Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, f-čelař, HHBB, insider, jean.laroux, Pastinak original, Patis, Sam Ting Wong, sekretariát NWO, thom, Vladimír Bílý.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.09.2008 09:10

Hitlerův zákaz kouření

Velmi zajímavý článek

jean.laroux 217.?.?.?

Článek je zajímavý z jednoho pohledu. Ukazuje jak lze krásně selekcí informací obrátit to oficiální v konspiraci a naopak. Tak jak to tedy je ? Mají pravdu ty výzkumné ústavy a lékaři, kteří prokazují škodlivost kouření nebo všichni lžou a pravdu mají ti druzí ? Co si mám vybrat ? No vyberu si to čemu CHCI věřit. Přání otcem myšlenky. Jsem kuřák a tak si zdůvodním svou závislost abych byl tak nějak vnitřně v pohodě. Takhle si lze krásně najít argumentaci pro zdůvodnění mé nevěry .. Máme to v genech že pánové ? [mrknutí jedním okem] Když budu chtít tak si selekcí určitých názorů koketujících s filosofií zdůvodním svou zálibu v prostitutkách, nošení kožichů či cokoliv jiné. Přejeme si my tady mezi těmi co hledají alternativní informace také něco ? Přejeme si být výjiměční ve svých názorech a tak jsme oponenty vůči všemu "oficiálnímu" ? Co si PŘEJEME a čemu na základě svého přání VĚŘÍME ? Myslím, že podobnému sebeobvinění z paranoidního kospirativismu už čelil asi každý z nás. Myslím, že tato sebereflexe je zdravá. Není až tak podstatné zda-li je "PRAVDOU" to čemu věřím nebo to proti čemu se stavím. PRAVDA je v rovině subjektivního vnímání relativní a OBJEKTIVNÍ pravda je ztěží poznatelná. Podstatné je aby existovalo spektrum alternativních pohledů, mezi kterými si svobodný občan může hledat svůj postoj. Podstatné je aby ŽÁDNÝ z názorů nebyl "svatý a nedotknutelný" a mohl být podroben kritice ze všech možných úhlů pohledu.
.........................................................
Co se týče kouření .. v článku může být napsáno cokoliv ale já z vlastní zkušennosti vím jak se kouření odráží na mém zdraví. Jsem notorický přestávač takže vím jak se cítím a funguji v období kdy kouřím a kdy jsem zarytým nekuřákem. Proto článek beru s velkou rezervou [cool]

169619

03.09.2008 10:09

Hitlerův zákaz kouření

RE: Velmi zajímavý článek

jean.laroux 217.?.?.?

Máte pravdu. Vždy když začnu znovu kouřit je to pro mě silně pozitivní zážitek. Také proto nezůstane jen u jedné. Nikotin jako droga určitě ovlivňuje subjektivní vnímání života i pozitivně. Až postupem času přichází problémy s dechem a jiné vedlejší příznaky které se projevují negativně, např. všechny ty peníze co na to padly [chechtot]

169628

11.09.2008 12:44

Jára Cimrman ve službách ďábla

Dlouhý, široký a krátkozraký

217.?.?.?

"Nejhorší ze všeho jsou trpaslíci, ty potvory Vám vlezou všude a strašně rychle se množej" [smích]
..........
No nedivme se pánům Smoljakovi a Svěrákovi. Tak dlouho pro ně byli trpaslíky komunisté, že už nemohou vidět ani jinak. Kdyby chtěli možná by spatřili jiné trpaslíky. Ti noví již také vlezli všude .. leckteří převlékli červené kabátky a jiní oblékli přes disidentské rouško skrývaný kabátek s hvězdičkami a pruhy .. Bohužel krátkozraký neuvidí ... No ... možná by i uviděl ale jádro pudla je pro někoho příliš neviditelné byť je přímo pod nosem.

170307

04.11.2008 21:30

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

Sam Ting Wong 217.?.?.?

Problémem všech datovacích metod je jejich neověřitelnost. Jsou bohužel (bohudík) známy případy, kdy datovací metody fatálně selhaly - radiokarbonová metoda stanovila stáří čerstvě uloveného tuleně na 1300 let.
Obrázek si dělám z vlastní četby. Např.
http://www.memento.junweb.cz/fakta/4jsme.htm
http://granosalis.cz/ebooks/jablkosvaru.txt

174955

19.11.2008 17:00

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

jean.laroux 217.?.?.?

Bůh možná je a možná není. Pokud je tak nechce být poznán. Nejspíš nezasahuje do našeho vývoje a má pro to svůj důvod. Máme si vše vyřešit sami a pokud se zničíme je to náš osud (svobodná volba), kterou jsme si zvolili. Nechává nás trpět našimi chybami právě proto, že nás tak miluje. Zasahovat (vnucovat svůj pohled) je postojem rodiče k dítěti nebo pyšného jež se nadřazuje. Pokud bůh existuje myslím, že kdysi udělal podobnou chybu a tu nyní již neudělá. Snažil se poradit ale ví, že se musíme mnohokrát spálit abychom sami pochopili. Prostě nás přestal brát jako děti. Dítě je nesvobodné a pokud nám chtěl dát svobodu musel se od dění světa distancovat. Proto se milá paní nebudeme před bohem zodpovídat za své činy jako u nějakého soudu. Nejspíš budeme mít možnost (během našeho života) či v jiné časoprostorové realitě prožít život(y) alternativní abychom se poučili (poznali realitu z jiných úhlů). Dostali jsme dar svobodné mysli a to mělo svůj důvod. Určitě to nebylo proto abychom život nežili a čekali na božský ráj jež má býti odměnou za naši pasivitu a poklonování se pánu bohu. Doporučuji používat víc hlavu než kolena.

176245

19.11.2008 17:31

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

jean.laroux 217.?.?.?

Souhlasím s Vámi pane Vojto. Nejde páchat revoluci když nevíme jakou alternativu chceme nastolit po ní. To by bylo krajně nezodpovědné. My zde máme sem tam pár nápadů jak vyřešit to či ono co považujeme za špatné ale nemáme celkovou vizi. Dnešní svět je propletencem obrovského množství vazeb a člověk je na těchto vazbách závislý. Vytrhněte ho z těchto vazeb revolucí a ztratí vše! Nedejte mu nic lepšího náhradou a budete tím nejhorším zločincem a padouchem. Lidé se bojí, že ztratí to co mají a proto pochopitelně do žádné revoluce nepůjdou. Nás "plácaly" bez VIZE nikdy nepodpoří a jen se nám budou vysmívat. Paní Alena nás štengruje ovlivněna svou představou CHLAPA REVOLUCIONÁŘE a ani neví kam toho svého idola žene. Ani on sám neví kam by měl jít aby se ji zavděčil. Nestačí jen nadhodit do diskuze jeden problém systému s návrhem na řešení a říct, že pro jeho prosazení musíme změnit celý systém. Při myšlence na revoluci (velkou změnu) je potřeba vypracovat obrovský projekt. Novou vizi obsahující všechny vazby v novém systému. Sociální, právní, legislativní, ekonomické atd atd. To je na kvanta tlustých knih. Dělat revoluci bez tohoto megaprojektu za současných podmínek a s lidmi, jež mají plný žaludek prostě nejde. Navíc by megaprojekt s názvem "Alternativní systém" byl stejně jen utopií, protože podchytit kvanta vazeb a zároveň podchytit i následné reakace vzniklé změnou původních faktorů prostě NEJDE !!! Víte já myslím, že to co děláme Vy i kdokoliv jiný na tomto webu i jinde je OK. Je OK pokud se jen neklaníme našim bohům systému ale pokud hledáme chyby a návrhy na jejich dílčí řešení bez nesmyslné a nebezpečné ambice na VELKOU REVOLUCI. Vážím si lidí, kteří zde diskutují ať již mají jakýkoliv názor. Pokud je jejich cílem zlepšení situace ve společnosti vážím si jich ať již patří kamkoliv a i když s jejich navrhovaným řešením či kritikou nemusím souhlasit. Diskutujme, snažme se prosadit své názory a hledejme cesty jak být viditelnější pokud máme co říct. Nevím .. třeba paní Aleně křivdím. Možná nemluvila o velké revoluci ale spíš o hledání cest vedoucí k zviditelnění našich myšlenek.

176250

28.11.2008 08:09

Senát schválil smlouvy, o které většina Čechů nestojí

Konec ? Ani náhodou !

jean.laroux 217.?.?.?

Prohrát jednu bitvu neznamená prohrát válku. Válku proti křivoústým Vondrům, Schwarzenberkům, Topolánkům, Havlům či zrzavým zpěvačkám. Válku proti zrádcům země, kteří servilně podporují světový trojůhelník zla (USA-VB-Izrael)a tím ohrožují bezpečnost naší země. Tahají nás do spolku s "ďáblem" proti naší vůli a vystavují nás nebezpečí. Drze se nám smějí do tváře a naznačují, že proti nim nic nezmůžeme. [naštvaný] Válka ROZHODNĚ nekončí ! Dokonce ani v případě konečného podpisu smluv prezidentem nekončí. Zatím máme demokracii a můžeme projevit svou vůli v parlamentních volbách. Volme ty, kteří jasně deklarují ve svém programu vůli k vypovězení obou zrádných smluv. Snad se najde někdo kdo si dá tu práci a bude se před volbami kandidátů ptát na jejich stanovisko v této záležitosti. Docela by mě zajímal seznam těch kdo hlasovali pro a proti základně nyní. Může ho zde někdo zveřejnit ?

176990

28.11.2008 08:28

Ústavní soud pohřbil ostatky své důvěryhodnosti

REFERENDUM !!!

jean.laroux 217.?.?.?

Celá česká politika je fraškou v zájmu zahraničních velmocí. Jsme STÁDO, které nemá na nic vliv a čím dál více lidí si to začíná uvědomovat. O Lisabonské smlouvě by mělo rozhodnout referendum stejně jako tomu mělo být u kauzy základna. Naši zastupitelé zklamali naši důvěru a je čas na to je za zradu vyházet z oken a vytvořit systém, který bude naše zastupitele permanentně kontrolovat. V důležitých věcech musí být možné rozhodovat lidovým hlasováním. Navrhuji prosadit vytvoření webu (informačního systému veřejné správy) na kterém budou moci občané navrhnout referendum k projednávaným zákonům či smlouvám. Pokud se pro referendum vyjádří např. 10 % občanů země - bude provedeno. K indentifikaci občana v systému mohou sloužit např. elektronické občanské průkazy v kombinaci se čtečkami či jiná forma identifikace jakou používají banky pro internetové bankovnictví. V současná fázi s ohledem na náklady by byl vhodný systém jako u SERVIS 24 ČS. Ověřování probíhá prostřednictvím kódu zaslaného pomocí SMS. Snadné a proveditelné. Není čas. Lisabon a základna jsou klíčové kauzy na nichž závisí suverenita a nezávislost republiky. ČSSD přislíbila ODS půlroční klid a podporu během předsednictví EU pro přijetí Lisabonu mimo jiné. To dokazuje, že jde o stejnou bandu ať je modrá nebo oranžová. Vyčistěme ten chlív ! Probuďme se a něco dělejme než nás a naše děti tyhle politické krysy poženou na frontu za strýčka Sama !

176995

28.11.2008 09:12

Senát schválil smlouvy, o které většina Čechů nestojí

RE: Ilja Muromec

jean.laroux 217.?.?.?

Vytvoříme nové Mašíny a prostřílíme se do Číny ? [smích] Pokud máme demokratické prostředky využijme je. Pokud nám je vezmou budeme nuceni použít jiné. Méně sametové [mrknutí jedním okem] Zatím ještě demokracii máme. Že je národ schopen přemalovat barvy politického spektra je dobrý signál. Bohužel (podle mého) je oranžová jen levá alternativa toho bordelu u nás. Někdy se mi zdá, že se ČSSD projevuje jako dobře kontrolovaný "ne"přítel. Hrajeme volební modro-oranžový tenis stále na stejném hřišti a to hřiště správcují stále titíž.

177003

28.11.2008 09:33

Senát schválil smlouvy, o které většina Čechů nestojí

RE: Konec ? Ani náhodou !

jean.laroux 217.?.?.?

Shalom bratře. Jdu se nechat obřezat [oči v sloup] [chechtot]

177007

16.08.2009 07:55

Loučení ptáka

od:Tom

217.?.?.?

To je jeden z hlavních důvodu , proč jsem už více než 11 let vegetariánem

197981

15.09.2009 08:10

Děkuji České televizi

Osvetim

thom 217.?.?.?

Jdite do knihkupectvi a najdite sekci historie - druha svetova valka. A pokud budete stest jako ja, naleznete nekolik paradoxu jako. Prvni v podobe knihy Norimberk od Davida Irvinga - kde jsou historky z Osvetimi dost popirany --- coz o to... autor je znamy popirac, ale kdyz nelze si nevsimnout na zadnim obalu poznamky o tom jak autor doklada sve tvrzeni z historickych dokumentu. Pak je tu kniha Holocaust - zřetězení zla kde jedna tvrdi ze v osvetim bylo zabito denne pres 2000 lidi a nakonec kniha Svedectvi kde se uvadi udaj ze bylo spaleno v osvetimi 20 000. lidi denne.
Tak potom kde je pravda??

200351

06.11.2009 01:58

Prezident podepsal

nikdy neverte politikovi

217.?.?.?

1. byl pod velikym tlakem, nemel na vybranou. Musel to podepsat i proti sve vuli , a tezko to nekdo pochopi, pokud neni na jeho miste

2. nikdy neverte zene a politikovi (stare indicke prislovi)

204244

06.11.2009 02:05

Prezident podepsal

RE: Světový trojůhelník skutečné výkonné moci

217.?.?.?

Zide jsou inteligentni, a dost vladnou. Ale jsou tu na zemi i mocnejsi nez oni. (citovano ze seminare meho duchovniho mistra)

204245

tito lide strcili do domina,takze Izrael padne.Karmicky scenar se naplni.

207121

16.12.2009 09:31

Výzkum veřejného mínění odhaluje hloubku traumatu nezaměstnaných

keep smilling

insider 217.?.?.?

existuje jeste na tomto svete misto,kam nedosahne supi drap neviditelneho paratu trhu s jeho nasledky? Prozreni utrpenim a ztratou vede k prehodnoceni priorit,kdo vcas pouzil intuici misto rozumu ,byl pripraven.

207122

16.12.2009 16:55

Výzkum veřejného mínění odhaluje hloubku traumatu nezaměstnaných

Uz stacilo...

Patis 217.?.?.?

Tak ted uz preteklo vse co mohlo...!!Dnesni situace si zada akci a tak me napada....Jak dosahnu toho aby mi CNB pujcila za to jedno procento uroku??Ja si normalne rozjedu banku a budu pujcovat za 7% urok a vsichni si budou pujcovat u me....Co udelaj bankersky mafa?? zabijou me??tak at,ale koukat se uz na to nemohu...

207156

16.12.2009 17:53

Spiknutí proti umění, část II

RE: Narek na nepravem hrobe

Pastinak original 217.?.?.?

Zdravim vas...
a chtel bych vas poprosit abyste nedelal z umelcu tak pronikave filozofy...z osobni zkusenosti vim, ze tyto lidi resi veci ktere jsem mel vyresene tak okolo vojny...Umelci sami moc nectou filozoficke publikace a nechaji se spis "unaset"....
A jeste neco...moje dlouholeta pritelkyne "chodi" na umeleckou skolu a oni se tam uci presne o tomhle o cem je ten clanek ,ale u nich na skole je to vychvalovano a ucitele od nich chteji aby taky tocili takovyhle ulitli videa a obalovali se do celofanu atd...Deprese je hlavni motiv a to vse za statni penize..!!!
myslim ze se muzu nyni o umeni take umelecky vyjadrit timto smajlikem.. [bliji] .... [vyplazený jazyk]

207165

10.02.2010 23:29

Ministr Kocáb představil a podpořil projekt Červené tlačítko

existují i jiné možnosti

Vladimír Bílý 217.?.?.?

tak pojdme tisknout červené tlačítko při jakékoli lži , jež systém nabídne. a odkudkoli. například když se objeví zpráva o čemkoli na idnes.....vím,že lze volat či reagovat jen jednou...ale z pokusu se udělá statistika a ze statistiky průměr.......berte to vážně, když chtějí.....označujte nebezpečné lži,všude kde se objeví

212217

29.05.2010 10:17

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

sleduju

217.?.?.?

Docela tu sleduju predvolebni debatu a uprimne jsem se zasmal,jak jsou tu vsichni erudovany a vyznaj se[smích]...na VV vam vadi jeden clovek co ma agenturu na ochranu majetku a kdo voli VV je dement podle vas...??
vy jste si snad mysleli, ze novou uspesnou stranu muzou zalozit lopaty jako jste vy?[smích])bez penez a s nadsenim.[smích]
je dobre videt, ze vetsina z vas jsou nuly co nic nemaj a kazdej kdo ma, musi byt pro ne spatny a ja fakt nevim co je primarne spatny na tom mit penize zafinancovat nejako stranu snazit se prosadit svou vuli atd...proc hned kazdej musi mit ty nejhorsi umysly?? protoze neni chudak jako vy?? totalni ubozak co podporuje mlaceni deti na CZteku ,rozumuje na netu a maximalne vyrazi na demonstraci proti sionismu..??
proc jste ted nezalozili stranu vy?? stranu zvedavcu kde by byli jenom ty poctivci a zadnej hajzl..[smích])
Nic z toho co sem si tu precetl a to i v tom clanku o VV, neni reseni ani realita,jenom blaboly a pomluvy...Vsechny strany ktery tu vladli .vladnou a budou vladnout,maj za sebou desitky mafianu a ja nebudu volit VV jenom protoze tam je asi jeden mafian?? proberete se z ty pohadky..meli jste sanci neco zmenit vymenit politiky ale vy jste jak maly hloupy deti co si z trucu nicej zivot...
a ja vam neco reknu...Pro me jste od ty doby, co jste tu verejne podporovali mlaceni lidi na czteku stejny hajzlove jako sionisti a jenom si hrajete na lepsi...Takze kdyz vidim jak tu negativne hodnotite nekoho jenom protoze je uspesnej v zamestnani( nic mu narozdil od jinych lidi nedokazali),tak vidim tu vasi zivotni frustraci z nenaplnenych cilu...
cest
Pastinak

220512

21.06.2010 08:29

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

potřebujeme silně věřící

sekretariát NWO 217.?.?.?

Máme to rozděleno, na jedné straně draka a na druhé rytíře. Je nám jedno, kterou roli si která strana vybere, stejně si vždycky myslí, že tu správnou, a že mají pravdu. Pokud si budou obě strany myslet, že bojují proti „NWO“, tak přirozeně budou protivníka považovat za ztělesnění toho svého draka. Vždycky je to svatá válka.

222446

07.07.2010 15:37

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Pro Petra Řehoře

f-čelař 217.?.?.?

Biblické dějiny mají svá úskalí. Potomci Cháma (hamité) byli nejspíš velkou měrou semitizováni (překryti populací semitského původu). Něco jiného bude ale jejich vrstva privilegovaná… Jejich kněží měli božstva známa od prvních civilizací až dodnes (katolická církev), tedy i judaismus převzal mnoho z jejich náboženského systému (nejspíš dobrovolně – nedobrovolně). Stejně tak se tento systém překrýval i v severní části Egypta.
Velkým otazníkem jsou tzv. mořské národy. Nejspíš byly právě hamitského původu a zakládaly kolonie v celém středomoří. Určitá spojitost je i mezi náboženským systémem Etrusků a právě mořských národů… nebo např. některých národů ve starém Řecku.
Otázkou je, co je vůbec ten národ, neboť kolonie je spíš systémem starousedlíků a cizí ideomocenské zprávy, což může být jakýsi prastarý „elitní“ systém „národů“ pod cizí správou kdy „elita“ nemá svou obec, pouze obce okupované. Dokonce si dovedu představit prastarou „nadnárodní entitu“ kolonizátorů, kterým by vlastní národ byl vlastně v jejich byznysu na obtíž, a tak mezi sebou pěstují pouze „kulturu vládnutí“. To vše mi nejvíc ukazuje na zbytky středomořských národů, tedy patrně hamitů.

223463

06.11.2010 10:36

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

217.?.?.?

Všichni chtějí všechno polopaticky a chtějí vedení za ručičku. Co když jediným řešením je všeobecná neřešitelná krize. Co když pro současnou situaci jednoduše neexistuje řešení? Někdo nahoře to napsal přesně, to co p Lhoták píše , to už tu všechno v nějaké podobě bylo. Nic nového. Článek se chce tvářit, že jde o všezahrnující, realistické zpracování tématu. Ni zmdla.

232062

06.11.2010 10:59

Východisko z ekonomické krize

RE: To je utopie,jakobyste neznal lidi,zejmena ty bohate,co stahnou z chudaka i kosili.

217.?.?.?

Vše svým čenichem přeorá, doufám, to čínský prase co tak rychle roste. Vaše dva příspěvky by měly být spíš nad článkem.

232065

09.11.2010 09:38

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: PS

HHBB 217.?.?.?

>To je infantilní reakce vzpurného hošíka
Lichotíte mi – byl jsem a vždy budu „vzpurný hošík“ (berte to jako poznanou nutnost, pane 78, kdysi 85, kdysi 90)
>"ano" a "ne" má v našem duálním světě k sobě opravdu blízko
To ano, ale třeba můj svět není duální ve vašem pojetí
>A prosím, nepašujte sem žádný "uspořádávající mechanismus"
No tak... vždy se najde nějaký pašerák - „poznaná nutnost“ (to je mechanismus - prostě nemůžete jinak, jinak popíráte mechanismus)
>Já sloužit nemusím, ale CHCI, potože vím, že sloužím tomu, co mám rád
Mít rád svého pána… (jistě, je to tak lepší, stejně nemůžete jinak.)
[smích]

232218

09.11.2010 12:40

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: PS

HHBB 217.?.?.?

Patrně vám vadit nebudou, dokud budete s jejich pánem zadobře a oni s vaším…
(problém bych spíš viděl v tom, jak se vypořádat s takto pojímanou "domácností" )

232221

14.01.2011 08:06

Podvod zvaný úroky

RE: ...super

217.?.?.?

jisté procento lidí nebude schopno nikdy vstřebat tento poznatek díky svému způsobu myšlení, a tato část vždy zbůsobí nové rozjíždění tance okolo židlí...
navíc tomu lze jen velmi těžko uniknout, protože komunita křepčící ve hře na nedostatek (jedno jestli židlí nebo oběživa) se v zájmu "boje o přežití" vždy bude poohlížet po sousedech a bude chtít se svým tancem za každou cenu expandovat a zavléci do něj všechny a všechno...bohužel...

BN

236020

14.01.2011 11:50

Podvod zvaný úroky

RE: Blud o škodlivost úroků se pravdou nestane ani po tisíci opakováních

217.?.?.?

1. Pokud jim půjčí draho, ony půjčí ještě dráž… ale ostatně toto je jen nějaké teorie - v praxi peníze „tiskne“ kde jaká banka…

2. Stát zachraňuje finanční systém, na kterém stojí celé ekonomické počínání – což jest soutěž (hra na nedostatek)… pokud by tak nedělal, soutěž ustane a společnost se ocitne v „ekonomické stagnaci“ znamenající odklon od tzv. kapitalismu – a máte nějakou „třetí“ cestu??

3. Ano – znamenalo by to konec úročení (kapitalismu) – zlato nelze úročit, ledaže by se dalo v závislosti na úrokové míře množit, a to lze špatně, a z toho důvodu jej nahradily nekryté peníze, které nastartovaly tzv. hosp. soutěž, která stojí a padá s úročením.

4. To je pouze nějaká akademická představa, v praxi se banka chová stejně jako byrokratický aparát a ze stejného důvodu by nejraději nahradila stát jako takový a nepotřebný…

BN

236030

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?