Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 1 jméno: janko.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.05.2008 15:22

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

janko 81.?.?.?

záložáku, díky takovýmhle chytrákům tvého typu se nic neděje. Holt čekáme až bude hůř . a stále spoléháme na svou schopnost se vyhrabat z každé bryndy.
Někdy je ale vhodné nastavit svoji kůži místo keců. Anebo mít kecy, které jsou adekvátní tomu nastavení své kůže.
Zatím nevykazuješ jedno ani druhé. Nebo se mýlím?

160804

10.05.2008 16:19

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: najde se někdo ?

janko 81.?.?.?

Běh světa, kde neexistuje náhoda, je programován. A tyto programy vytváří vrstvy lidí zde na Zemi, ale také je nutné připustít, že existují civilizace, pro které jsme pokusnou laboratoří, kterou programují oni. Navíc pak bude nutné za čas připustit, že i nehmotné informační struktury (egregory), kde se shromažďují podobné informace, mají i svůj inteligenční (projevitelný) potenciál.
A protože tyto nehmotné vrstvy inteligencí jsou propojené s tzv. neživou hmotou (horninami, vodou, a také s pohybovými silami (tlak, gravitace..), lze předpokládat, že v období, kterým procházíme, se prolínají snahy zúčastněných "komodit" do předem určeného stavu. A toto určení "náhody" probíhá systémem fuzzy logic - z momentálně dostupných dat se odvíjí vždy následující krok. A to v různých časových rovinách. Plánované kroky od těch okamžitých mají ve stejné vzdálenosti připravený "efekt", ti, kdo monitorují Zemi, nemusí být námi detekovatelní. A pohyb egregorů zjišťujeme pouze nepřímo, asociacemi, synchronicitami.

Chci tímto naznačit, že mnozí se pohybujeme v rolích, jejichž cíl známe jen částečně.
Svá slova mohu opřít jen o svou znalost "programovacího jazyka" pro tuto galaxii. To zní dnes sice naprosto šíleně, ale Země také v určité "vteřině vesmíru" byla placatá.
Dnes se ta placatost odehrává v upgrade systémů, kterými uvažujeme a hodnotíme. A plánujeme. Za čas bude zřejmé, jak fungují oba naše informační systémy, kterými vstupujeme do mezihvězdného prostoru s "daty". A kterými měníme situaci sil v prostoru.
Experiment, který na Zemi probíhá (formování dvojzářiče, dvojhvězdy s obydleným planetárním systémem), ten vyžaduje změnu paradigmatu, jak nám jej nabízí věda a pokroucené útržky duchovních znalostí.
Překlápění politických systémů známe. Ten, o který se hraje, se jmenuje "globální podvědomí lidstva". A masíruje se pomocí manipulace našeho vědomí.
Mnoho z nás tu etapu asi nepřežije, ti nemocní, závislí na "lécích" proti bolesti - ti se likvidují sami. A z ostatních si příroda vybere sama. S jejich aktivní pomocí nebo "pomocí".

160809

10.05.2008 20:31

Kde se berou peníze?

RE: Peníze ze slibu?

janko 81.?.?.?

...tak tak. Pohádka o zlatníkovi není pohádkou, ale logickým vyústěním toho, co kdysi při vytváření našeho typu práce s číslicemi přinesl princip součtu. V dávné minulosti opravdu dvojjablka ani dvojhrušky neexistovaly. Součet ZDÁNLIVÝCH podobností v našem podvědomí začal modelovat dnešní paradigma. Vnímání VZÁJEMNÝCH POZIC jednotlivých číslic v různých typech symetrií - to byla dřívější matematika, kterou se asi budeme opět učit.

Princip dluhu a jeho "přidané hodnoty" = úvěru - to byl vklad etnika, které je zodpovědné za dnešní stav ve společnosti. Dnes jeho zástupce vnímáme v té nejhorší rovině, ale po pochopení vlastností okolního prostoru a úlohy dnešního člověka v "programu Člověk" změníme i naše smýšlení o komoditě prostoru, zvané "židovství".
Vytvoření globálního virtuálního dluhu je souběžně doprovázeno vytvářením globální formy vědomí a podvědomí - také nehmotné "komodity prostoru".
K překlopení - a tím i vytváření funkční podoby dvojice "dluh + podvědomí" dochází už v současnosti, jen si ale nedovedeme vědomě propojit události různých kosmických frekvenčních anomálií, které sleduje fyzika, s událostmi ve společnosti, v politice a přírodě.

Příroda i společnost nás vede k nastavení osobního směřování. Někoho k sobectví, jiného k toleranci a vstřícnosti. A podle osobního výběru z těch, kdo takový směr představují se odvíjí i programy pro každého jednotlivce. Část má ve své svobodné vůli, část mu naordinuje jeho vrstva globálního podvědomí.
Proto lze těžko předvídat, kdy se klíčové rovnováhy prostoru překlopí a na jakou stranu.
Peníze jsou hmotným zrcadlením důvěryhodnosti, bohužel či bohudík už je často vidět, že ne vždy mají peníze ti nedůvěryhodnější.
A to je ona klíčová rovnováha, kterou si musíme každý pěstovat. Zjistit, jak lze k penězům přijít v souladu se svým svědomím.
Proto mnoho lidí asi překvapí "náhody", které nejspíš naši vládci chystají. Čip na plastikové kartě se všemi osobními údaji je v pořádku, ale podobný, zabudovaný v těle - to v pořádku není.
Kdo ze zdejších tuší, že lze monitorovat (modelovat s velkou pravděpodobností) i události, které teprve uděláme? Jojo, rakovina fantazie by měla nahradit tu běžnou, která pramení ze stresu a nespokojenosti.

160818

10.05.2008 20:36

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

janko 81.?.?.?

...možná jsem se vyjádřil moc tvrdě, omlouvám se. Jde o to, že ROH je sice v očích mnoha lidí organizace spřátelená s těmi, komu měla vadit, ale to se mění. Navíc má právní krytí.
A schovávání je už úplně vedle, nezávislost je módní modla, fakticky neexistuje. Tamáš dělá podle mne to, co je třeba, a to z pozice "nezávislého". Sám vidíte, jak to slovo samo kecá, celé hnutí je podřízené svému cíli, je s ním spjaté, závisí spolu, je to nedílná dvojice. Nemá snad smysl opakovat příběh o lámání jednoho prutu nebo celého svazku prutů.
Až lidem bude hůř, oni se probudí, dřív sotva.

160819

17.11.2008 10:47

Havlova ztráta paměti o jeho spolupráci s komunisty

rozesílat odkazy.

janko 81.?.?.?

...a otvírání očíček bude pokračovat.
Systém se sice hroutí, ale bez osobní odvahy to nejde. A máme ji každý jen tolik, kolika dalším a kterým jsme schopni přeposlat to, co víme.
Mocní spoléhají na svůj informační náskok, proto nechávají tyhle kompromitující záležitosti vyplouvat.

Ve hře je ale naše podvědomí, které má tu zvláštní schopnost při nadkritickém potenciálu totálně překlopit naše směrování.
Příkladem může být nejen změna veliké lásky ve velikou nenávist , kterou jsou známé ženy.
A společnost - to je taková "mnohobuněčná", holografická žena. Její potenciál se ve vrstvách nad planetou už překlopil, ale našim hlavám to ještě chvíli potrvá, než si vyměníme "software".

Všichni si zřejmě vychutnáme to, co jsme si svými skutky nastavili. Je dobré to vědět. Patrně si mnozí budeme své mínění o událostech ještě několikrát "překlápět", než dosáhneme dna, odkud už vede jen jedno "nastavení".

176011

09.05.2009 11:39

Krize moci

RE: Poloha dole....

janko 81.?.?.?

supino, v neolitu žili také vedle lovců sběrači. takže si prosím doplňte vzdělání.
Pokud jste schopen doložit, v čem je odstavec o "dynamické rovnováze" funkce jedů a k nim obdobných jevů ve společnosti "somarinou" - rád si zdůvodnění přečtu.
V přírodě každá látka a ve společnosti každá nosná myšlenka fungují tak, že po různě dlouhé době (potřebné k jejímu nalezení) se zjistí její užitečnost - a po další době i hranicé této užitečnosti, kdy její nadužívání začíná více škodit. Nejen penicilín prošel touto cestou.
Dnes je na řadě likvidace duality moci a ne/mocných. Ale obávám se, že nejste ten, kdo by tyto souvislosti byl ochoten a schopen vnímat. Neznalost duality "lovců" a "sběračů" vás usvědčuje z malé snahy o poznání hlubších souvislostí.

190709

09.05.2009 11:52

Talibanský teror

RE: OFFTOPIC

janko 81.?.?.?

MedoBedo, až mě mrazí, jak to tu dneska s dalšími "rozbalujete". Ano, myšlenky řídí dění v tomto světě. Jen se neví, které jsou zrovna "u vesla"...

190710

09.05.2009 12:08

Policejní zastrašování v Brně

RE: Zajímavý postřeh - článek

janko 81.?.?.?

gratuluju Steve, je vidět, že český přístup k problémům stále žije. Však to zvládneme, jako vždycky. Site trochu umazaní od hoven - ale živí a s humorem.
Ten humor (překlopení významu slov s "nevidittelným předstihem") jsme taky vymysleli v neolitu - díky principu slabičného písma.

Opět mi nezbývá než zmínit knihu A. Horáka O Slovanech úplně jinak.
Rodí se jiný příběh o vzniku, účelu a možnostech lidstva, snad jej nepokadíme hlavou, umazané ruce se dají umýt.

190711

09.05.2009 12:17

Policejní zastrašování v Brně

RE: Zajímavý postřeh - článek

janko 81.?.?.?

pane "nevim", je vidět, že jste si opravdu nadělil svůj nick v souladu s přírodou. Když nevíte, tak se ptejte - svými postřehy svou nevědomost pouze posilujete. Mnohé věty mají ještě vedle prvoplánového významu pro "ovčany" i souvislosti k jiným větám, které nutně nemusí být v závěsu za tou, kterou jste nějak pochopit.

190712

09.05.2009 12:53

Policejní zastrašování v Brně

RE: Ochotnici - stranici ...

janko 81.?.?.?

anonyme, je také možné, že že místo zeleného "kouře" bude zelené nebe, a veliká válka se odehraje pouze v myslích těch chudých (na rozum) a těch, kdo si rozum (= svůj pohled na vlastnosti prostoru, hmoty a "nehmotný prostor člověka") poopraví - ti by měli tuto nekonečnou třetí světovou (až galaktickou) válku slov vyhrát. Dočasně, jak jinak.
Ano, Rusko je společným jmenovatelem okruhu dějin, které v "dálném východě" začaly a propojením s dalšími kulturami se proběhly po světě. V Rusku je potenciál pro organizaci dalšího období. A my (Slova/né) jsme tím můstkem, skrze který se mnohé skutečnosti propojují. Většinou skrze naše podvědomí, ale slova vyřčená či napsaná mají také svůj silový potenciál, směrují ty další síly, teré známe jako magnetické, elektrické a jiné. Všechny názvy mají svůj původ v historii jazyků - a tato historie vede až ke konceptu "šifře" (příběhu), který stál před počátekm formování této galaxie.
Ty mlýny, co melou pomalu, ale bez chyb - ty nám začínají ukazovat, kde je naše místo. Letos se jen nastavují "prováděcí předpisy", od příštího roku je nejspíš příroda i lidé aktivují. Za tři roky by už mělo být jasné, kdo je kdo a co zvoral či nabídl.
..život s hmotným tělem holt už je takovej...

190715

09.05.2009 13:02

Policejní zastrašování v Brně

RE: Ke všemu ochotní sraníci..

janko 81.?.?.?

Korutane, máš v mnohém pravdu, sex Evropy s bílým bejkem asi vyústí do bezbarvého trojského koně, ze kterého vyleze pozitivní obraz "dábla". Tenhle už je unavenej z hromady špíny, kterou vytvořil. Takže si vezme "modráky" a začne uklízet.
Asi už se tady ví, že modrá barva je barva pozemského typu inteligence. A modráky zas tak špatná móda pro leckeré "ptáčky a prasátka" nebude. Z chřipky se může stát "skřipka" - a pár miliard lidí začne volněji dýchat.

190716

09.05.2009 13:27

Policejní zastrašování v Brně

RE: Optimismus ;)

janko 81.?.?.?

Ano, René, příměr k opravě cesty a vytvoření průplavu je výstižný. Cca 2000 let konceptu, postaveném na zisku, už splnilo svoji úlohu, peníze se staly virtuální komoditou. Je třeba je propojit/nahradit s cílovou komoditou - důvěrou.
A to se postupně děje. Moudří lidé v EU jistě připravují modely společnosti, opravující směřování k nadbytku do směřování k udržitelnému rozvoji. Měnové systémy si asi některé země odzkouší - a snad některý bude použitelný i pro celou planetu. Přestavba společenského zřízení nejspíš "zahubí" ty, kdo budou lpět na stávajících dogmatech. To se týká nejen plánované redukce obyvatel pomocí nadměrné závislosti na chemických "léčivech".
Lidé asi zjistí, že různě velké komunity mohou fungovat díky internetu docela soběstačně - což souvisí s mírou, do jaké taková komunita otevře svá pravidla fungování. Otvírání "firemního účetnictví" umožní každému zjistit, jak funguje obchod díky utajování určitých informací. A obchod je také o sdílení, o komunikaci.
Postupně probíhá přechod od konkurence ke spolupráci - zatím v "protipohybu", ale to se postupně rozmaže, protože aby měli lidi práci a peníze na nákupy, tak firmy musí vyrábět. Je otázkou času, kdy nabídnou svým zaměstnancům podmínky prodeje svých výrobků. Internet pak tyto rovnováhy dostane do polohy, snesitelné pro občana i pro firmu.
...jen to bude ještě chvíli trvat. Zatím ještě nefunguje nástroj, schopný měřit "kvalitu myšlení člověka". Ale co není - může být. Každý vynález je jen průse(r)číkem možností doby, ta je závislá na stavu globálního vědomí a na stavu globálního podvědomí. Což jsou komodity, pro které máme omezené "měřáky".
Ale směrování svých myšlenek máme na starosti všichni. A cíle se dočkáme v každém případě.

190718

09.05.2009 13:33

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: govind

janko 81.?.?.?

...widle ("Windows") máme, asi to bude stačit...

190719

09.05.2009 14:08

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Nejen LS

janko 81.?.?.?

je vidět, že uvažujete. DS i KSČM není tak špatná volba, u komunistů zůstali i ti, kdo té ideji o rozumné spolupráci stále věří. Rozdíl je v tom, že "absolutní rovnost" platí jen mezi informačními vrstvami, ale v každé jednotlivé vrstvě se samovolně vytváří hierarchie, která se po dosažení vrcholu řízení té vrstvy začne rozpadat vnitřním pnutím.
Je to tak zařízené už od samého počátku vesmíru, není to zas tak špatný model.
...jen se projevuje ve stále větších cyklech. Současný cyklus nastavili mocní formulací programu pro tento letopočet, který sám je navázaný na letopočet mayské a jiných předchozích kultur. A tyto pak jsou pozůstatkem předchozí, Atlantské civilizace, která také měla svou předchozí variantu jinde v kosmu. A dualita moci se po čase vždy spojí do jednoty, která zas po delším období dospěje k vnitřnímu pnutí - a následnému rozdělení na ty, co rozkazují a ty, co poslouchají.
Každý se máme starat podle svých sil o okruh, do kterého svou činností zasahujeme. O ostatní se postará příroda a ostatní lidé.

190722

09.05.2009 14:18

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Přátelé....

janko 81.?.?.?

...proč sabotáž? Když vidíme, kudy nás řídí, stačí jim nabídnout jiná propojující data, jako sabotáž to oni vyhodnotí sami. Jde ale o osobní schopnost promyslet a zařídit lepší funkci okruhu, ve kterém žiju. Od "drzého návrhu" ve směru k nejbližším nadřízeným až k nabídce osobního řízení takového okruhu.
Ve své profesi se orientovat je nezbytným předpokladem - a schopnost nenápadně způsobit změnu k lepšímu - je dokladem osobních kvalit. Jinak než nenápadně se to asi nepovede. Protože vše ostatní mají podchycené.
Proto přichází krize osobní důvěry, ke změně takto zapikolovaného systému je nutné být nejméně "dvojitým" či "trojitým" agentem. Loyalita mávždy svou "mez soudržnosti". A ta, postavená na korupci, ta se už dá rozeznat.

190723

10.05.2009 09:58

Co s přebytky?

RE: Toronto, Ontario, Canada

janko 81.?.?.?

..nehledě na to, že natisknout si peníze, třeba i jinak vybarvené - to není takový problém. Z FEDu by mohly jít také hned do skartovačky.

Ale dá nám chvilku práce, než se podaří do hlav těch pánů šílenců vložit fakt, že ten jejich Boh Nic už je jejich denním chlebem, že jsou zbyteční a budou si hrát se stále virtuálnější podobou moci.

190773

08.05.2010 15:48

Budeme se podepisovat třemi křížky?

RE: ...

janko 81.?.?.?

Lin, vážím si vašich vstupů, proto reaguji. P. Chobot patří k lidem, kteří mají "v hlavě" jiný koncept lidské existence. I já mám jiný než většinová společnost.
Chci tím jen nabídnout, že váš typ vzdělání není připravený na chápání různých jevů, které lze pouze osobně zažít - a následně zařadit nějak do svého života. P.CH. poznal různé oblasti ve světě informací, který je přístupný v jiném typu mozkové aktivity.
On a mnozí další jsme tu proto, abychom většinovou populaci vedli k chápání i jiných vztahů než těch, které lze vypozorovat či odvodit z "blízkého okolí".
...asi i pro vás je zatím nepřijatelná informace, že naše hmotné tělo má svého nehmotného dvojníka v podobě mnoha "informačních balíčků", uložených tam, kde podle vědy je pouze "temná hmota". Tedy v prázdném prostoru vesmíru.
Budu postupně šířit jiné paradigma o úloze člověka a prostoru, který je jeho domovem. Je na čase propojit slovníky vědy s pojmovým materiálem tzv. duchovního světa. [bliji]

218950

08.05.2010 15:59

Budeme se podepisovat třemi křížky?

RE: ...

janko 81.?.?.?

...center pro přestavbu myšlení (tzv. duchovních) je po světe mnoho. otázkou je, které se stane v určité době tím hlavním.

Rusko jako země je dokončením okruhu, počínajícího Čínou a Indií. A Česko se svou geografickou a mentální polohou je spojovacím územím pro poznatky "východu a západu".
Postupným návratem k národním státům a jejich verzi národního jazyka se patrně dočkáme stěhování "hlavních center" vždy tam, kde určité etnikum vyladí svůj způsob sdílení informací (= jazyk) do lepší podoby než je ten stávající.
Takhle jsme se dostali k jazyku "matematiky řady" z původní "matematiky symetrií. Vliv Latiny v evropských jazycích vyústil až do podoby angličtiny, která převedla matematiku a "sebe" do forem počítačových jazyků, kterými lze popsat i tvary světů, které známe jen z fantazie.
A čeština je patrně tím jazykem, který postupně bude ty světy z říše fantazie převádět do běžně přístupné reality.
...tož asi tak....

218951

08.05.2010 16:16

Budeme se podepisovat třemi křížky?

RE: Narok na vzdělání

janko 81.?.?.?

Montážníku, připomněl jste mi, že by se i sem hodil "kodex rytíře slov" ( po našem = "blablarytíře"), kteroužto kratochvíli každoročně provozujeme na památném kopci Bla(bla)níku.

Rytíř slova:
1. se rozhodne podle svého uvážení pro vstřícný přístup k ostatním lidem
2. dovede rozeznat, kdy jeho svoboda narušuje svobodu jiného člověka
3. podle svých možností dává občas něco svého někomu jinému
4. je ozbrojen pouze slovy a láskou
5. ví, kdy má a kdy nemá mluvit

...třeba se příště třetí sobotu v dubnu sejde na Blaníku víc "rytířů slov"....

218955

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?