výměna stráží, Xhamster, z netu, Zdena, Zemřelá společnost, zločinné praktiky OSA, נושה, ראָטשילד, صدام.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.05.2014 19:36

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA Iránska vláda

77.?.?.?

V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA

Iránska vláda dáva ponuku Slovensku ČESKU Madarsku Bulharsku, Rumunsku polsku prosto každému kto je závislý na Ruskom plyne že nahradí Ruský plyn.

Už je len starosťou Česka , Slovenska Madarska Bulharska, Rumunska

polska si to dopraviť na svoje územie ako chcú.

309822

11.06.2014 11:23

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

0,8,- Kč

Osmdesat haleru 77.?.?.?

U zdravotni pojistovny mam trvale preplatek asi 700,- Kc, ktery si tam nechavam prave kvuli podobnym nesmyslum. Bez sance. Jednou jsem dostal celkem dva dopisy (v hodnote 30,- Kc) ze pry jim dluzim osmdesat haleru. Vydal jsem se tedy na pobocku s dotazem co to ma znamenat. Slecna zira do pocitace a pak pronese ze nechape proc mi to posilaji, kdyz tam mam preplatek asi 700,- Kc. To vim. Ptam se zda-li je to tim vyresene? Neni!
Musim pry najit urednika, ktery ten dopis odeslal. Nastesti jsem z Prahy, takze cesta do centralniho chramu neomylneho bozstva nezabere cely den. Tam se nakonec dozvidam, ze pry se „jim spatne zapocitala“ prichozi platba v systemu. Tentyz dumyslny system ale (v dusledku vlastni chyby) nevahal a okamzite vygeneroval dva dopisy v hodnote 30,- Kc o „dluhu“ 80 haleru. Nastesti je to tim tedy vyresne, protoze „dluh“ je smazan spravnym zapocitanim nasledne platby.
Co na tom, ze tam byl celou dobu na jejich uctu preplatek v hodnote tisicinasobku smysleneho dluhu. Jasne tim naznacuji, ze jim vubec nejde o ty penize. Chteji jen buzerovat a maji ve vsem bordel.

311471

11.06.2014 17:21

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

šlo vůbec někdy o "vrácení dluhu věřiteli"?

? 77.?.?.?

viz
Nenasytní exekutoři chtějí kasírovat i věřitele
http://www.novinky.cz/finance/338587-nenasytni-exe...

311482

20.06.2014 14:04

Jak zlikvidovat živnostníka

Česká úplatkářská republika

Korupce 77.?.?.?

"úředník na FÚ rozhodl o nepovolení splátkového kalendáře... Rozhodli po 86 dnech od podání mojí žádosti, tedy ne 90 dní po... Ujistila mě, že 90 dní je zákonná lhůta, a že to určitě projednají dříve. Nevím, co si tím úředník na FÚ uspokojil, a jakým mindrákem trpěl."

Trpěl tím, že nedostal úplatek. Kdyby dostal úplateček, povolil by splátkový kalednář, rozhodl by ihned, odpustil by daně, snížil by pooplatky, zrušil by penále, ...

311999

21.06.2014 20:55

Vláda má starost - co s armádou

Vojáci se začali bránit proti urážkám a nenávistným komentářům na sociálních sítích

Daniel Š. 77.?.?.?

Vojáci se začali bránit proti urážkám a nenávistným komentářům na sociálních sítích
http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/voja...

312090

23.06.2014 14:25

Vláda má starost - co s armádou

Odvody do armády podle nového zákona: Za bojkot "vojny" pokuta až 30.000,- Kč

AČR 77.?.?.?

Odvody do armády podle nového zákona: Za bojkot "vojny" pokuta až 30 tisíc korun
http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-62398170-novela-br...

312193

28.06.2014 12:45

Dotaz české poště

Prodej finančních produktů na poště? Šikana a zhůvěřilost, říká pošťačka

listonoš 77.?.?.?

Prodej finančních produktů na poště? Šikana a zhůvěřilost, říká pošťačka
http://www.penize.cz/pojisteni/286198-prodej-finan...

312414

10.07.2014 13:18

Putin si je dobře vědom hrozby, kterou představuje americká diktatura pro celý svět

Náměstek ministra zahraničí David Gladiš: Bratřil se s talibanci!

pieta? 77.?.?.?

Náměstek ministra zahraničí David Gladiš: Bratřil se s talibanci!
http://www.blesk.cz/clanek/radce-penize/67661/name...

313062

07.08.2014 10:36

Kdo je nepřítel?

Soucasna potycka mezi Statem Izrael a Hamasem z Pasma Gazy

Libor 77.?.?.?

Americky ministr zahranici Kerry vyjednava o miru zcela mylne a pomylene (Kerry je ostatne kapitalni levicovy hlupak) protoze mezi Izraelem a Hamasem neni zadne moralni rovnitko (moral equivalency). Valcit a strilet rakety na civilni obyvatelstvo v Izraeli zacal Hamas a odmital prestat - Hamas je agresor, ktery ted breci, kdyz dostava pres drzku. Izrael ma historii ustupovani palestinskym pozadavkum, Hamas ma ve sve ustave pozadavek uplneho zniceni Izraele. Izrael ma pravo se branit. A Izrael je JEDINA DEMOKRACIE na celem Blizkem vychode. Ja vim, ze Cechum demokracie moc nevoni, proto porad dokola voli komunisty, ale v civilizovanem svete to tak je a nikdo netvrdi, ze Cesko je civilizovana zeme.

Cas od casu Palestinci unesou nejakeho Izraelce (je unos civilizovany? Je to soucast muslimskeho vyjednavani! Tak co chcete?) a pak ho za potlesku levicovych zapadnich medii jako CNN slavnostne vymeni. Ale ne kus za kus - podle Hamasu ma jeden islamsky zivot cenu tisic izraelskych zivotu. Priklad: Izraelsky vojak Gilad Shalit vymeneny za 1027 Palestincu - jo, vazne! http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/...

Podle teto hamasisticke teorie, pokud zatim Palestinci zabili svymi raketami 65 izraelskych obcanu, potom by Izraelci meli mit pravo zabit 65 tisic a jeste nejake drobne Palestincu. No ano, jinak to neni spravedlive podle palestinskeho videni sveta! A zatim jich zabili jen asi 1400 (a to asi Palestinci stejne lzou). Koran jim totiz narizuje LHAT nemuslimum. Vygooglujte si to.

314996

30.09.2014 16:17

Bitva o Damašek

Izrael podporuje ISIS čiže ISIL teda moslimský štát

77.?.?.?

Izrael podporuje ISIS čiže ISIL teda moslimský štát,
Izrael podporuje ISIS čiže ISIL teda moslimský štát, zostreľuje napríklad Sýrske vojenské liedatlá bombarduje sýrske vojenské zariadenia alieči zranených vojakov ISILU, v nemocnici v Tel-Avive.


Naozaj v tomto videu ako je to povedané a vysvetlené špičkovými špecialistami na islamský teroriizmus o čo ide v Sýrii a Iraqu pekne vysvetlené v tomto videu že je naozaj pravda že Izrael a Islamský štát sú verní spojenci.

https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&i9=cdf...

318318

03.10.2014 15:51

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Teroristický útok

77.?.?.?

Hej, hej očakáva sa obrí teroristický útok vedený organizáciou Islamský štát teda ISISOm či ISILOM alebo kalifátom alebo ako chcete kalifom Bagdádím z mesta Rakka v Sýrii. terč útoku samotná Kába, Dôvod? Náboženský treba sa vraj modliť Bohu a nie klaňať sa nejakej kaplnke respektíve meteoritnému kameňu ktorý je zamurovaný v rohu Kaby a verici moslimovia ho pri návšteve kaby boskávajú. kalif chce prsto očistiť Kabu od modlárstva a modloslužobníctva a chce kabu v mekke vyhodiť do luftu ako pred tým vyhodil do luftu iné sufijské mešity v Iraku a Levante a Sýrii.

318459

04.10.2014 09:48

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Daľší zapadný rukojemník zabitý

77.?.?.?

Tie vrazdy sa celkom verne podobaju na Turecky film "Kurtlar Vadisi Filistin" (csfd:

http://www.csfd.cz/film/287802-kurtlar-vadisi-fili...

Tu je ukazka z filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=aDbiiCgVd0Q


Mozno nahoda, mozno nie [pláč]

318514

05.10.2014 10:30

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

tajná spojupráca USA a ISIS

77.?.?.?

tajná spojupráca USA a ISIS, odhalená
video:

https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&

318571

27.10.2014 00:14

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

Saker, (byvaly) vojensky ANALYTIK z Kalifornie...

Moira 77.?.?.?

Behem poslednich 2 tydnu doslo k velkym zemnam na hernim poli: velka sachovnice byla odvrzena a Putin se zmenil ze sachisty na hrace pokeru- tak to podle meho analyzoval i Saker.
Zapad uz mnoho tahu na vyber nema, sankce byly jednim z tahu moznych a poslednich, zmena hry tedy muze paradoxne vyhovovat obema stranam (proto tak rezervovane reakce na Putinuv projev). Ted se pomerne odevzdane ceka na historicke znemozneni se Ruska, ktere bud zacne na UK dodavat plyn zadarmo, tedy vymekne, coz bude znamenat, ze jeho velkorysy pristup k sankcim byl bluf...anebo Rusko polozi na stul vedle svych prozatim vylozenych karet atomofky a bude pozorovat, jestli Zapad mrkne.

Se Sakerovym clankem uzce souvisi i Valdajsky Putinuv projev, jako by ten clovek vedel, co Vladimir Vladimirovic rekne.
Ten projev nevidim ani tak, ani tak, tedy neni ani utocny, ani obranny, nybrz pouze signalizuje zmenu herniho schematu (viz vyse).

Ma Rusko na to, ustat dopad zastaveni svych dodavek plynu do UK?
Ma Zapad dostatek casu na to, cekat, jetli to Rusko ustoji?

Nezapomenme, ze mame na krku Matku vech Krizi a byt dle velkych teoretiku ekonomicke zurnalistiky jiz nekolikrat skoncila, stale se tato zombie nema k odchodu ze sceny, dokonce se zda, ze s kazdou dalsi bankerskou zasebevrazdenou mrtvolou sili a sili.

Zapad je hnan vpred proti sve vuli a to principem konkurence a boje o lacine zdroje. Z toho vyplyva, ze mnoho casu nema, nebot kapitalovi kolektiviste (hlasajici ovsem vodu individualismu) se ocitaji v ohrozeni, ze budou muset pozirat sami sebe. A to samozrejme nikdy nedopusti, to radsi spachaji hromadnou sebvrazdu skokem z 30. patra/ sebevrazednym utokem v predem ztracene pozici

Takze ted se opravdu hraje o cas a o vysi sazek.
Na jedne strane stoji nezmerne velka zeme, tedy mozna prilis velke sousto, na druhe strane nezmerny hlad po novych odbytistich a zdrojich.

Sazka na to kdo vyhraje je jen otazka viry a nam Evropanum to muze byt docela jedno, protoze posledni rok ukazal, ze jsme jiz tak slabi a tak zprotektorovani, ze jako vitezove z tohoto konfliktu nemuzeme vyjit v zadnem pripade. Pro nas je otazka, zda- li lepsi Putin, anebo Obama, zcela bezpredmetna, nevolniky jsme, nevolniky zustaneme. Mozna nas celka dlouha doba utrpneho cestovani za vlastni emancipaci. Mozna

319841

27.10.2014 00:25

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

Moira 77.?.?.?

Tak kratce, zbytek lze dohledat dole:
Putin svym projevem signalizuje prechod od sachove hry na poker. Coz vlastne vyhovuje i druhe strane, proto vzbudil projev ohlas spise jen v Putinove tabore, zatimco Zapad tuto zmenu spise privital.

Vydrzi Rusko dopady sveho rozhodnuti nedodat plyn Ukrajine?
Ma Zapad cas na to, cekat, jestli to Rusko vydrzi?
Maji evropsti protektori natolik sve Pepiky pod kontrolou, ze si mohou dovolit nechat plyn zaplatit z jejich dani?

Rozhodne Putin v projevu ukazal, ze uz nadale meknout nehodla, takze ted uvidime, jak silna je ruska pata kolona.

319842

27.10.2014 13:17

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Vase sazka je velmi nejista

bezdomovec 77.?.?.?

V zasade mate pravdu, ale Rusove nejsou v podobne situaci poprve, pred 7 stoletimi museli volit bud pred nasilnou katolizaci, anebo orientalizaci skrze Zlatou hordu. Prekvapive, ale zaroven velmi chytre zvolili to druhe a uzavreli s orientalci dohodu. Tatari (Mongolove) jim nechali jejich nabozenstvi, nebot to byli "jen" bojovnici, ktere kolonizace nezajimala, na rozdil od Svedu, Radu nemeckych rytiru atd.. Rusove museli odevzdavat svuj desatek a to bylo vse, v opacnem pripade vitezstvi Vatikanu by prisli o uplne vsechno.
Mozna je dnes tahle paralela docela na miste, takze opatrne se sazkami.
Rusove si tohle vsechno pamatuji a v jejich zive mytologii nejsou ani Tatarove ani Mongolove nejakym ztelesnenym zlem, naopak obe strany spolu docela dobre vychazeji, samozrejme relativne, no ale presto.

Na druhou stranu je mozna pravdepodobnejsi, ze kaganat se stane z Evropy a muze zde zavladnout nejaka forma soft- sariji. Ovsem nikoliv jako vysledek tlaku muslimskych pristehovalcu, nybrz coby dobrovolne rozhodnuti obyvatel Evropy, ridicich se pravidlem "lepsi nejaky vseobecne platny zakon, nezli takovy, ktery strani pouze korporacim a jedincum na ne napojenym".

319861

04.11.2014 14:06

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

Obchodní partneři, přijďte mezi své!

Bastila 77.?.?.?

O právo zde nikdy nešlo a ani nikdy samozřejmě nepůjde. Jde o kšeft! Vždyť to sami říkají - a titulují vás - "Vážení obchodní partneři"!

Obchodní partneři, přijďte mezi své!
http://www.k213.cz/Obchodni-partneri-prijdte-mezi-...

320301

19.11.2014 15:53

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

rozhovor s Ludvíkem Zifčákem

Milan Růžička 77.?.?.?

Mrtvý student Šmíd alias agent Ludvík Zifčák: Bez StB by změna nebyla
http://www.denik.cz/z_domova/zifcak-bez-stb-by-zme...

18. 11. 2014, 17.05 h - ČRo Radiožurnál - Dvacet minut Radiožurnálu:
Rozhovor s Ludvíkem Zifčákem, bývalým agentem StB, který sehrál během pochodu 17. listopadu 1989 na Národní třídě mrtvého studenta. Proč nezmizel v Sovětském svazu? I na to se ho ptal moderátor Petr Dudek.
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3251288

stáhnout
http://media.rozhlas.cz/_download/3251288.mp3

321415

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 0

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 0

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 8

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 11

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Měnové kurzy

USD
24,88 Kč
Euro
27,41 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
25,87 Kč
100 japonských jenů
23,08 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
31,69 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 426,91 Kč
1 unce stříbra
349,85 Kč
Bitcoin
158 840,33 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?