Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, čochtan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.01.2010 20:51

Dopis politikům

Jiný podobný z Internetu - Nedlužím nic

čochtan 213.?.?.?

Podobných dopisů běhá na Internetu povícero. Jeden takový jsem dostal nedávno:

Znovu, již po několikáté, jsem se rozčílil nad neomalenou drzostí médií, která mně, jakožto občanovi, periodicky vnucují myšlenku, že mám jakýsi podíl na státním dluhu a vypočítávají mně výši mého údajného podílu.

Znovu důrazně opakuji, že jsem si od nikoho nic nepůjčil a nikomu nic nedlužím. Nikdo, ani stát, není oprávněn půjčovat si mým jménem a zadlužovat mě. Defacto by se jednalo o trestný čin. Nic také nikomu nebudu splácet. Mou osobu si tento stát přivlastnil, aniž by se mě na cokoliv ptal, v okamžiku mého narození, ale to neznamená, že si se mnou může dělat co chce, respektive, mě zadlužit.

Pokud je stát podnikatelskou jednotkou a nedokáže splácet své dluhy, pak zřejmě musí vyhlásit bankrot a musí být zrušen. To ale neznamená,že mám být zrušen i já. Dluh by měl být naúčtován podílově všem, kteří tomuto státu vládli v době od vzniku dluhu. Já jsem tyto osoby nikdy nevolil a jsem, co se týče jejich jednání (proti němuž jsem často protestoval), zcela bez viny.

Z každých 100 % Kč, které vydělám, si tento stát vezme 55 – 64 % Kč formou různých typů zdanění. Další peníze si ode mne stát bere formou daní z nemovitosti a jiných forem zdanění. Když si za zlomek skutečné hodnoty mé práce, kterou mně stát milostivě ponechá, cokoliv koupím, je toto cokoliv také již mnohokrát zdaněno cestou od těžby suroviny k finálnímu výrobku a jeho prodeji. I zde platím v ceně výrobku státu odvody. Stát mně účtuje nejrůznější poplatky. Platím téměř nejdražší elektřinu v Evropě a jsem občanem energetické velmoci. Hospodář stát platí za kilometr silnice třikrát tolik, co kdekoliv jinde, atd. Stát mě připraví zhruba o tři čtvrtiny hodnoty všeho, co vytvořím a vydělám a tyto prostředky prošustruje, nebo přerozdělí neznámo kam. Ani to mu však nestačí, ještě se mě a mé potomky pokouší zadlužit. Kdosi neznámý si na tento stát nabírá nehorázné půjčky, jako by byl stát jen nějakým bílým koněm zločinecké organizace.

Stát, nebo kdosi, kdo se za jeho nálepku schovává, si ode mě bere několikrát větší desátek, než si panstvo kdy dovolilo vzít od poddaného. Udržuje mě v chudobě, abych si nevyskakoval, aby mě snad ani nenapadlo z přebytků založit firmu, začít podnikat a zaměstnávat jiné. Sám stát však pracovní místa nezajistí a těm, kdo nemají práci pak bezostyšně přerozděluje to, co sebral mně, aniž by se mnou cokoliv konzultoval. A teď mně ještě oznamuje jak mě zadlužil, za což pochopitelně nikdo nenese odpovědnost, to udělala nějaká anonymní nezodpovědná krize. Zítra na mě pošle exekutora, aby mně sebral i to poslední, co mně ještě zbylo.

Vážený a milý státe. Milá Česká republiko… Pěkně mě sereš!

Já občan

210804

29.01.2010 22:10

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci

čochtan 213.?.?.?

Našel jsem někde na síti při surfování tento zajímavý článek, jenž původně zveřejil na svém blogu Ladislav Jakl:

Dám vám hádanku. Přečtěte si následující řádky a pak si odpovězte: je člověk, který tyto řádky označí za výplod čistokrevného nacismu, provokatér, národovec a extremistický euroskeptik? Nebo spíše poučený demokrat?

„Během padesáti let se budou pokolení, jež nás budou následovat, s jistým pobavením dívat na spory, které se momentálně v Evropě politicky odehrávají. Budou vidět v „dramatických konfliktech národů" mnoha malých evropských států pouze rodinné rozmíšky. Jsem přesvědčen, že během padesáti let se nebude myslet pouze v (pojmech) zemí - mnoho dnešních problémů pak úplně vybledne a mnoho z nich toho nezbude; bude se pak myslet v (pojmech) kontinentů a evropské myšlení budou naplňovat a budou jím hýbat možná mnohem větší problémy.

V žádném případě si nesmíte myslet, že my, pokud zavádíme v Evropě jistý proces pravidel, to děláme proto, abychom jednotlivým národům zkrátili život. Podle mého názoru se musí pojem svobody nějakého národa uvést do souladu se skutečnostmi, před kterými dnes stojíme, a s jednoduchými otázkami účelnosti. Tak jako v rodině nemůže mít jeden její člen právo rušit trvale svou sobeckostí její vnitřní mír, tak nemůže ani jednotlivý národ v Evropě mít natrvalo možnost stavět se proti všeobecnému zavádění pravidel."

Citát pochází z projevu říšského ministra Josepha Goebbelse k českým kulturním tvůrcům a novinářům, proneseného v Berlíně 11. září roku 1940.

Jestliže se vám tyto řádky zdály být výplodem čistokrevného nacismu, opravdu se nemusíte považovat za provokatéra, národovce a extremistického euroskeptika. Možná jste spíše poučení demokrati.

Ladislav Jakl|čtvrtek 4. prosinec 2008

210991

02.02.2010 22:51

Komunistický pátek ve sněmovně

RE: 8-P

čochtan 213.?.?.?

Čemu se divíte? Mám 15-ti letého vnuka. Bydlí s rodiči cca 35 km od Prahy, kde bydlím já. Teď již k nám moc nechodí, ale dříve pokaždé, když mladí přišli na návštěvu, jezdil s nimi. Přišel, zasedl k PC a ty 3-4 hodiny co byl u nás proseděl u her. Hry na PC a basket, to je jediné, co ho zajímá, ostatní je na nic. Na druhou stranu zaplať pánbůh za ten basket. Pořád lepší než drogy.

211282

03.02.2010 00:48

Zdivočelá země

Cenzura i na Zvědavci?

čochtan 213.?.?.?

OK, když již můj příspěvek nebyl zveřejněnm tak bych očekával aspoň nějakou poznámku, neřku-li emailík se zdůvodněním proč. Nejsem si vědom toho, že bych ve svém příspěvku napsal něco co je v rozporu s Vašimi pravidly.

Vodník Čochtan [zmaten]

(Pravděpodobně došlo k nějaké chybě při podávání příspěvku. Podejte prosím znovu. Vaše email odpovídá No Such User Here – Díky - moderátor)

211297

04.02.2010 14:49

Zdivočelá země

RE: Cenzura i na Zvědavci?

213.?.?.?

Nevím jakou emailovou adresu máte v databázi, ale já jsem se registroval s mou obchodní emailovou adresou, která není na žádném Free mailu, ale na mém placeném serveru a denně mi na ni chodí 15-20 emailů. Takže žádné - No Such User Here - tam nemůže být. Ale to nevadí, nic se neděje. Jsem na to zvyklý, že se nevhodný příspěvek nezveřejní a omluví chybou při vložení.

Chtěl jsem jenom ostatním uživatelům říct, že autor článku není někdo, kdo si vložená data vycucal z prstu, ale dlouholetý ekonom specialista, mimo jiné poradce několika šéfů vlád. Chtěl jsem ještě upozornit na další velmi zajímavý článek pod názvem "Banky nebo lichva", zveřejněný v BL na adrese http://blisty.cz/art/43860.html

211486

04.02.2010 15:27

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

RE: co to??? - server v torontu

čochtan 213.?.?.?

Dedikovaný server v USA

1. Nejlevnější nabídka:

» 1GB DDR2 Memory
» 80GB SATA Primary Hard Drive
» 1000GB Monthly Transfer
» 2 Cores
» 1.6GHz CPU Speed
» 512KB L2 Cache
» 800MHz HT Speed
» 10Mbps Uplink Port
» 8 IPs (5 Usable)
» Unlimited Remote Reboot Request
» Fully Managed For Cpanel Only

NOTE: Control Panel, RVSkin & Fantastico Not Included With The Price

Additional FREEBIES:

» FREE Upgrade to 100Mbps Uplink Port
» FREE Setup

Please note: Custom partitioning will require extra time to provision your server (up to 48 hours) and more than 29 dedicated IPs request will need ARIN justification approval.
$116.99 USD Monthly.
====================================

2. Nejdražší jejich nabídka:

KTHSL03 - Athlon 64 X2 5200+

This Plan Includes:

» 1GB DDR2 Memory
» 160GB SATA Hard Drive
» 1000GB Monthly Transfer
» 2 Cores
» 2.7GHz CPU Speed
» Brisbane Core
» 128KB+128KB L1 Cache
» 2 x 512KB L2 Cache
» 2000MHz HT Speed
» 10Mbps Uplink Port
» 8 IPs (5 Usable)
» Unlimited Remote Reboot Request
» Fully Managed For Cpanel Only

NOTE: Control Panel, RVSkin & Fantastico Not Included With The Price

Additional FREEBIES:

» FREE Upgrade to 100Mbps Uplink Port
» FREE Setup

Please note: Custom partitioning will require extra time to provision your server (up to 48 hours) and more than 29 dedicated IPs request will need ARIN justification approval.
$127.99 USD Monthly.

Za cca 2.300.- CZK dostat server s těmito parametry, no mně se to nezdá být až tak moc peněz.

211489

13.02.2010 17:23

Zednáři v GE Money Bank?

Jak se stát dlužníkem snadno a rychle. Tentokrát pomocí GE banky

čochtan 213.?.?.?

Na BL je malý zajímavý článeček p. Wagnera, jak ho GE Money Bank doslova okradla o cca 24.000. http://www.blisty.cz/art/51179.html [chechtot]

212487

14.02.2010 21:49

Učit se, učit se, učit se

RE: Jedna škola stačí na celý život, celoživotní vzdělávání nám netřeba?

čochtan 213.?.?.?

Posaďte dědu ze stodvacítky do oktávky. Vyděsí ho svítící displeje, marně bude hledat sytič, při prvním brzdění přistane na předním skle a z cukání ABS ho leknutím klepne infarkt. Že mu vnuk mobilem zavolá sanitku, to už ho trápit nebude.

No já jsem dokonce pradědek. Před léty jsem také přesedlal z Š-120 do bavoráka se vším všudy, včetně té ABS a "pepka mě z toho neklepla". Ale uznávám, že bez neustálého vzdělávání se, nelze slušně existovat. V 36 jsem začal dálkově vejšku, v šedesáti angličtinu, abych se mohl pohybovat na Internetu, nebyl odkázán na překladače a mohl anglicky komunikovat se světem.

Pokud jde o životní změny, mám tím na mysli například změny zaměstnání (tzv.flexibilitu), jsem dokonce zastáncem názoru, že v jakékoliv řídící funkci by člověk neměl být déle jak 5 let. Samozřejmě, než do ni vleze, měl by se půl roku seznamovat s danou problematikou podniku a s tím, co ho čeká. Pak 3 maximálně 4 roky přináší něco nového ze sebe, zbytek žije již z podstaty a je nejvyšší čas pro změnu. Proč asi v historii ti (teď nevím zda to byli američtí, nebo jiní) chytří lidi stanovili 5 let pro prezidenta? A jen pro ty nejlepší dalších 5 let.

Na závěr krátký vtip o té flexibilitě:

Khon zemřel, přijde do nebe a svatý Petr se ho ptá na život. Khon odpoví:
Narodil jsem se v ČSR, do školy jsem začal chodit v Maďarsku, obchodovat jsem začal v SSSR a umřel na Ukrajině.
Svatý Petr - no jo, typický žid, furt se to jen stěhuje.
Khon - Wass heiss? Jaký stěhuje, celý život jsem nevytáhl paty z Užhorodu. [chechtot]

212567

20.02.2010 13:57

Stepan Bandera - fašista alebo hrdina?

RE: Není špatných ani dobrých lidí.

čochtan 213.?.?.?

Chtěl jsem mít k tomuto blábolu poznámku, ale nechám si ji pro sebe, protože to je škoda všech slov a musel bych porušit pravidla diskuse stran uvedení správného jména pana Palo sk.

213065

Jenom aby se ty dějiny neopakovaly se vším všudy. Protože po případné třetí sv. válce, ti co přežijí, začnou znovu v jeskyních. Když se podíváme na současné zbraňové systémy, ta potřebná "jiskérka" může zahořet kdekoliv na světě.


Nevím, jakými zbraněmi se povede 3. světová válka, ale vím, že každá další se povede kyjí a klacky!

Albert Einstein.

213232

25.02.2010 14:12

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

čochtan 213.?.?.?

Pokud se podíváte na výzbroj jen armád USA a Ruska uvidíte že by USA mohly Rusy převálcovat na jejich vlastní hroudě samozřejmě za válečného stavu obou zemí kdy by obě strany verbovaly nové vojáky kteří by pomohly s obsazením většiho území. USA má převahu téměř ve všech ohledech. Totální převahu má v letectvu, obrněných silách také (díky kvalitě), a i v dalších ohledech.

Pane Antoninus, moc prosím, prostudujte si trochu dějiny 2. světové války. Jakou obrovskou převahu měla Německá armáda v roce 1941, jak v počtech divizí, tak zejména ve zbraňových systémech a jak nakonec dopadla. Ono při mínus 45 stupních je někdy i ta nejlepší technika na nic.

Druhou prosbičku mám, prostudujte si alespoň v základech českou gramatiku. Mě již opravdu bolí oči, když neustále čtu ty ypsilony v příčestí minulém množného čísla (a to prosím nejsem původem Čech a neabsolvoval jsem žádnou českou školu).

213485

07.03.2010 21:02

Cigarety a farizejstvo

RE: závislost

čochtan 213.?.?.?

Jsem závislej i nezávislej kuřák. Je mi 73 let, kouřím od svých 16-ti. Začínal jsem s "Detvami" (na Slovensku) krabička 10 kusů za jednu korunu čsl. V nich ale snad ani nebyl tabák, ale jen samotné kořeny. Pak Bystrice (v CZ Partyzánky) za 1,60, Globusky atd. a nejdéle Sparty (krabička 20 ks 8.- Kčs, když jsem chtěl v tvrdém balení 10.- Kčs). V roce 1991, to jsem již podnikal, jsem přešel na krásné doutníčky Brasil Seňoritas - balení 50 ks v krásné dřevěné krabičce ve velkoobchodě za 365.- Kčs. Po skončení podnikání a odchodu do důchodu jsem začal kupovat tabák a balit dutinky. Dnes vykouřím 30 samostatně vyrobených cigaret a náklady na 1 krabičku 20 ks = 30.- Kč. To se dá finančně utáhnout.

Proč píši, že jsem i nezávislej? Kouřím jenom doma, hlavně u PC. Když jdu ven žádné cigára si sebou neberu. Nekouřím nikde venku, u nikoho na návštěvě, nekouřím v autě. Ani mi to nepříjde.

Proč nechci přestat úplně? Jak jsem uvedl, je mi 73 let. Nikdy jsem nebyl marod, mimo - všechny klouby (mám to v genech po mé mamince), vlastní blbostí zlomená noha, záda, a pravidelně každý rok rýma, no a taková stařecká nahluchlost. Když jsem přišel prvně za mou felčarkou pro papír do ŘP, nemohla najít mou kartu a pak mi řekla - no jo vy jste zde byl naposledy před 15 léty s bolesti v zádech. Já se prostě jednou ráno probudím, žádný klouby mě nebudou bolet no a to již budu mrtvej.

Jsem 50 let ženatý, již cca 10 let nemám žádné milenky (ne, že by to nešlo, ale prostě nejsou), nechodím do hospody, nechlastám, (mimo malého panáčka slivovice každý večer na roztažení cév), nejlepší tři kamáradi co jsem měl mi umřeli. O chalupu mě připravil minulý režim, o chatu tento režim, dětičky a vnoučata jsou odrostlé a mají svůj život a svůj svět. Manželka má svou TV a její seriály. Mám jen svůj PC, práci na Internetu, milenku (fenu německého ovčáka, která miluje mě a já jí - koukněte se http://topcz.net/pepina.jpg) a jediný pořádný nešvar 8 kafí a 30 cigaret. Když i s tím přestanu, to zde již opravdu nemusím být. Tak proč si kazit radost ze zbytku života?

214310

19.03.2010 00:50

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: jednoduché počty

čochtan 213.?.?.?

To jsou opravdu jednoduché počty. Tak jsem si vzal kalkulačku a spočítal přibližný výdělek za mých odpracovaných 42,5 let. Sice si již přesně nepamatuji jak velké % byl odvod na sociální pojištění, protože tenkrát se to nijak nerozdělovalo, ale pamatuji zhruba % mých srážek z btto mzdy. Odhaduji, že z toho bylo cca 15% na sociální (možná i zdravotní) pojištění. Vyšlo mi cca 570.- Kčs měsíčního odvodu, krát 12 x 42 = 290000 Kčs. Podle spotřebitelského koše (stejný byt 504, dnes 5600, benzin 4.- dnes 30, telefon 0,30 hovor, dnes 2,60 minuta atd.) lze stanovit poměr KČS k Kč 1:10, tedy za těch 42 let jsem odvedl státu cca 2,900.000 Kč. Při odchodu do důchodu jsem obdržel vypočítaný důchod 8.200.- Kč, dnes mám po 12 létech 11.000.- Kč. Vezmu průměr cca 9.600.- Kč. Tedy 2900000 : 9600 = 302 měsíců, t.j. přibližně 25 let. Ještě mám 13 let předplaceno.

Klidně bych odebral volební právo lidem nad 70 let,...

Vidím lepší řešení. Již jednou jsem to nabízel na BL. Všem důchodcům vyplácet do věku 65 let plnou průměrnou mzdu a poté by sami (nebo byli donuceni) vyhledali speciální "pracoviště", kde by byli humánně odejítí na věčnost. Vše včetně nedostatku bytů by se vyřešilo. Prostě PĚT let si užívat života a pak sbohem. Skoro bych to i bral.

215333

24.03.2010 02:18

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: Do prdele ja snad budu zit na truc.

čochtan 213.?.?.?

Nejmladší generace podle toho vypadá. Ale podmínky si nevytvořila ona sama. Ta je už zrozena do špíny, kterou mají na svědomí její předkové. Ochotně bořící Rakousko-Uhersko, ochotně zobající zrádci císaře Masarykovi z ruky, ochotně se krčící pod Heydrichem, ochotně vraždící poražené Sudetské Němce, ochotně budující komunismus, ochotně kopající do poražených komunistů, ochotně kolaborující i s ďáblem, jen aby byl na chvíli pocit prosperity. Že tím de facto zlikvidovali budoucnost tohoto národa, nikomu nevadí. Dokud je salám na krámě, a důchod na poště, není co řešit.

Ochotně bojující ve Svobodové armádě (sboru), na západních frontách, v Anglii, u Tobruku atd., po válce ochotně zdarma v rámci tzv. "Akcí Z", postavili stovky kulturních domů, školek, jeslí, rekreačních středisek atd. Kdyby nebylo těch dnešních důchodců, možná byste vážený pane ani nebyl na světě a nemohl psát takové hovadiny, protože by vaši rodičové skončili někde v horším případě pod drnem, v lepším případě na Sibiři.

Je mi 73 let, bydlím v panelovém věžáku 43 let. Když jsem se nastěhoval, nebyl v okolí jediný strom, kousek zeleně. Vysadili jsme desítky stromů, keřů, květinových záhonů. Již jako študák v Gymplu jsem byl v padesátých létech pravidelně měsíc o prázdninách na nějaké brigádě. A makali jsme za stravu a ubytování. Nemyslím si, že jsem se podílel na likvidaci budoucnosti tohoto národa.

A jenom na okraj. Všichni dnes víme, jak to doopravdy bylo s tím sametem. Žádné naše děti nic nevycinkaly. A jestliže si dnes stěžujete na současný stav této společnosti, uvědomte si, že již 20 let se u nás buduje rozvinutý kapitalizmus. Jak dlouho se ještě bude psát o tom, jak ti všiváci komunisti zdevastovali tuto zemi, takže ještě dnes se z toho nemůžeme vzpamatovat?

Mimochodem, mimo bolavých kloubů se necítím nijak nemocen. A s přihlédnutím k mým desetiletým aktivitám na Internetu si ani nemyslím, že bych postupně psychicky degradoval.

215730

10.04.2010 13:04

Smutný konec Mirka Topolánka

RE: pohadka pro dospele?

čochtan 213.?.?.?

Nebo takto?

http://topcz.net/images/hahaha.jpg"

216835

10.04.2010 13:07

Smutný konec Mirka Topolánka

RE: pohadka pro dospele?

čochtan 213.?.?.?

Chybně napsaná URL - oprava:

http://topcz.net/images/hahaha.jpg

216836

13.04.2010 22:56

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

čochtan 213.?.?.?

jj, je to zábavné. Člověk stojí před tou podivnou věcí "Internet" a pokládá svou "adamovskou" otázku: "CO TO JE?"

Kdo to neví - náhradní prostředek pro spojení mezi zbytky americké armády po vypuknutí WW3 za předpokladu zničení klasických způsobů spojení. Více na INTERNET [chechtot]

217109

22.04.2010 15:58

Novodobá inkvizice?

RE: Tak nevím

čochtan 213.?.?.?

Bohuzel pro vas vy nemate zpusob jak nekomu zmenit trvale bydliste bez jeho souhlasu (a logicky dluznik ktery se zapira a utika pred dluhy nema duvod to delat).

Tuto možnost máte. Stačí dojít na odbor pro vnitřní věci (alespoň si to myslím, že se tak jmenuje) příslušného úřadu kam bydliště spadá, a požádat o zrušení trvalého bydliště jmenované osoby. Vyplníte lejstro s důvody, najmenujete pár svědků, kteří dosvědčí, že dotyčný tam již léta nebydlí, nebo se odstěhoval atd., a během 15-20 dnů vám příjde rozhodnutí o zrušení trvalého pobytu na jmenovanou osobu. Pokud úřad nezjistí, kde se dotyčný zdržuje, "vylepí" toto rozhodnutí na úřední desku s tím, že trvalý pobyt má dotyčný na adrese úřadu.

Udělal jsem to takto s mým druhým synátorem, který 20 let doma nebydlel, nadělal dluhy zejména u DP a Městské policie (parkování apod.). Právě z obav možné návštěvy exekutora jsem toto realizoval. Na druhou stranu je to výhodné i pro něj, protože tam, kde skutečně bydlí není hlášen jako v místě s "trvalým pobytem", takže případná exekuce mu nemůže nic sebrat.

217685

03.05.2010 01:39

Kultura strachu

RE: Polepsete se - vy vsichni prispevatele ! A Editor take ! Hlavne Editor !

čochtan 213.?.?.?

Nebo to ukončit tímto citátem:

Jestliže máš skvělou manželku (manžela), okouzlující milenku (milence), daří se ti v práci, vlastníš skvělé auto, nemáš problémy s daňovým úřadem, jestli vždy, když vyjdeš na ulici, svítí na tebe jasné slunce a lidé se na tebe usmívají........je čas skončit s drogami!

218629

29.05.2010 02:37

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

První den odvoleno a Negativní strana nikde!

čochtan 213.?.?.?

Ahoj pane Wenzeli,

konečně po hluboce filozofických článcích, něco pro zasmání. V naši rodině je to podobné, ale trochu jiné. Nám velí náš "bojový pes Pepina". Bojový pes proto, že se bojí jiných velkých psů, některých cizích lidí a pokaždé se schová za mě. Miluje malé pejsky, děti a v domácnosti je hlavou rodiny. Naše Pepina:

Vložený obrázek.

Důkladně jsem prostudoval všechny volební lístky, ale tu naši, "Negativní stranu" jsem nikde nenašel. Já vím, že má být založena až v roce 2084, ale takto to dál nepůjde. To mně bude již 147 a jak budu vypadat jako nový pos(r)anec v nějakém parlamentu (jestli ještě nějaký bude). Milý Wenzeli, zvažte termín založení, ať to můžeme zkusit u příštích voleb, když to teď nevyšlo.

Oddaný člen Negativní strany, Čochtan z Hamerského rybníka v Záběhlicích.

220498

04.06.2010 01:13

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Podstata je ale úplně někde jinde

čochtan 213.?.?.?

Přesně tak! V tom je celé jádro pudla.

221155

13.06.2010 15:07

Školné je správné

RE: nevim, nevim

čochtan 213.?.?.?

Tak nevim jestli je clanek myslen vazne nebo jako cerny humor.

Pane Wenzeli, vložte prosím pro ty pomaleji myslící, Vaši větičku, kterou jste vkládat do svých článků. Tentokráte ji vložím za Vás.

(Články jsou virtuální kompilací zaručených nesmyslů, které nelze brát vážně ani na lehkou váhu.)

Jinak jako vždy, perfektní. Nemohl jsem však nikde v médiích najít volební výsledky "Negativní strany". Hezké letní dny přeje

Čochtan z Hamráku.

221910

25.09.2010 22:00

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

4 Lenky Mrázkové JUDr.

čochtan 213.?.?.?

Tak jsem byl zvědavý, co mi sdělí přítel Google při zadání jména JUDr.Lenka Mrázková. Zde je výsledek:

(Cenzurováno. Nezlobte se, osobní data včetně adresy nelze publikovat. Pokud lidé chtějí, ať si to najdou sami. Editor)

plus JUDr.Lenka Mrázková v seznamu soudcu OS Praha-západ.

Praha je velká, ale 4 Lenky Mrázkové všechny JUDr., to se mi zdá i na Prahu nějak moc. Nemohl jsem to prověřit, je sobota 21:50, ale možná by stálo za to, podívat se na to.


Příspěveček pošlu, ne moc velký (pětikilko). To víte doba je zlá, lidi se v rybnících již moc nekoupou, politici vůbec (ti se řachtají ve svým pos*aneckým a vládním bahně), topit není koho i když by bylo potřeba. Navíc mi vloni vypustili rybník (rekultivace-odbahnění), naštěstí jsem pár hrníčků zachránil. Udělám dobrý skutek, pustím jednu dušičku a hrníček prodám Dr. Mráčkovi do jeho sbírky (Jak utopit Dr.Mráčka - konec vodníků v Čechách). Jak vidíte, žádný konec, ještě žijeme!!!

Váš Čochtan z Hamru.

228743

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?