Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 424 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Anonymous, Anonymus, Aonymus, home Anonymus, Homo anonymus.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.07.2010 17:01

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

Anonymus 85.?.?.?

Na omylu nejsem.
To, že o tom nassmer neinformuje, ještě neznamená, že to tak nebylo.
>Faktem je,...

Jsem rád, že alespoň k nějakým škodám se dobrovolně přiznáte, i když nedopatřením.
Ty škody by německo mělo v plné výši doplatit, jelikož to byly následné válečné škody [velký smích]

223871

12.07.2010 16:44

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

Anonymus 85.?.?.?

>15. září vydává Henlein toto prohlášení:
>"Chceme opět mír a práci v naší vlasti! Chceme domů, do říše!"

...to byla vysněná zóna henlainovy lůzy.
Češi Vám pouze splnili to, o co jste celou dobu usilovali! Zrovna tak, jako Francouzi, Poláci a další, kteří zrádce odsunuli ze svého území.
Pro zklidnění hormonů na jinů
notečku.

223917

12.07.2010 17:28

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

Anonymus 85.?.?.?

V tomto tématu se nebavíme o tom, co nepřizná komunista, tady se bavíme o tom co nechtějí přiznat SN !!!
A i ten komunista, i ty angloamerické nálety byly pouze následkem německé rozpínavosti a nenažranosti. Proto by dnešní němci měli nejprve tyto škody nahradit!, omluvit se! a potom chtít o něčem diskutovat! ( pokud bude o čem)

223921

12.07.2010 20:01

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

Anonymus 85.?.?.?

Není mi jasné, proč neustále vytahujete "následky" a chcete o nich diskutovat. Já se jim nevyhýbám, ale je potřeba začít od začátku, tj. od příčin. Jen tak se můžeme dobrat k něčemu konkrétnímu, třeba i k odsunu za hranice.

>ze chteli do Rajchu...
Henlainův projev mluvil o tomto: "Chceme domů, do říše!", o majetku se zde nehovořilo. Pravděpodobně si při odsunu vzali vzor z toho, jak SN nakládalo s českými občany.

>majetek zadarmo prenechat pracovitym a poctivym lidem jako Vy

Já jsem od nikoho nic zadarmo nedostal, a o mou pracovitost, nebo nepracovitost nemusíte mít obavy. Z Vašeho nežiji!

>Dostali jste ho, vyplundrovali...

Nedostal!!! tudíž jsem jej nemohl ani vyplundrovat. Nebo mě chcete křivě obviňovat? Prosím, jsem k dispozici, sdělte adresu. Nemáte ani tolik charakteru, abyste napsal třeba jen nicneříkající nick. Jako za fírera, jen pod číslem.

>zase budete kvicet...

Někdo tady opravdu kvičí, ale já to nejsem, jak si račte všimnout.
Také mě to kvičení trhá uši, bohužel já s tím nemůžu momentálně nic udělat. Je to jako v přírodě, prase buďto mlaská, nebo kvičí [oči v sloup]

223927

13.07.2010 11:15

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Vezmou z historie jen to,co jim samotnym vyhovuje,pravda neni v jejich programu.

Anonymus 85.?.?.?

pane Nohejl jsou věci, na které komunisti vliv nemají a neměli.
1/ To jsou svědectví očitých svědků, o jejihž vyprávění a popisování událostí opírám své názory.
2/ Originál literatura, která má datum vydání před válkou, tj. za tzv. první republiky a v nejzasším případě těsně poválečném.
3/ Zákony, které lze i dnes přebrat z jednotlivých ministerstev v originálním znění.
To, že se shodují tyto uvedené informace s komunistickými, neznamená automaticky, že je komunisti za dobu jejich moci zkreslili, spíše to vypovídá o opaku.
4/ Lze tvrdit, že komunisti zkreslili dějiny i v Dánsku, Francii, Norsku, Belgii, Nizozemsku? vynechávám záměrně Polsko, Rumunsko a další země z východního bloku.

Německé obyvatelstvo bylo z celé Evropy deportováno po válce zpět do říše, většinou z obdobných důvodů jako v ČSR. Pokud někdo zkresluje historii, tak bohužel jsou to možná komunisti, ale ti dnešní, kteří se zaštiťují pravdoláskovou politikou a orientací.
Již v minulých příspěvcích upozorňuji, že se zaměňuje význam slov, nepíšu to zbytečně, vím o čem mluvím. Historie na školách se těmto otázkám snad záměrně vyhýbá, anebo je doslova křiví. Podívejte se na web - nassmer, a další záplavu podobných s čím přicházejí a co se snaží vnutit za fakta, s jakým asi záměrem? Nebo, že by to byly komunistické weby, o kterých se zmiňujete?

223957

Přestaňte se laskavě starat o český Kocourkov. Že jej tady dnes máme, za to můžeme poděkovat především zrádcům z řad SN a němcům všeobecně. Kdyby nevyprovokovali 2SV, tak by v Evropě nic podobného nevzniklo. Komunismus byl uměle živen Německým ministerstvem financí, i Lenin byl záměrně z těchto důvodů propašován do tehdejšího Ruska za účelem rozvratu a oslabení východní fronty, aby si němci uvolnili ruce a síly pro válčení na jiných bojištích. Že se Vám vymkl z rukou a vzniklo, to co vzniklo, dnes vůbec nekritizujte. Brežněv by Vám řekl "Éto Vaše dielo" - tak si nestěžujte, můžete za to Vy a Vaši soukmenovci!
Jen plivete neopodstatněné a jedovaté sliny. Nic jiného neumíte, a ani v minulosti jste nic jiného nedělali, než vyvolání rozbrojů a nepokojů. Potom se nemůžete divit, že Vás nemá nikdo v oblibě.

224037

Projděte si diskuzi "61. sjezd odsunutých Němců z Československa", zde na Zvědavci, a budou Vám některé odpovědi jasnější. Také si dohledejte v odkazech "nassmer.cz" s jakými argumenty chtějí operovat. Poté Vám budou i tyto odpovědi dávat smysl, takto je to odtržené a málo pochopitelné, nebo zavádějící.

>rozpoutáváte vášně

Pokud jste objektivní, a pročtete si předešlou diskuzi, včetně položených argumentů od bezejmeného 62....
a jste schopen vnímat nepokroucené skutečností, které se k této době váží, včetně období od přelomu minulého století, tak si myslím, že to nejsem já, kdo chce vyvolávat nedorozumění a jitřit vášně. A poválečné uspořádání bylo výsledkem, ať se to komu líbí, nebo ne.
Dnešní doba je opět jen pokračováním téhož, a nevidím momentálně jinou cestu, než aby to vykvasilo, k něčemu lepšímu. (to je snad přání všech)
A řeči o čekém kocourkově ???
Ano, není všechno jak by mělo být, o tom si iluze nedělám, ale kafrat si do toho od diskutujícího 62..., by už bylo asi přespříliš, obzvlášť s jeho názory.

224054

Nevím, co bych Vám asi tak měl doložit, abyste byl spokojen.
Každý občan by měl alespoň zhruba znát svou historii. To Vám tady mám opisovat učebnice dějepisu, historické dokumenty, včetně zákonů tehdejší doby?, abyste stejně rozporoval fakta.
V otázce SN byly učiněny kroky, jakož i v celé Evropě, na základě Postupimské dohody. Z tohoto dokumentu vyplývá, že partnerem v této otázce je Německá republika. Nikdo jiný. S touto republikou byly učiněny dohody a smluvy, řešící mj. i odškodnění SN v protiváze s válečnými reparacemi. Benešovy dekrety pouze překlenovaly absenci některých zákonů, a platily prakticky do doby vzniku zákonů vyjadřujících se k těmto bodům, nebo této problematice. Pro mnohé je tato otázka vyřešena, ale bohužel, pořád někdo chce něco vytahovat, aniž by bylo co.
Jaké bylo předválečné dění, není problém si jak dohledat v literatuře, tak v dobových archivech, nebo u pamětníků, i když těch není dnes již mnoho.
Co se týče zmíněného Lenina, myslím že i na internetu najdete zmínku, kdo jej financoval a kdo a jak jej propašoval do Ruska, ostatně to není věc nová a ani neznámá. Tak jaképak chcete ještě doklady?

224067

jen houšť do vlastních řad...Rudé právo je v německých rukou [chechtot]

224079

Pokud o tomto chcet mít nějaké informace, musíte číst trochu jinou literaturu, než jen Titanic a Eulenspiegel, anebo pokládat inteligentní otázky [bliji]

224080

A to Vás asi velmi prudí, že Vás Rusové nevítali ve své zemi, že?
Jak si to jen mohli dovolit, vypálit území, aby se agresor neměl kde najíst. Běžte si stěžovat do Hágu nebo rovnou na lampárnu.
A jinak za všechny příspěvky - Vy jako němec a obhájce německého - Vy jste přímo povolán a předurčen k tomu, abyste moralizoval všechny ostatní.

Uvědomte si, že i ta Katyň byla následkem, když chcete - tak "německé mírové politiky". Vašeho vzorného chování a dodržování mezinárodních smluv a dohod.
V tu dobu jste vzorově dodržovali mezistátní dohodu - Ribentrop-Molotov a nikdy jste na SSSR nezaútočili.
Zrovna tak jako v Čechách byli henlainovci napadáni při bohoslužbách. Češi za ně pořádali pochodňové pochody. Češi a Židé by Vám vlastně ještě měli být vděčni za pohoštění a noclehy, které jste jim zařídili v lágrech... Spokojen?
A ještě znám o Červené karkulce - v příštím příspěvku ji můžu odvyprávět.

224132

15.07.2010 16:54

Dejte si rajče

RE: Aj preto si myslim,

Anonymus 85.?.?.?

>jako naprosto deb. nápad...

Neviděl bych to jako debilní nápad, ale naprosto vypočítavý.
Prostě ber, kde ber, jen když to sype.
Jsou to velmi sofistikované praktiky.

Pro doplnění zde uvedu několik odkazů. Nechci operovat bulvárem, sám jej považuji za okrajový zdroj, někdy pochybných informací.
Ale pokud jsem si některé detaily ověřoval dále, celkem souhlasily uvedené informace i se seriozními periodiky, ale tady jsou neroztroušeně a pohromadě a přehledně - tolik k bulváru.
Čokoláda.
Sýry.
další.
až třeba po fosforeskující
potraviny.

224149

Děkuji za reakci, jsem rád za podporu, i jiným, Méďovi za obrázky, Laskavému, Insiderovi a dalším.
Ale zajisté sami doznáte, že tady nejde o fakta, ale vyloženou provokaci. Proto se ani nesnažím marnit čas a dohledávat nějaké další informace - stejně by doznaly známých nálepek.
Na tyhle invektivy pouze reaguji podle starého známého: "Na hrubý pytel, hrubá záplata."
Tyto fakta jsou tak dostečně známé, že jen omezený člověk o nich nemůže vědět, ale ten by pravděpodobně nepsal na Zvědavce (nebo se mýlím?). Takže zbývá poslední alternativa, a tou je provokace, jiné vysvětlení nevidím...

Děkuji.

224159

Jste schopen uznat, že první republika - ČSR 1918-1938,
byla demokratický a právní stát s rozvinutou a efektivní ekonomikou?

224196

A co jste asi tak očekával?
Že tam jde někdo vraždit a když se mu to nezdaří, tak že je z tama povezou ve zlatém kočáře a s fanfárami?
Bláhové a naivní očekávání!

224204

Pokusím se Vám odpovědět včetně odkazů. Odpovědi budou zhruba stejné, pouze trochu šířeji rozvedené.

Důkaz o destabilizaci Ruska, odstoupení Ruska z války a uvolnění německých sil z východní fronty pro ostatní bojiště 1SV, čerpám z americké encyklopedie, abych nebyl napadán z komunistického překrucování faktů. Konkrétně je o tom tenhle úryvek, který záměrně ponechávám v originále, abych se nedopustil žádných manipulací s textem.:
"During most of world war i, Lenin stayed in Switzerland. When revolution broke out in Russia in March 1917, Lenin returned with the aid of Germany, which hoped he would gain power and agree to a peace treaty. Accused of being a German agent by the provisional government, Lenin fled to Finland. He returned to Russia secretly in October 1917 and led the October Revolution, which toppled the provisional government and placed the Bolsheviks in charge."
Kde je zmíněna německá podpora Leninovi, včetně jeho poslání, aby zkomplikoval spojencům situaci uvolněním východní fronty. Podrobnosti najdete v odkaze na stránku. Obdobný text můžete najít, při troše chtění hledat na
wikipedii.
Takže tímto považuji odpověď na vývoj v Rusku a jeho další osudy za podložené a myslím, že nemůžete namítat, že tyhle informace jsou zkreslené, nebo opsané z "komunistického dějepisu" - o kterém jsem se nezmiňoval!
Z tohoto pramene, bez dalších důkazů je třeba odvozovat vznik SSSR se všemi jeho negativy a vlivy, včetně zmíněné Katyně. Protože i NKVD byla produktem, který vykrystalizoval z tohoto, německem aktivovaného podrazu na ruském národu.

ČSR po roce 1918 až do září 1938 byla demokratickým a právním státem, ať už si chcete o tom myslet cokoliv. Byl to stát z rozvinutým průmyslem i s dobrou ekonomikou. K tomu snad není třeba důkazů, to vědí i malé děcka.

V září 1938 vešla v platnost Mnichovská smlouva, čímž jsme se dostali pod německý diktát. To znamená, že i zákony z této doby byly uváděny v platnost pod politickým nátlakem. Proto jsem zpochybnil zákon 300/1938sb. Z důvodu podobných zákonů a říšských nařízení byly po válce uvedeny v platnost Benešovy dekrety, které překlenovaly a zároveň rušily takto nedemokraticky přijaté zákonné normy.
Mnichovská smlouva měla ještě další negativní vliv na celé dění v ČSR. Na jejím základě bylo prakticky území SN přiřazeno k říši. Henlainovci v dobře 90% se přidali na německou stranu. Tyto skutečnosti prakticky vyřadili obranu země.
Zde je úryvek dobového tisku: http://img689.imageshack.us/img689/7666/cs1938.jpg
Ponechávám v odkaze, abyste nemusel rolovat prohlížeč, a zmenšovat nechci, aby to bylo čitelné. Doufám, že tenhle obrázek z r. 1938 nebude posuzován jako komunistický, nebo zkreslený ...

Automaticky kráceno

224207

16.07.2010 07:44

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu -pokračování

Anonymus 85.?.?.?

nebo zkreslený a zmanipulovaný.
Další detaily přeskočím, a začnu se věnovat až období konce 2SV, protože prakticky nemají v tomto žádnou váhu a situaci ovlivňovali ve vztahu k ČSR jen negativně.
Konec Války přinesl Postupimskou dohodu a z ní vzešlá rozšiřující dohoda Pařížská z r. 1946, které řeší poválečné hranice států a hlavně řeší odsun z Polska, Československa a z Maďarska. Také řeší majetkové vyrovnání a válečné reparace.
Originální texty lze získat dotazem u mvcr.cz. Já je mám k soukromému použití, ale nemám oprávnění je zveřejňovat. Takže si je můžete také na ministerstvu vnitra pro vlastní potřebu vyžádat. Já jsem si je vyžádal, abych věděl o čem zmíněné dokumenty pojednávají, a byl jsem ochotně těmito dokumenty obdarován, včetně rady, kde si vyžádat další dokumenty, o které jsem měl zájem.
Na základě Postupimské dohody byla učiněna dohoda mezi Německem a Československem o vyrovnání následně: Hodnota majetku sudetských němců byla asi o 15% menší, než činil nárok Československa na válečné reparace a přesto byla učiněna dohoda o vypořádání jako vyrovnaná a německá vláda se zavázala na tomto základě všechny SN vyplatit. K tomuto existují mezinárodní smlouvy zhruba do r. 1957 - zřejmě byste pohrdl jakýmkoliv textem, proto si prosím požádejte ministerstvo zahraničních věcí o platné znění těchto smluv.
Navíc Česko-německá deklarace z roku 1997 pojednává o tom, že obě strany prohlašují, že nebudou zatěžovat své vztahy politickými a právními otázkami pocházejícími z minulosti. Dále se zavázala zachovávat výsledky předešlých smluv o majetkovém vypořádání a odškodnění obětí nacistické perzekuce.
Vypořádání majetku rakouských občanů bylo ukončeno v r. 1974, kdy Československo vyplatilo jednu miliardu šilinků, čímž se ukončilo konečné vypořádání.
Na základě těchto mezinárodních smluv byly určeny jako partneři vlády jednotlivých států a na těchto úrovních bylo vypořádání provedeno. Proto, jestli se dnes někdo cítí poškozen, musí se obrátit na příslušné státní orgány, ale ne na fórum na Zvědavci. Tady jak zřejmě uznáte není ta správná adresa.
A kolektivní vina?
Nevím do jaké míry byla uplatňována, ale vím, že byli lidé z řad SN, těmi proklínanými komunisty vyjmuty z odsunu a bylo jim umožněno zde dále pobývat, a jsou zde dodnes - některé osobně znám. Ale podmínkou bylo, že se nijak proti Československému státu neprovinili.

Takže i zde, i pokud Vy uznáte, nebo neuznáte první republiku, lze předpokládat, že by prvorepublikový vývoj šel dále, jako třeba v Rakousku a nedostali by se k moci komunisté. Ale podmínkou tohoto vývoje by musela být neexistence 2SV, která tento vývoj ukončila a směřování Československa se po válce odvíjelo jiným směrem. Kdo je asi příčinou tohoto vývoje? Jak v prvé řadě v Rusku, tak následně i v Česk...

Automaticky kráceno

224208

16.07.2010 07:46

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Kdo je asi příčinou tohoto vývoje? Jak v prvé řadě v Rusku, tak následně i v Československu, kdy jsme po 2SV spadli pod jejich vliv? A jestliže kritizujete poválečnou ekonomiku v Československu, pak je třeba se zamyslet, poděkovat za upozornění, a začít si pokládat otázky: PROČ? KDO ZA TO MŮŽE? JAK ASI VELKÉ ŠKODY BYLY ZPŮSOBENÉ? NEMĚL BY PŮVODCE TOHOTO STAVU VYPLATIT VYROVNÁNÍ TĚCHTO ŠKOD? A myslím, že by se tyto sumy daly dopočítat velmi snadno - vzít za základ prvorepublikové výsledky, vzít průměr ekonomického růstu a vynásobit to zhruba 50 roky totality včetně okupace.

224209

16.07.2010 14:19

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Karle, výsledky které uvádíš, s tím souhlasím a nemám k tomu připomínek.
Ale pokud se mu zdá, že jsme byli za komunistů v ekonomickém propadu, tak teda byli, ať je po jeho. Protože ke konci první republiky, když se začalo zbrojit, se opravdu nastartovala ekonomika a výsledky byly příznivé. Opravdu, kdyby se tyto výsledky promítly graficky do budoucnosti, tak by ten graf měl stoupající trend. A že se tento trend přetnul 2SV je také prokazatelné.
Mně osobně jsou tyhle otázky celkem volné, nějak se to vyřešilo a je to minulost, se kterou se musíme smířit, ať se nám to líbí, nebo nelíbí.
Jediné, co mně není lhostejné, je že pořád někdo vytahuje staré kostlivce, a poukazuje, jak je ukřivděný a ublížený a používá pseudoargumenty na svou obhajobu. Když se jej snažíš upozornit, tak Tě obviňuje z komunistických manipulací a lží. Všimni si, jak fňuká, jak je z Ruska, Rusové hnali.
To je asi taková logika, jako když děcko si spálí na plotně ruce a pak začne řvát, že jej rozžhavená plotna spálila. Normálnímu je to pochopitelné, ale jak vidíš, někomu ne.

224234

16.07.2010 17:08

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Jene, jediné co nemůžu pochopit, jsou ty veletoče, jakoby ani žádná historie neexistovala. Vložený obrázek

224239

16.07.2010 17:39

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

K tomu obrázku: Samozřejmě, že by někdo mohl namítnout, že je to komunistická propaganda, zmanipulované atd. Proto přikládám i kousek textu, jak se vytvářejí legendy a následně společné průsečíky zájmů.

224240

16.07.2010 23:02

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Když se tak zamýšlím nad tím obrázkem, tak ten Váš návrh není vůbec od věci. To je snad jediné co utoho chybí [chechtot]

224256

17.07.2010 14:56

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ?!

Anonymus 85.?.?.?

Celkem slušně jste to rozebral a roztřídil. Nechtěl jsem se podobné diskuze účastnit, ale vyprovokoval jste mně, tak tedy jsem zde. K Vašemu příspěvku nemám připomínky, pouze bych doplnil. Doplním ze zkušeností.
Kouření a kouření, není jedno a totéž. I kouřit se musí umět, prostě všechno chce své.
Kouřím od otevření oka, až zase do jeho zavření. Kouřím přes 40 roků zhruba asi 100ks/den. Z rodiny kouřím sám, a kouřím si ve své pracovně, max. s cigaretou projdu pokud je potřeba. Manželka, je obdobný "frňák", a možná ještě něpříjemnější než někteří zde diskutující. Kdyby ji kouř smrděl, tak bych asi byl deportován do psí boudy, a to okamžitě a bez diskuzí. Ano, někdy "smrdí" - ale to v okamžiku, kdy jsem nachlazen, a to i mě signalizuje, že cigareta tkzv. nechutná.
Sám, jako kuřák, můžu potvrdit, že některé čmoudiky opravdu přímo škubou nosem, někdy je to značkou cigaret, ale většinou je to špatným způsobem kouření. Mám odpozorováno, že i stres, popř. větší nervozita má vliv na vůni, či smrad kouře. I v těchto situacích ovšem může docházet k porušení způsobu kouření. Doposud jsem nikdy nepotřeboval lékaře v souvislosti jiné, než nějaký úraz. Pouze jednou, asi cca 5 roků zpět - kdy se na mě vrhli všichni v okolí dostupní "antitabáci" v bílých pláštích a už to vypadalo, že mě ponesou na prkně zadním východem, a že si na můj úkor budou vylepšovat své ekonomické záležitosti. Ano, čtete dobře - pouze jsem se nenechal přesvědčit o diagnóze, kterou vypotili za podpory všech možných, jim dostupným argumentům, i třeba rentgenových snímků.
Pokud to někoho bude zajímat, můžu popsat. Ovšem se jejich teorie a ani diagnozy nepotvrdili.
Můžu k tomuto tématu napsat mnohé, nikoho nenabádám ke kouření, spíše naopak, i vlastní potomky jsem od toho odklonil, podařilo se i tohle, ale pouze na 2/3, nejstarší začala kouřit v 23letech, a to už jaksi moje autorita je mimo soutěž.

224304

17.07.2010 17:36

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ?!

Anonymus 85.?.?.?

bafni si mallborko a budeš přijat mezi Lůzu [velký smích]

224319

17.07.2010 18:08

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ?!

Anonymus 85.?.?.?

>Ovšem "boj" se vede jen proti nim.

Zásadní omyl!
Boj se vede zásadně proti všem a proti všemu. V tomto tématu byste měla pravdu.
Ale boj se vede: tlustí versus štíhlí, bohatí x chudí, motorkáři x ostatní, chodci x motoristé atd.
Tolerance, pochopení jsou odsouvány do pozadí, vyjímečnost - myslím odlišnost se vystrkuje do popředí a záměrně se z toho dělá ctnost atd.
A pak se tyto rozdílné skupiny pouze podporují proti sobě, ale narozdíl třeba od fotbalového utkání, naprosto bez uznávání jakýchkoliv pravidel, a vždy jedna strana je protěžována a ta druhá část je již předem odepsána.
mainkampf - pouze člověk vyvolený má šanci

224324

17.07.2010 19:35

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ?!

Anonymus 85.?.?.?

Krátké, výstižné, všeříkájící [smích]

224331

17.07.2010 19:47

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

Anonymus 85.?.?.?

>Toto je, podle meho nazoru, pozvolna pripravovana budoucnost pro vsechny "extremisty", kteri se ve zprave UOOZ poznaji:

I tohle bude omyl
Tohle bude budoucnost i těch, kteří se nepoznají a následně úpně všech, kteří si to ještě dnes neuvědomují. A i těch, kteří si dnes myslí, že do žádné z uvedených kategorií nepatří.
I to je pouze mylné, protože ruku na srdce, každý máme trochu jiný náhled na svět, než ten, který je nám diktován jako ten jediný správný, a to odlišné myšlení si najde i v těchto nastíněných bodech záchytný háček. Proto česky - v podstatě jsme úplně a bez vyjímky všichni extrémisté, teroristi, nebo levicové živly, aniž bychom si toho byli vědomi, nebo si to vůbec připouštěli.

224332

17.07.2010 21:27

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

Anonymus 85.?.?.?

a jaké kouříš? také marlborky?

224340

18.07.2010 11:35

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Proč nekouřit?

Anonymus 85.?.?.?

To co zde popisujete je pouze část pravdy. Nic, ani život není jen černobílý a každá mince má dvě strany.
Tyhle, rádoby vědecky podložené výsledky jsou také zavádějící. Kdysi v minulosti jsem byl účasten na jednom školení, kdy jeden pán, ne nepodobný Antonínu Koniášovi ze stránky školního dějepisu kázal o škodlivosti kouření způsobem soběvlastním.
Ukazoval nám údajné plíce kuřáka, různé hrůzostrašné obrázky srovnatelné snad jen s Erbenovým popisem Záhořova lože. Netrvalo dlouho a osud mě zavedl na sympozium, kde mimochodem přednášel špičkový kriminální patolog, a po ukončení přednášky bylo možné klást otázky. Samozřejmě, že padla otázka na kouření, plíce a již zmíněné obrázky, včetně zuhelnatělých a deformovaných plic údajného kuřáka. Tyhle teorie odborně vyvrátil, a bez obalu nám sdělil že je to podvrh záměrně pořízen k tomuto účelu. Prozradil také, že za svou dlouholetou praxi si netroufá při pitvě jednoznačně určit a rozeznat plíce kuřáka od nekuřáka. Člověk, jenž nekouří a žije např. ve městě má plíce v horším stavu než kuřák žijící na venkově.
Mimochodem, k tomu Vašemu příspěvku, kde uvádíte 10 škodlivých látek - jaký je poměr škodlivin v porovnání údajně zdravých potravin, které konzumejeme naprosto všichni. Podrobnosti najdete zde.
Co třeba namítnete, že v dnešních zprávách, ovšem ne českých, je zmínka o tom, že jen v anglii ročně zemře 40tis lidí na obžerství? tyhle a další podobné zprávy Vás nechávají v klidu? anebo do Zvědavců se snadněji ztrefuje? Nebo jak tomu máme rozumět?

224369

18.07.2010 12:41

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Proč nekouřit?

Anonymus 85.?.?.?

Chtěl jsem Vám doložit nezkreslené a fanatiky neovlivněné pojednání o tabáku a kouření, bohužel jsem hledal asi neúspěšně, takže vemte alespoň za vděk anglickým originálem.
(český překlad téhož si můžete vyžádat u editora tohoto webu, abych zde nezabíral místo texty, které jsou každému rozumnému a uvažujícímu člověku známy)

224374

19.07.2010 14:57

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

Anonymus 85.?.?.?

Kopie části článku:

>Hitlerův postoj ke kouření

>Hitler povzbuzoval své blízké, aby přestali s kouřením.Adolf >Hitler byl silným kuřákem; vykouřil 25 až 40 cigaret denně, ...

224443

19.07.2010 19:53

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

Anonymus 85.?.?.?

...a příště když napíšeš, že jej za kouření vyhodili ze školy, tak se nezmýlíš... [chechtot] [zmaten] [vyplazený jazyk]

(ti smajlíci prý vylepšují image [velký smích] )

224458

20.07.2010 00:44

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

Anonymus 85.?.?.?

líbí se mi to heslo:
>Hitler byl vášnivý nekuřák
no ale chtěl jste odkaz, ten sice do mé knihovny nevede, ale líbí se mi, jak si dovolíte zpochybňovat informace od uznávaného historika Iana Kershawa, který sepsal nejrozsáhlejší životopis vůdce nacistického hnutí.
No, dobře, patrně na to máte patent.
Proto jsem Vám dohledal i další informace.

224494

20.07.2010 00:49

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

Anonymus 85.?.?.?

to: mtk - buď klidný, po čem houno, temu se nic nestane [velký smích]

224495

20.07.2010 00:58

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

Anonymus 85.?.?.?

Člověče, co zvládám?
třeba jedno slovo a 5 smajlíků

>Jéé...právě, že nevyhodili

proč bych vás měl znát? vždyť o to nijak ani nestojím,
psal jsem o Vašem chráněnci se scvrklým pindíkem, kterého tak obhajujete a tvrdíte, že nekouřil

224498

20.07.2010 21:00

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Jiný pohled

Anonymus 85.?.?.?

Někdy v minulosti jsem četl pojednání a názory švýcarského lékařského kolektivu k otázce kouření, kávy, cukru a dalších.
Z toho obsáhlého článku jednoznačně vyplývalo, že pokud člověk kouří a pije silnou kávu (turka), kterou sladí řepným cukrem, tak v podstatě žije zdravě.
Kdyby na ten článek někdo narazil, nebo o něm věděl, dejte sem prosím link.

Pro doplnění ještě uvedu, že i včela medonosná by mohla být v přírodě považována za potencionální terč antitabákových osvícenců.

224586

24.07.2010 15:57

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Jiný pohled

Anonymus 85.?.?.?

Co je špatného na bílém (řepném) cukru?
Ve vztahu k textu snad jen to, že podporuje kvašení.
A celkově?
Nezdravě ubírá místo na trhu cukru třtinovému, proto je z tohoto důvodu klasifikován jako nezdravý produkt, ba přímo nám všem škodlivý!

224795

24.07.2010 18:45

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Autodiskreditácia zákonodárnej a súdnej moci

Anonymus 85.?.?.?

(Vzhledem k tomu, že se toto vlákno naprosto odchýlilo od tématu a neustále v něm přibývají další komentáře, jej ruším. Editor.)

224804

24.07.2010 18:58

Druhá fáze evropské kreditní krize

RE: No, dobra ,vsichni vime, ze prijde financni krach, ale ,co potom bude?

Anonymus 85.?.?.?

Co bude potom?
Vložený obrázek

224807

26.07.2010 04:09

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

Knížecí názor

Anonymus 85.?.?.?

Abychom v tom měli jasno: " uznání není morální čin..."

224894

26.07.2010 13:00

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Zajímavý pamflet od Šmelhause

Anonymus 85.?.?.?

pánové vyzkoušejte tento odkaz: Kopecký.

224911

26.07.2010 13:19

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Jiný pohled

Anonymus 85.?.?.?

Já Vám v tomto asi nepomůžu, možná někde budou výčty škodlivostí, ale já osobně řepný cukr za škodlivý nepovažuji.
Je to cukerná šťáva z řepy + vápno. Co na tom může být škodlivého?
Otázkou je, zda ještě dnes kupovaný cukr je tohoto složení a opravdu neobsahuje nějaké cizorodé látky či zárodky

224915

26.07.2010 17:15

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Historie se opakuje

Anonymus 85.?.?.?

Asi máte pravdu, ale pouze částečnou a ještě posunutou v čase.
Československý stát vznikl na základě a v hranicích Koruny České.
A paralelu s UČK lze hledat až v roce 1938, kdy se část obyvatelstva české republiky chtěla svévolně odtrhnout z území historických hranic. Dokonce se jim to i na čas podařilo - ale pak dostali na prdel a ukradené museli vrátit.

224929

26.07.2010 21:34

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Historie se opakuje

Anonymus 85.?.?.?

šedesát dvojko, jen tak mezi námi Vám prozradím, že připojení Podkarpadské Rusi bylo dobrovolné rozhodnutí rusínů na základě referenda. A pro další podobné otázky Vám doporučím dostudovat, dostudovat a dostudovat!!!

224946

27.07.2010 15:23

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Historie se opakuje

Anonymus 85.?.?.?

Ano, vím o tom
Díky

224982

28.07.2010 03:39

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Autodiskreditácia zákonodárnej a súdnej moci

Anonymus 85.?.?.?

Pokud se domníváte, že popisem situace, jak se z doslovného "NIC", dokáže vyrobit životní trauma a nevinnému člověku udělat ze života demokraticky peklo - prosím.
S nikým se nemazat a rovnou mazat.

225030

28.07.2010 03:45

Technologická revoluce a budoucnost svobody, 4. část

RE: Milostivy Boze.

Anonymus 85.?.?.?

Pěkně jste to popsal.
Víru nelze implantovat, k víře musí člověk sám dospět i bez různých organizací, které se tváří jako nositelé víry.

225031

31.07.2010 04:21

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Musi se setrit, je krize. - Vyhánění čerta ďáblem po česku.

Anonymus 85.?.?.?

Po nastoupení Topolánkovy vlády se začalo potichu jednat o radaru. V období mezi první a druhou topolánkovou vládou byl tento problém v tichosti přecházen, ale ihned po získání důvěry v lednu 2007 se stal radar aktuálním tématem a již v březnu 2007 se rozběhla vyjednávací mašinérie.
Současná vláda se ani nesnaží ve své aroganci počkat na získání důvěry v parlamentu.
Jsem velmi zvědav jak se k tomuto problému postaví Věci Veřejné.
V mnoha bodech již ukázali jak svatý je jim volební program.
Doposud ani v tomto případě nedodržují maličkost, jako: "Mnohem podrobnější informování české veřejnosti než doposud o významu našeho spojenectví, o jeho současném stavu a hlavních problémech".

PS. - René, nehledal jste tenhle smajlík?Vložený obrázek

225252

31.07.2010 05:18

Populace, eugenika a moc

RE: Nějak si to neumím představit.

Anonymus 85.?.?.?

Pro lepší představivost, třeba tohle.

225254

01.08.2010 21:29

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: chemtrails= kapitalni kravina

Anonymus 85.?.?.?

V tomto s Vámi nesouhlasím.
Jsou momenty lidské činnosti, které bych v žádném případě elektronice nesvěřil.
Myslím si, že by postačoval stávající systém malinko poopravit, aby se vyloučila možnost manipulace, a to tak, že se volby uskuteční pouze v jednom dnu, nebo po skončení prvního dne se hlasy sčítají a zaprotokolují. Tímto by se vyvrátilo podezření, které provázely tyto poslední volby, že byly zaměněny v klíčových okrscích celé urny v noci, mezi prvním a druhým dnem voleb.

225401

03.08.2010 01:46

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: já myslím, že radarové zařízení už tady je

Anonymus 85.?.?.?

nemůže to být radar u Slavkova?

225488

06.08.2010 01:54

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: Zadny utok nebude

Anonymus 85.?.?.?

tím bych si nebyl tak jistý.
proč strejda obama chce zavádět milice?
A kobyla když chcípá, tak tříská kopytama [překvapení]

225706

08.08.2010 08:29

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Proč by to ZOG dělala?

Anonymus 85.?.?.?

doporučuji ruštinu velmi rychle oprášit [velký smích]

225834

08.08.2010 08:39

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Proč by to ZOG dělala?

Anonymus 85.?.?.?

Já mám dycky recht [velký smích]
Už si připravuješ ten baner na Zvědavce? [chechtot]

225836

08.08.2010 09:04

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Proč by to ZOG dělala?

Anonymus 85.?.?.?

já bych se musel podívat jak to bylo doopravdy, ale mám pocit, že ten baner měl být za to, že VV nedodrží svůj volební program.
Zatím je ještě brzy, ale náznaky už jsou, že uhýbají. [mrknutí jedním okem]
No, ale ten baner by se tady i tak vyjímal, ne?

225838

08.08.2010 09:28

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Proč by to ZOG dělala?

Anonymus 85.?.?.?

To máš těžké... sto hlav... sto názorů.
Ale myslím, že nebudeš sám, kdo bude touto sestavou zhnusen.
>Nějaký text...
to bude něco, jako Zeman "Jak jsem se mýlil v politice" ? (když mu Špidla podkopl nohy)

No, ale myslím, že s tím banerem bys to měl zvážit [velký smích]
to bys ukázal těm špatným, že jsi lepší [velký smích]

225840

08.08.2010 10:15

Lidé vzpomenou na památku japonské Hirošimy

RE: Buh bud milostiv.

Anonymus 85.?.?.?

Hlavně aby si z toho vzali ponaučení budovatelé projektu "Centrum včasného varování"

225847

08.08.2010 16:24

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: Souhlasim.

Anonymus 85.?.?.?

Vojto vyjímečně s vámi souhlasím.
I kulovnici kterou vlastním, nevyrobila Tesla a dokonce když, jsem před chvílí nahlédl manželce do kuchyně, nikde nevidím značku Tesla, maximálně ETA... je to bída...
Ale dosti legrace... přesto se najdou u mně spotřebiče Tesla, které jsou dodnes plně funkční a bezporuchové.
Jako příklad uvedu staré MR kalkulátory -(jako ekonom zajisté znáte) kdy jsem byl svými potomky školen, že dělám ostudu s fosíliemi a vyměňovali mě je za SHARPky, CASIa a poslední SENCORy - bohužel s velkou lítostí musím dát zapravdu KRYSovi, protože ty posledně tři jmenované značky už dávno odvezli popeláři, ale MR-Tesla Rožnov fungují už přes 30 roků bez problémů.
Je také možné, že jsem těm, co to se mnou myslí dobře vysvětlil, že pokud ještě jednou najdu eMeRku v koši, tak je stihne trest boží a začnou jim padat zuby, že ty MRky mě přežijí.
MR609 + MR411

225857

10.08.2010 09:36

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

Anonymus 85.?.?.?

Tady přidám obrázek Mojžíše pro úplnost:
Vložený obrázek.
Pokud by někoho zajímaly podrobnosti, zde.
A pro lepší pochopení poposkočím o cca 3000roků v letopočtu:
sem.

PS. Prosím, pokud je možno přidat odkazy o starém Egyptu a putováním pouští.
Děkuji.

225939

10.08.2010 12:27

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

Anonymus 85.?.?.?

podle nosa poznáš kosa [vyplazený jazyk]

225952

12.08.2010 11:01

Hádej, kdo chodí na večeři k Nelsonu Mandelovi

RE: Zajimave.

Anonymus 85.?.?.?

jak to tak pročítám, nakonec mě vychází, že Naomi je současně člověk v tísni [chechtot]

226075

12.08.2010 11:39

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

RE: Táké jsem ochotný

Anonymus 85.?.?.?

Za tohle se plaketa neuděluje.
Jó, kdybys toho policajta svázal do kozelce a podřízl a pak vystřílel půl dědiny... to by se o plaketě mohlo uvažovat [bliji]

226079

12.08.2010 12:57

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

RE: Táké jsem ochotný

Anonymus 85.?.?.?

no, bylo by to na uvážení, ale jako tehdy, tak i dnes bys musel počkat až začne foukat jiný, než západní větr.
Jo, jo, větry to je svinstvo [chechtot]

226087

17.08.2010 22:41

Eva Cironisová

Evě Cironisové

Anonymus 85.?.?.?

Připojuji se k řadě kondolujících,
upřímnou soustrastí pro všechny,
kterým bude chybět dobrý člověk,
ať je jí země lehká.

226464

20.08.2010 11:35

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Anonymus 85.?.?.?

než se ten greenhorn s pěnicí uklidní, tak jeden obrázek
Vložený obrázek

226602

21.08.2010 14:09

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka pro obveselení

Anonymus 85.?.?.?

a také...
http://www.youtube.com/watch?v=nPJiHtHOUTg&feature....

226642

22.08.2010 22:16

Geneticky manipulované plodiny: GMO katastrofa v USA. Lekce pro svět

RE: USA náš vzor a nikdy jinak

Anonymus 85.?.?.?

demokratůra dává o sobě vědět:

"Toto video není ve vaší zemi dostupné z důvodu porušení smluvních podmínek."

226673

31.08.2010 14:19

Šílený vrah nebo něco jiného?

Vrah? nebo spíše oběť? /1

Anonymus 85.?.?.?

Pane Stworo, nebývá mnoho okamžiků, kdy bych Vám chtěl mluvit do článků, ale jedna věta, i když kratičká mě tak trochu nesedí. Tahle: "Byl to vrah"
Je to možná otázka pohledu a zkušeností. Co když ten člověk byl obětí? ( Jako, že určitě byl, a to že střílel, z něj před zákonem udělalo vraha)
Ale všichni, včetně soudu jej odsoudí podobnou nálepkou, aniž by kdo bral v potaz předchozí události. Píšu to proto, že jsem se v podobné situaci před časem sám vynacházel a snad zázrakem se o mě nepíše v tisku podobným způsobem.
Popíšu trochu podrobněji.
Před asi třiceti roky se do mého okolí sublimovala romská rodina. Přesto, že jsme si okolí hlídali před podobnými aktivitami, jednou se jim to podařilo. Domek koupil starší člověk a jeho syni byli ve výkonu trestu. Po jejím odpykání se vrátili k tátovi, a jeden i s cigaňou. Dokud stařík žil, ještě to bylo ve stravitelných hranicích, ale po jeho smrti začalo utrpení pro celé okolí.(zlodějny, hluk, drogy, násilí) Stížnosti na Národní výbor, později na Obecní úřad končily ve ztracenu, pokud se přímo neotočily proti stěžovateli, a nebyl označen za rasistu. Ne, že by se někdo z úředních osob snažil napravit pořádek a řešit stížnosti zákonnými prostředky, ale začali šikanovat stěžovatele. Tak nějak demokraticky: nemáte včas odklizený sníh z chodníku - pokuta, topíte tuhým palivem (jiná možnost nebyla) - pokuta, přerůstá strom přes hranici na obecní - téma na veřejné schůzi s cílem zesměšnit, pokácení ovocného stromu cca 30cm na pařezu bez povolení - pokuta atd.
Že v obci nebyl klid ani v noci, nikoho z odpovědných netrápilo, že člověk musel zabezpečit ostrahu ve dne i v noci nepřetržitě také nikoho netrápilo. I přes tyto opatření jsem byl vykraden... škoda cca 100tis. Všem bylo jasné, kde hledat pachatele, přesto dodnes nebyl nikdo usvědčen, nakonec mě bylo sděleno PČR, že jsem si loupež udělal sám.
Další prokázané zlodějny - dodnes nebyl za ně nikdo odsouzen a když tak vyvázl s podmínkou.
Málo kdo si při čtení podobných textů, bez vlastních zkušeností dokáže vůbec představit jak chutná bezmoc, domoci se základního lidského práva na dodržování zákonů ve společnosti platných. Navíc ta bezmoc, umocňována zvýšením nákladů na svou existenci, kdy duplikuji platby na svou ochranu a ne malými částkami, a ještě musím produkovat nějakou činnost, ze které chci žít i s rodinou a ještě ze zákona musím přispívat na štědrou podporu těchto živlů. Tito mají za své porušování zákonů a otravování společnosti svým svérázným chováním větší příjem, než mnohý pracující člověk. Ano, z těchto řádků se nechá vyčíst, že stát štědře platí vlatní teroristy a nechává jim ve vlastní zemi volnou ruku působnosti, ale za moje daně sjednává pořádek proti terorismu v jiných suverénních státech.
Kam posunul osud a čas, myšlení normá...

Automaticky kráceno

227126

31.08.2010 14:20

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Vrah? nebo spíše oběť? /2 pokračování

Anonymus 85.?.?.?

Kam posunul osud a čas, myšlení normálních lidí za tu dobu, nechci ani popisovat. Sám, se svými zkušenostmi je nedokáži porovnat se zdravým normálním rozumem, s odstupem času. Kam se dokáže posunout lidská mysl je opravdu zarážející.
Tady to dogradovalo do zatím nemyslitelných situací, ač reálných - jako vypuštění fekálu s prasečí kejdou, vypálením několika nepodstatných objektů atd. Připraveny byly verze s odpálením náloží u zmíněného domu až po uloupení těžkého buldozeru ze stavby a srovnáním domku se zemí atd.
Pokud by k těmto skutkům došlo, jaké asi by byly titulky v novinách? Zabýval by se někdo, proč to vůbec vzniklo?
Kdo je vinníkem?
Ten kdo soustavně porušuje zákony této republiky?
Nebo ten kdo se snaží tyto zákony obhájit, byť i nezákonnými prostředky?
Jaké by byly výsledky vyšetřování a soudů?
Dopředu říkám, že cigáni by byli obětí a všichni ostatní bysme byli vrazi - s podklady a důvody by se nikdo nezabýval, pouze s následky.
Proto toho člověka dokáži pochopit, a musím bohužel konstatovat, že jeho počínání bylo vynuceno okolnostmi a jeho čin byl zákonitým vyústěním bezmoci dosáhnout vlastního práva!

227127

01.09.2010 13:47

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

Anonymus 85.?.?.?

Hestroyi, musím uznat, že tento článek se Ti mimořádně povedl. Zřejmě ještě sklidíš za něj ovoce [mrknutí jedním okem] , a možná já také, protože to shrnu do jedné věty.
Takže, emigranti všude, jsou totéž co cigáni u nás?!?!

A integrace? - já bych je integroval, ne do společnosti, ale na území opuštěných objektů po armádě. Obnovil bych elektrické ohradníky, kolem dokola minové pole a co 50m kulometné hnízdo.
Jedna příjezdová cesta, kde by jednou denně přijela ventra k závoře a vysypala proviant - tuhle vymoženost by měli tak max. dva roky a potom ať se živí jak chtějí. Měli by možnost směnného obchodu, pokud by něco vytvořili - pokud ne, měli by smůlu.
A měli by svůj klid, který jim nikdo nenarušuje - můžou dělat bordel NONstop, krást si můžou navzájem, pokud bude co...atd....a Kocáb může jít do důchodu

227240

01.09.2010 15:26

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

Anonymus 85.?.?.?

Děkuji za obšírné vysvětlení, pochopil jsem to podobně, ale přesto se nabízelo i laciné vysvětlení, proto jsem si rýpl.

Jinak až na malé nepodstatné názorové detaily souhlasím.

227252

02.09.2010 16:06

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

Anonymus 85.?.?.?

Nedávno byla na novinkách anketa o zdravotnictví.
Vložený obrázek
Je sice třeba tento výsledek brát s jistou rezervou, výsledky můžou být částečně zkreslené. Ale přesto je tento výsledek hodný k zamyšlení. Hlavně výsledek hospodaření ve zdravotnictví ve vztahu k této anketě.

227368

02.09.2010 17:18

Spravedlivý stát

RE: Je otázka,zdali stát a jaký stát může být vůbec spravedlivý?

Anonymus 85.?.?.?

No, neříká?
Je mi jasné, že ten kdo má opravdové problémy, asi nebude klikat na novinkách v anketě - proto jsem uvedl, že to může být zkreslené. Ale přesto by se dalo uvažovat, že účastníci ankety jsou většinou platiči pojistného. Minimální zdr. pojistné je něco kolem 1500Kč, plus potom dle výdělků. Stát vyplácí na děti a důchodce asi 30% minima.
Ale svého času jsem podnikal ještě v době, kdy byl bolševik aktivní a to ti "zlí komunisté" chtěli měsíčně celých 50Kčs na sociální a zdravotní pojištění. Celá platba šla na jeden účet.
A paradox je ten, že se nikde nehovořilo, ani nepsalo, že by bylo zdravotnictví ve ztrátě. O školství se nezmiňuji. U armády bylo železa, že to likvidují ještě dodnes. Ve městě jsem si zaparkoval zdarma, kde jsem si usmyslel. Výčet srovnání s dnešní dobou by byl asi obsáhlejší, než úvodní článek.
Logicky se nabízí otázka - kam ty prachy jdou?

227383

05.09.2010 20:24

Spravedlivý stát

Spravedlivý stát

Anonymus 85.?.?.?

Toto heslo asi nebude nikdy platit v plném slova smyslu pro každého, vždy budou existovat případy, kdy bude někdo nespokojen.
Zde jsou popsány dnešní problémy trochu detailně.

227603

07.09.2010 18:25

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Ty počty Židů budou mnohem vyšší!!

Anonymus 85.?.?.?

Už se uvidělo.
Ombudsman.

227708

07.09.2010 19:54

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Ty počty Židů budou mnohem vyšší!!

Anonymus 85.?.?.?

Než vylustrují tady toho, tak už lustrovali v Blavě. Alespoň to čekání nebude tak nudné.
Harman.
[velký smích]

227717

08.09.2010 18:38

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Evropské banky jsou totálně v rukou Židů

Anonymus 85.?.?.?

Vidím, že to bereš od podlahy.

technická poznámka: ten kapitalismus, který popisuješ může mít větší likviditu, než usbanka [chechtot] [chechtot] [chechtot]

227776

09.09.2010 20:07

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

Anonymus 85.?.?.?

Tady postnu link na youtube, je u toho více videí ke shlédnutí.
Jako laik vidím že to pěkně létá i bouchá, až se vrátí kluci věciznalí z terénu tak to zhodnotí [chechtot]

tento odkaz je z ruské provenience, ale lze předpokládat, že síly jsou zhruba vyrovnané, anebo se rychle vyrovnávají, a od r. 2004 na to bylo dostatek času.

http://www.youtube.com/watch?v=KZGMcejUHt8&feature....

227833

14.09.2010 03:30

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

Anonymus 85.?.?.?

To: Alexus

Prosím, nenálepkuj všechno co Ti nejde pod nos komunismem, ono stejně ten Řehořův text by s tímto pojmem byl trochu v rozporu.

>PRivatizace byla spatne legislativne nastavena


Tento "zázrak" byl záměrně takto nastaven. Když M. Sládek prohlašoval, že to bude nejdražší tužka pro českého občana v jeho životě, byl označován za blázna. Když se snažil V. Klaus do tohoto zasáhnout, byl umlčován z řad ODA až to skončilo "Sarajevským atentátem." Tento produkt "PRIVATIZACE" byl do České republiky importován ze států T. Ježkem, jenž po celou dobu stál na stráži tohoto projektu, a nedovolil nikomu do toho vnést jakoukoliv změnu, než jaká byla určena a nařízena. (dnes si užívá svého zaslouženého výslužného v exilu)
V pozadí tohoto privatizačního zázraku stojí renomovaný ekonom, českého původu J. Švejnar.
Na nastavení legislativy se velmi dobře dohlíželo ze zámoří, aby dopadla jak dopadla.

>tak myslenka spatna nebyla...
Jak pro koho. Také bys mohl namítnout, že dopadla dobře
>Nemuzes rici, ze neco,jehoz ucelem bylo zniceni hodnot nekolika generaci...
>...bud si sundej Rude bryle, nebo ta diskuse nema cenu
Nevěděl jsem, že k popsáním skutečnosti jsou třeba "Rudé brýle", já vždy myslel, že jen otevřené oči bez předsudků.
>Zničení zemědělců...
To je jeden ze základních strategických pilířů, který byl zničen. A byl zničen záměrně politicky, ne přirozenou cestou tržního hospodářství. Zrovna takovou cestou byly zničeny některé další subjekty, např. POLDI Kladno a další podobné a nepohodlné (výpis podobných podniků by byl velmi rozsáhlý), dalším postupem bylo vytunelování podniků a firem formou zadlužení a takto získané prostředky odešly elegantní formou do zahraničí. V Čechách je pro tento způsob zaužívan termín "TUNEL" - výsledkem takového hospodaření je vždy jen hromada suti.
Pokud někdo z české veřejnosti měl zájem o nějakou záchranu, nebo poctivé hospodaření, byl na něj spáchán "Hon na čarodějnice", kriminalizování a další demokratické prostředky, včetně mediálního tlaku, jak znechutit člověkovi život a vykázat jej do potřebných mantinelů.
>Obecnym, coz je spatne a chteji to VZDY ti mene schopni,protoze zavidi VIce schopnym, hnusna vlastnost, Fuj fuj
Např. zemědělská družstva bylo hospodářství na úrovni dnešní akciové firmy, jejímž vlastníkem (akcií) byly majitelé (podílníci). Nevěděl jsem, že být vlastníkem podílu, či akcie je hnusná vlastnost, pokud poslouchám rozhlas, hovoří o tom, že je to nejlepší způsob vlastnictví. Dokonce existuje ještě jeden lepší, "akcie na doručitele", kdy vlastník není přímo vidět, a tak si může dovolit investovat v klidu do voltaických elektráren miliardy a vytahovat další peníze od daňových poplatníků a přitom se tvářit jako samaritán s humanitárním ksichtem, který vlastně je tady od toho, aby pomáhal české společnosti ...

Automaticky kráceno

228047

14.09.2010 03:32

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde! - dodatek

Anonymus 85.?.?.?

...který vlastně je tady od toho, aby pomáhal české společnosti v ekonomických záležitostech. Že drží v rukou opratě, na jejihž druhém konci poslušně šlapou ochočení volci z hopáků a vítězných vidláků, no třeba i pro ně se kousek sena najde.

228048

Zde je kompletně zpracovaný rozbor:
http://wtc917.freevar.com.

228066

14.09.2010 18:16

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde! - dodatek

Anonymus 85.?.?.?

Ano, Singha a Lajoš byli na tapetě. Ještě u toho byla vila ve Švýcarsku. Vila se dodnes nepotvrdila a asi ani nepotvrdí, a Lájošů je dodnes v politice přehršel.
Jinak to co píšeš je sice většinový názor, nebo alespoň názor, kterým nás nakrmily média, a je to verze, které bychom měli tak nějak věřit.
Ale buďme v reálu.
Tady se nikdy neútočí přímo, ale vždy podpásově, tak nějak demokraticky. Nejde o prokázání viny, ale o očernění a odejití z pozice - což se stalo. Vina se neprokázala, ale účel byl splněn.
A také asi to byl za těch dvacet roků jediný politik, který byl odejit z funkce aniž mu byla prokázána vina. I "Lájoši" v tu dobu byli ze zákona legální, anonymní sponzoring byl upraven až po těchto událostech.
Kladnou, nebo zápornou roli V.K. ??? - to je věc názoru.
Podle mého, je to asi jediný politik na dnešní scéně, kterého ještě beru, druhého podobného bych asi nenašel. Zkus mě někoho připomenout, když přemýšlím, tak nikoho momentálně nevidím.

228104

15.09.2010 20:42

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde! - dodatek

Anonymus 85.?.?.?

>Daňový únik byl prokázán...
>Právo na funkci...
>Z hlediska práva snad...

Vytáhl jsem několik bodů z předešlého textu.
Z hlediska práva - a z jakého jiného hlediska bychom měli vycházet? Anebo snad souhlasíš s postupem, že kdokoliv si zamane na kohokoliv nakydat špínu, je standardní a beztrestný postup?

No, pokud Ti dělá zle, že hovoříme o V.K - prosím, nechejme toho, je to minulost a už ji nezměníme.
Jen tak okrajově - z privatizace zmizelo necelých 700miliard Kčs,
tyto prachy rozváželi po Praze spolehliví taxikáři v margarinových krabicích. Cílové osoby byly z řad pravdoláskovců, nikoliv z ODS.
(I když?, neobhajuji tímto slepě ODS, nemám k tomu důvod a navíc je mě tato strana trnem v oku, je také možné že část těchto peněz pocházela ze stejného zdroje a byly kryty Lájošem a Singhou)

A ze současnosti, protože tuto minulost už dnes my asi nerozšifrujeme.
Podívej se
sem, názorný příklad jak se likvidují nepohodlní, pokud nešlapou v brázdě, která jim byla určena. Kdyby nešáhl na gypsáky, žádný Watergate by se nekonal. To je ten demokratický postup.
Zrovna tak jako ty miliardy korun ve správných rukách posloužili "dobré věci", proto není ve "veřejném zájmu" je hledat.

Nemám nic proti zviditelněním podobných afér a jejich vyšetření, to by bylo navýsost v pořádku. Ale kritizuji postup, jakým jsou praktikovány. Pokud existují závažné důvody, ať je vyšetří jak se sluší a patří, ale neschovávají se na vytváření korupčního a vyděračského jednání

228164

18.09.2010 10:24

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

Jirka Nekovář na hrad!

Anonymus 85.?.?.?

K tomu článku není mnoho co dodat, pokud vůbec.
Ale jednu uštěpačnou poznámku si dovolím, a to směrem k Libušině věštbě.
>Vidím zemi velikou, nad ni hvězda pěticípá, a pod ní český >národ chcípá.

Ta věštba byla přesná, ale začala platit až po roce 1989

228268

18.09.2010 11:52

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zajimalo by mne...

Anonymus 85.?.?.?

Ta odpověď by mě také zajímala.
Ale nedělám si iluze, že by tohle odsouhlasil

228275

18.09.2010 13:27

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Jirka Nekovář na hrad!

Anonymus 85.?.?.?

Tady snad nejde o věštbu, jako takovou,
to jsem pouze zareagoval.
I kdyby to bylo celé, tak bych tu větu vytáhl.
Pěticípá hvězda je tam pořád, jestli bílá nebo rudá.
Jde o celkovou realitu a porovnání.
Jako člověk, antisocialistický živel do r. 1989 a po tomto letopočtu stará bolševická struktura [velký smích]
Pokud to povrchně srovnám, tak ten Rus s bolševikem nenadělal tolik škody, co tyhle rychlokvašky za 20 let.

PS: Shodou okolností jsme dnes trochu vzpomínali v rodině. Jak manželku nepustili k maturitě pro nevhodnost partnera, ad... Ano i taková byla doba. Ale celkově, s přehlédnutím osobních křivd se musí přiznat, že hospodářství jakž-takž drželi na rozhodně lepší úrovni, než je dnešní stav. Podle dnešních odborníků byl bolševik i s Rusem, pouhý břídil [chechtot]
Ve všech směrech! [zmaten]

228278

18.09.2010 15:12

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Jirka Nekovář na hrad!

Anonymus 85.?.?.?

Co přijde potom?
To nevím, ale nebude to nic příjemného.
Všechno dát do pořádku - prostě jako po válce.
Ale z práce takový strach nejde, udělat se nechá cokoliv.
Otázkou také bude, jestli bude ještě někdo něco chtít a hlavně umět udělat - to se nechá všechno zařídit, naučit poctivou práci, bude to chtít čas.
Ale větší strach mám z toho, co bude mezi tím.
Jinak toho, co bude potom, se už asi nedožiji, ale přemýšlím, jestli to bude zase odezdikezdismus, tak by to zase nebylo nic pro mě [chechtot]
A vrátit se k práci a vytváření vlastních hodnot, bude nutností.
Tahle hra "Letadlo" dlouho nevydrží, to je už dnes hmatatelné.

228283

18.09.2010 17:18

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zajimalo by mne...

Anonymus 85.?.?.?

VK inkognito [chechtot]

228290

18.09.2010 18:38

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase to zustalo na mne?

Anonymus 85.?.?.?

René, díky za rozbor.
Něco podobného jsem psal zde:
228047.

A ještě doplním. Prozatím je to vládnutí jen selanka. Klid před bouří. Až projdou volby do senátu a současná pravice bude mít v obou komorách převahu, teprve se začnou dít věci, že nás budou nejen oči přecházet, a lidé odcházet z tohoto území.

228296

18.09.2010 20:06

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase to zustalo na mne?

Anonymus 85.?.?.?

Například.

A ti co neodejdou, zůstanou jako domorodí otroci

228306

18.09.2010 20:56

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase to zustalo na mne?

Anonymus 85.?.?.?

vytáhl jsem první odkaz, který na mě juknul z googlu, tak mě zase tolik nekamenuj [smích]

Ono to není o tom kam, ale proč?
PROČ: jsme si nechali ze své krásné země udělat takový mrdnik a proč nám naši mocipáni znepříjemňují život natolik, abychom vůbec uvažovali o emigraci, když jsme přežili bolševika?
A pokud neodejdeme, tak budeme makat jak barevní na spasitele Švejnara a jeho dotované voltaiky a jemu podobné vyčuránky.
Ne, že budeme dřít, abychom spláceli dosavadní dluhy, ale ještě podporovali tento novodobý ksindl zaváděný nyní v době krize. Jak dlouho se necháme ještě ohýbat? kam až to půjde?
Vždyť oni ve své zpupnosti a nenažranosti neznají hranic. Z lidu ( ať jsou to třeba lékaři, nebo kdokoliv jiný) ušetří miliony, ale miliardy rozhazují.
Má to vůbec smysl vypisovat? Vždyť nám to musí být každému jasné, pokud si nesedíme přímo na bedně [pláč]

228309

18.09.2010 21:07

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Zase to zustalo na mne?

Anonymus 85.?.?.?

85ko, nezlob se, ale možná i té pani neprávem ublížím.
Neznám ji, nevím o koho jde ( myšleno profil)
Ale jak slyším "podle západního vzoru", a promítnu si, že tohle tady slyším a vidím již 20 roků, tak začínám vidět rudě
( to vidění nemá z bolševikem nic společného)

228310

18.09.2010 22:48

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Význam pěti a šesticípé hvězdy

Anonymus 85.?.?.?

>Hvězdy...
někde jsem se s tím výkladem setkal, možná i zde na Zvědavci, bohužel to nemůžu dohledat, ale našel jsem jiné vysvětlivky. Možná trochu obecnější, nezasvěcené.

tady.
a tady.
Tady jsem naskenoval obrázek, a zároveň i rozmazal do nečitelnosti, pouze jako ukázku. Tato kresba by měla znázorňovat ochranný magický kruh, používaný při černé magii. Uvnitř kruhu se nachází hexagram, společně s ochrannými jmény.
Z toho usuzuji, že si zachovávám moc nad sebou samým
Vložený obrázek
také tu.
a tu taky.
Zde je obrázek pentagramu s živly, které potřebuji ovládnout, to by znamenalo, naše moc nad nimi.
Vložený obrázek

Neručím, za odborný výklad, ale tak nějak by to mohlo být, podle mojich úvah.

228321

18.09.2010 23:07

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

Anonymus 85.?.?.?

Kurnik, dneska su jak spisovatel, snad mě to editor odpustí.
Nechci tento příspěvek moc kritizovat, je v něm hodně pravdy, ale rozpotuji jeden detail, a to "Železného"
Ten byl jednou z obětí, a podle toho jak jsem to sledoval, tak byl do tohoto pěkně vmanipulován, zrovna jak V.K. do privatizace.
Toto byla krádež na druhou, kdy Lotr velmi výhodně zpeněžil letenky a útraty z bufetu za 10,5miliardy za vydatné pomoci Sralbotky.
Proč nedodali všechny písemnosti k arbitráži? Proč si tak okatě nechali nadiktovat podmínky, když už byla jedna arbitráž ve Švédsku vyhraná, proč zabránili Železnému vstoupit do arbitráže?
Neviděl bych to tak jednoznačně, jak popisuješ.
To byla celá série podobných případů: Železný, Soudek, Stehlík ad.
Účelem bylo z nich udělat obětní beránky, aby bylo na koho plivat.
Přes všechny obvinění se všichni pracně z toho vysoukali, ale věci jdou jak jdou - samozřejmě směrem, jak bylo potřeba. Zkus se podívat nezaujatě zpět a přehodnotit

228325

18.09.2010 23:14

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

Anonymus 85.?.?.?

Kuba je dnes ráj v Karibiku, ale jak to vezme do rukou ta demokratická sůl, tak z toho bude na celém ostrově jedno Quantanámo.

228327

18.09.2010 23:54

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

Anonymus 85.?.?.?

Nechci hodnotit obsah, musel bych ti dát zapravdu. [vyplazený jazyk]
V době satelitu a internetu bych opravdu obsah ponechal bokem.
Je to asi na každém jednotlivci, na co se chce a nechce dívat.
Že práva dostali nejen za hubičku, ale dokonce myslím zadarmo, ještě čachrem, mám dojem že to byla původní jednička nebo dvojka, nepamatuji už přesně.
Tohle bych ponechal bokem. Důležitá je cena média a v čích skončila rukou a komu platí daně. A jakým způsobem se do těchto pozic dostala, to je podstatné.
Už ten fakt je do očí bijící, jak "kultivovaně" těch 10miliard oběhlo, pokud si vzpomeneš.
Já ti svůj názor nevnucuji, pouze to vidím jinak. Já u toho nebyl, jen co jsem ze zpráv získal s trochou přemýšlení.
A že Vovka měl zájem se arbitráže zúčastnit a nebylo mu dovoleno. Že byly zatajeny dokumenty... to jsou fakta. Ještě dnes bych tyto věci nechal přezkoumat - i když asi by výsledek arbitráže zůstal nezměněn, potrestat toho co to zavinil, a nejen tak přihlížet a smiřovat se.

228332

19.09.2010 00:07

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

Anonymus 85.?.?.?

vinu, či nevinu nevysvětlím, teď jsem to psal výše - jsou to dostupné informace pro každého, zbytek je na uvážení.
Že to zaplatil občan a dvakrát je skutečnost.

Kousek rozboru úvahy.
budu mít kamaráda a začneme podnikat. Dáme na stůl po 50tis na ušmudlanou s.r.o.
Během času firma naroste na nějakých 10miliard. I kdybych připustil, že těch 50tis kamarádových bylo reálných, nejen účetních výloh za letenky a podobné náklady, a vycházel z rovných pozic. Přesto, že Železný měl lví podíl na firmě (opět nezpochybnitelné), tak při jakémkoliv dělení bych vyžadoval minimálně fifty-fifty. Kde má Železný těch 5miliard? A, že to impérium Železný postavil, to nikdo nepopře - ať už jakkoliv, ale postavil.

228334

19.09.2010 00:46

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

Anonymus 85.?.?.?

Oni ty informace někde byly na netu. Ty částky už z hlavy nedám dohromady, ale vím že Železný to financoval z části ze svého a z části úvěrem. Lodr tam měl také nějakou hotovost, ale většina z té částky byla pouze účetní (nákladové položky). Mezi jiným tam byl i účet od kadeřníka jeho společnice, ceny letenek, občerstvení a ubytování.
Tyto informace se objevily, když ho sundali z ředitele a pak byly tahanice a podrazy - dnes je to asi nedohledatelné, proč asi?
Ty skutečnosti, že ministerstvo financí nedodalo potřebné dokumenty byly také na netu. Slyšel jsem i Železného osobně, když byl rozhovor s Moravcem, že se toho domáhal, jak dokumentů, tak účasti na arbitráži.
Proč mu to nebylo umožněno?

228336

19.09.2010 01:14

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

Anonymus 85.?.?.?

Nevím, zda bude stačit tento odkaz, je tady toho celkem
dost.

228338

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 5

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
152 909,63 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?