Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 424 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Anonymous, Anonymus, Aonymus, home Anonymus, Homo anonymus.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.09.2010 02:32

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: ALE TO ZDALEKA NEBYLY VŠECHNY ZLODĚJNY POPSÁNY !!!!!

Anonymus 85.?.?.?

>A co by jim tam vyprávěl? Že...naivní...

Rostislave, to už tak v životě chodí, na to si také zvykneš,
dědek je naivní, ničemu nerozumí, nic nezažil, nic neví jak to dnes chodí...
a až se ryje nosem po zemi, tak je po hrdinství.
No, co dodat, snad jen takovou malou radu. Nežrát všechno horké jak se uvaří a trochu sledovat a přemýšlet.
a ještě k tomu Vovkovi - co by jim měl vyprávět?
Je mi úplně jedno, i kdyby tam dělal salta mortale a přitom spíval marseillaise, ale když mě někdo nabídne, že uchrání 10miliard, tak toho využiji, už jen proto, že to bylo i v jeho zájmu.

A navíc, kdyby to byl jen jeden případ, kdy stát pochybil ( toto je velmi mírná formulace), tak bych se s tím smířil, ale těch kauz je mnohem víc. Částečně se o nich mluví, ale nijak úspěšně se neřeší. A to je asi ta naivita, která mě nedovoluje všemu, co mě podstrčí strávit. Tady sedí člověk nadoživotí, za to, že střílel za roh - představ si to, my zde máme druhého Houdiniho a my jej zavřeme - možná se ještě rozuzlení dočkáme, jen nevím jestli bude jezdit po turné jako jeho slavnější předchůdce.
Tady sedí člověk za přípravu vraždy, který nic nepřipravoval
Tady se kriminalizují lidé, kteří nic nespáchali
Víš, to je ta naivita, která pramení z toho, že důvěřuji lidem, kteří už něco prožili a nikdy neintrikovali, ani nelhali, tudíž nemají důvod ani v těchto případech si vymýšlet. Vypsal bych tady toho víc, ale hodně lze i dohledat na netu, pokud se chce hledat, anebo si můžeš ponechat své přesvědčení a dál si myslet o naivitě, třeba i něco horšího.
dobrou noc [smích]

228343

19.09.2010 09:33

Velká cholesterolová lež

RE: Trendy (a moudra lekaru a

Anonymus 85.?.?.?

...maňana [velký smích]

228353

19.09.2010 12:38

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: rekl by

Anonymus 85.?.?.?

Pokusím se trochu reagovat. Vím předem, že asi nebudu moc úspěšný, protože se nemám o co opřít, pouze o své úvahy a poznatky. Jsme opět v začarovaném kruhu Goebelsovských (mediálních) lží a polopravd, donekonečna opakovaných. Části textů, vytrhávaných z celku, mající po úpravě třeba i opačný efekt, než bylo původní vyjádření. Nechci glorifikovat V.K.
Proto se vyhnu nějaké jeho obhajobě, pouze nastíním jiné úhly pohledu.

V.K. jako ministerský předseda, nebo ministr financí. Tyto posty ssebou nesou určité specifika, kdy se musí respektovat kolektivní dohody (koaliční) a upřednostňovat před svým vlastním přesvědčením. Tímto samozřejmě na svých zádech nese odpovědnost za skutky, které byly učiněny třeba i v rozporu se svým přesvědčením.
Už jsem se zde zmiňoval, že každé vybočení z této řady, znamená problémy s udržením postu. Všimněme si podrobněji, že vlci hlídající ovčí ohradu jsou bdělí a nekompromisní. Své linie si beztrestně nenechají narušovat.
Své vlastní názory může částečně ventilovat až nyní, jako částečně sólová osobnost (prezident). Ani teď ale není bez dozoru. Všimněme si detailů, např. kdy se pustil do boje s klimatology, jak okamžitě pravdoláskovci zahájili očerňovací ofenzivu Křivákovou hubou počínaje.
A na druhou stranu se může namítnout, když s tím nesouhlasí, nemusí u toho být. Samozřejmě, tato možnost se nabízí jako velmi seriozní. Jenže, pokud by vystoupil z tohoto spolku, už by neměl ani nejmenší možnost něco ovlivnit, a můžeme si představit, jaké by asi byly výsledky. Uvědomme si také, že pravdoláskovci jsou nainfikováni ve všech stranách a vždy ve výhodných funkcích s možností ovlivňovat dění. Tato praxe se táhne jako nit od dob OF až po dnešek.
Sledujme jednotlivé politiky podrobněji a porovnávejme a domýšlejme jejich kusé činy. Jsou to složité procesy, chce to trochu předvídavosti a strategie. Chce to i sledovat pozadí jednotlivých skupin a předpokládat jejich možné záměry. Nic se neděje samo od sebe, i to vysávání společnosti je dlouhodobý záměr praktikovaný krůček po krůčku, až nakonec zjistíte, že Vám nepatří ani střecha nad hlavou. Všechno se potom zhrne pod frázi "tržní hospodářství", ale mezi tím následují záměrně likvidační kroky, které Vás automaticky dovedou katovi na špalek.
Pro lepší pochopení úryvek z dnešní doby, kterou můžeme mít všichni v dobré paměti a podklady snadněji dohledat, než z dob post"OF".
Od r. 2008 se řeší otázka krize, včetně zadlužování, jak republiky, tak jednotlivých resortů až po obce a jednotlivce. Je to cílený a řízený proces. V současné době se opět, už po několikáté opět utahují opasky, aby výsledek skončil opět jen vyšším dluhem. Momentálně se řeší problém s úsporou 10% mezd státních zaměstnanců, běžně by se s takovou informací nechalo souhlasit, ale praxe poněkud po...

Automaticky kráceno

228367

19.09.2010 12:40

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: rekl by-dodatek

Anonymus 85.?.?.?

Momentálně se řeší problém s úsporou 10% mezd státních zaměstnanců, běžně by se s takovou informací nechalo souhlasit, ale praxe poněkud pokulhává. Na konci chvostu se již snížily platy o 30-40%, ale nahoře se nesmí šáhnout ani na desetihaléř. To jsou jen drobné - mzdy a úspory z nich jsou jen nějaké stamiliony. Na druhou stranu se bezostyšně zabírá orná půda přes nastrčené firmy registrované v ČR, včetně managerů s občanstvím ČR, ale skutečný vlastník je cizí státní příslušník.(očekává se totiž schválení zákonů o skupování půdy cizinci) V tomto byznysu jsou samozřejmě zainteresovaní naši "papenheimští" a desítky miliard tečou bezostyšně do nastavených kapes. Totéž se týká i nákupu armádního vybavení - vyloženě se rozhazují desetimiliardy bez skrupulí. Ať se podíváte na kterýkoliv resort, všude najdete nesrovnalosti a vždy jsou ve hře miliardy Kč.

228368

19.09.2010 15:39

Velká cholesterolová lež

RE: Koloidni Stribro!

Anonymus 85.?.?.?

Prosím trochu polopaticky, jestli je možné.
Děkuji

228373

20.09.2010 10:47

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Anonymus 85.?.?.?

to: waterfall
máš tady mírné nedostatky.
Soudek nedojel na neschopnost, ale na privatizaci Tatry, která byla připravena pro jiného majitele k vytunelování.
Totéž Stehlík - Poldovka byla určena k demolici, a ne k výrobě nerezu.
Podobný postup byl v kauze cukr-cukrovary a spousta dalšího.
Vykládej něco v těchto případech o ceně "0"
Tohle nemá ani se socialistickou rovností nic společného, jak ráčiti doznat

228399

20.09.2010 11:10

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Anonymus 85.?.?.?

Ještě jsem se vrátil.
O jaké ekologii zde mluvíš?
Ani povolaní si dnes nedovolí o ekologii mluvit nahlas, protože je v daleko horším stavu než před r.89. Všimni si jaké škody byly napáchány nekoncepčností zemědělské politiky. Ty povodně napříč republikou jsou dost výmluvným důkazem, alespoň pro ty, kteří o tom něco vědí. Ty škody nás budou stát ještě hodně práce a miliard. To jsou skryté dluhy, ale budou se muset řešit.
Ovzduší? - podívej se ve svém okolí po střechách a výsledek uvidíš okamžitě, k tomu nepotřebuji poslouchat média.
Infrastruktura - to snad chceš říci že kousek dálnice stál 3bil z privatizace a 1,3bil dluhu?
Okresní cesty jsou v daleko horším stavu než byly za bolševika.
Nebo to snad mají být ty v mnoha případech nesmyslné chodníky ze zámkové dlažby, která se rozsýpá a navíc je znečištěna žvýkačkami?
Namyšlený čech kritizuje všechno - ČEZ, ČD ad.
Promiň, ale 15milionů měsíčního platu?
I celá kráva do polívky je moc, nemyslíš? - zaplatíš!

228400

21.09.2010 17:09

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Anonymus 85.?.?.?

Seniore, prosím napiš zde, v čem je lepší úroveň než za komoušů, ale konkrétně, protože jinak asi zřejmě posuzujeme každý něco jiného. (oblast)
"Zubari zadarmo" - opět jsme rozdílní v posouzení. Já osobně chodím k zubaři, zrovna k tomu, ke kterému jsem chodil i za komoušů. Za komoušů jsem neplatil - lépe řečeno nebylo požadováno vůbec nic a byl jsem ošetřen naprosto stejně jako dnes, kdy zaplatím 30Kč v hotovosti namísto pozdravu, a potom si třeba doplatím za plombu. Ty plomby jsou naprosto stejné, jako byly dříve. Člověk stejný jako dříve a zřejmě i ty aparáty jsou na stejné úrovni, pokud to nesrovnávám s 50tými roky, kdy byly vrtačky na šlapání. A lékařské ošetření zadarmo? - kde to prosím je?
Vždyť platím zdravotní pojištění, které mě ročně vychází na nějakých 50-70tis. K jinému lékaři než k zubaři dvakrát ročně nechodím. Tomuto se dnes říká zadarmo? a proto ještě musím připlácet v hotovosti?
A přiznám se, že se hrozím doby, až tenhle doktor odejde do penze, a to hned z několika důvodů. Až zmizí éra, těchto bolševických odborníků, nejenže je nebude mět kdo nahradit, a pokud, tak o odborné kvalitě se nechá velmi pochybovat. Jen pro porovnání, když přijedou na návštěvu ti, kteří odsud kdysi utekli a vím o čem hovoří a najednou jsem zjistil, že jsou přihlášeni u mého zubaře a obětují proto i cestu přes půl Evropy. Nějak se jim ten západní standard, o kterém je zde také někde zmínka nezamlouvá. Pročpak asi?
>A tyhle blbosti o prumyslu...
zeptej se vojáků, ( těch, co o tom něco vědí) jak by byli rádi měli dnes Skoty, namísto těch pojízdných rakví Pandurů, a to prosím srovnávám techniku cca 30 roků v čase. Chceš snad srovnávat komunistickou TATRU s tím dnešním hybridem? Tahle velmi stručná ukázka hovoří o mnohém. Dokonce mnohé výzbroje jsou dodnes v používání AČR, proč asi?
Jen na okraj poznámka - když se likvidovala utajovaná výroba, veškerá dokumentace byla navagonována a odjela směrem do Rakouska. Proč?
Kdo nerušeně pokračuje v našich technologiích a obhospodařuje bývalé trhy?
O které výrobě chceš diskutovat? O Škodovce, o Tatře, o Tesle, o Zbrojovce, a dalších?
>...kvilive skreky...
konkrétně, jaké "skreky"?
>Kdyby sli radeji neco poradneho delat...
A ty něco pořádného děláš? Tyto příspěvky tomu neodpovídají.

228448

22.09.2010 12:21

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Do haje to je snad sen.

Anonymus 85.?.?.?

Buď rád, že jsi Čech, to je víc,
i když jsme momentálně po krk ve sr@@kách, ale třeba jednou bude líp. [smích]

228492

22.09.2010 12:31

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Do haje to je snad sen.

Anonymus 85.?.?.?

Ještě z čeho pramení ten otimizmus?
Ministr Bárta si hraje na Karla IV.
Tak nějaká naděje tady je [velký smích]

228493

22.09.2010 17:48

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Anonymus 85.?.?.?

1/ Přiznám, že když jsem byl kluk, tak jsme taky měli rasa v revíru, ale našel jsem si zubaře, ke kterému jsem chodil a také jsem si jej platil na dřevo - za socialismu. Potom soudruzi postavili novou zubárnu a byl jsem přidělen tady k tomu dnešnímu, nemám připomínek, spíše slova chvály.
Umrtvovací injekce? co to je? - už jsem o tom slyšel, ale nemám tu čest mít to vyzkoušené. Měl jsem i dvakrát úraz, jednou takový lehčí, pouze jsem si vykostil prsty na ruce - doktor se podíval... a nebudem umrtvovat, že? a už pracoval.
Pak jsem byl na operaci s loktem, zhruba totéž... bez umrtvení, no ale po dvou hodinách už jsem se klepal jak ratlík, ale přežil jsem to. To bylo teď v tomto režimu, ale doktorovi nespílám - odvedl perfektní práci - opět slova chvály, je původem Iráčan.
Zubař - objednání u zubaře bylo vždy na časovku, i u obvodního lékaře. Dnes u obvoďáka časovky nejsou, u zubaře jsou, ale čekací doba je minimálně 3 měsíce od objednání. Za komančů do týdne.
2/ Za komančů se sice muselo více dávat pozor na hubu, to je pravda - mám své zkušenosti, ale dnes sice můžete říct co chcete, ale zase Vás nikdo neposlouchá - to je ten rozdíl. Za komančů, když jsem do něčeho vrtl, tak se věci řešily, i když to někdy fungovalo podle zákona o padajícím ho*ně, nebo lépeřečeno následky jsem si nesl ssebou.
3/ Ten zubař je dnes soukromý, a chodí k němu proto, že je to zubař, a ne udržbář.
4/ měl jsem na mysli vojenskou výrobu. No ale kdyby tehdy ty prachy co nacpali socani do Philipsu v Hranicích, dali Tesle, ze které dnes vznikla průmyslová zóna, tak by ty zastaralé obrazovky byly schopni vyrábět také. Ale i tam byl politický zájem k likvidaci firmy, a Philips se vybavil a postavil za peníze daňových poplatníků a je v háji také, tož tak.
5/ Netrefil! Nemá žádné zkušenosti, ty mu teprve život připraví, a nebude se stačit divit. Nepřeji mu zlého, ale život přináší i překvapení nepříjemná.
6/ Já nevím za kolik dělám, já to nepočítám. Ono je to různé, případ od případu. Tak abych si vydělal na cigarety a na kafé, abych tu neseděl jak hořká huba, když píšu na Zvědavce, a jinak už nic nepotřebuji. Pokud je dobré kafé, a paklík tabáku, tak je i klid v baráku [chechtot]

228505

22.09.2010 17:50

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Frustrovaní deprivanti

Anonymus 85.?.?.?

Děkuji za ušetřenou odpověď, byla by podobná té Vaši.

228506

22.09.2010 23:01

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Ať žije kapitalistická výroba

Anonymus 85.?.?.?

Vojto, to bude na jinů notečku [chechtot]
Neměl jsi kupovat DACIU, vždyť jsi musel vědět že je to šmejd.
Kdybys koupil Leninovi saně, tak jsi měl po problémech [chechtot]
V tu dobu by ti to ještě kapsu nevyžralo, a byl to spolehlivý a pohodlný vůz do nepohody.
Ale vážně.
Že tu diskuzi musíš vždy otočit chlupatým ke zdi.
tady není snad řeč o Mazdě, ale o běžném spotřebním zboží.
A řeknu ti jediné. V mém okolí si už dávají pozor co mě prodají, protože pokud mám trochu času, tak reklamuji a reklamuji, kdyby zapalovač za 5Kč. Protože to je jediná obrana jak ty šmejdy zarazit - i když jsem asi jedinej blbec v širokým okolí, kterému se nelení. A při druhé reklamaci si nechávám podepsat papír, že budu chtít uhradit cestu a náhradu času.
Je to sice trapné, ale bohužel jinou cestu nevidím.
Ještě s tím jídlem bych potřeboval něco vymyslet [chechtot]

228518

23.09.2010 07:04

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Ať žije kapitalistická výroba

Anonymus 85.?.?.?

Vojto, nekaz pointu.
Byly to přeci krásný časy. Byli jsme mladí, zdraví, krásní, děvčata se za námi otáčeli...
Dnes? podívej se co ten kapitalizmus z nás udělal...
vlas šedivý, úd lenivý...co to je za život, to za bolševika nebylo, to musíš uznat

Podívej, s těmi nákupy lecčehos, nebylo to jednoduché, ale od 70 roku jsem nejel vlakem, a autobusem jsem jel naposled o několik roků později. Sehnat se dalo všechno co jsem potřeboval. Tak jdu budovat kapitalizmus...

228537

23.09.2010 21:31

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Ať žije kapitalistická výroba

Anonymus 85.?.?.?

Mně je úplně jedno jestli se tomu říká komunismus, nebo kapitalismus, ta lopata je skoro stejná - alespoň na pohled.
Ale jeden nepatrný rozdíl je zřetelný.
Když jsem za bolševika koupil lopatu, tak se s ní hodilo i pracovat.
Dnes koupím lopatu, a mám strach se o ni opřít. Pracovat se s ní nechá tak možná pět minut, pak ji můžu vyhodit.
To je ten rozdíl mezi těma ...ismama
A ta lopada za komoušů stála 16Kčs - ta dnešní čínská, vlastně kapitalistická, stojí 88Kč, to je druhý rozdíl
Tak tedy nevím co vybuduju s takovým vercajkem [bliji]

228574

24.09.2010 22:24

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Ať žije kapitalistická výroba

Anonymus 85.?.?.?

Násobilka by ti šla, což o to.
>(v poměru k platům)
Ke kterým platům myslíš?
Většinou ten, který tu lopatu potřebuje, na průměrný plat nedosáhne, a i tak ještě nejsme tak daleko, aby průměrný plat byl 10x vyšší než v r. 1989.

A s tou lopatou to není kec, to je tvrdá realita. Sám bych nevěřil co je možné, kdybych to neviděl na vlastní oči.
A když tak o tom přemýšlím (to nejsou jen lopaty), my si vlastně kupujeme pouze iluze.
Koupíš lopatu, myslíš si, že máš lopatu, ale pouze do doby, než ji začneš používat k tomu, k čemu je lopata určena, pak odejde i ta iluze jak z výrobku, tak o kapitalismu.

Nejen, že jsi ztratil čas a cestu do kvelbu, obrali tě o peníz, který jsi v dobré víře zaplatil za výrobek jako slušný člověk, ale ještě způsobí zdravotní újmu z rozčilování se.
A kdyby to byla jen ta lopata - to bych snad ještě nějak přežil, ale to je jeden výrobek vedle druhého.
koupil jsem osobně rakouské kombinačky - stály kolem 1000Kč - to jsem si myslel co to nemám v ruce, protože ty komoušský za 12Kčs už byly rezatý. Radost jsem měl do doby, než jsem ustřihl ploťák drát. Nejen že se vyštípl břit, ale olezl i chrom,
Nakonec jsem byl rád, že mám staré rezavé komunistické kombinačky. Šroubovák, který jsem koupil v r. 1967 za 4Kčs dodnes slouží bez újmy na kvalitě, ale ty, v dnešní době koupené jsou již dávno v popelnici...atd.

Nedávno jsem usoudil, že se mě otřepilo lanko na navijáku na autě, v servisu mě řekli, že to neopravují a nový naviják 17tis.
No to mě vlezte na záda.
Tak jsem hledal sám.
Koupil jsem lanko - nevím co to bylo, spíše tak lanko na závěs kabelu, protože to nešlo na cívku namotat. (tvrdé - to by ten buden musel mít nejméně 30cm v průměru)
Háček??? nelze koupit, pouze v Praze na Florenci v nějaké modelářské dílně - ale to se mi nelíbilo od pohledu z obrázku na internetu (pravděpodobně únosnost nulová), Potom snad Husquarna, cena přes 2tis. za kousek odlitku? nosnost 0,5t - za ty peníze se na to můžete pověsit sami. Vodící kladičky??? nelze sehnat vůbec, sponky na lanko? jo, koupily se, ale lanko jsi do nich nedostal, snad nějakým lisem.
Vyhodil jsem to do popelnice - já to zase tak moc nepotřebuji, a pokud někdo bude potřebovat pomoci na silnici, at si zavolá odborníky. Na technickou to nemá vliv, a já se té rakve dožiju i bez navijáku.
Výčet a popis kvality výrobků by byl velmi obsáhlý, a bylo by to celkem smutné čtení.
O potravinách raděj nemluvím vůbec, škoda se rozčilovat.

228681

25.09.2010 11:58

Bozajte nás v ..!

Lepové pásy

Anonymus 85.?.?.?

Mucholapka, neboli lepový pás se právě proto používá, aby se mohl odchycený hmyz vyselektovat. Pan ochránce v tomto případě mohl včely a další užitečný hmyz z mucholapky vysvobodit. Pokud by se použil jiný toxický insekticid, už by tuto možnost záchrany užitečného hmyzu neměl, a při plošném postřiku by těch včel, popř. kolibříků bylo usmrceno daleko více

228703

25.09.2010 14:11

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: O základní právo člověka pochybovat...

Anonymus 85.?.?.?

Editore klídek.
I na ten komunismus možná dojde a pak bude všecko zdarma a pro všechny [velký smích]
Ale musí ještě chvíli vydržet [chechtot]

228709

25.09.2010 17:59

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Paní Jarmilo, dejme tomu, že Vám dám plně zapravdu.
Ať se volí jakkoliv, vždy jsou tam stejní, (např. ministr ochodů - Kocáb) ale jedno mi nejde do hlavy. A to neúčast ve volbách.
Toto by snad mělo smysl, pokud by výsledek voleb byl limitován, např. 50% účastí, a pod toto procento by byly volby neplatné.
Ale dle stávajícího, je úplně jedno kolik lidí k volbám přijde, vždy jsou platné.
Další díra v tomto systému je, nespočítání lístků - hlasů po prvním dnu voleb. Spočítaná je pouze účast, a do rána je daleko a navíc ještě noc. A to se děly věci i v Brčálníku, natož u voleb, že jo? Rákosníček by mohl vyprávět.

228726

25.09.2010 18:38

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Vidím že ve všem je švindl,
akorát ve víně je voda [velký smích]
Děkuji za dopověď.

228729

25.09.2010 19:04

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Podezříváte mně zbytečně, nic takového nebylo myšleno.
Dopověď - mělo být odpověď - předběhl se mě prst, to nebylo schválně.
nanočástice - a celkově nanotechnoligie je zajímavý obor, a zneužitelný, a snad i zneužívaný. To není také k smíchu.

Ale, uznejte, howno mít a smutný být - nebylo by toho na jednu hlavu moc?
Kdybych si všechno zabíral, už bych nepsal sem, ale klacíkem do písku v ústavním parku

228732

25.09.2010 19:34

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Nežehlím, nemám co, a ani důvod.
Že jsou vloby kapitola k zamyšlení, k tomu není co dodávat, to by mělo být každému jasné.
Schválně jsem uvedl toho fidlala, protože to je zářný příklad i pro nevěřící Tomáše.
Jediné co nemůžu pochopit, tudíž s tím nesouhlasím
je nechodit k volbám.
Tím se jen manipulátorům usnadňují intriky.

228736

25.09.2010 19:39

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Vidíte, raděj to opravím, než zase dostanu kartáč.
Vloby - by měly být "Volby"

228737

25.09.2010 20:38

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

>V podstatě nám pořád vládnou komunisti
Vidíte, a neprorazili jste hlavou zeď, pouze jste si proti sobě popudili sršně.
A teď je to obdobné, pouze pozměněná taktika. Vidíte to třeba ve vedlejším tématu, tak dlouho se bude obšlapávat nesmysl, dokud se demokraticky nedocílí chtěného - proč stejným způsobem (zpochybňování rozsudku) nepostupovali třeba v případu "Kájinek"

50% právo - to je diskutabilní. Tam nahoře mají hroší kůži, oni by byli spokojeni i s jednociferným výsledkem, anebo si myslíte, že pokud by přišlo k volbám jen 10% voličů, že by složili mandáty a přenechali své prebendy někomu jinému?
O tom nejsem přesvědčen.

Minulý týden tady byla na návštěvě dcera, ani nevím jak se dostala na přetřes otázka voleb, a mladé prohlásil, že bude volit ODS. Už jsem málem vylítl, jak čertík ze škatulky, ale zbrzdil jsem se. Ještě jednou jsem se zeptal, jestli jsem dobře pochopil a slyšel. Ano, byl jsem ujištěn.
Po asi půlhodině diskuze, jsem mu dal zapravdu, s dodatkem, že ještě napřed musí být hůř, než začne být líp.
Pokud dnes budeme "volit" ( v mém případě komunisty - natruc), kohokoliv jiného, než ty straky, ať modrý nebo duhový, pouze oddalujeme změnu. To, že vyrukovalo minulý týden 40tis odborářů, je ještě pořád nic. To chce opravdu zabrat šponu, aby se to pohnulo z toho zahnilýho rybníka.
Dále to nebudu rozvádět, vidím že je máte přečtené do detailů, i s těmi červenými prsty.

228741

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 3

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
153 552,73 Kč

Poslední aktualizace: 28.3.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?