Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.05.2010 08:23

Flotila do Gazy vleče Izrael do moře stupidity

RE: Lidovky 31.kvetna 2010

Saša 74.?.?.?

Izraelské komando napadlo mezinárodní flotilu s pomocí Gaze. Nejméně 16 zavražděni a 60 zraněných Izraelským komandem. http://cbs11tv.com/national/israel.ship.attack.2.1... [bliji]

220624

01.06.2010 09:03

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Víte,

Saša 74.?.?.?

Sionisté chtějí, aby Židy svět nenáviděl, snadněji se tak lže a lehčeji vraždí.

220783

02.06.2010 20:20

Falešná propaganda

Izrael se poučil od Geoblse a od bývalého rádia Jerevan

Saša 74.?.?.?

Totální informační embargo a pak posílat do světa bludy.
Z nevinných obětí dělat útočníka, stejný hnus jako kdyby pedofil tvrdil, že ho 3leté děvčátko vyzývalo.
Vložený obrázek
Izraelská právnička a členka Izraelského parlamentu Haneen Zuabi potvrzuje, že nebyly na lodích žádné zbraně, žádný plán odporu. Je absurdní vinit někoho pro jeho existenci.
Proti pirátům na otevřeném moři je dobře si najmout ochranku.

220986

03.06.2010 06:17

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

Saša 74.?.?.?

Mírová flotila do Gazy se nezdála zas tak nebezpečnou akcí. Účastnila se ji řada politiků, známých osobností jako nositelka Nobelovy ceny míru Mairead Corrigan Maguire, 86letá Hedy Epstein přeživší holocaust, významní Židé z Izraele jako archeolog dr Uri Davis, právníci a lékaři z USA a dalších zemí. Nečekali, že se octnou u Somálských břehů s piráty.
Vložený obrázek
Hedy Epstein

221028

05.06.2010 10:32

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

RE:

Saša 74.?.?.?

Aktivisté byli vražděni z bezprostřední blízkosti. Dle výsledků pitvy americký občan Mr. Dogan byl zastřelen IDF pěti výstřely z méně než 45 centimetrové vzdálenosti. Šedesátiletý muž byl střelen 2x do hlavy. Mimo devíti mrtvých 48 osob utrpělo střelné rány a 6 je pohřešovaných.

V Jeruzalémě přišla o oko jednadvacetiletá Emily Henochowicz, z Marylandu (USA), při demonstraci proti vražednému zásahu IDF.

Před chvílí IDF znemožnila komunikační zařízení na lodi Rachel Corrie.

221265

13.06.2010 20:12

Školné je správné

RE: No konečně!

Saša 74.?.?.?

Paní Strigo, nebuďte zapšklá. To je jak když před dcerou policajta vykládáte vtipy o policajtech. Nikde tam není, že to učitelé mají lehké a je to prostě sranda přivádějící člověka k zamyšlení.

221935

14.06.2010 10:40

Vytékání ropy v Zálivu „by mohlo pokračovat roky a roky“…

RE: Tolik ?

Saša 74.?.?.?

Jen na samém severu Mexického zálivu je 4000 ropných plošin. Zdroj Wikipedia.
Vložený obrázek

Vzhledem k tomu, že kdo může tak pod mořem těží … Je to snad možné. Ne všechny jdou do tak obrovské hloubky jako ta Deepwater Horizon (zmiňovaná BP). Na Twitter, což není zrovna věrohodný zdroj, nějaký pan Ebert z Chicaga uvádí, že podobných je 5307.

221978

18.06.2010 08:59

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Saša 74.?.?.?

Pane Baki odporovat panu „ji“ je kontraproduktivní, dává mu to jen další příležitost pokračovat v propagaci, jak mu ústředí ukládá pro zvýšení svých zisků.
V diskusi je možné se dotknout a dokonce i vycházet ze svého náboženského nebo jiného přesvědčení, ale „misionářské“ akce náboženského charakteru by neměly být připuštěny.

Pan “ji” může věřit na co chce, to je ještě v pořádku, ale neměl by v rámci svého fanatismu odvádět od politické debaty a vkládat příspěvky jen proto, že mu to sekta z New Yorku ukládá. Je ztrátou času, dohadovat se, která větev náboženského směru je pravdivější, stejně jako jestli máme následovat Tóru a judaismus nebo Korán s islámem apod. Pan “ji” nemá právo zneužívat diskusi. Měl by to zkusit v diskusi u badatelky v oboru religionistiky, Věry Tydlitátové. Ta dáma v pravidlech diskusí uvádí: „Profláknuté psychopaty a náboženské fanatiky do diskuse nepustím vůbec a jejich vzkazy ani nečtu.” Je to jediné v čem s ní souhlasím.

222272

18.06.2010 11:29

Školné je správné

RE: No konečně!

Saša 74.?.?.?

>když si doveze zvíře, které miluje a na které si předem vyřídil

>všechna lékařská vysvědčení a přesto mu ho v Kocourkově odeberou

>a na mezinárodní lékařská vysvědčení se sprostě vykašlou!

Byl jsem v ČR 6 týdnů na návštěvě se psem a jediná kontrola dokladů pro psa byla v USA a pak na letišti v Praze, ač jsem přistál v EU poprvé v Amsterdamu, kde si mě vůbec nevšimli při venčení psa před letištěm, ale bylo to zcela bez problému snad 3 minuty. (Měl jsem z internetu „mezinárodní“ EU pas pro psa.)

V ČR s vámi jednali dle představ jednání v „zemi neomezených možností“. Problém je také v tom, že po x letech znáte očekávané jednání v místě bydliště a tam, kde jste býval doma jste v cizině. Do značné míry je to otázka pohledu. S tím psem jsem asi více omezen v US než v ČR.

Ve velké vesnici v Grand Forks N.D. jsem byl oloupen černochem s pistolkou – je pravda, po zavolání 911 to vypadalo jak ve filmu, ale výsledek stejný jak Váš v ČR. Johns Hopkins Hospital po mně vymáhal pod hrozbou exekuce již jednou zaplacených $25 000 atp. V ČR obdivují USA. Přiznejme si, že člověk se chlubí především úspěchy. Na příklad fotku svého prvního obrovského auta pošle příbuzným a známým focenou z té strany kde není rez moc vidět atp. To neznamená, že v ČR je vše pořádku, ale všude je něco. Je zajímavé, že v Mexiku, kde jsem byl mnohokrát, se mně nikdy nic špatného nepřihodilo, dokonce ani ten příslovečný průjem. Dojmy jsou velmi subjektivní. Žiji jako světoobčan (nebo dobrodruh, vyberte si) téměř od svého dětství v 68 roce. Netrpím záštím proti komunismu, zdá se mně to podobné jako nenávidět utopii křesťanství (mám za to, že ani jedno dnes neexistuje). Ač otec byl nestraník a doktor, mám na život v bývalé ČSSR nejlepší vzpomínky. Samozřejmě o „vše“ jsme v ČSSR přišli a o žádnou náhradu jsem ani nežádal. Cítím se Čechem, ale kritizuji opatrně, je to dnes vzdálená a jiná zem. Chyby hledám, kde žiji a tam se nestydím kritiky.

222286

Pane Valdo, čtěte pozorněji. Nikde není ani zmínka, že by tam naleziště nebyla.

222337

22.06.2010 09:23

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Saša 74.?.?.?

Pane Quido2 můžete se radovat, paní Jarmila má plnou pravdu. Věda, na rozdíl od pavědy, nepřichází napřed se závěrem a dodatečně nekonstruuje dogma. Připouští, že člověk je omylný. Ze strachu a pýchy je zbožným přáním člověka distancovat se od ostatních zvířat.

222555

27.06.2010 10:32

BP vás vítá do apokalypsy

RE: neobvykly

Saša 74.?.?.?

>No ty scénáře jsou zajímavé,
> moc nechápu toho ježíše

Spíš snad tragédie podávaná humorně. Děsivější než článek jsou odkazy z něj, jako odkaz na konzervativní The Washington Post, „Každý den jiná definice nejhoršího scénáře úniku ropy“, nebo na bulvární Telegraph.co.uk, který si dělá srandu z optimizmu Američanů, který sice klesl oproti roku 1999, kdy 81 procent mělo optimistický pohled na život své rodiny a dnes 64 procent. Obdobně v roce 1999 sedmdesát procent vidělo světlou budoucnost pro USA a dnes je to stále 64 procent. 86% Američanů věří, že pravděpodobně budou musit pracovat ještě po dosažení sedmdesáti let. 41% věří, že Kristus přijde nebo se vrátí na zemi v roce 2050 atp. Jinde je odkaz na „zprávu“ jak USA dali gól Slovinsku, když byla hra přerušena. Vše, sice především, ale nejen v Americe je nějak bláznivý. Následující souvisí jen s tím děsem a ač z JAR, zní to jak v USA.

K příležitosti Světového poháru ve fotbale v Jihoafrické republice, bílá lékařka Sonnet Ethler vymyslela a prodává za $2 ženský kondom proti znásilnění.
Kondom se nosí jako tampón, uvnitř má ostny, v případě soulože se kondom uchytí na přirození muže a musí být chirurgicky odstraněn. Vynalézavá to dáma rozdala 30 000 těchto kondomů. Co chudáci fotbalisti,[vyplazený jazyk] ty to budou nosit taky? Je známo, že v JAR nejsou v násilí vybíraví. [oči v sloup]

222887

05.07.2010 03:32

Nebezpečné křižovatky ve světové historii: Obamovy nové sankce vůči Íránu: Válečný akt

Po dvaadvaceti letech, žádná omluva za smrt 290 osob

Saša 74.?.?.?

Tehdy americká letadlová loď USS Vincennes „omylem“ sestřelila íránský Airbus na pravidelné lince s 290 civilisty. Spojené Státy se do dnes odmítají jen omluvit. Místo toho president Obama vydává nové sankce a pokrytecky oslovuje íránský národ: „V Íránu a na celém světě, Spojené státy americké budou nadále stát s těmi, kteří hledají spravedlnost a pokrok v oblasti lidských práv a důstojnosti všech lidí. "

Stále stejné politika G.W.Bushe, který se vyznamenal prohlášením „nebudu se omlouvat za Spojené státy bez ohledu na to jaké jsou skutečnosti. “
Nikdo z posádky USS Vincennes nebyl nikdy potrestán, naopak celá posádka obdržela vyznamenání.

223316

05.07.2010 11:09

Nebezpečné křižovatky ve světové historii: Obamovy nové sankce vůči Íránu: Válečný akt

Jedno tělo, jedna černá duše :)

Saša 74.?.?.?

Vložený obrázek
Dnes přilétá do Washingtonu nepostradatelný spojenec v “boji proti teroru” Benjamin Netanjahu, posílit americké intimní spojení s Izraelem.
Chce vyvolat zdání, že jeden druhého musí přemlouvat, aby se oba pak mohli plácat do ramen jak se vysmáli světu.
Jen umět tak řečnit a tak krásně lhát, slibovat a strašit. No není to na Nobelovu cenu?

223335

05.07.2010 18:12

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Saša 74.?.?.?

Pane Janko, pan abc propaguje svou organizaci a plní její poslání. Výdělečná organizace má své webové stránky odkud je materiál přebírán. Můžete si to přečíst tam, můžete si vyměnit email s panem abc. Mohu Vás ujistit, že žádné jiné diskusní fórum by nebylo k němu tak tolerantní jako Zvědavec.

223354

07.07.2010 09:33

Proč je větší krize stále před námi?

RE: Leveragovat? Prosím přeložit.

Saša 74.?.?.?

> dobře popsaný princip páky, ale s tím kasínem

to přesně odpovídá skutečnosti. Drobní investoři nikdy ani nemohou vědět, co dělají a jsou závislí na „hře“ obdobně jako alkoholici na alkoholu. Opravdu velcí hráči mají týmy poradců a obvykle nějakou v zásadě nezákonnou vnitřní informaci – jinými slovy jsou podvodnými hráči. Dle investičních poradců, když vezmete v úvahu drobné a miliardové akcionáře v průměru (a za desetiletí) jejich zisk sice předbíhá inflaci, ale z toho jen ti drobní zpravidla ztrácí. Samozřejmě z nich ti drobní co dle Vás nejsou přizdisráči ztrácí více, doslova kalhoty.[mrknutí jedním okem] Makléř (nebo instituce) dostane vždy svoji komisi bez ohledu na zisk či ztrátu. Přesně stejně jak v loterii nebo v kasinu, vidina velkých peněz pro chudáka znamená být ještě chudší. Samozřejmě každý podnik i stát potřebuje investici a pro vlastníky i zaměstnance daného podniku je rozumné do něj investovat – pro stát a jeho politiky zvyšovat daně a podporovat kasina a loterie.. Kde končí morálnost tohoto počínání, záleží na tom, jestli máte nějaký soucit s chudými blbci.

223450

09.07.2010 10:11

Ve jménu kuřáků!

Co motivuje k zákazům?

Saša 74.?.?.?

Je převážná část lidstva masochistická a prostě zákazy miluje?

Asi ano, pokud se to jeho netýká nebo možná i když se cítí provinilým. Dále, to přání „aby sousedovi prase chcíplo“ není jen českým přáním. Sebenesmyslnější zákaz, dává pocit moci, přeci vládnu a mohu ovládat a vše lze zdůvodnit „dobrem“ jako Bohem. Což je obzvláště silná motivace pro politiky, mohou se bít v prsa, jak jsou dobří a utáhnout otěže i jinde nařízením (v zájmu „dobra“) co si smíme myslet. Napadá mě celá řada absurdních a nesmyslných zákonů, proti kterým ani nebudeme bojovat neb se přeci nás netýkají nebo jsou zřídka prosazovány. V módě jsou zákony „v zájmu dítěte“ a tím se dá zdůvodnit úplně všechno. V zemi z které píši, dítě nesmí zhlédnout bradavku, asi žádné nebylo odkojeno. Ne, nechci obhajovat anarchii, ale kde je nějaká tolerance, co tě nepálí, nehas. Nikdo není bez chyby a je jen jeho představou, že je ideální (ostatně i to bývá podezřelé). Každému něco vadí, je otázkou míry a jak důvodně. Dnes je vžité se v autě upoutat a neupoutání je dokonce trestné, ale přesto se smíme věnovat třeba parašutismu, jezdit na kole a na motorce. V diskuzích zde na Zvědavci se často horlí proti teplým; hm, pokud to nechtějí po mně, je mi zcela ukradené co a kam strkají doma. Dokonce mně ani nevadí, pokud se „vezmou“, budou si vzájemně platit alimenty apod. Je zajímavé, že společnosti nevadí, výchova jimi adoptovaných dětí a zde selhává rozum.

Je tedy otázkou, jestli je společnost ve spasmu jako za Hitlera v boji o vyvoleného nového člověka, je nás prostě moc a musíme se vzájemně požrat, zmíněné masochistické tendence, chceme být vedeni, trpíme totální ztrátou selského rozumu nebo naši vůdci jsou blbci?

223624

10.07.2010 06:01

Proč je větší krize stále před námi?

RE: Leveragovat? Prosím přeložit.

Saša 74.?.?.?

Ozval se investor: [chechtot]

>A máš něco proti legálnímu a zcela dobrovolnému sázení?

Díky nejchudším a nejméně nadaným z nás a jejich sázení, platíme nižší daně. Je jim draze a lživě prodávána „naděje“, rovnající se matematické jistotě, že sázku prohrají. Nic proti sázejícím, stát je morálně na stejné úrovni jako pervert zneužívající mentálně postižené děti.

>Nutí tě někdo někam dát i jen jednu jedinou korunu? NENUTÍ, tak se uklidni.

Jsem velmi klidný a přeji Vám velkou radost z Vašich „investic“, vážený a utajený investore 88.

223704

11.07.2010 03:18

Ve jménu kuřáků!

RE: Co motivuje k zákazům?

Saša 74.?.?.?

>Common sense umírá všude tam,

Common sense nebo česky „selský rozum“ umírá všude tam, kde je přítomna nenávist, sestra to lásky. Obě silné emoce nejsou objektivní, tu druhou lze chápat. Většina diskutujících nemohla celý článek číst (je uzavřen), touha po někom se svézt jim však nedá.

223818

11.07.2010 11:07

Ve jménu kuřáků!

RE: Zcela sebekriticky přiznávám :

Saša 74.?.?.?

>Jsem silným kuřákem, téměř 40 cigaret za den.
>CT mozku (zůžení cév) - zatím O.K.
>ECHO krčních tepen - zatím O.K. až na 2 mm zůžení vlevo -

Je mně jasné, že kouříte nejméně 40 cigaret denně po 40 let. Zúžení mozkových cév a krčních tepen je zaviněno především vysokým cholesterolem a doufám, že jste na lécích, které ho snižují. Kouření přispělo k Vašemu stavu, není jediným důvodem, nikdo netvrdí, že je zdravé. Požívání téměř čehokoli tak často a po danou dobu bude mít zdravotní následky.

Četl jste článek? Pokud jste upřímný, závislost zní hanebně, ale ve skutečnosti, každý je na něčem závislý. Existuje několik antidepresivních léků, které sníží touhu po nikotinu a současně mohou prospět Vašemu duševnímu stavu. Prodiskutujte s Vaším lékařem. Wellbutrin/Zyban (bupropion), Varenicline (Chantix) a jiné. Pro možné vedlejší účinky nelze doporučt každému.

223841

11.07.2010 22:03

Ve jménu kuřáků!

RE: Co motivuje k zákazům?

Saša 74.?.?.?

>Ale no tak, na co hned tak silná slova.

Snažím se Vás chlácholit [smích] Nelogičnost je, že když Vám někdo smrdí, vidíte v tom úmysl a jedním dechem hovoříte o závislosti. Na katechizmu mě učili, „miluj bližního svého jako sebe sama“. Máte odpor i k ostatním postiženým? Máme pronásledovat hubené nebo tlusté? K politickým článkům a vraždění, většina diskutérů cudně mlčí. K článku o toleranci všichni aniž by ho četli mají vyhraněný názor.

zásadní rozdíl mezi šelmou a člověkem - šelma žere,
jen když je hladová a musí...

223883

13.07.2010 05:17

Svědectví

RE: Jednoduchý recept - vegetariánství!

Saša 74.?.?.?

>Mimochodem, nevím, co mají všichni s tou "maso je fuj" agitkou
>- pokud v přírodě potkáte nějakou šelmu, to, jestli
>cítíte bolest nebo ne bude to poslední, co ji bude zajímat -

zásadní rozdíl mezi šelmou a člověkem - šelma žere,
jen když je hladová a musí...

223943

13.07.2010 10:26

Svědectví

RE: a čo ľudia?

Saša 74.?.?.?

>mne to úplne pasuje aj na nás ľudí. sme prikovaní týmto
>systémom, robíme na hŕstku ľudí

Konečně prozíravý příspěvek!
Ti co necítí se zvířaty, necítí ani s lidmi. Ono je to stejné, oni nám poslouží a „mně se to netýká“. Náš vzor a bratr USA, 10 dní dovolené do roka a do důchodu až před smrtí, pobijeme pár milionů lidí (nebudeme je ani počítat) a podvodem získáme zdroje. Sarkozy právě zvyšuje důchodový věk z šedesáti let na 62 let, aby několik super bohatých mělo větší příjem.

223955

17.07.2010 10:32

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Saša 74.?.?.?

>nebylo by lepsi zverejnit ten prvni Satanistuv
>prispevek a zrusit tenhle.

Problém je zřejmě v tom, že v prvém příspěvku Satanist napadá „náboženskou“ skupinu, jejíž část předstírá, že víra je národnost což opět té části umožňuje být až nacisticky nacionalistickou. Národnostní hrdost je chvályhodná do té doby pokud se nepovažuje za jedinou nadřazenou a neosvojuje si jediné právo na „pravdu“.

Již počáteční příspěvek pana KRONEOS je na hraně přípustnosti; on však hovoří k nějakým nacistům, vyhrožuje jim. Ke kterým extrémním „nacionalistům” vlastně mluví?

Ani jeden se nenamáhá zabývat článkem, ten je o něčem jiném, za Hitlera sbírali za nošení Davidovi hvězdy, dnes snad za sběratelskou vášeň jiných nacionalistických symbolů? Nebo za nemravné myšlenky? Dnes není kriminální jen souhlasit s „vůdci“ a bučet.

224288

19.07.2010 00:39

Kleopatra se vrátila!

RE: trumfování

Saša 74.?.?.?

Problém je, že ke zvířeti člověk přilne. Autor se domnívá, že děti se nechovaly ke kočce nejlépe, snad byla ponechána i po týdny sama, prostě byl přesvědčen, že ji dá lepší péči a více lásky. Dámy a pánové, láska je slepá, sice krásný cit, ne však zcela racionální. Jak jednou si vezmete něco za své, budete trpět, když se tomu nebude dařit.

Kleopatra se stala součástí autorovi rodiny a za vaši ženu, dítě, ano i za vašeho psa a kočku dáte všechno. V tom okamžiku vás „cizí“ nezajímá. Je to přirozený cit člověka.

224415

27.07.2010 10:02

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

Saša 74.?.?.?

Pepo, Štefo nebo Franto, já jsem si vždy myslel, že v Iráku hledáme ty zbraně hromadného ničení od bratrů z SSA (tj. anglicky USA, kdybys náhodou v horách za oceánem zapomněl češtinu). Žertéř s demokracií a chytrým generálem, střídavě používá jména Josef Paca, Stefa a naposledy Frank Karoly.
V Afghánistánu zas hledáme přeci kulhavýho Osamu, ne? [zmaten]

224975

29.07.2010 18:55

Když má globalismus přirozený průběh… Rok, kdy se Amerika rozpadla

RE: Pár výhrad

Saša 74.?.?.?

> Jsem si jist, že takto "poklidný" průběh by naznačovaný
>příběh neměl.


Paul Craig Roberts je významný ekonom a Američan. Byl editorem Wall Street Journal a zástupcem ministra financí USA v letech 1981 a 1982. Rozhodně si nic podobného nepřeje, to je jen kam současná politika Spojených Států spěje. Je to jen jeden logický scénář, obávám se, že mocní tohoto světa jsou ochotni zničit nepohodlný zbytek světa. Roberts je pacifista a o této eventualitě raději ani nemluví.
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Craig_Roberts

225119

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 12

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,04 Kč
Euro
26,74 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
25,00 Kč
100 japonských jenů
22,31 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
6,08 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,81 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 808,14 Kč
1 unce stříbra
438,02 Kč
Bitcoin
242 559,10 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?